welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_lcapHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Voting_barHátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hátsó folyosók, szolgálati terek...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó folyosók, szolgálati terek... Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 I_icon_minitime17.04.14 22:36

- Az a baj hogy azt mondom ennél többet érdemelsz?? - jött az első reakció, de amikor a fejem is utolérte, már hiába haraptam el. Kimondtam. És csak továbbra is bámultam a szemeibe, de nem akartam vele semmit. Tőle.. Vagy legalábbis... Csak jó volt egy rövid percre elveszni az emlékekben.
Aztán az a rövid biccentés. Ennyi amivel nyugtáztam aaa.. "köszönetnyilvánítást" vagy minek is nevezzem az ő szájából hangozva, de hamar törte a csendet, amire már tényleg reagálnom kellett.

- Bekaphatod, Rita. – mosolyogtam meg amikor ellépett, és asszem valamiért köszönettel tartozom ezért neki - Most már jöhet az a whisky.. - préseltem ki a második mosolyomat, és ha egyéb szóvá nem tette, és elindult előre, minden további hang nélkül követtem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó folyosók, szolgálati terek... Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 I_icon_minitime18.04.14 0:15

zene: ♫

- Nem tudom már, hogy mit érdemelnék - hagyott ki az agyam nagyjából három másodpercet csak halkan megszólalva őszintén, ameddig mindezt kimondtam, de utána már baszhattam. Nem volt mit tennem, sikerült agyatlanul reagálnom a szavaira. A rohadt életbe! Morcossá váltam a saját meggondolatlanságom miatt, de már mindegy, megtörtént, inkább váltottam. Muszáj volt.

Rámosolyogtam szélesen a felhangzó szavaira. Nem vettem komolyan, legalábbis részben. És Leo-nak jó dolga volt mellettem. Szerettem vele levezetni a felmerülő feszkót, amit ő sem bánt.. ha nem lett volna félig még mindig lerokkanva a múltkori akciója miatt. De nem volt itt az ideje efféle gondolatoknak, ezért csak bólintva a whisky-re elindultam, és ahogy elhagytuk a németet, bevártam, hogy mellém lépve induljunk meg. Nem volt gondom azzal, ha a fickók mögöttem voltak, de Gabe.. furcsa érzéseket váltott ki belőlem ennyi év után, amivel kibaszottul nem tudtam mit kezdeni.

- Kössz.. hogy bevállalod a melót a tulokkal - pillantottam rá őszintén, mert valahogy bíztam abban, hogy ezek ketten túl fogják élni a holnapot. - De miattam tényleg nem kell aggódnia senkinek sem. Nagylány vagyok. Vagy mi a picsa - mosolyodtam el, ami félig fintorrá torzult. És igen! Ezt tényleg így gondoltam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó folyosók, szolgálati terek... Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 I_icon_minitime19.04.14 0:06

Nem volt túl vidám.. A szövege, és talán tetves nyolc év is telt el, de akkor is.. én voltam az aki a legjobban ismerte. A bátyján.. kívül...
Nem szóltam, inkább elnyomtam egy megjelenő kóbor sóhajt a fejemben, emlékeztetve magam, hogy ez az ő élete. MÁR.. nem vagyok a része...
Valahogy így is követett szó szót, és indultunk el - valószínűleg - a bár fele. Az viszont mégis meglepett ahogy a korábbi téma hirtelen szólt közbe, és igyekeztem.. hátt.. nem is tudom miben igyekeztem igazán...

- Okééé.. - biccentettem rá - Igazad van. - követte valamiféle lemondó beleegyezés, mert biztos voltam benne hogy így van. Rita mindig tudta hogy mit-miért csinál, vagy legalábbis kitartásban és eltökéltségben jeles, vagyis valószínűleg nyomósak azok a tényleges indokok. Igaza van. Ne üssem bele az orromat...

- A melóval meg.. - sóhajtottam a másodikat amint elértük a bárt, és a távolban még mindig lézengett néhány ember, én meg két alkaromat egymás elé fektetve támaszkodtam meg, helyet foglalva a korábbi helyemen. - nincs mit. Kell a pénz. - fogalmaztam szűkszavúan, nem mert bármit is titkoltam előle, egyszerűen csak.. még mindig feszült volt a helyzet. Némileg..

Folyt. ITT..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hátsó folyosók, szolgálati terek... Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 I_icon_minitime24.04.14 18:01

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hátsó folyosók, szolgálati terek... Hátsó folyosók, szolgálati terek... - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hátsó folyosók, szolgálati terek...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A hátsó, sikátori részek
» Eldugott, félkülső részleg a hátsó részen
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Vinnie's Night-