welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_lcapLara és Gywen - Az a bizonyos este Voting_barLara és Gywen - Az a bizonyos este Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lara és Gywen - Az a bizonyos este

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Lara és Gywen - Az a bizonyos este Lara és Gywen - Az a bizonyos este I_icon_minitime12.02.16 12:33

Esteledik, én viszont készülődöm. Kissé izgulok, mert éppenséggel egy vendégem lesz ma estére. Az italok rendben vannak, sőt a hálószoba, a konyha és a fürdőszoba. Minden a legnagyobb rendben, vagy még sem? Ki tudja most megmondani? Jelenleg a ruháimmal bíbelődök, hogy mit vehetnék fel? Gondolkozok farmernadrágban és ingben, estélyiben és a legelvetemültebb ötletem, hogy bőr ruhában. Végül a nagy káoszon átnyúlva megérkezik a megoldás. Egy kék fodros rövid szoknyát veszek fel, alatta kék tangával. Felül egy kék melltartó, s felette egy szépen kivágott fehér top. Nem takargatom senki elől, hogy szép telt kebleim vannak. Megnézem magam a tükörben, s végre valahára úgy érzem, hogy jól nézek ki. Ránézek az órára, s tudom jól, hogy hamarosan megérkezik. Még egyszer végignézek mindent, aztán magamnak drukkolok. Új vagyok Amerikában, s elég bizonytalan a jövőm. Fogalmam sincs, hogy miből éljek meg. Két perc telik el, mikor csöng a csengő. Rögtön megyek az ajtóhoz, majd nyitom.
- Szia! – köszönök rá, mosollyal. Testtartásom azonban elárulhatja neki, hogy nagyon feszült vagyok. Jelzem neki, hogy jöjjön be nyugodtan. Mikor benn van, akkor bezárom az ajtót, hogy senkit se tudjon megzavarni.
- Odarakhatod a kabátod és a cipőd pedig oda. Ott van a te mamuszod, már ha elfogadod – mutogatom neki, miközben még mindig feszült vagyok. Nem tudok leereszteni, de próbálom elkendőzni ezt a részt. Megvárom, míg elkészül. Tekintetem lopva néz végig rajta, sőt nyelek egy kicsit.
- Éhes vagy? Szomjas vagy? – érdeklődöm az állapota felől. Étel gyanánt pálcikás kaját találtam ki. Sajt, zöldség, szalámi és ügyesen megmártva egy fűszeres szószban. Italok közül a következők közül lehet választani: gyógyfüves krémlikőr, édes bor és gyümölcslé. Mivel nem tudom, hogy miként van a fizetés nála, így benyúlok a zsebembe és átnyújtom neki a pénzt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lara és Gywen - Az a bizonyos este Lara és Gywen - Az a bizonyos este I_icon_minitime13.03.16 2:04

Gywen & Lara

Nyugodtan, rutinból, de semmiképpen sem fásultan készülődök az estére. Rövid, mélyen dekoltált miniruhát veszek fel, igencsak magassarkú cipővel, hogy még jobban kihangsúlyozzak mindent a testemből, amit ki kell, arcomra csak egy leheletnyivel teszek erősebb sminket, mint "illene", hogy kihívó legyek, de semmiképp sem közönséges, hajamat pedig loknikba csavarom. Úgy hiszem, ma is az egyik legjobb formámat nyújtom. Természetesen a ruha alatt sem aprózom el a dolgokat, kellően szexi fekete, csipkés melltartó és tanga van rajtam. Már csak azért is, mert ezt ma este sem csak én fogom látni.
Kisétálok a lakásomból, leintek egy taxit és bemondom a címet. Elégedetten nyugtázom a szemem sarkából, hogy a sofőr szinte felfal a tekintetével. Helyes, ennek így is kell lennie. Nem mintha egy ilyen alak meg tudna fizetni engem, de a hiúságomnak hízelegnek az efféle pillantások.
A mai úti célom kivételesen nem egy bár, klub vagy kaszinó. Ritkán egyezem bele abba, hogy egy kuncsaftot a lakásán keressek fel, pláne, ha teljesen ismeretlen, de hiába mondtam az átlagosnál magasabb tarifákat, hogy elrettentsem az érdeklődő, egyébként igencsak feszültnek hangzó, fiatal nőt, ráállt az alkura. Egy ismerősömre is hivatkozott, akitől hallott rólam, ezért is mentem bele. Meg igazából ha megfizetnek, nekem édes mindegy. Persze azért kellő óvatossággal nézek körbe az amúgy egészen jó környéknek tetsző helyen, ahol a taxi megáll, rendezem a cechet és kiszállok.
Magabiztosan nyomom meg a csengőt és várok, hogy kinyissák az ajtót nekem, de felkészülök arra, hogy azonnal kereket oldjak, ha bármit gyanúsat észlelek. Tisztában vagyok azzal, hogy a magamfajták elég könnyen válhatnak bűncselekmények áldozataivá, én pedig nem ma szeretném bevégezni. Így is többször kerültem már rázósabb helyzetekbe, mint kellett volna és többször is csak a szerencsének köszönhettem, hogy ép bőrrel megúsztam. Szorongatták már a torkomat azzal a célzattal, hogy végleg kiiktassanak az élők sorából és mit mondjak, nem szeretném, ha ez megismétlődne. Pláne, hogy akkor már nem biztos, hogy a véletlenek összjátéka, a szerencse, a gondviselés, vagy nevezze mindenki, ahogy akarja, megmentene.
Az ajtó kinyílik és egy valóban igéző szépségű, fekete hajú, lehetetlenül kék szemű bombázó áll ott, aki valamivel fiatalabb lehet nálam. Kedvesen, mosolyogva köszönt, de a hanghordozásán, testtartásán, tekintetén látszik, hogy ideges. Nem telik sokba felismernem benne a korábbi telefonálót. Nem gondoltam volna, hogy ilyen szép. Vajon miért van szüksége egy magamfajta szolgáltatásira egy ilyen gyönyörű lánynak? Mindegy, ez nem az én gondom. Sosem vájkálok a kuncsaftjaim magánéletében, lelkivilágában. Ez nálam elvi kérdés. Nyugodtabb, békésebb így nekem.
- Szia! Remélem, jó helyen járok - mosolygok rá, miközben belépek, mivel az invitálást egyértelművé teszi azzal, ahogy hátrébb lép.
- Köszönöm szépen - válaszolom mosolyogva, miközben még mindig láthatóan zavartan mutogat nekem, mit hova tegyek. Egyelőre nem mondok többet, csak teszem, amit mond. Érzem, ahogy pakolás közben végigsiklik rajtam a tekintete, majd ahogy hallom, hogyan nyel egyet, arra jutok, valószínűleg elégedett azzal, amit lát. Eddig. A célom, hogy ez továbbra is így maradjon.
- Valami italt elfogadnék - felelem a kérdéseire. Követem a lakás belseje felé, a szobába belépve azonban ital helyett rögtön egy köteg pénzt nyújt felém. Örülök neki, szeretem az elején lerendezni a dolgokat, egyrészt biztonsági szempontból, mivel nem szeretném értelemszerűen, ha a kuncsaft fizetés nélkül távozna a végén, másrészt szerintem akkor elég illúzióromboló is. Jobb inkább az elején. Akkor kevésbé hagy rossz szájízt maga után a végén a dolog az ügyfélben, jobban el tudja hinni, hogy én is élvezetből tettem a dolgot. Még ha ez sok esetben hazugság is és ezzel mindketten tisztában vagyunk. Kellemesebb így nekik, nekem pedig az a fontos, hogy ők jól érezzék magukat. Ilyen ez a szakma.
- Köszönöm - odanyúlok a pénzért és a táskámba süllyesztem, miután gyorsan átpörgetem, hogy megszámoljam. Nem akarok ezzel sok időt vesztegetni, mivel azzal kellemetlen helyzetbe hozhatnám. Még akkor is, ha mindketten tudjuk, hogy ez erről szól. Illúziót kell keltenem benne. Mert itt most csak ő és az ő szórakozása lehet fontos. Amiért még rendesen meg kell dolgoznom. A telefonon gyakorlatilag leegyeztettük már, hogy mit vállaltam és mennyiért, ezzel most nem kell vesződni. Ideje hát ellazítanom egy kicsit. Addig nem kezdhetünk bele semmibe.
- Nem ülnél le velem meginni valamit? - elbűvölő, már-már kislányosan csábos mosolyt villantok meg felé. Szeretném feloldani a zavarát, az idegességét. Ehhez viszont némi bájcsevejre és alkoholra lesz szükségem. Remélem, akad a szobában valami ülőalkalmatosság, amire letelepedhetünk egymás mellé, egy-egy pohár alkoholos ital társaságában.
- Hogyan is szólíthatlak? - teszem fel közben a kérdést, míg remélhetőleg sikerül valami számomra ideálisnak tetsző helyzetet kialakítani.


✻ Bocsi a késésért! ✻ 728 ✻ Only a girl knows how a girl feels ✻
Vissza az elejére Go down

Lara és Gywen - Az a bizonyos este

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gywen Ralom
» Roxy és Dave - Azok a bizonyos "bogyók"
» Lara
» Julian & Lara
» Disturbia ~ Lara & Will

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Gywen Ralom lakása-