welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Connor & Chloe  Vote_lcapConnor & Chloe  Voting_barConnor & Chloe  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Connor & Chloe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime25.07.16 2:25

Dög meleg van már megint, de ezen Las Vegasban egyáltalán nem lehet csodálkozni. A hőmérő higany szála már ismét meghaladta a negyven fokot. Hiába megy egész nap a szobámban a ventilátor úgy érzem, hogy szép lassan, de kezdek idebent megsülni, odakint még rosszabb a helyzet. Lassan talán nem ártana az ablak üvegeket is bekennem naptejjel, míg el nem olvad. Már odáig jutottam, hogy kizárólag csak fehérneműben mászkálok a szobámban, persze mivel a nagybácsimnál lakom, és nem rég a mostoha öcsém is ide költözött, ezért ha kitévedek a saját kis nudista birodalmamból, akkor magamra kapok valami pólót, mikor eszembe jut, hogy nem kellene úgy mászkálnom az egész házban, mintha csak az enyém lenne. Ebben a melegben semmihez sincs kedvem, tényleg semmihez. Most még ki sem vagyok hajlandó mozdulni, majd akkor, ha lehűl valamennyire a levegő odakint, de addig is élvezem, hogy a szobámból nyílik a fürdőszoba és akkor megyek magamat lehűteni, amikor csak kedvem támad hozzá. Gondolkozás nélkül nyúltam hátam mögé, hogy kikapcsoljam a melltartómat. A következő másodpercben már landolt is a földön, amit a bugyim is követett. Kecses léptekkel, anyaszült meztelenül indultam meg a fürdőszoba felé, ekkor tűnt csak fel, hogy a szobám ajtaja éppen csak résnyire van nyitva, de esküdni mertem volna rá, hogy láttam valami árnyat. Akkor ezzel nem is foglalkoztam, de aztán zuhanyzás közben mégsem hagyott nyugodni a gondolat. Néhány perccel később magam köré csavart törölközővel a szobámban álltam a szekrényem előtt. Gyorsan kiválasztottam a fehérneműt, amit magamra kaptam, majd ezt követte egy lenge nyári ruha, így száguldottam le az emeletről a nappaliban, ahol meg is találtam Connort a kanapén ülve.
- Az előtt véletlenül nem haladtál el a szobám előtt? - Nyugodtan lehet most paranoiásnak nevezni engem, de van valami megmagyarázhatatlan érzés bennem. Alig ismerem még Connort, és fene se tudja, hogy mit szokott művelni a szabadidejében, de ettől függetlenül mégis csak erős lenne még tőlem is kukkolással megvádolnom. Talán csak rémeket látok, és egyáltalán nem arról van szó, hogy a mostoha öcsém rám csorgassa a nyálát.

ruha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime25.07.16 2:59

Iszonyatos ez a vegasi forróság. Persze a korábbi lakhelyem sem volt éppenséggel hűvösnek vagy hidegnek nevezhető, d ott legalább volt tengerpart ahova az ember elruccanhatott, ha kedve szottyant. Nem mintha én túl sokat szaladgáltam volna fürdőnaciban hála annak, ahogy a hátam kinéz, de a tengerparton még így is mindig hűvösebb volt, mint odahaza a lakásban. Persze volt ugyan klíma, de a tenger mellett valahogy mégiscsak feelingesebb volt...
Itt Las Vegasban viszont nincsen menekvés a meleg elől. Szakad rólam a víz akármennyire is igyekszem könnyű ruhákat viselni a meleg elleni védekezésként. Csak az segít, néha hogyha egy kicsit elszaladok a zuhanyzóba, és lehűtöm magamat. Persze mindig nagyon figyelek nehogy véletlenül a mostohanővérem legyen bent éppen vagy a nagybácsikám. Amilyen kellemes látvány lehetne az előbbi, úgy égetné ki a retinámat az utóbbi...Nem mintha nem szoktam volna meg odahaza, amikor még a húgával éltem együtt. Ott is mindig kopogtam pedig Lily-ből láttam mindent, amit látni lehetett, őt nem is zavarta volna, de nekem ez valahogy ilyen beidegződésem volt. Így aztán most is kopogva közelítek a fürdőszobához, és miután nem érkezik a válasz, besurranva egy gyors fürdő erejéig hűtöm magamat. Amikor kilépek, jut csak eszembe, hogy nem hozam váltás ruhát...vagyis kommandózhatok végig a lakáson egy szál törülközőben. Óvatosan kilépek jól körülnézve, majd sietősen megindulnék, amikor észreveszem, hogy Chloe szobaajtaja nyitva van résnyire...
Épp csak elhaladok előtte, és egy pillanatra kukkantok be, de szinte le is esik a állam. A mostohanővérem az teljesen meztelenül ácsorog a szobájában. Nem bírom ki, hogy egy pillanat erejéig ne pillantsak rá. Döbbenten állapítom, meg hogy tényleg nagyon hasonlít a testvérére nem csak arcra hanem a testarányokban is. Persze egyből észbe kapok, és elvörösödve sietősen haladok tovább a szobám felé. Nem mondom, hogy nem izgatott fel a látvány, de egyszerűen nem lenne helyes...gyorsan felöltözöm egy melegítőbe, és egy pólóba, majd a nappaliban foglalok helyet, és igyekszem kiverni a fejemből a meztelen mostoha-nővérem képét, de sehogy se megy, és ez jól látható hatást gyakorol rám altájon. Épp nagy erőkkel próbálom kiverni a képet a fejemből, amikor hirtelen maga Chloe is megjelenik mellett, és őszintén szólva a kérdése hallatán meghűl az ereimben a vér...Fél másodpercig filózom, de végül úgy döntök, hogy nem akarok neki hazudni, még ha ezzel ugyan kockára is teszem a jó viszonyunk kialakulásának lehetőségét....
- De igen. - vallom be neki és egyből fülig vörösödöm. - És láttalak is, de csak egy pillanatra, és esküszöm, hogy véletlen volt. Ne haragudj, többet nem fordul elő. - kérek tőle bocsánatot, de ha lehetne azt hiszem egyre csak tovább vörösödnék...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime25.07.16 3:24

Tudom, hogy nem kellene már most azzal megvádolnom, hogy esetleg utánam leselkedik, mert még csak nem olyan rég ismertük meg egymást, és ez talán kihatással lehet a további kapcsolatunkra is. Na és akkor mi van, hogy ha megvádolom és tagadni fogja? Végül is semmi bizonyítékom nincs, nem is beszélve arról, hogy csak fél szemmel láttam valami árnyat a résnyire nyitott ajtónál. Ez pedig ugye sehol sem állná meg a helyét bizonyítéknak. Mégis vagyok annyira elvetemült, hogy kérdőre vonjam az újdonsült mostoha öcsikémet, lesz, ami lesz alapon. Habár arról még fogalmam sincs, hogy mitévő fogok lenni, ha esetleg kiderül, hogy a megérzéseim helyesek voltak, hogy volt valaki az ajtó előtt. Talán csak ott ment el és semmit sem látott belőlem, bármi megtörténhet, de most ennek fogok a végére járni.
- Miért vallod be? - Meglepődtem, vagy inkább akár azt is lehet mondani, hogy teljesen ledöbbentem az őszinteségétől. Simán bírta volna tagadni a történteket, de ennek ellenére inkább úgy döntött, hogy őszinte lesz velem. Látszólag nagyon zavarba jött a történtektől, na meg izgalomba is. Akaratlanul is feltűnt, hogy a nadrágja eléggé dudorodik. Akár úgy is tehetnék, mint aki nem vette volna észre, legyinteni az egészre, ha már megígérte, hogy többet nem fog előfordulni, de ha így cselekednék az nem rám vallana.
- Na és tetszett amit láttál? Mert én úgy látom, hogy nagyon is. - Hogy ezzel zavarba hozom? Magának kereste a bajt, még akkor is, ha pusztán csak véletlenül is, de akkor is meglesett. Majd legközelebb kétszer is meggondolja, hogy hová tekinget a szobám és a fürdőszoba közelében.
- Tudod mit? Megbocsájtok, ha kivittek leszünk. - Komoly arccal néztem rá, néhány lépéssel közelebb is sétáltam hozzá. - Te már láttál engem pucéran, most rajtam a sor. - Még mindig komoly arcot vágva beszéltem hozzá, pedig csak a reakciójára vagyok kíváncsi, még ha ezt az egészet csak viccnek is szántam. Véletlenek mindig vannak, de ettől függetlenül nem kényszeríthetem arra, hogy előttem vetkőzzön meztelenre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime25.07.16 3:42

Valószínűleg le kellene tagadnom a dolgot és bíznom abban, hogy idővel magától is elül a dolog, és Chloe is elfelejti ezt az egészet, és nem állhat semmi a jó viszonyunk útjába. Amúgy se láthatott teljes egészében, hisz tényleg csak egy pillanat volt az egész nem több időre, maximum az árnyamat láthatta elsuhanni. Nincs bizonyítéka, de másnak az árnya nem nagyon lehetett ott a szobája előtt. És amúgy se tagadná le. Nem vagyok olyan, mint az apám, és nem is szeretnék olyan lenni. Szóval egy pillanat kérdése a döntés a fejemben, és végül vallok a lánynak vállalva a következményeket.
- Nem szeretek hazudni. - felelek még mindig zavartan. - Az apám reszortja, én pedig nem hasonítok rá. - látom, hogy meglepődik azon, hogy bevallom, amit nem csodálok, mert a többség biztosan tagadna a helyemben. Persze nem ismer, szóval nem tudhatja, hogy nekem ez evidens, hogy elmondom neki az igazat még, hogy ha ilyen kellemetlen helyzetről is van szó.
- Amit láttam az igen. - felelek neki és szinte kigyullad az arcom a melegítőmbe a dudor pedig finoman megrándul. Most legszívesebben az előttem lévő asztalba verném a fejemet, hogy hogyan lehetek ilyen hülye, de amit már kimondtam azt nem lehet visszaszívni, szépíteni pedig nem lenne már értelme. Szóval nincs más hátra, mint hogy vállaljam ismételten a következményeket. Egyre kevésbé érzem azt, hogy könnyedén megúszom a dolgot, de legalább a lelkiismeretem tiszta lesz. Azt hiszem egy igazi hamisítatlan balfácán vagyok, mintha csak most léptem volna ki egy vígjátékból.
Meglepődve kapom fel a fejemet a szavai hallatán. Először csak a megbocsájtok rész jut el az agyamig, ami hatalmas megkönnyebbülést okoz. Ennek tudható be, hogy a mondat második fele némi fáziskéséssel tudatosul bennem. A következő szavak hatására elfehéredek, de végül bólintok. A következő pillanatban már ismételten lángvörös az arcom, amint felkelek és elkezdek elvetkőzni a lány előtt. Amikor végül a boxerom is lekerül, meredező férfiasságom teljes valójában ágaskodik a térben Chloe felé mutatva, az arcom színe alapján pedig akár mentőt is lehetne hívni hozzám. Mindenesetre úgy szégyellem magamat, hogy nem merek a lány szemébe nézni, és megszólalni sincs merszem. De hát végül is a húga is látott már pucéran...családban marad...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime25.07.16 4:03

- Az egy jó pont nálam, hogy őszinte volt hozzám, hiszen már annyira megszoktam, hogy a férfiak képesek még a csillagokat is lehazudni, főleg akkor, ha akarnak tőlem valamit. Leginkább csak ágyba akarnak vinni. Szerintem Timuron kívül senki sem volt még az életemben, aki tényleg kíváncsi lett volna rám, vagy arra, amit mondok, mindnek csak a testem kellett. Ez a szép lányok átka, amivel együtt kell élnem, na és valahogy túltennem azon magam, hogy a férfiak kilencvenkilenc százaléka csak ágyba akar vinni.
- Ha te mondod. - Egyhangúan vállat rándítottam, hiszen Connort is alig ismerem, az apját pedig még annyira sem, ezért csak annyit tehetek, hogy elhiszem mindazt, amit mond. Viszont azt nem esik nehezemre elhinni, hogy tetszett neki az, amit láthatott belőlem. Ez egyébként is egyértelmű, hiszen a teste reakciója eléggé árulkodó.
Minden olyan gyorsan történt. Még csak közölni sem bírtam vele, hogy csak vicceltem, hogy ez nem volt több egy ártalmatlannak ígérkező tréfánál, de Connor engedelmesen tette azt, amire utasítottam. Másodpercekkel később már ott állt előttem teljesen meztelenül, én pedig legnagyobb meglepettségemmel még csak arra sem voltam képes, hogy elfordítsam a fejemet. Miért is tenném? Hiszen így aztán tényleg kvittek lettünk. Azt pedig megállapítottam magamban, hogy nagyobb szerszámmal lett megáldva, mint amit kinéztem volna belőle. Vele ellentétben cseppet sem jöttem zavarba, inkább csak meglepődtem, láttam már néhány meztelen férfi testet, ezért most sem futottam el ijedtemben.
- Szerinted most már késő veled közölnöm, hogy csak vicceltem? - Ekkor szakadt ki belőlem először némi kacaj, amit nagyon próbáltam magamban tartani, elvégre nem akartam, hogy azt higgye, hogy a pucérságán nevetek.
- Öltözz fel nyugodtan. - Mintha mi sem történt volna elindultam a konyha felé, hogy aztán egy doboz fagyival és két kanállal térjek vissza.
- De legalább most már tényleg elmondhassuk, hogy kvittek lettünk. - Huppantam le a kanapéra, egy egészen kicsit önelégül mosollyal az arcomon. Elvégre most vált számomra nyilvánvalóvá, hogy a mostoha öcsikém farka mennyire is meredezik értem. Ez valahogy jót tesz a női büszkeségemnek.
- Te bármit megteszel, amit neked mondanak? - Nyitottam fel a fagyi dobozt, de közben fel szemmel figyeltem rá. Elég volt egyszer mondanom, sőt még vissza sem kérdezett, csak tette azt, amit elvártam tőle.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime26.07.16 23:10

Nem akartam hazudni, mert egyfelől nem is láttam semmi értelmét, másfelől meg azért se, mert azzal csak rontottam volna a helyzetemet. Ha azt mondom, hogy nem láttam semmit akkor valószínűleg úgyse hitte volna el nekem, hisz rajtunk kívül senki sincs most a házban. Vagyis az árnyék, amit esetleg láthatott belőlem nem is tartozhatott senki máshoz csakis egyedül hozzám. És még ha véletlen is volt, akkor se tudnám azt hazudni magamnak, hogy nem voltam rá kíváncsi. Mondjuk emiatt külön egész biztosan nem lestem volna meg, és z a mostani csak a véletlen műve volt. Mondjuk az tény, hogy ez igazából nem mentség a történtekre, és ha jól megnézzük, akkor kifogásnak is eléggé gyenge...
A következő szavaira nem válaszolok, hisz nagyon nem tudok erre mit mondani. Érthető, hogy ezt mondja, hisz körülbelül semmit se tudunk egymásról, hisz csak nemrég találkoztunk. Arról nem is beszélve, hogy apámmal talán még nem is találkozott. Nem mintha sokat veszített volna vele, hogy ha egészen őszinte akarok lenni. De a sajnálatos tény az, hogy én se éppenséggel a legjobb arcommal mutatkoztam be neki. Egyből egy kukkolásos baleset...Nem épp a legjobb előjel a jövőbeli kapcsolatunkra nézve, hogy ha jóban szeretnék vele lenni. Csak remélni tudom, hogy Ő a megbocsájtóbb típus és gyorsan el fogja felejteni ezt az aprócska botlásomat.
A kérését hallva azt hiszem, nem okozok nagy meglepetést, ha elmondom, hogy hirtelen minden vér eltűnt az arcomból, és egy pillanatig fehérebb lehettem, mint egy frissen meszelt fal. Viszont az arcát elnézve Ő nagyon is komolyan gondolta a dolgot, és ha csak a pletykák fele igaz azoknak, amik otthon keringtek róla, és amiket hallottam, akkor biztos, hogy nem nagyon fog megbotránkozni agy fülit-farkát behúzva elszaladni, hogy ha meglát meztelenül. Azt hiszem, ez inkább rám lehetne igaz. Mivel nincs mit tenni így aztán nekilátok, hogy teljesítsem az utasítását még, hogy ha időközben tényleg ismételten élénkvörös színt is öltött az arcom. Gondolom takargatni nem ér így hát nem sokkal később már teljesen fedetlenül állok előtte, bár ha tehetném, legszívesebben elsüllyednék. Nem nézek rá, de érzem magamon a tekintetét. Igazából még kíváncsi is lennék, hogy mit gondol, de most sokkal jobban zavar a helyzetem...
- Igen. Azt hiszem...- felelek neki kissé habozva. Amikor maghallom, hogy elneveti magát, csak még jobban elszégyellem magamat, és szinte majdhogynem topogok idegességemben. Ha ez éppenséggel vicc volt, akkor az igazság az, hogy nem kaptam túlságosan nagy röhögő görcsöt tőle.
Csak bólintok, és már rekordgyorsasággal kezdem magamra kapkodni a ruháimat. Ha lenne aranyérem ilyen sportágban, most tutira elnyerném a sebességemet elnézve. Először arra gondolok, hogy elmegyek vissza a szobámba, de már látom is, hogy jön vissza, így hát nem követem az A tervet, hanem leülök mellé a kanapé másik végébe. Mindenesetre úgy tűnik, mintha kicsit kezdene talán feloldani így végül én is erőltetek egy mosolyt az arcomra..
- Nem egészen. - mosolyodom el még mindig kivörösödve. - Én csak oldalnézetben láttalak. - teszem még hozzá egy halovány mosollyal. Nem mintha ez nem lett volna elég ahhoz, hogy kiváltsa azt a reakciót, ami miatt talán most olyan kedélyes mosoly ül az arcán. - Na és neked tetszett amit láttál? - szedem végül össze a bátorságomat, és kérdezek rá szégyellősen. Bár ez igazából incselkedésnek készült, de ez lett belőle sajnos...
- Többnyire. - felelek tömören a kérdésére miközben magam elé bámulok egy pillanatra, amikor válaszolok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 0:20

Annyira abszurd az egész, de én már semmin sem lepődök meg. Azt hittem, hogy majd olyan semmilyen lesz vele a kapcsolatom, hogy esetleg köszönünk egymásnak, ha nagyon muszáj, de inkább elkerüljük egymás társaságát, erre úgy alakult, hogy már egymás előtt nincs takargatnivalónk. Minden értelemben. Azért mégis csak remélem, hogy az imént történtek a mi kis közös titkunk fog maradni. Na jó, azt nem tartom kizártnak, hogy esetleg ezt is elmesélnem Timurnak, még akkor is, ha már előre tudom, hogy ez az infó túl sok fog lenni számára, de már megszokhatta volna, hogy körülöttem mindig zajlik az élet és mindig, mindent el szoktam neki mesélni.
- Oh, akkor esetleg vetkőzzek le előtted, hogy rendesen szemügyre tudjál venni? - Na ne is álmodjon arról, hogy ezt megtenném. Remélem érzi, hogy költői volt a kérdésem. Örüljön annak is, hogy látott meztelenül, ne válogasson abban, hogy milyen nézetben történt meg. Más férfiak kezüket, lábukat törnék azért, hogy annyit is láthassanak belőlem, mint amennyi neki sikerült. Az már biztos, hogy ezek után jobban oda fogok figyelni arra, hogy az ajtók zárva legyenek, nehogy véletlenül ismét megtörténjen az előbbi.
- Erre most mit kellene válaszolnom? - Kis szemtelen! Viszont azzal meglepett, hogy volt annyi bátorsága, hogy ezt megkérdezze tőlem. - Maradjunk annyiban, hogy nem te vagy az első férfi és nem is az utolsó, aki láttam meztelenül. - Talán, ha értékelnem kellene, akkor adnék neki egy hetest a tízből. Nem volt olyan rossz a látvány, de azért jobban szeretem az izmosabb pasikat, az amolyan kigyúrt állat fajtát.
- Akkor most szépen vedd át tőlem ezt a kanalat és essünk neki a fagyinak. - Lehetne még ennél is furább a szitu? Igen, de inkább nem is akarok foglalkozni a történtekkel és úgy gondolom, hogy ha most a fagyival leszünk elfoglalva, akkor legalább egy kis ideig meg tudunk arról feledkezni, hogy csaknem átcsaptunk nudistába, míg bácsikám távol van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 0:47

Nos azt hiszem nem éppen a legjobban indultak a dolgok a közös együttélésünket illetően. Azt tudom, hogy Chloe viszonylag keveset van itthon, mert elég aktív társasági életet él így nem is számítottam rá, hogy olyan jó vagy közeli viszonyban leszek, mint a húgával. Arra aztán végképp nem, hogy ilyen balszerencsésen fog elsülni a mai délután és véletlenül meglátom meztelenül a zuhanyzóban. Lily valószínűleg csak kinevetett volna tekintve, hogy láttam már korábban is meztelenül, de nem tudom, hogy Chloe-t milyen fából faragták hisz alig ismerem. Mindenesetre, ha ezt elmondom Lily-nek akkor tutira betegre fogja magát röhögni rajtam, aztán majd nekiáll húzni az agyamat, hogy Ő már nem is elég nekem, hanem egyből a nővérére is rányomulok, ráadásul ilyen merész módszerekkel, már rögtön az elején...Fájni fog, már most érzem...
- Dehogyis nem így értettem. - felelek neki ismételten elvörösödve egy kicsit. Nos igen az tény, hogy ez egy kicsit félreérthető volt a részemről sajnos. Legközelebb tényleg használnom kéne az eszemet mielőtt kinyitom a számat. - Csak te tényleg mindent láttál belőlem. - felelem még inkább elvörösödve miközben a kezeimmel diszkréten takarni próbálgatom az ölemet, és a még mindig tartó heves reakciómat. - Igazán szólhattál volna, hogy csak viccelsz. - erőltetek végül egy gyenge mosolyt az arcomra, amikor felé fordulok. Ha őszinte akarok lenni, akkor tényleg elég zavaró, hogy azt is látta, ráadásul ilyen állapotban. Egy kicsit szégyellős vagyok ez tény, de ez egy ilyen helyzetben, mint ez talán normális is nemde? Mindenesetre tényleg kvittek vagyunk most már az tuti.
- Én megelégszem azzal, hogy ha azt mondod, amit gondolsz. - felelek neki egy halovány mosollyal. Bár nem feltétlenül, mint én, aki gondolkodás nélkül közölte, hogy igen nagyon s tetszett, amit látott...nem mintha sok értelme lett volna tagadnom a dolgot. Sajnos eléggé nyilvánvaló volt. - Rendben észben fogom tartani. - bólintok egy mosollyal a szavaira. Egyenlőre inkább nem reklámozom, hogy nekem viszont Ő az első nő, akit meztelenül látok, és hogy az első a húga volt. Igaz, hogy addig nem mentünk el, de ettől függetlenül nem vagyok benne biztos, hogy jó néven venné a dolgot, ha megemlíteném neki. Bár az is lehet, hogy Lily már említette neki. Nem tudom, hogy mennyire vannak szoros vagy jó kapcsolatban.
- Jól van. Ahogy szeretnéd. - Ezzel át is veszem tőle a kanalat, közben arra gondolok, hogy talán a végén még egész jól is kijöhetek ebből a szituból. Nem lenne rossz, ha egy jó kapcsolatot tudnék kialakítani Chloe-val hisz mégiscsak vele fogok mostantól együtt élni egy ideig.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 1:15

Az egészben az a meglepő, hogy még a bácsikámat nem láttam meztelenül, na nem mintha annyira ez lenne minden vágyam, de azon tényleg nem lepődnék meg ismerve az életmódját. Az már tény, hogy nem egy példakép, ha lehet inkább senki se vegyen róla példát, de valamiért mégis bírom a lazasága miatt, na meg azért, mert nem szól bele a dolgaimba.
- Akartam szólni, de túl gyorsan cselekedtél, nem is hezitáltál. - Alig, hogy kimondtam, hogy vetkőzzön rá néhány másodpercre már tényleg ott állt előttem teljesen meztelenül. Fordított esetben én lehet, hogy nem tettem volna meg, amit Connor, vagy legalább rákérdeztem volna, hogy ez most komoly? Na jó, valljuk be, hogy azért nem ismer annyira, hogy tudja, hogy mikor viccelek és mikor vagyok komoly. Persze az már egy egészen más dolog, hogy néha nagyon is meg tudom játszani a komolyságot mikor viccelek, már csak a hatás kedvéért is.
- Ja, azt még akkor gyorsan elmondom, hogy itt, ebben a házban nem is olyan szokatlan a hiányos öltözékben megjelenő nők látványa. - Először meglepődtem mikor ide költöztem és reggel találkoztam a hűtő előtt a nagybácsim egyik áldozatával, aki zavartalanul ivott bele a narancslébe teljesen meztelenül. Aztán volt az a lepedőbe csavart csaj, majd a szilikon mellű bige, aztán meg már felhagytam a számolással és azzal, hogy az ilyeneken meglepődök. Az idősebb Foster már jó ideje házon kívül van, ez csak annyit jelent, hogy felszedett valakit és inkább a csaj lakását alakítják át szex barlanggá.
- Nyugi, mindig azt fogom mondani, amit gondolok. - Ezt belátható időn belül észre fogja venni, ahogy szép lassan megismerjük egymást számára is nyilvánvalóvá fog válni, hogy ami a szívemen az a számon típus vagyok.
- Hát, ha mindenbe bele egyezel, amit mondok, akkor úgy tűnik, hogy nem lesz gázos az együtt élés. - Viszont ez mégis elég fura számomra, de majd szép lassan utána fogok járni, hogy miért is van ez. Közben elkezdtem enni a fagyit.
- Na és szűz vagy még? - Szemrebbenés nélkül kérdeztem rá, miközben a kanálról nyalogattam le a csokis csodát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 1:48

Jó, hogy nem volt itthon Chloe nagybácsikája bár, ahogy hallottam az öreg nem csak szórakozott, és laza, hanem egy igazi nőfaló is akárcsak apám volt anno "fiatalabb" éveiben. Persze mondjuk lehet, hogy magasról tenne rá, hogy láttam meztelenül az unokahúgát vagy talán még egy jót is nevetne rajta főleg, ha meghallaná, hogy utána mi történt, de az is lehet, hogy nem szóval jobb, hogy nincs itthon. Most már csak abban reménykedem, hogy Chloe sem fog neki elkezdeni mesélni...
- Igen, azt hiszem a régi szokásokat elég nehéz kiölni, ha már egyszer rögzültek. - felelek neki egy zavart mosollyal. Nos igen apám anno könyörtelenül engedelmességre nevelt és nem éppen a legfinomabb módszerekkel, erről árulkodnak a hátamon lévő hegek is. - Amilyen komoly tekintettel néztél rám, amúgy sem fordult meg hirtelen a fejemben, hogy csak viccelsz velem. - teszem még hozzá bár ezt a helyzetet már felesleges mentegetnem, ami történt az megtörtént. Kár, hogy nem ismerem annyira, hogy tudjam mikor viccel csak és mikor van az, amikor tényleg komolyan gondolja a dolgokat. Mindenesetre elvileg még bőven lesz időm megismerni, ha minden igaz. Legalábbis szeretném jobban megismerni.
Azt hiszem, elég buta arcot vághatok a következő mondat hallatán. Igen jól gondod, ha arra tippelsz, hogy most azon filózok, hogy magára értette, hogy szeret hiányos ruhában lófrálni a lakásban vagy pedig esetleg a nagybácsinak van olyan hóbortja, amiről tudnom kellene, bár a hallottak alapján az utóbbi. Gondolom, az öreg sokszor hoz haza nőket, és az se ritka, hogy azok azt hiszik más nincs is itthon szóval előfordulhat, hogy pucéran szaladgálnak a házban. Mindenesetre, ha összefutok az egyikkel, akkor igyekszem diszkréten kezelni a helyzetet, és úgy tenni mintha ott se lennék. Igen azt hiszem ez lesz a legjobb megoldás...- Értem. - nyugtázom egy tömör válasszal, és egy halovány mosollyal a szavait. - Jó tudni. Majd igyekszem lelkiekben felkészülni erre. - teszem még hozzá egy mosollyal.
- Ahogy én is. - Ha tényleg így lesz, akkor azt hiszem nem lesz olyan gázos az együttélés, mint az sejtettem eddig. Még a végén egész jól ellehetünk Chloe-val akárcsak a húgával voltunk, amikor még ott laktam velük. - Mindenbe azért talán nem egyezek bele majd, de ígérem, hogy igyekszem a békés együttélésre törekedni, úgy hogy az neked is és nekem is jó legyen. - felelek neki egy halovány mosollyal az arcomon, majd csatlakozom hozzá a fagyi evésben.
Egy pillanatra megakad a fagyi a torkomon a követező kérdése hallatán. Úgy tűnik igaz volt a pletyka, hogy elég szabadszájú, és nem fél rákérdezni a dolgokra. - Igen...az. - felelem végül kicsit mormolva, teljesen elvörösödött arccal. Bár van egy tippem, hogy erre magától is rájöhetett már. Olyasvalakinek, akinek már van tapasztalata nem feltétlenül okozott volna olyan heves reakciót egy meztelen női test látványa, mint az én esetemben történt most.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 2:38

Valamiért valami belső kis hangocska azt suttogja, hogy jobb, ha erre még nem kérdezek rá, hiszen ki tudja, hogy miféle válasszal állna elő. Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy valami lappang a dolgok háttere mögött és még nem vagyunk olyan viszonyban egymással, hogy erről nyíltan beszéljen velem. Akármennyire is gátlástalanul szoktam bárkinek bármi kérdésemet feltenni most mégis úgy döntök, hogy jobb lesz, ha hallgatok.
- Gratulálok Connor, szem és fültanúja lehettél zseniális színészi tehetségemnek. - Ennek köszönhető az iménti sztriptíz is. Vissza gondolva, azért mégis csak meglepő volt, hogy szó nélkül tette azt, amit mondtam. Habár már az évek alatt hozzá szokhattam volna, hogy a férfiak többsége bármit megtesz nekem.
- Az első pucér nős találkozás lesz a legmeglepőbb, aztán már hozzá lehet szokni. - Tettem még hozzá az imént elszórt információ morzsához némi részletet, amiből számára is nyilvánvalóvá válhat, hogy nem én fogok meztelenül mászkálni a házban. Valamiért úgy éreztem, hogy ez szükséges, talán már csak az arckifejezéséből is láthattam, hogy nem egészen érti, hogy most másról, vagy esetleg magamról beszélek.
- Na és van bármi elképzelésed arról, hogy hogyan is fog zajlani az a bizonyos békés együttélés? - Mert nekem szoktak néha lenni bizonyos rossz napjaim, és akkor tuti, hogy mindenért bele fogok kötni, vagy csak simán levegőnek nézni. Sosem állítottam magamról, hogy egyszerű eset lennék, de olyankor hatalmas türelem kell hozzám.
- Sejtettem. - Azt is mondhattam volna, hogy biztos vagyok benne, mert nekem van egy húgom, aki eléggé sok mindent mesélt. Ezt viszont nem kell tudnia. Abból, hogy nem kérdez vissza, vagy azt hiszi, hogy én tuti nem lehetek szűz, vagy már hallott rólam néhány dolgot, amin egyáltalán nem lepődnék meg. Egy újabb kanál fagyi után akaratlanul is elmosolyogtam magam mikor bevillant, hogy Timur is pont ilyen vörös szokott lenni, mikor zavarba ejtő kérdésekkel bombázom.
- Hány éves is vagy? - Pusztán csak érdekel, nem azért kérdezem, mert ítélkeznék felett, hogy még mindig szűz, mindenki akkor szakítsa át a célszalagot, amikor úgy érzi, hogy ideje már célba érnie.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 3:11

Örülök, hogy nem áll neki kérdezősködni, hogy miféle régi szokások is ezek, amiket az előbb figyelmetlen módon megemlítettem. Nem akarnék neki mesélni erről...még nem legalábbis. Akkor el kellene mondanom, hogy milyen ember is volt az apám, és hogy miként is képzelte el a nevelésemet. Be kell, hogy valljam az utóbbi egy évben viszonylag megváltozott, és már nem ver, de ez betudható annak is, hogy együtt él Chloe és Liy anyjával és Lily-vel így talán nem meri már bevállalni ezt. Azt nem hinném, hogy ennyire megváltozott volna ilyen rövid idő alatt...
- Igen látom. - mosolyodom el finoman. - Úgy tűnik komolyan hallgatnom kellett volna a húgodra, amikor ezt ecsetelte nekem anno. - Igen Lily figyelmeztetett rá, hogy a nővére félelmetesen jó a színészkedésben, és mások meggyőzésében, de nem vettem komolyan. Mondjuk az előbbi szituációban meg se fordult bennem, hogy csak megjátssza magát vagy valami ilyesmi. Legalábbis nekem nem volt időm ezen elmélkedni inkább azonnal cselekedtem, amint meghallottam a szavait. Hülye dolog volt beismerem...
- Jó tudni. - nevetem el magamat halkan. Ezek szerint akkor jó volt a megérzésem, hogy nem Chloe lesz, az aki meztelenül járkál fel-alá a lakásban hanem a nagybátyja éppen aktuális hölgyike lesz az illető nagy eséllyel. Mindenesetre jobb, hogy ezt most letisztáztuk mielőtt téves következtetésekre jutottam volna vagy Ő gondolt volna valami rosszra esetleg velem kapcsolatban. Igen, tényleg jobb már az elején tisztába rakni a dolgokat.
- Még nincs, de bízom benne, hogy idővel majdcsak kialakul a dolog, és nem lesz gond. - Halovány mosoly kúszik az arcomra, ahogy válaszolok neki, hisz tényleg bízom benne, hogy nem lesz túl sok buktató az idő alatt, amíg egy fedél alatt kell élnünk. Persze mindenkinek vannak rosszabb napjai, mint ahogy nekem is, és valószínűleg lesznek vitáink, de ez hozzátartozik a mindennapokhoz, azt hiszem. Mindenesetre én szerencsére birkatürelemmel vagyok megáldva.
- Gondoltam, hogy nem volt nehéz kitalálnod. - Igen valószínűleg nem esett nehezére értelmezni a reakcióimat és ezáltal felállítania a konklúziót. Persze akkor is tudhatta volna, hogy ha beszél erről a húgával. Ő minden bizonnyal készségesen átadta volna neki ezt az információt, és azt is, hogy Ő viszont már mutatott nekem egy-két dolgot, amíg együtt éltünk. De talán jobb is, hogy nem tartott élménybeszámolót azokról a dolgokról. Nem biztos, hogy Chloe örömmel hallgatta volna végig, még ha éppenséggel nem is tűnik egy apácatípusnak. Sőt a pletykák alapján egész biztosan nem az, ha azoknak lehet hinni...
- 20. - felelek neki kissé habozva. - Na és te? - kérdezek vissza egy halovány mosollyal. Most valószínűleg azt gondolja, hogy ez így elég gáz, de sajnos korábban nem volt részem ilyen élményben, Lily-vel meg nem akartam volna siettetni a dolgot, bár Ő készséges volt-e tekintetben, főleg, hogy neki már bőven volt tapasztalata ebben, ahogy a hírek szerint a nővérének is van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 3:46

- Azért remélem, hogy nem hittél el neki mindent, legalábbis azokat a dolgokat, amiket rólam oszthatott meg veled. Néha szeret túlzásokba esni. - Azt inkább nem tettem hozzá, hogy én is, de nem szóban, hanem cselekedetben. Fiatal vagyok előttem áll az egész élet elven működök. Jobb minél hamarabb megtenni bizonyos dolgokat, amiket majd öregen megbánhatok. Inkább megbánom, hogy megtettem, minthogy azt, hogy nem volt elég bátorságom megtenni, de szerettem volna, csak nem mertem.
- Nem minden igaz, amit állít. - Ismerem már annyira Lilyt, hogy tudjam eléggé erős a fantáziája, főleg, ha rólam van szó. A távolság ellenére úgy érzem, hogy egészen szoros a közöttünk lévő kapcsolat, hiszen gyakran beszélünk telefonon keresztül akár órákig.
- Akkor nem lesz gond, ha betartod azt a kevéske szabályt, amit elvárunk. Soha ne nyiss ajtót senkinek, kivéve akkor, ha szeretnéd szemtől szembe találni magad egy csalódott, vagy bosszúszomjas nővel. Voltak itt már nagy drámázások és úgy vagyok vele, hogy inkább kint ordibáljon azaz idióta tyúk, aki összeáll a bácsikámmal, mint idebent. - Volt mikor én éreztem magam kínosan, amikor a csaj rájött, hogy semmi komolyat nem akar tőle a bácsikám és nemtetszését egy hatalmas hiszti keretein belül közölte velünk.
- Ami pedig engem illett, azt hiszem, hogy megleszünk, ha csak akkor jössz be a szobámba, ha kopogás után engedélyt kaptál rá. - Azt hiszem, hogy az a minimum, hogy megpróbáljuk egymásnak megadni a privát teret, ezért én sem fogok betoppanni hozzá, hogy előtte ne kopogtam volna, ha egyáltalán valaha is arra vetemednék, hogy bemegyek a szobájába.
- Oh, Lily nem említette? - Ha tényleg nem, akkor a koromat biztosan nem találta olyan érdekesnek, hogy megemlítse, biztosan jobban szeretett arról mesélni neki, hogy miket műveltem még akkor, mikor velük éltem.
- Mennyinek nézek ki? - Ha zavarba akarnám hozni, akkor úgy kérdeztem volna rá, hogy mit gondolhat hány éves lehetek a látottak alapján... Ugye ha már mindent látott belőlem. Pusztán csak kíváncsi vagyok a válaszára, aztán megosztom vele azt az információt, amiről évről évre zavaróbb lesz válaszolni. Nem, mintha ilyet illene kérdezni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 15:56

- Nem. Nem hittem. Próbáltam objektív maradni a tőle hallott pletykákkal kapcsolatban. Úgy voltam vele, hogy elvileg úgyis megismerlek majd, hogy ha már együtt fogunk lakni. - Nos igen hallottam egy-két elég meredek, és merész sztorit Lily-től amelyeknek Chloe volt a főhősnője. Azokban elég vad képet festett róla, és az életmódjáról is különös tekintettel a "szerelmi életét" illetően. De most, hogy itt vagyok vele, valahogy egyáltalán nem tűnik annak a típusnak, akit elfestett nekem. Legalábbis ha olyan személy lenne, akkor nem hiszem, hogy ennyire zavarná, hogy egy pillanatra láttam meztelenül ráadásul oldalnézetből, ami maximum softcore-nak minősül akárhonnan is nézzük...
- Igen sejtettem, hogy egy kicsit élénk lehet a fantáziája. Bár azt hiszem, hogy mind így vagyunk ezzel egy kicsit néhanapján. - Semmiképpen sem hiszem, hogy rosszat akarna ezzel a nővérének. Mindössze csak arról lehet szó, hogy a tőle hallott történeteket egy kicsit színesítve adja elő, vagy csak hozzáad egy-két (na jó sok) részletet, hogy kicsit felturbózza őket. Én pedig csak ezeket a változatokat hallottam tőle.
- Kezd egyre izgalmasabbá válni a dolog, bár nem tudom eldönteni, hogy ez most pozitív vagy éppenséggel negatív értelembe értsem-e. Mindenesetre észben tartom, amit mondtál. - vonom fel a szemöldökömet mielőtt bólintanék a szavaira. Nem vagyok benne biztos, hogy ez lenne az, amire vágyok azokon a napjaimon, amikor amúgy csak egy kis nyugalomra vagy csendre vágynék. Nem mintha lenne mit tenni hisz mégiscsak vendég vagyok itt, akárhogy is nézem. Ahogy Chloe is mondja, majd idővel biztosan hozzá fogok szokni ezekhez a dolgokhoz. Bár azt kétlem, hogy hiányozni fognak, amikor egyszer majd elköltözöm innen.
- Persze ez evidens. Amúgy se lenne eszembe kopogás nélkül bemennem más szobájába. - felelek Chloe-nak egy halovány mosollyal. Ezt igazából mondania se kellett volna hisz számomra például egyértelmű a dolog, hogy így működik. Gondolom ezek szerint nem kell attól tartanom, hogy Ő felbukkan mindenféle figyelmeztetés, vagy előrejelzés nélkül a szobámban. Nem mintha annyira lenne bármi is, amit rejtegetnem kellene előle.
- Nem igazán. Ilyesmiről annyira sose beszélgettünk. - Igaz is sose kérdeztem tőle, hogy Chloe pontosan hány éves is, de amennyire emlékszem maximum csak 1-2 év lehet kettejük között. De nem is tűnik sokkal idősebbnek igazából.
- Talán 22-23. Többnek semmiképpen sem tűnsz. - Ha mindent egybe vetek, sokat nem tévedhetek, ha az előbbi gondolatmenetemből indulok ki. Aztán maximum meglepődök egy kicsit, de az már igazából annyira lényegtelen lenne, hogy nagyon nem is vágna padlóhoz. Bár lehet, hogy nem volt éppenséggel a legjobb dolog, hogy rákérdetem a korára. Egy nőtől nem illik ilyet kérdezni. Mindenesetre késő bánat most már.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 22:43

- Csak úgy kíváncsiságból kérdem, mi volt a legdurvább, amit rólam hallottál? - Van néhány tippem, de az első az lenne, hogy úgy váltogatom a partnereimet, mint mások a fehérneműket. Ez persze nem igaz, de tény, hogy aktív szexuális életet élek, persze ez senkit sem zavarna abban az esetben, ha a partnerem ugyan az lenne, de nem mintha bárkinek is bármi köze lenne ahhoz, hogy milyen tempóban falom a pasikat. Szeretem a változatosságot és úgy vagyok vele, hogy ilyen fiatalon még ráérek arra, hogy bárki mellé lekössem magam.
- Sok mindenben hasonlít rám Lily, de az már biztos, hogy élénkebb a fantáziája. - Erről eszembe is jutott valami. - Neked mesélte, hogy régen mindig beosont este a szobámba és bebújt mellém az ágyba? Nála sosem volt hiány a szekrényben élő, vagy az ágy alatt lévő szörnyekből. - Ezen hangosan felnevettem, hiszen kettőnk közül Lily volt az, aki rémeket látott folyton, már kislányként is élénk fantáziával rendelkezett.
- Ez csupán csak nézőpont kérdése, ha szereted a szappanoperákat, akkor nem fogsz itt unatkozni. - A bácsikám mindig is a könnyen megkapható nőkre utazott, ezért sem értem, hogy azok a nők mit várnak tőle, akik egyből ágyba bújnak vele. Tudhatnák, hogy ebből nem lesz több, mint egy kis kaland a bácsikám részéről.
- Rendben, akkor ezt is megbeszéltük. - Nem szeretem a szabályokat, aki már ismer, az tudja, hogy mennyire nem, de néha fel kell állítani néhányat, főleg akkor, ha valakivel egy fedél alatt kell lakni. Gondolom később jönnek csak még a kompromisszumok.
- Huszonhárom. - Hát most aztán tényleg sikerült neki beletrafálnia. Úgy tűnik, hogy van közöttünk három év korkülönbség, ami nem is igazán lényeges. Néhány hosszúra sikeredett másodpercig csak hallgattam, miközben a fagyira koncentráltam.
- Szerintem venni kellene néhány doboz fagyit, tele tölteni vele a kádat és simán csak bele feküdni. - Ilyen melegben nem is vágynék másra, persze ezt az ötletemet nem fogom megvalósítani, habár láttam már olyan videót a neten, hogy a hapsi bele feküdt egy teli kád csokis pudingba.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime28.07.16 23:48

- Nem vagyok benne biztos, hogy hallani szeretnéd. Erről inkább a húgodat kérdezd meg. - térek ki diplomatikusan a válaszadás elől. Az igazság az, hogy sokkal inkább nem tudok dönteni ebben a kérdésben, és kiválasztani egyet a tömérdek meredek sztori közül, amiket Lily mesélt nekem a nővéréről. Talán jobb is, hogy ha tartom a számat, majd ők ezt lerendezik egymás között...
- Igen azt vettem észre. - mosolygok szelíden Chloe-ra. Igen, ha tényleg csak felnagyította az állítólagos történteket és egy kicsit még ki is színezte őket a fantáziájával akkor egész biztos, hogy nagyon, de nagyon élénk a fantáziája. Bár az, hogy ilyen részletességgel képes lefantáziálni azokat a dolgokat, amit mesélt...nem feltétlenül mondom azt, hogy ez rossz, de egy kicsit maradibb ember számára egészen hátborzongató lenne az információtömeg ezen témában.
- Nem ezt az információt valahogy elfelejtette velem közölni. - Mindenesetre nem bírom ki, hogy ne nevessek én is egy kicsit ezen. Még jó, hogy Chloe megosztotta velem ezt az értékes információt. Legalább majd legközelebb, amikor Lily elkezdi szívni a véremet jó szokása szerint akkor most végre majd nekem is lesz mit elővenni a tarsolyomból, és kicsit húzni vele az agyát.
- Tartok tőle, hogy sajnos nem tartozom bele ebbe a kategóriába. De majd úgyis hozzászokom idővel. - Az arcomra finom mosoly kúszik, majd egy mély sóhajjal nyugszom bele a szörnyű igazságba, hogy bizony valószínűleg igenis szemtanúja leszek néhány olyan jelenetnek, aminek nem szeretnék az lenni. Legalábbis otthon anno volt elég cirkusz és nem hiányzik a régi szép emlékek felmelegítése az agyamban. Így is épp elég sokszor eszembe jutnak, és nem éppen az a hatásuk, hogy megszépítsék a napomat.
A szavaira most csak bólintok, nincs külön hozzáfűznivalóm, és felesleges is lenne tovább ragozni a dolgot. Az alapszabályokat elfektettük, most már csak tartanunk kell magunkat hozzájuk, hogy az együttélésünk zökkenőmentesen folyjon, amíg itt élek Chloe-val és a nagybácsikájával. Most úgy érzem, hogy valószínűleg nem lesz probléma hisz nekem semmi kivetni valóm sincs a hozott szabályokkal, könnyen tartani fogom magamat hozzájuk, és Chloe sem tűnik annak a típusnak, aki ne tartaná a szavát.
- Akkor végül is jó volt a sejtésem. - Nem mintha olyan rohadtul nagyot tévedhettem volna-e tekintetben. Az, hogy három éve idősebb, mint én engem különösen nem zavar hisz hellyel-közzel még mindig egyazon korcsoportba tartozunk igazából szóval nem is foglalkoztat különösebben a dolog, legalábbis én nem valami problémaként tekintek rá.
- Nem vagyok benne biztos, hogy jól működne a dolog. Valószínűleg előbb kapnál tüdőgyulladást, mint hogy kellemesen lehűlnél. - jegyzem meg egy halovány mosollyal. Bár azután a jégkocka-öntögetős őrület után azt hiszem, már semmin sem lepődnék meg igazán. A világ tényleg tele van fura emberekkel, és a még furcsább ötleteikkel...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime09.09.16 13:50

Hirtelen két opció jutott eszembe. Lily tényleg mindenről beszámolt neki és most Connor nem akar mindent rám zúdítani, vagy talán a húgom képes volt néhány dolgot eltitkolni előle. Akárhogy is legyen, azt sosem tagadhatom, hogy eléggé vadul élem az életemet és szeretem kivenni a részem a bulizásból, ezért bizony van néhány megbotránkoztató sztorim. Fiatal vagyok, mikor éljek, ha nem most? Azon az elven vagyok, hogy inkább megteszek valamit és talán később megbánom, inkább, mint hogy azt bánjam meg, hogy nem volt bátorságom megtenni.
- Rendben. Egyébként is megígérte, hogy meglátogat a közel jövőben, így lesz is rá alkalmam. - Feltéve, ha odáig el nem felejtem, hogy erről ki szerettem volna faggatni. Elvégre sok közös programot beszéltünk már meg telefonon, hogy mivel foglaljuk le magunkat, ha meglátogat.
- Szereti magát erősnek mutatni, biztosan ezért nem mesélt erről. Így vissza gondolva azért kicsit sajnálom, hogy egyszer sem bújtam el a szekrényében, hogy a frászt hozzam rá, pedig néha igazán megérdemelte volna. - Imádom a húgomat, jó kapcsolatot ápolunk, de ettől függetlenül azért megtörtént hogy piszkosul összevesztünk egymással, de a testvéri szeretet már csak ilyen. Mindenkitől megvédeném, ha tehetném, de néha képes lennék egy kanál vízben megfojtani.
- Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Itt tényleg ez van érvényben. - Mert azt sosem szabad elfelejtenünk, hogy itt mi csak vendégek vagyunk, hiszen ez a bácsikám háza. Nagy szerencsénk van abban, hogy a bácsikám igazán jó fej, de majd idővel gondolom Connor is jobban meg fogja ismerni, talán még szerencsésnek is fogja magát érezni azért, mert itt lehet most velünk, mert itt többnyire a móka és a kacagás van érvényben.
- Akkor nincs mit tenni, mint továbbra is kitartani és átvészelni ezt a meleget. - Még jó, hogy Connor itt van, mert a következményekre nem is gondoltam, persze nem feltétlenül valósítottam volna meg a fagyival kapcsolatos ötletemet.
- Néha feledékeny tudok lenni, de szerintem még nem tértem ki arra, hogy mi van akkor, ha esetlegesen látogatót fogadnál. Nem vagyok semmi rossznak az elrontója és akármikor akárki jöhet hozzád, de ha lehet a szükségleteidet próbáld halkan rendezni. - Azt hiszem, hogy pontosan érti, hogy mire is próbálok célozgatni és azt is gondolom, hogy ha már én ilyet kérek tőle, akkor az azt jelenti, hogy én sem fogok hangoskodni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime09.09.16 22:28

Nos afelől semmi kétségem, hogy a Lily által elmondott történeteknek van némi valóságalapjuk, de Chloe, azért nem tűnik olyan féktelen vadul tomboló típusnak, mint azt a "hősköltemények" sugallták róla, amiket a húga zengett. Mindenesetre annak örülök, hogy így első ránézésre teljesen jófej, és valószínűleg nem lesz nehéz vele kijönni. A hírhedt nagybácsival még nem igazán volta alkalmam találkozni, de remélem, hogy minél előbb sor kerül rá, és vele kapcsolatban is majd hasonlóan kellemeset fogok csalódni, mint Chloe esetében. Persze ez még a jövő zenéje. De előbb-utóbb sor fog rá kerülni.
- Tégy úgy. Aztán majdcsak közös nevezőre juttok a témában. - felelek az újdonsült mostohanővéremnek egy halovány, kedves mosollyal. Nem tűnik feledékeny típusnak, aki ezt elfelejtené, én viszont nem mártottam be Lily-t szóval ezután csak rajta fog múlni, hogy mit is mondd el a nővérének a témával kapcsolatban.
- Ha tényleg eljön meglátogatni, akkor lesz rá alkalmad, amennyiben a szándékod ég fent áll majd. - nevetem el magamat halkan. Igen azzal tényleg nem dicsekedett, hogy fél a sötétben bár lehet, hogy mostanra legyőzte ezt a félelmét, legalábbis sose adta jelét, hogy fél, amikor éjjelente néha átjött hozzám. De azt hiszem, ezt inkább nem reklámozom Chloe felé bár az is igaz, hogy nem az én fejemből pattant ki a dolog anno. Én csak kollaboráltam a dologgal. Mindenesetre ha Chloe ijesztgetni szeretné a húgát lelke rajta, ha sikerrel jár, ha nem, én biztosan nem fogok beleszólni.
- Valószínűleg megszokok. Egyáltalán nem tűnik rossz helynek se ránézésre, se az eddig hallottak alapján. Jól fogom itt érezni magamat szerintem. - felelek Chloe szavaira egy fél-mosolyra. Ha tényleg az a legnagyobb probléma, hogy Chloe nagybácsijának valamelyik volt nője néhanapján idejön balhézni akkor azt kell, hogy mondjam ez valószínűleg maga lehet a paradicsom. Még ha kicsit sorozatszerűnek is tűnik, hogy ezután egy hóbortos nagybácsival és egy gyönyörű mostohanővérrel fogok együtt lakni, azt hiszem valamiért nagyon is várom már ezt. Talán az újfajta szabadság érzete, és a tény, hogy itt valószínűleg senki sem akar majd szíjat hasítani a hátamból adja az erőt, és a kíváncsiságot, ami most bennem van.
- Egyenlőre sajnos igen, de bízzunk benne, hogy talán nemsokára javul a helyzet. - Igen ez a meleg lassacskán tényleg teljesen elviselhetetlen, és sajnos még a napközben beiktatott hűsítő zuhanyok hatása sem tart tovább néha perceknél, mint ahogy ebben az esetben is történt. Chloe jégkrémes ötlete nem is olyan rossz..
- Ne aggódj nem valószínű, hogy nagyon lesz bármi ilyesmi is. - felelek neki egy szégyellős mosollyal miközben kissé újra elvörösödöm. - De ha esetleg mégis ígérem, hogy csendben leszek. - toldom még meg a mondandómat egy erőtlen mosollyal. Nem tartom valószínűnek, hogy úgy hordom majd haza a lányokat, mint más az ásványvizet tekintve a tapasztaltaimat, és a kis problémámat, de ettől még ha lesz ilyen akkor tiszteletben fogom tartani Chloe kérdését.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime10.09.16 17:06

Szavai után mindössze egy apró bólintással felelek. Általában képes vagyok egy témán a kelleténél is többet rugózni, de ez még lassan szerintem is kezd lerágott csont lenni. Az, aki ismer, az tudja rólam, hogy bőbeszédű szoktam lenni, de most mégis olyan nehéz neki bármit is mondanom. Eddig a családom másik felével élt, most pedig ide került. Valószínűleg sokkal több mindent tud rólam, mint amennyit elárul, ezért úgy érzem, hogy valamennyire fölényben is van velem szemben. Sokkal kevesebbet tudok róla, mint szeretnék, de gondolom ez idővel változni fog, elvégre lakva ismeri meg egymást igazán az ember.
- Vagy esetleg téged is ráveszlek egy kis mókára Lily kárára. - Már csak a gondolattól is nevethetnékem támadt, de persze azt nem tudhatom, hogy Connor mennyire lenne benne az ilyesmiben. Mint lenni szokott nálunk is megvan az a bizonyos testvéri viszony, amibe néha napján még az is belefér, hogy a frászt hozzuk rá a másikra.
- Valószínűleg nem is nagyon akarunk abban akadályozni, hogy jól érezd magad itt. - Mert nekem aztán mindegy, hogy mit fog művelni az itt léte alatt. Gondolom túl sok mindent nem fog művelni, legalábbis olyan dolgokat, amikkel megbotránkoztatna minket. Látszólag eléggé nyugisnak tűnik, aztán majd kiderül, hogy jól tippeltem-e vagy sem.
- Mondjuk leginkább mikor itt ilyen meleg van, akkor veszem észre, hogy mennyire is hiányzik New York. - Hangosan felsóhajtottam. Tagadhatatlan, hogy ott még a nyárt is jobban át lehet vészelni, mint itt. De aki Vegasban él, az kénytelen alkalmazkodni ehhez a klímához.
- Ugyan már! Vegas tele van csinos lányokkal, biztosan lesz néhány hódításod. - Habár a baráti körömben is vannak olyanok, akik közelében lehet rengeteg csinos lány, mégis bátortalanok, ha arról van szó, hogy csajozni kell.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime09.10.16 19:37

Nincs nagyon értelme tovább feszegetni ezt a témát. Ha találkozik majd a fiatalabbik tesójával, akkor valószínűleg úgyis kitárgyalják, majd azt, amit eddig megtudtak rólam, ahogy Lily is elárult szerintem mindent a nővéréről, amit tudni érdemes volt számomra az ideköltözésem előtt. A kényes témákat kerülte, de ez nem különösebben meglepő, én is ezt tettem volna. Reménykedem, hogy ehhez, majd az én esetemben is tartani fogja magát. Nem mintha titkolózni akarnék vagy ilyesmi, de mindennek megvan a maga ideje így a múltam kivesézésének is. Majd ha már egy kicsit jobban megismerjük egymást, és jobban ki fogunk majd jönni, akkor azt hiszem ideje lesz annak, hogy beszélgessünk ezekről a dolgokról is. Amúgy sem akarom már most lerombolni a képet, ami esetleg az apámról kialakult a szemükben végtére is pozitívan változott az öregem az elmúlt években. Nem mintha ez mentséget jelentene arra, ahogy évekig viselkedett velem...
- Nos lehet azt majd inkább kihagyom. - mosolyodom el szelíden. - Az ilyen megviccelős, ijesztgetős dolgokban annyira sose voltam jó. - toldom még meg a válaszomat. Sose volt testvérem így annyira nem fejlődött ki nálam ez a poénkodjunk a testvérünkkel nevezetű érzék vagy érzés, már amennyiben létezik ilyesmi. Épp ezért is nem lelkesedem annyira az ötletért.
- Hála és köszönet, bár nm valószínű, hogy túlságosan sok vizet fogok zavarni itt. - nevetem el magamat Chloe válasza hallatán. Az én csendes visszahúzódó életmódommal valószínűleg azt se nagyon fogják észrevenni, hogy itt vagyok-e vagy sem. Gyanúm erős, hogy több időt fogok itthon tölteni, mint házon kívül, de még ez is változhat. Attól függ, hogy kikkel ismerkedem majd össze az egyetemen. Ha bulisabb a társaság, akkor több mint esélyes, hogy én is kicsit többet fogok majd eljárkálni szabadidőmben. De még ez is elég erősen a jövő zenéje, ki tudja, hogy alakulnak a dolgok.
- Hát igen Los Angeles-ben legalább vagy egy tengerpart, ahova leugorhat az ember, hogy ha már elviselhetetlen a hőség. Mondjuk túl sokat sose jártam oda. - sóhajtok fel én is. A nyarak ott is eszméletlenül forróak, de mégis ott van az óceán, ami legalább lehűsíti valamennyire az időjárást, de legalábbis megnyugvást nyújt. Nem mintha olyan túl sokat lubickoltam volna. Egyrészt a hátam miatt másrészt meg félek a cápáktól. Nem mintha láttam volna valaha is egyet élőben az akváriumon kívül...de akkor is félelmetesek...
- Majd kiderül, hogy lesz-e vagy sem. - felelek neki egy enyhe pírrel az arcomon. Persze az is szerepelt a céljaim között, hogy esetleg találok majd egy barátnőt vagy valami hasonlót. De ismerve az én tempómat azt hiszem ez mg váratni fog magára egy ideig. Bár felesleges is siettetni a dolgokat. Majd lesz valahogy...
- Na és, hogy hívjalak ezentúl? Chloe-nak vagy Nővérkémnek? - villantok felé egy cinkos mosolyt. Lily-vel bátyónak meg hugicának szólítjuk egymást, de az a mi baromságunk igazából...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime10.10.16 14:15

- Szóval akkor te az a komoly srác vagy? - Igyekeztem leplezni pillanatnyi csalódottságomat előtte. - Pedig én már kezdtem azt hinni, hogy sikerül majd kettőnknek egy kis vidámságot csempészni a házba. - Tettem még hozzá gyorsan. Nem szeretnék úgy élni, mintha egy könyvtárban lennék és minden hangoskodásomért valaki állandóan lepisszegne. Szeretek mókázni, nevetni, vagy másokat ugratni.
- Akkor már megvan előre a terved? Eldöntötted, hogy senkit sem fogsz zavarni, és az időd nagy részét a szobádban a négy fal között fogod tölteni? - Mert ennyi erővel akár börtönbe is vonulhatna. Az már biztos, hogy én nem bírom a bezártságot, sőt bele is őrülnék, ha nap, mint nap a szobámban találnám magam töprengve az élet nagy dolgain. Valójában azt sem tudom, hogy mit lehetne csinálni olyan sokáig a négy fal között, akkor ha nem szeretnék a későbbikében gumi falú szobában, kényszerzubbonyban találni magamat.
- Pedig az is felmerült bennem, hogy esetleg bemutatlak a barátaimnak. Tudom milyen az, ha új városba kerülsz, ahol senkit se ismersz. - Néhány napig eléggé rosszul éreztem magamat, de aztán gyorsan találtam magamnak barátokat. Eleinte úgy éreztem, hogy az új barátaim nem tudják pótolni a régieket, akiket ott kellett, hogy hagyjak, de aztán ahogy teltek a hónapok megváltozott a nézőpontom. A távolság nagy barátság gyilkos tud ám lenni.
- Akkor mégis mit csináltál? Kukkoltad a hírességeket szabadidődben? - Mert köztudott, hogy LA tele van sztárokkal. Persze én nem vagyok az a megrögzött sztár imádó, aki már mániákusan rajong valakiért, de azért van néhány, akikkel szívesen összefutnék.
- Mikor így elpirulsz, akkor mindig eszembe juttatod a legjobb barátomat. - Ki más is lehetne az, mint Timur. Ő is ilyen szégyenlős, hogy az ilyen témáktól egyből pír jelenik meg az arcán, de ezt mindig is aranyosnak tartottam.
- Mostantól csak a ház úrnőjeként emlegethetsz. - Szemtelenkedik velem? Majd vissza fogja kapni, de még hogy! Igyekeztem megtartani komoly ábrázatomat, de mégis csak sikerült magam elnevetni a végére.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Connor & Chloe Connor & Chloe  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Connor & Chloe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Connor Widsworth
» Lissa O'Connor
» Connor Cameron Myles
» Chloe Easton
» Timur & Chloe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Veronica Chloe Foster Lakóhelye-