welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Édes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_lcapÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Voting_barÉdes semmittevés, vagy mégsem?  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Édes semmittevés, vagy mégsem?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime09.05.12 23:23

Ryan Daniel Redway részére:

Mit is csinálhatna egy magam fajta nő a lakásában egyedül pénteken a késői délutáni órákban? Választásom az bőven akad, de mind oda torkollik, hogy vagy a kanapén ülve a tv-t fürkészen és butítom magam, vagy végre valahára fölemelem az a formás hátsómat és elhagyom a lakásomat. Egy ideig még fontolgattam magamban a dolgot, de végül azt a döntést hoztam, hogy túl fiatal vagyok ahhoz, hogy pénteken a tv előtt üljek. Lassan kezdem már úgy érezni magam, mint egy besavanyodott öregasszony, még csak néhány macska hiányzik az életemből. Mert általában az öregasszonyok macskákkal veszik körül magukat. De sosem volt háziállatom és nem is hiszem, hogy itt lenne az ideje, hogy mindent feladjak és én legyek a környék hibbant macskás nője. Inkább egy férfira van szükségem, olyanra aki úgy szeret, ahogy vagyok és nem azért, mert a nevemen több milliárd értékű cégek vannak. Bár ez nagyon is lehetetlennek tűnik, egy sóhaj után megerőltetem magam és bele fogok a készülődésbe. Gyors zuhanyzás után következik a készülődés. Még fogalmam sincs, hogy merre is fogok menni, de azért sosem árt, ha kellőképpen kiöltözök. Felvettem egy szolidan kivágott halványlila koktélruhát, amihez tökéletesen illett az ezüst színű magassarkúm. Egy kis szemceruza, szempilla spirál, és egy vadító vörös rúzs után, már tökéletesen elkészültem. Fekete kis kézi táskámba minden szükséges dolgot próbálok bele gyömöszölni, félig meddig sikerrel. Majd előkapom telefonomat és tárcsázni kezdem. A szokásos taxisomat hívtam, mindig vele utazok, igaz még mindig nem szoktam meg, hogy nem egy nagy fekete limuzin hordoz, oda ahova kedvem van menni. De így jobban elvegyülök a többiek között. Nem arról van szó, hogy szégyenlem, hogy ki vagyok, csupán nem akarom mások orra alá dörgölni. Felkapom a lakáskulcsomat és már rohanok is a lifthez, miután meggyőződtem arról, hogy bezártam a lakás ajtaját. Kiérve a bejárati ajtón a taxi már várt is. Pár szót váltottunk még nem egy közeli szórakozó helyhez értem. Kifizettem, elköszöntem tőle és bele vetettem magam az éjszakai életbe. Szokásos hely, itt már amolyan törzsvendégnek számítok, ahol mindenki ismer, de én felét sem jegyeztem meg abból, akikkel itt össze futottam. Csatlakoztam egy kisebb baráti társasághoz, ahol mindenkivel jó a viszonyom. Szó szót követett, aztán koccintást koccintást és már észre sem vettem, hogy már megint átestem a ló túlsó oldalára. Még annyira magamnál voltam, hogy taxit hívtam valamikor a hajnali órákban, hogy szállítson haza. Az este folyamán jó pár képszakadásom volt.
Kopogást hallok. Először nagyon is reméltem, hogy az elmém játszik velem, de nem a hang nem akar megszűnni, és a fejem is egyre inkább lüktetni kezd. Riadtan nyitom ki szemeimet, alig dereng valami a tegnapi estéből, de megkönnyebbülve nézem, hogy nem fekszik senki sem mellettem. Ismét kopogást hallok.
- Egy pillanat. - Ordítom kissé rekedt hangon, tisztára ki van száradva a szám és még mindig nem nagyon tudok magamról. Ledöbbenve nézem, hogy annyira volt erőm, hogy levetkőzzek, de arra már nem, hogy valami mást felvegyek. Ezért meztelen testemre felveszem a pongyolát, ami nem sokat takar, de még is jobb, mint ha csak anélkül állítanék oda. Derekamnál össze kötöm, majd elindulok az ajtó felé. Halovány fogalmam sincs arról, hogy ki is kereshet ilyenkor, valójában azt sem tudom, hogy hány óra is lehet. Felsóhajtok majd erőt veszek magamon, kinyitottam az ajtót és nem akartam hinni a szememnek. Egy eléggé jó képű férfi van előttem és én kócosan, egy szál pongyolában állok előtte. Nagyon is zavarban érzem magam, erre végképp nem számítottam.
- Ugye nem töltöttük együtt az estét? - Nézek rá gyanakodó arckifejezéssel. Mert tényleg fogalmam sincs, hogy most miért is lehet az ajtóm előtt, ha nem együtt szórakoztunk volna az este folyamán. Nem kellett volna annyit innom, akkor talán még emlékeznék is arra, ami történt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime10.05.12 20:08

Az átkozott telefonom nyivákolására ébredek, legszebb! Kissé hunyorogva pillantok a kijelzőre és nem tudom eldönteni, hogy most csak a szemem káprázik, vagy tényleg romlik a látásom - na de ennyire -, vagy ez a legrosszabb rémálmom, ami eddigi életem során sújtott. Nem, ez annál is rosszabb, mivel a csörgés nagyon nem akar megszűnni, és előttem egyre inkább tisztul a kép. Ez a könyörtelen valóság.
- Igen Lisa... - Szólok bele kissé morcosan...
Azt hiszem semmit sem utálok annál jobban, mikor valaki felkelt, ha most itt lenne azt hiszem lenne hozzá egy-két keresetlen szavam. Így telefonom keresztül könnyebb, értem én.
- Van egy kis gondom.... - Hát ez nem hangzott túl biztatóan. Annyira a szám szélén van már, hogy beköpjek neki valamit...
Ex barátnő... Nem elég gond az már magában? De ha még akar is valamit...
- Ne kímélj. - Érzem, hogy ez most nagyon fájni fog. Hát akkor essünk túl rajta mielőbb és aztán tegyük le szépen, és felejtsük el azt is, hogy ez a beszélgetés valaha is létre jött.
- Szállás kellene néhány napra... - Hideg zuhanyként ért a dolog.
Ez most valami vicc? Vagy nagyon olcsó trükk, vagy tényleg baj. Mindenesetre erre gyorsan ráfogok jönni és hipp-hopp újból az utcán találhatja magát.
- Kérlek...
- Na jó, legyen. De én meg arra kérlek, hogy kímélj meg. - Majd egyszerűen leteszem. Nincs ezen tovább mit firtatni, úgy is tudom ha már engem hívott akkor nagyjából tíz perc és betoppan. Azért kíváncsi volnék, hogy én voltam az egyedüli ötlete vagy amolyan vésztartalék. Nagyon remélem, hogy ez egy rövid, nagyon rövid átmeneti baráti látogatás. Pár napnál többet azt hiszem nem bírnék ki.
Kitámolygok a nappaliba. Nem kísérteném a sorsot - örülök, hogy megszabadultam tőle - ezért felöltözöm rendesen és meg kísérelek rendet rakni. Ami annyit jelent, hogy mindent bedobálok egy szekrénybe vagy fiókba remélve, hogy nem borul ki minden gy ahogy van, de ha mégis akkor megpróbáljuk még egyszer.
Már csengettek is, akár egy rossz megérzés.
- Őt ide be nem hozod. - Mondhatni nem is Lisa-t pillantottam meg először, hanem a macskát a kezében.
Összefont karral várom, hogy na akkor mi is lesz. De ahogy vártam tanácstalanul és érthetetlenül pislog rám. Annyira utálom az ilyet és az ilyen szőrös teremtményeket is.
- Legyen, de te takarítasz utána. - Jegyzem meg beletörődötten, hogy egy macskával kell osztoznom a lakásomon. Majd odébb állok, hogy be tudjanak jönni. Nem sok cuccal jött, vélhetően jó jel.
- Viszont nekem most mennem kell. Minden a régi. - mármint azt hiszem, hogy semmi sem változott mióta le talált lépni. Maximum nagyobb a kupi én pedig annyival boldogabb vagyok.
Felkapom a dzsekimet a kulcsokat az asztalról és már el is hagytam a lakást.
Ha egy kicsit is ismer vagy ismert valaha akkor nem próbál meg felnyalni, mert arra allergiás vagyok és már rá is. Kissé feszélyez, hogy egyedül hagytam a lakásban, de azt hiszem úgy lesz a legjobb ha minél kevesebbet látjuk egymást. Határozottan nem szeretek nosztalgiázni. Én előre szeretek nézni és haladni nem pedig hátrafelé pislogni.
Szerencsére a mai próba viszonylag rövid volt ezért már tíz körül hazaértem.
Nagyon nem tetszik ez a csend és ez a sötétség. Remélem nem gondolta, hogy...
Benyitva már látom is Lisa-t, csak nem tudom elhinni, amit látok. A kanapén alszik egy könyvvel a hasán. Ez meghibbant, világéletében utált olvasni. A könyvet leteszem az asztalra de még mielőtt el tenném magam én is holnapra, körbe nézek, hogy merre mászkál ez a kis átokfajzat. Lényegében annyira nem is érdekel, ha nem a szobám tájékán. Leoltom a villanyt majd én is lefekszem, bár azt hiszem eltemethetem azt az álmom, hogy délig fel sem kelek.
Sürgés forgásra ébredek és a közeledő léptekre. Nem hinném, hogy kávét hoz.
Mint aki otthon érzi magát úgy húzta félre a függönyt én pedig pillanatnyi vakságot éltem át.
- Te meghibbantál. - Szólok rá kissé emelt hangon.
- Kiszökött a cica. - Hunyorogva próbálom rögzíteni a képeket.
- Hogy mit csinált a kicsoda? - Valahogy nem vagyok hozzászokva az efféle ébresztőkhöz. Sok ez így kora reggel.
ez után még egy sor hiszti következett és valamit az erkélyről és az ablakról hadovált itt össze-vissza.
- Na jó, megkeresem, csak hagyd abba könyörgöm! - Feltápászkodom és az ablakhoz lépek. Azt hiszem már van is egy-két ötletem.
Bevallom, nem szeretek így kora reggel ismerkedni, de őt még úgy sem ismerem. Azt hiszem hatásos belépőm lesz.
Felkapom az ágy széléről az este ledobált ingemet és út közben felhúzom és bár már az utcán de gombolgatni kezdem.
Becsöngetek egyszer majd még egyszer és várok. Közben nézelődök hátha megpillantom a kis éhenkórászt. De ha így történne én azon nyomban meg is fojtom, ha most hiába másztam át a szomszédba, ahol még csak nem is ismerem a lakót és lehet, hogy elküld a bús pics*ba, de akkor én is Lisa-t a macskájával együtt.
Majd ajtót nyitottak. Hát egy biztos nem minden napi látvány fogadott. Túl öltözöttnek érzem magam a lány mellett. Azt hinné az ember, hogy megzavart valamit...
- Hű, nem hinném. Ha csak nem hívnak Lisa-nak és nincs egy macskád...
- De még bármi megtörténhet. - Teszem hozzá gyorsan.
Azt hiszem nem kell elmagyaráznia a helyzetet, tökéletesen értem mi a dörgés.
De azért mégis csak érdekes a kérdés, mert ha valóban úgy történ volna akkor most az ágyában heverésznék, nem pedig az ajtajában ácsorognék, vagy fordítva.
- De tájékoztatni szeretnélek, hogy most neked is van egy macskád. Minden bizonnyal az erkélyen szökött át, és leköteleznél vele ha körül néznél a lakásban. - Hadarom el kissé talán gyorsan. Nem tehetek róla még reggel van. Nem vagyok épp formában, de ez még változhat.
Az egy szál köpenyben flangáló nők igen jó hatással szoktak lenni rám.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime11.05.12 1:43

Igazán rám fért már ez a kis szórakozás, bár nagyon is úgy fest, hogy már megint abba a hibába estem, mikor nem tudtam magamnak megálljt parancsolni. Nem arról van szó, hogy sokat ittam volna, csupán nem bírom annyira az alkoholt, mint a többség. Pár pohárka után már taccsra is vágom magam tőle és olyankor van általában az, hogy sok mindenre nem emlékszek. Általában így történt pár egy éjszakás kalandom is, mert nem vagyok az a fajta nő, aki csak úgy a hecc kedvéért lefekszik bárkivel. De még fiatal vagyok és ez még nem is annyira bűn. Meg persze a hibáimból tanulhatok és minden hibát egy tapasztalatként könyvelek el. De azért nem akarok nagy hibákba bele esni. Pedig most is hibát, hibára halmozok. Rossz döntés volt kimozdulni a lakásból nagyon is rossz. Most legalább egy hétig azon gondolkozhatok, hogy mi is történt az este folyamán. Mert valljuk be, ha iszok akkor felforrósodik a vérem és teszek olyan dolgokat, amit egyébként nem tennék meg. Ami nem csak az én hírnevemet feketítené be, hanem az apámét is. Azt meg végképp nem akarom. De már annyira elegem van, hogy mindig meg kell játszanom magam mások előtt és tennem kell a jót. Ha nem szabadultam volna ki az aranykalickámból biztosra veszem, hogy még ennyi magánéletem sem lenne, mint ami most van. De mindent összevéve jó ez nekem, hogy néha napján kicsapongó életet élek, hiszen még fiatal vagyok és nekem is ki jár néha egy kis szórakozás. Talán nem is a szórakozás rá a megfelelő szó, hanem a tombolás. Egy ilyen végig tombolt este után már nem is vágyok másra csak a pihe-puha ágyamra, magányra és pár szem fejfájás csillapítóra. Nagyon nem bírom a másnaposságot és eléggé nyűgös is vagyok olyankor. Erre tessék! Valaki idemerészkedik és képes volt felkelteni. Hirtelen nem is tudom, hogy hol vagyok. De gyorsan rájöttem, hogy a saját lakásomban, de az még mindig homályos, hogy hogyan is kerültem vissza. Annyira siettem ajtót nyitni, hogy csak egy pongyolát vettem magamra. Komolyan mondom, halvány elképzelésem sincs, hogy ki is ronthat rám ilyenkor. Még szerencse, hogy a bejárati ajtó felé vezető úton egyetlen tükör sincsen, mert biztosan megijednék most a saját tükörképemtől. Egy halk sóhajtás hagyja el ajkaimat, miközben az ajtót nyitom ki. Mint derült égből a villámcsapás úgy ért a felismerés, hogy egy férfival állok szemben, mellesleg nem vagyok túlságosan felöltözve. Zavartan magam előtt körbe fonom kezeimet, ezzel is takargatva magam, hiszen sosem voltam olyan fajta nő, aki az idegen férfiaknak mutogassa bájait.
- Nem vagyok Lisa és még macskán sincs. - Közlöm vele, majd elmosolyodok. Megkönnyebbülést érzek, mert nem töltöttük együtt az estét, bár kissé sajnálom is. Na nem vagyok egy szexmániás, de egy ilyen jó testű pasit kár kárba veszni hagyni. Persze gondolatomban végig fút egy-két dolog, amit szívesen művelnék vele, de vissza fogom magamat. Elvégre nem vagyok annyira kiéhezve, hogy leteperjem.
- Vagy nem. - Vágok vissza neki. Még csak az kellene, hogy könnyű vérű nőcskének tartson. Bár az tény, hogy szeretném, hogy az a bizonyos "bármi" megtörténjen, de ezt neki nem kell tudnia. Gyorsan megigazítom köpenyemet, hogy ezzel is tanúsítsam, hogy mennyire nem vagyok könnyű vérű. Kissé szavaival megdöbbentett. Ezek szerint nem zártam be rendesen az ablakot, ha már egy macska besurrant hozzám.
- Pedig sosem vágytam macskára. - Nevetek fel halkan. Valljuk be, elég különös, hogy egy ismeretlen férfi beállít hozzám és arról papol, hogy van a lakásomban egy macska. Talán más gyanakvó lenne ebben a helyzetben, de én még is valahogy hiszek neki.
- Ne ácsorogj kint, gyere be és segíts keresni. - Ez annyira képtelenség még mindig. Nem elég, hogy hasogat a fejem, de még keresgélnem is kell azt a macskát. Majd hátat fordítok neki és elindulok befelé, azt lesheti, hogy csak én fogom keresni, ha a macskáért jött, legalább segítsen benne. És akkor mi van, ha nincs is semmiféle macska és csak úgy beengedtem egy vadidegent a lakásomba? Nem vagyok normális, az már biztos. De valahogy nem nézném ki belőle, hogy leteperne, vagy hasonló. Felsóhajtok mikor beérve látok elszórtan pár ruhadarabomat, nem mondanám, hogy rendetlenség van nálam, de azért még sem számítottam vendégre. Biztosan nem fogok zavartan rendet tenni most, ha őt annyira zavarja a rendetlenség, akkor forduljon el.
- Ha már így rám törtél képes vagyok megbocsájtani, ha csinálsz nekem egy kávét. - Elbűvölő mosollyal nézek vissza rá a vállam fölül, hogy ezzel is rá vegyem, arra a "nagy" munkára, amit a kávé készítése okoz. Közben megemelem kezemet és a mutató ujjammal a konyha felé mutatok, hogy tudja, hogy merre is kell mennye. Persze nem tartom kizártnak, hogy elutasítsa a felkérésemet.
- Ha megbocsájtasz, elmegyek és felveszek valamit. - Meg sem várva a válaszát elindulok. Azért még is csak nem érezném magam ennyire zavarban, ha valami többet takaró ruhadarab lenne rajtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime12.05.12 19:31

Még mindig nem vagyok képes felfogni, hogy mégis hogyan mehettem bele ebbe a hát persze, hogy segítek, cuccolj csak ide nyugodtan dologba. Azt hiszem ebbe végképp belerokkanok vagy csak véglegesen alkoholfüggő leszek, mert ezt a nőt józan fejjel egyszerűen nem lehet elviselni. Már azt sem tudnám megmondani, hogy annak idején hogyan sikerült, pedig még részeg sem voltam ha emlékeim nem csalnak, de én egyszerűen már semmin sem lepődöm meg.
Mi fogott meg benne? Utálom a házi állatokat, nem is szép és állandóan csak csipog. ez a mai napig felfoghatatlan a számomra.
" Kiszökött a cica " - Hát kit érdekel az a kis átokfajzat?! Hát keresd meg b*zd meg.
Nem is beszélve arról a nyávogó hangjáról. lehet még a macska csipogását is szívesebben hallgatnám ha beszéli tudna. Talán még az ő hangja sem lenne ennyire feltépő. Már attól kikészülnek azt idegeim ha csak meglátom, de még has megszólal. Már el is felejtettem milyen felemelő egy érzés, de igen gyorsan felerősödtek az emlékeim. Túl gyorsan is ahhoz, hogy akár még egy napot kibírjak vele. egyáltalán miért pont engem hívott, annyi telefonszám van még abban a névjegyzékben, és a Ryan tudtom szerint igen csak a hátulján van.
Nem hinném, hogy a szép búcsúnk után még akarna valamit, ahogyan azt sem, hogy mind ezt csak azért csinálja, hogy kikészítsen. pedig azt sikerült, mindössze fél perc alatt... teljesítmény!
Eszméletlenül utálom ha valaki felkelt és még itt hisztizik is össze-vissza mindennek a tetejében. ennél szebb reggelre már nem is észrevettem volna.
Na tessék, most pedig az utcán bóklászom egy nyíves macskát keresve. Kedvem lenne a tulajdon kezeimmel megfojtani, de attól félek akkor soha sem tudná lerázni ezt a pics*t.
Útközben ügyetlenkedve is, de be begomboltam néhány gombot.
Becsengetek a szomszéda... Ahol is biztosan határtalanul örülni fognak nekem, de ez a boldogság kölcsönös lesz. Jut eszembe, gőzöm sincs, hogy kié a kéró. Már csak abban reménykedem, hogy nem valami harcművészé és nem egy teljes káóval fog üdvözölni így kora reggel.
Majd végre ajtót nyitottak. Abban a pillanatban nem igazán tudtam eldönteni, hogy most csak a szemem káprázik vagy tényleg behúztak egyet és most csak álmodom. De nem, még mindig itt áll előttem.
- Már az első találkozásunk alkalmával ilyen ünneprontó vagy?! A jószomszédi viszonyt nem egészen így szokták megalapozni. - Már is derűsebben tekintek a dolgok elébe. Remélem jól elbújt az a macska. Nem tudom honnan ez a jó kedv és merészség kora reggel, de ő nem tűnik olyan nőnek aki ne lenne egy frappáns válasza és én pontosan erre várok.
- Kitűnő, így legalább nem fosztalak meg ettől és nem lesz könnyes a búcsú. - Remélem én is mielőbb búcsút vehetek két újdonsült vendégemtől. Könnyes lesz az elválás, örömkönnyes.
ez csak még jobban megerősítette bennem azt a tudatot, hogy nekem határozottan nem kell lakótárs.
lazán vállat vonok majd követem a lakásban és persze becsukom magam után az ajtót. Kissé lemaradva haladok mögötte, miközben megakad a szemem egy-két dolgon. Azt hiszem nincs olyan férfi ezen a világon aki ezekre nem figyelt volna fel. Nagyokat pislogva meredek a ruhaneműkre, amik a földön hevernek.
Mind ez magában még nem is volta furcsa, de egy szál köntösben nyitott ajtót és ha az, meg az, meg az a padlón hever, akkor mi van rajta?! Kissé zavartan nézek rá, de szerencsére ő ezt nem láthatja.
- Hát hogyne. Bocsánatodért esedezem. Ha óhajtod itt maradok és még a reggelidet is megcsinálom... Ugye most csak viccelsz? - Jegyzem cinikus hangnememben. úgy is mondhatnám, hogy kibújt a szög a zsákból, de én már csak ilyen vagyok és én tényleg csak azért a retves macskáért jöttem. Nem pedig azért, hogy ugráltassanak.
egyetlen oka, hogy megindulok vélhetően a konyha felé, mert ma még én sem jutottam koffeinhez, anélkül viszont képtelen vagyok észhez tárni.
Azt sem tudom, hogy mi hol van... De az lényegtelen apróság.
- Nem. ezt az egy dolgot soha sem fogom tudni megbocsájtani. - Jegyzem meg egy fél oldalas mosollyal.
Majd eszembe jut valami és a nyomába eredek remélve, hogy még nem késtem el, vagy időben érkezem, vagy mit tudom én.
- Hány cukorral.... kéred? - Azt hiszem az időben érkeztem találó megfogalmazás, csak nem mindegy, hogy honnan nézzük.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime12.05.12 20:43

Úgy látszik ma nagyon is össze jöttek a dolgok, mint ahogy általában nálam ez lenni szokott. Tényleg már semmin sem csodálkozok. Talán holnap meg a szemközti szomszéd jön át azzal a szöveggel, hogy a kutyája beszökött a garázsomba. Ez az első lakásom, ezért fogalmam sincs, hogy egy szomszédot hogyan is szoktak köszönteni, de azt biztosra veszem, hogy nem így. Sokkal jobban örülnék neki, ha mondjuk egy csokor virággal állított volna be és nem akkor, mikor a kínok kínját élem át, hasogató fejfájásomnak köszönhetően. De megpróbálok optimista lenni és ha már így alakult, akkor kihozni ebből a helyzetből valami jót, ami nem feltétlenül csak nekem jó. Hiszen nem árt, ha a szomszédokkal jó viszonyban vagyok, bár még fogalmam sincs, hogy hogyan is fogunk kijönni egymással, ismerve a makacs természetemet. Már előre látom, hogy nem leszek egy minta szomszéd, már csak abból kiindulva, hogy a zenét is iszonyú hangosan hallgatom. Azt hiszem fogok még neki okozni, egy-két álmatlan éjszakát, de az is lehet, hogy fordítva is így lesz.
- Sajnálom, de igen. Miért te mivel alapoznád meg a jó szomszédi viszonyunkat? - Érdeklődve teszem fel a kérdésemet, de nem tartom kizártnak, hogy olyan válaszban lesz részem, amire eléggé számítok. Nem nagy dolog egy férfi elméjébe bele látni, főleg hogy általában minden percben csak is ugyan arra a dologra tudnak gondolni. Nem mondom, hogy én nem gondolok az olyan dolgokra, de azért még sem minden percben azon jár az eszem. Iszonyatosan sok lelki erőre van szükségem ahhoz, hogy ne essek neki. Itt van előttem, szinte már úgy néz rá, aki felkínálja magát és mindenre kapható lenne. Vagy csak én látom ezt így? Arra is van esély. Azt hiszem már eléggé ki vagyok éhezve egy igazi férfi érintésére, de azért valahogy még bírom magamat türtőztetni. De, ahogyan elnézem ajkait, egyre hívogatóbbak és csábítóak lesznek. ~ Nina szedd össze magad, ezt nem szabad!~ Minden erőmmel azon vagyok, hogy a pajzán gondolataimat kiűzzem elmémből.
- Könnyes csak akkor lesz, ha sírni támadna kedved. - Vetem oda neki, egy sejtelmes mosoly kíséretében. Nem az a fajta nő vagyok, aki érzelgős és mert úgy van kedve elkezd sírni. De mondjuk belőle sem nézném ki, hogy gyakran könnyekkel áztassa karakteres arcát. Valójában nincs túl nagy rend nálam, bár is ahhoz képest, amihez eddig hozzá voltam szokva. Hiszen most nincs itt Dolly, hogy állandóan rendet rakjon utánam. Nem olyan rég lakok itt, de azt hiszem, ahhoz képest eléggé otthonosra sikeredett berendezni a lakásomat.
- A reggeli kávémat illetően nem szokásom viccelődni, a reggelivel meg ne fáradj, mivel nem szoktam reggelizni. - Érzem a hangjából kiszűrődő cinizmust, de jelenleg úgy sajog a fejem, hogy nem veszem magamra a dolgot. Inkább pár ruhadarabot vennék magamra, még mielőtt olyat látna belőlem, amit nem szokás egy szomszédnak mutogatni. Sosem voltam olyan fajta, aki válogatás nélkül mutogassa bájait, és azt hiszem, hogy nem is most kellene elkezdenem a dolgot.
- Nos, ha nem bocsájtasz meg, akkor sosem leszünk jó szomszédok. - Nevetve közlöm vele, majd eltűnők a hálószoba ajtaja mögött, hogy végre fel is vegyek valamit. Kapkodva keresem ruháimat a szekrénybe, félig meddig sikerrel is járok. Nálam a szekrényekben sosem volt túl nagy rend, főleg, hogy még nem igen tudom, hogy hol is minek is van a helye. Megtalálom kedvenc fekete fehérneműmet, gyorsan le is dobom magamról a köntöst, hogy bele bújhassa. Gyorsan felrángatom magamra az alsó részét, mikor a hátam mögül hangot hallok. Reflex szerűen meg is fordulok, teljesen elfeledkezve arról, hogy még eléggé hiányos öltözékben vagyok. Hatalmas szemekkel meredek rá, ahogy néz, majd gyorsan magam elé kapom a kezemet, ezzel is takargatva felső testemet. De azt hiszem már így is éppen eleget látott belőlem.
- Khm... esetleg elfordulnál? - Egy torok köszörülés után kérdezek rá. El sem tudom hinni, hogy ez tényleg velem történik meg. Az előtt még a köpenyemben is zavarba éreztem magam előtte, erre meg most egy szál bugyiban ácsorgok, miközben kíváncsi tekintetével szinte végig pásztázza testemet. Hát így még egyetlen szomszédnak sem mutatkoztam be, de azt hiszem nem is fogok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime15.05.12 18:08

Soha sem érdekelt különösebben a szomszédságom és nem is nagyon törtem magam azon, hogy jó viszonyt alakítsak ki velük, ha csak az valamiképpen nem szolgálta a javamat. Mert hát nem vagyok az a kimondottan bájolgós típus. De végül - elképzelésem sincs mi okból, biztosan mert olyan ellenállhatatlan vagyok - csak megtörtént a bemutatkozás és érdekes módon mindig nálam kopogtattak. Most én tehetek róla, hogy az egész háztömb ízléstelen zenét hallgat? Fele azt sem tudja mi az, hogy zene? Jönnek itt nekem csipogni, hogy túl hangos a zene, meg hogy nem próbálhatnék valahol máshol, meg bla bla bla...
Szóval jószomszédi iszony uralkodik. De ő valahogy most még is más. Ha tudtam volna... Nos, akkor talán másképp indítok neki bimbózó viszonyunk kezdetének. De nekem így is tökéletesen megteszi, valahol csak el kellett kezdeni.
De mégis ki ő? És hány évet ült, mert hát ilyen szépnek lenni már ugye bűn. Hogy lehet, hogy eddig nem találkoztunk? Ez jellemző, a kevésbé kívánatos személyekkel nap mint nap összefutok, ferde szemű népség.
Nem lakhat itt túl rég óta, arról tudnék... Vajon van olyan szerencsém, hogy egyedül költözött ide? Talán korai még elkiabálni de azt hiszem van. De persze ez még nem jelent semmit. engem nem csak az érdekel, hogy mit takar a cuki kis köntöse - na jó, persze az is - de... ha olyan hisztis és idegesítő mint Lisa akkor megtanulok ellenállni.
De nincs macskája... Ez az! De tudtom szerint ilyen lakásokban nem is tanácsos házi kedvencet tartani... Több szemszögből is. Nem mintha én nem volnék lusta, de lefogadom, hogy az a kis éhenkórász dög is azért lógott meg mert nem kapott zabálni. Így szereti az átkozott macskáját úgy szereti, de még enni is elfelejt adni neki.
Nagyon is a tetszésemre van a kérdés, még csak a válasszal hezitálok...
- A nők miért tesznek fel csupa olyan kérdéseket amire nem szeretnék tudni a választ? - Ez az egy dolog már régóta foglalkoztat és talán ő tud rá felelni nekem.
Nem esne nehezemre az őszinteség. Szemrebbenés nélkül levázolnám neki az elképzeléseimet, ha tényleg kíváncsi volna rá. De mindketten tudjuk, hogy nem az, csak azt hiszi. Nem egyre gondolunk, vagy is gőzöm sincs, hogy ő jelen pillanatban mire is gondolhat, de egészen biztosan nem arra amire én, és akkor minek teszi fel a kérdést ha nem érdekli a válasz?!
- Nekem most valami egészen máshoz támadna kedvem. - Jegyzem meg kaján vigyorral. Mégis mit várt? Egy köntösben ácsorog előttem. Vajon meddig tartana lazítani azon a masnin? Valószínűleg semeddig sem, egy pillanat az egész. De egyenlőre még nem szeretném hasonló helyzetbe hozni, hiszen esélyes, hogy nem a kívánt eredményt érném el, és nekem a körítés nem kell!
Szeretem tudni hol húzódnak a határok, hogy meddig mehetek el, és ha úgy tartja kedvem hogyan tudom átlépni őket.
Az én világomban a határok azért vannak, hogy átlépjük, a szabályok pedig azért, hogy megszegjük! A kivételek amúgy is erősítik a szabályt.
- Te mit is értesz jó szomszédok alatt? - Egyre jobban kezdi felkelteni az érdeklődésemet, és azt hiszem megtaláltam az első olyan dolgot, amit mindketten véresen komolyan veszünk. Felkeltettem és nagyon úgy tűnik, hogy kissé pipa ez miatt. Rólam pedig fontos tudni gyűlölöm ha felkeltenek.
Az ajtón benyitva nem tudom hirtelenjében eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek, vagy sírva nevessek?! Azt hiszem egy kisebb fáziskésés lépett fel mindkettőnknél. Ő későn kapcsolt, hogy miben is áll előttem vagy inkább, hogy miben nem áll előttem, nálam pedig kicsit későn kattant, hogy talán illő volna elfordulni.
- Ó... hát hogyne. - Nem bírom tovább és ennél a pontnál ki tör belőlem a nevetés, de azért erőt veszek magamon és elfordulok. Ha emlékezetem nem csal arról nem volt szó, hogy ki is kellene mennem, így még mindig a szobájában vagyok immár háttal neki még ő vélhetően öltözködik.
- Ezzel igen sok kérdésemet megválaszoltad, csak pont azt nem, amit feltettem. Szóval? - Fordulok kissé hátra, majd gyorsan vissza is rántom fejem.
egy torokköszörülésbe fojtom bele az ismét feltörő kuncogást. Mert ez így nem az igazi. Nem szokásom másokat kukkolni. Ez maximális véletlennek könyvelhető el.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime16.05.12 1:20

Elég nagy változás, hogy ilyen szomszédom van, hiszem már hozzá szoktam a megözvegyült reumával küszködő Ceciliához, de ahogy elnézem nem úgy néz ki, mint aki reumával küszködik. Az tény, hogy még annyira új vagyok, hogy még egyetlen egy szomszédot sem ismerek - csak őt - de eléggé kíváncsi vagyok, hogy milyen környékre is költöztem. Arra meg főleg, hogy mindenkinek csak így szokása bemutatkozni? Apropó még a nevét sem tudom. Ha valakit kizörgetnék, akkor már lenne bennem annyi illem, hogy megmondom a nevemet, de úgy látszik ez nála nem jellemző. Talán azért, mert még előtte nem művelt ilyet. De, ha a környéken minden férfi így néz ki, már is megérte, hogy ide költöztem. ~ Nina tereld el gyorsan másra a gondolataidat, mert ennek nem lesz jó vége.~ Nem szabadna ilyenekre gondolnom és főleg nem kellene kikezdenem egy szomszéddal, mert félő, hogy nem lesz jó vége. Nagy erőfeszítésembe fog kerülni, hogy visszafogott legyek vele szemben és úgy tegyek, mint ha egyáltalán nem érdekelne. De még az ingén keresztül is pontosan ki tudom venni, hogy mennyire kigyúrt felső teste van, biztosra veszem, hogy még kockahasa is van. ~Nem szabad, gyorsan gondolj valami másra.~ Mielőtt a karjaiba vetném magam elfordulok, hogy beinvitáljam.
- Talán azért, mert pontosan tudják a választ, csak megszeretnének győződni arról, hogy igazuk van. - Azt hiszem pontosan tudom, hogy mire gondol. Talán nem is képzelné, hogy nekem is ugyan az jár a fejemben. Még szerencse, hogy egyikünk sem gondolatolvasó, vagyis remélhetőleg így van. Számomra nem lenne túl jó, ha megtudná, hogy nem vagyok nála különb és az én fejemben is pont ugyan az zajlik le, mint az övében. De akármennyire is nehéz félre kell tennem pajzán gondolataimat, még mielőtt elszabadulna a pokol.
- Hm, ez esetben rossz ajtón kopogtattál be. - Nem akarom elhinni, hogy alig pár perce ismerjük egymást és már is ilyeneket közöl velem. Úgy látszik nem szívbajos és nem is szenved önbizalom hiányból. Mikor meglátom a képén a mosolyt, valami rossz előérzetem támad. Miért érzem, hogy ennek a találkozásunknak nagyon nem lesz jó vége? Általában mindig jók szoktak lenni a megérzéseim, már csak azt nem tudom, hogy miért van ilyen vészjósló érzésem. Fel kellene húznom magam köré egy falat, amin nem hagynám, hogy áthatoljon.
- Mondjuk azt, hogy többet nem keltesz fel, akkor egészen jó viszonyba fogunk lenni. - Közlöm vele, majd belépek a szobámba, magam mögött becsukva az ajtót. Oppá, azt hiszem, hogy nem világosítottam fel rendesen, de akkor maradjon meglepetés számára. Ha többször is megzavar alvás közben, akkor abban biztos lehet, hogy viszonozom ezt a kedves gesztusát, hiszen nincs édesebb a bosszúnál.
Nem számítottam arra, hogy társaságot kapok öltözködés közben. Kezeimet magam elé kapom, de gondolom mindhiába, hiszem már mindent látott - vagyis majdnem mindent - belőlem. Hirtelen nem is tudom, hogy mit kellene tennem, ezért csak megkérem rá, hogy forduljon el, amíg tényleg felveszek valamit. Gyorsan magamra kapok egy rövid farmernadrágot és egy cipzáros felsőt. Jelen pillanatban nem érdekel, hogy mit is vettem fel, a lényeg hogy végre van rajtam valami.
- Ez nem vicces. - Förmedek rá, de belőlem is eltörik a nevetés. Akármennyire is komoly szeretnék lenni, nem megy. Ez az egész helyzet olyan abszurd. Nem tudom, hogy hogyan de sikerült nem elpirulnom, ami ebben a szituációban csodának számít. Eléggé kellemetlenül fogom magam ezután érezni és az sem lesz véletlen, ha kerülni szeretném a társaságát, hiszen lefogadom, hogy minden adandó alkalommal felhozná ezt a témát.
- Még is milyen kérdésedre? Amúgy eggyel. - Megigazítom a hajamat, majd próbálok magamra némi komolyságot erőltetni. Próbálom leplezni zavaromat és elindulok kifelé a szobából, elsétálok mellette, minden valószínűséggel követni fog a konyhába. Beérve a helyiségbe helyet foglalok a pultnál lévő bárszéken.
- Remélem mindent láttál, mert több ilyen alkalom nem lesz. - Világosítom fel a nézőpontomról. Nem terveztem, hogy ennyit megmutassak magamból neki, de a puszta véletlennek köszönhetően még is sikerült.
- Legalább megtudhatom a neved? - Felvont szemöldökkel kérdezősködök. Még mindig alig akarom elhinni, hogy majdnem meztelenül látott és még fogalmam sincs, hogy hogy is hívják, nem mellékesen még semmit sem tudok róla.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime19.05.12 20:08

- Ó, hát persze. - Miért is nem tudott meglepni a válasz, talán mert már hallottam valahol. A nők és az igazság. Egy nőnek mindig igaza van, kivéve mikor nem. Ezért is van az hogy én még mindig egyedül élek. Semmi szükségem rá, hogy valaki állandóan kioktasson és okoskodjon. Egy nő tudja hol a helye és tudja hogy mi a dolga. Nálam más szabályok vannak érvényben, vagy megszoksz vagy megszöksz. De ha nem bírom tovább akkor elejét veszem a dolgoknak és előrébb hozom a könnyes búcsút. Ez történt Lisa-val is.
Nyugalom, nem ragadtam le az előző évszázadban. Nem azt várom el egy nőtől, hogy egész nap a konyhában rostokoljon és látástól vakulásig takarítson, azt nem tudnám elviselni. Amúgy is már hozzá szoktam a gyors kajákhoz és irritál ha valaki a cuccaim között matat " takarít ". Én már csak ilyen vagyok. Csupán annyit kérek és kértem eddig mindegyik barátnőmtől, hogy ne lógjon állandóan a nyakamon, nem kell a kicsinyes, átlátszó rajongás és hogy tudja, hogy mikor kell hallgatni. Nem szeretem ha valaki olyasmibe üti bele az orrát amibe nem kellene.
- Nos az könnyen lehet. - Közlöm vele teljes higgadtsággal. Esélyes a dolog abban az esetben ha nem találjuk itt azt a kis dögöt.
De ha így történne én nem fogom tovább keresni. Nem fogom mindegyik szomszéddal eljátszani ugyan ezt. Ha már eddig ki bírtam, hogy egyikkel sem kötöttem különösebb jószomszédi viszonyt ezek után is megleszek valahogy nélkülük. Amúgy is szinte csak aludni járok haza Nincs időm még s*gget nyalni is.
- Amennyit látni fogjuk egymást ez egészen biztos. - Mondhatni alkalmunk sem lesz vitába bocsátkozni. Személy szerint most is találnék magamnak jobb időtöltést mondjuk a saját ágyamban és egyedül... Kivételesen. De jelen esetben még csak ne is álmodhatok a magányról.
- Valóban? Akkor te miért is nevetsz? - Elég egy lehetetlen helyzetnek tűnik de mégis megtörtént. Szerencsésnek mondható, hogy nem egy olyan nőbe botlottam bele, aki ki csapná a hisztit egy az egyben és az ajtóig rugdosna. De ha hasonló esettel találnám szembe magam... Nos, nem kellene kétszer mondania, magamtól is kitalálnék.
- Csupa olyanra amire te hidd el nem vagy kíváncsi. - Jegyzem meg egy kaján vigyorral az arcomon már a pult mögött állva a konyhában.
Még jó, hogy gőzöm nincs, hogy mi hol van. Most vagy végig nézi ahogy itt szerencsétlenkedek és kinyitogatok mindent vagy erőt vesz magán és elmondja, hogy mit hol találok. nem tudom hogy egy nő mi mindent tarthat a konyhában - ő különösen nem egy konyhatündérnek tűnik - de most majd erre is fény derül.
- Miért vagy olyan biztos ebben? Legközelebb te ronthatsz rám. - kacsintok rá.
Gondolkodtam rajta, hogy talán jobb volna ezt a kérdést nem fel tenni, de már mindegy. Végül is mi jöhet még ez után?
- Ryan... - Ejtek meg egy gyér bemutatkozást miközben még mindig a konyhát pásztázom. A vízforraló minden esetre már megvan.
- Amúgy szíveskednél megmutatni, hogy mi hol van vagy beéred a forró vízzel is? - Szét tárt karokkal teszem fel a kérdést a válaszra várva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime20.05.12 14:40

Kijelentését egyszerűen elengedtem a fülem mellett, semmi kedvem össze veszi a szomszédommal, főleg hogy nem akarom, hogy csak így az első találkozás alkalmával megutáljuk egymást. Nincs szándékomban, hogy az a kiállhatatlan fajta szomszéd legyek, mindig is úgy voltam, hogy a szomszédokkal mindig jobb jobban lenni, mint haragban. Ki tudja, hogy mikor kényszeredek arra, hogy segítségért fohászkodjak neki. Az is előfordulhat, hogy egy átszórakozott este után elhagyom a kulcsomat, vagy simán kizárom magam és akkor bizony az ő ajtója előtt fogok ácsorogni, remélve, hogy engedi, hogy egy éjszakát nála töltsek. De nem tervezek egyenlőre semmi ilyesmit, meg persze nem is akarom zavarni, biztosan nem örülne annak, ha az éjszaka közepén csak úgy meglátogatnám. Főleg akkor ha a legszebb álmából kelteném fel.
-Apropó, mi lesz akkor ha nem találjuk meg a macskát? - Szokásosan felhúzott szemöldökkel kérdezősködök. Igaz eddig nem is igen kerestük, de ha itt lenne valahol, akkor előbb vagy utóbb úgy is megpillantanánk, abban az esetben, ha nem bújt el a lakás legelrejtettebb részébe aludni. Megpróbálom megerőltetni magamat és rájönni, hogy hol is tanyázhat a kis dög, de annyira sajog a fejem, hogy nem igen megy a gondolkozás. Ilyenkor nem igen tudok logikusan gondolkozni és nem a legjobbak a reflexeim egy macska vadászathoz.
- Legalább ha nem találkozunk rosszban sem lehetünk. - Pimaszul vágok vissza. Miért ne látnánk egymást? Annyira elfoglalt lenne, még is mivel foglalkozik? Eddig úgy tudtam, hogy a szomszédok a jó viszony ápolása miatt legalább hetente egyszer átmennek egymáshoz, hogy meggyőződjenek arról, hogy él-e még az illető aki a szomszéd házban tartózkodik. Fantasztikus, akkor úgy látszik, hogy meg is hallhatok, talán csak hetekkel később találnak rá az omló holttestemre. Nem is tudnék elképzelni ennél megalázóbb halált. Bár eléggé remélem, hogy ha hosszabb időre eltűnnék, az feltűnne valakinek, ha más nem akkor a szüleimnek.
- Mert nem hiszem el, hogy ez megtörtént. - Ez az egész olyan abszurd. Remek, el sem tudom képzelni, hogy ezek után mit gondolhat rólam. Csak reménykedni tudok, hogy nem tart valami magamutogató szexmániás nőszemélynek.
- Mindenre kíváncsi vagyok, aminek köze van hozzám. - Oké, látott majdnem meztelenül. Ez akkora szám lenne? Biztosra veszem, hogy egy tucat nővel volt már dolga. Akinek ilyen kidolgozott felső teste van és még az ingen keresztül is jól kivehető, annak biztosan könyörögnek a nők, hogy vele tölthessenek egy estét. Én pedig nem akarok beállni abba a népes sorba. Akármennyire is nehéz lesz, megpróbálok csak szigorúan úgy tekinteni rá, mint egy átlagos szomszédra, akinek isteni teste van.
- Csak szeretnéd, hogy rád rontsak. - Talán nem ártana, ha vissza fognám a piszkálódást, de mikor ennyire másnapos vagyok még el lehet nézni, hogy nincs túl jó kedvem. De igyekszek kedves lenni, nem kisebb-nagyobb sikerrel.
- Gratulálok hozzá. Én pedig Nina lennék. - Nem ártana ha kicsit felszabadultabb lennék, hiszen nem görcsölhetek még mindig a történtek miatt.
- Mivel nem érem be a forró vízzel, ezért nincs más választásom. - Halvány mosoly jelenik meg arcomon, ahogy felkelek a bárszékről. Oda sétálok mellé és kinyitom az alsó polcot, amiből kiveszek két kanalat, majd két bögrét is. Megfordulok és a szekrényből elő kapom a kávét és a cukrot is. Mindent leteszek a pultra, azt hiszem innentől már menni fog neki is.
- És mióta laksz itt? - Érdeklődök, miközben vissza ülök székemre. Csillogó tekintettel nézek rá. Remélhetőleg lassan neki is áll a kávém készítéséhez. Sosem voltam túl jó vendég látó, mindig is szerettem elvégezni a vendégekkel a "piszkos" munkát. De ha már felkeltett és majdnem mezítelenül látott, ennyit igazán megtehet értem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime24.05.12 18:47

Olyan képtelennek és nevetségesnek érzem ezt egészet, részben az is. De persze még mindig lehetne szórakoztatóbb, de hogy is mondjam, nem vagyunk abban az állapotban. Valahogy most nem érzem magam vállalkozó hangulatban. Kénytelen leszek legalább is egyelőre beérni azzal ami van. Ami nem más mint egy nő, akit kizargattam hajnalok hajnalán - mert hogy nekem még az van ilyenkor - és aki kivánszorgott egy szál köntösben és még be is engedett ez külön figyelmet igényel, majd mikor szeretett volna felöltözni én lazán rányitottam... Dióhéjban ez a helyzet. De még csak el sem pirult, ez felháborító! Nos, nem tehetek mást - még is csak romboló az önérzetemre nézve - erre még majd rádolgozunk.
Amúgy meg mit van úgy oda. Ennél sokkal kevesebbért és önszántukból is dobták már le nők a ruháikat és akkor mi van?
- Azért nem kell ennyire derűlátónak lenni. - Hogy az a ... Már el is felejtettem miért is verettem át kora reggel és miért is törtem rá. Az a bundás kis dög. Remélem mostanra már tényleg az és valahol - minél távolabb - egy árok szélén fekszik. Én pedig kényelmesen eljátszadozhatok a saját kis cicámmal.
Bár őszintén szólva erre igen csekély esélyt látok. Nagy kár! Biztosan itt lesz valahol, ugyan még nyomát sem láttam, de lefogadom, hogy valahol kényelmében az igazat álmát alussza, még meg nem találom. Mert hogy kényelmes az nem lesz, de igazi annál inkább. De hogy ne csak én legyek már zabos, remélhetőleg éppen a levetett ruháin pihen, vagy zabál valamelyik sarokban, mert hogy a macskák igen leleményes kis állatok.
- De jóban sem és ez igen szomorú lenne. - Az első szomszéd akivel jó viszonyt szeretnék és fogok is ápolni. Ugyan nem tudom még hogy azt hogyan is kell csinálni, de majd megerőltetem magam. Mondjuk hetente simán összehozhatna a sors az a kifürkészhetetlen sors, nem pedig egy házi kedvenc. Természetesen ruhában gondoltam és kávéval persze, de ha az előbbi nélkül történne, nos az sem okozna gondot és különösebb fejtörést sem.
- Hát pedig... jobban tennéd, de ha szeretnéd felelevenítem számodra az emléket. - Nem esik nehezemre szavakba önteni a látottakat ha igényt tart rá.
- Ne legyél, tudod mi történik azokkal a nőkkel akik túl kíváncsiak. - Jegyzem meg sejtelmesen, ő pedig bogozza ki magának tetszése szerint. Nem csinálhatok mindent helyette. Ami azt illeti nem vagyok túl szószátyár a nőkkel. amit nem feltétlenül szükséges azt jobb szeretem nem megosztani velük.
Na jó, ez talán kicsit erős volt. Én csupán csak védelmezem azt a pici törékeny lelküket. Megóvom őket minden olyan információtól, amit nem szeretnének hallani.
- Mondtam én ilyet? Én csupán felajánlottam. - Rám igazán nem mondhatja senki, hogy nem vagyok nagylelkű. Igazán érthetetlen számomra még a mai napig is ,hogy ezt miért nem tudják értékelni. Soha sem értettem a nőket, de már tudom, hogy ez veszett ügy.
- Fantasztikus. - Vágok vissza hasonlóképp, mert hát ezt mégsem hagyhatom viszonzatlanul amit itt művelni próbál.
- De éppenséggel lenne csak nem érek rá effélékre. - Végül is én nem én ragaszkodtam ennyire ahhoz a kávéhoz, hát akkor már ez a legkevesebb.
Kinyitogathatnék mindent, de valahogy most nincs hozzá ihletem, ki tudja mit találnék és amúgy sem szokásom az ilyesmi, én sem nézném jó szemmel és lenne is egy-két keresetlen szavam az illetőhöz.
- Nem elég ideje ahhoz, hogy ismerjük egymást. Na és te? - Időközben már be is kapcsoltam a vízforralót és már benne is van a bögrékben a kávé és a cukor. Merthogy az én eszemet nem vette el a látvány, az ehhez még édes kevés volt, de még mindig lehet fokozni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime24.05.12 21:48

Micsoda szerencse, hogy ekkora önuralmam van, mert ha akár egy fokkal kevesebb lenne, akkor már rég a beszegetés helyett mást művelnénk. Nem mondanám, hogy perverz fantáziám lenne, de pár dolog végig futott a fejemben, mikor bejött a hálószobámba és szinte meztelenül álltam előtte. Nehezen, de meg tudtam őrizni a jó kislány szerepemet. De annyira fúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mi lett volna, ha ... talán egyszer még erre is fény derül. Ha nem küzdenék ennyire a gátlásaimmal, akkor már biztosan érezném azokat a csábos ajkakat magamon. Nem is tudom, hogy miért nem téptem már le róla az első percben azt a túl sokat takaró ingét. Akármennyire is nehéz, megpróbálok jól viselkedni, hiszen még sem lenne tőlem szép, hogy csak úgy leteperném. Végül is a jó szomszédi viszony nem csak abból állhat.
- Nem hiszem, hogy ettől még az lennék, csupán az is megtörténhet. - Valljuk be mennyi esélye van, hogy pont hozzám jött át az a macska? Fogalmam sincs, hogy mennyi, de ez érdekel most a legkevésbé, hiszen a macska miatt ismertem meg a szomszédomat, aminek még így is örülni tudok. Még senkinek sem nyitottam úgy ajtót, így, mint neki. Remélem ettől kivételezettnek fogja magát érezni. De vissza téve a macskára... azt is előbb vagy utóbb meg kellene keresni. De azt hiszem, hogy egyikünknek sem olyan fontos, hogy még ne érne rá pár percet a keresés. Azt hiszem, hogy Ryan sem kapkodja el a dolgot, talán csak élvezi, hogy a társaságomban lehet.
- Miért akarsz velem ennyire jóban lenni? - Szokásosan felhúzott szemöldökkel érdeklődök. Nem akarok bele esni abba a hibába, hogy túl kíváncsi vagyok, de ami érdekel az érdekel. Ha annyira jóban akar velem lenni, akkor semmi jónak nem leszek az elrontója. Végül az is lehet, hogy tényleg kialakul közöttünk az a bizonyos jó szomszédi viszony. Mert az tényleg jó lenne, ha esténként lenne kivel elszórakozgatni, mint hogy egyedül gubbasszak ebben a hatalmasnak mondható lakásomban.
- Köszönöm, de nem szükséges. Inkább szeretném elfelejteni. - Tudom neki nem esne nehezére, hogy felelevenítse a látottakat, de azt hiszem semmi szükség rá. Valójában felejteni szeretném a történteket, de azt hiszem Ryan nem igazán fogja hagyni.
- Azt hiszem van róla egy halvány sejtésem. - Hát jó, ha így akar játszani, akkor játszhatunk így is. Nekem igazán nem esik nehezemre. De vele nem akarok olyan kegyetlen lenni, azért megpróbálom a jó kislányt játszani, csak nem tudom, hogy meddig bírom még vissza fogni magamat, mert az biztos, hogy egy idő után elő jön belőlem a rosszabbik énem.
- Ha már így felajánlottad, akkor majd a közel jövőben rád rontok. - Sejtelmesen rá mosolygok, amolyan sokat mondóan. Megjegyeztem ám, ezt már nem vonhassa vissza, még akkor sem ha akarná. De remélem, hogy akkor Ryan is másnapossággal fog küzdeni és alig lesz felöltözve, hogy legalább megtapasztalja, hogy min mentem át. De valójában egészen más okból remélem, hogy így fog ez történni, de egyenlőre ebbe még nem merek komolyabban bele gondolni. Mert még a végén össze fut a nyál a számban.
- Oh, ha nem érsz rám csak szólj, nem akarom pazarolni az értékes idődet. - Én pedig eléggé szívesen pazarolnám rá, de persze nem konkrétan a bájcsevejünkre gondolok. Sokkal inkább másra, de majd idővel talán egyszer majd arra is sor kerül. De egyenlőre még erős vagyok és nem vetem be magam egyből az ágyába, még csak az hiányozna! Minden csak attól fog függeni, hogy milyen kávét fog nekem csinálni, mert egy jó kávéért nagyon hálás tudok ám lenni.
- Talán lassan már két hete. - Beletúrok szőke fürtjeimbe, hogy megigazítsam enyhén kócos hajamat, próbálom menteni a menthetőt, de azt hiszem ezzel már alaposan elkéstem.
- Na és erre felé van valami látványosság? - Teljesen új számomra ez a környék még és valóban nem tudom, hogy mi és merre található még. Remélem lesz olyan kedves, hogy akár csak egy napig eljátssza, hogy ő az idegenvezetőm. Azt hiszem nem maradna a jótette viszonzatlanul.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime01.06.12 20:26

Hirtelen düh támad bennem. Nem mondhatnám, hogy túlságosan ínyemre volna a dolog, persze ezért nem Nina a hibás, ő az áldozat. Annyira elegem van abból a kis nyamvadékból na meg Lisaból is. Csak találjam meg azt a kis dögöt, hazáig húzom, aztán hozzávágom és közlöm vele, hogy takarodjon a szőrkupaccal együtt. Nem lesz túl könnyes az elválás, maximum örömkönnyes miután becsapom utánuk az ajtót. Talán most oda meg vissza is kellene lennem a boldogságtól, mert így megismerhettem az eddigi legvonzóbb szomszédomat, de hát könyörgöm szinte egybe ér a két erkély, igen csekély esélyt látok arra, hogy össze ne futottunk volna előbb vagy utóbb. Jó, talán más körülmények között. Talán nem én zavartam volna meg álmait, talán nem egy szál köntösben nyitott volna ajtót és és nem zavarhattam volna meg öltözködés közben. Hm, így belegondolva ez igazán sajnálatos lett volna. Nem mindennapi látvány tárult szemeim elé. Nem mintha nem járta volna meg az ágyamat és a kocsimat már egy tucatnyi nő, de hát kell a változatosság. Változnak az idők és az igényeim is, és ki tudja lehet, hogy én is. Még az is lehet, hogy jó fiú leszek. Na nem, ez még viccnek is rossz volt.
- Hm, még bármi megtörténhet. - Kár is volna tagadnia. Pontosan tudom, hogy egy ugyan azon dologra gondolunk. Tudom már, ő az a fajta aki előbb pusztulna bele mint hogy bevallaná. Már mind hiába, látom a szemeibe. Csupán felesleges erőfeszítés leplezni a nyilvánvalót.
Ami pedig engem illet. Ezt a kis megjegyzést nem a mocskos fantáziám hozta lére, hanem a széles látóköröm. Jobb mindent számításba venni. Ezt már tudom, csakhogy én jobban szeretek csak is a pozitív oldalra összpontosítani. Mert számomra nincs elérhetetlen és lehetetlen sem.
- Miért akarsz minden erővel belém kötni? - Eddig nem tanúsítottam neki különösebb jelentőséget, de azért most már érdekelne.
Hogy miért akarok vele ennyire jóban lenni? Nos, ez piszkosul egyszerű. Először is, mert ez még egyik szomszéddal sem sikerült. Másodszor... ezt ő is tudja, vagy épp ellenkezőleg, nem akarja tudni. Harmadszor pedig, vele lemerek ülni anélkül kávézni, hogy attól kellene rettegnem, hogy mikor kezd el regélni, hogy a porontyairól, netán macskáiról... esetleg a migrénjéről...
- Nem értem mit vagy úgy oda. Megtörtént, már úgy sem tudsz változtatni rajta. - Nem volt túl szívet melengető egy válasz, de hát mit is várhanta tőlem. Amúgy meg már nem kislány a szöszi, majd csak elfogadja vagy beletörődik a tényekbe. nekem édes mindegy. Egy biztos, egyhamar ezt nem fogom elfelejteni, de ez még nem azt jelenteni, hogy holnapra már egész Vegas erről fog beszélni. Nem volna lehetetlen, de ahhoz túl önző vagyok.
- Az pont elég is. Akkor kezdj el hinni benne. - Jó tanácsból soha sem elég. Tele van a padlás vele, csakhogy még le nem szakadt. De ha már az efféle ferde estékhez van szokva és nem áll az oldalán senki, akkor nem árt ha észben tart ezt-azt. Jobb félni mint megijedni.
- Alig várom. - Viszonzásul én is meg ejtek egy sejtelmes kis mosolyt. De remélem arra már ő is rájött, hogy hazai terepen egészen mások a játékszabályok.
- Azt hiszem félreértettél. Most nem rólad beszéltem. Rád mindig lesz időm. Egy ilyen látogatás után ez csak természetes. - Azt hiszem ezt bátran kijelenthetem még a történtek után is, hiszen még mindig itt vagyok. akkor csak nem lehetek annyira unszimpatikus számára. Különben is, egy éjszakához nem feltétlen szükséges a vonzalom, bőven elég a pia is.
Értelmesen bólintok a válaszra, mert hát hozzáfűznivalóm az nincs. Már így is kitettem magamért.
- Hát én eddig csak eggyel találkoztam. - Szerintem nem is kell ecsetelnem, hogy mire is gondolok ez alatt.
- De ha esetleg szánnál rá egy napot megmutathatnám a többit is. - Mióta vagyok én ilyen ajánlkozó lélek? Nem is tudom.
Azt hiszem kész a kávénk. Ki töltöm a forrásban lévő vizet a két pohárba, bele teszem a kanalakat, majd az egyiket Nina elé tolom a pulton.
- Parancsolj.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime03.06.12 0:53

Legszívesebben már most megragadnám a telefonomat és elújságolnám Dollynak, hogy mi is történt velem az imént, de addig türtőztetem magamat, ameddig egyedül nem leszek, aztán egész nap ráérek a volt nevelőmmel csevegni. Csak hát ilyen események sorozata nem mindenkivel fordul elő. Az még szerintem szokványos, hogy felkelt a szomszéd, de az már cseppet sem az, hogy pár perc ismeretség után már meztelenül is lát. Nem mint ha annyira szégyenlős lennék, de ez mind csak a véletlen műve. Ha azt akartam volna, hogy bárki is meztelenül lásson, akkor nyilván úgy nyitottam már volna ki az ajtót. De ezen igazán nem akarok rágódni, megtörtént. Mindketten felnőttek vagyunk és biztosan felnőttek módjára is tudjuk majd kezelni a dolgokat is, még ez után is. Mindenesetre azt hiszem, hogy előtte már nincs semmi takargatnivalóm.
- De attól, hogy megtörténhet még nem biztos, hogy meg is fog. - Felhúzott szemöldökkel dörgölöm az orra alá a csúnya valóságot. Remélem nem voltam túlságosan ünneprontó, de hát ez van, ez a csúnya valóság. Nem szokásom megszépíteni a dolgokat és általában pesszimista szoktam lenni, mert sokkal jobb a jóban csalódni, mint a rosszban. De végül is egyre megy, sosem szerettem csalódni, legyen szó akármiről, de főleg a férfiakban nem szeretek csalódni, de még is gyakran megesik. Talán ő is egy olyan férfi, aki fűt-fát megígér, hogy ágyba vigyen? Nem akarok ennyire elhamarkodott döntést hozni, így hogy még nem is ismerem. Idő kell ehhez is, mint minden máshoz.
- Oh kérlek, egyáltalán nincs szándékomban, hogy beléd kössek. Semmi okom sincs rá. - De kis édes, hogy ennyire magára vette a dolgot. Sajnálom, néha túl nyers a modorom, de megpróbálom magamat moderálni. Nem esik nehezemre és megpróbálok rendesen viselkedni, ahogy szoktam, de azért egy ilyen szituáció után még is nem tudok természetesen viselkedni. De azért próbálkozni mindig lehet és most is azt teszem. Nehogy a végén még azt mondja, hogy nem vagyok jó szomszéd. Igazán nem lehet panasza rám, se most sem a közeljövőben.
- Az tény, hogy megtörtént. Csak jobban örültem volna annak, ha meg sem történik, vagy legalább... áh hagyjuk. - Gyorsan bele harapok alsó ajkamba, még mielőtt ennél is jobban elszólnám magam. Még hosszú ideig itt szeretnék lakni, saját érdekemben nem engedhetem meg magamnak, hogy kikezdjek a szomszéddal. Sőt, nem is vagyok olyan fajta, aki kikezdene valakivel, általában mindig én vagyok ilyen téren az áldozat. Vajon most is így lesz?
- Hinni? Ugyan. - Legyintek egyet a kezemmel, ahogy kicsúsznak számon a szavak. Nem szokásom semmiben sem hinni, ha pedig nagyon akarnék valamiben, akkor biztos templomba járnék, de inkább messziről elkerülöm. Talán az sem ártana, hogy őt is messziről elkerülném, mert lássuk be, mindig is esendő voltam.
- Persze, gondolom most könnyű csak így mondani, majd akkor is mond ezt, mikor már az ajtód előtt állok. - Nem is veszem észre, de tényleg kezdek kötekedni. Halkan felsóhajtok, hogy kiengedjem magamból a feszültséget. Nem akarok ennyire ellenszenves lenni vele, de mondjuk biztosra veszem, hogy ha az éjszaka közepén kizörgetném nem örülne nekem annyira.
- Ajánlom is. - Huncut mosolyra ívelnek ajkaim, ahogy azt hallom, hogy rám mindig lesz ideje. Vajon ez is csak egy kamu duma, vagy talán lehet neki hinni? Még mindig nem tudom eldönteni, hogy miért ilyen kedves velem. Valahogy nem hiszem el, hogy ennyire jó szomszéd akar lenni, hanem inkább egészen másra pályázik.
Kijelentésére csak elmosolyodok, ehhez inkább nem fűznék hozzá semmit, éppen elég az nekem, hogy ennyire szókimondó.
- Ha egyik nap ráérsz, akkor megvalósítható a terv. Tudod hol lakom, csak szólj. - Most komolyan ilyen segítőkész lenne velem szemben és mit várna el érte? Azért annyira hálás nem fogok lenni, hogy csak azért a jó tettjéért beengedjem az ágyamba.
- Köszönöm. - Igazán aranyos tőle, hogy tényleg megcsinálta a kávét. Tekintetemet a gőzölgő kávéra vetem és kavargatni kezdem. Halkan megköszörülöm torkomat, hogy ismételten megszólaljak.
- Neked úgy megfelel, ha kávé után megkeressük a macskát? -Remélhetőleg meglesz valahol, és a kávé adta újult energiával felszerelve nem is lesz nehéz elkapni, ha menekülős kedvében van. De előre szeretném leszegezni, hogy nincs kedvem egy macskával fogócskát játszani.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime05.06.12 14:13

- Nos, ebben igazad van. Ma már sajnos semmi sem mondható biztosnak. - Az élet olykor-olykor igazságtalan, de némileg vigasztaló a tudat, hogy ami percekkel ez előtt történt az száz százalékosan biztos volt és tagadhatatlanul megtörtént. Az viszont, hogy mi fog itt kettőnk között lejátszódni akár perceken belül, az már egyáltalán nem biztos. Bármi megtörténhet maradjunk ennyiben és én pontosan erre is hajtok. Nem kellett hozzá, hogy túl sok agykapacitást bele dobnom, hogy rá jöjjek mire is megy kis ez a kis játék. Mert, hogy ő látszólag nagyon is jól szórakozik, csak hogy már lassan még ö maga is belezavarodik a sok álarcba. De vajon megéri és célravezető az, amit csinál? Azt hiszem ez még egy jó ideig rejtély marad számomra. Egy nő elméjét megfejteni... Nos, még egy bank széfje is könnyebben menne.
- Szerintem sincs. Még a végén azt fogom hinni, hogy sértegetni próbálsz. - Nos, ez esetben nem volna nehéz dolga. Nem mondom, hogy túlságosan sértődékeny volnék, csupán vannak helyzetek amikor nem tudom megfelelően viselkedni és vannak dolgok, amik igen érzékenyen tudnak érinteni. Ezeket jobb volna nem felszakítani ugyan is nálam nincs bocsánat.
Elejében érdekesnek hatott ez a kis közjáték, de most már kezd bosszantó lenni. Én igazán igyekszem de kezdem már... unni és nyilvánvalóan nem ez volt a végcélja. Szóval nem ártana gyorsan taktikát váltani. Mert ez minden bizonnyal csődöt mondott.
- Szerintem meg ne, ne hagyjuk. Szóval? - Szegezem rá tekintetem.
Na végre kezdünk eszmecserénk csúcspontjához érni. Majd bolond leszek pont most annyiban hagyni. Azt már nem.
- Gondolhattam volna. - Ez mindig így kezdődik, de én igazán nem szeretnék beleavatkozni a dolgaiba, van elég nekem is, ezért rá hagyom.
Én nem arra kértem, hogy kezdjen el templomba járni, csupán, hogy tanácsosabb volna dolgokat nem kétségbe vonni.
- Hm, próbára akarsz tenni? - Nem ismer, nem tudja mi mindenre vagyok képes és hogy mire is számíthat tőlem. Szóval én vigyáznék a szavakkal. De jelen esetben nagyon is nekem kedvez a helyzet ás ez tetszik.
- Hm, te mindig ilyen ajánlkozó vagy? - Mert ha igen akkor mi ketten kétségtelenül jószomszédi viszonynak nézünk elébe.
- Majd észben tartom. - Na és ki hitte volna, hogy én ilyen ajánlkozó vagyok, de azt hiszem ennyi még belefér és ki tudja talán még valami jó is ki alakulhat a dologból.
- Szívesen. - Nyögöm ki halkan, de a végét el is nyelem.
A poharamba pillantok, a mélyfekete kávémba. ez az aroma reggelente felbecsülhetetlen.
- Tökéletesen. - Bólintok, majd egy halvány mosoly ül ki arcomra. De hogyan is mondhattam volna nemet? Úgy látszik ma nem vagyok túl kötekedő és ellenkező hangulatban de még olyan fiatal az idő.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime06.06.12 12:00

Szavai hallatán önelégülten elmosolyodok. Egyszerűen imádom, ha igazat adnak nekem. Ha a továbbiakban is így fog menni, akkor azt hiszem, hogy eléggé jó viszonyt fogunk ápolni, mint szomszédok. Mindig is szerettem, ha a dolgok csak úgy spontán megtörténnek. Nem szeretek semmit sem tervezni, sem túlragozni, csupán sodródok az árral. Hiszen az élet csak így lehet igazán izgalmas, ami azt illeti, imádom, ha pörög körülöttem az élet. Semmit sem tartok kizártnak, ezért hiszek abban, hogy bármi megtörténhet és hogy a dolgok okkal történnek meg. Ezért úgy hiszem, hogy az sem véletlen, hogy pont az én ajtómon kopogtatott. Csak még azt nem tudom, hogy a sors mit tartogat nekünk, de előbb, vagy utóbb, úgyis kiderül. Mivel eléggé türelmetlen fajta vagyok, ezért inkább arra hajtok, hogy előbb derüljön ki. Végül is mindketten már felnőttek vagyunk, akik minden bizonyára szeretnek szórakozni és kalandvágyóak. De az is benne van a pakliban, hogy rosszul sülnek el a dolgok, de aki nem kockáztat, az nem nyerhet.
- Hidd el, ha sértegetnélek azt már észre vetted volna. - Tényleg nincs semmi ilyesmi a szándékaimban. Valójában nem is tudom, hogy mik a szándékaim. Egyelőre elég, ha megpróbálok jó szomszéd lenni, aztán ki tudja, hogy a továbbiakban mi lesz... Már látom, hogy milyen jó ötlet volt, hogy pont ebbe a lakásba költöztem. Hiszen mindig mindenben meglátom a lehetőséget, sőt még Ryanban is.
- Nem kellene ennyire kíváncsinak lenned. - Próbálok kibújni a kérdése alól, de valahogy érzem, hogy ennyivel nem fogom megúszni. Azt hiszem nem most jött el annak az ideje, hogy kitálaljak neki, túl gyors lenne a tempó. Meg hát talán nem is szeretné annyira hallani a válaszomat. Nem akarom zavarba hozni, meg nem vagyunk annyira közeli viszonyban, hogy ilyen témát boncolgassunk. A végén még azt hinné, hogy valami perverz nőszemély költözött a szomszédságába.
- Végül is, miért ne tennélek próbára? - Sejtelmes mosolyra úzodnak ajkaim, ahogyan kiejtem szavaimat. Nem hiszem, hogy tisztában van azzal, hogy kivel is kezdett ki. Sosem szerettem megkönnyebbíteni mások dolgát, talán csak azért, mert szeretem ha mások küzdenek, na meg persze szenvednek. Attól, hogy még szomszédok vagyunk, alaposan megszenvedtetem.
- Ami azt illeti nem mindig. Szóval ezt vedd megtiszteltetésnek. - Miért is ne lennék vállalkozó? Új terepre költöztem, ahol ismeretlen arcok vesznek körül, ez már csak a minimum. Az már csak egy plusz, hogy olyan rendes szomszédom van, hogy hajlandó időt szánni rám és megmutatni nekem az arra érdemes helyeket, amiket feltétlenül fel kell fedeznem. Eddig, mint ha buborékban életem volna, nem nagyon fordultam meg más helyen, mint a suli és a birtokunk. De most bele csöppentem abba a bizonyos nagybetűs életbe.
- Szerintem az ilyet nem is lehetne elfelejteni. - Bár akinek rossz a memóriája, annak könnyen megeshet, hogy elfelejt dolgokat. Nem nem hiszem, hogy Ryan szenilis lenne. Az meg már biztos, hogy sosem fogom elfelejteni, hogy ki is lakik a szomszédságomban. Nagyszerű, már a macska keresés is le van beszélve. Már csak az a kérdés, hogy mit teszünk, ha nem találjuk meg. Számhoz emelem a bögrét és bele kortyolok a kávéba. Egyszerűen isteni, még egy halk nyögés is kiszalad tőle a számon.
- Ha mindig ilyen finom kávét csinálsz, akkor még azt sem bánnám, ha minden reggel felkeltenél. - Közlöm vele egy elégedett mosollyal az arcomon. Egy újabb korty után ismét felnézek rá, biztosra veszem, hogy szempárom csak úgy csillog az elégedettségtől.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime11.06.12 13:39

- Hinni? Ugyan. - Vágok vissza a saját fegyverével. A tisztességes játszma nem mindig a célravezetőbb és izgalmasnak sem mondható. Az élet túl rövid ahhoz, hogy unalmasan és szürkén éljem és Nina sem úgy fest, mint akinek ez volna a legfőbb vágya. Annál sokkal több tüzet és kalandvágyat tükröz a tekintete. Különben is ha valóban olyan visszahúzódó lenne mint amennyire nem az, akkor előbb nyitott volna ajtót egy magas nyakúban mint egy köpenyben. Azt hiszem mondanom sem kell, hogy ez a variáció meglehetősen jobban a tetszésemre volt és azt hiszem, hogy sűrűbben is el tudnám viselni... mondjuk naponta ...akár. De ma már mindennek ára van. Azért vagyok én még mindig itt.
Vélhetően ezt a témát ennyivel ejthetjük is, így is már túlságosan belemélyültünk. A kelleténél kicsit talán jobban is és tartok tőle, hogy a rossz irányba. Még majd a végén balul sülnek el a dolgok. Azt pedig nagyon nem szeretném, igazán kár volna érte.
- Nem kellene ennyire terelni a témát. - Úgy látszik ő még nincs tisztában avval a ténnyel, hogy minél jobban igyekszik terelni a témát annál rosszabb. Ugyan is most még jobban érdekel az az elnyelt, befejezetlen mondat, mint fél perccel ez előtt.
Úgy érzem, hogy nagyon is tetszésemre tudna lenni az a befejezés és akkor meg úgy is megnyerem magamnak. Csak idő kérdése, amiből kivételesen van elég.
- Végül is, állok elébe. - Soha sem voltam az a bizonygató típus, mert soha sem érdekelt mások ostoba véleménye. A véleménynek ugyan szabad útja van, csak senkit sem érdekel. Persze mindig voltak egyének, akiknek sikerült kiprovokálniuk a magukét. Most Nina is ezt teszi, csak ő másik utat választott, és én miért ne adhatnám meg neki amit annyira szeretne. Szórakozni akar? Hát csak tessék.
- Majd igyekezni fogok. - Én már csak ilyen vagyok. Mindig is szerettem ha kivételes személynek számítottam és soha sem tudtam beérni a második hellyel. Ez van, sokkal több vagyok annál minthogy valakinek a pótléka legyek.
- El lehetne, csakhogy én nem akarom. - Meg nem történté tudnánk nyilvánítani a dolgot, de ugyan miért tennénk ilyet? Nem vagyunk már gyerekek.
Meg hát nekem nincs túl sok kedvem ezek utána hátsó ajtót használni csak azért, hogy még véletlenül se futhassunk össze, mert az egyikünknek túlságosan is cikis helyzet volna.
Ami pedig a másik dolog... Az italba sincs kedvem belefulladni, csak azért, hogy el felejtsem a... látottakat, ugyan. Még ha ezt is akarná akkor sem volnék képes rá. Annyit még én sem tudnék inni.
- Nem vagy te egy egészen kicsikét mohó? - Neki támasztom magam a pultnak lehetővé téve ezzel, hogy kicsit közelebb kerüljünk egymáshoz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime12.06.12 2:31

Cinikusan elmosolyodok, mikor a saját szavaimat vissza hallom egy viszonylag vastagabb hangon. Azt hiszem, ha meg akarom őrizni az eddigi mondhatni, hogy jó viszonyunkat, akkor mindketten jobban járunk, ha erre most nem reagálok semmivel. Végül is nem kell mindenre reagálnom. Néha egy mosoly többet tud mondani, mint akármilyen szó. Azt hiszem még nem vagyunk olyan bizalmas viszonyban, hogy a tetteinket cselekedetté formáljuk át. De, ahogy elnézem Ryant úgy látszik, hogy ő inkább a tettek embere. Vagy csupán szeretném, hogy az lenne? Bevallom fogalmam sincs, mióta bejött az ajtómon, olyan gondolatok árasztották el a fejemet, amiket jobb lenne nem napvilágra hozni. Valahogy azt sejtem, hogy ha továbbra is így folytatódik a mi "viszonyunk", akkor túl fogja szárnyalni a szomszédi viszonyról hitt elméletemet. De eddig még egy szomszédot sem tudtam volna elképzelni az ágyamban, de Ryan, hogy is mondja, túl jól néz ki ahhoz, hogy ne élvezzem a társaságát.
- De őszintének sem kell veled lennem, hiszen csak egy szomszéd vagy. - Nem tettem semmi rosszat, még is olyan bűnösnek érzem magam. Mindig is nyers volt a modorom, főleg ha mentegetőzni próbáltok, amire ritkán van példa, de arra is, hogy egy ismeretlen ember hozzám kopogtat, mert keres egy macskát. De bevallom szeretem az extrém helyzeteket, ahogyan ez a kis szituáció is tetszik, bár akármennyire furcsa is egyben.
- Oh nagyon nem tudod, hogy mit szabadítottál magadra. - Egy sokat mondó mosollyal az arcomon válaszolok neki. Még nagyon nem ismerjük egymást és úgy hiszem nem vagyunk tisztában egymás tűrő képességével és határaival. Bár a határokat mindig is szerettem átlépni, a jó kislány szerep csak a szüleimnek szól, másik egészen máshogy ismernek. De abban még sem vagyok annyira biztos, hogy Ryan meg akarja ismerni az igazi énemet. Mármint a jó kislány külső mögött nem ennyire jó lány lakózik, bár ninfománnak ettől még nem nevezném magam.
- Remélem is, legalább lesz mit értékelnem. - Nagyon hálás tudnék lenni neki, ha tényleg igyekezne. Bár mivel férfiról van szó, ezért nem élem bele magam túlságosan, hiszen már jól tudom, hogy az erősebb nem mindent megígér, csak azért hogy a nők bugyijába bejussanak. Nekem ezzel semmi bajom, egészen odáig, amíg nem rólam van a szó. Attól, hogy szőke vagyok, még nem jelenti azt is, hogy butának kellene lennem, ami talán még nagy meglepetés is lehet a számára.
- Tudod, mint mindent ezt is megoldja az idő. Talán hónapok múlva már csak egy halvány emlékfoszlány marad. - Hát igen néha hasznos lenne pár dolgot elfelejteni, de ez nem megy egy csettintésre. Biztos pár napig még mindkettőnknek meg fog fordulni fejünkben a történtek, de majd úgy is történik valami, ami eltereli erről a figyelmünket. Bár az is biztos, hogy ha legközelebb meglátom biztosan nem bírom ki, hogy elmosolyogjam magam, vagy akár elnevessem magam. Ami azt illeti, még egyetlen egy szomszédommal sem kerültem ilyen közeli "kapcsolatban" vagyis még egyetlen egy sem látott ruha nélkül, de úgy látszik ezzel kapcsolatban megtört a jég.
- Nem is kicsikét vagyok mohó. - Vallom be őszintén neki, miközben szintén közelebb hajolok hozzá. Pár pillanatig bele nézek a szemébe, majd ismét hátra dőlök, hogy újból megízlelhessem ezt a csodálatos kávét. Talán túlságosan mohó voltam, mert pár korty után üresen teszem vissza a bögrét a pultra. Ez most tényleg jól jött, szükségem volt egy ilyen energia löketre. Fel is pattanok a székről hogy neki álljak annak, amiért Ryan eredetileg elnézett hozzám.
- Azt hiszem itt az ideje, hogy megkeressem a macskát. Ha gondolod csatlakozhatsz. - Valójában kétlem, hogy segítene megkeresni a macskát, de azért még is reménykedek benne. Elindulok a hálószoba felé, hogy ott kezdjem meg a kutató akciómat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime15.06.12 22:48

- Igen, valóban. Csak egy szomszéd aki nem olyan túl régen látott félmeztelenül. Igazad van, nem olyan nagy ügy. - Bevallom már magam sem tudom, hogy milyen irányba is halad a mi kis meghitt társalgásunk. Ha jól sejtem csak oda és vissza dobálózunk a szavakkal. Mert hát valami legbelül nem engedi, hogy a másiké legyen az utolsó szó vagy mint egyesek mentegetőzés céljából. Nos, ez utóbbi csúfosan elbukott, de azért jó hallgatni ahogyan próbálkozik, erősen. De minél jobban igyekszik annál rosszabb, majd csak belátja végre. Ugyan is a rövid távú memóriám kitűnő és ha akarnám se tudnám elfeledni ezt a kis incidenst és hozzá teszem nem is akarom, ami már régen rossz. De akár jó is lehetne, sokkal jobb. Ha nem lenne ennyire önfejű. Talán az idő majd ezt a problémát is megoldja és talán hamarosan egészen más szemszögből látszatja majd a dolgokat. Vagy minden csak rosszabb lesz.De ha netán balszerencsés véget érne ezt a találkozás, hát soha sem késő újrakezdeni.
- De nagyon szeretném megtudni. - Nina egyre jobban kezd érdekelni. Talán csak egy hóbort vagy csak egy apró fellángolás, de akkor is. S ha csak rövid ideig is fog tartani, én azt a bizonyos időt is szeretném kihasználni és minden pillanatát kiélvezni. Mindig is jobban felkeltették az érdeklődésem azok a nők akiknél a belső sokkal többet rejtett mint a külső.
- Egész biztosan lesz. - Végül is nem mástól mint rólam van szó. Így bátran kijelenthetem, hogy lesz mit értékelni, csak győzze. Ha a figyelem terén nem is de a meglepetés terén mindig is kiváló voltam. Kellemesekben és kellemetlenekben egyaránt. Nem titok, hogy Ninanak számtalan kellemes percek tudnék okozni, de persze mint mindenhez ehhez is ketten kellünk és én még igen magányosnak érzem magam.
- Miből gondolod? - Nem tudom mire ez a temérdek feltételezés talán csak a tapasztalat beszél belőle. Ha az utóbbira esne a választás... Nos, az nekem nem sok jót ígérne. Az azt jelentené, hogy eddig csak is kreténekkel vagy csak simán töketlenekkel akadt össze. Ami nem túl jó fényt vetne rám, mert tudom, hogy a nők egy kalap alá vesznek minden férfit. Pedig ha tudnák, hogy mekkorát tévednek.
- Ha nem haragszol a mosogatást már rád hagyom. - Félreteszem a poharakat és követem a szobája felé.
- Biztos ezt akarod? - Nem, egészen nem biztos.
Nem mondom volna pár igen kreatív ötletem a macska bújóhelyével kapcsolatban de azt hiszem annyira még nem vagyok nyeregben és különben sem szívesen túrnám fel mások lakását.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime17.06.12 8:00

Mély levegőt veszek, hogy ezzel lecsillapítsam magamat. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy ismét felkellet emlegetnie ezt a témát, pedig nem vallom magam egy üresfejű szőke libának, de nekem ez kicsit kezd már sok lenni. De mint tudjuk fő a nyugalom és ezért is nyugtatom magam, kisebb, nagyobb sikerrel.
- Ugye ezt minden adandó alkalomkor az orrom alá fogod dörgölni? De megnyugtatlak ez csak kivételes eset volt és csupán csak véletlen. - Ellentmondást nem tűrően pillantok Ryanre. Valahogy felmerül bennem, hogy még sem lesz jó ötlet, hogy ő játssza az idegenvezetőmet. Hiszen nem bírnám ki, ha mindig emlegetné, hogy akkor mi is történt. Megtörtént, látott meztelenül, már túltettem magam rajta, de ha továbbra is felhozza a témát nagyon is úgy fest, hogy egy jó ideig még élénken fog élni elmémben a jelenet. Azt hiszem pár whiskys üveg tartalma le fog csúszni a torkomon, azzal az okkal, hogy legalább addig ne emlékezzek erre az incidensre. Ez az egész olyan abszurd. Ha bárki azt mondta volna, hogy velem ilyen megesik, hát azt bizony alaposan kinevettem volna. De még is vannak különös esetek, ahogy nem is olyan régen bebizonyosodott.
- Végül is egyszer mindenre sor kerül. - Egy apró vállrándítás után, azért halványan elmosolygom magam. Már előre féltem, bár nem tudom mitől. Látszólag úgy néz ki, aki még velem is meg tudna birkózni, de majd meglássuk. Azt hiszem nem vagyok olyan vészes csak néha napján kissé szeszélyes.
Szavaira biccentek egyet és ennyivel hagynám is ezt a témát. Nem vagyok naiv, semmit sem hiszek el mindaddig még nem látom, vagy nem tapasztalom meg.
- Csak remélem, hogy igazam lesz. - Ezt a témát már keresztbe hosszába megrágtuk. Csak remélni tudom, hogy nem üli meg a gyomrunkat. Még szerencse, hogy annyira másnapos vagyok még, hogy majd csak később fogom felfogni, hogy mi is történt velem. De az már csak a jövő zenéje...
- Azt hiszem, ezzel már egyedül is megbirkózok. - Próbálok hálás lenni neki, ezért a legbájosabb mosolyomat veszem elő számára. Ha már volt olyan kedves, hogy megfőzze a kávét, ez már a minimum, hogy elmosogatok utána, bár piszkosul utálok bármilyen munkát. De ettől még nem fog letörni a körmöm, remélhetőleg.
- Nem, egyáltalán nem biztos. De kell a macska, vagy nem? - Felhúzom szemöldököm, miközben egy kérdő pillantást vetek rá. De meg sem várva a választ oda lépek az ágy mellé, mivel volt egy sanda gyanúm, hogy hol is bujkálhat a kis állat. Cseppet rumli van a hálószobámban, de most egyáltalán nem zavartatom ez miatt magamat. Inkább csak hassal felfekszek az ágyra, közben Ryanre mosolygok.
- Szerintem az ágy alatt fog lenni, ha cica lennék, akkor én is oda bújnék. - Eddig azt hiszem eléggé segítőkész voltam, most pedig rajta a sor. Ha kell a macska neki, akkor valahogy úgy is előcsalogassa onnan. Kíváncsian figyelem, hogy mitévő is lesz, közben a képemről lemoshatatlan a vigyor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime17.06.12 20:38

- Ígérem csak burkoltan. - Gonosz kis mosoly ül ki az arcomra miközben a szemébe nézek. Állom a tekintetét de én a helyébe nem húznám sokáig a dolgot. ebbe a kis játékba talán jobb volna nem belekezdeni. Eddig sikerült megőriznem a hideg vérem, de azt semmi sem garantálja hogy ezt még sokáig tudom csinálni. Talán még tíz perc sem és felhagyok az egésszel lesz ami lesz alapon.
Ami azt illeti nem nem állt szándékomban minden adandó alkalommal az orra alá dörgölni ezt az egészet, de talán meg gondolom magam. Na jó, nem. Büszkén fogom ápolni a szomszédsági kötelékünket. Hogy ezt még is hogyan fogom csinálni? Nos, az maradjon az én titkom. Legalább is egyelőre. De azt ne várja tőlem, hogy csak simán szemet hunyok mind ezek felett és elfelejtem esetleg még jól le is iszom magam minden egyes este... Ne akarja ezt látni.
- Kislány. Neked még nem mondta azt senki, hogy véletlenek már pedig nincsenek? - Érdeklődve csatolom hozzá a kérdést. Semmi kétség afelől, hogy már feszegetem azt a bizonyos húrt. Talán furcsán hangzik, de jól tudom, hogy mikor kell megállni és ez még nem az a pont. Még nem.
Ami pedig a "véletlenek illeti"... Hm... ha annyi egy dollárosom volna ahányszor a véletlenek csődöt mondtak nem kellene korán kelnem.
- Alig várom. - Kíváncsi talán még én is lehetek. Ebből csak nem származhat bajom. Akkora egész biztosan nem amekkorával ne tudnék megbirkózni.
Izgalmakra már pedig szükség van. Színesebbe teszik a szürke hétköznapokat a hétvégéket pedig élvezetesebbé.
- Hát akkor csak reméld. - evvel azt hiszem le is zárhatjuk ezt a témát. Nem tudom már mióta rágódunk rajta. De személy szerint lassan már azt sem tudom, hogy miről is témázgatunk.
- Kénytelen leszel. - Kissé talán lelombozó voltam, de én már csak ilyen vagyok. Megcsináltam neki azt a vacak kávét ennél most igazán ne akarjon többet. A konyhában ne...
- Kell a fenének...
- Na jó, kell. - Követem Ninat a hálószobája felé. Miből is gondoltam, hogy odabent fogunk ki kötni. Mondjuk úgy, hogy jók a megérzéseim. Halkan felnevetek mikor a szerte szét heverő ruhadarabokra téved a tekintetem. Nem azt kérte tőlem, hogy vakon kövessem, csak hogy kövessem.
- Még nem késő. Még te is lehetsz cica. - Nem egy bűbájos hasonlat. Az én szívembe nem lopta be magát de a cél érdekében mindent.
Végig nézek Ninan ahogyan az ágyon fekszik. Ez talán a bosszú vagy már a próba? Édes mindegy.
- Az elmélet kedvéért... - Megkerülöm az ágyat majd leülök Nina elé a földön.
- Ha te cica lennél téged hogyan lehetne előcsalogatni? - Ez még egyszer jó jöhet. Ami meg a macskát illeti... Utál, én volnék az utolsó akinek elő bújna.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime18.06.12 0:58

Nem tudom, hogy miért, de szeretnék neki hinni, de nem megy. Talán csak az eddigi rossz tapasztalataimból kifolyólag, amiket átéltem. Persze tudom, hogy vannak kivételek, akik a rendes férfiak csapatát erősítik, de vagyok annyira balszerencsés, hogy engem mindig a hazug hímnemű egyedek találnak meg.
- Ryan, jól gondold ezt át. Rosszban akarsz lenni egy szomszéddal? - Nem szokásom zavarba jönni, ezért gond nélkül nézek bele, azokba a csodálatosan szép szempárokba. Ahogyan jobban megnéztem valahonnan nagyon is ismerősnek tűnik. De az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hol is láthattam, de abban biztos vagyok, hogy még nem volt közünk egymáshoz, mert egy ilyen férfit biztosan nem felejtenék el. Hiába is töröm magam, nem tudok rájönni, hogy honnan lehet ennyire ismerős, az arcmemóriám sosem volt a legjobb.
- Ha ez tényleg így lenne, ahogy mondod. Akkor még is mire volt jó az egész? - Nagyon nem tetszett, hogy kislánynak szólított. De inkább nem hangoztatom, ha többet nem fog előfordulni. Ha a látottak alapján is kislánynak gondol, akkor eléggé érdekelne, hogy eddig milyen nőkkel volt dolga. Vagyis nem, nem érdekel annyira, még a végén olyat tudnék meg, amit igazán nem szeretnék. Fene se kíváncsi rá.
Azt hiszem mindkettőnknek úgy lesz a legjobb, hogy pár kijelentésére nem válaszolok. Igyekszek jó szomszéd lenni, ezért sem kezdek el vele leállni vitázni, mert vannak olyan dolgok, amikben nagyon nem egyezik a véleményünk. De mindketten felnőttek vagyunk, biztosan nem kezdünk el ilyen kicsinyes dolgokon vitázni.
- Nem úgy tűnik, mint ha annyira kellene. - Halkan felnevetek, ahogy beértünk a hálóba. Mivel otthon vagyok, ezért kényelmesen elhasalok az ágyamon. Hm, isteni érzés újra ebbe a puha ágyban lenni, amiből Ryan ugrasztott ki.
- Valahogy nem vonz a gondolat, hogy cica legyek. Különben is azok, csak egész nap dorombolnak és mások ölébe bújnak. Én pedig sosem voltam az a bújós típus. - Feljebb húzom a cipzárt a felsőmön, ahogyan leült elém. Bár nem tudom, hogy mennyi haszna is volt ennek a kis mozdulatomnak, hiszem már szinte mindent látott belőlem, de mint már neki is mondtam az egyszeri alkalom volt.
- Hm... - Gyengéden bele harapok alsó ajkamban miközben elgondolkozok Ryan kérdésén.
-Talán legyél vele kedves, hát ha úgy sikerül. Vagy ha még sem akkor csak ragadd meg, ha nem félsz a karmolásoktól. - Ismét bele nézek azokba a szempárokba. Lassan biztos leszek benne, hogy ezt direkt csinálja velem. Annyi helyen tudna lenni, de még is mindig elém táncikál, hogy még véletlenül se tudjam kikerülni a pillantását.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime25.06.12 23:59

- Nina, megnyugodhatsz. Jól átgondoltam és vállalom az esetlegesen felmerülő kockázatokat is. - Hiszen kockázat nélkül nincs nyereség. Soha sem voltam az a meg gondolatlan fajta. Ezzel persze nem arra célzom, hogy egyetlen szó sem hagyta még el a számat hátsó szándék nélkül csupán csak, hogy szeretem mérlegelni a dolgokat. Végtére ki az a vadbarom aki saját maga ellne teper?!
De ettől a jószomszédi viszonytól vagy inkább iszonytól már felforr az aggvizem. Körülbelül annyira talált mélyponton a téma akár csak Nina-t a magánszáma.
Szomszédok... Ha nem látnám őket nap mint nap azt sem tudnám, hogy vannak egyáltalán. Elvagyunk egymás nélkül. Nem véletlenül lakom egyedül, na nem is az elborzasztó külsőm miatt. Nem akarok beképzeltnek tűnni de egyik nap ki tenném egy hirdetést, hogy lakótárs kerestetik mellé tűznék egy fotót és a következő nap már bordélyházat nyithatnék annyi nő ácsorogna a lakásom előtt. Amolyan magányos farkas vagyok ha úgy tetszik.
- Legyél türelemmel és hagyjuk a dolgokat önmaguktól kibontakozni. - Nem vagyok egy bölcsész ahogy médium sem. Még is honnan tudhatnám? Na jó, vannak elképzeléseim ötleteim annál inkább de ezek csak édes feltételezések. Túl korai volna még Nina-t a feltevéseimmel sokkolni.
- Ne akarj kielemezni. - Félek olyasfélékre jönne rá amit még ő maga sem szeretne tudni. Olykor jobb ha bizonyos dolgok rejtve maradnak.
- Nagy kár. - Azt hiszem ezzel mindent elmondtam többet is mint kellett volna.
Sóvárgó pillantással nézem végig ahogyan feljebb csusszan a cipzár. Na de ez már állatkínzásnak is morbid. Nem túl felemelő érzés látni, hogy elhúzzák a szemed előtt a mézes madzagot, de ez úttal ki bírom szó nélkül.
Nem kérdéses a válasz kétértelműsége. Vitathatnánk, hogy szándékos volt vagy csak akaratos de teljesen világos.
- Frappáns ötlet csak hogy sehogyan sem kivitelezhető. - Ismerjük már egymást a kis bundással. Meg kell mondjam jól tette, hogy olyan mélyre bújt de ettől még a mi kis randink kiküszöbölhetetlen.
- Nina lennél olyan szíves...? - Lassan fel emelkedek bár nehezemre esik magára hagyni azt a csodaszép szempárt de ez úttal nincs más választásom. Kell az a kis dög.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime26.06.12 10:08

Össze ráncolt homlokkal hallgatom végig Ryan válaszát, aminek következtében egy halvány mosoly kezd felfelé ívelni ajkaimon. Úgy látszik megfelelő "ellenfélre" találtam benne, nem lesz túl könnyű dolgom, de talán most nem is annyira baj ez. Általában megszoktam, hogy minden úgy van, ahogy azt akarom, ezért is annyira más, hogy nem fél velem ellenkezni. De vajon meddig lesz ez így? Talán, ha tudná, hogy ki is vagyok valójában egészen máshogy állna hozzám, de egyáltalán nem bánok különleges bánásmódra.
- Végül is azt csinálsz amit akarsz. - Beletörődve ejtem ki szavaimat, miközben egy pillanatra sem veszem le szempáromat róla. Semmit sem szeretnék túlragozni és úgy hiszem, hogy ha többet nem történik meg olyasmi, hogy felkelt, akkor egészen jó viszonyt fogunk ápolni egymással. Sosem szerettem, ha megzavarnak álmomban, mert azután morcos leszek és mindenki meneküljön a közelemből amerre lát.
- Ezzel csupán annyi baj van, hogy a türelem nem tartozik az erősségeim közé. - Komollyá válik az arckifejezésem, miközben felvilágosítom erről Ryant. Eddig nem voltam az a túl türelmes fajta, de talán nem halnék bele, hogy ha egyszer türelmesebb lennék, mint általában lenni szoktam.
- Kielemezni? Téged nem is lehet. - Bár lehetséges, hogy elkapkodott kijelentés volt a részemről. De egyáltalán nincs szándékomban, hogy kielemezzem. Akadna jobb dolgom is ennél, vagy talán még sem? Már magam sem tudom. Az iskolát befejeztem, és elköltöztem, hogy új életet éljek, lehetőleg úgy, hogy senki sem tudja rólam, hogy ki is vagyok valójában. De arról már fogalmam sincs, hogy mit művel a szabad idejében egy átlag ember.
Azt hiszem, hogy mindkettőnknek az a legjobb, hogy ha ezt a megszólalását nem reagálom le. Valahogy eltudnám képzelni róla, hogy mennyire élvezné, hogy ha hozzá bújnék.
- De csak azért, mert nem akarod eléggé. - Ezek után pedig jól tudom, hogy ez a feladat rám vár. Érdeklődve pislogok hason fekve az ágyon, most olyan kényelmes az ágy. Már megszoktam, hogy mindig akkor találom meg a legkényelmesebb pózt, mikor fel kell kelnem.
- Más választásom úgy sincs, ha meg akarok tőled és a kis játszó pajtásodtól szabadulni. - Erőt veszek magamon és felkelek az ágyról. Most annyi nem is örülök annak, hogy szomszédok vagyunk. Letérdelek az ágy elé és félig meddig be is mászok alá, csak azért, hogy kiszedjem a macskát. Riadtnak tűnik, ahogy nyúlok felé, egyre jobban elkezd hátrálni. De innen már nem nagyon tud menekülni. Ezért óvatosan felé nyúlok, valahogy sikerül is megfognom. Immár macskával a karjaim között kelek fel. Ryan felé nézek fogva a macskát, hogy még véletlenül se szökjön ki karjaim közül.
- Remélem most boldog vagy, apropó itt a macska. - Nyújtom felé a kis állatot, amitől már jó lenne megszabadulni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime26.06.12 13:18

- Hálám örökké üldözzön amiért ezt meg engeded nekem. - Le sem lehetne tagadni, hogy ez a valami a hangomban cinizmus, nem is más. Ha jól érzem már pedig jól érzem ismételten kezd elharapózni a hangulat. Nem véletlenül mondják azt, hogy bizony még a jóból is meg árt a sok. Kezdek besokalni és még a végén valami olyasféle hagyná el a számat amit talán később még én is megbánnék. Erre viszont semmi szükség. Ideje volna visszavonulót fújni és távozni legalább is egy időre. Nina-t pedig magára hagyni a négy fal között. Láthatóan önmagával sokkal jobban ki tud jönni mint másokkal. Talán hagyom a fenébe az egészet, annyival könnyebb dolgom lenne. De valaha is választottam én a könnyebb utat. Nem emlékszem ilyenre. A kivétel ugyan erősíti a szabályt de nem mindig éri meg.
Legbosszantóbb maga a helyzet és hogy én bele tudtam keveredni. Ki sem maradhattam volna. Már csak ez hiányzott az amúgy is roppant nyugalmas kis életemből.
- Nos, ez már a te bajod. Ebből már nem kérnék. - Még is mit kellet volna mondanom?! Már tele a hócipőm. Nem vagyok egy szószátyár és ezen nem is kívánok változtatni. Időm van elég nem kell egyebet tennem csak azt amit eddig is. Élni a minden napjaimat. Szabad időben nem bővelkedem tehát nem fogom magam halálra izgulni és túl sokat töprengeni sem.
Ez a találka sem tartozott legfőbb vágyaim közé még is megtörtént. Az élet nem kívánságműsor. Majd jön aminek jönnie kell, magától is. Minek szaladnék a dolgok elé?! Nem sietek sehova sem.
- Miért, talán megpróbáltad? - Na kislány, ez már nem a te napod.
Úgy látom különleges képessége van ahhoz, hogy kínos és kétes helyzetekbe sodorja magát. Nekem nem tudom mihez van érzékem de valamit nagyon rosszul csinálok.
- Ne vedd magadra de ezt nem veled szeretném megvitatni. - Hogy mit akarok és mit nem akarok eléggé... Azt hiszem ezt nem pont vele kellene közölnöm. Legalább is még nem.
- Ez majdnem fájt. - Nem mintha számítana...
- Gyere te kis szőrzsák. - Átveszem tőle a macskát kissé szorosabban fogva, hogy még csak esélye se legyen ki ugrani a kezeim közül, mert én ezt a filmkockát nem vagyok hajlandó újrajátszani.
- Akkor mi nem is zavarunk tovább. - Egy pillanatig szúrós szemekkel nézek Nina-ra. Nem várok tőle semmiféle választ egyszerűen megindulok az ajtó felé.
- Még látjuk egymást... - Természetesen nem fogok megfeledkezni a kis megállapodásunkról de egy időre, rövid időre kitársalogtam magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime27.06.12 22:08

Akaratlanul is felnevetek, ahogy hallom ezt a belőle áradó cinizmust. Le sem lehetne tagadni, hogy nem jóindulatból mondja azt, amit mond. De most cseppet sem bánom, ha ennyire cinikus akar lenni velem, hát legyen. Megfelelő ellenfélt talált. Csak aztán nehogy behúzott farokkal meneküljön el előlem, mint már sokan mások.
- Ha talán jól viselkedsz mást is megengedek. - Sejtelmesen ejtem ki szavaimat telt ajkaimon. Mindig is szerettem elhúzni a férfiak előtt a mézes madzagot, valahogy élvezem, ha fel tudom őket csigázni, ami nem is olyan nehéz művelet. Különös, ahonnan én jövök, ott nem volt ilyen szomszédom. Ott mindenki tisztelet tudó, és ha véletlenül akad egy önálló gondolatuk azt is maguknak megtartsák, hogy még véletlenül se lógjanak ki a sorból. De Ryan... túl szabad szájú, őszinte és cinikus, amihez még nem szoktam hozzá, de talán majd idővel. Végül is nem habos torta az elithez tartózni, pedig sokan gondolják így, de egyáltalán nem így mennek a dolgok. Ott mindig naprakész kell lenni és elegáns ruhákban díszelegni. Olyanra mind idáig nem volt példa, hogy a nevelőnőmön kívül más is látott volna köpenyben. De új helyre kerültem, ahol új tapasztalatokat szerezhetek.
- Még ha kérnél, akkor sem kapnál belőle. - Közlöm vele hasonló cinikussággal, mint ahogyan ő beszélt az előtt velem. Ha azt hiszi, hogy amolyan könnyűvérű nőcske vagyok, akivel lehet ilyen lekezelően beszélni, akkor nagyon bakot lőtt. Fogalmam sincs, hogy eddig milyen nőcskékkel találkozott, de abban biztos vagyok, hogy egyiknek sem volt több az IQ-ja a mellméretétől.
- Felesleges lett volna. Te is csak olyan szépfiú vagy, aki a nőket csak trófeaként kezeli. - Általában jó ember ismerő vagyok és azt hiszem, hogy nem is tapogatózok olyan messze az igazságtól. Az ilyen fajta pasikat már jól ismerem és messziről elkerülöm. Mindent megígérnek a nőknek, csak hogy kibújtassák az alsóneműjükből.
- Egyáltalán nem veszem magamra, sőt köszönöm, hogy ezzel már nem terhelsz. - Kettőnk között, hogy fajulhattak el ennyire a dolgok? Lassan már nyíltan sértegessük egymást. Eddig nem volt szándékomban, de csak nem bírom ki, hogy olykor ne szóljak vissza a megjegyzéseire. Talán az a baj, hogy túl hasonló személyiségek vagyunk, és mindketten azt akarjuk, hogy az utolsó szó joga a sajátunké legyen.
- Sajnálom, nem úgy gondoltam. - Olykor megesik, hogy előbb szólalok meg, és csak aztán gondolkozok. Akármennyire is sértőnek tűnt nem annak szántam, de már mindegy, ebből úgy sem beszélem ki magam. Átnyújtom neki a macskát, immár megkönnyebbülve.
- Rendben, viszlát. - Engedem, hagy menjen el. Inkább nem kísérem ki, még egyszer nem lennék képes bele nézni azokba a gyönyörű szemekbe, amik oly szúróan merednek rám. Azt hiszem magától is kitalál. Felsóhajtok, majd vissza mászok az ágyra. Minden egyes perc, amit vele töltöttem, újból és újból átélek, ameddig álomba nem sikerül ismét esnem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Édes semmittevés, vagy mégsem? Édes semmittevés, vagy mégsem?  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Édes semmittevés, vagy mégsem?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Chad és Charlotte - ÚRISTEN BETÖRŐ!! vagy mégsem?!
» "-Nem kötözködik! Meg vagy nyalva, akkor meg vagy nyalva." :)
» Daph & Lucas... édes viszontlátás
» Ez vagy az?
» Ideges vagy?? - Drake & Crissy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Miss Lemmer lakása-