welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
silas & zoe Vote_lcapsilas & zoe Voting_barsilas & zoe Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

silas & zoe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: silas & zoe silas & zoe I_icon_minitime22.06.13 22:39

Telefoncsörgésre ébredtem. Durva éjszakai műszakon vagyok túl és az sem segített a helyzeten, hogy gyakorlatilag egyedül kellett járőröznöm az utcákon. És pontosan akkor kétszereződött meg a kihívások , az álbetörések, a kamu hívások száma, mikor Silas kiütötte magát.
Így amikor hazaértem, éppen csak arra ügyeltem, hogy Ben rendesen megebédeljen és indultam is aludni.
Tehát rossznéven vettem amikor valaki ebben a képtelen, délután ötórai időpontban pofátlan módon felhívott. Kócos hajjal, bosszúsan és mezítlábasan trappoltam ki a konyhába a telefonomért.
- Hallo? – szóltam indulatosan a vonalba. Mindenre számítottam, csak erre nem.
- Hallo…- visszhangozta egy ismerős, hörgő hang.
- Ki beszél? – kérdeztem, csendesebben, rosszat sejtve. Ismerős volt a hang, önkéntelenül is megborzongtam rajta.
- A viszont látásra, kedves…- suttogta veszélyes hangsúllyal, majd letette. Az órámra pillantottam. Akár egy telefonbetyár is lehetett.
Ha nem kerítene maga köré az a kíséretes, „ezt mintha hallottam volna korábban” érzés, vállat vonva mennék főzni valamit, de így nem tudok teljesen nyugodtan sz.rni a dologra. Hosszú percek néma vívódása töltötte az űrt bennem. Jobb a biztonság…
Felhívtam Owent. Újabb kötözködését fagyosan fojtottam belé. Nem volt most kedvem ehhez. Valami nyugtalanított. Végig úgy éreztem, mintha figyelnének, de persze lehet csak bemeséltem magamnak az egészet, mégis…mégis jobb, ha egy darabig Ben nem itthon alszik.
És újra tárcsáztam. – Silas… ide tudnál jönni? – hangom komoly volt, kicsit feszengtem, de igazán nem tudtam mást hívni, akivel megoszthatnám az aggodalmamat. – Sürgős. Rendben, akkor várok. – motyogtam és magam elé meredve kinyomtam a telefont.
A következő tíz perc alatt összecsomagoltam a kissrác motyóját. Megérezve a helyzet fontosságát, kivételesen nem hisztizett az utazás miatt. Csendesen ölelte át a lábam akkor is, amikor az apja megérkezett. A bejárat előtt váltottunk pár szót, mikor kocsi motor jellegzetes búgása hangzott fel az utca másik végében. Ösztönösen rezzentem össze és simítottam végig az oldalamon, hogy aztán csalódottan vegyem tudomásul, a fegyverem a konyhában maradt. De az ismerős arc a volán mögött megnyugtatott. Vérszegény mosollyal biccentettem Silasnak, majd elbúcsúztam a fiamtól meg az exemtől, akik azonnal a kocsiba nyomultak és elhajtottak.
Megvártam amíg a bejárathoz ért. – Szia…- köszöntem neki tovább erőltetve a mosolyt. Nem akart menni. – Talán…gyere be… -tereltem be a házba és ahogy utána léptem, gondosan bezártam az ajtót. – Nem kérsz valamit? Kávét…teát…amúgy jól vagy? Jobban nézel ki…- duruzsoltam szórakozottan a nappaliba érve. Aztán mély levegőt vettem és hirtelen felé fordultam. – Lehet csak én reagálom túl, nem tudom, de nemrég felhívott valaki. Fogalmam sincs ki lehetett, de nagyon ismerős volt a hangja, és eléggé…- a hátsó ajtó felől ideszüremlő neszezésre megakadtam a mondandómban. Aztán mivel nem folytatódott vállat vontam. Talán valami mosómedve…gyakran dézsmálják meg a szemetet…- Szóval aggasztó volt…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: silas & zoe silas & zoe I_icon_minitime23.06.13 12:13


Bayle & Flynn

Éjféltől újra műszakba lépek - ideje lesz most már -, szóval úgy döntöttem a reggeli kávé után, hogy vissza is fekszem. Kár volna ezután a kihagyás után azonnal bealudnom a kocsiba, úgyhogy jobbnak láttam még pár óra szunyának.  Persze, ez sem tartott sokáig. Legalábbis számomra elég kevésnek tűnt, miután az ágyam melletti kis asztalon felsikoltott a mobil. Majd újra, és újra... Eleinte még kerestem a leállít opciót, de végül egész hamar rájöttem, hogy a Bayle felírat nem éppen az ébresztőt jelzi. Kókadt, nyomott képpel ültem fel az ágyban, majd kapartam fel a telefont.
- Mondjad... - dörmögtem bele kába, álmos hangon, szememet dörzsölgetve mindeközben. Eleinte nem igazán értettem, hogy miért kéne odamennem hozzá, pont most, de a hangjából éreztem valami feszült rezgést. Természetes a "minek" és egyéb hangzatos kérdések lefutása után rábólintottam.
- Jól van, sietek. Fél óra és ott vagyok. - nyomtam ki végül Zoe-t, majd már löktem is fel magam az ágyról, hogy minél hamarabb összevágjam magam. Noha, kétségtelen.. jó pár eldobált felsőn, és nadrágon sikerült átesnem, mire a szekrényig elértem. A kezem még nem mozgott a legjobban, de már tüzelő kész volt, így kicsit lassabb mozgással ugyan, de hamar magamra rántottam egy inget, és egy farmert, majd pördültem is ki a szobából. Az előszobai tükör nem sok jóval kecsegtetett, de most ezzel sem tudtam igazán foglalkozni. Csupán az ujjaimmal igazítottam párat a kócos tincseken, és miután a Berettát, valamint a jelvényemet is a helyére varázsoltam, már rohantam is ki a lifthez, le a földszintre, hogy onnan egész hamar a Volvo-ban találjam magam.
Már az is csoda, hogy a verda épp nálam volt, de azt hiszem azzal se mondok újat, hogy ez sem tudott most nagy mértékben meghatni. Egyedül azért tudtam értékelni, mert nem kellett előásnom a parkolóból a motort.
Szóval, a kerekek felcsikordultak, én pedig mint valami eszement vágódtam ki a főútra. Nem tudom miért zaklatott így fel a dolog, de talán még sosem hallottam Zoe hangját ilyen elfojtottnak és némileg riadtnak.

A ház előtt éles ívben kanyarodtam fel a padkára, majd robbantam is ki az ülésről. Pillantásom a bejárat előtt ácsingózó nőre futott, ezt követően pedig az őt körülvevő tájra, környezetre.
Merem remélni, hogy nem csak azért rángatott ide, mert nem találja a bugyiját...
Lépteim lelassultak végül, és komótos, lezser járásba kezdve sétáltam el az ajtóig. Még mindig nem értettem mire kellett ez a felhajtás, ahogyan azt sem, hogy miért nem várhatott estig...
- Szia. Jó ötlet. - morzsoltam el a szavakat, majd már haladtam is beljebb a házba, kezeimet elsüllyesztve a zsebeimbe.
- Egy kávét. Mondjuk. Ha már felvertél. Egyébként, igazán beavathatnál, hogy minek kellett idemásznom. - morogtam egy kicsit. - Jól vagyok. Még kicsit szarakszik a karom, de már mozgatható. - mosolyodtam el halványan, noha én inkább vicsornak nevezném azt, amit képes voltam produkálni.
Aztán végre a lényegre tért, én pedig egyet hátra lépve, neki vetettem a csípőmet a falnak. Fejem kissé oldalra dőlt, ahogy szívtam magamba Bayle már-már furának hangzó szavait, amikor én magam is felkapva a tekintetemet a hátsó ajtó felé pillantottam. Homlokomon ezernyi ránc sorakozott fel, ahogy szemöldököm is összébb rándult.
- ...Eléggé...? - pillantottam vissza Zoe-ra, ám a válasz nem tőle érkezett. Sietősen vetettem át íriszeimet a hang irányába, mely ezúttal már nekem is ismerősen "csengett". Látni azonban senkit se láttam, csak a motoszkáló, halk léptek sűrű zaját tudtam követni.
- Mi a fasz... - dünnyögtem magam elé, ahogy törzsből kezdtem el forogni, azonnal rámarkolva a Berettára. - Maradj mögöttem... - érintettem meg Zoe felkarját, hogy ezzel együtt valóban magam mögé toljam, majd lassú, nesztelen léptekkel kezdtem el követni a parketta recsegő hangját.
- Nem mondtad, hogy babazsúrra jövök. - pillantottam hátra Bayle-re, ajkaimra engedve egy élces vigyort, majd már haladtam is tovább, visszapillantva magam elé. Kicsit zavaró volt az egész... Mert egyszerre több oldalról is hallottam zajokat, lépteket, mígnem a konyhában az egyik tál izomból lefordult az asztalról, éles csörömpöléssel jelezve halálának idejét.
Lendületesen vágtam magam a falhoz, magammal rántva Zoe-t is, és amint két levegővétel elhagyta a tüdőmet, már vetődtem is be az említett helységbe...
Bánatomra: üres volt. Legalábbis elsőre.
- Ne fossál, gyere elő! - csattantam fel ingerülten, még egyet előre lépve.
- Már itt vagyok! - hangzott a hátam mögül az ismerős, hörgő hang, szinte elemésztő, kísérteties hanglejtéssel. A másodperc tört része alatt fordultam meg tengelyem körül, nyomban felrántva a Berettát homlokmagasságba. A "poén" pedig itt kezdődött... Ugyanis a stukker fémes csöve közvetlenül Zoe arcával találkozott szembe, ahogy felismertem a múltkori erőszaktevőt - akinek a golyót is köszönhettem a felkaromban - most a társam fejéhez szorított fegyverrel lihegett. Az arca most is torzult volt, nem e világi fények tükröződtek rajta.
- Ezt jobb, ha újra tervezed! Őt pedig most elviszem. És te neem tehetsz semmit! - nyekegett, röhögött, beleszuszogva Zoe fülébe, ahogy újra és újra rántott rajta egyet. Mereven tartottam a Berettát, de kétségtelen: a lábam is belegyökerezett a földbe.
- Ha megmozdulsz, szitává lövöm az agyát, zsarukám! - ütődött Bayle halántékához újra a stukker csöve, erősen koppanva koponyájával. Szemhéjaim összerándultak, miként több ezer izom kelt táncra bőröm alatt. A szívem heves ritmusra kelt, a légzésem pedig csupán elfojtott kapkodás volt.
- Na cicám, köszönj el a kis hercegedtől... megyünk. - recés, lepedékes nyelve Zoe nyakába kóstolt, ahogy lassan hátrálni kezdtek. Ellenben... a tekintete végig rajtam függött, szinte fojtogatott.
Tudtam, hogy mit kell tennem, de kurvára nem volt kedvemre való... El kell engednem vele... Egy időre...
Lassan felemeltem a Berettát, jelezvén, megadtam magam - látszólag -, majd ejtettem is le mindkét karomat, folytonos, elszakíthatatlan pillantással követve a távolodó lépteket...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: silas & zoe silas & zoe I_icon_minitime24.06.13 10:37

- Felébresztettelek? - sandítottam az órára, majd vállat vontam, mert beugrott, hogy Silas ismét munkába lép estétől. Szuper. Vége a nyugodt éjszakáknak, ugyanakkor az unalmas pótléktól is megszabadulhatok, akit ideiglenesen mellém osztottak ki, míg Silas lábadozik. Ennyire merev és szertartásos nőt még az életben nem láttam. De azért csinos volt.
- Kávét. - bólintottam gépiesen és már megindultam a konyha felé, de megtorpantam, hogy azért minimális magyarázattal szolgáljak a riasztásra. - És már engedtek is melózni? Vagy mivel fenyegetted meg a dokit? - vigyorodtam el, bár ez is vérszegényre sikeredett. Azóta a telefon óta eléggé dekoncentrált vagyok, ezért kellett pár néma perc mire felfogtam Silas szavainak lényegét és még reagálni is tudtam rá.
Az ismeretlen ismerős hangja, aztán valamelyest felriasztotta az érzékszerveimet. Hirtelen futott át az agyamon, hogy mennyire jó, hogy Ben nincs már itthon, és Silas pedig...De ezek sem nyugtattak meg. Irreális módon már a rémület foglalta a legkisebb hányadosát a bennem kavargó érzelmeknek. Most már dühös voltam, bosszús. Ki a fene vette a bátorságot és a bőrt a képére, hogy betörjön az én lakásomba...hozzám?!
Ciccenve tűrtem, hogy Silas maga mögé irányítson, hiszen az én fegyverem messze nem volt kézközelben. - Oh igen...lehet kezd kicsúszni a kezeim közül a neked rendezett meglepi buli. - dünnyögtem gunyorosan, némileg feszülten. Nem tetszett ez a helyzet, de legalább vigasztal a tudat, hogy hamarosan a végére járunk ennek. Vagy így, vagy úgy. Bár ha még egy golyót bekapna, erősen kétlem, hogy azt már megköszönné nekem Silas. És nyilván már én sem hagynám annyiban a dolgot. Mert az én lakásomban nem lövöldözhetnek az emberek csak úgy, következmények nélkül. Fene a belét ennek a szemétládának...
A konyhából csörömpölés hallatszott, Flynn pedig annak rendje és módja szerint ugrott be ellenőrizni a helyzetet. De mire én is követhettem volna, már egy fegyvercső fúródott a bordáim közé. Egy kéz ölelte át a mellkasom, és egy bűzös izzadt test feszült a hátamnak. Rémület viaskodott a hányingerrel, tenni akarás a tehetetlenséggel. De mégis, elsősorban mérges voltam. Még mindig.
Legszívesebben üvöltve vetettem volna rá magam a pasasra. De az a stukker....Meg aztán egy, ingerülten sziszegett "engedj el te balf.sz..."kétlem, hogy sokat lendítene a helyzetemen. Pedig olyan nagy volt a kísértés. Hogy nem is akartam ellenállni neki. - Jobban jársz ha elengedsz. Feltéve ha nem szeretnél egy tizenkét milis átmérőjű szabályos lyukat a koponyádba. - suttogtam idegesen, megpróbálva elszabadulni tőle. De a szavaimat vagy nem hallotta, vagy nem hatották meg túlzottan, karja viszont erősebben csavarodott körém. Szinte már fájt, de nem adtam meg neki azt a kéjes örömet, hogy felnyögjek.
A pisztoly a halántékomnak szorult, és önkéntelenül megforgattam a szemeim üregükben, mikor tekintetem végre találkozott Silaséval. Enyhe rémülettel kerestem a pillantását, valami irreális hang azt súgta, hogy ő, egész biztos talál megoldást. Fogalmam sincs honnan jött ez a nagy bizalom irányába. De reménykedtem, hogy nem csal meg.
- Nem viszel sehová! – csattantam fel. – Silas lődd le!- parancsoltam oldalra moccanva, de a karja nem hagyott nagy mozgás teret. A pisztoly csövének koccanására halkan felszisszentem. Ejtettek már túszul? Nem? Hát baromira nem jó móka.
- Flynn…- szóltam rá nyomatékosan, bár feleslegesen. Valószínűleg én is azt tettem volna a helyében. Felesleges a hiszti, a kiabálás. Falfehéren ébredtem rá a jelenre, a valóságra. Engem most elvisznek.
Minden porcikám tiltakozott ez ellen az aberrált vadállat ellen. Nem akartam egy légtérben…egy kocsiban összezárva lenni ezzel a szörnyeteggel. Már csak azért sem, mert elevenen élt bennem annak az estének az emléke. Nagyot nyeltem. Abban biztos lehet, hogy mindent megteszek annak érdekében, hogy engem ne kötözzön ki sehová…
Undorodva borzongtam meg nyálas csókjára. Ez még jobban felkorbácsolta indulataimat, belül szinte őrjöngtem, amikor kinyitottam a szemeimet, íriszeimből is ez sugárzott ki.
Némán tűrtem, hogy kitaszigáljon az ajtón, és a kocsi előtt sietve olyan színes kábelkötőt rögzítsen a csuklóim köré. Beirányított a kocsiba, fegyverét végig rám szegezve, be az anyósülésre. Ő mellém helyezekedett és begyújtotta a motort. Kitapintottam zsebemben a telefonom. Ezt persze nem felejtettem el. A fegyverem bezzeg még mindig a konyhapulton hever. Gratulálok Bayle.
- Hová visz? – kérdeztem, miközben a lehető legnagyobb távolság felvételére törekedtem ami nem is volt könnyű, tekintve hogy régi típusú kocsit vezetett, és ebben mindig mindenki egymás hegyén-hátán utazik, összeszorulva. Kicsi volt a hely.
- Ez maradjon meglepetés, cicám…- hajolt közelebb az arcomhoz, mire én ösztönösen, húzódtam el. Már jócskán magunk mögött hagytuk a házat, vele együtt Silas-t is. Nem tudom mit tervez. Tervez-e valamit egyáltalán?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: silas & zoe silas & zoe I_icon_minitime25.06.13 18:30

Minden olyan gyorsan történt.
Ahogy a fickó megjelent, a maga beteg, eltorzult elméjével, kiállásával, ahogy megragadta Bayle-t... Egyedül a hidegvérem volt velem, semmi más, miként megrögzött pillantással követtem a pasas reakcióit, mozdulatait. Nem tetszett, ahogy Zoe-val beszélt, sőt... az egész helyzet kurvára nem tetszett. Az pedig pláne, hogy jelenleg az tűnt a legjobb megoldásnak, ha elengedem vele a társamat.
Az ideg pulzált a bőröm alatt, pattogott, mintha minden izmom azonnal ki kívánt volna robbanni belőlem. Az ereimben tombolt a vér, olyan sebesen száguldott föl az agyamba, hogy kis híja volt, hogy ne robbanjak el.
Persze, hallottam Bayle szavait, "utasításait", de idővel ő is belátja, hogy a leghülyébb döntés lett volna lőni. Ha csak egy kicsit is arrébb kapja a kezét, vele együtt természetesen Zoe-t, akkor ennyi volt... Biztos, hogy nem ezt a nyomorékot találom el, hanem... Ebbe még bele gondolni se szeretnék, hogy őszinte legyek. Akármennyire is rágjuk egymás idegeit Bayle-vel.... akkor is a társam. Ezen pedig semmi nem változtathat. Főleg nem... Ez.
Mély sóhaj hagyta el a torkomat, ahogy lassan hátrálni kezdtek, majd kis idő múlva már el is tűntek a szemem elől. Azonnal mozgásba lendültem, gondolkodás nélkül vetődtem át az ablak alá, hogy legyen időm lecsekkolni a kocsit. Rendszám, kinézet... Minden, ami fontos lehet...
Mégis, ahogy végül elhajtani láttam őket, ösztönösen vertem bele az ablak  üvegébe, indulatosan, keserűn, de legfőbbként: aggodalommal telve.
- Francba! Francba. Francba.. FRANCBA! - morzsoltam magam elé a szavakat, ahogy már rohantam is át a nappalin, ki az ajtón, végig a szűk, sötétedő utcán. Még láttam a kocsi halovány fényeit, többre pedig már nem is volt időm. Épp mögöttem fordult be egy motoros, én pedig mint valami eszeveszett rávágódtam ki elé, két tenyeremmel rámarkolva a kormányra.
- Adja át a motort... - kapartam elő a jelvényemet, beletolva a fickó szájába, aki értetlenül kezdett el levánszorogni a motorról. Igen, kicsit rá is segítettem a mozdulatra, de nézze el nekem mindenki... Azt hiszem, most mindennél fontosabb az, amiért ilyen elme roggyantan viselkedem.
- Jogában van minden szarhoz, bánom is én. Ne remegjen. Nem sokára visszakapja a motorját. - kiáltottam még vissza neki, ahogy már három másodperc alatt felküldtem a sebességet nyolcvan fölé. Az út porzott alattam, hiszen muszáj voltam sikátorokon, kis utcákon átvergődni, hogy a fickó ne fogjon gyanút, hogy ne vegyen észre...
- Itt Flynn. - vakartam elő a telefonomat, azonnal felcsörögve a nyomkövető részleget. - Kéne nekem egy helyzet jelentés. Sötét kék Honda. Civic. A rendszám... 6CNY414. Rohadt gyorsan meg kéne tudnom, hogy hol jár. Szóval, tapadj rá! A Strip-t környékén keresd... - persze jöttek a visszakérdezések, amiket egyszerű "ne kérdezz, csak keresd" válasszal reagáltam le, fojtott, kapkodó pillantással kutatva az utcákat, a főutat, ahogy végül kikanyarodtam rá. A motor csúszkált alattam, többször is majdnem sikerült levágódnom róla az iram alatt.
- Flynn! Most fordult le a Strip-ről, a Sands Ave.-re. - recsegett fel a telefon, én pedig egy laza kösszel már soroltam is át vagy három sávot, hogy még gyorsabb tempóra kapcsolva száguldjak át a főúton.
Annyira ideges voltam, hogy a szívem lassacskán már a torkomon át készült eltávozni a testemből. A gyomromban éktelen gócok sokasodtak fel, miként már én magam is a Sands Avenue-ra toltam le a "biciklit".
Aztán végre sikerült kiszúrnom... Innentől kezdve pedig a lehető legláthatatlanabb formában kezdtem el üldözőbe venni a Hondát. Többször is felhajtottam a járdára, így nem csoda, hogy vagy tizenöt-húsz ember sikoltozott a dobhártyámba, ahogy a padkáról fel-le jártak a kerekeim.
Végül újabb két kanyar következett, majd egy tompa fékezés, ahogy majdnem előre rántódott a hátsó kerekem, miként a motor megfordult alattam. A kocsi ugyanis leállt, majd jó pár - jó sok - méterről sikerült végigkövetnem a jelenetet, ahogy Bayle-t kirángatja a kocsiból, majd az egyik koszos, rozoga külvárosi bérház felé kezdi el rángatni.
Lezárt övezet... maffiózók és rossz életűek színtere volt ez... Tiszta hányadék az egész. Fanyar képet vágva állítottam le a motort, majd döntöttem bele a száraz fűbe, ahogy a falhoz tapadva kezdtem el előrenyomulni, méterről méterre közelítve meg az épületet. A szívem még mindig ki akart szakadni belőlem, még a Beretta is meg-megremegett az ujjaim között. Minden gondolatom Zoe körül járt, hogy mi lehet vele, hogy mi a bánatos faszomat művel vele ez a baromállat!? Igen, így egyben...

Pár perc elteltével sikerült egészen közel érnem, a hideg fal, szinte átfagyasztotta még a tűzben égő bőrömet is, ahogy a koponyámat neki ütve szívtam be töményen a füstös oxigént... Szemréseibe hideg verejték gyűlt, mely homlokomról csordult alá, így kénytelen voltam az öklömmel beledörzsölni azt íriszeimbe.
Olyan volt az egész, mint egy átkozott rémálom... Főként, mikor végre be léptem a roncs épület falai közé. Távolról hallottam némi hangfoszlányt, némi arrogáns, hörgő röhögést...
Rohadt Deja vu...
Csak most légy okos Flynn...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: silas & zoe silas & zoe I_icon_minitime25.06.13 23:02

A rádióból valami ősrégi galm rock szám duruzsolt, alattunk a kocsi pöfékelt, körülöttünk a város tett-vett, mintha semmi nem történne. Mert az ő szemükben nem is történt. A visszapillantó tükröt lesve fürkésztem az utcát. Várom, hogy felbukkanjon. Agyam eldugott kis szegletéből visszatér az a bakfis, aki régen voltam, és aki szuggerál, hogy Silas nyilván tudja mit csinál. Tudja, hogy rendben leszek, már a helyzethez mérten, mert különben nem engedett volna el vele.
De persze eszembe villan, hogy nem a jól kigondolt és felépített terv része volt ez. Azért tette, mert nem tehetett mást. Hátradőltem, és egyre sötétebb gondolatokkal meredtem a közömbös város, közömbös utcáira. Egymás után minden kis részlet felderengett abból az estéből. A szétvert arcú lány, a vérrel átitatott lepedő, a hörgés, a férfi, az a perverz kéj, ahogy szerencsétlen párán vonaglott, a vigyor, a nyöszörgés, a lövés... mindez újra és újra, szakadatlanul rémlett fel előttem, kizavarva minden színt az arcomból, minden erőt a tagjaimból. Féltem. Nem úgy, mint akkor, hanem, tényleg, igazán. Annál is jobban, mint amikor az első intőmet haza vittem a szüleimnek. Pedig az sem volt semmi.
Nem próbáltam beszélgetést kezdeményezni, nem lett volna értelme. Nem tűnt beszámíthatónak, ki tudja mit váltottam volna ki nála a szavaimmal.
Lefékeztünk. Immár végleg. Nagyot nyeltem. Nem kevés erőfeszítésébe telt, amíg sikerült kirángatnia a kocsiból. Nem hagytam magam, bár ez egyáltalán nem lendített a helyzetemen. A pisztoly csöve durván fúródott bordáim közé. Némasági fogadalmam első sorai itt kezdtek felőrlődni.
Elég rossz bőrben volt a ház...akárcsak a gazdája. - Itt lakik igaz? - kérdeztem halkan, mikor belökött az ajtón.
- Számít az már neked cicám...? - dünnyögte és a pisztolyt rám szegezve, szórakozottan ránk zárta az ajtót. Vetett pár gyanakvó pillantást az utcára. Tekintetét én is követtem, hátha megpillantok valakit. Valamit. De tökéletesen kihalt volt minden.
A hajamba markolva rángatott be egy poros, füstös helységbe. Nem volt ott más, csak egy ágy, foszladozó huzattal, és pár szíjjal. A következő óráim kellékei. Az ablakokon reluxán szűrődött be némi napfény, tigriscsíkosra színezve a színteret. Nevetségesen nyugodt volt minden.
- Remélem sejted mi jön...-lökött egy erőteljes mozdulattal az ágynak. Hogyne tudtam volna. Az ami az előzővel történt, most megint megismétlődik. - Feküdj le szépen ...- dörmögte rekedten, mögém lépve. Kezével végigsimított a hátamon, a csípőmbe markolt.
- Nem...- ráztam meg a fejem akadozva. Nem, most nem a "hű de bátor vagyok, csak azért is megmutatom" féle tiltakozás volt. Minden porcikám rettegve ágált a helyzet ellen. Tagjaim nem akartak mozdulni, én nem akartam mozdítani őket. Tudtam mi következik majd, és nem fűlött hozzá a fogam. Hát még, hogy én közreműködjek benne. Soha.
- Hogy? - hörögte a fülembe, és maga felé fordított. Nemet intettem a fejemmel. Arcom bal oldalát érte az ütés a fegyver agyával. Aztán egy időre elhomályosult minden. Jobb is volt így. Nem láttam, nem hallottam mit tesz velem. Csak a sötétség volt, és bár örökké tartott volna.
Ha nem vág fejbe azzal a vacakkal, nyilván tiltakozni kezdtem volna. Dulakodtunk volna, és hovatovább az a fegyver talán el is sült volna közben.   Túl sok a lehet...
Nem tudom meddig voltam eszméletlen. Arra ébredtem, hogy a fejem szörnyen hasogat, talán, sőt nyilván vérzett is, de abban már most biztos voltam, hogyha feldagad, akkor azt a puklit a jól ismert kanálszorítós trükkel nem lehet majd eltüntetni. Aztán ahogy kezdett tisztulni a kép megláttam a férfit is. A csípőmön ült, kéjes vigyorral a képén. Ez csak szélesebb lett, mikor látta, hogy kezdek magamhoz térni.
Az ajkamhoz hajolt. Lihegve szipogta be a lélegzetem, testsúlyával rám nehezedve. Fájdalmas nyögés szaladt ki belőlem, mire diadalittasan felnevetett, alkoholszagú nyelvével végigszántott az arcomon, a sebtől indult, az államnál torpant meg. - Valld be, hogy te is élvezed...- nyöködte a hajamba, de nem válaszoltam. Kétségbeesetten feszítettem meg karjaimat. A bőrcsatok nem engedtek. - Gyerünk...- hörögte hangosan, fülsüketítően hangosan, mikor nem válaszoltam. - Rajta! - emelte fel fegyverét és a mellkasomnak szegezte a csövet. Tehetetlenül felsírtam. Ha akartam volna sem mondtam volna ki a várva várt szavakat. Egészen más jött a nyelvemre akkor. - Oh te szemétláda...- suttogtam, és vártam, hogy meghúzza a ravaszt. Már nem reménykedtem abban, hogy megtalálnak, őszintén Silasról is elfeledkeztem. Csak a most számított, és a fájdalom, ami megint az arcomba hasított, miután újra és újra megütött azzal a nyomorult fegyverrel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: silas & zoe silas & zoe I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

silas & zoe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Silas 'Zediach' Flynn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Bayle lakás-