welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Monsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_lcapMonsters - Ben & Minea - Page 2 Voting_barMonsters - Ben & Minea - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Monsters - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea - Page 2 I_icon_minitime19.01.23 20:20

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Az alakításunk egyszerűen lenyűgözőre sikeredett, tökéletesen hoztuk a civakodó szerelmeseket, akik hamarosan kurvára szakítani fognak egymással. A csaj egy ribanc, a pasi túl féltékeny fasz, klisé ugyan, de a célnak megteszi, azaz, ha Mineával véget ér a színjátékunk senki sem fog kételkedni vagy gyanúsnak tartani a dolgot. Az a nyomorult barom tökéletes időzítéssel tolta oda a pofáját bájologni, a nagykönyvben sem írhattak volna szebb szakító okot nála. Egyetlen parányi, picike, nüansznyi, elhanyagolható probléma, hogy én tényleg felkaptam a vizet, tényleg meg tudtam volna ölni, amiért rátette a mocskos mancsát a lányra, az ütéseket pedig nem színpadi pofonnak szántam, hanem, hogy lemossam a vigyort arról a hülye fejéről. Azt hitte, hogy megteheti, hogy rámozdul arra, aki az enyém, de kurva nagyot tévedett, erre pedig jó darabig fogja majd emlékeztetni a rusnya képe, valahányszor csak tükörbe néz. És én ettől most igazán elégedett vagyok!
- Áh… űbereltél a monológjaiddal. Az a „kurvára nem vagyok a tulajdonod” duma ütősre sikeredett. Szerintem az összes tyúk szívesen lepacsizott volna veled, amelyiket ma dísznek hozták ide. – vontam meg a vállam. A valóságban sosem rendeznék ilyen jelenetet, legalábbis… a veszekedős részét. Mert, ha valaki rányomulna a barátnőmre, vélhetőleg ugyan így elkenném a száját, sőt, aligha állnék meg ennyinél. A pasas egyetlen szerencséje az volt, hogy ezt színjátékként kellett kezelnem és nem adhattam bele ténylegesen mindent. És az az arc, amikor Minea rám nézett… baszki, remélem sosem kell még egyszer látnom rajta. Vajon félt tőlem? Undorodott? Meglepődött? Biztosan a szerepnek tudja be, de mi van, ha mégsem? Ha most már folyton úgy fogok élni a fejében, mint valami közveszélyes elmebeteg, aki a féltékenysége miatt állattá válik? Basszameg!
- Dehogy… - mozgattam meg kicsit az ujjaimat. Elfojtottam egy fájdalmas szisszenést, hogy tartani tudjam az önbecsülésemet, a vérző seb pedig, amit feltehetőleg a pasas fogai csináltak, jelentéktelennek hasson.
- Ne aggódj. – tettem hozzá, de valahogy nem húztam el tőle a kezem.
- Rossz hatással? – összevontam a szemöldököm, aztán kishíján fájdalmasan nyögtem a felismeréstől. Tényleg kiborult attól, amit látott. Az a sikoltás… megrémisztettem. Kurva élet! El kellene magyarázzam neki a dolgot, valahogy tompítani, de…. elérnék bármit is vele? Úgysincs nála esélyem, akkor minek? Miért csináljak újra hülyét magamból?
- Matteora… - feleltem szinte azonnal, miközben próbáltam eltüntetni az elmémből mindazt, ami az irodában történt. Muszáj, különben újra feláll és akkor megtudja milyen hatással van rám folyamatosan. Hogy minden nap minden percében kívánom és magaménak akarom… Pedig tudjuk, hogy lehetetlen. Nem kellek neki… világosan kifejtette.
- Van még pár percünk…. itt maradsz éjfélig?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea - Page 2 I_icon_minitime20.01.23 14:51



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Elképesztő, hogy mennyire össze tudtunk dolgozni, főleg úgy, hogy valójában semmit se beszéltük meg előre. Mégis mindketten tudtuk, hogy mit kell tennünk. Működött az összhang, sőt talán a kelleténél is jobban.
- Maradjunk annyiban, hogy mindketten remekül improvizáltunk. – Vontam vállat, mert ez nem egy verseny volt, ezért egyikünk se kap kis trófeát, hiába volt lenyűgöző az alakításunk.  
Ne aggódjak? Ezen majdnem felnevettem, de nem engedhettem meg azt, hogy tudtára adjam valójában mennyire aggódtam érte. Ostobán felsikítottam akár egy tini lány, mikor neki ment Matteonak, de csak azért, mert féltettem. Nem akartam, hogy baja essen, de Ben erősebb volt és néhány karcolással megúszta, nem úgy, mint Matteo.
Reméltem, hogy nem kérdez vissza, de megfogadtam magamnak, ha mégis megteszi, akkor őszintén fogok neki válaszolni. Néhány nagyon hosszúra nyúlt másodperc után erőt vettem magamon, hogy válaszoljak a kérdésére.
- Tetszett, hogy ennyire brutális vagy. – Felsóhajtottam. - Begerjedtem tőle. – Tessék, itt a kibaszott kendőzetlen őszinteségem! Nem hiszem, hogy bármit is számítana, maximum elkönyveli magában, hogy nem vagyok komplett… Vagy, hogy tényleg az a pszichopata vagyok, aki képes mások combjába egy vadászkést szúrni… Már láthatta azt a bizonyos kegyetlenebb oldalamat, akkor mit számít, egyetlen egy vallomás?
Csalódtam, de nem akartam kimutatni. Ezek szerint neki az tényleg semmit se jelentet, amit csináltunk, még akkor sem, ha Ben is ugyan úgy élvezte. Pontosabban a számba élvezett és ezt sehogy sem tudja megjátszani. Vagy azt hiszi, hogy ami ott történt az nem megjátszás volt? Kezdek összezavarodni. Lassan már annyira összekuszálom a szálakat, hogy sehogyan sem tudom kibogozni.
- Most szakítottunk édes és mégis azt akarod, hogy maradjak? – Meglepetten néztem rá. Akkor is meglepett, mikor nem hagyta, hogy egyedül menjek be Cervantes dolgozószobájába, de most is… Itt a remek alkalom, most végre meg tudna szabadulni tőlem, hogy az új évet ne velem kelljen átlépnie és mégis… Mi történik itt?
- Mi a garancia arra, ha maradok akkor nem békülünk ki? – Most kellene befognom a szám. Nagyon, de nagyon nem kellene kimondanom azt, amire most gondolok. Nem kellene, de mégis megteszem.
- Nincs is jobb a békülős szexnél. – Lazán közöltem vele, mert nem akarok magamból idiótát csinálni előtte. Ennél nyilvánvalóbban nem fogom tudtára hozni, hogy mennyire vágyom arra, hogy a maradék kis időnkben essen nekem úgy, mintha ami köztünk történt végig valódi lett volna.
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea - Page 2 I_icon_minitime20.01.23 15:27

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Vannak dolgok a világon, amik bár képtelenségnek tűnnek, mégis sokkal könnyebben tudnám őket megemészteni, mint az imént hallottakat… „Jay meleg”, „A föld lapos”, „Van egy törvénytelen gyereked Ben”, „Minea Weiss egy földre szállt angyal”… Bármelyiket előbb lennék képes igazságként felfogni, mint azt, hogy a lány saját szavaival élve begerjedt a brutalitásomtól. Csak álltam és pislogtam rá hatalmas szemekkel, nagyjából úgy festhettem, mintha be lennék szívva és semmit sem értenék magam körül.
- Hogy mi? – bukott ki belőlem, de rögtön meg is bántam, így jobb híján csak elmormoltam valami csúnyát a fogaim között és idegesen, feszengve a hajamba túrtam.
- Viccelsz? – újabb hülye kérdés, ami lassacskán Darwin-díjat követel, bravó haver! De most komolyan, annyira furcsa. Előbb hittem volna, hogy egy életre megundorodik tőlem vagy elkönyvel valami kettyós faszkalapnak, erre… Mondjuk mit várok valakitől, aki szemrebbenés nélkül képes combon szúrni valakit? Nocsak… rábukkantam volna Minea Weiss egyik fétisére?
- Csak egy kérdés volt. – vontam meg a vállam zsebre dugott kézzel, mintha tulajdonképpen az egész érdektelen volna számomra, valami mégis azt szerette volna ott mélyen belül, hogy a lány még maradjon egy kicsit. Magam sem értem miért, hiszen végre megszabadulhatnék tőle, még, ha nem is teljesen, de legalább a kamutól, de akkor is… Nem lenne ellenemre, ha éjfélkor még itt lenne.
- Nos te egy nagy ribanc vagy, én pedig egy túlféltékeny fasz… nem hiszem, hogy ez tudna működni hosszútávon kicsim. – lépek vissza ismét a szerepembe, nem csak a tréfa kedvéért, de azt hiszem önvédelemből is, mert újra olyan gondolataim támadtak, amiknek sosem lenne szabad többet.
- Na és a dühös szex? – vonom fel a szemöldököm kíváncsian és csak utána korholom magam, amiért már megint sikerült felülnöm a provokációjának. Azt hiszem sosem fogok tanulni a hibámból.
- A bosszú szex? Vagy a búcsú szex? – tessék, még ásom is a saját síromat… A tekintetem ösztönösen kalandozott el rajta ismét, azokra a területekre, amiket nem is olyan régen még a kezeim jártak be és amiket megízlelhettem… Nyelek nyeret, ahogy bevillanak a képek a dolgozószobából és az edzőteremből. Kurva élet!
- Nem... fázol? - mert most sokat segítene nekem, ha valami eltakarná előlem. Bármi!



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea - Page 2 I_icon_minitime20.01.23 16:52



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mindvégig rezzenéstelen arccal igyekeztem megfejteni, hogy Ben ezek után mit gondolhat rólam, mert semmi konkrétumot nem mondott, de úgy tűnik, mintha egészen másra számított volna, mintha el sem akarná hinni, hogy az imént mit közöltem vele. Talán tartanom kellett volna a szám, mert a vallomásom túl sok lehetett neki.
- Nem viccelek. – Miattam egymásnak feszült két alfahím és a látottakat testem úgy reagálta le, hogy teljesen benedvesedtem. Esetleg, ha nagyon nem akarna hinni nekem, akkor van bizonyítékom is rá, amivel alá tudom támasztani a vallomásomat. Elég lenne neki csak a bugyimba nyúlnia, hogy megtudja milyen hatással volt rám.
- Milyen kár. – Őszintén felsóhajtottam és nem csak a hatás kedvéért. Volt lehetőségem lelépni, de mégsem tudtam rávenni magam. Ben mágnesként vonz magához és még magamnak se merem bevallani, hogy milyen hatással lesz rám, ha holnaptól tartanunk kell egymástól a tisztes távolságot. Percek kérdése, hogy véget érjen ez a nap és én kurvára nem vagyok felkészülve arra, hogy beletörődjek, hogy mi már soha…
- Ezen még az sem tud változtatni, hogy működik közöttünk a kémia. – Nem tagadom a tagadhatatlan, ezzel szerintem Ő is tisztában van, hiszen nem véletlenül engedtünk a csábításnak aznap az edzőteremben.
- A túlféltékeny ex pasim tényleg arra kíváncsi, hogy melyik a kedvencem? – Ben szájából a szex szócska olyan mocskosul hangzik, hogy áruló testem akaratom ellenére is reagál rá. Már csak abban reménykedem, hogy van annyira sötét, hogy ne tűnjön fel neki, hogy mellbimbóim lassan átdöfik ruhám vékony anyagát.
- Szerinted az edzőtermes dugásunk melyik kategóriába sorolható? – Az a vadság és szenvedély… Az, ahogy letépi rólam a felsőmet és a bugyimat… Azt sehogy se tudnám kategorizálni. Nem tudom, hogy Ben hogy gondol vissza rá, de nekem eléggé emlékezetes volt. Ott és akkor nem úgy tűnt, mintha bármelyikünk is megjátszotta volna magát. Vágytunk egymásra és engedtünk a csábításnak. Akkor megtettük, na de most?
- Nem. – Keze után nyúltam, hogy tenyerét dekoltázsom fölötti részhez nyomjam. Már csak abban reménykedtem, hogy nem tűnik fel neki, hogy milyen gyors tempót diktál a szívverésem.
- Kettőnk közül inkább te fázhatsz. – Ben keze túlságosan hidegnek tűnik felhevült bőrömön.  

 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea - Page 2 I_icon_minitime21.01.23 0:28

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Mély sírt ástam magamnak, amibe aztán bele is feküdtem mikor tovább forszíroztam a szex témát kettőnk között. Ostobaság volt, mert ezzel csak a saját helyzetemet nehezítettem meg. Kívánom őt, pokolian, az egész testem megfeszül és minden idegszálam robbanásra készen áll a nap huszonnégy órájában, hiszen csak rá gondolok. Ott van előttem mindenhol, minden pillanatban. Hiába teltek el napok azóta, hogy együtt voltunk, folyamatosan magamon éreztem az érintéseit, a csókjait, az illatát. Bekúszott a bőröm alá, ott lüktetett az ereimben és még álmomban sem hagyott békét nekem. Mikor kipattant a szemem reggelente, egyből azzal kellett szembesüljek, hogy merevedésem van egy vele közös álom után, ami csak nehezen akart utána lelohadni, később pedig ismét támadott. És erre mit teszek? Tovább húzkodom az oroszlán bajuszát, és kísértem a sorsomat. Azt hiszem hivatalosan is elment az eszem.
- Igen, tényleg arra kíváncsi. – mosolyogtam rá félszegen. Most miért? Ő hozakodott elő a dologgal, én már csak tovább göngyöltem a fonalat és hát mivel férfiból vagyok a képzeletem máris szárnyakra kapott, amiknek minden kis löket igazán jól tud jönni.
- Az? – kerestem a megfelelő szavakat a kérdésére, de valahogy nem akartak a számra jönni. Hiszen mégis mit mondhatnék neki? Hogy szerintem egyik kategóriába sem passzol? Hogy bár vad volt, váratlan, elementáris erővel sújtó és a büdös életben nem leszek képes elfelejteni egyetlen percét sem, számára nem volt több, mint holmi „jól éreztük magunkat, de csak ennyi, meg „hiba”? Hogy ami bennem valamiféle reményt táplált az számára csak egy volt a sok közül? Hogy sikerült vele teljesen összetörnie nem sokkal azután, hogy rájöttem, ő az, aki már hosszú évekkel ezelőtt is teljesen elvette az eszemet? Hogy szánalmas nyomorultnak érzem magam, amiért nem tudok nem gondolni azóta sem arra a lányra, aki betört a lakásomba, hogy megzsaroljon és visszakényszerítsen a fertőbe, ahonnan annyira szerettem volna menekülni? Nem, azt hiszem nem mondhatom egyiket sem, mert azzal feladnám minden maradék önbecsülésemet és végképp hülyét csinálnék magamból. És miért? Hogy kinevessen? Hogy közölje velem, hogy ne adj Isten, mivel jó a kémiánk még egy-két alkalom belefér, mielőtt végez a bosszújával és lapátra tesz? Azt hiszem ezt a tétet ezúttal visszavonom és hagyom, hogy ő nyerjen, hisz mindig is ez volt a célja. Nyerni felettem. Mire feleszméltem a gondolataimból a kezem már a mellkasán pihent, ahová ő húzta, ettől pedig még hevesebben kezdett verni a szívem. Most… most kell megállnom… mert pillanatok kérdése és képtelen leszek rá, újra elönti az agyamat a vörös köd és képes leszek még itt helyben leteperni, hogy újra érezhessem, hogy újra csak az enyém lehessen.
- Jól éreztük magunkat… de mindketten tudjuk, hogy hiba volt… - ismételtem a szavait halkan, miközben minden porcikám azt harsogta bennem, hogy hazudok, hogy butaságokat beszélek, hogy gyáva vagyok. Fájt, de próbáltam elrejteni, nem csak előtte de még magam előtt is.
- Vissza kell mennem, várnak rám. – egy pillanatra elgyengültem és a kezem a mellkasáról az arcára siklott, amin gyengéden végig cirógattam az ujjaimmal, de aztán észbe kaptam. Nekem ezt már nem szabad. Soha nem is szabadott igazán. Közelebb hajoltam hozzá, ajkaim óvatosan érintették az orra hegyét, majd megállapodtak a homlokán és apró puszit leheltek rá.
- Boldog új évet Mins! – suttogtam, majd mielőtt még éjfélt üthetett volna az óra, zsebre dugott kézzel hátat fordítottam a lánynak, aki összetörte a szívemet, hogy a kedvéért visszatérhessek a pokolba, ahol épp pezsgőt bontottak és fellőtték a tűzijátékokat…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Monsters - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» the monsters walk among us
» Living On My Own - Ben & Minea
» Waves - Ben & Minea
» Damnation - Minea & Ben
» End of Me - Ben & Minea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-