welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_lcapSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Voting_barSomebody's Me - Max & Jenni - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Somebody's Me - Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime04.05.15 11:34

Jenni & Max

- Az hogy mások vagytok, nem is baj, hisz én is más vagyok mint Andres és mégis jó a testvériviszony közöttünk... Talán az a baj, hogy meg sem próbáljátok helyrehozni a kpacsolatottokat. Jó nekem ehez semmi közöm, és ez azért a korkülömbség miatt is érthető némely szinten, de valamit csak lehetne tenni annak érdekében, hogy ez a helyzet megváltozon. Eljön az az idő is amikor már csak egymásra számithattok... - világitottam rá a tényre, hogy a szüleink sem élnek örökké. Eljön majd az a nap, amikor csak a testvérünkre számíthatunk és talán addigra nem ártana jóban lenni. Én el sem tudnám képzelni az életem Andres nélkül. Jó igaz, néha az idegeimre megy és legszivesebben kitekerném a nyakát, de attól még az öcsém és szeretem.
- Hát normál esetben most azt mondtam volna, hogy inkább felkelek, mert a hideg futkos a hátamon attól, hogy valaki a hajam piszkálja, de most inkább hagyon, hogy kínozz... - mosolyodtam el. Még anyámnak sem engedeem, hogy a hajammal babrájon, mert egyszerűen nagyon kényes vagyok arra, hogy hogyan áll. Képes vagyok órákat tölteni azzal, hogy ugy áljaon ahogy én elképzeltem. Nem vagyok egy egyszerű esett ilyen téren.
- Azért én Christiant is megértem... Jó tudom ez most furán hangzott, de nem biztos hogy ez a dolog beteges. Végül is  a lány kérte, hogy verje meg és hagyta, hogy kikötözze és mocskos játákokkat üzzön vele, holott nyugodtan mondhatta volna, hogy nem és hogy hadja abba, de nem tette. És tudod miért mert valahol mélyen élvezte a dolgott. Élvezte azt, hogy igazi férfi hatalmába keritette és hogy csak az övé... A pasi nyilvánvalóan nem teljesen tiszta és talán orvosi segitségre szorulna, de mégis van benne valami ami mazoizmusra készteti a lányt. Szereti... annyira, hogy nem érdekli az sem ha ilyen áron kell vele lennie. - magyaráztam miközben mindvégigg a tévét bámultam. Nem lehet a srác helyzette sem egyszerű.
- Hát csak remélem, hogy te még nem klimaxolsz.... - huztam össze magam amennyire csak tudtam.
Felemeltem a fejem az öléből és feláltam az kanapéról. Kezemben a két tányérral elindultam a konyha felé. Kinyittottam a mosogatógép ajtaját és bekattam a két tálatt.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime04.05.15 12:31

Max & Jenni


- Biztosan lehet változtatni, de nem biztos, hogy akarunk is, vagy csak még ebben is mások vagyunk. Én nem érzem úgy, hogy nekem kellene megtennem az első lépést, neki pedig még csak eszébe se jut, hogy bármit is kellene csinálnia vagy, hogy valami nincs rendben, nem jó... - Szóval lényegtelen. Megvagyunk. Mindketten. És úgy igazán nem is akarok foglalkozni ezzel, mert azzal megint csak magamnak okoznék rosszat, abból pedig elég. Nem akarom meg ne is fogom magam minden felhúzni ezen, amikor senki mást sem érdekel rajtam kívül. Mindenkinek minden jó úgy, ahogy van.
- Tulajdonképp azt én sem értettem, hogy a végén miért nem szólt, pedig megtehette volna, de szerintem látni akarta a legrosszabb énjét is, ami meg már sok volt neki. Talán azt hitte képes lenne megváltoztatni, de később belátta, hogy Ő kevés hozzá, mert érzi, hogy nem tudná megadni Christiannak, amire vágyik, Christian pedig megpróbálja elfojtani, mert szereti... Szerintem engem is zavarna, ha látnám valakin, hogy nem önmaga még ha miattam is, akkor meg pláne. - Azt hiszem az első perctől az utolsóig kifogjuk beszélni ezt a filmet, de közben persze élvezettel kínzom tovább, ha már szerinte kínzásnak minősül az, ha a hajával babrálnak, akkor én imádattal kínzom.
- Héé, az ölemben fekszel. Én ilyeneket nem mondanék. - Mosolyodtam el sejtelmesen, de most túlságosan édesen fészkeltem magát ide hozzám ahhoz, hogy bántsam vagy bántani tudjam.
- Ünnepontó... - Néztem rá nagy boci szemekkel, amikor felkelt, engem meg ott hagyott, de addig is amíg szabad voltam kinyújtózkodtam, majd egy hirtelen gondolatnál vezérelve utána mentem, ki a konyhába. Egyenesen a háta mögé sétáltam, majd a hátához simulva kulcsoltam át mindkét karom a hasán. Tudom, ez nem épp baráti, de olyan jól esik. És tudom, hogy most ez sem lesz az... Egy árva szót sem szóltam, csak lassan magam felé fordítottam, megfogtam mindkét kezét és egészen közel húztam magamhoz. Nem, nem akarok semmi rosszat, bármilyen hihetetlen is, de csak azt szeretném, ha táncolna velem. Egyik kezét a derekamra csúsztattam, a másikat viszont még nem engedtem el, mivel nem vagyok biztos benne, hogy sikerül is elérnem, amit szeretnék. Imádom ezt a dalt és ha már a nagymenő elnök vezérigazgató Christian Grey-t is rálehet venni egy táncra, akkor az előttem álló mélységesen makacs férfit sem lehet lehetetlen.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime09.05.15 0:08

Jenni & Max


- Jenni, kettőtök közül valakinek, előbb vagy utóbb lépnie kell, mert akárhogy is van testvérek vagytok és nem szabad hogy elfeledjétek eljőn majd a nap, maikor csak egymásra számíthatok. Persze ez csak az én véleményem. Nem akarok beleszólni, mert semmi közöm hozzá... El sem tudnám képzelni, hogy nem beszélünk Andressel egy szót sem évekig. - fakadtam ki. Persze nem szeretnék belemászni az életébe, csak elmondom, hogy én mit tennék a helyében, de ez az Ő döntése, neki kell lépni...
- Christian önmaga volt a lány kérésére... Szerintem csak azért nem akart önmaga lenni, mert tudta, hogy a lány megijedne és félne tőle.... Pont úgy ahogy a végén látjuk. Az emberek félnek néha önmaguk lenni, mert senkiben nem biznak, vagy mert tudják, hogy ezzel csak elijesztenék a körülötük lévőket. Vagy csak azért mert félnek, hogy nem lesz olyan mint amilyenek képzelték. - hajtottam le a fejem. KIcsit magamról is beszéltem. Én is félek attól, hogy ha kimindik mindent ,amit érzek, akkor elveszítem Őt....  Nem tudom, hogy tudnék-e olyan férfi lenni, amilyenre vágyik, vagy amilyent érdemel...
Éreztem, ahogy Jenni keze a derekamra csússzan és az arcárt a hátamhoz tapasztja. Felemeltem az egyik karom és szembefordultam vele .
- Na mi az? Félesz egyedül maradni? - mosolyodtam el. Hagydtam, hogy a kezem a derekára csusztassa. - Aham, tudom mire negy ki a játék.... - mosolyodtam el ismét és csúsztattam a másik kezem is a derekára, hagyva, hogy a melkasomnak támasztja a fejét. - Na jó. De ezt jól jegyezd meg, mert soha többé nem teszem. - nevettem el magam és forditottam körbe a saját tengelye körül, majd ismét visszahúztam a melkasomra. Túl közel volt hozzám... Ismét túl közel. Pillanatra megáltunk és úgy bámultúnk egymás szemeibe, mintha meg lenénk babonázva... Óvatossan a ajka szélébe harapott és én pontossan tudtam mire vár.. Egészen közelhajoltam hozzá. Meg akartam csókolni. De aztán jött az az átkozott érzés, és mikor már csak néhány centire voltam az ajkaitól, elforditottam a fejem. - Ne haragudj, kicsit elragadtattam magam. - léptem picit hátrlbb, de még nem engedtem el a derekát. Miért vagyok képtelen erre? Úgy érzem már magam sem tudom... Hisz Ő egy gyönyörű lány,és minden pasi vele akarna lenni. Nálam mégis mindig van valami ami megáljt parancsol. Mi az ami nem engedi, hogy boldog legyek? Bárcsak elég erős lennék, ahozz hogy szembeszáljak vele.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime10.05.15 19:41

Max & Jenni


- Elhiheted nekem is sokszor eszembe jut, amikor nincs kivel beszélnem, de kis idő múltán ráébredek, hogy fölösleges ezen rágódnom, amíg láthatóan csak engem bánt. Végül is megszoktam már, hogy amikor nagyon kellene valaki, akkor egyedül vagyok, mert senkitől sem várhatom el, hogy mindent félredobjon, amikor én épp rossz passzban vagyok. - Bár én fordított esetben megtenném bárkiről is legyen szó, bárkiért, akit kicsit is a barátomnak érzek. Sokszor hiányzik ez, de azért megvagyok, igyekszem nem panaszkodni, mosolyogni, akkor is, amikor a legkevésbé sincs hozzá kedvem. - De lapozzunk inkább. A sarkamra álltam és jó döntés volt. Igaz, így nekem kell gondoskodnom a kényelmes seggemről, de még mindig könnyebb. Megkönnyebbültem és megvagyok és meg is leszek és ha valakinek szüksége lesz rám megtalál, de én már nagyon ráuntam azért hajtani, hogy másoknak jobb legyen. Sokkal boldogabb vagyok így... -  Mint voltam. Mindig is az apró örömök éltettek, most végre élvezem is az életet. Most egy kicsit magamra akarok gondolni és erre azt hiszem tényleg ez az időszak a legmegfelelőbb. Ő talán azt hiszi tudja, de szerintem fogalma sincs mennyit jelentenek számomra a közös percek, az együtt töltött idő, még ha csak barátokként is, még úgy is, hogy nem tudom meddig tudok még csak a barátja lenni anélkül, hogy kibukna belőlem, hogy többet akarok, de magamba fogom fojtani, ameddig csak tudom vagy ameddig csak kell.
- De egyszer mindenkinek mernie kell önmagának lenni, főleg, hogy legbelül mindenki azt szeretné, ha önmagáért szeretnék. Ez másképp nem működik, csak így. Hinni kell benne, a másikban. - Bízni nem könnyű. Tudom. Ő sokkal jobban is, mint én. Érthető, de meddig lehet ezt kifogásként használni önmagunk ellen? - Christian meg Anastasia fogalmam sincs miben hittek, főleg Ana... Nem megütötte, szabályosan megverte. Könyörgöm, ki viselné azt el... - Ana valószínűleg abban bízott, hogy Christiannek nem az az igazi énje, azután kénytelen volt ráébredni, hogy de igen, neki tényleg ez kell, azt viszont már nem tudta elviseli.
- Nem, csak úgy ott hagytál. - Mint, aki legalábbis menekülne... Menekülne. Visszhangzik a fejemben ez az egy szó. Menekülne? Tényleg menekülne? Lehet, hogy kínosan érzi magát a közelemben? Elkeserít a gondolat és ennél jobban most nem is akarok belegondolni, mert akkor irtó nagy butaság volt kijönnöm utána és nem is kellett volna, sőt... Tényleg nem szeretnék most erre gondolni.
- Okos... - Vajon mégis mire menne ki a játék? Táncolni akarok. Vele. Ennyi az egész. Nincsenek hátsószándékaim vele és nem is lesznek, nem csak a közelébe akarok kerülnie. Na jó, de akarok, de nem így.
- Ez az! - Mosolyodtam el, majd lendületesen körbepördültem, ahogy megforgatott és ugyanazzal a lendülettel, amivel visszahúzott hirtelenjében megint csak sikerült túl közel kerülnünk egymáshoz. Hosszú másodpercekig álltuk egymás tekintetét, mindketten mozdulatlanok voltunk, mint akiket megbabonáztak, egy pillanatig azt hittem, hogy most végre megfog csókolni és nem tagadom, hogy vágytam is rá, de aztán amikor elfordította a fejét tudtam, hogy ez még mindig nem a mi pillanatunk, ez még nem az, de lesz egyáltalán olyan pillanat, ami csak a miénk lesz?
Kicsit lehajtottam a fejem, hogy összeszedjem magam, majd egyik kezem az arcára simítva felém fordítottam. - Nem baj. Megértem. De Max figyelj, kérdeznem kell valamit. Kínosan érzed magad a közelemben? Mármint így, most... Mert azt nem akarom, de a mi előbb is úgy felpattantál a kanapéról, mintha menekülnél, pedig szerintem nem adtam okot rá, de ezek szerint inkább nem kellett volna kijönnöm utánad. De akkor mond meg mit csináljak, hogyan viselkedjek a közeledben és akkor tartani fogom magam hozzá... - De azt ezek után nem tagadhatja le, hogy nem vágyik Ő is ennél többre. Egyrészről megértem, félti a barátágunkat, ami nekem is sokat jelent, hiszen barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság... Másrészről meg egy kicsit szomorú vagyok, amiért meg sem karja próbálni, kicsit olyan érzés, mintha esélyt sem adna arra, hogy bebizonyítsam más lenne, más vagyok. Nem olyan, mint akikben eddig csalódnia kellett.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime15.05.15 22:28

Jenni & Max


- Azért ez nem teljesen igaz... Nem vagy egyedül. Tudom, hogy én nem vagyok a testvéred, de ha bármi gond van, vagy csak szimplán beszélgetni szeretnél, vagy valakire rázúditani az összes bánatod vagy haragod, akkor azért ne felejtsd el, hogy én még itt vagyok.... - hajtottam, le a fejem. Nem tudok és nem is akarok senkit helyetesiteni, de ha egy beszélgetőpartnerre van szügsége, akkor bármikor számíthat rám.
- És te hiszel bennem? - tettem fel a hirtelen kérdést, magam sem értem, hogy miért. Talán csak mert tudtam, éreztem, hogy rólam beszél. Nem bizom magamban, sem másokban és ezt Ő is tudja. Igen szeretném, de még mennyire szeretném, ha valaki egyszer önmagamért szeretne és nem azért amit elértem. Hogy miért félek bárkit is szeretni, hogy miért igyekszem barát ként kezelni? Hát pon azért, mert nem akarok mégegyszer csalódni... Nem biztos, hogy azt el tudnám viselni pláne nem tőle.
- Bocsi csak, nem vagyok hozzászokva, hogy valakinek szólnom kell, hogy kimegyek a konyhába...  Tudod magam élek itt.... - Tényleg nem vagyok hozzászokva, hogy ki kell fejtenem a tetteim miértjét valakinek. Abszolút nem akartam ezzel megbántani, csak puszta megszokás volt. Sajnálom, hogy Ő ezt teljesen másként értelmezte.
- Bárcsak értenéd.... - hagytam, hogy végigsimitson az arcomon. Hogyan is érthetné, ha még én sem értem teljesen. Meg akartam csókolni, még soha nem végytam ennyire egy csókra. Simogatása szinte borzongató érzés volt. Legbelül minden porcikám vágyik a szertettre a gyengédségre, de az agyam mindig közbeavatkozik. Néha azt érzem, hogy nem is én irányitom magam. - Erről szó sincs.  Nem gondolod, hogy akkor nem kértem volna, hogy töltsd velem a napot...?  Én sem tudom megmagyarázni, azt hogy mi az ami bennem történik. Kicsit felsőbrendűnek érzem ezt az érzést. Veled nincs baj. Sőt nagyon jól érzem magam veled, csak valami az én fejemben nem teljesen van rendben. - mosolyodtam el picit a végére. - Te csak légy önmagad....
- Hogy tud, nem érzem magam kinosan veled ezért arra gondolta kicsit többet is lehetnénk együtt... Szeretném ha velem jönnél Miamiba.... Két hét az egész. Két hét munka nélkül és kötelezetségek nélkül. Két hét velem... Persze csak ha van kedved... - fogtam meg mindkét kezét.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime16.05.15 10:44

Max & Jenni


- Nem hallgatod eleget a hisztimet? - Mosolyodtam el. Pedig szerintem így is, akaratom ellenére is épp eléggé részesítem benne. - De nekem ilyenkor általában be nem áll a szám és úgy érzem, hogy én csak beszélek, beszélek és beszélek, Te pedig semmit sem mondasz. - Genevieve legalább olyankor rám szól, hogy fogjam már be és hagyjam már egy kicsit szóhoz jutni is, ami nem baj, mert tényleg nem szeretem, ha csak én beszélek. Róla szinte semmit sem tudok, ami miért van? Mert nekem be nem áll a szám, Ő pedig csak engem hallgat. Bár azt hiszem hajlandó lennék valamiféle kompromisszumra, amivel jobban megismerhetném, cserébe pedig megígérném, hogy ezentúl rázúdítom minden sérelmemet és nem hagyom, hogy belülről őröljenek fel.
Váratlanul ért a kérdés, nagyon is. Meglepett, annyira, hogy másodpercekig csak némán pislogtam rá. - Igen, hiszek... Ne kérdezd miért, mert nem tudnám megmagyarázni. Egyszerűen ilyen vagy és kész. Ezt váltod ki másokból. - Belőlem legalábbis igen. Még magamnak is képtelen lennék elmondani miért, de valahogy az első perctől fogva ezt érzem és még ha kérné se tudnék ezen változtatni.
- Akkor mond el... Max, sosem beszélsz semmiről, így honnan tudhatnám. - Abból, amit látok egyáltalán nem könnyű megérteni, sőt néha bármennyire is szeretném nem megy. Úgy érzem, hogy egy nyitott könyv vagyok előtte, mert képtelen lennék neki hazudni, de felé irányulva úgy érzem, hogy folyton csak falakba ütközök.
Arra gondolta kicsit többet is lehetnénk együtt. Két hét munka nélkül, kötelezettségek nélkül. Két hét velem... Két hét vele? Megvagyok győzve. Megyek! - Mikor indulunk? - Most akár még örömtáncot is tudnék lejteni körbe a konyhában, ha egyedül leszek talán meg is teszem, de még így os egyre szélesebb mosolyra húzódtak ajkaim, ahogy arról beszélt, hogy több időt szeretne velem tölteni.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime29.05.15 0:19

Jenni & Max


- Szerintem egyáltalán nem vagy hisztis... - hazudtam szemrebenés nélkül. - Na jó talán kicsit.... , de ez engem egyenlőre nem zavar. Azt amit te hisztinek nevezzel, az még csak közel sincs ahoz, ami igazánkiborítana... - nyugtattam meg. Nem bánom ha a nők néha nyavajognak egy kicsit, hiszem Ők nők és még mi az erőnk fitogtatásával, addig Ők ezzel érik el amit akarnak. Szóval nem tud zavarni, de azért túlzásokba ne essenek, mert az boszantó tud lenni, ha minden apróság miatt kicsapják a hisztit. Kiborulok, ha túl sokat kell hallgatnom... Épp ezért hálát adok az Égieknek, hogy öcsém van és nem húgom. - Nem baj szertem hallgatni, ahogy mesélsz... - hajtottam le a fejem kissé szégyenlősen. - Mit szeretnél tudni? Talán kezdhetnénk az elejétől. Huszonhét éves vagyok. Május tizedikén van a szülinapom.... Aput Colinak, anyut pedig Alejandranak hívják. Most már azt is tudod, hogy félvér vagyok... Csak bátran kérdezz és én mindenre válaszolok. - Tényleg bármilyen kérdését megválaszolom, egy-kettőt kivéve. Nem biztos, hogy ha a vele kapcsolatos érzéseimről kérdezne, akkor teljesen összinte tudnék lenni.
- Örülök, hogy ezt hallom.... - Bevallom nagyon jól esik, hogy ezt mondja, mert szerintem még senki sem hitt bennem ennyire mint Ő és senki sem tartott ki mellettem ilyen sokáig, miközben el kellett viselnie minden megmagyarázhatattlan viselkedésemet. Ő talán az egyetlen ember akivel mindenről tudok beszélni...
- Bármit elmondok, amit csask tudni akarsz... - talán így lenne a legjobb ha mindent tudna, amit érzek. bárcsak mindent nyiltan elmondhatnék neki. Nem tudom elmagyarázni, hogy mi az amit érzek, csak aztr tudom, hogy gyötrődöm... Ez több mint barátság ezt mindketten tudjuk. Egyszer megcsókoltam és majdnem más is történt és most ismét éreztem a késztetést arra, hogy megcsókoljam, hogy végetvessek ennek az egész önmegtartóztatásos maszlagnak és végre megtegyem azt amire titkon mindketten vágyunk... a másik érintésére és csókjaira, közelségére és együtt töltött éjszakákra. De mindig jön az a de... És mindent elront. - A helyzet az, hogy két nap múlva. Úgyhogy kell vennünk neked egy csinos bikinit. - nevettem el magam. De most ideje ágyba bújni... - fordultam az ajtó felé felemelve  a kezem. -  Ne, ne mondj semmit... Tudom. - mosolyodtam el ismét. Már megint kétértelmű volt a dolog.
Leoltottam a vilanyt és elindultunk felfelé a lépcsőn.
- Hát válasz, melyik oldalt szeretnéd? - mutattam a saját ágyamra. Tudtam, hogy Jenni nem számított arra, hogy velem fog aludni, de végül is nem hagyhatom, hogy a vendégszobában aludjon. - Csak ha lehet átöltöznék, mert kezdem kicsit kényelmetlenül érezni magam. - Gyors öltözés után kijöttem a fürdőböl és a kis asztalkához léptem, hogy bort öntsek a két pohárba, majd miután a kezébe adtam az egyiket egyik lábamat felhúzva az ágyra leültem vele szemben.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime29.05.15 22:26

Max & Jenni


- Mert nem is akarlak kiborítani. - Igazság szerint nem jellemző rám, hogy szeretnék panaszkodni. Ellenkezőleg, inkább magamba fojtok mindent, ameddig csak bírom, ha pedig már hiába akarom nem megy, akkor előbb-utóbb egyszerűen kibuknak belőlem a dolgok, lényegtelen bármilyen apróságnak köszönhetően is.
- Na persze, csak azért mondod ezt, mert az esetek nagy részében nincs más választásod. - De nem akarok mindig csak én beszélni, Ő pedig ugye nem akar megsérteni azzal, hogy sose semmit sem mesél magáról vagy az életéről vagy úgy általában bármiről, engem minden érdekelne, amit megszeretne osztani velem. Ez ilyen egyszerű. - De ezek olyan dolgok, amiket bárki megtudhat, ha egy kicsit kíváncsiskodik meg kutat. Ez mind látszik, bárki gondolhatja, aki csak rá néz. Én olyan dolgokra gondoltam, ami nincs ránk írva. Én is kezdhetném, hogy Jennifer vagyok, de neked még Arielle is, huszonkét éves, decemberben van a szülinapom, kellett nekem elszólni magam... - Tettem hozzá sokatmondóan. Szerintem tudjuk itt mire is gondolok. Teljesen véletlenül szóltam el magam, erre egy slussz kulcsot nyomott a kezembe. - Latin vér akkor lesz bennem, ha vért adsz, de ezeket már mind tudod. - De ha már itt tartunk, 10.-e mindjárt itt lesz. - Ugye most nem csak véletlenül szóltad el magad a szülinapodról, mert az mindjárt itt lesz és ne is álmodj róla, hogy elfogom felejteni és nem leplek meg valamivel. - Ezt akár veheti súlyos fenyegetésnek is. Igaz, még lövésem sincs mit fogok kitalálni, de akkor is megfogjuk ünnepelni.
- Addig gondolkodhatsz a különleges kívánságodon. - Ha már nekem is lehetett egy, akkor neki miért ne lehetne? Sőt, én még időt is adok neki, hogy kitalálhassa mi legyen az a valami. Őszintén kíváncsi is lennék rá.
- Tisztázzuk, Te most vásárolni akarsz jönni velem vagy ezt a vennünk kell neked egy csinos bikini úgy kell érteni, hogy majd én...? - Mert nem mindegy. Nem volt még olyan pasi, aki önként vállalkozott volna arra, hogy eljön velem vásárolni.
- Nyugi, lassan kezdek már hozzászokni és nem felvenni. - Azt nem mondom, hogy meg sem hallom vagy, hogy nem kuncogom rajtuk időnként, de én meg sem szólaltam volna.
- Még a végén azt fogom gondolni, hogy annyira nem is bánod, hogy tegnap egymásba gabalyodva kellett elférnünk azon a kanapén. - Azt gondoltam volna, hogy ma este inkább élne a lehetőséggel na meg persze az ágyával széltében és hosszában is és kiélvezné, hogy csak az övé és senkivel sem kell elférnie, senki sem fog rátelepedni, hmm, ezek szerint tévedtem.
- Amúgy nekem mindegy, amelyik oldalon szoktál aludni ott alszol most is, én meg a másikon, csak azt ne mond, hogy középen szoktál aludni, mert az felvet némi bonyodalmat a kérdésben. - Igazság szerint ezt nem akartam megkérdezni, de... - Azt mondtad bármit kérdezhetek, íme az első: Mi lesz most, hogy befejeztük a forgatásokat? Mármint velünk? Úgy értem ezzel a közös munkánknak is vége... - De a munka mellett barátok is lettünk, sőt többek is annál, így azt hiszem jó lenne, ha legalább egyikünk tudná a választ erre a kérdésre és én most Tőle várom.

 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime12.06.15 21:57

Jenni & Max



- Kicsit több kell ahoz, hogy kiborits... - húztam félmosolyra a szám. Annak ellenére, hogy ezt mondtam pontosan tudom, hogy mire gondolt. Szerintem Ő is tudja, hogy felfogtam, hogy miért nem beszél kicsit többet. Van valami amit nem hajlandó elárulni és talán jobb is így, mert nem biztos, hogy fel tudnám dolgozni. Nem biztos, hogy tudnám kezelni a helyzetett. Nem szeretnék semmi olyasmiről beszélgetni, ami kettőnk közelebbi kapcsolatát vetti fel. - Úgy ismersz te engem, hogy nem szólnék, ha már idegesitene, hogy túl sokat beszélsz? - Valójában nem igazán vagyok a szavak embere és ez most is megnyilvánul, de annál jobb hallgatóság tudok lenni. Azt hiszem Ő sokkal inkább szeret mesélni mint én. Én pedig szívesen hallgatom. Elhiheti, ha zavarna, hogy fojamatosan beszél, akkor már szóvá tettem volna.
- Hát kérzdezz és én elárulom... - vontam fel a szemöldökön. Szinte minden kérdésére válaszolnék, csak fel kellene tennie őket. Teljesen biztos, hogy Ő is tudna olyan kérdést feletnni, amire nagy valószínűséggel nem válaszolnék, de csak merem remélni, hogy semmi hasonló nem jutt az eszébe. - Hát másként is meglehetne oldani.... - emeltem a kezem a hasam elé, mert már jól bevált trükje, hogy ilyenkor megpróbál a hasamra vágni.  - Pedig el kell felejtened... nem szeretnék semmilyen bulit, sem ajándékokat sem semmi hasonlót... - Ez van amikor nem tudom tartani a számat. Most azon is aggódnom kell, hogy elfelejti-e a dolgot vagy felirja a naptárjába.
- Hát nem is tudom. Ha lesz időm, akkor lehet, hogy csatlakozom, de nem igérem meg... - lehet, hogy nekem sem ártana felkészülni a Miamii utra... Na nem mintha nagy shoping király lennék. Gyakorlatilag, csak akkor megyek boltba, ha nagyon muszály.
- Na a feltételezés is gonsz volt... - nevettem el magam. Nem, nem bánom, de neki erről nem muszály tudnia.
- Rendben akkor az a te feled... - mutattam az ágy bal oldalára, miküzben elterültem a takarón... - Természetesen úgyaúgy barátok maradunk, mint eddig.. És ha jól hallottam tervezik a következő közös munkánkat. Szerintük mi jó páros vagyunk... - mosolyodtam el halványan. Miután Jenny is hátradőlt, kinyujtottam a karom, hogy közelebb tudjon jönni. - Azt hiszem itt az ideje az alvásnak. Jo éjt Senorita! - pusziltam meg a homlokát.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime13.06.15 10:29

Max & Jenni


Mindenek ellenére engem akkor is zavar egy picit, hogy be nem áll a szám és csak én beszélek, még ha igaza is van, én pedig pontosan tudom magamról, hogy mennyit vagyok képes fecsegni, ha van mondanivalóm az adott dologgal kapcsolatban, ha nem lenne, azt is észrevenné, mert akkor viszont meg sem szólalnék. Bármilyen meglepő nő létemre én is tudok jellemtelen arcot vágni, mintha semmi sem érdekelni és csak a vállamat vonogatni, hogy neme aztán teljesen mindegy, még ha nem is így gondolom, akkor is. Engem viszont zavar, hogy én csak beszélek, beszélek és beszélek, valaki pedig csak hallgat.
- Te mocsok, már véded is magad, mi? - Nevettem el magam, ahogy kezével egyből a hasa elé kapott, ahogy ezt kimondta. Hm, és milyen jól tette. - De ha már itt tartunk most kettőnk közül Te gondoltál rosszra. - Én semmi mocskosra sem gondoltam a kijelentésemmel, sőt közben sem és nem is azért jegyeztem meg, mert tudtam, hogy túl magas labda lenne ahhoz, hogy ne csapja le. Lassan kezdem kiismerni? Hűha, az nem jó, legalábbis neki nem, számomra annál inkább.
- Ezt meg Te felejtsd el. Tudom bosszantó, de semmit sem tehetsz ellene... - Akkor is megfogom lepni valamivel, azt pedig biztosra veheti, hogy nem fogom elfelejteni. Hogy is felejthetném el? Ő is pontosan tudta mikor van az enyém, pedig csak egyszer csúszott ki a számon.
- Fenéket. - Húzódtak ajkaim amolyan "most úgy hozzád vágnék valamit" mosolyra. Történetesen egy párnát, mivel az van a legközelebb hozzám, de mindig csak bántom, még a végén bűntudatom lesz.
- Tudhatnak valamit. De azt a ronda fűzőt fel nem veszem még egyszer. - Ahogy felemelte a karját már bújtam is oda hozzá. Ezt imádom! Ritkán szoktam ennyire utálni egy ruhadarabot, de azt egyenesen undorítónak találtam és nincs az a pénz, hogy belebújjak újra, még egyszer senki sem tudná rám könyörögni. - Jó éjt. - Feljebb hajolva nyomtam egy jó éjt puszit az arcára. Ehhez az érzéshez hozzá tudnék szokni, mondjuk minden éjjel.

 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Somebody's Me - Max & Jenni Somebody's Me - Max & Jenni - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Somebody's Me - Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Max & Jenni
» A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni
» Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni
» Chears - Max & Jenni
» Aloha - Jenni & Damien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Blake Villa-