welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad szobája Vote_lcapChad szobája Voting_barChad szobája Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime11.07.12 1:34

Most már tényleg nem tudom, hogy mihez kezdjek. Teljesen összezavart. És akkor még azt mondják, hogy a férfiak a bonyolultak. És akkor a nők? Örülnöm kéne, hogy beadja a derekát és velem alszik, de valahogy most nem tudok. Ez nem olyan, hogy szívesen megtenné, hanem, mert "megígérte". Nekem így meg nem kell.
- Nem szeretném, hogyha csak kényszerből maradnál nálam. Inkább majd a film után eldöntöd, hogy mit szeretnél. - Adok neki egy ötletet, így ha tényleg van kedve akkor marad, ha meg nem, akkor meg haza kísérem. Újból az ő kezében van a döntés, és az elsőnek örülnék a legjobban. Vele akarok aludni és járni is. Eszméletlenül elcsábított és most meg itt teperek, hogy észre vegyen. Ki is jelentem, hogy nem tudok rajta kiigazodni.
- Legalább egyben egyetértünk. - Halvány mosoly jelenik meg az ajkaimon, bár kíváncsi lettem volna, hogy miért változott meg hirtelen a véleménye, de ezt nem fogom megtudni. Majd erre is várok, ahogy rá.
- A jó dolgokra megéri várni. - Nézek fel rá mosolyogva, hogy egy kicsit oldjam a feszültséget, bár én ezt nem érzem, de talán bátrabb lesz Charlotte is. Az együtt filmezés könnyebben megy, mint hittem. Azt gondoltam, hogy majd egy órát ülünk a gép előtt, mire megtaláljuk a legmegfelelőbb filmet, de tévedtem. Ennek örülök és a kijelentésének is. Egy félmosoly megjelenik az ajkam szegletében. Ezután már csak az következik, hogy hozzám bújik, ami rettentő jól esik nekem, még meg is puszilom és egy kicsit simogatni is kezdem a vállát. Annyira jó, hogy végre a karjaimban tarthatom, így nem is akarom elengedni.
- Majd választunk egy másik filmet. Más jobban leköti a figyelmem. - Vallom be őszintén, talán túl sokat is elárulva ezzel. Később akartam elmondani neki, hogy tisztában legyen az érzéseimmel, de úgy érzem, hogy csak távolodott tőlem, ezért is kellett győzködnöm. Ahogy ölelem, megérzem a hajamba túrást, amitől a szemeibe nézek. Csak úgy csillognak a szemeim és azt hiszem, hogy megint a rózsaszín ködben úszkálok. Valamitől fogva kicsit közelebb hajolok hozzá, szabad kezemmel az állához nyúlok, és már épp érinteném meg az ajkait az enyéimmel, mikor lövöldözni kezdenek a filmben.
- Ennyit a meghitt pillanatról. - Dőlök hátra a kanapén, nem így gondoltam ezt az egészet. Felállok és egy kicsit lejjebb halkítom, hogy ne zavarjon meg minket semmi. Visszaülve mellé, átkarolom és egy puszit adok a halántékára. Majd el nem véve onnan az ajkaimat az arcára is adok egyet, miközben egyik kezemmel az állához nyúlok, hogy magam felé fordítsam. A következő puszit, gyengéden az ajkaira adom. Mikor érzem, hogy nem lök el, akkor adok még egyet, majd érzékien csókolni kezdem. Ha az első szájra puszi nem jön össze, mert eltol, akkor nem próbálkozok vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime11.07.12 3:28

Ha azt nézzük, hogy Chad mennyire vágyik arra, hogy együtt aludjunk, annak ellenére elég szépen tudja azt leplezni. Nem fogok semmit sem tenni kényszerből. Kicsit rosszul viselem, hogy azt hiszi, hogy bármit megcsinálnék csak is kényszerből. Még ha meg is Ígérnék neki valamit, akkor is megmerném szegni, ha nekem az a bizonyos dolog nem nyeri el a tetszésemet.
- Nagy lány vagyok már, eltudom dönteni, hogy nekem mi a jó. - Egy percig sem hagynám, hogy bárki is olyat tegyen velem, ami nekem nem jó. Ami pedig az együtt alvást illeti, talán még élvezetes is lehet, ha nem feszegessük túlságosan a határokat.
- Talán idővel több mindenben is egyet értünk. - Biztatásként rámosolyodok. Többet kellene egymás társaságában lenni és akkor talán megtudnánk, hogy vannak-e még olyan dolgok, amikben hasonló véleményen vagyunk.
- Szerinted én jó dolog lennék? - Felhúzott szemöldökkel érdeklődök. Kíváncsian várom válaszát, de úgy hiszem, hogy teljesen tisztában vagyok azzal, hogy mit fog erre mondani. Csak szeretnék meggyőződni róla és Chad szájából hallani. Majd megpróbálom menteni a menthetőt. Nem akarok elhamarkodottan cselekedni, de úgy érzem a helyzet megkívánja, hogy végre én is kezdeményezzek. Kis akciómat pedig Chad nagyon is jól fogadta, sőt túl jól. Már nem rettegek annyira a közelségében, csupán élvezem, ahogy simogassa a vállamat és puszit is ad nekem. Így már, hogy a karjai között vagyok mindkettőnkre rá férne egy kis önkontroll, mert innentől a dolgot nagyon át tudnak térni egy egészen másik szituációba.
- Lenne olyan film, amire jobban tudnál figyelni, mint rám? - Szinte magától értetődő, hogy ha mellette vagyok a film csak is másodlagos lehet. Viszont megrémiszt, hogy ennyire oda van értem. Még mindig attól tartok, hogy ha közelebbről is megismer rájön, hogy csak csalódás voltam számára. De ezen később is ráérek gondolkozni, jelenleg csak a pillantanak élek. Szinte már majdnem érzem ajkait ajkaimon, mikor a film közénk áll. Szomorúan felsóhajtok, mikor elhajol tőlem. Talán így kellett lennie, vagy csak egy különös véletlen volt az egész.
- Azt hiszem lesz még időnk a meghitt pillanatokra. - Már úgy vártam arra a csókra, de még úgy látszik várathat magára. Türelmesen megvárom ameddig lejjebb veszi a hangerőt. Mikor újfent vissza tér mellém a kapott pusziktól egész testemet végig járja az a bizonyos kellemes borzongás. El sem merem hinni, hogy végre sor kerül az áhított csókra. Először félénken csókolom vissza, de ettől a kellemes érzéstől teljesen elvesztettem az eszemet. Azon napom magam, hogy pillanatok alatt az ölében termek, majd egyre követelőzőbben falom mézédes ajkait. Nem ismerek magamra, Chad teljesen kihozza belőlem a legvadabb énemet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime11.07.12 6:58

Nem akartam megbántani a kijelentésemmel, tényleg csak jót akartam, de úgy tűnik, hogy elrontottam. Elhúzom a számat, mert tudom, hogy szólna, hogyha valami nem tetszik neki. Én hülye meg próbálom lebeszélni, hogy velem aludjon, amit mindennél jobban akarok. Azt hittem, hogy az a helyes.
- Rendben. - Bólintok is egyet mellé, majd a szemeibe nézek, ahogy biztat. Ekkor valami felcsillan bennem. Ezek szerint akarja, hogy majd valamikor együtt legyünk. Csak az számomra fény évek múlva lesz. Nehezen telik az idő, ha külön vagyunk.
- A lehető legjobb. - Félmosoly jelenik meg az arcomon. Azt hiszem, hogy ezzel elárultam magam, de amíg teljesen őszintén ki nem mondom, hogy szeretem, addig Charlotte is lehet kétségek közt. Nagyon örülök annak, hogy hozzám bújt, így én is hozzá bújok, ahogy csak tudok. Ki tudja, hogy ez a pillanat meddig tart.
- Nem. Te érdekesebb vagy. - Mondom őszintén, mert ez így van. Egyik film sem tudná lekötni a figyelmemet, hogyha velem van. Akkor inkább kihasználom a helyzetet és minden figyelmet rá szentelek, amíg el nem utasít. Kezdek rájönni, hogy talán ugyanazt érzi, mint én, ami számomra a világ legjobb dolga lenne. Ezután megpróbálkozok a csókkal, hogyha már előző nap akarta. Kiakarom próbálni, hogy milyen is vele a csók, mennyire édes. Mikor már elég közel vagyok hozzá, megzavar a film, ez a hangos lövöldözés. Ezért utálom ezeket, a beszéd nagyon halk, minden többi mert rettentően hangos. Nem értem én a film készítőket. Felállok és lehalkítom, majd felé fordulva megszólalok.
- Nem bírok erre várni. - Leülök mellé és puszik után végre megízlelem az ajkait. Érzem, hogy félénken csókol vissza, talán nem akarja, csak nem akar nekem több visszautasítást adni. Már épp próbálnék elszakadni az ajkaitól, ami lehetetlen, mikor érzem, hogy az ölembe mászik és egyre vadabbul csókol. Belemosolygok a csókba és ugyanúgy viszonozom, ahogy kapom. Kezeimmel megfogom a derekát, majd végig simítok a hátán. Annyira vártam már ezt. Kezem le is csúszik teljesen és megpihen, félig a fenekén. Szívem heves dobogásba kezd és egészen folytatja. A pulzus számom biztos, hogy az egekben van. Ahogy elválnak az ajkaink, úgy kapkodom a levegőt. Nem távolodok el tőle, ahogy beszélek ajkaim hozzáér az övéihez.
- Veled szeretnék aludni. De nem kell félned, nem fogok semmit sem csinálni. Csak mindennél jobban akarom, hogy együtt aludjunk ma. - Minden őszintén csúszik ki belőlem, fogalmam sincs, hogy ezt miért mondtam el neki. Teljesen megkergülök, hogyha csak rám néz, most meg itt csókolózunk. Nem is vesztegetek el semennyit sem, így a vágyam elmondása után folytatom a csókot. Vadul és szenvedélyesen, még az sem érdekel, hogy a filmben ölik egymást.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime11.07.12 20:35

Úgy hiszem, hogy felnőtt nő vagyok és már el tudom dönteni, hogy nekem mi a legjobb. Értékelem, hogy így törődik velem, de ha nem tetszene valami, akkor kimerném nyitni a számat és szólnék róla. De egyelőre nem kell ez miatt feleslegesen tépnem a számat. Most minden olyan jó, azt akarom, hogy ez a nap sosem múljon el. Mindeddig abban a tudatban éltem, hogy csak le akar fektetni, de rá kellett jönnöm, hogy többet akar tőlem, mint puszta testi élvezet.
Ahogy bele néz a szemembe úgy érzem, hogy megszűnik körülöttünk a külvilág és csak mi ketten létezünk az egész világon.
- Ugye tisztában vagy azzal, hogy a jó dolgokra megéri várni? - Ha már annyira jó dolognak gondol, úgy éreztem, hogy ezt most tisztáznom kell vele. Nem akarok semmit sem elkapkodni és gondolkozás nélkül cselekedni, de valahogy nem tudom magam vissza fogni a jelenlétében, Chad nagyon rossz hatással van rá ilyen téren.
- Olyan édes vagy, mikor ilyeneket mondasz. - Szinte arcom felragyog, ahogy rá mosolygok. El sem tudja képzelni, hogy mennyire jól esik, mikor ilyeneket mond nekem. Szinte pá milliméter válassza el ajkainkat, mikor a film úgy dönt, hogy megviccel minket. Most már belátom, hogy nem volt a legjobb ötlet, hogy erre a filmre voksoltunk. Azt hiszem, hogy nem is kell mondanom, hogy mennyire csalódott vagyok, hogy újfent elmaradt a csók. De türelmesen várakozok, ameddig Chad lehalkítsa a filmet. Mikor ismét vissza jön hozzám megszólalni sem tudok, vagy inkább nem is akarok. Csak sodródni szeretnék az árral. Csókjától teljesen elvesztettem a fejemet. Azon kapom magam, hogy szenvedélyesen csókolom vissza, úgy, hogy már ez ölében vagyok. Mikor hozzá ér derekamhoz testem akaratlanul is megrándul, mivel az egyik gyenge pontomra tapintott rá.
- Ebben az esetben, ma itt alszok. - Nem hittem volna, hogy ilyen könnyen bele megyek a dologba, de ha tényleg nem csinál semmit, akkor miért ne? Ajkaimon ismét érezhetem mézédes csókját. De hamar leállítom és kissé eltolom magamtól.
-Chad... - Elhaló hangon nyögöm ki a nevét, miközben megpróbálkozok azzal, hogy légzésemet újból stabilizáljam.
-Lassítanunk kellene, mert ha így haladunk fél órán belül már egészen közel megismerjük egymást. - Nem azt mondom, hogy nem akarom megismerni olyan közelről, de még korainak érzem. Tegnap ölelt meg először, ma pedig a csókra is sor került. Ha ilyen gyors tempóban haladunk, akkor a nap végére egyetlen egy porcikám sem lesz, amivel még nem találkozott.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime11.07.12 21:48

Csak nézem a szemeit és úgy érzem, hogy kezdek elolvadni. Annyira nem bírom magamat tartani, mikor vele vagyok. Annyira szívesen csókolnám, ölelném és vigyáznék rá. Azt hiszem, hogy még egy lányba se voltam ennyire bele bolondulva. Szinte nem érzékelek semmit sem a külvilágból, csak őt látom magam előtt.
- Türelmetlen vagyok, de ez esetben várok. - Újból a szemeit célzom meg a tekintetemmel, hogy komolyan gondolom azt, hogy várok rá, annak ellenére, hogy elég türelmetlen személyiség vagyok. Nem akarom vele elsiettetni és ezt érzékeltetni is akarom vele. Azt szeretném, ha olyan tempóban mennénk, ahogy ő szeretné, mert akkor biztos, hogy semmit sem fogok elrontani, remélem.
- Én mindig édes vagyok. - Sármos félmosoly jelenik meg az arcomon, hátha leveszem a lábáról. Azt akarom, hogy az enyém legyen mindenhogy. A következő pillanatban már el is kap minket a hév és egy kicsit közelebb is sodor hozzá. Vadul és szenvedélyesen csókolózunk, ami nekem nagyon is jól esik. Végig simítok a hátán, majd a kezem a derekán megáll, mikor megérzem a kisebb rándulást. Bele mosolygok a csókba, ahogy rájövök, hogy megtaláltam egy érzékeny pontját. Még lejjebb csúszik a kezem és amennyire tudom, megfogom a fenekét. Annyira kerek és feszes, hogy simán azonnal ágyba vinném.
- Tényleg? - Szerelemtől csillogó szemekkel nézek bele a szemeibe, ahogy kijelenti biztosan, hogy itt alszik. Ez annyira feldobott, hogy újból csókolni kezdem. Nem is szeretném abba hagyni, minden percét kiakarom használni, de érzem, hogy eltol. Amint abbahagyjuk a csókot, lefelé tekintek, hogy valamit nagyon elronthattam, ha nem akarja folytatni.
- Csak csókolózunk. De oké, ha akarod, akkor filmezzünk tovább. - Mondom a szemeibe, egy félmosollyal az arcomon. Egy kicsit azért nyugodtabb vagyok, most, hogy megcsókolhattam. Már ez is bőven elég nekem, és este még hozzá is bújhatok és vele aludhatok.
- Vagy válasszunk egy másik filmet? Amitől megijedsz. - Gonosz mosoly jelenik meg az arcomon az utolsó két szóra. Szeretném, ha megijedne és jobban, szorosabban bújna hozzám.
- Vaaagy... - Mondom szinte elgondolkozva, amit csak tettetek. Egy nem várt pillanatban elkapom a derekát és magam alá gyűröm a kanapén.
- Nézzük meg mennyire vagy csikis. - Amint kimondtam, már csikizem is. Csak egy kicsit csinálom, majd két csuklójánál lefogom a karjait és a szemeibe nézek. Annyira elvarázsol, hogy teljesen kész vagyok tőle. Kezeim felcsúsznak a kezeire, és összekulcsolom ujjainkat. Egy puszit nyomok az arcára, majd az oldalához fekszem, belülre és úgy engedem el, hogy eltudjunk kényelmesen feküdni, úgy, hogy háttal van nekem, így áttudom ölelni. Hozzá is bújok és már egy cseppet sem érdekel a film, csak magamba szívom az illatát, amitől még jobban elkábulok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime12.07.12 6:26

Egyáltalán nem bánom, hogy feljöttem hozzá, de még mindig tartok kissé attól, hogy csak kettesben vagyok vele. Ez nem olyan, mint egy kávézóban találkozni, hiszen itt bármi megtörténhet és talán meg is fog, ha nem tudunk vágyainknak parancsolni. Nagy önkontrollra van most szükségem, hogy ne teperjem azonnal le.
- Köszönöm Chad. - Halovány mosoly jelenik meg ajkaim szegletében, miközben mélyen a szemébe nézek. Nem tudok elég hálás lenni neki, amiért ilyen megértő és türelmes velem szemben. Látszik is rajta, hogy komolyan gondolja, amitől egyre jobb kedvem támad. Korábbi feszültségem már rég elhagyott, már nem érzem úgy, hogy tartanom kellene attól, hogy csak mi ketten vagyunk a lakásban. Hiszen semmi olyat nem tenne velem, amit nem szeretnék, végül is előbb szeretném komolyabban megismerni, mielőtt oda adnám magam neki.
- Hm, úgy látszik, hogy igazad van. - Vitába sem tudnék szállni vele, hiszen igaza van, mindig édes. Főleg, hogy így mosolyog rám. Lefogadom, hogy szándékosan teszi ezt velem. Nagy szerencse, hogy most nem állok, mert akkor térdeim biztosan megremegnének egy ilyen csábos mosoly láttán. Innentől csak is azt akarom, hogy csak is rám mosolyogjon így. Egyetlen egy nő se élvezzen el szinte már a látványától. Mikor bele mosolyog a csókba, rám tőr valamiféle bajjós előérzet. Ennyit erről, csúnyán lebuktam előtte.
- Ennyire hihetetlenül hangzik? - Pimasz mosollyal kérdezek rá. Ha jobban bele gondolok egyikünknek sem fog ártani, ha több időt töltünk együtt és netán együtt is alszunk. Ismét egy édes csókban volt részem. Annyira jól esik és annyira jól csókol, hogy soha sem válnék el mézédes ajkaitól. De még is megteszem, mert nem érezném helyesnek, ha ma több is történne köztünk, mint egy-két elcsattanó csók.
- Olyan filmezésre gondolsz, ahogy az előtt is tettük? - Sejtelmesen elmosolyodok. Valahogy képtelenség számomra elhinni, hogy egymás jelenlétében végig tudunk nézni egyetlen egy filmet is.
- Nem kell másik filmet választani. Sőt, engem sem kell ijesztgetni, hogy hozzád bújjak. - Még szép, hogy tudom, hogy csak arra megy ki a játék, hogy hozzá bújjak. De azt bármikor megkaphassa anélkül is, hogy félnem kellene. Annyira tudtam, hogy észre vette testem rándulását, mikor csók közben végig simított a derekamon. Ez nem fair. Erősebb nálam és ellenkezni sem tudok. Ezért csak hagyom, hogy maga alá gyűrjön.
- Ne... ne... ne... - Mást nem is tudok kinyögni, annyira nevetek. Próbálok kiszabadulni, de sehogy sem jön össze, ezért akaratlanul is hagyom, hogy kínozzon. Mikor végre nem szenvedtet tovább, kinyitom szempáromat, hogy újból elveszhessek gyönyörű szemeiben. Fülig érő szájjal mosolygok még mindig a kis akciója után. A puszit is mosolyogva fogadom. Aztán már azon kapom magam, hogy háttal vagyok neki és úgy ölel magához. Pár röpke percig élvezem is ölelését, de most annyira nem bírok magammal. Ez nem fair, hogy Chad megtalálta már az egyik gyenge pontomat, de én még nem tudom, hogy neki hol van, vagy, hogy egyáltalán van-e neki olyan. Egy hirtelen mozdulattal megfordulok, hogy szemtől szembe legyek vele.
- Évezted, hogy kínozhatsz? - Megjátszott szomorú hanggal szólalok meg, mint ha annyira szenvedtem volna a csikizésétől. Közben kezemmel felderítő útra indulok a derekán. Kíváncsi vagyok, hogy neki van-e egyáltalán gyenge pontja, de abban biztos lehet, hogy ha rátalálok nem fogom kímélni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime12.07.12 22:35

Mindent megteszek azért, hogy jól érezze magát velem, azért, hogy bízzon bennem és végre velem legyen. Tudom, hogy a korkülönbség sok, de engem ez egyáltalán nem érdekel. Ahogy egyre telik az idő, úgy érzékelem Charlotten is, hogy nyugodtabb. Talán most jön rá, hogy tényleg nem szeretnék sem erőszakoskodni, sem mást csinálni, mint a megbeszéltek. Nem akarom elijeszteni, csak elcsábítani, ahogy ő tette velem. Ezért bevetem a sármos mosolyomat. Egyből felfedezem a szemeit, hogy mindjárt elolvad. Tehát sínen vagyok.
- Édesnek tartasz? - Rákérdezek nyíltan, bár tudom a választ, legalábbis nagyon úgy fest, hogy az igenhez van közel a válasz. A csókok után egy számomra hihetetlen kijelentéssel áll elő, ami tényleg nagyon meglep.
- Hát... Az előbb még túl korainak tartottad, most meg beleegyeztél. Így igen... Egy kicsit annak hangzik. De nagyon örülök, hogyha tényleg itt alszol. - Elég döcögősen megy az eleje, de csak azért, hogy úgy fogalmazzak, hogy ne legyen sértő és bántó. Utána már egy mosoly is megtalálható az arcomon, mert boldog vagyok, hogy belement az együtt alvásba. Már ez is nagy szó, hogyha Charlotteról van szó, bár a mai nap már elég messzire jutottunk, amit én nem bánok. Ahogy eltol, veszem a célzást és leállok.
- Most normálisan. Hogy tényleg megnézzük. - Nézek bele a szemeibe, majd le az ajkaira. Annyira vágyok rájuk, így megpróbálkozok egy csókkal. Közelebb hajolok hozzá és finoman hozzáérintem az ajkaimat, az övéihez. Ezután már a nyelvemmel kérek szabad utat a szájába. Gyengéden, mégis szenvedélyesen csókolom, hogyha idáig engedte, hogy eljussak.
- Hozzám bújnál magadtól is? - Ráncolom össze a homlokomat. Nekem nagyon új még ez a hirtelen változás. Túl gyors, pedig egyáltalán nem bánom, csak tényleg nem tudok rajta kiigazodni. Helyett inkább magam alágyűrve, elkezdem csikizni. De csak egy kicsit, majd egy arcra puszi után, már be is fekszek mögé, úgy hogy megölelem. El sem akarom engedni, a filmet meg csak hallgatom, az illatát szívom magamba, hogy mindig érezzem. Ez csak pár pillanatig tart, mikor érzékelem, hogy megfordul és szembe fekszik velem.
- Soha sem tudnálak bántani. - Mondom a szemeibe őszintén, mert ez csak egy apró játék volt. A derekamnál érzem az érintését, egyből odapillantok, majd vissza a szemeibe.
- Elítéled a szűz fiúkat? - Kérdezem érdeklődve, bár semmi rossz nincs benne, csak érdekel.
- Kérdezhetek valamit? - Pár pillanattal később egy újabb, ami érdekel. Lehet, hogy ezzel most megfogom bántani, pedig nem ez a célom. Csak akkor mondom, hogyha engedélyt ad rá.
- Miért van az, hogyha mondjuk egy fiú meg egy lány szeretik egymást, és nem járnak, akkor a lány mindig időt kér mielőtt szex lesz? Úgy értem, hogy a lány is szerelmes a fiúba, akkor miért nem fekszik le a sráccal? - Vonom fel kérdőn a szemöldökömet, hátha tud rá adni valami magyarázatot. Sokszor hallottam már ezt és nagyon érdekel. Charlottetal is pont itt tartunk, így ez nekem fontos. Ez a kérdés csak is akkor történik meg, hogyha megkaptam az engedélyt, ha nem akkor ez nem hangzik el.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime13.07.12 19:01

Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy Chad direkt mosolyog így rám, mert tudja, hogy képtelen vagyok neki ellen állni, mikor ezt teszi velem. Szívem hevesebben kezd el dobogni és úgy érzem, hogy szinte elolvadok tőle. Nagyon össze kellene szednem magam, mert ha továbbra is ezt teszi velem, akkor a nap végére már akaratlanul is beadom neki a derekamat. Mikor felteszi a kérdését, pár pillanatig úgy teszek, mint ha elgondolkoznék rajta.
- Hm, ami azt illeti igen. - Őszintén válaszolok kérdésére. Úgy érzem, hogy kissé bele is pirultam, bár nagyon remélem, hogy Chad nem vette észre.
- A történtek alapján voltozott a véleményem az itt alvással kapcsolatban. - Még mindig korainak érzem, de egyszerűen képtelen lennék neki már nekem mondani, mikor annyira szeretnék már hozzá bújni és az egész este alatt vele lenni. De végül is még megváltozhat a véleményem és ha nem lenne Chad annyira úriember, mint aminek mondta magát, még akkor is haza tudnék menni. Mint már mondtam, nagylány vagyok, nem kell félteni engem, tisztában vagyok azzal, hogy mit akarok.
- Engem már annyira nem érdekel a film. - Szinte suttogva mondom. Tényleg nem lenne egyetlen egy film sem, ami le tudná kötni a figyelmemet, úgy hogy itt van mellettem Chad. Inkább szívesebben foglalkozok vele és kiélvezem a helyzetet, ameddig még lehet. Egyszerűen képtelen vagyok elszakadni mézédes ajkaitól. Tudom nem kellene, de egyre mohóbb leszek és többet és többet szeretnék tőle.
- Az előtt is hozzád bújtam, nem rémlik? - Mosolyogva kérdezek rá, hiszen mikor elkezdtünk filmet nézni, akkor is én voltam az, aki kezdeményezett. Ha nem tettem volna meg, talán most nem is tartanánk itt, de akárhogy is legyen, jelenlegi állás szerint nem bánom, hogy megtettem. A csikizés nem volt túl fair, de meg fogom találni Chad gyenge pontját is.
- Remélem, hogy ez tényleg így lesz. - Az egy dolog, hogy fizikailag nem tudna bántalmazni, de érzelmi téren mi lesz velünk? Ha együtt maradunk, akkor ez is hamarosan kiderül. Következő kérdésére össze ráncolom homlokomat. Nem kicsit lepett meg vele.
- Nem, de ez miért érdekel téged ennyire? - Hirtelen nem is tudom, hogy hogyan keveredtünk ehhez a témához.
- Persze kérdezz nyugodtan. - Érdekel, hogy mit is szeretne tudni, de kicsit félek is attól, hogy milyen kérdéssel áll elő. Na tessék, inkább nemet kellett volna mondanom, hiszen olyan kérdést rakott fel, amire nem hiszem, hogy kielégítő választ tudok adni. Bele harapok alsó ajkamban, miközben a feltett kérdésén gondolkozok.
- Talán azért mert még vannak olyan lányok, akiknek szükségük van arra, hogy érezzék, hogy szeretik őket, mielőtt még lefeküdnének azzal a fiúval, akit szeretnek. - Mondom el a saját véleményemet. Bár ez nézőpont kérdése, de én így gondolom az egészet. Hitelen észbe kapok, valamit tudnom kell, ezért Chad szájára teszem a kezemet, hogy még véletlenül se vágjon a szavamba.
- Az előző kérdésedben burkoltan célozni akartál arra, hogy miért nem fekszek már le veled? - Kérdőn felhúzom a szemöldökömet, miközben leveszem Chad szájáról a kezemet, hogy végre szóhoz jusson.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime13.07.12 19:46

Újból elmosolyodok, amint megtudom a választ. Erre számítottam, ezért még tovább nézem, hátha valami mást is kitudok olvasni a szemeiből. Ez csak addig tart, amíg nem hallok egy olyan kijelentést, ami számomra nem egyértelmű.
- Milyen történtek után? - Vonom fel kérdőn az egyik szemöldökömet, hogy ossza meg velem, hogy miért változott a véleménye. Meglepődök, hogy őt már nem érdekli a film, bár engem sem, mert inkább aludnék Charlottetal, hogy hozzábújhassak.
- Akkor mit szeretnél csinálni? - Döntöm oldalra a fejemet, amennyire csak tudom így fekve. Szeretném tudni, hogy mit akar csinálni, ha már a film kilőve. Moziban rosszabb lett volna, mert akkor kénytelenek vagyunk ott ülni, hogy ne menjen kárba a jegy ára.
- De. De azt hittem, hogy többet már nem akarsz. - Húzom el a számat, bár tudom, elég érdekes gondolkodás menetem van. Egy gyors csikizés után már úgy tűnik, hogy így is fogunk maradni, egymás karjaiban. Nekem nagyon is jól esik, csillogó szemekkel nézem Charlottet. Annyira megtudnám szokni azt, hogy itt fekszik velem minden nap.
- Biztos is. - Mondom maga biztosan, bár azt nem vettem bele, hogy lelkileg nem fogom bántani, én erre inkább a testi erőszakra asszociáltam és az előbbi eszembe se jutott. Lelkileg meg nem tudom, hogy mi lesz. Én nem akarom úgy sem bántani, de ez nem csak rajtam függ.
- Mert, kíváncsi vagyok, hogy inkább a tapasztalt fiúkat szereted, vagy az sem baj, ha nem tud túl sokat teljesíteni az ágyban. - Nézek bele félénken a szemeibe, ez eléggé kínos téma nekem. Nem szeretném elárulni, hogy miért érdekel ennyire. Ezek után már bátrabban tudom megkérdezni, azt amire kíváncsi vagyok. Látom, hogy beharapja az ajkát és elgondolkozik rajta. Talán még ő sem tudja, pedig azt hittem, hogy a lányok tudják a női gondolkodást.
- Jó, de a fiú is szerelmes a lányba. - Vonom fel a szemöldökömet és érdeklődve fürkészem a szemeit. Annyira izgat ez a téma, mire megérzem a számon a kezét. Még akartam valamit mondani, de meghallgatom a kérdését, mire kikerekednek a szemeim. Valamit elrontottam, hogyha magára veszi.
- Nem, dehogyis. - Kezdek bele a védekezésbe kicsit megrémülve. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy ezzel siettetni akartam, így gyorsan mondom is tovább, mielőtt megtudna szólalni.
- Nem akarlak siettetni, hogyha nem akarsz velem lefeküdni, akkor nem fekszünk le. Én csak tudni szerettem volna a választ, mert sokszor hallok ilyet. És azt hittem, hogy te mint nő, tudod a választ. - Fekve megrántom a vállamat, miután elmondtam a válaszomat. Ez szinte mentő nálam. Azért valami szöget ütött a fejemben ezzel kapcsolatban.
- De ha burkolt célzásnak vetted... Szóval te nem vagy belém szerelmes... Vagy igen? - Kicsit akadozva mondom, mert nem akarok úgy fogalmazni, hogy sértő legyen. Csak egyszerűen érdekel, hogyha ennyire magára vette, akkor talán szerelmes belém, bár ez nekem annyira hihetetlen lenne, mert mégis csak idősebb nálam, nem is biztos, hogy bírja a fiatalabb fiúkat. Tudom, hogy most csókolóztunk, de az lehet azért volt, mert én kezdeményeztem és ez csak a pillanat heve volt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime13.07.12 20:54

Nem kellene ránéznem, de nem tudom levenni róla a szememet. De ha továbbra is így mosolyog, teljesen elolvadok tőle. Már így sem vagyok tisztában teljesen cselekedeteimmel, csak csupán sodródok az árral, amit most nem is bánok. Egyszerűen annyira jó, hogy végre itt van velem.
- Inkább megmutatom. - Közelebb hajolok hozzá és ismét adok egy gyors csókot édes ajkaira.
- Erről beszéltem. - Pár csók és egyből megváltozott a véleményem. Főleg úgy, hogy leálltunk, mikor azt mondtam, hogy lassítsunk, ezért semmi félnivalóm nincs már.
- Nem tudom, nekem ez a semmittevés is megfelel. Miért neked van valami ötleted? - Szívesen meghallgatom, hát ha akarna mást is csinálni. De nekem most az is megfelel, hogy öleljük és csókoljuk egymást. Ez az egész olyan számomra, mint egy beteljesült álom. Főleg úgy, hogy tegnap még abban a tudatban éltem, hogy örökre elvesztettem őt, most pedig nem akarok elválni tőle.
- Ha nem akarnék már hozzád bújni, akkor azt már közöltem volna veled. - Nem is tudom, hogy miért gondolkozik az ilyeneken, ahelyett, hogy élvezné, hogy most itt vagyok vele. Tudom gyorsan változott meg a véleményem, de már nem tudtam közömbös lenni vele szemben. Következő kijelentésre csak elmosolyodok. Nem akarok most arra gondolni, hogy esetlegesen előfordul majd, hogy bántani fog, ha nem is testileg, akkor lelkileg.
- Nem gondolod, hogy ez a kérdés kissé túl korai még? - El sem hiszem, hogy erről érdeklődik. Túl szégyenlős vagyok még vele szemben, hogy megosszam vele a hálószoba titkaimat. De talán majd idővel, mindent elmondok neki.
- De a lány honnan is tudhatná, hogy szereti a fiú, ha nem mutassa ki? Vagy nem tesz semmit azért, hogy a lány megtudja? - Kíváncsian kérdezek vissza. Majd olyan dolog jut eszembe, ami érdekel ezért rá is kérdezek, de talán nem a legokosabb cselekedetem volt.
- Egy szóval sem mondtam, hogy nem akarok veled lefeküdni. - Mert igen is, hogy leakarok, csak nem akarom elsietni a dolgot. Szükségem van arra, hogy érezzem, hogy szeretnek, mielőtt oda adom magam valakinek. Szeretkezni akarok, azzal akit szeretnek, nem csak egy gyors menetre vágyok az első jöttmenttől.
- Tudod ezt nagyon nehéz lenne elmondani, de ha a hátadra feküdnél, akkor megpróbálkoznék vele. - Felülök és várom, hogy a hátára feküdjön. Nem akarok csak szavakkal dobálózni, bizonyítani is akarom neki. Mikor végre a hátán fekszik, vissza ülök az ölébe. Félénken megfogom a bal kezét és ráhelyezem bal mellemre.
- Érzed, hogy milyen hevesen dobog a szívem? - Úgy érzem, hogy arcomra pír szökött, ahogy a kezét a mellemre tettem, hogy érezze hogyan dobog a szívem mikor mellettem van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime13.07.12 22:17

Komolyan gondolok mindent, amit mondok és amit teszek. Azt szeretném, ha Charlotte megbízna bennem, hogy később együtt legyünk. Szeretnék vele járni, de ezt nem merem még neki elmondani, hiszen, az egy dolog, hogy tudom magamról, hogy szerelmes vagyok belé, de én nem tudom, hogy ő mennyire szeret vagy egyáltalán eljutott-e odáig az érzelmekben. Teljesen bizonytalan vagyok és azt hiszem, össze is vagyok zavarodva. A csókot viszonozom, amit az ajkaimra nyom és egy pár pillanatig még csukva tartom a szemeimet, hogy amíg a bizsergető érzés tart, addig finom ajkaira gondoljak.
- Lenne ötletem... Egész este csókolózhatnánk. - Vetem fel az ötletemet, hogy hátha tetszik neki. Félve ránézek, hogy mit is szól mindehhez. Én nagyon szeretném, ha az ajkait puszilhatnám, vagy simogathatnám. Amíg várok a válaszra, a füle mögé tűrök egy tincset. Látni akarom az arcát.
- Értem. - Aprót biccentek, hogy felfogtam. Ha valami nem tetszik Charlottenak, majd a tudtomra hozzá. Azt hiszem, hogy tényleg nem ismerem még eléggé, de nekem az is bőven elég, hogy szeretem. A többi majd kiderül "út" közben.
- Csak kíváncsi vagyok. - Vonok vállat, mert tényleg érdekelt volna, hogy milyen típusú férfit szeret az ágyban. Azt hiszem, hogy valamit produkálnom kell majd, ha mégis csak a tapasztaltabbakat szereti. Ahogy mondja, még túl korai ez a kérdés, bár én szívesen gyakorolnék vele már ma este.
- Hát... Mivel a szerelem az többek közt nem első látásra alakul ki, így elég sok mindent tesz a fiú a lányért. Például randi, gyengédség, csók és hagyja, hogy a lány irányítson. Ezekből csak tudja a lány, hogy a fiú komolyan gondolja és nem csak egy éjszakára kell. - Fejtem ki a véleményemet a két kérdésére, hátha úgy könnyebben megtudjuk közelíteni a témát. Azt hiszem, hogy eleve rosszul raktam fel a kérdést, de ha kérdezz-felelek lesz, akkor csak megérti Charlotte, hogy mit is akartam ebből kihozni.
- De még nem akarsz. Úgy értettem, hogy majd akkor fekszünk le, amikor te szeretnéd. - Javítom ki magamat, hogy így érthetőbb legyen. Annyira elvagyok varázsolva a közelében, hogy teljesen érthetetlen mondatok csúsznak ki az ajkaimon. Nem csodálnám, ha tiszta hülyének nézne és itt hagyna. Bár nem örülnék neki, de megérteném. Nem értem, hogy mit szeretne mondani, miért nem egyszerű egy igen vagy egy nem, de azért a hátamra fekszek, ahogy kérte. Megdöbbent, hogy az ölembe mászik, de nagyon is izgató. Eltudnám képzelni így a szexet, hogy felül van. Csillogó szemekkel csodálom, amíg a kezemet a melléhez nem rakja. Kicsit nyitva is marad a szám, ahogy érzékelem, hogy milyen gyorsan ver a szíve, de ezt kizárva a formás mellére koncentrálok. Valahogy az jobb, mint a heves szív verés.
- Szerelmes vagy? - Nyögöm ki magamból, miközben a mellét nézem, ahol a kezem van. Nyelek is egyet, mert nem akarom elvenni a kezemet. Rettentő nagy önuralomra van szükségem ahhoz, hogy ne teperjem le.
- Öhm... Én... Alsógatyában szoktam aludni... Zavarni fog? - Hebegek-habogok, de megpróbálok a szemeibe nézni, viszont a kezem önálló életet él és azon kapom magam, hogy finoman masszírozni kezdem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime13.07.12 22:51

Lassan tudatosul bennem, hogy Chad minden egyes kimondott szavát komolyan gondolja. Ezért sem tartok már tőle annyira és talán ezért is csattant már el közöttünk annyi csók. Még a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy egy nap leforgása alatt ilyen közel kerülnünk egymáshoz és még a napnak közel sincs vége. Nagyon is érdekelne, hogy meddig is fogunk elmerészkedni. Szeretném már magamhoz a legeslegközelebb érezni, de még talán hamar lenne oda adnom neki magamat.
- Hm, nem rossz ötlet, de egyáltalán ez kivitelezhető? - Érdeklődve nézek rá. Nagyon is szeretném érezni édes csókját és azt a bizsergető érzést, amit azzal okoz nekem, de azért talán nem kellene egész este csak csókolózni, hiszen annyi csók után el is kopna a szám. De még is olyan nehéz nemet mondani neki, mikor olyan édes.
- Most erre nagyon nem szeretnék válaszolni, de ígérem nem sokára mindenre megtudod a választ, ami érdekel. - Ez is az én hibám, hogy a hálószobatitkokat nem tudom csak úgy elárulni másoknak, nekem ez a téma nagyon is személyes. Ismételten egy kis időre van szükségem, ahhoz hogy be tudjam avatni őt is. Az évek folyamán volt már részem nagyon tapasztalt férfival is és olyannal is, akit irányítani kellett, mert még nagyon kezdő volt. De nekem annyira mindegy, hogy mennyi tapasztalata van a férfinek a szex terén. Ha netán Chad is kezdő lenne még akkor is lehetne vele jó az együtt lét, ha kellőképpen egymásra tudunk hangolódni.
- És te hagynád, hogy irányítsalak? - Persze bennem is van egy olyan hajlam, hogy szeretem megjátszani a főnököt. De vannak olyan napjaim, mikor jobban kedvelem, hogy ha a férfi veszi át a vezető szerepet. De ez sok mindentől függ, főleg a kedvemtől és a szituációtól. Chad nem tudom, hogy mennyire tudna irányítani, mert eddig úgy néz ki, hogy kettőnk között én vagyok a tapasztaltabb. Pedig azt hittem, hogy egy nagy nőfalóval van dolgom, de talán még sem kell attól tartanom, hogy megcsalna.
- Még is meddig vagy hajlandó rám várni? - Felteszek még egy kérdés, ami tényleg érdekel. Nem akarom, hogy sokáig várjon rám, de egyhamar nem is akarom neki odaadni magam. De olyan nagy a kísértés és annyira vágyok már rá, de kontrollálnom kell magam. Még magam sem tudom, hogy mennyire lesz jó vége a kis produkciómnak, de megpróbálkozok vele. Félénken vissza mászok az ölébe és a kezét a bal mellemre helyezem. Azt akarom, hogy érezze, hogy mennyire dobog a szívem csak miatta. Erről nem tehetek, mikor a közelében vagyok a szívem mindig ilyen vad ritmusba kezd.
- Azt hiszem, hogy igen. - Nehéz lenne pontosan megmondanom, hogy mit érzek iránta. Mindig is tetszett, de ahogyan sikerült jobban megismernem úgy lopta bele magát a szívembe.
- Nem. Nem hiszem. - Alig tudom kinyögni a válaszomat. Akaratlanul is becsukom szememet, miközben alsó ajkamba harapok és élvezem, ahogy masszírozza a mellemet. Nem lenne szabad, de még sem teszek semmit, csak halkan felsóhajtok, ahogy rajtam munkálkodik. Mikor végre sikerült kinyitom szempáromat mosolyogva tekintek le rá.
- És én miben aludjak? - Nem hinném, hogy engedné, hogy haza menjek a pizsamámét, de azért még sem akarok még előtte egy szál fehérneműben mászkálni, nekem még az is túl korai lenne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime14.07.12 8:50

Kezdek megint felvidulni, ahogy Charlotte belemegy a felhozott ötletembe. Nagyon is szeretnék még vele csókolózni, mert ki tudja, hogy mikor lesz rá megint esélyünk. Épp azért nem hozom fel azt a témát, hogy esetleg járhatnánk, mert ha korainak tartja az együtt alvást, akkor azt meg pláne. Főleg, hogy szerinte még nem ismer engem. Mielőtt elromolna a kedvem ezektől a gondolatoktól, egy széles mosolyt varázsolok az arcomra és hevesen bólogatni kezdek.
- Igen. Miért? Szerinted nem? - Vonom fel gyanúsan az egyik szemöldökömet, hogy talán mégsem azért egyezett bele, hogy meg is valósítsuk. Azért kíváncsi vagyok az ő állás pontjára, hogy mit gondol minderről, mert az egy dolog, hogy én mit szeretnék.
- Miért? Miért zavar téged, hogy megszeretnélek ismerni? - Nézek rá ugyanúgy gyanúsan, mert most már tényleg nem értem. Ha egyszer megakarjuk egymást ismerni, akkor persze, hogy érdekel minden apró dolog is. Lehet, hogy túl gyorsan a közepébe vágtam, de engem ez a téma érdekel. A derekára helyezem a kezemet, amíg még egymás mellett fekszünk. Nincs mit csinálnunk, ráadásul már egy pár órája álmos vagyok. Gyakorlatilag, amióta felkeltem, csak arra várok, hogy visszaaludhassak, de még mindig fent tart az, hogy a szerelmemmel lehetek.
- Talán. Ha olyan kedvem van, akkor igen. De nem mindig hagyom, hogy a nő irányítson. - Nézek bele a szemeibe. Sok mindent elszeretnék neki mondani, hogy kielégítse magát azzal, hogy sokat tud rólam. Talán akkor végre elég lesz és le is feküdhetünk. Annyira vágyok már rá, hogy szerintem ha belemenne ebbe, nem is kéne hozzám érnie, egyből készen állnék arra, hogy belé hatoljak. Főleg, ahogy most az ölemben ül és a kezemet a mellére helyezi. Egyből úgy érzem, hogy nem kell sok, hogy leteperjem.
- Nem voltál még szerelmes? - Kérdezek rá, hogy nem biztos ebben. Akaratlanul is elkezdem masszírozni a mellét, nekem nagyon jól esik és ahogy látom a reakciót, Charlottenak is. Elmondom még most, hogy miben szeretnék aludni, majd megfogom a derekát, mindkét kezemmel és megfordítom a helyzetet, hogy én legyek felül. Megpuszilom a nyakát, majd finoman beleharapok, közben egyik kezem a hasát cirógatja. Nagy erőfeszítésre van szükségem, hogy ne menjen feljebb, vagy lejjebb, és tiszteletben tartsam, amit kért. A kérdésre a füléhez "vándorol" a szám és belesuttogok.
- Meztelenül... Csak vicceltem. Felőlem aludhatsz fehérneműben is. Csak azért nem mondom, hogy adok neked ruhát, mert este nagyon meleged lenne és még hozzád is szeretnék bújni, ez már duplán melegség. És ebből következtetek, hogy akkor az éjjel eltolsz magadtól, hogy ne legyen annyira meleged. - Az első szó után hagyok egy kis szünetet, hangom komoly volt, de aztán halkan elnevetem magam és úgy folytatom tovább. Már mindezt úgy, hogy a szemeibe nézek. De persze nem zárkózok el attól, hogy adjak neki valamit, hogyha mégsem szeretne fehérneműben aludni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime14.07.12 10:00

Nem akarok ünneprontó lenni, de azért még sem kellene folyton egymás ajkán csüngeni. Nem arról van szó, hogy nem csókolna jól, mert eszméletlenül jól csókol, de azért megpróbálok két csók közé valami célra törő beszélgetést iktatni.
- Nem tudom, de ki tudjuk deríteni. Maximum reggelre el fog kopni a szánk. - Halkan felnevetek, ahogy bele gondolok. Tényleg szeretem érezni ajka édes ízét, de azért nem lenne rossz, ha a csókon kívül mással is foglalkoznánk. Vagy inkább hagyom magam és sodródok az árral, ahogy eddig is tettem.
- Nem zavar, hogy meg szeretnél ismerni, de azért és sem kérdezek rá, hogy eddig hány lánnyal voltál és az ilyen dolgokra. - Az ilyenféle témákhoz túl szégyenlős vagyok és nem is nagyon szeretem, ha mások ilyen dolgokról kérdezősködnek. De ha ott lenne a sor, hogy egymással lefeküdnénk, akkor elárulnám neki. Nekem az ilyen fajta kérdések még túl koraiak, főleg úgy, hogy még azt sem mondhassuk el, hogy egy párt alkotunk.
- És most milyen kedved van? Engeded, hogy egy kicsit irányítsalak? - Legmeggyőzőbb arckifejezésemmel nézek rá. Szeretnék megbizonyosodni róla, hogy tényleg hagyná-e magát irányítani és arról is, hogy mennyire tetszene neki az a kis játék, amit űzni szeretnék vele. Végül is semmi rosszat nem akarok vele csinálni, csak csupán érdekelne, hogy hol vannak nála azok a bizonyos határok.
- Hm, nem tudom. - Kérdésére megrántom vállaimat. Voltak mások iránt érzéseim, de még soha nem voltak ilyen erősek, mint amit iránta érzek. Ezért nem tudom, hogy voltam-e már szerelmes, mert nem éreztem a szakítás után senkinél sem, hogy üres lennék, vagy, hogy most vesztettem el valami számorma fontosat. Ezért úgy hiszem, hogy még nem voltam szerelmes, egészen mostanáig. De azért még sem vallhatom be neki, hogy szeretem. Amit csinál velem, az annyira nem fair. Persze Chad könnyedén maga alá gyűrhet, amit kicsit bánok is, de inkább élvezem, hogy ezt teszi velem. Felszisszenek, ahogyan megharapott. Nem volt túl erős, de még is váratlanul ért. Ha tudná, hogy menyire nem kellett volna ezt tennie. Hagyom, hogy cirógassa a hasamat, bár az is egy eléggé érzékeny pont nálam, de vissza tudom fogni a nevetésemet.
- Azt hiszem ha meztelen lennék, akkor az alvás már nem is lenne olyan érdekes. - Nem várhassa el tőlem, hogy tényleg levetkőzzek meztelenre, végül is ennyire erővel már Chad is aludhatna meztelenül. Adok a szájára egy gyors puszit, majd valahogy kibújok alóla.
- Azt hiszem, mivel rólad van szó bevállalom, hogy fehérneműben aludjak. Elfordulnál? - Még nem vetkőztem előtte, úgy hogy még igen csak szégyenlős vagyok még ilyen téren. Ha elfordult akkor elkezdek vetkőzni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime15.07.12 18:28

Szeretnék vele egész éjszaka csókolózni, de ha Charlotte ennyire nem akarja, akkor mégsem győzködhetem erről. Azért remélem, hogy megengedi, hogy sokáig csókoljam. Ha meg eltol, akkor megpróbálok magamon uralkodni, hogy ne teperjem le és ne történjen köztünk más is. Annyira szeretem őt, hogy tényleg bármit megtennék, hogy neki jó legyen.
- Nem hiszem. Egy idő után lehet, hogy elalszunk benne. - Mondom halvány mosollyal az arcomon, és elképzelem, ahogy már az ajkát falom. Köd ül ki a szemeimre, mert ez egy kellemes elképzelés. Egy puszit nyomok az ajkaira, hogy újból érezzem a bizsergést rajta. Ekkor kellemes meleg fut át a testemen és egy pillanatra le is hunyom a szemeimet.
- Két barátnőm volt eddig, abból egyel feküdtem le. Amúgy nyugodtan kérdezhetsz ilyet is, engem nem zavar. - Vallom be őszintén és ezt a témát részemről lezárom, mert Charlotte nem akar róla beszélni, de ha ő kérdez erről, én természetesen válaszolok neki. Ezzel a kijelentésemmel úgy is lebuktam, mert így tudni fogja, hogy miért érdekel annyira, hogy a tapasztaltabb fiúkat vagy a kevésbé tapasztaltakat szereti. Egy barátnőm volt, ráadásul nem feküdtem le vele sokszor, mert neki nem tetszett. Azóta a suliban folyamatosan a nyakamon lóg és jó pofizik, amit utálok. Nem tudom, hogy mit akar tőlem, amikor szemét mód kidobott, aztán a pasija agyonvert. Mondjuk csak jót tett ezzel ha azt vesszük, mert ha ez nem történik meg, akkor soha sem találkozok Charlottetal. Vagy találkozunk máshol és akkor neki nem lenne gond az, hogy a betege voltam.
- Attól függ, hogy mit szeretnél csinálni. De hagyhatlak, hogyha azt akarod. De nem ígérek semmit, hogyha olyat csinálsz, akkor nem teperlek le. - Figyelmeztetem mielőtt olyanban töri a fejét, ami már nagyon határokat lép. Akkor én sem tudom kontrollálni magam és "sajnos" más is megtörténhet köztünk, amit én egyáltalán nem bánok. Pillanatok alatt változik meg az arcom mimikája. Összeráncolom a homlokomat és kérdőn felvonom az egyik szemöldökömet.
- Nem tudod? Eddig nem éreztél ilyet? - Meglepődtem azért, hogy még nem volt szerelmes. Eddig azt hittem, hogy az összes barátjába szerelmes volt és még most is van olyan, az utolsó, aki iránt még érez valamit. De nekem ez csak jó, mert így nem kell attól félnem, hogy elhagyja, azért mert nem biztos az érzéseibe. Ezek után már magam alá gyűröm és megcsikizem, majd puszit is adok neki. Szívesen feküdnék még itt rajta, de sajnos nem lehet.
- Engem nem zavarna. - Széles vigyor ül ki az ajkamra. Tudom, hogy perverz, szexmániásnak néz, de én már nagyon kész vagyok arra, hogy együtt legyek vele. Fiú vagyok, aki szerelmes, így szerintem ez elnézhető nekem. Én csak jót akarok neki, kellemes érzést okozni, amiben talán már régen volt része.
- Úgy is látni fogom, miközben befekszel az ágyba. De ha ettől jobban érzed magad, akkor addig kihúzom a kanapét és megpróbálok nem leskelődni. - Szólalok meg, majd felkelek a kanapéról, és amíg öltözik, addig kihúzom az alsó részt, hogy francia ágy legyen belőle. A tartóból kiveszem az ágyneműt és a lepedőt. Leterítem a lepedőt, majd a párnákat a fejrészhez teszem, a takarót pedig kiterítem az ágyra.
- Kész. - Szólalok meg háttal, mert amint elrendeztem az ágyat, megfordultam, hogy ne lássam, ahogy kérte. Igaz annyira megnézném, hogy hogyan is néz ki, de tiszteletben tartom a kérését. Hogyha befekszik az ágyba, akkor megfordulok, leveszem az ingem, és a nadrágomat, leteszem a székre és befekszek mellé. Egy puszit nyomok az arcára, majd mind a két kezemmel átkarolom.
- Ne nézzünk közben filmet? Mármint úgy értem, hogy szóljon-e valami. - Nézek a szemeibe, mert a film amit néztünk, annak már régen vége van. Hogy ne sötétben legyünk és valami szóljon a háttérben, akkor a film a legjobb. Talán még nézünk is belőle egy keveset, ha jó lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime15.07.12 21:39

Lassan már nem tudom, hogy mitévő legyek, mert az egyik énem piszkosul vágyik rá, de a másik még várna azzal a bizonyos dologgal. De ha jobban bele gondolok, már így is nagy előrelépés volt tőlem, hogy a mai éjszakát nála fogom tölteni, méghozzá úgy, hogy még nem is vagyunk egy pár.
- Szerinted hagynálak aludni? - Még annyira nem vagyok fáradt, ezért nem is hiszem, hogy el fogok bírni aludni. Maximum egész éjjel fent leszek és nézem, hogy hogyan alszik. Elmosolyodok, mikor Chad a szájra puszi után behunyja a szemét, olyan aranyos, hogy nem is lehet neki ellen állni.
- Talán téged nem zavar, de nem szeretek mások múltjában turkálni. - Nem is kell mondanom, hogy mennyire meglepett az őszinteségével. De azon jobban meglepődtem, hogy csak két lánnyal járt eddig és hogy egyikkel került csak igazán közeli kapcsolatba. Valahogy mást néztem ki eddig belőle, azt hittem, hogy egy nagy nőfaló, akinek minden nap másik barátnője van. De így, hogy ezt már tudom valahogy megnyugodtam.
- Nem sokára megtudod, hogy mit is szeretnék csinálni. - Sejtelmes mosoly jelenik meg arcomon, ahogyan rá nézek. Nem akarom túlságosan feszegetni a határokat, de mindketten tudjuk, hogy egyszer bizony át kell lépnünk őket, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Mert nagyon szeretnék közel kerülni hozzá és azt is szeretném, hogy csak én legyek az egyetlen nő az életében.
- Eddig még nem. - Nehezemre esik az érzéseimről beszélgetni. Még soha sem éreztem ilyet, mint Chad iránt. Ez az érzés nagyon is megrémiszt. Többet érzek iránta, mint barátság, de abban még nem vagyok biztos, hogy szerelmes is vagyok bele, hiszen eddig még nem voltam szerelmes és ez az érzés olyan idegen nekem. De ha a közelemben van, akkor szívem vadabb ütemben kezd el verni és egyszerűen még a mosolyától is elgyengülök.
- Ezt valahogy sejtettem. - Sajnálom szégyenlős vagyok, nem szokásom mások előtt meztelenkedni. Már az is nagy előre lépés tőlem, hogy fehérneműben fog látni. De mivel nem szeretek ruhában aludni és biztosra veszem, hogy nagyon melegem lenne úgy, ezért nincs más választásom. Meg kell bíznom benne, kíváncsi vagyok, hogy még így is úriember bír-e maradni.
- Tudom, hogy látni fogod. - Szinte már beletörődve mondom. Kissé zavar a tudat, hogy ilyen hamar már így lát. Eddig még soha senkivel sem haladtam ilyen gyors tempóban. Még mindig nem tudom, hogy mennyire jó ez az együtt alvás, de megpróbálok jól viselkedni. Felkelek az ágyról, majd kibújok a felsőmből és a farmeromból. Kissé feszélyezve érzem így magam, mert tényleg szégyenlős vagyok. Befekszek az ágyba és próbálom másfelé terelni a tekintetemet. Olyan jó a karjaiban lenni és érezni testének melegét. Valahogy el tudnám minden nap viselni ezt a felemelő érzést.
- Ha nagyon akarod, akkor kereshetsz egy másik filmet. - Itt fekszik mellettem majdnem meztelenül, nem hiszem, hogy annyira tudnék a filmre figyelni. Már olyan rég éreztem édes ajkait, ezért rá is vetem magam. Lágyan csókolom, majd gyengéden bele harapok az alsó ajkába.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime15.07.12 22:51

Szeretnék bele látni Charlotte fejébe, hogy lássam mire is gondol. Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mi jár a fejében velem kapcsolatban, de nem akarok rákérdezni, mert tudom, hogy nem kapok választ. De legalább elértem nála azt, hogy ma itt aludjon velem. Talán több is fog történni, de mint megígértem neki nem fogok rámászni, tehát neki kell kezdeményezni, hogyha akar folytatást. Ebben reménykedek, hogy lesz.
- Egyszer csak kifáradsz te is. Mondjuk én azóta hulla vagyok, mióta felkeltem, szóval én elég gyorsan el fogok aludni. - Vallom be őszintén, hogy nekem nem kell sok, ahhoz, hogy aludjak és ha meg is történik, akkor ne haragudjon rám ez miatt. Még mindig nem érzem magam teljesen józannak, nagyon enni se ettem még, így a hasam jelez.
- Éhes vagy? Hozzak be valamit? - Nézek rá Charlottera, hátha ő is megéhezett. Ha nem kér semmit én azért kimegyek és melegítek magamnak húslevest. A tányérral együtt visszamegyek és az asztalhoz leülve elkezdem enni. Ha Charlotte kért, akkor természetesen neki is hozok be egy tányérral.
- Rendben, ha nem érdekel, akkor ne beszéljünk róla. - Halvány mosolyt erőltetek az arcomra. Nem vagyok megsértve csak azt hittem, hogy meg akar ismerni és szerintem ez is belefér. Persze lehet, hogy rosszul gondoltam. Én csak őszinte akartam lenni vele, hogy nem vagyok olyan nagy nőcsábász, mint amilyennek kinéz. Igaz, hogy flörtölök lányokkal és ha részeg vagyok akkor még egy-két csók is elcsattan köztünk, de igazi komoly kapcsolatom csak egy volt.
- Kíváncsian várom. - Ránézve ejtem ki a szavakat. Most már kezd teljesen kíváncsivá tenni. Akarom tudni, hogy mit szeretne, bár ha fehérneműben az ágyban fogunk feküdni, akkor igazából csak egy dologra tudok gondolni. De még mindig nem kaptam meg a választ a kérdésemre és ez miatt egy kicsit félek is.Nem akarom, hogy csalódjon bennem az ágyban. Kicsit meglep, hogy nem volt még szerelmes, de engem egyáltalán nem érdekel.
- Azt hittem, hogy eddig az összes barátodba szerelmes voltál. - Nézek a szemeibe, miközben kimondom azt, amire gondolok. Legalább az a veszély nem fenyeget, hogy egy volt barátjához megy vissza, azért mert még mindig szereti. Meg is eszem a levest, így kiviszem a mosogatóba a koszos tányért, majd visszamegyek a szobába. Amíg vetkőzik, addig megcsinálom a kanapét, hogy ágy legyen belőle.
- Ha nem szeretnél levetkőzni, akkor nem kell. - Szólalok meg, hogyha mégis meggondolná a magát. Felőlem aludhat a ruhámban vagy az övében. Teljesen mindegy. Igaz örülnék neki, ha mégis fehérneműben aludna velem. Ahogy én is levetkőzök, nem zavartatva magam előtte, egy szál alsónadrágban bebújok mellé és átölelem.
- Csak, hogy ne legyen nagyon sötét, meg ha valamelyikünk elalszik, akkor legalább tudja nézni a filmet, hátha könnyebben elalszik. - Rántom meg a vállamat és kiszállva az ágyból egy másik filmet keresek és letöltve el is indítom. Amint megy, visszamászok mellé és viszonozom a gyengéd csókot. Amint megharapja az alsó ajkamat, elmosolyodva elhúzom a fejemet.
- Ne harapj vad macska! - Szólítom fel vidáman csengő hangon, majd visszahajolok és újból megcsókolom. Szenvedélyesen csókolom, miközben az egyik kezemmel végig simítok meztelen oldalán, végül a hasánál folytatom a cirógatást. Tényleg egész este fogunk csókolózni, de nem zavar, mert már annyira várok arra, hogy ez megtörténjen kettőnk közt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime15.07.12 23:53

Szomorúan veszem tudomásul, amit Chad közöl velem. Azt hittem, hogy egész este fent fogunk lenni és egymást szórakoztatjuk. De nem erősködök, ha tényleg fáradt, akkor hagyni fogom, hogy aludjon. Végül is talán lesz még alkalmunk együtt aludni, ha minden igaz. De nekem jelen pillanatban annyira jó kedvem van, hogy egy ideig még biztosan nem fogok aludni bírni.
- De ha már tényleg nagyon álmos vagy, akkor szólj rám és hagylak aludni. - Annyira nem vagyok még fáradt sem. Talán túlságosan hozzá szoktam az ügyeléshez és ahhoz, hogy keveset alszok. De ha már sikerült becsalogatnia az ágyába, akkor legalább okozzak neki egy álmatlan éjszakát. Nem akarom, hogy elaludjon, de viszont nincs szívem egész éjjel fent tartani.
- Köszönöm, de nem kérek semmit. - Talán szakmai ártalom, de nem sok időm jut az evésre, nekem bőven elég ha egy nap csak egyszer eszek. Nem mondom, hogy nem lenne étvágyam, de egészen mást kóstolnék meg most. Türelmesen megvárom, hogy vissza jöjjön, majd hatalmas szemekkel meredek rá, miközben meghallom, hogy mit is mond.
- Nem arról van szó, hogy nem érdekel. Csak nem akarom tudni, hogy más lányoknak is közük volt hozzád. - Halkabban ejtem ki szavaimat, miközben fejemet lehajtom, hogy ne lássa, hogy mennyire féltékeny vagyok. Nem akarok arról tudni, hogy más lányok is érintették, vagy akár meg is csókolták. Tudom nem én vagyok az első nő az életében de azt még el tudnám érni, hogy én legyek az utolsó.
- Nem kellene túl kíváncsinak lenned. - Félek, hogy túl sok mindent lát a dolgok mögé és végül csalódni fog bennem, ha nem azt teszem, amire számított. Nem akarok még lefeküdni vele. Nem azért akarom megtenni, mert úgy hiszem, hogy meg kellene, hanem egészen más miatt.
- Eddig én is azt hittem. - Mert tényleg azt hittem, de aztán jött Chad és rájöttem, hogy még nem voltam igazán szerelmes. Túl sokat kérdezősködök, én pedig saját magamat buktatom le így. Talán női hiúságból, de azt akarom, hogy Chad mondja ki előbb. Mert rettegek attól, hogy mindent bevallok neki őt pedig teljesen hidegen hagyja a dolog. Bár még mindig nem világos teljesen, hogy tényleg szerelmes-e belém, vagy csak a hormonjai hajtsák.
- Nem az van, hogy nem szeretnék. - Felsóhajtok, majd halkabban folytatom. - Szégyenlős vagyok, de attól jobban tartok, hogy nem fog neked tetszeni a látvány. - Chad még soha sem látott így, maximum valamelyik vágyálmában. Tudom gyerekes, de tartok attól is, hogy nem fog neki tetszeni az, amit látni fog.
- Rendben. - Végül is bele egyezek, hogy elindítson egy másik filmet. Akaratlanul is figyelem, ahogy felkel mellőlem. Le sem bírom venni a szememet a felsőtestéről. Már annyira vágyok rá, de igyekszem vissza fogni magam. Ami ebben a helyzetben nagyon is nehéz. Mikor vissza jön hozzám, megcsókolom és gyengéden megharapom.
- Még, hogy én vad macska? - Nevetve kérdezek vissza. Ismét csókba kezdünk, de megint rátapintott az oldalamra, amiért akaratlanul is bele mosolygok a csókba. Félénken teszem a kezemet a mellkasára, majd kissé felbátorodva kezdem el óvatosan simogatni. Ajkaimat elszakítom ajkaitól, hogy apró csókokat leheljek a nyakára. Egyre lejjebb vándorol rajta ajkam, azon kapom magam, hogy lassan de biztosan elveszítem magam felett az önkontrollt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime16.07.12 7:34

Látom a szemein, hogy egy kicsit csalódott, amiért kijelentettem, hogy aludni fogok hamarosan. Elhúzom a számat, mert nem akarom megbántani, de tényleg nagyon kómás vagyok még mindig. A kávé sem nagyon segített, igaz, csak egy kortyot ittam belőle, de nem vagyok benne biztos, hogyha megiszom az egészet, akkor mennyire tart ébren.
- Ha szeretnéd, akkor iszok egy kávét. - Nézek komolyan a szemeibe, képes lennék ilyenkor kávét inni, hogy fenn maradjak és azt csináljuk, amihez Charlottenak kedve van. Aztán kimegyek magamnak egy tál levesért, hogy legyen bennem valami a nap folyamán. Az az egyetlen pirítós nem sokat segített, most meg talán már rendben van a gyomrom és bent is marad. Odabent neki is állok, hogy megegyem, közben figyelek Charlottera is, hogy mit mond. De a következő, amit mond, gyanúsan ránézek és összeráncolom a homlokomat.
- Te féltékeny vagy? - Kérdezek rá nyíltan, mert nagyon úgy néz ki. Mondjuk engem nem zavar, mert nagyon aranyosan néz ki, ahogy féltékenykedik, pedig igazán komoly kapcsolatom egy volt, ahol még több is történt. Nem értem én a nőket, hogy a múlt miatt miért kell féltékenykedni. Én szeretnék mindenről tudni, hogy neki milyen volt az első alkalom, mikor volt együtt mással, hány férfival járt és mennyivel feküdt le és még több ilyen.
- Miért? - Vonom fel kérdőn az egyik szemöldökömet, mert alapból egy kíváncsi természet vagyok, főleg ha a szerelmemről van szó, akkor még jobban érdekel.
- De nekem az jó, hogy nem voltál egyikbe se az. Még a végén visszamennél az exedhez, mert még mindig szereted őt. - Őszintén megszólalok, bár nem tudom, hogy miért mondtam ki. Lehet, hogy most rontok el mindent, de én így látom. Nem viselném jól, hogyha mást választana helyettem.
- Nekem mindenhogy tetszel. Meg felőlem lehetnél bánya rém is, akkor is tetszenél. Mert a belső a fontos nekem. - Nézek a szemeibe, hogyha engedi. Szeretném, ha ezzel tisztában lenne, hogy nem kell nekem megfelelnie, én úgy szeretem, ahogy van. Ezzel a kijelentésemmel elég közel sodortam magam ahhoz, hogy rögtön bevalljak mindent és megkérjem, hogy járjon velem. Mivel tudom, hogy neki ez nagyon gyors lenne, ezért inkább türtőztetem magam és majd megvárom a megfelelő pillanatot ez miatt. Amint végeztem a levessel elindítom a filmet. Ezek után már csak a megbeszélteket kell végre hajtani, ami elég jól kivitelezhető. Az ágyban csókolózunk, ami kellemes érzést kelt bennem. Legszívesebben örömet okoznék neki, de amíg nem ad rá engedélyt, addig be kell érnem azzal, hogy az oldalát és a hasát simogatom. Érzem, ahogy belemosolyog a csókba, tehát tetszik neki.
- Igen, te. - Válaszolok egy kicsit késve, de eddig nem bírtam elszakadni az ajkaitól. Annyira jó volt hallani, hogy nevet, hogy teljesen elkábultam tőle. A film az elején tart, de már ekkor nyögéseket lehet hallani, mire hátrapillantok rá.
- Miért van az, hogy minden horror filmben van szex? Mondjuk nem zavar, de azért a film készítőjétől megkérdezném. - Beszélek, miközben azt nézem, ahogy a filmben szexelnek. Fiú vagyok nem tehetek róla, ez leköti a figyelmemet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime16.07.12 8:09

Még mindig nem akarom elhinni, hogy tényleg eljöttem hozzá és az egész házban csak mi ketten tartózkodunk. Eleinte nagyon is feszélyezve éreztem ettől magam, de már minden kétségem szertefoszlott. Tényleg aranyos és kedves velem, de amit a legjobban értékelek, hogy nem tolakodó és, hogy bír rám várni. El tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet neki ez a helyzet, de ahogy mondani szokták a jó dolgokra várni kell.
- Dehogy, nem akarom, hogy miattam ne aludd ki magad. Ha meg véletlen elaludnál, majd valamivel lefoglalom magam. - Kedves, hogy felajánlotta, hogy iszik egy kávét, de erre most igazán semmi szükség. Ha aludni szeretne, akkor megengedem neki, majd tényleg feltalálom magam, ha nekem nem jön álom a szememre. Sosem voltam valami jó alvó és idegen helyen nem is nagyon szokott sikerülni az elalvás.
- Nem. -Kezdek hevesen tiltakozni, majd halkan felsóhajtok.
- Na jó talán egy kicsit igen. - Vallom be neki őszintén, hogy most hogyan is érzek. Nem akarom tudni, hogy kivel volt, nem azért mert nem érdekelne, hanem azért, mert nem akarok tudomást venni arról, hogy más lányokhoz is köze volt, hogy mást is így ölelt és csókolt, mint engem. Azt akarom érezni, hogy különleges vagyok a számára és nem csak egy újabb nő, akit levett a lábáról azzal az elképesztően szívdöglesztő mosolyával.
-Mert idővel úgy is mindent meg fogsz tudni. - Már csak idő kérdése, hogy mikor. Már csak a megfelelő időre és helyzetre várok, hogy bebizonyítsam neki, amire már annyira kíváncsi.
-Te tényleg attól tartasz, hogy vissza mennék az egyik volt barátomhoz? - Meglepetten kezdek el érdeklődni. Eddig azt hittem, hogy voltam már szerelmes, de ameddig Chad fel nem bukkant addig azt sem tudtam, hogy mi az a szerelem. Annak meg semmi esélye, hogy vissza menjek akár az egyik volt barátomhoz is, hiszen mindig úgy alakult, hogy ajtócsapkodós jelenetekkel megfűszerezve váltam el másoktól.
-Végül is most is bányarém vagyok. - Nevetve közlöm vele a tényeket, ahogy a szemébe nézek. Szeretnék neki megfelelni, de azért örülök, hogy neki csak a külső az másodlagos. De ezek szerint tényleg mindegy lenne, hogy hogyan is nézek ki, ha a belső tulajdonságaim megfelelnek neki? Jól is lenne elhinni, de inkább ezen nem gondolkozok, csak élvezem, ahogyan csókol. Már mióta meg akartam csókolni és most egy nap leforgása alatt annyiszor ízlelhettem édes ajkait, hogy azt hiszem, hogy álmodok. Végül is van mit bepótolnunk.
- Nem hiszem. Nem is vagyok vad. - Suttogom mikor ajkaink elválnak, de hogy saját magamat megcáfoljam ismét megcsókolom és újfent gyengéden bele harapok alsó ajkába. Kimondottan élvezem, hogy kicsit kínozhatom. Meglepő fordulat lépett közénk, akaratlanul is oda nézek, ahogy a filmben nyögni kezdenek. Összeráncolt homlokkal tekintek rá, ahogy le sem veszi róla a tekintetét. Belátom drasztikus módszerekhez kell folyamodnom, ha vissza szeretném kapni Chad figyelmét. Egy laza mozdulattal hátra nyúlok és gondtalanul kikapcsolom melltartómat. Szép lassan leveszem és leteszem mellém az ágyra.
- Lehet, hogy azért, hogy elterelje a férfiak figyelmét, ameddig a nők leveszik a melltartójukat. - Ismét suttogok, kíváncsi vagyok, hogy mennyire figyel rám. Azért remélem a film nem köti le annyira, hogy ne vegye észre, hogy már félmeztelen vagyok mellette.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime16.07.12 21:50

Bármit megtennék neki, ezért is ajánlottam fel, hogy most iszok egy kávét, hogy egész este fenn maradjak vele. Halvány mosoly kerül az arcomra, hogy szeretné, ha kipihenném magam. Ebben az esetben ezt el is fogadom. Könnyebb lesz elaludnom, hogy a szerelmemhez bújhatok.
- Nyugodtan kereshetsz egy olyan filmet, ami érdekel. Vagy felkelthetsz, ha már nagyon unatkozol. - Rántom meg a vállamat, mosolyogva. Szívesen ébredek úgy, hogy Charlotte van itt mellettem. Már most belegondolok abba, hogy finoman kelteget. Szerintem akkor megfeledkeznék arról, hogy alszok és már ugornék is fel, hogy a kedvében járjak.
- De miért? - Nézek rá kérdőn, ugyanis eléggé meglepett azzal, hogy féltékeny a volt barátnőimre. Kicsit jó érzés tölt el, mert tudom, hogy akkor szerelmes belém, ami megkönnyíti a további lépéseimet.
- Az kb. mikor lesz, mert elég kíváncsi és türelmetlen természetem van. - Mondom mosolyogva, hogy egy kicsit sürgessem, hátha előbb tudom meg. Muszáj tudnom, mert megőrülök.
- Igen, mert elég jó csaj vagy ahhoz, hogy bárki visszafogadjon téged. - Lenézek a takaróra, hogy ne lássa az arcomat. Tényleg zavarna és rosszul is esne, hogyha mást választana helyettem. Azt hiszem, hogy lelkileg teljesen összezuhannék. Csillogó szemekkel nézek rá, mikor bányarémnek titulálja magát.
- Inkább hülye vagy. - Hajolok hozzá közelebb és egy puszit nyomok az ajkaira, majd a nyakára. Ezzel akarom őt meggyőzni arról, hogy ostobaságokat beszél. Nekem nagyon is gyönyörű és vonzó nő és szerintem ezzel nem csak én vagyok így. Ez még a káromra lehet. De most csak arra figyelek, hogy velem csókolózik és újból birtokba vehetem az ajkait. Ekkor harap meg, mikor szóvá is teszem neki.
- De, az vagy. De kizárólag csak az enyém. - Suttogom a fülébe és bele is harapok finoman a fülcimpájába. Megyek le megint a nyakára, mikor meghallom a nyögéseket. Oda is figyelek, mert miért ne tenném, mikor egészséges fiú vagyok. Érdekel, így azt nézem, közben valamit motyogok is magam elé, mire a válaszra összeráncolom a homlokomat, miközben a képernyőt nézem.
- Mi?! - Fordulok vissza meglepetten, mint aki nem jól hallotta. Igazából nem nagyon hallottam, csak az utolsó négy szó jutott el hozzám. Ekkor pillantom meg a melltartót az ágyon. Beharapom az alsó ajkam, hogy most ezt komolyan csinálja-e velem.
- Látni akarom! - Suttogom, miközben közelebb hajolok hozzá. Kezemet becsúsztatom a takaró alá, ajkaimmal meg az ajkait célzom meg. Finoman puszilgatom, majd nem bírva magammal vadul csókolni kezdem, miközben kezem egyre feljebb csúszik a testén. Már most kezdem elveszíteni a fejemet, annyira akarom őt, mint még soha semmit és senkit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime17.07.12 4:48

Aranyos, hogy így igyekezik. Még ilyen férfival még nem is volt dolgom, aki ennyire nézte, hogy nekem mi lenne jó. Talán azért, mert tényleg érez irántam valamit, azt hiszem, hogy nem csak vonzónak talál, hanem többet is táplál felém.
- Nyugi fel fogom találni magam. - Halványan elmosolyodok. Nagyon kreatív szoktam lenni, ha véletlenül is unatkoznék, de majd Chad is megtudja, hogy mennyire. Főleg, hogy a szülei nincsenek itthon és ameddig aludna, addig gondtalanul elfoglalnám az egész házat. De azt sem tartom kizártnak, hogy csak nézném, ahogyan alszik és csak gyönyörködnék a látványban.
- Mert még bele gondolni sem akarok, hogy más is úgy bújt hozzád, mint én. - Újfent őszintén válaszolok neki. Nem szeretnék neki hazudni, de úgy érzem, hogy korai még ez a túlzott őszinteség. Még a végén azt gondolja, hogy mániákusan féltékeny típus vagyok és ezzel magam mellől elijesztem.
- Ha velem akarsz lenni, akkor türelmesebbnek kellene lenned. - Ez nem volt titok, hogy rám várnia kell, legalább egy kicsit legyen velem türelmes, mert nekem nem szokásom csak úgy fejest ugrani a dolgokba. Még mielőtt bármibe bele kezdenék nekem kell az, hogy bízni tudjak a másikban.
- Vagy úgy. Szóval jó csaj lennék? - Kíváncsian érdeklődök, de látom, hogy nem mer rám nézni. Azt hiszem, hogy érzékeny témára tapintottunk. Úgy látszik, hogy fél, hogy elveszít, már még nem is vagyok igazán az övé. De talán ez gyorsan változni fog.
- Ez most bók akart lenni?- Chad nagyon merész lett, nem is emlékszek, hogy utoljára mikor hülyéztek le, de most mégsem tudok rá ez miatt haragudni. Tudom, hogy nem gondolta komolyan, bár nagyon is remélem, hogy nem volt komoly. Ahogy csókol testem minden egyes porcikája bizseregni kezd.
- Képes lennél kisajátítani? - Kíváncsian érdeklődök, mikor azt mondja, hogy csak az övé vagyok. Szeretnék is az övé lenni, nem is vágyok másra, csak hogy mellettem legyen és érezzem, hogy szeret. Úgy látszik nem csak én kaptam kedvet a harapdáláshoz, elmosolygom magam, mikor a fülcimpámba harap. Kissé zavar, hogy a képernyőre tapadt csak azért, mert olyan arcpirítós jelenet van benne. Pillanatnyi felindulásból úgy érzem, hogy tennem kell valamit, hogy ismét rám figyeljen.
- Áh nem mondtam semmit. - Nagyon is úgy fest, hogy sikerült felkeltenem a figyelmét. Ártatlan arcot vágok, mikor ránézek. Meglehet, hogy kissé túlzásba estem, de már annyira akarom érezni, ahogy ajkaival végig csókolja egész testemet.
- Nyugi szépfiú. - Sejtelmesen elmosolyodok. Minden egyes érintése eszméletlenül jól esik számomra. Egyre követelőzőbben csókol, amit viszonozok. Tudom, hogy ha így haladunk nem lesz jó vége, de nincs szívem leállítani. Csak élvezem a pillanatot. Testem érintésétől teljesen felhevült, annyira vágyok már rá, hogy szinte már fáj.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime17.07.12 20:40

Mindent megteszek azért, hogy bízzon bennem és bármikor felmerjen jönni hozzám. Szeretem nézni, mikor mosolyog akkor annyira lenyűgöz, hogy legszívesebben elolvadnék. Meg is ölelem, mert ehhez van most kedvem, akarom, hogy közel legyen hozzám. Azért szeretném, ha tudná, hogyha nagyon unatkozik, akkor bármikor felkelthet. Majd én teszek arról, hogy utána velem folytassa az alvást.
- De csak egy lány. És az is régen volt. Miért zavar ennyire a múlt? - Vonom össze a szemöldökömet, mert végül is már rég volt. Mikor összevertek azóta nem is gondoltam arra, hogy volt nekem valakim, akiért annyira oda voltam, mint Charlottért. Azért értékelem, hogy őszinte velem.
- Én azért majd tudhatok a múltadról? - Döntöm oldalra a fejemet, mert érdekel, hogy mennyire szeretne beavatni a múltjába. Nagyon kíváncsi vagyok minden egyes történetre, ami hozzá kapcsolódik. Persze, ha Charlotte nem így gondolja, akkor nem fogok kérdezősködni.
- Tudom, de annyira nehéz. - Elhúzom a számat, mert egy kíváncsi természetű embernek, ez iszonyú nagy feladat. Mivel róla van szó, ezért türtőztetem magam és türelmesebb leszek. Lehet, hogy a végén még megtanulok mellette türelmesnek lennem.
- Igen, de ezt szerintem mindenki tudja. - Nézek fel végül a szemébe, egy sóhajt kísérően. Annyira félek, hogy mégis mást választ, hogy képes vagyok már most beletörődni abba, hogy neki más kell. Ebbe meg szerintem bele fogok pusztulni.
- Nem akarom, hogy butaságokat mondj magadról. - Továbbra is fenn tartom a szemkontaktust, miután lehülyéztem. Szerintem egyáltalán nem bányarém, ahogy magát állítja be. Azt szeretném, ha érezné, hogy nekem különleges és máshogy szeretném kezelni, mint a többi lányt. Meg is csókolom, hogy ezt éreztessem vele.
- Igen. Zavarna? - Felemelem a fejemet, hogy lássam azokat a gyönyörű szemeket, amikben képes vagyok elveszni. Teljesen elkábít, így egy csókot lehelek az ajkaira, majd a fülcimpáját is finoman megharapom, amíg szex nem következik a tv-ben, ami teljesen elvonja a figyelmemet. Csak akkor lesz megint teljes a figyelmem Charlotte felé, amikor azt hiszem, hogy félre hallottam azt, amit mondott.
- Nincs rajtad melltartó. - Mondom rácáfolva, hogy nem mondott semmit. Látni is akarom, megakarom fogni, de tudom, hogy vissza kéne fognom magam, de nem megy.
- Nem vagyok szépfiú. - Szólalok meg, azért ez szíven talált. Nem akarok selyemfiú lenni a szemében. Mivel a hév teljesen elkapott ezért vadul csókolni kezdem, amit örömmel tapasztalok, hogy ugyanígy viszonozza is. Kezem feljebb és feljebb megy, hogyha nem állít meg, akkor megfogom a mellét.
- Tényleg nem akarsz még lefeküdni velem? - Suttogom a fülébe, hangomban már érezhető a szenvedés. Ebbe meg fogok őrülni, hogyha nem lehet az enyém. Magamévá akarom tenni minél előbb. Utálok várni, de érte megteszem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime18.07.12 5:28

El sem tudja képzelni, hogy milyen hatással van rám. Más férfi hetekig könyörög mire ráveszem magam, hogy feljöjjek hozzá, neki pedig csak egyszer kellett kérnie. Valahogy bízok benne és nem tartok attól, hogy olyat művelne velem, amit nem szeretnék. Mert igen is, hogy szeretném magamhoz közelebb engedni, de még olyan korainak érzem. Kicsit még tanácstalannak érzem magam, mert bele csöppentem ebbe az új helyzetbe. Nem arról van szó, hogy nem tetszik, hogy már itt tartunk, csak tartok a következményektől.
- Talán csak azért, mert tartok attól, hogy az a lány ismét megjelenik az életedben. -Mondom kissé félénken lesütött szemekkel. Most teljesen elárultam magam, de egyáltalán nem bánom. Félek attól, hogy nem tudok neki megfelelni és netán vissza csábítaná a volt barátnője. Valójában félek ebbe bele gondolni is, nem tudnám elviselni, ha mást választana helyettem.
- Nem igazán szeretek a múltamra vissza gondolni, mert ami volt elmúlt. De ha nagyon érdekel, akkor mindent elmesélek. - Sosem voltam olyan nő, aki egy vad bulin akárkivel össze feküdt. Sőt meg tudom egy kezemen számolni, hogy hány férfit engedtem olyan közel magamhoz. Nekem sosem a mennyiség, hanem a minőség számított.
- Türelem. - Halvány mosollyal az arcomon mondom, miközben végig simítok arcán. Csak mindössze arra kérem, hogy legyen kicsit türelmesebb, mielőtt mindenre sor kerülne.
- Ez nem olyan biztos. De ha még is így lenne, megnyugtatlak, hogy engem csak egy személy érdekel. - Még az is aranyos, ahogy Chad sóhajtozik. Bele sem merek gondolni, hogy pillanatnyilag mi is járhat a fejében. Bár lehetne egy kicsit vidámabb is, hiszen itt vagyok vele és csak is ő érdekel.
- Rendben főnök, abba is hagytam. - Szinte suttogva ejtem ki szavaimat, hiszen olyan közel van hozzám, hogy kár is lenne hangosnak lennem. Mikor ismét megcsókol becsukott szemmel élvezem, ahogy puha ajkaival cirógassa ajkaimat. Fel sem tudom fogni, hogy miért vártunk erre oly sokat.
- Hm, azt hiszem, hogy nem, egyáltalán nem.- Sejtelmesen elmosolyodok, az újabb csók után. Nem is tudja, hogy mennyire vágyok erre, szeretnék csak is az övé lenni. Sosem voltam az a fajta nő, aki arra vágyott, hogy fogja a partnere kezét séta közben, de Chad kezét el sem engedném. Azt akarom, hogy mindenki lássa, hogy mi egy pár vagyunk és, hogy összetartozunk. Mikor a filmben pikánsabb jelenetek elvonták Chad figyelmét úgy éreztem, hogy tennem kell valamit, hogy újból vissza kapjam a figyelmét. Úgy hiszem, hogy meg is találtam rá a megfelelő módot.
-Valóban? - Kérdezek rá kacéran, mint ha nem is tudnám, hogy miről beszél. Persze tudom, mivel saját kezűleg fosztottam meg magam az apró ruhadarabtól. Kijelentésére inkább semmit sem mondok, mert félek attól, hogy megsértődik rám. Nem úgy gondoltam az egészet, ahogy hangzott. Inkább erre nem is gondolok, csak engedek a vágyaimnak. Vissza kellene fognom magam, de nem megy, ezért vadul viszonozom a csókot. Engedem, hogy kezét rácsúsztassa a mellemre, újfent bele mosolygok a csókba, mikor Chad keze jó helyre került.
-Hm, nem. Szenvedtetlek még egy kicsit. - Nem arról van szó, hogy én nem vágyok arra, hogy szeretkezzünk, sőt azt sem tartom kizártnak, hogy még a mai nap folyamán megtörténik köztünk a dolog, ha nem tudom vágyaimat kordában tartani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime18.07.12 6:38

Végig hallgatom Charlottet, hogy miért fél ennyire. Ugyanattól tartunk a másikkal szemben, ahogy észre vettem, hiszen én sem szeretném, hogyha egy másik férfit választana helyettem. Most már kezdek rájönni arra, hogy ugyanazt érezzük, erősebb kötődést is, mint bárki mással.
- Egy suliba járunk. - Vallom be azt, hogy a volt barátnőmmel ugyanarra a szakra járunk, bár azt már nem említem meg neki, hogy szakított a barátjával miattam. Engem ő már nem érdekel, Charlotte meg feleslegesen idegeskedne miatta.
- Persze, hogy érdekel, de ha nem szívesen beszélsz róla, akkor nem kell. - Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, komolyan gondolom, hogy lemondok a kíváncsiságomról, hogyha nem akar róla beszélni. Már pedig látom, hogy zavarja ez a téma. Sóhajtok egyet, mikor türelemre int. Jól esik, hogy az arcomat simogatja, egy gyors puszit is lopok az ajkairól. Meglepődve nézek a szemeibe, ahogy kijelenti, hogy csak egy személy érdekli. Gyorsabban kezd el verni a szívem és kicsit félek is rákérdezni, mert mi van, hogyha nem engem mond. Azt hiszem, hogy akkor teljesen elmenne az életkedvem.
- Ki? - Teszem fel bátortalanul a kérdést, tudnom kell még akkor is, hogyha fájni fog. Odabújok hozzá, hogyha már itt van, akkor kiélvezem minden percét, hogy magamhoz közel érezzem. Azért még elmondom a személyes véleményemet, hogy mit gondolok arról, aminek tartja magát. Nem akarom, hogy ezt gondolja magáról, mert már elmondtam neki, hogy mi is az igazság. Ezt még csókkal is megpecsételem. Nem bírok elszakadni édes ajkaitól. Legszívesebben tényleg egész este csókolnám, de ahogy minél többet csukva tartom a szememet, úgy kezd egyre nehezebb lenni a kinyitása. Azt hiszem, ha nem teszek valamit, akkor megbántom azzal, hogy elalszok a csók közben. Miután újra övé a figyelmem, látom a kacérkodást rajta, mire gonosz mosoly jelenik meg az ajkam szegletében. Tudom mire megy ki a játék, de nem bánom. Amint elérem a mellét, úgy egy kicsit meg is nyugszom. Jó gyorsan eljutottunk idáig, amit egyáltalán nem bánok.
- Eleget szenvedtem már. - Nyöszörgöm, majd a hátamra fekszem. Nem tudom, hogy ő mennyire szenved ettől, de én bele fogok őrülni. Inkább abba is hagyok mindent, mert ha tényleg szenvedtetni fog, akkor csak magamnak teszek rosszat, ha bele élem magam.
- Gondolkoztál már a jövőn? Mármint nem velünk kapcsolatban, hanem, hogy mit szeretnél a közel jövőben elérni. - Fordítom oldalra a fejemet, hogy egy kicsit lenyugodjak, ezért olyan kérdést rakok fel, ami valóban érdekel. Egyik kezemmel elkezdem simogatni a karját, majd az oldalamra fordulok, hogy így "szembe" legyek vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Mia szobája
» Rhys szobája
» Deetz szobája
» Jason szobája
» Rommy szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Chad lakása-