welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Monsters - Ben & Minea Vote_lcapMonsters - Ben & Minea Voting_barMonsters - Ben & Minea Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Monsters - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime09.01.23 21:45



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Megtettük. Vágytam rá. Vágyott rám. Mégis… Mintha akaratlanul is elvett volna tőlem egy kis darabot. Azt a részemet, amit sose akartam neki felkínálni. Ezt viszont sose ismerném be neki, sőt még le is tagadnám még saját magam előtt is. Hatalmas hiba volt. Elgyengültem és engedtem a kisértésnek. Annak az átkozott kisértésnek, ami már a legelső találkozásunk óta nem hagyott békén. Pontosan emlékszem rá, hogy mikor megkérdezte, hogy ki vagyok csak annyit feleltem neki, hogy: lehetek a legrosszabb rémálmod, de akár a legtitkosabb vágyálmod is. Ott és akkor ezt viccnek szántam, de mára… Talán a kettő között nincs is túl sok különbség.
Napok teltek el azóta és szándékosan jó messzire elkerültem. Gyáva féregnek éreztem magam, de képtelen voltam elé állni azok után, hogy kijelentettem, hogy számomra csak szex volt és magára hagytam az edzőteremben. Mert tudtam, hogy sokkal több volt annál. Neki is és nekem is. Ha csak megbaszni akart volna, akkor egészen máshogy viselkedik a végén… Pont az csapta ki nálam a biztosítékot, hogy bókolt és annyira gyengéden bánt velem. Mármint inkább az, hogy mekkora hatással volt rám, hogy mit váltott ki belőlem. Hiszen nem csak élveztem, hanem éreztem is.
Cervantes hatalmas szilveszteri bulit tervez, ez pedig remek ürügy, hogy bejussak a házába. Több információra van szükségem és mindig jól jön néhány elrejtett poloska. A beépített emberem pedig gondoskodott arról, hogy én legyek a plusz egy fője. Vártam már ezt a pillanatot, mert hatalmas áttörésnek érzem, de… Akkor mégis miért nem tudok erre koncentrálni? Ki kell dolgoznom egy tervet, menekülő útvonallal együtt és ennek ellenére mégis csak az elmúlt napok eseményein tudtam kattogni. Ben egyáltalán szóba se hozta a dolgot és én is nagyokat hallgattam… Nem keresett, kizárólag csak az infókkal kapcsolatban váltottunk néhány rövid üzenetet. Mindkettőnknek az lesz a legjobb, ha úgy teszünk, mintha mi se történt volna, de már attól görcsbe rándul a gyomrom, hogy újra találkoznom kell vele. Ismét a szemébe kell tudnom nézni. Bevallom a ruhaválasztásomnak sokkal inkább volt köze hozzá, mint ahhoz, hogy parádézzak mások előtt… Tetszeni akartam neki, akármennyire is bolondnak tűnhetek, hogy ezek után is ezt teszem. Mert még mindig számít – pedig úgy tettem, mintha sose számított volna – hogy mit gondol.
Hányinger kerülgetett, mégis kihúztam magam és felszegett fejjel léptem be apám fényűző házába. Minden drágának tűnt és biztos voltam abban, hogy nem csak a látszat kedvéért. Szereti a luxust és a feltűnést ez nyilvánvaló. Ha már a feltűnésnél tartunk… Engem se kellett félteni. Már az első pillanattól kezdve éreztem magamon a kíváncsi tekinteteket. Akartam is, hogy nézzenek, vegyenek csak észre. Vajon akkor is ilyen pillantásokat küldenének felém, ha tudnák ki vagyok? Kétlem!




Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime09.01.23 22:58

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
- Nos Ben, hol van az a titokzatos hölgyike, akinek sikerült a fejedet teljesen elcsavarnia? – Cervantes képét letörölhetetlen vigyor húzódott, miközben öblös tenyerével alaposan hátba vágott. Atyai gesztusnak szánhatta, számomra mégis felért a világ egyik leggyűlöltebb gesztusával.
- Bizonyára hosszasan készülődik… - böktem ki végül, miközben lazítottam egy kicsit a nyakkendőmön. Ideges voltam, nem kicsit, rettenetesen. Azt gondolhatná az ember, hogy ennek ahhoz lehet valamiféle köze, hogy a nő, aki néhány hónappal ezelőtt betört a lakásomba, hogy megzsaroljon és ezzel a kis bosszúja részesévé tegyen most idejön, épp annak a férfinak a házába, aki mellé hála neki be kellett épüljek és akit ő minden áron meg akar ölni. Azt hihetnénk, hogy emiatt érzem folyamatosan fojtogatónak a nyakkendőmet és idegesít rettenetesen a gönc, amibe bújnom kellett, a rettegés miatt, hogy hamarosan elszabadul a pokol, lebukom és végem, de nem… bárcsak így lenne. Sokkal logikusabb, vállalhatóbb indok lenne annál, mint ami valójában minderre késztet. Félek a találkozástól Minea Weissel.
- Lefogadom, hogy azon töri a fejét, hogy valami pokoli szerkóban libbenjen be és te teljesen becsavarodj miatta… - röhögött.
- Meg is nyerné… - képtelen voltam mosolyt erőltetni magamra, hiába tudtam, hogy ez lenne az elvárás. Mióta aznap este magamra hagyott… valami azt hiszem meghalt bennem. Tudom, hogy hiba volt, őrültség, amit soha nem lett volna szabad elkövessünk, mégis, ahogy a karjaimban tartottam és csókoltam, minden, de minden az égvilágon megszűnt számomra létezni, csak ő nem… mi nem. Mióta tudom, hogy ki ő… hogy ő az a lány a múltamból, akibe annak idején reménytelenül beleszerettem… Minden bonyolultabb. És mi csak rontottunk a helyzeten. Miután kibontakozott a karjaimból valamiféle remény ébredt bennem, hogy esetleg azt érezheti, amit én is…. ugyan arra gondolhat, ám ehelyett Minea ismét pofára ejtett. „Csak szex”… Szavai visszangoztak a fejemben, miközben felöltöztem és magam mögött hagytam a termet, ahogyan egész úton haza felé is. És másnap is. A következő nap is. Fokozatosan pusztult el bennem valami, ami köré acélkemény szarkofágként emelkedett a harag, a csalódottság… Ennyim maradt abból az éjszakából és a fogadalom, hogy soha többé nem hagyom magam hülyére venni. Soha többé nem engedek neki…
- Azt figyeld… - bökött meg a férfi, állával az ajtó felé bökve.
- Azt hiszem megvan a mai kiszemeltem… - észbe kaptam és a jelzett irányba pillantottam, ekkor pedig összeakadt a tekintetünk és én nagyot nyeltem az elém táruló látványra.
- Azt nem hiszem főnök…. ő az enyém. – csak ennyit tudtam mondani, Minea máris észrevett minket és elindult felénk.
- Szerencsés kurafi… bemutatsz a hölgynek? – aprót bólintottam.
- Mr. Cervantes…. a hölgy Minea Weiss…. a barátnőm. Mins…. az úr a főnököm, Mr. Cervantes.
- Megtiszteltetés. – biccentett a férfi, majd a lány kezéért nyúlt és csókot lehelt rá. – Örülök, hogy eljött. Remélem az este számíthatok majd néhány táncra kegyeddel.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime11.01.23 11:02



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Legszívesebben sarkon fordultam volna, hogy kimeneküljek innen, de nem futamodhattam meg. Most nem, mikor ekkora áttörést értünk el. Ben minden nap hatalmas kockázatott vállal csak miattam. Neki köszönhetően lehetek itt, ezért nem hátrálhatok meg. Kényszerítenem kellett magam még arra is, hogy ajkaim felfelé görbüljenek minden egyes lépésnél, ami közelebb vitt a vesztemhez. Sőt, még arra is koncentrálnom kellett, hogy tudjak előre haladni. Remegtek a térdeim minden átkozott lépésnél. Szívem vadul kalapált a mellkasomban. Nem hallottam mást csak a fülemben lüktető dobbanásokat. Mégis az áruló szívem nem apám látványára vert vadul, hanem a mellette álló férfi miatt. Kínomban ezen csaknem felnevettem. Itt van végre a várva várt alkalom és Ben szó szerint ellopja a showt. Túl sok érzés kerített hatalmába. Ben bűntudatot váltott ki belőlem, míg Cervantes gyűlöletet és undort. Mégis a legveszedelmesebb a gyilkos ösztönöm volt, de akármennyire is szerettem volna még nem jött el az ideje, hogy leszámoljak vele.
Szinte sokkolt a felismerés, hogy a gyomorforgató érzést nem is Cervantes váltotta ki belőlem, hanem saját magam. Mert undorodtam magamtól, mert amit vele tettem és még mindig teszek azt már sehogy se lehet jóvá tenni. Szívem még vadabbul kezdett lázadni. Erőszakkal tartottam vissza a könnyeimet mikor Ben a barátnőjeként mutatott be. Túlságosan jó volt ez hallani a szájából, még akkor is, ha hazugság. Kurvára vágytam arra, hogy valódi legyen, hogy… Nem tehetem. Túl sokszor használtam már ki, mindent elvettem tőle. Az életét, a szabad akaratát és a választási lehetőségeit. Hatalmas hiba lenne hagyni, hogy ennél többet akarjunk egymástól.
Nem álltam készen arra, hogy szemtől szemben álljak ezzel a rideg szempárral. Apám tekintete túl átható volt, de vajon milyen képet vágna ahhoz, ha rendesen bemutatkoznék neki? Garantáltam padlót fogna.
- Örülök, hogy végre találkoztunk. – Lélegezz! Csak lélegezz! Sose kellett még ennyire odafigyelnem a legalapvetőbb ösztönös cselekedetre.
- Természetesen! Már alig várom. – Legszívesebben lenyúztam volna saját bőrömet ott, ahol az ajkaival kézcsókot lehelt rám. Akkora hatással volt rám, hogy nem is vettem észre, hogy másik szabad kezemmel Ben keze után nyúltam és kellett néhány másodperc, hogy felfogjam milyen erősen szorítom.
- De előtte szeretném egy kicsit kisajátítani magamnak Bent. – Halovány mosolyt villantottam és megszakítottam vele a szemkontaktust, hogy az említett férfi felé forduljak. Már nem bírtam volna egyetlen másodpercet sem Cervantes közelében lenni.
- Táncolj velem. – Még mindig fogtam a kezét, ahogy lassú léptekkel hátráltam a táncparkett felé. Tökéletes indok a menekülésre, de egyébként is lenne mit megbeszélnünk és a tánc remek lehetőség arra, hogy olyan közel kerüljünk egymáshoz, hogy más ne hallja a ránk váró beszélgetést.  





Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime11.01.23 22:48

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Abban a pillanatban, ahogy a lány belibbent az ajtón és megláttam, elvesztem. Minden addigi igyekezetem, otthoni mantrám, begyakorolt lazaságom, elhatározásom egyszeriben foszlott szét, miközben minden lépéssel egyre közelebb került hozzánk. Tudtam, hogy el fog jönni, hiszen tőlem tudta meg a partit, amire azonmód kijelentette, hogy velem akar tartani, hogy végre szemtől szembe kerülhessen Cervantessel, tudtam, hogy így újra találkoznunk kell azok után, ami a teremben történt, de azt nem sejtettem, hogy ennyire nehéz lesz majd. Megfulladok. A mellkasomban erős nyomást érzek, a szám teljesen kiszáradt, az ing kényelmetlenné vált és az a sok elfojtott gondolat egyszerre lendült támadásba most, hogy sebezhetővé váltam. Próbáltam csak a főnökre nézni míg csevegtek, vagy a táncolókra, a pincérekre, az istenverte zöld fikuszra a sarokban azzal a retek ronda kaspóval, de hiába. Megsebzett, összetört és most mégis tartanom kellene magam és úgy tenni, mintha semmi sem történt volna köztünk. Basszameg! Mert csak szex volt…. jól éreztük magunkat… ő így látja. Hiba volt, én pedig ostoba voltam, hogy azt hittem, lehet bármi is kettőnk között. Soha többet nem leszek ennyire naiv és puhapöcs…. örök leckét kaptam Minea Weisstől, amiért talán idővel képes leszek majd hálásnak lenni. Egyszer.
- Természetesen. – bólogatott Cervantes a lány azon kijelentésére, hogy szeretne elrabolni, a következő pillanatban pedig a lány már húzott is magával a táncolók közé. Csak sodródtam az árral, még azt sem sikerült feldolgoznom fejben, hogy megragadta és szorította a kezem, amikor a pasas kezet csókolt neki, máris újabb helyzetben találtam magam. Úgy tűnik ez a mai szerepem… testőr és villámhárító, kamupasi.
- Olyan volt, mint vártad? – kérdeztem halkan, hogy más ne hallhassa meg, de nem néztem rá. Vajon így képzelte az első találkozást? Erre számított? Na és ezek után mi a nagy terv? Hisz szemlátomást kiborult, akkor mégis, hogy akarja ma végrehajtani amiért idejött?
- Az egész bírtokon ötven őr van jelenleg, fegyverekkel, plusz húsz civil ruhás, aki elvegyült a vendégek között. Kamerák mindenhol és aktív riasztók az emeleten. – ismertettem a helyzetet.
- Beavatsz végre mi a nagy terv? Mert valahogy kétlem, hogy csak Búékolni jöttél az öregnek. – közben csak lépkedtem gépiesen, annyira tartva csak szorosan, amennyire elengedhetetlen.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime13.01.23 1:09



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Sokkal rosszabb. – Ismertem be. Ben csak részben tudja az igazságot és ennek így is kell maradnia. Tudja, hogy Cervantes ölte meg anyámat és ezért akarok rajta bosszút állni, de azt az aprócska kis részletet elhallgattam előle, hogy az apámat készülök megölni. Reménytelen eset vagyok.
- Hát ez remek. – Legszívesebben üvöltenék, de mégis mosolyogtam, mert szemem sarkából láttam, hogy Cervantes rajtunk legelteti a tekintetét. Már a tudatot is nehezen tudom elviselni, hogy a közelemben van és figyel.
- Az a nagy tervem, hogy kibaszottul hihetően játsszuk el a szerepünket. – Simultam még közelebb hozzá, miközben szinte már hozzáértem ajkaimmal nyakához beszéd közben. Az illata és a közelsége akaratlanul is felébreszti azokat a vágyaimat iránta, amiket próbálok jó mélyen elfojtani magamban. Nem állítom, hogy sikerrel is járok, mindössze csak próbálkozok, de… Miért mindig arra vágyok, ami sose lehet az enyém?
- Van bármi ötleted arra, hogy a főnököd miért figyelni minden lépésünket? – Érdeklődtem, de közben ezzel szerintem meg is magyaráztam, hogy miért akartam még az eddiginél is közelebb lenni hozzá. Mindössze csak a kibaszott szerep kedvéért.
- Be akarok jutni Cervantes dolgozószobájába. – Adtam tudtára a követelésemet még mindig suttogva, hogy más ne hallja.
- Tudnom kell, hogy milyen gyorsan reagálnak az emberei és kíváncsi vagyok arra is, hogy mit találhatok ott. – Feltételezem, hogy alig lesz időm, de ki kell használom ezt az alkalmat.
- Ha pedig lebuknánk… - Szinte biztos voltam abban, hogy ez eleve kudarca ítélt küldetés.
- Akkor pont kapóra jön, hogy még mindig a kamu pasim vagy. – Sose mondtam, hogy tökéletesen kidolgozott tervvel fogok beállítani, de a mai után biztosan vissza fogok jönni. Egyedül. Nem kockáztatnám meg, hogy velem legyen miközben betörök.
- Viszont van egy jó hírem is. – Elhúzódtam tőle, hogy végre a szemébe tudjak nézni.
- Soha többet nem foglak arra kényszeríteni, hogy csókolj meg mások előtt, hogy elhitessük velük, hogy együtt vagyunk. A mai az utolsó ilyen napunk. – Mosolyt erőltettem magamra, de egyáltalán nem volt könnyű a „szakítás” mert ezek után… Valahogy ki kell bírnom a csókjai, érintései nélkül. Pokoli nehéz lesz. Mert hiába hazudtam neki és magamnak is, hogy csak szex volt és hiba, attól még ugyanúgy vágyom rá. Talán hatalmas hiba volt, de túl jó ahhoz, hogy ne akarjam még egyszer, sőt még legalább ezerszer megtapasztalni, hogy milyen érzések támadnak bennem mikor vele együtt vagyok.
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime13.01.23 2:06

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Próbáltam tartani magam, a távolságot kettőnk között, de ő nem hagyta, közelebb húzódott hozzám mindezt azzal igazolva, hogy Cervantes figyel minket, tartanunk kell a látszatot. Az a vén genyláda, még úgy is bekavar nekem, hogy erről az égvilágon halvány fogalma sincsen. Bár csak belekeveredtem Minea Weiss bosszúhadjáratába, most mégis úgy érzem, hogy magamtól verném be a rohadék képét, amiért miatta ilyesmire kényszerülök a múltkoriak után.
- Feltehetőleg azért, mert kíváncsi rád. – feleltem halkan, miközben a füléhez hajoltam, mintha csak valami mocskos dolgot duruzsolnék bele, amit a fiatal, szexuálisan túlfűtött párocskák szoktak maguk között.
- Mivel többször kerestél nem megfelelő pillanatokban, amikor ő is a közelemben volt… nem tehettem mást, mint, hogy előrukkoltam neki az új barátnőmmel, akivel bár még a dolgok elején vagyunk, mégis nehéz elszakadnunk egymástól. Hevesnek, intenzívnek festettem le a dolgokat, hogy ne keltsen gyanút a sok sms és telefon vagy ha valami miatt hírtelen kellett felszívódnom. Azt mondta igazán érdekli őt a lány, akinek sikerült elvennie az eszemet. – úgy tettem, mintha mindez érdektelen volna számomra, pusztán a kérdésére felelnék, azt azonban eszemben sem jutott bevallani számára, hogy mióta aznap éjjel faképnél hagyott, valami megváltozott bennem, ami az öregnek is szemet szúrt és egyből levágta, hogy nő van a dologban.
- Ha nem görcsölsz rá, hamarosan eltereli a figyelmét valamelyik buksza, aki elég könnyen kaphatónak tűnik. – pillantottam körbe, közben megforgattam, már csak amiatt is, hogy egy kicsit el tudjak távolodni tőle és ne terelje el teljesen a figyelmem.
- Ó csak ennyi lenne? – nevettem fel kínomban, miközben visszahúztam és folytattuk a táncot.
- Semmiség az egész, hiszen csak a katonaságot kell kb kicseleznünk… nem probléma… - persze sejtettem, hogy nem lesz könnyű este, ahogyan azt is, hogy bizonyára valamilyen szándékkal érkezik, de ez nagyjából nettó öngyilkosság…
- Jó híred? – elhúzódott tőlem, én pedig önkéntelenül is összeráncoltam a homlokom, mint aki felkészül a legrosszabbakra. Hiszen a történtek után már nem tudhatom számára mi a jó és mi a rossz. Csak szex voltam neki…. egyszeri alkalom… egy hiba… most pedig lazán közli, hogy már a kamu pasijának sem fogok kelleni a ma este után. Fasza… nem mintha bármi is lehetett volna és tényleg meg kellene könnyebbülnöm, de persze ez nem jelenti azt, hogy a zsarolás is véget ér. Épp csak már okom sem lesz, amiért megcsókolhatnám, megérinthetném… ezt is elveszi tőlem.
- Hát ez… tényleg nagyszerű hír. – böktem ki végül és hogy a szavaimnak adjak némi nyomatékot, levettem a közeledő pincér tálcájáról két pohár pezsgőt, egyiket a kezébe nyomtam, a másikat pedig felé emeltem, majd meg is húztam egyből, mint aki ünnepel.
- Várjunk egy kicsit, hogy Cervantes kibámulhassa magát és másoknak se legyen feltűnő a hiányunk, aztán mehetünk… - és imádkozhatunk, hogy túléljük ezt a ma estét. Fasza… így kell várni az új évet.



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime13.01.23 23:39



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem szándékosan nevettem el magam, egyszerűen csak kibukott belőlem a nevetés miután meghallottam Ben indoklását, hogy miért figyel minket apuci árgus szemekkel. Az egészben az volt a legviccesebben, hogy végül is Ben őszinte volt vele. Heves és intenzív a kapcsolatunk, de cseppet sem úgy, ahogyan azt Cervantes gondolná. Addig jó nekünk, még nem tudja, hogy valójában hogyan is indult az ismeretségünk. Mikor először jelentem meg a lakásán, hogy megzsaroljam, hogy legyen a beépített emberem a bosszúmban, akkor még fogalmam sem volt arról, hogy ennyire nehéz lesz. Még a legvadabb álmaimban sem hittem volna, hogy Ő meg én… Szóval, hogy ennyire összemelegedünk. Arra meg inkább nem is akarok gondolni, hogy mindezért mennyire ostorozom magam. Ismerem annyira már, hogy tudjam Ben túl jó ember ahhoz, hogy ezt tegyem vele.
- Akkor ne okozzunk neki csalódást. – Ha annyira „intenzívek” vagyunk, akkor ennél jóval nagyobb betekintést is adhatnánk neki. Mindezt persze csak is miatta, hogy még véletlenül se kezdjen gyanakodni ránk. Ettől a paranoiás féregtől bármi kitelhet, de még szükségem van arra, hogy Ben beépítve maradjon. Nem akarom megkockáztatni a lebukását azzal, hogy nem játsszuk el hitelesen a szerepünket.
- Nem hiszed el, hogy sikerülhet? – Kérdeztem vissza miután fordultam egyet saját tengelyem körül. El kell ismernem, hogy Ben jól táncol, de ezt már eddig is tudhattam. Hiszen nem ez az első eset… Sose felejtem el mekkora meglepetést okozott a születésnapomon.
- Az új évet már a kamu kapcsolatunk nélkül kezdheted. – Vontam vállat mielőtt átvettem volna tőle a pezsgős poharat. Mosoly erőltettem magamra miután ittam az italomból. Nem számít, hogy mit kezdtem el érezni iránta, mert nekünk sose lehet közös jövőnk, ezért neki sose vallanám be, hogy mennyire szeretném, hogy mindez valódi legyen. Valójában ezért akarok véget vetni a kamu kapcsolatunknak is, mert nem tudnám tovább ezt tenni vele, de még ma ki akarom élvezni az utolsó pár óránkat.
- Tudod mit? Adjunk is okot neki, hogy bámuljon. – Mielőtt felfoghatta volna, hogy mit is mondtam már le is csaptam ajkaira.
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime14.01.23 1:28

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Toporogtam, mint valami idióta és próbáltam úgy tenni, mintha Minea az imént valóban örömhírrel szolgált volna, ezért is vetemedtem arra, hogy lenyúljam csóró Leo DiCaprio pezsgős mozdulatát a Nagy Getsbyből és egy hajtásra lehúzzam az összes italomat. Pedig a valóság… nem is tudom pontosan mi a valóság… Egészen néhány nappal ezelőttig bármit megadtam volna az égvilágon, hogy ez a baromság végre véget érjen és újra szabad lehessek, a zsarolásától és a kamutól mentesen, tőle lehetőleg minél távolabb. Vártam, hogy a bonyodalmak eltűnjenek, hogy többé ne provokáljon, ne csináljon hülyét belőlem, ne törjön rám az éjszaka közepén, ne számoltasson el. Aztán megtörtént… AZ… Persze előtte is voltak meredek pillanataink, sőt olyanok is, amikre azóta sem sikerült választ találnom, hogy pontosan miért is alakultak úgy, mégis a teremben történtek forgattak fel igazán mindent. Naivan azt hittem, hogy ami akkor kitört belőlünk az valami fantasztikusnak lehet a kezdete, mert egyszerre robbantunk fel és adtuk meg magunkat ugyan annak az erőnek. Azt hittem véget érnek a játszmák és szembe nézünk azzal, ami köztünk vibrál. Készen álltam rá, ő pedig összetörte minden reményem. Csak szex volt… jól éreztük magunkat… hiba… őrültség… olyasmi, ami többé nem fordulhat elő. A szavai darabokra szaggatták egy részemet, én pedig, hogy ne bőgjek le teljesen, falakat emeltem a maradványaim fölé. Nem kerestem, csak ha muszáj volt, nem mondtam egy szóval sem többet csak amennyit kellett, közben igyekeztem úgy tenni, mintha a dolog meg sem történt volna. Rettegtem milyen lesz újra látni, újra belekényszerülni abba, hogy szerepet játszunk és muszáj legyen hozzáérnem, megcsókolnom azok után. Most pedig itt vagyunk, az imént közölte velem, hogy felszabadulok a színjáték alól, még, ha a beépülést folytatnom is kell és egyszerűen nem tudom mit érzek a hallottakkal kapcsolatban.
- Megkönnyebbülés. – feleltem szárazon. Csak ennyire futotta tőlem. Talán még hinni is szeretnék benne.
- Mire… - ám a mondatot már nem tudtam befejezni, mivel a lány ajkai az enyémre simultak. Hogyazajókurvaélet! Egy pillanatra lefagytam, azt hiszem sokkot kaptam, hogy újra megéreztem, amit azon az éjszakán… de kénytelen voltam gyorsan kapcsolni, nehogy feltűnést keltsek. Viszonoztam a csókját, közben karjaimmal közelebb vontam őt magamhoz. Csak a látszat kedvéért. Gyűlölöm, hogy ezt teszi velem! Rövid idő után húzódtam el, képtelen lettem volna folytatni, mert félek, egy ponton túl nem tudtam volna leállni és újra megsérülök.
- Próbáljuk meg azt a lehetetlen küldetést. – mert most azt hiszem még egy golyót is könnyebben vállalnék be, mint egy újabb csókot vele.  



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime14.01.23 18:53



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ez lett volna a nagy lehetőségem, mert ennél jobb körülményeket el sem tudtam volna képzelni és mégis… Kibaszottul nem érdekelt abban a pár másodpercben semmi sem csak az, hogy mennyire élveztem, hogy ajkaink ismét találkoztak egymással. Próbáltam bebeszélni magamnak, hogy mindez csak a látszatot szolgálja, de akkor mégis miért kezdett el őrült tempót diktálni mellkasomban áruló szívem? Ha tovább engednék vágyaimnak, akkor Ben lenne az egyetlen gyengepontom a bosszúmban és ezt persze nem kockáztathatom meg. De mi van akkor, ha már túl késő és máris az lett számomra?
- Rengetegszer kényszerítettelek arra, hogy azt tedd, amit akarok, de sose hagytam, hogy legyen választási lehetőséged. -  Neki jó katonaként kellett követnie a parancsaimat és megtenni mindazt, amit elvártam tőle. Egészen a mai napig.
- Az nem érdekel, hogy mi lesz velem, de azt nem akarom, hogy te ennél nagyobb kockázatot vállalj. – Hajoltam közelebb hozzá, hogy minden egyes suttogó szavamat tökéletesen hallja.
- Gondolom az a legegyszerűbb magyarázat, hogy azért akarunk kettesben maradni, hogy egymásnak essünk… Ezért kellene, hogy együtt menjünk be a dolgozóba, te lennél a tökéletes kifogásom. – Tisztáztam vele a helyzetet mielőtt még váratlanul érné és nem tudna olyan gyorsan kapcsolni, hogy ne gyanakodjon ránk Cervantes. Persze nem hiszem, hogy túlságosan örülne annak, hogy dugásra akarnánk használni a dolgozószobáját, legalábbis az lenne a látszat, mert odáig nem jutnánk el, mert biztos vagyok abban, hogy pillanatok alatt lebukunk. Viszont nem hinném, hogy Bennek ebből bármi nagyobb baja származna.
- Mehetnék egyedül is. – Hirtelen jött az ötlet, de pontosan tudtam, hogy bevállalnám egyedül is csak azért, hogy neki ne essen baja.
- Alut ajánlanék neki. Átvenném a helyed a bandában, bebizonyítanám neki, hogy velem többre menne, mint veled valaha… Persze nem számolnék be minden kis részletről csak elég infót osztanék meg vele arról, hogy mindvégig kényszerítettelek arra, hogy újból csatlakozz, hogy a közelébe férkőzzek. Újból szabad ember lehetnél, de nincs garancia arra, hogy Cervantes nem szegné meg az alkunkat és nem akarna rajtad bosszút állni, amiért miattam átverted. Arra sincs garancia, hogy érdekelné az alku… Kockázatos lépés lenne, de a döntés a tied. – Húzódtam el tőle, de a látszat kedvéért mosolyt erőltettem ajkaimra. Őrültség lenne, de mi van akkor, ha beválik? Ben ismét szabad lehetne, nekem meg már úgyis mindegy. Valahogy kibírnám, aztán a megfelelő pillanatban - mikor már mindent elvettem tőle, ami valaha is kedves volt számára – megölném.
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime14.01.23 19:28

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Néhány évvel ezelőtt, még mielőtt sittre kerültem volna vagy megismertem volna Őt a bárban, néhány haverommal abban a raktárépületben csöveztünk, ahol a banda mindig összegyűlt meló előtt és után és ami amolyan „főhadiszállásként” funkcionált. Nem volt jobb dolgunk, épp élveztük a semmittevés szépségeit, mikor az egyik cimborám, Rico elővett egy kis zacskó fehér port a zsebéből. Azt mondta dobjuk fel a hangulatot, majd röhögve csíkokat képzett a cuccból az asztal lapján és rám meg a többiekre mutatott, hogy szolgáljuk ki magunkat. Én voltam az egyetlen, aki vonakodott, aki azelőtt soha életében nem próbált még ki ilyesmit és nem is akart. A többiek cikizni kezdtek, puhapöcsnek hívtak és kiröhögtek, ami annyira felkúrta az agyamat, hogy végül a dactól vezérelve mégis felszívtam egy csíkot. Hogy mikor ütött be pontosan, azt nem tudnám megmondani, de emlékszem a színekre, fényekre, különös hangokra és arra, hogy vihogtam szinte mindenen. A valóság ködössé vált, az alakok elnyúltak, a hozzám intézett szavak pedig mintha vákuumba kerültek volna, foszlányokban, torzan visszhangoztak a fejemben. Máig nem tudom mit csináltam pontosan, nem volt köztünk józan ember, aki felidézhette volna a történteket. Nem jöttek vissza az emlékeim, az érzés viszont, amikor átjárt akkor, egészen félelmetesen hasonlít ahhoz, ami most kerített a hatalmába. Minea Weiss minden egyes szava úgy csapódott belém, mint ahogy a rakéták szoktak a házak falaiba, pokoli pusztítást végezve a környéken. Hogy összezavarodtam volna enyhe leírása lenne mindannak, ami végbe ment bennem. Értettem, amit mond, de hogy miért teszi… Csak pislogtam rá az alku lehetőségét hallgatva, közben csak úgy cikáztak az elmémben az impulzusok. Mivan? Mi a faszról beszél ez? Mit művel már megint? Először módszeresen hülyét csinál belőlem, aztán összetör a teremben, most meg hagyján, hogy kienged a kamu pasi szerepéből, de még a zsarolással is felhagyna és beállna a helyemre? Most szórakozik vagy mi az Isten? Eddig is gyanítottam, hogy pszichopata a csaj, de kezdek teljesen bizonyossá válni benne. Idegesen túrtam a hajamba, miközben az álkapcsom megfeszült, majd egyszer csak magamhoz rántottam vadul, rettenetesen közel. Fagyos tekintetemet az övébe fúrtam, miközben suttogni kezdtem.
- Hagyd abba ezt a hülyeséget! – sosem voltam még ennyire komoly, mint most.
- Abba benne vagyok, hogy a szerepjáték véget érjen, de hogy elbassz mindent, amit eddig elértem valami zakkant pillanatnyi ötlet miatt… azt már nem. Belerángattál ebbe a szarba, úgyhogy most már végig csináljuk, utána viszont eltűnsz, ahogy megállapodtunk! – nem vagyok ostoba, pontosan tudom, hogy Cervantes azonnal megölne, hiába kötne vele Mini bármilyen alkut is. Ráadásul az öreg elkezdett kötődni hozzám, így kétlem, hogy bármivel is ki lehetne ütni a pixiséből… Az egyetlen szabadulásom, ha Minea végül tényleg megöli Cervantest, addig viszont kénytelenek vagyunk együttműködni. Most már nincs visszaút.
- Menjünk. – zártam rövidre a témát, majd, hogy a látszat tökéletes legyen újra az ajkaira tapadtam egy forró, heves csók kíséretében és a fenekébe is belemarkoltam. És de jól esett basszameg! Miután elhúzódtam megfogtam a kezét és elkezdtem húzni az emelet felé, mintha valóban egy helyet keresnék, ahol kettesben lehetünk…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime14.01.23 20:30



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Belülről marcangoló karmok kaparnak kínzó lassúgással, de eszméleten ügyességgel és élvezettel. Ilyet még sose éreztem és ez megrémisztett. Mi a franc ez? Valami elcseszett intenzív bűntudat? Se kedvem, se időm nem volt elemezgetni mindazt, ami most lejátszódik bennem. Bármi is legyen ez valahogy majd megtanulok vele együtt élni. Mégis ez az érzés annyira elhatalmasodott felettem, hogy kimenekülő utat ajánlottam neki. Nem lehettem biztos abban, hogy beválik a tervem, de ha meg sem próbálom, akkor sosem fogom megtudni… Ennek ellenére mégis esélyt adtam neki, hogy Ő hozza meg ezt a döntést. Egyszerűen már nem megy. Nem tudok tovább játszadozni az életével, de minden átkozott nap az élete forog kockán, míg a bandában van. Saját szabad akaratomból képes lennék vele helyet cserélni, ha tudnám, hogy Ben boldogan élhetné tovább az életét. Sőt, még csak nem is érezném úgy, hogy feláldoztam magam miatta, mert a legelejétől kezdve nem lett volna szabad, hogy bármi köze legyen a bosszúmhoz, de mégis szükségem volt rá, hogy eljussak idáig.
Mindezek után azt vártam, hogy megkönnyebbülés lesz úrrá rajta. Meg kellett volna ragadnia az esélyt, vagy attól tart, hogy túl kockázatos lépés lenne? Az arca még azelőtt elárulta, hogy mit gondol mielőtt megszólalt volna. Csendben végig hallgattam és már majdnem elkezdtem vele vitatkozni, de aztán hirtelen be is csuktam a szám. Hiszen pont én voltam az, aki választási lehetőséget adott neki. Ben pedig meghozta a döntést, ezek után csak annyit tehetek, hogy elfogadom. Nem értek vele egyet, de az már csak az problémám.
Váratlanul ért a csók, döbbenetemben még azt is elfelejtettem, hogy hol is vagyunk, hogy mit készülünk tenni néhány pillanaton belül… Mégis annyira vágytam rá, hogy alsó ajkamba kellett harapnom miután elváltak ajkaink, nehogy véletlen felsóhajtsak. Arra meg inkább nem is akartam gondolni, hogy mennyire felizgatott mindössze azzal, hogy a fenekembe markolt. Van neki bármi fogalma arról, hogy milyen hatással van rám? Azok után, amit tettünk biztosan tudja…
- Még meggondolhatod magad. – Elengedelmesen követtem fel a lépcsőn, nem is volt túl sok választásom, mert Ben el sem akarta engedni a kezemet, de felérve az emeletre fontosnak tartottam, hogy a tudtára adjam, hogy nem kell ezt tennie.  
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime14.01.23 22:13

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Miközben felfelé haladtunk a lépcsőn, egyetlen pillanatra sem engedtem el a kezét, nem csak azért, mert féltem attól, hogy ellenkezne amiatt, amiket odalent mondtam, de azért is, hogy tartani tudjuk a látszatot mindenki előtt. Fogalmam sincs róla, pontosan hová is rejtette Cervantes a kamerákat, ahogyan arról sem, hogy pontosan mennyi időnk van, míg az őrök jelzik neki, hogy illetéktelen behatolók vannak a szobájában, de már nem volt időm mindezt megosztani vele, mert az események beindultak. Sietős léptekkel terelgettem a folyosó vége felé, majd az ajtó előtt ismét hevesen csókoltam meg és nyomtam neki a hátát, hogy aztán egész testemmel hozzá préselődjek. Remélem jól szórakoztok fiúk ott a megfigyelő szobában. Ettől a gondolattól önkéntelenül is belevigyorogtam a csókba, majd az ajkaim a nyakára siklottak. Halkan suttogtam, miközben a hajába túrtam.
- Nem tudom, hogy odabent is vannak-e kamerák, sem azt, hogy egészen pontosan mit szeretnél a főnök irodájában, de az tuti, hogy gyorsnak kell lenned, mert ezek a kretének hamar leadják neki a drótot. – kezem szép lassan becsúszott a ruhája alá és felfelé haladt a combján. Hogy én mit meg nem teszek egy szerep kedvéért. Legalábbis pokolian szeretném azt hinni, hogy pusztán csak erről van szó.
- Már rég nem gondolhatom meg magam. – az iménti szavaira reagáltam, de hangosan mondtam épp mikor benyitottam a szobába és magammal rántottam őt is, hogy aztán gyorsan becsapjam, ebből pedig az örök gondolhatják, hogy arra értettem, hogy túl kanos vagyok ahhoz, hogy most leállítson. Kapkodtam a levegőt, de nem a félelem miatt, hanem mert tényleg elkapott a hév, a nadrágom pedig kezdett kurva kényelmetlenné válni övalatt.
- Nos? – és ha itt is van kamera? Vajon az a paranoid fasz a saját irodájában is kémkedik vagy ennyi magánszférát megtart magának? Nem lehetünk biztosak semmiben. Megragadtam a lányt és felültettem a pasas íróasztalára, két lábát a derekam köré fonva, ajkaimat ismét a nyakára simítva. Így beláthatott mindent és ha ránk is nyitnak… nem feltűnő csak kellemetlen.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime15.01.23 2:05



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Csak az összekulcsolt ujjainkra tudtam koncentrálni. Habár mindezt természetesen csak a látszat kedvéért tesz mégis zavart a tudat, hogy soha többé nem fogja majd így a kezemet. Pedig esküdni mernék rá, hogy még az ujjaink is tökéletesen passzolnak egymáshoz. Egy másik életben mi akár ki is egészíthetnénk egymást, mert nekem olyan, mintha minden testrészünk tökéletesen illene a másikhoz. Tudom ez lehetetlen, de mégis…
Kibaszottul rossz ötlet volt! Miért nem tudta inkább a második opciót választani? Inkább besétáltam volna önként ebben a pillanatban Cervantes dolgozószobájába, mint… Próbáltam érveket gyártani, de már rég nem voltam abban az állapotban, hogy logikusan gondolkozzak. Már a közelségétől teljesen kész voltam és az ahogyan csókolt… Bárcsak ne játszaná ennyire hihetően a szerepét. Minden porcikámmal kívántam. Akartam, hogy megérintsen. Érezni, hogy keze felfedezőútra indul testemen. Nem csak érintésére vágytam, hanem az ajkait is magamon akartam érezni mindenhol. Mohón többre vágytam, még ennél is sokkal többre. Alig tudtam értelmezni szavait, de nagy nehezen eljutott az agyamig, hogy mire hívta fel a figyelmemet, de nem mertem megszólalni. Tartottam attól, hogy bármit mondok neki kihallja a hangomból a sóvárgást és az elfojtott vágyakozást.
- Csak játszd a szereped. – Utasítottam, közben próbáltam körbe kémlelni a szobában minél feltűnésmentesebben, mert nem tudhattuk ugye, hogy van-e kamera. Hátam mögé nyúltam, hogy egyvállas ruhám cipzárját lehúzzam, de csak azért, mert egy kicsit átalakítottam a ruhám mellnél lévő részét. Csak azért, hogy feltűnés mentesen bejuttassak ide egy poloskát. Nagyon kicsi, de nem akartam kockáztatni. Kibújtattam azt a karomat a ruhából, ami fedve volt, hogy hozzáférjek a mini hangrögzítő készülékhez.
Hajába markoltam, hogy finoman megrántsam a fejét, hogy ismét hozzá férjek ajkaihoz és persze, hogy feltűnés nélkül közénk tudjak nyúlni, mintha csak az ingje alá akarnék jutni.
- Még pár pillanat. – Suttogtam ajkaira, de a következő percben mikor már ruhám derekamig csúszott… Sikerült kiszednem az elrejtett poloskát, majd a következő pillanatban már az asztallap alá rögzítettem. Mégse fogott el a megkönnyebbülés, pedig sikerrel jártunk. Elértem az, amiért ide akartam jönni és mégis… Rá sokkal jobban vágytam abban a percben, annyira, hogy még az se tudott érdekelni, hogy valójában apám dolgozószobájában vagyok az asztalon, Ben a lábaim között áll és dereka köré fontam lábaimat, ösztönösen még közelebb húzva magamhoz… Sőt még az se érdekelt, hogy mindezt már félmeztelenül tettem. AZ ISTENIT! ENNÉL JÓVAL TÖBBRE VÁGYTAM! Mégis csak néhány másodpercünk van így együtt… Mert ez az utolsó. Holnaptól már nem kell szerepet játszania. Pár pillanat és lebukunk és vége mindennek.
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime15.01.23 2:34

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Csak játszd a szereped… Csak játszd a szereped… Csak játszd a szereped… Csak játszd a szereped… Csak játszd a kibaszott szereped! Miközben a lány ügyes mozdulatokkal bújt ki a ruhája felső részéből és helyezett el egy poloskát az asztal lapján én minden erőmmel azon voltam, hogy tartani tudjam magam és ne játszam túl hitelesen a szerepem, a kanos faszt, aki hamarosan megdugja a barátnőjét a főnöke asztalán. Tudtam, hogy eljön a pillanat, amikor majd képesnek kell lennem arra, hogy megálljak, amikor elintéztük azt, amiért ide jöttünk, ha másért nem, hát mert ránk nyit majd az őrség, mégis egyre nehezebb volt erre koncentrálnom, annyira elvette az eszemet. Már megint. A kezem felfedezőútra indult a combján, miközben ajkaimmal lejjebb siklottam a kulcscsontjára, onnan a dekoltázsára, amit végig is sikítottam a másik kezemmel. A nyelvem körkörösen időzött el a már jól ismert területen, közben elértem a combjától egészen a bugyija széléig. Pimasz vigyor jelent meg a képemen, ahogy az ujjaim besiklottak az anyag alá. Miért ne csalhatnék egy kicsit? Ha már utoljára... Nedves volt, ez pedig világosan a tudtomra hozta, hogy megint sikerült felhúznom, mert ennyire nem lehet jó színésznő. Basszameg. Ez engem is jobban feltüzelt és mire észbe kaptam volna már el is tűnt benne két ujjam…
- Ennyi? Kész vagy? – súgtam a fülébe, miközben mozgatni kezdtem benne az ujjaimat, majd hírtelen felrántottam és úgy fordítottam, hogy az asztalra kelljen hasalnia és miközben folytattam az ügyködést újra közelebb hajoltam.
- Nézd… a papírokat… - a hátára csókoltam és elkezdtem rajta lassan végig menni lefelé haladva, mindenhol megérintve, olykor a nyelvemmel mintákat rajzolgatva. Az asztalon szállítási tervek voltak az új cuccról, amit Cervantes be akart csempészni az országba. Talán ez is jól jöhet neki, ha másért nem, hát, hogy átlássuk az öreg terveit és fel tudjunk készülni. A nadrágom még szűkebbé vált és egyre nehezebben akart eszembe jutni, hogy abba kell tudjam hagyni ezt az egészet. Hiszen ez csak szerep… csak az akció része. Mégis… basszameg de jó érzés!


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime15.01.23 14:19



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Igen. – Préseltem ki magamból két elfojtott nyögés között. Ha tudná valójában mennyire kész vagyok… Minden kibaszott értelemben. Teljesen elveszi az eszemet. Az, amit az ajkaival művel velem… Istenem! A bennem mozgó ujjaitól csak még inkább fokozódik a vágyam. Még többet akartam! Szinte már képes lettem volna neki arra is, hogy könyörögjek, hogy húzza ki belőlem az ujjait és a farkával hatoljon belém. Egy pillanatig már majdnem elhittem, hogy ezt teszi, mikor hirtelen már hasaltam az asztalon, de csak kínzott tovább. Kurvára koncentrálnom kellett arra, hogy olvasni tudjak, sőt fel is tudjam fogni, hogy mi szerepel azokon a kibaszott papírokon. Minden lényeges információt elismételgettem magamban, hogy megjegyezzem. Ez volt az akaraterőm egyik legnagyobb próbája, de még azelőtt sikerrel jártam, míg… Szégyentelenül felnyögtem, Ben pedig érezhette, hogy testem megfeszül ujjai körül. Még sose volt ilyen gyorsan orgazmusom, de azok után, hogy ennyire kívántam… Túlságosan rá voltam kattanva és annak a lehetősége, hogy valaki ránk nyit… Beteges, de valójában ettől még jobban beindultam.
Alig bírtam megállni lábaimon, mert még mindig annak a csodálatos érzésnek a hatása alatt vagyok, amit Ben kiváltott belőlem, de mégis kiegyenesedtem és felé fordultam. Elég volt egyetlen pillantást vetnem a nadrágja dudorodó részére és már tudtam, hogy mi lesz a következő lépésem. Természetesen mindezt csak a szerep kedvéért vállaltam be, mert még mindig nem zavartak meg minket. Milyen barátnő lennék, ha nem viszonoznám az iméntit? Sokatmondóan rámosolyogtam mielőtt meglöktem volna annyira, hogy Ben a főnöke székében találja magát. Olyan közel hajoltam hozzá, hogy ajkaimmal érintettem nyakát miközben suttogtam.
- Valaki nagyon kedvelhet, ha még mindig hagynak szórakozni. – Talán idebent nincs kamera, de azt biztosan látták, hogy a folyóson vagyunk és a dolgozószobába osonunk be. Akkor mégis miért nem rúgta ránk már valaki az ajtót? Baszki! Azzal nem számoltam, hogy mi van akkor, ha az, aki a kamerákat figyeli élvezi a műsort és azért nem riasztott még senkit? Hát akkor legyen egy jó napja. Persze könnyű lenne erre fogni, mert ha nem akarnám annyira, akkor nem csinálnám, de akarom, hogy nekünk is legyen egy jó napunk. Ez az utolsó egymásnak feszülésünk, lényegében ez lenne a ki nem mondott búcsúnk a másikhoz.
- Azt hiszem most rajtam a sor, hogy hihetően játsszam a szerepemet. – Még mindig suttogtam, de közben kezeimmel azon ügyködtem, hogy kicsatoljam a nadrágja övét és lehúzzam a cipzárt. Az egyik pillanatban még mohón csókoltam, de a másikban már elé térdeltem, hogy kiszabadított farkát vegyem kezelésbe. Ha több időnk lenne, akkor alaposan megszenvedtetném, de nem akarok az adósa maradni, ezért olyan élményt akarok neki adni, hogy magányos éjszakáin magához nyúljon az emlék hatására. Számmal és nyelvemmel kíméletlenül kezdtem ostromolni férfiasságát.
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime15.01.23 14:47

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Elélvezett, épp ahogy akartam, ettől pedig nem csak még merevebbé vált a farkam, de egy elégedett vigyor is kiült a képemre, miközben figyeltem őt. Diadalt éreztem, még ha tudtam, hogy ez továbbra sem jelent számára semmi többet egyszerű szórakozásnál vagy szerepnél, amire a bosszújához volt szüksége. Akkor is elértem, ki volt szolgáltatva nekem, sebezhető volt és én elértem, amit akartam. Elvettem, mert járt nekem.
- Engem mindenki kedvel kicsim. – feleltem megvonva a vállam, mintha csak a világ legtermészetesebb dolgáról lenne szó, ami voltaképp említésre sem méltó. Tartok tőle, hogy nem csak az állhat a háttérben, hogy feltehetőleg valamelyik „haverom” ül a kezelő szobában, hanem az is, hogy egy perverz állat, aki kurvára élvezi a showt, amit szolgáltatunk neki. Vajon mikor jut el odáig, hogy kiverje magának és értesítse a főnökét a fejleményekről? Pillanatok? Percek? Órák? Csak nem lehet akkora barom, hogy sokáig húzza az időt, mert az könnyedén az életébe is kerülhet. Cervantes nem tűri a hibákat.
- Az Oscarhoz bizony teljesítmény kell… - incselkedtem, majd elhelyezkedtem a székben, ahová lökött. Lehunytam a szemem próbálva kitisztítani a gondolataimat, de amikor megéreztem az ajkait a farkam körül… Basszameg! Felnyögtem és megmarkoltam a szék karfáját. Nem kispályás az már egyszer biztos. Ösztönösen mozdítottam a csípőmön egyet, majd, amikor hallottam a nyögését elszakadt bennem valami. Megragadtam a tarkóját és határozottan kezdtem mozgatni a fejét, miközben újra és újra löktem egyet a farkammal.
- Tehetséges… - ziháltam, közben szabad kezemmel az egyik mellét masszíroztam. Nem akartam gyorsan elmenni, meg akartam dolgoztatni a sikerért, de ezzel magamat is alaposan meggyötörtem. Pokoli kín volt, de a végén mégis megérte, miközben újabb nyögéssel elélveztem a szájában. Kapkodtam a levegőt, a mellkasom fel-le járt, miközben próbáltam megemészteni a történteket. A rohadt életbe! Már megint sikerült kihoznia belőlem… Aztán léptek zaja ütötte meg a fülünket a folyosóról, mire gyorsan eltoltam, rendeztem a nadrágomat és elé léptem, hogy a benyitó alakok ne láthassák a melleit.
- Sullivan? – vigyorgott az egyik őr.
- Connor.
- Remélem végeztetek… Cervantes látni akar.
- Hol?
- A kertben. Mozgás. – ezzel intett a fejével, hogy kövessem – Nyugi a csajodra addig vigyázunk…
- Tud vigyázni magára. – feleltem, majd felé se nézve kimentem az ajtón.
- Gyere cica – ezzel visszakísérték a lányt a többi vendég közé. – Maradj itt és ne csinálj hülyeséget.



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime15.01.23 22:13



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Bárcsak arra tudnám fogni, hogy mindezt csupán a hiteles alakítás kedvéért teszem. Sokkal, de sokkal könnyebb lenne, ha ezzel meg tudnám indokolni, de túlságosan is élvezem. Tagadhatatlanul az esetem, habár Ben nem az a tipikus rosszfiú, akikre eddig buktam, mégis… Nem értem. Számít ez valamit? Az a lényeg, hogy működik köztünk a kémia. Nem érzem, hogy bármire is kényszerítve lennék csak a szerep kedvéért. Nem esik nehezemre megcsókolni, sőt… Minden csókja, értintése után csak többet és többet akarnék. Ez itt a legnagyobb probléma. Élvezettel provokáltam, de ami utána történt… Az egy egészen másfajta élvezet volt. Valami olyasmi, amivel, ha nem vigyázok könnyen a függőjévé tehet. Ilyen hatással van rám Benjamin Sullivan.
Mosolyogtam volna, de perpillanat túlságosan tele volt hozzá a szám. Akármennyire is szerettem volna megszenvedtetni nem ez volt rá a legjobb pillanat, de minden gonosz tervem egy szempillantás alatt lett oda, miután megéreztem, hogy Ben mennyire türelmetlenül vágyik még ennél is többre. Hagytam neki, hogy megdugja a szám, hogy olyan mélyre tolja a farkát a torkomba, amíg csak tudja. Engedtem, hogy úgy mozgassa magán a fejemet ahogy neki jól esett, ennek meg is lett az eredménye. Csak nyeltem és nyeltem, levegőt is alig kaptam, még a szemeim is könnybe lábadtak, de gyorsan visszapislogtam könnyeimet. Pont végeztünk mire hallhattuk, hogy társaságunk akad. Mintha nem lenne véletlen ez a tökéletes időzítés. Csak arra volt időm, hogy megtöröljem a szám mielőtt az ajtó kitárult, de Ben volt annyira úriember, hogy eltakart saját testével. Mert még egy kis ideig a kamu csaja vagyok, biztosan nem akarja, hogy mások fedetlen kebleimen legeltessék tekintetüket. Gyorsan visszabújtam ruhámba és fel is húztam a cipzárt.
- Ne érj hozzám faszfej! – Rántottam ki a karomat vaskos ujjai erős szorításából. Menet közben igyekeztem megigazítani hajamat, bele se akarok gondolni, hogy Ben mennyire összekócolhatott.
- Mégis mit csinálhatnék? – Sokatmondó mosoly jelent meg ajkaimon. Játszottam továbbra is a szerepemet, pedig esküszöm megbasz az ideg, hogy mi lesz ezek után vele… Mennyire lehet kiakadva Cervantes? De mégis az a kérdés foglalkoztat leginkább, hogy mégis mennyi ideig leszek képes türelmesen várakozni, mielőtt utána mennék.
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime16.01.23 18:52

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Miután Connor szólt, hogy Cervantes beszélni akar velem, nem volt más választásom, kénytelen voltam magára hagyni Mineát és pattanni, hiszen rettenetesen feltűnő lett volna, ha habozom vagy elkezdek azzal foglalkozni, hogy mi lesz vele, míg én távol vagyok. Hiszen nem tettünk semmi rosszat, csak… „csak”…. nagyon erős macskaköröm… a főnök irodájába szöktünk dugni. Remélhetőleg az őrök és Cervantes is ebben a látszatban volt, ezt vette készpénznek és még csak fel sem merült bennük a valódi célunk. Sietős léptekkel vágtam át az épületen, majd kimentem az udvarra, ahol a férfi már várt rám, póker arccal.
- Benjamin… - felém sem fordult, két keze a háta mögött összekulcsolva pihent, miközben az eget kémlelte. Tisztára, mint valami drámai nagy jelenet egy elbaszott hollywoodi keresztapa utánzatból.
- Hivatott uram.
- Van sejtelmed róla, hogy miért?
- Csak sejtelmem.
- Oszd meg velem.
- Azért, ami az irodájában történt az imént…
- Az irodámban. – vett egy mély levegőt, továbbra is kerülve, hogy rám nézzen. – Nem vagyok prűd fiam, sőt, hidd el még azt is megértem, hogy mi vezérelt téged. Egy ilyen nőtől az én faszom is égnek áll, hát még egy olyan suhancé, mint a te.
- Khm…
- De a tisztelet hiánya Benjamin… a tisztelet hiánya nem tetszik nekem.
- Uram…
- Bármelyik szobába vihetted volna, de te az irodámba vitted, az engedélyem nélkül. Oda, ahová pontosan tudod, hogy senki sem léphet a tudtomon kívül. A beleegyezésemen kívül. Mi a mentséged erre, ha nem az volt a célod, hogy kimutasd, mennyire tojsz a főnöködre?
- Sosem akartam tiszteletlen lenni. Elvesztettem a fejem, ami ostobaság volt, nem tudtam uralkodni magamon.
- Miért oda vitted?
- Őszintén? Reméltem, hogy ott nincs kamera és nem vizslat majd minket egy perverz a megfigyelő szobából. – vakartam meg a tarkóm zavaromban. – Francnak se hiányzott, hogy holnap a farkam mérete vagy a barátnőm teste legyen a téma a baromarcok között. – Cervantes néhány pillanatig hallgatott, majd kirobbant belőle a nevetés, csak ekkor fordult felém.
- Te mekkora segg vagy! – veregetett vállba. – Kedvellek kölyök, nem vagy semmi…
- Köszönöm uram.
- De ha még egyszer ilyet teszel… - komolyodott el – levágom a farkad és oda dugom, ahová igazán nem passzol. Megértetted?
- Igen uram. – bólintottam komolyan – Bocsásson meg.
- Felejtsük el! – oldódott fel ismét, majd elindult visszafelé.
- Úgy látom másnak is szemet szúrt, hogy milyen dögös a barátnőd… - bökött a fejével a lány felé, aki mellett egy öltönyös pasas tette épp a szépet. Nyeltem egyet, a kezem pedig ökölbe szorult és valami azt súgta ezt nem a szerep hozta ki belőlem. Pláne mikor láttam, hogy Mini mosolyog… Basszameg.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime19.01.23 13:55



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Túl sok inger ért egyszerre és peripillanat kurvára nem volt alkalmas se a helyszín, sem pedig az időzítés, hogy megküzdjek ezzel a rengeteg ellentmondásos érzéssel. Mert kicseszettül aggódtam érte! Egyszerűen csak kiszambázott a dolgozószobából, hátra se nézett és nekem fogalmam sincs arról, hogy mit művel vele apuci miután sikerült a kis akciónk… Aggódok, de közben dühös is vagyok, de inkább magamra, mert utálom, hogy ennyire magatehetetlen vagyok, hogy nem tehetek semmit azon kívül, hogy várok arra, hogy megtudjam mi történik vele. Most ki kellene csattannom örömömben, hogy sikerült az, amiért ide jöttem és mégis… Az örömömet elnyomja a nyugtalankodásom és az áruló testem kiéhezett követelése, mert annál jóval többre vágyom, mint amiben részem volt a dolgozószobában. Szinte még mindig érzem, hogy Ben milyen hatással volt rám, amikor az ujjaival juttatott el a csúcsra. Összeszorított combokkal és fogakkal próbálom száműzni az emléket, de hiába. Ajkaimon még mindig érzem az ízét és lassan kiborulok azon, hogy mennyire többre lenne szükségem. Mert ami ennyire jó volt annak nem szabadna ilyen hirtelen véget vetnünk, de… Basszameg! De neki nem rám van szüksége. Maradjuk annyiban, hogy jól szórakoztunk, hogy élveztük egymás testét, még ha többnyire „kényszer” hatása alatt kellett egymáshoz közelednünk. Mennyire egyszerű lenne, ha mindent arra lehetne fogni, hogy csak a szerep kedvéért tettünk mindent, de pontosan tudom, hogy ami köztünk történt az edzőteremben az… Valódi volt. Nem mással akartuk elhitetni, hogy mi „együtt vagyunk”, hiszen nem volt ott más rajtunk kívül.
Elvettem egy pohár pezsgőt az előttem elhaladó pincérnő tálcájáról. Tompítani akartam a bennem kavargó érzéseket, de ehhez még egy üveg tömény és kevés lenne jelenleg. De majd akkor leiszom magam, ha saját szememmel láthatom, hogy Ben túlélte Cervantes haragját és végre leléphetek innen. Pezsgőmet kortyolgatva figyeltem a táncolókat, annyira rájuk koncentráltam, hogy csak akkor vettem észre, hogy társaságot kaptam, mikor egy szexi bariton hang megszólalt mellettem.
- Gyönyörű vagy és senki se kér fel táncolni? – Fordultam a hang felé. Szégyentelenül látványosan végig mért, ragadózó módjára. Viszonoztam ezt a pofátlan méregető pillantását. Makulátlan, drága öltönyt viselt, minden porcikájából áradt férfias kisugárzása. Szögletes, borostás álla szinte már azért kiállított, hogy végig húzzam ujjaimat arca ívén, hogy megtapasztaljam milyen érzés, ha a borosta csiklandozza ujjaimat. A szeme… Még sose láttam ilyen sötét és ravasz pillantást. Már első ránézésre tudtam, hogy egy ilyen férfi, aki ilyen adottságokkal rendelkezik hatalmas bajt hozhat rám, de van benne valami… Nevezzük csáberőnek, ami túl rosszfiús ahhoz, hogy ellen tudjak neki állni. Mindig is a rossz fiúk voltak a gyengéim.
- Már táncoltam és most a partneremre várok, hogy újból csatlakozzon hozzám. – Mosolyt erőltettem ajkaimra, miközben finoman próbáltam a tudtára adni, hogy nem vagyok szabad préda. Látszólag a férfit ez az infó nem érdekelte, mert tett felém még egy lépést.
- Matteo. – Bemutatkozásra nyújtotta felém kezét, öltönye ujja alól így kivillant drága Rolex órája. Az már biztos, hogy figyel a látszatra, de nem úgy tűnik, mintha erőlködnie kellene, hogy minden szem rá szegeződjen.
- Minea. – Szinte elveszett apró kezem Matteo hatalmas tenyerében. Egyik pillanatban még kezet fogtunk, de a másikban már kézfejemen éreztem a férfi puha, meleg ajkait.
- Ha másért nem is, de miattad megérte ma ide eljönnöm. – Már nem csókolta kézfejemet, de még mindig nem engedte el a kezemet. Az már biztos, hogy ez a férfi tudja, hogy mit kell mondani egy nőnek. Tisztában van az külső adottságaival és más körülmények között biztosan jól szórakoznék vele, de most… Még Matteo vonzerője is kevésnek bizonyult.
- Neked tényleg nem szoktak nemet mondani ugye? – Mosolyogtam rá, de közben kiszabadítottam a kezemet, így is túl sokáig engedtem neki, hogy fogja.
- Nem. – Kivillantotta elképesztő fehér fogsorát mosolygás közben.
- Együtt az új évet biztosan egészen élvezetesen tudnánk indítani. – Nem is értem, hogy miért döbbentem meg attól, hogy ennyire nyíltan beszél a szándékairól. Hiszen ez a férfi nincs hozzászokva a visszautasításhoz. Olyannak tűnik, akinek csak csettinteni kell és a kiszemeltje már a következő pillanatban bármire hajlandó csak, hogy a kedvében járjon.
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime19.01.23 15:20

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Miközben Cervantessel beszéltem odakint érdekes módon nem éreztem félelmet. Tudom ez őrültség, hiszen amilyen kattant a fazon, benne volt a pakliban, hogy azonnal kibeleztet, amiért átléptük a barátnőmmel az irodája küszöbét, pláne, ha nem hiszi el, hogy csak dugni mentünk oda, hanem egyéb okokra gyanakodik. És mégis… csak álltam ott, hallgattam, aztán azt mondtam, amiről zsigerből azt éreztem, hogy hallani akarja és bevált. Persze jött egy kis ejnye-bejnye a látszat kedvéért, fenyegetőzés, hogy levágja a faszom, ha még egyszer megteszem, de összességében azt hiszem rohadt könnyen megúsztam a dolgot. A kérdés már csak az, miért? Bízik bennem, hisz a szavamban és valahol még örül is neki, hogy a pártfogoltja kufircolt ma egy jót vagy a szobája tényleg be van kamerázva és a kis műsorunk miatt ilyen engedékeny, amit levágtunk és amit ebben az esetben tényleg végig nézett legalább egy perverz, ha nem az egész őrszolgálat… Még mindig kételkedem abban, hogy mik is a valódi szándékai velem kapcsolatban. A többiek féltékenyek, folyton azzal basztatnak, hogy én lettem a kiskedvenc, a fogadott fiú, az új örökös, de én ezt túlzásnak érzem. Tény, hogy úgy fest, Cervantes a kegyeibe fogadott, egész jól bánik velem és egyre komolyabb feladatokkal lát el, de ez még nem jelent semmit. Amilyen könnyedén fogadott a szárnyai alá, olyan könnyedén padlóra is küldhet, ha meggondolja magát. És akár az is lehet, hogy csak a biztonság kedvéért tartja magához közel az új fiút, hátha hamarabb le tudja buktatni, ha van mitől félnie. Basszameg! Ez az egész helyzet kurvára kezd az idegeimre menni és messze nincs itt a vége. Amíg Minea Weiss bosszút nem áll a férfin, addig kénytelen leszek tartani magam a tervhez és hozni a szerepemet, ami hamarosan már csak a „megbízható bűnöző” lesz és nem a „kamupasi”.
- Basszameg! – csúszott ki a számon, ahogy a tekintetem megállapodott a pasason, aki feltűnőek közel merészkedett a lányhoz, az öklömet pedig még erősebben szorítottam a kézcsók láttán. Vedd le róla a kezed te nyálgép! A kurva életbe!
- A jó öreg Matteo… - húzódott gonosz kis mosolyra Cervantes szája miközben egy tapodtat sem tágított mellőlem. – Úgy látom kivetette a hálóját.
- Rohadék…
- Hatalmas rohadék, csinos kis névvel és pénzügyi háttérrel. A nők sosem mondanak neki nemet.
- Hát ez a nő majd fog.
- Valóban? Ilyen különleges lenne?
- Ja… különleges. – tettem egy lépést, de Cervantes megragadta a vállamat.
- Mi a terved?
- A szart is kiverem ebből a féregből, ha nem takarodik onnan… - aztán idegesen a hajamba túrtam és a férfi felé pillantottam – Hacsak nem az üzletfele… akkor kénytelen vagyok visszafogni magam. – sziszegtem a fogam közt az arcát tanulmányozva. Ismerem a „protokollt”, a nagykutya barátait nem bánthatom még akkor sem, ha szívem szerint letépném a fejüket.
- Mázlid van kölyök… rühellem a pofáját. – kacsint, nekem pedig több sem kell, odasietek hozzájuk.
- Tünés! – vetettem oda a pasasnak, a karomat pedig a lány dereka köré fontam.
- Mert?
- Mert ő már foglalt.
- Csak az a nő foglalt cimbora, akin épp fekszenek. – vigyorog pofátlanul, mire eldurran az agyam és már lendül is az öklöm, hogy eltüntessem a pofájáról ezt a magabiztos vigyort. Ő sem tétlenkedik, azonnal visszaüt, de nem elég erősen, így csak még jobban felhergel. Rá vetem magam és a padlóra küldöm, ahol folyamatosan püfölöm a képét.
- Soha többet ne merj a csajom közelébe menni, megértetted seggfej? – de nem hagyok neki esélyt válaszolni, csak ütöm tovább.  


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime19.01.23 16:47



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Matteo igazán lenyűgöző példánya a férfinemnek. Igazi alfahím. A kisugárzása szinte mágnesként vonzana magához, ha engednék a vonzerőjének, na meg ha áruló szívem nem lenne oda valaki másért, valaki olyanért, akivel sose lehet közös jövőnk. Hazudhatnám, hogy nem esik jól egy ilyen férfi közeledése, de azért mégis imponál, hogy ágyba akar vinni. Néhány röpke pillanatig engedélyeztem magamnak, hogy eljátsszak a gondolattal… Talán még jót is tenne nekem, ha Matteo a kimerültségig kefélne, egészen addig, míg teljesen el nem tompulok és már képtelen lennék azon gondolkozni, hogy mi lenne, ha… Talán segíthetne azon, hogy ne minden gondolatom Ben körül forogjon. Kölcsönösen kihasználnánk egymást, ha már egyáltalán nem burkoltan közölte velem, hogy meg akar dugni, de valamiért mégis úgy éreztem, hogy nem az a legjobb megoldás, ha szétteszem neki a lábam. Nem tűnt helyesnek, még akkor se, ha tisztában vagyok azzal, hogy holnaptól már véget ér a kamu kapcsolatunk. Szóval éjféltől bármit megtehetnék ezzel az adonisszal. Mert a látszat kedvéért sem kellene hűnek lennem hozzá és egyáltalán nem tartoznék neki azzal, hogy kizárólagos jogot formáljon rám.
Matteo lefoglalta a figyelmemet annyira, hogy nem is vettem észre, hogy Ben közeledik, csak akkor mikor már birtoklóan derekam köré fonta karjait. A kelleténél sokkal jobban tetszett, hogy ilyen profin játssza el a féltékeny pasi szerepét. Az én féltékeny pasimat. Elmondhatatlan megkönnyebbülést éreztem, hogy visszatért hozzám. De a megkönnyebbülésem nem tartott sokáig, mert számítottam arra, hogy Ben hogyan fog reagálni Matteo provokálására. Hiába tettem egyik kezemet a derekamon lévő kézfejére és szorítottam meg azzal a szándékkal, hogy közöljem vele szavak nélkül is, hogy engem nem érdekel a másik pasi… Vagy nem vette észre a dühtől, vagy simán csak nem érdekelte, mert a következő pillanatban már egymásnak is estek. Ijedtemben felsikoltottam, de ezt majd ráfogom arra, hogy kitűnően akartam játszani az aggódó barátnőt mikor Matteo visszaütött.
- Ben! – Kiáltottam a nevét, hátha észbe kap. Hirtelen túl sokan gyűltek össze körülöttünk, de látszólag senki se akar közbeavatkozni, csak bámészkodnak ezek a keselyűk. Engem pedig túlzottan beindított, hogy két tesztoszterontól túlfűtött alfahím miattam csap össze.
- Elég volt! – Ragadtam meg azt a karját, amivel az ütéseket mérte Matteora. Véres volt az ökle, de fogalmam sem volt arról, hogy ez már a saját vére, vagy a másik férfié.
- Neked teljesen elment az eszed? – Bukott ki belőlem, túl sok a szem és fültanú körülöttünk, de kurvára nem érdekelt, nem válogattam meg miattuk a szavaimat…
- Nem eshetsz neki mindenkinek, aki meg akar dugni. Bízhatnál jobban bennem! – Matteo csak abban hibázott, hogy volt bátorsága oda jönni hozzám és ajánlatot tenni, míg a többség tisztes távolságból bámult.
- Téged választottalak, mert veled akarok lenni, de úgy tűnik neked ez nem elég! Ha te nem érzed, hogy ami közöttünk van az annyira különleges, hogy senkinek sincs esélye nálam amíg együtt vagyunk, akkor nincs közös jövőnk. -  Engedtem el a kezét, hogy mindezek után sarkon fordulva meginduljak a kijárat felé. Remekül játszottam a csalódott barátnő szerepét, aki annyira kiábrándult a pasija féltékenységi rohamától, hogy inkább véget vet a kapcsolatnak. Sőt a hatás kedvéért még el is sírtam maga, hogy mások lássák mennyire kiborultam. De valójában a könnyeim inkább a sose volt kapcsolatunknak szóltak, de ezt rajtam kívül senki se tudja.
 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime19.01.23 17:23

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Az agyamat teljesen elöntötte a vörös köd, miközben az öklöm egyetlen pillanatra sem tétlenkedett, folyamatosan osztotta a verést az alattam heverő tetű képébe. Képtelen voltam megálljt parancsolni az indulataimnak, mikor észrevettem, hogy mi a szándéka Mineával. Az a szöveg pedig arról, hogy csak az a nő foglalt, akin éppen fekszenek… ch… szexista barom! El se hiszem, hogy a nők tényleg bedőlnek egy ilyen silány alaknak!
- Szállj már le rólam te szarházi! – sziszegte, miközben szabadulni próbált, közben Mini is igyekezett lecsillapítani, hasztalanul.
- Főnök…? – jelent meg néhány őr az öregre pillantva, hogy lépjenek-e, de a férfi felemelte a kezét és a fejével nemet intett.
- Ez Ben meccse. – jelentette ki, ezért senki nem mozdult csak feszülten figyelte az eseményeket. Matteo arca szép lassacskán kezdett összefolyni és teljesen alaktalanná válni az ütéseim nyomán, de az indulataim továbbra sem akartak csillapodni. Félelmetes felismerés hasított belém. Komolyan képes lennék megölni ezt a rohadékot csak mert megérintette Őt… Szerencsére nem volt időm tovább gondolni, mivel Matteo ájultan terült szét a kezem alatt, valaki pedig megragadta a karomat a következő ütés előtt. Csak ekkor eszméltem fel és néztem rá az illetőre, a mögöttem riadt tekintettel ácsorgó lányra. Basszameg!
- Nekem ment el az eszem? – pattantam fel, a tekintetem pedig villámokat szórt.
- Ez nyomult rád, holott tudta, hogy velem vagy! – böktem a férfi teste felé, mögöttem pedig néhány pasas helyeslően bólintott, amit persze nem vettem észre.
- Ki kellett volna heréljem, egész olcsón megúszta a dolgot. – túrtam bele a hajamba idegesen, ami pedig a legrosszabb, hogy mindennek köze sem volt a szerepemhez, minden egyes szavát komolyan gondoltam.
- Talán elhinném, hogy különleges, ha nem épp arra jönnék vissza, hogy a nő, akivel pár perce még keféltünk máris egy másik pasinak mosolyog és hagyja, hogy az tapogassa! – vetettem oda neki indulatosan.
- Várj már meg basszameg! – siettem utána miután sarkon fordult és elindult kifelé, hogy most én ragadjam meg a karját és fordítsam magam felé, még mindig mások előtt.
- Épp csak sikerült a főnökkel elsimítanom a botlásomat, erre te lejáratsz mindenki előtt azzal, hogy azzal a balfékkel enyelegsz és még én vagyok a szemét, ha kiakadok rajta és helyre teszem? Nem tudom milyen pincsikhez vagy szokva szívem, de én kurvára nem díjazom, ha szórakoznak velem! - magam sem értem mi ütött belém, próbálom a szerepre fogni, mégis... feldühített, amit láttam... Túlságosan is, a fene esne bele!


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime19.01.23 18:11



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
A benne tomboló agresszió felpezsdítette a véremet, még akkor is, ha csak remek alakítás volt Ben részéről, hogy így neki rontott a konkurenciának. Meg kellene rémülnöm attól, hogy mennyire kegyetlen volt, de annak tudtában, hogy mindezt miattam tette és engem sose bántana… Ettől a nyers brutalitástól csak felizgatott. Talán meg is mutatnám neki, hogy mennyire beindított, ha nem lenne ennyi kíváncsi szempár ránk fokuszálva. Vágytam arra, hogy rajtam vezesse le a frusztrációját. Magamban akartam ismét érezni. Azt akartam, hogy engem is ennyire kíméletlen erővel tegyen magáévá. Tudom ez rohadtul beteges, de Ben ezt váltja ki belőlem.
- Tényleg közönség előtt akarod ezt megbeszéli? – Könny áztatta szemekkel néztem vissza rá, mikor karomat megragadva maga felé fordított.
- Kibaszottul fontos volt ugye tudatni mindenkivel, hogy mit tettünk? – Feltűnően körbe néztem, de senkiben sem volt annyi, hogy eljátsszák, hogy nem minket figyelnek. Micsoda remek odaadó közönségünk van! Azt a kurva! Hát legyen…
- Mi nem keféltünk! – Ha már Ben kiteregetni a szennyest, akkor nem esik nehezemre pontosan közölni mindenkivel, hogy miről is beszél pontosan.
- Én csak leszoptalak, miután megujjaztál. Remélem mindenki kibaszottul tökéletesen tisztán hallotta. – A szerep kedvéért letöröltem arcomról egy könnycseppet. Hatalmas bajban vagyok, mert lassan kezdem azt érezni, hogy fogalmam sincs, hogy hol kezdődik a szerep miatt magamra aggatott karakter és a valóság.
- Jézusom! Csak a kezemet fogta meg! – Bele se merek gondolni, hogy mit művelt volna a szerep kedvéért, ha Matteo azzal indít, hogy a seggemet tapogatja Ben szeme láttára.
- Szerinted szórakoztam veled? – Mutató ujjammal mellkason böktem. Kezdem nagyon bele élni magam a kis színjátékunkba.
- Én járatlak le mindenki előtt? Bazdmeg Ben! Te járatsz le engem! Ezer hála és köszönet azért, hogy akkora ribancnak tűntetsz fel mindenki előtt, hogy neki lett volna bármi esélye nálam azok után, hogy pár perce még miattad volt orgazmusom! – Mindvégig a szemébe nézve beszéltem hozzá. Abban a pillanatban magasról leszartam, hogy mindenki minket bámul és hallgat, de a következő másodpercben már fojtogató volt mások jelenléte.
- Elég a közönségből. – Nevettem fel keserűen és újból hátat fordítottam neki, hogy meginduljak ismét a kijárat felé.

 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime19.01.23 18:46

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Csak játszd a szereped… Csak játszd a szereped… De vajon mégis hol ér véget egy szerep és hol kezdődik a húsvér való? Mikor juthattam odáig, hogy a féltékeny kamupasiból egyenesen Othellová változzak, aki képes lenne saját kezével megfojtani csalfa Desdemonáját és végezni a szeretőjével is? Mert bár kétségbeesetten igyekszem kapaszkodni abba a gondolatba, hogy ez az egész, a harag, a bunyó, a vita, a féltékenység, minden csak a látszat kedvéért történik, hiszen Minea azt mondta, hogy ma este véget vetünk a színjátékunknak és adni akarjuk ez alá az okokat, mégis azon kaptam magam, hogy a földbe akarom tiporni azt a rohadékot, aki megkörnyékezte, megfogta a kezét és még meg is merészelte azt csókolni. Forrt bennem az indulat, elöntötte az agyamat a vörös köd és képtelen voltam racionális döntéseket vagy érveket hozni. Pusztítani akartam, távol tartani azt a férget attól, ami az enyém. Pedig sosem volt az igazán… Ez a gondolat segített végül valami ép dologba kapaszkodni és visszatérni a jelenbe és a vele járó fájdalom, amit akkor este is éreztem, mikor a lány magamra hagyott a teremben. Sosem volt az enyém és soha nem is lesz. Csak egy eszköz vagyok a tervében, amire hamarosan már semmi szüksége sem lesz és akkor nem csak a kamu, de az ismeretségünk is véget fog érni. Ez lennék én, báb és olykor kellemes időtöltés…
- Nem hinnék, hogy ribanc vagy, ha nem viselkednél úgy! – üvöltöttem, miközben tekintetem hideggé vált, a pulzusom pedig az egekbe szökött.
- Csak a kezedet fogta meg? Onnan valahogy kurvára nem úgy tűnt, hogy megállt volna ennyinél. És te mit csináltál? Mosolyogva kelletted magad és hagytad, hogy összenyálazzon! A szoknyád alá nem akartad esetleg beengedni a nyelvét??? – csak szerep, csak szerep…
- Egyébként… tehetek én róla, hogy ránk nyitottak és megzavartak minket? Vagy épp ezért csináltad? Nem kaptad meg a farkam, ezért gyorsan kerestél mást, aki kisegít míg távol vagyok? Undorító! – a hatás kedvéért körbepillantottam, mintha engem is kezdene nagyon zavarni a közönség.
- Kurvára nincs itt néznivaló faszfejek! – vetettem oda, majd gyilkos pillantást küldtem körbe. Mindenki úgy spriccelt szét, mintha a levegőbe lőttem volna, de akadt még egy-két bámész, akit a félelemnél jobban lekötött a kíváncsiság.
- Még nem végeztünk! – sziszegtem és utána iramodtam, hogy aztán a karjánál fogva rángassam ki az épületből, egészen egy félreeső zugig, nem messze a kaputól.
- Ms. Weiss… tiéd az idei Oscar… - hátra simítottam a hajam, miközben igyekeztem lepörögni.
- Zseniálisan hoztad a könnyűvérű ribancot… Túl jól.



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime19.01.23 19:48



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ha mi tényleg együtt lennénk, akkor iszonyúan fájt volna, hogy Ben így beszél velem, az pedig csak grátisz, hogy mindezt mások előtt teszi. Mégis hatalmas szerencséje, hogy van közönségünk és tisztában vagyok azzal, hogy mindezt miért mondja, mert más esetben biztosan teljes erőmből felpofoztam volna. Sose hagynám, hogy így beszéljen velem egyetlen egy férfi sem. Azok után, amin eddigi életem során keresztül mentem… Egy férfi sem ér annyit, hogy engedjem magam megalázni, se mások, se a zárt ajtók mögött.  
- Bazdmeg! – Túl sok energiámat veszi igénybe ez a kis vitánk, de mégis iszonyúan élvezem. Adrenalin löketet kaptam tőle. Az már biztos, hogy ez életem eddigi legizgalmasabb szerepe és piszkosul profin verünk át mindenkit. Még magát Cervantest is.
- Nem beszélhetsz így velem! Kurvára nem vagyok a tulajdonod! – Blablabla… Valami ilyen hatásvadász szöveggel kellett előhozakodnom, de most biztosan a többség Ben pártján állna és én megmaradnék a hűtlen ribanc szerepében, mert pusztán engedtem, hogy egy dögös pasas kezet csókoljon nekem. Érdekes, Cervantes megúszta Ben haragját, pedig apuci is megengedte magának, hogy a kézfejemre leheljen egy aprócska csókot, de inkább ezzel nem hozakodnék elő.
- Te hallod is, amit mondasz? – Ledöbbentem és ez valódi volt. Kezdem úgy érezni, hogy nagyon elfajulnak közöttünk a dolgok. Legalább mindenki számára világossá válik, hogy az új évet egymás nélkül kezdjük el.
- Hát persze! Csak azért csináltam, mert nem kaptam meg a farkad! – Kínomban felnevettem. Az egészben azt tartottam a legviccesebbnek, hogy neki fogalma sincs arról, hogy mennyire vágyom arra, hogy az a bizonyos testrésze most bennem legyen.
Ideje volt lelépni, mert már így is túl sokáig tudtuk remekül alakítani a tőlünk elvárt szerepet. Tudtam, hogy utánam fog jönni, de mégis felszisszentem mikor megragadott. Túl erősen, de már elég volt hozzám érni ahhoz, hogy bizsergést érezzek lábaim között. Francba!
- Az enyém? Inkább a tiéd! – Megkönnyebbülést kellene éreznem, hogy most kettesben maradtunk, de inkább feszült lettem, mert mi lesz ezek után velünk?
- Fáj? – Ösztönösen keze után nyúltam, hogy megnézzem mennyi kárt okozott magának azzal, hogy péppé verte a konkurenciát. Sajnos a fényviszonyok nem voltak ideálisak ahhoz, hogy túl jól lássak. El kellene engednem a kezét, de túl jó volt pusztán csak a kezét fogni ahhoz, hogy ilyen hamar megfosszam magam ettől az élménytől.
- Szerencsére többet nem kell eljátszanod a féltékeny pasim szerepét. Túlságosan rossz hatással volt rám, hogy láttam mit teszel… - Nem akartam kimondani, mert azzal csak bekavarnék. Ez már csak rajta múlik, hogy hogyan értelmezi, amit mondtam, de ha nyíltan rákérdezne, hogy mégis milyen rossz hatással volt rám, akkor nem hazudnék neki.
- Matteora gondolsz, vagy inkább arra, amit a dolgozószobában tettem? – Engedélyeztem magamnak egy utolsó provokálást. Alsó ajkamba kellett harapnom, hogy ne nyögjek fel már csak attól, hogy arra gondolok milyen jól szórakoztunk. A körülményekhez képest túlságosan is élveztem. Már csak abban bízok, hogy a minket körülvevő sötétség elengedő ahhoz, hogy ne lássa a szememben, hogy mennyire többre van szükségem. Sokkal többre vágyom. Szánalmas lenne közölni vele, hogy még van időnk éjfélig és… Biztos, hogy nem fogom megtenni! Nem engedhetem, hogy vágyaim miatt elgyengüljön az akaratom.

 


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Monsters - Ben & Minea Monsters - Ben & Minea I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Monsters - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» End of Me - Ben & Minea
» Monsters School
» Natural - Ben & Minea
» the loneliest - Ben & Minea
» Bad Liar - Ben & Minea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-