welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Shirley Marion Montgomery Vote_lcapShirley Marion Montgomery Voting_barShirley Marion Montgomery Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Shirley Marion Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Shirley Marion Montgomery Shirley Marion Montgomery I_icon_minitime13.04.13 18:30

Shirley Marion Montgomery Gif

Név: Shirley Montgomery
Becenév: Shirley (ügyfeleknek Miss. Montgomery)
Kor: 27
Születése hely, idő: 1986-Május-07 / USA - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Ügyvéd
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Munkámból kifolyólag meggyőző, határozott személyiség vagyok, aki nem fél kinyilvánítani még olyan helyzetekben sem a véleményét, amikor inkább tanácsosabb lenne befognia a bagólesőjét. Egyesek szerint okoskodó vagyok, amit én inkább csak tanultnak neveznék. Amikor otthon vagyok, és nem egy tárgyaláson, vagy az egyik védelemre szoruló ügyfelemmel szemben ülök, akkor teljesen kicserélődöm, és egyszerre játszom a gondoskodó, szerető, szenvedélyes menyasszony szerepét, aki még akkor is lerágja mind a tíz körmét, amikor a vőlegénye éppen nincs bevetésen, hanem ott van vele, és ugyanakkor egyszerre vagyok elővigyázatosságra intő "nagy tesó", és párkapcsolat terapeuta is. Természetemnél fogva inkább hevesebb jellem vagyok, ami néha ellentmond higgadt énemnek.

Külső: Egyszerre tartanám magam nőiesnek, és sportosabbnak is. A munkám megköveteli az elegáns öltözködést, így már egészen hozzászoktam a magassarkú cipőkhöz, ahogy a kosztümökhöz, blézerekhez és a többi, ehhez hasonló kényelmetlen, mégis elegáns, nőies ruhadarabokhoz. Hétköznapokban viszont szeretem inkább a lazább, kényelmesebb vonalat követni öltözködésben. Szabadnapokon egy élére vasalt blúzt, magassarkú, kibokszolt cipőt sem szeretek látni! Hajam színe sötétbarna, amit soha nem váltogatok. Szemeim a hajamhoz illően, szintén barna színben tündökölnek. A magasságomról csak annyit, hogy átlagos, akárcsak a testalkatom is.

Előtörténet:

2012.03.14.

Kedves River!
Had kezdjem a lehető legfontosabbal! Őrülten hiányzol! Mindennap rád gondolok, és akárhányszor csak megjelenik előttem sugárzó mosolyod, rögtön felüti magát bennem a rettegett kérdés, hogy mi van akkor, ha már többet nem láthatom ezt a mosolyt, és azt a sugárzó tekintetet, amivel mindig rám nézel. Ilyenkor aztán persze rögtön eszembe jut az, amit megrögzötten mondani szoktál, és amit eleinte annyira utáltam, de mára már sikerült elfogadnom. "Rossz pénz nem vész el..." Na persze!
Bízom benne, hogy jól megy odakint a sorotok, és hogy hamarosan haza jössz végre. El sem tudod hinni, hogy mennyire aggódtam, amikor szorongva, apával és húgival együtt végig néztük a tévé előtt ülve az élő közvetítést az iraki háborúról. Minden egyes képkockánál, amit mutattak, a bőgés kerülgetett, és csak nagyon kevés hiányzott már ahhoz, hogy kikapcsoljam a tévét, de végül vége lett az egész rémálomnak, és mikor már a gyengélkedőtöket mutatták, és láttam, hogy megúsztad pár sérüléssel, és egy kéztöréssel, megkönnyebbülten fellélegeztem és örömömben még sírva is fakadtam!
Nem is tudom, hogy mit írhatnék. Rengeteg dolog történt mióta visszamentél, és azt sem tudom, hogy hol kezdjem. Annyival könnyebb lenne, ha itt lennél velem! Na, de akkor lássuk is a medvét!
Avery már egy hete, hogy beköltözött hozzánk. Nem is csodálom! Apáéknál folyton, megállás nélkül csak azon megy a vita, hogy ki, mennyi részt kaphasson a villából. Nem is értem! Ha már ennyire válni akarnak, és bíróság elé vitték az egész ügyet, miért nem várják meg ameddig a bíró ítélkezik? Az ügyvédjeik is felvilágosították már őket arról, hogy a bíró fogja kimondani a legvégsőket, és eldönteni, hogy ki, mit vihet. Hihetetlenek komolyan mondom! Kezdek belefáradni, hogy amikor anyánál vagyok, tőle kell hallgatnom, hogy apa mekkora szemét, hazug gazember, és hogy élete végéig bánni fogja, hogy megcsalta anyámat, ha meg apánál vagyok akkor meg ő morog anyám ellen, hogy csakis egyedül ő tehet arról, hogy így alakultak a dolgok, merthogy milyen egy sznob, magába fordult, elzárkózott unalmas nő és még a többi... Szörnyűek, de tényleg!
Averynek egyébként megcsináltuk az egyik vendégszobánkat! Egész pofás kis zug lett belőle, nekem legalábbis nagyon tetszik, és örülök neki, hogy nálunk van. Így nekem is könnyebbek a mindennapok, amikor Te nem vagy itthon. Van ki elterelje a gondolataimat Rólad, és arról, hogy vajon mi is lehet veled éppen a világ másik pontján. És, ha már nála tartunk... Egész ügyesen megy már neki ez az egész ügynökösdi dolog, apa is folyton-folyvást csak dicsérgeti. Minden órán részt vesz, és egyáltalán nincs elszállva magától, csak mert az FBI egyik parancsnoka, és egyben az ő tanára a tulajdon apja. A legújabb ügyfelemet egyébként alig egy hete kaptam. Mit is mondhatnék még? Azt hiszem áttérek egy kicsit a munkára, ha már úgyis mindig piszkálsz, hogy én arról soha nem mesélek neked. A legújabb ügyfelem... hát... csak annyit róla, hogy borzasztóan nehéz eset! Nem fogod elhinni, de a pasas egy VILLÁVAL végezte ki az anyját, és egy hónapig rejtegette a hulláját, csakhogy ne derüljön ki, hogy meghalt, és hogy így az ő markába kerüljön a nő nyugdíja. Beteg elme! Legszívesebben nem is vállaltam volna, de tudtam, hogy egy bonyolult ügy majd segít abban, hogy a munkámra koncentráljak, és ne arra, hogy mi van veled. De ami még jobb, találtunk Averyvel azért még itt más elfoglaltságot is magunknak! Egyszerűen nevetségesnek tartjuk, hogy harminc év házasság után, ilyen öreg fejjel el akarnak válni apáék. Tiszta vicc az egész! Úgyse találnának már az ő korukba mást maguk mellé. Minden áron azon dolgozunk, hogy valahogy újra összeboronáljuk őket, ami elég nehéz feladatnak bizonyul, de mint tudod, imádom a bonyolult ügyeket! Nem is tudom, hogy mit írhatnék még, ami újdonság lehetne a számodra. Talán csak annyi, hogy az idióta szomszédunk már megint hepciáskodik valami miatt, és hogy meghalt az aranyhalunk. Azt hiszem, hogy egy jó ideig még hanyagolhatjuk ezután a gyerekvállalást.
Nagyon vigyázz odakint magadra, és írj minél hamarabb! Nagyon várunk haza, őrülten hiányzol!
Szeretlek!

UI: Azt a múltkori képet remélem nem mutattad meg a mocsok haverjaidnak! Razz

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Shirley Marion Montgomery Shirley Marion Montgomery I_icon_minitime13.04.13 21:12

Shirley Montgomery!
Azt kell, hogy mondjam nagyon is betekintést nyerhettem a kulisszák mögé, talán még többet is megtudtam mint kellett volna. Egyébként tetszett a történet és mivel minden megfelelt a kritériumoknak, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Kislány irány a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Shirley Marion Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Bastian Montgomery
» Avery Montgomery
» Montgomery Blake
» Bastian Montgomery Irodája
» Alice Kathleen Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-