welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Bastian Montgomery  Vote_lcapBastian Montgomery  Voting_barBastian Montgomery  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Bastian Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Bastian Montgomery Bastian Montgomery  I_icon_minitime12.02.13 9:06

Bastian Montgomery  716388.N

Név: Bastian Montgomery
Becenév: Nem becéznek.
Kor: 27 éves.
Születése hely, idő: 1985. 03. 17 / Lengyelország - Legnica
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Ügyvéd
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Tulajdonságaim közül van pár dolog, ami kiemelnék: erős, határozott, megfontolt, céltudatos. Ez a négy jelző az, ami valójában jellemez. De van még pár dolog, ami felett nem lehet szemet hunnyi az pedig azaz életerő, ami belőlem sugárzik. Próbálom minden napban megtalálni a jó dolgokat, aminek örülni tudok, talán ez a túlzott optimizmusomnak köszönhető. Az emberekben is csak a jót látom, még annak ellenére is, hogy tudom, vannak olyan személy, akik velejükig romlottak, ezért is lettem belőlem ügyvéd, hogy védjem a megtévedt, vagy éppenséggel a rászorult embereket.

Külső: Első sorban ha valaki rám néz a rikító kék szempárom tűnik fel elsőre, aztán a barna hajam, majd karakteres arcom, amin általában mindig megtalálható egy apró mosoly. Magasságom 185 centi, súlyom pedig arányosan igazul hozzá. Nem vagyok testépítő, de itt-ott azért rajtam is van izomzat. Szeretek lazán öltözködni, ami nálam a farmer, póló kombinációt jelenti, de a munkám megköveteli tőlem az öltöny viseletét, mikor a bíróságon próbálom meggyőzni a tanukat.

Előtörténet: Sosem fogom elfelejteni szülővárosomat, még akkor sem, ha már legalább húsz éve hogy elköltöztünk Lengyelországból. Minden olyan gyorsan történt, akkoriban még gyermek fejjel még nem is értettem, hogy miért kell ezt csinálni, elszakítani a barátaimtól, hogy új országban éljünk tovább. Aztán minden világossá vált, ahogy idősebb lettem. Akkoriban ott az életkörülmények nem voltak a legjobbak és szüleim úgy döntöttek, hogy az én érdekemben is ez lesz a legjobb megoldás. Én pedig nem akartam nekik csalódást okozni, ha már ennyi mindent feláldoztak értem. Mindig is jó gyerek voltam, sosem volt velem gond, sőt a jegyeimmel sem. Volt eszem és tanulni is szerettem, inkább menekültem a könyvek világában, mint a való életbe, ami nyomasztó és félelmetes volt számomra. Zárkózott és visszahúzódó voltam, nehezen nyíltam meg mások felé, ezért nem volt sok barátom, de azok akik kiérdemelték a bizalmamat mindig számíthattak rám. Nehéz döntés volt számomra eldönteni, hogy mi szeretnék lenni, mert az én jegyeimmel, szinte bármi lehettem volna, de még is az ügyvédi szakmát választottam. Mindig is szerettem foglalkozni az emberekkel és tényleg hittem benne, hogy így jót cselekedhetek másokkal, azokkal akiknek szükségük van a segítségemre. Még a mai napig is emlékszek az első ügyemre. Kezem-lábam remegett, torkom ki volt száradva, de bíztam magamban és szentül hittem, hogy a védencem ártatlan. Miután megnyertem az ügyet, ez olyan löketett adott számomra, amiért elhittem, hogy tényleg megérte az a sok tanulás és képes voltam elhinni, hogy a számomra legideálisabb szakmát tudtam kiválasztani. Azóta persze több ügyem is volt, de vannak olyan esetek, mikor hiába harcolok szívvel-lélekkel a bíró mégis bűnösnek ítéli az ügyfelemet. Az ilyen pillanatokat rosszul élem meg, amit ekkor érzek az több, mint csalódás. Inkább azt érzem, hogy cserben hagytam az ügyfelemet, mert hitt és bízott bennem, de még is a rácsok mögé száműzték. Tudom, hogy néha ez a legjobb döntés, elzárni a veszélyes embereket, vagy a gyilkosokat, de ebben a szakmában nem lehet válogatni, minden felkérést elvállalok, ha ártatlan, ha bűnös az illető.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Bastian Montgomery Bastian Montgomery  I_icon_minitime12.02.13 9:24

Bastian Montgomery!
Ügyvédből sosem elég, mert az már biztos, hogy ez a város rászorul a védelemre! Mivel történetedben minden megfelelő volt, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Innentől már csak annyi dolgod van, hogy elfoglald a játékteret! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Bastian Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Shirley Marion Montgomery
» Lea & Bastian
» Montgomery Blake
» Avery Montgomery
» Alice Kathleen Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-