welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Frea Holm  Vote_lcapFrea Holm  Voting_barFrea Holm  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Frea Holm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Frea Holm
Frea Holm



TémanyitásTárgy: Frea Holm Frea Holm  I_icon_minitime16.09.19 20:03



Frea Holm
A düh (...) néha nagyon is hasznos szenvedély. Egy dühös ember sohasem fél annyira, mint egyébként.

[You must be registered and logged in to see this image.]; border: 6px solid #6F607A;">

Név: Frea Holm
Becenév: Frea, Veszettkutya
Születése hely, idõ: 1988, 02. 05 / USA, Booklyn
Szeretett személyek: Alexandra Holm/testvér/
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport:Fejvadász
Foglalkozás:Fejvadász
Szexualitás:Heteroszexuális 
Avatar alany:Alissa White Gluz

Ki vagyok én...?!
Vagány, brutális és kemény nő. Nem bátor hanem vakmerő. Akkor is jár a szája, mikor nem kéne, és ez néha bejön néha nem. A kórházakban és a rendőrőrsön is rendszeres vendég, vagy így vagy úgy. Az orvosok szerint túl gyakran van nagy mázlija, mert mintha keresné a veszélyesebbnél veszélyesebb helyzeteket. Ha nem is keresi a bajt az biztosan megtalálja. Kevés olyan csontja van ami ne tört volna el. Golyó és kés által okozott hegekben sincs hiánya. Megválogatja kinek dolgozik, de mint sokan mások a szakmájában, kellő pénzért.
Szeme zöld és igéző is lehetne, ha az esetek kilencven százalékában nem a közöny és az unalom jellemezné pillantásait.
Haja a lapockájáig ér és gyakran változtatja a színét. A fejér a kék és a lila különböző árnyalataiban tündököl. Több tetoválása is van amik mind a skandináv mitológia részei.
Olyan 173 cm magas kecses és nőies, elsőre nem is látszik rajta hivatása. Hajlékony, erős és gyors kondíciója kiváló, és aki bele köt könnyen pórul járhat.

Életem, létem, világom
Az iroda csendjét papírok sistergése és mély sóhajokat lehetett hallani.
- Holm mit kezdjek én veled? - kérdezte Reed kapitány a helyi rendőrfőnök, miközben az asztal túloldalán ülő kék hajú nőt figyelte. Épp a lábát tette fel az asztal sarkára és a bőrkabátja felső zsebéből elő vett egy doboz cigit meg gyújtót. Persze elégé kacifántos mozdulat volt, hisz meg voltak bilincselve a kezei.
- Fussuk le a szokásos köröket és engedj el Reed. - mondta miután egy jókora füst felhőt fújt ki. A kapitány meg rosszallóan pillantott rá.
- Csak azt tudnám, hogy egy ilyen kiváló katona majd sikeres F.B.I. ügynökből, hogy lesz mezei fejvadász? - Nézett rá az aktából, majd nagyot sóhajtott. - A West Pointon végeztél, mint százados majd tűzszerész és mesterlövész kiképzést kaptál, számtalan kitüntetéssel leszereltél, az F.B.I. fel vesz különleges ügynöknek, majd egy balul sikerült akció után évekre eltűntél és következőnek fejvadászként bukkantál fel, aki tesz a törvényekre, és annak dolgozik aki többet fizet neki. Még is mi a fene ütött beléd? - nézte miközben, Frea cigarettával a szájában babrált a bilincsével, hogy megszabaduljon tőle.
- Rohadtul nem érdekel, mit gondolsz te vagy bárki más. Meguntam, hogy parancsokat kövessek, mint egy jól nevelt kutya. Szóval választottam ennyi az egész. - Válaszolta miközben sikerült levennie a bilincset. - Szóval mehetek, vagy tartasz még egy kis szentbeszédet? Mert ha nem akkor mennék. - mondta flegmán, ahogy az asztalon lévő csészébe dobta a félig elszívott cigarettát.
- Esküszöm, ha apád nem a legjobb barátom lett volna annak idején New Yorkban most lecsukatnálak. Kérlek vigyázz magadra jobban… - csukta be az aktát miközben Frea feltápászkodott a székről és az ajtó felé sétált. - Holm még valami. Tudod mit jelent ez? - dobott felé egy háromszög alakú kis tárgyat amit a nő elkapott és körbe forgatta. A tilos a dohányzás felirat volt rajta. Csak félmosolyra húzta vörösre rúzsozott ajkait.
- Igen tudom, ki is van írva – mutatott az üveg ajtóra. - De nem szeretem ha baszogatnak. - dobta vissza a kis tárgyat, mire Reed nagyot sóhajtott. A kékség meg elhagyta az irodát.
Alig félórával később a közeli bárban támasztotta a pultot sörrel a kezében, de csak bámult maga elé. Ahogy ott ült elé állt egy pultos majd egy pohár italt tett le elé a fiatal lány.
- Nehéz nap? - kérdezte egy halvány mosollyal.
- Valami olyasmi. - kortyolt bele a frissen kapott pohár tartalmába. Mivel a lány nem tágított felpillantott rá. Elég ideges volt miközben őt mustrálta . - Na, halljam mi kéne? -Kérdezett rá, ahogy felegyenesedett, mivel eddig a pultra könyökölve támasztotta a fejét.
- A nevem Adeline Riggs – mutatkozott be. - Maga az a fejvadász akiről annyit beszélnek mostanában. Szeretném a segítségét kérni. - magyarázta – Az egyik barátnőm eltűnt, és se a rendőrség, se a magánnyomozók nem foglalkoznak az ügyével. - Folytatta mikor Frea nem válaszolt.
- Prosti volt? - kérdezte mire Adeline megrázta a fejét. - Amúgy meg sajnálom, de én nem magán hekus vagyok hanem fejvadász.
- Nem, Lucy újságírónak tanul, az egyetemen nem olyan rossz mint hiszik, csak rossz társaságba keveredett. És azt akarom, hogy vissza jöjjön. És ha valaki bántotta akkor bűnhődjön meg érte. - Csapott a pultra a szőke lány ami igen csak meglepte Freat. Ezért elvett egy szalvétát, meg a lány kötényéről egy tollat.
- Mi a teljes neve? - Kérdezte a lánytól.
- Lucy Rhodes, latin amerikai és újságírónak tanul a helyi egyetemen. Legutoljára a külvárosban látták. - magyarázta miközben Frea szorgalmasan körmölt.
- Gondolom itt megtalállak ha van valami. - rakta el a rögtönzött jegyzeteit. Majd egy másik szalvétára is írni kezdett. - Ha bármi eszedbe jutna még ezen a számon elérsz. - mondta, ahogy felkelt a székről és lerakott néhány dollárt a pultra.- Hamarosan jelentkezem, ha találok valamit.
- Ms. Holm kérem a vendégem volt. - mosolygott rá a pultos lány, miközben vissza akarta adni neki a pénzt.
- Akkor mondjuk azt, hogy ez azért van, hogy legközelebb is meghívj. - válaszolta, ahogy elsétálva intett neki, majd kilépett az utcára az ember tömegbe. Mindenki sietett valahova legyen az kaszinó, bár vagy egyéb hely. Már megint mibe nyúltam bele? Csak a városban több mint hatszáz negyven nyolc ezren élnek, férfiak és vegyesen. Ha meg az egész agglomerációs körzetet majdnem kétmillió fő. És ebben nincs benne a turisták és az átutazók. Nekem meg egyetlen egy embert kéne megtalálnom ebben a kavalkádban, méghozzá ingyen. Frea kezdesz elpuhulni, máskor meg sem hallgattál volna egy ilyen felkérést, ha nem szimatolsz jó nagy pénzt utána. Gondolkodott magában miközben rágyújtott. Majd a füstöt kifújva az égre pillantott. - Na, ideje dolgozni is… - morogta magában és elindult a tömeggel együtt az egyik irányba.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Frea Holm Frea Holm  I_icon_minitime27.09.19 10:40

Elfogadva!
Frea

Kezdésképp elnézést kérek, amiért így megvárattalak és amiért ilyen megcsappant létszámmal üdvözölhetünk, mindezek ellenére bízom benne, hogy az itt eltöltött idő kellemes perceket fog okozni számodra.  Smile A történetedet olvasva végig az járt a fejemben, hogy biztos vagyok benne, hogy láttam már ezt a sztorit egy filmen, nagyon jól elkaptad a szálat és a kidolgozás is igazán érdekesre sikerült, valóban szórakoztató az olvasó számára, nem is húznám tovább az időt felesleges szócsépléssel, plusz ha jól tudom már várnak is rád, tehát a lapodat elfogadom és kellemes kikapcsolódást kívánok, a játéktér már vár!  Wink      
Vissza az elejére Go down

Frea Holm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Karakterlapok :: Fejvadászok-