welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_lcapMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Voting_barMindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna Mindenre fény derűl !  VIctor & Lyna - Page 2 I_icon_minitime22.02.15 21:40

Victor & Lyna


- Oké, hát nézd... Azt se felejtsük el, hogy még semmi sem biztos, csak találgatunk. - Ezt most mégis vele vagy inkább magammal szeretném jobban elhitetni? Mert éppen semmi sem biztos, csak elég valószínű és egy gyors teszt után már többet tudnék mondani, de... Én erre még nem állok készen. Fogalma sincs mit fogunk tenni akkor, hát nekem se nagyon, sőt egyáltalán nincs. Jelen pillanatban fogalmam sincs mihez kezdenék, ha kiderülne, hogy tényleg állapotos vagyok, már így is, most is a sírás kerülget, vagyis inkább a zokogás. Oké, azon nem nagyon kellene gondolkodnunk mégis hogyan lehetséges, mert a folyamat az világos és végig is mentünk rajta, nem is egyszer, de annyira nem akarom elhinni, egy részem mégis azt suttogja, hogy de igen, igaz és jobb, ha elkezdek azon rágódni mégis hogyan tovább és azt hiszem ezt előbb magamban kellene letisztáznom vagyis már nem tudom mit kellene csinálnom. Én még sosem gondolkodtam el azon mihez kezdenék hasonló helyzetben, de most legalább még dönthetek, önthetünk, még időben vagyunk, ha tényleg terhes vagyok. Nem akarok ráerőltetni egy gyereket és magamra se és abból ítélve, ahogyan rám néz könnyen leolvasható, hogy nem repes a boldogságtól, hogy akár apa is lehetne. Nekem pedig ennyi bőven elég. Mindig az első reakció a legőszintébb és ha most nem mondana semmit, akkor is világosan érteném, hogy nem örül neki és akkor még finoman is fogalmaztam.
- Ha akarod, reggel... - Reggel, na ez az, amit most nagyon nem akarok, hogy hamar eljöjjön. Fáradt vagyok. miután Victor segített eltámolyogni az ágyig az oldalamra feküdtem, magamra húztam a takarót, felhúzva mindkét lábam a lehető legkisebbre húztam össze magam, behunytam a szemem és vártam, hogy végre elaludjak és mire felébredek véget érjen ez a rémálom.

Vissza az elejére Go down

Mindenre fény derűl ! VIctor & Lyna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» I ♥ you - Victor & Lyna
» But to see her was to love her, love but her, and love her forever. Victor&Lyna
» Lyna & Abel
» Mein Kampf - Dexter & Lyna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Victor S. Hill lakása-