welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_lcapBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Voting_barBut to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime08.04.15 11:28

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Tumblr_inline_mm1wzcslKK1qz4rgp
Fáradtnak és meggyötörtnek érzem magam. Nem fizikailag fáradtnak, sokkal inkább szelemileg. Bármilyen kimerült is vagyok, mégis tisztán látok.  Olyan gyorsan pörögtek a dolgok körülöttem. Két hónapja még egy semmivel nem törödő aglegény voltam, aki nem foglalkozott semmivel aztán minden megváltozott. Megismertem Lynát, aki életem talán legszenvedélyesebb és leggyönyörűbb nője. Minden vele töltött pillanat csodálatos volt. Teljesen elvarázsolt... Soha nem adtam volna a fejem önszántamból arra, hogy kapcsolatom legyen. Aztán mégis elvittem Lynát a tóhoz és arra kértem, hogy legyen a barátnőm, én kértem rá... Már ez is kissé meglepő volt. A dolgok csak pörögtek és a figyelmetlenségünknek hála most terhes... Az én gyermekemet várja. Össze voltam zavarodva mikor ez kiderült. Nem tudtam mihez kezdjek, soha nem voltam még ilyen helyzetben, sőt még ehez hasonlóban. Egyszerűen képtelen voltam elképzelni, hogy én apa legyek.
Egy hete nem voltam a melóban sem, folyamatosan itthon voltam és gyötörtem magam. Gondolkodtam. Mérlegelnem kellett, hogy mi lesz ha nem akarom ezt az egészet, ha nem vagyok képes vállalni a felelőséget?! Aztán, hogy milyen okból nem tudom, de egyszerre csak úgy érezttem, hogy a szívem döntött... Erősebb volt az eszemnél...
Fel-alá mászkáltam a lakásban, és azon gyötörtem magam, hogy mit mondjak Lynának. Fogalmam sincs, hogy megbocsájt-e azért ahogy viselkedtem. Aztán összeszedtem minden erőmet és tárcsáztam a számot. A rögzítője volt csak... Kicsit megkönyebültem, hogy nem kell most azzonal elmondanom neki mindent.
- Szia!.... Azt hiszem beszélnünk kellene. Szóval, ha te is így gondolod, akkor este  várlak... Hát csak ennyit szerettem volna. Remélem jól vagy!... Hát akkor szia! - tettem le a telefont. Igen tudom, béna, de semmi jobb nem jutott eszembe.
Tíz perc múlva kilenc... A saját lakásom tetöterén ülök és bámulok az alattam nyüzsgő városra. MIvel Lynának van kulcsa ezért be tud menni a lakásba. Hagytam neki egy üzenetett, hogy itt talál. Remélem eljön ide... Bármenyire is próbálom tagadni még magamnak is de, szeretem... Szerelmes vagyok belé! Az a baba az én gyermekem is, az én felelőségem is. Valahol mindenkinek el kell kezdeni, és ennek most van itt az ideje. Nem hagyom, hogy szenvedjenek miattam.... Úgy érzem beleörülök, még a gondolatba is, hogy elveszitem őket.
  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime13.04.15 20:21

Victor & Lyna


Az utóbbi napok... Hát a legnehezebb néhány nap volt az életemben, amik nagyrészt, ha épp nem dolgoztam, akkor leginkább azzal múltak el, hogy kisírtam magam. Tehetetlennek éreztem magam, egy szörnyű, rossz embernek, akit még magam is gyűlölök... Még mindig annak érzem magam. Képtelen vagyok döntésre jutni. Tudom, hogy semmi jogom sincsen megvonni ettől a babától az életet vagy Victortól azt, hogy apa legyen, magamtól az anyaságot, amit akarok, persze, hogy akarok, csak nem így és nem most, de mindez annyira nem számít már, mert ez a baba most fogant meg, nekem pedig most kell döntenem. Örülni szeretnék neki, mindennél jobban, de valahogy a síráson kívül nekem mostanság más nem megy. Szeretnék abban hinni, hogy ha ez a baba azt szeretné, ha Victor és én lennénk a szülei, ha együtt csinálnánk ezt, akkor működni is fog, mert működnie kell, de most régóta először kételkedek magamban és a helyes döntésben is.
Nem igazán lepett meg, számítottam rá, hogy Victor előbb-utóbb felfog keresni, hogy ezt megbeszéljük, mert ez alól már egyikünk sem bújhat ki. Épp ezért összeszedtem magam, délután mielőtt mentem volna megpróbáltam aludni egy-két órát, hát ha úgy kevésbé fogok úgy kinézni, mint ahogy érzem magam, lezuhanyoztam, felöltöztem, felkaptam a táskám, a kulcsokat és már indultam is. A lakásában egyből rátaláltam a kis üzenetre az asztalon. Tudtam, hogy valahol a közelben kell lennie, más különben nem hívott volna ide vagy legalábbis biztosan szólt volna, ha valami közbejött neki. Épp ezért kulcsra zárva az ajtót sétáltam fel hozzá a tetőtérre.
- Most ugye nem azért hívtál, mert arról kellene lebeszélnem, hogy levesd magad onnan, mert arra nem vagyok felkészülve? - Nem készültem beszéddel az élet fontosságáról és lényegéről. - Szia... - Végül napok óta először mosolyogtam, mert mindennek ellenére most nagyon is jó érzés látni. Bevallom hiányzott, de szándékosan nem akartam keresni. Oké, hát nincs tériszonyom, legalábbis azt hiszem, hogy nincs, lassan közelebb sétálva hozzá leültem mellé és csak néztem, figyeltem... Ismerem már annyira, tudja már mit akar mondani, látszik, hogy Ő is nagyon sokat gondolkodott ezen, szóval nem akarom kizökkenteni vagy bármit is mondani, amíg Ő el nem mondta azt, amiért idehívott.


KATT

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime20.04.15 9:02

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Tumblr_inline_mm1wzcslKK1qz4rgp
 Reménytelen.... nem jön el. Nem érdekli már az egész, sem én sem az, hogy helyrehozhatnánk ezt az egészett. Talán el sem kellett volna rontani és akkor most nem kellett volna ide hivnom, hogy helyrehozzuk. Tudom, hogy az én hibám, de egyszerűen nem voltam felkészülve, még most sem igazán vagyok és fogalmam sincs, hogy mihez fogok kezdeni, de vállalni akarom a felelőséget érte, értűk. Nekem nem csak a baba kell, hanem Lyna is... Bármi is történt, rájöttem, hogy hiányzik és nélküle valahogy olyan üres az életem. Tudom, tudom nagyon nyálas ez az egész, de nem tehetek róla, ha ez az amit érzek. Talán még soha nem voltam ilyen érzésekkel teli. Ő valahogy megváltoztatott egy szempillantás alatt.  Akár hogy is legyen, ha "Nagyfőnök" odafent azt akarta, hogy most legyen gyerekem és hogy tőle legyen, akkor én ez ellen nem tehetek semmit.  Igen még kissé sokkolva vagyok de úgy érzem képes vagyok felnőni a feleadathoz.
Már épp feladni készültem, mikor megjelent a tetőfeljáró ajtajában. Gyönyörű volt, mint mindig, de látszott rajta is, hogy megviselték az elmúlt napok. A szívem egyszerre megkönyebült, hogy mégis csak érdekli, hogy mi lesz velünk.

- Nem, dehogy... nem sokat érnék el vele. - akaratlanul is mosoly jelent meg az arcomon. Még soha nem jutott eszembe az öngyilkoság gondolata. Na jó, amikor Derek meghalt akkor megfordult a fejemben, hogy nekem is meg kell halni. Le akartam lőni magam... És amikor már a fegyver a számban volt, mégis másként döntöttem. Tudtam, hogy Derek nem ezt akarná. Gyötört a bűntudat... Nekem kellett volna meghalnom, és nem neki. Aztán ez az érzés enyhűlt a fájdalommal együtt és megbékéltem a dologgal, hogy ez Isten akarata volt. - Szia.... - dugtam zsebre mindkét kezem és kissé szégyenlősen lehajtottam a fejem Lyna előtt. Igen szégyelem magam, azért amit tettem, de most itt vagyok és helyre akarom hozni. - Mielőtt bármit is mondanál, adj kérlek öt percet, hogy elmondjam miért is hivtalak ide. - kérleltem. - Lyna, gondolkodtam és rájöttem, hogy ez nem fog menni.... Nem csinálhatjuk ezt tovább. Ez a baba nem tehett róla, hogy megfogant. Erről csak is mi tehetünk. De ha már így alakult, akkor mellette kell lennünk és nem tönkretenni az életét. - Persze ebből még nem tudhatja, hogy mit is akarok valójában. Csak a babát vagy Őt is. - Ez lenne az egyik dolog, amit szerettem volna mondani. A másik pedig, hogy Lyna..... Én... Én azt hiszem belédszerettem. Igen, akármilyen hihetetlen fülig beléd estem. Te egy csodálatos nő vagy és képtelen voltam kiverni a fejemből az elmúlt napokban, ezért most kérdezni akarok valamit... - Ládtam hogy el van képedve és picit sok ez az infó neki, de muszály volt igy egyben elmondanom neki, mert külömben nem ment volna. Óvatossan a zsebembe nyúltam és elővettem egy apró kövekkel díszitett gyűrűt. A jobb térdemet a betonra ersztettem és Lyna elé nyujtottam a gyűrűt... - Szeretlek Lyna...és tudom, hogy nem ilyen apát képzeltél el a gyerekeidnek, de.... Megtisztelnél azzal, hogy hozzám jössz feleségül? - böktem ki. Nem csak a baba miatt, hanem mert nem akarom elvesziteni és mert szeretem, mint még soha senkit.
Katt!!!!  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime21.04.15 16:11

Victor & Lyna


- Rendben van. Figyelek... - Bólintottam lassan. Azt hiszem jobb, ha most csak végighallgatom és nem szakítom félbe, mivel láthatóan sokat gondolkodott ezen az egészen, rajtunk, a babán, aki most mát egész biztosan érkezni fog, de nem akartam a szavába vágni. Bár biztos voltam benne, azért voltam orvosnál és megtudtam, amit már eddig is. Terhes vagyok. Boldognak kéne lennem, mégis szörnyen érzem magam, nem a baba miatt, hanem magam miatt. Én megértem az Ő álláspontját is ebben a dologban. Helyes is, hogy felelősséget szeretne vállalni, de egyszerűen annyira rossz ebbe belegondolnom. Tudom, önző vagyok, de nem akarok csak egy felelősség lenni a babával, babánkkal valaki olyasvalaki életében, aki más körülmények között nagy valószínűséggel másképp döntött volna és még nem határozta volna el magát ezekre a döntésekre. Én őszintén nem várok el Tőle semmit sem. Nekem is sok ez most egyszerre és nagyon nem tudom, hogy mit akarok vagy, hogy hogyan legyen ezután, mert akárhogy is, de ez a mi babánk és ránk van, lesz szüksége és nem külön-külön, hanem együtt, de hogyan fogjuk csinálni? Bár nem vagyok anya, de annyival tisztában vagyok, hogy egyedül pokolian nehéz felnevelni egy gyereket... Annyi mindent szerettem volna még elérni még mielőtt anya leszek. Mindenek előtt szerettem volna befejezni az orvosit, ami így már nem lesz meg, plusz egy gyerekkel a mostani munkahelyemre nem mehetek vissza dolgozni, a kórházban pedig csak beugrós vagyok. Szó szerint minden, minden a feje tetejére állt az életemben és most még nagyon nem találom a dolgoknak a helyét.
- Victor... - Akadt el a szavam egy pillanat alatt. Ez most, ez most... Ó, édes istenem? Tisztán halottam és értettem minden egyes szavát, de mi van, ha mindezt csak azért érzi most így, mert a gyermeke anyja vagyok, mert az Ő gyerekét hordom a szívem alatt? Én... Én, nekem ezt muszáj tudnom, tudnom kell.
- Victor, akkor is megkérnéd a kezem, ha másképp alakult volna és Ő nincs? Egyszerűen tudnom kell, nekem ez fontos. Szóval? - Néztem bele azokba az imádott reményteli kék szemekbe. Muszáj volt megkérdeznem még mielőtt válaszolnék. Gyönyörű ez a gyűrű és nincs igaza. Pontosan ilyen apát képzeltem el a gyerekeimnek, akinek számít és neki számít.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime04.05.15 18:11

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Tumblr_inline_mm1wzcslKK1qz4rgp
 A félelem igen csak beférkőzött az életembe mostanában. Tudom ez nem épp felnőtt férfihez való viselkedés, de most mégis tartok a jövőtöl. Lassan kezdi az agyam felfogni, hogy mi is történik velem... Hogy hamarosan a kezembne fogom tartani a saját gyermekem, aki vér a véremből és hús a húsomból. Az ennyém.... És Lyna.... Lyna a leggyönyörűbb nő akit valaha láttam. Azt hittem, hogy ez majd csak egy kaland lesz kettőnk között vele. Csupán csak kemény és nyers szex, de nem így lett. A sex vele egyszerűen fantsztrikus volt vele, de egyre több időtt töltötünk együtt és ráébredtem, hogy akaratomon kivül is beleszerettem. Halálosan szeretem és képtelen lennék nélküle élni. Bárcsak Ő is így gondolná ezt... Bevallom retegek attól, hogy nem mond igent és, hogy Ő nem azt érzi amit én és nem akar velem lenni. De azt is tudom, hogy ha ezt nem próbálom meg,akkor soha nem fogum megtudni, hogy mi lett volna ha... Szeretem és nem akarok nélküle/nélkülük élni. Teljesen megváltoztatott. Ha nekem valaki fél évvel ezelőtt azt mondja, hogy megkérem egy lány kezét, aki ráadásul az én gyerekem várja, akkor valószínű a pofájába röhögtem volna és közöltem volna vele, hogy a drog káros az egézségére. Most mégis itt állok térdre ereszkedve és csak a válaszára várok...
- Ne Lyna kérlek had fejezzem be... Ennek a babának szügsége van ránk és nekem is rád... - néztem a szemébe. Azt akarom, hogy innentől mindig melettem legyen.
- Hogy kérdezhetsz ilyent? Igen elvettelek volna, csak szerintem nem most. Viszont ez a baba összehozott minket és össze is tart minket. Nem fogok hazudni... A baba is belesegitett a döntésembe, de az is sok mindent megváltozatatott, mikor rájöttem, hogy szeretlek. Fontos volt a szabadságom és a függetlenségem, de most már ti vagytok fontosak. - a gyűrű még mindig a kezemben volt. - Lyna rettegek attól, hogy nem leszek jó apa és jó férj de meg akarom próbálni és csak azt kérem, hogy segits!
 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime04.05.15 19:24

Victor & Lyna


- Ne haragudj, nem megbántani akartalak vele, csak számomra ez fontos, mert... Mert eszembe nem jutott volna azért teherbe esni, hogy Téged vagy bárki mást magamhoz láncoljak vele, egyszerűen így alakult és most félek attól, hogy aki igazán kell, az nem én vagyok, hanem a baba és még azért sem tudnálak hibáztatni... Én láthatod Te is, hogy magamat hibáztatom, mert ezzel most mindkettőnk élete felborult és csak a teljes káoszt látom magam körül, kérdéseket, kételyeket... Félek. - Itt helyben ebben a szent pillanatban is eltudnám sírni magam, pedig tudom, tisztában vagyok vele, hogy azzal semmin sem változtatnék. Ez a baba viszont mindent megváltoztat. Félek, mert nem vagyok erre felkészülve, még csak nem is gondoltam ilyesmire, annyi minden más járt a fejemben, ami most egy nagy katyvasz úgy, ahogy van. Nem csak Ő érzi magát kevésnek ehhez? Én is. Mi van, ha nem leszek elég mindehhez? Anya leszek. Én lassan mindent megkapok, amiről álmodtam, csak nem abban a sorrendben, legalábbis remélem. Nem arról van szó, hogy nem szeretnék gyereket... De, persze, hogy akarok, de valahogy azt reméltem, hogy mire annak eljön az ideje felkészültebb leszek. Vegyes érzelmek kavarognak bennem, annyira, hogy nem is tudom, most például egyszerre tudnék sírni és mosolyogni, mert valahol örülök és boldog is vagyok, még szép, hogy az vagyok, most kérték meg a kezem, de ugyanakkor senki sem garantálja, hogy könnyű is lesz, de ha nem próbáljuk meg, akkor nem is fogjuk megtudni milyen csapat lettünk volna.
- Oké... - Vettem egy mély levegőt, majd lassan kifújtam. Hát akkor, vágjunk bele. - Igen Victor, hozzád megyek. - Gombóc van a torkomban, de végre nem a kétségbeeséstől, hanem valami jótól, valami olyasfélétől, amitől jót remélek.
- Hoztam valamit... - Miután felkerült a gyűrű az ujjamra a zsebembe nyúltam a fotóért és a kezébe adtam. Biztosra veszem, hogy szinte semmit sem fog látni rajta, de mégis csak ez az első ultrahang felvételünk a babáról. - Most már biztos. - Bújtam hozzá közelebb és vele együtt szinte megbűvölve néztem a képre. A mi babánk.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime24.05.15 11:28

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Tumblr_inline_mm1wzcslKK1qz4rgp
- Nem bántottál, meg csak tudni akartad az igazat és ez teljesen jogos és normális.  Én soha nem gondoltam azt, hogy te magadhoz akarsz láncolni a baba segítségével. Már az elejétől fogva megőrültem érted. Szerintem ezt bizonyitottam jó párszor...- mosolyodtam el, mikor eszembe jutott, hogy a kettőnk közötti sex mennyire vad és szenvedélyes volt. Ha ez nem bizonyitotta, hogy mennyire a rabjává tett akkor semmi nem fogja. - Nem kellett a gyerek ahoz, hogy ez nyilvánvcaló legyen. Különben is akkor én is megkérdezhetném, hogy vajon igent mondanál-e, ha nem lennél terhes? - húztam fel  a szemöldököm kíváncsian. Azt hiszem az én kérdésem is jogosnak tekinthető... Vajon szeret-e annyira, hogy csak úgy hozzám jöjjön. - Ne aggódj minden rendben lesz. Nem kell magadat hibáztatnod, hisz én is bünös vagyok, de ha  már megtörtént, akkor élvezzük a helyzetett és fordítsuk a saját boldogságunkra és ne pedig szenvedjünk tőle. Lehet, hogy még nem vagyunk készek erre a dologra, de szerintem egy gyerek érkezésére nem is lehet felkészülni. Nem kell félned addig, amíg én itt vagyok... - szoritottam a fejét a melkasomhoz és a számat az orrammal együtt belefurtam a hajába.
Vajon igent mond-e? Nem az a kérdés, hogy van- e hozzá elég bátorsága, hanem hogy szeret-e annyira, hogy összekösse velem az életét. Ahogy ott térdeltem előtte láttam, hogy nagy dolgok játszódnak le benne és azt is, hogy nagy döntést fog hozzni... Már kezdtem azt hinni, hogy elutasitja a közös életett, de aztán kimondta... Annak ellenére, hogy még rengeteg kétség és félelem van mindketőnkben még soha sem voltam ennyire boldog. Óvatosan felhúztam az ujárra az azúrkék gyűrűt, majd feláltam és egy csókot követően megöleltem. Az elmúlt időszakra visszatekintve talán most vagyok a legboldogabb. Tudom, hogy menni fog, legalább is én mindent megteszek annak érdekében. Az idilli  helyzetett csak az szakította meg, hogy Lyna a zsebeiben kezdett matattni, majd előhúzott egy fényképnek tűnő valamit... Kicsit eltoltam magamtól, hogy lássam mi is lehet az.
- Most ez komoly? - bámultam a fényképre, mint aki legalább is Budhát látta volna. - Be kell vallanom, fogalmam sincs, hogy kell ezt nézni... Segíts!  - néztem rá mosolyogva. Leírhatattlan boldogság futott át rajtam. Amióta itt vagyok ebben az átkozott városban semmi jó nem történt velem. A családom magasról tesz rá, hogy mi van velem. Gyakorlatilag senkim sincs, csak Ők ketten. Nem is vágyom másra csak erre az egy dologra.   


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime24.05.15 20:37

Victor & Lyna


Ez az, az öt milliós kérdés, amire nem tudom a választ, de azért mégis megpróbálom megválaszolni. Igent mondtam volna akkor is, ha nincs ez a baba? A legőszintébben? Fogalmam sincs.
- Hát mivel tagadhatatlanul a baba adta a helyzetet, más körülmények között biztosan vártunk volna még ezzel, de ettől függetlenül szerintem igen, igent mondtam volna akkor is. Elvégre minden nőnek ez az álma, végigvonulni fehér ruhában a sorok között az oltár elé... De visszatérve a jelenhez nem akarom elvenni Tőle a lehetőséget arra, hogy egy normális szerető családban nőhessen fel, mert nekünk ez megvolt és képtelen lennék ezt elvenni a saját gyerekemtől. És magunktól se szeretném... - Bár szerintem kicsit más gondolkodású vagyok, mint a legtöbb nő, azért valahol én is ezekre a dolgokra vágyom, arra, hogy szeressenek és úgy tűnik, hogy Ő szeret. Bolond lennék ennek tudatában nem megadni magunknak az esélyt arra, hogy boldogok legyünk együtt. Magamtól sem és Tőle sem. A gyereket meg még úgyse. Ez a baba úgy az enyém, ahogy az övé is. Nem szívesen akarnék egyedülálló anya lenni. Először is, mert belegondolva pokolian nehéz lehet, másodszor mert évek múlva mit mondanék a három-négy éves gyerekemnek mikor megkérdezné, hogy hol van apa? Nekem ez nem menne. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy teljesen biztos vagyok a döntésemben, de abban igen, hogy most ezt szeretném, mert igen is van valami kettőnk között, amit nem akarok eldobni, inkább átszeretném élni, mert bízom benne, ismerem már annyira, hogy tudjam róla most nem tenné ezt, ha nem gondolná komolyan és azt is tudom, hogy ki fog tartani a döntése mellett. Én pedig megígértem neki, hogy nem fogok kételkedni a szavában. Hihetetlenül jó érzés odabújni hozzá és elveszni az ölelésében. Hirtelen mindent olyan könnyebbnek éreztem. Azt hiszem erre van most szükségem.
- Hát... Nem akarom, hogy bármiről is lemaradj. - Szerintem én tipikusan az az anyuka leszek, aki naponta vagy ötven videót fog készíteni a kicsiről, így ha még Victor dolgozik is, akkor sem fog lemaradni semmiről és amikor felnő megtudom neki mutatni és sokkal valóságosabb is, mint egy kép.
- Így, ahogy a kezedbe adtam. Jól nézed, csak nem igazán kivehető. Nekem sem... Egy-két hét és körülbelül akkora lesz, mint egy kivi. Pár hónap múlva pedig úgy fogok kinézni, mint aki egészben lenyelt egy görög dinnyét. Áá, nem akarok belegondolni. - Fúrtam ismét a fejem a mellkasába. - Akkor is kelleni fogok, ha akkora leszek, mint egy hordó és könnyebb lesz megkerülni, mint arrébb tenni? - Néztem fel rá nagy zöld szemekkel. És Te szentséges isten! Gurulni fogok... Nem akarok!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime06.07.15 22:46

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Tumblr_inline_mm1wzcslKK1qz4rgp
- Hát nem érted? Pont, hogy nem adatott meg az, hogy szeressenek, hogy gyerek ként éljem az életem ne peddig felnőt férfiként tizenöt évesen. Minden vágyam az volt, hogy a gyerekemnek majd egyszer ne kelljen ezt átélnie. Igen én is azt szeretném, ha boldog családban nőne fel, hisz megérdemelné. De mindezek mellett azért is teszem ezt, hogy tud igenis számítasz. Soha nem hittem volna hogy egyszer majd ezt mondom, de szeretlek és ennél semmi sem fontobb. - fogtam meg a válát és egyenesen a szemeibe néztem. Mellettem akarom tudni. Engem is sokkol, hogy apa leszek de ez az én felelőségem is legalább annyira mint Lynáé. Szeretem Őt és a születendő gyermekünket is. Csak remélni merem, hogy felelős apa és férj tudok majd lenni.
- Hátr még egyenlőre el sem tudom képzelni, hogy milyen lesz a saját gyerekemet a kezembe tartani. - huztam mosolyra a szám, miközben Lyna a melkasomba furta az arcát. Felemelő érzés tudni, hogy hamarosan a feleségem lesz ez a gyönyörű nő, de azért egyben rémisztő is kissé, mert még nem tudom, hogyan alakulnak majd a dolgaink. Bárcsak tudhatnám vajon mit érez valójában. Magam sem tudom, hogy hogyan voltam képes ilyen rövid idő alatt beleszeretni. Talán tényleg démoni nő laki benne... A lényeg hogy elcsavarta a fejem menthetetlenűl. - Persze... Ne butáskodj... - nevettem el magam. - Nincs kedved maradni ma? Főzhetnénk valamit? - pislogtam rá kérlelően.  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime07.07.15 10:11

Victor & Lyna


- Figyelj, nem akarom, hogy azt hidd nem szeretlek vagy én nem akarom ezt, egyszerűen csak azt hiszem, hogy engem még így senki sem szeretett. Mindig mindennel egyedül voltam, egyedül csináltam és csak magamra számíthattam, akkor is ha nehéz helyzetben voltam, akkor is ha könnyebb volt és most minden megváltozik, én pedig még sosem voltam ennyire összezavarodva. - Tudom, hogy Ő igyekezni fog, nagyon is és őszintén hiszek benne, nem is ezzel van a baj, ebbe nem biztos, hogy belevágnék egyedül, egyszerűen csak az elmém nem nyugodott bele, hogy valamiben nem mi irányítunk.
Azt hiszem igaza van, annak aki azt mondja, hogy az ilyesmire nem lehet felkészülni és nincs is olyan, hogy megfelelő idő, egyszerűen csak hagyni kell, hogy minden ösztönösen jöjjön. Mindig is akartam gyereket és jó anya szeretnék lenni, a legjobb anya a gyerekem számára és ha ebben az egy dologban sikeres tudok lenni, akkor semmi sem fontosabb. Néhány hete még azt sem gondoltam volna, hogy szőke kék szemű pasim lesz, aki most már a vőlegényem, hát ehhez is hozzá kell még szoknom, de ez menni fog. Ami egy kicsit aggaszt az az, hogy minden olyan gyorsan történik és valójában fogalmam sincs arról hogyan is fog ez működni, mert akarom, hogy működjön és sosem gondoltam volna, hogy valaha ezt fogom mondani, de nem benne, hanem magamban nem hiszek, benne nagyon is. de hogy velem mi van vagy mi lesz... És hogy is beszélhetnék róla vele vagy akárkivel, ha magam sem értem meg ezt a káoszt, ami a fejemben van.
- Kinyírlak, ha akkora seggem lesz a sok kajától, mint egy kamion. - Néztem fel rá nevetve. - Oké... - Hogy milyen érzés lesz a kezünkbe tartani a közös babánkat? Százszorta intenzívebb annál, mint amit most érzünk.
- A szüleidnek elmondod? - Bármilyen viszonyban is vannak én a helyében elmondanám nekik időt hagyva ezzel a gondolkodásra.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime17.07.15 13:30

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Tumblr_inline_mm1wzcslKK1qz4rgp
 - De azt sem mondtad, hogy igen... - vontam fel a szemöldököm kiváncsian, hátha elárulja magát. - De most itt vagyok és szeretlek... Figyelj, én sem terveztem, hogy az örök aglegény Victor, akinek semmi és senki más nem létezik csak a munkája és az "önálló" élete, egyik napról a másikra apa lesz és elkötelezett férfi, de így alakult. Egyik percről a másikra összegabalyodtam életem legszebb nőjével és mire észbe kaptam megtörtént és a k9vetkezménye is meglett. - Talán ez hiányzott az életemből úgy igazán... - De ha már így alakult, akkor csináljuk jól... Szeretném, ha ennek a gyereknek normális élete lenne, egy normális családdal. De azt tudnod kell, hogy nem csak miatta csinálom ezt az egészett, hanem kettőnk miatt is... - fogtam meg mindkét kezét és próbáltam a szemébe nézni, miközben lehajtotta a fejét zavarában. Csak azt akarom, hogy megértse Őt is van aki támogatja és szereti. Elhatároztam magam és nem tágítok. Azt hiszem épp itt van az ideje annak, hogy felnőjek. Végül is én sem leszek örökké fiatal és nem szeretnék negyven évesen azzok gondolkodni, hogy se gyerekem, se egy nő aki szeretne....Teljesen egyedül vagyok.
- Egy igazi férfi szereti a kamionokat! - nevettem el magam. Egy cseppet sem érdekel, hogy hány kilót szed fel a lényeg, hogy egészséges legyen Ő és a gyerek is.  Számomra egy uj élet kedődik és ez változásokkal jár.
- Hát, nem is tudom... - ez a kérdés igen csak meglepett. Tulajdonképp nem tudom,hogy egyéltalán megérdemlik-e, hogy tudjonak róla, hisz én sem érdekeltem Őket mért az uj családom érdekelné Őket?! - Na és te? - próbáltam kicsit másfelé terelni a beszélgetést, bár tudtam,hogy nem menekülhetek a dolog előll. 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime27.07.15 12:33

Victor & Lyna


- Nekem csak egy kis időre van szükségem. Én megadtam neked, amikor arra volt szükséged. Vártam amíg egyedül összeszeded magad és kigondolod mit is akarsz. Másképp is dönthettem volna, nélküled... - Amihez ugyan nem lett volna szívem. - Azt is megmondom mi lett volna, ha rávágom, hogy én is, én is szeretlek. Kételkedni kezdesz, hogy biztosan nem csak azért mondtam-e, mert ezt akartad hallani és ezt nem akarom... Szerintem csak engedjük, hogy a dolgok maguktól alakuljanak ki, ahogy kellett volna, az pedig csak idővel működik. Nem ragaszkodni akarok valakihez, hogy ne legyek egyedül, szeretni akarok. Érted? - Mindketten tudjuk, hogy igazam van, nekem is. Ennél őszintébben pedig már nem tudtam volna a tudtára, hogy mit gondolok odabent, legbelül és bízom benne, hogy megfogja érteni, más különben nem tudok mit tenni ellene, ez van és ha nem ad hozzá időt, akkor úgy nem is fogom tudni kihozni belőle a legjobbat. Sajnálom, de nekem nem megy minden most azonnal.
- Tudom és azt is tudom, hogy tényleg nagyon igyekezni fogsz és majd én is azon leszek, de nem megy minden azonnal. - Néztem le a kezünkre. Furcsa érzés volt, jó, de mégis szokatlan. Szokatlan azt érezni, hogy most már van és lesz valaki, akire tényleg számíthatok, oké ehhez még hozzá is kell szoknom persze, hogy nem vagyok egyedül, de szerintem ez most egyáltalán nem lesz nehéz.
- Az enyémek először kiakadnak, utána odáig lesznek, utána megint kiakadnak, hogy de akkor mi is lesz az orvosi egyetemmel... Röviden ennyi. - Természetesen be szándékozom fejezni. Nem azért vágtam bele, hogy aztán fél útnál letegyek róla, már csak, ha arra a pénzre gondolok, amit eddig bele öltünk megfogom csinálni. - Akkor mit ennél? Mit csináljunk? - Bár túlzottan nem is vagyok éhes vagy nem is tudom, hogy az vagyok-e.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime29.07.15 12:44

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Tumblr_inline_mm1wzcslKK1qz4rgp
- Figyelj Lyna... Nem várom el, hogy akkor most a nyakamba borulva valj szerelmet, csak annyit akarok, hogy bizz bennem es add meg az esélyt ennek a dolognak... - simitottam a tenyerem a homlokomhoz. Fogalmam sincs mihezz kezdhetnék. Magam sem rudom, hogy tényleg szeretem, vagy csak össze vagyok zavarodva?! Ő egy gyönyörü nő, aki magabiztos és mindig tudja mit akar. Most mégis azt érzem, hogy most bizonytalan. Nem tudom, hogy tényleg szeret-e és akarja-e ezt az egészet, vajon akar-e engem... .   - Tudom, hogy nélkülem is dönthetél volna, de nem teted mert igen is számit... Igérem, hogy mindent meg fogok tenni annak érdekeben, hogy boldog légy.. . - simitottam ki a haját az arcábol. Szügségem van rá és a kisbabára is. Még meg sem született, de már hozzámnöt. Ugy érzem, hogy ő egy rész belőlem... Ha ő a vilagra jönn, már tudni fogom, hogy nem léteztem hiába.. Lesz valami, valaki akiért én vagyok a felelős. Tenyleg igaza van. Talán hagynom kellene, hogy magátol jöjönnek a dolgok és nem kellene eröltetni. Vegül is igent mondott es csak ez számit.  .  
- Nem fogok eröltetni semmit. Itt vagy és csak ez számit... .  - szoritottam a mellkasomhoz. Minden meg fog változni mostantol. Férj leszek és hamarossan apa is. Azt hiszem itt volt az ideje, hogy végre jöjjön valaki és megváltoztasson mindent. Ideje, hogy lemondjak az aglegény életről és elkezdjem a saját, normalis életem. .  
- Biztos, hogy meg akarom én ismerni őket? .   - mosolyodtam el. Tudom, hogy el jött az ideje, hogy megismerjem a családját eső  is az enyémmet. Remélem, hogy kedvelni fognak. Más a helyzett az ennyémmel. Nagyon kétlem örülni fognak nekem és az uj családomnak. Evek otta nem voltam otthon és valahogy nem is vágyom oda... Nem érdekel, hogy mi a véleményük... .  
- Biztos tudni akarod?. - mosolyodtam el.  .  - Egyébként nekem teljesen mindegy. Legyen amit te szeretnél. .  - simitottam végig a derekán.  .  
 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime02.08.15 20:35

Victor & Lyna


- Azért nincs kizárva, hogy néha nem fogok... - Jegyeztem meg egy sejtelmes már számára is ismert mosollyal az arcomon. Szerintem még sokszor fogok a nyakába ugrani vagy inkább úgy fogalmazok, hogy még sokszor akarok a nyakába ugrani, hogy eközben mikor vallok szerelmet azt nem tudom, de egy esélyt mindenképp megérdemel a dolog. Talán az eddigi kapcsolataim közül vagyis a sok próbálkozás közül a miénk érdemli meg a legjobban, mert benne valami oknál fogva látom azt, amit másokban nem. Igaz, benne sok olyan dolgot látok, amit másokban nem és benne bízom és eltudom hinni, amit mond, még ha magamban kételkedek is, de benne nem. Jó régen nem éreztem már szeretve magam, lehet itt lenne és talán én is megérdemlem, mindketten megérdemeljük.
- Tudom. - Simítottam kezemet az arcára. Tudom, hogy mindent megfog tenni azért, hogy boldog legyek, de persze nem csak neki kell igyekeznie. Még ha ez most nem is látszik én is vívódom, magammal, magamban és amíg tudom, addig csendesen, amíg nem tudom eldönteni, hogy el kéne-e mondanom vagy inkább ne... Hát, úgy tűnik ez most egy ilyen játék lesz, hogy mennyire ismerjük a másikat és mikor látjuk rajta, hogy valami nem stimmel.
- És pár hónap múlva már ezt sem teheted meg a nagy pocakomtól. - Bújtam hozzá mosolyogva. Sok mindenben kételkedek, tudom, de egy valamiben biztos vagyok. Még soha egyetlen férfi karjai között sem éreztem ezt, ezt a megnyugtató érzést, ezt a biztonságot.
- Hát ebben most nincs választásod. - Ezt most egyikünk sem fogja megúszni, ismerve az anyámat, jaj neee, jobb ha előbb egyedül beszélek vele...
- Öhm jó lenne, ha szeretnéd is, hogy megcsináljam. - Válaszoltam gyanakvóan pislogva rá arra a kérdésre, hogy biztos tudni akarom-e. - Oké, akkor csinálok valamit, de akár... - Húzódtak ajkaim huncut mosolyra, miközben közelebb húztam magamhoz.. - Segíthetnél is...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime25.08.15 20:32

-
But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Tumblr_inline_mm1wzcslKK1qz4rgp
 -Meg van engedve… - húzódott mosolyra az ajkam. Lyna nem tűnik annak a romantikus „nyakadba ugrok” típusú lánynak. Bevallom soha nem hittem volna, hogy én valaha is ilyen leszek. Mindig is kerültem a „nyálas”  dolgokat, de a tény, hogy hamarosan apa leszek és lesz egy csodálatos feleségem mindent megváltoztat. Teljesen másként látom a dolgokat, mint régen. Jobban kitudom fejezni az érzéseimet, mint a mikor még nem volt a képben sem Lyna sem a baba.
-Örülök, hogy hiszel bennem. – fogtam meg az arcomon végigsimító kezét. Nagyon sokat jelent az számomra, hogy ennyire megbízik bennem és hisz abban, hogy bármit megtennék érte. Számomra semmi más nem fontos már kettőjükön kívül. Bár még én is össze vagyok zavarodva, azt az egyet tudom, hogy ennek pont most van itt az ideje. Mindent okkal történik és ez alól ez sem kivétel.
-Mindenre találok megoldást. – simítottam meg, most még szinte teljesen lapos hasát. Igen hamarosan látható jelei lesznek a terhességnek és addig még rengeteg dolgunk van… Legelsők között az esküvő. Abban teljesen biztos vagyok, hogy nem szeretné nagy pocakkal viselni a ruháját. Azt hiszem  hamarosan sort kell kerítenünk a családlátogatásra is. Legfőbb dolog amitől tartok…
-Tuti, hogy utálni fognak… - mondtam kissé elmosolyodva. Nem is tudom minek kedvelnének egy idegen férfit, aki ráadásul teherbe ejtette az egy szem lányukat és a tetejébe még el is akarja venni feleségül… Hát gondolom a plafonig fognak ugrani örömükben.
-Ha jobban belegondolok nem is vagyok annyira éhes.  Szóval maradhatnánk az akárnál is. – simítottam mindkét tenyerem a csípőjére. Óvatosan de határozottan simítottam végig formás fenekén, miközben annyira közel húztam magamhoz, hogy teljes testtel hozzám tapadt. Akárhányszor csak eszembe jutnak a vele töltött éjszakák,  teljesen elveszítem az önkontrolom. Ő az a nő aki egyetlen pillantásával rabot csinál belőlem.

 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime28.08.15 13:27

Victor & Lyna


- Kíváncsian várom... - Sőt már most érdekelne milyen megoldást fog találni, de pár héten belül ezt is megfogom tudni, mert szépen lassan nőni fog a pocakom. Te jó ég, nem állok rá készen, vagyis ezt most mindkettőnknek kihívás lesz, egy újabb feladat az életünkben, amit ez úttal együtt kell megoldanunk és jól csinálnunk. Miért? Mert a kis szemete odabent így akarta. Azt szerette volna, ha mi lennék a szülei, Victor és én. Jó anya akarok lenni és mindent meg is fogok tenni annak érdekében, hogy az legyek. Egy biztos, már most mindennél fontosabb számomra, számunkra a kis jövevény és az, hogy jó élete legyen, egy szerető családban. Én így nőttem fel, Victor nem, ezért is hiszek benne illetve abban, hogy mindent elfog követni azért, hogy mindaz, ami az Ő gyerekkorában nem adatott meg neki az a fiának vagy a lányának meglegyen és ez számomra is ad egy bizonyos löketet már a nekifutásnál.
- Na és? Ez a dolguk, nem? Azt hiszed a Te szüleid engem kedvelni fognak? Hazaviszel egy nőt, akit felcsináltál... Te örülnél neki, ha így állítana haza a gyereked, hogy figyu apu, Ő itt XY és felcsinált vagy teherbe ejtettem...? Valahogy kétlem. Szóval igen, utálni fognak, de csak eleinte. - Bizonyára Ő sem ugrana ki a bőréből, ahogyan én sem, de szerencsére - azt gondolom - elég felnőttek vagyunk már a fejmosáshoz. -
- Szeretem, amikor így egyetértünk. - Simítottam végig mindkét kezemmel a vállán, a mellkasán, majd felvezetve karjaimat összefontam nyaka körül. - Akkor akár folytathatnánk is... - Tapadtam ajkaira, miközben egész testemmel hozzá simultam. - Itt? - Toltam neki egészen a lépcsőház falának. Végül is ez egy tetőtér, ahová senki sem jár fel.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime22.09.15 22:03

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Tumblr_inline_mm1wzcslKK1qz4rgp
 
-Nyugi én mindenre találok megoldást! – mosolyodtam el. Bele sem gondoltam, hogy egy-másfél hónap múlva akkora pocakja lesz, hogy majd komolyan el kell gondolkodnom, hogy hogyan is fogom majd megölelni. Most még elég elképzelhetetlen, de be kell látni mindtőnknek, hogy hamarosan megszületik a gyermekünk. Ő csak is a mi felelőségünk lesz és ha bármi rossz történik vele az csak is a mi hibánk lesz. De talán ez kellett ahhoz, hogy mindketten felnőjünk. Itt volt az ideje, hogy legyen valaki az életemben akire számíthatok és aki számíthat rám. Hát egyet kértem és rögtön kettőt kaptam… Pontosan így van ez rendjén. Azt hiszem lassan, de biztosan az életem révbeér.
- Egyáltalán nem érdekel, hogy az én szüleim mit gondolnak. Azt sem érdemlik meg, hogy részesei legyenek a családomnak, az életemnek. Soha nem álltak mellettem és nem tartottak a család részének. Most én jövök! És ha azt hiszed, hogy csak eleinte fognak utálni, akkor nem ismered Őket! – néztem a legnagyobb komolysággal Lyna szemeibe. A szüleimmel öt éve nem tartom a kapcsolatot és most menjek a bocsánatukért kuncsorogni…?! Hát azt leshetik, még Lyna kedvéért sem vagyok hajlandó hülyét csinálni magamból. Hogy az Ő szülei mennyire fognak utáni az már sokkal jobban érdekel. Csak remélni merem, hogy kíméletesek lesznek velem, mert hát mentségemre szóljon én vagyok az unokájuk apja.
- Van egy ötletem, mi lenne ha mégis bevonnánk azt a főzést?! – tudtam, hogy valószínűleg fogalma sincs  miről beszélek.
Miközben egész testében hozzám simult, felemeltem Ő pedig a derekam köré fonta mindkét lábát.  Néhány lépcső után Lynával a karomban léptem be a lakásba és a lábammal toltam be az ajtót, még a kulcsot sem fordítottam rá, mert per pillanat csak is Lyna érdekel senki más. Tudtam hogy a türelme pont ugyan úgy mint nekem. Éreztem sürgető ajkait a nyakamon és ahogy a tenyere végig siklik a hátamon.
- Na akkor együnk valamit! – kacsintottam rá, majd a hátára fektettem a fekete márvány konyhapultra, ami nem mellesleg jéghideg. Egy pillanatra megremegett, majd mintha misem történt volna végigsimított a nyakamon. Könnyű, vékony blúzát feltűrtem majd áthúztam a feje felett, és gondolkodás nélkül a padlóra dobtam. A sex közöttünk mindig is működött, de mégis minden alkalommal olyan mintha az első lenne. Ajkaim szenvedélyesen siklottak végig a nyakán egészen a füléig. Azt akartam, hogy adja át magát az érzésnek… adja át magát nekem.

  


[/color]
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime23.09.15 17:57

Victor & Lyna


Még csak a szavába sem mertem vágni, hiszen még a vak is látná mennyire érzékenyen érinti ez a dolog és egyből robban, ha felmerül valami a szüleivel vagy a családjával kapcsolatban, én pedig ebben nem igazán szeretnék beleszólni, épp ezért szó nélkül hallgattam végig, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem döbbentett meg. De ez az Ő döntése. Az, hogy szeretné-e, ha a szülei részesei lennének az életünknek, később pedig a kicsi életének. Ez nem az én döntésem és nem is akarom, hogy az legyen.
- Nézd, én hozzád megyek feleségül, nem hozzájuk. Most már neked is van családod, most már mi vagyunk, nem leszel egyedül. Én melletted állok és mindent úgy fogunk csinálni, ahogy mi jónak látjuk. - Én sem viselem valami jól, ha valaki megakarja szabni mit hogyan csináljak. Különben is, ez most már rólunk szól, nekünk kell döntéseket meghoznunk, hiszen a mi életünkről, a mi közös jövőnkről van szó.
- Hogy mi? - Nem gondolja komolyan. Nem gondolhatja komolyan, hogy ezek után még odatudok figyelni bármi másra is. Ki van zárva. Az én ma esti étlapom itt van, pontosan a szemem előtt és nem mondok le róla egyetlen percre sem, vagyis kénytelenek leszünk beérni egymás kóstolgatásával. Ami azt illeti van egy olyan érzésem, hogy én nagyon is elégedett fogok lenni. Ahogy felemelt lábaimat egyből a dereka köré fontam és persze egy másodpercre sem hagytam fel a figyelme elterelésével. Csókjaim most türelmetlenek, mohók és követelőzőek voltak. Egy pillanatra sem csillapodott bennem a vágy, ellenkezőleg, ahogy a pultra ültetett egyre inkább éreztem, hogy ezt nem fogom sokáig bírni. Szeretném, ha most azonnal az összes rajtunk lévő ruhadarab a padlóra kerülne, de a szemébe nézve valami egész mást látok, mégpedig azt, hogy nem fogom olyan könnyen megkapni, amit akarok. Nos, akkor jobban fogom követelni. De most még engedek egy kicsit a gyengéd erőszaknak.
Jóleső érzéki sóhajok szöktek ki ajkaim közül, miközben finoman hátra döntöttem fejem, ujjaimmal pedig a hajába túrtam. Csípőmet előretolva préseltem magam hozzá, amennyire csak tudtam, lábaimat szorosan felhúztam az oldalához, azt akarom, hogy érezze nem csak Ő képes játszani velem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime07.12.15 1:20

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Giphy
 
Utálok a szüleimmel lévő kapcsolatomról beszélni. Mondjuk lehet, hogy azért mert mert nekem olyanom nincs is. Hogy kinek a hibájából? Tudja a fene… Talán az enyémből, talán az övékből… Mégis én nem érzem azt, hogy megérdemeltem volna azt amit velem tettek. Engem gyanúsítottak azzal, hogy a húgom egyszerűen lelépet. Túl sok volt az nekem, hisz akkor jöttem haza Afganisztánból ahol a legjobb barátom meghalt.. Erre még itthon is ahelyett, hogy mellettem álltak volna, csak a zrikát kaptam. Elegem lett és változtatnom kellett ezért jöttem ide. Azóta nem is tartom velük a kapcsolatot. Nem mondom néha arra várok, hogy egyszer csak megjelelnek az ajtóm előtt, de ennek annyi az esélye mint hogy Derek jelenjen meg.
-Ebben viszont igazad van… - Nagyon jól estek a szavai. Szinte nem is emlékszem mikor volt utoljára egy olyan ember az életemben, aki ennyit foglalkozott velem. Talán ideje volt már annak, hogy én is szeretve érezzem magam és Ő ezt megadja nekem. Feleség… még kimondani furcsa ezt a dolgot.  Saját család.. minden olyan gyorsan történik, én meg csak sodródok az árral.
Mindkét tenyerem végigsiklott a hátán egészen a fenekéig és összezárultak az ujjaim egy markolás kíséretében… Kívánom Őt, mindennél jobban… Csak érezni akarom sóhajait a nyakamon amit a kéj és a forró szenvedély okozz… Csak Ő kell nekem és nincs az a dolog ami ezt most megszakíthatná. vagy talán mégis, emeltem fel a fejem és szakítottam meg a hasa csókolgatását.
– Am Lyna… Biztos hogy ez jó ötlet? Mármint terhes vagy és nem…. szóval biztos, hogy ezt szabad? – bizonytalanodtam el egy pillanatra.


  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime13.12.15 16:18

Victor & Lyna


- Cica, körülbelül két hónap múlva lesz akkora, mint egy kivi. - Simítottam végig az arcán. Aggódik. Már most. Ebből is látszik, hogy mindent jól fog csinálni, hogy máris igyekszik minden gondolni, vigyázni ránk. Minden rendben lesz. Tudom. Jó apa lesz. Én pedig nem adom alább, minthogy a legjobb anya legyek egy napon a kicsinek. Bízom benne és ennyi nekem elég. Több, mint ami eddig megvolt bárkivel is. Sőt, lassan a leghosszabb kapcsolatommá avanzsál. Tekintve, hogy hozzámegyek, ez már biztos. Fogalmam sincs mégis milyen páros leszünk, mint házasok, de a kicsi érdekeit nézzük, hisz mindkettőnknek az most a legfontosabb, hogy a kicsi normális családban nőjön fel, olyanban, amiben ott van mindkét szülő, akik szeretik mindennél jobban. Őszintén nem viselném el a bűntudatot, ha apa nélkül kellene felnőnie vagy később azt vágná a fejünkhöz, hogy meg sem próbáltuk együtt, hogy boldog szerető családja legyen. Az övé szétesett. Teljesen érthető, ha ezek után mindent megszeretne adni és valósítani a kicsinek, ami csak lehetséges egy gyerek számára. És én ott leszek, hogy segítsek ebben. - Fizikai képtelenség, hogy árts neki. - Nyugtattam meg. Szándékomban áll kihasználni, hogy mos még csak az enyém. Ki is fogom ami azt illeti. Feleségként sem lesz oka panaszra, ennyit megígérhetek, legalábbis ami a desszertet illeti, az mindig nagyon édes lesz.
- Édes vagy. Gyere ide... - Tarkójánál fogva húztam vissza magamhoz. Szenvedélytől fűtve kaptam ajkai után újra és újra. Szemeiben égett a vágy. Mohó gyorsasággal bújtattam ki a felsőjéből és simítottam végig a mellkasán. Imádom, még mindig imádom.
[/color]
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime20.12.15 23:38

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Giphy
 
-Végül is kettőnk közül nem én vagyok az orvos… - Honnan a fenéből kellene tudnom, hogy mi az amit ilyenkor szabad és mi az amit nem. Soha nem volt még gyerekem, sem terhes mennyasszonyom.  Mennyasszony… Még kimondani is hihetetlen nem hogy érezni. Soha nem gondoltam volna, hogy az a nő lesz a feleségem akit egy bárban szedek fel, vagyis aki felszed engem és egy isteni éjszaka után teherbe ejtem. Egy valami már biztos nem gondolt egyikünk sem a védekezésre… Annyira akartam Őt, hogy eszembe sem jutott ilyesmi… - Szóval képtelenség…. – rendben azt hiszem eljutott a dolog odáig. Tehát sérthetetlen, de meddig? Évekig nem volt szexuális kapcsolatom ilyen mint vele még soha nem volt.
-Tökéletes teste hozzám símúlt és éreztem, hideg teste minden rezdülését. Sürgetően nyomta ágyékát az enyémhez. Engem akar…. Csípőjét felemelte én pedig kapva az alkalmon a háta alá csúsztattam a tenyerem. A terhességének még semmi jele, olyan vékony és tökéletes az alakja, amiért nők százai ölni tudtak volna. Áthúztam a nyakamon a pólóm és szintén a padlóra dobtam. Felhúztam ülőpozícióba és ismét a nyakába csókoltam, Tenyerem ismét a fenekére siklott. Egyre türelmetlenebbek a csókjai és én sem tudom türtőztetni magam, de muszáj óvatosnak lennünk, mert terhes és azért nem vihetjük túlzásba.
– Istennő vagy… - suttogtam zihálva, még egy pillanatra elszakadtam az ajkaitól.. A melltartó pántja lecsusszant a nagy hév közepette.. én pedig kapva az alkalmon lehúztam a másikat is… A bőre illata mámorítóan hatott rám…. Boszorkányos szépsége elveszi az eszem.. Nem törődve azzal, hogy éhen halok a konyhapulton akarom magamévá tenni ezt az örülten szexi nőt...


  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime26.01.16 10:50

Victor & Lyna


Lassan hátranyúltam, hogy kikapcsoljam a melltartóm, majd szépen elhúzva a szeme előtt félredobtam, erre most ugyanis nem lesz szükségem. Nem akarom, hogy bármi más legyen rajtam, rajta kívül. Őrülten kívánom és minden egyes másodperc, amíg nem kaphatom meg kínzás. Életem legjobb döntése volt ezt a férfit választanom. Megfordult már néhány pasi az életemben, akik szeretettem, legalábbis akikhez kötődtem, de ez közöttünk sokkal több annál, hiába indult eleinte csak testi vonzalommal, nem bánom, hogy akkor eluralkodtak felettünk a vágyaink, sosem volt még ilyen intenzív kapcsolatom. Neki számítok, fontos vagyok és szeret, nekem pedig nincs is szükségem ennél többre. Kíván, kényezteti a testem minden apró porcikáját, amit én csakis élvezni tudok, hiszen olyan mocskosul jól csinálja. Komolyan mondom pofátlanság ilyen dögösnek lenni és ennyire jónak lenni valamiben. De engem most csak az érdekel, hogy hozzám ennyire jó, semmi más. Türelmetlenül kezdtem babrálni a nadrágjával, kikapcsoltam az övét, majd a nadrág cipzárja és gombja következett, összefogtam mindkettőt és az alsójával együtt lehúztam ameddig elértem előrébb hajolva. Ismét hátradőltem és tarkójánál fogva húztam magammal. Megcsókoltam, majd fenét a nyakamba fúrta, jóleső kéjes sóhajok szakadtak ki ajkaim közül, akarom, most akarom! Előrébb csúszva a pulton jeleztem felé, hogy én még mindig túlöltözöttnek érzem magam ehhez és mi lenne, ha végre lerángatna rólam mindent, akkor végre kezdhetnénk az édessel a mai esténket. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen váratlanul egyik napról a másikra a jegyese leszek valakinek, hamarosan pedig a felesége, de azt szeretném hinni, hogy egy ilyen férfival csak élvezni lehet a házas életet is, legalábbis nagyon remélem. A gyerek kérdés az már egy másik dolog, de csak megbirkózunk vele valahogy... De addig még vele szeretnék. Mondjuk itt, most, a konyhapulton.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Victor S. Hill
Victor S. Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime30.08.17 23:24

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna Giphy
 Eszméletlen, hogy milyen jó nő és csak az enyém, senki nem érhet hozzá. Fogalmam sincs, hogy hogyan jutottunk idáig és, hogy mégis, hogyan vettem rá magamat, hogy egy örök aglegényből leendő férjet csináljak, de könnyebb volt mint gondoltam. Bárcsak minden ennyire egyérttelmú lenen. Soha sem gondoltam, hogy egyáltalán lesz egy normális kapcsolatom, nem hogy feleségem és gyermekem.. Furcsa ay élet a legváratlanabb pillanatokban mutatja meg a legjobb oldalát. A fejemben fojamatosan kattognak a kerekek, miközben a dolgok törtépének egyik a másik után. Érzem ahogy az ujjai mindkét csipőmön végigcsúsznak a nadrággomal és az alsómmal együtt.Jobb lábbammal rálépek a nadrág szárára és kilépek belőle, miközben érzem óvatos de magabiztos húzását a tarkómon. Láttom a tűzett a tekintetébe, tudom hogy csak engem akar és senki mást. Móhón ttapadok ajkaira, miközben jobb kezemmel próbálom megszabadítani a nadrágjától. Érzem a combjai közt a forróságott ahogy teljesen a csipóm köré fonja a lábait és olyan erépvel szotít mint a satu. Egyetlen mozdulattal, bármilyen segitség nélkül nyársalja fel magát, amin még magam is meglepődöm. Szinte semmit sem kell tennem, hisz ritmikus mozgásába a térdeim is beleremegnek. Tenyere végigcsúszik a hátamon, miközben az izadság cseppek az arcomról a mellére cseppenek. Egyszerre van melegem és ráz a hideg. A fenekénél fogva húzom közelebb magamhoz, mikor érzem hogy közelega vég. Ujaimm vörös csikokat hagyva csúsznak végig a combjain. Hallk viszafogott sóhajok törnek ki ajkaim kőzúl. Euforikus éllapot öntötte el az agyam és csak hagytam hogy megtörténjen.. Izad homlokom támasztottam az övének miközben lehunytam a szemem. A távolból harang hangja halatszott be a lakásba. - Ne mozdulj! Úgy tartják ha harang hangját hallod ne mozduj mert lehet, hogy az az utolsó órád! - mosolyodtam el mikőzben még mindig csúkva volt a szemem.


  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime02.11.17 9:11

Victor & Lyna


Döbbenten vettem tudomásul, hogy valamiért hirtelen megtorpant, meglepetten pislogok rá, miközben a szavait hallgatom, bár őszintén nem igazán vagyok jelenleg képes összpontosítani is arra, amit mond. Egy pillanatra mozdulatlanná váltam, ahogy kérte, behunytam a szemem és azt hiszem még kívántam is valamit, de be kell vallanom nem volt túlságosan ínyemre a helyzet, plusz kezdett kényelmetlenné is válni, végül is ez az épp bennem van, de nem csinálunk semmit annyira nem jó, épp ezért remélem, hogy nem fogja most leharapni a fejem, azért, amit tenni fogok. - Abban az esetben, ha így volna, mi lenne, ha kihasználnánk?! - Türelmetlen vagyok, ez van, nincs mit tenni, de akarom, és most már ketten vagyunk ellene, nincs esélye, akár belátja, akár nem. Szóval visszavezetve rám a figyelmét folytattuk, ahol abbahagytuk, és már cseppet sem zavart a harangok hangja, ellenkezőleg, legalább kölcsönzött némi plusz hangulatot a dologhoz. Mohón kaptam ajkai után, miközben egy pillanatra sem engedtem a szorításomból. Pont így akarom, pont most és most csak ennyi számít. Szabadjára engedve kéjes sóhajaimat diktáltunk egyre hevesebb tempót, ahogy érzem nem csak én vagyok heves és telhetetlen. Lábaimat szinte már görcsösen fontam dereka köré, miközben egyre szaporább légzésünk és nyögéseink tudatták velünk, hogy már nem bírjuk sokáig cérnával. Nőből vagyok, így meghagytam számára a lehetőséget, hogy előttem szakítsa át a célvonalat. Ezt kár lett volna kihagyni, kár lett volna aznap este csak úgy elsétálni. Lassan lemásztam a pultról, Így utólag talán mégsem volt jó ötlet a konyhát választani, mert most úgy érzem minden egyes porcikám fáj, de kit érdekel, Így is megérte, többszörösen is.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» I ♥ you - Victor & Lyna
» Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna
» Des & Cassy ~ forever?
» forever! ~ Ryan & Nina
» Jenna & Dave - It was too good to be true... and lasts forever

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Victor S. Hill lakása-