welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Natural - Ben & Minea Vote_lcapNatural - Ben & Minea Voting_barNatural - Ben & Minea Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Natural - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime28.12.22 23:57



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Rengeteg időm volt kielemezni minden mozdulatát és persze az elhangzott szavakat miközben magányosan forgolódtam éjszakáról éjszakára az ágyamban. Egyszerűen nem értettem miért bánt velem olyan gyengéden és kedvesen. Sőt, talán még aggodalmat is láttam a szemében, vagy mindezt csak magamnak akarnám bebeszélni? Bárcsak tudnám az indítékait. Mégis egy belső hang azt suttogja, hogy gyanakvóan cincáljam szét minden beszélgetésünket, minden érintését… Mert összezavar. Ez csak még inkább fokozta a bennem lévő feszültséget. Sőt, dühös voltam rá, mert azt sokkal könnyebben viselném, ha gyűlölne és utálkozna velem, de ez… A düh nem túl jó tanácsadó és mégis hallgattam rá. Elegem volt abból, hogy nem jutottam előrébb abban, hogy megtudjam ki küldte rám azt a két pojácát, ezért felkerestem a környék legkeményebb bűnözőit. Mégis minden igyekezetem ellenére zsákutcába futottam. Sehol sem kaptam meg azokat az információkat, amikre szükségem volt. Legalább arra jó volt, hogy kitomboljam magam, mert az egyik vallatásom durva közelharcban ért véget. Jó pár ütést bekaptam, mert túlerőben voltak, de aztán mégis sikerült kisebb sérülésekkel megúsznom. Pár napig mégis viselni fogom a nyomát a kis verekedésnek. Ezért döntöttem úgy, hogy inkább napokra bezárkózom a rám hagyott házba, mert ilyen állapotban maximum akkor lépnék ki, ha másokat ijesztgetni akarnék. Pocsékul éreztem magam és szarul is néztem ki, ezért még a tükröket is elkerültem, ha tehettem.
Már néhány napja nézegettem az asztalomon lévő két másolt kulcsot. Egyik ez a ház ajtaját nyissa a másik pedig a régi lakásomét. Tudom, hogy azt hitte, hogy csak viccelek, de mégis érdekelt, hogy Ben mit reagálna… Kíváncsiságom elhatalmasodott felettem. Tudni akartam, hogy van-e mersze használni és persze azt is, hogy ezek után milyen hatással lesz ez a „kis bizalmi zálog” a kapcsolatunkra. Végül meghoztam a nagy döntést. Rátettem a neki vásárolt kis kulcstartóra a két kulcsot, betettem egy kis díszdobozba és mellékeltem hozzá egy pár soros levelet is. „Tudom gyors tempót diktálok, de ettől még nem lettünk közelebb a házassághoz. Különben is sose mondanék neked igent!” Szükségét éreztem annak, hogy egy kicsit odaszúrjak neki, ezzel is próbáltam elvenni annak az élét, hogy mennyire komoly döntés volt ez részemről. Ezzel szó szerint szabad bejárást adok neki az életembe.
Szerencsére van néhány megbízható emberem és az egyik pont ráért arra, hogy személyesen kézbesítse neki a kis csomagomat, miután ez megtörtént az emberem üzenetben értesített és ekkor küldtem Bennek egy üzenetet, amiben megadtam neki a címeket.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 0:35

Minea & Ben

 
tumblr_mtit3q36bt1sbykino1_500.gif
Azt mondják, ha az ember gyanús csomagot talál a küszöbén, jobb, ha nem nyúl hozzá, hanem hívja a tűzszerészeket, a rendőrséget vagy legalábbis érintetlenül dobja az első kukába, mert biztosan valami rossz dolgot rejt. Na de mióta hallgatok én a bölcs tanácsokra? Épp ellenkezőleg, ha szembe jön az oroszlán, nem nyugszom míg a fejemet be nem dugom a szájába. Mit tettem hát, mikor a csöngetést követően pusztán csak egy dobozt találtam a lakásom előtt? Bevittem a lakásba és máris bontogatni kezdtem.
- Ez hülye… - elnevettem magam, ahogy a kézzel írt sorokat elolvastam, ám ahogy felpillantottam a levélből és észrevettem a kulcsokat, nyomban bennem rekedt a szó. Ráadásul a kedvenc képregényfigurám lett a kulcstartó. De vajon honnan tudta? Fel sem dolgozhattam a történteket, mivel a telefonom rezegni kezdett, a képernyőn pedig két közeli cím jelent meg. Ezek lennének hát Minea Weiss búvóhelyei? De miért küldi el nekem? Miért most? Történt volna valami? Már megint ezek a vegyes érzések… kíváncsiság, kétkedés, aggodalom… A kezembe vettem a kulcsokat és néhány pillanatig fontolgattam mit kellene tennem, ám aztán a kíváncsiság és az aggodalom leküzdötte a kétkedésem, így a biztonság kedvéért eltettem a pisztolyomat a felsőm alá, majd már el is indultam a kapott címek egyikére. Próba cseresznye…

Harminc perc alatt megjártam, igaz ment volna gyorsabban is, de túlságosan is elővigyázatos voltam, ügyeltem rá, hogy még csak véletlenül se követhessen senki, biztos, ami biztos. Mert lehet, hogy az egész csak egy rossz vicc vagy valami csapda, de az is lehet, hogy tényleg a lakására hívott, akkor pedig nem lenne jó, ha valaki megtudná, hol is rejtőzik. Mikor megérkeztem halkan nyitottam be a kulccsal, majd indultam a lány keresésére. Csak remélhettem, hogy egyből a jó helyre jöttem a két címből, de az ég ezúttal megsegített, halovány fényre lettem ugyanis figyelmes az egyik szobából.
- Feléd így szokás randira hívni az embert? – léptem be, de először még nem láttam őt jól, csak az alakját tudtam kivenni, ahogy egy sarokban üldögélt valamin.
- Hé… minden rendben? – léptem közelebb.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 1:14



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Még akkor is mérlegeltem a döntésem súlyát miután már nem volt visszaút. Elküldtem a csomagot, de ez még nem garancia arra, hogy Ben bármikor is használná a kulcsokat, vagy mégis? Nem voltam biztos benne, mert Ben képes arra, hogy meglepjen és ne olyan döntéseket hozzon, amikre számítok. Pillanatnyilag ötven – ötven százalék esélyét látom annak, hogy valaha arra vetemedne, hogy felhasználná a tőlem kapott kulcsokat. Na és mi van akkor, ha visszaél a bizalmammal? Akkor nem lesz választásom, mint találni magamnak másik helyet, amiről már neki nem számolnék be. Feltéve, ha megúsznám épp bőrrel. Annyi mi lenne, ha… elmélet kezdett bennem felmerülni. Inkább nem is akartam tovább kínozni magamat ezekkel a gondolatokkal, ezért döntöttem úgy, hogy inkább megnézem a kis vitrin kínálatát. Nyitva találtam az ajtaját, pedig apám mindig zárva tartotta ameddig itt éltem. Akaratlanul is elmosolyodtam mikor eszembe jutott, hogy kíváncsiságból próbáltam megkeresni a kulcsot, hogy megkóstoljam annak a díszes üvegnek a tartalmát. Sose találtam meg és most tessék… Itt a lehetőség, hogy bármit kivegyek és igyak, de ez már nem olyan élmény. Kivettem egy tele üveg whiskyt és leültem a sarokban található hintaszékbe. Törökülésbe helyezkedtem, kibontottam az üveget és úgy ittam belőle, mintha csak vizet innék. Jól esett, hogy a maró érzés végig haladt nyelőcsövemen. Mindössze egy kis lámpa fénye világította be a szobát, de ez bőven elég volt ahhoz, hogy lássam milyen gyorsan fogy az üveg tartalma.
Gondolataimból kizökkentett a kulcscsörgés. Meglepetten pillantottam fel, mert nem számítottam arra, hogy Ben már most le akarja tesztelni, hogy tényleg jó címeket adtam meg neki. Erről szól a mai látogatása, vagy tévednék?
- Ez nem egy randi, ahhoz azért kiöltöznék, vagy inkább levetkőznék, attól függ, hogy rendes randit akarsz, vagy simán csak szexrandit. – Mostanában szokásommá vált a vállvonogatás, ezért most is így tettem miután a mondanivalóm végére értem. Nem egy elnyűtt combig érő pólóban és bugyiban vártam volna ha tudtam volna, hogy meglátogat.  
- Miért ne lennék jól? – Néztem végre a szemébe.
- Ez... – Mutattam az arcomra, ahol a monoklim csúfított el. - Semmiség. – Legyintettem.
- Szeretek durván játszani. – Valamiért úgy érzem, hogy nem fog megelégedni ezzel a kifogásommal.
- Miért vagy itt? – Tettem fel végre azt a kérdést, ami leginkább foglalkoztatott.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 1:42

Minea & Ben

 
tumblr_mtit3q36bt1sbykino1_500.gif
Ahogy a szemem hozzászokott a félhomályhoz, úgy bontakozott ki végre előttem teljes alakjában. Ott ült egy hintaszékben, valami kinyúlt pólóban és bugyiban, kezében egy üveg whiskyvel, az arcán pedig egy hatalmas monoklival. Meg sem bírtam szólalni hosszú pillanatokon keresztül, így még azt a provokáló monológot is elengedtem a fülem mellett, amit arról mondott, hogy kiöltözne vagy levetkőzne, ha randira készülne velem. A látvány olyan sokkot okozott, ami teljesen elvonta a figyelmem minden másról. Nehezen tudtam csak összeszedni magam és még közelebb lépni hozzá.
- Már megint elbagatellizálod a dolgokat Jade. – feleltem halkan, miközben gyengéden a kezembe vettem az arcát, leguggolva épp szemközt vele, hogy alaposabban is szemügyre tudjam őt venni.
- Legutóbb a bordáid sérültek meg, mikor találkoztunk… most az arcod. Miért csinálod ezt magaddal? Miért sodrod magad állandóan veszélybe? – kérdeztem és bár igyekeztem elrejteni, sajnos mégis kivehető volt a hangomból az aggodalom.
- Kaptam pár kulcsot és pár címet… kíváncsi voltam. – ez részben igaz is, azt azonban eszemben sincs bevallani neki, hogy a múltkori látogatása óta emésztettem magam azon, hogy vajon mi lehet vele és mi a fenéért tűnt el már megint egy büdös szó nélkül. Ugyan minek tenném? Hiszen csak gúnyt űzne ebből is, az pedig aztán nem hiányzik.
- Mi a fenéért nem tudtál korábban hívni vagy üzenni, hogy kellene egy kis segítség? Miért kell mindenáron egyedül szembe szállnod mindenkivel? – szegeztem neki, miközben leültem törökülésben szemközt vele.
- Mi lesz a bosszúddal, ha valaki el tesz láb alól, míg a látogatók megbízója után kutatsz? Hm? Vagy az már ennyire nem számít neked? Új célpontod lett? – azt már inkább fel sem hozom, hogy vajon akkor az én „megbízásommal”, mi lesz, ha ő meghal vagy célt vált. Gyanítom ezzel sem foglalkozott, pedig miatta sodortam veszélybe magam. Nem is kicsit.
- Van máshol is? – utaltam a foltjára és arra, hogy vajon ellátásra szorul-e.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 14:05



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Eddig azon kattogtam, hogy mekkora kockázatot vállaltam azzal, hogy a kulcsokkal szabad bejárást biztosítok számára az életembe, de majdnem megfeledkeztem valamiről közben… Még soha senki se kapott tőlem kulcsot és már majdnem felnevettem mikor már képes voltam felfogni a helyzet komikumát. Ben csak a kamu pasim és csak mások előtt játsszuk azt, hogy együtt vagyunk, ennek ellenére mégis itt tartunk… Mi ez, ha nem irónia?
El kellett volna húzódnom, nem kellene engednem neki, hogy hozzám érjen és mit tettem? Semmit. Hagytam neki, hogy fürkésző tekintetével végig pásztázza az arcomat, miközben én mindenhová próbáltam nézni csak éppen rá nem. Nem akartam látni az aggodalmat a szemében, mert most se kedvem, se erőm azt boncolgatni, hogy ez mennyire valódi részéről, vagy csak remekül játssza a szerepét. Egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy miért aggódna értem.
- Ez téged miért érdekel? – Próbáltam kitérni a válaszadás alól azzal, hogy inkább egy kérdést tettem fel neki. Miért is sodrom magam állandóan veszélybe? Talán csak megszokásból… Mindig is ezt tettem és úgymond ez vált számomra normálissá. Voltam ennél sokkal rosszabb állapotban is.
- Kíváncsi voltál? Mégis mire? Arra, hogy hazug ribanc vagyok-e és csak szórakozok veled? – Mert a vártnál sokkal gyorsabban tesztelte le a kulcsot, erre aztán tényleg nem számítottam.
- Mert nem kellett segítség. – Már megint kezdi… Ilyenkor tényleg nem tudom, hogy mégis mi baja van, mikor lényegében azért csesz le, mert nem kértem tőle segítséget. De miért is akarna nekem önszántából segíteni?
- Dehogynem számít! – Kezdem elveszíteni a türelmemet Ben vádaskodását hallva.
- A bosszúm prioritást élvez, de közben akadt néhány megoldásra váró problémám. – Ha pedig ezeket a felmerülő problémákat nem tudom megoldani, akkor félő, hogy hatással lesz a bosszúmra.
- Ha mégis belehalok, akkor… - Néztem rá. - Legalább lesz egy jó napod. – Újabb vállvonás, mintha nekem annyira nem számítana az életem. Amikor bele vágtam a bosszúmba megbékéltem azzal a tudattal, hogy bármit kockára teszek, még az életemet is.
- Csak akkor mutatom meg, hogy hol vagyok még bibis, ha kapok rá gyógypuszit. – Azt hiszem, hogy ezt már a whiskyre fogom fogni. Ittam egy újabb kortyot az üvegből, majd Ben felé nyújtottam.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 14:38

Minea & Ben

 
tumblr_mtit3q36bt1sbykino1_500.gif
Eddigi életem során, még, ha nehezen is, de mindig tudtam pontosan hol vagyok, merre tartok, mi az aktuális cél, hogyan érhetem el, mekkora egy adott probléma, mibe kerül kimászni belőle vagy hogy mit mondjak egy különös szituációban, amiben az átlagember elnémulna. Eddig… mióta azonban Minea Weiss felbukkant az életemben, eluralkodott felette a tökéletes őskáosz, a kiszámíthatatlan helyzetek, provokatív megjegyzések és pillanatok pedig úgy burjánzottak el benne, akár a gyom… Most is min kapom magam? Miközben a lány kitér a normális válaszok elől, visszaszúr, pattog, bizalmatlankodik és azt vágja a fejemhez, hogy voltaképpen folyamatosan a halálát kellene várnom, mert akkor megszabadulhatnék tőle, én csak ültem vele szemben, törökülésben, mellkasom előtt összefont karokkal és csak hallgattam. Miért is zavarnám meg az eszmefuttatását, hiszen szemlátomást úgyis mindent jobban tud, mint én. Tudja mit kell érezzek, mit kell vagy épp nem kell tegyek, mit gondolhatok, melyik tettem mögött milyen szándékok húzódhatnak meg… Legalábbis ő ebben a hitben él, holott nagyobbat nem is tévedhetne. Mégis honnan tudhatná ezeket, ha egyszer még előttem sem világosak az indítékok? Kivártam a pillanatot, mikor újabb provokatív megjegyzést szegezett nekem, amit ezúttal az elfogyasztott whisky mennyiségnek tudtam be, tekintettel a kötött alkunkra, majd átvettem tőle az üveget.
- Befejezted? – kérdeztem, majd nagyot kortyoltam az italból, amolyan lélekerősítő gyanánt. Ahogy a szesz végig égette a torkom, mintha csak egy nagyobb lökést kaptam volna a folytatáshoz.
- Na akkor… Kíváncsi voltam, hogy mire megy ki a játék a kulcsokkal és a címekkel, ahogyan arra is, hogy elsőre sikerül-e megtaláljalak, vagy vakvágányra futok az üres lakással és próbálhatom újra. Kíváncsi voltam továbbá arra is, hogy miért kapom, miért most kapom és miért így, ahogy elküldted hozzám… - kezdtem bele a válaszadásokba.
- Másodszor… persze… neked sosem kell segítség. Miért is kellene? Elvégre elpusztíthatatlan vagy, tévedhetetlen, mindent tudó és mindent látó… - bólogattam nagy komoly arccal. – Nem szorulsz rá, hogy valaki infókat szerezzen neked vagy szimplán csak veled tartson, amikor vallatni mész, esetleg lecsapjon néhány kellemetlen alakot, hogy ne te legyél folyton szivárvány. Vettem. Még a gondolat is felháborító, buta Ben…. hogy is merülhetett fel benned? – újra húztam az üvegből.
- Csak egy jó nap a halálod miatt? Alábecsülöd magad… szerintem nagyjából egy hétig ünnepelnék… - szavaimból csak úgy csöpögött az irónia, de belőle még azt is simán kinézem az eddigiek alapján, hogy teljesen komolyan veszi. Ugyan, mit is számítana már?
- Gyógypuszit pedig nem osztogatok, elvégre az is segítségnek minősül, amire te amúgy sem szorulsz rá. – visszanyújtottam neki az üveget.
- Mikor hagysz fel azzal, hogy szavakat adsz a számba és el akarod magyarázni nekem, hogy miért kéne hátba szúrjalak vagy örülnöm a bukásodnak? Csak mert már elég uncsi...


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 15:24



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mégis ki a faszomnak hiszi magát? Legszívesebben már üvöltenék vele, vagy simán csak elküldeném a picsába és mégse tettem semmit. Hagytam neki, hogy így beszéljen velem és mégis miért? Mert valójában már annyira mindegy volt nekem. Nem számított. Adja csak ki magából, hátha jobban érzi magát attól, hogy ilyen módon szembeszállhatott velem. Sőt, lelkem mélyén pontosan tudtam, hogy ezt érdemlem tőle, csak idő kérdése volt… Ezt sokkal jobban el tudom viselni, mint azt, hogy megjátssza mennyire aggódik értem. Kibírtam, hogy ne szóljak közbe, hagytam neki, hogy mindent a fejemhez vágjon és tőlem meglepő módon sehogy se reagáltam le. Mert kurvára nem fogom beismerni neki, hogy szinte mindenben igaza volt.
- Befejezted? – Passzoltam vissza az iménti kérdését miután átvettem tőle az üveget és jókorát kortyoltam belőle. Nem adtam neki vissza, inkább csak leraktam közénk a földre. Jobb, ha minél messzebb van tőlem az üveg. Egyrészt azért, mert éhgyomorra már többet nem kellene innom, másrészt azért, mert félő, hogy dühömben kedvem lenne széttörni rajta az üveget.
- Te amúgy felfogod, hogy miért baszogatsz? – Nevettem fel, mert ez számomra kezdett nagyon is kínossá válni. Tényleg pont az a férfi kér számon engem, akit zsarolással tartok a markomban? Mégis hogyan cserélődhetettek fel a szereposztások köztünk?  
- Cervantesre állítottalak rá és ennél többet nem is várok tőled, de most mégis az a legnagyobb problémád, hogy nem akarlak bele rángatni a többi szarságba, aminek valójában semmi köze Cervanteshez? – Talán agyrázkódást kaphattam az egyik ütéstől, mert sehogy sem tudom megérteni, hogy Ben ezen miért pattog ennyire.
- Tudod mi uncsi még? – Gyilkos pillantással néztem a szemébe. Költői kérdés volt és nem is hagytam szóhoz jutni, mert folytattam tovább.
- Uncsi, hogy eljátszod, hogy mennyire aggódsz értem. Hagyd abba, itt csak ketten vagyunk, nem kell a színjáték, ha nincs közönségünk. – Majd szétfeszített a düh, de próbáltam uralkodni magamon.  







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 15:52

Minea & Ben

 
tumblr_mtit3q36bt1sbykino1_500.gif
Na most pontosan tudom, hogy hol tartok, mit érzek és nagyjából mi fog történni, hosszú ideje először, mióta ő és én „együttműködünk” egymással. Az izmaim megfeszültek, a nyugalmam abszolút elveszett, ahogy nagyjából a józan gondolataim is, ami pedig emiatt várható… robbanás! Amiket mondott, amikkel gyanúsított, az egész flegmasága és a megvetés, ami kiérződött belőle…. kibaszták nálam a biztosítékot. Még csak szóhoz sem hagyott jutni, így kénytelen voltam kivárni, hogy végre befogja a száját, ekkor azonban egyetlen pillanatra sem tétlenkedtem, meghúztam az üveget jó alaposan, beszéd közben pedig, miközben felpattantam, gyakorlatilag végig azzal „hadonásztam”, a nagy gesztikulációk közepette.
- Te tényleg ezt gondolod rólam? Hogy megjátszom, hogy aggódom érted? Hát, ha így van, akkor te hülyébb vagy helyből, mint más nekifutásból! – fakadtam ki.
- Azt hiszed, hogy van időm, energiám, kedvem ehhez az egészhez, hm? Hogy még majd azzal is vesződjek, hogy megjátsszam magam előtted? Nem elég, hogy null huszonnégyben beépülve élek Cervantes bandájában hála neked, miközben egyetlen vágyam volt csak a börtön évek után, hogy végre újra kezdhessem az életem és távol kerüljek a halom szartól, te még arra sem vagy képes, hogy ha már egyszer pokollá tetted az életem, megbízz bennem annyira, hogy beavass a dolgokba és rendesen összedolgozzunk? Agyfasz bazmeg! Mert, hogy én nem érezhetek semmi mást ezek után, mint gyűlöletet és bosszúvágyat… Tudod, van benne valami, mégis valami elkúrt ok folytán ott van bennem, hogy kurvára nem akarom, hogy meghalj! Ne kérdezd miért, rohadtul lövésem sincs mi lehet az oka, felteszem valami olyasmi, mint ami a tiéd volt, mikor a kórházban végig ott dekkoltál mellettem míg az anyámat műtötték! – na tessék, helyben is vagyunk.
- Vagy te ott megjátszottad magad? Csak a látszatra mentél? Én is vágjam a fejedhez, hogy a francnak kellett a színjáték, hiszen nem volt hozzá közönséged? – mérgemben falhoz vágtam az üveget a pia maradékával együtt.
- Te küldtél kulcsokat, címet, aztán lebasztál, hogy ide jöttem!? Normális vagy? Folyton te játszadozol velem és én vagyok a szemét, ha a múltkori látvány után aggódni merészelek érted és segítséget ajánlok? Képzeld… tudom, hogy a Cervantes ügybe avattál be, de mivel tudok a másikról is így kurvára nem tudok úgy tenni, mintha lövésem se lenne róla, hogy szarba vagy. Kövezz meg érte!


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 16:46



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Esküszöm még szórakoztatónak is találnám ezt a kis kifakadását, ha nem zavarna még jobban össze. Kurvára nincs ebben semmi logika sem. Nem kellene neki miattam aggódnia, mert én vagyok az a személy, aki megkeseríti az életét… El van cseszve az egész. Vissza kellett volna ordítanom, vagy csak valahogy elkussoltatni, mert hirtelen olyan dolgokat kezdett felhozni, amire még nem álltam készen. Életemben már rengeteg mindennel szembe kellett néznem, de valahogy mindig a saját érzelmeimmel volt legnehezebb és most persze ott van még Ben aggodalma is felém.
Összerezzentem a csattanásra. Meglepett. Nem hittem volna, hogy annyira dühbe gurul, hogy a falhoz vágná az üveget. Úgy tűnik, hogy Ben még mindig tud számomra meglepetést okozni. Már megint azon kaptam magam, hogy nem szakítom félbe és meg se moccanok, még mindig törökülésben ültem a hintaszékben és néztem a kis előadását.
- A kórházban nem játszottam meg magam. – Fontosnak tartottam, hogy legalább ezt az egy dolgot tisztázzam vele. Ott és akkor tényleg aggódtam érte. Egyszerűen csak úgy éreztem, hogy szüksége van valakire, még akkor is, ha pontosan tudtam nem én voltam a megfelelő személy. Habár fogalmam sincs még a mai napig se arról, hogy miért rohantam szó szerint hozzá miután megtudtam, hogy hol van és mi zajlik körülötte.
- Próbálok megbízni benned, de ehhez nekem idő kell. – Ismertem be, mert elegem van abból, hogy azzal vádol, hogy bizalmatlankodom. Eleinte még tényleg úgy volt, de én tényleg nagyon próbálkozom és azt hittem, hogy ez neki is teljesen nyilvánvaló a múltkori őszinteségi játékunk után.
- Még soha senki se kapott tőlem kulcsot. – Na tessék, itt van egy újabb őszinteségi roham. Túl sokáig ültem mozdulatlanul a székben ahhoz, hogy úgy érezzem mindenem elgémberedett. Egyes testrészem még mindig sajogtak a verekedéstől mégis felálltam, hogy szemtől szembe legyek vele.
- Nem a legjobb napot választottad arra, hogy ilyen bátor és visszavonhatatlan kijelentéseket tegyél. Mintha nem lenne nyilvánvaló, hogy harapós kedvemben vagyok… - Szerettem volna komoly arcot vágni és közölni vele, hogy ideje lelépni mielőtt még olyan dolgot teszek vele, amit később nagyon megbánnék, de… Fogjuk a whiskyre, hogy elmosolyogtam magam mikor eszembe jutott, hogy Ben már megtapasztalhatta, hogy milyen az, amikor harapós kedvem van.  







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 17:18

Minea & Ben

 
tumblr_mtit3q36bt1sbykino1_500.gif
Szó szót követett, az üveg elrepült, én pedig egyszeriben azon kaptam magam, hogy ismét sikerült kifordulnom önmagamból, hála neki… Miért van az, hogy örökösen ez a dolgok vége? Ha nem is azonnal, előbb vagy utóbb mindig sikerül kihoznia belőlem ezt a szörnyet, amit gyűlölök és amit annyira igyekszem elrejteni, hogy ez is hozzám tartozik. De ő mindig megtalálja, mintha csak a legsötétebb énem vonzaná az övét…
- Nem? – túrtam idegesen a hajamba – Akkor miért olyan nehéz elhinned, hogy én sem teszem? – vetettem vissza neki, még mindig felindultan.
- Mert még nem szolgáltam rá eléggé? – őrjöngeni tudtam volna a kíntól, amit az erőlködés jelent, ami valahol nevetséges, hiszen a zsarolóm bizalmára pályázom és újra meg újra kudarcot vallok, holott eddig minden kurva kívánságát teljesítettem, sokszor elég magas árat fizetve érte. Ez számára a jelek szerint mégsem jelent semmit. Vajon mi kellene még ahhoz, hogy belássa, valahogy a sok szar közepette mégis ott lyukadtunk ki, hogy az ő oldalán állok és csak segíteni próbálok?
- Akkor én miért kaptam? Mi volt vele a célod? Hogy összezavarj? Letesztelj? Őrületbe kergess a bizonytalansággal? Vagy csak játszol, ahogy szoktál? – emeltem fel a zsebemből előhorgászott kulcscsomót a pici Amerika kapitány figuránál fogva.
- Egyáltalán honnan tudtad, hogy ő a kedvencem? – abszolút nem ide vágó kérdés, full random, mégis nagyon érdekel, mert ezt még senkinek sem mondtam el…
- Életem… - léptem én is közelebb hozzá néhány lépéssel, egészen addig, míg már csak néhány centi választott el minket egymástól. Mélyen a szemébe néztem, miközben a hangomat egészen halkra vettem, szinte suttogóra.
- Te mikor nem vagy harapós kedvedben? – tettem fel számára a költői kérdést.
- Azzal tudnál igazán meglepni, ha egyszer… csak egyetlen egyszer nem a támadó, védekező, csipkelődő, kiborító éneddel találkoznék, hanem azzal, aki ez előtt az egész szar előtt voltál… Van rá esély? – piszkálni a sebzett vadat? Nos… őrült dolog, mégis azt érzem, hogy most már nem fújhatok visszavonulót.
- Ott van még valahol?


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 18:01



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Nem tudom. – Ismertem be hallkan. Már csaknem kínosan érzem magam azért, mert a sok rossz döntésem között próbáltam jól cselekedni és ott lenni neki akkor… Nem akarok magyarázkodni, mert mit is mondhatnék neki? Nem tudnám megindokolni.
- Egyszerűen csak bizalmi problémáim vannak… - De ennél többet nem akartam neki bevallani, már így is túl sokat tud rólam. Én pedig képtelen vagyok elnyomni magamban a gyanakvást, amit azzal a rengeteg kérdéssel vált ki belőlem, túl személyeskedőek… Akaratlanul is mindig a hátsószándékot keresem, mert… Egyszerűen ilyen vagyok, ilyenné váltam. Talán pont a gyengeségeimet keresi, hogy aztán azzal vágjon vissza mikor a legkevésbé sem számítok rá. Sokkal könnyebb azt bebeszélni magamnak, hogy minden információt felhasználna ellenem, mint azt, hogy tényleg őszintén érdeklődne irántam.
- Tény, hogy kíváncsi voltam, hogy mit fogsz lépni, ha megkapod a kulcsokat, sőt talán tesztelés is volt. Azt hittem, hogy az őrületbe kergető részen már rég túlvagyunk… Szerinted ez csak egy játék lenne részemről? Na és mégis mit nyernék vele? – Hát nem pont úgy alakult, ahogy elterveztem. Azt gondoltam, hogy miután megkapja a kulcsot a kapcsolatunk feljebb lép egy bizalmi szintet, de… Kezdek ebben kételkedni, mert Ben csak a hátsószándékokat keresi. Nem is tudom ezért hibáztatni, fordított esetben ugyanez játszódna le bennem is.
- Figyelni szoktam az apró kis részletekre is. – Már megint csak a vállam vonogatom.
- Láttam egy képregényt a lakásodban és csak tippeltem, hogy ő lehet a kedvenced. – Végül próbáltam valami normális magyarázattal is előállni mielőtt még azzal vádolna, hogy mindig csak titkolózni tudok előtte.
- Szerinted a régi énemet jobban tudnád kedvelni? – Néha iszonyúan nehéz fenntartani ezt a rideg picsa álcát, de nem engedhetem meg, hogy a gyengébb, sebezhetőbb oldalamat is megismerje. Miért nem? Mert túl gyáva vagyok ahhoz, hogy megmutassam neki, hogy milyen voltam még mielőtt minden elcsesződött.
- Ott. – Suttogva ismertem be neki miközben még mindig álltam a pillantását. Lehet, hogy hatalmas hibát követtem el ezzel, mert fogalmam sincs, hogy mi volt ezzel a célja.  







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 18:37

Minea & Ben

 
tumblr_mtit3q36bt1sbykino1_500.gif
- Bizalmi problémáid? – ezen csaknem felnevettem, ahogy lelki szemeim előtt lepergett pillanatok leforgása alatt ismeretségünk rövid filmje, benne minden olyan alkalommal, amikor a lány kétségbe vonta a szavaimat, meg gyanúsított valamivel, információt hallgatott el előlem, megzsarolt, megfenyegetett, szórakozott velem, hogy lássa hogyan reagálok, tudom is én… Ha nem velem történt volna mindez, hanem mondjuk valami vacak hollywoodi filmben látom, akkor talán még jót is szórakoztam volna az egészen, így azonban keserű volt a tréfa…
- Mit nem mondasz… - forgattam meg a szemem, mikor a „film” véget ért, jómagam pedig visszatértem a jelenbe.
- Fogalmam sincs róla. – vontam meg a vállam – Mert én mit nyerek ezekkel? – böktem a fejemmel a kulcsokra. – Most már tudom, hogy hol bujkálsz. Na és? A saját két szememmel láttam, mennyire gyorsan képes voltál összeszedelőzködni és elhúzni a csíkot. Mi a garancia, hogy nem teszed meg ismét, ha most elmegyek? Mi van, ha szándékosan ide csalogattál és ez nem a valódi helyed, csak dobsz egy csontot számomra, hogy lefoglalj és legyen min rágódnom? Vagy tegyük fel, hogy őszinte voltál, itt laksz, még csak elhúzni sem fogsz…. akkor miért? Miért adtad a tudtomra? Hogy megnézd feldoblak-e Cervantesnek? Rengeteg alkalmam volt már rá korábban is, mégsem tettem. Nem gyanús, hogy miért? Talán mert… nem is tudom… nem akartam? – vajon mégis mikor esik már le neki a tantusz, hogy nem vagyok ellenség, hiába rossz módszerekkel vett rá arra, hogy segítsek?
- Jó tipp volt. – ismertem el szórakozottan a válaszára.
- Lehetséges…. de sosem tudjuk meg, ha folyton elrejted előlem. – egy kicsit kezdett feszélyezni a közelsége, ezért elindultam, hogy körbe nézzek egy kicsit a szobában, csak, hogy ezzel is lefoglaljam az agyam és ne kattogjon hülyeségeken. Végig mértem a tapétát, a bútorokat…. az apró mütyüröket, majd megálltam ott, ahol néhány képet pillantottam meg. Zsebre dugott kézzel néztem a fotókat egy darabig, míg meg nem akadt a tekintetem….
- Mi a…. – azt hittem, hogy a szemem káprázik, mikor egy olyan fotóra siklott a pillantásom, amin ismerős alakot vettem észre. Egy csoportkép volt, rajta négy lánnyal, akik egy szórakozóhelyen karoltak egymásba egy fotó erejéig, hatalmas mosollyal az arcukon. A legtöbb csajon mélyen vágott, mini ruhák voltak, de volt egy, aki más volt. Tapadós, szexi ruha, de nem a kihívó fajtából, sokkal inkább, ami hagy munkát a férfiak képzeletének és éppen ezért olyan ütős…
- Ez a lány…. – láttam már őt, nagyon nagyon nagyon régen… egy másik életben… talán kétszer vagy háromszor, ugyan ott. Sosem fogom elfelejteni….


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 19:35



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Miért is kellene őszintén megnyílnom előtte? Mert most vallottam be neki, hogy bizalmi problémáim vannak és szinte gúnyt űzött belőlem. Egy másik életben talán képes lennék teljesen megbízni benne, sőt a régi énem biztosan sosem keresné gyanakodva, hogy a szavai, tettei mögött mégis miféle hátsószándékok rejlenek… De már nagyon régóta nem az a naiv kislány vagyok, mint egykor voltam.
- Nagyon ügy tűnik, hogy egyikünk se nyert ezzel semmit. – Patthelyzet, legalábbis perpillanat. Talán később mindketten máshogy fogunk visszatekinteni erre a beszélgetésre, talán, ha kicsit kitisztul a fejünk, akkor… Lehet, hogy akkor se lesz semmi változás, de sosem lehet tudni.
- Persze, mintha annyira kurvára sok időm és energiám lenne direkt berendezni neked egy egész kibaszott házat, hogy csapdába csaljalak. – Kezdett egyre inkább idegesíteni a vádaskodásaival. Szar érzés a helyében lenni.
- Az, hogy itt lakom az erős túlzás. Már nagyon régóta nem jártam itt, de perpillanat jobb választásnak tűnt, ha mostanában itt húzom meg magam. – Ennek ellenére nem csak az itteni ajtó kulcsát kapta tőlem, hanem a lakásomét is.
- Ez zavar a legjobban. – Már elegem van a nagy beismerő vallomásokból, de úgy tűnik, hogy még nem fogytam ki belőlük.
- Nem értem a miérteket. Megkeserítem az életedet és ennek ellenére se akarsz feldobni, mégis miért? – Tessék, már megint az a fránya bizalmi probléma… Hallani akarom Ben szájából az okot, hogy miért nem szúrt hátba az első adandó pillanatban.
- Talán jobb is a tudatlanság. – Nem akarom, hogy kedveljen, mert akkor még ennél is sokkal, de sokkal bonyolultabb lenne minden. A „szerethetőbb” énemmel soha nem találkozhat, mert már így is túl sok határt léptünk át annak ellenére, hogy a lehető legrosszabbat mutattam meg magamból és mégis ez is vonzotta hozzám.
Én voltam az, aki már többször is betört hozzá, de most mégis úgy éreztem, hogy Ben a személyes terembe gázol már csak azzal is, hogy körbe nézelődik. Eddig eszembe se jutottak a képek, mert ennél volt sokkal nagyobb problémám is. Mellette teremtem, hogy láthassam min akadt meg a tekintete.
- Melyik? Becky, Ireland, Ava? – Soroltam fel a lányok nevét a képen. Itt még olyan fiatalok voltunk, ekkor még azt hittük, hogy örökre fog szólni a barátságunk… de nem így történt.
- El tudod hinni, hogy régen szégyenlős voltam? – Mutattam magamra a képen, mert a többiekhez képest nagyon is visszafogott ruhát viseltem.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 20:18

Minea & Ben

 
tumblr_mtit3q36bt1sbykino1_500.gif
Minden ezidáig elhangzott szó, vád, piszkálás, provokáció, fenyegetés, zsarolás… valahogy egyszeriben minden jelentéktelenné vált, ahogy a tekintetem megakadt azon a bizonyos fotón és a képen szereplő lányon. Mintha csak a külvilág valamiféle vákuumot képzett volna az elmémbe, kizárt onnan mindent és mindenkit, csak azt a lányt nem… Közel tíz év… ennyi telhetett el? Több? Kevesebb? Mérhető egyáltalán mi helyzetünkben? Sokkal helytállóbb lehet talán az, hogy… egy másik életben történt. Fiatalabb voltam, mondanám, hogy ártatlanabb is, de akkor hazudnék, mert addigra már jócskán benne voltam a kocsi businessben, arra a szórakozóhelyre pedig a banda béli barátaimmal jártam inni és csajozni. Igaz, engem annyira nem kötött le, mint a többieket, de mégis úgy éreztem, hogy velük kell tartsak, mert ez is a közösséghez tartozás része. Fiatalság, bolondág… Aznap este is együtt mentünk le a srácokkal, annak az apropóján, hogy feldobjuk Zane haverunkat, akit nem sokkal korábban vágott ki a barátnője és emiatt nagyon maga alatt volt. Az volt a terv, hogy iszunk, dumálunk, összeszedünk neki valakit talán és kirángatjuk a depiből. Amikor kiböktük azt a csapat lányt, úgy éreztük kapásból nyert ügyünk lesz a tervben. Szépek voltak, kicsit már ittasak, de még nem a „kihasználjuk őket” szinten. Táncoltak, mi pedig egy darabig csak figyeltük őket, aztán végül köréjük keringtünk, hogy csatlakozzunk. Akkor, azon az estén láttam meg Őt először és váltam a haverjaim szerint „megszállottá”. Pedig csak néhány tánc volt és némi felszínes csevej, de ahhoz épp elég, hogy másnap is le akarjak menni, és utána is… és utána is. Mindig vártam, hogy találkozzunk, kicsit dumáljunk vagy csak táncoljunk, otthon pedig, amikor eszembe jutott…. volt, hogy le is rajzoltam. Egyszer egy haver megtalálta a füzetemben a róla készült skiccet és onnantól rengeteget szivatott vele, de nem érdekelt, nem hagytam, hogy kedvemet szegje. Tetszett a lány…. Aki egyszer csak nem jött többé…

- Tessék? – kaptam hírtelen észbe, még mindig sokk hatása alatt.
- Ava – vágtam rá, nem is tudom miért. Valamiért képtelen voltam beismerni, hogy ő róla beszélek… hogy a jelek szerint ő és én régebben már találkoztunk és…. kurvára bele voltam esve. Ezt… ezt meg kell emésszem… de most csak az biztos, hogy el kell tünjek innen. Mielőbb!
- Nehezen… - nem is figyeltem igazán a kérdésére, hátat fordítottam a képnek.
- Ideje mennem, épp elég ideig tartottalak fel. – biztosan furcsállja, hogy semmire sem válaszoltam neki a korábbiakból, hogy ráadásul most csak el akarok tünni, de most képtelen lennék magyarázkodni.
- Majd… beszélünk. – ezzel amilyen gyorsan csak tudtam, elhagytam a lakást és szinte iszkoltam a környékről is….


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Natural - Ben & Minea Natural - Ben & Minea I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Natural - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kim & Minea
» End of Me - Ben & Minea
» Ben & Minea - One More Night
» Hello Stranger - Minea & Ben
» Ben & Minea - Comatose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-