welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime15.12.12 18:40

- Na és kitudja vajon mi minden történne még másképp...?! - Elmélkedve ejtettem ki szavaimat. Ez az, amire már soha sem fogunk választ kapni. Ugyan akkor én semmit sem bánok. Nem állítom, hogy ha újra élhetném mindent hajszál híján pontosan ugyan úgy tennék, de mégis érdekelne mi történt volna másként ha annyival kevesebb alkohol lett volna a szervezetében. Talán akkor a saját ágyában töltötte volna az éjszakát... Ami igen sajnálatos lett volna. Akkor talán nem csöngetett volna be hozzám az éjszaka kellős közepén, hogy elveszítette a lakáskulcsát és tölthetné-e nálam az éjszakát. Talán akkor még ő sem a történtekre számított... Talán akkor nem ugrott volna a nyakamba és közölte volna velem, hogy mennyire is oda van értem pillanatnyilag. Legalább is valami ilyesmi... Amit meg annyiszor szeretném még hallani és megtapasztalni általa.
- Azt hiszed csak úgy át engedném a kezemből az irányítást? - Még ha róla is van szó... Ez teljes képtelenség. Veszett ügy és reménytelen! Mindezek mellett pedig a létező legnagyobb hiba amit csak elkövethetek. Nem szeretném ezzel háttérbe szorítani csak azt akarom, hogy tudja minek mikor van itt az ideje. akárhogy is ebből nem engedek!
Nem egyszer eltöprengtem már rajta vajon mi fogott meg benne igazán... mert ez már nem csak arról szól. Az, hogy olyan kis aranyos... kis elpirulós... félénk... Olyan kis szeretni való! De legfőképp olyan más. Olyasvalaki akinek a létezését mind eddig erősen cáfoltam. Az a nő aki után mindez idáig vágyakoztam és az a nő akire nekem feltétlenül szükségem van, aki kell nekem! Sok minden megfordult a fejemben amíg ismét a lakáshoz értünk így nem is igazán nyílt alkalmunk további beszélgetésre. Jó, tudom hogy csak emelettel van felettem én mégis felkísértem, mert így a helyes? Mert reménykedtem valamiben?
- Mit is mondtál? Mikor számítana ez igazi randinak? - Tettem fel a nyilvánvaló kérdés immár az ajtaja előtt. Somolyogva mindvégig határozottan a szemébe nézve...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime15.12.12 19:03

Elgondolkodtató Ryan kérdése, de erre szerintem már nem tudjuk meg a választ és annyira felesleges gondolkozni olyanokon, hogy mi lett volna ha... ez meg az úgy alakul. Elhagytam vagy ellopták a táskámat, még ezt sem tudom, nem kicsit voltam akkor jó kedvemben, de még ezt sem bánom, végtére is eléggé jó estém sikeredett még így is.
- Ezt már sosem tudhatjuk meg, de én egyáltalán nem bánom, hogy így alakult, és te Ryan bánod? - Fejemet oldalra döntve teszem fel kérdésemet. Szeretném, ha őszinte választ adna és nem csak azt mondaná, amit hallani szeretnék. Mindig is inkább az őszinte embereket szerettem, de kevesen tudtak azok lenni velem, voltak olyanok, akik túlságosan is féltek attól, hogy esetleg megsértődnék, vagy megbántódnék az őszinteségük végett, de inkább a hazugság az, amitől megsértődök.
- Hát... nagyon is reménykedek benne. Talán tudnék meggyőző lenni, sosem becsüld alá a női leleményességet. - Ezt bebuktam? Nem is tudom, de azt hittem, hogy olykor én is irányíthtok egy kicsit, már csak azért is, mert már hozzá szoktam, hogy mindig nekem kell ezt a szerepet elvállalni. De akkor ezek szerint nem is örülne annak, ha feltalálnám magam és átnéznék hozzá? Nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg.
- Akkor már az is baj lenne, ha úgy mennék át hozzád, hogy előtte nem szóltam? Az is irányításnak számít? - Csillogó szemekkel nézek rá. Addig ameddig még hatással tudok lenni rá így, addig bevetem ameddig csak tudom ezt a taktikámat, aztán pedig valami újjal fogok elő drukkolni, valami meggyőzőbbel.
- Azt mondtam, hogy ... - Már nem akarom szavaimat megismételni és időben kaptam még észhez, hogy befogjam a számat, és egy egészen más dolgora használjam, mint a beszéd. Újfent lábujjhegyre állva - csak mert így érek fel hozzá - csókolom meg. Dereka köré fonva karjaimat simulok hozzá, miközben lágyan csókolom.
- Be akarsz jönni? - Kissé félénken kérdezek rá, mert tényleg csodálatos volt az eddigi idő, amit vele töltöttem és azért is szeretném beinvitálni hozzám, hogy még legalább egy kis időt együtt legyünk, de arra még nem állok készen, hogy a hálóban folytassuk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime22.12.12 0:52

- Nem Nina, a legkevésbé sem bánom! - Mit is mondjak az időzítése már több is mint tökéletes volt. Egyikünk sem volt éppen a legjózanabb állapotában és a csodával határos, hogy meg tudtuk állni a dolgot. Nekem eddig még egyszer sem sikerült igazán, de ez többnyire kölcsönös volt és még csak meg sem kellett próbálnom. De most kénytelen voltam erőt venni magamon, hiszen képtelen volnék bármi olyasmit tenni, amivel őt bántanám! Dacára annak, hogy milyen kis követelőző volt és annyi minden történhetett volna és semmi sem történt. Hazudnék ha azt állítanám, hogy nem szerettem volna. Azokban a percekben másra sem vágytam jobban mint a közelségére, de próbáltam őt is megérteni és tiszteletben tartani a döntését!
- Távol álljon tőlem...! - Eszem ágába sincs alábecsülni, ezek csak a puszta tények. Nem várhatja el tőlem, hogy majd mindig engedjek?! Abban mi volna a férfias! Különben sem bírnám ki, hogy ne utasítsam rendre... avagy helyre? Csekély azon esetek száma mikor egy nő kezében adta az irányítást. Legfeljebb azért volt úgy, mert már oly annyira önkívületi állapotban voltam, hogy kénytelen volt a saját kezébe venni a dolgokat én pedig végül megadtam neki amire vágyott és mindenki örült!
- Megbocsájtható... - Kevés olyan eshetőséget tudnék felhozni, amikor képes lennék rá haragudni úgy isten igazából. Még azért se tudok haragudni ha az éjszaka közepén eszmél rá arra, hogy hiányzom neki csak én épp ne aludjak, mert azért már morcos tudok lenni ha felvernek álmomból.
Kezemmel lágyan végigsimítok arcán csók közben majd kezem lejjebb siklik vállára majd végig a karján majd a derekára csúsztatom majd a fenekére.
- Szeretnéd? - Végül is semmit sem szeretnék erőltetni így úgy fogunk haladni olyan tempóba, ahogy az neki a legmegfelelőbb!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime24.12.12 8:55

Ennek most tényleg örülök, bár mások véleményére nem igen adok, de érdekelt, hogy erről hogyan vélekedik.
- Még nem bánod, csak mert eddig az elbűvölő énemet mutattam meg, hogy imponáljak számodra. - Az az énem mögött ott lakozik egy határozott nő, aki számító és kimért, mindent okkal tesz és tökéletesen jól tudja, hogy milyennek kell lennie másokkal szemben. Ezt várják el tőlem és valamikor tényleg ilyenné kell válnom, ha rám marad annak a halom cégnek a vezetése. De addig is szeretném magamat adni neki, akarom hogy megismerje azt aki valójában vagyok. Azt az édes szájú lányt, aki rajong a divatért, imád sütni és zongorán játszani, vagy akár egy jól összekomponált darabot hallgatni.
- Szerinted is meggyőző tudok lenni? - Legédesebb pillantásommal nézek rá, ha nemleges választ kapnék akkor még gyakorolnom kell, de eddig senki sem bírt ellen állni annak, hogy kék szemeimmel szinte már úgy néztem rájuk, mintha lelkükbe látnék.
- Tudod mit? Inkább még is csak átadom neked az irányítás lehetőségét, lássuk mennyire fog neked menni. - Ez azt jelenti, hogy jó kislány módjára várni fogom az események alakulását és maradok a hátsómon, persze ha kibírom, hogy ne avatkozzak közbe. Csókunk édesebb volt bármelyik édességtől amit eddig fogyasztottam, még is nem tudok döntést hozni. Szeretnék tovább vele lenni, viszont lefeküdni is, de még mennyire, de még annyira korai lenne, vagy nem? Na és mi van ha oda adom neki magam és aztán ennyi? Amit már megtanultam az élettől kockázat nélkül nincs nyereség.
- Azt hiszem igen. - Egyre jobban úgy érzem magam, mint egy első randi után. Rózsaszín köd borult elmémre, gyomromban pillangók mozgolódnak és a lábam reszket az idegességtől. Enyhén remegő kézzel nyitom ki ajtómat. Átlépve a küszöbön hirtelen hátra fordulok, hogy újból rávethessem magam Ryan ajkaira. Vissza kellene magamat fogni, de képtelen vagyok rá, beütött a krach.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime26.12.12 19:13

- Azt hiszem ezzel mindenki így van és mindenki ugyan ezt is tenné... - A cél érdekében bármit? Úgy hiszem ha váltig őszinték lennék és csak magunkat adnák a párkapcsolatok ma már igen csak lesüllyedtek volna. Persze, hogy mindenki a szépet meg a jót vallja és a mézes-mázos énjét mutatja...de a külső általában igen sok titkot rejt. Talán számítasz is rá, de az is lehet, hogy a derült égből villámcsapást váltja ki belőled.
- Nyugodj meg, én sem vagyok mindig "humoromnál"... - Írtam macskakörmöt a levegőbe. Humoromnál..., amit általában pofátlan, ellenállhatatlan, figyelmen kívül hagyhatatlan... Ha úgy akarom olykor csábító, számító és elvölő. Igen, ez is én vagyok. De van még más is... és engem roppant érdekelne, hogy ő vajon még mi mindent próbál véka alá rejteni. Nem jó túl sokáig rejtegetni dolgokat, mert azok előbb vagy utóbb de megmutatkoznak és talán nem abban a formában ahogy azt vártuk.
- Az attól függ, hogy mit akarsz... - Úgy hiszem evvel nem igen tud majd szembeszállni, hiszen azzal női mi voltát tagadná meg és önmagát. Nincs amire egy nő nem volna képes valamilyen úton módon ha valamit nagyon, de nagyon akar... Legyen szó bármiről. Nem ismer lehetetlent és elérhetetlent!
- Szereted a meglepetéseket? - Megfogom tenni, amit csak tudok és, amit csak lehet talán még kicsit túl is lövök majd a célon olykor, már ha tényleg hagyni fogja.
Azt hiszem a mind eddig még megválaszolatlan kérdésem feleletet talált magának. Teljesen váratlanul ért az ahogy rám vetette magát. Nem erre számítottam. Tudom, most örülnöm kellene, de mégis úgy érzem, hogy valami nem stimmel.
- Nina, ha nem akarod vagy nem vagy biztos a dolgodban akkor igazán nem muszáj ezt tennünk... - Szakítottam félbe egy röpke pillanatra... Én csak azt akarom, hogy neki jó legyen... Nem kell ezt csinálnia ha még vannak kételyei, mert akkor ugyan ott volnánk ahonnan elindultunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime06.01.13 3:33

Belátásom szerint jól cselekedtem, az még is mennyire lehet hazugság, hogy nem kötöm az orrára az összes rossz tulajdonságomat? Bár nem tudok túl sok rossz dologról, vagy szokásról, aminek a rabja lennék.
- Ez az őszinte vallomásom után nyugodtan elmondhatnád, hogy sikerült-e imponálnom. - Tény, hogy volt ebben az egészben egy kicsi színjáték, olyan téren, hogy eddig nem voltam vele teljesen őszinte, de azok a részeg pillanatok, amiket együtt sikerült tölteni, na azok színtiszta igazságra alapulnak. Mert akkor tényleg magamat adtam, kissé spicces kiadásban, de minden létező szavamból akár kifacsarni is lehetett volna az őszinteséget.
- Sebaj, majd felvidítalak. - Fülig érő mosolyom terpeszkedett arcomon, kezemmel legyintve jeleztem, hogy számomra - remélhetőleg - semmiséget fog az okozni, hogy mosolyt csaljak az arcára, avagy vissza hozzam azt a bizonyos "humorérzékét".
- Akármennyire is meglepő, de jelenleg nem akarok semmit, azzal is beérem, hogy felnézhetek rád. - Csillogó szemeimmel meredek felfelé rá, jó pár centivel magasabb tőlem, főleg úgy, hogy magassarkúim nélkül maradtam, de ha nem hallgattam volna rá, akkor most a karjai között lennék, mert a csípő kitörte volna a lábamat.
- Csak is a kellemeseket. - Valójában imádom a kellemes meglepetéseket, nem kell hogy nagy értékű legyen, - pénzem miatt még nem vagyok olyan, akinek mindből a legjobb jár típus - beérem én egy tábla finom csokival, számomra az is kellemes meglepetés lenne. Eddig azt hittem, hogy a csoki a kedvenc desszertem, de Ryan ajkai akármilyen édességtől is édesebb.
- Őszintén nem tudom! Akarom is meg nem is, túlságosan is jól érzem veled magamat, hogy ennyire elkapkodjuk. - Tanácstalanul állók előtte, még mindig érezve ajkaimon édes csókja mámorító ízét, ahogy gyomromban is a szárnyaló pillagókat, megspékelve a szívem lüktető verésével. Fogalmam sincs, hogy most mi lesz, de remélem, hogy csak úgy nem fordul ki az ajtón, csak mert nem akarom elsietni a dolgokat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime08.01.13 15:36

- Ha nem jártál volna sikerrel most vissza kellene tulajdonítanom tőled a pólómat és aligha hiszem, hogy felkerestelek volna ismét, hogy most itt legyünk és erről beszélgethessünk. - Próbáltam némi értelmet is vinni a mondandómban remélem sikerrel jártam. Kicsit elgondolkodtatott a kérdés, de remélem nagyjából a megfelelő válasszal szolgáltam a számára.
Tény, hogy az volt a kedvenc pólóm, ami most már az ő kedvenc pólója, de igaz is rajta még inkább tudnám szeretni! Nem szokásom efféle emlékekkel amolyan trófeákkal szolgálni a barátnőim számára kivétel ha kisajátítják magukat akkor ebből már igazán nem csinálok cirkuszt, de rajta különösképp szívesen látom azt a ruhadarabot különösképpen mikor csak az van rajta!
- Valaki nagyon biztos a dolgába! - Így már szinte biztosra vehetem, hogy megvannak a maga kis eszközei, módszerei arra, hogy jobb kedvre derítsen egy férfit már csak azon kellene eltöprengeni, hogy vajon mik is lehetnek azok?!
- Bármikor egy szintre kerülhetünk amikor csak akarod... - Emlékeztettem rá, bár nem tudom, hogy ezzel mégis miféle gondolatokat ébresztek majd benne. Egy szavába sem kerül még csak kérnie sem kell csak cselekedni és én érteni fogom!
- Még szép. Ez csak természetes! - Nem is tudnék neki szánt szándékkal csalódást vagy netalán fájdalmat okozni. Olyan kis törékenynek tűnik a szemeben mint egy porcelánbaba és én attól rettegek, hogy egy óvatlan pillanatomban sérelmeket okozok a számára!
- Akkor nem fogunk semmit se elkapkodni! - Feleltem egészen halkan mélyen a szemeibe nézve mindvégig. Bár tudnám, hogy most mi tévő legyek vagy, hogy most mi fog következni vagy bármit ami adna valamiféle kezdőlöketet. Ismét közelebb húztam magamhoz, de csak hogy megölelhessem mindenféle hátsó szándék nélkül és várom, hogy most mégis mi legyen?!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime08.01.13 16:24

Jó érvelés, nem csak vonzó, de még esze is van, ez a kombináció, amitől mindvégig annyira tartottam, mert nála nem lesz mindig elegendő, ha megrebegtetem a szempilláimat.
- Ryan, ne is várd, hogy vissza fogom adni, teljesen kisajátítottam magamnak azt a pólódat, de ha hiányolnád néha átjöhetsz, hogy meglátogasd. - Annak sokkal jobban örülnék persze, ha nem csak a póló miatt jönne át, de az sem rossz kifogás, hogy lásson, ha már nagyon hiányoznék neki és valójában vágyok arra, hogy hiányoljon, mert akkor tudom, hogy fontos vagyok számára. Túl gyorsan kezdem el kötődni hozzá, ha bele gondolok, hogy szinte semmit sem tudok róla és még is képes volt ennyire elkápráztatni. Remélem lesz alkalmam arra, hogy jobban megismerjem, mert érdekel, hogy mi rejlik emögött az ellenállhatatlan mosoly mögött.
- Mindig is lehengerlő tulajdonságom volt a magabiztosságom. - Nem hiszem, hogy túl sokat tévednék azzal, ha azt gondolnám, hogy van is mire maga biztosnak lennem és most nem a tömérdek hitelkártya mondassa ezt velem, ami a pénztárcámban lapul, hanem az a kép, ami fogad mikor tükörbe nézek.
- Tériszonyom fog lenni, neked meg sérved ha folyton emelgetni fogsz, attól hogy kicsi vagyok még nem jelenti azt, hogy könnyű is. - Ezzel nem az erejét akartam kétségbe vonni, hogy nem erős annyira, hogy emelgessen, csak neki sem tenne jót, főleg a háta sínylene meg, hogy szenvedélyes csoki imádó vagyok.
- Sajnálom. - Tudom, hogy ezzel csalódást okoztam számára és miattam lett az egész hangulat gajra vágva, ezért is bújok oda szorosan hozzá, amikor átölel. El sem hiszem, hogy ezek után is ennyire aranyos és megértő velem szemben, de értékelem, hogy tiszteletbe tartsa a döntésemet. Hosszan tartó öleléséből kibújva fogom meg kezét, megpróbálkozva azzal, hogy elvezetem a kanapéig, feltéve ha velem tart.
- Szeretnél rólad minél több dolgot megtudni, mielőtt csáberőd hatására lekerülne rólam a fehérneműm. - Nem vagyok egy szent, olykor előfordult már, hogy egy éjszakás kapcsolatom is voltak, de Ryant nem csak egy éjszakára szeretném megkapni, kötődni kezdtem hozzá, ezért szeretném még az előtt közelebbről is megismerni, hogy nyögéseim végett álmatlan éjszakát okozzak a szomszédságnak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime10.01.13 21:48

- Csakis akkor ha téged láthatlak benne! - Máskülönben az csak egy póló, nincsen semmiféle különösebb jelentősége csak szerettem és kész, de nem az a darab volt az első ilyen áldozat egy nő által. Galádul túszul ejtik a felsőimet és nem akarják visszaszolgáltatni? Jó, hát akkor ezen túl nem is fogok felsőket hordani. engem zavar aztán a legkevésbé... Sokkal kényelmesebb és igen csak esélyes, hogy jó néhányszor hiányos öltözékben fogok ajtót ha nyitni ha tudom, hogy ő látogat meg. Eleget láttam és tapasztaltam már belőle, hogy merjem megtenni és olyan édes amikor elpirul. Amikor kisajátította magának azt a felsőt akkor nőtt csak igazán a jelentősége és fenn tartom a jogot, hogy láthassam és ha ezt vele egyetemben tehetem meg akkor igen sűrűn fogom látogatni.
- Én valami egészen másra lettem figyelmes, de minden bizonnyal. - Magabiztos? Ám legyen, minden bizonnyal. De amikor egy szál bugyiban takargatta magát előttem akkor nekem valami egészen másnak tűnt. De persze ezt nem szeretném újból felhozni és őt kellemetlen helyzetbe hozni vagy újfent okod adni arra, hogy zavarba jöjjön. Azt hiszem annak már súlyos következményei volnának.
- Te most ugratsz? - Olyan kicsi és törékeny mint egy porcelánbaba és milyen imádni való. Ha folyton emelgetném és fel kapnám amikor csak kedvem tartja maximum attól kellene félnem, hogy egy óvatlan mozdulatommal fájdalmat okoznék neki.
Egyszerűen nem tudtam most mit mondani erre arról pedig végképp nem volt fogalmam, hogy mégis mit kellene mondanom. Nem akarom, hogy sajnálja és azt sem, hogy megbánja a döntését!
- Erre most kedvem volna rácáfolni, de játszunk csak a te szabályaid szerint. - Ez úttal nagyon is átadtam az irányítást de persze egyáltalán nem véglegesen. Megfogom a kezét nem nagyon tudom már, hogy mit is szeretne, de azért belemegyek a dologba...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime11.01.13 4:23

Tudom nem kellene meglepni, hogy ilyet hallok Ryan szájából, de olyan gyorsan haladunk, hogy még is még meglepetést okozott. Mert nem is olyan rég még csak egy olyan férfi volt, akivel egy épületben lakok, most pedig már egy olyan férfi, aki iránt elkezdtem gyengéd érzelmeket táplálni. Bevallom félek a folytatástól, de ha nem vágok bele, akkor mindig is sajnálni fogom, ezért teszek fel mindent egy lapra, remélve hogy megnyerem a főnyereményt.
- Ha csak ennyi a feltételed, akkor azt hiszem, hogy megoldható lenne. - Nem kért sokat és ennyi a minimum, hogy ezt megteszem neki, azok után, hogy elcsórtam a felsőjét, ami nagyon is jól áll rajtam, de csak azért, mert az övé volt, egészen addig, ameddig szemet nem vetettem rá.
- Esetleg nekem is elárulnád, hogy mi lenne az? - Érdeklődve tekingetek fel rá, mert tényleg felkeltette a kíváncsiságomat az, hogy mire is lett figyelmes. Remélem nem fogja velem azt a játékot űzni, hogy úgy kell majd kiszednem belőle, mert nem akarja bevallani. Úgyis addig faggatnám, ameddig meg nem adná magát.
- Nem, teljesen komolyan mondtam. - Meglepetten nézek rá, mert tényleg úgy hiszem, hogy a sok emelgetéstől még a végén hát problémai támadnának. Meg azzal, hogy emelget csak még jobban erősít bennem azt az elméletemet, hogy mennyire kicsi vagyok, amivel már régóta szembesültem, de tudom orvosolni a magassarkúim segítésével.
- Hé, azt hittem, hogy már rég elfelejtettük azt, hogy mi történt akkor, mikor kávét fűztél nekem. - Vállammal finoman meg is lököm, hogy érezze felháborodásomat. Az csak tényleg véletlen volt, hogy rám nyitott, de akkor tényleg kínosnak éreztem és még mindig azon az állásponton vagyok.
- Én csak tudni szeretnék rólad pár dolgot. Mondjuk, hogy mivel foglalkozol, vagy hogy mi a hobbid és hasonló dolgok. - Mutató ujjammal finoman simogatni kezdem kézfejét, miután megfogta a kezemet. Még mindig képtelen vagyok elhinni, hogy itt van velem, még akkor is ha tudja, hogy nem állok készen arra, hogy együtt legyek vele és beelégszik a beszélgetéssel is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime18.01.13 22:33

- Én pedig úgy hiszem nem is olyan sokára szavadon foglak majd. - Azt hiszem egy-két dolgot, apró feltételt elfelejtettem a tudtára hozni de majd időközben ezt is megteszem és vagy nyert ügyem lesz vagy mindent elveszítek. Én már csak ilyen vagyok. szeretek kockáztatni és mintha már lesném, epekedve várnám a soron következő kínálkozó alkalmat amikor ismét megtehetem, mert hát valószínűleg nem azért másztam ki a saját erkélyemről, mert annyira fitt voltam és kialudtam magam, de még csak nem is azért mert unatkoztam vagy ne lett volna jobb dolgom, de mind ez már nem lényeges.
- Kíváncsi-fáncsi, te mindig mindenről tudni akarsz? - Gondolom igen, de így alkalomadtán elég nehéz lesz meglepnem ha folyton kérdésekkel bombáz és addig nem nyugszik amíg azokra választ nem kap. Mi tagadás, érdekelnek a kis módszerei és ki is fogom deríteni miként mennek nála az efféle dolgok, de jobb ha tudja és megbarátkozik a gondolattal, hogy lesznek megválaszolatlan kérdések.
- Ne aggódj, tudni fogom kihez forduljak az esetleges hátfájásommal? - Amihez nem túl sűrűn, de azért van szerencsém és nem vagyunk túl jóban... Ettől eltekintve még nem biztos, hogy rá is fogok hallgatni mindig, de ugyan akkor hozzá fogok fordulni sajgó hátproblémáimmal is és bízom benne, hogy majd orvosolni tudja és fogja a dolgot egy isteni masszázzsal.
- Viccelsz, én soha sem fogom elfelejteni! - ezzel persze nem azt mondom, hogy állandóan evvel fogom szekálni. Semmi ilyesmi sincs szándékomban, de mégis hogyan tudnám elfelejteni? ez számomra szinte lehetetlen!
- Hát hobbira nem igen futja az időmből... - Igen, ezen már számtalanszor elgondolkodtam és amikor lenne is pár szabad órám esetleg napom, akkor is találok valami jobb elfoglaltságot, ha nem volt szerencsém akkor pedig mások találnak nekem valami jobb elfoglaltságot...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime20.01.13 16:53

Elképesztő, hogy milyen hatással van már rám csak szavaival, ha közelében vagyok térdem olyan akár a kocsonya. Egyszerűen levett a lábamról csak ezzel az elképesztő dögös sármával.
- Hm, tényleg? Csak akkor előtte szólj, hogy a te pólódban nyithassak neked ajtót. - Kislányos zavaromban kezdem szám belső részét harapdálni. Lejátszódott előttem az a jelenet, mikor fülig érő szájjal nyitok neki ajtót és hasonló mosollyal néz vissza rá, elismerő tekintettel. Bár alig ismerjük egymást, egyre inkább azt érzem, hogy szeretném közelebbről is megismerni, hogy milyen valójában az a Ryan aki képes volt ilyen rövid idő alatt elcsavarni a fejemet.
- Hm, azt hiszem, hogy igen. Ez az egyik rossz és felettébb idegesítő tulajdonságom, hogy mindenről szeretnék tudni. - Megbánó tekintettel nézek rá, tényleg nem akarom, hogy kötelességének érezzem, hogy mindenre válaszoljon, csak nem bírom ki, hogy ne kérdezősködjek és azt még úgy sem szeretném, hogy úgy érezze magát, mint egy vallatáson, csak mert nekem mindig mindenről tudnom kell.
- Most finoman arra szeretnél célozni, hogy ha miattam fájna a hátad, akkor nekem kötelességem lenne téged megmasszírozni? - Nos, eddig nem hiszem, hogy bárkit is masszíroztam volna, vagyis nem rémlik, hogy tettem volna ilyet, de jobb lenne inkább egy profihoz fordulnia, mert szerintem több kárt tennék benne, mint hasznot. Persze nem szeretnék neki szándékosan fájdalmat okozni.
- Tudod, ha akkor kopogtál volna, akkor az egész nem történt volna meg. Vagy nem szokásod kopogni, vagy direkt jöttél be kopogás nélkül? - Ezt még sosem kérdeztem meg tőle, de nagyon is érdekelne a válasza. Na tessék, már megint kérdésekkel bombázom, szeretnék vissza venni a tempóból, de annyi minden van még, ami vele kapcsolatban érdekel.
- Hűha, hobbira nem futja, de rám igen? - Egyre jobban érzem magam fontosabbnak, mivel most tudtam meg, hogy mennyire elfoglalt és még is képes rám szánni időt, én meg csak pazarlom az ostoba kérdéseimmel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime26.01.13 20:57

- És ha mondjuk minden meglepetésszerűen fog történni váratlanul egy reggelen? - Felvont szemöldökkel kíváncsiskodok vagy érdeklődök? egyre megy, ennyi még igazán belefér és én neki csakis kellemes meglepetéseket szeretnék okozni a nap minden szakában és még azok között is és talán erre hamarosan ő is rá fog jönni, de nem akarnám lelőni a poént a dologban. Találkozhattunk már párszor és nem is vesztegettük az alkalmakat, de én végre egyszer olyannak szeretnék látni amikor... nem számít rám, sőt senkire sem. Mondjuk példának okáért reggel álmosan és kócosan vagy hisztisen.. nekem mindegy. De tudom, hogy van még ott valahol a színfalak mögött egy másik Nina is és én őt is megakarom ismerni. Na persze nem mindegy miféle körülmények között, de ha nem jön magától természetes úton hát majd én megteremtem a helyzetet. Csináltam már őrültséget!
- Engem a legkevésbé sem idegesít csupán csak megjegyeztem... - Hogy idegesítene? Nem, dehogy. Legfeljebb már bosszantóan édes és én már egyszerűen semmit sem tehetek ellene. Rövid ismeretségünk alatt még nem volt rá példa, hogy idegesített volna, de majd egyszer erre is biztosan sor fog kerülni, mert ez szinte elkerülhetetlen és kár is a gőzért inkább arra kellene fektetni az energiánkat, hogy miképpen béküljünk ki!
- Hát ha neked ez finom volt... Akkor igen. - Pofátlan vigyor rajzolódik képemre. Mindketten tudjuk, hogy úgy se tudna nemet mondani én pedig úgy is tudnám legalább annyira széepn kérni.
- Őszintén szólva fogalmam sincs, de gondoltam, hogy még időben utolérlek mielőtt még akcióba lendülsz... - Akaratlanul is de elnevettem magam. Egyszerűen képtelen vagyok kitörölni azt a rövid kid filmkockát a fejemből!
- Na igen, de te nem is vagy a hobbim! - Újfent elmosolyodtam mi alatt felvilágosítottam a tényekről és az álláspontomról.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime28.01.13 5:28

Ryant még nem ismerem túlságosan, de már annyira sikerült megismernem, hogy komolyan vegyem azt, amit az előbb közölt velem. Ki is nézném belőle, hogy az egyik reggel már csak azért is meglátogat, hogy meglepetést szerezzen nekem, már most biztos vagyok abban, hogy túlságosan meg is lepődnék tőle.
- Nem, csak reggel ne. Mert ha sikerülne felverned az ágyból és úgy, ahogy vagyok nyitnék neked ajtót megrémülnél a látványtól. - Viccesnek hangozhat, pedig nem annak szántam. Kócosan, smink nélkül igazán félelmetes látvány tudok lenni, ki is ábrándulna belőlem, ha úgy látna. Ébredés után, minimum fél órára és egy kávéra van szükségem, hogy valahogy ki is nézzek.
- Tényleg nem? Akkor még nem lendültem bele igazán a kíváncsiskodásba, ami néha olyan hatású, mint egy faggatás, de ha ezt tenném, szóljál rám. - Még csak egy lámpa hiányzik, ami vakítóan világítana a szemébe és jöhetnének is a kérdések, hogy megkezdjem a kis faggatásomat. Persze semmi ilyesmit nem terveztem tenni, feltéve ha önszántából is válaszol a feltett kérdéseimre.
- Nem is tudom, nekem valahogy az jobban tetszene, ha te masszíroznál engem. - Hasonló széles mosoly ül arcomra, mint ami Ryan arcán is rajzolódik. Szerintem meg tudnánk egyezni egymással, vagy felváltva élveznénk, azt hogy egymást masszírozzuk.
- Vagy te voltál túl lassú vagy én túl gyors. Csak tudod eléggé zavarban éreztem úgy magam előtte, aztán pedig még annál is jobban, mikor benyitottál. - Így vissza gondolva tényleg viccesnek tűnik, az hogy kétségbeesetten próbálom eltakarni melleimet, Ryan pedig csak nézett, úgy kellett rá szólni, hogy forduljon el.
- De még lehetek? - Elengedem a kezét, csak hogy egy újabb akcióba kezdjek. Szeretnék vele szemben lenni, ezért veszem a bátorságot és combjaira simulok, tartva tőle a tisztes távolságot, már amennyire ilyen helyzetben lehet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime29.01.13 21:31

- Hmmm, kár. Pedig csinálnék neked kávét és most már azt is tudnám, hogy hány cukorral kéred. - Kötve hiszem, hogy valaha is rémisztő látványt tudna nyújtani a számomra ha csak nem szánt szándékkal, de ebbe most inkább nem folynék bele túlságosan. egyébként sem hiszem, hogy teljes mértékben meg tudnám győzni az igazamról, mert ne feledjünk, hogy ő is egy nő méghozzá nem is akármilyen és hiába is hangsúlyoznám, hogy én smink nélkül kócosan és álmosan is épp olyan vonzónak találnám mint egyébként... akkor sem hinne nekem. pontosítok... egy nőnek lehetetlenség teljes egészében kielégítő válasszal szolgálni.
- Nem nagyon tudom, hogy mire lehetnél még kíváncsi, de mind addig amíg nem teszem szóvá addig használd ki a lehetőséget és ne kímélj. - engem aztán tényleg nem zavar. Általában közlékeny vagyok a jó ízlés határain belül, sőt van hogy azon kívül is. Az attól függ, hogy kivel is van dolgom. De jelen esetben már tökéletesen felmértem a helyzetet és úgy hiszem, hogy a lehetőségekkel is tisztában vagyok.
- Esetleg még arról is lehet szó, ha jó leszel... - Ez most nem az a szituáció amikor tiltakozni volna kedvem, de azért mégis csak finoman vázolnám a helyzetet.
- Pedig az előtt szerintem semmi okod sem volt arra, hogy zavarban legyél, vagy? - Lehet én nézem a rossz szemszögből az esetet, szóval most várom a felvilágosítást. De mint ahogy az kiderült aznap nem töltöttük együtt az éjszakát még véletlenül sem így nem igazán értem miért is volt zavarban?!
- Nem inkább a szenvedélyem? - Mosolyogtam meg a dolgot majd kihasználva közelségét hajoltam oda hozzá, hogy ismét megcsókoljam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime30.01.13 0:58

Alkuképes vagyok, mikor nem a legmakacsabb pillanataim egyikét élem. Ezért Ryan ajánlatát még egyszer átgondolom, az is lehet, hogy nem ijedne meg túlságosan a látványomtól kora reggel. Az egy dolog, hogy én meg a tükröm nem vagyunk túl jóban egymással, főleg a korai órákban.
- Még meggondolhatom magam? Eddig nem volt szó kávéról, de hogy már tudom, hogy csinálnál, talán be is engednélek. - Kicsit úgy jött ki, hogy csak a kávé miatt engedném meg neki, hogy egyik reggel meglátogasson, erről szó sincs, csak ha már nálam lenne, akkor párosítanám a kellemest a hasznossal.
- Megnyugodhatsz nem foglak megkímélni. Most csak az gátol meg abban, hogy feltegyek neked pár kérdést, hogy valószínűleg nekem is válaszolnom kellene akkor párra. Csak akkor szeretem a kérdéseket, ha én teszem fel őket, nem pedig ha engem kérdeznek. - Tény, hogy félek attól, hogy Ryan mit is kérdezhetne tőlem. Nem akarok neki hazudni, viszont nem érzem úgy, hogy ideje lenne elmondani neki, hogy mi is a valóság. Pláne nem szokásom azzal dicsekedni, hogy milliomos vagyok és apámé a fél város. Meg is lennék bélyegezve, sőt megkapnám az elkényeztetett jelzőt és még voltak ennél durvábbak is.
- Ryan, tudhatnád, hogy mindig jó vagyok, az én képem van a szótárban a jó szó mellett. - Na jó nem, de majdnem. Általában tényleg mindig jól viselkedek és nem teszem semmi olyat, amit a társadalom ferde szemmel nézhetne, szóval nagyon is jó kislány vagyok.
- Nekem éppen elég ok volt az is, hogy megjelentél nálam, hogy zavarba jöjjek. - Nem számítottam rá, egy szál köntösben nyitottam neki ajtót, másnapos sajgó fejjel szinte fel sem fogtam akkor az eseményeket.
/Lehetnék az? - Mosolyogva kérdeztem vissza. Felső testünk egymásnak simult, kezeim vállára siklottak, úgy csókoltam vissza, lágyan, de még is határozottan.
- Ryan, ha tovább így folytassuk, akkor inkább menjünk be a hálóba. - Szólalok meg bizakodóan a csók után. Kissé elhajolva tőle, nézek bele határozottan szempárjába. Minden eddigi kétségem vele kapcsolatban köddé vált, nem számít, hogy alig ismerem, mert iszonyúan akarom, ennél még soha semmire sem vágytam jobban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime05.02.13 18:47

- Nina, a mi nap másztam át a saját erkélyemről a tiédre. Szerinted gondot okozna...? - Azért persze nem szeretném a frászt hozni rá és természetesen semmi ehhez hasonlót sem fogok tenni legalább is utalások nélkül, de nem tervezem minden neki szánt meglepetésemet előrelátni. csak néhányat. Pont annyit amiről feltétlen tudnia kell. Mind ezzel csak arra szerettem volna kilyukadni, hogy ha mindenképp látni szeretném kora reggeli állapotában hát sima ügy, mert ahogy egyszer és még egyszer nyitva felejtette az ablakot hát megteszi harmadszor is dacára, hogy megkértem rá, hogy figyeljen oda, mert ahogy nekem sem okozott fejfájást végigvinni a kis mutatványt úgy talán egyszer másnak sem fog és azt ugye egyikünk sem szeretné.
- Na ez esetleg már okozhat fenn akadásokat a közel jövőben... - Gondolom ez így érthető is már a szándékainkat tekintve, bár én már semmiben sem vagyok egészen biztos és hogy már tudom hiába is kérdezek így csak még kevésbé. Az addig rendben is van, hogy néhány válaszra szeretnék én magam rájönni és megbizonyosodni pár dologról, de ettől még nem vagyok médium.
- Sok más mellett... - Hát nekem nem pontosan ez jutott eszembe elsőként, de így is lehet mondani. Végül is magába foglalja a dolgokat finoman. Röviden és tömören. De vajon ez elég is lesz neki? Kétlem, de ebben az esetben a saját érdekében bízom abban, hogy alkuképes lesz...
- Nem értem... Végtére is nem rontottam rád ajtóstól. Kopogtam is... Ugyan úgy várni is tudtam volna. - Na jó, nem túl sokat, de nem igen volt más választásom. Őt viszont semmi sem gátolta meg abban, hogy magára kapjon valamit, mert hát ugye soha sem lehet tudni, hogy ki várakozik az ajtó túloldalán.
Feleslegesnek találtam tovább bizonygatni a dolgot legalább is szavakkal, de azért majd még visszatérünk rá...
- Az utolsó pillanatban is meggondolhatod magad! - Nem szeretném hogy még csak egy cseppnyi kétsége is legyen vagy bizonytalankodjon, hiszen ezt már megbeszéltük. Felálltam majd mindkét kezem felé nyújtottam és megfogtam az övét, hogy fel tudjam húzni magamhoz és ismét ajkaira tapadtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime05.02.13 21:52

Igazán csak most tudatosult bennem, hogy mennyire igaza van, ha véletlenül nyitva felejtem az ablakomat gondtalanul be tud jönni hozzám. Biztosan meg is ijednék, ha csak úgy beállítana, sőt meg is rémülnék ha a sötét szobában felkészületlenül szemebe találnám magam vele. Ryan nem azaz ijesztő típus, de ha csak a körvonalát látnám a sötétben biztosra veszem, hogy egy percre még a szívműködésem is leállna.
- Akkor biztosan igen, ha az ablakom nem lenne nyitva. - Most is piszkosul nagy szerencsénk volt, hogy véletlenül nyitva felejtettem az ablakot máskülönben kihívhattunk volna egy lakatost, hogy lecserélje az ajtómon a zárat. Nekem egyszer is elég volt látni azt, hogy átmászik, nem is tudja, hogy mennyire féltettem. Inkább adnék egy kulcsot a lakásomhoz, hogy meg tudjon lepni, sokkal biztonságosabb az ajtón át bejönni, mint az ablakon és tényleg nem szeretném, ha miattam bármi baja is lenne.
- Persze azt nem mondtam, hogy nem válaszolnék az esetleges kérdéseidre, csak attól tartok, hogy nem mindig fog tetszeni a válasz. - Vannak előtte titkaim, vagyis nem is titkok, csak olyan dolgok, amiket még nem mondtam el neki. Még is hogyan tudnám neki ezt szépen beadagolni? Még sem mondhattam meg neki a bemutatkozásnál, hogy egy örökösnővel áll szemben, aki egyszer egy olyan cég vezére fog lenni, ami az egyik legnagyobb a világon.
- Mint például? - Újból felcsillant szemeben a kíváncsiság. Mindössze próbáltam vicces lenni, de ha már Ryan szerint máshol is ott a képem abban a bizonyos lexikonban kíváncsivá tett, hogy mire is gondolhat. Tudom már megint túl sokat kérdezősködök, de nem bírom megállni, túl kíváncsi vagyok.
- Nem rég költöztem ide és azt hittem, hogy az egyik barátnőm van vicces kedvében, hogy olyan korán látogatóba jön hozzám. Na meg a korai órákban még ahhoz is túl lusta vagyok, hogy felkeljek, nem hogy még fel is öltözzek. - Nem is tudom, hogy minek magyarázkodok még mindig, mert nem tudhattam, hogy majd pont Ryan fog állni az ajtóm előtt, aki a volt barátnője macskájának a keresésére sietett.
- Már meggondoltam magam és nem tudok várni. - Felé nyújtva karjaimat engedtem a csábításnak és hagytam, hogy magához húzzon. Lábujjhegyre állna viszonoztam csókját, ajkait falva kezdtem el magammal húzni a háló felé, lassan lépkedve hátrafelé közeledve az ágy felé egyre inkább szenvedélyesebben csókolva. Még, ha meg is bánom a türelmetlenségemet, akkor is megéri.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime25.02.13 19:22

- Örülnék neki ha nem felejtenéd úgy... - Mindenki tudja, hogy ez egy bűnös város és az emberek olykor nem válogatnak sem eszközökben sem módszerekben és ha a biztonsága csak azon múlik, hogy éjszakára becsukja az ablakot legalább is lehajtja bukóra akkor én volnék a legboldogabb ha ezt meg is tenné nekem pedig kopognom kellene az ajtón ha megszeretném lepni társaságommal. Biztosra veheti, hogy nem tettem volna meg akárkinek azt amit neki és másztam volna ki az erkélyről, amit remélhetőleg más nem látott. Minden bizonnyal mivel még hajnal volt. Én magam sem voltam teljesen biztos abban amit csinálok, de nincs tériszonyom, szóval a magasság nem aggasztott, inkább csak a fényviszonyok... lehetett volna jobb is.
- Van ami fontosabb ennél... - Mégpedig az őszinteség. Az mindig benne van a pakliban, hogy az eseteleges kérdésre nem fog tetszeni a lehetséges válasz, de én úgy vélem hogy nem is az a lényeg, hogy azt halljam amit én hallani szeretnék. Fontosabb, hogy őszinte legyen a többit meg majd megoldjuk valahogy. Úgy is mindig minden úgy lesz ahogy lennie kell és mi ez ellen semmit sem tehetünk akármilyen fájó ez olykor.
- A kíváncsi címszóról mi jut eszedbe? - Jó? Igen, persze az is. De a jó az egy annyira tág és elcsépelt kifejezés, hogy rá nem igazán illik és nem is a legmegfelelőbb jelző amivel illeti lehetne. szerintem rá nincs megfelelő megfogalmazás ugyan is egy szóban képtelenség volna mind azt kifejezni amit képvisel.
Jó, biztosan nincs mindenkire olyan hatással mint rám, amit nehéz elhinni, de ugyan akkor nem is lehetetlen, mivel ez a világ rendje, de én még mindig nem tértem észhez teljesen. Őszintén szólva nem hittem volna, hogy az a néhány perc ennyire megváltoztatja majd az életemet.
Nem tökéletes és nem is akarom, hogy mindenki úgy és annak lássa aminek én, mert nekem nagyon is az... Tökéletes az összes hibájával.
- Hát ezt igazán jó tudni. - Most már késő bánat, ezt széepn elkotyogta és pedig szíveskedek majd nem elfelejteni és olykor még talán praktizálni is.
Útban a háló felé lekaptam magamról a felsőmet majd a hálóban őt is megszabadítottam a kicsi lila ruhától. Felkapva őt karjaimba sétáltam el vele az ágyig majd lassan letettem és tovább folytattam a hadjáratomat ajakitól haladva lefelé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime26.02.13 0:22

Nem a földszinten van a lakásom, ezért nem hiszem, hogy lennének annyira vállalkozóak a betörök, hogy felmásszanak és kiraboljanak. Ezért nem is féltem magam, sem pedig a cuccaimat, nincs a lakásban olyan dolog, amit ne lehetne pótolni, ha megkaparintanák. Jó azért megrémülnék, ha valakivel szemben találnám magam az éjszaka közepén, de nem hiszem hogy bárki is lenne annyira vállalkozó, mint Ryan volt. Kész élevetveszély volt, amit miattam vállalt be, nem lehet szavakba foglalni, hogy akkor mennyire féltettem.
- Mondtam már, hogy milyen aranyos vagy, mikor ennyire féltesz? - Legszívesebben szorongatva szeretgetném meg, de vissza tartom magam, még a végén azt gondolná rólam, hogy klinikai eset vagyok. Tényleg jól esik az, hogy ennyire figyelmes és törődik velem.
- Szerinted mi lehet az? - Tény, hogy alig ismerem, de már is képes volt belopni magát a szívembe. Érzem ez nem csak pillanatnyi fellángolás részemről, azt pedig csak remélni tudom, hogy Ryan nem csak játszadozik velem. Nem, nem hiszem el, hogy képes lenne rá. Annyira aranyos, legszívesebben ha tehetném a nap minden percében szorosan magamhoz ölelném, nehogy elveszítsem.
- Ezzel arra szeretnél célozni, hogy már megint túl kíváncsi vagyok? - Egyszerűen csak annyi kérdés kavarog bennem, amire szeretnék választ is kapni, hogy nem bírom ki, hogy ne kérdezősködjek. De majd legközelebb felajánlom neki, hogy nyugodtan fogja be a számat, ha már nem akarja tovább hallgatni a kérdéseimet.
- Nem kellene ennyire figyelned arra, hogy mit mondok. - Igen, számomra is világossá vált, hogy az imént mit sikerült elmondanom neki, de egyáltalán nem tud zavarni az, hogy tud arról, hogy mennyire is tudok lusta lenni. Ez számára gondolom csak jól jöhet. Csók csókot követett és vészesen kerültek le rólunk a ruhaneműk. Egy kicsit tartottam attól, hogy elsietjük a dolgokat, de túlságosan vágytam rá, hogy parancsolni tudjak magamnak. Megérezve magam alatt az ágyat szívem a szokásostól is gyorsabban kezdett el verni. Fejemet hátra vetve adtam át magam az élvezeteknek. Jólesően sóhajtottam fel, mikor már nyakamat kezdte el csókolgatni, sóhajaimból hamar apró nyögések lettek, ahogyan szájával lefelé haladt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime12.03.13 9:40

- Nem, azt hiszem még nem mondtad. - Úgy teszek mintha felháborítana ez az aprócska tény, hol ott erről szó sincs. Épp ellenkezőleg, sok mindennek neveztek már, de aranyosnak még egész biztosan nem vagy csak én nem akartam meghallani vagy ez is volt a cél, de ez most annyira lényegtelen. A nők többségének nem kellett különösebben megerőltetnie magukat, hogy azt mondhassák amit én hallani szeretnék, mert hogy így is volt. Az a helyzet, hogy inkább én voltam az aki nem tudott a megfelelő jól előre begyakorolt válasszal szolgálni, mert nem is akartam, mert gerinctelenségnek tartottam és mert amúgy sem kellettek már. Dísznek meg senkit sem szándékozok magam mellett tartani, mert nélküle is elég jól nézek ki a statisztika szerint. Soha senkit sem ringatok buta ábrándokba... Sok nőt tettem már boldoggá a pillanat hevében, de mint tudjuk a pillanat múlandó és el is múlik. Én pedig nem szeretem visszajátszani a múltat inkább élvezem a maga sajátos előnyét, hogy magától is elmúlik nekem pedig semmit sem kell tennem csak várnom. De most nagyon nem akar elmúlni és valamilyen szinten tartok tőle, hogy a történelem megismétli önmagát pedig az nem az én hibám volt. Én senkihez sem tudok olyan görcsösen ragaszkodni. Egy ideig-óráig, néhány napig, talán hétig megy a dolog. De egyszerűen nem bírom megmondani. egyszer talán majd ő maga is rájön, hogy milyen ember is vagyok valójában és akkor már én sem fogok kelleni neki. Most viszont valami oknál fogva nagyon is akarom, de ő ennél jobbat érdemelne.
- Gondolom az őszinteség. Nem mindig az a fontos, hogy azt mondjuk amit a másik hallani szeretne. Szerintem az a lényeg az egészben, hogy az amit mondasz az igaz legyen még ha fáj is.- Az a legszebb az egészben, hogy nekem semmit sem kell tennem, a dolgok még is úgy alakítják magukat, ahogy azt én szeretném. Persze előbb-utóbb valahol valami majd biztosan keresztbe fordul és ha tudom megakadályozom ha nem... akkor csak mint eddig. Ami macerásabb tekintve, hogy egy épületben lakunk, de a megutált személy általában én szoktam lenni, szóval aggodalomra semmi ok.
- Nem, még mindig. - Nem csak neki vannak megválaszolatlan kérdései. Nálam már tele van a padlás vele én meg csak halmozom tovább várva, hogy majd egyszer a nyakamba szakadjon minden. Nem tudom miért csinálom. Miatta vagy magam miatt? De talán ez most majd más lesz. Legalább is én nagyon szeretném ezt hinni és ha összejön a dolog, akkor bizony sok mindent köszönhetek neki. Fogalma sincs róla. Még soha egy nő sem tudtam ennyi ideig úgy igazán lekötni a figyelmemet és egyben fenn tartani az érdeklődésemet. Valami van ebben a nőben!
- Vigyázz mit kívánsz. - Általában veszem a fáradtságot és figyelek és megpróbálok valamilyen szinten törődni azokkal az emberekkel akik fontosak nekem és most valami csoda folytán ő is az lett számomra. Őszintén nem gondoltam erre akkor amikor először megjelentem nála, de aztán minden olyan egyértelművé vált.
Lassan, nagyon lassan csókoltam végig egész testét. A szokásosnál is lassabban haladtam türelmesen és figyelve rá, hogy neki is ugyan olyan jó legyen és hogy mindent úgy legyen ahogy azt ő szeretné. Némi hátsószándéktól vezérelve felülre tessékeltem majd szorosan magamhoz öleltem úgy csókoltam ismét ajkaira kihasználva az alkalmat, hogy eljátszadozhassak a melltartójával.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime13.03.13 0:22

Még ez a tetetett felháborodását is annyira aranyosnak találom, egészen addig még csak színészi képességeit csillogtassa meg előttem és nem komolyan van rám felháborodva. Tényleg értékelem, hogy ennyire félt és csak azt szeretné hogy biztonságban legyek, de nagy lány vagyok már, azt hiszem tudok magamra vigyázni, de azért nem bánom, ha mellettem van egy erős férfi, aki mellett tényleg biztonságban érezném magam.
- Akkor most mondom! Ryan nagyon aranyos vagy, hogy ennyire óvni próbálsz. De ha már a dicsérésnél járunk meg kell veled osztanom, hogy nem csak aranyos vagy, hanem szívdöglesztően sármos is. - Melyik nő lenne képes egy ilyen férfinak ellenállni? Túlságosan vonzódok hozzá már az első pillanattól kezdve, de még is rettegek attól, hogy úgy fog rám tekinteni, mint egy olcsó kis nőcskére, akit egyszer megkapott és utána már nem is leszek neki érdekes. Tudom én akartam várni és bele is ment volna, amivel nagyon is meglepett, de kimondani azt, hogy lassítsunk az könnyebb, mint be is tartani.
- Teljesen őszintén fogom ezt mondani, azt hiszem fájdalommentes fog lenni, de igaz. Elképzelésem sincs arról, hogy mit tettél velem, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire megkedveltelek. - Tényleg különös, hogy alig ismerjük egymást, de már nagyon is kedvelem, sőt kimondottan szeretném még jobban, közelebbről megismerni. Most őszinte voltam hozzá, remélem nem fogom ezzel elijeszteni, mindössze csak szerettem volna, ha tudja hogy mennyire kedvelem.
- Pedig próbálom vissza fogni a bennem tomboló kíváncsiságot. Bele gondoltál már abba, hogy miért kérdezek tőled ennyi mindent? - Szeretném megismerni és a kapcsolataimat elnézve egyik sem könyvelhető el sikertörténetnek. Azt akarom, hogy megismerjen mielőtt teljesen és menthetetlenül bele szeretnék, nem akarom hogy a kapcsolatunkban meglepetések érjenek, feltéve ha egyszer tényleg lesz közöttünk bármilyen kapcsolat. Túl sokat csalódtam már, benne nem akarok.
- Miért? Teljesíteni szeretnéd a kívánságaimat? - Hirtelen az eszembe jutott, hogy azon a bizonyos éjszakán mit is mondott nekem, igaz nem csöppentünk bele egy mesébe, de attól még érezhetjük úgy magunkat. Sőt kimondottan úgy érzem magam, mint egy királylány akire rátalált a hercege. Kezeimmel lepedőbe markolva nyögök fel, testemet elhalmozó csókjai után. Túl nagy a kísértés, képtelen voltam neki ellenállni, de már egyáltalán nem bánom, hogy a végén az ágyamban kötöttünk ki. Bele mosolygok a csókba mikor már Ryan alám került. Kirázott a hideg érintéseitől és pontosan tudtam, hogy miben is sántikál. Gyorsan melltartóm kapcsára talált, amit könnyen ki is kapcsolt. Kibújtatva a pántokból kezeimet, felső testem meztelenné vált előtte.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime17.03.13 19:00

- Nina, ez igazán nagyon hízelgő, de én nem tudok elpirulni. Az a te szakterületed. - Mosolyom ami az arcomon játszik már-már szinte pofátlan, de én tudom, hogy ő pontosan ezt szereti bennem. Nem mosolyognék ha nem volna rá éppen elegendő okom.
Mondhatom ennyire őszinte azért még senki sem volt velem, de ezt általában anélkül is tudom, hogy bárki is a tudtomra adná szavak formájában. Azért ezt egész biztosan nem fogom elfelejteni és hacsak tehetem emlékeztetem rá, amikor épp ponthátrányban leszek. egyre több dolgot tudok meg róla és még csak kérdeznem se kell. Ez pont így a tökéletese, mert esélyes, hogy ha felteszem a kérdést nem azt a választ kapom majd amit annyira szeretnék hallani, így viszont biztosra tudhatom, hogy amit mondd az úgy is van.
- Hogy én? Kettőnk közül te vagy a kicsinyke tündér, már csak az a két pici fehér szárnyad hiányzik két oldalról. Szebb is vagy náluk, szóval mit tettél velem? - Büszkén állíthatom, hogy én az ég világon semmit sem tettem. Minden haladt a maga útján pontosan az elképzeléseim szerint, ami azóta némileg módosult. De a vágy és az akarat bennem ugyan olyan erős maradt és most már még biztosabb vagyok abban, hogy kell nekem ez a nő!
- Az érdeklődés és a kíváncsiság között azért van némi eltérés úgy hiszem. - Még szép, hogy tudom. Arról meg nem tehetek, hogy nem vagyok egy szószátyár és én általában senkit sem engedek túl közel magamhoz. egyszer már megtettem. Akkor is tudtam, hogy rossz ötlet, de megtettem, mert számított nekem annyit a hölgyemény. Szenvedtem is vele rendesen és már tudtam a legelejétől, hogy a csúf vég szinte elkerülhetetlen. Egyszerűen nem illettünk össze, de ő ezt csak nem akarta belátni, pedig reméltem, hogy nem nekem kell majd kimondanom az elkeserítő vége-t.
- Ha tudom... - Ha módomban áll természetesen megteszem legyen szó bármiről. De a törpékbe úgy hiszem belebukom. Így nem tehetek mást minthogy elfeledtetem vele. Tudom, hogy sikerülni fog. Ahogy azt is tudom, hogy megígértem hogy valóra váltom a legszebb mesét, ami gondolom neki is egy nagy gyermekkori álma volt, amiben aztán hatalmasat csalódott, de én most bebizonyítom, hogy csak a rossz helyen keresgélt és a rossz személyre várakozott oly sokáig.
Lekerült róla a melltartó elém pedig a valóságos földi paradicsom tárult, ami csak arra vár, hogy meghódítsam. Így nem is haboztam tovább azonnali hatállyal ostrom alá vettem kebelcsodáit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime19.03.13 6:35

Szavai hallatán érzem, hogy arcom vészesen kezd elpirulni. Próbálom terelni gondolataimat egészen másfelé, hogy ne legyek rákvörös, valamennyire sikerült is meggátolni arcom elpirulását, persze azért egy kis pír megjelent, de ez még nem annyira vészes.
- Nem tudom, hogy hogyan csinálod ennyire porfin azt hogy zavarba hozol, de valld be, hogy élvezettel csinálod. - Szerettem volna őt zavarba hozni erre tessék, bele estem a saját csapdámba és nekem sikerült elpirulnom. Végül is ez az én hibám, ezért nem sértődök meg, nem is lenne rá okom. Megérintem ujjbegyeimmel arcomat, ami süt a forróságtól, el sem merem képzelni, hogy hogyan nézhetek ki. Halkan fel is kacagok ezen, hogy ilyen kis semmiségtől képes volt zavarba hozni.
- Elvarázsoltalak. Mikor nem figyeltél oda varázs port hintettem rád. Még csak azt kell kivárnunk, hogy a varázslatom ha sikerült is mennyire volt erős, hogy magamhoz tudjalak vele láncolni. - Mindvégig mosolyogva beszéltem hozzá. Ha lenne bármi ilyen mágikus erőm talán meg is tenném, de mivel egyszerű halandó vagyok ezért csak álmodozhatok arról, hogy varázserő nélkül is van annyi hatalmam felette, hogy magammal tudjam tartani.
- De én kíváncsian szoktam érdeklődni. - Próbálok valamiféle frappáns válasszal szolgálni, ennél kreatívabb pedig azt hiszem nem is lehetnék. Rengetek megválaszolatlan kérdés kavarog bennem, de nem elég feltenni a kérdést tudni kell, hogy mikor kell tökéletesen időzíteni, hogy választ is kapjak rájuk. Mindennek eljön az ideje, egyszer... De most nem a kérdéseké a főszerep.
- Már egy kívánságomat teljesítetted. - El sem hiszem, hogy képesek voltunk annyi ideig kerülni egymást. Azt kívántam, hogy újra láthassam és ekkor jelent meg az ajtómban, mintha megérezte volna, hogy látni szeretném. Vagy csak már úgy hiányoztam neki, mint ő nekem. Őszintén még mindig nem tudom, hogy jó döntés-e így elkapkodni a dolgokat, de annyira vágyok rá, hogy egy percet is képtelen lennék várni rá, ha már ilyen közel van hozzám. Az ölében ülve nyögök fel, amint melleimmel kezd játszadozni. Egyik kezét elkapva, húzom végig derekamon, egészen alsóm oldaláig, ezzel finoman célozva arra, hogy szeretném ha minél előbb lekerülne rólam, mert már eléggé érzem, hogy milyen hatással vagyok rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime23.03.13 12:11

- Bevallom...! - Vágtam néhány másodperc múlva természetesen már-már pofátlanul mosolyogva, de ettől még komolyan gondoltam más különben nem tenném. De azt is tudom, hogy eddig még semmi olyannal se hozakodtam elő amit ne szeretne benne, egyelőre. Így nincs is miért aggódnom. Bevallom, az eddigiek során nem sok nőt sikerült ilyen könnyen zavarba hozni. Az kihívás volt csupán, ez pedig puszta élvezet és nem kizárólag azért csinálom, hogy nagyobb legyen a képem. Még így rák vörösen is olyan édes. Hiába, ha akarna se tudna parancsolni magának. Látom rajta és szép lassan le is hitetem vele, hogy erre nincs is semmi szükség... és a közeljövőben szerintem már egyre kevésbé fog előfordulni, de ha mégsem akkor valamit nagyon tudok! Persze egy nőnek mindig tudni kell valami újat mutatni, de ez eddig még nem okozott nehézségeket!
- Szóval, akkor most már azt is tudom, hogy miről szólt az a varázsige. - Őszintén nem gondoltam volna ,hogy ennyire könnyű dolgom lesz azt viszont már az első pillanattól fogva tudom, hogy mit akarok!
- Nem gondolod, hogy okod volna félni kis boszim? - Azt hiszem mind tudjuk, hogy mi történt a boszorkányokkal a történelem során. Persze én soha sem tudnám bántani és ha kell hát még a széltől is megóvnám.
- Jó válasz. - Valami hihetetlen ez a nő. A válasz hallatán el is fogott a nevetés... Nem hittem volna, hogy efféle választ fogok kapni. Váratlan fordulat volt, viszont tíz pontos.
- Csak egyet? - Őszintén szólva most nem egészen vagyok képben, de gondolom ez érthető és majd még visszatérünk rá persze, de most más doglom akadt... és igen csak sürgetnek!
Újból az ágyra döntöttem, hogy végre rólam is lekerüljön a nadrág, mivel már igen csak kezdek feleslegesnek érezni és már csupán csak zavaró tényező tudna lenni akár csak az alsóm. Megszabadulva tőlük kezdem el újra ostromolni Nina testét... puha és bársonyos bőrét szinte már falni kezdtem úgy haladtam egyre feljebb. Ezt most nem akarom csak úgy elkapkodni. Ismét ajkaira tapadtam kezemmel pedig egyre inkább csak lejjebb haladtam azon munkálkodva, hogy mi előbb le lopjam róla az utolsó kicsi-pici ruhadarabot is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» help - Ryan & Nina
» Stay with me - Nina & Ryan
» I will always love you - Nina & Ryan
» forever! ~ Ryan & Nina
» Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Miss Lemmer lakása-