welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_lcapAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Voting_barAkkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 I_icon_minitime24.03.13 2:41

Elképedve hallgattam, hogy tényleg bevallotta, nem is gondolkozott el rajta, egyből rávágta. Ha ez nem lett volna elég, még mindig ott volt az a pofátlan, de annyira édes mosoly az arcán. Ha most cukorból lennék biztosan elolvadnék már a puszta látványától is.
- Annyira tudtam! - Próbálok nagyon is sértett képet vágni az egészhez, de képtelennek érzem magam rá, csak mosolyogni tudok, ha a közelemben van. Nem is tudom, hogy miért kellett ennyit megvárakoztatni egymást egy újabb találkozással, talán mindketten ugyan azt éreztük és szükségünk volt egy kis időre, mire rá is tudtunk jönni, hogy mi is lehet az.
- Nem tudhatod, mert akkor nem hatna a bűbájom. - Ezt a bűbájt pedig még magamnak is megkérdőjelezném. Nem, nincs semmilyen varázserőm, amivel befolyásolni tudnám, hacsak a külsőm és a személyiségem nem számít annak. Talán igaz a mondás, miszerint a külső megfog a belső megtart. Már csak azt kell kiderítenem, hogy Ryan mi iránt érdeklődik jobban.
- Miért mágiára akarnál vetni? Képes lennél rá? - Tágra nyílt szemekkel, amolyan meggyőzően próbálok hatni rá. Valahogy a boszorkány jelző nem tetszik annyira, hiszen se seprűm, sem pedig bibircsókom sincs, nem is lennék jó boszorkánynak, túl szép vagyok hozzá, vagy netalán ezért feltételezi rólam ezt?
- Szeretek jó válaszokat adni, legalább ebből kiderül, hogy nem csak szép, hanem még okos is vagyok. Nem árt vigyáznod, ez egy veszélyes kombináció. - Előre szóltam, a későbbiekben nem mondhatja hogy nem tettem meg. Tudom, hogy sokan tartanak az okos nőktől, de remélem Ryan nem az a félős fajta, aki megrémülne tőlem. De eddig nyoma sincs a rémültségnek, csak bólintok egyet, valahogy most nem jutok szóhoz. Annyira jól esik, hogy ilyen gyengéden bánik velem, ajkaim közül apró sójakok, nyögések szöknek ki. Különös, de izgulok, pedig már nem vagyok szűz, de még is úgy érzem magam. Újra ajkaira tapadva emelem meg csípőmet, hogy megkönnyítsem a dolgát. Arra eszméletem fel, hogy meztelenül fekszek alatta és iszonyatosan vágyok már rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 I_icon_minitime31.03.13 17:42

- Te kérdezted. - Az őszinteség mindenek felett, nemde? És hiába is próbálja titkolni avagy leplezni akkor is tudom, hogy pontosan ezt is akarta annyira hallani. Nem hiába. Tudom mitől döglik a légy. Azt pedig különösen, hogy mi kell egy nőnek és hogy nekem mit kell megtennem az adott hölgyeményért. Nincs szükségem két percnél több időre ahhoz, hogy megválaszoljam magamnak az alapdolgokat és hogy meg tudjam miféle szabályok szerint kell majd játszanom a siker érdekében. Tudtam... Én is mondhatnám, hogy annyira tudtam, hogy nem lesz nehéz dolgom abban viszont biztos voltam, hogy megéri érte teperni. Még magamnak is képtelen voltam megmagyarázni a dolog miértjét egyszerűen csak bízva bíztam magamban.
- Na és miből gondolod, hogy még mindig hat? - Csak azért mert még mindig itt vagyok? Itt vagyok, mert itt akarok lenni! Vagy ez is a bűbáj része, hogy átveszi az irányítást a tudatom és az akaratom felett, hogy azt akarjam amit ő is akar és még véletlenül se tudjak ellen állni. Akarjam! Való igaz, hogy még mindig nem tudom miért kell nekem annyira, de iszonyatosan kell nekem. Mégsem sietem el a dolgokat, amivel már magamat is sikerült meglepnem. A véletlenekben ugyan nem nagyon hiszem, szóval nem maradt más hátra minthogy folytassam és kiderítsem mi miért történik. Mindenre van magyarázat.
- Talán nem, de okom van feltételezni, hogy van valami a dologban. - Túl szép, túl tökéletes ahhoz, hogy minden valódi legyen ami kettőnk között lejátszódik. Ha hinnék az efféle átkokban akkor azt kellene, hogy mondjam, hogy minden hazugság, mert engem egyetlen nő sem szerethet igazán legalább is egy éjszakánál tovább és hogy én soha sem fogom megtalálni a saját boldogságomat egy ugyan azon nő mellett és egyébként sem, mert túl pofátlan és nagyképű vagyok és mert nem érdemlem meg. Igen, ezt már sokszor hallottam különféle verziókban különféle módon beadva és lassan már félő, hogy én magam is elhiszem és beletörődöm sanyarú sorsomba.
- Szóval akkor én most jobban teszem ha vigyázok veled, mert különben nagyon megjárom? - Hát ez így csak még csábítóbb és ha bármi veszélyeset is tapasztaltam volna eddig az legfeljebb a túlzott vonzalmam lenne felé.
Lassú mozdulatokkal vettem birtokba testét. Szeretném még kitapasztalni, hogy is volna az abszolút legjobb mindkettőnk számára. Lágyan csókoltam meg... azt hiszem ez most nem csak neki olyan más. Mert most pillanatnyilag csak is azzal törődöm, hogy neki hogy a jó és nem pedig azzal, hogy én mihamarabb megkapjam amit akarok!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 I_icon_minitime03.04.13 4:30

Nem sok férfi volt az életemben, akiben meg tudtam volna bízni és ha még is kihasználták a naivságomat és úgy vertek át ahogy csak tudtak. Ezért is vannak előtte titkaim, mert az eddigi tapasztalatim szerint többségben csak a pénzemre hajtottak és én csak egy bónusz voltam, amit a pénz mellé megkaphattak.
- De nem számítottam rá, hogy majd ennyire őszinte fogsz velem lenni. - Ez az egész számomra még annyira szokatlan, párszor találkoztunk még csak egymással, már is feltétel nélkül meg tudok benne bízni. Nem is tudom, talán csak úgy érzem, hogy nincs oka arra, hogy hazudjon nekem és ezért egyszerűen a bizalmat választottam a gyanakvás helyett.
- Őszintén nem tudom, hogy még hat-e, de szeretném azt hinni, hogy igen. - Magyarázhatjuk akár bűbájjal is azt a fellángolást, ami közöttünk létre jött, már ha annyira szeretnénk arra magyarázatot találni, hogy miért érezzük ennyire jól magunkat egymás társaságában. Fogalmam sincs arról, hogy ezt hogyan értük el, de érzem azt a bizonyos bizsergést és a pillangókat a gyomromban mikor a közelemben van.
- Ryan, nincs itt semmi boszorkányság, sem pedig varázslat! Mindössze annyiról van szó, hogy képtelen vagy vonzerőmnek ellenállni. - Elégedetten mosolygok, hiszem már látott kócosan egy pólóban és még mindig itt van velem, pedig tudom hogy olyankor jobb lenne ha senki sem látna. Tisztában vagyok az adottságaimmal, ahogy azt is tudom, hogy nálam mindig lesznek szebb nők is. Ezért nem hagyatkozhatok folyton a külsőmre, ezért is remélem hogy a külsőm tényleg megfogja viszont a belsőm meg is tartsa.
- Nem csak lenyűgöző vagy, hanem még okos is, rátapintottál a lényegre. - Előre szóltam neki, a későbbiekben ezért még hálás is fog lenni. Bár ez az egész annyira különös, remélem tudok még józanul gondolkozni, mielőtt még a vágyaim beárnyékolnák az ítélőképességemet. De annyira jó, amit velem művel, minden egyes csókját élvezem. Még soha senki sem bánt ilyen türelmesen velem, ezzel Ryan még csak jobban felkorbácsolta bennem bujkáló szenvedélyt.
- Érezni akarlak.- Suttogom ajkai közé, közben kezeimmel fenekébe markolva ösztönöztem, nem bírok még egy pillanatig arra várni, hogy az övé lehessek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 I_icon_minitime11.04.13 17:52

- Ne tegyem? - Értetlenül kérdeztem vissza valamint némi gyanakvással kétkedéssel fűszerezve. Semmi hátsószándék egyszerűen csak próbálom megérteni, hogy mit miért tesz, hogy éppen miért gondolja azt amit, vagy épp miért mondja azt amit, azaz hogy mi miért történik. Az még nem bűn, ha az ember nem csípi a váratlan meglepetéseket. Egyszer engedtem a csábításnak és csak hagytam a dolgokat megtörténni úgy és ahogy, akkor és amikor akartak és már túl későn kaptam a fejemhez. Ez jelentette a legutóbbi kapcsolatom végét. Amikor is persze én szúrtam el mindent és egyedül az én hibám volt és azóta is teljesen ki van a volt barátnőm. talán most nem pont rá kellett volna gondolnom, de nem vagyok a túlzott romantika híve, most még is. Én csak egyszerűen tudom, hogy mi kell egy nőnek és ha úgy állnak a dolgok, akkor szeretem azt meg is adni nekik, mindenki jól jár. Szeretem számításba venni a lehetőségeimet.
De most mégis inkább szeretném másképp csinálni. Már abban a pillanatban érdekelni kezdett és többet akartam a jó szomszédságnál, amikor megpillantottam és mára már jóval többet is jelent mint egy szomszéd. Fontossá vált a számomra és szeretném tudni, hogy egyáltalán képes vagyok én egy ilyen kapcsolatra. Tudom, ebből most az jön le, hogy használom. De én ezt egyáltalán nem így érzem. Ez csak a látszat. Ha csak egy eszköz volna miért akarnám annyira tudni, hogy mit szeret, miért szeretnék annyira a kedvében járni...? Egyáltalán minek kopogtattam volna be azon az ajtón? Megvárhattam volna, hogy ő tegye meg, de képtelen voltam tovább várni, így megtettem én az első lépést, mert úgy éreztem, hogy nekem kell... Szeretnék róla többet tudni. De ami még fontosabb még soha senkinek sem ígértem meg, hogy valóra váltom az álmait, azt a bizonyos mesét, amire még mindig emlékszem és valószínűleg már soha sem fogom elfelejteni.
- Csak hinni szeretnéd? - Én nem túlságosan szeretek hinni a dolgokban, jobban szeretem tudni azokat. De végül hinni, remélni, bízni valamiben, oly mindegy. egy a lényeg.
- Nina, tökéletesen elég lett volna ha ezt tudod viszont csak gondolod, de ki már nem mondod... - Persze, én is tudom, de ettől eltekintve nem számítottam volna rá, hogy ilyen hamar szembesít is a dolgokkal. Így valahogy az ő szájából hallani mégis csak más volt.
Kezemmel lassan végigsimítottam oldalán majd finoman végigsiklott combján majd lábát felhúztam az oldalam mentén. Már semmire sem akarok gondolni, csakis rá. Ki tudja talán ez lesz az első és egyben utolsó alkalom is, ismerve magamat... Na jó, nem akarok idő előtt bűntudatot ébreszteni sötét lelkemben. Lágyan csókoltam végig nyakát amíg ajkaim újból nem találtak az övére. Lassú mozdulatokkal vettem birtokba testét. Most tudatosul csak bennem igazán milyen iszonyatosan nagy önuralmam tud lenni ha tényleg szükséges. Ami azt illeti egy nem túl gátlásos nővel már... Mindegy is, talán pontosan ez amibe bele tudtam unni pedig évekkel ez előtt ezt is kizártnak tartottam. Úgy véltem,hogy ebbe az életmódba soha sem lehet beleunni. De aztán megjelent az életembe Nina és ő annyira más volt mint a legtöbb nő, akivel dolgom volt, hogy szinte abban a pillanatban elbűvölt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 I_icon_minitime11.04.13 23:56

Egyesek azt hangoztassák, hogy az őszinteséget túlértékelik, ezek biztosan azok az emberek lehetnek, akik nem képesek szembe nézni az igazsággal. Való igaz, hogy az igazság olykor nagyon is fájdalmas lehet, de még is jobb, mint hazugságban élni, vagy akár tudatlanul. Legyen bármiről szó szeretném ha tudnék róla, és remélem idővel én is meg tudok úgy nyílni előtte, hogy megosszam vele azokat a dolgokat, amiket még egyelőre titkokban tartok előle. Nem szeretnék semmit sem elkapkodni és nekem időre van szükségem azok után amiken átmentem. Még annyira friss ez az egész.
- De! Szeretem ha őszinteséget, még ha néha fáj is. - Nem követelhetem meg tőle, hogy mindig legyen velem őszinte, de szeretnék egyszer annyira megbízni benne, hogy ne kérdőjelezzem meg az őszinteségét. Egyelőre nagyon is átment azokon a teszteken, amiket elszoktam végezni egy férfin, ha úgy gondolom akár komolyabbá is fordulhat a dolog.
- Ami azt illeti jó lenne tudni is, de azt már nem tudom, hogy hogyan tudnék erről meggyőződni. - Lassan már kezdek elveszni a varázsigék között. Remélem nem okoztam azzal neki túlságosan nagy csalódást hogy őszintén szembesítettem azzal, hogy egyáltalán nincs varázserőm és boszorkány sem vagyok. Ez az igazság, ha tetszik ha nem.
- Vissza szívhatom még? - Próbálom menteni a menthetőt, persze szigorúan az édes tekintetemet vettem elő, hát ha így nem tud nemleges válasszal elő állni.
Nagyokat sóhajtoztam, engedtem neki hogy azt tegyen velem amit csak akar, de végre érezhessem már azt amire annyira vágyok. Ajkai közé nyögtem. Gyengéden bánt velem, még is iszonyatosan élveztem ezt a bánásmódot. Minden egyes lökését követően halk nyögések csúsztak ki ajkaim közül. Hol a lepedőbe martam, hol Ryant húztam közelebb és közelebb magamhoz, hogy ajkait kóstolgathassam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 I_icon_minitime16.04.13 15:16

- Nem áll szándékomban fájdalmat okozni neked. - Igen, ezt valóban én mondtam. Semmi késég, hogy az én számat hagyták el ezen szavak. De én tényleg nem szeretném megbántani, sokkal inkább más szándékaim volnának vele kapcsolatosan és nem akarok nagyképűnek tűnni, de ennél jobb úton alig ha tudnék haladni a célom felé. Remélhetőleg egyikünknek sem lesz túl fájdalmas a végkifejlet. Én nem játszadozom vele ugyan akkor nem tudnám meghazudtolni önmagam bármennyire is szeretném. Ugyan akkor nem szokásom hazudozni és vele sem fogom megtenni. Ő valóban egy kivételes nő... Érzem és azt szeretném ha ezt ő is érezné. Még soha egy nő se volt rám ilyen hatással talán azért is próbálok hozzá kicsikét másképp viszonyulni mint a többihez... Mert még soha senki sem hiányoltam igazán miután távozott a lakásomról, inkább csak kerestem hozzá valaki mást, aki éppen közelebb állt hozzám és probléma megoldva. De közöttünk csak egy emelet van mégsem bírtam ki, muszáj volt feljönnöm. Akartam,hogy a közelemben legyen. Akartam, hogy a közelében lehessek.
- Oh, én nem féltelek. Biztosra veszem, hogy idővel majd ennek is megtalálod a módját. - Már így is jóval intelligensebb a többi buta és ostoba libától, ami már valóságos felüdülés a számomra. Varázslatosan szép és még okos is... Talán tényleg jobban teszem ha vigyázok vele... Veszélyes párosítás. Mindemellett olyan édes és mégsem kell attól tartanom, hogy a kockáim odalesznek ha belefeledkezem.
- Tartok tőle, hogy már nem. - Még soha egy nőnek sem engedtem meg, hogy felképeljem, mert soha sem éreztem úgy, hogy valóban megérdemelném, pedig ez nem igaz. Mindegyiket megérdemeltem volna kivétel nélkül. Szóval ha valaki hát én biztosan jól tudom, hogy milyen súly is tud lenni egy-két meggondolatlanul kiejtett szónak.
Fokozatosan gyorsítottam a tempón, de egyetlen percre sem vettem le róla szempáromat. Ajkaira csókoltam majd onnan kezdtem el haladni egyelőre lefelé. Semmit sem szeretnék kihagyni vagy akár elszalasztani. Teste minden egyes apró kis szegletét szeretném bejárni, ismerni akarom minden egyes kis apró porcikáját. Most már belátom, hogy van amire mégis csak megéri várni. Az eddigiekben talán túlságosan is türelmetlen voltam és túl sokat akartam rövid idő alatt, ami persze azért a többségében meg is kaptam. De most úgy fogunk haladni, ahogyan azt ő szeretné én pedig majd megpróbálom beérni annyival és kihasználni azokat a pillanatokat, amelyek adottak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 I_icon_minitime17.04.13 23:18

Egyesek szerint a fájdalom tudatja velünk, hogy még élünk, de én nem szeretnék olyan életet, ahol túl sok lenne a fájdalom. Egyszerűen nem bírnám ki, bár nem mutatom ki - vagyis igyekszek nem kimutatni - de még is annyira törékeny vagyok, akár egy porcelánbaba. Túl sok szenvedésem mentem már át eddig is a férfiak jóvoltából, több fájdalmat kaptam mint amennyi kijárt volna. De még is nyitott vagyok valami újra, nem élhetek rettegésben és nem húzhatok fel magam köré egy hatalmas falat csak hogy senkit se engedjek közel magamhoz mert már annyi fájdalom ért. Nyitott vagyok az ismeretségek felé, ezért is bólintottam rá arra a városnéző sétára, ami után nálam kötöttünk ki.
- Ezt most olyan biztosan mondtad, mintha tényleg sosem tudnál nekem fájdalmat okozni. - Egy meggondolatlanul kimondott szó, vagy akár egy rossz cselekedet és már is akaratlanul is fájdalom ér. De ebbe bele kell törődni, nincs élet fájdalom nélkül. Habár tudom elkerülhetetlen lenne ez is, de szeretném minél jobban elhalogatni. Még minden olyan szép, ha szabad ilyet mondani akkor a kapcsolatunk most kezd csak komollyá válni.
- Idővel mindenre rá jövök, de mi van akkor ha már túl késő lesz? - Alig ismerjük egymást, de még is annyira hamar bele vágtunk ebbe az egészbe, talán elsiettük de nem akartam tovább várni. Szeretek a pillanatnak élni és úgy dönteni ahogy abban a másodpercben jónak látom. Túl bonyolult lenne az élet ha mindig az elvárások szerint cselekednénk, ezért inkább csak azt teszem amihez éppen kedvem támad.
- Miért vagy ennyire szigorú velem? - Megszeppenve, kikereskedett szemekkel nézek rá. Vannak olyan szavak, amiket nem lehet csak úgy vissza szívni, de ez igazán gonosz húzás tőle, hogy most sem engedi nekem. Elszóltam magam és szeretném meg nem történté tenni az egészet.
Szenvedélyes volt még is annyira lágy, én pedig teljesen elveszettnek éreztem magam az élvezetek birodalmában. Mámorban úszott egész testem, mohón faltam ajkait, eleinte csak aprókat nyögdécseltem, de a tempó gyorsításával elő csalogatta belőlem a hangosabbik felemet. Ennyi volt, el is vesztettem a fejemet, erősen markoltam bele a lepedőbe ahogy megadta nekem a kegyelemdöfést.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 I_icon_minitime20.04.13 17:37

- Mert valahol legbelül nagyon is ebben bízom! - Sokaknak okoztam már fájdalmat, de nem állítom... Ugyan úgy estem már pofára én is és nem volt túl felemelő érzés. De vajon ahhoz elég volt, hogy végre észhez térjek és egy másik utat válasszak? Most nagyon is szeretném ezt hinni és azt, hogy tényleg megbízzon bennem. Azt hiszem ezzel eddig meg is volnánk. De tudom, hogy ez még nem elég. Elnyerni a bizalmát nem okozott nehézségeket, de szeretnék érdemleges személynek is bizonyulni. Szeretnék végre valakit tényleg megérdemelni és érdemesnek lenni arra, hogy az enyém legyen!
- Nem lesz. - Csak ennyit mondtam határozottan, de nagyon remélem, hogy ezzel sikerült is egyben megnyugtatnom őt valamennyire ezen a téren. Nem akarok még így az elején és már ilyesmire gondolni ,hogy mi lesz ha akkor már túl késő lesz?! Mikor? És ugyan miért volna késő? Nem fogjuk hagyni! Nem engedjünk ezt meg és akkor majd nem lesz késő!
- Nos, ha így érzed, akkor majd engedni fogok a szorításon. - Nem érzem, hogy bármiben is szigorú volnék vele szemben. De ezek szerint ő ezt biztosan másképp látja, amivel nincs is semmi gond. Így legalább még időben tud figyelmeztetni ha én túlzásokba esnék.
Elégedetten mosolyodtam el, amit édes nyögései egyre hangosabbnak bizonyultam. Innen is tudtam, hogy nagyon is sínen vagyok és hogy most itt még véletlenül sem szabad abba hagynunk. Mikor már éreztem, hogy pillanatok kérdése, hogy megadja magát nekem. Nyakát kezdtem el ostromolni finoman és lágyan. Fogalmam sincs mikor lesz erre ismét lehetőségem. De azt sem zárhatom ki, hogy többé soha. Így ezt és mint minden mást ki kell használni. Egyszerűen nem tudtam tovább parancsolni magamnak és szinte abban a pillanatban ő is újra felnyögött majd már nem szorította tovább a lepedőt. De én továbbra is nyakát csókolgattam. Azt sem hagytam, hogy rendesen levegőhöz jusson. Ismét ajkaira tapadtam gyengéden.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» help - Ryan & Nina
» Stay with me - Nina & Ryan
» I will always love you - Nina & Ryan
» forever! ~ Ryan & Nina
» Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Miss Lemmer lakása-