welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Black Forest pub - Page 4 Vote_lcapBlack Forest pub - Page 4 Voting_barBlack Forest pub - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Black Forest pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime20.01.14 15:49


Black Forest pub - Page 4 1359410732anigif_www.kepfeltoltes.hu_
- Mégis mit akarsz bizonyítani? Ennek már régen nincsen jelentősége, csak annak az egynek volt. Az sem érdekel, ha azóta apáca lettél, bár azok nem isznak. De akkor egyszer engem csaltál meg. Számmora semmin sem változtatna, ha bebizonyítanád, hogy most már képes összezárva tartani a lábaidat. De mond, akkor miért nem ment, amikor kellett volna? Mivel érdemeltem ezt ki? - Mert ha tényleg csak ennyit érdemeltem volna, akkor rohadjak meg azt kaptam, amit megérdemlek. De szerettem, őrülten szerettem. Talán pontosan ez volt a probléma. Én már mindent, túl sokat is tudok róla. Értető, ha ennél többre már nem vagyok kíváncsi. Tartogassa inkább valaki másnak a nagy bizonyítási vágyát, mert nekem már feleslege és értelmetlen. Nyilvánvalóan Emma anyukáját soha sem csalták meg. Én viszont férfi vagyok. Még ha csak ebből is indulnék ki pontosan tudnám, hogy olykor egy hiba túl jó ahhoz, hogy csak egyszer kövessük el. Nem tudnék már bízni benne. Ez pedig nem egy olyan dolog, amit egyik napról a másikra meglehet nyerni, különösen nem a történtek után. Nem akarom, hogy bármit is bizonygasson, de ha mégis, akkor csak annyit, hogy képes tovább lépni, túl lépni rajtam---
- Az jó messze van. Szóval, jobb lesz ha most rögtön indulunk is. - Azt elfelejtettem közölni vele, hogy nem csak ketten fogunk menni, hanem egy harmadik személyt is bevonunk, méghozzá egy sofőrt, mert taxival fogunk menni. Ebből elég volt. Hazaviszem. Már így is túl sok minden elhangzott kettőnk között és túl sokat is tettünk. Én csak egy jobb helyen akarom tudni és megbizonyosodni arról, hogy nem fog semmi butaságot csinálni, ha magára hagyom. Szóval, könnyen lehet, hogy ma mégsem kellene magára hagynom. Elképzelésem sincs részegen mihez kezdene és nem is szeretném megtudni, viszont ennél többet sem akarok, mint kijózanodni. Bár én nem ittam és nem is vagyok részeg...
- Azt mondtad a világ végére is eljönnél velem, igaz? Akkor megmondom mi lesz... Hazaviszlek, utána letusolsz, nem beszélve arról, hogy csak úgy árad belőled a töménytelen alkoholszag. Én már tőled kezdek szédülni. Harmadszor pedig ágyba bújsz és kipihened ezt az egészet. - Mindebből és abból, hogy megfogtam a kezét gondolhatja, hogy nem fogom csak úgy betuszkolni egy taxiba megparancsolván a sofőrnek, hogy meg sem álljon a megadott címig.
- Szállj be. - Amint sikerült leintenem egyet előre engedtem, hogy beszálljon, majd én is beültem mellé. Tudom, ez a legnagyobb hiba a részemről, de nem látok más megoldást. Nem fordíthatok annyival hátat, hogy nem érdekel. Azt is tudom, hogy nem fog csak úgy elengedni, hagyni, hogy elmenjek. Az lesz csak az igazán nehéz része a kis tervemnek, miután odaértünk és szépen szót fogad, ha már erre hajlandó vagyok. Miért érzem azt, hogy már megint túl sokat fog hinni a történtekről? Tény, hogy ezt már nem tenném meg bárkiért...
- Akkor... Megtudhatjuk az útirányt? - Ha most megint a csillagokkal jön... Bár remélem, hogy azóta már javult a helyzet. Éppenséggel látni egy-kettőt odafent és tudom, hogy mit mondtam, de a romantikus korszakunkban sem volt jellemző ránk az esti séta. Ne most kezdjük el...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime20.01.14 20:32

michael & emma


Szavai ráébresztettek arra, hogy tényleg nem tudom mit beszélek.. Vagy egyszerűen az alkohol nem akarta, már hogy most kiselőadást tartsak arról, hogy mégis miért lenne jobb ez most, mint akkor. Amúgy is megvet engem, szóval ennek az egésznek semmi értelme.. Próbálkozhatok amennyit csak akarok olyan, mintha egy jéghegyet próbálnék megfaragni. Nincs hozzá tehetségem. Lehet, hogy másnak még menne, de az nem én vagyok. Nem megy mégis erőltettem a dolgot és minden erőmmel azon vagyok, hogy visszaszerezzem magamnak, mert ez az, ami életben tart. Mégis mi féle célom lehetne ebben a pocsék életben? Tanár vagyok és ennyi. Álmodozzak egy jobb munkáról? Eléggé esélyes sőt talán még rám is férne az újítás, de az a helyzet, hogy szeretem, amit csinálok.. Nem akarom ott hagyni csak azért, mert talán találnék valami jobbat.. Valami érdekesebbet. Ezért is maradok Michael-nél. Szeretem őt .. Nem vagyok képes csak úgy elengedni, mintha nem lett volna köztünk semmi. Én voltam az, aki elcseszte és rendbe akarom hozni még, ha ő ezt nem is akarja. Rendbe fogom hozni, mert rendbe kell hoznom. Ez az egyetlen dolog, ami megmaradt nekem semmi más. A folytonos küzdelem az elérhetetlen dolgokért. Vagy éppenséggel személyekért.
Oké.. – Nem hangzott olyan jól ez az egész. Főleg, mivel olyan volt, mintha az előbb nem éppen egymás faltuk volna.. Annyira rideg lett, hogy az valami elképesztő.. Végig játszott volna velem? Hát remek.. Ezt azért még visszakapja. Szemét húzás volt az egyszer biztos. Hogy adjam vissza? Nagyon jó kérdés, mivel még gőzöm sincs mivel tudnék rajta bosszút állni. Talán ezután tényleg követnem kellene és megtudni, mikor merre jár.. Na, jó ez már túl megy a beteges határon is.. Bár nem tudom, hogy mi annak a felső foka.. Ha van egyáltalán magasabb fokozat a betegesnél.
Szóval azt várod el tőlem, hogy felejtsem el, ami itt történt? Felejtsem el, hogyan néztél rám? Mert ha akarod sem tudod letagadni azt, amit a szemed mondott. Egyáltalán nem undorodsz te tőlem.. Sőt vágysz rám. Miért lenne olyan nehéz egyetlen egy esélyt adnod nekem? Rohadtul elcsesztem az egészet.. Igen.. De, ha ennyire semleges lennék akkor már rég leléptél volna.. – Nem bírtam tovább magamban tartani a feltörekvő dühömet. Muszáj volt kiadnom magamból. Az alkohol csak segített abban, hogy megtegyem.. Tulajdonképpen nem üvöltöttem volna így a képébe, ha nem iszom ma este.. – Bocsánat… - Nem akartam, hogy meggyűlöljön ezért tulajdonképpen elnézést kértem az igazságért.. De sebaj.. Csak érezze jól magát.. Komolyan falnak tudnék rohanni.
Úgy viselkedtem, mint egy durcás kislány, de végül beszálltam a taxiba és úgy lapultam az ajtónak, mintha egyszerre húszan akarnánk beülni. Tudom, hogy ő örült ennek a távolságnak én azonban közel sem. Szerettem volna a karjaiba bújni, de ő egyértelműen kifejezte, hogy nem vágyik erre. Innentől kezdve pedig visszavonulót fújtam és kész. Ha akar valamit, majd úgy is közelebb jön. Elmotyogtam a taxisofőrnek a címemet, majd karba tett kézzel bámultam kifelé az ablakon. Nem tudom elhinni, hogy képes volt ezt megtenni velem.. Pedig, már tényleg kezdtem reménykedni abban, hogy akar tőlem valamit és nem csak azért teszi, mert miért ne? Annyira naiv vagyok, de komolyan..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime20.01.14 23:22


Black Forest pub - Page 4 1359410732anigif_www.kepfeltoltes.hu_
- Mert... Én nem akarom ezt. Nem tudnék már megbízni benned. Nem tudnék már úgy nézni rád, mint régen, mert ha megtenném mindig eszembe jutna, hogy mindezt egyszer már megadtam neked és csúnyán bebuktam. Még egyszer nem csinálok bolondot magamból. Igen, meglehet, hogy tényleg éreztem valamit, de elfog múlni. - Még egyszer nem fogok engedni ennek az érzelemnek. Még azt sem tudom, hogy egyáltalán megbántam-e kettőnket. Én szerettem, ami független attól, hogy mi történt. Tényleg szerettem, amit kevés nőről mondhatok el és ezt sosem akartam megbánni, mégis hiba volt. Valahol mégis kisiklottak a dolgok az irányításom alól. Hibásnak akartam érezni magam, de még az sem ment igazán, mert bármennyire szerettem volna rájönni, hogy vajon hol rontottam el ennyire nem tudtam. Most pedig érdemtelenül követeli rajtam a második esélyt. Megváltoztunk, de egyáltalán nem biztos, hogy egymás javára, de még kevésbé egymásért. Én magamért csináltam, magamért lettem ilyen, amilyen most vagyok, akire talán már rá sem ismerne, ha nem pontosan úgy néznék ki most is, mint a közös képeinken.
- Nem akarhatod... Ne gondold, hogy nem menne. De ez nem a közömbösségről szól. De nem fogom megengedni, hogy valami butaságot csinálj csak azért, mert nem tudod túltenni magad a hibádon. Édesanyád sem örülne... Biztosan nem erre tanított. - Jól tudom, hogy mit szeretne hallani tőlem és ha így folytatja előbb-utóbb ki is fog csúszni a számon, hogy aggódom érte és féltem, hogy meggondolatlanul kárt tenne magában mattunk, mert annak már vége. De attól még akarom, hogy valaki más mellett megtalálja azt, ami mellettem, velem nem volt meg. Akkor biztosan nem csalt volna meg, legalábbis azt hiszem... Nem tudom. Én már nem akarok ezzel foglalkozni. Ő is megváltozott láthatóan. Én a kapcsolatunk alatt is a pohár aljára néztem olykor, még ha másnap hallgathattam is a fejmosást, de Emmára nem igazán volt jellemző, hogy túlzásba vitte volna. Ellenkezőleg, ő mindig mindent mértékkel csinált.
- Előbb talán önmagadtól kérj bocsánatot. Te saját magadra vagy dühös, nem rám. Hidd el, tudom milyen ramaty érzés. Csakhogy nekem nem volt magyarázatom a dühömre. Egyszerűen csak fájt, mert magamban kerestem a hibát, de benned van... - Most biztosan nem erre számított, de nekem nincsen már mit mondanom neki. Bőven volt rá időm, hogy a pult alá igyam magam nem is egyszer, hogy megpróbálja a helyére tenni a dolgokat, összeillesztgetni a kis kockákat, válaszokat, magyarázatokat találnom, hogy miért éppen velem történt, hogy mekkora egy idióta voltam, hogy még csak fel sem tűnt mit művelnek ezek ketten, amikor elfordulok. Ettől a gondolattól pedig nagyon is undorodom.
Gond nélkül vettem a lapot, hogy egy árva szó nélkül fogjuk kivárni, hogy a kijelölt helyre megérkezzünk. Ha nem figyelnék rá, akkor is látnám, hogy duzzog éppen, de csinálja csak. Nincs jelentősége. Örülök neki, hogy végre eljutottunk odáig is, hogy beszálljon a kocsiba és nem kellett még hosszú percekig azon vitatkoznunk, hogy nem hajlandó megadni a lakcímét, hanem vigyem haza, hozzám. Komolyan mondom már csak az hiányzott volna. Amint Emma otthonához értünk fizettem majd kiszálltam durcás kisasszony mellől. Rajtam nem fog múlni, nem fogom megszegni a nagy hallgatási fogadalmunkat. Még fel sem fogtam hogy esett meg vele, hogy egész úton képes volt hozzám sem szólni,  még csak egy csípős megjegyzés sem. Ezek után kötve hiszem, hogy most kérne a segítségemből, de ha mégis akkor segítettem neki kiszállni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime20.01.14 23:40

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime23.05.14 19:17



Phoebe & Oliver
Mindenki életében van legalább egyszer egy olyan nap, amikor semmi sem akar összejönni. Számomra ilyen a mai nap. Először is az ébresztő órám mondta be az unalmast, másodszor pedig a kocsim robbant le, majd a buszt késtem le, azután kávém az ingemen kötött ki és még sorolhatnám. Igazán pech szériám van, noha nem is péntek tizenharmadát írunk, na nem mintha babonás lennék. Az Univerzum összefogott ellenem. Hiába is próbálok keresni erre logikus magyarázatot - mert ugye szakmai ártalom nálam, hogy mindenben a logikát és a magyarázatokat keresem - de nagyon úgy tűnik, hogy ezek csak balszerencsés véletlenek lennének. Egy napra eső több véletlen incidens pedig már elég ahhoz, hogy a mai napomat kész katasztrófának könyveljem el. Mindezek után mégis mi tartsa bennem a lelket? Először is az, hogy tudom ennél lehetne sokkal, de sokkal rosszabb napom is, "mindig lehetne rosszabb" elven, hogy közhellyel éljek, másodszor nem vagyok az a fajta, akit megállít pár elé gördülő akadály. Hiszen a pácienseimnek is mindig azt mondom, hogy akármilyen nehéznek is tűnik mindig mindent le lehet küzdeni, csak hinni kell benne. Hiszek abban, hogy holnapra véget ér ez a pech széria, hogy holnap nem fogok elkésni, hogy a kocsim sem robban le, hogy minden a megszokott menetben fog zajlani. De, holnapig még van pár óra hossza, ezért úgy döntöttem, hogy a lakásomhoz közeli kis, hangulatos pubban nézek el, mert otthon csak a sok papírmunka várna rám, noha kedvem már nincs még csak a munkára gondolni sem.
- Kisasszony, ha kérhetném... - Leülve a pulthoz szólítottam meg a mosolygós barna hajú pincérnőt. Néhányszor már megfordultam itt, de még eddig nem hiszem, hogy láttam volna, de az is lehet, hogy rossz az arcmemóriám.
- Bármi jó lesz, ami alkoholmentes. - Holnap nekem még munkanap lesz, nem lehetek másnapos, mert a betegeim számítanak rám. Jobban bele gondolva az egész életem a pácienseim körül forog, mindig azt veszem figyelembe, hogy mi jó nekik, na és az kit érdekel, hogy nekem mi a jó?





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime24.05.14 16:37


Oliver and Phoebe
Érdekes találkozások!
Ez a hét volt életem egyik legzsúfoltabb és legmozgalmasabb hete. Nem elég, hogy még az első munkanapomon is képes voltam eltévedni, ráadásul még azokkal a vandálokkal is összetűzésbe fogok keveredni, ha továbbra is ilyen előszeretettel osztom nekik az észt. Ma délután is, mire ideértem, majdnem az összes kukát fölborogatták és a falakat is össze graffitizték. Értem én, hogy művészet meg hasonlók, na de muszáj pont a falakra? A héten ez már a második alkalom, mi lesz még itt.
Éppen egy csapat velem egykorú fiatalt szolgáltam ki a rendelt italokkal, amikor belépett egy jólszituált férfi és egyenesen a pulthoz ült. Szapora léptekkel siettem oda hozzá, és mosolyogva figyeltem, hogy mit szeretne.
- Üdv. Mit adhatok? – kíváncsiskodtam mosolyogva.
Azok a felnőtt emberek akik az esetek 99%-ban betérnek hozzánk mind alkoholba fojtják a „bánatukat”. Ez a férfi valahogy más. Megfontoltabb és érettebb, mint akik megfordulnak.
- Alkoholmentes? – néztem rá kissé értetlenül.
- Elnézést, csak egy pillanatra meglepődtem. – mondtam mosolyogva.
Nem éppen ez a legjobb reakció amit kimutathattam, de nem tűnik olyan személynek aki az ilyesmiken kiakadna. Sokkal inkább az a fajta ember aki jól tudja kezelni az embereket.
- Esetleg egy kávét? – vontam fel kérdőn az egyik szépen ívelt szemöldökömet miközben a pultban pakolásztam.

Tag
Oliver
Words
200
Notes
Lesz ez még jobb is  Embarassed 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime24.05.14 23:11



Phoebe & Oliver
Megmosolyogtam a dolgot, hogy vissza kérdezett. Persze gondolom, hogy egy efféle helyen nem túl sokan ülnek le a pulthoz, hogy valami alkoholmentest rendeljenek. Én valahogy sosem voltam az a fajta, aki abban lelte örömét, hogy egyik italt a másik után dönti magába, hogy aztán másnap kínzó fejfájások közepette térjen magához, arra sem emlékezve, hogy mit művelt az este. Valamiért mindig is kivontam magam minden jóból, főleg mostanában. Na, nem mintha annyira öregnek tartanám magam, hogy már szórakozni se járhatnék el, mindössze úgy érzem felnőttem. Nem való nekem a nyilvános lerészegedés.
- Én vagyok itt ma az első, aki alkoholmenteset szeretne inni, vagy erre még nem is volt példa itt? - Nem mondom, hogy mondjuk egy üveg sörtől holnapra másnapos lennék, de valahogy most nem kívánom az alkoholt. Sosem voltam nagy piás, meg ki tudja, talán még később neki esek a papírmunkának, ha fejem felől eltűnnek a viharfelhők. Ez a balszerencsés időszakom nem tarthat örökké, ugye?
- Kávéhoz már túl késő van, nem? - Különben is napi szinten annyi koffeint fogyasztok, hogy kész csoda, hogy még a szívem nem mondta be az unalmast.
- Esetleg nincs valami más, amiben nem található alkohol? - Most érzem azt, hogy mennyire tudatlan vagyok az italok terén, ami nem is csoda, tekintve, hogy nem nagyon iszok, de azért talán itt is akad alkoholmentes sör.
- Legalább attól nem kell tartanod, hogy részegen kiöntöm neked a szívemet. - Ha így nézzük a mi szakmánk nagyon is hasonlít. Neki részeg emberek számolnak be a csalódottságukról, míg nekem is hasonló dolgokat kell nap, mint nap elhallgatni, annyi különbséggel, hogy általában nálam józanul teszik ezt. De lényegében egy pultosnak is épp olyan jó hallgatóságnak kell lennie, mint egy pszichológusnak.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime25.05.14 12:23


Oliver and Phoebe
Érdekes találkozások!
Jólesett látni, hogy tényleg igazam volt vele kapcsolatban és tényleg olyan, mint amilyennek gondoltam. Azon kívül azt is jó volt látni, hogy nem sértettem meg azzal, hogy visszakérdeztem, hogy tényleg alkohol menteset szeretne inni. Teljesen eltérő módon egy itteni helyhez képest.
Ha nekem valaki egy évvel ezelőtt azt mondja, hogy Vegasban fogok dolgozni, ráadásul egy Pubban akkor biztosan képen röhögöm, de most azt hiszem ez a legjobb dolog, ami azután a gyáva elmenekülésem után történhetett velem. Még most is útálom magam miatta. De attól még jobban félek, hogy mi lenne, ha visszaforgathatnám az időt és ottmaradnék vele.
- Őszintén? Ez alatt az egy hét alatt amióta itt dolgozom még soha. De majd csak kitalálunk rá valami megoldást. – válaszoltam mosolyogva.
Tényleg meglepő, de a mai emberek általában az alkoholba merülnek bánatukban és olyankor előszeretettel kezdenek el lelkizni, és hajlamosak elmesélni az egész életüket, a-tól z-ig.
- Az attól függ, mit szeretne utána még csinálni. – csacsogtam lelkesen, mint ha olyan nagy szakértő lennék az itteni emberek mindennapjaiban.
Attól függetlenül, hogy már majdnem egy hónapja itt élek, szinte semmi olyat nem tetem amit turistaként nem lehetne megtenni. Viszont semmi olyat amit egy ittélő megtenne, kivéve persze a munkát, de hát az meg szükségszerű.
- Akkor esetleg egy mentes sör? – néztem kíváncsian a velem szemben ülő férfira.
Kíváncsi vagyok mi lehet a munkája. Mostanában egyre többet foglalkoztat, hogy a hozzánk betévedő embereknek vajon mi lehet a foglalkozásuk. Ez amolyan „játék” szerűség a számomra. Ránézésről és stílusból megpróbálom megállapítani mivel foglalkozhat. Aztán előbb vagy utóbb úgy is az orromra kötik, egy-két ital után, még akkor is ha nem vagyok rá kíváncsi. De végül is ez a munkámmal jár. Simán elmehetnék pszichológusnak is. Végül is nagyjából ugyan azt csináljuk mind a ketten. Sőt.
- Nyugi nem vagyok én olyan ijedős. Amúgy pedig szívesen meghallgatom az embereket. Végül is benne van a munkakörömben. Arról nem is beszélve, hogy meglehetősen empatikus természet vagyok. – válaszoltam mosolyogva, miközben odakészítettem egy poharat és némi mogyoróval újratöltöttem pulton heverő kis tálkát.

Tag
Oliver
Words
330
Notes
Ez azért már jobb egy fokkal Razz
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime25.05.14 19:36



Phoebe & Oliver

Lehet, hogy az én gondolkozásommal van a baj, hogy ha már egy pubba tértem be, akkor tisztességesen fel kellene öntenem a garatra. Mégis távol áll tőlem ez a "rúgjunk be és csináljunk magunkból teljesen idiótát" dolog. Bőven elég volt nekem a közelmúltban testközelből szembesülni az alkohol hatásaival egy legénybúcsú keretein belül. Nem részletezném mert sok mindent ki kellene cenzúráznom, legyen elég annyi, hogy életemben először akkor láttam egy részeg fickót felmászni az asztalra, aki úgy döntött vetkőzni kezd. Sajnos, vagy nem sajnos, mikor a nadrágjához ért elvesztette az egyensúlyát és egy hatalmas eséssel véget vetett saját kis privát műsorának.
- Na és eddig hogy tetszik a meló? - Nevezhetjük szakmai ártalomnak is akar, vagy simán rá foghatjuk arra, hogy túl közvetlen természettel rendelkezek, ezért is tettem fel kérdésemet, holott semmi közöm sem lenne hozzá.
- Alvást terveztem, mert az ágyam mégis csak jobban vonz, mint az íróasztalomon lévő feltornyosult papírmunka. Egyébkét is megvár, senki sem fogja helyettem megcsinálni, nincs igazam? - Sőt, nem is engedném másnak. Azokban az iratokban személyes dolgok vannak feljegyezve az ügyfeleimről, én pedig orvosi titoktartást esküdtem ezért nagyon is bizalmasan kezelem az ügyfeleim dossziéit.
- Az jöhet ha nem túl hideg. - Válogatósnak tűnök? Csak nem akarom, hogy elmenjen a hangom. Igaz általában csak hallgatok és nagyban bólogatok mikor az ügyfeleim kiöntik nekem a lelküket, beavatnak a legféltettebb titkaikba, de végül csak tőlem várnak valamiféle választ, hogy meggyőzzem őket arról, hogy mégsem olyan őrültek, mint hiszik. Ehhez pedig kell a hangom.
- Általában én vagyok az, aki mások panaszait hallgatja, szokatlan lenne most a másik térfélen lenni. - Na meg nem is azok az a panaszkodós fajta. Általában okom sem lenne a panaszra, mert szerintem az életem olyan egyhangú, hogy még panaszkodni sem tudnék mire, leszámítva a mai katasztrofális napomat.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime25.05.14 22:39


Oliver and Phoebe
Érdekes találkozások!
Érdekesen alakulnak a dolgok, de nem bánom. Igazából nagyon is jól esik, hogy valaki érdeklődik felőlem. Jó! Tisztában vagyok vele, hogy nem érdekli tényleg, hogy mi van velem, vagy hogy tetszik a munka, csak próbál kedves lenni, de ettől függetlenül nagyon jól esik.
- Őszintén? Néha kész káosz az egész, de azt hiszem, egész jól elboldogulok. Kivéve persze az olyan csodabogarakkal, mint te. – mosolyogtam rá kedvesen és barátságosan. Eszem ágában sem állt megsérteni, de azt hiszem nem is fogja annak venni.
- Na igen. Akkor nem biztos, hogy jó választás lenne a kávé. – láttam be én is, hogy nem lenne tanácsos kávét innia annak aki ezután az éjszakai „tivornya” után még aludni szeretne.
- Egy mentes sör rendel. Máris adom. – válaszoltam és a nálam lévő pohárba engedtem neki egy adaggal a legjobb fajta alkoholmentes sörünkből, majd egy gyors és határozott mozdulattal letettem elé a pultra.
- Aha. Értelek. Akkor te valami lelki segély szolgálat lehetsz. Várj kitalálom. Nem hinném, hogy pap lennél. Valahogy nem nézel ki annak. Sokkal inkább orvosnak tudnálak elképzelni. Na eltaláltam? – néztem kíváncsi és csillogó szemekkel az övéibe.
Annyira jó lenne ismerősöket szerezni a nagyvárosban. Na és egy orvos, soha sem rossz társaság. Ki tudja még az is lehet, hogy majd egyszer nála kötök ki.
- Végül is ha úgy vesszük akkor tágan értelmezve elég közel áll a szakmánk egymáshoz. – mosolyogtam rá játékosan, miközben töltöttem magamnak egy pohár vizet és elkezdtem iszogatni a hűsítő italt.

Tag
Oliver
Words
240
Notes
Remélem tetszik Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime26.05.14 2:02



Phoebe & Oliver

Ilyen jelzővel engem még senki sem illetett, de egyáltalán nem találtam tőle ezt sértőnek. Meg különben is egy ilyen napon, mikor pech szériám van nem lenne túl bölcs döntés italozgatni, mert végül hazafelé akár még a nyakamat is törhetem, vagy akár egy autó is elcsaphat, vagy egy zongora is rám eshetne. Habár nem valószínű, hogy zongorák potyognak az égből, de ugye sosem lehet tudni.  
- Csodabogár lennék? Ezt azért kapom mert nem áll szándékomban vedelni? - Nekem semmi gondom sincs azokkal sem, akik isznak, sőt túlzásokba esnek az alkohol mennyiséget illetően. Az én szememet csak az szúrja, hogy a részeg emberek nagyon is állat módra tudnak viselkedni, de leginkább az a legzavaróbb, mikor az ittas állapotban lévő személyekből előtörik az agresszió. Nehezebb a részeg emberekkel szót érteni, mint a kutyát szobatisztaságra tanítani.
- Elárulok egy apró titkot. - Dőltem előre egy egészen kicsit. - Egyszer ittam itt kávét, amit gondolom az elődöd csinált és azt a napot azóta is bánom. - Ihatatlan, erős és leginkább méreghez hasonló volt az a fekete lötty, amit elém tolt.
- Köszönöm. - Bele kortyoltam az elém tett sörbe, ami nagyon is jól esett egy ilyen katasztrofális nap után.
Mosolyogva bólogattam, azon pedig magamban nagyon is jót derültem, hogy nem nézné ki belőlem, hogy pap lennék, pedig nagyon is jó pap lenne belőlem. Mert ha úgy nézzük, akkor nap, mint nap embereket gyóntatok és titoktartás nálam is van.
- Agyturkász volnék. - Diplomás agyturkász, ezért hivatalosan a nevem előtt van az a bizonyos doktori cím is. Ilyenkor az emberek többsége attól retteg, hogy mi van ha éppen őket is kielemezgetem? Tény és való, hogy ez nálam amolyan berögződött szakmai ártalom és akkor is orvosként tekintek másokra, amikor nem kellene.
- Azzal a kis különbséggel, hogy tőlem nem kapnak alkoholt a pácienseim. - Halkan felnevettem, mert lelki szemeim előtt láttam, hogy néhány szorongással küzdő betegem mennyire felszabadulna az alkohol végett.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime26.05.14 12:21


Oliver and Phoebe
Érdekes találkozások!
- Csodabogár vagy és kész. De igen, azt hiszem ez is közrejátszik benne. – nevettem rá felszabadultan és jókedvűen.
Még soha nem bonyolódtam bele ilyen beszélgetésbe egyik vendégemmel sem, de igazán élvezem. Jó talán az is közrejátszik, hogy igazán nyílt és közvetlen vagyok az emberekkel. De végső soron nem az a lényeg, hanem az, hogy van kivel kommunikálnom.
- Júúj – tettetett elképedéssel néztem rá.
Játékos és önfeledt beszélgetés volt ami köztünk zajlott. Más körülmények között még azt is meg merném kockáztatni, hogy elkezdjek vele flörtölni, de ennek most nincs itt a helye. Sokkal inkább a kedves és jó fej kiszolgáló lány szerepét szeretném betölteni, mint a nyomulós pincérnőét. Az valahogy nem az én reszortom.
- Szörnyű lehetett. Nem csodálom, hogy kirúgta a főnök. – mosolyogtam rá cinkosan, miközben átadtam a rendelését.
Ahogy belekortyolt az italába, látszott rajta, hogy mennyire jólesik neki. Megtudtam érteni, hiszen itt Vegas-ban mindig tikkasztó a hőség. El sem hiszem, hogy ennyire meleg tud lenni még este is. Jól van az igaz, hogy edzett vagyok ilyen téren, hiszen azért Miamiban sincsenek mínuszok, de azért az mégis csak másabb.
- Áhh tudtam én. Valahogy látszik rajtad. Az olyan emberek, mint te is vagy, sokkal jobban le vannak strapálva egy szokványos hétköznap után mint mások. Csak ők általában mindig piába vagy evésbe menekülnek, és így ismét visszatértünk oda, hogy igen is csodabogár vagy. – nevettem rá ismételten.
Nem tudom miért, de hosszú idő óta ő az első olyan ember akivel tényleg felszabadultan önmagam lehetek. Másokkal is jól elvagyok, de ő más. Lehet, hogy azért mert „diplomás agyturkász”, de a lényeg, hogy piszkosul jól csinálja amit csinál. Mert tudat alatt is képes az embert arra ösztönözni, hogy kinyíljon neki.
- Pedig bebizonyított tény, hogy az alkohol eloszlatja a gátlásokat. – mondtam kissé hangosabban, miközben odasiettem egy fiatal sráchoz a pult másik oldalához és őt is kiszolgáltam.
Ez egészen úgy hangzott, mint ha valami okoskodó törpe mondta volna. Pedig isten látja lelkem, hogy nem szokásom így beszélni. Még úgy sem, hogy ha igaz amit mondok.

Tag
Oliver
Words
330
Notes
Ez azért már jobb egy fokkal Razz
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime30.05.14 7:42



Phoebe & Oliver

Megadóan emeltem fel mindkét kezem, amolyan megadásként. Nem akarok ellenkezni vele, inkább elfogadom a rólam alkotott véleményét. Nem is tudnék vele vitatkozni, mert tisztában vagyok azzal, hogy valóban nem vagyok egy egyszerű eset, de azért még nem sorolnám bele magam a csodabogár kategóriába. Közel állok hozzá, de még nem egészen
- Még, hogy szőrnyű? Az nem kifejezés. - Olyan pocsék, lötty szerű fekete meleg vízbe még nem volt szerencsém bele inni. Ha akartam volna sem tudtam volna meginni, bővel elég volt belőle azaz egy korty is, amit csak azért nem köptem vissza a pohárba, mert túl feltűnő lett volna, de nem akartam bunkón viselkedni.
- Téged hogy vettek fel ide? Egy kritérium volt az is az iható kávé elkészítése? - Persze a pubbokba inkább inni térnek be, leginkább alkoholt, de mondjuk egy pohár whiskyt bárki ki tud tölteni, de finom, iható kávét már kevesen tudnak csinálni.
- Teljesen ura vagyok a helyzetnek, akármilyen nehéz nap is áll a hátam mögött, semmibe sem menekülnék. Se függőségem, se szenvedélyem, sem pedig kényszerbetegségem sincs. - Vicces is lenne ha mondjuk lenne bármi kényszerbetegségem miközben a betegeim többsége is kényszerbeteg. Pszichológus, aki pszichológushoz jár? Kész agyrém.
- Ez így van. - Az alkohol nagyon is oldja a gátlásokat, de a túlzott alkohol képes teljes idiótát csinálni az emberekből, sőt az alkohol olyan alantas, hogy még azt is képes mindenkivel elhitetni, hogy a táncparkett ördöge is lehet.
- Az egy heted alatt volt már arra példa, hogy valaki szó szerint is levetkőzte a gátlásait, mondjuk a pulton táncolva? - Mintha láttam volna egy olyan filmet, ahol a pultos lányok táncikáltak a pulton, biztos Vegasban is van efféle hely, de jobban szeretem az egyszerűbb helyeket.
- Azt tudtad, hogy a nők szervezete érzékenyebb az alkoholbevitelre? - Rövidebben: hamarabb berúgnak, mint a férfiak, csak mert általában alacsonyabbak, és kisebb testtömegűek ezért hamarabb hatással van rájuk a bevitt alkohol. Aztán, inkább tovább ittam az alkohol mentes sörömet, mielőtt még halálra untatnám.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime03.06.14 12:38


Oliver and Phoebe
Érdekes találkozások!
- Jaj te szegény. Minden bizonnyal örök nyomot hagyott benned, az az élmény. – mosolyogtam rá jókedvűen és felszabadultan.
Komolyan mondom, hogy nem éreztem magam így amióta itt vagyok. Jó azt nem mondhatom, hogy nem voltak jó pillanataim, vagy jó ismerőseim, de most először tényleg felszabadult és teljes egészében olyan vagyok mint amilyen mindig is voltam.
- Hát ez sem egy rossz megközelítés. Talán javasolni fogom a főnöknek. De amúgy nem. Igazából mondjuk úgy, hogy baráti szívesség. Tartozott nekem, és ezzel letudtuk. – meséltem el az itt létem egy parányi kis részletét.
Na igen, ha az egész történetemet hallaná akkor tuti valami kattant libának képzelne. Bár őszintén szólva nem hibáztathatnám érte. Végtére is van benne igazság. Ki az az idióta rajtam kívül aki évekig epekedik valaki után, aztán mikor megkapja akkor elmenekül?
- Ezt azért jó tudni. – válaszoltam kapásból az iménti kijelentésére, miközben széles vigyor terült szét az arcomon.
Valljuk be őszintén az azért egy kicsit meredek lenne, ha a pszichológusok egymáshoz járnának kezelésre, a sok flúgos beteg után. De azt hiszem ő egész jól kezeli a dolgokat. Legalább is úgy tűnik, hogy ez a helyzet.
- Hmm… Azt hiszem az első napomon. Volt itt egy baráti társaság és hát a lányok eléggé felöntöttek a garatra, aztán egész stílusosan azt képzelték, hogy abban a filmben vannak és ők a főszereplők. Várj csak, mi is annak a címe… Áhh meg van. Sakáltanya. Na szóval igen. Volt már rá példa. – forgattam a szemem, és kifejeztem nemtetszésemet, miközben újra ott álltam előtte és a kezemben egy konyharuhával törölgettem az előttem lévő poharak tömkelegét.
- Már akié. Én például elég jól bírom. Otthon elég sok srácot itattam az asztal alá, miközben nekem nem igazán voltak még problémáim. – mosolyogtam rá kicsit gonoszkásan. Hiszen még a jó kislányoknak is vannak sötét foltok az életükben.
- Na és te hogy állsz az alkohollal? – Kérdeztem egy huncut mosoly kíséretében, miközben mélyen belenéztem sötét szemeibe.

Tag
Oliver
Words
315
Notes
Bocsánat a késés miatt Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime04.06.14 20:19



Phoebe & Oliver
Látszólag nagyon is jól szórakozott még mindig rajtam, de én sosem fogom elfelejteni annak a kávénak az ízét. Még soha sem ittam olyan iszonyúan elrontott kávét, amit még ha akarnék is, akkor sem tudnék semmihez sem hasonlítani. Pocsék és egyben gyomorforgató volt.
- Tettél már véletlenül cukor helyett sót a kávédba? Na az a kávé, még annál is rosszabb volt. - Megnézném milyen képet vágna ahhoz, ha sós kávéba kortyolna. Az már biztos, hogy számára felejthetetlen pillanat lenne.
- De attól még ugye tudsz iható kévét készíteni? Mert talán legközelebb beugornék egy kávéra, elvégre a hely közel van a lakásomhoz, de ehhez előbb biztosra kell tudnom, hogy a te kávédat képes leszek meginni. - Remélem nem ért félre, nem flörtölni szándékoztam, hanem tényleg közel van a lakásomhoz a pub és eléggé hangulatos a hely ahhoz, hogy visszatérő vendég legyek.
- Remélem azért a mai este folyamán senki sem fog felmászni a pultra, hogy lejtsen nekem egy szexi táncot. - Férfi vagyok, persze, hogy értékelném a produkciót, de másrészt nem rajongok a feltűnési viszketegségben szenvedő nőkért, akik nyilvános helyen lejtenek egy laza sztriptízt. Inkább a visszafogottabb nőkre szokásom felfigyelni, akik kulturáltak és bármikor kaphatóak intellektuális beszélgetésre.  
- Fogalmazzunk úgy, hogy ha le szeretnél itatni, akkor elég olcsón meg tudnád úszni. - Ez lehetetlen küldetés lenne részéről, egyrészt azért mert szerintem úgy helyes, ha a férfi fizeti az italt, másrészt pedig most tényleg beérem az alkoholmentes sörömmel.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime05.06.14 16:00


Oliver and Phoebe
Érdekes találkozások!
Én kimondottan jól szórakoztam rajta. Hiszen tudom milyen az amikor valaki rossz kávét főz. Azt hiszem elég sok kávét megittam már ahhoz, hogy legyen viszonyítási alapom. Akadtak köztük, jók és kevésbé jók is, de azt hiszem az enyém igen is a jó kategóriába sorolható.
Hatalmas kacagás tört fel belőlem, amikor meghallottam a mondandóját. Még hogy a sós kávénál rosszabb? Ugyan már. Annál nem igazán van rosszabb. Egyszer az öcsém bolondok napján kicserélte a sót és a cukrot a tartókban és anya cukor helyett sót tett a kávénkba. Hát az valami förtelmes volt. De sikerült megtorolni a tettét. Azóta kétszer meggondolja, hogy kivel kezd ki. Imádom a testvéreimet, de néha igazán kiborító tud lenni, hogy én vagyok az egyetlen lány a csapatban.
- Tudom, miről beszélsz, vagy legalább is el tudom képzelni. – kuncogtam még mindig jókedvűen.
- Eddig még senki nem panaszkodott, pedig elég sok kávét megfőztem már. – válaszoltam barátságosan és jókedvűen.
Jobban belegondolva, tényleg rengeteg kávét lefőztem már. Hála annak a sok éjszakai tanulásnak és annak a sok hajnalig tartó bulizásnak, na meg a tudjuk kivel eltöltött szép pillanatoknak. De az akkor volt ez meg most van, és azt hiszem ezután még sokkal több kávét fogok főzni mint azelőtt.
- Csak nem egy kis aggodalmat látok a szemeidben csillogni? Még a végén azt kellene gondolnom, hogy nem érdekelnek az ilyen jellegű megnyilvánulások. Bár valahogy jobban el tudlak képzelni egy komolyabb lánnyal, mint egy olyannal. – böktem az egyik jókedvű társaság igencsak különös külsejű női tagjára.
Fura egy figura az a csaj, az már egyszer biztos. Nem gondolnám, hogy túl komolyan veszi az életet. Legalább is a külsejéből kiindulva biztosan nem. Bár ahogy az anyukám mondani szokta, soha ne ítélj meg egy könyvet a borítója alapján. Számtalan alkalommal hallottam már ezt tőle. Talán éppen ezért is nem szokásom minden esetben a külső alapján megítélni az embereket. Na de ez a jelenség azért meglehetősen árulkodó a személy belső adottságairól is.
- Ez igazán érdekes. Nem, mint ha szándékomban állt volna leitatni téged, de akkor is. Valahogy azt gondoltam volna, hogy te az a típus vagy, aki otthon elkortyolgat egy-egy pohár Whisky-t magányában. De úgy tűnik nem mindig helyesek a meglátásaim. – mondtam mosolyogva, miközben a poharamban lévő vízbe.

Tag
Oliver
Words
365
Notes
Remélem tetszik Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime09.06.14 13:32



Phoebe & Oliver

Pocsék kávé élményem végett sem tudnám elfelejteni ezt a helyet. Pedig túl kellene tennem magam ezen a rossz élményemen, hiszen már nincs itt az a nő, aki azt a borzasztó kávét főzte nekem. Elvégre a pácienseimnek is azt javasolnám, hogy felejtsék el a múltbéli rossz élményeiket, s inkább az előttük álló szép dolgokra koncentráljanak, persze ugye mondani könnyű...
- Remélhetőleg a közeljövőben lesz alkalmam kipróbálni a kávédat és nem lesz okom panaszra. - Eddig nagyon is jól érzem magam a társaságában, ezért egyre valószínűbb, hogy sűrűbben be fogok ide tévedni. Na, nem akarom elkiabálni, de nagyon remélem, hogy a kávéja legalább annyira jó lesz, mint az eddigi társasága, mert akkor az egyel több okot adna nekem arra, hogy akár még törzsvendég váljon belőlem.
- Érdekelnek az efféle megnyilvánulások, de azt mégis csak jobban tudom értékelni, ha a barátnőm lep meg a hálószobai falak között egy ilyen műsorral... Valahogy sosem voltam az a fajta pasi, aki nyálát csorgatta a vetkőző nők láttán, miközben pénzt dobált volna nekik... - Álszent lennék ha azt állítanám nem jártam még sztriptíz bárban, mert voltam. Egyszer mindenki volt fiatal és kíváncsi, de ha jól emlékszem az még Chicagoban történt, hogy az évfolyamtársaimmal valahogy hajnalban egy olyan helyen kötöttünk ki. Részegek voltunk, ünnepeltünk valamit... De régen is volt már.
- Gondolnád rólam, hogy inkább borozgatok? - Habár tény és való, hogy a legtöbb férfi a whisky mellett tenné le a voksát, én mégis jobban szeretem a bor. Ha időm engedni, akkor beszabadulok a konyhába és a remek művem mellé szívesen kortyolgatok el egy - két kiváló évjáratú bort. Az évek alatt megtanultam főzni is, de mégsem szokásom ezzel dicsekedni.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime12.06.14 18:05


Oliver and Phoebe
Érdekes találkozások!
Még mindig azon kuncogtam, hogy mennyire fel tudta magát spanolni azon, hogy valaki egyszer ihatatlan kávét főzött neki. Megértem én, hogy rossz volt meg minden, na de most akkor i van? Előfordul az ilyesmi. Bár, igaz ami igaz, lehet én is hasonlóképpen viselkednék, de ez már más lapra tartozik.
- Vedd úgy, hogy az első kávédra a vendégem vagy. – kacsintottam rá játékosan, miközben továbbra is a pulton matattam.
Ahhoz képest, hogy a héten mennyien fordultak meg itt, ma nem olyan vészes a forgalom. Sőt kimondottan nyugisnak számít. Számomra ez csak jó, de a főnök nem biztos, hogy ennyire fog neki örülni. De hát ez legyen az ő baja. Én teszem a dolgom a többi csak a vendégeken múlik.
- Hmm… és ezt a barátnőd is tudja? Vagy eddig ez még nem volt téma köztetek? – vonom fel játékosan az egyik szemöldököm.
Nem nézem ki belőle, hogy csak úgy letámadja ezzel a témával a barátnőjét, de ki tudja. Christian Grey-ről sem feltételezte senki, hogy az ami. Aztán a végén meg is volt a hatalmas meglepetés. De ez itt a való világ és nem valami erotikus regény. A valóság sok mindenben különbözik egy kitalált és kicsit talán túl tökéletesre sikerült történettől.
- Boros vagy? A fene se gondolta volna, hogy inkább bor párti vagy. Melyik a kedvenced? – mosolyogtam vidáman az arcába, amikor is meghallottam, hogy a bejárati ajtó kinyílik és újabb vendégek áramolnak be rajta.
Kellett nekem előre innom a medve bőrére. Eddig legalább volt egy kis nyugtom, de most már annyi a kellemes beszélgetésnek és a jókedvű nevetgélésnek.
- Ne haragudj, de most mennem kell. Megnézem mit szeretnének. De aztán jövök vissza. – mondtam az ismereten idegennek, akivel már vagy egy húsz perce beszélgetek.
Gyors léptekkel siettem oda az újonnan érkező társasághoz, akik már be is fészkelték magukat az egyik fal mellett lévő boxba. Gyorsan fel is vettem a rendelésüket, és már robogtam is vissza a pulthoz.
- Bocsi, de egy kicsit túl sok mindent akartak egyszerre. – nevettem rá kicsit fáradtan. Jaj nekem mikor lesz már vége ennek a műszaknak. Már nagyon mehetnékem van. Ilyenkor lenne a legnagyobb szükségem az Ő közelségére, de azt hiszem azt már akkor elrontottam amikor se szó, se beszéd eljöttem otthonról. Hát igen, ilyen a nyuszik élete.

Tag
Oliver
Words
370
Notes
Remélem tetszik Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime13.06.14 16:24



Phoebe & Oliver



Nem azért meséltem el neki, hogy itt milyen pocsék kávét fogyasztottam, hogy úgy érezze kárpótolnia kellene az itteni megélt rossz élményem végett, de azért mégis bunkó dolog lenne részemről vissza utasítani. Ezért csak mosolyogva rábólintok az ajánlatára.  
- Nincs barátnőm. - Hihetetlenül hangzik? Mégis igaz. Jelenleg túl zsúfoltak a miden napjaim ahhoz, hogy legyen bárki is az életemben. Túlságosan lefoglalnak a pácienseim és ha ez még nem lenne elég még a börtönben, sőt még az elmegyógyintézetben is vállaltam a betegek kezelését. Nem sok szakmabeli kolléga szeret bűnözőket, vagy bezárt betegeket kezelni, de ők is csak emberek, akiknek segítségre van szükségük. Én meg arra esküdtem fel, hogy segítek azokon, akiken segíteni kell.  
- Inkább az édes, vagy félédes vörös borokat szeretem jobban. Darmagi, Sassicaia, Ornellaia, habár nem tudom neked mennyit mondanak ezek az olasz bor nevek. - Ezzel most nem arra szerettem volna célozni, hogy biztosan olyan fiatal, hogy ne ismerje ezeket a borokat, csak hát nem lehet mindenki borszakértő. Habár, én sem vagyok nagy borszakértő, mindössze szeretem a jó borokat, mondjuk egy finom vacsora mellett fogyasztani.
- Ugyan, nem akarlak feltartani. - Nem fogok rá megharagudni, hogy végzi a munkáját, elvégre nem cseveghet velem zárásig, hiszen a többi vendéget is ki kell szolgálnia. Addig is míg a dolgát végzi iszogatom az alkohol mentes sörömet.
- Addig rettegve ültem itt és vártam, hogy vissza gyere. - Na jó, nem is annyira rettegtem, de azért kelletlenül éreztem magam úgy, hogy a szemem sarkából láttam, hogy az egyik asztalnál helyet foglaló nő milyen szemekkel méreget.
- Nem vagyok paranoiás, de úgy érzem figyelnek. - Nem akartam bunkón ujjal mutogatni, ezért csak finoman megbillentettem fejem abba az irányba, ahonnét az árgus szemek meredtek rám.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime16.06.14 16:19


Oliver and Phoebe
Érdekes találkozások!
- Hmm… - frappánsan csak ennyit tudtam kipréselni magamból, mikor elárulta, hogy nincs barátnője.
Mondjuk nem tudom miért vagyok ezen meglepődve, hiszen nekem sincs senkim… Na de ez egy másik történet. Viszont valamilyen szinten mégis megértem őt. Végtére is elég húzós lehet az ő munkája. Hazudnék ha azt mondanám, nem értem meg, hiszen valamilyen szinten hasonló a munkánk.
- Azt hiszem több bennünk a közös, mint gondoltam volna. – mosolyogtam rá kedvesen.
Tény, hogy annyira nem vagyok bor szakértő, de az olasz borokat nagyon szeretem, meg talán még néhány francia bort is ki tudnék emelni amiket előszeretettel elfogyasztok. Valahogy az a lágy gyümölcsös íz jobban közel áll hozzám, mint az általam kínált italok nagytöbbsége. A whisky-t is csak Adam miatt kedveltem meg. Rossz szokások és rossz emlékek, de már mindegy.
- Igaz ami igaz ezeket a borokat tényleg nem igazán ismerem, de például nagyon szeretem a Cesanese-t és a Vino-t. – árultam el a titkos kis kedvenceimet. De alig fejeztem be már rohanhattam is a vendégeimhez.
Újra csak a jól megszokott rendelések. Egy kis konyak, egy kis sör, elvétve egy-egy üdítő. Nem csodálom, hogy Vegas-ban majdnem minden sarkon van egy bár. Viszont azon már csodálkozom, hogy hogyan bírják ezt az őrült ütemet az itteni emberek. Ha én ennyit innék, tuti, hogy egy hét után kikészülnék. Pedig én aztán bírom a piát.
Mikor meghallottam a mondanivalóját hangos kacagásban törtem ki. Nem tűnik sem ijedősnek, sem pedig félősnek, arról nem is beszélve, hogy pasiból van az isten szerelmére. Szóval nem hiszem, hogy én védhetném meg bármitől is.
- Nocsak, nocsak. Felfigyeltek a bárpultnál egyedül ücsörgő doktor bácsira? - vigyorogtam csibészesen.
Ki tudja mi minden történik még a mai este folyamán. Az is lehet, hogy kettőnk közül legalább neki lesz egy jó éjszakája. Ebben az elcseszett világban már ez is haladás lenne, de az is lehet, hogy csak én érzem így.

Tag
Oliver
Words
305
Notes
Remélem tetszik Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime17.06.14 18:59



Phoebe & Oliver
Nem azért nincs barátnőm mert annyira válogatós lennék, vagy mert szakmai ártalmam végett az aktuális barátnőmet is akarva, akaratlanul is elkezdem elemezni, mintha csak egy páciensem lenne... Előfordult már, de mindig próbálom vissza fogni a bennem lévő orvost, de nehezen megy. Most meg úgy alakult, hogy túl elfoglaltak a minden napjaim ahhoz, hogy legyen mellettem valaki, mert ilyen elfoglaltan nem hiszem, hogy meg tudnám adni azt a figyelmet, törődést, amit egy nő érdemelne. Ha most lenne barátnőm akkor bizony nagyon elhanyagolva érezhetné magát.
- Gondolom a beszélgetésünk során kiderül még pár közös dolog. - Mert, ahogy haladni fog előre a beszélgetésünk úgy lesz részünk egymást egyre jobban megismerni. Ez amolyan adok - kapok játék. Általában ahhoz vagyok szokva, hogy én kérdezek és válaszolnak nekem, de nekem ritkán tesznek fel kérdéseket a pácienseim, mármint ami velem kapcsolatos lenne, igaz most nem is orvosként vagyok itt, ahogy az előttem lévő hölgyike sem a páciensem.
- Már ebből is biztosan állíthatom, hogy jó ízlésed van, már ami a borokat illeti. - Fiatal még, de ettől még tudja, hogy mi a jó. Nem szeretnék általánosítani, de a korabeliek értékeik a jó borokat, sőt nem is nagyon isznak bort, inkább töményet. Lényegében nekik mindegy, mert arra hajtanak, hogy minél előbb elérjék a kívánt hatást, mégpedig a részegséget.
- Nagyon úgy néz ki, de valahogy nem az én stílusom az efféle helyeken lévő ismerkedés, szóval ha nem nagy kérés részemről... - Pár pillanatig elbizonytalanodtam, de aztán mégis csak kiböktem, amit szeretnék. - Ha ide jönne eljátszanád, hogy a barátnőm vagy? - Nem lenne szívem megmondani neki, hogy nem az esetem, meg most amúgy sem szeretnék bármibe is bele kezdeni, főleg nem akarok egy újabb kalandot. Nem mondható el magamról, hogy az a fajta férfi lennék, aki csak arra használja a nőket.
- Kaphatnék még egy sört? - Ennyi erővel akár limonádét is kérhetném, ami a szomjamat oltaná, de mégis inkább maradok a sör mellett, még ha alkoholmentes is.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime30.06.14 21:32

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime26.08.14 17:32

TO MISS BARBARA EVANS


Bezár a bolt, ha leszáll az éjszaka. Hmm...ez mindig így fog menni, akárhányszor beteszem a lábam, apró kis üzletembe, ahol belehet váltani az értékeket. Hogy megszűnik-e valamikor? Biztosan, egyszer valamikor. Talán ha a rendőrség szimatol avagy nem lesz vásárló, ne adj isten ki hal minden egyes ember. Igen akkor vége.
A mai nap nem volt nehéz, könnyed mosollyal jöttem ki az üzletből és vettem magamra a kabátot. Enyhén hűvös volt, erre számítottam is mikor elindultam ma reggel otthonról. Hiába, az ember legyen okos és kiszámítható. Ez bennem meg van.
Hopp, plusz egy pont az egóra! Hehe...
Nem jöttem kocsival, úgyhogy gyalog indultam hazafele, de mégis valahogy a lábaim nem a házam felé vezettek, ó nem. Ugyan, hisz a jó munka után enyhén lazítani kell és ha ez meg van csak utána irány a visszaút, a biztonságot jelző kis épületbe. A lazítás nekem egy vagy két pohár inni valót jelent, ami miatt talán kicsit mosolygósabban megyek haza. Nem kell félni ritkán vagyok olyan részeg, hogy érthetetlenül gagyogok és a saját hugyomba fetrengjek. Sőt, soha nem voltam annyira berúgva. Igaz ami igaz egy alkalommal nem emlékeztem semmire az estémből, de az is még tinédzser koromban volt. Lassan negyven leszek (hű de szalad az idő) és azóta már komolyabb lett az ifjú Leonard Murdock.
Bolond Murdock.
Mindig elvigyorodok mikor beugrik, hogy kaptam ezt a nevet:"Elakarja adni ezt a gyémántot? Maga bolond, Murdock!" Mire én:"Ugyan uram, akkor inkább Barackus! Bolond Murdock soha nem volt a kedvencem!"
Nem tudom akkor miért a szupercsapat jutott eszembe, de mindenesetre utána többször hívtak Bolond Murdocknak. Máig megmaradt ez a becenév, akárhányszor marhaságot művelek.
A bárba beérve a kabátomat levettem és a pult egyik székének a támlájára tettem. A pultos egy biccentéssel köszönt és várakozóan nézett rám. Eresztettem egy barátságos, számomra ragadozó, vigyort majd megszólaltam.
- Üdv! Legyen szíves adni egy pohár Jack Danielst.
Igen, a kis kedvencem. Isten áldja Jasper Newton Danielt amiért kitalálta a finom italt! A poharamba két jégkocka olvadozott, ahogy körülötte keringett az ital. Biccentettem egyet a pultosnak majd beleittam.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime26.08.14 18:19


Leonard & Barbi

Mit is csinálhatna egy munkanélküli színésznő? Persze, hogy az egész napot az ágyban tölti lustálkodva, vagy éppenséggel édes semmit tevéssel foglalom le magam. Nem is olyan régen jöttem ki az elvonóról, ezért sem csodálkozok azon, hogy egyetlen egy felkérést sem kaptam, pedig már iszonyatosan kezdenek hiányozni a forgatások. Eléggé hozzá szoktam, hogy a kamerák előtt élem mindennapjaimat és, hogy minden egyes rezdülésemet a stáb tagok figyelik, most pedig egy árva lelket sem érdeklek. Már eléggé rá untam, hogy az ürességtől kong ez a nagy lakás, amit bérlek, de hát, még annyira új vagyok Las Vegas-ban, hogy egyetlen egy barátra sem tettem szert. Azt hiszem, addig nem is fogok, még a négy fal között sajnáltatom magam. Ezért kikeltem az ágyból, hogy rendbe szedjem magam és végre elhagyjam a lakásomat. Oda vonszolom magam a szekrényemhez és kikapok belőle egy kék farmernadrágot és egy fekete pólót, miután magamra aggattam a ruhadarabokat, teszek fel egy enyhe sminket. Majd megragadom a táskámat és már el is hagyom a lakást. Kiérve az utcára még élvezhetem a fülledt késő délutáni levegőt. Hirtelen megtorpanok, hiszen elképzelésem sincsen arról, hogy most merre tovább. Csak nézem a mellettem sietősen elhaladó embereket, akiknek céljuk van, nem pedig úgy tengődnek, mint én. Majd úgy döntök, hogy elindulok majd csak kikötök valahol. Nézem, ahogy lassan kezdik bekapcsolni az éjszakai világítást, valahogy imádok kint lézengeni este, hiszen csodás éjszaka Las Vegas. Menet közben nézegetem a kirakatokat és a szórakozóhelyeket. Annyi választék van, hogy nem is tudok dönteni, de végül döntésre szánom magam és elhatározom, hogy benézek az egyik pubba, ha már erre hozott a sors. Átlépve a küszöböt kíváncsian nézek körbe a teremben, hiszen még nem jártam itt. Egyből a pult felé veszem az irányt.
- Dupla vodkát legyen szíves. - Adtam le a rendelésemet. Most mindegy lenne, hogy mit iszok, csak jó erős legyen és legalább egy kis időre feledtessen el velem mindent.
- Hosszú volt a mai nap? - Miután kikaptam az italomat és bele kortyoltam csak úgy leszólítottam a mellettem lévő férfit. Az ilyen helyeken már csak így megy ez. Mindenki potenciális beszélgetőpartnernek számít, aki betéved ide.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime26.08.14 18:53

Légy óvatos!
Igen, nem árt ha az ital nem száll olyan vészesen az agyamba. Pedig isteni és nem igazán akaródzik most letenni. Csak leakarom hajtani és inni még két vagy három pohárral. De hát több nap mint kolbász, mint a közmondás is tartja. Nem árt, ha még marad lóvé holnap reggelre kár lenne máris a seggére verni a mai pénzösszegnek. Ez mondjuk kifejezetten nagy pozitívum az egyedüli félig-meddig fekete munkában. Nincs főnököm, a pénznek igazából minimális kis részét kell leadóznom (bár lehet, hogy már érik nálam az adócsalás) és mivel egyedül vagyok nincs beleszólása senkinek. Tudjátok hogy megy napom? Vicces, de tényleg:
1. lépés: Felkelek az ágyból, megmosakszom, gyors borotválás (ez néha hanyagolható, kávé és reggeli. Időpont? Kb. Reggel hét, fél nyolc.
2. lépés: Nyolcra bent az üzletbe. Természetesen még nem nyitok, csupán bemegyek, a zakóm az első székre ledobom majd a hátsó raktárból előkapom a seprűt és gyors rendrakás a pult körül. Igaz ezt este kéne, ám addigra hangya pöcsnyi kedvem van már serénykedni egy partvissal a kezemben. Szóval bekapcsolom a rádiót és a reggeli hírek és zenék mellett, gyors rendet teremtek.
3. lépés: Visszaveszem a zakót és szemügyre veszem a frissen hozott (ami tegnapit jelent) árukat. Néha pénzt adnak be, hogy vegyek egy ilyen és ilyen gyémántot ám ezt nem szokásom megtenni, így mindig ugyanannak a ékszerboltnak a címét megadom, hogy ott vásároljanak.
4. lépés: Este kilencig várom, hogy jöjjenek a vevők. Ilyenkor nem szokásom annyira kedveskedni, fa arccal és színtelen hangon beszélek az emberekkel. Ha esetleg sokadjára jár nálam egy vevő azzal már kedvesebb vagyok.
5. lépés: Fél tízig rendbe szedem valamicskét a helyet, egy részét meghagyom másnapra majd bezárom az üzletet.
6. lépés: Otthon egy pohár sört váll veregetve megiszok majd a puha ágyba fekve ellazulok és durmolok.
Ezen gondolkozva riasztott fel egy hang. Nem néztem oda, de elég volt a szemem sarkából látni, hogy bizony egy nő foglalt mellettem helyet. Belekortyoltam az italba majd könnyed mosollyal megcsóváltam a fejem.
- Azt nem mondanám. Inkább kicsit unalmas.
Végül a kíváncsiság kicsit ráhajszolt, hogy megnézzem magamnak alkalmi beszélgető partneremet. Egy fiatal nő volt, talán tíz évvel lehetett fiatalabb, talán még többel is. Kell-e jobb beszélgető partner?
- És kegyednek? Elnézve a dupla vodkát, talán arra következtetnék, hogy kettőnk közül Önnek volt hosszabb a napja.
Belekortyoltam az italomba majd mosolyogva még hozzátettem.
- Kérem javítson ha esetleg tévednék!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Black Forest pub Black Forest pub - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Black Forest pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-
» Ava I. Black
» Michelle Black
» Dominique Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-