welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Night Club
Ezra Lincoln
05.07.22 14:49
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Waves - Ben & Minea Vote_lcapWaves - Ben & Minea Voting_barWaves - Ben & Minea Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Cassandra Drescher (640)
Charlotte Collins (501)
Jennifer Ariadne Lively (480)
Veronica Chloe Foster (449)
Aurora Rossum (430)
Dylan Hanning (327)
Helena Nina Lemmer (306)
Top posting users this month
No user

Share

Waves - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Minea Jade Weiss

TémanyitásTárgy: Waves - Ben & Minea Waves - Ben & Minea I_icon_minitime22.07.22 7:54

Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ben tudja a nevem és megismerkedett a baráti körömmel is. Biztosan azt gondolja, hogy innentől kezdve hatalma van felettem. Elismerem tényleg alábecsültem. Viszont rengeteg minden van még, amit nem tudhat rólam. Hiába tudja a nevemet, attól még arról fogalma sincs, hogy ki is vagyok valójában. Ez így is van jól. Senkinek sem kell tudnia arról a bosszantó tényről, hogy ki is a biológiai apám. Sőt, az életem sokkal egyszerűbb lett volna, ha erről az információról sose szerezek tudomást. Mert, ha most nem a bosszúmnak élnék, akkor sose szereztem volna tudomást a Sullivan testvérekről. Bevallom azt hittem, hogy Ben az idegesítőbb kettőjük közül, de miután a saját bulimat is ott kellett hagynom, mert Jay annyira részeg volt, hogy a lakásom előtt várt rám, ettől átértékeltem ki is az idegesítőbb Sullivan. Még a legvadabb álmaimban sem gondoltam azt, hogy a születésnapom estéjét úgy fogom tölteni, hogy egy tinédzserre felügyelek, hogy ne fulladjon bele a saját hányásába. Ha beismerem magamnak, ha nem, akkor is részben tehettem Jay állapotáról. Ha nem ismer meg engem, akkor sose okoztam volna neki fájdalmat azzal, hogy visszautasítom. Mégis mit hitt? Túl öreg vagyok hozzá, de hiába minden logikus magyarázat, pontosan jól tudtam, hogy milyen érzés az, amikor a szívnek nem lehet parancsolni. Szóval nem tudtam hibáztatni. Mindössze mardosó bűntatot éreztem a nyilvánvaló szerelmi bánata miatt.
Napok teltek el a születésnapom óta és Ben nem informált. Csak arra tudtam gondolni, hogy azért, mert nem ért el semmiféle felmutatható eredményt és nem akarta pazarolni a drága időmet a semmivel. Valahogy kibírtam, hogy ne törjek be a lakásába ismét, hogy kifaggassam. Részben legyőzöttnek éreztem magam, de még így se ment el a kedvem a kegyetlen megtorlástól. A történtek ellenére próbáltam normálisan viselkedni, mintha valaha is úgy viselkedtem volna, ha a közelemben volt… Mégis kibírtam, hogy ne álcázzam magam parókával és ne bukkanjak fel ismét a törzshelyén. Szóval csak ácsorogtam a lakása közelében arra várva, hogy felbukkanjon. Meghúztam magam az épület mellett az árnyak közé rejtőzve. A szokásos sötét ruháimat viseltem. Szőke fürtjeimet lófarokba fogva. Nem volt rajtam semmi kihívó, semmi olyan, ami másnak szemet szúrna és pontosan erre volt szükségem, hogy átlagos legyek és elvegyüljek. Nem tudom pontosan, hogy meddig ácsorogtam ott a sötétben. Talán órákig, de már a legelső pillanattól kezdve úgy éreztem magam, mint egy zaklató, hogy erre vetemedtem.
- A kurva életbe! – Sziszegtem fogaim közül és mire észbe kaptam lábaim megmozdultak, hogy a lehető legközelebb kerüljek hozzá miután megpillantottan a bejárati ajtóhoz vonszolva magát.
- Szarul nézel ki. – Adtam tudtára a nyilvánvalót. Alig áll a lábán és az arcán az a rengeteg zúzódás. Ha nem tudnám, akkor meg se mondanám, hogy a vérző és felduzzadt arca mögött egy jóképű férfias arc rejtőzik.

Viselem

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Waves - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ben & Minea - One More Night
» Living On My Own - Ben & Minea
» Me and My Broken Heart - Ben & Minea
» Remember me? - Minea & Dom