welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Stay with me - Nina & Ryan Vote_lcapStay with me - Nina & Ryan Voting_barStay with me - Nina & Ryan Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Stay with me - Nina & Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime06.03.15 18:49




Nina & Ryan

Az az igazság, hogy kerülöm, ami nem könnyíti meg a dolgom, hogy mindössze egy emelet választ el minket egymástól, de még mindig nem vagyok képes megemészteni a hallottakat, egyszerűen nincs mit mondanom, így azóta nem is beszéltünk, egyáltalán. Párszor persze elkerülhetetlenül összefutottunk a folyosón, a liftben, a földszinten, de nem szóltunk egymáshoz, egy árva szó nélkül kerültük ki a másikat és őszintén szólva szerintem ez nekünk most nem jelent valami jót. Az én hibám is. Tudom. Tehetnék ellene. De nem érzem úgy, hogy ezt a lépést nekem kellene megtennem, most nem. Ez úttal nem.
- Van valami probléma? -Kérdeztem a pasastól, aki Nina ajtajában várakozik, gondolom futár lehet, mert valami csomag van a kezében és papír, biztosan át kellene vennie valamit.
- Át kellene ezt adnom, de a kisasszony valószínűleg nincsen itthon. - Még azon se igazán gondolkodtam el, hogy ha mégis beszélnénk egymással valami oknál fogva, hogy akkor mégis mit mondanék. Még mindig csalódott vagyok és úgy gondolom, hogy jogosan érzem magam megbántva. Férfiból vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy rajtam nem lehet sebet ejteni, mert ez most igen is fájt. Tőle nem vártam volna és ez nem most nem olyan könnyű túl tenni magam.
- Én is átvehetem?A barátnőm... - Az az a volt barátnőm azt hiszem, de e most nem lényeg. Kulcsom van a lakáshoz, beteszem a csomagot, hagyok rajta üzenetet és ennyi. Probléma megoldva.
- Igen. Persze. - Bólintottam, aláírtam és gyorsan átvettem a csomagot, megköszöntem, véletlenül épp a lakáskulcsa is nálam van a zsebemben, mivel még nem vettem le. Lepakoltam a pultra, aztán fogalmam sincs mitől vezérelve, de úgy döntöttem körülnézek, hátha mégis itthon lesz, ha már úgy is itt vagyok, nem megyek el szó nélkül. A hálószoba maradt utoljára, beléptem, Nina pedig az ágyon feküdt. Mozdulatlanná dermedtem. Nem tudtam mit csináljak. Lassan közelebb sétáltam az ágyához és furcsállottam, hogy nem ébred fel, hiába szólongatom. Valami nem stimmel. Különösen érzésem támadt. Valami rossz, nagyon rossz érzés. Fölé hajoltam, hogy finoman megrázzam a vállánál fogva, de ekkor se semmi. Erősebben ráztam meg és már aggódva emeltem meg a hangom és még mindig semmi. Idegesen simítottam végig a homlokon.
- Ezt nem hiszem el. Ez az én hibám. - A karomba vettem és a fürdőbe indultam meg vele, a tükörszekrényen pillantottam meg a gyógyszeres fiolát, üresen. Megengedtem csak a hideg vizes csapot és úgy, ahogy voltunk ruhástól beálltam vele a zuhany alá.
- Nina... Nina! Hallasz engem? Térj magadhoz! - Öleltem szorosan magamhoz. Esküszöm, nem tudtam, hogy ez lesz, de soha nem fogom megbocsájtani magamnak, ha valami történik vele.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime07.03.15 7:25






Ryan & Nina



R eménytelennek tűnik az életem Nélküle. Ami egykor fontos volt számomra az mára már nem számít, egyáltalán nem… Nincs más, csak Ryan hiánya… Az a hatalmas űr, ami ott tátong bennem. Elviselhetetlen. Minden egyes nappal rosszabb és rosszabb lett… Aztán már nem bírtam tovább. Képtelen voltam látni, de nem érinteni. Még csak hozzám sem akart szólni, én pedig már nem tudtam, hogy mit mondhatnék neki, csak szótlanul álltam mellette a liftben, vagy lesütött szemekkel sétáltam el mellette a folyosón. Úgy mentünk el egymás mellett, mintha két ismeretlen lettünk volna, két ember, akiknek sosem volt közös múltjuk, akik sosem szerették egymást… Pedig úgy szerettem, mint még soha senkit, tényleg szerettem. Nem csak testemet, de szívemet is felajánlottam neki. Aztán mindent tönkre tettem azzal, hogy nem a megfelelő időben voltam hozzá őszinte, csalódott bennem, elhagyott, mert neki most „időre van szüksége” de a szívem mélyén jól tudtam, hogy ez mit jelent. Vége. Már sosem fog úgy szereti, ahogy szeretett. Vajon Ryan mennyire lehet összetörve? Mert hiába volt az én hibám, mégis szívem apró darabkákra tört, mikor láttam kisétálni az ajtón. Azt az érzést sosem kívánnám senkinek, amit akkor és azóta is érzek, hogy láttam távolodó alakját, hiszen tisztában voltam vele, hogy nem csak az ajtón fog kisétálni, hanem az életemből is.
Napjaim már csak abból álltak, hogy feküdtem az ágyon és sírtam, míg álomba nem zokogtam magam. Esküszöm annyira hiányzott, hogy minden egyes nap vele álmodtam. Nélküle a poklok poklát éltem át. Próbáltam erős maradni, de teljesen elveszettnek, szétesettnek éreztem magam. Már nem akartam tovább nélküle élni, mégsem voltam eddig elég bátor ahhoz, hogy véget vessek az életemnek. Míg nem egy túlontúl elkeseredett pillanatomban a kezembe került valahogy egy martinis üveg, ami elég bátorságot adott ahhoz, hogy bevegyem a fürdőszobámban talált összes altatót. Csak szép lassan álomba szenderülök, neki pedig már nem fog feltűnni a hiányom. Nem hagytam búcsú üzenetet, se Ryannek, se senki másnak, nem akartam, hogy magát okolja a halálomért. Lefeküdtem a hálószobámban az ágyra, sírdogálva próbáltam felidézni a szép emlékeinket, mielőtt mély álomba zuhantam volna.  
Kába voltam, először csak a rám zúduló hidegvizet éreztem, a bennem lévő alkoholtól, altatótól túl gyenge voltam, nem tudtam megállni lábaimon, de éreztem, hogy valaki magához szorít, erősen tart, aztán Ryan hangját hallottam a távolból. Nagy nehezen sikerült kinyitnom szemeimet és akkor ott állt Ryan, életem szerelme. Először nem igazán értettem, hogy mi is történik, kellett néhány hosszú másodperc mire minden az eszembe jutott. Ismét elsírtam magam. Nem akartam elhinni, hogy ez a valóság, biztosan csak egy újabb álom, ami meggyötör. Minden maradék erőmmel közelebb hajoltam hozzá, szinte már reménytelenül tapadtam ajkaimmal ajkaira. Csókja íze nagyon is valóságos volt. Létezik? Tényleg itt van?
- Ryan? – Még mindig hitetlenkedtem, mégis fejemet vállára hajtottam.
- Fázok… - Erőtlenül suttogtam, ahogy testem önkéntelenül is megadta magát a reszketésnek.
- Nem kellene itt lenned. – Mégis örülök annak, hogy most ilyen erősen magához szorít, már nem is reménykedtem abban, hogy valaha is látni fogom.

Amit viselek (:

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime07.03.15 21:31




Nina & Ryan

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez a valóság, ahogy azt sem, hogy ennyire elfognak mérgesedni a dolgaink, hogy ez az ideiglenes állapot a kapcsolatukba idáig fog vezetni, hogy begyógyszerezve kell megtalálnom. Franc sem volt rendben közöttünk az utóbbi időben, de még csak meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg ilyesmire is képes lenne. Nem azért, mert akkor kényszerből vagy felelősség érzetből vele maradtam volna, mert nem, ennyivel nem tudom magam túltenni a történteken, ez ennél bonyolultabb és megérdemlem a a magyarázatot és a gondolkodási időt is. Nem én voltam az, aki azt mondta, hogy akkor inkább legyen vége a kapcsolatunknak, csak mert nem képes kétségek közt lenni. Kétség az bennem is van, méghozzá nem kevés. Azt viszont nem kétlem, hogy ez nem normális. Mégis miből gondolta, hogy ez lehet a megoldás. Őszintén nem ilyennek ismertem meg és kezdtem félteni, kezdek aggódni. Mi van vele, mi van velünk? Ilyenek vagyunk? Ezek nem mi vagyunk. Én is visszaakarom kapni, de nem így.
- Nina... Nina, kérlek. Könyörgöm... - Iszonyat megkönnyebbülve sóhajtottam fel, amikor mocorogni, ébredezni kezdett a karomban. Férfi létemre a sírás küszöbén álltam, mert azt nem bocsájtanám meg magamnak, ha miattam valami baja esne. Lágyan visszacsókoltam, miközben szinte már görcsösen szorítva öleltem magamhoz.
- Itt vagyok. - Nem is tudom, hogy melyikünket akarom ezzel jobban megnyugtatni. Talán mindkettőnket. Érzem, hogy fázik, hiszen remeg, de még nem zártam el a vizet. Ezután pedig még hánynia is kell, utána pedig beviszem szépen a kórházba, legutoljára pedig alaposan lehordom.
- Még sosem örültem annak ennyire, hogy itt vagyok. - Ezzel már egész biztosan magamat akarom megnyugtatni. Érzem. Lassan elzártam a vizet és kiléptem vele a zuhany alól.
- Nina... Mennyit vettél be? - Engedtem lassan a szorításon, de amint a lábára akartam állítani éreztem, hogy összefog csuklani, de még időben gyorsan elkaptam.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime08.03.15 13:27






Ryan & Nina



S osem hittem volna, hogy valaha is ennyire kétségbe leszek esve, hogy valaha is a könnyebbik utat fogom választani. Ryan hiánya elviselhetetlen volt… Ilyet még sosem éreztem és az a hatalmas űr, amit a hiánya okozott bennem, az teljesen felemésztett. Legvégső elkeseredésemben megfordult a fejemben az öngyilkosság gondolata, aztán ez tűnt a legkönnyebb megoldás a szenvedéseimre. Mikor ott álltam azzal a maroknyi gyógyszerrel azon tépelődtem, hogy véget vetni az életemben bátorságra vall-e vagy gyengeségre… Aztán mielőtt döntést hoztam volna már azon kaptam magam, hogy azt a maroknyi gyógyszer mind beszedtem. Így könnyebb lesz.
Ryan hangja rántott vissza az életbe, aztán nem éreztem mást csak, hogy testem teljesen elgyengül karjai között, s akaratlanul is remegni kezdtem, hiszen csurom vizes lettem. Még mindig túl kába voltam, értetlenül néztem rá, nem is értettem, hogy hogyan kerültem a fürdőszobába, ahogyan azt sem, hogy Ryan hogyan jutott be a lakásomba.
- Ezt nem így akartam… - Motyogtam erőtlenül. Megmentett, mégis honnan tudta, hogy mikor van rá a legnagyobb szükségem? - Képtelen voltam elviselni a hiányodat. – Azt hiszem ez számára is teljesen nyilvánvaló… Teljesen irracionálisan viselkedtem mióta elment. Azóta nem ismerek magamra, őrült tettekre sarkall a szerelmi bánat.
- Nem tudom… Talán úgy tízet. – Minden bizonnyal túl keveset, ha még mindig életben vagyok, de ahhoz eleget, hogy még mindig bódult legyek, s ne tudjak megállni a saját lábamon.
- Nem azért csináltam, hogy szánalomból velem maradj. – Ismét felszínre törtek könnyeim. - Nem fogom újból megtenni. – Elcsukló hangon suttogtam.
- Ne haragudj. – Próbáltam megtámaszkodni a mosdó peremén, de még így is túl gyenge voltam ahhoz, hogy a segítsége nélkül állni tudjak. Reszkető testem ismét megadta magát a belőlem kikívánkozó könnyeknek.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime08.03.15 22:27




Nina & Ryan

- Mi... Mond, Te megőrültél? Mi van veled? - Nem akarok vele kiabálni, a legutóbb sem kiabáltam vele, de most sokkal, de sokkal dühösebb vagyok ezért az őrültségért és most egyből felemeltem a hangom, mert egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez megtörténik. Tényleg képes lett volna véget vetni az életének. Ezt nem hiszem el. Tényleg még soha életemben nem örültem annyira annak, hogy most vele vagyok, mintha éreztem volna, pedig nem így van, de most nem is ez számít, a lényeg, hogy még épp időben érkeztem és ezt még egy jó ideig nem fogja elfelejteni azt biztosra veheti, mert amit még ezért kapni fog Tőlem, amint jobban lesz és magánál lesz jobban azt sem fogja egyhamar elfelejteni, azt hiszem egyikünk se.
- Nem így akartad? - Kérdeztem vissza hitetlenkedve. Ez most nem komoly, ugye? Nem? De. De igen, az. Teljesen komoly. - Meg is halhattál volna. - Én sem így akartam ami azt illeti, de még a legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle, de ezek szerint ehhez volt elég bátorsága, habár ahhoz nem, hogy az elejétől fogva őszinte legyen velem, gondolom bevenni egy fiola gyógyszert könnyebb.
- Szánalomból? Én nem szánakozok. Én épp felrobbanok dühömben. Ezt nem akarom elhinni. - Ezt nem hiszem el. Nem hiszem el, amit hallok. Ki beszél most itt szánalomról. Nem érdekel hogyan akarta, ez már nem is lényeges, az számít, ami most van és azt hiszem épp öngyilkos akart, próbált lenni.
- Tényleg ezt akartad? Tényleg megakartál halni? - Ezt valahogy erősen kétlem. Iszonyatosan nagy butaság volt ez a részéről és rettenet nagy szerencse, jó időben voltam jó helyen, a legjobb időben.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime09.03.15 17:17






Ryan & Nina



A z elmúlt napok, amiket nélküle kellett eltöltenem azok annyira, de annyira reménytelenek voltak… Alig keltem ki az ágyból, csak akkor, ha feltétlen muszáj volt. Sőt, azóta egyetlen egy muffint sem sütöttem, hiába vagyok annyira édesszájú, valahogy nem kívántam még a muffint sem. Aki jól ismer, az tudja, hogy ilyenkor nagy baj van. Ilyen hatással van rám a szerelmi bánat, leginkább csak aludtam, nem igazán volt étvágyam sem, szóval jó pár kilónak búcsút is intettem.
Válaszolni akartam, de egyszerűen nem tudtam… Hát nem érti, hogy a hiánya ilyen hatással van rám? Hogy inkább meghalok, mint hogy továbbra is el kelljen viselnem azt az űrt, amit az elvesztése okoz számomra?
- Neked köszönhetően még mindig élek. – Ha nem lenne most itt, ha nem időzített volna ennyire jól, akkor most minden bizonnyal holtan feküdnék az ágyamban.
- Minden okod meg van arra, hogy dühös legyél rám. – Úgy látszik, mostanában mindent elszúrok. Először azért lehetett rám mérges, mert nem voltam teljesen őszinte vele, most meg még ez is… Ezek után nem csodálkoznék, ha tényleg úgy döntene, hogy nekünk már nincs közös jövőnk.
- Nem tudom… - Akkor abban a pillanatban egészen jó ötletnek tűnt. - Túlságosan kétségbe voltam esve. – Nem, mintha ez magyarázná, hogy miért akartam véget vetni az életemnek. Mégis inkább lennék halott, mint hogy ne lehessek vele.
- Gondolom, nem szeretnél egy ilyen őrült barátnőt… - Sírdogálva suttogtam, mert közben ráébredtem arra, hogy mennyire elrontottam az amúgy sem túl fényes viszonyunkat ezzel a tettemmel. Legszívesebben könyörögtem volna neki, hogy hagyjon magamra, hogy ne lásson ilyen állapotban, mégis azt akartam, hogy velem maradjon. Túl önző vagyok, túlságosan szeretem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime10.03.15 16:55




Nina & Ryan

- Igen. Dühös vagyok. - Őrjöngenék, üvöltenék legszívesebben, hogy ezt mégis hogy a pokolba képzelte. Kétségbe volt esve? Én most vagyok kétségbe esve, mert így ezentúl hogy a fenébe merjem egyedül hagyni- Óránként kellene felhívnom, hogy nem csinált-e valami eszement őrültséget már megint? Komolyan, mi ütött belé? Soha nem vetemedett volna ilyesmire, legalább is nem ilyennek ismertem meg. Én erről a nőről már tényleg nem tudok semmit. Nem ismerem. Értelmetlen dolgokat művel, mert el van keseredve, vagyis kétségbeesve. Nézett volna inkább egy kannás bor aljára vagy a whiskys üvegnek vagy bánom is én, de miért éppen a gyógyszeres dobozénak kellett?
- Hallgass, légy szíves most inkább ne mondj semmit, csak hallgass. - Mert anélkül i menten felrobbanok dühömben. Nem hiszem el, hogy tényleg ezt akarta, hogy tényleg véget akart volna vetni az életének.
- Most inkább próbálj meg hányni, azután segítek felöltözni és beviszlek a kórházba, a külön vélemény nem érdekel! - Jelentettem ki ellentmondást nem tűrően még mielőtt bármit is mondhatott volna, az meg végképp nem érdekelne, ha visszakozni kezdene, hogy erre nincs semmi szükség, sőt az sem érdekel, ha a vállamon kell levinnem a kocsiig és úgy beültetnem a kocsiba.
- És nem fogok kimenni. Szóval, gyerünk... - Nem érdekel milyen állapotban van, nem fogok kimenni, innen fogom végignézni, ahogy megpróbálja meghánytatni magát, sőt ha nem megy, akkor segítek is, ha kell. Nem érdekel a legkevésbé sem, hogy ha nem akarja, hogy így lássam. Semmi sem érdekel most csak Ő és még nem fejeztem be, még mindig üvölthetnékem van, hiába nem akarom felemelni rá a hangom, ez most nem fog menni, legutóbb sikerült, most nem fog. Iszonyú dühös vagyok.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime11.03.15 11:39






Ryan & Nina



E sküszöm az még a kába állapotomtól is ezerszer rosszabb, hogy kihallom Ryan hangjából, hogy mennyire dühös rám. Be sem kellett volna neki ezt vallani, hiszen még így is, hogy alig tudok magamról ezt teljesen nyilvánvalónak tűnik.
- Ne! – Néztem vissza rá a tükörből, ahogy a mosdó peremét szorongattam teljesen kétségbeesve, de az egész fürdőszoba forgott velem. - Nem akarok kórházba menni. – Erőtlenül próbáltam tiltakozni. Hát nem érti? Ha ez kitudódik és a szüleim tudtára jutna, hogy mit akartam tenni… Hogy mit tettem, de közbelépett, akkor biztosan rám szabadítanak egy rakás orvost és agyturkászt. Minden egyes lépésemet figyeltetnék… Visszakerülnék az aranykalickámba, amiből így is olyan nehezen tudtam kiszabadulni.
Szembe akartam szállni Ryan akaratával, de aztán mégis megadtam magam. Túl gyenge vagyok ahhoz, hogy most ellenkezni tudjak vele. Azt akarta, hogy hányjak… Ha nem hánytatom meg magamat, akkor megtenné helyettem, ezért inkább megtettem magamtól is. Ismét könnyek szöktek szemeimbe az erőlködéstől. Éreztem, hogy egész testem megrázkódik, miközben arra kényszerítem magam, hogy kiadjak mindent, ami a gyomromban van. Rettenetes volt a szégyenérzet, ami körül lengett, abban a néhány másodpercben, hogy hányi látott. Mivel az elmúlt napokban nem igazán ettem, ezért nem is volt túl sok minden, amit ki tudtam magamból erőltetni. Reszkető kézzel, de megnyitottam a csapot, hogy lemossam kezemről a gyomrom tartalmát, utána pedig megtöröltem a számat is. Igyekeztem annak a nőnek tűnni, akit Ryan szeretni tudott, de most annak a nőnek a halovány mása sem lehetek, ilyen csapzott, szétesett állapotban.
- Nem értem… - Fejemben csak úgy cikáztak a gondolatok, de a bevett gyógyszer mindent eltompított. - Miért vagy itt? Miért kell neked eljátszani a hős megmentőt? – Tudatalattim már ordibálva adta tudtomra: Hát nem érted?! MERT MÉG MINDIG SZERET! Mégis annyira zavarodott voltam jelen pillanatban, hogy bármi mást feltételeztem volna ezen kívül.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime11.03.15 13:04




Nina & Ryan

- Engem viszont momentán a legkevésbé sem érdekel mit akarsz. Felöltözöl és megyünk. - Próbáltam higgadt maradni és nem kiabálni, de szerintem így is érezhető, hogy érdekelnek az ellenérvek, megyünk. Az sem érdekel, ha sikítani fog, akkor is velem fog jönni, ha kell, akkor viszem, az sem érdekel. Én sem hiszem el, hogy komolyan erre kényszerülök, sőt azt sem gondoltam volna, hogy valaha egyáltalán sor kerül ilyesmire, de mégis, szóval most nem nagyon izgat a véleménye. Senki sem kérte, hogy erőszakoljon le a torkán egy marék gyógyszert, mert épp kétségbe volt esve. Én most vagyok kétségbe esve, mert ezt már me kell beszélnünk és valahogy meg kell oldanunk, mert ez így nem állapot.
Én se élveztem kimondottan, hogy a háta mögött álltam és végignéztem, miközben kikényszeríti magából a gyomortartalmát, de ha ezt akarta, akkor megteszem. Végig a háta mögött állta, egyik kezemmel hátra simítottam a haját, hogy ne lógjon az arcába, a másik kezemmel pedig fogtam a derekánál biztos, ami biztos alapon.
- Én sem. Mégis hogyan képzelted ezt? - Néztem vissza le rá az előtte lévő tükörben. Egyszerűen nem értem és fel nem fogom hogy miért csinálta ezt. Egyáltalán hogy gondolta?
- Teljesen véletlenül, de ez most nem számít. - De még mennyire, hogy nem. Férfi létemre most körbe is csókolnám azt a futárt, mert lényegében neki köszönhető, hogy most itt vagyok.
- Gyere, segítek felöltözni. - Körbefogva a derekánál indultam meg vele vissza a hálóba, ami azt illeti nekem se ártana felvennem valami szárazat, mivel mindketten csurom vizesek vagyunk, a különbség annyi, hogy nekem egyedül is menni fog, neki viszont kétlem. Biztosan találni fogok még itt ezt-azt, amibe átöltözhetek, mivel mióta összevesztünk vagyis elmentem nem nagyon voltam itt.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime12.03.15 12:39






Ryan & Nina



N incs annál rosszabb, mint várni anélkül, hogy tudnám mi fog történni. Ez egyszerűen felemészt. Az egyik percben reménykedéssel tölt el, míg a másikban rettegéssel. Bármi megtörténhet. Szó szerint bármi, jó és rossz egyaránt. Itt már nem számít, hogy mit érzek, hogy mennyire van bűntudatom, hogy mennyire szeretem… Most csak Ryan döntése számít. Nincs is a korlátlan fantáziámtól rosszabb. Hirtelen nem is tudom melyik magamnak szőtt illúzióm rosszabb… Az, mikor arról fantáziálok, hogy Ryan visszajön hozzám, de mégsem teszi? Vagy a szörnyű valóság, a felismerés, hogy már sosem jön vissza hozzám és ez már nem a fantáziám szüleménye, hanem a kőkemény valóság. Még a gondolat is fáj, hogy ez tényleg bekövetkezhetne.
- Nem várhatunk a fejmosással? – Erőtlenül próbáltam kérlelni. Annyira gyenge voltam még, hogy lelkiekben még nem álltam készen arra, hogy mindazt végig hallgassam, amit mondana nekem. Őszintén szerintem sosem fogok készen állni azokra a nyers szavakra, amiket mondana nekem, mégis mélyen belül jól tudtam, hogy minden egyes szót megérdemelnék tőle. Nem kellett volna megtennem, nem kellett volna hagynom, hogy eluralkodjon rajtam ennyire a kétségbeesés.
- Nem számít? – Meglepettség és valamiféle csalódás egyvelege lett úrrá rajtam, olyan keserűséggel töltött el, mint az előtt magamból kierőszakolt epés gyomorsavam keveréke.
- Ha nem számít, hogy kerültél ide, akkor mégis miért vagy még mindig itt? – Úgy tettem fel értetlenkedve kérdésemet, mintha a válasz nem lenne teljesen nyilvánvaló.
- Érezhetném magam még ennyire is szánalmasabban? – Motyogtam, miközben Ryan türelmesen vezetett be a hálószobámba, felkészülve arra, hogy levegye rólam vizes ruháimat, hogy valami szárazt adjon rám. Annyira iszonyúan tehetetlennek és gyengének éreztem magam. Hirtelen nem is tudtam, hogy az alkohol, gyógyszer kombinációtól, vagy attól, hogy napok óta szinte alig ettem. Őt pedig csak csodálat azért, amiért a körülményekhez képest mennyire higgadtan viselkedett.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime13.03.15 20:26




Nina & Ryan

- Nem. Nem számít. De az igen, számítana, ha elmondanád mégis mi a fészkes fene ütött beléd? Komolyan gondoltad Te ezt egyáltalán? - Mert ezt valahogy erősen kétlem. Szerintem fogalma nem volt róla mit művel. Én pedig ezek után minden vagyok, csak nyugodt nem és nagyon nem érdekel, hogy akarja-e hallani ezeket a dolgokat Tőlem, mert biztosra veheti, hogy nem fogom magamban tartani és kíméletes sem leszek. Ez egyszerűen elfogadhatatlan és felfoghatatlan számomra és addig fog hallgatni, amíg be nem fejeztem.
- Majd ha előbb én is kapok értékelhető ésszerű válaszokat erre az eszement őrültségre, akkor én is fogok válaszolni. - Ezekre a jelenleg nagyon is jelentéktelen kérdésekre, mert engem az most egyáltalán nem érdekel, sőt volt egy pillanat, amikor el is felejtettem hogy kerültem ide, mondjuk akkor, amikor tudatosult bennem, hogy mégis mivel kerültem szembe. A barátnőm vagy a volt barátnőm épp öngyilkos akart lenni. Nekem ez valahogy elég ok arra, hogy mással most ne akarjak foglalkozni.
- Nem tudom... Mond meg Te. - Haragszom. Persze, hogy haragszom és persze, hogy ez a hangomból is érződik, ahogy hozzá beszélek. Most is, miközben ruhákat keresek neki és dobálok ki mindent az ágyra. Gyorsan kibújtattam a köntöséből és a hálóingéből is viszonylag gyorsan ment, az utolsó ruhadarabnál azonban megálltam. Tudom, hogy már mindent láttam belőle, nem is magamért álltam meg.
- Ha gondolod, hogy megy egyedül is, akkor elfordulok vagy kimegyek vagy csináljam? - Teljesen átöltöztethetem úgy, hogy oda sem nézek, nem mintha most az járna a fejemben, csak tudom vagyis sejtem, hogy most szörnyen megalázóan érzi magát.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime14.03.15 12:32






Ryan & Nina



R yan egyszerűen tökéletes, erős, határozott férfi. Szeretem, minden egyes hibájával együtt és ez a tökéletes férfi még mindig itt van mellettem, látja szenvedéseimet… Kitart mellettem. Szükségem van rá most és mindig is szükségem lesz rá, de annyira rettegek attól, hogy csak azért van velem, mert őrültséget követtem el, hogy ebben valamennyire hibásnak érzi magát, hogy bűntudata van miattam.
- Abban a pillanatban igen… - Hosszú másodpercek teltek el, mire képes voltam válaszolni. Olyan könnyűnek tűnt bevenni néhány gyógyszert, könnyebbnek, mint megbirkózni azzal az űrrel, amit az elvesztése okozott. Hiába tudom, hogy nem kellett volna ezt tennem, de abban a néhány szívdobbanási időben, míg a gyógyszeres üveget a kezemben tartottam ez tűnt a legkönnyebben járható útnak.
- Szerinted megőrültem? – Az őrültek tisztában szoktak azzal lenni, hogy elment az eszük? Valószínűleg nem és nem is tesznek fel efféle kérdéseket. Nem is tudom… Érzem, hogy nincs rendben velem valami, de annyira szeretnék hinni abban, hogy néhány rossz döntést hoztam meg, amik lavinaként zúdultak rám és tartottak fogságban és csak kétségbeesetten akartam valami kiutat találni… Sajnos nem a legjobb megoldást választottam.  
- Igen. – Suttogva válaszoltam meg az előtt feltett kérdésemet. Sírni szerettem volna, de az elmúlt napokban már annyit hullajtottam a könnyeimet, hogy könnycsatornáim teljesen kiapadtak, már a sírásra is képtelen voltam.
- Egyedül nem fog menni. – Lesütött szemekkel ismertem be. Már az is iszonyúan megerőltető volt számomra, hogy meghánytassam magam, és még nem vagyok olyan állapotban, hogy egyedül képes legyen felöltözni. Ryan már számtalanszor látott meztelenül, és ha lett volna elegendő erőm, akkor kínomban keserűen felnevettem volna. Úgy tűnik, hogy nem akarja látni ruhátlan testemet. Már nem vonzódik hozzám, már nem is akar tőlem semmit sem… Akkor tényleg azért teszi mindezt értem, mert kötelességének érzi?
- Nem kell ezt tenned, már jól vagyok… Jól leszek. – Igyekeztem olyan határozottan megszólalni amennyire csak erőmből tellett.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime14.03.15 15:06




Nina & Ryan

- Sejtelmem sincs mi van veled. - Ha tudnám, akkor valószínűleg nem kérdezném, de mivel fogalmam sincs mi van vele, így nagyon is érdekel a magyarázata, amivel nagy valószínűséggel szintén nem tudna szolgálni, mert szerintem Ő magam sem tudja már mit miért tesz. Őszintén szólva kezdek aggódni miatta és elképzelésem sincs még róla hogyan lesz ezután, de ez így nem állapot.
- Fejezd ezt be, jó? Ne legyél nevetséges. Nem vagy jól. - És kétlem, hogy jól lesz. Kínos ez most vagy sem, de kibújtattam az utolsó ruhadarabjából is. Akárhogy is, próbáltam nem tudomást venni arról, hogy anyaszült meztelenül fekszik előttem. Nem értem. Mégis hogy a pokolba jutottunk idáig? Gyorsan öltöztetni kezdtem már amilyen gyorsan bírtam és amennyire segített nekem ebben. Tudom, hogy láttam már meztelenül, de begyógyszerezve még nem és így azért nem ugyanaz.  - És kétlem, hogy jól leszel. - Fejeztem be a gondolatmenetem ennyivel. Nem, nincs jól és nem, nem lesz jól. Gyorsan magamnak is kerestem száraz ruhákat és a fürdőben másodpercek alatt átvettem őket.
- Gyere... - Segítettem fel az ágyról, de jobbnak láttam inkább egyből felkapni a karjaimba, minthogy támogassam, mikor jelen pillanatban szerintem egy remegő nyárfalevélben is több a stabilitás, mint benne. Felkaptam a kulcsom a pultról és már indultunk is, csak annyira engedtem le - de az egyik kezemmel folyamatosan tartottam - amíg bezártam a lakás ajtaját. Éreztem, ahogy egyre nehezebb és megint kezdi magát elhagyni, ahogy a fejét a vállamra döntötte.
- Nina, Nina, hé Nina! Ne aludj el... Beszélj hozzám. Ha elalszol, akkor ki fog nekem muffint sütni? - Próbáltam szóval tartani addig is amíg leértem vele a parkolóba és befektettem a hátsó ülésre.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime14.03.15 15:35






Ryan & Nina



M ost minden annyira reménytelennek tűnik, pedig már azt hittem, hogy ettől már nem fordulhatnának rosszabbra a dolgok, de úgy látszik mégis valahogy megtörténhetett. Minden annyira szép és jó volt vele, de mindenért csak magamat okolhatom. Nagyon is tisztában vagyok vele, hogy kizárólag én vagyok a felelős azért, hogy a kapcsolatunk kisiklott.
- Én… - Tiltakozni, ellenkezni szerettem volna vele, de mi értelme lett volna? Nyilvánvaló, hogy nem vagyok jól, még arra sem vagyok képes, hogy megálljak lábaimon. Tehetetlen vagyok és most teljesen tőle függök.
- Már semmi sem lesz olyan, mint régen volt ugye? – Nélküle hogyan is tudnék jól lenni? Most is csak a lehető legrosszabbra tudtam gondolni, de szerintem bárki más, aki a helyemben lenne ezt tenné. Nem akartam, hogy így lásson, ahogyan ennyire erőtlen sem akartam lenni, hogy neki kelljen felöltöztetnie, de mégis ez történt.
Nem ellenkeztem, nem mintha tudtam volna, egyszerűen csak hagytam, hogy a karjaiba vegyen, akármennyire is nem akartam arra gondolni, hogy az a terve, hogy bevigyen a kórházba. Ott pedig gondolom egy nagyon kellemetlen gyomormosás fog várni rám.
- Nem is szereted a muffinjaimat. – Becsuktam szemeimet, ahogy fejemet vállának döntöttem, csak akkor nyitottam ki szemeimet, mikor megszólaltam, aztán újra behunytam. Néhány kellemes emlék kavargott bennem arról, hogy Ryan mennyire kitartóan tiltakozott mikor egy újabb frissen kisült adag muffint tettem elé. Velem ellentétben, Ryan sosem volt édesszájú.
- Sosem hittem volna, hogy a mi történetünk így fog befejeződni. – Fejemet immár a hideg ajtó ablakának döntöttem. Úgy éreztem mintha az ülés teljesen magába szippantott volna, miközben erőtlenül ültem kibámulva a szélvédőn keresztül.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime14.03.15 16:31




Nina & Ryan

- Ne most, jó? Szerintem nem ez a legmegfelelőbb időpont arra, hogy ezt megbeszéljük. Még azt sem sikerül megemésztenem, hogy öngyilkos akartál lenni. Fel nem fogom, hogy ezt mégis hogy képzelted, de ha Te igen, akkor legyél szíves magyarázd el, hogy én is megértsem. - Ha ezt egyáltalán lehetséges megérteni, bár kétlem, hogy az lenne, legalább bárhogyan is próbálom leerőszakolni a történteket a torkomon egyszerűen sehogyan sem sikerül.
- És arra is kíváncsi lennék Te mégis hogyan akarnád ezt folytatni? - Ezzel jelenleg csak annyit ért el, hogy ezek után fogalmam sincs hogyan fogom tudni magára hagyni anélkül, hogy ne aggódnék vagy ne lenne bűntudatom vagy ne azon gondolkodnék, amikor nem vagyok épp mellette, hogy most mégis milyen őrültségre készül.
- Tényleg nem. De hányszor is kergettél vele körbe a konyhapult körül? - Mindig kénytelen voltam megenni, pedig igazán nem vagyok ennyire édesszájú, de egyet legalább mindig a számba erőszakolt, mert muszáj volt megkóstolnom.
- Úgy látod, hogy vége van? Ha nem érdekelne mi van veled, most nem a kórházba tartanék veled. - Néztem rá a tükörből. Azt hiszem ma még igen csak kellemetlen élményben lesz része, ha ki kell mosni a gyomrát, mert még mindig nagy mennyiségű altató van a szervezetében. Tudom miről beszélek.
- Bár miután kimossák a gyomrod szerintem többször nem fogsz gyógyszeradagolással kísérletezni. Hidd el nekem, nem érte meg. - De hamarosan fogadni mernék rá, hogy ezt Ő is így fogja gondolni. De azt hiszem azt a folyamatot már nem szeretném látni, ahhoz még bennem is túl elevenen élnek az emlékek.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime15.03.15 16:39






Ryan & Nina



H osszú percekig szótlan maradtam, vagyis legalább nekem egy örökkévalóságnak tűnt, mire végre képes voltam ismét megszólalni.
- Nem hiszem, hogy valaha is meg tudod majd érteni. – Ryan nem érezte a bennem egyre inkább csak felerősödő kétségbeesést, ami a sikertelen öngyilkossági tettemhez vezetett. Olyan hatalmas űr tátongott bennem, miután magamra hagyott… Szinte teljesen felemésztett. Vajon neki is szembe kellett nézni ezekkel a kétségbeejtő érzésekkel, vagy már túl is tette magát azon, hogy egykor mi egy párt alkottunk?
- Nem hittem, hogy valaha is lesz folytatás. – Még a saját kimondott szavaim is belém hasítottak. Annyira reménytelennek láttam a helyzetünket, lényegében mindez oda vezetett, hogy Ryan megmentette az életemet.
- Ahányszor kisült egy újabb adag.  – Halványan elmosolyogtam magam, pedig már hosszú ideje még mosolyogni is képtelen voltam, de hirtelen elárasztotta elmémet az a sok boldog pillanat, amiket együtt éltünk át. Majd hirtelen újfent keserű szomorúságot éreztem, szinte arcul csapott. Az már a múlt… Talán már sosem lesz ilyen élményekben együtt részünk.
- Bűntudatod van? Felelősnek érzed magad ezért? Talán csak ezért törődsz velem. – Nem vagyok kimondottan hívő, de most az egyszer azért fohászkodtam, hogy ne legyen igazam, hogy ne csak erről legyen szó.
- Többször nem fogom megtenni…- Próbáltam határozottságot erőltetni szavaim mögé, mert már mondtam neki, hogy többször nem fogok öngyilkosságot megkísérelni. Túl hosszúnak tűnt a kórházba vezető út, amit leginkább csendben, magam elé bámulva tettünk meg, abban reménykedve, hogy legalább egy kis időre felhagy azzal, hogy újból és újból felvilágosítson arról, hogy mennyire őrültséget követtem el.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime17.03.15 15:45




Nina & Ryan

- Igen. Felelősnek érzem magam és dühös vagyok. Mégis hogy juthatott eszedbe ilyen őrültség? - Őszintén szólva soha ki nem néztem volna belőle, hogy képes lenne rá vagy egyáltalán megfordulna a fejében, erre most alaposan meglepett, csak épp nem a várt módon. Fogalmam sincs érzek-e bűntudatot, de felelősnek nagyon is érzem magam. Szerintem mindketten tudjuk, hogy ez nem egy olyan dolog, ami elmúlna egyik napról a másikra. Persze, hogy még mindig fontos és számít az, hogy mi van vele és még szép, hogy most aggódom érte, mert még mindig nem akarom elhinni a látottakat. Nem hittem volna, hogy valaha is részem lesz hasonló látványban, főleg nem így, szóval a fejmosásnak még koránt sincs vége, még csak most kezdek belemelegedni és amíg a dühöm nem száll el, márpedig egykönnyen és egyhamar nem fog, addig számíthat folytatásra. A legutóbb azt akarta, hogy üvöltsek vele, mert akkor abból legalább érezte volna, hogy egyáltalán nem mindegy mi van és mi lesz velünk, hát ma még fogok üvölteni van egy olyan érzésem.
- Abban biztos vagyok. - Annyira nem lesz kellemes a gyomormosás, számomra már csak a gondolata sem az. Leparkoltam, gyorsan megkerülve a kocsi, segítettem ki és vettem fel könnyedén a karjaimba és sétáltam be vele a kórház épületébe. Már csak ekkor jutott eszembe, hogy a gyógyszeres fiola pedig a fürdőben maradt, francba. Gyorsan elhadartam a nővérnek, hogy mi a helyzet miközben mentem utána, amerre irányított, ahol letehettem Ninát egy kórházi ágyra, engem pedig megkértek, hogy most inkább odakint várakozzak. Kilépve a folyosóra gondterhesen sóhajtva egyet dőltem neki a szemközti falnak és vártam és vártam és vártam...



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime17.03.15 21:24






Ryan & Nina



N em várhattam varázslatos megoldásra az óra egyre inkább ketyegett. Hagynom kellett volna, hogy a dolgok, az a sok minden, ami mostanában közénk furakodott leülepedjen benne, s bennem is egyaránt, de mégis attól tartottam, hogy ha nem teszek semmit csak az időnk fogy… Hogy idővel teljesen képes lesz elhidegülni tőlem. Mint ahogy az eltelt napokban, úgy most sem voltam képes teljesen racionálisan gondolkozni. Minden észérvem megszűnt létezni, ha arra gondoltam, hogy örökre elveszíthetem.
- Mielőtt megismertelek nem hittem volna, hogy képes leszek így érezni… Ennyire szeretni valakit. Azt hittem, hogy ez a fajta őrült szerelem csak a hollywoodi filmekben lehetséges… Mikor veled voltam, mikor együtt voltunk… - Felsóhajtottam. - Azt semmihez sem tudnám hasonlítani, egyszerűen csak éreztem, hogy nekem melletted van a helyem. – Vajon Ryan megérti, hogy mit akarok neki ezzel mondani? - Mikor pedig elmentél… - Újfent fájdalmas sóhaj hagyta el ajkaimat. - Nem éreztem azt, hogy lenne bármi értelme nélküled élni, mintha a lényem egyik része veled együtt távozott volna. – Ha eddig nem gondolt teljesen őrültnek, akkor most már biztosan annak hihet. Olyan kétségbeesetten magyaráztam, annyira szerettem volna, ha a dolgok ismét olyanok lennének közöttünk, mint régen. Még akkor is, ha az a maroknyi józan gondolkozásom, ami még megmaradt azt sugallta, hogy bizony már minden megváltozott, csak egy tévhit, egy kósza illúzió, nem több holmi ábrándnál, hogy azt gondolom valaha is minden lehet közöttünk pont úgy, ahogyan régen.  
Bele törődtem a sorsomba, nem ellenkeztem, hagytam, hogy az ápolónők gondomat viseljék. Megerőltető volt, mint lelkileg, mint fizikailag a gyomormosás, amin átmentem. Valahogy rögtön azután, hogy túlestem, amin túl kell esnem elaludtam. Fárasztó egy napom volt és azok a hatóanyagok, amik felszívódtak a gyógyszerekből, mielőtt ki nem hánytam volna őket, megtették a hatásukat.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime18.03.15 12:54




Nina & Ryan

- Talán akkor igazat kellett volna mondani. Gyakorlatilag egy komplett idiótát csináltál belőlem, aki ha hibázik még könyörögni is képes lenne, hogy megbocsáss, miközben Te ugyanúgy nem mondtál igazat, ennek ellenére mégis hagytad, hogy nyomorúságosan érezzem magam. Nézd el nekem, hogy ezt nem viselem jól. - Nagyon nem. Tényleg sokáig azt éreztem, hogy komplett idiótát csinált belőlem, most pedig már fogalmam sincs mit érzek, de szerintem ezen már kár rágódni, hiszen a múltat senki sem képes visszahozni, vagyis már semmi sem lehetne olyan, mint régen bárhogyan is alakulnak a dolgaink, de ezt nem most fogjuk megbeszélni. Nincs abban az állapotban, nem mellékesen még mindig szörnyen dühös vagyok rá.
- Tök mindegy mi lett volna az, ha megbízol bennem. De ebben nem hasonlítunk. Igaz. Nem azt mondom, hogy az első randin kellett volna kipakolnod, de ez így olyan, mintha mindvégig neked ez csak egy játék lett volna, amiben szerepet játszol. - Én pedig csak jelentéktelen bábú lettem volna, akinek persze az ég világon semmiről sincs tudomása. Hol van ez az én hibámhoz képest? Sehol. Különben is Ő mindvégig láthatta milyen vagyok, önmagam voltam mindvégig, minden percében a kapcsolatunknak. Ő pedig?
A folyosón várakoztam, majd amikor szóltak, akkor bementem hozzá. Közel húztam egy széket az ágyához, leültem, finoman megfogtam a kezét, majd hátradőltem és miközben arra vártam, hogy felébredjen én is elaludtam. Néha-néha aprókat pislogva felé pillantottam, de még nem ébredt fel, a kezét azonban egy percre sem engedtem el. Amikor láttam, hogy kezd ébredezni közelebb hajoltam hozzá és óvatosan megszorítottam a kezét, hogy érezze nincs egyedül, még mindig itt vagyok és nem is szándékozom sehová sem menni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime19.03.15 3:50






Ryan & Nina



N em tud, nem fog és nem is akar már úgy szeretni, mint rég. Tudatalattim ezzel riogat, s arra próbál rávenni, hogy eresszem el azt a kis reményt, amit olyan szorosan a markomban tartok attól tartva, hogy bárkikor elillanhat.
- Hányszor mondjam el, hogy sajnálom, ami történt? Szerintem életem végéig minden egyes nap mondhatnám, hogy sajnálom, de már képtelen lennél arra, hogy el is hidd nekem. – Többet már nem bízik bennem. Számára már nem a lány vagyok a szomszédból, akit úgy ismert meg, hogy a volt barátnője macskája besurrant hozzám… Már a szemében nem azaz édesség mániás lány leszek, aki mindent megtett volna azért, hogy megszerettesse vele a muffinokat.
- Ryan én mindvégig megbíztam benned, még akkor is, ha most azt hiszed, hogy nem így volt… Ez nem a bizalomról szól. – Kék szempáromat ismét lesütöttem.  - Ez nem egy játék volt számomra! Sosem tekintettem úgy rád, mint a játékszeremre. – Van értelme a magyarázkodásomnak, vagy már Ryan eldöntötte, hogy egy pofátlanul gazdag nő szeretője volt?
Úgy éreztem magam, mintha másnapos lennék és plusz még egy ló is fejbe rúgott volna, mégis erősebb vagyok – sosem voltam kimondottan izompacsirta – de most az alvástól némi erőre kaptam. Párat pislognom kellett mire meg szoktam a vakító fehérséget, hirtelen túl sok volt a fény, de hosszú szempilláim mögül Ryan alakját tekintettem meg. Először azt hittem, hogy ez csak egy újabb lidérces álom, de mikor megéreztem, hogy megszorította a kezemet, akkor tudtam, hogy tényleg itt van velem.
- Nem kellene itt lenned. - Még kimondani is fájt. Ha engedte, akkor elhúztam tőle a kezemet, ezt is csak miatta teszem. Mégis legszívesebben újból és újból elmondtam volna neki, hogy mennyire szeretem, miközben a nyakába ugrok, mégsem tettem meg, pedig nagyon akartam...  - Ha már nem akarsz részese lenni az életemnek, akkor legalább annyit tegyél meg, hogy nem toppansz be újra és újra az életembe kedved szerint. - Ó, ne! Ne! Ismét könnyek szöktek szemeimbe, már csak a puszta gondolattól is, hogy tényleg megteszi, hogy sosem fog többé keresni.  - Nem akarom, hogy bűntudatot érezz miatt, vagy hogy azt gondold bármivel is tartozol nekem, hogy felelős vagy a tetteimért... Ahogy már mondtam, nem fogok ismét megpróbálkozni az öngyilkossággal. Nem vágyok másra csak arra, hogy haza menjek és elkezdjek összecsomagolni. Nem tudok már ott maradni többé. Akárhová nézek mindig eszembe jut, hogy... - Nem tudtam kimondani, de biztos voltam abban, hogy Ryan tökéletesen érti, hogy mire gondoltam.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime19.03.15 15:30




Nina & Ryan

- Nem kell... Tekints erre az egészre úgy, mint egy lehetőségre, hogy valaki mással új lappal indíthatsz, de ha elfogadsz egy jó tanácsot, vele már legyél őszinte az elejétől fogva és akkor erre nem kerül sor még egyszer... - Te pedig nem akarod újra megölni magad. Fejeztem be magamban a mondatot. Nem kell, nincs arra semmi szükség, hogy minden egyes nap elmondja mennyire bánja és sajnálja a történteket, mert nem vagyok biztos benne, hogy még mindig mellette akarok lenni minden nap. Tudom, hogy pontosan úgy, ahogy nekem úgy neki is járna egy második esély, de valamiért mégsem vagyok képes kinyögni, hogy rendben, legyen. Nehéz, ugyan még küzdök vele, de inkább lezárná, azt is megértem.
- Akkor miről szólt? Rólad? - Na és rólam mégis mi szólt ebben a kapcsolatban. Teljesen mindegy kik vagyunk, h egymással akarunk lenni. Én azt hittem őszinték vagyunk egymással. Mindenben. Tényleg mindenben. És fáj, hogy így kellett rádöbbennem, hogy még sincs így.
- Ha nem toppantam volna be újra, akkor most nem feküdnél itt. Légy szíves, kérlek szépen fejezd ezt be. - Nyúltam ismét a keze után. Még mindig dühítenek az események, de most per pillanat koránt sem annyira, mint korábban és most nem tudnék és nem is akarok kiabálni vele, de ettől még bőven lenne mit mondanom, ami neki nagy valószínűséggel nem tetszene, pedig mindketten tudjuk, hogy nyilvánvalóan nekem lenne igazam.
- Tényleg ezt akarod? - Bár nem szólalt meg, de az hogy ismét elhúzta a kezét számomra felért egy válasszal. Mégis egy részem maradni szeretne, vele egy másik részem pedig elmenni. Ez az egész már fogalmam sincs miről szól, de nem rólunk. Ezek már nem mi vagyunk és ugyanazok már nem is leszünk. Talán igaza van. Talán nekünk tényleg csak ennyi járt és mint minden jónak ennek is egyszer vége kellett szakadni, csak mi eddig nem akartunk tudomást venni róla. Lassan felálltam, majd fölé hajolva nyomtam egy csókot a homlokára. - Vigyázz magadra. Ez úttal tényleg. - Egy pillanat erejéig még mélyen beszívtam hajának édes illatát, majd felegyenesedtem és kiléptem a kórteremből. Visszaakartam nézni még egyszer, de inkább arra kényszerítettem magam, hogy ne tegyem, csak menjek.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime20.03.15 7:45






Ryan & Nina



N em akarom, hogy azért maradjon velem, mert kötelességének gondolja, vagy attól tartana, hogy már megint valami őrültséget csinálnék, ha nem lenne velem. Egyedül csak arra vágyok, hogy azért legyen velem, mert szeret, ne más okok végett. Szeretem, de talán jobb ha megtanulnom hogyan kell elengedni, mert nem fogok az a mániákus nő lenni, aki bármit megtenne, hogy maga mellett tartsa. Nem tennék vele ilyet… Sosem láncolnám magamhoz. Ha már nem tudunk együtt boldogok lenni, akkor már csak azt kívánom neki, hogy találjon valaki mást maga mellé, akivel tényleg boldog lehet. Akármi is történt közöttünk, akármennyire távolra is fog minket sodorni az élet, mégis Ryan mindig fontos fog lenni a számomra. Az első igazi szerelmet nem igazán lehet kiheverni, vagy elfelejteni.
- Rólunk. – Tudom ez hihetetlenül hangzik, de ez nem arról szól, hogy nem bíznék benne, csak magunk miatt hallgattam el előle az igazságot. Sokáig tartottam titokban, mert mindvégig attól féltem, hogy ha kiderül számára ki is vagyok valójában, akkor megváltozik minden közöttünk. Meg is változott, minden megváltozott.
- Befejeztem. – Mindent befejeztem. Többet már nem reménykedek abban, hogy a dolgok végül majdcsak jóra fordulnak közöttünk. Ez csak egy szép illúzió volt, amibe görcsösen kapaszkodtam.
Nem tudtam megszólalni, szerettem volna, de mégsem ment. Úgy éreztem, hogy ha bármit is mondanék, azzal csak azt érném el, hogy továbbra is az ágyam mellett üljön aggódva, pedig neki jobb lesz nélkülem… Nem akartam, hogy elmenjen. Szerettem volna, ha velem marad, ha szorosan magához ölelne, és elsuttogná, mennyire szeret.
- Viszlát Ryan. – Suttogva ejtettem ki a szavaimat. Amint kilépett az ajtón hisztérikus zokogásba kezdtem, mivel nem csak az ajtón sétált ki, hanem az életemből is.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Stay with me - Nina & Ryan Stay with me - Nina & Ryan I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Stay with me - Nina & Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» help - Ryan & Nina
» I will always love you - Nina & Ryan
» forever! ~ Ryan & Nina
» Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan
» Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Miss Lemmer lakása-