welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Waves - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime22.07.22 7:54



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ben tudja a nevem és megismerkedett a baráti körömmel is. Biztosan azt gondolja, hogy innentől kezdve hatalma van felettem. Elismerem tényleg alábecsültem. Viszont rengeteg minden van még, amit nem tudhat rólam. Hiába tudja a nevemet, attól még arról fogalma sincs, hogy ki is vagyok valójában. Ez így is van jól. Senkinek sem kell tudnia arról a bosszantó tényről, hogy ki is a biológiai apám. Sőt, az életem sokkal egyszerűbb lett volna, ha erről az információról sose szerezek tudomást. Mert, ha most nem a bosszúmnak élnék, akkor sose szereztem volna tudomást a Sullivan testvérekről. Bevallom azt hittem, hogy Ben az idegesítőbb kettőjük közül, de miután a saját bulimat is ott kellett hagynom, mert Jay annyira részeg volt, hogy a lakásom előtt várt rám, ettől átértékeltem ki is az idegesítőbb Sullivan. Még a legvadabb álmaimban sem gondoltam azt, hogy a születésnapom estéjét úgy fogom tölteni, hogy egy tinédzserre felügyelek, hogy ne fulladjon bele a saját hányásába. Ha beismerem magamnak, ha nem, akkor is részben tehettem Jay állapotáról. Ha nem ismer meg engem, akkor sose okoztam volna neki fájdalmat azzal, hogy visszautasítom. Mégis mit hitt? Túl öreg vagyok hozzá, de hiába minden logikus magyarázat, pontosan jól tudtam, hogy milyen érzés az, amikor a szívnek nem lehet parancsolni. Szóval nem tudtam hibáztatni. Mindössze mardosó bűntatot éreztem a nyilvánvaló szerelmi bánata miatt.
Napok teltek el a születésnapom óta és Ben nem informált. Csak arra tudtam gondolni, hogy azért, mert nem ért el semmiféle felmutatható eredményt és nem akarta pazarolni a drága időmet a semmivel. Valahogy kibírtam, hogy ne törjek be a lakásába ismét, hogy kifaggassam. Részben legyőzöttnek éreztem magam, de még így se ment el a kedvem a kegyetlen megtorlástól. A történtek ellenére próbáltam normálisan viselkedni, mintha valaha is úgy viselkedtem volna, ha a közelemben volt… Mégis kibírtam, hogy ne álcázzam magam parókával és ne bukkanjak fel ismét a törzshelyén. Szóval csak ácsorogtam a lakása közelében arra várva, hogy felbukkanjon. Meghúztam magam az épület mellett az árnyak közé rejtőzve. A szokásos sötét ruháimat viseltem. Szőke fürtjeimet lófarokba fogva. Nem volt rajtam semmi kihívó, semmi olyan, ami másnak szemet szúrna és pontosan erre volt szükségem, hogy átlagos legyek és elvegyüljek. Nem tudom pontosan, hogy meddig ácsorogtam ott a sötétben. Talán órákig, de már a legelső pillanattól kezdve úgy éreztem magam, mint egy zaklató, hogy erre vetemedtem.
- A kurva életbe! – Sziszegtem fogaim közül és mire észbe kaptam lábaim megmozdultak, hogy a lehető legközelebb kerüljek hozzá miután megpillantottan a bejárati ajtóhoz vonszolva magát.
- Szarul nézel ki. – Adtam tudtára a nyilvánvalót. Alig áll a lábán és az arcán az a rengeteg zúzódás. Ha nem tudnám, akkor meg se mondanám, hogy a vérző és felduzzadt arca mögött egy jóképű férfias arc rejtőzik.


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime02.11.22 0:28

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Az embernek olykor áldozatokat kell hoznia azokért az emberekért, akiket szeret. Ezt ismételgettem magamban minden áldott nap, amióta csak elkezdtem autókat lopni, hogy pénzt tudjak szerezni a családomnak, ezt ismételgettem odabent a börtönben, valahányszor megkörnyékeztek, hogy dobjam fel a bandámat és úgy előbb szabadulhatok és ezt ismételgetem most is, mikor kénytelen vagyok lemondani a második lehetőségemről egy tisztességes életre és visszaépülök a bandámba, annak is egy sokkal - sokkal keményebb rétegébe, hogy eleget tudjak tenni a fenyegetőm követelésének. Áldozatok. Vajon meddig kell meghoznunk ezeket? Hol van az a pont, amikor meg kell tudjunk állni és azt mondani, mindenki magáért kell feleljen? Vajon képes leszek valaha levenni a kezemet a hülye öcsémről, aki nem tanult a példámból, épp ellenkezőleg és még nagyobb szarba keverte magát vagy ez örökre a keresztem lesz? Letehetem valaha is a „családfő” szerepet és élhetek egy kicsit önmagamnak vagy amíg csak élek, anyám és Jay körül kell forogjanak a gondolataim, a tetteim? Önző ember volnék azért, mert olykor eljátszom a gondolattal, hogy hátra lépek, hagyom elkövetni Jaynek a hibáit, amikből majd remélhetőleg tanul és arra fókuszálok, hogy megnyithassam a tetkó szalonomat, karriert építsek és valami tisztességesbe fogjak? Megannyi kérdés, semennyi válasz, szoruló hurok.

Hogy még közelebb tudjak férkőzni a nagyfőnökhöz, be kellett jussak a belső körébe, ehhez pedig vállalnom kellett, hogy az illegális boxmeccsén is megmutassam mit tudok. Egyszerű volt a képlet, ő nagy pénzt tett a győzelmemre, ezzel megadva számomra az esélyt, hogy bizonyítsak, ha nyerek, ő is nyer és helyet ad a belső körökben, ha veszítek, ő is veszít, akkor pedig… nos ott a történetem véget ér. Azt hiszem világos, hogy egyetlen opcióm volt, mégpedig győzni, különben Jay és anyám issza meg a levét Minea Weiss tébolyának. A meccsre ma este került sor egy elhagyatott raktárépületben, aminek a címét 20 perccel a kezdés előtt kaptam meg biztonsági okokból. Az ellenfél egy benga hegyomlás volt, akinek a szülei feltehetőleg testvérek lehetnek, legalábbis erre engedett következtetni a bárgyú feje és az ostoba megnyilvánulásai. De, amit el kell, hogy ismerjek… kicseszett erős balkeze volt. Még az is lehet, hogy szteroidon nevelkedett csecsemő kora óta. Szarrá vert, nincs mit szépíteni, ám az utolsó pillanatokban képes voltam összekapni magam és végül a betonba döngöltem, mielőtt összecsuklottam volna. Győztem, de csak egy hajszálon múlt. A főnök csak egy biccentéssel adta a tudtomra, hogy elégedett és bekerültem, utána már el is tűnt a helyszínről, én pedig fölnyalábolva magam, elindultam hazafelé. A terv az volt, hogy leiszom magam, lezuhanyozom és kidőlök, de mint minden tervem eddig, ez is akadályba ütközött. Egy magas, szőke, szexi, tébolyodott akadályba.

- Ha így akarod ledumálni rólam az alsógatyát, akkor csak szólok, nagyon szarul csinálod. – feleltem rá sem pillantva, miközben előhalásztam a farmeromból a lakáskulcsot, hogy be tudjak… pontosabban be tudjunk menni.
- Minek köszönhetem a látogatást? Jöttél revansot venni a szülinapi mókámért, vagy csak szimplán hiányoztam? – a lakásba lépve az első utam a hűtőhöz vezetett, amiből elővettem egy üveg sört, amit a pult lapjával nyitottam fel és azonnal nagyot húztam belőle. Fájdalomcsillapító, pipa.
- Még néhány ilyen és örülni fogok, hogy látlak.



 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime03.11.22 17:55



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Számomra mindig is klisének tűnt „az igazságnak ára van” és „az igazság fájhat” és társai szállóigék. Sablonos marhaságnak gondoltam egészen addig a napig, míg minden kicseszettül elbaszódott. Vicces ugye? Az életem mindig is el volt baszva, de a múltam hirtelen pofán vert. Sőt, nem csak pofán vert, hanem alaposan megvert, még akkor sem hagyta abba az ütlegelést, mikor már a földön kuporogtam magzatpózban könyörögtem. Sose volt normális életem, mindig menekültem. Először apámtól menekültem el – akiről nemrég ugye kiderült, hogy nem is a biológiai apám – másodszor pedig a házasságomból. Most pedig úgy érzem, hogy menekülnöm kellene az életből is. Abból az életből, ahol Cervantes lánya vagyok. Nem Ő nevelt fel, talán még a létezésemről sem tud, de az bőven elég, hogy én tudok róla és arról, hogy milyen ember valójában. Hogy mitől fosztott meg. Ez elég ahhoz, hogy a halálát akarjam. Meg fogom ölni, mert képtelen vagyok azzal a tudattal élni, hogy anyámmal ellentétben Ő még az élők sorában van. Mégis mazochista hajlamaim vannak és már többször is azon kaptam magam, hogy azon elmélkedek, hogy vajon milyen életem lenne, ha anyám még mindig élne. Sőt, ha Cervantes olyan apa figura lett volna az életemben, akire mindig is szükségem lett volna. Annyira elegem van ebből a „mi lett volna, ha…” Sose fogom megtudni. Cervantes nem jó ember és valószínűleg, ha nem ölte volna meg anyámat, és tudott volna a létezésemről, akkor mi nem egy boldog család lettünk volna, hanem egy család, ahol a bezárt ajtók mögött el kell viselnünk az erőszakot. Nem is tudom, hogy olvastam-e, vagy esetleg hallottam-e valahol, de rögzült bennem: Nincsenek jó vagy rossz emberek. Mind emberek vagyunk. Emberek, akik eldönthetik, hogy jót, vagy rosszat cselekednek. Talán nem pontosan így volt, de a lényeg így is benne van. Abban biztos vagyok, hogy én nem vagyok jó ember, de abban még biztosabb, hogy Cervantes nálam sokkal rosszabb. Nálam nem áll fent annak a veszélye, hogy a mérleg nyelve ide – oda ingázik a jó vagy rossz oldal között. Ha megölöm a biológiai apámat, akkor tuti kiakad nálam a mérleg és onnantól kezdve tehetek bármi jót az életemben sose fog visszaállni az egyensúly. Mégis halál biztos vagyok a döntésemben. Nem is találhatnék erre jobb kifejezést. Halál biztos, hogy apám halálát akarom. Nem csak akarom, de meg is teszem. Most ebben a pillanatban megtenném, ha tehetném, de paranoiás, és nehezebb a közelébe férkőzni, mint eddig bárkinek, akivel dolgom volt, de meg vannak számlálva a napjai, minden csak attól függ, hogy Ben milyen hatékony. Az arcát látva úgy tűnik, hogy eléggé rajta van az ügyön. Erős bűntudat érzés lett úrrá rajtam, de nagyon igyekszem leplezni előtte. Persze biztosan el is hinné nekem, hogy sajnálom, hogy meg kellett zsarolnom és miattam verték szét a képét. Konkrétan még nem is mondta, hogy ezt nekem köszönheti, de úgy sejtem, hogy nagyon sok közöm van ahhoz, hogy most így néz ki.
- Ez most komoly volt? – Homlokráncolva csóváltam meg a fejem. Egy perce se, hogy újból találkoztunk, se egy szia, se semmi és már jön is a kétértelmű célzásaival. Kimondottan nem célom ledumálni róla az alsóját, de múltkor se kellett rábeszélnem arra, hogy magától levegye. Ott és akkor úgy tűnt, hogy nincs is zavarban, de talán csak az alkohol jótékony hatására foghatnánk.
- Ilyen közel álltál ahhoz, hogy lenyűgözz. – Szemléltetésképpen majdnem össze érintettem hüvelyk és mutatóujjamat. - Megleptél, de még így se miattad ment pocsékba az estém. – Mindketten tudjuk, hogy hogyan végződött. Jay részegen nálam kötött ki, aztán Ben totál kiakadt és már majdnem begerjedtem attól, hogy milyen erősen szorongatta a nyakam. Nem is arra indultam be, hogy a nyakamnál fogva szegezett a falhoz, hanem a nyers agresszióra, az erőfitogtatására. Imponált ez a domináns viselkedése.
- Ugyan Ben! Mindketten tudjuk, hogy a világ összes alkoholja se lenne elég ahhoz, hogy örülj nekem. – Léptem elé és a következő pillanatban már ki is vettem a kezéből az üveget, ha már bunkó volt és nem kínált meg. Ittam egy kortyot, de csak ezzel is az időt húztam.
- Nagyon fáj? – Már majdnem hozzá értem az arcához, de még időben leállítottam magam. Karomat vissza ejtettem a testem mellé. Nem azért, mert attól féltem, hogy az érintésemmel fájdalmat okoznék neki, hanem azért, mert túl intimnek gondoltam megérinteni ilyen formában.
- Mit szólsz ahhoz, hogy ellátom a sérüléseidet és közben elmesélnéd, hogy mi történt? – Simán letagadnám, ha bárki kérdezné, hogy ezt felajánlottam neki. Néha a bennem lakozó emberiség győzedelmeskedik és most tényleg az lenne a minimum részemről, ha segítenék neki. Ez aztán a képmutatás mesterfoka részemről. Miattam történt ez vele, de ennek ellenére segíteni szeretnék. Ettől még nem lesz jobb a bűntudatomnak és lefogadom benne még csak fel sem merült, hogy bűntudatom lenne.



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime08.11.22 23:21

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Kár a gőzért kislány, elfelejted, hogy egész este figyeltelek és láttam, hogy összecsináltad magad. Már csak az érdekelne, hogy mégis mit hittél, ki szórakozik veled? Mert abban biztos vagyok, hogy mindenki más az eszedbe jutott csak én nem. Szar lehet, ha valakinek sok az ellenlábasa… - mintha nem tudnám milyen ez. Hiszen míg a rácsok mögött ültem minden pillanatban attól tartottam, hogy valaki árt a családomnak, csak mert nem hiszi el, hogy tartom a számat becsületből is. Abba inkább bele sem gondolnék, hogy Neki mennyi ellensége gyűlt össze az évek alatt, mert az tuti, hogy ezzel az elbűvölő személyiséggel nem kevés…
- Végre valami, amiben egyetértünk! – vágtam egy grimaszt a szavaira és arra, hogy képes volt beleinni a sörömbe. Visszanyúltam tőle és ismét egy nagyot húztam belőle. Van egy olyan érzésem, hogy ez egy hosszú éjszaka lesz. Kezdem visszasírni a ringet.
- Ugyan dehogy… sőt, kifejezetten élvezem. – nem csak a büszkeségem miatt bagatellizáltam el a dolgot, hanem biztonsági okokból is. Ha azt látja, hogy sebezhető vagyok, ki tudja milyen szikra pattan még ki abból az ördögi gógyijából és mire próbál még rávenni. Nem, nem, addig jó, míg tartom az erő látszatát, főleg a közvetlen közelében.
- Azt szólom, hogy nincs rá szükségem kösz, megoldom egyedül is. – ezzel kiürítettem az üveg tartalmát, majd kihúztam az egyik fiókot, amiből egy kis dobozt vettem elő. A legszükségesebb vackok vannak benne, fásli, tű, cérna, alkohol, tény, hogy nem a legszebb módon elhelyezve, de a célnak megfelelnek.
- Ha hasznos akarsz lenni, akkor tartsd meg nekem a fürdőszoba tükröt míg dolgozom. – miközben befűztem a tűbe a cérnát a fejemmel az adott irányba böktem, hogy hozza be onnan a kis fali tükröt. Leültem az egyik bárszékre és félre húztam a hajamat onnan, ahol felnyílt a homlokom.
- Faszom….- morogtam, majd szisszentem egyet, miközben alkoholos ronggyal sietősen áttörölgettem fertőtlenítés gyanánt. Nem vagyok szakavatott ápoló, a mozdulataimból tán még látszik is, de az zicher, hogy tőle nem kérek segítséget.

- Cervantesnek bejött a múltkori akcióm, így adott egy esélyt, hogy bizonyítsak. Gyanítom az is közrejátszott a döntésében, hogy hallotta rólam, hogy nem vagyok spicli és nem köptem a sitten a társaimról, hogy előbb szabaduljak… - kezdtem bele, de nem néztem rá, próbáltam a tükörben normális öltéseket csinálni. Baszki, azt hinné az ember, ha elég gagyi kórházas sorozatot néz a tvben, ragad rá valami hasznos, nem csak felesleges időpocsékolás, de lám, ez közel sincs így. Ismét szisszentem, ahogy megcsináltam az első öltést. Baszki, itt készül Frankeinstein szörnye…
- Egy raktárba hívott, ahol le kellett nyomnom egy benga tahót, miközben ő és a haverjai fogadtak ránk… El kell ismerjem nem kispályás az öreg… fél millát tett rám azzal a szöveggel, hogy ha veszít, én az életemet bukom majd el, szóval jobb, ha nem bénázom. – hirtelen felé pillantottam.
- Kár, hogy rühelled, amilyen bájos a stílusotok még akár haverok is lehetnétek.



 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime09.11.22 19:48



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Utálom, hogy minden szava igaz és ettől gyengének érzem magam. Ott és akkor tényleg rettegtem, de gondolom Ben még csak nem is sejti, hogy valójában nem saját magamért aggódtam, inkább a célom elérése lebegett a szemem előtt minden egyes másodpercben míg meg nem tudtam, hogy ki a „titkos hódolóm”. Rengeteg ellenségem van, de addig valahogy túl kell élnem, míg tart a bosszúhadjáratom.
- Na és mi van akkor, ha igazad van? – Nem tagadtam a tagadhatatlant.
- Szar nekem, de neked még szarabb. – Erőltettem ajkaimat, hogy gúnyos mosolyra húzódjanak már csak a látszat kedvéért is. Nekem tényleg sok az ellenségem, de az már biztos, hogy én sokkal rosszabb ellenség vagyok számára, mint bárki más.
Nem kér a segítségemből, ezen meg sem lepődtem. Annyira undorodik tőlem, hogy még csak azt se akarja, hogy hozzá érjek. Érthető. Biztos jól ki is nevetne, ha megtudná, hogy szarul érzem magam amiért miattam ez történt vele, de ha rajtam múlik, akkor ez örökre az én titkom fog maradni. Ritka pillanatok egyike, hogy nem ellenkezek vele, inkább azt teszem, amit mondott. Behoztam a fürdőből a tükröt és úgy tartottam neki, hogy lássa magát benne. Haszontalannak éreztem magam, mert sokkal többet is tudnék tenni, hiszen már annyiszor varrtam össze magam, hogy már van rutinom benne, de a büszkeségem nem engedi, hogy még egyszer felkínáljam a segítségemet, ha már egyszer visszautasított. Ezért csak néztem, hogy hogyan szerencsétlenkedik a tűvel a kezében és közben még a levegőt is visszatartottam amikor Cervantesről kezdett beszélni. Fogalmam sincs, hogy mennyi időre volt szükségem, hogy fel tudjam dolgozni mindazt, amit Ben mondott. Mégis az utolsó megjegyzése szíven ütött, vagyis jobban mondva mellkason, mert már nem hinném, hogy lenne szívem. Vajon akkor is ezt mondaná, ha tudná, hogy Cervantes valójában az apám?
- Mit is mondtál? – Kérdeztem vissza, mert úgy éreztem, hogy elsiklottam egy nagyon is lényeges részlet felett.
- Egy raktárba hívott és fogadott rád? – Ben él és virul szóval most nem az a lényeg, hogy ma akár meg is halhatott volna, ha alul marad. Ez most csak részletkérdés, és őszintén nem ez a leglényegesebb.
- Ezzel azt akarod mondani, hogy Ő is ott volt? – Meg sem vártam, hogy válaszoljon, engedtem felszínre törni a dühömet. Tehetetlennek éreztem magam és most is azt tettem, amihez a legjobban értek. Rombolás. Hirtelen felindulásból falhoz vágtam a tükröt, de attól sem éreztem magam jobban, hogy millió szilánkra tört.



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime12.12.22 21:24

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Időm sem volt egyszerűen válaszolni a lány egyetlen feltett kérdésére sem, mivel másodpercekkel azután, hogy szólásra nyitottam volna a szám, Minea nemes egyszerűséggel és némi dühvel egyszer csak falhoz vágta az általam eddig még használatban tartott kistükröt. Az anyagnak nem kellett sok, azon nyomban megadta magát, millió apró darabkájával borítva be a padlómat. Csak pislogtam, mint valami idióta néhány röpke másodpercig, majd lassú mozdulatokkal felé fordítottam a fejem.
- Jössz egy új tükörrel. -  nem tudnám megmagyarázni, hogy a döbbenettől voltam képtelen egyéb reakcióra vagy az éjszaka folyamán elszenvedett sérüléseim játszottak közre abban, hogy szemem se rebbenjen különösebben, de tény, hogy még mindig csak ültem a helyemen, halálos lelki nyugalommal, a varrást pedig a sörösüvegembe bámulva próbáltam meg folytatni, hátha abban is látom magam. Röhej a köbön.
- Egyébiránt igen… pontosan ezt akartam mondani. Cervantes is ott volt. – erősítettem meg, majd színpadiasan behúztam a nyakam, mintha csak attól tartanék, hogy a hírtől ismét csak dobálózhatnékja támad.
- Partvis és lapát az ajtó mögött… - mutattam a jelzett irányba, a tekintetemből pedig egyértelműen sugárzott, hogy addig bizony eszem ágában sincsen beavatni őt a részletekbe, míg össze nem szedi a szilánkokat a padlóról. Szemét lennék? Minden bizonnyal, ám annál makacsabb is.

- Szemlátomást nagyon rosszul viseled a kritikát – utaltam vissza arra, hogy onnantól kezdődött a kiakadása, hogy párhuzamot vontam közte és az általa hőn gyűlölt férfi között.
- Újabb közös pont. – csóváltam meg a fejem – Úgy hírlik eddigi élete során Cervantesnek összesen egyetlen ember volt képes nemet mondani, sőt… bírálni őt a döntésében, az öreg pedig nos… nem a vártak szerint reagált. – hatásszünet. – A fickó darabjaiból a mai napig nem lett meg az összes. Ha a sztori igaz, akkor a fejét Cervantes kék papírba csomagolva küldte el a gyerekének… - sokan azt hiszik, hogy az ilyen történetek kitalációk, felnagyítják a történteket, mert Cervantesnek amúgy is van egy rossz híre, ám a helyzet az, hogy ez bizony úgy igaz, ahogy meséltem.
- Ott mintha még lenne néhány darab… - pillantottam ismét a padlóra. Nekem aztán van időm… most már úgyis minden mindegy.



 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime12.12.22 23:10



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem lett jobb. Sőt, akkor sem lenne jobb, ha a tükör apró éles kis darabkái közé lökném Bent és addig kényszeríteném arra, hogy hemperegjen benne, míg az összes szilánk a testébe fúródna. Mert most ezt lenne kedvem tenni vele. Őszintén ez lenne a legkíméletesebb kínzási módszerem jelen pillanatban. Egyszerűen csak megfojtanám, addig szorongatnám míg már nagyon, de nagyon közel lenne a halál pillanatához, aztán elengedném, hogy újból levegőhöz jusson és ismét szorítanék rajta. Újból és újból, egészen addig míg rá nem unok, vagy már összeomlana a teste az oxigén hiánytól.
- És ezt egyáltalán nem tartottad fontosnak közölni velem? Ezzel kellett volna először megosztanod velem! – Annyira, de annyira utálom, ha másokra kell hagyatkoznom. Ben a kibaszott informátorom, de baszhatom az egészet, ha már csak akkor jutok az infókhoz, mikor már nem tudok velük mit kezdeni.
- Pontosan azért van rád szükségem, hogy a közelébe tudjak férkőzni és meg sem fordult a fejedben, hogy értesíts arról, hogy hol tartózkodik? Még ma véget vethettél volna ennek az egésznek! Szabad lehettél volna. – Öngyilkos küldetés, ha Ben tájékoztat arról, hogy Cervantes hol van. Mert megpróbáltom megölni, nem számít, hogy időm se lett volna felmérni a kockázatokat és a terepet. Egyszerűen felfegyverkezve berontok és a saját vesztemet okozom, pedig ennél sokkal rafináltabb vagyok, de van olyan, hogy egyszerűen elvakítja az ember józan eszét a bosszúszomj.
- Most meg tudnálak ölni. – Közöltem vele a nyilvánvalót, de tekintetemből láthatta, hogy mennyire gondolom komolyan. Legszívesebben közöltem volna vele, hogy dugja fel magának a takarítóeszközeit, és mit tettem ehelyett? Ledobtam magamról a dzsekimet és kurvára megkerestem az ajtó mögött lévő partvist és lapátot, hogy összegányoljam a törmeléket. Se időm, se erőm nincs felesleges köröket futni, ezért minél hamarabb túl akartam lenni ezen. De esküszöm legközelebb nem csak egy türköt fogok falhoz vágni!
- Ha nem gyűlölném ennyire, akkor akár legjobb barátok is lehetnénk. Egészen szimpatikussá teszed számomra ezekkel az izgalmas történetekkel. – Minden egyes szót nehéz volt kimondanom, az sem fájt volna ennyire, ha kalapáccsal egyesével zúzom szét az ujjaimat. Ha tudná, hogy mennyire mélyen érint az, hogy így hasonlítgat hozzá, akkor… Talán ugyan így megtenné, vagy nem. Fogalmam sincs. Még nem jött el annak az ideje, hogy felfedjem előtte, hogy Cervantes kicsoda számomra, sőt talán sose fogom vele megosztani, hogy az apámhoz hasonlítgat, mert a bosszúmra nézve semmi jelentősége sincs. Ez az információ, ha rossz kezekbe kerül, akkor… Talán apám levadászna, pontosan úgy, ahogyan én is teszem vele, vagy talán meglátná bennem a potenciális utódot. Mert akármennyire is pocsék érzés beismerni még saját magamnak is, de tisztában vagyok vele, hogy nem különbözünk annyira. Minden szar tulajdonságomat tőle örökölhettem.  
- Nem a takarítónőd vagyok, de ha ennyire foglalkoztat, hogy a lakásodban makulátlan rend legyen, akkor elintézem, hogy holnapra betoppanjon egy szakképzett takarítónő. – Még jó, hogy nem követeli, hogy a kelleténél jóval rövidebb szobalány jelmezben takarítsak előtte.
- Vetkőzz. – Meg akarok győződni arról, hogy milyen sérüléseket szenvedett. Fontos, hogy életben maradjon, mert ha meghal, akkor pocsékba ment az eddig közös munkánk. Nem hiányzik, hogy egy esetleges belső vérzés a vesztét okozza.



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime13.12.22 0:04

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Mondd csak cica, ugye te tényleg természetes szőke vagy? – bukott ki belőlem, amikor a Barbie lány egyszer csak elkezdett amiatt szapulni, hogy nem szóltam neki a randimról Cervantessel.
- Tudod a helyzet az, hogy az én ízlésemhez képest még így is túl sokan voltunk ezen a kis légyotton és bőven feszélyeztek már a fegyveres gorillái ahhoz, hogy még téged is meginvitáljalak. Első benyomást, mint tudjuk csak egyszer tehet az ember, nem akartam máris elcseszni a dolgot a főnöknél. – hahó, föld hívja az eszeveszett hárpiát, vétel…. Mikor láttam, hogy nem veszi az adást fáradtan megdörzsöltem a halántékom.
- Most komolyan… az imént mondtam el, hogy húsz perccel korábban kaptam meg az infót a helyszínről és az időpontról, arról nem is szólva, hogy fixen követtek odáig legalább ketten az emberei közül. Tényleg fel kellett volna hívjalak mindezek fényében, hogy oda gyere és mindent elbassz, amiért eddig kínlódtam? – remélem végre egy kis belátással lesz a helyzetre és abbahagyja a nyaggatásomat.
- Abban maradtunk, hogy épüljek be a bizalmi körébe, nem? Hát ezen vagyok és ha hagysz dolgozni, akkor közelebb is tudlak majd vinni hozzá, mint most kerültél volna okoska… - ezzel a téma ezen részét befejezettnek tekintettem a magam részéről, eszemben sincs tovább magyarázkodni egy holdkórosnak.

- Mondj még nekem ilyen szépeket, bébi. – kacsintottam rá, mikor közölte velem, hogy meg tudna ölni, mellé pedig még egy pofátlan vigyort is kapott. Pontosan tudom, hogy szüksége van rám, így nem fog bántani, csak a szája jár.
- Na látod. Békülj inkább meg vele és menjetek befonni egymás haját. Úgy legalább te se leszel ennyire picsa és az én időmet sem rabolod tovább. Mindenki jól jár. – persze tudom, hogy erre esély sincs, de miért is ne piszkálhatnám még egy kicsit, ha már ennyi bajt okozott nekem eddig is?
- Kösz, de nem kell, még a végén találnék néhány poloskát, amit véletlen a nő itt felejt munka közben. – paranoiás lennék? Nos, nem kizárt, de belőle simán kinézek ilyesmit, szóval… inkább vigyázok.
- Pardon? – pislogtam rá színpadias döbbenettel, miután rám parancsolt, hogy vetkőzzek.
- Nem tudom mit hallottál rólam szépségem, de én nem vagyok olyan srác… - szórakoztam tovább, közben tényleg nem vetkőztem, inkább makacsul összefontam magam előtt a karjaimat. Na most mi lesz? Levetkőztetsz édes?



 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime13.12.22 0:43



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Akármennyire is szeretnék minél hamarabb bosszút állni be kell látnom, hogy mindenben igaza van. Sőt, eddig is tudtam, de akkor is bosszant, hogy csak utólag lettem beavatva a fejleményekbe, de ha még lett is volna lehetősége értesíteni… Talán pont azzal mentette meg az életemet, hogy nem tudott időben szólni, mert meggondolatlanul rohantam volna a saját vesztembe. Ez már csak ilyen, mikor valamire annyira elkeseredetten vágysz, hogy nem is törődsz az esetleges következményekkel. Boldogan halnék meg, ha abban a tudatban lennék, hogy halálom előtt végeztem volna Cervantessel.
- Igazad van. – Nagyon nehezen, de sikerült kisajtolni magamból a szavakat, de olyan érzés volt, mintha folyékony láva marta volna végig az egész légcsövemet.  
- Egyszerűen csak szeretnék túllenni rajta… - Vallottam be. Tényleg azt hiszi, hogy élvezem azt, hogy sanyargatom? Hogy minden átkozott nap azzal a tudattal kell élnem, hogy Cervantes még az élők sorait gyarapítsa? Őszintén nem tudom, hogy milyen lehet úgy felébredni, hogy nem azaz első gondolatom, hogy bosszút álljak, de szívesen megtudnám már, hogy milyen életem lehetne, ha már vége ennek az egésznek.
- Tény, hogy nem ölhetlek meg, mert szükségem van rád, de attól még rengeteg módon meg tudnálak kínozni. – Közöltem vele a rideg valóságot, de úgy, hogy a legártatlanabb mosolyomat villantottam rá.
- Most tényleg? – Felsóhajtottam. Esküdni mernék rá, hogy habár sose vallaná be nyíltan, de a lelke legmélyén azért nagyon is élvezi, ha ellenkezhet velem. Én pedig vagyok annyira elcseszett, hogy ez pedig engem szórakoztasson. Hát ez remek! Ez egy kicseszettül haszontalan felismerés volt részemről, mert ezzel nem lettem előrébb a bosszúmban, de abban talán igen, hogy kezdem jobban kiismerni ezt az idegesítő hapsit.
- Emlékeztetnem kell rá, hogy már láttalak meztelenül is? Szóval semmi újat nem tudnál mutatni. – Eléggé emlékezetes pillanat volt mikor nem volt más választása, mint ledobni a textilt, de az már a saját döntése volt, hogy mindent ledob magáról és felfedi előttem a méreteit.
- Már láttam a farkad, szóval ne vagy túlságosan szégyenlős. – Pontosan aznap, mikor kénytelen voltam félmeztelenül parádézni előtte. Régi szép emlékek.
- Durván szeretnél játszani? – Alsó ajkamba kellett harapnom, hogy ne nevessem el magam.
- Vetkőzhetnél saját akaratodból is, vagy inkább azt szeretnéd, hogy vetkőztesselek? – Közelebb léptem hozzá, már annyira közel voltam, hogy egy karnyújtásnyi távolság sem volt már köztünk.



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime13.12.22 1:03

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Hogy is felejthetném el azt az éjszakát Kedves? Te, én…. meghitt hangulat, minimális ruha rajtad, és a nevelőtisztem bűbájos arca, amikor betessékelt téged a szobába, hogy körülnézhessen…. Ez az édes hármas örökre a kedvencem marad. – alig bírtam ki röhögés nélkül, ahogy felidéztem magamban a történteket. Máig nem tudnám megmondani, hogy pontosan mi is vett rá engem arra, hogy teljesen levetkőzzek előtte, de talán nem is fontos. Betudom az egészet egy viccnek és pont, bónusz, ha olykor felsejlik előttem az ő tekintete, ahogy akkor végig mért…
- Ah, imádom, amikor ilyen mocskosan beszélsz… folytasd, ne hagyd abba… - mentem bele a játékba. Nem arról van szó, hogy nem vagyok szégyenlős, valószínű más előtt ezt sosem léptem volna meg, de a mi viszonyunk már a kezdetektől fogva meglehetősen beteges, egyfolytában a legrosszabb énemet hozza ki belőlem, biztosan ezek a dolgok is ennek köszönhetőek. Csak ő képes ennyire kifordítani magamból.
- Durván. – feleltem a tekintetemet egészen mélyen fúrva az övébe, amikor pedig közelebb lépett hozzám, egészen-egészen közel, egyszer csak elkaptam a derekánál fogva és magamhoz rántottam olyan szorosan, amennyire csak lehet. Nem mondom, hogy ez a húzásom nem fájt kibaszottul, a bordáimat alaposan megviselte a ma esti dolgok után, de hát, valamit valamiért, nem igaz?
- Vetkőztess te. – válaszoltam a kérdésére egészen halkan, szinte már suttogva, kihívó pillantással.

Furcsa érzések kezdtek eluralkodni felettem attól a pillanattól fogva, hogy a mellkasa az enyémhez préselődött és közben megéreztem az illatát. Felizgatott, kár is lenne tagadni, hiszen egészséges pasi vagyok, furcsa is lenne, ha a farkam nem keményedne meg egy ilyen helyzetben. De ez persze nem jelenti azt, hogy tényleg tenni is fogok valamit, viszont… lehet egy kicsit feszegetni azokat a határokat, nem?
- De vigyázz… a szemet szemért híve vagyok… - vagyis, ha vetkőztet, akkor bizony én is. Kíváncsi vagyok, vajon meghátrál? Meddig képes elmenni?



 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime13.12.22 1:49



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Megdöbbentő, hogy milyen hangulatingadozásokat vált ki belőlem ez a pasas. Néhány perccel ezelőtt még dühömben vágtam a tükröt a falhoz, most pedig vigyáznom kell azzal, hogy ne nevessem el magam. Sose vallanám be neki, de tetszik a humora. Szórakoztat és gyors az észjárása, szóval nem mondhatom azt, hogy untat. Vagyis biztosan mondani fogok neki ilyen dolgokat, de csak azért, hogy bosszantsam. Miért is tennék ilyet? Mert legtöbbször azt teszem, amit élvezek.  - Valószínűleg agyrázkódásod is lehet. – Oldalra döntöttem a fejemet és úgy kezdtem el tanulmányozni, mintha keresném az agyrázkódás tüneteit rajta. Hirtelen nem is tudom eldönteni, hogy pusztán szórakozásból ment bele a játékba, vagy inkább azért, hogy ezzel engem bosszantson, de inkább a második opcióra tenném a voksomat.
Mégis mi a fene történik? Irtó hangosan megszólalt a fejemben a veszélyt jelző sziréna, de én természetesen ezzel nem foglalkoztam. Hogy is tehettem volna? Volt más, ami teljesen elvonta a figyelmemet. Most nem akartam azzal foglalkozni, hogy magamban elemezgetem, hogy mit és miért tesz, nem voltam hajlandó keresgetni a hátsószándékokat. Inkább csak egy játéknak fogtam fel, de mindig is tombolt bennem a versenyszellem és biztos lehet abban, ha valaki kettőnk közül meghátrál az nem én leszek. Nem állítom, hogy nem fogok csalni, de sosem mondtam neki, hogy tisztességesen fogok játszani. Mert ez az egész vele biztosan csak egy határfeszegető kis játék, ha más férfi rántana magához, akkor biztosan mocskos szex következne, de vele… Gyűlöli, hogy ezt teszem vele, ezért bolond lennék azt hinni, hogy meg akarna kefélni, ezért is megyek bele ennyire könnyedén a kis játszadozásába. Hiszen úgymond úgysincs tétje a dolognak, csak az fog kiderülni, hogy melyikünk fog hamarabb meghátrálni és az biztosan nem én leszek.
Óvatosan vettem le róla a dzsekit, még akkor is, ha most remek alkalmam lett volna arra, hogy megtapasztalja kegyetlen kínzásomat, de valamiért mégis vigyáztam. Szenvedett eleget miattam már így is, mert a mai bunyója is csak miattam történt.  
- Ugye tudod, hogy csak a sérüléseidre vagyok kíváncsi? – Felvont szemöldökkel meredtem rá miután kibújtattam a felsőjéből is. Már most látszódik, hogy nyomot hagyott rajta az ellenfele. Nem tűnik első ránézésre olyan vészesnek, de a véraláfutások holnapra biztosan csúnyábbak lesznek.
Volt választási lehetősége és úgy döntött, hogy durván szeretne játszani, akkor most rajtam a sor, hogy kicsapjam nála a biztosítékot. Letérdeltem elé, pontosabban a combjai közé. Finoman megérintettem a bordájánál húzódó kékülő foltot.
- Kérsz rá gyógypuszit? – Felnéztem rá, de közben ujjbegyeim felfedezőútra indultak kemény hasfalán, de a nadrágja övrészénél megálltam. Most még.



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime13.12.22 2:11

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Agyrázkódásom? Az bizony lehet. Vizsgáljon tovább doktornő. – nem megy, egyszerűen képtelen vagyok tovább komolynak maradni ebben a helyzetben, sokkal inkább hagyom, hogy a játék átvegye felettem az irányítást és történjen, ami történik. Meglátjuk, hogy a kislány mennyire bevállalós és azt is, hogy mennyire képes csak úgy sodródni az árral, kiadva a kezéből az irányítást.
- Hát persze, mi másra is lennél… - feleltem és hagytam közben, hogy kibújtasson a dzsekimből. Minden férfiúi büszkeségemet össze kellett szednem ahhoz, hogy a mozdulatoktól ne szisszenjek fel hangosan, de nem akartam sem gyengének látszani, sem pedig elrontani a játékot. Hiszen még csak most kezdtük és még annyi minden vár ránk… Időközben már a felsőmtől is megszabadult, majd egyszer csak letérdelt elém és végig simított a bordáimat tarkító foltokon.
- Kérek. – feleltem teljes komolysággal, közben pedig magam sem tétlenkedtem, tartva magamat a szavamhoz szép lassan én is kibújtattam őt a felsőjéből, ami aztán mellette landolt a padlón. Kénytelen vagyok elismerni, hogy ez a látvány nem kicsit mozgat meg bizonyos régiókban. Buzinak kellene lennem ahhoz, hogy ezt figyelmen kívül tudjam hagyni, az pedig teljesen biztosan nem vagyok.
- Egyébként itt is fáj… - fogtam meg finoman az egyik kezét és nagyon lassan, óvatosan odébb vezettem a mellkasomon egy másik pontra, majd újra kicsit odébb.
- És itt is…

Miközben kémlelő tekintettel vizslattam minden egyes apró kis rezdülését, magamban eljátszadoztam egy pillanatra a gondolattal, vajon mi történne akkor, ha most mégis egy egészen kicsit tovább mennénk és hagynánk magunknak egy kellemes éjszakát? Vajon szex közben is ő akar irányítani vagy ilyenkor hagyja, hogy uralkodjanak felette? Vajon sikítva élvez el vagy inkább az a harapdálós-vadul csókoló fajta? Jesszus, most kell leállnom ezzel az egésszel, különben még olyat találok tenni, amit később egészen biztosan megbánok majd! Nem szabad elfelejtenem, hogy mégis kivel is van dolgom. Ez a nő betört a lakásomba, megzsarolt a családommal, kényszerít, hogy beépüljek a régi bandámba és annak a tetünek a közelébe férkőzzek, elvéve az esélyemet arra, hogy normális életet élhessek… Biztosan nem fogom megbaszni, akárhogy is ingereljen!
- Minden fájó területre kapok egy puszit? Mert bőven van még…



 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime13.12.22 11:56



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Vajon meddig leszünk képesek elmenni csak azért, hogy a másiknak bizonyítsunk? Pontosan mit is akarunk ezzel a kis játszmával elérni? Egyikünk sem akar a másik előtt gyávának tűnni és visszakozni, de… Tényleg dugnunk kellene csak ezért? Már most nagy bajban vagyok és azzal, hogy nem állítom le sem őt, sem pedig magamat csak még nagyobb hülyeségét készülők elkövetni vele. Mégis élvezem, hiába cselekszem dacból. Még a legvadabb álmaimban sem gondoltam, hogy ma térdelni fogok előtte. Ettől az egésztől kedvem lett volna elnevetni magam, de a kis játszmánk kedvéért nem tettem meg, pedig nagyon is elevenen él bennem egy beszélgetés, ami a farkáról szólt. Pontosabban arról, hogy előbb térdelnék előtte és szopnám le, mint hogy még több mindent osszak meg vele az életemről és persze Ben ekkor is rám kontrázott. Valami olyasmivel, hogy: „előbb szopna le Ő valakit, mint hogy hagyja, hogy bármit is kezdjek a farkával”. Én tisztán emlékszem erre, na de vajon Ben is? Mindegy is, hiszen látványosan tetszik a farkának a közelségem. Letagadni sem bírná.
Esküszöm én tényleg csak a sérüléseit akartam szemügyre venni, mert élve van rá szükségem és ehhez a folyamathoz egyedül csak neki kellene vetkőznie, mégse tiltakoztam mikor levette rólam a felsőmet. Kíváncsiságból hagytam neki, érdekelt, hogy meddig akar még elmenni. Csak az időt húzza, vagy ki akarja élvezni a kis játékunkat? Mert még mindkettőnkön túl sok a textil.
Hagytam, hogy kezemet vezesse testén, miután elengedett óvatosan cirógattam mellkasát. Már mindent láttam és már akkor is tetszett a látvány, de akkor nem hittem, hogy egyszer ilyen intim közelségbe fogunk kerülni. Kezemet felváltotta a szám a mellkasán. Gyengéd csókokat nyomtam bőrére pontosan oda, ahová szerette volna.
- Fontos, hogy minél hamarabb meggyógyulj. – Az pedig még fontosabb, hogy mindketten tudjuk, hogy a tőlem kapott gyógypusziknak ehhez semmi köze sincs, de mégis úgy teszünk, mintha lenne.
- Hozzád képest túl vagyok öltözve. – Végig a szemébe néztem miután ajkaim elváltak mellkasától. Makacsságom most sem hagy nyugodni. Egy nő mindig emlékszik arra, ha valaki kritizálja, még akkor is, ha nem számít attól az embertől a kritika. Ha jól rémlik szerinte csak hetes vagyok és talán nem is az esete, de ettől függetlenül magabiztosan nyúltam a hátam mögé, hogy kikapcsoljam a melltartómat. Egyszerűen csak kibújtam belőle és a felsőm mellé dobtam a földre. Nem kezdtem magam szégyenlősen takargatni, nem zavart, hogy rajtam legeltette a tekintetét, sőt valamilyen szinten még élveztem is.
- Szerinted mit tehetnék még érted, hogy enyhüljön a fájdalom? – Még mindig felnéztem rá, érdekelt, hogy milyen arcot fog vágni amikor… Még nadrágon keresztül, de simogatni kezdtem kemény farkát. Szükséges még ennél is nagyobb provokáció? Majd kiderül, mert még közel sem vagyok ahhoz a véglethez, amit kitűztem célul magamnak.  

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime13.12.22 22:09

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Sejtelmem sincs, mégis mi üthetett belém, hogy erre a cseppet sem mindennapi játékra vetemedtem vele, ahogyan arról sincs, hogy vajon őt mi mozgatta ebben az egészben. Miért ilyen készséges vajon? Miért ment bele ebbe, amikor egyértelmű, hogy ahogyan én is gyűlölöm őt, úgy ő sem kedvel túlságosan engem? Mi hajtja? Ennyire bizonyítani akarná, hogy valóban bármire képes a céljai elérése érdekében? Hogy nincs olyan helyzet, ami meghátrálásra késztetné? Hogy minden helyzetből ő kerül ki győztesként? És ha így van, vajon ezúttal mi a díj és mi számít győzelemnek? Képes lenne lefeküdni velem pusztán azért, hogy ne ő fújjon visszavonulót kettőnk közül? Igaz, korábban világossá tette számomra, hogy a testiség nem jelent számára túl sokat, már ami az érzelmekről szól, de akkor is… Furcsa.
- Valóban? Tudtam én, hogy mégis csak belém vagy zúgva! – tréfálkoztam, habár pontosan tudtam, hogy pusztán azért számít neki a hogylétem, hogy minél előbb visszatérhessek a tőle kapott feladatom elvégzéséhez. Nem vagyok hülye, hogy mást sejtsek emögött. Ettől függetlenül azért még piszkálhatom, nem?
- Túl vagy… - figyeltem, ahogy a lány szép lassan megválik a melltartójától, azt pedig kár is lenne tagadni, hogy kedvemre való látvány tárult a szemeim elé, hiszen jómagam is szemmel látható jeleket produkáltam…
- Te sem vagy kimondottan szégyenlős. – simítottam végig a kezeimmel mind a két mellén gyengéden, alaposabban is szemügyre véve őket. Szépek és ráadásul valódiak, nem szilikon rémség, mint a legtöbb vegasi csajon…
- Volnának ötleteim éppenséggel… - feleltem a kérdésére, majd szemrebbenés nélkül oldottam ki az övemet és gomboltam ki a nadrágomat, hogy aztán pillanatok alatt megszabaduljak tőle. Még mindig nem tudom mire megy ki a játék, de most már egészen kíváncsivá tett, szóval hagyom kibontakozni az eseményeket.
- Nos… azt hiszem most te jössz… - na mi lesz kicsi lány? Folytatod vagy lassan szépen kihátrálsz?



 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime14.12.22 0:07



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Feszülten várakoztam arra a pillanatra, mikor végre valahára Ben észhez tér és a fejemhez vágja, hogy még mindig mélyen megvet, amiért zsarolással a markomban tartom, de ez még nem történt meg. Miért nem? Tényleg annyira kíváncsi lenne arra, hogy meddig vagyok hajlandó elmenni? Még ha le is feküdnék vele, akkor az számomra csak a testiségről szólna. Nem vagyok semmi jónak az elrontója, szeretem élvezni az életet és persze a szexet sem vetem meg. A személyiségével nem mindig vagyok kibékülve, de attól még a testét vonzóak találom. Ha nem vonzódnék hozzá, akkor nem is jutottunk volna el egészen idáig. Nem térdelnék előtte és pláne nem csókolgatnám a mellkasát. Még én is alig hiszem el, hogy még egyikünk sem hátrált meg, mégis mi bajunk van? Tagadhatatlanul működik közöttünk a kémia, akármennyire is szeretnénk ezt letagadni.
- Azért nem kell túlozni. – Szem forgatva grimaszoltam a kijelentése után. Biztos vagyok abban, hogy Ben is tökéletesen tisztában van azzal, hogy számomra azért fontos, hogy hamar meggyógyuljon, mert kulcsfontosságú figura a bosszúmban.
Testem elárult abban a pillanatban mikor Ben a mellemhez ért és az érintésétől megkeményedtek a bimbóim. Ennek ellenére mégsem érzem magam zavarban, miért is lennék? Egy olyan férfi fogdos, akinek már azelőtt állt a farka, hogy ledobtam volna magamról a melltartómat. Ahogyan az én testem, úgy az Ő teste is elárulja azt, hogy mire vágyunk. Ide már szavak se kellenének.
- Annak kellene lennem? Van bármi, ami nem tetszik a testemen? – Felvont szemöldökkel vontam kérdőre, habár még nem látott belőlem mindent. Az alakommal elégedett vagyok, de azért vannak sebhelyeim, ez a munkámhoz tartozik. Ennek ellenére a hegeimmel együtt elfogadtam saját magam. A sebhelyeim is csak arról árulkodnak, hogy mennyi mindent éltem már túl.
Érdekes. Persze most képes vetkőzni nekem, nem úgy, mint percekkel ezelőtt… Vajon azt hiszi, hogy a kis játékunk már nagyon közelít a vége felé? Valójában még én nem is tartok ott, hogy durván játsszak vele, de lassan ennek is eljön az ideje. Sokatmondóan elmosolyogtam magam, majd felálltam. Lerúgtam lábaimról a bakancsot, kioldottam az övemet és a következő pillanatban már a nadrág is lekerült rólam. Nem készültem arra, hogy ma levetkőzők neki, ezért nem is a legszexibb fehérneműt vettem fel, ez inkább visszafogottan szexi, de azért csipkés.
- Nekem is vannak ötleteim. – Mocskos fantáziámnak hála pillanatokon belül Ben is megtudja, hogy mit akarok. Nem minden csak róla szól, mi lesz az én vágyaimmal? Önző módon mindig is a saját kielégülésem érdekelt jobban. Úgy helyezkedtem el, hogy ha lejjebb engedném magam, akkor az ölében ülnék, de még más terveim vannak vele és kell is némi hely kettőnk teste között még. Jobb kezét megfogva ugyan azt a játékot űztem vele, mint Ő velem, csak még merészebben. Úgy irányítottom, hogy ujjbegyei végig érintsék testemet, ahogy húztam lefelé. Először a kulcscsontom alatt, érintve mellem oldalát, végig a hasamon a köldököm mellet, majd kezünk eltűnt a csipke alatt. Úgy ügyeskedtem, hogy mutató és középső ujja belém csusszanjon. Ekkor már egészen közel hajoltam hozzá, pontosabban ajkaimmal érintettem a puha bőrt a nyakán, ezért tisztán hallhatta, hogy felnyögtem.
 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime14.12.22 21:31

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Azt hiszem kezdem úgy érezni magam, mint egy függő, akinek sikerült annyira betépnie, hogy már fel sem fogja az idő múlását vagy a körülötte zajló történéseket, egyszerűen csak sodródik az árral, el van a különös fényekkel és hangokkal… Egyik pillanatban még péppé vertek az éjszaka folyamán, a másikban pedig a képemet varrtam, miközben egy hisztis némber azzal traktált, hogy miért nem szóltam neki, hogy az ősellenségével lesz találkozóm. Na és most??? Mire úgy ahogy feleszméltem már az ölemben volt, egy szál csipke bugyiban, az ujjaim pedig mélyre hatoltak benne. És az a nyögés… Édes Istenem! Létezik, hogy ettől csak még merevebbé vált a farkam? Pedig tudom, pontosan tudom, hogy amit művelünk az őrültség, beteges, de semmiképpen sem egészséges, mégis… Nem vagyok fából! Nagyon nem!
- Miféle… ötleteid? – nagyon nehezemre esett a beszéd, ez érezhető is volt az elcsukló, rekedtes hangomon. Mindeközben egyetlen pillanatra sem álltam le, folyamatosan mozgattam benne az ujjaimat. Ő kezdte, hát egye is meg, amit főzött… A másik kezemmel a hajába túrtam, majd egy kicsit bele is markoltam, hogy az arcát így fordítsam szembe magammal és ne tudja elkerülni a tekintetemet.
- Mire megy ki a játék Jade? – szegeztem neki a kérdést, közben rezgésre lettem figyelmes a konyhapult irányából. A telefonom volt az, ám úgy döntöttem most nem foglalkozom vele, egészen másfajta elfoglaltságban vagyok.
- Mi a célod? – folytattam, ám a telefon egy pillanatra sem akarta abbahagyni a rezgést, valaki nagyon el akart érni. Sóhajtottam és kinyúltam érte a pultra, ám ő tőle nem húzódtam el és az ujjaimat sem húztam ki belőle.

A szám ismeretlen volt, amit kimondottan furcsáltam, éppen ezért is vettem fel végül, kihangosítva.
- Kisfiam, legközelebb, ha ez a szám hív, azonnal pattansz és felveszed, megértetted? A főnök nem vár senkire… - szólt bele egy férfihang, pillanatokkal később pedig, mielőtt bármit is reagálhattam volna, Cervantes hangja szólalt meg a vonal végén.
- Hello Ben. Ugye szólíthatlak Bennek?
- Ig… igen uram.
- Tudod, hogy ki vagyok?
- Igen, tudom, hogy kicsoda… - közben döbbenten pillantottam a lányra. Na most vajon mit csináljak?
- Nem zavartalak meg semmiben, ugye fiam?
- Dehogy. Mit tehetek önért?
- Volna számodra egy ajánlatom, érdekel? – meg sem bírtam hírtelen szólalni, tanácstalanul néztem a lányra. Vajon mi folyik itt? Miért épp most hívott? És mi ez a szöveg a zavarásról? Lehet, hogy most is figyelnek? Vagy véletlen lenne? Folytatnom kellene a csevejt, mintha mi sem történt volna?


 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime14.12.22 21:54



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Összpontosíts! Minden más lényegtelen, ameddig a bosszúm be nem teljesül, még a saját vágyaim is. De hiába is próbáltam ezt mantrát mondogatni magamnak még akkor is, mikor már majdnem meztelen voltam… Egyszerűen nem tudtam, de lehet, hogy nem is akartam a következményekkel foglalkozni. Miért ne érezhetnénk egy egészen kicsit jól magunkat? Miért ne élvezhetnénk egymást? Pontosan tudom, hogy az, amit most mi ketten művelünk az minden ész érvem ellen van, minden józan gondolatom csődöt mondott. Hiába vagyok tisztában azzal, hogy Ben mit érez irántam. Egyenesen a pokolba kíván, de most úgy tűnik, hogy... Akar engem. Van ennek bármi értelme, vagy jelentősége? Már megint túlgondolom és ha az én fejemben efféle gondolatok játszódnak le, akkor vajon mit gondolhat Ő? Azt hiszem jobb is, hogy nem vagyok gondolatolvasó.
Van ennek a kis játékunknak egy kis pikantériája. Az is lehet, hogy pontosan azért izgatott fel ennyire, mert tudom, hogy nem lenne szabad ezt tennem. Egyszerűen nem helyes, amolyan „tiltott gyümölcs” kategóriába kellene sorolnunk egymást. Ennek ellenére… Akarom, hogy a farka bennem legyen, hogy fel sikítsak a gyönyörtől miután keményen belém hatol. Mindent akarok és el is fogom venni tőle azt, amit akarok, feltéve, ha végre észhez tér és visszavonulót fúj. Megérteném. Nagyon bosszantana, de azt is tudom, hogy nekünk már régen le kellett volna állnunk, sőt nem is hagyhattuk volna, hogy egészen idáig fajuljanak a dolgok. Egészen idáig mégse tette.
- Mindig ennyire paranoiás vagy, vagy csak akkor, ha rólam van szó? -  Álltam a tekintetét. Alsó ajkamba kellett harapnom, hogy ne nyögjek fel ismét. Nem akartam megadni neki most azt az örömöt, hogy hallja, hogy élvezem azt, amit az ujjaival művel velem.
- Mindenkitől vársz indokot arra, hogy miért akar dugni veled, vagy már megint érezhetem magam kivételesnek? – Nem terelni akartam a témát, de hogyan is tudnék neki válaszolni? Még én sem tudom, hogy hogyan jutottunk el idáig. Vonzódom hozzá, most már tagadni sem bírja, hogy Ő is hozzám. Ennyi. Ezt nem is kellene túlbonyolítani, persze a mi esetünk egészen más… Okkal tételezi fel, hogy ezzel is hátsószándékaim lennének.
Ilyen a mesében sincs! Ben ujjai még mindig bennem, én pedig egész testemmel megmerevedtem mikor meghallottam a vonal túlvégéről apám hangját. Váratlanul ért. Biztos voltam abban, hogy Ben arcán lévő döbbenet tükrözte az én arcomon lévőt is. Nem volt időm gondolkozni, de azt tudtam, hogy minden alkalmat meg kell ragadnunk, ezért mélyen a szemébe néztem és bólintottam. Pont leszarom, hogy valaminek éppen a közepébe voltunk. Ott és akkor dughat meg ahol és amikor akar, ha közelebb juthatok miatta a bosszúm beteljesítéséhez.
 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime14.12.22 22:29

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Vicces, hogy nem sokkal ezelőtt még épp az ölemben ülő lány szegezte nekem a kérdést, hogy mindig paranoiás vagyok-e, mikor megkérdeztem tőle, hogy mégis mire megy ki ez az egész játék, erre most épp azon filózom, hogy miért pont most hív fel az ő nagy ellensége és miért pont ezzel a szöveggel… Egyszerűen dermedten hallgattam a pasast, akinek ajánlata lenne számomra és képtelen voltam hosszú pillanatokig megszólalni.
- Ott vagy még Ben?
- Ig… igen… igen itt vagyok.
- Mi ez a döbbenet fiatal barátom?
- Én csak, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar…
- Ma jól teljesítettél és sok pénzt hoztál a konyhámra… ez megérdemli, hogy személyesen hívjalak fel.
- Megtisztel, hogy így látja…
- Szóval, érdekel az ajánlatom?
- Persze, hogy érdekel.
- Mit szólnál ahhoz, ha ezúttal másfajta megbízásokat kapnál, közvetlenül tőlem?
- Milyen megbízásokat?
- Elhozni nekem ezt-azt… emlékeztetni néhány régi cimborámat, hogy elfelejtette megadni az adósságát… elkísérni engem egy-egy útra és vigyázni, hogy épségben haza is érjek onnan… csipp-csupp dolgok egy ekkora tehetségnek, mint te.
- Én nem is tudom…
- Sokkal több pénzt kaszálhatnál, mint a mostani bandáddal és ha elég ügyes vagy, még feljebb is juthatsz. Gondold csak át. Mindig díjaztam a lojalitást és az ügyességet, rólad pedig úgy tudom, hogy mindkettőben jó vagy.
- Köszönöm…
- Holnapig van időd, majd hívlak. Jóéjt Ben. – ezzel már bontották is a vonalat.

Néhány pillanatig csak ültem magam elé bámulva, mondhatni pislogtam, mint hal a szatyorban, mire kibírtam nyőgni pár szót.
- Nos… - toltam el magamtól finoman, de a tekintetemet nem vettem le róla – Mi a parancs, mit kell most tegyek? – elvégre mindent hallott, megkapta, amit akart, Cervantes esélyt adott nekem, most pedig nálam van a lépés joga. Amit persze ő határoz majd meg, hisz csak egy sakkbábú vagyok a kezében… Út a bosszújához.


 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime15.12.22 0:10



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Annyira, de annyira el van cseszve minden. Talán fél perce sem csak arra tudtam gondolni, hogy Ben farkától hangosan élvezzek, most meg… A kibaszott apám hirtelen a semmiből felhívta. Az a rohadék! Már így is túl sokat ártott nekem és még a mai szórakozásomat is képes elrontani. Mondhatom kurvára tökéletes volt az időzítése. Mintha megérezte volna, hogy egy egészen kicsikét jól érzem magam és hirtelen már keresztbe is tett nekem. Ez abszurd. Akármennyire is szándékosságnak tűnhet a részéről akkor sem lehet az, hiszen elvileg még a létezésemről sem tud, arról pedig pláne nem, hogy mit tervezek ellene. Pontosan tudom, hogy milyen emberrel állok szemben, mindent annyira tökéletesen elterveztem. Majdnem tökéletes tervvel álltam elő. Egyetlen egy buktatóval viszont mégsem számoltam. Vele.
Lelkesnek kellene lennem, sőt boldognak, hogy egy hatalmas lépéssel közelebb kerülők hozzá, de… Szám kiszáradt, nyelni is alig tudtam. Az iménti kis játékunktól pedig teljesen elment a kedvem, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül, ezért inkább áttelepedtem az ágy szélére. Leültem, térdeimre fektettem kezeimet és csak néztem lefelé magam elé. Nem foglalkoztam azzal, hogy még mindig nem öltöztem fel, hiszen, ha nem zavar be a hívás, akkor… Nos, most sokkal jobban szórakoznánk mind a ketten.
- Kaptál gondolkozási időt, de szerintem te is nagyon jól tudod, hogy nincs választásod. – Nem arra akartam utalni, hogy az én zsarolásom miatt nem lenne választása, habár tény, hogy ez is közre játszik, de Cervantesnek nem szokás csak úgy nemet mondani. Baszki! Baszki! Baszki! Nem vagyok felkészülve erre, még nem. Nem arra, hogy megöljem az apámat, mert Ő nagyon is megérdemelné a sorsát, hanem arra, hogy Bent ekkora veszélybe sodrom. Azt hittem, hogy több időm lesz. Hirtelen nem is tudom, hogy gyanúsnak találjam-e ezt a gyors érdeklődést, vagy csak egyszerűen tudjam be annak, hogy tényleg odáig volt attól, amit ma látott Bentől.
- Nekem most… - Keltem fel az ágyról, de hirtelen forogni kezdett velem a szoba. Ettől a túl nagy nyomástól és a mardosó bűntudattól elkapott a szédülés és a rosszullét.
- Mennem kell. – Fejeztem be a mondatot miután már stabilabban tudtam megállni a lábaimon. Persze nem tudtam csak úgy kirohanni az ajtón, előtte vissza kell rángatnom magamra a földön heverő gönceimet.
 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Waves - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kim & Minea
» End of Me - Ben & Minea
» Ben & Minea - One More Night
» Hello Stranger - Minea & Ben
» Ben & Minea - Comatose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-