welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_lcapAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Voting_barAz egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime31.01.15 1:33

Ryan & Nina
Képtelen vagyok már tovább titkolózni előtte. Úgy érzem egyszerűen muszáj őszintének lennem vele, még ha ez azzal is fog járni, hogy már képtelen lesz megbízni bennem. Szeretem annyira, hogy ezt megtegyem, még ha iszonyúan haragudni is fog rám. Én már előbb el szerettem volna ezt mondani, de sosem volt megfelelő az alkalom. Ha már a megfelelő alkalomnál tartunk, akkor valójában ez sem az, de nem tudok tovább feküdni mellette, hozzábújni, rá mosolyogni, úgy hogy fogalma sincs arról, hogy valójában ki is az a nő, akinek az ágyában fekszik. Sosem hazudtam neki arról, hogy ki vagyok, de azt sem közöltem vele, hogy bizony hatalmas vagyont fogok örökölni és jelenleg a családomé több, mint fél város, hogy számtalan kaszinónk és különböző épületünk van, másról már nem is beszélve... Mégis szerettem volna hétköznapi életet élni egy kicsikét a saját magam ura lenni, megízlelni az önállóság izét, mielőtt elfoglalom a cégnél a helyemet. Nem hittem volna, hogy idő közben szerelmes leszek, hogy megtalálom életem férfiját és ami eddig fontos volt az életemben az már egyáltalán nem tud érdekelni. Az összes centről képes lennék lemondani, ha Ryan még ennek ellenére is képes lesz mellettem maradni. Mégis annyira félek a következményektől, de már annyira mardos a bűntudat, hogy eljött az idő, mikor színre kell lépnem.
- Valamit el kell mondanom neked...- Elfordítottam fejem, képtelen is lettem volna a szemébe nézni. - Valójában már régen el kellett volna, de nem volt elég bátorságom. Ami a bátorságot illeti... Nem tudom, hogy ezt hogyan is mondhatnám el. Félek. Mégis szeretlek annyira, hogy ezt a lépést megtegyem, még ha meg is fogsz utálni, amiért nem voltam hozzád teljesen őszinte. - Most sem sikerült egyből elé állnom a kész tényekkel, kell néhány másodperc, esetleg perc mire ki tudom nyögni mégis hol hibáztam a kapcsolatunk során.


❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime31.01.15 21:29








- Tényleg? - Morogtam, miközben az oldalamra szenvedtem magam, mert amit mi most az ágyban művelünk az szenvedés. - Akkor ki vele... Figyelek. - Nyomtam egy puha csókot a vállára, majd lejjebb küszködve magam bújtam hozzá. Igen. Általában én vagyok, aki halkan felébreszti hajnali háromkor, hogy a vállamban és a karomban lassan már nincsen vérkeringés, mert annyira elzsibbadtam, hogy arra ébredek fel, hogy nem bírom mozgatni és feküdjön lejjebb vagy feljebb, mindegy... Mist viszont én szeretném kicsit kiélvezni a helyzetet, hogy mellettem van, együtt vagyunk, az világon semmi dolgunk, ez a nap csak a miénk és ha rajtam múlik ki sem mászunk az ágyból egész álló nap.
- Édes, Te meg most mi a fenéről beszélsz? - Néztem fel rá meglepetten, mert fogalmam sincs miről beszél, arról meg aztán még kevésbé mivel lehet kapcsolatos, miről van szó, de még csak a célzása sem segít. De egy dolgot biztosan tudok... - Nem tudsz nekem olyat mondani, amiért képes lennék megutálni Téged. - Csókoltam bele a hasába és még mindig nem világos mi az, amit nem tudok, de tudnom kellene. Azt állítja, hogy nem volt velem őszinte? Na de mikor? Miért? És legfőképpen miben?
- Na jó, kezdjek aggódni? - Másztam hozzá feljebb, hogy a szemébe tudjak nézni. - Cica, mi a baj? - Néztem rá komolyan. Én is látom most már rajta, hogy valami nincs rendben és kezd ez nekem nem tetszeni és nem érdekel milyen nyers feldolgozásban, de most már tudni szeretném miről is van szó.



TAG | WORDS | NOTES

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime01.02.15 10:24

Ryan & Nina
- Bárcsak könnyű lenne ezt elmondani… - Felsóhajtottam. - Ha könnyen képes lett volna erről beszélni, akkor már rég elmondtam volna… - Aggódva haraptam alsó ajkamba, miközben mindvégig rá néztem. Tudtam, hogy minden meg fog változni közöttünk, ahogy beszámolok neki arról, hogy eddig miféle titkot rejtegettem előle. Ettől még a kapcsolatunk nem épült hazugságra, mert ami közöttünk történt az mind igaz volt. Mégis attól rettegek, hogy Ryan ezt egészen máshogy fogja gondolni, hogy már képtelen fog többet megbízni bennem. Sőt, legrosszabb esetben talán még szakítani is fog velem, amibe valószínűleg bele is halnék.
- Talán ezt máshogy fogod gondolni. Csak kérlek, tényleg ne utálj meg. – Mégis miért van iszonyú előérzetem?  Szeretném bemutatni a szüleimnek, de ahhoz előbb le kell magamról rántani a leplet, mert ha a hatalmas családi ház elé érünk, ahol személyzet fogadna minket, akkor ott helyben szembesülne mindennel.
- Ryan én tényleg sajnálom, hogy ezt már nem a kapcsolatunk legelején mondtam el… - Akkor ez annyira lényegtelennek tűnt, most viszont már elkerülhetetlen ezt bevallanom ahhoz, hogy tudja, hogy kivel bújik ágyban minden áldott este.
- A teljes nevem… - Elcsuklott a hangom, nehéz volt vissza tartani a kikívánkozó könnycseppeket. - Helena Nina Lemmer. – Kell ennél bármi többet mondanom? Szerintem Ryan már hallotta ezt a nevet, vagy legalábbis a családnevemmel tisztában van.



❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime02.02.15 21:32








- Nina, kezdesz megijeszteni... Miről van szó? Csak mondd el. - Neszél hozzám, folyamatosan csak mentegetőzik, szavai mégsem mondanak semmit se a számmora és ezzel a habozással egyre inkább aggodalmat kelt bennem, mert fogalmam sincs miről lehet szó. Mi az, amiről nem tudok, amit eddig nem volt elég bátorsága elmondani, amiért állítólag megfogom utálni? Ez őrültség és nincsen semmi értelme. Mert engedje meg, hogy had döntsek magam arról hogyan viszonyulok ahhoz, amit mondani fog. Talán jól, kevésbé jól vagy rosszul, nagyon rosszul, de egyre jobban kezd nyugtalanítani, úgy még inkább, hogy most már tudom, hogy van valami közöttünk, amiről nekem eddig a leghalványabb fogalmam nem volt. Ez még nem is akkora megbocsájthatatlan bűn, de abból ítélve ahogyan most rám néz... Mintha Ő már tudná, hogy egyáltalán nem fogom jól fogadni a dolgot és eléggé jól ismer már ahhoz, hogy tudjam valószínűleg akkor ebben igaza lesz.
- Lemmer... Vegas leggazdagabb családjai közé tartozok finoman fogalmazva. Fél Vegas August Lemmer kezében van. Mikor akartál szólni? - Keltem fel mellőle, mert ez a váratlan fejlemény róla meg a családjáról eléggé mellkason ütött. Nem ismerem a családot, de persze a névről hallottam már. August pedig nem kicsiben játszik. Ezt mindenki tudja, akinek van egy kis fogalma a város irányításáról. Ezek után még jó, hogy nem verem a seggem földhöz örömömben, hogy épp August Lemmer lányát kefélgetem, mert ennek a pasasnak maga a mindenható se lenne elég jó a kis hercegnője kezére.
- Neki mikor akartál szólni róla? Talán már valami üzletember, bankár, kaszinó tulajdonos, bróker vagy a fene se tudja kinek a menyasszonya vagy, csak Te még nem tudsz róla, hogy lehettél ennyire naiv? Én meg idióta... - Igen. Tényleg jobb lett volna, ha még a legelején közli velem, hogy ez a kapcsolat alapjaiban halálra van ítélve, de azért dugjunk párszor. Megoldható lett volna...



TAG | WORDS | NOTES

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime03.02.15 9:42

Ryan & Nina
- Ez nem olyan dolog, amit már az első randin közölhetnék… Nem akarom, hogy bárki is csak a pénzem miatt ítéljem meg, vagy az miatt szeressen… - Csalódtam már az emberekben nagyon sokat, voltak olyanok, akik tényleg csak az miatt voltak mellettem, mert tudták mennyire gazdag vagyok. Róla egy percig sem hittem, hogy érdekelné, hiszen úgy is velem volt, hogy nem tudta ki vagyok és mennyi pénz van a bankszámlámon. Eleinte ez még nem volt fontos, de aztán kezdett a kapcsolatunk egyre komolyabb szintekre lépni és nem bírtam tovább titkolózni előtte.
- Meséltem már a szüleimnek arról, hogy van valakim. Viszont ahhoz, hogy be tudjalak nekik mutatni ahhoz el kellett mondanom, hogy ki is vagyok valójában. – Nem tehetek arról, hogy gazdag családba születtem, hogy egyke vagyok és később mindent én fogok örökölni, viszont arról nagyon is tehetek, hogy hagytam, hogy idáig fajuljanak a dolgok. Előbb kellett volna bátrabbnak lennem.
- Nem vagyok senkinek sem a menyasszonya. Csak egyetlen egy személynek engedném meg, hogy gyűrűt húzzon az ujjamra. – Akkor már bajok vannak, hogy ha ki kellene fejtenem, hogy igen most is rá gondoltam. Szeretem és ezen semmi sem tud változtatni, még az sem ha esetleg apu nem kedvelné meg. Elvégre nem neki kell szeretni, hanem nekem és én már képtelen vagyok nélküle látni a jövőmet.
- Melletted az lehettem, aki valójában vagyok, hiszen nem vártad el tőlem, mint mindenki más, hogy gazdag illedelmes nőként viselkedjek. – Padlót is fognának a szüleim, ha tudnák még sört is ittam, sőt korsóból mikor Ryan szüleit látogattuk meg.
- Akármit is gondolsz most rólam azt tudnod kell, hogy minden másban őszinte voltam veled, egyedül csak ezt az egy dolgot titkoltam el előled. Szeretlek és csak remélni tudom, hogy ezek után a te érzelmeid irántam nem csapnak át szeretetből gyűlöletbe. – Apró darabokra törné a szívemet, ha ez miatt annyira kiábrándulna belőlem, hogy végül úgy döntene neki jobb lesz nélkülem.


❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime06.02.15 15:19








- De igen. Figyelj milyen egyszerű... Ryan nézd, ez a kapcsolat alapjaiban halálra van ítélve a méreg gazdag hátterem miatt, de kedvellek, nem akarom, hogy megszeress, de azért dugjunk párszor, oké? - Ezt nem hiszem el. De mire is számítottam? Ez nekem sosem ment. Valahol mindig elrontottam. Talán legfőképp azért, mert eddig egyszer sem akartam jól csinálni, kivéve most... De úgy látszik nekem ez egyszerűen nem jön össze. Nem ez az én életstílusom, hanem ellenkezőleg, pontosan az, amit most neki is vázoltam. Ez vagyok én. Nem pedig, aki próbálok lenni. Az egyetlen probléma mindezzel csak annyi, hogy már megszerettem, szeretem. De a dugjunk párszor alternatívába is belementem volna.
- Hát szerintem erre már nincs semmi szükség. - Így valahogy a dolgok tudatában már nincs annyira kedvem megismerni a szüleit. Mi értelme is lenne, ha egyszer a barátnőm sem ismerem már? A pokolba az egésszel.
- Te aztán tudod hogyan kell beszélni és semmit sem mondani. - Na meg persze idiótán magába bolondítani egy férfit. Ez a legtöbb nőnek megy. Igaz, hogy nem hazudott, de igazat sem mondott. Ez pedig nem egy olyan dolog, amit jobb nem tudni a másikról.
- Akkor jobb lesz, ha felkeresed, hogy most már idő van... - Keltem fel az ágyról, mert egyszerűn nem voltam már képes rá nézni, a szemébe nézni és nem is akartam. Szavai hallatán egész egyszerűen kitört belőlem a keserű nevetés, nem tudtam megállni, hogy ezen ne nevessem el magam. Hát ez jó. Remek.
- Azt sem tudom már, hogy ki is vagy valójában. - Fordultam vissza az ajtóból, mert valahogy ennél többet most inkább nem szeretnék hallani Tőle. Se róla, se a családjáról. Jelenleg nem érdekel semmi és senki. Momentán sokkal jobban foglalkoztat az, hogy hány üveg sör van a hűtőben és a gondolat, hogy bármennyi is az nem lesz elég ahhoz, hogy ezt megemésszem.
- Ami engem illet nem akarok többet hallani, egyelőre ennyivel is beteltem, azt hiszem. - Egy üveg sörrel a kezemben ültem le a kanapéra nappaliban . Az egyik kezem lelógatva a térdemről, a másikkal pedig a homlokom támasztottam meg arra összpontosítva hogyan maradjak most higgadt és nyugodt...



TAG | WORDS | NOTES

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime07.02.15 10:35

Ryan & Nina
Alig akartam elhinni, hogy tényleg ezt mondta, mégis jogosan. Megérdemeltem, sőt ennél még durvább dolgokat is a fejemhez vághatna. Nem hittem volna, hogy a közöttünk lévő kapcsolat ilyen komollyá fog alakulni, aztán pedig már nem volt bátorságom teljesen őszintének lenni vele. Pont ettől tartottam. Nem tehetek arról, hogy Lemmernek születtem, viszont arról tehetek, hogy túl gyáva voltam, előbb kellett volna már ezt a beszélgetést megejteni.
- Nincs halálra ítélve… Nekem nem csak egy játékszer voltál, akit kedvem szerint használhattam. Ezért nem akartam elmondani, tudtam, hogy nem fogod jól fogadni a hírt. Attól, hogy milliomos vagyok, attól még mindig ugyan az a nő vagyok, aki minden egyes éjszaka hozzád bújt. – Szegényen sokkal, de sokkal boldogabb lennék, mert a pénz mindig csak átok volt számomra. Most is ez miatt fog megromlani a kapcsolatunk, érzem… Bárcsak ne lenne ennyire büszke, bárcsak meg tudna nekem bocsájtani. Nem akarom úgy élni az életemet, hogy ilyen közel van hozzám és mégsem lehet az enyém. Egyszer már külön váltunk egymástól, akkor is majdnem bele pusztultam. Most nem élném túl.
A történtek ellenére is az a nő vagyok, akit már az első pillanatban megkedvelt, de ezt nem csak hinni szeretném, hanem Ryan szájából is hallani. Erre várhatok, talán egy örökké valóságon át. Fontos nekem, mégsem tudtam, hogy mit kellene tennem. Hosszú percekig csak ácsorogtam a szobában tehetetlenül, attól tartva, hogy ha utána megyek csak rontok az emígy sem fényes helyzetemen. Aztán mégis rászántam magam, hogy kimenjek a nappaliba már percekkel később, hátha valamennyire sikerült lenyugodnia.
- Szeretlek Ryan, fontos vagy nekem, nem akarlak elveszíteni. – Attól tartok, hogy most azon hezitál, hogy mitévő legyen, hogy egyáltalán képes lesz-e nekem valaha is megbocsájtani.  


❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime07.02.15 22:18








- Nem kihasználva érzem magam, csak becsapva. Szóval, ha ezzel azt akartad elérni, hogy érezem milyen vacakul voltál Te, akkor most kvittek lehetünk, de ez engem valahogy most nem vigasztal. Tény és való, hogy nem hazudtál, de igazat sem mondtál. Te hagytál könyörögni. Könyörögtem azért, bármit megtettem volna, hogy megbocsáss, próbálkoztam jóvá tenni a hibámat, mint még soha semmit, Te pedig csak hagytad egy szó nélkül, mikor Te az egész valódi életed hallgattad el előlem azt, hogy ki vagy... Bolondot csináltál belőlem. Ezek után engedd most meg nekem, hogy dühös legyek. - Mert az vagyok. Dühös, csalódott, kiábrándult. Ezt, ezt most tényleg nem vártam volna Tőle. Én hozzá képest egy nyitott könyv voltam a kapcsolatunkban. Ő pedig csak a legfontosabb dolgot hallgatta el magáról. Ez nem is olyan ügy, igaz?
- Nem fogom jól fogadni a hírt? Nina könyörgöm, ez nem egy olyan dolog, mintha szóltál volna, hogy holnap egész napos eső várható és ne induljak el esernyő nélkül. Te az egész korábbi életed elhallgattad előlem és meg kell hagyni jól csináltad, hogy semmit se sejtsek meg ebből. Ügyes. - Most mégis mit mondhatnék? Nem kellene ennyire kiakadnom? Szerintem viszont minden okom megvan rá.
- Lenne még valami, amiről tudnom kellene? - Kérdeztem keserűen, de nem fordultam felé. Esetleg egy vőlegény, egy gyerek? Inkább nem is akarom tudni. Sőt, már semmiről se akarok tudni, hallani. Nem érdekel. Egyszerűen nem érdekel.
- Az probléma. Mert ennek a kapcsolatnak, nekünk nincs közös jövőnk, tehát jobb, ha befejezzük további sérelmek nélkül. Meghátrálok, ha úgy tetszik. - Még mindig nem nézek rá, még mindig csak bámulok magam elé üres tekintettel. Meg sem próbálom? Az a helyzet, hogy nem látom értelmét.  



TAG | WORDS | NOTES

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime08.02.15 18:46

Ryan & Nina
Minden joga meg van ahhoz, hogy dühös legyen rám. Fordított esetben én már hisztérikusan, önmagamból kifordulva ordibáltam volna vele. Mégis csak remélni tudom, hogy szeret annyira, hogy megbocsájt nekem. Naiv volnék? Inkább csak hinni szeretnék abban, hogy a mi szerelmünk erős, hogy mindent kibír, még az ilyen súlyos titkokat is közöttünk.
- Nem akartam titkolózni előtted, de olyan szépen kezdett el alakulni a kapcsolatunk és fogalmam sem volt arról, hogy mikor kellene mindent bevallanom neked. Szeretlek és nekem nem tűnt fontosnak, hogy ki vagyok… Mert viszont szerettél. – Másoknak Helena Nina Lemmer vagyok, de neki csak Nina, az aki másnaposan köntösben nyitott neki ajtót, mikor az első találkozásunk megtörtént.
- Nincs! Minden másban őszinte voltam veled. Te sosem hallgattál el előlem semmit sem? – Nem is tudom, hogy mit sajnálok jobban, hogy eddig vártam ezzel, vagy hogy mégis csak elmondtam ezt neki. Húzhattam volna még a dolgot, hogy még néhány csodás hetet töltsünk együtt, mint egy szerelmes gerlepár, de nem tehettem ezt vele.
- Ennyi? – Remegő hangon kérdeztem. Egész testem megremegett, mintha csak szó szerint is fizikai fájdalom áradt volna minden egyes porcikámba. Szédülés, hányinger kezdett hatalmába keríteni, ahogy hatalmas könnycseppek kezdtek legördülni arcomon.
- Akkor nézz a szemembe és mondd azt, hogy nem szeretsz már, hogy annyira csalódtál bennem, hogy már látni sem bírsz. – Legszívesebben ordítottam volna, de csak suttogni tudtam.  


❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime11.02.15 12:19








- Nem tűnt fontosnak, hogy ki vagy? Ez most komoly? De nekem, az lett volna... Talán megérdemeltem volna, ha már viszont szeretlek, hogy tudjam kit szeretek. - Vannak hibáim, de azt megérdemeltem volna, hogy tudjam kinek mondom el minden egyes nap, hogy mennyire szeretem. Mert ez rám is tartozik, jobban mondva tartozna, de láthatóan Ő erről egészen másképp gondolkodik, neki ez nem fontos, nem fontos az, hogy őszinte legyen velem mindenben, elvégre nem olyan nagy valamiről van szó, éppen csak az egész város durván tíz leggazdagabb családjai közé tartozik, de az is lehet, hogy az ötbe is belefér. Ez valóban nem olyan lényeges. Apróság... És fel nem foghatom miért is vagyok most ennyire dühös.
- Arról, hogy ki vagyok? Nem, soha... Vannak hibáim, de az ezek szerint eszedbe se jutott, hogy megérdemelném, hogy tudjak kinek vallok szerelmet, kit ölelek magamhoz éjszakánként? - Mert ezek szerint nem. Dühös vagyok, de csalódott is egyben. Nem tudok mihez kezdeni ezzel az egész helyzettel. Gondolkodni akarok, ehhez viszont az kell, hogy egyedül legyek.
- Igen. Ennyi. Miért? Mit akarsz még hallani? Én eleget hallottam... - Azt hiszem sokat is és a gyomrom küszködik vele, mert egyelőre még nem tudja megemészteni, én sem. Rájöhettem volna, de annyira nem érdekelt, nem foglalkoztam semmivel, csak vele. Azt hiszem erre mondják, hogy vak szerelem. Felálltam a kanapéról, hogy közelebb lépjek hozzá és a szemébe tudjak nézni. Lassan simítottam végig ujjaimmal arcélén, miközben még mindig a szemébe néztem.
- Ezt Te sem akarhatod. - Nem fogom kimondani ezeket a szavakat, mert nem akarom bántani. Tehetetlenül engedtem le a kezem magam mellé, majd megkerülve mentem vissza a hálószobába, hogy felöltözzek, mert nem szeretnék így végighaladni az egész emeleten. Tiszteletben tartom, hogy ebben az épületben kicsik és idősek is laknak és kétlem, hogy az én felsőtestemre vagy az alsómra lennének kíváncsiak.  



TAG | WORDS | NOTES

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime11.02.15 17:25

Ryan & Nina
Elhagyhat? Vajon tényleg képes lesz rá pusztán büszkeségből? Iménti szavaiba próbálok erősen kapaszkodni, az előtt még azt mondta, hogy nem tudnék olyat mondani, amiért képes lenne megutálni… Ez még azelőtt volt, hogy mindent bevallottam neki. Félek, hogy az óta ezt már máshogy gondolja.
- Talán azzal kellett volna kezdenem az első randevúnkon, hogy: Helena Nina Lemmer vagyok, de szólíts csak Ninának mert a Helenát nem igazán szeretem és némi semmitmondó fecsegés után szóba kellett volna hoznom, hogy mennyi pénzem van? Sőt, talán azt is, hogy az – az étterem, ahová randizni vittél esetleg a családom, vagy az én nevemen van? – Ez nem ilyen egyszerű, bárcsak ilyen egyszerű lenne… Az-az átkozott pénz tehet minderről és a bátortalanságom, hogy csak most mertem ezt a szemébe mondani a teljes történetemet.
- Eddig a pénzemért bármit megkaptam, de tőled valami olyasmit kaptam, ami felbecsülhetetlen. Szerettél. Szavak sem kellettek ahhoz, hogy érezzem, de most félek, mert fogalmam sincs, hogy mit érzel mindezek után irántam… - Ismét lesütöttem tekintetemet.
- Most még az is jobb lenne, hogy ha dühösen kiabálnál velem… Megrémiszt ez a csend. Mintha már eldöntötted volna, hogy mit fogsz tenni. – És abban a pillanatban, ahogy kimondtam ezeket a szavakat döbbentem rá, hogy Ryan pontosan tudja mit akar lépni. Elszorult a szívem a belé hasító éles fájdalomtól. Tényleg ennyi lenne? Véget ért volna ezzel kettőnk kapcsolata? Akaratlanul is potyogni kezdtek könnyeim.
Könnyes szemeimmel alig láttam alakját magam előtt. Hatalmas, könnyes szemekkel pislogtam rá. Igaza van, tényleg nem akartam ezeket a szavakat hallani a szájából. Álltam ott megmeredve, tehetetlenül figyelve, hogy életem szerelme eltávolodik tőlem, szó szerint, s átvitt értelemben is.
- Kérlek, mondd azt, hogy csak egy kis időre van szükséged… - Oda lépve a hálószoba ajtóhoz halkan suttogtam szavaimat. Szerettem volna hallani, hogy minden rendben lesz, de ez csak illúzió lenne, mert ez kettőnk között túl bonyolult.  


❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime12.02.15 11:21








- Helena, Nina... Édes mindegy, nekem nem kell és nincs szükségem a pénzedre, az lenne, ha azért kellenél, akkor már jegygyűrű díszelegne a bal gyűrűs ujjadon, nem erről van szó. A kérdés az, hogy még meddig tudtad volna magadban tartani? Mennyiben van ennek köze ahhoz, hogy elvittelek a szüleimhez? Mennyiben van ennek köze a bűntudatodhoz? - Mindenesetre bízom benne, hogy így már könnyebb. Ha nem megyünk el Londonba, akkor ez az egész fel sem merül benne? Úgy érzi, ha én megtettem ezt a lépést, elvittem, bemutattam a szüleimnek, akkor neki is kötelessége, előbb viszont kénytelen színt vallani? Annyira nem akarom elhinni.
- Csalódtam... Nem először, csak most benned és ez egy kicsit jobban szíven ütött, mivel nem hittem volna, hogy ez megfog történni, most viszont úgy érzem már nem is ismerlek és jelen pillanatban keresem azt a nőt az előttem állóban, akibe beleszerettem. - Eléggé gyenge eredményekkel. Tulajdonképp hozzászokhattam volna már, mivel a kapcsolataim a múltban hát nem épp azért emlékszem rájuk, mert annyira működtek volna. Eddig vele, ez volt az egyetlen olyan működőképes kapcsolatom, amiben szabadnak éreztem magam és valóban boldoggá tett, hogy szerethettem. Ezek az érzések most mind-mind kezdenek elveszni.
- Te is nagyon jól tudod, hogy sosem kiabáltam veled. - Soha nem emeltem rá hangot, most sem fogok. Nem fogok vele kiabálni, még ha azt is akarná, akkor sem. Persze dühös vagyok, de ezt a dühömet nem rajta fogom levezetni. Sosem tettem. A korábbi kapcsolataimban másképp nem is tudtunk kommunikálni egymással, csak ha ordibáltunk és persze mindent egymás fejéhez vágtunk.
- Fogalmam sincs. Egyelőre maradjunk ennyiben... Igen, csak egy kis időre van szükségem. - Azt mondtam, amit hallani akart. Gondterhesen vettem egy mély levegőt, majd lassan kiengedtem és belebújtam a pólómba. Őszintén, egészen őszintén nem tudom. Most nem tudok ezen gondolkodni. Előbb kicsit ki kell szellőztetnem a fejem. Túl sok minden kavarog benne.  



TAG | WORDS | NOTES

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime15.02.15 21:00

Ryan & Nina
Egyetlen egy pillanatig sem merült fel bennem, hogy Ryan a pénzem miatt lenne velem, elvégre halovány elképzelése sem volt arról, hogy mennyire tehetős családból származok.
- Már régen el akartam mondani, de egyszerűen képtelen voltam rá. – Mardosott a bűntudat minden egyes pillanatban mikor vele voltam, mégis túlságosan féltem a reakciójához. Pontosan tudtam, hogy mi fog történni. Tisztában voltam azzal, hogy Ryan nem fog repesni örömében, de arra nem számítottam, hogy ennyire meg fogja viselni az igazság rólam.
- Mikor elvittél a szüleidhez akkor döbbentem rá igazán, hogy te mennyire komolyan gondolod a mi kapcsolatunkat. – Ami azt illeti én is nagyon komolyan gondoltam, de kettőnk közül Ryan állt előbb készen arra, hogy haza vigyen és bemutasson a szüleinek, testvérének.
- Én még mindig ugyan az a nő vagyok… - Erőtlenül próbáltam meggyőzni igazamról, ami teljesen felesleges, ha Ryan a fejébe vette, hogy már nem is tudja, hogy ki vagyok… Nem akartam még ennél is jobban sírni, de annyira gyengének, kicsinek, törékenynek éreztem magam… Nélküle senki vagyok.
- Pedig most nagyon is megérdemelném. – Rémisztő ez a csend, aggodalomra ad okot. Ilyenkor már késő aggódni, mégis pánikolok. Hiába könnyebbültem meg, már nem nyomja hatalmas súly a mellkasomat, de az eddiginél is erősebb bűntudat nyomaszt. Nem kellett volna elmondanom neki, vagy már az elején. Fogalmam sincs, de az már biztos, hogy nagyon elszúrtam.
- Komolyan ezt gondolod? – Hitetlenkedtem. Miért érzem úgy, hogy ha kilép az ajtón a kapcsolatunknak vége szakad, hogy csak azért mondja, hogy időre van szüksége, mert ezt szeretném hallani?


❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime18.02.15 19:28








- Talán hiba volt ennyire komolyan vennem kettőnket. Elvégre nekem sosem ment igazán ez a szerelmes maszlag... A lényeg, hogy mégis minden akaraterőmmel azon voltam, hogy ez most működjön, Te pedig úgy tűnik ennyire értékeltél. - Én pedig most meg is köszönöm. A folytatásban már nem vagyok érdekelt további elhallgatott dolgokban se róla, se semmiről, ami vele kapcsolatos. Ha ennyire tudta hogyan fogok reagálni, akkor azért is előbb el kellett volna mondania, mert ez az idő húzással csak rosszabb lett, de ezt Ő is beláthatja. Eleinte könnyebb lett volna, sokkal könnyebb, de Ú nem ezt az utat választotta. Visszagondolva olyan, mintha egy kapcsolatban külön-külön életet éltünk volna.
- Nekem nincs mit mondanom... - Ennyivel le is zártam azt, hogy miért is nem fogok üvölteni vele. Egyszerűen nem látom semmi értelmét. Nem dühös, sokkal inkább vagyok csalódott, de ez még nem elég ok, számomra legalábbis nem ahhoz, hogy ordibálni kezdjek vele. Őszintén szólva nem hinném, hogy attól is most jobb lenne. Inkább adnám ki fizikailag az indulataimat vagy fojtanám alkoholba, de akkor sem bántanám.
- Azt gondolom, hogy most túl nagy káosz van a fejemben és amíg nem látok tisztán, addig nem is fogom tudni mit akarok és addig nem tudok itt maradni.  Értsd meg... - Nekem ezen most tényleg nagyon komolyan el kell gondolkodnom. Nem akarok hazudni. Fogalmam sincs mennyi időre. Talán egy nap, egy hét, egy hónap... Nem tudom. Azt sem, hogy egyáltalán lesz-e még olyan, hogy mi. A lényeg, hogy én ezt most képtelen vagyok csak úgy folytatni, ahonnan abbahagytuk összebújva az ágyban, mintha mi sem történt volna.  



TAG | WORDS | NOTES

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime22.02.15 11:22

Ryan & Nina
Alig kaptam levegőt, csaknem fuldokoltam olyan erővel szorította össze mellkasomat a kétségbeesés. Mindvégig ettől tartottam, ami most be is következett. Ha vissza tudnám csinálni… Ezzel csak áltatom magam. Nincs semmi sem, amivel ezt jóvá tudnám tenni, amiért Ryan képes lenne nekem megbocsájtani. Hibáztam, a büntetésem pedig az fog lenni érte, hogy elveszítem azt a férfit, akit szeretek. Akit valaha is szerettem az életben.
- Ez még nem jelenti azt, hogy nem szeretlek… - Kétségbeesetten magyarázkodtam. - Mert még mindig szeretlek. – Talán ezért nem tudtam vele egészen őszinte lenni egészen mostanáig. Olyan boldog voltam mellette és féltem, ha megtudja ki is vagyok valójában akkor ez lesz… Ez a lehető legrosszabb, amit el tudtam képzelni és most minden rémálmom egy szempillanat alatt valóra válik.
- Megértem. – Elcsukló hangon szólaltam meg. Most mit meg nem adnék azért, ha inkább azt mondaná, hogy a történtek ellenére is még mindig szeret, hogy az irántam táplált érzelmei semmit sem változtak. Hogy ezen túl fogunk jutni és a kapcsolatunk erősebb lesz, mint valaha… Ezzel csak magamat ámítom, mert a valóság pont az ellenkezőjéről árulkodik.
- Ugye már sosem fogsz visszajönni? – Próbáltam arra gondolni, hogy van még számunkra remény, de kételkedni kezdtem benne szavai hallatán. Még sosem éreztem magam ennyire kicsinek és törékenynek. Bármit megtettem volna azért, hogy maradásra bírjam, mert attól féltem, hogy ha kisétál a lakásból hátra sem néz, hogy képes lesz maga mögött hagyni, ami közöttünk történt. Mégsem állhatok az útjába, ha menni akar.


❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime27.02.15 15:24








- Szóval, akkor ez számodra ez a szeretet azt jelenti, hogy hazudok önmagamról, hogy megszerettessem magam, utána pedig ártatlanul előállok az igazsággal? Előbb mindenki próbaidőn van, aztán ha valaki képes beléd szeretni, akkor kell a nyakába zúdítani mindent, ha pedig az a valaki véletlenül nem érti meg mi a francért nem lehetett volna az első perctől őszintének lenni, mert ugye most nem enne könnyebb, akkor kell kijátszani a szeretlek kártyát. - Sokkal nagyobb esélyt látok arra, hogy másképp álltam volna a dolgokhoz, ha nem vér ezzel ennyit, mert akárhogy is nézzük ez nem fair, nagyon nem. Én is voltam hibás a kapcsolatunkban, de ha jól emlékszem, csakhogy térden állva nem könyörögtem, de bármire hajlandó lettem volna. Ezzel nem arra célzok, hogy ezt várnám el Tőle, egyáltalán nem, csak szerintem nincs abban semmi meglepő, hogy így reagálok mindenre.
- Talán kezd onnan, hogy ezt most elrontottad és ne mindig Te legyél az áldozat, akit megbántottak és összetörtek. Tudod, most engem is megbántottál. Csalódtam... Látod, nem csak Te vagy rá képes. - Csak azért mert férfi vagyok még vannak érzéseim, érzek és most csalódtam. Nem törtem össze, de valahol mégis csak fáj ez az egész, mert ezt most nem érdemeltem meg. Nem tudtam, hogy még azért is nekem kell lépnem, hogy egyáltalán egyszer előálljon az igazsággal. Így visszamenőleg szinte biztos vagyok benne, hogy ha nem viszem el a szüleimhez és nem akarom bemutatni, akkor még mindig hallgatna erről. Szóval, bizonyos szempontól jobb is, hogy komolyan gondoltam meg nem is, mert így meg már abban nem vagyok biztos, hogy a továbbiakban is komolyan gondolom-e vele a kapcsolatunkat.
- Nem tudom Nina. Ennyi mindent ne várj Tőlem egyszerre. - Én még egyelőre csak ott tartok, hogy szükségem van egy kis időre és térre, hogy gondolkodni tudjak, azután nem tudom, meglátjuk. Egyszer már szenvedtem a hiányától plusz még bűntudatom is volt, most meglátjuk milyen érzés lesz. Az biztos, hogy ma leiszom magam és holnap valamikor irgalmatlanul másnaposan fogok felébredni, de jelenleg ennél tovább nem terveztem.  



TAG | WORDS | NOTES

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime03.03.15 15:41

Ryan & Nina
- Pontosan jól tudod, hogy mit érzek irántad, nem ez volt az első alkalom, hogy kimondtam, hogy szeretlek. – Rajta kívül még soha senkinek sem mondtam azt, hogy szeretem. Nem azért hozakodtam elő ezzel a kilenc betűs szóval, mert ezzel akartam magamhoz láncolni, megtartani... Mert talán most itt kevés lesz annyi, hogy szeretem, mégis tudnia kell. Hatalmas hibát követtem el, talán egy olyan hibát, amit sosem tudok helyrehozni, amit egész életemen át bánni fogok.
- Sajnálom, hogy előbb nem volt bátorságom teljesen őszintének lennem. Szerettem, hogy te csak az egyszerű szomszédlányt látod bennem, nem pedig az örökösnőt. – Sosem gondoltam azt, hogy neki számítana a pénzem, ezért valamiért nem is volt olyan fontos számomra, hogy tudassam vele, hogy a Lemmer család egyetlen gyerekeként egyszer minden az enyém fog lenni.
- Azt hiszed, nem vagyok tisztában azzal, hogy mennyire elrontottam? Pontosan jól tudom, hogy tőlem sokkal jobbat érdemelnél. – Már csak abban tudok reménykedni, hogy számítani fog neki bármit is, hogy az iránta táplált érzelmeim valódiak voltak és idővel meg tud nekem bocsájtani. Nélküle elveszett vagyok, sőt elképzelésem sincs, hogy hogyan élném túl, ha véget akarna vetni a kapcsolatunknak.
- Gondolom ezek után már képtelen vagy nekem hinni, de csak ezt az egy dolgot hallgattam el előled, bármi másban őszinte voltam hozzád. Csak remélni tudom, hogy az irántad táplált érzelmeimben nem kételkedsz. – Nem akartam vele sosem játszani, Ryan számomra nem csak egy játékszer volt. Nem is arról van szó, hogy valakivel szerettem volna kiszórakozni magam, aztán pedig, mint az egyik többségi részvénytulajdonos visszatérni abba az életbe, amit eredetileg nekem szántak.
- Úgy érzed, hogy jobb lenne, ha ezek után véget vetnél a közöttünk lévő kapcsolatnak? – Egyszerűen tudnom kell. Nem akarok arról ábrándozni, hogy egy napon visszatér hozzám, főleg ha Ryan már eldöntötte, hogy mit is akar a továbbiakban.


❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime05.03.15 20:28








- Nekem se. De mégis minden alkalommal a szemebe néztél, miközben Te pontosan tudtad, hogy nem vagy egészen őszinte velem és láthatóan nem igazán zavart ez a dolog. De ha neked annyi elég, hogy mondjuk egy héten egyszer a szemedbe nézek és kimondom, hogy szeretlek, akkor ebből még lehet egy nagyon is kényelmes kapcsolat, amiben még csak őszinteségre sincs szükségem, bőven elég, ha csak elhisszük. - Tovább bonyolítani már nem is kell. Én nem akarom ezt. Nem akarom bántani se. De egyszerűen kibuknak belőlem ezek a dolgok. Igen. Kiborultam, méghozzá azt gondolom jó okkal.
- Szerintem ennek már nincs jelentősége, mivel most már fogalmam sincs kit látok. Tőled sokkal jobbat? Nem akarta se sokkal jobbat, sem pedig mást. Viszont nem érzem azt, hogy ezt megérdemeltem volna. Én csaknem térden állva könyörögtem neked, hogy bocsáss meg, legalábbis megtettem volna, ha arra kérsz, miközben Te is jól tudtad, hogy nem voltál egészen őszinte, de láthatóan akkor se zavart túlságosan, akkor mégis mi a fenéről beszélünk? Ha neked ez ilyen könnyen megy, akkor nem hiszem, hogy lenne még rám szükséged. - Fogalmam sincs, hogy ezek után mégis milyen folytatást tudnék elképzelni magunknak? Már olyan sem lesz semmi, mint húsz perce előbb volt, amikor még sejtelmem sem volt erről az egészről.
- Hagyjuk ezt, jó? - Egyszerűen most nem bírom tovább hallgatni. Se a magyarázkodását és úgy általában ezt az egész beszélgetést most nem akarom folytatni. Kell egy kis idő, amíg kitisztulnak a fejemben a gondolatok.
- Te milyen folytatást képzelnél el? - Erre igazából most nem is akarom hallani a választ és őszintén szólva kétlem, hogy tudná is. - Vigyázz magadra. - Ennyivel megkerülve hagytam el a lakást dühösen, csalódottan...



TAG | WORDS | NOTES

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime06.03.15 1:37

Ryan & Nina
Lenne bármi értelme annak, hogy újból és újból ismételgessem magamat?  Sajnálom, hogy csak most tudtam neki ezt elmondani, ahogyan azt is sajnálom, hogy idáig vártam, de leginkább azt sajnálom, hogy gyáva voltam és ez miatt úgy tűnik, talán örökké elveszíthetem. Elrontottam. Ezt iszonyúan elszúrtam. Mégis az a legrosszabb, hogy fogalmam sincs, hogy ezt hogyan tudnám helyre hozni, vagy, hogy egyáltalán lehetséges lenne-e… Iszonyúan rettegek attól, hogy örökre elveszíthetem.
- Dehogy nem zavart… - Elcsukló hangom ennyit voltam képes mondani, mielőtt egy újabb könnycsepp végig gurult volna könnyáztatta arcomon.
- El sem tudod képzelni, hogy mennyire szükségem van rád. – Nem kérem azt, hogy higgyen nekem, de azt akartam, hogy tudja, még akkor is, ha most nem képes bennem megbízni. Az előtt még szerelmesen feküdtünk egymás karjai között, de mégis annyira távolinak tűnik már az a kép, most pedig már nem maradt más, csak Ryan kiábrándult arca. Valaha is képes lesz nekem megbocsájtani? Mégis mit kellene tennem, hogy újra meg tudjon bízni bennem, hogy újra velem akarjon lenni?
Bólintottam, képtelen voltam bármit is mondani már. Bármi olyasmit, amitől helyre hozhatnám… Szótlanul álltam, teljesen megsemmisülve. Csak álltam ott, Ryan távolodó alakját figyelve, mikor kisétált az ajtón egyszerűen erőtlenül földre rogytam. Zokogni kezdtem. Néhány röpke perc alatt megsemmisült a kis világom, ahogy láttam életem szerelmét kisétálni az ajtón.  


❥♔
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» help - Ryan & Nina
» Stay with me - Nina & Ryan
» I will always love you - Nina & Ryan
» forever! ~ Ryan & Nina
» Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Miss Lemmer lakása-