welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Worship bár - Page 3 Vote_lcapWorship bár - Page 3 Voting_barWorship bár - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Worship bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime04.11.12 17:22

Látva az értetlen arcát, mint aki latolgatja most igazat mondok-e vagy sem mélyet sóhajtok, ezek szerint tényleg szarok a vicceim...ejjha, kemény kritikusba akadtam!
- Viccelek csak, pincém sincs, nem hogy leláncolt faszim. - nyugtatom meg, egy halvány kis "okés vagyok nem pszichopata" mosolyfélével, és a hajamba túrok, miközben arra figyelek, amit mondani kezd, érdekes, hogy mennyire ellentétesen viselkedik, alig mutat valami vidám érzelmet, mégis szinte kitálalja az egész életét, az érzéseivel együtt, egy kérdésemre...furcsa fazon, de mindig is bírtam a furcsákat. Elvégre én is az soraikat gyarapítom...asszem. Meglep, és számítok is arra amit mond, reakcióiból már észrevettem egy kicsit abból, amit mond, és valami idióta agytekervényem lévén piszkálja a búrám, vajon ki tudnék e csalni belőle valami igazi érzelmet? A haragon kívül, amit ha tovább pofátlankodnék, és adnám az igazi, csipkelődős önmagam tuti kiszabadítanék előle... Szemöldök ráncolva hallgatom végig, majd jó darabig meg sem szólalok, csak nézem, tűnődve, méregetve...jóképű, izmos..nem igaz hogy egy nő sem csalt ki belőle semmit annyira, hogy együtt maradjanak...
- Értem, de ez akkor sem lehet jó hosszútávon, ha ennyire elzárod az érzelmeid, lehet egy idő után nem tudod majd kiszabadítani őket...felszínre hozni... - mondom ki hangosan is a gondolataim, hangom gondolkodó, nyugodt, de mégis kicsit aggódó. Nahát, kacsintott! Újabb érzelem, haladok...haladok!
- De jó neked... - suttogom a szavakat irigyen? nem, inkább csodálkozva, és vágyakozva, kiskorom óta akartam lovat, persze az életem nem engedhette meg ezt soha, még most sem, így csak néha járok ki a lovardába, ha épp van időm rá. Jó lehet neki, amikor kedve szottyan kimenni a lovakhoz.. tekintetem élénk, és kíváncsi, szinte iszom a szavait, ahogy beszél, hú egy Andalúz! na igen a kedvenc fajtáim közé tartozik, tüzesek, és energikusak...bár nekem a favorit mindig is a Pinto marad, na meg az appalossa...szeretem a foltos lovakat, bár tény, nekik a természetük nem annyira szenvedélyes mint egy andalúzé, vagy egy fríéz...
- Az jó, tényleg jó üzlet, és legalább bár ugyan nincsenek egyedül a lovaid, így még nagyobb társaságuk van. - hangom vidám, és lelkes, de ez van, érzékeny részemre tapintott.
- Igen, én is szeretem a lovakat. - bólintok, de a vidám arcom hamar átmegy jól szórakozóba, és kis sunyi vigyorral nézem a kakaskodást...hiába, azért élvezet nézni ahogy ezek ketten itt méregetik egymást...
- Hagyd rá, nem tudom mi ütött belé hogy kötekszik...az is csoda hogy kikért egy sört...alig iszik. - nézek hátra, ahogy épp visszafelé tart a társasághoz, majd nem is szentelve neki több figyelmet - elvégre melóban minden nap látom - visszafordulok Aidanhez.
- De iszonyat szexi lennél zsákkal a fejeden, kivágod két lukban, és még látod is merre mész.. - nevetek fel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime04.11.12 17:58



- Ez megnyugtat - sóhajtok drámaian - már kezdtem félni, hogy leitatsz, aztán hazacipel egy nagydarab fekete manusz hozzád, és reggel már összeverve, meztelenül, leláncolva ébredek egy poros, dohos pincébe. Nem lenne túl.... hm... idilli kép - húzom el a számat a plafon díszítését figyelve. Nem szeretnék túsz lenni, se pedig egy olyan ember, aki a haláláért könyörög. Ha egyszer azzal kell szembeállnom, hogy meghalok vagy sem, azt szeretném határozottan tenni. Amolyan "ölj meg akkor" kifejezéssel, arcomon gyilkos tekintettel, koránt se beletörődővel vagy könyörgővel. Nem lenne hozzám méltó.
- Ebben igazad van... lehet, hogy pszichiáterhez kellene járnom? Az segítene? Nem tudom... a lényeg a lényeg, amíg a légiósok a nyomomban lesznek, nem állapodhatok meg senki mellett, nem engedhetek magamhoz túl közel senkit. Nem akarom, hogy miattam szenvedjenek, esetlegesen őket bántsák, mert miért is nem? Hisz egy civilt könnyebb nyakon csípni, mint egy mesterlövészt, egy volt légióst - sóhajtom. Tényleg a legkényelmetlenebb szituk egyike az enyém. Egy normális ember már rég feladta volna magát nekik és nem húzta volna tovább az időt. De mivel egy makacs, öntörvényű ember vagyok, hülye leszek kézre adni magamat nekik úgy, hogy fogalmam sincs mi a halált kezdenének velem.
Mikor rátérünk a lovak témájára, érzem ahogy meglágyul a hangom, Terra pedig ugyancsak így reagál. Ha belegondolok abba, hogy mennyi mindenen segítettek már keresztül, akkor nem tudok eléggé hálás lenni nekik. Ők azok, akikhez tényleg kimehetek akár éjjel is, ha valami problémám van. Nem kérdés az, hogy meghallatnak vagy sem.
- Pontosan. Gondom van rá, hogy mindig legyen mellettük valaki. Különösen jó érzéssel tölt el, mikor járnak hozzám azzal a kérdéssel, hogy lovagolhatnak e. Persze nem a pénz miatt, sokkal inkább azért, mert látom, ahogy azok a végtelenül nemes, nyugodt állatok nem csak velem, de az idegen emberekkel is milyen önzetlenek. Nem követelnek, hanem szívességet tesznek - kiemelhetem itt a terápiás lovakat is, akikhez néha napján beteg gyerekek, fiatal felnőttek érkeznek. Még az én jégszívemet is megérinti a szeretetük.
- Remek, akkor már tudod kit keress, ha kedved támad lovagolni egyet - kortyolok bele újonnan érkezett italomba, mígnem kénytelen vagyok azt letenni az idegen viszont annál ellenségesebb természetű férfi társaságában.
- Mondtam, hogy nincsenek oda értem az emberek... vagy szimplán nem tetszik neki, hogy elloptam bájos partnerét, nem gondolod? - vigyorodok el aljasul.
- Valóban? Hát... jobb szeretnék nem zacskóval a fejemen közlekedni - ráncorom az orrom ahogy elképzelem magam egy fekete nejlonnal a búrámon. Hát... nyilván nem néznének hülyének.
- De végül is így fair. Ha te mókus, én zacskó - ürítem ki a poharamat, ami halk koccanással találkozik az asztallal, mikor visszahelyezem a helyére.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime04.11.12 18:28

Ötletére sátáni kis vigyor telepszik az arcomra, tekintetem gonoszul csillog, és megsimogatom a nem létező szakállam, mintha nagyon gondolkodnék rajta, miközben őt méregetem. - Lehet nem is annyira rossz ötleet... - fontolgatom - Mennyire bírod a piát? - kérdem, mintha tényleg ennyire érdekelne, majd látva még komolyan veszi elmosolyodok lágyan, csipkelődve. - Bár kétlem hogy haza tudnálak cipeltetni bárkivel is...még részegen is meg tudnád védeni magad szerintem... - mondom felsóhajtva, mintha csak ezért mondanék le a tervemről, ami nem is létezik. Igazából magától a tervtől már irtózom, sosem szerettem ha akaratom ellenére kell valamit csinálnom, így őt se tenném ki ilyennek, mellesleg oké, hogy jól néz ki de csak társalgunk.
- Igen, igazad van, de így életed végéig nem lesz normális életed... - húzom el a szám keserűen, hisz ez így nem épp a legfantasztikusabb dolog - És szerintem a pszichológus nem segítene. - kacagok fel. Pszichológusok? Sosem hittem bennük, may annyiban jók, hogy tényleg kibeszélheted magad nekik, és valamennyire megkönnyebbülsz... - Szerintem csak kéne találnod olyan embert, akiben tényleg megbízol, és el tudsz vele lazulni, normális lenni... - vonok vállat, tanács lenne? nem, egyszerűen nekem ez a véleményem. Magamra gondolok? Nem, nem hinném.
Ahogy azonban a lovakról beszél, hogy járnak hozzá lovagolni, hogy milyenek a lovak....érzem hogy ellágyul, mire akaratomon kívül is elmosolyodom, lágyan, kedvesen, és hallgatom mit mond.
- Igen, az állatok sokkal tisztábbak mint az emberek, nincsenek megátalkodott érzéseik, nem bonyolítják túl a dolgokat, és nem önmagukat tartják előbbre...mármint ilyen helyzetben, hanem segítenek másokon, már csak azért, mert vannak. Önzetlenek, és meghálálják a törődést, ne fordulnak csak úgy ellened... - mosolygok, nem Aidanre nézve, csak úgy egy pontot fixírozva, nem emlékek törnek fel, csak érzések, azok, amik akkor ha lovagolok, és végre tényleg nyugisan, csak magam lehetek...
Végül tekintetem a poharamra téved, mire felkapva legurítom a torkomon az égető löttyöt, és bekapom a citromot, mondatára azonban meglepődve nézek rá.
- Komolyan mondod?.. - veszem ki a számból a citromot,és nyalom meg újra, csípi, ezért nyalom le állandóan róla a kicsordult levet. Nem hittem volna hogy felajánlja, de örülök neki, és lehet még szaván fogom! Kíváncsi vagyok a lovaira, nagyon is!
- Bájos? - kacagok fel, kicsit talán kinevetve ezzel - Na ez az utolsó amit ők mondanának rólam. - bökök fejemmel hátra a társaság felé. - És egyébként megszokták, hogy mindig eltűnök, vagy összeakadok valakivel, mint veled és leülök beszélgetni, vagy egy régi ismerős talál be. - közlöm egyszerűen az igazat, nem tartom magam kitűnő társaságnak, és tény van amikor ok nélkül eltűnök, mert épp gondolok egyet, de nekem így tökéletes, nem szeretem ha meg van kötve a kezem, és csak egy bizonyos emberi körrel beszélhetek.
- Miért, kicsit felturbóznánk, és egész jó lenne. - húzom tovább, de végül leakadok a témáról, azért tényleg idiótának néznék, meg én is csak vicceltem. Utolsó kijelentésére azonban felkuncogok, mint akinek valami eszébe jutott, de hát így is van.
- Most erről miért az jutott eszembe, hogy szerzek mogyorót, megtöltöm a zacskót, és mehetek is vele haza? - kérem költőien, sunyin csillogó tekintettel, de elfojtott nevetéssel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime05.11.12 19:52


Meglepett képet vágva fordulok felé, mikor engem méregetve megállapítja, hogy nem is rossz ötlet. Én pedig csak megfeszített fapofákkal, egyik szemöldökömet a magasba emelve, értetlenül fürkészem az arcát.
- Hát... elég jól - motyogom, majd halkan elnevetem magam.
- Hidd el, néha részegen még jobb vagyok mint Jackie Chan... én vagyok az igazi részeges karatemester! - piszkálom megállás nélkül az asztal lapjának egy felszakadt kis darabkáját. Tényleg elviselhetetlen ember vagyok. Ha apám élne, akkor most, a huszonkét éves fejemre sózna rá egy méreteset, amiért mások tulajdonát rongálom, és képes vagyok arra, hogy a saját szórakoztatásom érdekében effajta idétlenségeket tegyek. Ha jobban belegondolok, ha eljutok odáig, hogy majd nekem is gyerekem legyen, én is hasonlóképen fogok viselkedni... de várjunk, ne igyunk előre a medve bőrére! Először meg kell élnem minden holnapot és azt, hogy valaki elnyerje a tetszésemet és én az övét.
- Lehet.... de valakinek akkor is a vállán kell cipelnie az aljas f*szkalapok sorsát nem? Ha én nem, akkor ki teremtene rendet Vegasban egy egyszerű lövéssel? - sasolom az arcát, majd vigyorogva megrázom a fejem - na jó ez azért így túlzás.... de érted a lényeget nem? Amúgy van valaki, akivel néha napján el tudok társalogni, a bátyám, bár gondolom te nem ilyenre gondoltál... - kezdek el játszadozni a pohárral, pörgetem az asztalon, húzogatom a peremén az ujjamat, bökdösöm, mintha ebben lelném örömömet.
A lovak úgy néz ki nem csak az én, de az ő kedvét is feldobják.
- Tény, az állatok nem sűrűn hagyják cserben az embert, mindig lehet rájuk számítani, ott vannak mellettünk ha kell, ha nem. És ez már eleve elég ahhoz, hogy egy napunk fényes legyen. Elég, ha egy kutya odajön hozzánk és a busa fejét a térdünkre teszi, vagy egy ló bújik oda hozzánk és követeli a simogatást. Mi pedig ezt bármennyire is szeretnénk, soha nem fogjuk tudni viszonozni nekik.... na jó ennyit talán az egész életem alatt nem érzelegtem. A pia tényleg kihozza az emberből az őrült, érzelgős hős szerelmest? - jelen esetben így fest a helyzet.
- Nem, én vagyok a megtévesztés Istene, és csak be akarlak csapni.... persze, hogy komolyan mondom! - teszem hozzá határozottan, jelentőségteljes pillantást vetve rá.
- De azért mertem volna mást mondani mi? - vigyorodok el ismét immáron sokkal kétségbeesettebben, miután belegondolok abba, hogy ezzel most engem nevetett ki. Bár, ez jelenleg aligha érdekel.
- Nem! Nem fogok zacskót húzni a fejemre... ha ahhoz nem kell zokni, vagy harisnya, hogy valakit jól nyakon lőjek, akkor ahhoz se, hogy a városban felvállalva az arcomat, elégedetten sétálgassak - halk kattanás hallatszik, majd a kezemben darab egy pici fadarab, amivel már elég régóta szórakozok.
- Hoppá! - kerekednek el a szemeim, majd mintha mi se történt volna, a pultra könyökölök.
- Nem vagyok parkettás házba való - lovakat megszégyenítő elégedetlenséggel rázom meg a fejemet, majd ezt fokozva, vigyorogva pislogok Terrára.
- Hát, nem is tudom... - sóhajtom.
- Terra, mond meg nekem őszintén... Bűzlök? Vaaagy... ennyire rusnya vagyok? Furcsa kitüremkedések nőttek a tarkómra? - érdeklődök halkan, miután már sokadjára érzem magamon a pasas tekintetét, aki a előbb idejött hozzánk. De nyugi, nem vagyok paranoiás, mind ahányszor megérzem, annyiszor pillantok bele az egyik sötét üvegbe a pulttal szembeni falon, honnan tisztán kitudom venni a férfi formáját.
- A tűzzel játszol kis apám... - suttogom lesütött szemekkel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime05.11.12 21:36

A fapofa miatt nem ijedek meg, nem abból a típusú lányból vagyok összerakva, és be is igazolódik, hogy nem is kell tartsak tőle, ahogy felnevet, mire én is felderülök - nem mintha eddig nem lettem volna vidám- és várom a reakcióját, mire most én nevetek fel.
- Karatéban én is jó vagyok, igyuk le magunk, és kard ki kard! - nézek rá vidáman, ezt még magam se tudván, komolyan gondolom-e tény, hisz szeretem nagy fába vágni a fejszém, nem csoda hogy nőkkel csak akkor verekszem, ha épp tényleg nem bírom már őket, általában férfiakkal kezdek, kisebb nagyobb káromra. De hát a sitten megtanultam megvédeni magam...nagyjából. Kíváncsi lennék mennyire jól képezték ki. Ez a latolgatás lehet kiül az arcomra, sőt tuti, mert csak nézem őt, és közben elgondolkodva rágom a szám, majd észreveszem hogy a fát piszkálja, ideges lenne? Áh, tuti nem!
- Hmm, hidd el ha lemondasz, majd kerül valaki a helyedre. - térek normálisan észhez, elkapva a tekintetem a fát piszkáló kezéről. - Értem, értem. - bólintok, arra hogy a bátyjával elvan, pedig csak megértően mosolyodok el, hisz nekem is van egy, habár a börtönben, attól még elvagyok vele, sőt igazából teljesen csak benne bízom meg. - Nem, nem ilyenre gondoltam, tényleg, de jó ha van egy tesó akivel meg tudod beszélni a dolgokat. - nézek rá megértően, és sokat tudóan, hisz én is hasonló cipőben járok végül is. Arra hogy ismét piszkálni kezdi már a poharát átfut az arcomon egy kis jól szórakozó mosoly, de el is tűnik ahogy hallgatom a szavait, és helyét átveszi egy sokkal szélesebb.
- Mily' költőien fogalmazott sensei! - cukkolom kicsit csipkelődve, de nem erős éllel a hangomban. - Igazad van amúgy, bár tény hogy a megfogalmazást kicsit sem néztem ki belőled, de örülök hogy kiöntöd szíved lelked! - kacsintok rá, hangom nem olyan, hogy ezzel a kis gúnyolódással elriasszam, és többet ne mondjon ilyet, legalábbis remélem. - Hős szerelmes? Ennyi pia már így hatna rád? - vonom fel pimaszul a szemöldököm.
- Oh, akkor lehet nem is férfi vagy? - kerekednek el a szemeim megint színésznősen, de szám így is vigyorra kunkorodik, hiába, ma ezek szerint le sem tudom ezt vakarni a képemről. - De rendben, szavadon foglak fogni! - fenyegetem meg a mutató ujjammal.
- Igazából bármit mondhattál volna, szeretem ha egyenesek az emberek,még ha néha durva is a véleményük rólam. - vonok vállat egy kis nemtörődöm fintorral. - Én se kertelek általában, de azért vicces, hogy pont bájosnak mondtál. - kuncogok fel megint.
-Igen tudom, csak cukkollak. - bököm vállon az öklömmel, szinte alig ütve meg, majd a kattanásra az ujjaira nézek.
- Vandálkodunk, vandálkodunk? - dorgálom ciccegve, a fejem rázva, mint egy holt komoly tanárnéni. - Hát nem, esetleg kést mellékeljek, gyorsabban menjen a lebontás? - tapogatom meg a gatyám, mintha tényleg kést keresnék, bár nem tudom van-e nálam tényleg, midig hordok magammal vagy ezernyi vackot...mondjuk ebbe a hacukába nem férne bele kb semmi...
- Őőő nem, de várj ellenőrzöm! - ugrok le a szélről, és nézem meg a vállára támaszkodva, felpipiskedve a tarkóját. - Nem nőtt ki semmi rusnyaság rajtad, és pofára se vagy épp ronda. - nézek rá, kis mosollyal, majd visszaülök a székre, elengedve őt. - Miért? - ráncolom értetlenül a szemöldököm, valami oka biztos van hogy kérdezte...ez nem hangzik valami megnyerő csajozós dumának, és meg is látom ahogy Ront bámulja ahogy követem a pillantását, mire nemtetszően morgok fel.
- Nem értem mi baja, tényleg... - mormogom bosszúsan, már engem is kezd idegesíteni, de szavaira elmosolyodom, látom tényleg kezdi elhúzni a hapsi.
- Idegesít mi? Várj mindjárt jövök! - mutatom az ujjam fel, hogy várjon itt, majd lekászálódva bakancsom tompán koppan a földön, és morcos képpel indulok meg a kis társaságom felé, hamar odaérek, még ilyen kurta lábakon is, majd kerek perec megmondom Ronnak, hogy vegye le végre a szemét Aidanről, mert már engem idegesít, mire visszamormog, hogy nagyon nem tetszik neki a hapsi, nézzek már jobban rá, és felé mutat...
- Akkor ne nézz rá, nem vagy az apám, hogy megmond ki a fasszal beszélek, meg kivel nem, itt vannak a haverjaid, ne akard hogy én égesselek be előttük! - morgom most már fenyegetően, szarok bele hogy a főnököm!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime07.11.12 16:43


- Valóban? - vigyorodok el. Az az igazság, hogy nem vagyok karatés. Tanultunk annak idején küzdősportokat a légión, annyi különbséggel, hogy a karate nem tartozott közéjük. Volt ott mindenféle kevert küzdősport, melyek hatásosabbak a már meglévők közül. Önvédelemre mindig szükség volt és van is, hisz nem biztos, hogy golyóval támad az ellenfél, sokkal inkább mondjuk egy késsel, aminek ha nem szeretnél megismerkedni a pengéjével, akkor jobban jársz, ha valahogy kicsapod a kezéből vagy ellene fordítod. De ez egy hétköznapi civilnek, aki híján van a küzdősportoknak, nyilván nem fogja tudni megvalósítani még akkor se, ha túlságosan túlteng benne az élni akarás. Ahhoz, hogy valakinek, aki határozottan tartja a kést kicsapd a kezéből, ahhoz kell egy kis előedzettség, kiszámíthatatlanság.
- És ha lemondanék, mégis mihez kezdenék? Ezen kívül gyakorlatilag máshoz nem nagyon értek, mivel soha nem merültem bele jobban a munkások életébe. Emellett nem vagyok egy Einstein mint a kedves bátyám, aki huszonöt éves fejjel már egy saját céget igazgat. Nekem nem jutott ki a bazi nagy, okos agyból úgy, mint neki. Nem véletlen, hogy soha nem is lehettem az apám kedvence - hümmögök elégedetlenül, ahogy ebbe belegondolok. Akkor, tíz évvel ez előtt nem érettem, velem miért nem foglalkozik annyit, amennyit fivéremmel, nem tudtam, mi rosszat tettem ellene. Féltem, hogy rossz voltam és bántottam, megsértettem de most már tudom, hogy mi volt a gond. Pontosabban már akkor tudtam, mikor elköltöztünk Bordeaux-ból, csak nem mertem bevallani magamnak. Nem jeleskedtem szinte semmiből az iskolában a testnevelésen kívül. Abból pedig ki élne meg ugyebár... az apámnak gyakorlatilag nem kellettem, csak nyűg voltam a számára, ami nem meglepő, hisz kinek kell egy buta, közepes teljesítményű fiú, aki tovább vitte volna az ő munkáját, mivel a bátyja erre nem hajlott. Hihetetlen mennyit jelent még az apák szemében is egy-két jegy az ellenőrzőben igaz?
- Nem vagyok ám én hülye gyerek, néha nekem is lehetnek lírai, romantikus perceim nem? - csapok rá az asztalra sokkal inkább szórakozottan, mint idegesen. A helyzet az, hogy még csak nyoma sincs az idegességnek... mert miért is lenne? Jó társaságban vagyok, és ez a lényeg. Mikor kacsint, eddigi határozott vonásaim ellágyulnak. Furcsa érzés, mikor valakinek mosolyt tud csalni az arcára az ember. Egy olyan ember, aki gyakorlatilag jégverembe zárkózva éldegél és nem létesít kapcsolatot akárkivel.
- A-a... bírom az italt, bár egymás után három pohár whiskyvel még nem próbálkoztam - mondom nyomatékosan ami körülbelül célzás a pultos kölyöknek, hogy jöhet a következő adag. Véve az adást fel is kapja előlem a poharat, majd teletölti azt, immáron nem sajnálva az aranysárga nedűt.
- Lám, nem is olyan hülye mint amilyennek feltételeztem... ha már a célzásokat érti, nincs baj - kortyolok bele az italba és teszek meg egy kis megjegyzést, ahogy a srác eltűnik egy pillanatra a lengőajtó mögött.
- Micsoda??? Férfi vagyok, nem elég feltűnő? - biccentem félre a fejemet, miközben megállás nélkül járatom a lábamat a zene ritmusára, persze nem olyan eszeveszett módon, hogy lerázom magam a bárszékről, csak épp annyira, hogy jobb kedvem legyen tőle.
- Miért, mi mást mondtam volna? Mit vársz Miss. Telefirkált hölgyemény? - pillantok rá egy gúnyos mosoly kíséretében várva a reakcióját. Mikor vállon boxol, csak elvigyorodok, majd ezzel a mozdulattal elkezdem szépen lassan de biztosan lebontani a bárpultot, mire nagyokat pislogva visszateszem a helyére a pici darabot.
- Kézzel is elég jó munkát tudok végezni, hidd el - vetek egy pillantást az asztal sérülésére, majd felkapva a poharamat, ismét leküldök egy nagyobb kortyot, amit kis híján kiköpök, mihelyst eljut a tudatomig, mit is mondtam. Az erősen, égető ital maró savként csúszik le a torkomon, de azt követően nincs vele semmi gondom.
- Kösz a bókot - prüszkölöm, mikor a vállaimra támaszkodva megnézi a tarkómat, majd az arcomat is. Ennek ellenére nem javít semmit a helyzeten, a faszit még így is legszívesebben kinyírnám. Jól mulatok, ahogy elindul a társa felé, és egy pufogó kiscsirkére emlékeztető előadást le nem nyom. A faszi mikor viszont rám mutat, a tekintetem gyilkosan csillog, és erős késztetést érzek afelől, hogy felálljak és jól seggbe billentsem. De ha én egyszer begurulok, akkor ember legyen a talpán, aki megússza foltok nélkül. Próbálom "telepatikusan" a tudtára adni, hogy egy f*szkalap, és legszívesebben kicsinálnám. Ennek ellenére csak a tekintetem az, ami árulkodó lehet és feszült testtartásom. Nem akarok verekedni, de ha sor kerül rá, akkor nem fogok meghunyászkodni se az biztos.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime07.11.12 17:22

Nem lep meg, hogy nem nagyon hiszi el, így nagyot bólintok, majd szavakkal is megerősítem.
- Aha, bár nem épp mester vagyok, de az első barna övig majdnem eljutottam...csak aztán abbamaradt. - vonok vállat, na igen a sitt, sok mindent félbevág, azóta meg csak néha járok el, hogy megmaradjon az eddig megszerzett tudásom..vagy mim. Sejtem nem egy féle képzést kapott, elvégre egy féle harcművészeti ággal nem lehet kivédeni az összeset, sőt, a fegyverek ellen sem hatásos mind. Sőt azt is tudom, hogy esélyem sem lenne ellene, de a hülye, vagy inkább kíváncsi? fejemmel akkor is megpróbálnám, talán, még pár pohárka után.
- Hmm, üzemeltethetnél például egy lovardát...ahhoz értesz. - gondolkodom hangosan, és csak felvetőlegesen mondom, miközben hallgatom tovább - Hű, szép teljesítmény. - füttyentek elismerően a bátyát illetően, majd vidáman, és kedvesen nézek rá - Nem kel zseninek lenni, vagy hű de okosnak, hogy tehetséged legyen valamiben, amit szeretsz is csinálni. Meg nem csak a kiemelkedő fazonokat veszik ám fel ide-oda...egy cégnél igen be tudnál vágódni, ha állásinterjúra úgy mennél, hogy: "Ha kell, lazán kiiktatok pár rivális céget" és még komolyan is gondolod...pár főnök értékelné. - kacagok fel, bár utána el is húzom a szám keserűen, mert tény, valóban lenne pár ilyen ember, akik csak a haszonért élnek, és átgázolnak máson, akár a másik élete árán is...Én magam is tudok célratörő lenni, de ennyire azért nem minden esetben... Utolsó mondatára csak megértően mosolygok, igazából én se voltam anyámék kedvence, de igazából ha belegondolok se a bátyám, se engem nem szerettek úgy hogy jaj te édes meg stb, ahhoz túl sok borsot törtünk az orruk alá, és keveredtünk sokszor bajba...így én sem mondhatom el, hogy épp apuci, vagy anyuci szíve csücske voltam..
- Dehogynem, emberi jogos mester! - bólogatok lelkesen, mit egy ifjú kisdiák, majd ravaszan elvigyorodom. - Ezekből a pillanataidból könyvet kéne írnod, bölcsességek tőlem neked címmel...aranyos lenne. - cukkolom vidáman, látván tényleg kezd ő is feloldódni, ami csak még jobban feldob, elvégre ez volt a szándékom vele.
- Nos, mivel láthatóan fellendült a kiszolgálás egy kis szájkaratétól, ki fogod próbálni azt a három poharat. Sőt ha maradsz, többet. - nézek én is a pultos felé, majd mielőtt elvenné Aidan poharát, én is felé lököm a sajátom, hozzon csak még egyet, hiába a tequila a gyengém, abból bármennyi jöhet...na jó azért nem, de tényleg szeretem.
- Háát a rövid haj nem mindig csak a férfiakra jellemző...a lapos mellkas sem, akármennyire is izmos vagy...de a hangod, áh hallottam már basszus hangú nőt...de talán de, mondjuk ráfogom hogy az vagy. - simogatom az állam beszéd közben, miközben mondatrészenként végigmérem, végül szemtelenül vigyorgok rá, csak húzom az agyát, lehet kicsit az ital oldott fel, hogy máris pimaszodom mint a légy, de ez a természetem.
- Telefirkált? Hmm.. - ízlelgetem hümmögve a szót, majd lenézek magamra - Még az is találó lett volna. - bólintok, nem veszem magamra, szeretem a tetoválásaim, így nem érdekel ha valaki ezzel cukkol. Végül a már előttem lévő újratöltött poharamért nyúlok, és ismét kiürítem, újabb citromkarikával, a szokásos módon, ám szavaira kis híján kiköpöm a citromot a nevetéstől, végül a biztonság kedvéért ki is veszem a számból. - Hát, ennek minden nő nagyon örül, bár a használati tárgyak kevésbé. - nem bírom ki, hogy ne értsem félre, elvégre neki is leesett amint láttam, milyen félreérthetően beszélt, bár tény, nőként kíváncsi vagyok vajon igaz-e, de jó vele beszélgetni, nem zavarok be ilyen hülyeségekkel.
- Nincs mit, most nem fogak isteníteni, az hogy nézne már ki? Én bókoljak neked Szépfiú? - nevetek kekeckedve, a kis megnevezésével csak poénkodva, majd ahogy kicsit romlik a barom főnököm miatt a hangulat, el is billenek lehordani őt. Irritál, komolyan gyerekesen viselkedik, miközben beszélgetünk, Aidan felé lesve észreveszem a pislantását, mire felszusszanok, nem akarok bunyót, bár tény megnézném mit is tud közelharcból, ha már amúgy is feszegettük ezt a témát...de végül egy ronda nézés után, amire Ron a szemeit forgatva a társaság felé fordul vissza, már vissza is lebbenek a bárpulthoz.
- Lerendeztem, te meg tedd el ezt a pillantásod, még a végén egymásnak estek. - nézek rá kicsit vigyorogva, de komolyan, nem akarok balhét, itt benn tuti nem. - Mellesleg a hülye főnök csak azzal nincs kibékülve, veled beszélgetek épp, és nem a kis társaságban rontom a levegőt. - húzom el a szám. - De sebaj, élvezem hogy igesokkos, általában én vagyok az tőle, szóval hol is tartottunk? - könyökölök "édesen" a pultra és nézek rá vidám mosollyal, de sunyi tekintettel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime10.11.12 22:26


- Wow... hát én még odáig se. Soha nem karatéztam még életemben, de aztán tényleg, ki tudja mit hoz ki az emberből az alkohol... - somolygok, miközben ismét belekortyolok az előbb említett italba. Egy ideig szemezek az aranybarna folyadékkal, de végül leteszem a poharat.
- Már egy ideje lovardaként üzemel. Heti kétszer jönnek a terápiás lovakhoz testi és agyi fogyatékos gyerekek, felnőttek, a többi napon pedig az, aki akar. Ezért is lehet nálam mások lovait is tartani - sandítok ismét a szőkeségre, hátha ez is ösztönzi arra, hogy járjon hozzám lovagolni, vagy csak egyszer-kétszer nézzen be az állatokhoz. Hátránya úgy se származhatna belőle, vagy tévedek?
- Az... jó fickó. Okos, értelmes... pénze annyi mint a szemét, szerintem ő maga se tud mit kezdeni azzal a mennyiséggel, amivel tele van a bankja és más-más széfje. De jó fej. Mivel neki dolgozok, fizet is. Így pénz híján se vagyok. Jó, ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak akkor fizet, ha valamit csinálok neki, bármikor kölcsönkérhetek tőle. Nem olyan arrogáns, mint amilyennek az előbb feltüntettem - rázom meg a fejem a nyomatékosítás reményében, hogy még csak véletlenül se fessek le Aldricról rossz képet.
- Ó, igazán? Nem tudom, szerintem elég furcsán jönne ki, ha fognám magam és úgy rongyolnék be egy céghez, mesterlövészpuskával a kezemben, hogy bejelentem neki, ha kell minden ellenséges cégnek kilövöm a fejesét, ha pedig nem vesz fel akkor az övét... nem hiszem, hogy ez célra vezető lenne - húzom el a számat, de ezt követően elvigyorodok.
- Elég szegényes könyv lenne. Míg manapság bő négyszáz oldalas egy érett, elfogadható könyv, regény, addig az enyém száz oldalasra ha sikerülne. Talán még ezzel is sokat mondtam. Nem vagyok a bölcsességek híve, őszintén szólva, nem is szorulok rá... nem ezen a téren kell naphosszat gondolkodnom. Bölcsészkarra nem fogok kerülni, ez az őszinte igazság - bólogatok serényen.
- Igen, lehet, hogy lesz itt több még a háromnál is... - a következő szavai viszont finoman szólva zavarba hoznak. Míg ő vázolja a helyzetet, én mindig az említett testrészemre pillantok, többek között a mellkasomra, mire rá is teszem a kezeimet.
- Hagyd már őket békén! Sokat dolgoztam azért, hogy kapjanak egy kis formát... - válaszolom tettetett sértődéssel, de végül elnevetem magam. Soha nem voltam még ilyen lelkes egy efféle témával kapcsolatban, de, hogy őszinte legyek, most kifejezetten jól érzem magam, és ez meg is látszik. Nem félek kimutatni a rejtett természetemet, ami csak nagyon ritkán vesz fel emberi alakot.
A következő szavaimmal viszont csak magamat hozom zavarba, ám ezt próbálom önfeledt nevetéssel palástolni. Nálam a zavart arckifejezés általában annyit tesz, hogy teljesen elkékülnek a szemeim, amit idővel lesütök, majd halkan motyogni kezdek, mivel leginkább egy fogyatékos gyerekre emlékeztetek. De ez csak egy rossz, gyerekkori tulajdonság, amit a mai napig nem sikerült levedlenem.
- Á neem kell kösz - rázom meg a fejem egy zsivány mosoly kíséretében - mellesleg nem szokásuk az emberek nekem bókolni, szóval fel se tűnne - vonok egyszerűen vállat, elvégre tényleg semmi jelentősége nem lenne. Első sorban azért, mert elég hülyén jönne ki, ha egy nő bókolna egy pasinak. Másodszor azért, mert nem tűnne fel. Ez van.
Egy bő perc telik el, mire visszatér a pulthoz attól a férfitől, aki valójában a főnöke, még se bízik meg benne annyira, hogy tudja, kivel álljon szóba. Szánalmas...
- Értettem asszonyom! - fordulok vissza az italomhoz tisztelegve.
- De mi az, nem tetszene egy jó kis csonttörő bunyó? - jelenik meg a szám szegletében egy ferde mosoly, amit nem félek megmutatni neki. Túl sok lesz az ital... túl sok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime12.11.12 15:07

-Hát kicsit hasonlít pár harcművészeti ágra, elvégre mind szinte egyből ered....de ja, ki tudja egy kis alkohol hatására, lehet valami karate mester leszel. - mosolygok, szerintem hamar beletanulna, elvégre csak úgy tudott eddig életben maradni, ha jól mentek neki a dolgok, már harc terén...
- Ó, értem, az jó, kis se néztem volna belőle hogy őszintén megmondjam, valahogy nem passzol össze az életstílusoddal, amennyit eddig leszűrtem belőle, de jó dolog tőled. - nézek rá kedvesen, tény, egyre inkább piszkálja a fantáziám az a lovarda, így valamelyik nap biztos fel fogom majd keresni, úgy is rég lovagoltam már. Na meg ahogy eddig is és most is beszél a lovakról, kíváncsi vagyok milyen mellettük, csupán emberi természetemnél fogva is, szerintem velük teljesen fel tud oldódni, és nem parázik, vagy épp agyal semmin, ha ott van lent.
- Hát van ez így, nem is tudom tudnék e kezdeni valamit ha annyi pénzem lenne... - gondolkodok hangosan, tény eddig sosem úszkáltam a pénzben, és ezután sem fogok, bár azt se mondhatnám hogy rosszul keresek két állással...Viszont ahogy próbálja menteni a helyzetet - amiből amúgy sem gondoltam rosszra, se rossznak a bátyját - arra képtelen vagyok nem felkacagni, és csitítólag emelem fel a kezem. - Nyugi, nem gondoltam valami sznobnak amúgy sem, nem ismerem, látatlanban meg nem ítélkezek. - nyugtatom meg, hisz ez az igazság, és az a fajta liba sem vagyok, aki amint meghallja hogy pénze van, rögtön róla kérdezget, bár tény, egy-két dolog érdekel, így ki is kérdezem róla, max nem válaszol, na és?
- És akkor gondolom tud a te kis dolgodról... - állító mondatban teszem fel, de a hangsúlyom kérdő, elvégre nem vagyok biztos benne.
- Nem zavarja a dolog?... - kíváncsiskodom, elvégre nálunk ez a lehetőség fel sem merült a bátyámmal, hisz mid a ketten benne voltunk a trutyiban, jó mélyen, sőt ő még mélyebben, mint utólag megtudtam...
- Hát, azért egy vígjátékba beleillő jelenet lenne... - mosolygok, nem véve komolyan, bár tény, tényleg nem lenne az, de én sem komolyan mondtam, csak olyan humoros felvető jelleggel. De azért látom ő se veszi komolyan, és néz hülyének, már csak a mosolyából is erre következtetek.
- Hmm ráírnánk hogy tömör kiadás... - csücsörítek viccesen, gondolkodva, bár mint eddigi beszélgetésünk során sok mindent, ezt is csak viccből mondom. Hű e piszok vicceskedő kedvemben vagyok ma...heh..
- Oh pardon monsieur! - emelem fel megadóan, de nevetve, szinte már röhögve a kezeim, hiába, viccesen mondta, és nem tudom kibírni, hogy ne nevessek rajta, és még egy jó darabig nem is tudom abbahagyni, vicces volt és kész! Végül sóhajtva a pultra könyökölök. - Te ma még kicsinálsz ha még pár ilyet betolsz itt... - mutatok a mellkasára, utalva a kis kézodatartására.
Ám a félreértett kis mondatra nocsak nocsak! Csak nem zavarban van? Így nevetni még nem hallottam! Ászti! Bár örülök neki, nem szándékosan hoztam zavarba, csak mondtam a véleményem, így egy vidám mosollyal nézem, amíg nevet.
- Nekem se, max tahó paraszt mód, szóval nekem se nagyon tűnik fel. - legyintek, hisz valóban, az emberek egyik fele vagy lenéz, és beszól, amiért úgy öltözök, és nézek ki ahogy, a másik meg tahó paraszt, és azt hiszi, ha már így öltözködök ahogy, vevő is vagyok mindenre...aha meg a...Na mindegy.
- Örülök katona. - biccentek komoly ábrázattal, majd ez meg is enyhül, kérdésére pedig hümmögve nézek a társaság felé, majd rá. - Nos de igen is tetszene, de ne haragudj, akarok még a szalonban dolgozni, és félek, ha a kórházba utaltatod, bezár egy időre, engem mg kihajít. - nézek rá kis cinkos tekintettek, egy kaján mosoly kíséretében. - De amúgy mindig is szeretem nézni ha férfiak verekednek, sokkal izgalmasabb, és változatosabb, mint ha nők. - vigyorom kiszélesedik, és vidám lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime21.11.12 10:11

- Távol álljon tőlem. Valamiért nem tudom elképzelni magam fehér hadigöncben, miközben megállás nélkül rúgkapálok, mint Jet Lee, pörgök-forgok a levegőben. Annyira szürreális, hogy azt elmondani nem tudom. Mintha azt mondanám egy hangyának, hogy nőjön elefántméretűvé, és valóban sikerülne neki - teljesen ledöbbent ábrázattal bámulok magam elé, ahogy belegondolok ebbe. Abba, miszerint én egy bizonyos mennyiségű alkoholtól, képes lennék valódi karate mesterré válni. Inkább kezdek el Funky-t vagy R&B-t énekelni, mint karatézni.
- Tudok én jó fiú is lenni - nézek rá lelkes ábrázattal - mellesleg, mindig is gyengéim voltak a lovak, kicsi korom óta. Odahaza voltak lovaink, akiket a költözés miatt persze el kellett adni. Azóta se sikerült lemondanom róluk és úgy véltem, ahhoz, hogy új életet kezdjek, szükségem lesz ezekre a becses, négylábú jószágokra is. És gyakorlatilag, egész jó úton haladok.
- Igen, ebbe már én is többször belegondoltam. Ő se tud mit kezdeni szerintem a vagyona nagy részével. Folyamatosan befektet, és telepakolja a létező összes széfet, ami a birtokában van. Talán még azt is, ami nem az övé. Ennek ellenére nem látom soha rajta az önfeledt mosolyt. Nem tud szórakozni. Ha elviszem magammal valahova, tegyük fel inni, akkor is a meló miatt görcsöl. Nem tud feloldódni, kapkod, hablatyol és ki-kitér beszélgetés formájában a munkájára, ami nem egészdéges. Túl sok munkát visz haza. Nem csodálnám, ha hamar bekattanna - húzom el elégedetlenül a számat. Örülök neki persze, hogy a bátyámnak egy jól menő állása van, aminek nem mellesleg ő a nagyágyúja, ő a megteremtője. Ennek ellenére nem élet az, amit csinál. Lehet, hogy az enyém se azzal, hogy menekülök és próbálom újra írni életem történetét, akárcsak másokét azzal, hogy megölöm őket, de még így is több szórakozásra van lehetőségem, mint neki.
- Tud, és nem zavarja... Persze ellenezte a döntésemet, hogy beálljak az Idegenlégiósok közé, de megbékélt vele. Mellesleg ő volt az első, aki felajánlotta a lehetőséget, hogy fizet nekem egy-két dolgot, ha megcsinálom, amire kér. Utána kapcsolódott be a CIA és az FBI is a képbe. Szóval ezek után nincs, mi zavarja - vonok vállat, mintha legalábbis az lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy naponta órák hosszát foglalkozok azzal, hogy a célpontot, akit kiadtak nekem, a túlvilágra küldjem, vagy szimplán a hidegre. A CIA-val és az FBI-jal dolgozni nagy szó és nagy megtiszteltetés. Nem élek vissza vele, de azt se tagadom, hogy felhasználom. A védelmükben vagyok, én dolgozok nekik, ők segítenek... ők segítenek, én dolgozok cserébe. Ez ide-oda érvényes, kölcsönös.
- Lehetséges, bár jobb szeretném nem megkockáztatni. Se ők, se én nem járnék túl jól vele - és ez így igaz.
- Tömör kiadás? Az nagyon nagyon, nagyon tömör kiadás lenne - vigyorosok el, miközben szórakozásomban megrázom a fejem.
- Szerintem egy kiadó se fárasztaná magát és az olvasói gárdát azzal, hogy kiadnának egy ilyen könyvet, pont tőlem - ja, és azt még hozzá kellene tennem, hogy nem is járnék jól vele.
Terra önfeledt nevetése ismét jobbkedvre derít. Kíváncsi tekintettel nézek végig vonásain, majd ellágyuló mosollyal, halk sóhajt hallatok. Nem vitatom, néha jó szórakozni egy kicsit.
- Akkor vigyázok magamra - kacsintok rá, majd ahogy sikerül saját magamat zavarba hozni, egy darabig csak lelkesen nevetgélek magamban, mintha legalábbis valami nagyon vicces dolgot mondtam volna, vagy csináltak volna a környezetemben.
- Hát, ez nem valami megnyugtató - ráncolom a homlokomat, ahogy végighallgatom mondandóját. Soha nem volt ínyemre, mikor egy nőnek nem túl kellemes módon próbáltak "bókolni" embertársaink. Undorító...
- Akkor inkább nem is gondolkodok többet azon, hogy mi lenne, ha...? Inkább nem rúgatlak ki jó? De kitudja, a végén talán, míg ő kórházban van, téged nevezne ki asszisztensének, fizetésemeléssel. Nem lenne jobb? - kíváncsiskodok, bár nem látom ésszerűnek a jelen feltételezésemet.
- Nem is tudom... a férfiak csak püfölik egymást, míg a nők több színt visznek a veszekedésükbe. Kiabálnak, sikítoznak, morognak, hajat tépnek, ütnek és karmolnak... szerintem színesebb és izgatóbb is - hoppá. Már megint... Kerek szemekkel meredek magam elé, majd megrázom a fejem.
- Na jó szerintem hanyagoljuk a nőkről szóló témát jó?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime13.12.12 17:51

-Lehet igazad van, bár minden kívül álló viccesnek és idétlenek találja. - mondom kis mosollyal, elvégre igen, vagy kiröhögik magát ezt a harcművészetet, vagy menőnek és annak hiszik, hogy mindenki hadonászik, meg pengén ugrál erre-arra mint a filmekben.
- Az jó lehetett, már amíg megvoltak. - jegyzem meg, nem panaszkodó a hangom, evégre én azt az életet is szerettem, amiben kicsiként részem volt, nem voltam se utca söpredék, de eminens tanuló se, bár néhány háziállat...hmm na igen az hiányzott, sose tarthattam, a kutyák meg annyira sosem vonzottak, hogy most vegyek egyet, a kistestűektől kiráz a hideg, a nagyoktól meg mindig pár lopós kép ugrik be, amikor majdnem elkaptak...Bár, hmm talán egy német juhász, vagy valami ilyesmi, olyanba sosem botlottam, és aranyosak...
- Hmm...az sose jó ha valaki csak a munkájának él... - ráncolom a homlokom, főleg ahogy elmondása alapján ennyire! Nem irigylem a tesóját, oké, hogy biztosítva van az élete, meg sikeres, meg mi egyéb, de jóformán ezt nem lehet életnek nevezni! - Szerezz be neki egy csajt! - vigyorgok rá, a legkézenfekvőbb ötlet után kapva, elvégre egy nő majd gatyába rázza mert hogy is szokták mondani? Ja! "a nők viszik romlásba a férfiakat" vagy valami hasonló...Egy talpraesettebb pedig nem hisztérikázna, és hagyná ott, hanem végre életre nevelné talán.
- Ó, értem. - nem is értem miért lepődök kissé mg ezen, bár furcsa, hogy ennyire, nos nem kihasználja, de felhasználta Aidant pár dolgára, én valahogy sosem kérnék ilyet a testvéremtől, de mindenki másképp értékeli ezt a testvér dolgot.
-Tudom, de azért vicces eljátszani a gondolattal, és legalább tudunk miről beszélgetni. - válaszolok az ő vigyorára egy mosollyal, hisz csak elméletben beszélgetünk a dolgokról, és csak a vicc kedvéért.
- Megszoktam, így figyelmen kívül is tudom hagyni, a bosszantóaknak meg hagyok egy kis külsérelmi nyomot, hogy máskor ne szóljanak be... - mosolyodok el ravaszul, kissé talán önelégült mosollyal is, elvégre leptem már meg pár nagyképűt azzal, hogy odaperdültem és simán behúztam nekik.
-Gondolkodni gondolkodhatsz, de tettlegességig max kint fajuljon. - mondom, elvégre tényleg megnézném, ahogy elintéz valakit, na nem halálosan, kíváncsi vagyok a technikájára, de azért a főnököm akármekkora seggfej is ma, nem akarom elveretni. - Bár ha tényleg úgy lenne...hmm, ne csábíts... - simogatom meg az állam elgondolkodólag, majd felkacagok azon amit utána mondd, megint elszólta magát! És megint zavarba jött! Kis édes...
- neeem neeem, én kiiifejezetten élvezem, hogy egy olyan mesterségű pasi mint te, ennyi kis elszólástól zavarba jön! - vágom rá, de tényleg mulattat a dolog. - És hát bocsi, de nőként ezt nem tartom olyan...izgatónak, se színesnek, cseppet sem kellemes ha a hajad tépik, az később nő ám ki, mintha behúznak! Ráadásul hülyébben is nézel ki kopasztott csirkén... - kacagok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime02.01.13 0:24

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime08.03.13 15:29


Feelings change, but memories don't!


To Lilween


- Egy pohár whisky-t - válaszolok a pultos kérdésére, miután a nap folyamán, immáron harmadjára szegezte nekem a kérdést. A mai adagom is megvolt, és bízok benne, hogy lesz is még, de egyenlőre ennyi épp elég ahhoz, hogy ne akarjak felfordulni az alkoholmennyiségtől, mégis jobb kedvem legyen egy kis időre...

2 órával ez előtt:
- Az isten szerelméért, te bolond, nem megmondtam, hogy ne csináld? - vonom kérdőre a halántékomon folyamatosan lüktető érrel egyik ismerősömet, ki megint rossz fát tett a tűzre. A bolond mindig jó nyomon jár, hogy ha mást nem is, hát engem bebörtönözzenek. Lop, csal és hazudik, de sokszor az se áll tőle hogy fiatalabb, már már kiskorúnak mondható lányokat erőszakoljon meg. Ez utóbbi történt ma is. Megmondtam már neki nem egyszer, hogy a farkát fogom borotvapengével lemetszeni, ha nem fejezi be. Nem elég, hogy ezzel az én szabadságomat teszi kockára, de még a szerencsétlen kislányoknak is álmatlan éjszakákat okoz, vizsgálatokat és kínokat. Én is felelőtlen vagyok tudom, de ő! Ő azért túltesz minden határon, a gond csak az, hogy nem értem, miért lógok vele még mindig ó, ha egyszer tudom, hogy egy segg, és legszívesebben én nyiffantanám ki. Egyszer megfogom tenni... ebben biztos vagyok. Ha más nem, nem ültetik le, vagy nem nyírja ki egy idegbeteg apa, akkor majd én fogom elvégezni a piszkos munkát. De akkor tuti nem leszek kegyelmes, elvégre ő se az.
A gond viszont az, hogy tőle szerzem az anyagot nem csak magamnak, de arra is, hogy azt tovább tudjam adni jó pénzért. Legalább ebbe gondoljon bele! Eleve bűntettes, és akkor még rá is tesz nem egy,nem kettő, és nem is három lapáttal.
- Jól van, kushadj már! - fordítja el a fejét, és egy sarokba szorított vad képében az arca elé emeli a karját, mintha attól félne, megütöm. Mert megtettem. Bemostam neki egy jókorát, és ha kell adok neki még egyet-kettőt csak, hogy kicsit kitisztuljon a feje.
- Te meg térj észhez, ba*d meg! - rúgok bele a csizmájába, s ezzel magára hagyva megszégyenítve társai előtt, farmerom zsebébe mélyesztett kezekkel, számból kilógó cigarettával már ott is hagyom mindet. A fene fog még egy percet velük tölteni. Az a szerencsétlen úgy kucorog a sarokban, mint egy megvesztegetett gyerek, a társai meg csak állnak körülötte és röhögnek. Persze jobb, mintha szétverték volna a képemet, de akkor is, minimum elvárom azt az emberektől, ha már "barátnak" mondják magukat, hogy ha mást nem is, de legalább szót emelnek érte. Undorító bagázs... de míg a megélhetésemet biztosítják, nem feszíthetem túl a húrt.

A pultra könyökölve kezdem el pörgetni a sötét fedlapon a poharamat, miben az ital fényesen csillan meg, s megunva a kétségbeesett csikorgást, megragadom azt és belekortyolok. Ma nincs is másra szükségem.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime09.03.13 23:26

Worship bár - Page 3 Iwc4b5exvf2906z25iu

| Lilween& Dwight|



Régóta szeretnék már pihenni egyet, a bár megnyitása óta nem volt túl sok pihenőidőm. Iszogathatnék a saját helyemen is, de hogy nézne már ki, hogy a saját sztriptízbáromban iszogatok mint valami kiskirály, ha nincs Derek rám hagyott pénze akkor most én sem tartanék itt. Mondjuk jobban örülnék ha még élne, nagyon hiányzik nap mint nap. Nem is akarok erre gondolni, anonimitásra vágyom, hogy senki ne szólítson úgy, hogy Miss Bertignac, mit hozhatok önnek. Szeretném ha ma nem úgy ugrálna körülöttem, hogy tudja, hogy ki vagyok. Ezért is jöttem ma a Worship bár. Meg aztán nem árt ha egy kicsit körbe nézek, hogy mi a menő mostanában, mindig jól jön egy kis újítás a bárba, és szerencsére ötletekben sincs hiány. Haladni kell az új irányzatokkal különben a nők nem térnek be hozzám, viszont szerencsére tudom, hogy mire vágynak, mind a szórakozóhelyek mind pedig a férfiak terén. Próbálok változatos elemeket használni mindkét téren, hogy a létező összes igényt kielégítsem habár tudom, hogy ez egyenesen lehetetlen, de azért megpróbálkozom vele. Minden esetre eddig jól megy a bolt, csak a mai hétvégére három leánybúcsú van előjegyezve és hat születésnap. Úgy vélem a fiúknak most meg kell dolgozniuk a pénzükért. Nem mintha eddig nem azt tették volna, de mindenesetre kemény hétvége elé nézünk. Mondjuk az csak nekik is jó, ha tele a bár mert akkor kapnak fizetést és mivel én aranyos főnök vagyok ezért a bugyijukba csúsztatott pénzt is megtarthatják.
Ennek tükrében magamra rángattam egy konzervatív fekete ruhát, hogy még véletlenül se higgyék azt, hogy én most ide azért jöttem mert fel akarok szedni valakit, csak egy pohár italra ugrok be aztán már nyitom is ki a sajátomat.
Leültem a pulthoz és kértem magamnak egy italt, és mellettem ülő férfi nagyon gondterheltnek tűnt, ráadásul még ismerős is volt az arca.


A hozzászólást Lilween E. Bertignac összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 28.03.13 0:59-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime13.03.13 21:44


Feelings change, but memories don't!


To Lilween


Soha nem tudtam, és valószínűleg soha nem is fogom tudni felfogni, hogy egy normális, épeszű hímnemű, hogy képes odáig süllyedni, hogy bántsa a gyengébbik nem képviselőit. Lehet, hogy én magam is kényes múltat tudhatok a magaménak, elvégre nyilván nem rózsaszín ködös üstökömnek hála jutottam el arra a szintre, hogy minden lelkiismeret furdalás nélkül, kiontsam egy család életét. Gyerekestül, felnőttestül. Végeztem velük, olyan könnyen repítettem golyót a fejükbe, mintha napi rutinom lenne. A gond csak az, hogy nem az, és nem is szeretném, ha azzá válna.
Lehet, hogy ott, akkor azt hittem, hogy ez a helyes megoldás, a vér kívánta bosszú, elvégre elvették tőlem azt az embert, akit a családomnak nevezhettem. A testvéremet. Most viszont, ahogy telnek az évek, mázsás súlyként nyomja a tudatomat, az elmémet, a szívemet és mindent, amivel az ember érezhet, gondolkodhat. Tudom, hogy amit tettem nem szimplán rossz, de rettenetes, és ha lenne elég bátorságom, feladnám magam a rendőrségen. De mivel nincs, szabad lábon akarok mozogni, és mivel tudom, hogy akkor kábítószer hatása alatt álltam, és nem gondolkodtam normális emberként, nem nekem járna a börtön, hanem a másik felemnek. Akit ugye nélkülem nem lehet börtönbe tenni.
A lényeg a lényeg, hogy bár nekem is vannak dolgaim, amire nem vagyok büszke, egy nőt mégse aláznék meg meg. Nem tenném azt, amit nem akar. Nem azt mondom, hogy minden egyes szeretkezésem alkalmával, amit egy idegen nővel ejtek meg, megkérdezem tőle, hogy biztosan akarja-e, és, hogy nem lesz-e baj belőle, de tudom, hogy hol a határ. Az pedig ilyen esetben nem a csillagos ég. Remélem érthető, hogy ezért kedves ismerősömet, miért is szoktam lecseszni a tőlem telhető leghatásosabb, legkegyetlenebb módon.
Ahogy eleinte pörgetem a poharamat a pult felületén, majd bele lesek annak mélyébe, mintha megpróbálnék meggyőződni róla, tényleg azt kapom, amit kértem, és egy elégedett sóhajjal emelem a számhoz. Az alkohol ereje szinte marja a számat és a torkomat, ennek ellenére végtelen elégedettséggel tölt el már csak a puszta gondolat is, hogy végre a kezemben tudhatok egy pohárral belőle.
Alig teszem le a poharat a pultra, mikor is egy mellettem ülő személy tekintetét érzem meg magamon. Kíváncsian fordulok felé, s fekete íriszeim azonnal a nő tekintetét kezdik el keresni. Ez már valamiféle berögződés lehet nálam. Ahogy végignézek az arcvonásain, furcsa de ja vu érzés kerít hatalmába... mintha... mintha már láttam volna valahol. Szinte levakarni se vagyok képes magamról az érzést, egészen addig, míg egy-két pillanatkép be nem villan a fejemben. Mit is tesz a drog az agyammal, te jó ég! Feledékenység a köbön.
Teljes alakkal a lány felé fordulok, miközben fülig érő vigyort festek a képemre.
- Azt hittem soha nem foglak már látni - csupán ennyit nyögök ki, ahogy lábamat megállás nélkül járatom. Elvonási tünetek? Megeshet.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime23.03.13 19:01

Worship bár - Page 3 Iwc4b5exvf2906z25iu

| Lilween&Dwight |



Nem is tudom meddig nézegethettem a mellettem ülő alakot, annyira ismerős volt az arca, de sehogy sem illett bele a képbe. Ő is nagy árgus szemeket meresztett rám, ami azt jelenti, hogy neki is ismerős vagyok viszont ő sem bír rájönni, hogy honnan ismerjük egymást. Végigpörgettem az életemet az életemet a jelen pillanatig, de még így sem rémlik semmi, lehet, hogy olyan jelentéktelen szerepet töltött be a kis filmemben, hogy egyszerűen nem maradt meg az arca. Pedig markáns arcvonásai vannak és egész jóképűnek is mondanám, habár úgy tűnik, hogy alkohol vagy drogproblémái vannak, esetleg mindkettő. Jól ismerem az ilyesminek a jeleit, nem egyszer vettem már észre, hogy valamelyik táncosom ehhez hasonló problémákkal küzd. Sajnos már felismerem ennek a jeleit, de engem ez most a legkevésbé sem érdekel, csak azt akarom tudni, hogy honnan ismerjük mi egymást, főleg miután az ismeretlen már rájött, hogy ki vagyok. Nem szeretem ha valaki helyzeti előnyben van.
- Igen, én is ezt hittem rólad, és mi újság? Mesélj, hogy megy a sorod?
Amíg mesél legalább rájövök, hogy ki a fene ez. A mostani életemből nem ismerhetem ezért valószínűleg még a táncos éveimből ismerhetjük egymást amikor azzal foglalkoztam, hogy pénzért társalogtam a férfiakkal. Nekem kellett rávennem a hapsikat, hogy fogyasszanak minél többet. Az már persze nagyon régen volt, de nem mondom, hogy nem kisért a múltam, néha még bukkannak fel gyanús alakok a múltamból.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime22.04.13 5:24

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime13.05.13 21:43

Caroline Harris

We are each our own devil

and we make this world our hell

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy fogalmam sincs, mit keresek itt, mert pontosan tudom. Őt. Azt a kis rohadékot, aki megmártotta bennem a kését. Kiengedték és nem úgy néz ki, mint akit nagyon megviselt, hogy lecsukták pár hónapra. Még azt is megkockáztatom, hogy minden híresztelés ellenére jól érezte magát és egy újabb bandát toborzott magának. Nekem viszont annál kellemetlenebb volt az orvosok társasága napokon át. A fájdalom nem számított, se az a kilenc öltés az oldalamon, az viszont igen, hogy mindenfelől jótékony, fehér köpenyes ördögök vettek körül. Most viszont itt a lehetőség, hogy neki is megmutassam, milyen kellemetlen is tud lenni, ha valakiben megmártják a kést. Persze eszemben sincs megölni. Nem. Bőven elég volt az az egy alkalom, amikor akaratlanul is kinyírtam azt a s*ggfejet. Most csak egy kicsit meg akarom leckéztetni ezt a barmot.
Ott ülök az egyik széken, valami olcsó sört iszogatva, ami ráadásul még meleg is, de nem ez a lényeg. Csak az számít, hogy a szemétláda ott rázza magát, mint valami rossz r*banc. Talán mégis hatással volt rá a sitt? A gondolat egy pillanatra megmosolyogtat, de semmi több. Utána már újra komor arccal figyelem minden lépését, miközben megnyugtatóan érzem a zsebembe rejtett késem súlyát. Már csak egy órája vagyok itt, de egyre jobban unom ezt az egészet. A várakozást. Sőt mi több, az idegeimre megy a sok vigyorgó ember. Mindegyik úgy tesz, mintha az lenne a legnagyobb bajuk, hogy nem találják a kedvenc dílerüket vagy apuci nem engedte nekik, hogy elhozzák a sportkocsit a garázsból.
Nem tudom miért, de talán pár pillanatig őket jobban utálom, mint ezt a barmot, akinek tartozok egy kis bosszúval. Azt hiszem, csak rossz napom van és képtelen vagyok elviselni a gondolatot, hogy neki mindenük megvan anélkül, hogy bármit is tettek volna érte én meg egy nyavalyás pincében lakok, ahol csak a szerencsének köszönhető, hogy nem esett még egyszer sem a fejemre a mennyezet egy darabja. De ugye nem ezért vagyok itt. Nem azért, hogy magamban dühöngjek és nem is azért, hogy apuci kicsi lánya és fia miatt húzzam fel magam. Hanem azért, hogy lezárjak végre egy régebbi ügyet. Amint lehúzom az utolsó kortyot ebből a sörnek nevezett valamiből és szabaddá válik a kezem, már csúszik a zsebembe. Azonnal érzem a kényelmes markolatot és az apró gomb megnyomásával már a rugónak köszönhetően a penge is kipattan. Nem így terveztem. Nem akartam a tömegben neki menni. Minél kevesebb kockázatot akartam. De most már úgyis mindegy, nem igaz? Hadd szóljon!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime13.05.13 22:06

David Byron


Gondoltam egyet, és kicsi szabadidőm is megengedi, hogy kicsit lazítsak, és elmenjek szórakozni. Én is csak megtehetem azt, hogy munka után, vagy épp a hétvégén, mikor nem kell egy több emeletes ház tetejéről lebeszélnem senkit, és nincs senki, aki megállíthatna abban, hogy én jól érezhessem magam valahol.
Felvettem hát egy nagyon kényelmes, ámde annál elegánsabb öltözéket, kicsinosítottam magam, és indultam is. Majdnem otthon felejtettem a táskám, pedig elég fontos kellék, hiszen az egy nő egyik alapkelléke. Amilyen felejtős vagyok mostanság, és szétszórt, nem csodálkozom magamon.
Ezután elindultam gyalog, mert szerettem volna inni is, szóval, nem fogom előidézni azt, hogy balesetet okozzak, vagy épp lekapcsoljanak a zsaruk.
A bár felé tartva kicsit rossz érzésem támadt, de végül is amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is szállt. Vagy inkább ne tűnt volna kámforrá, eme fagyasztóan rossz érzés?!
Nos, mindegy, bementem szépen, egy kisebb mosollyal üdvözöl a pincér, én pedig kölcsönösen visszamosolygok rá. Leültem a pulthoz, mert jelenleg máshol nem igazán találtam sehol sem helyet. Nem baj, remek kilátás van innen is, és ez a mosolygós pincér-pultos srác pedig nagyon vonzza magával a női közönséget, és ezért kértem éppen James Bond italát kértem, amin meglepődött a pultos, de örömmel elkészítette.
- Kérnék egy Martinit, rázva, nem keverve. Tudod, mint Bond ügynök - mondtam immár nagyon jókedvűen a pultosnak, aki kacsintott rám egyet.
Közben figyeltem minden embert, mert mintha megtudnék szabadulni munkámtól itt. Amolyan szakmai ártalomnak mondható, egyesek szerint csak egyszerű munkamánia. Észrevettem egy eléggé furán viselkedő srácot, de úgy néztem rá szerintem, hogy észrevette, hogy figyelem őt... Vártam, mit csinál majd, és bár ismét előjött az a nagyon furcsa érzés, ami nem olyan rég kerülgetett.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime13.05.13 22:50

Ritkán gondolom meg magam és még ritkábban azért, mert magamon érzek egy idegen tekintetet. Most mégis ez történik. Nem bírok szabadulni a kutakodó pillantástól. Pedig már javában markolom a késem. Sőt, fogadok, hogy már a penge is megcsillan egy-egy röpke pillanatra. Valami mégis riadót fúj a fejemben és egyből kombinálni kezdek. A kés újra a zsebem mélyére kerül én pedig irányt váltok. Nem éppen nyugodtan, de eltávolodok attól a baromtól. Aztán megállok a tömeg közepén és leplezetlenül bámulok bele abban a kíváncsi(?) tekintetbe. Nem tudom eldönteni, hogy ki lehet ő. A szemeket általában megjegyzem magamnak, de ez egyáltalán nem ismerős. Ha viszont ő idegen, akkor nem tudok elképzelni más okot, mintha zsaru. Egy kib*szott zsernyák! Nem hiszem el! Ahogy az is szinte képtelenség, hogy az idióta agyam azt diktálja, hogy menjek oda hozzá. Én meg hallgatok rá. Nem mintha lenne más választásom. Már szabadon engedtem az én kis démonjaimat és most mintha ezer meg egy hang suttognám a fejemben, hogy menjek és kockáztassak. Beszéljek vele? Nem, azt azért nem, de ha odaülök mellé, talán látok nála fegyvert, vagy jelvényt, amit messziről nem vettem észre eddig.
Úgyhogy pár nagy sóhaj és egy teljes perc múlva ott kötök ki mellette. De ahelyett, hogy eljátszanám a jól nevelt kisfiút, csak leülök a mellette lévő székre és újra a szemein akad meg a tekintetem. Nem kérdezek. Egy rohadt szót sem mondok, csak ülök ott, felé fordulva és hezitálás nélkül mérem végig. Se stukker, se semmi.
- Kitalálom. Nem valami beépített ügynökkel van dolgom, aki azért van itt, hogy lebuktassa a rossz fiúkat - kezdek mégis beszédbe és akaratlanul is mosolyra húzódik a szám.
Még nem is válaszolt, de én már előre örülök, hogy csak egy átlagos nő, aki kiolvasta a tekintetemből, hogy nem éppen azért jöttem, hogy elszórjam a zsebpénzem. Nem tudom miért lettem hirtelen most ebben olyan kib*szott biztos, de így van. Talán a rohadék démonjaim súgták meg a választ kicsit megkésve. Ahogy az is nekik köszönhető, hogy újra a kést markolom a zsebemben. Persze nem rajta akarom használni... attól függetlenül, hogy már mennyire forr a vérem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime14.05.13 7:32

Amikor az embert elkapják ezek a fura és rossz érzések, akkor aztán vége mindennek. Tehet bármit, ugrálhat is, nem múlik el magától. Sőt, csak fölé kerekedik. Mindenkinél másképp, de előjön.
Fogalmam sincs, miért épp ezen a srácon akadt meg a szemem, holott néhány emberrel arrébb pedig valaki nagyon nagy suttogás közepette átadott valamit egy lánynak, ami lehetett akár drog is, de számomra ez valamivel fontosabbnak tűnt, mert nagyon érdekes mozdulatokat vitt végbe, amik számomra idegesítő és zavaró tényező volt.
Amikor láttam, hogy felfigyelt rám, illetve észrevette azt, hogy én is észrevettem őt, mikor valamire készült, ekkor újabb furcsa tekintet nézett. Csak tudnám, hogy mire is készült, de semmi jóra, az egyszer biztos Nem is biztos, hanem száz százalék. Olyan egy percen át továbbra is figyelt, majd elindult felém, és leült mellém. Láttam fél szemmel, ahogyan keres valamit. Első megérzésem, hogy azt gondolja valami zsaru vagyok...
- Nem vagyok semmilyen rendőr, úgy nézek ki? - mosollyal a pofimon kérdem tőle, mert eléggé úgy néz ki, hogy volt már dolga rendőréggel, mert ha nem lett volna, akkor nem nem kukkolt volna meg gyorsan, hogy esetleg van -e nálam fegyver...
- Nos, most, ahogy nézlek, kicsit nyugodtabb vagy, mint pár perccel ezelőtt. Valami probléma van közted és az a két személy között, akik felé közeledtél? ... és semmi tagadás, kérlek - próbáltam vele dumálni, hátha inkább letesz arról, hogy bármit is csináljon, bármennyire is bánthatták meg őt, akár lelkileg, akár fizikailag, nem kell, hogy azt tegye, ami elsőként kipattan a fejéből.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime14.05.13 11:42

- Láttam én már sokféle zsarut - jegyzem meg félvállról. Nem igazán érdekelnek az ésszerű okok, hogy annak néz-e ki, vagy sem. - Bár azok nem mosolyognak, csak akkor, ha épp laposra vernek a gyönyörű törvény keretein belül. Azaz titokban - teszem hozzá magam sem tudom miért.
De szerencsére egész hamar tisztázzuk, hogy nem zsaru, mégsem a legszimpatikusabb ember a világon. Csak ráncolom a homlokom, amikor tovább beszél és úgy tesz, mintha tudná, hogy miről van szó és mire készültem. Egyáltalán mi a jó francnak maradtam itt egyáltalán? Nem rendőr, úgyhogy már nem kellene itt lennem mellette. Mégis itt ülök és hallgatom az idióta megjegyzéseit.
- Miért ne tagadnám? - kérdezek vissza kapásból. Szinte végig őt fürkészi a tekintetem, csak egy-egy pillanatra fordulok meg és nézem meg, hogy az a barom ott van-e még egyáltalán, vagy elszalasztottam a lehetőséget.
Eszemben sincs többet mondani. Nem fogok neki magyarázkodni, bárki is ő. Nem fogok jó gyerek módjára mindent elmesélni és végignézni és -hallgatni, ahogy elmondja, hogy mennyire sajnálja, de ennek nem ez a módja. A bosszú nem old meg semmit... bla... bla... bla. Nagyon unom az ilyen szöveget. Túl sokat hallottam már.
- Mondj egy okot, amiért itt kellene üldögélnem veled és nem ott lenni, hogy megcsináljam, amit terveztem! - szegezem neki a mondatot egy olyan mosollyal, amiből tudhatja, hogyha nem talál ki valami nagyon nyomós érvet, már itt sem vagyok. Aztán egy perccel később végignézheti, hogy mire is készültem. Furcsa, de kíváncsi lennék, hogy változna a tekintete, amikor látná, hogy mit teszek.
Oké, ezek valószínűleg megint a démonjaim, de mit számít? Már úgyis annyira egyek velem, hogy nem éri meg különbséget tenni a a saját gondolataim és az ők akaratuk között. Piszkosul felesleges.
- Szóval? - emelem fel újra a tekintetem, még mindig mosolyogva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime14.05.13 12:36

Nagyon beleéli magát a mondataiba, mintha valaki súgná neki. De inkább figyeltem őt.
- Nocsak. Tudod, van, akinél a szép szó mit sem ér - tapasztaltan mondom neki, mivel én is dolgoztam már rendőrökkel, és volt már olyan, hogy valakit épp sikerült lebeszélnem arról, hogy bántson egy fiatal lányt, utána pedig maguk a rendőrök rárohantak a fiúra, és eléggé megverték, pedig nem kellett volna, mert önként megadta magát.
- Tagadhatott, csak nem hinném, hogy el is hiszem - újra mosolyogtam rá, mert azt hiszem, nem fogja megtenni mindazt, amire készül, csak most túl nagy benne az adrenalin.
- Nem kell itt ülnöd velem. Sőt, ide sem kellett volna jönnöd. Csak figyeltelek. Te pedig idesétáltál - egy picit játszadozom a szavakkal, és kicsit megingatom őt, hogy valójában, ő maga tudja -e azt, hogy miért ment oda tényleg, miért nem tette meg azt, amit szeretett volna, mert felőlem megtehette volna, csak valami visszafogta. Nem én, és nem a tekintetem. Mert akár ugyanitt ülhetne valaki más, vagy az egész teremben figyelhette volna őt bárki más.
- Felőlem, csinálhatsz bármit. Bárki más is ülhetne itt, és figyelhetett volna, de nem hívtalak ide. Te jöttél magadtól - nem tudom, ez miként fogja őt megérinteni, hogy mit tesz majd, mert ha igazán meg szeretné tenni, már rég túl lenne rajta, és akár már itt lenne a rendőrség hada is.
- Itt is maradhatsz, de ha még mindig mennél, és hülyeséget tenni. Szabad az út, nem foglak vissza - kicsi mosolyt ejtettem, majd pici szünet után megkérdeztem - - ...nos, hogy döntöttél? - remélem ezek után maga is rájön, hogy nagyon nem kéne ezt csinálnia, és közben pedig odacsúsztatok a pultra egy kicsi névjegyet, amin rajta áll a nevem, hol dolgozom, és minden. Bízom benne, hogy ezután másképp szól hozzám, és hogy belátja, hogy velem mégis csak jó beszélgetni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime14.05.13 15:01

- Az nekem nem számít - vágom rá újra gondolkodás nélkül. Nem érdekes, hogy elhiszi-e, amit mondok vagy kapásból tudja, hogy hazudok.
Mégis... egészen élvezem ezt a furcsa vitatkozást vele. Ami pedig még furcsább, egy perccel később már csak az érdekel, hogy mi lesz a következő lépése és melyik szavamba köt bele. Most már nem tudom utálni.
- Csak tudni akartam, hogy bármit is teszek, nem fogsz rám rontani, csak azért, mert a jókat képviseled - vágok egy grimaszt, de tudom, hogy igaza van. Egyetlen szót sem szólt és nem tett semmit, hogy idejöjjek és hagyjam az egészet a fenébe, amit elterveztem.
Nem tudom, végül is miért győzködöm magam az ellenkezőjéről. Nem tudom, miért akarom addig ismételgetni, hogy csak egy pillanatra jöttem ide, amíg el nem hiszem. Végül amikor elhangzik a kérdés, nem felelek. Csak összeszorítom a szám és a tömeg felé figyelek. Még mindig meg akarom tenni. Még mindig bosszút akarok mindenért... de nem mozdulok. A kezem kihúzom a zsebemből, de a kés ott marad a legmélyén.
- Majd máskor - motyogom és ezzel együtt ígéretet teszek magamnak. Megcsinálom. Ehhez nem fér kétség. De nem most.
Amint ez eldöntöm felvándorol rá újra a tekintetem, majd látom, hogy egy apró kártyát csúsztat felém. Szeretnék nem törődni vele és az arcába vágni, hogy "most örülsz?", de tudom, hogy ez csak gyerekes baromság lenne. Úgyhogy nem szólok, hanem a kártyát nézem anélkül, hogy elvenném, miközben a szépen kidolgozott betűket vizsgálom. Jah, név... cím... Nem lényeges. Aztán foglalkozás. Ha nem tudnám, hogy lehetetlen azt mondanám, hogy még ő is hallotta, hogy mekkorát nyeltem. Doki. Hát persze. Azok értenek hozzá, hogy úgy beszéljenek, mintha minden nyavalyás titkomat ismernék. Mintha tudnák, hogy mi jár a fejemben és én ezt rohadtul utálom!
Újra zsebre vágom a kezem. Mindkettőt. De most csak azért, hogy ne lássa, milyen idegesség tett. Utálom, utálom, utálom! Csakhogy most inkább a félelemmel vegyített idegesség van bennem. A menekülési kényszer és a felvillanó régi emlékek, amikor egyiktől a másikig rángattak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime14.05.13 16:27

Minden számít, a legkisebb tett is. De hát én beszélhetem ezt egy falnak is, az se szólna rá semmit. Nem tudom mi ütött belém, de jó volt beszélgetni ezzel a sráccal. Miután valahogy sikerült az egész dolgot más irányba terelni, hogy lemondott arról, hogy bármit is tegyen, nagyon szűkszavúvá vált.
- Nagyon csendes lettél - mondom neki egy félmosollyal, majd intek a pincérnek, hogy öntsön még Martinit.
Nagyon aggódó és félelemmel teli arcot látok a srácon, pedig előtte még semmi ilyen nem volt. Sőt, majdnem rárontott valakire.
- Mi a keresztneved? - abban reménykedtem, hogy valahogyan, ha kicsit de bizalmasabban szólna felém, és beszélgetne velem többet, mert látni rajta, hogy valamit nagyon szeretne elmondani és kiadni magából valakinek, csak még nem találta meg az igazán megfelelő embert. Amíg engem nem ismer meg.
- Én Caroline vagyok, ahogy láthatod a kártyán. De csak Carly... - mutatkoztam be, de immáron már szóban, hogy az mégis csak személyesebb, és normálisabb.
- Persze, ha van már más programod, vagy dolgod, akkor mehetsz, és nem kell itt lenned velem - jelentem ki, mert lehetséges, hogy elmenekülne és kámforrá válna, de valahogy azt érzem, hogy úgy dönt, hogy marad, és nem fogja azt tenni, amiért az előbb indult a terem másik részére.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Worship bár Worship bár - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Worship bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-