welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Club Shion - Page 2 Vote_lcapClub Shion - Page 2 Voting_barClub Shion - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Club Shion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime22.02.15 1:17

Eric & Lara



Eric ma este sem hazudtolja meg magát. Ma is épp olyan cinikus és szemtelen, mint szokott. De talán éppen ezért is kedvelem különösen. Na nem mintha a szolgáltatásom minőségét befolyásolná az ilyesmi. Viszont vele nemcsak a szexben találok élvezetet és ez azért ad némi pluszt. Ez azonban csak a hab a tortán, sőt talán sokkal inkább a meggy a tetején. Jó, hogy így van, de végül is nem ez a lényeg. A fontos a pénztárcája vastagsága meg az ápoltság és az ő esetében egyikkel sincs gond.
- Nos, rendben van. Most az egyszer elnézem. De ígérd meg, hogy többet nem hanyagolsz el ennyire – válaszolom még mindig kis tettetett sértődöttséggel a hangomban, de már a végén elmosolyodok. Végül is ez csak afféle játék. Nyilván ő is és én is tudjuk, hogy a világon semmi következménye nincs, ha csak ritkán keres fel. Ha fizet, én állok rendelkezésére lényegében bármikor. Felvont szemöldökkel, szótlanul figyelem a közte és a pultoslány között lezajló jelenetet. Kezemmel takarom el a mosolyomat, amivel az államat támasztom a pulton. Nem szeretném azt a szerencsétlen lányt még kellemetlenebb helyzetbe hozni azzal, hogy nyíltan kinevetem.
- Milyen kegyetlen vagy. Pedig ő csak azzal igyekszik hódítani, amije van. Igazán nem hibáztathatod ezért – jegyzem meg, mikor a lány zavartan a pult másik feléhez sétál és még véletlenül sem pillant erre, nehogy szemkontaktust kelljen létesítenie velünk a megaláztatása után. A szám sarkában mosoly bujkál, ahogy az italomba kortyolok, ebből Eric is alighanem láthatja megfeddésem komolyságát.
- Köszönöm kérdésed, remekül vagyok. Megy az üzlet, ahogy kell, panaszra továbbra sincs okom, de egyébként csak a szokásos. És te? Ki sem látszol a munkából? Vagy esetleg történik valami érdekesebb is feléd? – Figyelmemet most már teljesen rá fordítom, tekintetemet is mélyen az övébe fúrom. A pasik igénylik a figyelmet. Meg úgy általában a legtöbb ember. Nem pszichológus vagyok ugyan, vagy lelki szemetes láda, de azért egy kis felszínes csevegés jót tud tenni az üzletnek is. A közhiedelemmel ellentétben, ez ilyen körökben már nem csak a szexről szól. Persze, az is lényeges, de tény, hogy a pasik sem robotok, akiknek feltétlenül rögtön feláll a farkuk, ha egy nő ledobálja előttük a textilt. Vagy ha fel is áll, azért ők is szívesebben bújnak ágyba olyannal, aki szimpatikus nekik, talán még az élvezet is nagyobb. Nekem pedig természetesen a kuncsaftjaim elégedettsége nagyon fontos, a megélhetésem szempontjából is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime03.01.16 6:58

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime15.01.16 13:59




Hanna & Blake
H
ét teljes óra a monitor előtt és úgy érzem, menten kifolyik a szemem és utána könnyedén szánkázik ki a koponyámból az agyam azon része, amit még nem ittam el. Ez a jövőkép késztet arra, hogy feltápászkodjak a nyikorgó fenevadról, mely hajlamos kigurulni az ártatlanul alvó ember alól, ha az épp szundikálna munka közben. Mezítláb, egy igénytelenül szakadt fekete melegítőalsóban indulok a hűtő kifosztására. Talpam hangos cuppanásokkal vágtat végig a kis lakáson, de ez a manőver is csalódásba torkollik. A majd két méteres, jól hűtött doboz belsejében, nem sok minden van hideg levegőn kívül. Ezért sz@r egyedül lakni! Vásárolnom kéne, de helyette egy gyors zuhany és öltözés után, elhagyom a váram, ami voltaképp csak egy apró lakás, de legalább nem egy nyamvadt kínai kajálda felett van. Az albérletem ott volt anno. Maga a pokol, az a büdös fajta! Másnaposan tényleg rettenetes! A róka garantált, hacsak nem acélból van az ember gyomra. A lift persze a legfelső emeleten rostokol, én meg nem vagyok türelmes típus. Inkább nekivágok a lépcsőzésnek, bosszús pofát öltve arra az imádni való képemre. A hatás nem marad el! Először egy idős nővel találom szembe magam, aki fiatalokat meghazudtolva ugrik félre az utamból, majd egy pár teszi meg ugyanezt. Közben úgy néznek rám, mintha a mészáros lennék, baltával a kezemben. Nektek is szép estét drága szomszédjaim! Remélem, a lepra majd elbánik a rusnya képetekkel! Mielőtt még kiérnék a lépcsőházból, előkapok egy szál cigarettát, így végül, nyugodt füstölgés közben folytatom az utam. Kajálda lenne az első számú célpont, de, ha egy folyékony kenyeresbe botlok előbb, az is jó lesz. Az alkoholban is van kalória! Meg értelem is lapul a logikámban, így nekem teljesen megfelel vacsorára pár üveg pia is. Ma megint házibulit tart az egyik haver, de hozzájuk épp nem érzek kellő türelmet. Az üvegezés és Tifanny vernyogása, túl sok lenne így meló után. Mire elpöckölöm a nikotin rúdból megmaradt csikket, a szerencse is megvillan előttem, egy szórakozóhely képében, ahol még nem jártam. Kevés ilyen hely akad erre, de azért Vegas bővelkedik az újdonságokban. Már nem is bánom annyira, hogy elfogadtam apám ajánlatát és ide költöztem. Whisky vacsorára. Tökéletes! Nem kell öt perc sem ahhoz, hogy végig vonuljak a helyen és ráförmedjek a pultos csajra. A hangulat olyan lagymatag. Az én szótáramban, nem ilyen egy buli, de ezeknek a kinyalt csókáknak ez is vadulás. Kortyolok egyet az elém tett itókából, és a vonagló tömeg felé fordulva pásztázom a felhozatalt. Úgy a harmadik pohár után tűnik fel egy ismerős hátsó. Ez a tudomány is az erősségeim közé tartozik. Azokat a nőket, akikkel már volt dolgom, még akkor is felismerem, ha csak az egyik testrészét látom. Nem ebből fogok megélni, az fix. Kérek még egy kis folyékony vacsorát, de a tekintetem a nőre tapad. Hanna érdekes személyiség, mondhatni elég szórakoztató. Még nem vett észre, én meg, a világért sem hívnám fel magamra a figyelmét. Az elrontaná az előadást. Olyan, mint a National Geographic! Testközelből szemlélhetem milyen vadászat közben. Volt már ez-az közöttünk, így vélhetőleg féltékenynek kéne lennem, helyette szimplán tetszik a dolog. Sötét vigyorral várom, hogy mi lesz ennek a vége.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime15.01.16 15:39



Blake& Hanna



Alig várom már a munka végét. A sok idegesítő és részeg ember már az agyamra megy, így mikor vége lesz a beosztásomnak, örömmel kapom le magamról a kis pincérnői köténykémet, és távozom a bejárati ajtón. A friss esti levegő megkönnyebbülés azután, hogy nyolc órán keresztül kellett szagolnom az alkoholtól bűzlő emberek leheletét. Az utca kövén kopogó magassarkúimmal nem nagyon sietek. Bár majdnem minden nap tűsarkút hordok, a lábam mindig megfájdul nap végére. Azonban semmi pénzért nem vennék föl egy tornacipőt, hiszen munka után mindig nekivágok az esti életnek. A mai utam például az egyik közeli klubba vezet. Nem gyakran járok oda, de ma mégis úgy döntötök, hogy bemenjek a bejárati ajtón. Úgyis olyan kedvem van, hogy felcsípjek valami gazdag pasit. Még egy jó ok, hogy miért szeretek puccos helyekre járni. A sok öltönyös, részeg fickó mindig kizsákmányolható. Egy gyors menet után azt sem tudják, hogy hol vannak, így nekem van időm arra, hogy lenyúljam a Rolexet a csuklójukról vagy a pénztárcájukat ürítsem ki. Szebb napjaimon nem mindig lopom meg a pasikat, de ha alkalmat látok rá, akkor élek a lehetőséggel. Most is az első utam a pulthoz vezet, ahol rendelek egy martinit, majd azt iszogatva lesem a prédákat. Először egy túlsúlyos, kopaszodó és öltönyös férfit látok meg. Szinte rögtön el is vetem az ötletet, hogy kikezdjek egy anyaszomorító nagy gyerekkel. A következő kiszemeltem egy negyvenes fickó, lezselézett hajjal, hawaii ingben. Róla rögtön eszembe jut az a furcsa TV reklám, amit majdnem minden tíz percben lenyomnak az adások között. Erre a gondolatra nagy mosolyra húzom a számat és tovább nézem a választékot. Úgy érzem magam, akárcsak egy nagymacska, aki válogatva keresi az áldozatát a gazella csordában. Már épp kezdeném feladni a keresést, mire tekintetem egy harmincas, jóképű férfira téved. Barna haja és kék szeme minden nőt a földre vinne. Szóval úgy összességében dögös. Láthatólag egyedül álldogál egy pohár whiskey-vel a kezében, úgyhogy úgy döntök bevetem magam. Fekete koktélruhám épp hogy csak takar valamit mind alul, mind fölül. Kicsit megigazítom a hajam, és a mellemnél a ruhámat, majd belevetem magam a táncoló tömegbe. Először még várok egy tíz percet, hogy biztosra menjek a dolgomban és addig táncolok egyet. Miután eleget várok, megközelítem a prédát, a legszebb mosolyom kíséretében.
-Hellóka szépfiú.-köszöntöm a palit.- Gondoltam ha már így itt álldogálsz egyedül és nekem sincs jobb dolgom, eltölthetnénk egy remek estét a lakásodon.
Már éppen nyitná válaszra a száját, mire egy nem túl szép, idegbetegnek kinéző nőszemély közém és a pasi közé áll, és kicsit sem halkan közli velem, hogy mit képzelek magamról, hogy rámozdulok a férjére. Először még ledöbbenten állok a nő előtt, majd egy gonosz vigyor közepette nyakon öntöm a maradék martinimmal, ami még a kezemben volt, amikor köszöntöttem a pasit. Figyelem ahogy a folyadék lecsorog a ronda, kócos és festett vörös hajáról a ruhájára és a döbbenettől nyitott szájába. Az immáron üres poharat ledobom a földre, ami így összetörik a kőpadlón. Arrébb lököm a nőt, majd a pasihoz fordulok:
-Mi lenne ha itt hagynád ezt a hisztis némbert és helyette velem mulatnál egy jót?-kérdezem.
Persze ezt már én sem gondolom komolyan, csak fel akarom idegesíteni azt a nőt. Mostanra már az egész helyiség minket bámul, és még a zenét is leállították. Cseppet sem zavart a feltűnés, épp ellenkezőleg. Már egész héten hiányzott, hogy balhézzak valahol. Körülnézek a sok döbbent arcon, mire észreveszek egy ismerős arcot. Még nagyobb vigyorra húzom a számat, majd visszafordulok a házaspárhoz. Éppen időben, amikor az az elmebeteg nő egy üveggel akar fejbe vágni. Gyorsan arrébb lépek, hogy kikerüljem a repülő tárgyat.
-Ez rossz döntés volt.-mondom a nőnek, majd harcra készen nekiugrok a hajának.
Mint egy igazi cicaharc. De biztos én jövök ki ebből győztesen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime15.01.16 17:07




Hanna & Blake
A
sokadik pohár után a kecses tigris végre vadászni indul. Mosolyom percről percre szélesedik, amint belekezd a násztáncába. Az a csóka nem is sejti, hogy mindjárt lecsap rá egy igazi fekete özvegy. Női fortély, vagy egyenesben szobára hívja? Ezt tippelgetem, amíg a táncparketten tekereg a csaj. Fogadom, hogy simán elhívja! Döntök végül és már bánom, hogy ennyire messze vagyok tőlük. Semmit sem hallok a hülye zenétől, de a gesztusokból úgyis leszűröm majd a lényeget. Rágyújtok egy cigire két korty között, mire megáll mellettem a pultos p*csa.
-Problémád van? – Förmedek rá, de szó nélkül eloldalog. Gondolom, a füst zavarja a koktélmacákat, de sz@rok rájuk. Nyugisan élvezem a nikotint és persze Hanna műsorát. Épp belecsap a dolgok közepébe, de aztán hirtelen elé toppan egy idegen nő. Amint lendül a szexibb csaj pohara, már teli pofával vigyorgok. Egy perc és teljes az élmény. Macskaharc a javából. Szinte bánom, hogy már ágyba vittem ezt a csajt, mert tuti nem volt olyan döglesztő akkor, mint most. Félrecsúszott ruha, ami egyébként sem hagyott sok mindent a fantáziára, zilált haj és vadság. Segítenem kéne, bár annyira nem vagyunk jóban. Nem vagyunk barátok, vagy ilyesmi, meg igazából annyira tetszik a látvány, hogy nincs szívem megvonni ezt magamtól. Hagy hadakozzanak még egy kicsit. Csak amíg letépi a másik csaj fölsőjét. Szolid, fehér melltartó! Fogadom, hogy az van azon a pipin! Figyelmem az sem kerüli el, hogy Honey észrevett. Vigyorgok továbbra is és még azért rendelek egy újabb pohárral. Mire feltehetőleg a csaj férje megkísérli a vadmacskát leszedni az asszonyáról, túl nagy lesz a tolongás és pár tahó kitakarja a látványt. Az egyik hátához vágom a poharam, gyengéd jelzés gyanánt, miközben feltápászkodom. Cseppet inog a talaj, de semmi vész. Valahogy sikerül megállnom, hogy egy perces néma bámulással riasszam el azt, aki a poharat kapta tőlem.  Minden jól megy, de az a nyüzüge k\rva , aki az előbb még sorban pakolta elém a piát, most a rendőröket hívja.
-A pics@ba! – Általában húzós helyzetekben simán hátra hagyom a haverokat, szívjanak ők és ne én, de most úgyis arra van az ajtó, amerre a csaj. Na meg, csak nem hagyom, hogy lecsukjanak egy ilyen érdekes játékot. Hasznomra lehet még! Ő nem az a fajta aki egy kis hancúr után rögtön gyűrűt meg kutyát akar, ami igazán üdítő tud lenni. Megindulok felé, a tömeg úgy válik ketté, mint hófehér női combok egy kis erőszakos unszolás hatására. Már majdnem nagykutyának érzem magam, mikor valaki nagy hirtelen az arcomba könyököl. Hát mégsem vagyok olyan félelmetes fazon! Hangos anyázás közepette esek az alaknak. Kapok még vagy két jól irányzott bordaütést. Nem is értem a dolgot. B@szki én csak az ajtó felé haladtam! Végül annyira feldühít, hogy elveszítem az önkontrollt. Fejét a padlóba verve meredek a belőle csordogáló vérre, a zene leáll és valahonnan messziről rendőrségi sziréna hangja hallatszik. Ember, ezt jól összehoztam! Felugrok és futva közelítem meg azt a pontot, ahol Hannának kell lennie. A tömeg immár cseppet sem segíti az előre haladásom, de csak összejön a dolog valahogy. Még bemosok egyet a csávónak aki a vadmacska és az aggszűz közé próbált állni, majd a számomra szimpatikusabb nőt karon fogva, kvázi cibálom kifelé.
-Jönnek a zsaruk szivi! – Nevetem el magam ismét. Rég éreztem már ezt az adrenalin táncot, mint ami most buzog bennem. Nem egy veszélyes helyzet, de 1,5 év felfüggesztett után még egy testi sértésbe nem akarok belekeveredni. Nem jönne jól.
-Csak álkameráik vannak a tánctéren, az egyetlen működő a kasszát figyeli, szóval nem lesz gond. Egy óra múlva, már nem is fognak ránk emlékezni. Addig kajálunk!  - Két sarokkal arrébb végre lassítok egy kicsit. Nem vagyok teljesen tiszta, ezért jól jönne némi kaja.  Nem kérdezem, hogy egyáltalán akar-e jönni. Azt már eldöntöttem én.
-Bolond vagy, de a műsor, elég szexi volt! – Végre elengedem a kezét, hogy előhalászhassak egy újabb szál cigit. Még csak most kezdődik az este! Feltett szándékom úgy 1-2 óra múlva visszajönni és tesztelni az elméletemet. Tényleg nem fognak ránk emlékezni, vagy mégis? A pultos csaj maximum, de ő elég riadtnak tűnt ahhoz, hogy kussoljon.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime15.01.16 17:57



Blake& Hanna



Míg én azzal a r**anccal küzdök, s már a nyugdíjas ruháját tépkedem, észreveszem, hogy Blake nekiesett az egyik fickónak. Mindig is imádtam a srác viselkedését. Sosem volt több közöttünk, mint egy kis hancúr, de őszintén én ezt nem is bánom. Nem kívánom a tartós kapcsolatokat. Legalábbis még nem ismerkedtem meg senkivel sem, akivel képes lennék végigcsinálni mind azt a nyáladzást, amit a szerelmespárok szoktak csinálni. Gondolataimból a rendőrségi sziréna zaja ráz fel. A következő dolog amit érzek, hogy valaki megragadja a karomat. Én már fordulok, hogy behúzzak egyet annak a seggfejnek, aki rángatni merészel, mire észreveszem, hogy az a seggfej éppenséggel Blake. Kifelé cibál, amit máskor még nem is engednék meg senkinek, de a kialakult helyzet miatt hagyom magam. Nevetve közli velem, hogy jönnek a zsaruk. Mire én mosolyogva reagálok:
-Látom élvezed a műsort.
Az utcán sietve mentünk, ő még mindig maga után húzva engem. Mikor már két sarokkal arrébb voltunk, és a zsaruk szirénázását is alig lehetett hallani Blake kijelentette, hogy menjünk el kajálni.
-Jó, már úgyis éhen halok. Ismersz valami jó helyet?-mosolygok.
Mikor elengedi a kezem elővesz egy szál cigit és rágyújt. Én kikapom a szájából és beleszívok egyet. Nem vagyok egy nagy dohányos, de most nagyon is kívántam a nikotint.
-Egyébként maradhattunk volna még. Tudod te milyen helyesek a rendőrök? Pisztollyal meg minden.- nevetek cigivel a számban.
Örülök, hogy találkoztam a sráccal. Szórakoztató társaság tud lenni, imádom ahogy az emberek attól is megijednek, ha szembejön velük az én kis haverom. Ha nevezhetem a haveromnak. Már egy éve ismerem, amióta ideköltöztem Vegasba. Körülnézek az utcán, egy jó kis kajáldáért kutatva. Micsoda szép tud lenni a város este. A fényekkel, a hangzavarral és a tömeggel. Ez a nekem való hely. Amikor eljöttem a munkából, nem gondoltam volna, hogy ilyen jót fogok szórakozni, pedig még csak most kezdődött az este. Blaket ismerve pedig biztos nem fogok unatkozni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime15.01.16 18:31




Hanna & Blake
H
ölgyeim és uraim, íme a nap hőse! A segítségre szoruló nők megmentője, maga a szörnyeteg bőrébe bújt lovag Mr. Hungtington! Igaz, hogy nem lágyan kapja fel a hercegnőket az erdő közepén, hanem klubbokból rángat ki ledér cicákat, de a kettő majdnem ugyan az. Legalábbis a végeredmény, az élvezeten ágytorna. De én ezt is elszúrtam. Merthogy a sorrend épp fordított! Minek mentek ki olyanokat a zűrből, akik már megvoltak? Mert mostanában nem iszok eleget! Szerintem üzemanyag hiányos az agyam, de a jó hangulat kárpótol mindenért.
-Naná, rég láttam nőt ilyen vadítóan harciasnak! – Nem tagadom, tényleg élveztem a műsort. Ha rajtam múlt volna, még mindig nézném. A nők annyira mocskosak tudnak lenni, hogy arra szavak sincsenek. Szerencsére van, amelyik ettől csak még izgatóbb.
-Én ezer jó helyet ismerek, de szerintem megfelel majd az, amelyik a legközelebb van. Hacsak nincs valami különleges kívánsága az amazonok hercegnőjének. De az se legyen túl messze! Éhen halok! – Engedékeny kedvemben talál, de ez körülbelül a maximum amit ki tudok csikarni magamból. Még szerencse, hogy körül udvaroljam. Bár, ha elvárná is lesz@rnám. Ez nem kívánságműsor emberek!  Lazán rágyújtok, mert már nem csak az étel hiányától kopog a szemem, de a tüdőm is visong a betevőért. Megadom neki, ami jár! Megadnám, de egyesek épp tolvaj üzemmódban vannak, így a nikotinnak hűlt helye!
-Szerencséd, hogy nem kérem vissza azt a slukkot! Vagyis nem! Balszerencse, hogy nem kérem vissza! – Morgok tekintetemmel az ajkát figyelve, majd előkapok egy újabb szálat beletörődve, hogy az előzőnek annyi. A füstelszívásos csókok megmaradnak a spanglis estéimre. Vagy későbbre, ha már ettem végre valamit.
-Tudom, hogy milyenek a rendőrök, azt is, hogy milyen a bilincs szorítása és rácsokhoz is volt szerencsém! A bíróság nem szórakoztató! – Tovább morgok, de az eszembe sem jut, hogy az ilyen megjegyzéseim miatt vannak téveszméik rólam az ismerőseimnek. Mintha tényleg börtönviselt állat lennék. Voltam bent, de csak mondhatni, kirándulni. Egy két nap, az semmi!
-Velem kell beérned a zsaruk helyett! Vagy a bűnözőkre nem buksz, szivi? – Tekintetemben megcsillan a játékos fény, ami minden szavam élét elveszi. Ilyenkor tudja, aki egy kicsit is ismer, hogy megint jól mulatok akkor is, ha az arcizmaim meg sem rándulnak. Szivi, egyesek sértőnek találják ezt a megszólítást, de én minden nőre használom ezt. Főként azokra, akiknek nem tudom a nevét. Ebben a helyzetben viszont, inkább csak megszokásból. Hanna azért annyira nem felejthető.
-Kaja után visszamehetnénk, csakhogy lássuk, felismernek-e minket! Szerintem fogalmuk sem lesz róla, hogy te robbantottad ki a balhét! – Amennyi fura arc járkál ebben a városban, akár piros dínónak öltözve is cikázhatnék, egy óra múlva, már a fene sem emlékezne rám. Tetovált fickó is sok van, így itt jobban elvegyülök, mint anno Vermontban.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime15.01.16 19:41



Blake& Hanna



Csak mosolygok amikor megjegyzést tesz arra, hogy elloptam a cigijét. Míg ő elővesz egy újabb szálat, körülnézek, és kiszúrok egy tőlünk nem messze lévő gyors kajáldát:
-Na gyere, te nap hőse! Ott van egy jó kis gyorsétterem, ha már ennyire éhesek vagyunk.-mutatok a hely felé, és megragadom a karját, hogy kövessen.
Amikor szóba hozza a bilincset és a bíróságot megpróbálok poénkodni egyet, hátha megtudom mosolyogtatni Blaket:
-Én is ismerem a bilincs szorítását. De talán más érzés lehet, amikor az ágyhoz bilincselnek és amikor bevisznek a sittre.-vigyorgok, és reménykedem, hogy sikeresen meg tudom nevettetni.-Egyszer talán te is kipróbálhatnád.
Amikor rákérdez, hogy a bűnözőkre nem bukok e egy kicsit elgondolkodom. Életem során kevés olyan pasival voltam együtt, akinek priusza lett volna, vagy akár csak rossz életet is élt volna. Talán mindez azért van, mert gyerekkoromban az apám egy iszákos volt és minden bizonnyal gyilkos is. Amikor arra gondolok, hogy összejönnék valakivel, csak egy olyan személyt tudok elképzelni, aki rendes és végre egyenesbe hozhatja az én zűrös életemet. De mindez csak ábránd. Majdnem minden pasi egy bunkó vadállat. Tisztelet a kivételnek. Végül a kis csend után válaszolok, nehogy hülyének nézzen a haverom:
-Szeretem a rossz fiúkat. De néha a jófiúk vadabbak tudnak lenni az ágyban.-kacsintok rá és csak vigyorgok.-Szivi.
Direkt hozzá teszem a jelzőt. Ha már ő is folyton szivinek nevez, én miért ne tehetném? Ha más nem majd kapok érte egy a híres ronda nézései közül egyet. Belépünk az étterem ajtaján és orromat megcsapja a finom hamburger és sült krumpli illata. A helyiségben majdnem mindenki kis családos. Apukák, anyukák, nagymamák és gyerekek. Úgy érzem, hogy nem illünk erre a helyre. Én a gyűrött és nagyon magamat mutogatós ruhámban és tűsarkúimban. Gyorsan megigazítottam a verekedéstől és futástól szétzilált hajamat. Gyors léptekkel közelítem meg a pultot, majd nézem a finomabbnál finomabb kajákat. Bár tudom, hogy csupa zsír minden, és a hamburgerben is a húsban annyi hús van, mint egy ceruzában, mégis azt rendelek. Várom, hogy Blake is rendeljen magának, ha már ő miatta jöttünk be.
-Mesélj, mostanság hogy vagy?-kérdezem érdeklődve.-Rég hallottam felőled.
Persze nem vagyunk annyira jóban, hogy minden nap beszéljünk, de udvariasságból csak azért is megkérdezem, bár tudom, hogy majdnem mindenki utálja az ilyen "Hogy vagy? Rég beszéltünk." kérdéseket. Az ember ilyenkor úgysem gondolja komolyan, hogy meséljen el mindent, ami vele történt. Pusztán csak azért szokták feltenni ezt a kérdést, hogy a másik személy is visszakérdezzen. Bár most az egyszer én azért kérdeztem rá, mert tényleg érdekelt a válasz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime15.01.16 20:47




Hanna & Blake
H
amar átlépek a cigi incidensen. Túl éhes vagyok most a további játszadozásokhoz.
-A nap hőse? Fárasztónak hangzik! – Dörmögöm azon a mély, világfájdalmat sejtető hangon, amivel a világból ki tudom kergetni az emberek nagy részét. De azért, egy féloldalas mosoly is társul a dologhoz, amit a gyorsétterem szó csikar ki belőlem. Végre kaja! Úgy érzem magam, mint aki egy hete éhezik, és ezen az sem segít, hogy a sok szesz miatt, néha megdőlni látom az épületeket. Egy kis fű kéne még és szépen beflesselnék itt.
-Miből gondolod, hogy még soha sem bilincseltek az ágyhoz?- Felvont szemöldökkel és pimasz tekintettel nézek a lányra. Olyannak gondol, aki nem szeret az ágyban játszadozni? Ugyan! Ennél jobban kéne már ismernie azon a téren.
-Egyébként jogos! Sose bilincseltek még az ágyhoz, mert azt én szoktam tenni a nőkkel! – Nem vágok fel, csak unottan igazat adok. Soha sem bilincselt még nő az ágyhoz. Az bizalmi kérdés és én nem bízom csak magamban. Én megtettem, de az más kérdés. Nem bízom, de uralkodni másokon szeretek, ha épp olyan a hangulatom.
-Ha szeretnél te is a rabszolgám lenni egy éjszakára, egy üveg whisky az ára! – Megállok és a szemébe nézve suttogom el a mondatot, mintha egy baljóslatú jövőkép lenne. Végül elmosolyodok, ezúttal úgy, mint egy rossz kölyök, aki rettentő jól szórakozik azzal, hogy egy kislányt piszkál a szabad idejében. Őszintén, annyira nem is piszkálom. Ha hozná a piát, talán vennék számára egy külön bilincset. Miért is ne? És helyben is vagyunk! Jó fiúk és rossz fiúk! Ez mekkora tré! Engem például vadállatnak néz mindenki, aki csak meglát. Van némi igazuk, de jó oldalam is van. Ez a föld és nem a démonok és angyalok birodalma. Nincs fekete és fehér, csak hatalmas szín kavalkádok. Arról meg nem tehetek, vagy talán egy kicsit mégis, hogy az én kavalkádom egy b@zni nagy pacni. Egy felismerhetetlen trutymó, ami hajlamos megrémiszteni a szivárvány lelkületű úri népet. Hát b@z, ilyen lapokat kaptam!
-Ezek szerint arra kéne hajtanom, hogy sz*x után, jó fiúnak hívjanak a bigék? Én jobban szeretem, ha a nevem nyögik a skatulyák helyett! Az neked is jól ment, szívi! – Direkt heccelem és szivizem le ismét, miután ő is úgy hívott engem.  Nem bosszantott, inkább tovább növelte a pillanatnyi pozitív életkedvem. Bírom az ilyen csajokat! Velük minden egyszerű, komplikációktól mentes. Az ilyenek valók hozzám, nincsenek lelkizések, sem örökös faggatás. Nyers vagyok és sokszor szégyentelen, de aki nem fogad el így az mehet a p*csába! Az étterem megdöbbentően családias. Épp, hogy belépünk, minden szem ránk szegeződik. Nem tudom, hogy az én kinézetem, vagy a partnerem ledérsége okoz nagyobb feltűnést. Esetleg az a tény, hogy Hanna a zilált hajával úgy fest, mintha most mászott volna ki a kocsim hátsó üléséről. A lány után én is leadom a rendelésem. 2 menü, mindenből a legnagyobbat, ha már itt vagyok, megadom a módját. A kérdésre is csak akkor válaszolok, mikor már beültünk egy eldugottabb sarokba. Emberek, az állatkerti bemutatónak ezennel vége!
-Megvagyok, mint mindig! Tudod, a szokásos! Pia, bulik, a banda és a nők. – Nem szokásom magamról beszélni, a múltamról meg egyáltalán nem. Tudom, hogy ezzel csak még több okot adok a sok pletykának, ami rólam terjed, de nem érdekel. A magánéletem, csak az enyém. Inkább higgyenek őrült bűnözőnek, mintsem tudomást szerezzenek az ezernyi gyenge pontomról. A társaság akkor jó, ha érzelmileg távoli marad a partner.
-Mesélj inkább te!  Minden nap műsort szolgáltatsz, vagy a mai rendkívüli alkalom? – Míg a válaszra várok, begyűrök a képembe egy negyed hamburgert, majd pár sült krumplit is eltüntetek. Zsírban tocsogó műkaja! Ezt szeretem!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime16.01.16 18:22



Blake& Hanna



Miután Blake is leadja a rendelését -ami annyi mennyiségű kaját jelent, mint az én ebédem és vacsorám együttvéve- leülünk az egyik sarokba. Nem is bánom, hogy most az egyszer nem vagyunk a középpontban. Érdeklődve hallgatom a rövid választ a kérdésemre, majd miután visszakérdez, elkezdek én is mesélni:
-Nem mindig csinálok balhét. A szebb estéimen legalábbis nem.-vigyorgok, majd bekapok pár sült krumplit.-Nem én tehetek róla, hogy az a p*csa úgy reagált. Amúgy is, a férje nem is viselt gyűrűt az ujján, honnan kellett volna tudnom? Ha nem lett volna ennyire karót nyelt a nő, akár még a hármast is felajánlottam volna nekik.
Erre a gondolatra hangosan el is nevetem magam, nem érdekelve, hogy néhány szempár olyan mérgesen néz rám, mintha minimum azt kiabáltam volna ki, hogy megjött nekem vagy valami. De arra a gondolatra, hogy egy olyan nő, aki biztosan nagyi bugyit visel a 18. századból lopott ruhája alatt képes lenne lenyomni egy hármast, muszáj volt elnevetnem magam. Elkezdem enni a hamburgeremet, majd az első harapás után halkan nyögök egyet. Sokszor megkaptam már azt másoktól, hogy úgy csinálok, mintha az evés sz*x lenne. De azt senki sem tudja elképzelni, milyen jó érzés egy hosszú éhezős munka után valami táplálékot juttatni a szervezetembe.
-Nem tudom, mit csinálnak itt ezzel a hambival, de iszonyat finom.-mondom Blake-nek kevés kajával a számban.- Bocs.
Mondom végül, mert gondolom nem lehetett valami szép látvány a félig megrágott kaját nézni a számban. Lenyelem a falatot.
-Ha végeztünk a kajálással, akár vissza is nézhetnénk a klubba. Kíváncsi vagyok, hogy a boszi még mindig ott lesz, vagy már elmenekült Mr.Szexivel.-mondom, majd kacsintok Blakera.
Nem hinném, hogy felidegesíti ha más pasikról beszélek előtte. Ezt mindig is szerettem benne. Nem tekinti úgy, hogy csak az ő tulajdona lennék. Ami nagyon is jó. Attól még nem leszek senki tulajdona, ha egyszer valakit beengedek az ágyamba.
-Bár ha jobban meggondolom, mégsem nézett olyan jól ki. Mondjuk egy éjszakára elviseltem volna.-tömök néhány sült krumplit a számba.
Csak azután kérdezek tőle, miután lenyeltem a falatot, nehogy még azt gondolja, hogy ennyire igénytelen vagyok.
-Neked hogy megy mostanság a csajozás? Mindenkit kimentesz egy balhéból, vagy ezt most vegyem megtiszteltetésnek, hogy Mr. Huntington megmentett a csúnya rendőrbácsiktól?- mosolygok a srácra.
Míg várom a választ egy nagyot szürcsölök az üdítőmben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime16.01.16 19:48




Hanna & Blake
S
zerencsére nem kezd el faggatni a gyerekkoromról és az exeim hosszú soráról. Mondjuk ez utóbbiról, ha akarnék sem tudnék mesélni. Hány csajjal is jártam úgy komolyan? Nullával! Ezt űbereljétek s*ggfejek! Félre értés ne essék, nem vagyok büszke magamra. Ez csak tény, olyan, amit az élet kreált és nem én. Talán hajlanék valami olyasmire, ha lenne olyan nő, aki igazán érdekel. Na meg az sem ártana, ha hosszú távon is el tudna viselni, ami aztán, tényleg nem könnyű. Született tehetség vagyok az emberek elüldözésében és a bajkeverésben.
-Akarom én tudni, hogy milyenek a szebb estéid? – Két falat között vigyorgok vissza a bigére, majd ismét csak tovább tömöm a fejem. Elég nagydarab vagyok, sok zaba elfér bennem.
-Azt a hármast örömmel végig néztem volna szívi! Bár az a nő olyan volt, mint aki az őskorból pottyant ide. Az ilyenek nem ismerik a borotva fogalmát! – Fintorgok, mintha ez főben járó bűn lenne. Szerintem az is! Senki se várja el, hogy átvágjak a dzsungelen, ha az édenbe akarok jutni! A lekövezett, vagyis ez esetben némileg gaztalanított utakat részesítem előnyben. Azzal nem igazán törődök, hogy lehalkítsam a hangom, így a környékünkön ülők megdöbbent arccal merednek ránk a szónoklatom után. Prűd népség! Azt ne mondja már, hogy negyven évesen még soha nem mártotta jóféle festékbe az ecsetét. Gunyoros mosolyt villantok az egyik ránk meredő, negyven x körüli hapsinak, majd folytatom a kajálást.
-Ja, egész jó a koszt! Egyébként ne kérj bocsánatot, nem felöltős homár vagyok és a nyögéseid egyébként is kárpótolnak! Élvezd csak tovább! – Ismét villantok egy féloldalas mosolyt, ezúttal gúnytól mentesen. Nem zavar, ha gusztustalankodik, némely helyzetekben, még élvezem is. Egyébként meg rohadtul semmi közöm ahhoz, hogy miként viselkedik.
-Még ezek után is rámennél arra a balfékre? Ugyan, tudsz te jobbat is! – Ezzel el is mondtam a véleményem a fickóról, meg úgy nagyjából a szituról. Hanna jó bőr, nem kéne ilyen papucsállatokkal kezdenie, mikor akár nagyvadakat is elkaphatna. Na de ez, megint csak az ő dolga.
-Ha jó éjszakát akarsz, inkább rúgjunk be és játszunk valamit. Vagy rúgjunk be, miközben játszunk valamit! – És megjött a hangulatom, ami talán a whisky és a lassan teli has eredménye. Persze, nem barkobázni akarok, sokkal inkább, valami élvezetesebb dologra gondoltam. Ezt azt hiszem már a pillantásomból is le fogja szűrni. A szórakozóhely viszonylag nagy és tömött csak a buli sz@r. Azt meg illik feldobni, ha már a házigazdának, jelen esetben a tulajnak nem megy.
-Én csak magamat szoktam kimenteni a bajból! De túl szórakoztató vagy ahhoz, hogy hagyjam a formás s*gged rács mögé kerülni! – Nem kezdem el áltatni olyan hüly*ségekkel, hogy én ilyen kedves ember vagyok, mert arra semmi szükség. Ha még nem ismer ennyire sem, majd fog. Nem vagyok az a lelkizős típus, ezért a haverok sem tudnak sokat rólam, de a magatartásom az olyan amilyen. Soha sem próbáltam másnak tűnni.
-Egyébként nem szoktam csajozni, többnyire csak kijelentem, hogy mit akarok. Ritka az olyan, ha nyomulok! – Ahhoz vagy nagyon szétcsapottnak kell lennem, vagy pedig valami más áll a háttérben. Például egy fogadás, vagy hasonló. Ennek is megvan a maga oka. A könnyűvérű nőket nem kell körbeudvarolni, aki nehéz eset, az meg másnap hisztizne.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime17.01.16 14:23



Blake& Hanna



Persze, hogy tudok én jobbat is, de sosem voltam az az igazán válogatós típus. Mondjuk egy dagadt, igénytelen és büdös disznóra biztos nem hajtanék rá. Amikor Blake felemlegeti, hogy "játszhatnánk" valamit, rögtön egy pimasz vigyor ül a számra.
-Ha kellő képen leitatsz, talán még benne is leszek a játékban.
Ha már úgysem tudtam felszedni senkit sem, egy régi jó ismerőssel mégiscsak nosztalgiázhatnék egyet. Nem tagadom, hogy jó volt az ágyban és szívesen megismételném a dolgot.
-Talán még bilincset is használhatsz, hogyha meghívsz egy körre.-nevetek fel.
Rég szórakoztam ilyen jól valakinek a társaságában. Nap mint nap találkozom a munkatársaimmal, a főnökömmel és a barátaimmal, de mostanság senkivel nem tudok úgy beszélgetni, hogy önmagamat adhatnám, nem pedig azt az álarcot, amit mutatnom kell a világnak. Hogy jó kislányként viselkedem, átlagos életem van és unalmas dolgokat szoktam csinálni, mint az unalmas emberek ebben a világban. De Blake mellett most nem kell megjátszanom magam, aminek nagyon is örülök.
-A s*ggemért kár lenne, mi?-nevetek fel újra.
Gondolom nem tartottak volna benn túl sokáig, de azért úgy mégis érdekesebb lehet az estém, hogy a haverommal felidézzük a régi szép emlékeket az ágyban, mintsem a rács mögött szagoljam a többi részeg, lecsukott ember hányását. Betömöm a maradék kajámat és az üdítőmet, majd végighallgatom a válaszát a csajozásra utalt kérdésemre.
-Akkor kijelentené nekem Mr.Huntington, hogy jelenleg mit is akar tőlem?-kacérkodom vele egy sunyi kis mosoly mellett.
Már nekem is megjön a kedvem a dologhoz.
-Mit szólsz egy kis piához, aztán meglátjuk, hogy alakul az este.-mosolygok tovább.
A klubban nem volt alkalmam túl sokat inni. Az a fél pohár martini semmire nem volt jó, a vesém meg már porzik. Remélem Blake is olyan hangulatban van, hogy igyunk egy jót.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime28.03.16 12:37

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Club Shion Club Shion - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Club Shion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Club Lux
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» Club Chateau
» Night Club
» Chippendale Club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-