welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Phoebe Alexia Davis  Vote_lcapPhoebe Alexia Davis  Voting_barPhoebe Alexia Davis  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Phoebe Alexia Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Phoebe Alexia Davis Phoebe Alexia Davis  I_icon_minitime20.05.14 23:53

Phoebe Davis


Név: Phoebe Alexia Davis
Becenév: Phoebe, Lexi
Születése hely, idő: 1992.12.08 & Los Angeles, Kalifornia
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Shelley Hennig
Ki vagyok én...?!

Külső… Mit is mondhatnék el a külsőmről? Lássuk csak… Szemeim csodaszép csokoládébarna színűek és igazán figyelem felkeltőek. Mindig gyönyörű szépen ragyognak, s úgy tudok velük nézni, mintha az ember veséjébe látnék. Szemöldököm szépen ívelt és természetes formájú, ami arcom bájos vonásait még jobban kiemeli. Ajkaim közepesen teltek és formásak, de alsó ajkam egy árnyalatnyival talán teltebb. Igazán tipikus modell alkatom van és a magam 173 cm-vel nyugodtan dolgozhatnék a kifutókon is, valahogy mégsem azt az életet választottam. Lábaim hosszúak, és formásak, amelyeket általában mégis nadrágba bújtatok, hála a munkámnak. Hajam mindig is nagyon hosszú volt, ez most sincs igazán másként, körülbelül a hátam közepéig érhet. Csillogó természetes barna színben pompázik és az esetek többségében hullámos tincsekben keretezi az arcomat. Bőröm makulátlan és bársonyos tapintású. Járásom könnyed, kecses a sok futásnak köszönhetően. A ruhatáramban megtalálhatóak farmerok és pólók, de az olyan ruhadarabok is amelyek többet engednek felfedni női lényemből. Amikor sminkkelem magam akkor általában a természetes színeket szeretem használni, de persze akadnak néha kivételek is. Ami pedig a belsőmet illeti… Mit is mondhatnék. Soha nem voltam az a fajta ember, aki körül megállt a víz. Szeretem, hogy ha a zajlanak a dolgok körülöttem, de azt még inkább, ha én vagyok a középpontban. Imádok az emberekkel úgy játszani, mint a macska az egérrel. Minden lehetőséget és alkalmat kihasználok, hogy elérjem a céljaimat. Sokszor szoktam „színészkedni” ezzel is bebizonyítva, hogy az emberek mennyire nem figyelnek a másikra. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló típus vagyok, aki ha kell ártatlan, védtelen kislány; olykor komoly felnőtt; hol pedig igazi végzet asszonyává változik... és ami a legfontosabb, sohasem tudhatod, épp melyik énemmel állsz szemben. Nagyon tudok szeretni, de ha valaki megbánt azzal kegyetlenül viselkedek. Hűséges vagyok mind a kapcsolataiban, mind az ígéreteiben. Nem egyszerű tőlem megszabadulni, mert megdöbbentően makacs a természetem. Útálom a pókokat, ugyanis Araknofóbiás vagyok. Ez annyit takar, hogy félek a pókoktól, sőt mi több, egyenesen rettegek tőlük. Imádom a frissen nyírt fű illatát. Számtalan olyan barátom van akiket igazán szeretek és rettenetesen közel állnak a szívemhez, mégis rettenetesen magányosnak érzem magam. Igaz, hogy nem szoktam hazudni, annyit... de néha így kívánja az élet.  Szerelem? Érdekes és különleges dolog ami már számtalanszor bekopogtatott a szívem ajtaján, de jelenleg ismételten a szinglik átlagos mindennapjait élem.
Életem, létem, világom

A nevem Phoebe Alexia Davis, és egy gyönyörű decemberi napon láttam meg a napvilágot Los Angeles egyik leghíresebb magánklinikáján. A szüleim az egyik legsikeresebb és leggazdagabb emberei közé taroznak a környékünknek. Eléggé nagy családba születtem bele, hiszen apának három testvére van, akiknek már mind született legalább egy gyermeke, és akkor még ott vannak a nagyszüleim is. Néha úgy érzem magam egy-egy nagyobb ünnepen, mint ha egy olasz szappanoperában lennék. De ez csöppet sem zavar, hiszen imádom a nyüzsgést, ami körülvesz. Szinte ez életet. Sok családtagommal ellentétben én szeretem a fényt és a csillogást. Imádom, hogyha én lehetek a középpontban, de talán ez az a tulajdonságom, ami elindított a hírnév felé. Miután befejeztem a középiskolát, megpályáztam egy helyet a világ egyik legszínvonalasabb művészeti kurzusára, ahová természetesen föl is vettek, hiszen én mindig megkapom, amit akarok. Így ment ez egész életemben, amit kiejtettem a számon azt azonnal meg is kapta. Ahogy az első tanítási napomon beléptem az iskolába, rögtön tudtam, hogy jó helyen járok. Már akkor láttam, hogy az ott az én világom. Fény, csillogás, hírnév és rengeteg tehetség. Annyira magával ragadott a sok látnivaló, hogy egy pillanatra nem figyeltem, és már is az ördög jóképű megtestesülésének karjaiban találtam magam. Amikor jelentkeztem még nem tudtam róla, hogy Ő is jelentkezett és fel is vették. Úgy éreztem magam, mint akit leforráztak. Ott állt előttem életem nagy szerelme és egyben legnagyobb ellenfele is. Ő számomra olyan volt, mint egy elérhetetlen kincs, talán az egyetlen a világon. Tudom, ez abszolút hülyeségnek hangzik, de így igaz. A gyermekkori barátságunk, a szüleink háborúskodása miatt tönkrement, majd az idő múlásával szép lassan gyűlöletbe fordult. De, mint azt a mondás is tartja, a szerelmet, csak egy hajszál választja el a gyűlölettől. Már pedig nálam ez pontosan így történt. Hamar rá kellett többen nem, hogy ha túl akarom él a közelében, akkor fel kell vennem a kesztyűt és legalább olyan népszerűnek, ha nem népszerűbbnek kell lennem, mint amilyen ő. Eközben az állandó szurkálódásaink, vitáink és csatározásaink, mind a kettőnknek meghozták a kellő eredményt. Mi lettünk az iskola legnépszerűbb diákjai. Azonban egy szerencsétlen véletlennek köszönhetően és az égiek nagy „szeretetének” köszönhetően az utolsó év záróvizsgájára beosztottak minket vizsgapartnereknek. Tudom, hogy csak szívni akarta a vérem és poénból vitt el arra a partira, mondván hátha összecsiszolódunk, de nem várt vége lett a dolognak. Az éjszaka végére egymás karjaiban kötöttünk ki. Majd ahogy teltek a napok, egyre többet beszélgettünk, egyre többet lógtunk együtt és egyre szaporodtak a titkos összebújásaink is. Igazán jól éreztük magunkat egymás társaságában. A félévi vizsga sikerességének megünnepléseként igazán kitettünk magunkért abban szép szállodai szobába, csak éppen azt felejtettem el, közölni vele, hogy másnap elutazom. Egészen Las Vegasig menekültem az elől a szerelem  elől amire mindig is vágytam. El tudom képzelni, hogy egy csöppet kiakadt, főleg azért mert ő tényleg szerette volna, hogy működjön, minden áron. Én viszont nem álltam készen arra, hogy mindenkivel szembe menjek miatta. Tudom, hogy nem volt éppen „felnőtt” nőhöz méltó a viselkedésem, pedig nagyon szeretem. Csak hát valljuk be őszintén úgy viselkedtem, mint egy gyáva nyuszi. De azért egyszer remélem meg tud nekem még bocsátani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Phoebe Alexia Davis Phoebe Alexia Davis  I_icon_minitime21.05.14 23:09




Phoebe Davis!
Aranyos kis történetet olvashattam. Remélem az említett férfi az életedben utánad fog jönni és leszel olyan bátor, hogy többet ne menekülj el tőle. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Lexi! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Phoebe Alexia Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Phoebe Grey
» Alexia Nazario
» Dr. Everett & Dr. Davis
» OMG! Kate & Dr. Davis
» Shannon Davis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-