welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Aaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_lcapAaron&Mia - Privát megbeszélés Voting_barAaron&Mia - Privát megbeszélés Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Aaron&Mia - Privát megbeszélés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime31.07.13 14:25

Aaron&Mia



Az utóbbi napokban újabb problémás fordulóponthoz érkeztem: Derek... Miután kikerültem még tíz évvel ezelőtt abból az árvaházból, ahol csak egymásban bízhattunk, és ahol ugyanaz a cél vezérelte mind a kettőnket, teljesen meg voltam győződve róla, hogy többet soha a büdös életben nem látom viszont, erre milyen lapot vet elém a sors?! Újra egy útvesztőbe kerülünk, újra közösek a céljaink. Egyedül, ami változott, azok mi vagyunk.
Derek akkora egy arrogáns jóképű seggfej lett, hogy a kitartásom mellette őszinte csodálatot érdemel. Bízom benne, hogy idővel majd visszavesz a pofijából és kicsit lejjebb ereszkedik arról a bizonyos magas lóról, bár inkább nem reménykedem. Csak azt tudom, hogy fölösleges idő elszarás abban bíznom, hogy minden olyan lehet majd, mint amilyen régen is volt és, hogy onnan folytatódhat a sztorink, ahol anno félbeszakadt. Ő nem lesz többé az a dacos tizenhat éves, neveletlen, kitörni vágyó kamasz, mint volt, én pedig nem leszek többé az a tizenöt éves, elviselhetetlen kis dög, aki félt a sötéttől és a vihartól és aki mindig menedéket talált nála, ha szüksége volt rá. Most meg? Inkább nem is jellemezném azt a természeti katasztrófával egyenlő izét, ami köztünk van. Egy a lényeg, hogy pillanatok alatt felforr tőle az agyvizem.
Mivel egyedül csak ma vagyok szabad, eljött az ideje annak, hogy újabb kockázatot vállaljak. Minden hónapban egyszer összeülök Aaronnal, hogy tárgyaljunk az ügyemről. Ő az első olyan férfi, aki nem a csillogó trófeát, a prédát látja bennem, akit egy kis pénzért cserébe rávehet arra, hogy széttegye neki a lábát. Igazából még mindig nem tudom elhinni, hogy nem köpött a zsernyák haverjainál, de jobb, ha nem bízom el magam. Még a végén a kelleténél is jobban beleloholok ebbe a kivételes helyzetbe, és holnap már dörömbölni fognak az ajtómon, hogy bilincsbe verve elhurcoljanak a söpredékek közé abba az istállóba, én meg köszönöm alásan, nem kérek több kalitkába zárva töltött évet az életembe!
Az alvilági körökben könnyű információkhoz jutnia az embernek. Többnyire azt is megtudod, amit nem akarsz. Így sikerült címet kapnom egy olyan hotelról, ahol már több, nagyobb rangú bűnözőnek is sikerült lelepleződés nélkül elbújnia a kíváncsi, pénzéhes szemek elől, amik kifejezetten az olyan szenny emberekre vannak kiéleződve, akiknek több milliós vérdíj van a fejükre tűzve. Lényeg, a lényeg, kis cselezgetések árán kivettem mára egy szobát, ahol nyugodtan eltársaloghatok az én kis korrupt zsarukámmal, akinek perceken belül meg kellene érkeznie. Félre értés ne essék, nincs vele semmiféle mocskos, perverz célom. Nincs szükségem magamutogatásra, kurvulásra, hogy az oldalamon tudhassam. Már a kezdetek kezdete óta az én csapatomban játszik, és nagyon jól tudja, hogy nem lenne belőle semmiféle haszna, ha kilépne.
Egy egyszerű -semmi csicsa, semmi habos-babos ízléstelen szarságok-, szobát vettem ki mára. Az egyetlen érték, ami benne van az a hűtött minibár és egy fekete bőrkanapé, amin jelenleg is bőszen kortyolgatom a karfára feldobott lábakkal egymagamban a skót whiskyt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime31.07.13 15:28




Kezdem piszkosul élvezni a helyzetet, az a nagy gond. Míg hetekkel ez előtt abban e voltam biztos, hogy élek vagy halok, addig most úgy ücsörgök békésen az irodámban, mintha minden a legnagyobb rendben lenne és nem feketén melóznék az FBI-osokkal. Tulajdonképpen nem vagyok túl lelkiismeretes az embereinkkel, viszont az a baj, hogy belefeledkezek abba amit csinálok, és már a tegnapi a második alkalom, hogy nem csináltam meg azt, amit keresztapámék kértek. Első sorban mert mindig akkor kezdek bele, amikor valaki meg akar jelenni. Ilyenkor eltolom, hogy majd később folytatom, de szokásomhoz híven nem lesz belőle semmi. A másik lehetőség pedig az, hogy valami mással kellene foglalkoznom, ami nem tűr halasztást. És tessék, itt is vannak a gondok, első sorban a fenyegetések és a keresztapámtól érkező rosszallások.
Halk sóhajjal csukom be az aktákat amit Nadia két órája az orrom alá nyomott, hogy nézzem át őket és értékeljem. Tényleg jó meló ez az FBI-os cucc, viszont az állandó irodában töltött órák kikészítenek és semmi de semmi kedvem ahhoz, hogy egész nap ne csináljak semmit csak körmöljek, ügyeljek arra, hogy milyen szögben dőlnek a betűk, milyen cirádásak, és, hogy ne legyenek vastagabbak 0.5 mm-nél, különben hűha! Mikor viszont akció van! Gyerekek, annál nincs is jobb érzés. Lehet, hogy odáig vagyok a lövöldözésért valamint imádom az érzést, ahogy az adrenalinszintem ugrik egy nagyot, mikor meglátom azt a személyt, akit likvidálni kell, vagy csak szimplán nyakon csípni mert épp elég hülyeséget csinált már ahhoz, hogy kiérdemeljen egy puhának és díszesnek nem mondható börtöncellát.
De mivel mára vége a műszaknak, irány Mia! Egy ideje már foglalkozok az ügyével és "jó rendőr" módjára nem ártana elérnem azt, hogy bemocskolt nevét végre egy csinos kis tollseprűvel lesepregessem. Ez a lány nem érdemli meg, hogy a társaim üldözzék. Én hiszem azt, hogy megvolt az oka annak, hogy meg kellett ölnie azt az embert.
A megadott hotel előtt leparkolva bevágom magam mögött a Challenger ajtaját és már indulok is a recepció felé. Nem tűnök túl hivatalosnak lévén, hogy Mia előtt nem kell jól nevelt zsaruként fellépnem. Egy egyszerű fekete farmer, szürke póló és szintén fekete bőrdzseki van rajtam. Fogalmam sincs, hogy miért néz rám úgy a vénasszony a pult mögött, mintha egy földönkívüli lennék, de essünk túl rajta...
- Jó napot, Natalie Sparks szobáját keresném - felvont szemöldökkel figyel és már tenné is fel a kérdést, hogy ki vagyok és mit akarok, mire kikapva dzsekim belső zsebéből a jelvényemet, lecsapom elé az asztalra.
- Egy barátja vagyok és beszélni szeretnék vele. Rég nem találkoztunk már... Remélem nem kell tovább magyarázkodnom - vonom fel a szemöldökömet, mire megrázza a fejét és már mondja is a szoba számot.
- Köszönöm - bár némi flegmaság kihallatszik a hangomból, mégis elég emberinek nevezhetem magam viselkedés terén. Megcélozva hát a liftet, felfurikázok az adott emeletig, hogy lefékezve a szoba előtt bekopogjak... vagy itt lesz, vagy nem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime31.07.13 18:53

Nem mondom, akárhova csak néztem, a folyosókon, a liftben, egy-egy sarkon, lépcsőfordulónál, egyszóval mindenhol csak működésben lévő kamerákat láttam felszerelve a falakon, amik kíváncsian forogtak ide-oda, mintha csak szánt szándékuk lett volna, hogy beparáztassanak, vagy egyszerűen csak belém beszéljenek ráadásként még egy kis üldözési mániát is. Csak akkor könnyebbültem meg, amikor becsukhattam magam mögött a szobám ajtaját, és körbenézve egy kamerát sem láttam.
Utam rögvest a minibárhoz vezetett, hogy keressek magamnak valami olyan italt, ami segíthet az idegeimen, de egyben fel is frissíthet. Végül maradt a jól bevált Skót whisky, és így már egészen lazán állok elébe a találkozásnak. Igazából csípem Aaront. Sokat köszönhetek már neki. Ha ő nincs ott Connecticutban abban a szállodában, amikor én is, és nem vonja el a portás és recepciós figyelmét, hogy kisurranhassak, akkor talán már a börtön női részlegében rohadnék, vagy az elmegyógyban, tekintettel arra, hogy milyen állapotok uralkodnak egy börtönben, főleg úgy, ha egy cellában össze vagy zárva legalább négy-öt idegen luvnyával.

-Tessék! - Nem mondom, azért összerezzenek a kopogásra, de amikor az ajtó nyílik, és előbukkan mögüle Aaron magas, megtermett alakja, nyugalmat sugárzó helyes profilja, a csepp ijedtségem is elszáll, ami még volt, és hajlandó vagyok felállni a kanapéról, hogy egy visszafogott, sanda mosollyal üdvözölhessem.
-Már vártalak. Gyere, ülj le. - Kínálom hellyel úgy, ahogy azt az illem is diktálja, majd lehúzom a kissé felcsúszott ruhámat, és eltipegek a minibárig.
-Whisky, vodka vaaagy bor, esetleg martini? - Nézek hátra rá vállam felett, kíváncsian várva a választ, egyik térdemet várakozóan berogyasztva, és ha sikerül választania, már töltöm is pohárba a kért italt, és pillanatokon belül a kanapén vagyok mellette a sarkaimon ülve, és az italt felé nyújtva.
-Mit derítettél ki eddig? - Térek rá szinte azonnal a tárgyra, ahogy idegesen forgatni kezdem a poharamat a kezemben, hogy a jégkockák hamarabb elolvadhassanak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime31.07.13 19:56




Nem valami jó ez a hely Mia-nak. Minden tele van kamerákkal, ráadásul még a recepciós vénasszony is úgy meregeti a szemeit az emberek után, mintha életében nem látott volna magánál jól szituáltabbat. Nem kellett volna felmutatni a jelvényt, viszont gyanítom, hogy hosszú fecsegésben kezdett volna lévén, hogy nem engedhet fel úgy, hogy nem adom meg a nevemet és ezt meg azt. Ebből meg kösz, most pont nem kérek! Nem azért jöttem, hogy rendőrként a létemet bizonygassam. És, ha jobban belegondolok.. élvezet volt látni a banya meglepett, megilletődött képét. Ha nem lennék mosott szar, akkor biztos még képen is röhögtem volna, de jelenleg semmi affinitásom nem volt hozzá. Mondjuk az is biztos, hogy teljesen hülyének nézett volna lévén, hogy rendőr vagyok. Na jó, akárhonnan közelítem a témát, ugyan olyan szar a helyzet. Inkább hagyjuk, vonuljuk tovább.
Miután bekopogok, már meg is hallom a lány csilingelő hangját, így nem vagyok rest lenyomni a kilincset, hogy aztán bedugjam a fejem.
- Szia - mosolygok rá, s immáron teljesen bent is vagyok a nem nagy luxusú, viszont otthonosnak mondható térben.
Míg ő beéri egy sanda mosollyal, én sajnos nem, így amint mellé érek, magamhoz ölelem enyémhez képest apró alakját.
- Remélem tisztában vagy vele, hogy nem a legjobb helyet választottad?! Mellesleg jobb, ha majd gyorsan távozol, kicsit ráhoztam a frászt a konyhás nénire aki recepciósnak vallja magát - vigyorodok el, de már dobom is le magam a kanapéra, miután hellyel kínál.
- Ömm... egyelőre egy pohár víz elég lesz, kösz! - jelenleg úgy ki van száradva a szám az egész napos gürizés miatt - ami mellett nem jut még csak arra se időm, hogy igyak egy kortyot - hogy szó szerint téglát köpök. De minimum szivacsot.
Átvéve a felém nyújtott poharat, rögtön le is húzok belőle két-három kortyot, hogy aztán bele is kezdhessek. Mivel túl feltűnő lenne, ha egy aktatáskával rohangálnék rendőr létemre, ezért fejben és telefonon mentettem el a kellő adatokat.
- Semmi jót... - pillantok rá gyászos arccal.
- Mikor felkeresték a rokonokat, örökbefogadóidat, és rólad kérdeztek, a... a mostohabátyád elvileg bemártott. Azt mondta a nyomozóknak, hogy mikor hazament az egyik éjjel, te ittas állapotban, késsel hadonásztál, és rátámadtál. És ezért már nem csak emberölés a vád ellened, hanem testi sértés és alkohol fogyasztás is. Először azt beszéljük meg, hogy ez mennyire igaz? Félre értés ne essék, én nem tartalak hibásnak. De ha már dolgozok az ügyben, szeretnék tudni miérteket, hogyan-okat. Hogy mi történt akkor, miért mondja ezt a férfi? És még sorolhatnám - pillantok fel rá könyörgő szemekkel remélve, hogy nem ijed meg ettől, és mint jó barátnak, elmondja nekem, hogy mi történt akkor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime31.07.13 23:27

Örülök neki, hogy végre újra láthatom. Ha valakit, hát Aaront mindig szívesen fogadom! Annak ellenére, hogy neki kellene az első számú ellenségemnek lennie, mégis valahogy mellette érzem igazán csak biztonságban magam. Elvégre, kinek ne jönne jól egy rendőr haver, akiben teljesen megbízhat, és aki úgy és ott védi a seggét,ahol csak lehet? Ha Aaron nem lenne, lehet már én sem lennék szabad!
Nem szokásom csak úgy ingyen és bérmentve tiszteletet osztogatni -bizalmat meg még inkább nem-, de Aaron igazán kiérdemelte már az elmúlt fél év alatt, hogy tiszteletreméltóbb köszönthessem, ő mégis egy egyszerűbb, de mindennél jobban esőbb gesztushoz folyamodik.
Megkönnyebbülten engedek fel karjai között, és már viszonzom is az ölelést, úgy szívva be ingének élére vasalt gallérjáról az összetéveszthetetlen, kellemes Armani illatot, mintha még soha nem szagoltam volna rajta, pedig mindig ezt használja.

-Inkább mentem volna valami puccos bárba? - Kérdezem felvont szemöldökkel, értetlen tekintettel, ám a következők hallatán a létező összes vér kifut az arcomból, és úgy pislogok fel rá, mint aki először rosszul hallott. Hogy cseszd már meg Aaron, mit csináltál?!
-Mit műveltél? Ugye nem álltál neki hadonászni a stukkeroddal? - Kérem számon máris, ahogy gyanakvóan összeráncolom a homlokom és többször is végig mérem egymás után tetőtől talpig. Ha tényleg olyan gázos a helyzet, mint ahogy ő is vallja, akkor jobb lesz, ha már most megkezdem az óvintézkedéseket, de először is... innivaló.
-Te és a víz? Vigyázz, még a végén valami egészségeset is juttatsz a szervezetedbe! - Cukkolom jól megszokottan csak a miheztartás végett egy kiszélesedett mosollyal, majd kérésre a poharát csak vízzel töltöm meg, mindenesetre, a Skót whiskys üveget azért idekészítem a közelünkbe. Szüksége lehet még arra! És mint pár perccel később kiderül, jók voltak a megérzéseim. Minden porcikám remegni kezd a hirtelen támadt feszültségtől és idegességtől és amikor öntök magamnak még egy pohárral, egy kicsi mellé is lötykölődik belőle. Ezután viszont egyszerre, gondolkodás nélkül hajtom fel az egész pohár tartalmát, majd lecsapva azt a kis dohányzóasztalra, máris felpattanok, hogy idegességemet fel-alá járkálással csillapíthassam.
-Ez a... ez a Frank egy manipulatív, perverz görény! Hogy dögölne meg! - Szántják hátra remegő ujjaim a hajamat az arcomból ás homlokomból, majd váratlanul lefékezem és egyenesen Aaron előtt állok meg.
-Nem tettem ilyet! Lehet, hogy megmérgeztem a saját férjem, de azt is okkal tettem! Franket pedig soha nem bántottam, legalábbis így nem, pedig megérdemelte volna. - Arcom fájdalmasan, undorodva megvonaglik, ahogy felidéződnek bennem a tusolós élmények, amikor Frank megerőszakolt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime01.08.13 17:45




- Ne, egy bárba semmiképp - vigyorodok el. Olyan helyen szeretek túlzásokba esni az itókák láttán, úgyhogy inkább maradjon a szegényes körülmények között megrendezett találka egy hotelben.
Az ölelést követően megjegyzem, hogy lehet sietősen távoznia kellene, mivel nem a legbájosabb formámat mutattam a dagadt, bajszos hölgynek a recepción. Már csak a bibircsók hiányzik az álláról, na meg abból a vaskos, szőrszál. Undorító.
- Ehm, nem. Odáig nem fajultak a gondok, viszont tény és való, hogy lecsaptam elé az asztalra a jelvényemet, hátha hamarabb kapcsol az agya. Jól van mit tehettem volna? Már láttam az arcán a "nem adhatom ki a vendégeim szobájának számát senkinek még akkor se, ha maga az Atya Úristen!" kifejezést. És az ilyet cseppet se tolerálom - vázolom fel neki gyorsan a helyzetet, miután meglátom kétségbeesett arckifejezését.
- De hidd el, nem tennék neked keresztbe egy ilyen lehetőséggel. Max együtt távozunk vigyorogva, egymásba karolva - vonok vállat és ezzel már ülök is le a hátsómra, hogy aztán kérdésére válaszolva egy kis vízért esdekeljek. Igaz nem szükséges.
- Majd később jöhet a többi. Egyelőre csak a szomjamat... a tényleges szomjamat akarom oltani jó? - lesek fel rá vigyorogva. Ha nem lennék szomjas mint a dög, akkor bizony mást kértem volna.
Kézremegése láttán egy pillanatra abbahagyom a dumálást, helyette felpillantok rá, hogy mi lesz a reakciója. De mivel az időnk véges, rögtön folytatom is. Mihelyst felpattan, kis híján én is így cselekszek, de belemarkolva a kanapé karfájára, megálljt tudok magamnak parancsolni, helyette csak összerezzenek.
- Jó ég, ne tegyél ilyen hirtelen mozdulatokat ha kérhetném, mert kifogok ugrani a gatyámból - motyogok az orrom alatt.
- Mia, inkább ülj le szépen, és meséld el, hogy mi történt. Segíthet - teszem hozzá, hátha ez valamelyest megnyugtatja, ha netán ne akarna róla beszélni. Rendőr vagyok, és ha már egyszer az ügyében dolgozok - persze tilosban - akkor erről is tudnom kell. És ami azt illeti... valamiért úgy érzem, fel kell készülnöm arra, amit mondani fog.
Épp ezért kapom fel gyorsan a poharamat, hogy kiürítsem a tartalmát, majd az elénk tett Whiskyből töltsek egy keveset. Mivel ma nemes ügy érdekében járok utána dolgoknak, jó lenne, ha ennél a menetnél le is állnék. Nem vedelni jöttem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime01.08.13 19:34

Nem is igazán állt szándékomban a dolog! Egy hónapban csak egyszer engedem meg magamnak, hogy olyan nyüzsgő helyre menjek, és jelentem, ebben a hónapban már megvolt, szóval, egy jó darabig még várnom kell a következő alkalomig! Na persze, nem mintha olyan húúúú de marhára a kedvemre lennének az olyan esték, amikor egy pohár koktélt sem tudok anélkül meginni, hogy ne tapadna rám valami drogos, vagy seggrészeg alak, esetleg egy józan műmájer csávó. A rúdtáncos csajok vonagló testére meg valamiért nem verem a nyálam...
-Oké oké, nem kell magyarázkodnod, de akkor is lehettél volna óvatosabb! Nem akarom, hogy még mélyebbre merülni a szarban! Így is hálát adhatok érte, hogy legalább még nem hullámzik... - Mondom szemet forgatva, egy keserves, mélyről jövő sóhajjal együtt, majd valamelyest lehiggadok -elvégre, mégis csak zsaru, annak a banyának pedig szerintem nem célja rendőrt hívni rá-, és máris úgy kezdek el viselkedni, mint ahogy az egy vendégszerető emberhez is illik. Távol álljon tőlem ez a bevett szokás! Aaront is csak azért sürgöm így körbe, hogy minél hamarabb révbe érjünk, és hogy kijuthassak az államokból! Új életet akarok kezdeni új névvel, új személy azonossággal valahol jó messze Európában, ahova talán még nem ért el a hírem. De, hogy mindezt megtehessem, először azt kell elintéznem, hogy valahogy átjussak a határon. Az lesz a legnehezebb. Kezdek begolyózni ettől az állandó kilátástalanságtól és rettegéstől.
-Oké, nagyfiú, értettem! - Sandítok felé sunyin, szórakozott hangnemet választva meg szavaimnak, ahogy töltök neki a hűtött vízből és a kezébe nyomom a poharát, hogy kezdetét vehesse a kínos faggatózás.
Tudtam, hogy nem lesz valami egyszerű menet, de arra nem számítottam, hogy az is kiderül, hogy még valami kamu vádat is emeltek ellenem.

-Segáz, nem vagyok szégyenlős, csak teljesen nyugodtan! - Sütök el egy szánalmas poént, amikor már előtte toporgok és képtelen vagyok magamhoz térni a döbbenetből, amit szavaival okozott az imént. Mindig is tudtam, hogy Frank egy semmire kellő szemétláda korcs, de hogy ennyire..?!
-Mi? Nem! Nem lényeg, nem akarok róla beszélni. Különben sem segítene a helyzetemen, ha tudnál róla... - És tényleg nem mennék túl sokra azzal, ha leszednék a vállamról ezt a hazug, valótlan vádat.
Hogy ne kelljen Aaronnak kiugrania a gatyájából, visszarogyok mellé a kanapéra és felé tartom a poharam, jelezvén, hogy whiskyt kérek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime04.08.13 22:35



- Nem hiszem, hogy pont rád kezdene el gyanakodni lévén, hogy voltam olyan jó fej, hogy azt mondtam a barátod vagyok. És ha egyszer megígértem, hogy vigyázni fogok rád és segítek, akkor az úgy is van, nem fogom még jobban bepiszkolni a nevedet. Ha valaki, hát akkor én nem tartozok ebbe a halmazba - magyarázok a tőlem telhető leghatározottabb hangnememen nem is engedve neki, hogy akárcsak egyszer is beleszóljon. Felesleges rizsázásokból most amúgy se kérek, de szerintem ő se.
A nagyfiús szövegére nem is reagálok, helyette belekapaszkodok a pohárba, hogy annak nagy részét letudjam borítani. Szükség van most rá!
Felvázolom neki, hogy mi a nagy büdös helyzet a háza táján. A kilátásaink nem a legjobbak, és ezt azonnal orvosolni kell, különben már én se tehetek érte semmit akkor se, ha nagyon akarok. Nem vagyok ügyvéd, csak egy "FBI-os" aki tud tenni róla, hogy a lány neve tiszta legyen és elérje azt, amit akar, vagyis kijutni az államokból, mielőtt tényleg elszabadulna körülötte a pokol. De ahhoz először is tisztázni kell vele valamit, és úgy néz ki, hogy nem nagyon fog menni, ha ilyen tagadó és bizonytalan. Hogy nem segítene a helyzetén? Nem a fenét! Ekkora bolond ne legyen már!
- Mia... - nyomkodom meg az orrnyergemet, és hátradőlve a kanapén beletúrok a hajamba - tudod, ez nem így működik.
Mikor töltök a poharamba a whisky-ből, ő is nyújtja felém, hogy kér, így eleget téve kérésének, máris löttyintek egy keveset neki.
- Figyelj. Első sorban rendőr vagyok, és ha már dolgozok az ügyedben, akkor tényleg tudnom kell róla. És ha már egy ilyet is a nyakadba aggattak, tudnom kell arról, hogy miért. Hogy mi van a háttérben. Ha tényleg ki akarlak beszéli a rendőrség keze közül, erre is szükség van, mert úgy állítanak most be, mint egy ön és közveszélyes nőt, akinek a hidegen a helye. És ha ezt most megcáfolnád, akkor tényleg nemes cél érdekében küzdök. De ha kiderül, hogy tényleg csináltál vele valamit, csak nem mondod el, hogy mit, én mégis neked adok igazat és téged védelek, azzal nem csak téged, de magamat is szarba keverem. Szóval még egyszer szépen megkérlek rá. Tedd félre az aggályaidat, és mint... rendőrnek... nem is, mint jó barátnak, mond el, hogy mi történt akkor. Segíteni szeretnék. Aztán majd a felemlegetett emlékeknek hála, bőgünk együtt jó? Csak kell hozzá még pár pohár tömény - mosolyodok el, s próbálok némi viccet, jókedvet is csalni a témába. Elfogadom, ha nem akar róla beszélni, de be kell látnia, hogy ez a mi esetünkben elengedhetetlen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime05.08.13 13:28

Nem mondom, egy percre tényleg tele lett kicsit a gatyám, ahogy megemlítette, hogy a recepciós banya furcsán nézett rá és, hogy talán gyanakszik is. Az már egyszer holt biztos, hogy ide se fogok többet jönni! Na, nem mintha szándékomban állt volna. Elég megfontolt és előrelátó -na meg óvatos-, vagyok ahhoz, hogy minden apró kis részletre odafigyeljek -már ami a bujdosásomat illeti-, így az is elég egyértelmű, hogy nem vagyok annyira üres fejű tyúk, hogy ugyanabba a szállodába többször is elzarándokoljak. Mázlim van, hogy Vegas egy szálloda paradicsom, és hogy szinte minden sarkon hotelokat talál az ember. Ameddig nem találkoztam újra Derekkel, addig az volt a terv, hogy három napnál többet egy szállodában sem töltök, és hogy mindig más és más álnevet használva jelentkezem be az újabb és újabb hotelokba pár napra.
-Tudod, megnyugtató, hogy van ezen a rohadt világon legalább egy olyan ember, akiben teljesen bízhatok. - Fúrom bele tekintetemet az övébe, és már-már olyan hangnemet ütök meg, mintha meg akarnám győzni őt. Túl sokszor kellett már csalódnom ahhoz, hogy képes legyek könnyen megbízni minden jött-ment emberbe. Az életem hazugságokon alapszik, az ismeretségi köröm pedig csaló férgekből tevődik össze.
A belé vetett bizalmam mégis megingani látszik, amikor kitér az egész Frankes mizériára. Minden nap arra törekszem, hogy valahogy elfelejtsem a mellé és az álszent családomhoz láncolt pokoli hét évemet, de sokszor úgy érzem, hogy teljesen fölöslegesen küzdök az elmémmel. Vannak olyan harcok, amiket nem vívhatok meg győztesen.

-Ha azt mondom, hogy nem javultam meg, és hogy most sem élek éppen törvénytisztelő állampolgárhoz méltó életet, akkor is képes lennél tenni azért, hogy valahogy kijuttass ebből a fertőzött földi pokolból? - Marnak rá ujjaim az eddigieknél is szorosabban a barázdás whiskys pohárra, ahogy komolyan tartom a tekintetét. Azt akarom, hogy igazat mondjon. Látni akarom a szemeiben, hogy továbbra is megbízhatok benne és, hogy nem ő lesz a következő olyan ember, aki elől majd menekülnöm kell! Ha ezt nem tudom meg itt és most biztosra, akkor a mai naptól kezdve nekünk nincs több közünk egymáshoz, és akár itt és most búcsút is inthetünk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Aaron&Mia - Privát megbeszélés Aaron&Mia - Privát megbeszélés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Aaron&Mia - Privát megbeszélés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Aurora & Aaron
» Aaron D. Graham
» Aaron & Sidney - Átvertél?
» Aaron Nowell-Ross
» Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Piero hotel és szálloda :: 3-12. szint-