welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Minea Jade Weiss  Vote_lcapMinea Jade Weiss  Voting_barMinea Jade Weiss  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Minea Jade Weiss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Minea Jade Weiss Minea Jade Weiss  I_icon_minitime12.12.13 1:31

[You must be registered and logged in to see this image.]

Név: Minea Jade Weiss
Becenév: Jade, Mini
Kor: 23 éves
Születése hely, idő: 1990. 08. 08. - U.S.A. - Nevada - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Fejvadász
Anyagi háttér: Középosztály  
Szexualitás: Biszexuális

Jellem: Úgy robbanok be az életedbe, akár a hurrikán, aztán romokba döntve felfordítom az egész éledet, felérek egy természeti katasztrófával. Teljes mértékben énközpontú vagyok, mások sosem számítanak. Mindig saját magamat helyezem az első helyre, ezt sosem tagadom. Talán az érzelemmentes rám a legjobb szó, mert igazság szerint nem sok érzelem szorult belém és ha mégis azt hinnéd, hogy van bennem némi érzelemhez hasonló valami, az csak a tökéletes színjátékom végett lehetséges. Profin megjátszom magam, akár színésznőnek is felcsaphatnék, de találtam sokkal jobb, foglalkozást magamnak, avagy foglalkozásokat. Ki hitte volna ugye? Több mindenhez is értek egyszerre. Nem csak elcsábítom az áldozataimat, de még végzek is velük, ha kellőképpen nagy az értük járó fizetség. Ez nem személyes ügy, sosem volt az, mindössze csak a pénzről szól. Feltörekvő vagyok és megkövetelem a nekem kijáró életet, ha kell saját kezűleg gondoskodok róla, sosem féltem bemocskolni a kezeimet.

Külső: Élvezted már a kora reggeli órákban a tengerparton gyönyörködve a felkelő nap látványát? Egyszerre gyönyörű és hirtelen színt hoz sugaraival az egész világra. Nos, egyesek szerint ilyen vagyok én, egy szemet gyönyörködtető látvány. Túlzásnak tartod? Pedig ez a szívdöglesztő valóság. Oh igen, mert rám mindig ezt a jelzőt használják, szívdöglesztő - ha sejtenék milyen közel állnak a valósághoz. Barna hajam koronaként ékesíti ragyogó arcomat, gyakran hordom kiengedve, de az alkalmanként feltűzve is elviselem. Szemem zöld színben pompázik, gyakran sminkelek erősen, amolyan macskás tekintetet kölcsönözve vele. Öltözékem mindig figyelemfelkeltő, szeretek adni magamra, de sosem esek át a közönséges kategóriába. Formásnak és magasnak tartom magam, de ettől függetlenül imádok még pár centivel a föld felett lépkedni, ezért a magassarkúim a kedvenc kiegészítőim.

Előtörténet: Kellemesen szóló lágy zene, félhomály és cigarettafüst jellemezte gyerekkoromat. Nem volt olyan nap, hogy ne kellett volna elmennem édesapámmal a munkahelyére, mert csak mi ketten voltunk egymásnak, anyám még három éves koromban életét veszítette egy nevetségesnek hangzó munkahelyi balesetben. Az igazat sosem fedték fel előttem, mindig ezzel a dajkamesével álltak elő, mikor kérdezősködni próbáltam, egészen addig míg abba nem hagytam anyám halála felől a kérdezősködést. Én pedig napról napra hallgattam apámat énekelni esténként, teljesen a zene szerelmese volt, nem túlzás ha azt mondom jobban szerette a szakmáját, mint a saját lányát. Habár mindenki imádta a hangját, de sosem tudott kiemelkedni a mocsokból, pedig azt hitte magáról, hogy a következő Frank Sinatra rejlik benne. Ezt hinni magáról hatalmas tévedés volt, ahogy az is, hogy azt gondolta, hogy a tinédzser lánya majd olyan engedelmesen végig fogja nézni az előadásait. Nem is tudom, talán akkor voltam abban a bizonyos lázadó korszakomban, ezért alig tizenhét évesen megszöktem otthonról, mert magával ragadott az a bizonyos nagybetűs szerelem. Szerettem volna azt hinni, hogy szerelmes vagyok, de később jöttem csak rá, hogy nem volt több annál, mint a hormonjaim túlhevülése. Apámhoz már nem akartam visszamenni, viszont az aktuális barátom mellett sem találtam meg a helyemet. Ekkor döntöttem el, hogy az eddigi életemet magam mögött hagyom, nem voltam kétségbeesve, hiába dobtak idő közben ki az iskolából. Pedig minden okom meg lett volna az aggodalomra, pénz és lakhely nélkül maradtam, de hamar feltaláltam magam. Mégis mit kezdhetne magával egy fiatal nő? Visszanyúltam a nőknek szánt eredeti mesterségükhöz. Félreértés ne essék, nem az a közönséges sarkon álló kis kurva vagyok, én a nagy halakat szoktam kifogni magamnak. Nevezhetnek luxusprostinak is, de én az ügyfeleim listáját diszkréten kezelem, még akkor is ha néha nem élik túl a velem való találkozást. Nem is hitted volna ugye? Főállásban fejvadász vagyok, másodállásban pedig a testemet árulom. Talán csak megszokásból, vagy az is lehet, hogy idő közben elkezdtem élvezni, hogy a szexért alaposan megfizetnek és még néha élvezni is tudom. Azt ajánlom jól vigyázz, mert ha az ágyadba bújok nem tudhatod, hogy mire készülök valójában.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Minea Jade Weiss Minea Jade Weiss  I_icon_minitime12.12.13 2:01




Minea Jade Weiss!
Történeted elnyerte tetszésemet! Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Jade! Kérlek foglalj avit, majd ezek után annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Minea Jade Weiss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Minea Jade Weiss
» On My Own - Ben & Jade
» Ms. Weiss & Mr. Loiselle
» Kim & Minea
» End of Me - Ben & Minea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Karakterlapok :: Fejvadászok-