welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_lcap“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Voting_bar“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.”

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: “Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” “Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.” I_icon_minitime15.12.20 21:39


Maxamilian és Jenni
Azt hiszem jó úton haladok afelé, hogy végre normális életet éljek. Mármint hogy legyen úgy igazából magánéletem. Talán egyszer majd feleségem és gyerekeim is, de ne szaladjuk ennyire előre. Jenni adott egy halvány reményt erre, de egyenlőre még nagyon sok dolgunk van, hogy eljussunk odáig. Rengeteg bennem a kétely még mindig. Valamelyest már derűlátóbb vagyok azóta, hogy azt mondta bármi is történjen kitart mellettem. nem tudom, hogy teljesen tisztában van-e azzal, hogy mit vállal ha velem marad. Soha többé nem lesz nyugalma. Mindenki ki akarja majd vesézni a dolgait, a múltját és a jövőjét is. Folyton rosszindulatú pletykákat gyártanak róla majd és ami a legszörnyűbb, hogy a családja sem maradhat ki az egészből. Elgondolkodom néha, hogy valójában mennyire önző vagyok. Azt akarom, hogy mindezt elviselje miattam. És Ő mégis nagy mosollyal tartja oda az arcát az életnek, csak is miattam. Talán el kellene hinnem végre, hogy én is szerethető vagyok. Minden nap bebizonyítja számomra. Kívánva sem kaphatnék jobb barátnőt magam mellé. Félek attól ami vár ránk, de attól jobban, hogy egy napon felébredek és rájövök, hogy ez az egész csak egy álom volt, hogy ez a lány soha nem is létezett. Igen félek a holnaptól, de attól a fájdalomtól jobban amit akkor éreznék ha elveszíteném. Ideje összeszednem magam, mert kezdek valami nyálas szappanopera szereplőjére hasonlítani.
Óvatosan kapcsoltam be a farmer ingem gombjait a tükör előtt állva. Annyi idő után ma este végre kikapcsolom az agyam és csak azzal foglalkozom, hogy érezzem magam. Nem lesz egyszerű eltitkolni a testvéreim elől, hogy mi van köztem és Jenni között. Baromi jó az érzékük arra, hogy felismerjék az ilyen eseteket. A lányok együtt készülnek az esti bulira, remélem nem húznak ki semmit belőle. Félreértés ne essék nem előlük titkolom, csak túl sok olyan kérdést tennének fel, amit még magam sem tudok megválaszolni. Hiába ilyen a latin vér...
Az előtérbe vártam a bátyámmal, hogy a lányok végre elkészüljenek, miközben anya azon szorgoskodott, hogy a gallérunkat igazgassa. - Nagyon jól van az úgy, anya! - toltam el a kezét a galléromtól. Szó nélkül a bátyám gallérja után nyúlt és ekkor megjelentek a lányok. Nevetve jöttek le a lépcsőn, mint valami giccses filmben. Aztán megláttam Jennit és elállt a szavam. Csak egy hang nélküli "Wow" jött ki a számon.

Helyszín Outfit
Vissza az elejére Go down

“Te quiero no solo por como eres, sino por como soy yo cuando estoy contigo.”

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Bárhol, bármikor-