welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
James William Young Vote_lcapJames William Young Voting_barJames William Young Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

James William Young

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: James William Young James William Young I_icon_minitime23.10.12 0:12

James William Young Tumblr_le9b1xUqnE1qzif95o1_500

Név: James Young
Becenév: Jem
Kor: 19
Születése hely, idő: 1993-február- 19 / United States - Tacoma
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport: elítélt
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Egyszer valamelyik diszkóban volt az a dal... Tudod, aminek az volt a refrénje, hogy "Insains all around the world, you don't need convience to perk" Na mindegy. Akkor mondtad nekem azt, hogy akár rólam is szólhatna az egész. De kérdem én, olyan naivan, amilyen mindig is vagyok, hiszen tudod, mi értelme, ha az ember szabályok és korlátok között él? Én azt mondom, szarj a rendre, dugj az utcán és fuss, ha gáz van! Eddig túléltem ezzel a hozzáállással, nem? Akkor miért lenne ebből gond? Azt mondod, fel néne nőjek? Hát nézd a hatalmas mosolyt a képemen, a gyűrűt a harmadik ujjamon, és ne vedd magadra, ha azt mondom: Kapd be!

Külső: Úgyis tudod, hogy dögös vagyok, nem kell külön felhívnom rá a figyelmedet, igaz? Hogyne tudnád, sőt, lehet valamelyik ágyamban is megfordultál már valahol, ki tudja? A lényeg, hogyha valaki meg meri kérdezni, hogy miért ekkora a hajam, csak mondd azt, kell valami, amibe a csajok kapaszkodni tudnak. Hah, ötletes, nem? Nem hát! Egy a lényeg: soha senki nem mondhatja azt, hogy bejövök neki, de soha, senki nem mondhatja azt sem, hogy nem vagyok jóképű. Mert bármelyik szögből nézel is, úgyis a gazellalábaim fognak először feltűnni, aztán meg az, hogy dupla olyan magas vagyok, mint te.

Előtörténet:
Azt nem tudom, mikor döntöttem el, hogy őrült leszek. Talán az anyatejjel ivódott belém, talán, amikor a focilabdák rendszeres célpontja lettem az oviban. De azt senki sem mondhatja rám, hogy ne lennék egyéniség. Jó, talán egyedül én gondolom így, mert a legtöbbször a hátam mögött mindenki egy bunkó pöcsnek gondol. Most mit vitatkozzak, igazuk is van!
Csakhogy a dolog még véletlenül sem ilyen egyszerű. Mert nagyjából hajléktalan vagyok. Illetve a fene tudja, mert ház az éppenséggel van a fejem fölött, csak kitudja, hogy meddig. Mikor fogja bemondani a bátyám az unalmast, és mikor közli velem, hogy jobb lenne elkotródnom, a drogos, alkoholista apánk után? Ha így folytatom, akkor nemsoká. Christopher egyébként sem az a türelmes típus, de ő az első a „Jam egy fasz” nevezetű táborban. Mondhatni oszlopos tag. A saját, vérszerinti (bár erre nem vennék mérget) bátyám!
Egyetlen egyszer elgondolkoztam azon, hogy mi van, ha igazuk van azoknak, akik szerint egy idegesítő kis pattanás vagyok az ember seggén (mielőtt bárki félreértené, természetesen és a világ királyának tartom magam, ám egy marék retardált debil szerint inkább be kellene varrni a szám). Végül arra jutottam, hogy ha már a társadalom 90%-a osztja ezt a véleményt, akkor ott valami nagy baj van. Természetesen nem velem, mert ugye én tökéletes vagyok, hanem mindenki mással.
De itt jön a képbe az az oltári nagy baklövés, ami miatt most napi 8 órában egy narancssárga kezeslábasba vagyok ítélve. Miért pont narancs? Az nem az én színem!
Szóval, a helyzet az, hogy Christopher bátyám azon kívül, hogy egy pöcs (ezt a szót előszeretettel használjuk egymásra) még igazi drogdíler is. Nem olyan kisstílű, mit én, aki max a buliban ha elpasszolgat pár bogyót, de tényleg nagyban nyomja az ipart. És jó eséllyel az volt az utolsó, alkalom, mikor rám bízta a melót, amikor bevarrtak. Jobban mondvan nem is igazán varrtak be, csak közmunkára ítéltek, tekintve a hátteremet. Szerintük az agyammal van valami baj, és ezt enyhítő körülménynek számított a tárgyaláson. Már megint és még mindig mindenki azzal jön, hogy nem vagy ép. Természetesen elméleti síkon, mert ha a világ kinyiná a szemét végre meglátná a Jem Youngban rejlő csiszolt gyémántot. Vagy azt úgy szokták mondani, hogy csiszolatlan?
A lényeg a lényeg: most a hat hónapos közmunkámat végzem éppen, több, kevesebb sikerrel. Idegesítő egész nap egy flanelcuccban mászkálni, ami ráadásul csak a bokámig ér, mert kisebbnek gondoltak. Köszönöm! Szemetet szedni azért annyira nem gáz. Csak páran kiröhögnek, néhányan azt mondják pont ide való vagyok, csakhogy ők még nem futottak bele a zsenialitásomba.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: James William Young James William Young I_icon_minitime23.10.12 6:28

Mr. Csiszolt Gyémánt!
Egy igazi léhűtő! Very Happy Igen, pont ez jutott az eszembe rólad, mégis valamiért megkapó. Talán pont így kéne kinéznie a világnak. Nem mindenki sír-rí, hogy így sz*r neki, úgy sz*r neki, talán mind rólad vehetne példát! Így kell annak kinéznie, akit az élet keményen odavert.. akit a gyerekkor keményen odavert. és aki még így is lazán beint a világnak, ami hiába tapossa el, ő csak tovább lép, és a földre köpve megy újra előre...
Sokan vehetnének Rólad példát! Wink

Isten hozott közöttünk és Vegasben! A történeted nagyon is tetszett, ezért újdonsült jogkörömnél fogva kijelenthetem, hogy az előtörténet:


Elfogadva

Prison ~ Ahol a bűnök életre kelnek


Foglald le az avidat és vesd bele magad a bűnös város forgatagába! Wink
Vissza az elejére Go down

James William Young

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» William Dejno
» William Cromwell
» Harmony Lea Young
» William Graham
» William Sweaker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-