welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_lcapRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Voting_barRégi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime18.12.12 5:13

Eleinte nagyon ideges voltam, mert hagytam, hogy felhúzzon, de most már egyáltalán nem érdekel. Bele törődtem a helyzetembe, és azzal, hogy csatlakozott társaságomhoz kérnem sem kellett rá. Érdekes, láthatóan nem loptam be magamat a szívébe, de még is képes még mindig itt maradni, gondolom nem azért, mert annyira féltene, hanem pontosan ugyan annyira nem tudja, hogy hol lehetünk, mint én.
- Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy bármit is meg kelljen neked hálálnom. - Nem törődöm módon vágom csak úgy hozzá szavaimat. Túl sokat gondol magáról. Mint ha legalább is ő találta volna fel a spanyol viaszt úgy viselkedik.
- Oh hát persze. Miért is érdekelne? - Fordított esetben talán egy kicsit rosszul érezném magam, vagyis ha az ő helyében lennék, de szerencse, hogy nem, már ha ezt annak lehet nevezni.
- Még is mi a faszt képzelsz magadról? Egyfolytában azt szajkózod, hogy szerinted mit kellene tennem, felesleges, neked te nem fogsz parancsolni. - Csináld ezt, csináld azt, már csak azért sem fogom, hogy neki jó legyen. Nekem sem jó, egyáltalán nem az, legalább egyenlítek.
- Háháhá. - Megjátszott cinikussággal felnevetek, egyáltalán nem volt vicces, amit mondott.
Ott hagyott, mint egy darab szart heverve a földön. Legalább kiszabadított, de többre sem tellett. Sajgó térddel kezdtem meg az akrobatamutatványomat, ami kimerült abban, hogy kimásztam az ablakon.
- Oh, azért vághatnál egy kicsivel jobb képet is hozzá, lehet, hogy ez nem véletlen, nem gondolod? - Állok meg vele szemben. Az épségben lévő lábamra helyezem tettsúlyomat, másik térdemet pedig teljesen szétvertem, oly annyira, hogy még behajlítani is fájdalmas.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime02.01.13 17:57

- Kész szerencse. – Löktem oda neki olyan hangon mintha csak azt kérném tőle, hogy menjen el a búsba. Őszintén szólva gőzöm sincs, hogy miét kell ezt még mindig hallgatnom és elviselnem vagy némileg finomabban fogalmazva miért boldogítjuk még mindig egymást, részemről mert nincs más választásom? Oké, aláírom én kezdtem el követni, de mostanra ez a felállás megváltozott. Rám telepedett, tapad mint egy kullancs hol ott már annyiszor megpróbáltam útjainkat külön választani és most tessék. Tudom, ez is biztosan csak is az én hibám, de annyira nem tud érdekelni még ez sem, sőt semmi. Úgy epekedek már a szabadságomért mint o a cukorkáiért, igazán lehetne kicsit megértőbb és elnézőbb és megkímélhetnénk egymást, de nem…
- Fogalmam sincs… Mondd meg te… - Csalódnék ha most azt kellene hallanom vagy is nem hallanom, mert hogy ne lenne először valamiről véleménye avagy hozzáfűznivalója, de ezt képtelenségnek tartom. Ahogyan azt is, hogy itt bármi is az én hibám volna, ugye csak is egyedül, mert o semmit sem csinált csak épp kicsit csak volt a cukorka és eltévesztette a házszámot.
- De hiszen még meg sem próbáltam, cukorkás kislány. – Butább mit hittem ha azt gondolja, hogy ne tudnék hatni rá ha nagyon akarnék vagy éppenséggel érdekelne, hogy mit csinál, mikkor és hogyan. Egy a lényeg… Én ne legyek érintett a dologban, ami most azért nem egy könnyű vállalkozás. Na nem mintha lenne most olyan valami, ami nem esne a nehezére leszámítva a folyamatos szűnni nem akaró locsogást.
- Még szép, hogy nem véletlen, de ha már voltál ilyen kis buzgó mócsing, akkor indulás… - Nem hiszem el, csak egyszer… egyszer maradna nyugton a seggén. Neki is jobb lenne és nekem is. Mindkét kezemet a vállára csúsztattam, azzal félkörben megfordítottam, hogy immár háttal álljon nekem. Hosszú még az éjszaka…

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime07.01.13 6:54

Szavaira csak legyintek egyet, már nem is foglalkoztat annyira a jelenléte, mint eleinte. Teljesen eltévedtünk, egy hatalmas romos valami közepében találva magamat, fogalmam sincs arról, hogy hol is vagyok valójában, vagy akár arról, hogy innen hogyan fogok kitalálni ebben a sötétségben. Mert az ablakon és a repedések között beszivárgó csillagok és a Hold fénye nem sokat segít a tájékozódásban. Ami a legjobban zavar az egészben, hogy ez a valóság és nem is valami szer hatása alatt képzelem be az egészet, mert ez akármennyire is hihetetlen, de velem történik meg. Jobb lenne most is csak belőni magamat és szárnyalni, gondoktól mentesen, akkor még az sem foglalkoztatna különösebben, hogy fene sem tudja, hogy hol és kivel vagyok.
- Talán azért, mert egy tapló pöcs vagy? - Eddig sem finomkodtam vele és nem most jött el annak az ideje, hogy kedvesen bájnak vele, csak mondom amit gondolok. Kurvára elcseszettül viselkedik, ami nem is érdekelne, ha nem velem bánna úgy, mint ha ez előtt rángatott volna ki a seggéből.
- Nagyon kreatív ez a megnevezés, de nekem nevem is van. - Böktem oda nem törődöm módon. Addig biztosan nem mondom meg a nevemet, neki ameddig elő nem áll a saját nevével, nálam még mindig érvényben van a valamit valamiért elv.
- Szerinted még is mennyire fogok fürge lenni ilyen lábbal? Hadi sérült lettem, teljesen lerokkantam. - Még megfordulni is nehezemre esett, nem még rá lépni lábamra, ahol térdem sajogó, égető érzéssel jelezte, hogy nem kicsit vertem szét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime08.01.13 14:51

- Hm, ez egészen jól hangzik. - Elégedetten mosolyogtam rá különösen, hogy tudtam magamban, hogy képes lenne puszta kézzel megfojtani vagy akár egy kanál vízbe ha az a rendelkezésére állna jelen pillanatokban, de nem. De így legalább már tisztán látunk és tudjuk hányadán is állunk. Én személy szerint a legkevésbé sem érzem magam sértettnek épp ellenkezőleg még finoman hangzott szinte csilingelt a hangja... Ha jobban bele gondolok lehetne... Na jó, nem lehetne ennél rosszabb, de valami csak történik. Más nem, hogy pirkadni kezd.
- Szeretnék minél kevesebbet tudni rólad! - Emlékeim szerint nem tettem fel kérdést a nevével kapcsolatosan ergo nem érdekel. Ha pedig majd annyira bántja a dolog a fantáziámat hát majd felteszem, de mint mondtam szeretném tartani vele a tisztes távolságot és még véletlenül sem megbotlani vagy ilyesmi és úgy vélem ennyit igazán megtehetünk egymásért, hogy ezt tiszteletben tartjuk. Én szeretnék a lehető legkevesebbet meg tudni róla már ha ez lehetséges, de bízom benne, hogy igen és nem kell majd úgy belé fojtanom a szót! Bár ez eddig sem ment túl sikeresen, de még nem fogytam ki az eszközökből!
- Még nem teljesen és egy hadirokkant nyomorék nem ugrabugrál ablakokat át mint egy kis nyuszi a párzási időszak idején... - Nevettem el magam, de teljesen komolyan gondoltam, hogy immár nem leszek a segítségére. Csak annyit teszek meg érte mint amennyit ő értem! Csak annyit kértem, hogy maradjon csendben erre ő mint egy eszeveszett őrült iramodott futásnak és kezdett sipítozni mint akinek elgurult a gyógyszere!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime12.01.13 1:19

- Pedig nem bóknak szántam. - Legszívesebben mindennek lemondanám, de nem találom azt az egy megfelelő jelzőt, amivel tudnám illetni, de majd megtudja, ha idő közben az eszembe jut, bár most eléggé használhatatlan állapotban van az elmém a túlzott gondolkodáshoz. Most mindent megerőltetőnek érzek, most már nem lebegek, az a kellemes, édes mámorító érzés szép lassan eltűnt, én pedig itt maradtam rezegő kezekkel, vágyakozva egy újabb adag után. Mindenki számára ismerős ez az érzés, valami megtetszik neki és abból egyre többet és többet kíván a mohósága, én is bele estem ebbe a hibába.
- Miért is? Félsz, hogy ha jobban megismernél megkedvelnél? Persze, könnyebb utálni egy ismeretlent. - Flegmán vágom oda hozzá szavaimat. Hibásnak érzem magam abban, hogy a dolgok így alakultak és nem tudtuk megérteni egymást, de a frászt hozta rám, és valljuk be, aztán sem szépített a helyzeten, sőt inkább még jobban rontott. Azt hiszem mi ketten nem leszünk puszi pajtások.
- Te most egy nyúlhoz hasonlítottál? - Leesett állal, megdöbbent képpel fordultam felé. Tudom, hogy van ettől sokkal nagyobb problémám is, de még sem bírtam ki, hogy ne kérdezzek vissza rá.
- Na és most szerinted merre tovább? - Körbe nézve csak sötétség is homály vesz körbe minket, még a Holdat is eltakarják a felhők, hogy meg ennél is elveszettebbnek érezzem magam ezzel az ismeretlen mogorva férfi társaságában.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 19:49

- Fontos ez most? - Széttárt karokkal kérdezek rá úgymond hitetlenkedve... Annyira mellékesnek találom ezt a dolgot, sőt ezt az egész beszélgetést, amit még az értelem is mesze elkerült, de még a jó humor is. Előbb kapnék tőle sírógörcsöt, minthogy egyszer is mosolyt csaljon a képemre, ami nem feltétlenül csak az ő hibája, de azért eléggé hervasztó látványt tud nyújtani és ahhoz még csak a száját sem kell kinyitnia, az már csak a hab a tortán. Egy nő úgy átlagában is csak bosszantani tud ha nem éppen mást csinál, de ő már egyenesen az őrületbe kerget, ami már csak azért is nehéz feladat, mert elképzelésem sincs róla, hogy merre lehetünk, de még egy kicsi és erre is találni fog módot...
- Tévedés, én nem utállak... - Nem mintha magyarázattal tartoznék neki, de azért úgy véltem megemlítem ezt a kis apróságot. Én tényleg nem utálom... Az túlzás és túl közel áll a szeretethez... Engem szimplán csak nem érdekel.
- Gondolj bele, lehetne rosszabb is. - Ezzel most nem a nagy hosszú fülre és a két nyúlfogra gondoltam, bár ki tudja... De a nyulat általában aranyosnak találják, mondjuk én csak egy koszos kis állatnak, a legjobb jóindulattal is egy szőrgombócnak. Na jó, tényleg nem ez a legjobb viszonyítási alap, csak próbáltam tapintatos lenni, de már belátom, hogy ez is kár volt. Oly mindegy és minek is?
- Felfelé tarts és maradj szem előtt... - Biztosra veheti, hogy még egyszer nem fogok a nyomába eredni, hogy megtaláljam ha elveszik, bár ennél is jobban? Végül is nem bánnám ha nekem kellene elöl haladnom, na már most ezzel csak az a probléma, hogy jobb szeretném szem előtt tartani... és inkább mint a hátam mögött. Nem bízom benne és ez nem is titok, de attól még ugyan úgy ki akarok jutni erről az istenverte helyről! Ugyan nem vagyok egy kimondott szakértő, de ez az akármi - fogalmam sincs mi lehetett régebben és most sem nézek ki belőle túl sokat - ... jó, épület eléggé alacsonyan fekszik a fák között és itt semmit sem látni, de ha talán kicsit feljebb jutnánk... Kell itt lennie valami fő útnak, mert hát ha ide vezet út, akkor innen ki is kell, hogy vezessen egy.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 20:17

- Nem, egyáltalán nem fontos. Nekem most az lenne csak igazán fontos, hogy valahogy kikerüljünk innen, vagy legalább tudhatnám, hogy hol vagyok, hogy innen hogy találnék haza. - Hangom kétségbeesetten cseng, de még tartom magam, mert nem akarok elkezdeni hisztériázni, hogy mennyire haza akarok menni. Mert kurvára nem akarok itt lenni, mikor otthon sokkal jobban érezném magam, szinte már hiányzik a puha ágyam, amibe fáradt, sérült testemet vethetném bele. Kiütném magam pár szem altatóval és elfelejteném, hogy ezen átestem, csak a térdemen lévő seb árulkodna arról, hogy nem álom volt. De ahhoz, hogy ezt megtehessen valahogy haza kellene jutnom, ami most nagyon is kihívásnak számít.
- Ha nem utálnál, akkor nem viselkednél így velem. - Eddig sem voltunk egymással kedvesek, kétlem, hogy megváltozna a mostani helyzetünk, nem is várom el tőle, hogy puszipajtások legyünk, csak legalább vegyen emberszámba, ami eddig nem igazán tett.
- Az már biztos, hogy lehetne rosszabb is, de tőled még ez a jelző is furán kedvesnek hatott. - Ezt általában azok mondják másoknak, akik kedveskedni szeretnének, de az ő szájából eléggé morbid volt ezt hallani.
- Nem hiszem, hogy ilyen lábbál bárhova is elkóborolhatnék. - Pillantottam rá hátra, majd megindultam egyenest. Iszonyatosan csúszott a talaj és az aljnövényzet sem könnyítette meg a dolgomat, főleg sajgó lábbal volt kész élmény felfelé lépkedni.
- Ez a gyalogtúra kész élmény, főleg egy ilyen harapós férfival. - Kínomban fel is nevettem, valójában jól szórakoztam azon, hogy mindketten annyira szerencsétlenek vagyunk, hogy még mindig itt vesztegelünk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 20:59

- Ha teszem azt nem hátráltatnál folyton már régen otthon lehetnél, bárhol is legyen az... - Most inkább nem hívnám fel a figyelmét az imént elhangzottakra miszerint ő éppen haza tartott, mert ez most minden bizonnyal nagyon nem az és már mondhatom igen csak széepn elkeveredtünk plusz kétszer is kereshette már az éjszaka folyamán és kezd kicsit elegem lenni már az óvóbácsi szerepéből. Már vagy hatszor letértünk az előrelátott útról és már fogalmam sincs, hogy hol vagyunk vagy, hogy merre is kellene tartanunk, mondhatni szinte egy helyben toporzékolunk és talán csak körbe körbe megyünk.
- Jó, akkor áruld el mégis hogyan viselkedek veled? - Még mindig csak azt tudom mondani, hogy lehetne sokkal rosszabb is. Én nem tartom túl sokra a női nemet, nem eléggé ahhoz hogy tisztelni tudjam vagy még senki sem tudta azt el érni, hogy tiszteljem, nem tudom. Nekem mind egy szálig ugyan azt jelenti és csak a külső különbözteti meg őket, ennyi.
- Az nem jó! - Ráztam meg a fejem. Igaza van, a hörcsög sokkal találóbb lett volna. Hogy ez nekem eddig miért nem jutott eszembe?
- Erről már bizonyítottál... - Lefogadom egyetlen reccsenés vagy ropogás és már is árkon-bokron túl járna én pedig basznám se újból felkutatni. Na jó, azért megpróbálnám, bár ötletem se lenne, hogy mégis honnan kezdhetném.
- Talán még meg is harapnálak ha félnék attól, hogy megveszek. - Nevettem fel halkan. Hiányolom a szarkazmust. Nem vagyok sem lusta sem fáradt, de nem látok semmiféle előrehaladást. Itt minden olyan veszettül egyforma és sötét. Sehol egyetlen fénycsóva, de nem akarom még egyszer a frászt hozni rá, abban már volt részem és tudom mit vált ki belőle, pánikot... Így csak tovább sétálok és figyelek. Nagyjából még az orromig se látok így ez sem túl könnyű.
- Nincs olyan érzésed, hogy csak körbe-körbe bolyongunk? - Mondhatni egyetlen támpontunk van és az a romos épület volna az, amit percekkel ez előtt is pontosan ugyan ebből a szögből láttam megközelítőleg ebből a távolságból.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 21:25

- Ne akard még azt is rám fogni, hogy én lennék az, aki bármit is hátráltat. - Nem értem, hogy mire jó a vádaskodás, attól sem leszünk előrébb, ha mindent rám fog, mikor minden miatta van, de most még is megpróbálom befogni a számat, mielőtt még nyakának ugranék. Nem kellett volna kijönnek arról a szórakozóhelyről, csak levegőre vágytam, aztán úgy döntöttem, hogy legjobb lesz haza menni, elindultam gyalog és itt kötöttem ki. Remek!
- Minimum úgy, mint ha az előtt rángattál volna ki a seggedből. Teljesen lenézel, semmibe veszel, mondjam még? - Nem azt kértem, hogy értékeljen, vagy hogy legyen velem kedvesebb, csak legalább normálisan viselkedjen velem, mert addig én sem tudok hozzá hogyan viszonyulni ameddig ilyen velem. Elkeseredésemben felnevettem, de inkább nem kérdeztem vissza, jobbnak láttam.
- Alig tudom magam vonszolni, nem hiszem, hogy el tudnék futni, szóval itt maradok veled, hogy továbbra is boldogítsalak. - Gondolom nagyon is örül ennek a jó hírnek, csak hogy nem veri a seggét földhöz örömében. Ha nem lennék sérült talán már nem is lennék vele, de így nincs túl sok választásom.
- Ne kezd már megint, annyira jó volt a csend, ameddig befogtad a pofádat. - Nem tetszett, hogy így vélekedik rólam, ezért is kezdtem ismét támadásba. Teljesen erőtlennek éreztem magam és feleslegesnek is tartottam már ezt az erőlködést részünkről, hogy kijussunk innen. Sötét van, ezért nem várok semmiféle csodát arra, hogy addig kitaláljunk innen, még legalább fel nem kel a nap.
- De kurvára úgy érzem, hogy körbe mászkálunk, de te akartál erre menni. - Fordulok vele szembe, mellem alatt össze fonom karjaimat, de ebben a sötétben alig veszem ki a körvonalait. Ekkor hallok valami reccsenést, legszívesebben elsikítottam volna magam, de alsó ajkamba harapva megfékeztem belőlem kitörni kívánkozó sikolyomat.
- Te is halottad? Nem vagyunk egyedül, kurvára van itt még velünk valaki, aki biztosan jól szórakozik rajtunk. Baszki, félek! - Suttogva ejtettem ki szavaimat, hangom meg is remegett, közelebb botorkáltam hozzám, hogy legalább karját megfoghassam, hogy nyugtassam magam azzal, hogy nem vagyok teljesen egyedül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 22:40

- Nem, tudod mit? Igazad van. Én szúrtam el amikor téged hátráltattalak. Hagynom kellett volna, hogy a vesztedbe rohanj. - Förmedtem rá kissé erélyesebb mint eddig és talán kicsivel felelősebben is, ami azért furcsa, mert nem nem szoktam ilyet csinálni. Legkevésbé érdekel az, hogy egy nő mit akar éppen. Most még is kioktatom. Komolyan mondom ha nem mi tennék ezt épp akkor azt mondanám, hogy leginkább egy szappanoperára emlékeztet ez az egész vagy akár mint két negyven éves házas és ő kiválóan játssza benne Esmeraldat.
- Nem szükséges. A többit majd kitalálom magamtól is... - Azért nem olyan nehéz rájönni, de mintha csak egy szinoníma szótárat hallgatnék. Lenézem? Meglehet, de hát miért is ne tenném? Csak rá kell nézni... Egyébként se becsülöm sokra a női nemet és hát ő sem tette túl magasra a mércét. Semmibe veszem? Tökéletesen rátapintott a lényegre. Nekem oly mindegy, hogy vele vagy nélküle... Én akkor sem fogok itt rostokolni.
- Azt nem még az előtt kellett volna, hogy megkeserítetted az életemet? - Csupán csak érdeklődöm semmi több. Még, hogy boldogítson? Ez még viccnek is rossz. Inkább, hogy sírba tegyen. Az sokkalta de hihetőbb is lenne.
- Tudod az a helyzet, hogy előbb leszel te szájon vágva minthogy én befognám a pofám, de ha valóban ezt akarod kipróbálhatjuk. - Azon nem múlik, egyébként sem vagyok egy kimondott társaságfüggő lélek. Én kibírom akár egy szó nélkül és különben sem kell a segítsége ahhoz, hogy haladni tudjak.
- Jó, nem bánom. Akkor mostantól kezdve én haladok elöl csak ne tapadj a seggemre, kérlek. - Bármibe lemerném fogadni, hogy ezek után meg majd azon fog problémázni, hogy ő fél hátul maradni. Igen, biztosan valamiféle bestia les rá a bokorból csakis arra várva, hogy karmaival elragadhassa tőlem. Micsoda tragédia volna. Hogy is élném túl? Sokkal inkább félteném szegény szerencsétlen bestiát mint őt!
- Baszki, te most fogdosol? - Vettem poénosabbra a figurát majd elnéztem a karomra nem mintha látnék is valamit, hogy megtudjak bizonyosodni arról, hogy nem a fekete özvegy karolgat éppen.
- Márpedig itt kurvára nem fogunk maradni, szóval gyorsan döntsed el, hogy mit akarsz? - Bár én kurvára semmit sem hallottam és már amennyire én tudom ez egy erdő, az erdőben pedig állatok is laknak és amennyire én tudom vannak közülük éjjeli állatok is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 23:35

- Így is a vesztembe rohantam. - Hiába is futottam el, ha már megint vele találtam szemben magam. Nem tudom már, hogy miért volt ez, talán csak féltem az ismeretlentől, meg attól a zajtól és árnytól amit látni vélem. Szerintem mindenki így tett volna a helyemben, menekülne inkább minthogy szembe találja magát valami olyannal, amivel nem akarja.
-Nem is hittem volna, hogy ennyire kreatív vagy. - Gúnyosan vagdalózok szavaimmal, miközben próbálom túltenni magam azon, hogy mennyire lenézően bánik velem. Ami egyáltalán nincs a tetszésemre, de a hidegvérűnk megőrzése érdekében megpróbálom nem szóvá tenni többet.
-Megkeserítettem? - Ledöbbenve hatalmas szemekkel meredtem rá, amiből gondolom a sötétség miatt semmit sem látott. Azért ezzel most tényleg sikerült meglepni, mert nem hittem, hogy ennyitől úgy gondolja, hogy megkeserítettem volna az életét.
- Már ott tartunk, hogy meg is ütnél? Erre gerjedsz? - Egyik meglepetés ér a másik után. Nem ismerem, ezért azt sem tudhatom, hogy mire képes, ezért nem ártana, ha felkészülnék az esetleges szájon vágásra. Gondolom az sem számít, hogy mennyire gyáva húzásnak tartom, ha egy férfi üt meg egy nőt, főleg ilyen nagy erőviaszokkal, mert nyilvánvaló, hogy erősebb nálam és semmi esélyem sem lenne ellene.
-Majd pont a te seggedre akarnék tapadni, ugyan már! - Még viccnek is rossz volt, ezért sem nevettem rajta, most még kínomban sem tudnék nevetni, nem tartom viccesnek eddigi helyzetünket. Csak körbe körbe mászkálunk, azt sem tudjuk, hogy merre haladunk, kész téboly!
-Csak megfogtam a kezed, ezért nehogy már megkövezzél! - Amilyen hirtelen megfogtam olyan gyorsan el is engedtem, ha már ennyire nem volt a tetszésre. Komolyan mondom már minden nesztől félek, pedig nem hiszem, hogy paranoiás lennék, de ez a hely sötétben nagyon is félelmetes.
-Minél gyorsabban kijutni innen, csak gyerünk már. - Hangom túlságosan is kétségbeesett volt ahhoz, hogy vegyem a bátorságot és elinduljak egyenesen bele a semmibe.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 0:08

- Azt mondod? - homlok ráncolva felvont szemöldökkel kérdezek vissza. Nem szokásom kérdezősködni már csak az érdeklődésemből kifolyólag sem, de ezt most nem tudtam megállni. Tudom, nézőpont kérdése az egész... De hát minden egyes gyér próbálkozásnál ismét és újfent belem találta szembe magát, akkor ez most azt jelentené, hogy én vagyok a veszte? Mert eszem ágába nincs efféle babérokra törni. Semmije sem akarok lenni, nem hogy a veszte! De most hogy ezt tudom immár biztossá vált a számmora, hogy a legközelebbi adandó alkalommal nem fogom az útját állni.
- Ahogy sok minden mást sem mégis megtörtént. - Azt a kurva milyen bölcsesség szállt meg hirtelen. Szóval, ennyit a hitről meg az efféle maszlagokról. Miért? Azt hitte volna néhány órával ez előtt, hogy majd egy ilyen helyen fog magára eszmélni egy ilyen fazonnal? Egy biztos, ha valaki oda állított volna hozzám néhány órával ez előtt, hogy mind ezt közölje velem hát akár többször is köre röhögtem volna és javasoltam volna neki egy közeli pszichiátriát.
- Hát nem is aranyoztad be aranyom. - Már az első tíz perc után bizonyossá vált a számomra, hogy ezt ár megint alaposan elkúrtam és, hogy miért nem maradtam nyugton a seggemen?!
- Nem, mert avval bevallanám, hogy kicsit is érdekelsz hol ott erről szó sincs. - Biztosítottam a tényekről. Ok nélkül mg soha senkit sem ütöttem meg, de okkal viszont nem válogatom meg a nemeket. egy nő is ugyan úgy megérdemelhet egy pofont mint egy férfi egy alapos képen törlést.
- Miért látsz itt valaki mást rajtam kívül? - Érdeklődve hatalmas szemekkel fordulok felé hátha még egyszer rászabadítom magát a tébolyt. Már-már fulladoznék a nevetéstől, hogy minden egyes kis nesztől képes volna összecsinálni magát. Komolyan mondom egy öt éves kislányba is több bátorság és kíváncsiság szorult.
- Ahhoz előbb találnom kellene egyet... - Jegyeztem meg keserűen. Iszonytatóan sötét van. Örülök ha valamerre utat tudok törni magunknak avagy ösvényt találni nem még, hogy köveket keresgéljek neki...
- Kapaszkodj belém! - Fogtam meg a karját, hogy keresztül fogjam a nyakam körül és ezzel is valamelyest megkönnyítsem lépteit. Azaz haladósabbra fogtam a dolgot. Nem is habozva tovább indultam meg ez úttal némi kerülővel, de továbbra is felfelé tartva remélve, hogy hogy nem hajszálpontosan az erdő belsejébe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 0:50

- Azt baszki! - Valószínűleg csak a bolondját járassa velem azóta, mióta csak úgy felbukkant a semmiből. Elképzelhetőnek találom, hogy ha ő nem lenne, akkor már rég otthon az ágyamban lehetnék, túl szép is lenne. Lassan már azt hihetném, hogy el vagyok átkozva már csak azért is, mert csak velem történnek meg az ilyen dolgok. Még csak arra sem tudom ráfogni, hogy valami szer hatása alatt állok és az egészet csak beképzelem magamnak.
- Ennek sem kellett volna megtörténnie! - Még mindig hihetetlen számomra, hogy a semmi közepén toporgok egy ismeretlen fazonnal, aki nyíltan rühell. Jó, tudom én sem voltam vele a legédesebb, de azért már túlzásnak érzem az, ahogyan viszonyul hozzám.
- Ez kölcsönös. - Sok minden történt már velem, de határozottan merném állítani, hogy eddig ez a legrosszabb. Sérülten remegő térdekkel mászkálni a semmibe, annak reményében, hogy valahogy kikeveredhetünk innen, olyan mint esőért imádkozni a sivatagban.
- Remek, legalább már ezt is tudom. - Ennél kedvesebb már kötve hiszem, hogy lehetne velem. Viszont most ennek kevés jelentőséget tanúsítok, nem is kell hogy kedveljen, nekem csak az kell, hogy végre elválhassunk egymástól, hogy aztán soha a büdös életbe ne kellejen találkoznunk.
- Nem, de remélem nem is fogok. - Szörnyet is halnék, ha valaki csak úgy elénk ugrana egy bokorból. Már most rettentően félek, bár nem tudom, hogy mitől, de van egy olyan rossz érzésem, hogy veszély leselkedik rám, talán tényleg paranoiás vagyok.
- Szörnyen vicces vagy! - Szeretem a humoros embereket, de a mostani helyzetünk inkább a komolyságot kívánna meg, vagyis ebben a szituban biztosan nem állnék neki a poénkodásnak, ahogy őt tette. Ebből is látszik, hogy mennyire különbözünk.
- Nem ismerek rád, furcsán kedves gesztus ez tőled. - Ezzel most tényleg megkönnyítette a dolgomat, könnyebb úgy mennem, hogy van egy támaszom, most sikerült az eddigieknél is közelebb kerülnöm hozzá. Inkább csak hallgattam, úgy mentem amerre irányított. Pár perc csend után megtorpanok.
- Te is hallod? Kell lennie itt egy útnak, ha már ilyen zajok szűrödnek ide. - Szempárom reménykedve felcsillan, talán már nem is olyan messze járunk a civilizációtól.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 1:53

- Ezek szerint én volnék a veszted? Igazán megtisztelő! - Vontam le a nem túl bonyolult következtetést és már alig várom, hogy belekössön valamilyen úton-módon. De ez már igazán nem az én hibám, hogy nem tudja kicsivel jobban megválogatni a szavait és jól megfontolni, hogy mit is szeretne megosztani velem és mit nem, nem mintha túlzott érdeklődést mutatnék a dolgai iránt.
- Ahogy mondod. - Most először tökéletesen egyet tudok érteni vele és ezt nem fogom beenni mint valami égi jelet, hogy nekünk már pedig nem így kellene egymással bánni és hogy helytelen az amit teszünk és hogy biztos minden jobbra fog fordulni. Igen, minden sokkal jobb lesz mikor végre külön utakra térünk. Onnantól az ég világon semmi bajom se lesz vele csak könyörgöm ne lássam többé és akkor egész biztos jóban leszünk!
- Na ne, ez a túlzott egyet értés már túl sok is lesz a mai napra, nem gondolod? - Nem szokásom semmi jónak sem az elrontója lenni csak hogy ebből semmi jó sem sülhet ki csak is katasztrófa így inkább ne is erőltessük a dolgot. Én hajlandó vagyok a csendes béke kötésre. Különben sem vagyok egy szószátyár, de mi inkább csak ne értsünk egyet egymással! Az semmi jót sem ígér!
- Ha ettől most jobb lett neked... - Bánom is én, még ha nem is volt szándékos... Attól függetlenül még nem kell hozzászokni.
- Kedves tőled, hogy ezt belátod. - Ez is csupán mint sok minden más is a mai nap folyamán csak nézőpont kérdése és mi a nem túl előnyös szöget néztük ki magunknak.
- Nézd el nekem. Csak szeretnék mi előbb eltakarodni erről a helyről. - Úgy hiszem ez megint csak kölcsönös, de erre már inkább nem térnék ki, ahogy arra sem, hogy nem pusztán a kedvesség vezérelt, de ez most mellékes is csak jussunk már végre ki innen és nem érdekel, hogy hogyan, csak épp ne hullazsákban! Nem vagyok nagyigényű...
- Igen, sajnos nem sikerült olyan hangosan sikoltoznod, hogy fuccs legyen a hallásomnak, de azért köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet... - Tettünk meg egy éles kanyart majd a hang irányába indultunk és hamarosan már az útjelzőlámpákat is megpillantottuk majd végül ki értünk az út széléhez én pedig lassan elengedtem...
- Hát akkor azt hiszem innen már magadtól is boldogulsz... - Pillantottam rá kérdőn majd azért még körbe néztem, hogy merre is indulhatnék tovább, mert itt még nincs vége az útnak, csak a közös utunknak...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 2:20

- Nem megtiszteltetésnek szántam! - Hiába való minden magyarázkodásom, úgy is azt fogja hinni, tenni amit belátása szerint jónak lát. Nem is tudom, hogy engem miért zavar, vagy éppen érdekel ennyire. Csinálja csak, csak nekem ne legyen hozzá semmiféle közöm. Egészen jól megvoltam addig, míg fel nem bukkant. Annyira fortyogott bennem az ideg, hogy inkább alsó ajakamat harapdálva próbáltam csendben maradni, mielőtt ennél is jobban elmélyíthetnék irántam érzett utálatát.
- Én már nem gondolok semmit, de az nyilvánvaló számomra, hogy neked semmi sem jó. - Már nem akarok vele veszekedni, ha kell mindenben egyet értek vele, csak jussunk már ki innen. Veszekedésre szánt energiámat inkább arra használom, hogy még talpon tudjak maradni, rég gyalogoltam már le ennyit egyhuzamban és a drogok miatt nem a legjobb a kondim.
- Nem, egyáltalán nem jobb. - Jobb csak akkor lehetne, ha már kijutnánk innen. Valamiért nem vonz vele a sötétség, úgy hogy csak mi ketten vagyunk itt, vagyis remélhetőleg csak ketten. Jelen pillanatban még a szemét is ki tudnám kaparni, de csak tűröm a fecsegését, válaszra sem méltatva.
- Ebben is egyet kell értenem, mert én sem akarok itt maradni. - Ez a hely még úgy is a frászt hozza rám, hogy itt van velem, egyedül nem is tudom, hogy mi lenne. Térdem megállás nélkül remeg menet közben, csodálom hogy még van annyi erőm, hogy bírom magam vonszolni.
- Nem is voltam annyira hangos, arról pedig nem tehetek hogy nem jó a hallásod. - Már mertem pofátlanul vigyorogni, örültem annak, hogy nem sokára véget ér a mi kis túránk. Komolyan mondom el sem hiszem, hogy ennyivel megúsztam.
- Hát akkor kösz az eddigi segítséget, ne vedd magadra, de remélem többet nem futunk össze. Csáó. - Diadalittasan mosolyogtam, majd sántikálva elindultam az úton, innen már majdcsak menni fog valahogy hogy haza találjak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 2:51

- Már úgy sem számít. - Legyintettem csak egyet és kár is volna tovább ragozni a már úgy is egyszer elhangzottakat. Pontosan erre próbáltam célozgatni a mi előbb. Hát talán ebből most tanul és legközelebb annyival jobban átgondolja mi előtt szóra nyitná a száját, ami mondjuk nem volna rossz ötlet.
- Igazad lehet...- El sem hinné milyen közel jár az igazsághoz, de az is lehet, hogy nem ő legmegfelelőbb ember arra, hogy elehet tegyen úgymond szükségleteimnek és ezért igazán nem hibás... Én keresgéltem a rossz helyen és széepn bele is buktam, ennyi az egész.
- Hogy neked semmi sem elég jó... - Ismételtem meg szavait. Azt hiszem ez úttal visszanyalt az a fagyi, de úgy kell neki. Nem kell ám őt félteni csak az első levél rezdülésénél amit nyilvánvalóan csak a szél lenget, de több mint valószínű, hogy ez még csak meg fordult parányi elméjében, hová is gondolok? Mindig is túlbecsültem az embereket!
- Csodás... - Ez a fene nagy egyet értés örömében meg is indultunk és szerencsére több ilyen alkalomra már nem kerülhetett sor. Csendes egyet értésben haladtunk tovább...
- Épp ellenkezőleg... Túl jó, az itt a probléma... - Hagy ne keljen ezt most részleteznem.
- Úgy legyen... - Intettem csak egyet majd hátat fordítottam és nem néztem vissza... Sietős léptekkel haladtam. Nem mondhatnám, hogy hiányzott a társaság és nem bántásból, de most az egyszer hagy legyen csak neki igaza és nem fújjon minket többé össze a szél...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 3:02

Játék vége! Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime30.04.13 19:55


Élvezet minden egyes napot Shirley társaságában eltölteni még akkor is, ha neki kötelessége bemenni dolgozni, én pedig nem csinálok mást, mint otthon téblábolok, mintha legalábbis én lennék a háziasszony. Tényleg nincs jobb dolgom, mint otthon ücsörögni, filmet nézni, kitakarítani vagy vacsorát főzni addig, míg a menyasszonyom hazaér, hogy aztán ő nagy lelkesedéssel vesse rá magát. Aztán persze ott van az elmaradhatatlan esti szórakozásunk... Együtt fürdés, majd ágyba bújás, aminek természetesen a legtöbb alkalommal szeretkezés lesz a vége. Eltudnám képzelni magam hosszabb távon is ebbe a földi mennyországba, de már nincs sok időm, hogy teljesen azonosulni tudjak vele. Lassan letelik az egy hónap, és bár még csak első hete vagyok itthon, de már nagyon érzem a közeledtét, pedig mennyi? Még bő három hetem van? Minden esetre számolom a napokat, mintha legalábbis paranoiával küzdenék, ami nem áll messze a valóságtól. Mióta az egység egy része életét veszítette egy merényletet követően, olyan vagyok, mintha legalábbis lehúzták volna nálam a redőnyt. Teljesen kicseréltek, és ennek én is tudatában vagyok. Viszont nem tudok változtatni rajta. Sokat hajtogatták eleinte, mikor még kezdő katona voltam, hogy az a nő aki minket párul választ, vigyázzon! Figyeljen oda ránk, mivel roppant agresszívek tudunk lenni a minket ért támadások, csapások miatt. Társainkat ölik meg a szemünk láttára. Ez pedig veszedelmes, agresszív emberré formálja a katonát, ki képes érzéketlenül is megverni a saját párját. Na nem azt mondom, hogy most én haza fogok rohanni és jól nyakon csapom Shirley-t, de ha felbőszít, ami persze rá nem jellemző, biztos képes lennék felemelni a hangomat.
Ha a párommal nem is, de másokkal képes vagyok kakaskodni. Még mindig él előttem a kép, ahogy a fejes megmondja nekünk a tőle telhető leghatározottabb jellemével, hogy ne keveredjünk bajba. Legalábbis olyanba ne, amiből akár rendőrségi ügy lehet, mivel nem vetne se ránk, se pedig rájuk túl jó fényt, ha egy katonát kellene kihozni az őrsről. Persze már nem egy ilyen alkalomra volt már precedens, de én jobb szeretném nem túlzásba vinni a túlzott tesztoszteron túltengésem következményeit. Ennek ellenére mégis egy jókora csattanással tudatom a külvilágnak, hogy igenis, tudom használni az öklömet és ha kell, még a sz*rt is kiverem abból, aki belém köt. Most pedig erről van szó. Az ember már nem sétálgathat egyedül egy este se, mivel attól kell tartania, hogy három szerencsétlen félnótás nekiesik?!
A pasas, ki egy jókora maflásnak örvendhet, állkapcsát dörzsölgetve pislog fel rám a földről, de mire megfordulhatnék, már én is ott fekszek mellette hasamon egy társával, ki megállás nélkül kezd el ütlegelni, mint egy bokszzsákot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime30.04.13 20:21

Kezd újra szokásommá válni, hogy céltalanul bolyongjak az éjszakában. Kikapcsol és megnyugtat. Nem kell semmire figyelnem, nem kell agyalnom a holnapon, csak menni előre, amíg nem érzem, hogy ideje visszafordulni és kidőlni. Ha elég fáradt vagyok, ez egyszerűen megy. Én pedig mindent beleadok, hogy mire hajnalodna, eléggé hulla legyek ahhoz, hogy nem rágódjak semmi. Se lehetőségeken, sem elkövetett hibákon.
Valamikor, a sokadig utcán haladva végig buszra szállok. Hogy miért? Egyszerű. Elvitetem magam messzire és mire visszagyalogolok, már teljesen ki leszek merülve. Jöhet a jól megérdemelt pihenés. Na meg az sem utolsó, hogy az ismeretlen helyen több a kihívás. Több minden el tudja vonni a figyelmem. Ez kell nekem. Nem keresem én a bajt, viszont ha rám talál, egy ismeretlen helyen nem olyan egyszerű lelépni. Hülye vagyok? Nem kérdés. A saját életem kockáztatom. Boldogan és mosolyogva. De nem számít. Most meg főleg nem. Legalább addig is, amíg a véremben tombol az adrenalin, érzem, hogy élek. Azt mondják, hogy ameddig az ember érzi a fájdalmat, addig biztos, hogy túléli, bármit is kap. Lehet, hogy ideje letesztelni, hogy így van-e, vagy oltári baromság az egész.
Épp ez jár a fejemben és érzem, hogy a vérem meglódul. Egyre jobban furdal a kíváncsiság. Szeretném letesztelni ezt az állítást és mekkora mázli, akad is valami! Valahol a semmi közepén járok és csak a nagy csend vesz körül egy pillanatig. De ha jobban fülelek. Ha megállok, már hallani, hogy nem vagyok egyedül. Kiáltás és puffanás. Egy mosollyal eredek futásnak a hang irányába. Csak reménykedek benne, hogy balhé. Valami olyan, amire ha magamnak akarom majd holnap kimagyarázni, simán bemesélhetem, hogy jogosan avatkoztam közbe. Csupán segítettem valakinek. Egyre feljebb veszem a tempót és gyorsabban szedem a lábaimat, amíg meg nem érkezek. Nagy kapu lehetett valamikor régen itt, de most előttem csak a semmi van és omladozó falak. Persze, hogy ez csak érdekesebbé teszi az egészet! Egy pillanatra átszaladnak a fejemben a régi mesék. Elhagyott várak... kastélyok... romok.
- Keressük meg azt a kincset és verjük szét valakinek a képét! - beszélek magam elé nagy vigyorral az arcomon és újra kapkodni kezdem a lábaimat.
Nem kell sokáig mennem, hogy megtaláljam a már javában zajló bunyót. A mosoly eltűnik az arcomról és nagy komótosan sétálok oda a földön, egymáson fekvő két alakhoz. A másik túl kába ahhoz, hogy ártalmas legyen. Mást pedig nem látok.
- Kell segítség? - teszem fel jókedvűen a kérdést, ahogy leguggolok melléjük. Nem tudom, pontosan kinek is kellene segíteni. Mindenki mindenki ellen? Nekem megfelel.
Csakhogy mielőtt kiélvezhetném a helyzetet, valakit kapok a nyakamba. Egy pillanatra furcsán meredek magam elé. Nem néztem szét jól. Túl szórakozott voltam. Sebaj. Hagyom, hogy a mögöttem lévő kiélvezze a helyzetet és amint elhúzza az egyik karját én már ütök is. Nem nézem, hogy hol találom el. Az érdekel, hogy a testem jólesően bizsereg az ütés után. Amíg ő el van foglalva.
- Ki, kivel van? - kérdezősködök, de választ nem várok, csak nagy lendülettel teperem le a birkózásban éppen felül lévő fickót. Most már a földhöz szorítva, lenézve rá vigyorgok. - Nem baj, ha beszállok? - a válasz egy szép ütés a gyomromba. Áucs.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime30.04.13 20:57



A sereg előtt nem voltam egy tipikus izmozó pasas. Inkább kerültem a lehetséges verekedéseket csak, hogy mihamarabb elszelelhessek a környékről. Nem lett volna ínyemre, ha engem sittelnek le azok helyett, akik amúgy a viszályt szították. Most viszont teljesen más a helyzet. Elébe megyek a verekedésnek, mintha legalábbis így próbálnám meg levezetni a feszültséget, amit most megtehetnék nemes egyszerűséggel egy kaszinóban, miközben a játékgépek előtt verem a nyálam, hogy történjen már valami. Ott aztán kiélhetném magam. A gond csak az, hogy ezek nem feledtetnek, és nem kapom meg azt a fajta büntetést se, amire tulajdonképpen várok... várok? Vicces nem? Várni egy büntetésre, ami tulajdonképpen ki se járna. Én megtettem mindent az egységért, nem akartam, hogy így történjen. Előre megmondtam a vezetőknek, hogy ne menjünk tovább, mivel ismeretlen helyre hatolnánk be. Nem voltak jelen a felderítők, nem tudta senki, hogy mik a helyi viszonyok. És ez lett a vesztük. Nem hallgattak rám, sőt, le se tojtak. Én pedig nem állhattam keményen a sarkamra, és mondtam volna nekik, hogy márpedig takarodjanak onnan, mert biztos baj lesz. Inkább a képembe röhögtek volna még így nyolc év után is, amit eltöltöttem már velük. Nem lehetett megállítani őket. Maguknak keresték a bajt. Ennek ellenére magamon érzem a gond komolyságát. Azt, hogy nem lett volna szabad így történnie, és ha volt rá lehetőségem, hogy megmentsem őket, akkor meg is tehettem volna a lépéseket még akkor is, ha komoly büszkeségbeli gondokat okoztak volna nálam. Ki nem tesz a büszkeségre akkor, ha életek, baráti életek forognak kockán?
És most ezzel büntetem magam. Az ütésekkel, melyek kijárnak azért, hogy majdnem egy egész század veszett oda, és ennek még csak egy kis részét se mondtam el Shirleynek. Biztos vagyok benne, hogy kiakadna, és abban a percben szorgalmazná a leszerelésemet, amit még nem engedhetek meg magamnak. Minimum két hónapom még van hátra a seregnél, nem szerelhetek le pont most. Akkor, mikor úgy látszik, minden egyenesbe fog jönni. Vagy csak szeretnénk?
Alig, hogy ledönt a pasas a lábamról, és elkezd ütésekkel sorozni, egy ismeretlen hangra kapom fel a fejem... már amennyire fel tudom kapni valószínűleg két óra múlva lilán villogó fejemet. Egyenlőre csak a vér fémes ízét érzem a számban, és a tompa fájdalmat, de ez még nem jelentős.
- Nem lenne rossz - emelem fel a kezem, mintha iskolában jelentkeznék, hogy igen, én márpedig tudom a választ. A miénk mellett meghallok még egy verekedésre emlékeztető ütlegelést egészen addig, míg le nem kerül rólam a pacák, én pedig négykézláb állva köpöm ki a számból a kis híján egy kávés csészére jutó véradagot. Undorító. A fémes íznek hála még a gyomrom is felfordul, de nem maradok tétlenül.
- Az nekem csak jó. Nem jó három barom ellen egyedül bunyózni - törlöm meg a szám, és már kapok is azután, aki megint megiramodik felém. Ökölbe szorított kézzel vágom jó alaposan gyomorszájba, minek hála okádni kezdi magából azt, amit a nap folyamán bevitt oda. Undorító.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime30.04.13 21:19

Azt hiszem, ha nem kéri senki a segítségem, akkor is maradnék és beszállnék a verekedésbe. Hiába tagadom, kell és kész. Szükségem van rá, akár tetszik, akár nem. Egész hamar sikerül megállapítani, hogy ki, kivel van. Meg persze segítenek a fickó szavai. Csak arra nem vagyok képes, hogy válaszoljak is rájuk. Amikor az ember hasába majd mellkasába bokszolnak, kell egy kis idő, amíg újra levegőhöz jut. A beszéd csak ezután következik. Szavakkal, vagy ököllel. Attól függ. Én az utóbbit választom. A mosoly ekkor már nincs sehol, de csak azért, mert nem lenne egy szerencsés helyzet, ha most pár fogamat elveszíteném, amiért villogtatom itt őket. Úgyhogy kezek ökölben és felállok a földről. Hogy ezzel elveszítem azt a cseppnyi előnyt, ami eddig megvolt, amíg leszorítottam a pasast? Kit érdekel? Így az élvezetes, nem? Semmi szórakozás nincs benne, ha percek alatt véget ér. Úgy talpra állok és pillanatok alatt változtatok a tervemen. Ahelyett, hogy behúznék az előttem állónak - aki valljuk be, közel sem kapott eleget és túl gyorsan mozog -, inkább leengedem a kezeimet és pár lépéssel arrébb állva felkapok egy kisebb követ. Egy másodpercnyi mosoly és már repül is felé. Kis híja, hogy nem vétem el. Oké, a célzás ilyen téren nem az erősségem, de jó nézni a hirtelen megjelenő ijedtséget az arcán. Aztán persze egyből nekem ront én viszont az öklömmel várom. Visszakapja, amit adott.
- Ugye, hogy kib*szott sz*r érzés? - kérdezem tőle, amikor összegörnyed. El tudom képzelni, hogy nem nagyon kap levegőt. Remélem azért sikerült maradandóbb gondot okoznom neki, mint amennyit én kaptam tőle.
- Mit kapok, ha nem hagylak itt a sz*rban? - csúszik ki a számon az első gondolatom, miközben a harmadik barmot figyelem, akihez eddig nem volt szerencsém és most feltápászkodik a földről.
Nem mintha tényleg várnék tőle bármit is, de attól még megkérdezem. Talán még jó is kisülhet belőle. Azon kívül, hogy megkapom, amire szükségem van. Egy kis bunyót, ami segít lenyugodni és ezerszer jobban kikapcsolni, mint amennyire a fáradtság ki tud. Persze ez is fáraszt... kivéve, most, amikor behúzok egyet a drága, hármas számú rohadéknak, aki meg sem torpan. Ahelyett felém magasodik és az én ujjaim kezdenek el sajogni.
- Mi a fenéből van a te fejed? - rázom a kezem, mire ő elvigyorodik. Én pedig próbálom nem észrevenni a nagy pecsétgyűrűket az ujjain. Valószínűleg úgyis pillanatokon belül az én arcomon lesz a lenyomatuk. Már előre érzem, hogy fájni fog.
Valami hülye okból kifolyólag nem mozdulok és hagyom, hogy megtörténjen a nagy találkozás az öklével. Fáj, de pillanatokkal később lezsibbad a fél arcom, úgyhogy no para. Megdörzsölöm, majd kiválasztom a lehető legaljasabb módszert, amit csak lehetett. Oda rúgok, ahova egy férfi sem szereti. Erre már ő is összegörnyed. Fél keze viszont szabadon marad, ráadásul észnél van annyira, hogy elővarázsoljon egy csillogó kést. Na azt kellene tőle elszedni. De nagyon gyorsan.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime30.04.13 21:54




Tipikus ereszd el a hajamat játékot játszunk ezekkel a nagy barmokkal. Egy szerencsétlenül vergődik mellettünk a földön, mintha legalábbis olyan nagyot kapott volna, egy pedig rajtam ücsörög, s felváltva ütögetjük egymás képét, hogy azon a későbbiekben meglátsszon a nyoma. Ha elég eszem lenne, akkor már rég megléptem volna. De mivel nincs, hát természetes, hogy ütlegelek itt mindenkit aki él és mozog. Na jó, igazából nem arról van szó, hogy nincs eszem, sokkal inkább arról, hogy végtelen a bosszúvágyam, a saját magam sanyargatása, és azt nem érem be holmi ivászattal. Van, amire még az alkohol se a legjobb gyógyír, és ilyen a gyász, a gyilkos, véres emlékek tömkelege a fejünkben. Nem lehet elfelejteni őket egyszerű alkohollal. Vagy megtanulsz együtt élni vele, vagy súlyos fejsérülés következtében teljesen elfelejted őket. Lehet választani. Sajnos én az utóbbira jobban hajazok.
Elfintorodok, mikor a srác egy követ vet be ellenfele ellen, majd elkezdi ütlegelni, miközben ő maga jó nagyokat káromkodik. Nem vagyok részeg. Tényleg nem, én mondom! Ennek ellenére mégis széles vigyor jelenik meg a képemen, miközben elszánt magánakcióját sasolom. Vicces, hogy egyesek még nálam is elszántabbak, pedig én se vagyok kutya! Kutya? Lea már rég elvégezte volna a piszkos munkát. Míg mi itt szerencsétlenkedünk úgy, hogy gyakorlatilag én egy képzett katona vagyok, addig a kutya már megfosztotta volna őket mind az összes golyójuktól. Nem azért, én is könnyen elbánnék velük, de ahhoz, hogy az adrenalin rendesen megugorjon az ereimben, először egy kis izgalomra, fájdalomra van szükség. Na, ezt megkaptam! Jöhet a java.
Miután a két cickányt megfektetjük - na nem szó szerint, nagyon is élnek még, bár a hatalmas mindenható se tudja talán, hogy minek - jöhet a harmadik, aki... aki a kelleténél úgy tűnik többet bír, mint ezek. Úgy néz ki, ebből jó kis akció lesz. Talán egy olyan Jackie Chan-es filmutánzat, mikor is egymaga ver szét egy egész csapatot. Jelen helyzetben annyi különbséggel, hogy ez a nagy csapat két embert számlál.
Mihelyst meglátom a kezében a csillogó tárgyat, vészjelzőim rögtön be is kapcsolnak. Lehet, hogy katona vagyok és egyik erősségem a közelharc, most a lehető legnagyobb öngyilkosság lenne a közelébe menni. Elszánt, nagydarab, akaratos és gyilkos férfiről van szó, aki könnyű szerrel meglegyinti a kést, és már a tarkómon jön ki a benge vége. Köszönöm, nem kérek belőle.
Épp ezért kapom elő a pisztolyt, ami bár megengedett, hogy nálam legyen, használnom mégse nagyon lenne szabad, míg a katonaság hatásköre alatt állok. Önvédelemre viszont foghatom igaz?
Hangos dörrenés jelzi, hogy a pisztoly működésbe lépett, s ezt morgások, kiáltás és szitkozódás, valamint szétfröccsenő vér követi. A pasasnak pont a kézfejét találtam el, mi bár nem halálos, ha nem megy orvoshoz vele, soha nem lesz a régi. Minden esetre a kés kirepül a kezéből.
- Na mi van nagyfiú? Még mindig nagy a szád? - villannak meg a szemeim, mire az felbőszült bika módjára indul el felém.
- Ő... igen - ezzel megvetve a lábaimat várom a... becsapódást.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime30.04.13 22:22

Nem pont így képzeltem el a folytatást. A szemeim előtt lebegett a képzeletbeli kép, a folytatás, de abban nem szerepelt ez a nagydarab állat és a kése. A pisztoly meg pláne nem! Az soha nem jó jel, már megtanultam. Nem vagyok egy ijedős fajta, a kés látványa sem rémisztett meg, de ahogy eldörren a fegyver, ösztönből húzom be a nyakam és maradok mozdulatlan. Aztán jön a fájdalmas üvöltés és én magamban megjegyzem, hogy az arcomon kívül, ami újra lüktetni kezdett, nem fáj semmim és nem is vérzik. Szóval ez a fickó tényleg tudja használni azt a pisztolyt... vagy csak piszok mázlista. Velem együtt. Ez után vagyok csak képes felmérni a helyzetet nagyobb körben, magam körül. Úgy tűnik, nem csak én vagyok olyan eszement, hogy élvezzem ezt az egészet. Nem tudom, hogy ennek most örüljek, vagy gondolkozzak el azon, hogy vajon az egész világ hibbant-e. Egy biztos, az az utóbbi mellett döntök, az ne most lesz. Nem érek rá gondolkodni.
A barom, vérző kézzel lódul előre. A társai már régen kifeküdtek és továbbra is ott fetrengenek a földön, mint valami elesett vadállatok. Nem kell már velük foglalkozni. Szó szerint nagyobb gondunk van. Talán habozok egy pillanatig. Próbálom eldönteni, hogy mennyire lenne öngyilkos küldetés nekifutni a gorillának. Végül feladom. Minek gondolkodni? A cselekvés sokkal érdekesebb és legalább biztos az eredmény. Azt hiszem, eszement barom módjára - ami valljuk be, néha vagyok -, ordítok csak poénból, ahogy nekifutásból ugrok a s*ggfej hátára, átkulcsolva a nyakát. Szinte azonnal nyúl hátra és próbál lefejteni magáról. Azon kívül, hogy sikerül összekennie a vérrel, ami a kezéből folyik, nem ér el mást. Próbálom a szuszt is kiszorítani belőle, de ő nekinyom a falnak. A hátamba beleáll valami. Jobb esetben egy kő, vagy kisebb üveg darab, ami megvág. Rosszabban... ebbe inkább ne gondoljunk bele. Olyan készségesen engedem el a nyakát és csúszok le a fal mentén, mintha valami begyakorolt színdarabot játszanánk. Csakhogy abban nem szerepel valódi fájdalom, sem szédülés és fel-fel villanó apró, fehér foltok. Oké, azt hiszem a fejem is koppant. Nem próbálkozok azzal, hogy felálljak. Még biztos, nem menne.
- Lődd már lábon! - kiáltom, de azt hiszem nem hangzik olyan magabiztosan a hangom, mint elterveztem. - Vagy csinálj valamit és húzzunk el! - teszem hozzá magam elé motyogva. Vagy tényleg tesz valamit és megállítja, vagy nekem kell összeszednem magam, amire a következő pár percben nem látok esélyt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime04.05.13 12:11



Ki a fene gondolta, hogy a harmadik emberük egy ilyen ba*ott nagy disznó lesz, akinek még egy ütés is csak kellemes bizsergető érzés? Mi a francból van ez? Maga a megtestesült terminátor?
Eleinte csak pihegve álldogálok, és próbálom kellőképpen kifújni magam ahhoz, hogy levegőhöz jussak. Végül csak sikerül megemberelnem magam, és már kapom is elő az övemre erősített tasakból a pisztolyt, hogy azzal hatástalanítsam a férfit, ki menet közben az ismeretlen, engem segítő srácra támadt. Gondolkodás nélkül sütöm el a fegyvert, és pontosan a kézfejét veszem célba, és abba repítem bele a golyót, gyakorlatilag hibátlanul. Még élesben, a harc színterén se ment volna ennyire profin. Elégedettségemet egy halk horkantással mutatom ki, mi szimplán addig tart, míg felém nem iramodik. Mi a francból van ez? Még ezek után van benne elég tartás ahhoz, hogy felém induljon? Elképzelni se tudom mit érezhet most azzal a csökött agyával, de biztos vagyok benne, hogy a bazi nagy teste egy apró, mogyoró méretű agyat rejt. És akkor itt is van a csatabárd elásva. Hülye... csak a harag hajtja előre. Másra nem is kell gondolnom, csak erre.
Ám ahogy a srác ráordít, a férfi baljóslatúan sarkon fordul, én pedig értetlenül sasolom a gyereket, ki a lehetőnél is sokkal merészebb. Állítom, hogy nem normális!
Nincs elég időm ahhoz, hogy odaérjek hozzájuk, s ez csak akkor válik bizonyossá, mikor egy-két lépésem után, már egy közeli falnak szorítva a gyereket és úgy küzd ellene. Mi van, valami furcsa mutáció eredménye ez az állat?
Kétségbeesett kiabálására ismét bevillannak előttem halott katonatársaimnak a meggyötört, véres, az élet ellentétes megfelelőjének jelei. Kellemetlen, hátborzongató, mi több horrorisztikus pánik fog el, s nem tudok egy-két pillanatig ellent mondani neki. Csak akkor jövök rá arra, hogy meg fogja ölni a srácot ez a behemót rondaság, mikor lepörgetve az agyamban az előbb elhangzottakat, mintha atomvillanás jelenne meg a fejemben. Ekkor határozottan megvetem a lábaimat, s magam elé tartva a pisztolyt a bokájára célzok.
Puff! Ezzel a bokának annyi. A nagydarab pali lába megroggyan, fájdalmasan eltorzul amúgy is rettenetes arca, de ennek ellenére még mindig látom a szemeiben, az arckifejezésén a gyilkos szándékot. Épp ezért veszem rá magam a következő lépésre.
Puff! Még egy lövés, ezúton a másik lába térdhajlatába. Vége. Ezzel a nagydarab jószág már a földön dülöngél, és mint aki nem tudja, hogy hol van, úgy bámul maga elé. Megszaporázva hát a lépteimet, odaszaladok a sráchoz, hogy felsegítve őt elindulhassunk innen, s eltűnjünk jó messzire.
- Jól vagy? Megsérültél? - guggolok le elé, ahogy a helyére csúsztatom a pisztolyt - gyere, menjünk innen - nyújtom felé a kezemet, hogy ha elfogadja, akkor a segítségemmel tudjon felállni. Fél szemmel persze még mindig a jajongó alakot figyelem valamint két másik társát, kik lassan de biztosan elkezdenek éledezni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime04.05.13 18:27

Minden lövés még elég sokáig visszhangzik a fejemben. Ahogy elhangzik még egy ráadás, még a szemem is becsukom egy pillanatra. Nem tudom, hogy azért, mert arra számítok, ahogy elvéti és engem talál el, vagy azért, mert azt remélem, hogy így kevésbé hasogat majd a fejem. Amint újra kinyitom a szemeimet és körülnézek, már csak azt látom, hogy a nagydarab barom a földön fekszik és nagyon úgy néz ki, hogy feladta. A másik pedig, a pisztolyos, felém rohan. Furcsa, de meg sem fordul a fejemben, hogy belém ereszt egy golyót. Már régen megtehette volna, ha akarja. Talán a tekintetében látom, hogy inkább aggódik.
- Jól vagyok - mondom kissé azért bizonytalanul és mielőtt megfognám a felém nyújtott kezet, végigborzolom a hajam, majd megnézem a tenyerem. Semmi vér. Szuper! - Jól vagyok - ismétlem meg és a kezében nyomom az enyém.
Talpra állva már mosolygok. Félig annak szól, hogy nem szédülök és nem ültem vissza azonnal a földre, félig pedig annak, hogy...
- Ez k*rva jó volt! - nézek rá még nagyobb mosollyal, de továbbra sem mozdulok onnan. Ne nem azért, mert a fal mellett tudok csak megállni egyenesen. Csak nem érzem, hogy tartanunk kellene tőlük és menekülni. Nem úgy néznek ki, mint akik még többet akarnak. Kár. Egész mókás volt, a két "normálissal".
Aztán lefagy a molyos az arcomról. Kitisztul a fejem és elkezdek amolyan miérteken gondolkodni. Na nem azon, hogy miért vagyok ekkora barom, hogy élvezem a legújabb fájó, de ártalmatlan sérüléseket. Sokkal inkább azon, hogy kivel is állok szemben. Nem látok jelvényt, vagy ilyesmit, se a környéken flancos szolgálati kocsit. Mégis teljesen megfeledkezek arról, hogy minek is vagyunk éppen a közepén. Csak egy dolog jár a fejemben.
- Rendőr vagy? - teszem fel a nagy kérdést gyanakodva, és egészen a falig hátrálok. Nem lett sokkal nagyobb a távolság, de ez is előny. Akkor is, ha nem úgy néz ki, mint aki le akar csukatni, ha rendőr... minél hamarabb szeretném az egész várost kettőnk között tudni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Régi lepusztult kastély megmaradt darabjai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-