welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Three Angry Wives Pub - Page 3 Vote_lcapThree Angry Wives Pub - Page 3 Voting_barThree Angry Wives Pub - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Three Angry Wives Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Three Angry Wives Pub Three Angry Wives Pub - Page 3 I_icon_minitime20.10.13 8:53

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Three Angry Wives Pub Three Angry Wives Pub - Page 3 I_icon_minitime11.01.14 10:52

Edgar Miles Reeds

Nincs túl sok kedvem magyarázni, hogy miért is vagyok én itt. Talán azért, mert inni van kedvem, vagy talán azért, hogy pasizzak? Vagy inkább mindkettő? Nem lényeges. A pultostól a szokásosat kérem, aki máris önti nekem az italt. Nem vagyok az az alkoholista fajta, de azért esténként néha lecsúszik egy-egy pohárka. Először ízlelgetem a keserű, de erős piát, majd a kezemben lévő itallal körülnézek. Egész szép kis emberek gyűltek ma össze. Volt egy csapat lány, szerintem lánybúcsú volt éppen. Aztán egy-két pasi, akik a csajokat méregették. A pultnál két ember ült rajtam kívül. Egy dagadt pali, aki biztos a bánatait itta le és egy szőkés hajú férfi. Idősebb volt nálam, de az itt jelenlévők közül ő volt az egyetlen, aki még ígéretesnek nézett ki. Női "erőm" által felismerem az olyan férfiakat, akik nem házasok, bunkók vagy perverzek. Néha talán ez az erő nem működik túl jól, de most bíztam benne. A poharamat fogva lassan a férfi mellé lépek és ezt kérdezem tőle:
- Szabad ez a hely?
Ahogy megszólítom rám néz. Ahogy gondoltam, nincs gyűrű az ujján. Ez biztató. Mosolygok, hogy kedvesnek látszódjak. Néha nem kell színlelnem. Tudok én kedves lenni. A helyzettől függően biztos.
Azon gondolkozom, vajon mennyire lehetek dögös. A koktélruha és a dekoltázsom éppen annyit mutat csak, amennyit kell. Általában ez megteszi a kellő hatást. Hajam kiengedve a vállamra lóg. Nem vagyok túlsminkelve. Csak szemfesték és szempillaspirált használtam ma. Körömcipőben nem egyszerű egész nap lenni, de egy jó kis estéért megéri.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Three Angry Wives Pub Three Angry Wives Pub - Page 3 I_icon_minitime19.03.14 12:13

Éjjel... Nem a magamfajtának való napszak, ilyenkor már rééég a paplak párnái közé temetkezve kéne forogjak hol az egyik, hol a másik oldalamra bújva, én mégis itt lebzselek. Hogy mi az amit keresek?? Talán lelkesedést, elkeseredést.. vagy valami egészen mást, talán szabadságot, messze a templomtól, néhány pohártól remélve s feledve a rabságot, de egy holtbiztos.. most nem a koromszínű reverendás tisztségemben tisztelgek. Most csak körülvesznek az egyszerű.. ismeretlen emberek és errefelé én is ismeretlen vagyok. Szerencsémre..
Talán túlságosan is belefullva egy pohárka whiskybe, talán a jelent siratom talán a múltamat, mégis kiesett az a pillanat, amikor egy igencsak Mennyekbe csengő hang megjelenik mellettem és valószínű az üreslő helyekre kérdez. Felé kapom a fejem és azonnal ledöbbenek. Nem, nem ismerős.. szerencsémre… Nem is az egyik bárány, akit egyszer már több.. mint szemügyre vettem, de most pótolhatom ezt a csekélységet, mert amit látok.. az szinte éget! Vagy legalábbis erősen próbára teszi a feszültséget.
- Háttt.. hogyneeeee! - kiáltom el magam, talán valamivel hangosabban is mint kéne, mert az alig szemben álló pultos ragyáktól duzzadó képe egyenesen belebámul az arcomba. Nem hat meg. Most.. itt.. egyáltalán nem,  nem foglalkozom vele, csak visszafordulok erre a kis tündérre, és még egyszer tüzetesen végigmérem.
- Ünnepelgetünk?? Ünnepelgetünk?? - kérdezem teljesen ártatlan képpel, de fejemben a velem szemben álló öltözet ténye már rég benn, az egyik sarokban figyel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Three Angry Wives Pub Three Angry Wives Pub - Page 3 I_icon_minitime28.07.14 5:57

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Three Angry Wives Pub Three Angry Wives Pub - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Three Angry Wives Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Vegas rosszabbik környéke-