welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_lcapChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Voting_barChad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad & Charlotte - melegfürdőzés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime21.06.15 12:43

Nevetve csóváltam meg fejemet kijelentésére. Egyszerűen elképesztő, hogy miket tud néha nekem mondani, noha nekem tényleg nem a külsőségek számítanak, számomra sokkal fontosabb a belső érték. Habár akármennyire is közhelyes a mondás, talán mégis igaz, hogy a külső az, ami megfog, de a belső tart meg.
- Szerinted elkényelmesedtünk? – Véleményem szerint autóval mindenhová gyorsabb eljutni, hacsak bele nem keveredek egy dugóba. Az életem a rohanásról szól, mindig az időhiánnyal küszködök, ezért is megyek szinte mindenhová autóval, úgy vélem ezzel időt tudok spórolni, de természetesen mikor szabadnapom van és időm is van arra, hogy sétáljunk egyet a barátommal, akkor az egyáltalán nincs ellenemre.
Nem szerettem volna veszekedni, mindössze ki akarom élvezni a szabadnapomat és megúszni a hátralévő időt a mai napból vita nélkül. Mintha kicsit neheztelt volna rám akkor, mikor csak úgy hagytam, hogy elmenjen zuhanyozni. Most biztosan azt hiszi, hogy mire visszatér hozzám a fürdőből már az ágyban leszek, vagy esetleg már alszok is, de ehelyett inkább gyorsan ledobtam magamról a ruháimat, hogy utána menjek a zuhanyzóba. Hangtalanul lopakodtam be mellé, mikor éreztem, hogy megrezzen, mikor hozzá értem, akkor már biztos voltam benne, hogy nem számított arra, hogy meg akarom lepni.
- Csak gondoltam kiélvezem addig, míg lehetőségem van rá. – Suttogtam, most hogy ilyen közel állok hozzá így is hall, közben pedig még mindig ujjbegyeim cikáztak végig a kockáin, egészen addig, míg felém fordult, hogy megcsókoljon. Viszonoztam. Ahogy ajkaink elváltak egymástól halványan rámosolyogtam.
- Ugye nem haragszol rám? – Abból, ahogyan csókolt nem úgy tűnik, mintha mérges lenne rám azért, amiért az előtt úgymond visszautasítottam fáradságra panaszkodva, amikor egyértelműek voltak számomra a szándékai.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime22.06.15 17:40

Mosolygok én is, mert jó látni, ahogy nevet. Megsimítom az arcát, majd csillogó szemekkel nézem, ahogy jóízűen nevet.
- Jó látni, ahogy nevetsz. - Egy puszit nyomok a szájára, mert ezzel is a tudtomra adja, hogy szeret és ennek nagyon is örülök, hogy jól érzi magát az én társaságomban. A kérdésére, csak bólogatok, nem akarom ezt tovább boncolgatni, mert a vélemény különbség miatt lehet összeveszünk, azt meg nem akarom. Igazából mikor hazaérünk tényleg azt hittem, hogy lesz köztünk valami, mert nagyon is célozgatott sok mindenre, de a végén inkább elmegyek fürödni, mikor leállít. Egyáltalán nem számítottam arra, hogy majd követni fog engem, ezért is rezzenek meg mikor az ujjait megérzem a hasamon.
- Ez burkolt célzás, hogy menjek el kondizni? - Nevetem el magam, de persze halkan. Saját magam is tudom, hogy muszáj formába hoznom magam, mert már érzem, hogy kezdek eltunyulni. Mikor megfordulok egyből ajkaira tapadok, de most egyáltalán nem próbálkozok az előbbi miatt.
- Kéne? - Összeráncolom a homlokomat, mert nem értem, hogy mire céloz. Én nem haragszok rá, legalább őszintén megmondta, hogy nem akarja és nem hülye kifogásokat keresett, mint a legtöbb nő. Nem is bírnám szerintem, ha állandóan fejfájásra panaszkodna.
- Megnézünk egy filmet? - Simítok végig az arcán, majd egy puszit nyomok az arcára. Szeretnék vele filmet nézni, és úgy elaludni, hogy összebújtunk. De persze az utóbbi amúgy is meglenne, de én még valahogy nem vagyok fáradt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime29.06.15 20:07

Tovább folytattam a mosolygást, most úgy érzem, hogy semmi sem tudná letörölni az arcomról a mosolyomat.
- Melletted nincs okom a szomorkodásra. – Jelenleg úgy hiszem, hogy a viharfelhők is elkerülnek minket, szóval most nem kell tartanom attól, hogy bármi végett is összevesznénk. Ettől mosolygok, hogy most úgy érzem, hogy a kapcsolatunk teljesen stabil, hogy most történhet bármi, semmi sincs, ami megingatna minket, vagyis legalábbis szeretnék ebben hinni.
- Nem, burkoltnak egyáltalán nem nevezném. – Mint a volt orvosa javasolnám is neki, hogy itt lenne az ideje, hogy ismét formába hozza magát. Persze, ezzel nem azt mondom, hogy azt akarom, hogy izomagyú váljon belőle, aki csak a kondizásnak él, de mondjuk az egészségének sem árthat, ha többet foglalkozna a mozgással. Az pedig csak egy mellékes jó, ha az edzéstől ilyen élvezetes látványban lehetne részem továbbra is.
- Nem. – Csóváltam meg fejemet, majd kezemmel kisimítottam arcomból a vizes fürtjeimet.
- Nem szeretem azt, amikor haragszol rám. – Jobban szeretem, ha megvan a közöttünk lévő harmónia, jobb, mintha azért kellene aggódnom, hogy mi lesz a veszekedésünk következménye, mert nem akarok egy újabb szünetet a kapcsolatunkba, nem biztos, hogy kibírná már ezt a kapcsolatunk, habár mostanában így is túl sok mindenen mentünk át.
- Persze és akkor rád is hagynám a filmválasztás jogát. – Nem akarok vele a film miatt vitázni, az előző ötletemet már így is durván lehurrogta, ezért is adnám át neki a választási lehetőséget. Mégis valamiért úgy érzem, hogy a film feléig sem fogunk eljutni és én máris el fogok aludni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime04.07.15 23:24

Teljesen elvarázsol a mosolyával és úgy érzem, hogy megint rózsaszín ködben úszkálok.
- Igen? És miért nincs? - Nézek bele a szemeibe, tőle akarom hallani, hogy boldog mellettem.
- Csak kész ténynek. - Nevetem el magam, mert akkor ezek szerint csak észrevette, hogy ellustultam ilyen szempontból.
- Holnaptól elkezdek edzeni. - Kacsintok egyet, mert tudom ám, hogy szereti a felsőtestemen legeltetni a szemét, én pedig csak örülök annak, hogy ennyire tetszek a barátnőmnek. És amúgy sem esik nehezemre lemenni az edzőterembe, mert szeretek edzeni.
- Sosem haragudtam rád. - Egy puszit nyomok az ajkaira, mert rá nem tudok haragudni. Fogalmam sincs, hogy mit tett velem, de már attól bűntudatom van, ha csak egy szóval is szomorúságot okozok neki. Tényleg teljesen belezúgtam és csak arra várok, hogy felkészüljön arra, hogy velem legyen örökre.
- Szeretlek. - Simitok végig az arcán, ahogy a szemeibe mondom, mert akarom, hogy ezt tudja. Nem esik nehezemre mondani neki, mert tudom, hogy erre van igénye és, hogy kölcsönös az érzés.
- Mit szeretnél megnézni? - Inkább a béke kedvéért beleegyezek, hogy azt nézzük, amit szeretne, mert nem akarom, hogy az legyen, hogy ebben nem hagyok választási lehetőséget neki. Tudom, hogy azt a filmet mindennél jobban meg akarja nézni, és talán bele is megyek. Nem akarom, hogy ez a tüske benne maradjon. Adok két puszit a nyakára, majd a füléhez vándorol az ajkam.
- Tényleg nem fogunk... Mást... Csinálni? - Kihangsúlyozom a "más" szót, mert szerintem pontosan tudja, hogy a szexre gondolok. Annyira beleéltem magam a földszinten, ahogy nekem támadt, és... Meztelenek is vagyunk... Nem is kell mondani, férfi vagyok és megkívántam a barátnőmet, ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime13.07.15 11:08

Finoman túrtam bele vizes hajába, majd kezem szép lassan arcára siklott, onnan pedig egészen válláig meg sem álltam. Sokáig csak néztem csendben mielőtt szóra nyitottam volna ajkaimat.
- Mert már attól boldog vagyok, hogy velem vagy. – Mosolyogtam rá ismét, majd sejtelmesen alsó ajkamba haraptam. Igen, tudom, hogy ez az egyik rossz szokásom, hogy gyakran harapdálom az ajkamat.
- Azért, mert formába akarod hozni magadat, vagy csak azért mert még ennél is jobban tetszeni akarsz nekem? – Egy kis edzés igazán rá férne, mármint olyan szempontból is, hogy orvosilag is ezt tanácsolnám neki. Jót tesz neki a testmozgás, feltéve, ha nem fogja túlzásba vinni. Mondjuk azok a hapsik egyáltalán nem tetszenek, akik már gyúró versenyeken is indulnak, na az már tényleg túlzás. Az számomra inkább taszító, mint sem vonzó. Arról pedig nem is beszélve, hogy nekem inkább a belső értékek számítanak.
- Pedig néha igazán adtam okot arra, hogy haragudj. – Nem akarom felhánytorgatni most a múltat, de kapásból tudok egy olyan alkalmat, amikor biztosan haragudott rám, vagy legalábbis csalódott bennem. Igen, arra az ominózus napra gondoltam, mikor a fene se tudja, hogy mi ütött belém, talán csak megijedtem a következményektől és visszaadtam neki a gyűrűt.
- Én is szeretlek. – Suttogtam, arcomon pedig a mosoly levakarhatatlanná vált.
- Nekem teljesen mindegy, bármit, amit te is szeretnél. – Nekem az is jó lesz most, ha felcsapjuk a TV-t és találunk valami filmet, amin úgyis el fogunk aludni, vagyis legalábbis én úgy hiszen, hogy bealszok film közben.
- Mást? Esetleg éhes vagy? – Megjátszott értetlenkedéssel nézek rá. Persze tudom, hogy Chad nagyon is éhes, de most nem ételre, hanem inkább rám vágyik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime16.07.15 0:05

Élvezem, ahogy így bánik vele és libabőrös is lesz ettől a kellemes érzéstől a karjaim. Csak állok és a szemeibe nézek, nagyon megszólalni sem tudok és el is felejtettem, hogy mit kérdeztem tőle. Mikor meghallom, hogy mit mond, csillogni kezdenek a szemeim és teljesen kész vagyok. Szívem csak hamar iszonyú gyors tempóval kezd el verni a mellkasomban.
- Én is boldog vagyok veled. - Simítok végig az arcán, majd magamhoz ölelem és így állok vele egy kicsit. Annyira jól esik, hogy ilyen közel van hozzám.
- Ne harapdáld a szád! - Jegyzem meg neki, mert nekem is feltűnt, hogy sokat harapdálja az ajkait. Persze, kedvesen mondom neki, hiszen ha akarja, akkor úgyis harapdálni fogja.
- Tudok még ennél jobban is tetszeni neked? - Nézek a szemeibe, mert ha igen és ehhez a kockás has kell, akkor örömmel fogok lemenni az edzőterembe, hogy még gyorsabban visszaszerezzem a kockáimat. Tovább úgysem maradnék lent edzeni, mert nekem tényleg csak elég, hogy Charlotte élvezze a testem látványát.
- Én nem emlékszek ilyenre. - Rántom meg a vállaimat, mert tényleg nem tudnék most felhozni egyet sem. Talán Charlotte mond valamit, amiről eszembe jut valami, vagy hagyjuk a témát, nekem teljesen mindegy, bár kíváncsivá tett. Még mindig ugyanúgy szeretem, mint a legelején, az érzéseim mit sem változtak, ha csak jobban nem sikerült beleesnem, mint eddig. Kicsit megnyugszom, mikor meghallom, hogy szeret, bár ezt eddig is tudtam.
- Akkor kapcsoljuk be a tv-t és majd meglátjuk. - Halvány mosoly ül ki az arcomra, majd elkezdem puszilgatni a nyakát. Azért nagyon is beleéltem magam abba, hogy lesz köztünk valami az éjszaka, de lehet, hogy inkább belenyugszom, hogy alszunk.
- Nem is tudod, hogy mennyire fáj a fogam a desszertre. - Suttogom még mindig a fülébe, hátha ezzel kicsit felélesztem a vágyát, mert tudom, hogy imádja ha a fülébe suttogok ilyeneket.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime26.07.15 16:30

Régen elképzelhetetlennek tartottam a mostani pillanatot, mert akkor még túl szégyenlős voltam, de most mégis engedem neki, hogy meztelen testemet nézze, s közben a szívembe is lásson. Talán túl sok mindent engedek meg neki? Nem hiszem, hiszen erről szól egy kapcsolat. Ismerjük egymás erősségeit, ahogyan gyengeségeinket is képesek vagyunk felfedni a másik előtt, s közben ezüst tálcán nyújtunk egymás felé a szívünket, reménykedve abban, hogy nem összetörve fogjuk majd visszakapni. Azt hiszem lényegében erről szól egy kapcsolat. Egy olyan kapcsolat, amiben őszinte érzelmek vannak, mint a miénkben is.
- Azért ne harapdáljam a számat, mert esetleg te szeretnéd ezt csinálni? - Ahogy feltettem iménti kérdésemet már a következő másodpercben ismét alsó ajkamba haraptam. Hm, meglehet, hogy kacérkodok vele? Talán egy icipicit.
- Nem tudom, szerinted? Nekem már így is tettszesz. - Ez logikus, hiszen kellett, hogy valamit vonzónak találjak benne, ahhoz, hogy mi most is egy párt alkossunk, habár nekem tényleg nem csak a külsőségek számítanak. Tegyük fel, hogy csak a külsejével vonzott volna magához, de a belülről nincsenek olyan tulajdonságai, amit egy férfiban szeretek, akkor biztosan nem lennénk most is együtt.
Jobbnak láttam semmivel sem előhozakodni, hiszen nem akartam elrontani ezt a meghitt pillanatot.
- Így lesz a legjobb. - Arra már végképp nincs semmi energiám, hogy azon vitatkozzunk az este hátralevő részében, hogy milyen filmet is nézzünk.
- Talán tényleg nem tudom, de mi lenne, ha esetleg megtudhatnám? - Tettettem a buta szőkét, kihasználva a szőke hajam előnyeit, még ha teljes mértékben értettem, hogy mire is akart ezzel célozni, sőt azt is megkockáztatom, hogy képes vagyok elképzelni, hogy mennyire is vágyik a desszertre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime27.07.15 23:34

Csillogó szemekkel nézek bele a szemeibe, és hagyom, hogy elvesszek bennük. Imádom még mindig és még mindig a rózsaszin ködben úszkálok, ha csak ránézek. Megsimítom az arcát, akarom érezni a puha bőrét, mintha minden megszűnt volna, már a zuhany hangját sem hallom. Aztán visszajövök a valóságba, mikor feltesz egy kérdést.
- Nem. Csak, mert rossz szokásoddá vált! - Mint nekem a szemforgatás, amit szóvá is tett egyszer. De nem kötözködésből mondom neki, amúgy sem vagyok egy harapdálós, ezt már szerintem megtapasztalta már. Kettőnk közül, aki harapdál, az ő.
- Hm, akkor nem megyek edzeni. - Gondolkozok hangosan, kiváncsi vagyok, hogy fog ellenkezni. Azért a szemeiben látom, még ha nem is mondja, hogy szeretné, ha megint kockás lenne a hasam, mert látom ám, hogy rajtam legelteti a szemét, ha félmeztelen vagyok. De ha megkér rá, szívesen elmegyek edzeni a kedvéért.
Kicsit meglep, hogy most megint akarja a szexet, pedig odalenn, nagyon mondta, hogy fáradt és aludni akar.
- Még mindig nem tudok kiigazodni rajtad, pedig lassan 3 éve együtt vagyunk. - Hosszú csók után szólalok meg, már annyira hiányzott édes ajka. Letérek a nyakára és azt kezdem el behinteni apró puszikkal. Azt hiszem, hogy most lehet nem fog érdekelni, ha fáradt. Egyik kezem lecsúszik a fenekére és belemarkolok.
- Ebből nem lesz tv-zés. - Suttogok bele a fülébe, mert szerintem most egy jó szex után aludni fogunk. Én legalábbis lehet, de szerintem Charlotte sem áll már annyira a lábán, hogy utána még tv-zzen. Visszatérek ajkához, majd szenvedélyesen kezdem el csókolni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime07.09.15 12:48

Számomra már az is intim időtöltésnek számít, hogy a zuhanyzóban állunk együtt, teljesen meztelenül. Régebben nem is hittem volna, hogy képes leszek előtte ennyire levetkőzni a gátlásaimat, s hagyni, hogy fényes nappal megtekintse fedetlen testem minden egyes négyzetcentiméterét. De előtte nem kell semmit sem titkolnom, Chad már látta minden porcikámat és még ezek után is úgy döntött, hogy szeret, s velem akar lenni. Akkor meg mégis miért szégyenlősködjek előtte? Felesleges lenne már ennyi együtt töltött idő után.
- Szóval tényleg nem? Még egy kicsit sem? - Azért az meglepett, hogy azért kellene leszoknom az ajkam harapdálásáról, mert szerinte rossz szokásommá vált, néhány másodpercre szinte már elhittem, hogy inkább azért, mert ő akarná ezt tenni velem, de úgy látszik tévedtem.
- Ez a te döntésed, de aztán ne csodálkozz azon, hogy lecseréllek egy jobb testű hapsira. - Nem mintha fenn állna ez a veszély, de kíváncsi vagyok, hogy Chad ezt miként reagálja le. Szeretem és biztosan akkor is szeretni fogom, ha netalán az évek alatt felszedne néhány kilót és a kockás hasa már csak történelem lenne, amit már az unokáinknak mesélhetünk el.
- Legalább így képes vagyok még számodra meglepetéseket okozni. - Bele haraptam alsó ajkamba, ahogy szemeibe néztem. Az tény, hogy most kissé ellentmondásos voltam, de azért én is meggondolhatom magam, nem? Most megjött a kedvem ahhoz, hogy egy kicsit huncutkodjunk, ha már együtt zuhanyzunk, akkor miért ne tennénk élvezetesebbé?
- Akkor mégis mi lesz? - Kérdeztem rá a csók után. Kezeimet nyaka köré fonva kezdtem szép lassan hátrálni, egészen addig, míg hátam hozzá nyomódott a hideg, párás csempéhez. Igyekeztem elfojtani egy nyögést, ahogy felhevült testem próbálta megszokni a jéghideg érintést.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime08.09.15 21:34

Imádom a testét, így persze, hogy legeltetem rajta a szemeimet. Ha nem így lenne, valószínűleg nem lennénk együtt. Kezemmel végig simítok az arcát, és látom, hogy nem erre a válaszomra számított, amit mondtam, de nem tehetek róla, állandóan harapdálja a száját, ami szerintem már rossz szokásnak is betudható.
- Miért harapdáljam? Nem is szereted. - Szűkítem össze a szemeimet, mert szerintem nem szereti, ha harapdálom. De lehet, hogy ez csak a nyakára vonatkozik és nem az ajkaira. De imádom kiszívni a nyakát, és ezzel is mutatni, hogy ő az enyém. Pillanatig tátott szájjal lefagyok azon, amit mond.
- Hah... - Csak ennyit nyögök ki, de azért kihagyott a szívem, hogy ilyet mondott nekem. Azért, hogy ne tűnjön ez fel neki, már fűzök is hozzá valamit.
- Nem cserélnél le, mert túlságosan is jó vagyok. - Mondom magabiztosan, bár belül nem ezt érzem. Tényleg képes lenne lecserélni? Azért a hangom és a tekintetem mást sugároz, tehát ki tudja belőle olvasni, hogy mennyire is megrémültem, hogy tényleg fennállhat az, hogy lecserél. Ezért sem tudok a következő incselkedő mondatára mit mondani.
- Na ja... - Megforgatom a szemeimet, főleg, ahogy beleharap megint az ajkaiba. Igazából szerintem olyan, mintha ideges lenne, így egy puszit nyomok a szájára, hogy addig se rágja. Tetszik, és élvezem azt, amit velem művel, hogy megint elcsábít. Ahogy megérzem a nyakam körül a kezét, úgy az enyémek a derekára siklanak és engedelmesen lépek párat, hogy a csempéhez nyomjam.
- Nagyon rossz vagy! De nagyon tetszik! - Suttogom az ajkaira mosolyogva, majd megcsókolom. Egyszerűen annyira kívánom, hogy nem bírok magammal. Így kezem gyors a lényegre is tér, végig simítok a testén egészen a lába közéig, majd ott kezdek el ténykedni, miközben ajkaimmal rátérek a nyakára. Pár pillanattal később, már két ujjamat ki-be húzogatom, hogy minél előbb felizguljon annyira, hogy eggyé váljon a testünk. Bár még itt a csempénél nem csináltuk, de mindent ki kell próbálni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime22.09.15 23:28

Szinte már a névjegyemmé is válhatna az, hogy az alsó ajkamat harapdálom. Akkor is, ha ideges vagyok, na meg akkor, ha eltöprengek valamin, meg úgy nagyjából minden miatt képes vagyok harapdálni az alsó ajkamat.
- Hm, mondtam én bármikor is ezt egy szóval is? - Néztem rá kacéran, de szerintem már eléggé kacér a megjelenésem úgy, hogy előtte állok teljesen meztelenül.
- Talán néha nem árt, ha új dolgokat is kipróbálunk. - Ezzel nem azt akarom vele közölni, hogy unom már azt, hogy együtt vagyunk, inkább csak arra szerettem volna célozni, hogy egy kis frissítés nem árthat a kapcsolatunknak. Egy kis kísérletezgetés bele fér, mármint a józan ész és az ízlés határaink belül.
- Mitől is vagy ilyen magabiztos ebben? - Kérdőn felvontam egyik szépen ívelt szemöldökömet. Azt jó lenne tudni, hogy tényleg ennyire magabiztos-e, vagy csak szeretné annak mutatni magát, de az már biztos, hogy szerintem sosem adtam neki okot arra, hogy valamikor is azt feltételezné, hogy lecserélhetném. Szeretem és szeretek vele lenni, ha pedig ez már nem így lenne, akkor képes lennék vele leülni és megbeszélni és gondolom egy ideig nem is vágynék arra, hogy kapcsolatom legyen. Úgymond, hagynék egy kis "gyászidőt" a kapcsolatunk után.
- Azt mondod? - Lassan oldalra döntöttem fejemet, hogy szabaddá tegyem neki, hogy ajkaival hozzáférjen. Ismét alsó ajkamba harapva nyögtem fel az élvezettől. Esküszöm minden egyes mozzanatát élvezem, azt ahogyan játszik velem. Ismeri már testem rezzenéseit, tudja, hogy mire vágyok, sőt meg is tudja nekem adni. Nem is kellet sok, hogy érezni akarjam magamban, olyan közel hozzám, amilyen közel csak lehet. Egyik lábamat derekáig húztam fel, hogy közel tudjon hozzám férkőzni, hogy szerelmünk kibontakozhasson. Először csak elfojtott nyögések jöttek ki a torkomon, de ahogy egyre jobban kezdtem élvezni az együttlétünket, úgy váltam egyre hangosabbá is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime25.09.15 17:23

Egy puszit nyomok az ajkaira, nem is tudtam, hogy ennyire igényli, hogy harapdáljam azokat. De ha ez kell neki, akkor rajtam nem múlik, bár annyira nem szeretem, inkább a nyakát harapdálom.
- Hát azt nem szereted, ha a nyakadat harapdálom. Legalábbis szóvá teszed, ha kiszívom, máshogy meg nem lehet harapdálni, csak ha nyoma is marad. - Bár lehet, hogy a kettő más, de attól még harapdálom a nyakát, csak ki is szívom utána, és tudom, hogy ő ezt nem szereti.
- Inkább ne beszéljünk erről! - Nem nézek a szemeibe, mert nem akarom, hogy az új dolgok kipróbálása alatt egy másik srácról ábrándozzon. Fájna, ha megtudnám, hogy erről van szó. Az, hogy mennyire vagyok magabiztos igazából már ismerhetne, hogy csak reménykedni tudok benne, hogy még mindig elég vagyok neki és mindent meg tudok neki adni, mind lelkileg, mind testileg, amire vágyik.
- Igazából csak szeretném azt hinni, hogy elég vagyok neked. - Nézek fel rá, bár lehet, hogy inkább a megfelelési kényszerem az, ami közrejátszik, hogy tetszek neki és elég legyek. Bármit kér, vagy mond inkább megcsinálom, hogy ne legyen rám panasza, mert nem biztos, hogy kibírnék egy szakítást. Elég volt az a szünet köztünk, akkor is nagyon rosszul éreztem magam. De ezen inkább nem is gondolkoznék, mert amíg nem látom rajta, hogy unja a kapcsolatunkat, addig nem akarok erre gondolni.
- Azt... - Suttogom bele vigyorogva az ajkaimba, majd már pár pillanattal később kényeztetni kezdem. Ahogy érzem, hogy feljebb húzza a lábát a derekamhoz, úgy kezdek el helyezkedni, majd kezem segítségével belé hatolok, bár egyelőre kényelmetlen még. Meg fogom a csípőjét, másik kezemmel pedig a lábát és úgy kezdek benne mozogni. Itt a zuhany alatt különösen izgató számomra, főleg, hogy hangot is ad annak, hogy mennyire élvezi. Imádom a hangját, ezért is gyorsítok és mert érzem, közel vagyok a kielégüléshez. Nem is kell már sok, hogy elérjem azt a pillanatot, amikor minden annyira jó. Az orgazmus átjárja a testemet, még meg is remegek tőle. És, ami a legjobb benne, hogy ugyanezt az érzést tudom okozni a szerelmemnek is. Fejemet a vállába temetem, kell még egy kis idő, hogy stabilizáljam magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime26.11.15 12:45

Viszonozom a pusziját, majd figyelmesen hallgatom, hogy mivel is rukkolt elő. Alapjáraton nincs a harapdálással semmi bajom sem, és nem zavar ameddig nincsenek rajtam harapásnyomok. Sőt, izgatónak találom a finom kis harapdálásokat, de azokat már nem, amik napokig lila foltokat hagynak, árulkodóan a testemen.
- Azt nem szeretem, ha nyoma marad. - Szerintem érhető okokból. Orvos vagyok, nem akarom, hogy a pácienseim nézegessék a kiszívott nyakamat és közben azon morfondírozzanak, hogy mégis milyen vad lehet a szexuális életem, ha már a barátom ilyen nyomokat hagy rajtam.
- Egyáltalán nem arra célozgattam, amire most gondolsz. - Ismerem már annyira, hogy tudjam, hogy most miféle gondolatok járhatnak a fejében, s ehhez igazán nem kell gondolatolvasónak sem lennem. Remélem, hogy tényleg tudja, hogy nem akarom senkire sem lecserélni, mert ha le akarnám, akkor most biztosan nem vele ácsorognék teljesen meztelenül a zuhanyzóban, de ha mégis bizonytalan magában, akkor valamit nagyon rosszul csinálhatok, akkor ki kell találnom valamit, amivel még ennél is jobban érezhetem vele, hogy mennyire szeretem, habár nem hinném, hogy ez lehetséges lenne, ezt már nem tudnám fokozni.
- Igazából én meg tudom, hogy elég vagy nekem. - Biztatásként megcsókoltam. Fogalmam sincs, hogy miért gondolhatná, hogy nem elég nekem, talán erről is a közöttünk lévő korkülönbség tehet, vagy fogalmam sincs. Valamire fogni kell nem? De azt nem akarom, hogy elbizonytalanodjon kettőnket illetően.
Egyikünknek sem kellett sok, hogy megtapasztaljuk azt a kielégítő érzést, amit minden egyes együttlétünk során élvezhetünk. Szorosan magamhoz öleltem, ott álltunk egymáshoz bújva hosszú másodpercekig, vagy talán percekig is.
- Hiányolom az ágyamat. - Bújtam ki karjai közül, adtam egy gyors puszit a szájára, majd kilépve a zuhanyzóból magam köré tekertem egy törölközőt. Hosszú napunk volt, teljesen kifáradtam és már nagyon is szeretnék a kényelmes ágyamba bújni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime27.11.15 22:45

Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy mit szeretne, hogy harapdáljak és mit ne. Pedig én az utóbbit jobban szeretem, talán azért, mert azt tiltja. Valahogy nagyobb öröm nekem a tiltott gyümölcs, de megpróbálom türtőztetni magam.
- Pedig úgy látszik, hogy az enyém vagy. - Sóhajtok egyet, tudom, hogy nem szereti, ezért is próbálom visszafogni magamat, vagy csak akkor csinálni, mikor több napig szabad és itthon van. Nem is tudom, hogy mi baja ezzel, nekem még nem szívta ki a nyakam, pedig már megígérte.
- Nem is tudod, hogy mire gondoltam. - Nézek a szemeibe, bár szerintem pontosan tudja, de akkor sem szeretem mikor ezt csinálja. Túlságosan is nyitott könyv vagyok a számára, ami nem gond, csak így semmi olyat nem mondhatok vagy gondolhatok, amivel esetleg kíváncsivá teszem. Majd megpróbálom ezt a titokzatosságot kifejleszteni magamban, hogy még mindig vágyjon rám és akarjon annyira, hogy a ruhát is letépi rólam.
- Ezt jó hallani! - Félénken nézek újból a szemeibe és halványan elmosolyodok és viszonzom a csókját. Így legalább egy kicsit biztos leszek magamban. Az nagyon is jó, hogyha még mindig elég vagyok neki. Talán tényleg azért érzem máshogy, mert idősebb nálam és félek, hogy elveszítem. Ki tudja, hogy egy nap nem vágyik-e a saját korosztályára.
Az együttlétünk csodálatos volt, mint mindig. És az, ahogy szorosan magához ölel, a szívem egyre gyorsabban kezd el megint dobogni. Szeretem, mikor ilyen gyengéd velem. Visszaölelem és elmerülök a mámorító illatában. Hagyom, hogy félrelépjen, én elzárom a zuhanyt.
- Én is! - Lépek ki én is, majd megtörülközök és úgy csavarom a derekamra a törülközőt. Követem a hálóba és mielőtt még bármit is tudna csinálni, átölelem hátulról.
- Ugye meztelenül alszunk? - Vágytól fűtve suttogom a fülébe. Így legalább gyorsabban tudunk szeretkezni reggel. Persze tudom, hogy nem hiszem, hogy akarni fogja. De azért miért ne próbálkozhatnék. Elkezdem puszilgatni a nyakát, amíg várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime02.01.16 0:59

- Szerinted kell, hogy látszata legyen annak, hogy a tiéd vagyok? - Meglepetten pislogtam felé, hiszen nem is értem, hogy miért is akarna bármi módon megjelölni, hogy lássa a külvilág... Mert a nyakkiszívás nem jelent semmi ilyesmit, mivel az egy éjszakás kaland során is sor kerülhet az ilyesmire, s ettől nem biztos, hogy mindenki arra fog gondolni, hogy komoly kapcsolatban vagyok, szóval foglalt és egyetlen egy hím sem vetheti ki rám ezért a hálóját.
- Szóval nem arra gondoltál, hogy akár az is megtörténhetne, hogy lecserélnélek? - Igyekeztem finoman fogalmazni. Habár nem is tudom, hogy ezt hogyan lehetne finomabban közölni vele. Nem hiszem, hogy lenne oka ettől tartani, elvégre semmi jelét sem adtam annak, hogy másra vágynék, vagy már nem szeretnék vele lenni. Remélhetőleg Chad sem érzi úgy, hogy én ezt akarnám. Mert nem ezt akarom, egyedül csak Chad az, akire vágyom, akivel lenni akarok.
- Azt hittem, hogy ezt te is tudod, de úgy tűnik, hogy szükség van megerősítésre ez ügyben. - Van, amit jobb, ha hall az ember? Ha nekem nem mondana semmi ilyesmit, én akkor is tudnám, hiszen érzem. Fogalmam sincs, hogy hogyan, vagy hogy miért, egyszerűen tudom és kész.
- Meztelenül kellene aludnunk? - Érdeklődve kérdezek vissza, miközben alsó ajkamat harapdálom, míg Chad a hátam mögött állva magához ölel. Sosem voltam az a meztelenül alvó fajta, igazából nem is szoktam meztelenkedni, ha nem muszáj, de azt hiszem, hogy egyszer tehetünk kivételt.
- De ugye tudod, hogy a meztelenül alvásnak sosem alvás a vége? - Normális esetben, ha meztelenül lenne mellettem az ágyban, akkor az első gondolatom nem az alvás lenne, de most szeretkeztünk és eléggé fáradt is vagyok már.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime15.01.16 13:47

Rántom meg vállaimat a kérdésére, én legszívesebben máshogy mutatnám, hogy az enyém, egy gyűrűvel, amit visszaadott és azóta sem bírtam rávenni magam, hogy visszahúzzam az ujjára. Félek attól, hogy azt a szünetet nem bírná ki a kapcsolatunk. De nem akarok erre gondolni, ahogy arra sem, amit most az imént felhozott.
- Dehogy. - Rázom meg a fejemet és el is pillantok, mert pontosan tudja, hogy erre gondoltam. Viszont ezzel is azt akarom mutatni, hogy nem akarok erről beszélni. Inkább ölelem még egy kicsit, az mindig megnyugtat, hogy a karjaimban tarthatom. Egy puszit is nyomok az arcára, hogy érezze szeretem.
- Mint általában neked is. - Halvány mosoly ül ki az arcomra, szerintem neki is mindenben megerősítés kell, mert elég kevés dolgot hisz el. De nem kezdem el neki sorolni, mikor hisztizni kezd, hogy miért nem mondom, hogy szeretem vagy miért nem ölelem meg, mert biztos, hogy már akkor nem is vagyok szerelmes.
- Igen. Felesleges felöltözni és reggel gyorsabban szeretkezhetünk. - Mondom magabiztos hanggal a fülébe, de nem gondolom komolyan, hogy reggel az lesz az első dolgunk, hogy lefeküdjünk, de nem tartom kizártnak.
- Ennyire mohó lennél? Most szeretkeztünk! - Kuncogok, mert én fáradt vagyok, szerintem ha vízszintesbe kerülök már alszok is. Megfordítom, hogy szemben álljunk egymással és megpuszilom a száját, majd lebontom róla a törülközőt és magamról is leveszem. Így bújok be az ágyba és remélem, hogy ő is követ. Még simogatom a vállát, egy puszit nyomok a fejére, majd el is alszok. Tényleg nagyon kimerített ez a nap.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime08.03.16 10:34

Azt hiszem, ha mindenkinek tudtára akarnánk hozni, hogy együtt vagyunk, akkor akár egy eléggé feltűnő tetoválással, mondjuk egymás nevének magunkra varratásával is jelezhetnénk. Persze, a munkám miatt nem lehetne olyan helyen, ahol mindenki lássa, sőt el is kellene takarnom és őszintén nem rajongok az ötletért, hogy tűvel szurkálnak. Sőt, nem is vagyok tetoválás párti, szóval ez az ötlet is kilőve.
- A tiéd vagyok. - Nekem nincs szükségem semmire sem, se egy nyak kiszívásra, sem pedig bármilyen szimbolikus tárgyra, ami jelezné, hogy összetartozunk. Szerintem csak éreznünk kell és kész. Nem azért vagyok vele, hogy mások orra alá dörgöljük, hogy milyen boldogok vagyunk együtt, hanem azért, mert szeretjük egymást. Kell ennél több? Nekem nem.
- Most rám tereled a témát? - Mert az előtt még róla beszéltünk, de hirtelen átpasszolta az én térfelemre a labdát.
- Maradjunk annyiban, hogy néha mindenkinek szüksége van pozitív megerősítésre. - Na meg ki nem szereti hallani, hogy a párja szereti? Biztosan csak az nem, aki már nem érez semmit sem a párja iránt, de még képtelen véget vetni a kapcsolatnak.
- Hm, nekem úgy tűnik, hogy nagyon is előre tervezel a reggelünkkel kapcsolatban. - Az egy dolog, amit Chad szeretne, viszont az meg egy másik, hogy én majd holnap reggel mennyire leszek partner a tervei megvalósításában.
- Nem vagyok mohó, pusztán csak felvázoltam neked a logikus gondolatmenetemet. - Nevettem el magam, miután viszonoztam a pusziját. Követtem a példáját, nagyot ásítva bújtam be mellé a takaró alá. Mellkasára hajtottam fejemet, lehunyt szemekkel hallgattam, ahogy a levegőt vette, néhány pillanat után felismertem azt a szuszogását, amiről tudtam, hogy már alszik, ekkor már nekem sem kellett több, néhány másodperc után szintén elaludtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - melegfürdőzés Chad & Charlotte - melegfürdőzés - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad & Charlotte - melegfürdőzés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Similar topics

-
» Chad & Charlotte - kontroll
» Chad és Charlotte - ÚRISTEN BETÖRŐ!! vagy mégsem?!
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből
» Chad&Charlotte együtt töltött estéje
» Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-