welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ideges vagy?? - Drake & Crissy Vote_lcapIdeges vagy?? - Drake & Crissy Voting_barIdeges vagy?? - Drake & Crissy Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ideges vagy?? - Drake & Crissy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime28.10.16 14:35


Drake & Crissy


Döbbentem pislogtam épp a postát válogatva, amikor egy nem várt boríték akadt a kezembe, hát ez meg? Ezt nem hiszem el, nem, nem, nem és nem. Talán még egyszer fel kellene képelnem azt a nyomozót, hogy végre a napnál is világosabb legyen számára, hogy egyáltalán nem akarok ebben részt venni? Két dologban vagyok biztos, az egyik, hogy ez még viccnek is borzalmas, kettő, hogy akárhogy is érzek, gondolok ezzel az egésszel kapcsolatban, most akkor sem dughatom homokba a fejem, nem hagyhatom figyelmen kívül. Felelősséget kéne éreznem mások iránt? Végül is, csak szemtanúja voltam, ahogy egy... nem is tudom nyúl vagy egy disznó módjára megnyúznak egy emberi lényt, aztán most rám vadásznak, szintén, mint egy állatra? Fogalmam sincs, nem is érdekel. Nem érzek bűntudatot. Én csak, nem akarok ebben az egészben részt venni, nem akarok félelemben élni, olyan nagy kérés ez? Komolyan nem kaphatnák el nélkülem? Tudomásom szerint van már gyanúsított, bizonyára nem ok nélkül. Tegyék a dolgukat. Tartóztassák le. Ennyi. Ja nem, mert most, hogy véletlenségből még élek, amire szintén nekem kellene magyarázatot adnom a rendőrség számára, mivel nem voltunk mindketten ilyen szerencsések, így most mindenki rám néz, hogy én nyomjam rá a pontot az í-re, mintha az olyan egyszerű volna. Addig pedig jobb lenne a vallomásomat felvenni egy magnóta, aztán pedig csak visszajátszani újból, újból és újból. Talán rajtam is segítene, ha nem kellene folyton újraélnem az eseményeket így próbálva bűntudatot ébreszteni bennem, hogy segítsek. Senki sem képes felfogni, hogy ha akarnék sem menne... Csak szeretnék végre túllépni ezen, nem megbélyegezve érezni magam, szeretnék végre végigaludni egy éjszakát, nem pedig sikítva felriadni hetek, majd hónapok múltán is. Nem akarok folyton átfogó félelmet érezni valahányszor belépek valahová, vagy egyszerűen csak végigsétálok az utcán, mert ez így lenne a normális. De ezt már nem tudják megadni nekem, ez a nyavalyás program, ami elméletileg a védelmemet szolgálná, pedig csak még jobban megkeseríti majd az életem, amíg vége nem lesz ennek az egésznek így vagy úgy. De most nincs választásom. Tettem, amire utasítottak. Ha ezzel bárkinek is jót teszek, magamon kívül, bár kétlem, ettől még ugyanúgy fellógathatnak bármikor. Percek alatt csomagoltam össze, csak a legfontosabb dolgokat, nem, a legfontosabb dolgokat most itt hagyom, mindez, ami jön velem jelentéktelen. Még mindig képtelen vagyok elhinni, hogy ez pont velem történik meg, aztán szembesülök a rémes igazsággal minden egyes rémálmom után. Miután megérkeztünk, szinte még egy pillantást sem vetettem a környékre, szépen betuszkoltak a házba. Imádni fogom. Már most látom... Ennek meg mi baja? Pislogtam nagyokat az egyenruhás pasasra, elégg... ingerültnek látszik. Most ugye nem azt akarják mondani, hogy rá vagyok bízva? Hmm, ez egy igen csak virágzó munkakapcsolat kezdete.
- Ő lenne, aki mindentől megfog védeni? - Alkalmasabb személy nem volt? Mondjuk kicsivel kontrolláltabb vérmérsékletű, egyáltalán most komolyan mi a fene van. Lemaradtam volna valamiről? - Atyaég, mindennek vége... Utolsó kívánságom lehet? Kérnék egy üveg tequilát. - De lehetőleg most azonnal.
- Öhmm, minden rendben? Csak mert idegesnek látszik. - Tettem felé egy tiszteletteljes észrevételt, majd pedig kérdést, ami igazából inkább költői volt, igazán nem fontos válaszolnia is.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime01.11.16 23:10




Crissy & Drake  





A

 tízmilliós kérdés jelenleg, hogy miért is nekem kell vigyázni egy idegesítő, buta kis szöszire, aki rosszkor riszálta a csinos kis fenekét oda ahova nem kellett volna. És akkor mi van? Én is sűrűn vonszolom ilyen helyekre a helyes kis hátsóm, én miért nem kapok tanúvédelmi programot? Ha valaki megtalálta ezekre a választ, akkor úgy egy, kettő esetleg három liter sör mellett nekem is elmagyarázhatná, úgy ötven ötször, hátha találok benne értelmet és logikát, de úgy fest, jelenleg erre egyetlen esély sincs. Mármint arra, hogy bárki is megtalálná ezekre a felvetődő „ici pici” kis problémákra a válaszokat. Addig is még nem tudok jobb érveket kitalálni és felsorakoztatni a „főnök ne már”-nál, addig viszont a legnagyobb sajnálatomra erre a, hm, nevezzük hölgynek? Na, jó nem megy ez nekem, szóval a szöszire kell vigyázgatnom, és dédelgetnem édesded álmait, ah, már most rühellem az egészet, pedig még csak most jöttem rá, hogy a tanú nő, és miért én egy nőre? Miért? Szerintem erre van alkalmasabb személy is, például, hm, Katy? Vagy, vagy, nem is tudom Deborah? Vagy bármelyik emberi lény, akinek nem egy f…sz csüng a lába között.  Tudom ez csúnya, de mit értek én a női havi dolgokhoz például? Ő nem léphet ki a házból, felőlem meg ott fog elvérzeni, mert én el nem megyek neki tamponért az egészen biztos! - Utolsó kívánság? Vontam fel szemöldököm. - Nem kereshetném meg azt, akitől védem? Komolyan essünk túl az egészen és hadd mehessek már haza. Fontam össze karom magam előtt szemrehányóan szemet forgatva. Érzem, hogy nem lesz nekünk ez így jó, mert esküszöm véletlenül el fog sülni tisztítás közben a fegyverem, na, jó nem telibe, csak úgy karcolná, mondjuk a karját, mindenki tudja, milyen pontosan célzok, szóval, ha félre menne, simán ki tudnám magyarázni balesetnek. Az baj, ha túlzottan tetszik ez a gondolat? Ekkor éreztem, hogy valaki figyelmeztetően hátba vágott, hogy azért vegyem már elő a modorom is. - Igen, teljes mértékben rendben van, és lesz minden. Üdvözlöm, Drake Combton vagyok, az ön kijelölt őrzője. Komoly erőfeszítésembe került nem pofát vágni, és szemeket forgatni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime02.11.16 18:32


Drake & Crissy


- Nézze el nekem az észrevételt, de kettőnk közül szerintem még mindig én vagyok az, aki a jó fene se tudja mikor mehet haza... - Vagy, hogy egyáltalán lesz-e olyan nap, bár ebben egyre kevésbé bízom, esküszöm otthon, a saját lakásomban egyes egyedül nagyobb biztonságban éreztem magam, még mielőtt kezdetét vette volna ez a cirkusz, mintha lenne ennek bármi értelmes is, mindenesetre most sokkal jobban félek, végül is érthető, egészen nyersen fogalmazva össze leszek zárva egy idegen férfival, mivel nem hagyhatom el a házat, így nem lenne rossz valamiféle bizalmi kapcsolatot kialakítani, nos ez az elmélet alapjaiban elbukott, komolyan mondom itt fogok megbolondulni, ebbe az egészbe, nem kaphatnám egyszerűen csak vissza az életemet, aztán lesz ami lesz alapon? Én nem akartam ezt, nem kértem, sőt nem is érzem úgy, hogy az én feladatom lenne részt venni ebben meghozva ezt az áldozatot bárki életéért is, meglehet, hogy önző vagyok, sőt ezzel a kijelentésemmel egész biztos, hogy az vagyok, de nem érdekel, még élek, ebben hiszek, illetve még azt hiszem, hogy ha akart volna már könnyűszerrel megtalált volna, de eddig valamiért hidegen hagyta a dolog, amit én a legkevésbé sem bánok, ugyanakkor nem ment el az eszem, nem fogom magam alatt vágni a fát, csak azért, mert a rendőrség szemmel láthatóan képtelen egyről a kettőre jutni, nagyon sajnálom, de akármilyen fotókat is tolnának elém újból újabb hullákról, akkor sem leszek sokkal hasznosabb, hacsak végre el nem kapják az igazi gyilkost, akit azonosíthatok és megerősíthetem, hogy Ő az, ugyan kérlek, az én életemért mégis melyik józan eszű ember kaparna? Senki sem. Én miért? Nem fogom megengedni senkinek sem, hogy a vállamra akassza, mintha az én kötelességem vagy feladatom lenne. - Én sem fogok nyugodtan aludni. -  Fontam össze karjaimat melleim alatt cinikusan fintort vágva. Hisztizhetnék, hogy akárki is ez a fickó, kicsit sem nyugtat meg a jelenléte, nem szimpatikus, nem kedvelem és valaki mást akarok? Nem, ugye? Gondoltam. Attól még így van. Komolyan, kicsit önt el biztonságérzettel a jelenléte és valamiért az az érzésem, hogy ez az elkövetkező napokban sem fog megváltozni, csak rosszabb lesz. Piszok hosszú napok lesznek.
- Azért nekem volnának kétségeim... - Már azzal kapcsolatban, hogy rendben lesz minden, már most sincs semmi sem rendben, ez az egész kialakult helyzet nincs rendben, sőt el van cseszve. - Örvendek. - Oké, ez nem volt túl meggyőző, ami nem meglepő a helyzetet tekintve, kétlem, hogy bárki más örülne a helyemben most bárminek is. - Crystal Haynes, de gondolom Ön ezt már biztosan tudja. - Többet, mint én, az egyszer biztos. - Komolyan nem hagyhatom el egyáltalán a házat? Amíg meg nem lesz a gyilkos? - Miért is reménykedek még mindig? Ez egyre rosszabbul hangzik. Most tényleg, mitől is kellene nyugodtnak lennem? Felrobbanok idegességemben.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime02.11.16 21:50




Crissy & Drake





V

alamiért nem tudom, vagy csak szimplán nem karom megérteni, hogy mit is keresek én itt. Igen tudom, mániákus sorozatgyilkos, aki a bél puha érintésére gerjed, tudom én, hogy vannak hülye fétisek, de ez már valahogy túlmegy az én érdeklődési körömön. Nem tudná olyan halloween jelleggel elintézni, tudjátok, összejön egy hasonlóan zakkant nővel, aki belemenne egy ilyen jelmezbe, művérrel, műbelekkel, vagy akár hentestől szerzett igaziakkal én azt sem bánom, de miért kell ezért embereket belezni? Nincs elég hülye társkereső oldal a különböző elmebeteg fétisek kielégítésére? Szerintem simán találna rá jelentkezőt, nem lehet rosszabb, a láb fétisnél, vagy mikor egy felnőtt férfi kisbabának öltözik és úgy kell bánnia a nőnek vele, mintha csecsemő lenne, vicces lehet a pelus csere, sok érdekes, vagy hát számomra kevésbé érdekes dolgot láttam már életemben, és elég sok illegális bordélyt lepleztünk már le, egyszerűbb lenne a fickónk élete, és persze miénk is. Az enyém meg főleg, nem kellene nekem itt erre a szőke barbiera vigyáznom. Róhatnám az utcákat, törhetnék be orrokat, és egyre büszkébb lehetnék a rendőri túlkapásaimra, de neeem, én itt vigyázok a kis hercegnőre, mert ő nem képes kinyitni azt az aranyos kis pofikáját, hogy feszíteném szét emelővel, hátha dalolna végre. És nem érdekelnek itt engem a felesleges kifogások, hogy érte nem tenné meg senki, meg brühühühühü, hát akkor a kapitányság tagjai senkik? Mert jelenleg az ő valaga megmentésért dolgozik az egész őrs, beépített ügynökökkel együtt z egész városban. Próbálom nem felvenni a sértéseit, de csak mert van itt felettesem, pedig már jól megkapta volna a magáért Miss. Nagyszájúkisasszony, aki csak hisztizni tud, de tenni bármit bárki másért azt már nem, csak az ő kicsi kis lepkefingnyi életét mentsék meeeg, a több millió ember meg oldja meg maga, ugye? Hát sejtettem. - Természetesen tudom ki ön. Válaszom rövid volt és lényegre törő, mi a fészkes fenét cifrázzak ezen? Ennyi, tudom ki vagy, és pont. Megvártam még fejcsóválva elvonulnak a hátam mögül, majd közelebb hajolva suttogtam. - Ki fog menni, majd áthágjuk egy kicsit a szabályokat, de ha elmozdul, a közelemből legközelebb magamhoz kötözöm! Rákacsintottam, majd faképnél hagyva mentem felfedezni az új lakhelyünk. Szerintem ennyi bájolgás pont elég volt.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime03.11.16 10:52


Drake & Crissy


Nem választhatnám inkább a gyilkost? Légyszi, most komolyan. Nekem sokkal nyugisabbnak látszott, legalábbis nem látszott ingerültnek, haláli higgadtsággal közölte velem, hogy fussak, ameddig megtehetem, nekem se kellett kétszer mondani, épp csak nem akartam elhinni, hogy mindez valóba megtörténik, de rémálomnak a mai napig túlzottan valóságos és egyre rosszabb, az pedig csak rátesz egy lapáttal az egészre, hogy közben mindenki csak rám néz meg mutogat. De legyek csak egy utolsó önző alak, akkor is jól döntöttem. Megérthetnék, hogy miért nem volt kedvem azonnal a rendőrségre rohanni, hogy felvegyék a jegyzőkönyvüket, hogy miért nem kértem ebből az egészből. Tény, hogy alakulhatott volna minden sokkal rosszabbul is, de nekem valahogy mégis sikerült elfogadnom. Megúsztam, ezért valahol mélyen legbelül még hálával is tartozom, legalábbis én annak érzem. Senkinek sem kell tudnia a kezdeti kiborulásaimról, az álmatlan éjszakáimról vagy amikor rettenetesen féltem még egyedül maradni is, hogy hány alkalommal néztem a hátam mögé nem-e követ valaki, mert folyton rázott a hideg akárhányszor valami furcsa neszt hallottam, legalábbis azt hittem, hogy hallottam. Tehát nem tudom, hogy ez hányadik vagy miféle stádium, de egyelőre csak annak próbálok meg örülni, hogy nem tettek mentálisan tönkre a történtek és másnak sem fogom megengedni, de jól tudom, ha még egyszer ténylegesen szemtől szembe kellene állnom vele azt nem tudnám végig csinálni. Az nem megy. Egyszerűen nem. Arra nem vagyok hajlandó. Nekem ez az egész nem ér annyit, hogy újból kikészüljek, hogy ezúttal padlóra kerüljek. Mert amikor legutóbb megtörtént, akkor azt hittem, hogy ott tényleg vége mindennek, de nem így történt. Hát többé senkinek sem fogom megengedni, hogy megtörjön. Mi van, ha én ezt az egészet nem akarom, ha én ebből egész egyszerűen nem kérek és csak itt hagynék mindent, csapot, papot? Oldják meg egyedül, nélkülem. Nem lehet, igaz?
Meredten álltam csak pislogtam magam elé, valami tuti nem stimmel ezzel a pasassal, hamarabb fogok tőle kiakadni, de oké, legalább nem leszünk 0-24-ben összezárva és más arcokat is látni fogok az övén kívül, ez már magában megnyugtató, hál' istennek. Akkor lássunk neki a csomagolásnak, nem túl nagy lelkesedéssel, de választás híján, ez van. Nézzünk körül, úgyis ehhez kell hozzászoknom egy ideig. Felpakoltam a bőröndömet az ágyra, kinyitottam és lassan pakolgatni kezdtem, fogalmam sincs mi a következő lépés, szóval addig is elfoglalom magam valamivel.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime20.11.16 20:56




Crissy & Drake





A

ház minden pontjának alapos átvizsgálása is természetesen az én dolgom, mert ki másé is lenne? Ezek itt tesznek rá magasról, hogy minden át van-e nézve, minden zár alaposan zár-e, be lehet-e látni a függönyökön vagy sem, fő a biztonság, a ház, és Crystal védelme, még valahogy rá is kellene vennem, hogy nyissa ki azt az édes kis cuki szájacskáját, és csicseregjen végre, úgy érzem rohadt nehéz feladat lesz, nem túlságosan vagyunk egy hullámhosszon, nem egyezik a véleményünk, bár szerintem másunk sem nagyon. Nehéz eset az már egyszer biztos, én elhiszem, hogy félti a saját tyúkszaros életét, mint minden ember, aki nem rendőr, mert nekünk mások tyúkszaros életét kell magunk elé helyezni, hogy ők nyugodtabbak legyenek, biztonságban érezzék magukat meg ilyenek. Nem nagyon szoktam odafigyelni a kapitány csapatépítő kurzusaira, nem értettem minek, ja mondjuk, hogy ne kerüljek ide, értem én. Bár szerinte azért tett ide, mert én összeszedett és fegyelmezett vagyok és bla bla bla, hát lehet, hogy ő ezt így látja, de szerintem simán csak kamuzik. De ebbe nem menjünk megint bele, el kell könyvelnem magamban, hogy bizony most már ez van, együtt kell élnem egy csinibabával, ha akarom, ha nem, jobb lesz megbarátkozni a gondolattal. Már épp végeztem a házzal, csak kisebb hibákat találtam, amiket holnap nekilátok kijavítani. Már csak a két emeleti szoba maradt, az övé és az enyém. Egymás mellett vannak, és persze még pluszban összeköti egy ajtó, hogy ha sürgősen kell, csak átrohanok ott, és nem kell körbe szaladgálni. Az ajtóhoz érve, halkan kopogtatok a félig nyitott ajtón. - A szobát jöttem ellenőrizni, ígérem, gyors leszek. De azért lehuppantam mellé az ágyra és figyeltem, ahogy válogat, majd kihúztam a bőröndből egy eléggé figyelemfelkeltő csipkés darabot. - És ezt hova tervezte felvenni? Néztem rá értetlen fejjel miközben visszaraktam a táskájába, és az ablakhoz léptem gyors ellenőrzésre, hisz végül is azért jöttem… Nem nagyon hiszem, hogy örülne nekem az előbbiek miatt…






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime19.02.17 21:36


Drake & Crissy


Ez rosszabb... rosszabb bárminél. Utoljára szobafogságban éreztem így magam, annyi különbséggel, hogy ott maximum a szüleim akartak kinyírni, de azt szinte mindig biztos volt, hogy túlélem. Erre most azért nem tenném fel a nyakam, rossz vicc volt. De őszintén? Kétlem, hogy most bárki is megtudna védeni, csak lenne ebben a helyzetben egyáltalán középút. Amiben azonban biztos vagyok, hogy nem akarok félelemben élni azon rágódva, hogy egy napon mi lesz, ha... És a házi őrizet gondolata sem nyugtat meg, nem értem, hogyan is érezhetném biztonságban magam egy idegen helyen, egy idegen emberrel, ha nem láttam volna ennyi erővel kár Ő is lehetne a gyilkos, engem pedig gyakorlatilag összezárnak vele, pontosabban Ő elhagyhatja a házat, én nem. Pokolba az egésszel.
Mély levegő Crissy, azt hiszem ezt még gyakorolnunk kell. Tisztázzuk, megüthetem? Nem, mi? Gondoltam. De miért nem?? Szóóóval, egy, kettő... nyolc, kilenc, kilenc és egynegyed... Tíz, nem lett jobb. Mosoly, hmmm... Meg amit még gondolok jelen pillanatban, de az most mellékes.
- khm, elnézést, azt hittem látott már ilyet, nem akartam zavarba hozni. - Félbehagyva a kicsomagolást fontam körbe karjaimat melleim alatt, miközben csak figyeltem. - És pontosan most mit ellenőriz? - Lila gőzöm sincs, de ha már ezektől a pillanatoktól fogva össze leszünk zárva, mint valami rémesen rossz valóság show-ban legalább a minimális kommunikáció legyen meg közöttünk, mert ha még szólni sem lesz kihez, esküszöm rövid időn belül befogok kattanni. Bár azt mondjuk kétlem, hogy reggelente együtt fogunk kávézgatni meg egymást fogjuk kávéval várni, de na. - És az senkinek sem lesz furcsa a könyéken, hogy váratlanul új lakók költöztek a házba, mégsem látni őket soha, ritkán járnak, nem látogatja őket senki, ilyesmi? - Az ilyen azért feltűnik előbb-utóbb, vagy a környék sem komplett, mondjuk nem lepne meg, az egész helyzet nem normális egyetlen apró részletével se.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime30.08.17 23:41




Crissy & Drake  




 
G

yors de alapos házkutatást végeztem, ablakokat lereteszeltem és minden létező nyílászárót betörésbiztossá tettem, azt hiszem a munkám ezzel elvégezve... Vagy mégsem? Persze, hogy nem... A hölgyike szobája még kimaradt, a francba... Kedvetlenül vonszoltam fel magam az emeleti szobába, ahol a kis szöszi épp a csipkésnél csipkésebb fehérneműket pakolássza ki, mit gondolt ez hova jön? A Paris hotelba? És ezt kinek és miért is hozta? Én ebbe bele sem merek gondolni... Vettem egy mély levegőt és az ágyara huppanva lóbáltam meg az egyik finom kis darabot jelezvén, hogy ennek itt semmi keresnivalója, nem nyaralunk, ez nem egy Vegasi hoteltúra valami flancos kis pasikával...   - Láttam már ilyet, csak épp semmi keresnivalója jelenleg itt, úgy vélem nem kéjutazásra jöttünk. Fintorogva másztam el az ablak felé, azt hiszem nem leszünk túl jóban a hölgyikével ha azt hiszi ő sz@rta a spanyol viaszt. Szerencsére minden rendben és elvonulhatnék aludni, de nem mert már megint hozzám beszél. -  Hm, hogy mit is? Dörzsölgettem meg államat. - Nem szeretnéd leborotválni a hajad? Vetettem fel széles vigyorral. - A villódzó tekintetedből elnézve nem, pedig mondhattuk volna, hogy rákos vagy és azért nem hagyod el a házat. De így maradnak a fóbiák, félelmek, rettegések, az emberektől, madaraktól, bogaraktól, kosztól és az egész világtól. Ez hogy hangzik? Esküszöm imádom, hogy szívathatom. - Na de félretéve a tréfát, mondhatnánk például, hogy ön egy író, festő vagy bármilyen művész, és az új művén dolgozik épp, és ezért nem hagyja el sűrűn a házat, szoros a határidő. De ezt nem beszélhetnénk meg inkább holnap? Hosszú volt a nap és addig inkább megálmodnám. Odakint dörrent egy nagyot.  - Remek.... Még esni  is fog... Viharos éjszakának nézhetünk elébe. Próbáljon meg aludni. Jó éjt szöszi. Becsuktam magam mögött az ajtót, az én szobám az övé mellet van, beleájultam a memóriahabos matracba, azt hittem sose lesz már vége ennek az átkozott napnak.  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime31.08.17 18:58


Drake & Crissy


Fogalmam sincs mi a nyugtalanítóbb, az volt-e amíg egyedül voltam, vagy most a tudat, hogy nem vagyok egyedül és még csak nem is szimpatikus ez a pasas, egyszerűbben fogalmazva, ha választanom kéne, hogy Ő vagy a gyilkos, gondolkodóba esnék... Na jó, ez talán túlzás kissé, vagy mégsem, mindegy is. Kimerítően hosszú éjszaka volt, amiben végigfutott bennem az összes lehetséges menekülési forma, egyszerűen nem zárhatnak be ide, ahonnan aztán ki sem mozdulhatok, komolyan akár egy zárt osztályon, ahol arra várnak mikor vallom be végre, hogy elment az eszem, ami azt illeti nem is állok annyira messze a tébolytól. A vihar elvonult, pirkadni kezdett, majd lassacskán reggel lett. Huhh, már kezdtem azt hinni, hogy soha. Mocorgást még nem hallani vagy erre is külön ki van képezve, valahogy nem szeretnék minden reggel játszani. Igazán még körbe sem néztem  házban, valahogy nem volt még ihletem megismerkedni az új "kényszerotthonommal", de ha kávét akarok, előtte pedig egy gyors zuhanyt, akkor kénytelen leszek először is körülnézni és csak merem remélni, hogy kora reggel nem sokkolnak semmivel sem. Tényleg gyors zuhany után bújtam bele a köntösömbe, mikor tudatosult bennem, hogy ennél némileg több ruhadarabot is hozhattam volna magammal, léptem a mosdó és a tükör elé. Jó reggelt, Crissy! Pillanatokra elkalandozva nyúltam a fogkefém- és fogkrémem után azon gondolkodva vajon mikor lehetek ismét otthon, a mosdó fölé hajoltam, hogy öblítsek, majd amikor hirtelen felemeltem a fejem a tükörben egy alak bukkant fel a hátam mögé. Kis híján a fogkefét is lenyeltem, Jézusom! Először is kisebb halálfélelem futott végig rajtam, ez normális, úgy egyébként?!!
- Neked nincs ruhád?? - Tört ki belőlem, miután már nem akartam megfulladni a köhögéstől. Remek. Ezek szerint egy fürdőszobán is fogunk osztozni. Hát ez, igazán remek! Minden reggel végignézhetem Mr. szolgálok és védek félmeztelen bemutatóját.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime26.09.17 20:20




Crissy & Drake  




 
M

ondtam már, hogy utálom a reggeleket??? Nem??? Akkor most mondom, mocskosul utálom a reggeleket! Az egyetlen dolog ami szar egy napban az a reggel! Van azaz érzés amikor reggel csörög az ébresztőd, de te azt se tudod te ki vagy,nem pedig azt, hogy mi ez a zaj és miért nem hagyja abba... Nyúzottan forgolódok az egyébként nagyon kényelmes ágyamon, eltalálták tényleg, csak épp az agyam nem hagyott aludni az éjjel. Mert miért is hagyott volna? Kaptam egy ügyet, amit nem akartam, egy védelmet amit nem kértem, és egy csipogós nőt akit meg pláne nem! Valaki szívat, komolyan... Most épp a nyálam csorgatva a párnára alhatnák békében otthon, nem pedig egy elég kialvatlan éjszaka után amit ugyan egy nővel töltöttem,de nem egy ágyban, még csak nem is egy szobában. Na még csak az kellett volna, a locsogása, így sem aludtam túl jól... Felültem az ágyra és álmosan, ásítozva nyújtózni kezdtem, kávé, kell egy kávé. Alsóban megindultam kifelé,hiszen mi sem természetesebb, hasamat vakargatva és ásítozva döbbentem rá, hogy nem vagyok egyedül, a francba itta nőszemély is, tényleg, ne én már vissza nem megyek, csukja be a szemét ha zavarja. Foglalta fürdő, pfff remek.... Lebotorkáltam a konyhába akkor legalább főzök kávét,egy normális, pocokméreg erős, kávét. Már lassan kész az isteni nedű, de őfelsége még mindig stoppolja a budit, nekem viszont egyre jobban szorít a hólyagom. Fellopóztam, nem hallottam víz csobogást, tehát ruha van rajta, egy életem egy halálom,én ugyan bemegyek. Nagy levegő és kivágtam az ajtót, oké,tényleg van rajta ruha, szerencsés napom van. A wc-t céloztam meg, hogy könnyítsek magamon. - Nincs. Jelenleg egyáltalán nem érdekel, hogy mi a véleménye, egyébként sem, de most még annyira se, mint máskor. Tényleg kell egy kávé, ennek nem túl sok értelme volt. -  Azért meg ne fulladj, hát hogy magyarázom ki aztán a rendőrségen, hogy nem én voltam? Vontam vigyorogva vállat, majd kifelé menet még az ajtófélfának dőlve muszáj volt kissé csesztetnem még. - Csinálhatnál valami reggelit, végül is te vagy a nő. Gonoszkás vigyorom most sem hagyott cserben. Még a végén jól fogom magam érezni itt.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime03.10.17 14:49


Drake & Crissy


- Ugyan kérlek, felesleges emiatt még csak aggódni is, ugyanis még néhány nap, aztán önként fogok végezni magammal... - még az is humánusabb módszer lenne, mint összezárva lenni ezzel a fickóval, kár is lenne, sőt lehetetlenség is kimagyarázni, hogy nem, áh cseppet sem utálom, ellenkezőleg odáig vagyok érte, bizonyára erről árulkodik a csipetnyi gúny a hangomban. Öt percet is képtelen volnék elképzelni a jelen körülmények között, most pedig a fene se tudja meddig fogunk így maradni, ez szörnyű, rémes és hisztis leszek.
- Persze, még mit neeem?! Mi sem természetesebb... Ciánnal vagy anélkül szereted? - Fordultam utána a mosdó fölül, ezt nem hiszem el, mégis mit képzel, hol vagyunk, a Parisban? Mától pedig a külön bejáratú házvezető nője lettem, főzök, mosok, takarítok rá?? Én ezt már most nem bírom! De azért  éhes vagyok. Dühösen vettem meg az irányt a konyha felé, most tényleg, most komolyan? Fordulna fel! Mindent előkésztetem a reggeli omletthez, annak ellenére, hogy bármi fogalmam is lett volna arról mégis minek hol a helye vagy ehhez hasonlók, de hát mivel sajnálatos módon jó ideig itt fogunk lenni kénytelen leszek megtanulni.
Tányérokat pakoltam a pultra, most legszívesebben jól elcseszném a reggelijét, beleejteném véletlenül a fél konyhát, de mivel magamra is gondolnom kell így csak csínyén a fűszerezéssel, lassan a kávé is megvan, legalább valami elviselhető is legyen már a mai napban. Mindeközben őszintén remélem, hogy az eddiginél már csak több ruhadarabban toppanhat be, ne rontsuk már el az étvágyamat. Így is elég igazságtalan már ez a helyzet.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime03.11.17 18:40




Crissy & Drake  




 
N

em lesz könnyű így nekünk együtt, hogy valamiért, értsd jól, nem tudjuk elviselni egymás társaságát. Egy csipet reggeli gúnnyal kérném a kávét darling... Nem a legelőnyösebb női tulajdonság a csípős beszéd, alaposan felmetszették a nyelvét a kis hölgynek. De majd valahogy túléljük egymást, remélhetőleg.
- Nincs akkora szerencsém. Mormogtam magam elé, miközben könnyítettem magamon a wc felett, a falnak támaszkodva. Elég rossz éjszakám volt, és még ő is totálisan kedves ma, pont mint tegnap, ha továbbra is folyton hisztizni fog lekötözöm és beragasztom a száját. - A fűszerezést rád bízom.  Legyintettem és szemeimet törölgetve botorkáltam le a konyhába, felraktam a kávét, lassan lefő, isteni az illata, ez már magától is elvan, fájdalmasan néztem az emeletere, nekem most fel kell mennem felöltözni? Komolyan meg kell másznom ezt még ma? Most? Feltápászkodtam a bárszékről, Nyújtóztam egy nagyot, hogy kiroppanjanak az elnyűtt ízületeim, majd hasamat vakargatva megindultam az emelet felé, nem szeretem a kávé előtti tornát... Még nem volt időm kicsomagolni, a madame biztonsága volt tegnap az első. Feldobom az ágyra a régi sporttáskám, széthúzom a cipzárt és valami kényelmeset keresek, mondjuk egy farmert és pólót, hogy még könnyen fel tudjam venni a fegyvertartót is, elővigyázatosnak kell lennem, és persze mindig felkészültnek a támadások ellen. Bár tegnap költöztünk, és elég gyatra a tanúvédelmi program, valaki úgy is köpni fog, de reméljük azért ma még nem, túl korai lenne. Legalább is ebben reménykedem, még nem tudhatta meg egy tégla sem, mondjuk jobban örültem volna, ha engem állítanak a rendőrségi téglák kinyomozására az az idióta Bruno helyett, de valamiért úgy érezték én alkalmasabb vagyok erre, de hogy miért?
Magamra kaptam a ruhám, bedobtam a táskám a sarokba és lecaptattam a lépcsőn némi kávé és talán nem megmérgezett reggeli reményében. - Úgy nem zavar, hogy már főztem kávét? Mutattam felvont szemöldökkel a tele kancsóra. Inkább az álmosságra fognám, bár a hajszínéből kiindulva bármi megeshet...





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime06.11.17 11:51


Drake & Crissy


Tényleg, basszus, totál nem figyeltem mit csinál, kivéve, amikor félpucéran otthon érzi magát, de h! a már itt tartunk őszintén szólva nem sok kedvem van túlságosan beilleszkedni ide, vagyis remélem, hogy annyira soká nem maradunk itt, mert komolyan felkötöm magam, ha vele kell élnwm, először is, mert ez kicsit sem fair, másodszor, mert írtó bosszantó egy személyisége van, harmadszor meg mert ezt nem tehetik meg, ugye? Nem tehetik meg?! Áh, ezzel a kérdéssel talán várok még egy kicsit.
- Ó basszus, egyáltalán nem figyeltem rád... - Talán, hangsúlyozom talán, nem ártana valamiképp javítanunk ezen a felemelő korai ismeretségen tekintve, hogy elég nagy szarban vagyunk, már akkor is, ha csak azt nézzük, hogy egy fedél alatt kell lennünk a másikkal, de annyira még nem szenvedek, hogy ezt a dolgot ténylegesen komolyan vegyem és fel is hozzam. De ha már a kávénál tartok, töltöttem is magamnak, színültig a bögrét, valami azt súgja szükségem lesz rá. - Gondolom a feleséged odáig lehet, hogy egy idegen nőt kell pesztrálnod. - Hogy miért is kérdeztem rá erre, voltaképp nincs semmi jelentősége, hmm, akkor csak úgy kicsúszott, már mindegy. Ami azt illeti én is odáig vagyok a gondolattól, hogy mostantól ki sem mozdulhatok nélküle, sehova, egy tapodtat sem, egyenesen repesek, máris, hurrá... Az étvágyam is elment.
- És, ha soha nem lesz meg? Na nem, ez még viccnek is rossz, felejtsd is el, hogy megkérdeztem. - Azért nem bánnám, ha válaszolna, csak a gondolattól is borsózik a hátam, hogy akár el is tűnhet egy időre, jó hosszú időre, mert megtörténhet, volt már rá példa, bármilyen hihetetlen, de még én is olvasok újságot.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime19.11.17 23:23




Crissy & Drake  




 
V

eszek egy mély levegőt és próbálok úgy tenni, mintha ez a nő nem lenne itt, és én most nem épp életem legszarabb melójával néznék szemben, inkább töltöttem egy csésze kávét, letettem a pultra a laptopomat, felnyitottam és kicsit böngésztem a rendőrségi feljegyzésekben,kutattam, mi is történt tegnap, kit vittek be, miért. Igyekeztem összefüggéseket keresni és visszafejteni a szálakat addig, hogy ki is lehet a tégla aki lebuktathat minket, mert akkor nem egy két ember jelenik meg a ház előtt, hogy ejnye ejnye, hanem mondjuk ha szerencsénk van húsz állig felfegyverzett maffia tag, ha nincs akkor úgy ötven, akik elvarrják a szálakat és simán tovább állnak új személyazonossággal, esetleg némi plasztikázás fű alatt, hogy ne lehessen egyértelműen felismerni őket és akkor mehet tovább a buli. És ezt úgy érzem egyikünk sem szeretné tiszta szívből, akármennyire is kétes a viszonyunk, mármint kétes, hogy nem fojtsuk bele  egymást egy kanál vízbe, de valamiért remélem, hogy idővel visszavesz a gőgjéből és tudunk együtt dolgozni, ha már össze vagyunk ide zárva kitudja meddig. Még, hogy feleség, cöh, kikérem magamnak, azt a nőt veszem el legközelebb akit annak érdemesre tartok, a szép mosoly nem elég indok, veszélyes a munkám és nem kezdek egy amatőrrel aki nem tudná megvédeni magát ha megtámadná az utcán egy rabló, nem tudok  mindig ott lenni, hogy fogjam a kacsóját. Inkább csak nemtörődömül felhúztam a szemöldököm, és a képernyőt bámulva szürcsölgettem tovább a kávém.
- Én vagyok a legjobb, ezt nem dicsekvésnek szánom, bár tudom, hogy nem fogod elhinni, de addig jó neked még én vigyázok rád. Nem vagyok a legkedvesebb ember, de legalább mellettem életben maradhatsz, addig még el nem kapják a pasast. El fogják kapni, ne idegeskedj te csak ilyeneken. Elég ha én teszem ezt, segíteni úgy sem tudna már nekem, hisz nem tudhatja ki a tégla aki köphet,
ki lefizethető vagy megtörhető. Innen mondjuk annyira nekem sincs könnyű helyzetem, de valahogy nem akarom az életem másra bízni, főleg olyanra nem akiben nem bízok.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime21.11.17 11:52


Drake & Crissy


- Ha már te vagy a legjobb, akkor mégis csak van miért aggódni, gondolom nem véletlen egybeesés, hogy éppen erre az ügyre állítottak. - Eszem ágában sincs ezzel a férfiúi büszkeségét piszkálgatni, sőt igyekszem majd egyáltalán nem piszkálgatni, de maximális sikert nem ígérhetek. Bizonyára ezt a fajta élethelyzetet is meglehet szokni, ha már itt tartunk nem is igen van más választásom, csak még arról nincs fogalmam hogyan is fogom csinálni. De ácsi, a mielőbb épp próbált kedves lenni?? Ez most komoly?
- Szóval volt már hasonló ügyed... - Megint csak nem szurkálódásból és nm is azért, mert makacsul kiakarom kezdeni vagy mert direkt bosszantani akarom, hanem mert érdekel, mert nagyon nem akarom itt hagyni a fogam és ezért idővel kész leszek bizonyos kompromisszumokra, most még nem, mert egyszerűen nonszensz ez az egész, hogy miért pont velem van mindez, velem, egy szürke kisegérrel a minden napokból. Hát, legalább úgy fest egy ideig tényleg biztonságban vagyok, és ezt nem azért mondom, mert meggyőzött, hanem inkább mert annyira biztos magában és abban, hogy ő a legjobb, ez nekem csak jó, azt hiszem. Elégedetten kortyoltam bele a reggeli kávémba, hmm mégis mi a fenéhez fogok itt kezdeni magammal? Semmi kedvem sincs túlságosan berendezkedni, őszintén azt remélem, hogy addig nem fog ez tartani és kisebb csoda történik vagy valami, akármi és minden visszakerül a régibe, én pedig végre elfelejthetem azt is, hogy a része voltam ennek a rosszul sikerült rémálomnak. Nos akkor, reggeli utáni teendők... Talán végre kicsomagolhatok pár holmit, mondjuk például az alsóneműimet Amerika kapitány nélkül is, legalábbis, ha szeretné, hogy legyen rajtam, valahogy semmi kedvem bőröndből öltözködni minden nap, de azért nem is fogom fényképekkel telerakni a nappalit, nem kell, hogy otthonos legyen a hely, bőven elég, ha elviselhető.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime25.03.18 20:18




Crissy & Drake  




 
V

alahogy még mindig nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez jó nekem, hogy túl egyszerű lenne az élet ezzel a szőke barbival és az ő csipkés kis fehérneműivel, ha eddig nem lettem alkoholista mellette az leszek ez egészen biztos, nem tudom ki a frász viselte el eddig őt és a csipkelődő megjegyzéseit, de valahogy kezdem kapiskálni miért is nincs még gyűrű az ujján, én is inkább fejvesztve menekülnék pedig nagy türelmem van a hülyékhez. Kortyolgatom a kávém miközben az újságot futom át, környékbeli történéseket bújom, hátha kitűnik valami, de többnyire csak a választások és a szavazz rám és hozok neked szivárványpónit cikkekkel van tele a napilap, úgy fest egy elég csendes kis kertvárosi környéket sikerült kifognunk.
- Épp azért vagyok én itt, mert engem találtak erre a legtapasztaltabbnak és a legalkalmasabbnak, az ilyesmit nem bízzák gyenge kis kezdőkre. Vagy egyszerűen csak szeret a főnököm szívatni, ez rejtély marad... - Ne reggelizzen be túlságosan, hamarosan itt a fodrász és a sminkes, valamint egy csomó ruhát hoznak magának, fényképeket kell készíteniük rólunk, egy átlagos, boldog párnak kell tűnnünk a külvilág felé, ehhez elengedhetetlen a családi fotók. A hátam közepére se kívántam ezt az egészet, főleg nem a műmosolyos úgy szeretlek részét, komolyan nem küldhettek volna egy nőt? Valahogy jobban el tudom képzelni a fonogatják egymás haját, mint engem szerető férj ként. Az emailjaimat is átfutottam a telefonomon, szemét, szemét és még több szemét, minek nekem szemránckrém? Szerintem rossz célcsoportot céloztak meg ezzel a reklám spammal. - Igazán finom volt a reggeli drágám, köszönöm... Bah nem fog ez nekem menni, nem egy kedves embere vagyok én, hogy mit képzeltek ezek.... Morgolódtam felfelé menet a lépcsőn. Most komolyan úgy nézek én ki, mint egy szerető plüssmackó? Vagy inkább úgy, mint aki szemmel törné el a gerincedet ha bosszantod... Én az utóbbira szavaznék, tuti többre mennénk vele, mint egy szivárványpónival...





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime08.05.18 16:48


Drake & Crissy


- Most csak ugrat, ugye? Nem, neem, ahhoz humorérzék is kellene. - Grimaszoltam egyet, nane, már csak ez hiányzott, inkább az a szadista állat, komolyan, nem lehetne, engem miért nem kérdezett meg senki sem? Én nem akarom ezt, és hisztis vagyok, és még reggel tíz sincs, plusz méh össze is kell kaparnom magam, nagy alakítás lesz. Hamarabb fogunk úgy festeni, mint két ember, kik a kínok kínját élik át éppen egymás mellett, mintsem egy pár, pff, hosszú napunk lesz. Tényleg szükség van erre? Végül is ez nem egy átjáró ház lesz, én pedig igazán jól megleszek boldog és színlelt családi fotók nélkül is a nappaliban, de komolyan.
Hogy? Ennek meg mi baja? Most az egyszer eskü semmit sem tettem a reggelijébe, még csak a kávéjába sem köptem bele, mégis összevissza beszél... Ja, hogy ja, próbálgatja a szerepét, világos, hát ööö... Khm...
- [color#DEB887=]Hála az égnek, már kezdett megijeszteni. [/color]- Fújtam ki a levegőt halkan, de nem bírtam megállni kuncogás nélkül.  Azt nem tudhatom, hogy milyen ember is valójában, de hogy velem eddig nem volt kimondottan "kedves" ahhoz nem fér kétség. - Vagyis izzé... Örülök, hogy ízlett, szívem. - Vagy mi. Na tessék, ez rémes. Gyorsan elpakoltam a pultról, elmostam azt a pár dolgot, ami volt, majd siettem is fel elkészülni, mire a komplett cirkusz megérkezik, nem is lesz feltűnő, igaz? Nem hát. De a parancs, az parancs, néhány hét és vigyázz-ban is állok, na az kivan zárva. Mivel kerüljük a feltűnést, így szép nyugodtan helyet foglaltam a kanapén, újságot lapozgatva,azon töprengve mivel érdemeltem ezt ki, de már nem jutottam a gondolataim végére, ugyanis csengettek. Halál nyugodtan elszóltam az emeletre, ugyanis kétlem, hogy értékelné, ha én nyitnék ajtót. - Drágám, csengettek, kinyitnád? - Aztán reménykedjünk benne, hogy az lesz, akiket várunk, nem pedig egy kíváncsi szomszéd, vagy rosszabb. Nos, az utóbbi kettőt rá bízom, elsősorban azért, mert neki van fegyvere, másodszor pedig biztosan tudja hogyan szerelje le szavakkal is a kíváncsi idős néniket, akik majd sütivel meg lasagne-val állítanak be. Már alig várom.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime23.06.18 11:23




Crissy & Drake  




 
N

a, ez még aránylag könnyen is ment, csak eleinte fogta fel nehezen, hogy mi is a mostani új helyzet, és jobban jár ha alkamazkodik, remélem tényleg megértette, és nem fog neki állni itt kötözködni, meg hisztizni és nyavajodni, az ő kicsi kis rózsaszín világát próbáom épp megmenteni, mondjuk nem önként, szóval semmi kedvem nem lenne a jeleneteigez, a drámáihoz mert épp letört a körme, vagy wct kell pucolni, ez itt nem a Hilton, de ha sokat kaffog tuti beragasztom a száját, összekötözöm a kezét, kiültetem a kukára a nyakábanegy táblával, hogy ingyen asszony elvihető, hisztikkel és oroblémákkal együtt, még ajándék ruhatár is jár mellé, meg képek is ha egyszer végreideérnek ezek az idi..., kedves dolgos emberek is.
Épp a holmimat csomagoltam ki az emeleten és azon járt az eszem mivel érdemeltem én ki ezt a nőt, és mit fogok vele kezdeni hónapokig, ne adj Isten évekig, meg fogok kergülni itt, rosszabb lesz, mint az akadémia, mondjuk az se volt semmi kalandtúra, de ez a mostani úgy érzem űberelni fogja, legalább is ordítozás és gúny terén egészen biztos, mondjuk most is hajnalban kell kellnem, és engedély nélkül nem kapok eltávot, szóval ja, egy az egyben olyan, mint az akadémia... Amikor végre csengetni kezdenek, gyorsan félrehúztam a függönyt és kilestem az ablakon, de épp csak egy kis részen sose tudni mikor ki akar minket meglátogatni, új környék, új emberek, vuhu... De szerencsére csak a brigád akiket vártunk.
- Megyek már szívem. Dörmögtem lefele menet a lépcsőn. - Majd csak már ideértetek, eltvédet a GPS vagy mégis hol a francban voltatok eddig?
A sminkescsaj válla felett látom a szembeszomszéd nénit ki az ajságjával a kezében kémleli kik is jöttek az új szomszédokhoz. - Vagy mi gyertek be drága barátiam, ezer éve nem láttalak titeket, kellemes volt az út?
Öleltem meg gyorsan őket, és tessékeltem be a házba. - Jó napot, szép napunk van, nemde?
Integettem át vigyorogva a térfigyelő kamerának aki még minsig az újságját gyürögetve hallgatózott.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime11.10.18 12:15


Drake & Crissy


Édes istenem, ez kész kabaré, ennyire rossz ember csak nem lehettem előző életemben, hogy most ilyesfajta büntetést érdemeljek és a legrosszabb az egészben, hogy még közelről sem látszik a vége, én pedig már most a hajamat tudnám tépni. Eddig sem volt senki igazán az életemben é azt hiszem egy jó ideig ezután sem lesz a nyomozón kívül, mint valami balul elsült komédiában. Mivel, hogy nem igazán mutatkozhatok, jobban mondván ki se tehetem a lábam a házból, Így nem zavartattam magam, kényelmesen megvártam, amíg ajtót, ahogy azt egy jól nevelt férj tenné, had gyakoroljon a drága. Ezután mintha a TLC egyik forgatására csöppentem volna, ugyanakkor egy csöppnyi vigaszt nyújtott, hogy nem csak én érzem magam totál idiótán. Miután át estünk a nagy átalakuláson, na akkor kezdődött a rémálom, amikor boldog párként kellett volna tetszelegnünk, de ugyanolyan szörnyű volt vagy az ötvenedik próbálkozás után is. Néha legszívesebben oldalba vágtam volna, hogy ne fintorogj már, mert nekem lassan már beáll az állkapcsom, ha sokáig kell ezt csinálnom.
- Mond drágám, szoktál néha mosolyogni is? - Intéztem felé egyáltalán nem átgondolt kérdésemet, mire elsődleges válaszként egy bárgyú vigyort kaptam, hát ööö, inkább hagyjuk. - Ismétlem mosolyogni, nem fintorogni, kevésbé gúnyosan, esetleg? Még mindig, nem lett jobb. Na jó mindegy, igazad van, hagyjuk. - Oké, lássuk be, nem megy ez nekünk, magam se értem honnan a hirtelen elgondolás, hogy ez jó ötlet, de végül kedvet kaptam egy kis improvizáláshoz,ezért tuti nem én leszek a kedvenc védence, de ragyogó mosollyal az arcomon bújtam közelebb hozzá, majd két mutatóujjammal mosolyra húztam ajkait, ez egyszer még fájni fog... - És most együtt "csíííz”! - Ójaj...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime27.10.18 20:21




Crissy & Drake  




 
M

ég mielőtt ajtós nyitottam volna a brigádnak azért nem bírtam ki, hogy még egy utolsót ne mondjak oda a kis szöszinek, azután már úgy is vége a szép életnek ha kamerák kereszt tüzében  leszünk egész nap.
- Ne panaszkodj, így legalább van hova felvenned azokat a csini kis sejem és csipke bugyikat. Vigyorogva és önelégülten nyitottam ajtót. - Gyertek csak, be varázsoljatok asszonyt belőle.
Intettem őket a házunk belsejébe, házunk, milyen értelmetlen és furcsa szó, de egyelőre barátkoznom kell az ilyen gondolatokkal, még akkor is ha borsódzik tőle a hátam teljes mértékben. Nem az én világom ez, feleség, ház, közös élet... A drogdílerek, kurvák, lőfegyverek és heroin világához szoktam, nem a rózsaszín tipikus amerikai álomhoz. Valahogy csak meg fogok bírkózni vele, hisz profi vagyok. Kinyitottam a nekem szánt bőröndöt, és teljesen elsápadtam. - Ingek? Öltöny? Nyakkendő? Fel akartok kötni vagy mi?
Én ezeket nem hordom nyilvánosan. Még a saját ruhatáramtól is megfosztottak, vége a melegítős és pólós időszaknak, az emberek szemében egy munkába járó férj, vagyok, bankár, vagy titkár, nem pedig a James Bond féle titkosügynök. Sóhajtva csuktam össze a bőröndöt, és indultam mag az emelti szobámba, egy kid kerti őszi, levéldobálós cukisággal kezdünk, szőval fekete farmer és valami mély vörös pulóver, azt hiszem ezt az utasítást kaptam az öltöztető csajtól. De mi az a mélyvörös? És miben különbözik a világos vöröstől? Van olyan egyáltalán? Ezt a világot mindig is igyekeztem elkerülni, erre most büntetésként én is bele lettem kotyvasztva a mélyvörössel vagy mi a jó éggel együtt. Már fáj az arcom a tettetett boldogságtól, viszketek ettől a rohadt mit tudom én milyen piros pulóvertől, üldöznek a rovarok és olvad a smink az én pofámról, amit nem értek miért kellett kikenni. - Nem folytathatnánk ezt bent?
Ahol végre megszabadulhatok ettől a kötött sz@rtól. Lesz nekünk még elég kinti jelenetünk, most inkább csináljunk pár bent pózosat, vagy belköltözőset, mit bánom én csak menjünk már be mielőtt ideér az a méh aki piros virágnak néz.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime08.11.18 10:34


Drake & Crissy


Még véletlenül se higgye azt senki, hogy jók szórakozok, na jó, egy kicsit azért mégis vicces. - Ezt a pulcsit megtartjuk. - Igyekeztem minél leplezettebben nevetni, több-kevesebb sikerrel, inkább kevesebbel, mint többel, ja és kimaradt az a rész, hogy légysziii, had legyen már valami örömöm ebben az egészben, mert ez maga lesz a pokol, mint valami alacsony költségvetésű gyenge horror show-ban, már csak az éjszakánként recgő padló, nyikorgó ajtó meg az önmaguktól Walking Dead-et alakító berendezés hiányzik, voltaképp az lenne az igazán horror, merthogy amint ezek közül bármelyiket is tapasztalni vélem onnantól fogva együtt alszunk, az hétszentség.
Most komolyan bele kell abba gondolnom, hogy nekünk ezt kell játszanunk nap, mint nap, mégis mi az ördögöt fogunk csinálni, popcorn-t enni és hokimeccset nézni a kanapén, egyáltalán  szereti a hokit, vagy bármit? Szokott bármiféle normálisnak mondható és emberi tevékenységet folytatni, Mr. mindig mogorva? - Szereted a hokit? - Hupsz, ezt tényleg megkérdeztem. De amíg mi itt Mr és Mrs. Smith családi fotózást tartunk, valaki az üggyel is foglalkozik? Úgy értem, ez nyilvánvalóan egy sorozatelkövető, nem hinném, hogy olyan sokat kellene várni lábat lógatva a következő esetig, ha egyáltalán lesznek még túlélők, akik vallomást tehetnének, végül is, mindenkit csak nem dughatnak be egy nyomozó mellé a lila akácközbe omlettet sütni, Blsckhawks vagy Lakers meccset nézni.
Emellett kicsit ijesztő is ez az egész, még a történtek mellett is pluszban, ez volna a nagy amerikai álom? Nem, nem, ez inkább az American horror story-ra hajaz, vagy nem is tudom, Az utolsó ház balra? Jobban is állhatnék a helyzethez, igaz? Nézzék el nekem, hogy most még nem megy. Sokan szeretnének új életet kezdeni, de valahogy kétlem, hogy erre gondolnának, és én szerettem a régi életemet, és nem is vagyok kész róla lemondani, Szóval, mi lenne, ha mindenki azt csinálná, amiben jó is?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime01.02.19 14:38




Crissy & Drake  




 
S

zeretném azt hinni, hogy még alszom és ez az egész nap csak egy nyamvadt rémálom, óvatosan megcsípem magam, és fáj, egy halk káromkodás, mert persze mégsem csak egy álom, bármennyire is szeretném azt hinni, hogy az egész nem valóságos, és épp nem adnak össze egy nővel akit nem, hogy nem ismerek, nagyon ki se tudom állni, és nem azért költöztem vele össze mert hú, de dúl a lámúr, hanem mert valaki valahol nagyon ki akarta cseszni velem odefent, a nagyhatalmú kormányszervek között. De ideje hozzászoknom az újonnan kialakult kis helyzetünkhöz, amit egyikünk sem nagyon akar, de hát nem kérdeztek meg minket, hogy akarjuk-e, ez egy túl hosszú és fájdalmas házasság lesz, két ember között, akik kilakoltatnák a másikat. Persze a papír és a képek hamisak, de attól még ezt mások nem tudják, azt hiszik most jöttünk nászútról és a vad romantika korszakát éljük, és azt várják, hogy attól zengjen a ház, nem pedig attól, hogy mikor mész már el?! És nem a jó értelemben, hanem a kidobom a cuccaid a bőründöddel és a csipkebugyijaiddal együtt az ablakon típusú veszekedés forma egy durva változata. Remélem hamar elkapják azt a sorozatgyilkost, vagy én kedzdek itt gyilkolásba, mondjuk velem gyorsabban megtalálnák, és épp ezért nem értem miért is nem én vagyok az ügyön a helyett a bamba Richard helyett, de ezen most teljesen feleslegesen kattogok és bosszankodom, tenni ellene nem tudok, így nem maradt más választásom, mint a szöszi seggét óvni a golyóktól, bár mondjuk pont olyan kerek, mint egy céltábla, már csak festeni kellene rá köröket. Na jó elég a gonoszkodásból, térjünk vissza a realitásba, miszerint épp boldog párocskát alkotunk, nem tudom mennyi fénykép kell nekik, de a hozott ruhákból ítélve több, mint amit szeretnék, mondjuk én személy szerint egyet sem szeretnék. Nem vagyok az az ölelgetős macis típus.
- Hoki? Zökkentett ki a gondolat menetemből.
- Végül is, miért ne? Mondjuk rá, hogy szeretem.
Nem gondolod, hogy együtt fogunk tvt nézni? Nem kérek az Izaurából....





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime05.02.19 15:11


Drake & Crissy


Légből kapott ötletként jött a hoki, de mivel csak egy Tv van a nappaliban, ki kéne találni valamit, mivel láthatóan erősebb, mint én, így a harc a távkapcsolóért megbukott, egyáltalán mi a jó francot fogunk kezdeni magunkkal minden egyes nap? Mivel ki nem tehetem a lábam, ha mákom van, vagy épp karácsony, akkor is csak vele, hát ez nagyszerű. Nagyon nem fog nekünk menni ez a szerepjáték, valahogy ez nem nekünk való, ahhoz túlságosan kiül az arcunkra a véleményünk, és valahogy kicsit se akar velünk együttműködni. Bár nem vagyok nagy sportszakértő, és persze ez nem azt jelentené, hogy ezután együtt fogunk sörözni a kanapén, de azért van róla némi fogalmam, szóval nem csak annyi, hogy két csapat gyenge elméjű kerget egy korongot a jégen, szóval ebből akár egy kín keserves napon kiindulhatnánk, ami nagyon hamar be fog következni.
Komolyan, ki fogja ezt bevenni? Plusz minek ez a felhajtás, hálaadásnapi vacsit is fogunk tartani, hogy mindenki a mi közös képeinket fogja nézegetni egy pohár itallal a kezében a nappaliban sétálgatva? Nane! Ez valami rossz Költői kérdés volt. Szinte már hallom megszólalni a szarkazmusát. Nem csak, hogy rémesen és ijesztően természetellenes ez az egész, de szörnyen siralmas is, hogy is történhetett velem ilyen egyáltalán... Ez annyira nem rám vall, vagy igen? Mindegy. Belebújtam a "pólómba", hmm más körülmények között még el is tudnám képzelni, hogy hordok ilyet, Sebaj, megtarthatjuk? Majd ezt veszem fel a kedd esti pókerpartikra. Erősen bízom benne, hogy nem egyedül én érzem magam ennyire hülyén, már azon túl, hogy állandóan morog, Komolyan nagyon idegesítő. Mintha nekem nem lenne elég bajom már így is. Mert Ő nem akar itt lenni, édes istenem, mert én aztán kurvára igen. Más esetben valószínűleg az életben nem találkoztunk volna, ami nem is lett volna annyira kár, mit mondjak még?


KATT

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Drake Combton
Drake Combton



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime31.03.19 9:50




Crissy & Drake  




 
N

em hiszem, hogy komolyabban a tévézési szokásaimról akart volna beszélgetni, nem nem vagyok őrült fanatikus aki hajnali háromkor üvölt a tévé előtt, hogy hogy lehetett ilyen béna, maximum akkor ha nem tudok aludni a hölgyike horkolásától, rossz és túl éber alvó vagyok. Kevés időm szokott lenni sportot nézni a tévében. vagy akár bármit is nézni a tévében. Bár úgy nézem most lesz elég időm bepótolni mindent, úgyse nagyon mehetünk bárhova is, és nem mi leszünk egymás legjobb barátjai az már tuti, szóval marad a tv és az internet. Vajon régen, hogy ütötték el az időt? Na jó, tudom, de egyik sem jöhet szóba. Elvből drog ellenes vagyok, a szex pedig egy olyan tényező ami kizárja magát ebben a helyzetben, ebben biztos vagyok, előbb szoknék rá a pornóra. Bár okoz nekem Ő elég fejfájást a nélkül is, hogy szexelni akarjak. Már így is túl bonyolult az élet vele, hát még ha romantikus is lenne a viszonyunk, beleborzongok, a nem jó értelemben, a hideg ráz ki még a gondolatra is.
Szeretném végre befejezni ezt az egészet és végignyúlni a kanapén ha már a tévénél tartottunk.
- Rendeljünk ma kaját? Az őszintét megvallva lusta vagyok főzni, őt meg kétlem, hogy tudna pirítóson túli bonyolultságot az asztalra varázsolni. Ó értem, még képet, szemem forgatom, elég lesz már, lekopik a bőröm a sok vakutól, nem vagyok vámpír látszom a képeken, nem kell ennyiszer tesztelni.
- Micsoda pólója van. Igazán jól áll önnek.
Bújtatott kacagás a hangomban, még, hogy szeretem a pasim, szeretne kidobni az ablakon.
- Na adjatok nekem is valami borzalmat, pózoljunk, aztán húzzatok haza, és majd küldjétek a képeket ahogy megbeszéltük. Pózol, mosolyog, hülye fejet vág, pusztul a röhögéstől, oké elég lesz, fáj az arcom a sok kamutól.
- Ennék egy kis kubait, véleménye? Vagy mást enne? Néztem kérdőn az asszonyra, sose fogom megszokni, de túl éhes vagyok már.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Crystal Haynes
Crystal Haynes



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime02.04.19 16:31


Drake & Crissy


- Kubait? Oké, végül is a Thai kaján kívül bármilyen jó lesz. - Ez kezd ijesztő lenni, már most. Fogalmam sincs mi lenne a jó stratégia, mármint visszatérhetek még valaha a normális életemhez, vagy ezentúl úgy kell élnem, mint egy idegennek, aki a bőrömbe bújt, ezzel a pasassal, na nem, ez volna mindkettőnk rémálma. Nem vagyok rendőr, de a gyilkos elmékből simán doktorálhatnék, és hogy van hogy sorozatgyilkos évekig, kár évtizedekig is kivár, annyi időm pedig nekem nincs, nem akarok hetven éves koromig így élni, szóval kapkodhatnák magukat. És különben is, ha senki sem fog ide jönni, úgy értem kétlem, hogy kedd esti póker esteket vagy hétvégi grill partykat csapnánk közösen a szomszédsággal, akkor minek a fényképek meg ez az egész, így is lefog esni nekik, hogy furák vagyunk, kár a gőzért.
Mára ennyi. Hála az égnek, kivételesen örültem neki, hogy elege van már, és inkább hazaküldött mindenkit, leültem, hátradőltem a kanapén és csak ekkor esett le, hogy milyen csend lett. - És most mit csináljunk? - Ezt voltaképp nem csak a jelenlegi szituációra értettem, és igazából választ se várnék rá, mert tuti valami cinikus dumával állna elő, már szinte hallom előre... Csodás hetek, hónapok várnak ránk. Csupa móka lesz.
- Lerendelted a kaját? - A filmekben ez valahogy sokkal izgibbnek tűnt, én meg még fel se fogtam az egészet, azt hiszem, csakis arra tudok gondolni, hogy nem akarok itt lenni, nem akarom megszokni, és ezt a férfit se akarom, egyik verzióját se. Ennek a fazonnak elképzelése sincs mit művelt velem, lehet hogy még olcsón megúsztam, viszonylag néhány könnyebb sérüléssel, de ez annál sokkal rosszabb és azt hiszem ebben egyetértünk. Közben csengettek, remek megjött a kaja. Én nem mozdultam a kanapéról, gondolom úgy sem tartaná jó ötletnek, ha én nyitnék ajtót, akkor menjen csak Ő, bár én eddig azt gondoltam, hogy azért pateroltak ki a saját lakásomból egy tök idegen környezetbe, hogy senki se szerezzen tudomást a hol létünkről, erre kaját rendelünk.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ideges vagy?? - Drake & Crissy Ideges vagy?? - Drake & Crissy I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ideges vagy?? - Drake & Crissy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» "-Nem kötözködik! Meg vagy nyalva, akkor meg vagy nyalva." :)
» Drake&Fay - Would you...?
» Drake B. Fuller
» Drake Brown - kész
» Ez vagy az?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Védett lak-