welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Madeline Erin Shepard Vote_lcapMadeline Erin Shepard Voting_barMadeline Erin Shepard Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Madeline Erin Shepard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Madeline Erin Shepard Madeline Erin Shepard I_icon_minitime24.02.15 21:57

Madeline Erin Shepard


Név: Madeline Erin Shepard
Becenév: Mady, Erin
Születése hely, idő: 1994. 02. 04. / USA - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Dianna Agron

Ki vagyok én...?!

Külsőre úgy nézek ki, mintha csak a szomszéd lány lennék, nincs rajtam semmi feltűnő, se tetoválás, sem pedig testékszer. Szőke tincseim mellig érnek, gyakran kiengedve hordom. Szempárom zöld, általában egy kis szempilla spirállal, szemceruzával szoktam kiemelni. Kicsinek mondanám magam azzal a százhatvannyolc centimmel. Testalkatom nőies, bőröm hófehér. Szeretem a kényelmes, de szolid ruhákat. Ha mintáról van szó bármi jöhet, kockás, csíkos, pöttyös, virágos, sőt még állatmintás is.
Apu kicsi hercegnője vagyok, ezért sosem tettem még semmit sem, amivel szégyent hozhattam volna a családunkra. Úgy neveltek, hogy kedves, jóindulatú, segítőkész, kitartó, lelkes, barátságos, igazságos, őszinte, szerény és megbocsájtó legyek. Lényegében apu szerint tökéletes vagyok, és egyáltalán nincsenek hibáim. Pedig olykor hisztis vagyok, főleg akkor mikor nem tudom kialudni magam.    
Életem, létem, világom

Hangos zene szólt, szinte már vakítóak voltak a neonfények, de már volt bennem annyi margarita koktél, hogy a táncparkett ördögének érezzem magam. Igaz elég volt két pohárral is ahhoz, hogy a kelleténél jobb kedvem legyen, főleg úgy, hogy csak azóta fogyasztok alkoholt, mióta betöltöttem a huszonegyedik életévemet.
- Azt hiszem jobb lesz, ha leülök egy kicsit. - Próbáltam túlordítani a zenét, hogy Lolával tudassam, hogy inkább vissza ülök az asztalunkhoz. Egy örökkévalóságig tűnt, mire a tömegen át eljutottam odáig, de mégis a legrosszabb az volt, hogy forgott velem a világ.
- Még csak most kezdődött a buli. - Lola velem szemben foglalt helyet, két koktéllal tért vissza, az egyiket felém csúsztatta az üveg asztallapon. Kedvelem Lolát, talán azért mert kiegészítjük egymást. Én inkább visszafogottabb vagyok, míg Lola szereti ha körülötte zajlanak a dolgok, sőt néha képes túlzásokba esni. Svájcban szobatársak voltunk és azóta is mái napig barátnők vagyunk.   
- Nem hinném, hogy többet kellene innom... - Próbáltam mentegetőzni, mert nem akarok holnap iszonyú macskajajjal ébredni. Mégis tisztában voltam azzal, hogy minden erősködésem ellenére is addig fog nyaggatni, míg az előttem lévő pohár üres nem lesz. Ezért inkább gyorsan megittam, s mire észbe kaphattam volna máris ismét a táncparketten találtam magam.
Elviselhetetlen fejfájásra ébredtem, homályosak az emlékeim... Jobban bele gondolva alig emlékszem bármire is. Az a sok koktél, hangos zene, na és az a jó képű férfi, aki... - Francba! Francba! Francba! - Ahogy próbáltam vissza emlékezni a tegnap esti eseményekre úgy vettem észre, hogy a saját ágyamban fekszem pusztán csupán fehérneműben.
- Miért vagyok majdnem meztelen? - Suttogtam magam elé kétségbeesetten. Ó, ne! Ne! Ne! Az nem lehet, hogy... és még nem is emlékszem rá. Közel álltam a síráshoz, de mikor az órámra pillantottam gyorsan kipattantam az ágyból, csaknem el is estem, kissé még ingatag lábakon állok. Gyorsan berohantam a fürdőbe, de öt perc után már a szekrényem előtt kapkodtam le a vállfákról a ruhákat. Némi sminkkel próbáltam leplezni, hogy az előző éjjelt bulizással töltöttem és máris rohantam tovább, hiszen találkozóm van édesapámmal. Apu mindig pontos, ezért nem szereti ha kések. Nagy léptekkel haladtam apám irodája felé, de hirtelen megtorpantam, szó szerint földbe gyökerezett a lábam. Az előttem álló férfi nagyon is ismerős volt, de fogalmam sincs arról, hogy honnan. Istenem! Mi van ha Ő volt az...? Ez badarság. De akkor mégis miért mered így rám azzal a csodálatos mogyoróbarna szempárjával?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Madeline Erin Shepard Madeline Erin Shepard I_icon_minitime24.02.15 23:33




Madeline Erin Shepard!
Tetszett a történeted. Érdekes figura vagy, remélem azért a játéktéren többet is meg tudhatunk rólad. Mivel mindent rendben találtam történetedben, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Erin! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Madeline Erin Shepard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» erin bartholomew
» Erin Shaver
» Erin Wayne
» Bizarr kezdet, Colton & Erin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-