welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Most tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_lcapMost tudod vagy nem? Derick&Emily Voting_barMost tudod vagy nem? Derick&Emily Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Most tudod vagy nem? Derick&Emily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Most tudod vagy nem? Derick&Emily Most tudod vagy nem? Derick&Emily I_icon_minitime14.04.20 11:21



Emily & Derick







Z

avar az űrben, szó szerint csak ennyi van most a fejemben, zavar, leblokkoltak a szinapszisaim és csak egy helyben állnak a képek és villódzó pontokként világítják meg belül az agyam, mint egy dugó, ami egy tömegbaleset miatt alakult ki, és most nem tudod mikor és merre indulj tovább, csak vársz arra, hogy valaki megmondja mi is van ott előtted, és mikor mehetsz végre tovább magad mögött hagyva az egész káoszt és a roncsdarabokat az út szélén, ám ezeket a roncsokat most nem lehet csak úgy félre húzni és menni tovább a magunk útján, most én ülök a roncsban és bámulok magam elé, hogy is kerültem oda és mikor történt az egész, hogy nem vettem észre a teherautót ami hirtelen megállt előttem, miért a gázt nyomtam a fék helyett?
Megrázom a fejem és próbálok visszatérni a valóságba, érzem ahogy reszketek, pedig majdnem negyven fok van még éjszaka is, főleg egy fülledt bárban, én mégis úgy fázok, mintha legalább is hirtelen csökkent volna húsz fok alá a hőmérséklet, próbálom összekapni magam, ahogy egyre jobban beleburkolózok a kapott kabátba, olyan mély és megnyugtató illata van, mintha otthon ülnék a laptopom előtt egy csésze teával, nem pedig arra készülnék, hogy bevonuljak az őrsre vallomást tenni és kivakarni a fejemből mit is láttam pontosan, pedig alig valamit, de gondolkodnom kell, annak a lánynak szüksége van most rám, és azokra akik láttak is valamit.
Hogy mi bajod van az orrommal? Lehet még a tiéd is betörve, ráncoltam a homlokom és eresztettem felé egy meghalsz nézést.
- Kösz, biztosúr.
Végül csak ennyit préseltem ki, pedig nehezen álltam meg, hogy be ne olvassak neki mennyire a saját dolgával törődjön. Ben kikísért minket az autóhoz, hát érdekes látvány kifordítva látni a világot, sosem figyeltem fel arra, hogy mennyi részeg és drogos fiatal és idős egyaránt nem tud egyenesen járni és egyáltalán beszélni, megszólalni. A szemem sarkából még láttam Dericket ahogy beszálltam Ben kocsijába, ő pedig elvitt minket az őrsre, nem hallgathatna inkább ki ő?


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Most tudod vagy nem? Derick&Emily Most tudod vagy nem? Derick&Emily I_icon_minitime14.04.20 17:10


Emily & Derick



Az őrsre érve egy-egy pillanatig határozottan csábított a gondolat, hogy inkább szép lassan kihátrálok, aztán megrendezem a halálomat, és viva España!
- Hogy az a... jó büdös francba. Oké, emberek, haladjunk. - Csak előbb lövök egy kávét.
- Jó reggelt, Derick. - Emeltem fel a fejem, miközben a kávéautomatának voltam dőlve.
- Jó reggelt, Agnes. - Fel nem fogom mitől ilyen csupa szív, csupa mosoly, csupa báj minden nap, de egy biztos, nem ettől a kávétól. Kiadta a gép, elvettem, majd tovább sétáltam, belekortyoltam, majd istentelen fintor kerekedhetett a képemre, plusz valahogy mindenki eltűnt a közelemből. Oké, ennek örült annyira. Komolyan, mi ez a förtelem?
Komolyan, olyan a levegő bent, mint egy piagyárban, vagy egy olcsó kocsmában zárás előtt. Közben elkapott Ben, fogalmam sincs miről magyarázott, épp próbáltam lent tartani a kávémat, annyi van meg, hogy valami szőke nőről magyaráz, mire kattant, hogy Emily-ről beszél.
- Öregem, ha megakarod húzni, tedd azt, csak engem hagyj békén, jó? - Azzal tovább mentem. Lövésem nem volt róla, hogy ezek ketten ismerik egymást, akkor se igazán foglalkoztam vele, amikor ráterítette a kabátját, őszintén nem nagyon érdekel. Azt s értettem mért hozta ezt most fel, csak amikor beléptem a szobába.
- Emily Hasting. Mostanság egy kicsit sokszor találkozunk, nem gondolod? - De legalább most a saját lábán jött be és talán még meg is tud állni rajtuk.
- Hozassak valamit, kávét, mondjuk elég pocsék, de most csak ez van. - Ültem vele szemben. Így már értem, Benny fiú akart vele elbeszélgetni, mondjuk kezdhette volna mindjárt ezzel ism vagy az is lehet, hogy mondta, csak épp nem figyeltem.
- Mesélj nekem valamit. -Csak hagyjuk ki azt a részt, amikor az jönne, hogy ő ott sem volt, alig tíz perce érkezett és fogalma sincs mi történt meg, hogy szegény lány blablabla... Mennék már haza, de amint láthatja telt házunk van, szóval vegyük rövidre.  


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Most tudod vagy nem? Derick&Emily Most tudod vagy nem? Derick&Emily I_icon_minitime15.04.20 14:05



Emily & Derick







É

lvezni fogom a holnapi munkanapot, szerintem az lesz a legjobb ha hazaérek, letusolok, főzök egy kávét, eszem valamit a hűtőből, felöltözök és megyek is dolgozni, ráadásul holnap új helyen kezdek, azt se tudom hol, csak az utcát kaptam meg e-mailben, de hát Vegas elég nagy ahhoz, hogy ne tudjam az utcákat fejből, holnap, vagyis ma tuti taxival fogok menni, remélem eseménytelen első munkanapom lesz, mint kirendelt védő, mert a régi feladta és megszokott Hawaiira, most úgy érzem ő a legmázlisabb pasas az egész földön, semmi kedvem holnap arról beszélni kinek mihez van joga, miért volt hülye, lehet-e belőle ügy, ha létezel ott fent, kérlek legyen holnap könnyű napom, rám férne az elmúlt napok után valami egyszerű és csendes, eseménytelen.
Az anyósülés ablakán támasztom a fejem és bámulok a semmibe, csak a sötét és a fénycsíkok szivárognak el az agyamig, fogalmam sincs hol járunk, nem tudom felmérni a sötétben az épületeket, csak a sziluettjük van meg, és az is csak homályosan, nem teljesen vagyok most képben, vagy formában kinek hogy tetszik, túl fáradt és kimerült vagyok, testileg és lelkileg is most ehhez az egész kihallgatósdihoz, nem napolhatnánk el? Nem mi? Gondoltam.
Ben nyitja ki nekem az ajtót és segít kiszállni a kocsiból, én még ennél is szorosabbra húzom magamon a kabátját ha ez lehetséges, most a megszokott dolgokra van szükségem, az ágyamra, a kispárnámat akarom, morfondírozom rajta míg ő a kihallgatóba kísér. Saját gondolatom mélyébe vagyok teljesen elmerülve amikor kivágódik az ajtó és bejön a rémálmom, Mr. Mindigmorcosvagyok Derick biztosúr, nagyot sóhajtok és dörzsölgetni kezdem a szemem és a homlokom.
- Túl sokat is. Neked nem volt még rossz napod? Bár ahogy elnézlek nem tudom elképzelni, hogy valaha is volt jó vagy rossz napod.
Vágtam oda fáradtan és flegmán.
- Nem kérek semmit csak essünk túl rajta.
Nyúltam el az asztalon, és csak nagyokat pislogva néztem fel rá.
- Mit meséljek? Mindent elmondtam amit tudok. De akkor váltsunk szaknyelvre ha az úgy könnyebben felfogható lesz. Nagyjából fél tizenegykor bementem a mosdóba, amikor a tükörnél álltam láttam, hogy a sarokban sír egy lány, bár belegondolva, mintha félt volna valamitől, mintsem fájdalmában sírt volna, túl sokan sírnak női mosdókban, nem figyeltem annyira fel rá, hm, talán nem az arcát temette a kezeibe, hanem azokat vizslatta, akkor viszont már bevette a drogot, szóval az is lehet, hogy az italába tették bele, biztonsági kamera?
Ültem fel újra elmélkedve.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Most tudod vagy nem? Derick&Emily Most tudod vagy nem? Derick&Emily I_icon_minitime27.04.20 11:20


Emily & Derick



Hát, nem igazán látok különbséget a kettő között? Mitől lesz rossz egy rossz nap, vagy jó? Szerintem mindegyik ugyanolyan, de ha tippelnem kellene, akkor nekem eddig csak olyan volt, de ez már nem tartozik rá, neki csak annyi dolga van, hogy eldalolja mi a franc történt a buliban, már ha komolyan látott is valamit, valamit, ami használható is, aztán szépen hazamegy, ne is lássam.
- Beszéljünk inkább arról, hogy neked sűrűn van mostanság rossz napod. - A rossz napnak számít, ha egy rendőrőrsön kötsz ki a buli végén, nem? Fogalmam sincs. De egyet tudok, annak a kis csajnak ma egész biztosan rossz napja volt meg még lesz is, ha tiszta akar lenni, ha meg nem, na úgy akkor már kevesebb lesz, mert előbb-utóbb majd sikerül túladagolnia a cuccot.
Ebben legalább egyetértünk.
- Elméletileg volt, már bekértük a felvételeket, reméljük vett is valamit az a szar. - Morogtam, majd belekortyoltam a kávémba, tudhatott valamit, amiért nem kért, és milyen jól tette. Na szóval, biztonsági kamera, nem ez lenne az első, amikor megszívjuk, mert kiderül, hogy azok csak fel vannak oda szerelve, pirosat villognak, mintha működnének is, de egy árva filmkockát se rögzítenek, valaki komolyan ezekből csinál pénzt?
De ha téves az elmélete, ami amúgy nem rossz és mégsem a mosdóban vette, ott nincsenek kamerák. Tű a kibaszott kazalban, egy rakás piás között. Könnyű lesz, megtalálni valakit, akiről még azt sem tudjuk férfi vagy nő, lehet kiskorú is, húszas, harmincas, aki elvegyül több száz örülten tomboló, piáló, bulizni vágyó között, jó mókának hangzik.
- Ennyi? Volt még vele valaki? Letudod írni kiket láttál még a mosdóban, vagy esetleg felismertél valakit odakintről, aki még benn volt? - Csak most mélyen kussol persze, mintha csak egy hülye vicc lenne, én meg csak szórakozásból vettem fel egyenruhát, én lettem volna a buliban, aki vetkőzik, csak hát túlnőtte magát a parti még idő előtt, bocs hölgyek.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Most tudod vagy nem? Derick&Emily Most tudod vagy nem? Derick&Emily I_icon_minitime27.04.20 23:36



Emily & Derick







K

önyökömön támaszkodom, és zúgó halántékom próbálom masszírozni, emlékeket kell kicsikarnom magamból, ami nem egyszerű tekintve, hogy alig fél órája még egy bárban ünnepeltem a szülinapom, egymás után dobálva a feleseket, szexi pasikról nyalva a tequilát, most meg az őrsön ülök, mint szemtanú és próbálom összekapcsolni a képeket az agyamban, mondhatni nem egyszerű, mert csak egy laza Bob Marley szám szól a fejemben jelenleg, is this love, is this love what are you feeling, vagy nem, inkább némi dühöt, kétségbeesést és tehetetlenséget, amit az egyetemi gyakornokságom óta nem éreztem ilyen szinten, mégsem vagyok képes a saját gondolataimon uralkodni, aminek most kimondottan nem örülök, nem mondok vele újat, de senki sem szeret a túl oldalon ülni.
- Nem mindig lehet minden szép és jó, van, hogy ezt dobja a gép. Nesze nekem boldog születésnapot.
Borultam ismét homlokkal az asztalra,nyújtóztatva előre az ujjaimat, a hideg fém jólesően hűtötte a bőröm, vettem pár mély lélegzetet és lassan forogni kezdtek a kerekek is odabent.
- Ismerem a bár tulaját. ha védettséget kapnak, hogy nekik semmi közük nincs az egészhez meg tudnám gyorsítani a felvételek kiadatását, csak egy telefonba, és az ügyész beleegyezésébe kerül az egész. Ki az ügyletes ügyész most?
Az mindig van, éjszaka is elérhetőek kell, hogy legyenek, ahogy mi is, ami gáz ha eleve rossz alvó vagy, vagy alkoholista, vagy mindkettő.
- Egyedül ült a padlón, az biztos, nem láttam senki mást bent.
Ismételgettem megint a már jól ismert mondatokat, mint valami mantrát, nem volt bent más, egyedül volt, csak ő és a hallucináció, a szellemek és képek a fejében, sosem értettem mire jó a drog, nem mondom, hogy életem során nem szívtam el egy füves cigit, de komolyabbakhoz sosem akartam nyúlni. Mindjárt reggel, és én még mindig itt ülök, a cipőm szorít, a harisnyomon felszaladt már a szem, egyszerűen muszáj kibújnom a szandálomból, simítottam végig a lábszáramon, és enyhítve a nyomást löktem le koppanva a cipőimet, hé, foltos a topánom, vörösbor. Vörös....
- Várjunk, láttam valakit, pontosabban csak a cipőjét, akkor ment ki amikor én be, tudom, mert rám löttyentette a vörös bort a kezéből, csak a cipőjét láttam, vörös lakkcipőben volt, és nagy göndör haja volt, az arcát nem láttam, sietősen hagyott ott.Talán a felvételen rajta van.
Mutattam fel a cipőmön lévő foltokat.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Most tudod vagy nem? Derick&Emily Most tudod vagy nem? Derick&Emily I_icon_minitime28.04.20 20:23


Emily & Derick



- Védettséget, na persze... Körülnéztél te? Némelyiknek még az oviban lenne a helye cumis üveggel a kezében, ehelyett be vannak állva, mint a gerely, védettséget... az eszem megáll. - Támaszkodtam meg jobb könyékkel a szék karjára. Vagy már pizsipartikat is rendeznek a clubokban, mert akkor persze minden elvan nézve. Kivételesen nem Emilyt akartam leszúrni az elmés megjegyzésért, inkább csak hangosra sikerültek a gondolataim, ahogy épp ezen bosszankodtam. Oké, igaz, ilyen alapon a komplett városnegyedre lakatot lehetne tenni, mert komolyan mondom némelyik a kölyköm lehetne és még akkor is idősebb lettem volna náluk, amikor csináltam őket, szóval...
- Carlson. - Az a seggfej, ha betipegnék hozzá tűsarkúban, harisnyában meg miniszoknyában és azt mondanám nem kurva vagyok, csak pelenkáért ugrottam le, azt is simán bekajálná, vagy hülye vagy szimplán csak szarik mindenre, de ha tippelnem kellene, akkor az utóbbira voksolnék. Szóval, nem nagyon aggódok a végzés miatt, a fickó vagy legyen akárki a tulaj meg kapja be, majd legközelebb ezt mondjuk, ha valakit hullazsákban hozunk ki, ők nem tehetnek róla, a biztonsági kamera biztos felvette, besétált a képbe, aztán még integetett is nekünk, ja, hogy baszhatjuk.
- Oké, rendben, értem. - Gyorsan feljegyeztem, amiket mondott, háát, vontam fel a szemöldököm, reméljük, hogy ennél több is lesz, de már elegem is van, a kávé is szar és mennék már haza.
- Akkor ennyi, végeztünk. Kösz, hogy befáradtál. - Egy élmény volt, mint mindig, gondolom neki sem kevésbé, nekem viszont még túl sok emberkét kell végighallgatnom valószínűleg teljesen feleslegesen, mert már az is fél siker, ha időközben nem kell őket fellocsolni két szó között, a normálisabbjai már régen húzzák odahaza, mázlisták.
Felálltam az asztaltól, majd kinyitottam előtte az ajtót, mit tudom én minek, nem udvariasságból, csak úgy, mindegy, csak haladjunk.
- Boldog szülinapot. - Böktem ki, miközben kisétált előttem, ennyi még belefér, ha már elszúrtuk a buliját, de semmi bárgyú vigyor meg ilyenek, azért tudjuk hol határ. Remek, akkor következő.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Most tudod vagy nem? Derick&Emily Most tudod vagy nem? Derick&Emily I_icon_minitime29.04.20 8:52



Emily & Derick







É

rtem én, hogy nem mindenki érdemli meg, hogy védettséget kapjon, de ezt hadd ne te ítéld már meg, náluk sokkal nagyobb bűnözőket kell elkapni, ne kicsinyeskedj már ennyire, olvasnék be alaposan Dericknek de nem akarom most magam alatt vágni a fát, csak haza akarok menni és aludni pár órát mielőtt újra kosztümbe burkolnám magam és próbálnék beilleszkedni egy új helyre, e helyett most itt ülök a 12es őrsön és Derick jól metszett képét bámulom, könnyebb lenne utálni ha nem lenne ennyire helyes, na jó, elég lesz most már belőlem, szeretem a reménytelen eseteket, de ez még nekem is túlontúl az, már már szánalmasan menthetetlennek tűnik, nem a szokásos macsó típus, aki megfordul utánam, mondjuk a kihívások mindig izgalmasabbak, talán az ilyen szituációkért lettem ügyvéd.
- Ah, akkor nyert ügyem van, ne fintorogj, most nem a bár tulajt akarod elkapni, szóval amíg hajlandó segíteni inkább ne vágj itt nekem pofákat, mert most csak én tudok segíteni ha nem egy hét múlva akarod azokat a felvételeket.

Keresem ki a telefonomból a számát.
- Hallo, Carlson ügyészúr? Üdvözlöm, elnézést, hogy ilyen korán zavarom, Emily Hastings vagyok, igen, igen, én.

Vihorászok egy kicsit, hogy oldjam a feszültséget, majd olyat kérdez amitől megfagyott a mosolyom, "Ön a 12-es őrs új kirendelt ügyvédje, igaz?" .
- Tessék?

De hát ez a 12es, édes Istenem, ne mondd, hogy Derickel fogok dolgozni, ez a napom csúcspontja.
- Igen, persze, én. Védettségre lenne szükségünk egy ügyhöz, igazából csak egy szerencsétlen eset, de könnyebben tudnánk kikérni a felvételeket ha biztosítani tudnánk a helyszínt, hogy nem keverednek bele. Remek, nagyon szépen köszönöm, mindjárt átküldöm hova kell faxolniuk. Viszlát ügyészúr.

- Na ez megvan. Hallo, Bill? Szia, itt Emily, az az igen, hallod drágám kellenének a ma esti felvételek, tudom, tudom, már úton van a papír róla  Nagyon szépen köszönöm, jövök egyel.

- Holnapra az asztalodon lesz, és ha most nincs más mennék haza.

Álltam fel az asztaltól, tudom, hogy ő is dobna már ki, az ajtóban azért még megállok és a vállára teszem a kezem, ezt tőlem kell hallania, megpróbálom röhögés nélkül.
- Köszönöm, kedves tőled, búcsúzóul még annyit, hogy kiskorúakat nem hallgathatsz ki szülők, ügyvéd vagy a kirendelt ügyvéd jelenléte nélkül, ez a törvény, és mivel én csak reggeltől vagyok állományban, jobb ha most te is hazamész aludni. Gratulálok, kollégák lettünk, reggeltől én vagyok az új kirendelt ügyvéd az őrsön.

Vigyorogva a vállamra dobtam a cipellőimet és faképnél hagyva Dericket mentem végre szabadon haza.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Most tudod vagy nem? Derick&Emily Most tudod vagy nem? Derick&Emily I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Most tudod vagy nem? Derick&Emily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» So sorry - Emily & Derick
» Tűzszünet? Emily & Derick
» Ne kiabálj! Emily & Derick
» I love you too - Emily & Derick
» Surprise! I'm here! Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Rendőrség :: 12-es körzet-