welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
erin bartholomew  Vote_lcaperin bartholomew  Voting_barerin bartholomew  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

erin bartholomew

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: erin bartholomew erin bartholomew  I_icon_minitime05.11.12 18:30

erin bartholomew  Marloes1_large

Név: Erin Bartholomew
Becenév: Erin
Kor: 26
Születése hely, idő: 1986.03.09 / Wales - Cardiff
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport: fejvadász
Anyagi háttér: felsőosztály alja
Szexualitás: biszexuális


Jellem:
Azok az emberek akiket vidékről kerültek fel valami nagyvárosba kétfélék lehetnek : csendesek és visszahúzódóak vagy nagyszájúak. Nos, én a második típust képviselem. Soha nem illettem bele abba a tipikus, vidéki lány képbe. Valahogy mindig kilógtam a sorból. Merészebben öltözködtem és elképesztően csúnyán tudtam beszélni, mint egy new york-i. Egyszóval az a tipikus vadmacska, aki gyorsan odamar ha valaki szálka a szemében. Emiatt a többiek bunkónak tartanak, pedig csak hamarabb jár a szám, minthogy gondolkodnék. Könnyen esek szerelmbe, de csak egy-egy éjszakára. Elképesztően lobbanékony vagyok és ahhoz, hogy valaki lehűtsön nagyon kell, hogy ismerje az eszközeit a lecsillapításomnak. Szeretek embereket ölni. Sajnos még csak elméletben viszem véghez a gyilkosságokat, különben már jó páran alulról szagolnák az ibolyát. Allergiás vagyok a macskaszőrre és a gyerekekre. Nikotinfüggő és hétvégente alkoholista vagyok. Imádok irányítani, ezért is vagyok rendezvényszervező. Királynőnek érzem magam amikor a dolgok úgy alakulnak, ahogy azt én mondom.
Külső:
Körülbelül 170 cm-rel magasodok az emberek fölé. Nem vagyok kövér, de sovány se. Meg kell hagyni jó alakom van, amiért rendesen meg is dolgoztam. Futás, futás és még több futás. Ez a lelke. Az arcom ördögien bájos és ami rögtön feltűnik az a rikítóan kék szemem, amiben a nap minden percében fel lehet fedezni a pajkosságot. A hajam hosszú, körülbelül a derekamig ér és eredeti szőke. A gonosz vigyoromról híres vagyok, ha ezt látod ne számíts sok jóra. Van egy fecske tetoválásom a lapockámon. Ezenkívül tökéletesen olyan vagyok mint a többi ember, két fül két szem két láb és a többi... Öltözködésben nagyon mindenevő vagyok. De ami elengedhetetlen nálam azok a magassarkú cipők. Szeretek alkalomhoz illően öltözni, tehát ritka alkalom az amikor egy bálra valami szakadt farmerben esek be.

Előtörténet:

Lulu, mondd szépen, hogy á – fejcsóválva lapozok egyet az újságomban, miközben egy pillanatra a nővéremre és a lányára pillantok, ahogy éppen kemény harcot vívnak egymás ellen. Nem tűnik fel, de még valami apró sóhaj vagy esetleg ciccegés is elhagyhatja a számat, mivel Elisa szúrós szemekkel néz rám.
- Most mi van?- értetlenkedve összecsukom a napilapot és a pultra dobom, miközben felállok, hogy egy csésze kávét töltsek magamnak.
- Tudod csak az, hogy nem értem kinek a génjeit örökölted, hogy ennyire nem értesz szót a gyerekekkel – nem szólok semmit, ezt a kört már úgyis vagy ötezerszer lejártuk és soha nem lett normálisan vége. Mindig a levegőben maradt egy megválaszolatlan kérdés, hogy most akkor miért vagyok olyan, amilyen, mire jött a sértett válasz, hogy fogadjon el olyannak amilyen vagyok, nem fogok változni senki kedvéért sem.
Amúgy meg teljes mértékben igaza van, de ezt, míg élek, nem fogom neki elmondani. Tudniillik az egész családomban az a mérvadó, hogy minél hamarabb férjhez menj és boldog családban élj, lehetőleg négy, de minimum kettő gyerkőccel. Néha úgy érzem, hogy nem jó helyre születtem. Belőlem valahogy kihalt vagy egyáltalán nem is volt, az a bizonyos idillikus lélek, aki családot akar, álmodozik a hercegről, hogy majd eljön érte és ennyi. Nagyapa. Biztos vagyok benne, hogy ő az oka. A család összes ambiciózus énjét és tenni akarását én örököltem, ami egy két lábon járó nukleáris bombává varázsolt néhanapján.
- Még valamilyen szinten, az öreg is kedvelte a kicsiket, de te … - elmélyülten figyelem, ahogy egy adag tökpürét próbál beletolni a kislány szájába, de az minduntalan visszaköpi az etetőszékre. Hát köszönöm, én ilyet nem kérek. Felkapom az asztalról a gabonapelyhes dobozt és egy kicsit szórok, Lulu elé, aki nagy vigyorral az arcán bekapja a kis csokis golyókat.
- Hé ! –
- Igen? – diadalittas mosoly terül szét az arcomon, miközben magam is bekapok egy marék csokis golyót. Biztos vagyok benne, hogy sokkal finomabb, mint az a tökpüré. Utálom a tököt.
- Hagyjuk. Hogy állsz a lakáskereséssel?- két másodperc elejéig elgondolkozok azon, hogy most füllentsek-e vagy a gyászos igazat mondjam, de végül csak vállat vonok.
- Alakul – ezzel úgy megtaláltam a tökéletes arany középutat. A valóság azonban az, hogy még semmit sem léptem az ügy érdekében, azon kívül, hogy felírtam három kiadó lakás telefonszámát és ennyi. Sokkal inkább foglalkoztatott az, hogy a nyomára bukkanjak a Maszkos néven ismert férfinak, aki valami különös oknál fogva azzal szórakozik, hogy prostituáltakat rabol el. Nem beszélve arról, hogy most vagyok túl egy kilenc hónapos kapcsolaton, ami annyira, de annyira a padlóra küldött, hogy a legkisebb gondom, hogy találjak magamnak egy lakást. Különben is, sokkal menőbb szállodában lakni, ahol minden kis csettintésedre ugranak. Majd eljön mindennek a maga ideje… Addig pedig munkamániás fejvadászként tengetem a napjaim Vegasban, és okozok egyre több csalódást a nagyhírű Batholomew családnak, hogy legkisebb lányuk nem hajlandó a családi mintát követni.


A hozzászólást Erin Bartholomew összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 07.11.12 17:32-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: erin bartholomew erin bartholomew  I_icon_minitime08.11.12 1:49

Miss "Vadmacska"!
Fekete bárány?? Ismerem az érzést. Smile Bár sose volt rendes családom, de tisztában vagyok vele milyen az amikor az emberek a különcségedért folyton leköpnek, de azt is tudom, milyen mindenkit elküldeni a fenébe és magasra emelt arcéllel végigsétálni az utcán, egy laza "K*pjátok be!".. ujjemeléssel. Kölykök?? A hátam közepére se! Vagyis azt hiszem mi jóban leszünk. Wink Vagyiiis.. Te fejvadász vagy?? Surprised MÉGSE! Shocked ( Very Happy )


Isten hozott Közöttünk és Vegasban! Smile Történetedet érdekesnek találtam, mindig is hiányoztak a vadóc lánykák városunkba, ezért újdonsült jogkörömnél fogva kijelenthetem, hogy az előtörténet:



Elfogadva

Prison ~ Ahol a bűnök életre kelnek


Foglald le az avidat és vesd bele magad a bűnös város forgatagába! Wink
Vissza az elejére Go down

erin bartholomew

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Erin Shaver
» Erin Wayne
» Madeline Erin Shepard
» Bizarr kezdet, Colton & Erin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-