welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Remember me? - Minea & Dom Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom Voting_barRemember me? - Minea & Dom Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Remember me? - Minea & Dom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime20.06.19 19:54




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

Reszkess Vegas, a szívtipró visszatért…

Nemrég ért véget a legújabb filmem kampánykörútja, ahonnan egyből Cannesba rohantam, hogy túlessek a kritikusoknak szánt vetítésen és az azt követő médiacirkuszon, megállás nélkül, szemernyi pihenés nélkül. Úgy látszik a média kegyetlen világa még azokra sincs tekintettel, akiket néhány héttel ezelőtt megsebesített egy őrült rajongó. Épp ellenkezőleg. Ez volt a firkászok egyik kedvenc témája, fej-fej mellett azzal, hogy vajon összejöttünk-e a filmbéli partnernőmmel, Lily Jamesel. Nem mondom, hálás lehetek Hollywoodnak, amiért annak idején felkarolt, jobbnál-jobb szerepekhez juttatott, híressé és gazdaggá tett, ráadásul időről-időre még az ágyamat is megtöltötte gyönyörű hölgyekkel, néha viszont mégis azt érzem, jó lenne egy kicsit elszabadulni és hétköznapibb életet élni. Annál is inkább, mivel még mindig van egy függőben lévő ügyem Kimberlyvel és Ethan gyilkosával.

A sors végül úgy döntött, ha nem is teljes mértékben, de megkönnyíti egy kicsit a dolgomat és amolyan szívesség képpen ismét Vegasba vezette az utam. Természetesen ezúttal is egy forgatás szólított ide, de ajándék lónak, mint tudjuk, nem szabad nézni a fogát, az a lényeg, hogy ismét itt vagyok és felvehetem a fonalat épp ott, ahol nemrégiben eleresztettem.

Pár héttel ezelőtt, amikor az a barom csak úgy a semmiből előttem termett a motorjával és belém eresztett egy golyót, hírtelen lepergett előttem az egész életem. Azt hittem akkor és ott hírtelen véget ér minden, nekem pedig a legjobban a kudarcom fájt, hogy halálom előtt nem fizethettem meg a barátom gyilkosának. Furcsa nem igaz? Azt hinné mindenki, hogy a karrieremet gyászoltam volna leginkább vagy a gazdagságom, esetleg a családom, én mégsem így tettem. A barátaimra gondoltam, Kimre, Dylanre és Ethanre, és a megszegett ígéretemre. Talán épp emiatt sikerült végül életben maradnom, hogy befejezhessem, amit elkezdtem.

Amikor kórházba szállítottak, egy nap Minea nővérnek öltözve belopózott hozzám. Azt hitte alszom, ezért beljebb merészkedett a szobámba és a kartonomat kezdte tanulmányozni. Egy darabig csendben figyeltem, s csak aztán fedtem fel ébrenlétemet. Úgy tettem, mintha mindennapos dologról lett volna szó, viccelődtem azzal, hogy biztos az öreg Leo DiCaprio akart így Oscarhoz jutni, de láttam, hogy ezzel nem sikerül megnyugtatnom a lányt. Épp ellenkezőleg. Világosan látszott rajta a félelem, az aggodalom, és talán a bűntudat…? Úgy tűnt azt hiszi, miatta támadtak meg, legalábbis erre tudtam csak következtetni a viselkedéséből. Hivatalosan ugyanis még mindig nem tudhatom mi a foglalkozása ugyebár. Egy darabig ott maradt velem, aztán arról kezdett hablatyolni, hogy nem lett volna szabad odajönnie, hibázott, hiszen egyszer már elbúcsúztunk egymástól, tudom is én… majd hírtelen lelépett. Azóta szerencsére felgyógyultam, visszatért minden a rendes kerékvágásba, újra elkapott a hollywood-i forgatag, most mégis itt vagyok, a látogatását pedig tökéletes ürügyként használhatom arra, hogy ismét felvegyem vele a kapcsolatot.

Most pedig itt ücsörgök Minea Weiss általam már jól ismert lakása előtt és várom, hogy a nő hazaérkezzen. Legjobb tudomásom szerint épp Kimtől tart hazafele, akivel a barátságuk erősebb, mint valaha. Elismeréssel tartozom Kimynek, a játéka tényleg Oscart érdemelne. Mondjuk nem kis munkájába került meggyőznie Mineát arról, hogy megbocsátott neki, hiszen agyafúrt teremtésről beszélünk, aki folyton gyanakszik, de hát azzal, hogy megmentette az életét és újra beavatja őt mindenféle bizalmas dologba… elaltatta teljesen az összes gyanút. Ügyes kislány. Most pedig rajtam a sor, hogy végezzem a dolgom és elcsavarjam végre teljesen a cicababa fejecskéjét.

A gondolataimból egyszer csak Minea cipőjének kopogása rázott fel, észre sem vettem, ahogy beállt az autójával, vagy ahogy kiszállt. Mire felocsúdtam már ott állt előttem teljes meglepett valójában.
- Ms. Weiss. – biccentettem felé miközben feltápászkodtam a helyemről.
- Úgy gondoltam viszonzom a múltkori kórházi látogatását… - láttam, hogy nem találja a szavakat, és a hírtelen aggodalmat felcsillanni a szemeiben. Ez mind tökéletesen kapóra jön nekem.
- Beszélnünk kell… ne küldj el. – a hangom most már sokkal lágyabbá vált, miközben közelebb léptem hozzá és gyengéden megsimogattam az arcát.
- Kérlek.


Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime21.06.19 22:11





Paranoia. Régebben elmebetegnek hitték a paranoiásokat. Milyen csodás dolog az internet. Sokat nevettem amikor rákerestem pontosan a paranoia szóra. Üldözés, mérgezés, de a legjobban az tetszett, hogy az egyik fajtája az volt, hogy egy híres ember titokban szerelmes a paranoiás tévképzetekkel szenvedőbe, legalábbis azt hiszi. Mégis miért kerestem rá erre a szóra? Leginkább azért, hogy megbizonyosodjak arról, hogy nem vagyok teljesen őrült. Mostanában különös érzésem van, mintha figyelnének. Vagy talán csak a lelkiismeretem üldöz. Mostanában nem is tudok aludni. Rémálmok... Készülőben van valami, de nem tudom, hogy micsoda. Érzem... Közeleg és nem tehetek ellene semmit sem. Ha ez miatt paranoiás lennék, akkor csak tessék, akár már most is rám lehet húzni azt a bizonyos kényszerzubbonyt. Inkább mégse. Sosem állt jól a fehér szín.
Szépen eljátszottam Kim előtt, hogy minden rendben van, de... Elmondanám neki, mégis semmi sem olyan már, mint régen. Persze nem kellett volna megtennem vele egy - két dolgot, mondjuk életben is hagyhattam volna a tesóját. Na, az nem volt túl barátság építő dolog részemről. Megtettem, ezen már ha akarnék sem tudnék változtatni.
- Mégis mit keresel itt? - Nem akartam hinni a saját szememnek. Azt jobban elhinném, hogy egy szellem bukkan fel hirtelen a semmiből, de ez... Megannyi kérdésem lenne hozzá. Mégis tökéletesen tudom, hogy jobban járnánk mindketten, hogy ha most simán tovább tudnék állni. El kellene küldenem, mégsem teszem meg. Miért nem?
- Nem kellene itt lenned! - Idegesen kezdtem keresni táskámban a kulcsokat, hogy minél hamarabb kinyissam a zárat.
- Meglátott valaki? - Még csak egy kis hírverés hiányzik. Túl ismert ahhoz, hogy csak így ide jöjjön. Neki nem kellene valahol a világ másik végén egy olyan filmet forgatnia, amiben meztelenkedhet?
- Van öt perced. - Belépve a lakásba intéztem felé szavaimat. Táskámat ledobtam az előszoba padlójára. Az ajtó ezen oldalán már nem láthatnak minket a kíváncsi szemek. Nem terveztem ennél beljebb invitálni. Minek is? Mit akarhat? Miért pont most?





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime22.06.19 21:23




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

Minea Weiss, te egyszerűen képtelen vagy meglepetést okozni számomra. Épp, ahogy gondoltam, ezúttal is bizalmatlan, rideg és ideges vagy, sőt, mintha csak a pánikot láttam volna átsuhanni néhány pillanatra az arcodon, mikor megláttál… Tudtam, hogy ezúttal sem fogod megkönnyíteni a dolgom, óh dehogy, az cseppet sem vallana rád, helyette megint csak azt az unalmas jégkirálynő énedet veszed elő. Játszadozol, úgy teszel, mintha őrült nagy szívességet tennél nekem azzal, hogy beengedsz és méltóztatsz öt percet áldozni rám a te drága idődből, holott pontosan tudom, hogy nem tudtál kiverni a fejedből, hogy sokat gondolsz rám. Ott bujkálok a lelked legsötétebb bugyraiban, befészkeltem magam a tudatodba és nehezen állsz ellen. Mégis próbálkozol, le akarsz rázni, mert neked úgy sokkal könnyebb volna, visszatérni a régi életebe, mintha mi sem történt volna. De én ezt nem fogom hagyni, épp ellenkezőleg…

Néma csendben figyeltem minden egyes mozdulatát, miközben zsebre dugott kézzel ácsorogtam előtte, majd miután kinyitotta az ajtót követtem be a lakásba.
- Hogy mégis mit keresek itt? – kérdeztem miután becsuktam magam mögött az ajtót – Nos, itt Vegasban jelenleg egy forgatás miatt vagyok néhány hétig, talán néhány hónapig is… - ezzel közelebb léptem hozzá – itt nálad pedig… téged. – az arcom komoly volt, a hangom mégis lágy, megnyugtató, gyengéd.
- Tudom, hogy nem kellene itt lennem, hiszen többször koptattál már le, mint ahány rész lement már a sorozatomból… mégis úgy érzem, hogy beszélnünk kell. És nyugi… nem látott meg senki. Színész vagyok, tudom hogyan kell észrevétlenül közlekedni.

Vettem egy mély lélegzetet, közben pedig egyetlen pillanatra sem szakítottam el a tekintetemet az övétől.
- Tudom, hogy nem vagyok normális, hiszen épp az imént ismertem be, hogy teljesen tisztába vagyok azzal, hányszor küldtél már el a sunyiba… mégis idejöttem. Hidd el sokat tépelődtem rajta, vajon tényleg jó ötlet-e, de egyszerűen nem tudtam kiverni a dolgot a fejemből. Nem tudtalak téged kiverni a fejemből. Pedig megpróbáltalak, hidd el. Legutóbb mikor itt jártam, szándékosan nem kerestelek. Apró gigszer volt a tervemben, hogy valami barom rám lőtt. – idegesen a hajamba túrtam.

- Emlékszem rá, hogy bejöttél hozzám a kórházba. Ne is próbáld tagadni, minden egyes pillanat mélyen az emlékezetembe vésődött. Az, ahogy nővérnek öltözve belopództál, ahogy a kartonomat olvastad, és, ahogy rám néztél… Meg az is, ahogy rútul faképnél hagytál és kimenekültél. Ez valahogy reményt adott… Az, hogy meglátogattál rávilágított, hogy én sem vagyok közömbös számodra Minea. Hát ezért vagyok most itt… mert az a helyzet, hogy nagyon tetszel nekem… és úgy sejtem ez valahol kölcsönös. Szeretnélek jobban megismerni… szeretném, ha adnál nekem egy esélyt és eljönnél velem randizni… - néhány pillanatra elhallgattam, de mivel eddig nem állított még le folytattam.

- Nem tudom megmagyarázni, mi fogott meg benned. Elsőre talán az, hogy te más vagy. Nem adod be könnyen a derekad, hanem kihívást jelentesz. De aztán… ez valahogy mélyült. Szeretek veled beszélgetni, szeretem még azt is, ahogy szívod a vérem. Hogy képes vagy meglepetést okozni… hogy nem játszod meg magad, egyszerűen… elvetted az eszem. Az pedig hatalmas bónusz, hogy láthattalak egy falatnyi csipkében és azóta reménykedem, hogy ez hamarosan megismétlődik… sőt… hogy még az is lekerül… - szemtelenül végig mértem a mondat végén, pimaszul elidőzve egyes területeken.



Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 0:34





Bárkinek veszélyes a közelemben lennie, főleg egy olyan személynek, akinek fogalma sincs arról, hogy mivel foglalkozok. Dominic túl híres, túl nagy feltűnést tudna kelteni. Túl sokan vannak, akik szívesen bosszantanának. Akár azt is el tudom képzelni, hogy a konkurencia elrabolja, hogy aztán váltságdíjat tűzzenek ki rá. Akárhogy is... Nem lesz ennek jó vége. Érzem. Sosem szokott jó vége lenni. Minek is foglalkozok vele? Hiszen alig ismerem. Mégis... Egyetlen egy kósza pillanatra felmerült bennem, hogy bevallok neki pár dolgot, ami meggyőzi arról, hogy jobb, ha nem marad a közelemben. Jobb lesz neki távol tőlem. Mégis valamiféle önzőség arra ösztönöz, hogy hallgassak. Védjem meg a kilétemet, de ezzel Dom életét kockáztassam. Mi van akkor, ha nem is lesz semmi? Ha csak túl paranoid vagyok? Nem kellene mindig a legrosszabb forgatókönyvre gondolnom.
Csendben hallgattam. Szavaitól egyre inkább kezdtem el érezni azt a különös érzést... Dom lesz a vesztem, tudom és mégis szeretném, hogy az legyen. Szerinte más vagyok, szerintem csak Dom akar másnak látni, mint amilyen valójában vagyok. Aztán felmerült bennem valami, talán téves feltevés, de szép lassan ez is kiderül.
- Ha már nem leszek kihívás, akkor már érdekes sem leszek. - Dominic bárkit megkaphatna, sőt egyetlen egy nő sem lenne, aki visszautasítaná, kivéve engem. Randizni akar, de ez sem jó ötlet, de most inkább nem is hozom tudtára, hogy mi sosem fogunk randizni.
Szerinte képes vagyok meglepetést okozni. Ki vagyok én, hogy ellent mondjak neki? Akkor meglepetést fogok számára okozni. Aztán majd eldől, hogy végül kettőnk közül ki is lepődött meg jobban.
- Ha már ideáig eljöttél, akkor gondolom reménykedsz abban, hogy akár most is lekerülhetne. - Léptem hozzá egészen közel. Talán csak túl kellene esnünk rajta és akkor mindenki mehetne a dolgára. Túl könnyű lenne.
- Szóval vetkőzzek le neked, vagy levetkőztetsz? - Akár itt, akár most.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 0:57




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

Néhány kósza pillanatra elmerengtem, vajon mi történne akkor, ha hallgatnék arra a sunyi kis belső hangocskára, ami azt súgja, itt és most szaggassak le róla minden egyes ruhadarabot, aztán a szőnyegre teperve dugjam meg, de úgy Isten igazából. Szinte már láttam is magam előtt, hogy alattam fekszik és vonaglik a gyönyörtől, ettől pedig a nadrágom egyszeriben kezdett egyre szűkebbé és szűkebbé válni. Az a kihívó tekintet, a búgó hang… tudom, hogy mire megy ki a játék. Azt gondolja vagy meghátrálok, vagy túlesünk a dolgon, utána pedig megszabadulhat tőlem, de abból ugyan nem eszik. Hírtelen kaptam el a derekát és rántottam magamhoz még közelebb, majd egyik pillanatról a másikra a falhoz szorítottam, én pedig egész testemmel simultam hozzá.

- El sem tudod képzelni mennyire vágyok arra, hogy itt és most az összes ruhádtól megszabadítsalak – suttogtam a fülébe, majd néhány csókkal kezdtem lefelé haladni a nyakán.
- Megőrjít a gondolat, hogy vajon mi lehet a felsőd alatt… - egyik kezemmel gyengéden végig cirógattam az oldalát, először még csak ruhán keresztül, majd szép lassan az ujjaim bekúsztak az anyag alá, a selymes bőrére.
- Viszont van egy kis gond Édesem… - leheltem immár az ajkaira.
- Nekem nem csak szexre kellesz. Mint mondtam, azt akarom, hogy adj nekem egy esélyt… hogy randizz velem és meglássuk hová vezethet ez az egész.



Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 1:32





Meglepett. Sőt, mi több saját magam is meglepődtem azon, hogy még csak most döbbentem rá, hogy mennyire vágytam a közelségére. Akartam, hogy itt és most a falnak nyomva magáévá tegyen. Bármit tehetne velem, nem hinném, hogy ellen akarnék neki állni, mégis úgy tűnik, hogy most kapom vissza, hogy eddig olyan csúnyán viselkedtem vele.
- Hova vezethet? - Nevetni akartam, de mégsem tettem.
- Pont ide vezetne, csak talán más lenne a helyszín. Nagyon kényelmes az ágy a hálószobámban. - Ennek meg mégis mi baja van? Felkínálom magam erre közli velem, hogy neki nem csak szexre kellek. Akkor most ki is utasít vissza kit? Még ilyen velem nem fordult elő. Akivel le akartam feküdni, az sosem utasított vissza. Lényegében nem is volt ez annyira visszautasítás, hiszen nem azt mondta, hogy nem kellek neki, hanem azt, hogy egészen máshogy kellenék. Ez nekem nem fog menni. Egyszerűbb lenne most azonnal kielégítenem még a legmocskosabb vágyát is, mint bele menni abba, hogy elmenjek vele randizni.
- Viszont van egy kis gond Édesem. - Már csak a hatás kedvéért is utánozni kezdtem. Mennyivel könnyebb dolgom lenne, ha nem ragaszkodna ennyire ehhez az elképzeléséhez. Akkor már régen dughatnánk. Dom is akarja, de még mennyire. olyan közel simult hozzám, hogy érzem, hogy már nagyon is készen állna a bevetésre.
- Nem randizok ismert emberekkel. Te pedig túl híres vagy. - Igazt mondtam. Még csak az hiányozna, hogy kitudódjon, hogy érdeklődünk egymás iránt és az a sok lesifotós lehetetlenné tegye számomra, hogy végezzem a munkámat. Milyen szép cikk is lenne pedig: Dominic Loiselle új kedvese fejvadász, aki halomra öli a népet. Ezt egyikünk sem akarja.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 1:50




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

Érzem mennyire vágyik ugyan arra, mint én is. Mert bizony tagadhatatlan, hogy nagyon is beindultam rá, gyűlölet ide vagy oda. Elképesztő milyen teste van, abba pedig bele se merek gondolni, hogy vajon mi mindenre képes a hálószobában, ha egyszer teljesen elveszti az eszét. Mégsem engedhetem ilyen könnyen kicsúszni a kezemből az irányítást. A feladat az, hogy bolondítsam el teljesen, érjem el, hogy belém szeressen, az pedig nem fog menni, ha csak a kósza numerát látja bennem.
- Cseppet sem ragaszkodom az ágyhoz… - ezzel csak még közelebb simultam hozzá, olyannyira, hogy tényleg csak a ruháink álljanak közénk.
- Szóval túlságosan ismert vagyok… te vagy az első eddigi életem során, akit ez zavar és nem épp az előnyt látja benne. Mondtam én, hogy különleges nő vagy Minea Weiss. – suttogtam az ajkaira, majd mielőtt még megszólalhatott volna hevesen csaptam le egy csókkal.

Miközben csókoltam egyik kezemmel továbbra is a fölsője alatt kalandoztam, a másik pedig lecsúszott egészen a fenekéig.
- Mi lenne akkor… - szólaltam meg hosszú idő után, két csók között – ha kivételt tennél velem? Ha nem vernénk nagydobra a kapcsolatunkat… legalábbis az elején, amíg meglátjuk, hogy egyáltalán működik-e? – néztem bele mélyen a szemeibe.
- Ha nem működik, akkor nem történt semmi, de legalább nem lebeg a fejünk felett a mi lett volna ha… Ha pedig passzolunk… akkor majd kitaláljuk hogyan tovább…




Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 2:25





Mit művelünk egymással? Mindketten ugyan azt akarjuk, de más feltételekkel. Úgy csókoltam vissza, mintha nem lenne holnap. Mégis közben nem tudtam átadni magam teljesen az élvezeteknek. Csak arra tudtam gondolni, hogy nem tudom neki megadni azt, amire vágyik. A szex egyszerű lenne, de a többi...
- Ha nem is lesz köztünk kapcsolat, akkor nem is... - Kapcsolat? Jelen körülmények között ennél vágyrombolóbbat nem is tudott volna mondani. Kapcsolat, házasság, aztán pedig a kölykök. Majd utána nézek, hogy miféle bölcsődék vannak fenntartva a fejvadász anyukák gyerekeinek. Hirtelen túl sok mindent láttam bele. Talán olyan dolgokat is, amiket nem kellett volna. Színtiszta félelmet éreztem. Tartottam attól, hogy egyszer tényleg erre vágynék, ha a kapcsolatunk működőképes lenne. Ijesztő bele gondolni, hogy mennyi veszítenivalóm lenne.
- Ha passzolnánk, akkor már régen egy párt alkotnánk. - Hazudok? Talán igen, talán nem. Ezt még én sem tudhatom. Lett volna eleinte is lehetőségünk, csak akkor sem tudtunk vele élni, ez jelent valamit, nem? Vagy csak én akarom, hogy ennek legyen jelentősége. Úgy könnyebb lenne, ha ezzel mindent meg tudnék magyarázni.
- Ez pedig... - Néztem mélyen a szemébe, ezzel is húztam az időt, hogy elkészüljek arra, amit majd mondani fogok neki.
- Csak szexuális vágy. - Na most találjuk ki, hogy hogyan tovább. Ezek után már nem látok túl nagy esélyt arra, hogy folytatjuk azt, amit elkezdtünk. Neki nem csak szexre kellenék, viszont nekem simán bele férne egy kis szex vele, következmények nélkül.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 2:40




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

Nehezemre esett visszafogni magam, hogy ne tegyem itt és most a magamévá a sok szövegelése ellenére is, de, mivel elhatároztam, hogy betartatom vele a feltételeimet, így mégis kénytelen vagyok megálljt parancsolni a vágyaimnak. Kár érte, pedig…
- El kell, hogy keserítselek Szépségem. Az, hogy mi nem alkotunk egy párt, az nem amiatt van, hogy te és én nem passzolunk egymáshoz, hanem, mert egyfolytában elutasítasz, holott világosan látom a szemeidben, hogy egészen mást szeretnél. – cirógattam meg az arcát gyengéden, ám egy lépést sem tettem hátrébb, továbbra is hozzásimultam.
- Folyamatosan menekülsz Minea, azt viszont egyáltalán nem értem, hogy miért. Tetszem neked, kár is lenne tagadnod, ahogyan te is tetszel nekem. Miért akarsz akkor mégis távol tartani magadtól? Mitől félsz? – ó nagyon is tudom én, hogy mitől fél, de hát ezt ugyebár mégsem fedhetem fel előtte, mert akkor nagyon csúnyán lebuktatnám az egész tervünket.

- Ne akard nekem bemagyarázni, hogy az ami köztünk van, nem több pusztán testi vágy, mert úgysem fogom elhinni. Ha csak erről volna szó, akkor nem jöttél volna be hozzám a kórházba és olvasgattad volna aggódva a kartonomat. Messzebbre megyek. Ha ez csak ennyiről szólna, akkor már rég dugtunk volna egyet, nagyjából a próbafülke vagy az első itteni látogatásom alkalmával, mégsem ez történt. Te sem csak ennyit akarsz!




Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 3:07





Mi van akkor, ha meghal? Túl híres... Addig nem is állnának meg a nyomozók, míg ki nem derítik pontosan mi is lett vele. A szálak pedig egyenesen hozzám vezetnének el. Nekem pedig nincs túl sok kedvem valahol újra kezdeni mindent. Mert akkor nem maradna idő a gyászolásra, le kellene lépnem, amilyen gyorsan csak tudok. Túl kockázatos. Mindkét verzió az. Az egyik ugye, hogy meghal miattam, a másik pedig az, hogy beavatom. Ha tudná... Talán tényleg el kellene neki mondanom, aztán meg magától is belátná, hogy számunkra nincs közös jövő. Talán ezt kellene tennem, de nem visz rá a lélek. Nem is azért, mert nem akarom felfedni előtte a titkomat, inkább csak azért, mert nem akarom még egyszer elüldözni magam mellől. Mindkettőnknek ez lesz a vesztünk.
- Talán attól, hogy megismersz, jobban, mint eddig bárki más és csalódni fogsz. - Ez eléggé tűrhető válasz volt, igaz? Már megint magam akarom meggyőzni. Akármennyire is hihetetlen, de igazat mondtam. Meg fog ismerni aztán jön a nagy csalódás rész. Ne akarjon mindent tudni rólam, sőt nem is akarjon egyáltalán semmit sem tudni rólam azon kívül, hogy milyen vagyok az ágyban.
- Mit akarsz? - Mindig is utáltam, ha más kerül velem szembe fölénybe, de Dom most nagyon is átvette a vezetést.
- Valljam be, hogy igazad van? Változtatna bármin is? - Jobb lenne a lelkének maximum... Attól még mindig tartom magam ahhoz, hogy túl kockázatos lépés lenne a részemről egy olyan férfival tervezni közös jövőt, aki ennyire közkedvelt.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 3:23




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

Ez az… úgy tűnik Minea végre kezd abba az irányba orientálódni, ami számomra kedvező. Már csak el kell érnem, hogy végre feladja a folyamatos küzdelmet és engedjen az érzéseinek. De nem szabad nagyon erőltetnem, csak szép lassan, fokozatosan.
- Ide hallgass. Igaz, nagyon kevés dologba avattál még be engem magaddal kapcsolatban, sőt, legyünk őszinték, a neveden kívül gyakorlatilag semmi személyeset nem osztottál még meg velem, de azt kétlem, hogy képes lennél bármi olyat mondani, amivel el tudnád érni, hogy csalódjak benned. – újra megsimogattam az arcát, a tekintetemet pedig mélyen az övébe fúrtam.
- Hogy mit akarok? Igen, pontosan azt akarom, hogy ismerd el, hogy igazam van. És igen, változtatna… nagyon is sok mindenen. – a homlokomat az övének döntöttem, a hangom pedig még lágyabbá, megnyugtatóbbá vált.

- Amióta megismertelek nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rád, hogy ne akarnálak látni és a közeledben lenni. Meglehet ennek ahhoz is köze van, ahogy először megláttalak abban a próbafülkében… de ez most mellékes. Nem a külsőd fogott meg leginkább, hanem az amilyen vagy. Az, hogy különleges vagy. Szóval mondhatsz bármit, szemernyit sem fog változtatni azon, amit érzek. – újra belenéztem a szemeibe.
- Nem hagyom magam lerázni… most már nem. Most, hogy tudom, hogy ami köztünk van az kölcsönös, nem hagyom, hogy a félelmeid meggátolják, hogy meglássuk, mi lehetne belőle…



Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 4:16





Minden annyira könnyű volt eddig, aztán... Felbukkant Dominic Loiselle. A férfi, aki után vágyakozok. Neki sikerülne megismernie a valódi énemet? Akarom én ezt egyáltalán? Félő, hogy nem fog neki tetszeni. Sőt, undorodna is tőlem, ha tudná, hogy milyen dolgokat követtem el eddigi életemben. Ezt az utat én választottam, de akkor még nem gondoltam arra, hogy esetleg egyszer lenne valaki az életembe, aki közel állna hozzám... Bármi áron meg kellene őt védenem, de nem lehetek mindig vele. Ha pedig valamilyen csoda folytán tényleg elmondanék neki mindent, és még ennek ellenére is velem akarna maradni, akkor sem tudok ott lenni mellette mindig, hogy megóvjam a múltamból előjövő árnyaktól.
Legbelül tépelődtem. Mi lesz, akkor, ha mindent elmondok neki? Akár ellenem is fel tudná használni az információt. Alig ismerem. Fogalmam sincs, hogy bízhatok-e benne.
- Ha nem lennél híres, akkor én sem tudnék a neveden kívül mást. - Mert valójában Dom sem mondott túl sokat magáról. "Ismerem" már amennyire hihetek az újságokban leírt soroknak. Mi is volt legutóbb, amit olvastam? Talán az, hogy valami modellel kapták lencsevégre? Mit is izgat egyáltalán az, hogy kivel tölti az idejét? Elvégre mi nem... Szóval azzal fekszik le, akivel csak akar, nem fogok féltékenységi rohamot kapni.
- Mi lehetne belőle? - Boldogan élünk, míg meg nem halunk? Valahogy az én fajtámra nem ilyen befejezés szokott várni.
- Gondolj csak bele... Közöttünk eleve kizárt dolog, hogy bármiféle kapcsolat legyen. Talán egy ideig működne, aztán túl sokat lennél távol valami film forgatása miatt... Aztán ott össze melegedsz a másik főszereplővel és ennyi. - Általában ez a bevált forgatókönyv a színészeknél. Én pedig csak valami kibúvót keresek, hogy Dom is rájöjjön arra, hogy vagy így, vagy úgy, de a kettőnk kapcsolata nem működne. Könnyebb arra fognom, hogy túl sokat lenne távol tőlem, mint inkább arra, hogy mivel foglalkozok.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 4:34




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

- Nos ezen nagyon könnyen lehet segíteni. Te kérdezel, én pedig válaszolok, ilyen egyszerű az egész. Habár ciki vagy sem, a sajtóból tényleg elég sok mindent megtudhattál már rólam. Már, ami a saját nyilatkozataimat illeti, mert általában minden más, amit rólam koholnak össze-vissza, az szemen szedett hazugság. Az egyik kedvenc témájuk, hogy összehoznak valamelyik filmbéli partnernőmmel, vagy valami ostoba szupermodellel, aki rám akaszkodik egy-egy sajtóeseményen. Néha elgondolkodom, ha csak férfi szereplők lennének egy filmben mellettem, vajon azokkal is összeboronálnának, a régi meleg szerepem miatt? – tűnődtem el hangosan, a végét szánt szándékkal zártam ezzel a régi kínos emlékkel, hátha egy kicsit megenyhül, és legalább azt is látja, hogy tényleg őszinte vagyok hozzá.

- Mint azt már említettem, mind csak pletyka, hogy én bármelyik lánnyal is összemelegedtem volna a forgatások során. De látod ez már haladás… most már legalább azt is tudom, hogy féltékeny típus vagy… - incselkedtem egy picit, de továbbra sem engedtem el a pillantását.
- Egyrészt az még odébb van, most egy darabig egészen biztosan Vegashoz köt a munkám, vagyis lesz pár heted, hónapod arra, hogy rám unj és kiadd az utam. Ha pedig végül mégis működne köztünk a dolog, akkor legfeljebb megkérnélek, hogy gyere velem… vagy úgy szerveztetném a forgatási napokat, hogy vissza tudjak köztük utazni Hozzád. Ennyire egyszerű. Ha az embernek valami… vagy valaki fontos, azért bármire képes. – egészen közel hajoltam hozzá, ismét az ajkaira suttogva.
- Megtennéd, hogy nem folyton a kibúvókat keresed… hanem adsz egy esélyt nekünk?





Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 5:11





Mondja és csak mondja. Most már biztos vagyok abban, hogy tuti, hogy nem lesz ma szex. Lelkizős, ismerkedős rész következik? Ez nekem sosem ment túl jól. Azért, mert lelketlen ribanc vagy, suttogja a belső hangom. Talán igaza van, talán nem. Az is lehet, hogy volt lelkem, de már régen eladtam az ördögnek.
- Biztos vagyok benne, hogy azokkal is össze lennél hozva. - Megengedtem magamnak egy apró mosolyt. Aztán gyomrom görcsbe rándult. Ez amolyan adok - kapok dolog lenne, szóval csak úgy tudunk megismerkedni egymással, ha kérdésekkel bombázzuk le a másikat. Túl sok kérdés van, amire nem adhatok őszinte választ. Hazudjak? Eléggé profi vagyok benne.
- Nem vagyok féltékeny típus. - Azonnal kezdtem tagadni az ellenem felhozott vádakat.
- Egyszerűen csak nem szeretem, ha más is azt akarja, ami az enyém. - Mire lennék képes egy elborult féltékenységi roham közepette? Fegyvert ragani és utána eredni annak a nőnek, aki az én barátomra pályázik? Ez már túlzás lenne. De azt nem tartom kizártnak, hogy jól pofán verném, már csak azért is, hogy megtanulja a leckét. Foglalt prédára nem vessük ki a hálónkat.
- Azt hiszem, hogy már bőven lejárt az öt perced. - Most jönne az a rész, amikor közlöm vele, hogy semmi esélye? Hogy mennyen vissza oda, ahonnan jött és keressen magának egy modellt, aki mellett elfelejthet? Nem is lenne az olyan nehéz. Menne neki, idővel biztosan. Mégis, hogyan tehettem rá akkora hatást, hogy ismét felkeresett? Nem is találkoztunk sokat, de úgy tűnik pont elég volt ahhoz, hogy felkeltsem az érdeklődését, még ha nem is ez volt a célom.
- Beljebb is mehetnénk, ha gondolod. - Na tessék! Most lett volna a megfelelő pillanat arra, hogy kitessékeljem, erre mit teszek? Beljebb invitálom. Most már egyre biztosabb vagyok abban, hogy mindkettőnk vesztét okozom. Mégis érdekel, hogy mi lenne, ha...








Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 14:30




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

Nem vagyok az a típus, aki csak úgy, könnyedén feladja a dolgokat, most pedig különösen oda kell, hogy tegyem magam, ha célt akarok érni. Minea kemény dió, mikor belevágtunk ebbe az egészbe Kim figyelmeztetett, hogy a csaj gyakorlatilag totál paranoid, aki mindenre és mindenkire gyanakszik, mindent megkérdőjelez, senkiben sem bízik, így mindezek tudatában kellett kitalálnom, hogyan tudnék mégis a közelébe férkőzni és elcsavarni a fejét. Hosszú volt, mire egyáltalán idáig eljutottam, és még közel sem vagyok az út végén, mégis, úgy érzem most hatalmas áttörést sikerült elérnem. Nem küldött el, épp ellenkezőleg, beljebb invitált, ezzel pedig nyilvánvalóvá tette számomra, hogy bizony, ott motoszkál benne a mi lenne ha…
- Nagyon jól hangzik – mosolyodtam el, közben hátra simítottam egy tincset az arcából a füle mögé. Még ha nehezen is, hiszen el kell, hogy ismerjem pokolian felizgatott, végül mégis hátra léptem, hogy előre engedhessem.

- Egyébként… én sem szeretem, ha valaki arra pályázik ami… vagy esetünkben inkább aki az enyém. Veled ellentétben… - na persze – én kimondottan féltékeny természet vagyok. Tessék máris itt egy rossz tulajdonságom. Persze nem az a kaliber vagyok, aki a másik telefonjában turkál vagy hisztit csap a nyílt utcán, ha úgy érzi valaki bámulja a barátnőjét, viszont volt már példa arra, hogy bevertem valaki képét, mert nagyon nyomult az akkori barátnőmre. Remélem ezzel nem ábrándítalak ki. – mondtam miközben követtem őt a nappaliba.





Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 15:15





Nem lenne szabad, mégis megtettem. Jól tudom, hogy a tűzzel játszok és végül csúnyán meg fogom égetni magam, vagy talán mindkettőnket. Mégis túlságosan érdekelt a folytatás. Tudni akartam, hogy mi lenne, ha... Már csak azt kellene kitalálnom, hogy hogyan tudnám előtte fenntartani a látszatot... Nem akarom, hogy megtudja, hogy mire vagyok képes, hogy miket műveltem eddig. Nem is tudom, talán csak azt szeretném, hogy ne ítélkezzen felettem, hogy ne tudja meg, hogy lényegében a munkám az ölésről szól. Mi lenne, ha megtudná? Rettegne tőlem? Undorodna? Mert, ha a helyében lennék, akkor biztosan nem akarnám összekötni az életemet egy fejvadásszal. Nem lehetek vele őszinte, az túl veszélyes lenne, viszont a hallgatásomnak is ára van.
- Érdekes, ilyet már én is tettem. - Hangosan felnevettem. Elő jött egy régi emlék. Ez még jóval azelőtt történt, hogy bele vágtam volna ebbe az egész fejvadász dologba.
- És én ezzel kiábrándítottalak volna? - Még nagyon fiatal voltam és nagyon kedveltem azt a srácot, akivel akkor randizgattam. Aztán jött az a cafka, és úgy megcsaptam, hogy aztán az orrát csak a plasztikai sebészek tudták helyrehozni. Régi szép emlékek.
- Sőt azt sem tartom kizártnak, hogy annak a képét is beverném, aki egyszer megpróbálna megcsalni. Erre igaz még nem volt példa, de úgy érzem, hogy simán megtenném. - Ezzel most ijesztgetni akarom, vagy tudtára hozni, hogy jobb, ha nem is gondol más lányokra, ameddig velem akar lenni. Aztán én lennék a világ ellensége azzal, hogy elcsúfítom tökéletes arcát, mennyire, de mennyire utálnának a rajongói.
- Neked számít a sorrend? Először randi és csak aztán szex? Hányadik randi után? Vagy nálad a házasság előtti szex szóba sem jöhet? - Kíváncsian érdeklődtem miközben letettem formás hátsó felemet a kanapéra, persze ki sem bírtam volna, hogy ne szívjam egy egészen kicsikét a vérét. Ameddig közelebbről meg nem ismer, addig cölibátust fogadott, vagy most hogy is van ez?







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 15:37




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

Felnevettem tiszta szívből, amikor megjelent előttem a kép, hogy Minea épp laposra ver egy csajt, csak, mert az kikezdett az épp aktuális pasijával. Nem tehetek róla, bár tökéletesen tisztában vagyok a foglalkozásával, mégis valahogy komikusnak tűnik számomra a jelenet.
- Egy cseppet sem, sőt. Valahogy imponál, hogy véded azt, aki számodra fontos. – mosolyogtam, aztán megcsóváltam a fejemet.
- Jó lesz tehát vigyáznom igaz? Nem mintha egyáltalán eszembe jutna efféle baromság, hiszen épp azért teperek, hogy egyáltalán esélyt adj, szó sem lehet arról, hogy valahogy elcsesszem. De azért azt ne felejtsd el, hogy színész vagyok, így biztos lesznek olyan jeleneteim, vagy idióta cikkek a jövőben is. Szóval kérlek… ne akarj majd agyonverni ezekért. – furcsa, most először gondoltam bele abba, milyen lesz majd járni a halálos ellenségemmel. Úgy tenni, mintha egy boldog, szerelmes férfi volnék, aki rajong érte és bármit megtenne, amit csak a szerelme akar.

- Az a helyzet, hogy én egy eléggé konzervatív, katolikus családban nevelkedtem, éppen ezért nagyon fontosnak tartom, hogy kivárjam életem szerelmét, a feleségemet és addig tartóztassam magam. – jelentettem ki komolyan, miközben leültem mellé.
- Remélem ez nem rontja nálad az esélyeimet. – nem sokáig bírtam tartani magam látva az arckifejezését, épp, mint egy kislány, akivel az imént közölték, hogy Bambi anyukája meghalt. Kitört belőlem a nevetés, közben még közelebb ültem hozzá.
- Nincs kikötésem ilyesmiben, ahogy a helyzet hozza. – mértem végig jó alaposan és nyeltem egy nagyot.
- Nálad csak azért próbálom tartani magam, nehogy elzavarj miután megkaptál. – kacsintottam rá.  





Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 16:21





- Nekem pedig el kellene viselni, hogy csókolgatod a híres színésznőket? - A jelenlegi helyzet bizony erre utal. Pedig még nem is tudom, hogy milyen érzés lesz látni... Mégis azt gondolom, hogy zavarni fog. De vajon túl tudom tenni magam rajta? Csak színészkedik, hiszen ez a szakmája. Mégis... Az a sok dögös bombanő, aki körül veszi. Nekem aztán ne mondja senki, hogy nem nagy a kísértés egy dögös színészgárda láttán. Főleg, ha bevállal egy kis szexjelenetet... Na attól lehet, hogy kiakadnék.
- Azt kell, hogy mondjam tényleg jó színész vagy, nagyon közel álltam hozzá, hogy higgyek neked. - Aztán átgondolva annyira hihetetlennek tűnik. Mintha tényleg képes lenne bárki kivárni ilyen idősen is még azt, hogy rátaláljon az igazira, elvegye feleségül és csak aztán essen át első szexuális élményén.
- Szerinted elzavarnálak miután megkapnálak? - Meddig bírja még magát vissza fogni? Miért is ne szórakozzak vele el egy egészen kicsikét? Itt volt a remek alkalom. Egy hirtelen jött ötlet és egy pillanat alatt az ölében teremtem. Túl közel voltam hozzá, most bizony szüksége lesz az akaraterejére, ha tényleg türtőztetni akarja magát.
- Biztosan csak beszélgetni szeretnél? - Közel hajolva hozzá suttogtam fülébe. Közben pedig apró kis mozdulatokat tettem csípőmmel, hogy még jobban feltüzeljem. El sem tudja képzelni, mi mindent tehetnék vele, ha végre felhagyna ezzel a semmi szex randi előtt elképzelésével.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime23.06.19 16:38




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

- Azok a csókok a jelenetnek és a közönségnek szólnak, nincs bennük semmi valódi érzelem. Nem ígérhetem meg neked, hogy többé nem vállalok semmilyen romantikus szerepet, főleg mivel most is egy hasonló filmen dolgozom, sőt a Fenevadak következő évadában is bőven lesznek történések. – tárom szét a karjaimat tanácstalanul. Reményeim szerint ő is belátja majd, hogy igazam van, elvégre színész vagyok, azért fizetnek, hogy hiteles alakításokat nyújtsak, nem nagyon van hát más választásom.
- De, ha ez megnyugtat, a jelenlegi partnernőm például boldog házas a valóságban és van egy nagyon helyes kisfia is, akinek én vagyok a keresztapja. Szóval abszolút semmi esély bárminek a kialakulására. – és különben is, amíg a feladatom tart, addig rá sem nézek másik nőre, hiszen tökéletesen kell hoznom a szerelmest…

- Köszönöm az elismerést, reméljük az Oscar bizottság egyet ért majd veled idén. – nevetek.
- Nos, mivel annyiszor próbáltál már meg lerázni, és azt is be akartad nekem magyarázni, hogy ami köztünk van, az nem több pusztán szexuális vágy, simán kinézem belőled, hogy elzavarnál, igen. – bólintottam. Aztán egyszer csak Minea az ölembe huppant… ajjaj. Nem lesz ennek túl jó vége. Vagy épp ellenkezőleg, nagyon is jó lesz… mindkettőnknek.
- Nem szép dolog kínozni egy szegény vágyódó férfit Szépségem. – hát, ha már ő így, akkor talán egy kicsit én is szórakozhatok. Az ujjaim szép lassan felkúsztak a felsője alá és lágyan cirógatni kezdték a bőrét.
- Mi a garancia arra… hogy velem maradnál? – suttogom a fülébe, majd apró csókokkal kezdem behinteni a nyakát.  





Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime24.06.19 14:30





Hinni akartam neki, hogy tényleg nem szól többről. Ez csak a munkája, aztán eszembe jutott valami.
- Te mit szólnál ahhoz, ha látnál valakivel csókolózni? Persze aztán én is azt mondanám, hogy nem volt benne semmi valódi érzelem. - Nevetni támadt kedvem, de inkább elfojtottam. Mi van velem? Elvégre közöttünk nincsen semmi, de máris azt boncolgatjuk, hogy milyen lenne, ha a másikat mással látnánk.
- Talán megnyugtat. - Talán nem. Most inkább nem is akarok arra gondolni, hogy Dominic ajkai máshoz is hozzá érnek. Hiszen itt a remek alkalom arra, hogy egy kicsikét kihasználjam.
- Egyet fognak érteni. - Már itt lenne az ideje annak, hogy telehetségét egy kis szobrocskával jutalmazzák. Na jó, azt hiszem, hogy én már így is túl elfogult vagyok vele szemben.
- Miket feltételezel rólam... - Igaza lehet? Még én sem tudom. Az igazság az lenne, hogy fogalmam sincs, hogy mi lenne, ha... Elzavarnám? Vagy aztán egymás karjaiban aludnánk el? Ezt csak egy módon tudhatjuk meg.
- Garancia kell? - Ha már ennyire a felsőm alá szeretne jutni, akkor megkönnyítem a dolgát. Néhány másodperce elhúzódtam tőle, de csak azért, hogy levegyem a felsőmet. Remélhetőleg tetszeni fog neki a rajtam lévő fekete csipkés melltartó, de azért annyira nem, hogy rajtam akarná hagyni.
- A többi ruhámat is magamnak kell levetni, vagy esetleg segítenél? - Hm, nem is lenne rossz, ha egymást vetkőztetnénk le. Végre nem csak a képernyőn láthatnám, hogy mi rejlik a ruhája alatt.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime26.06.19 21:00




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

Furcsa ez a nő, egyáltalán hogyan képes nekem ilyen kérdést feltenni? Azt gondoltam ennél azért intelligensebb és megérti, hogy mi a különbség a munkám és a magánéletem között, de úgy látszik tévedtem, helyette elővette a zsebéből a tipikus ostoba női reakciót, azt a bizonyos, mit tennék én, ha ő-t… Fáradtan sóhajtottam és a hajamba túrtam.
- Nos, ha tudnám, hogy mindezt pusztán egy szerep kedvéért teszed, televízón vagy mozivásznon kellene végig néznem, és tudnám, hogy aznap éjjel az én ágyamban fekszel, alattam nyögdécselsz és a karjaimban alszol el… nem zavarna. Sőt még az egómon is dobna, hogy miközben tudnám hányan lennének a filmbeli partnered helyében, én valóban bármit megtehetek veled… - időközben egy kósza hajtincsével kezdtem játszadozni, amit az ujjam köré csavargattam.

- Zavarnak a feltételezéseim? Bizonyítsd az ellenkezőjüket. – dobtam fel neki a magas labdát, abban pedig egyetlen pillanatig sem kellett kételkednem, hogy nem csapja le valamivel. Némi fészkelődés után Minea egyszer csak megvált a felsőjétől, így pedig a szemem elé kerülhetett az a bizonyos kihívó, csipkés melltartó, ami olyan tökéletesen simult a gyönyörű kebleire. Pillanatokra felidéződött bennem, ahogy anyaszült meztelenül állt előttem a próbafülkében, ettől pedig a farmerom egyszeriben megint csak kezdett szűkké válni…
- Ez lenne a bizonyítás? – vontam fel a szemöldökömet, ám közben kigomboltam a farmerját és lehúztam a cipzárját. A kezemet lassan becsúsztattam a nadrág alá, szép lassan haladva lefelé, végig a csipke mentén…
- Ez az egyik bugyi, amit én küldtem neked?
 





Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime27.06.19 17:49





Pusztán egy szerep kedvéért... Vajon Dominic mit tenne, ha tudná, hogy most is csak egy szerepet játszok? Talán elismerné kitűnő alakításomat. Akár remek színésznő is válhatna belőlem, de mégis inkább maradok a fejvadász szakmánál.
Nem is értem magamat, hiszen alig ismerem és mégis... Többet akarok. Megismerni, vagy csak egyszerűen lefeküdni vele? Még nem tudom, de tagadhatatlanul vonz benne valami.
- Egyik része... - Kétlem, hogy bármit is bizonyítanom kellene neki, de ha már ezt várja tőlem, akkor igyekszem eleget tenni a feltételeinek. Azt persze nem tudhatjuk biztosan, hogy egy átszeretkezett éjszaka után lehet-e közöttünk bármi komoly kapcsolat... Mindegy is, most inkább csak arra tudok gondolni, ami ott vár rám a nadrágjában.
- Ha azt mondom, hogy igen, akkor végre leveszed rólam? - Türelmetlen voltam, mindent akartam és lehetőleg egyszerre. Érintésétől csak még jobban fokozódott bennem a vágy. Nem bírtam tovább. Itt volt az ideje annak, hogy a saját kezembe vegyem az irányítást. Kiszálltam az öléből, hogy lábai közé térdeljek. Gyors mozdulatokkal gomboltam ki farmerját, miután az övcsattal is végeztem. Vajon azok után is, amire most készülök még mindig azt fogja mondani, hogy előbb el akar vinni randizni? Mert szerintem nem fog visszautasítani. Most várhat a randi, élvezetesebb dologra készülök. Kiszabadítottam kemény férfiasságát, ami most értem meredezik. Elégedetten vettem tudomásul, hogy bizony nagyon élvezetes móka elé nézünk. Egy ekkora szerszámmal olyan sok mindent lehet művelni. Mielőtt még bármit is tehetett, vagy mondhatott volna számmal kényeztetni kezdtem férfiasságát.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime03.07.19 20:52




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

+18

Ez a nő képes teljesen elvenni az eszem, vagy legalábbis megoldani azt, hogy alsóbb régiókba vándoroljon pillanatok alatt. Minea időt sem hagyott arra, hogy bármiféleképpen is lereagáljam a mondandóját, máris akcióba lépett. Először is legnagyobb sajnáltomra felkelt az ölemből majd hírtelen letérdelve a két lábam közé az övcsatommal kezdett foglalatoskodni. Nem telt neki hosszú időbe, hogy kioldja az övemet, majd sietős mozdulatokkal a nadrágomat is kigombolta. Ténykedése nyomán a farkam egyre keményebbé vált, akkor pedig, mikor a lány a szájával kezdett kényeztetni úgy éreztem, hogy az utolsó cérnaszál is elszakadt bennem, ami megőrizte az önuralmamat. A kanapé támlájának döntöttem a fejemet miközben két kezemmel a hajába túrtam és óvatosan, épp, hogy fájdalmat ne okozzak mégis erősen megtarthassam, belemarkoltam. Egy idő után azon kaptam magam, hogy ütemesen mozgatom a csípőmet és szabályosan dugom a száját. Ő akarta, hát most aztán megkapja.

Élveztem, ahogy serényen dolgozik a szája és a nyelve, ám egyszer csak eltoltam magamtól és felrántottam a padlóról.
- Te akartad – suttogtam a fülébe, miközben egyetlen mozdulattal kicsatoltam a melltartóját, amit aztán a sarokba hajítottam. Rövid ideig csak gyönyörködtem a melleiben, majd simogatni kezdtem őket és forró csókokkal bebarangolni.
- Nem is kellene azt a szart hordanod… vétek ezeket elrejteni. – már apró harapásokkal izgattam a bimbóit, miközben éreztem, hogy egyre inkább vágyom rá.
- Akarlak itt és most – meg sem vártam a reakcióját, amiről amúgy is sejtettem, hogy mi lenne, egyszerűen csak leszaggattam róla a bugyiját.
- Majd kapsz másikat – jelentettem ki sietve látva az arcát, közben kibújtam a nadrágomból és az alsómból, aztán pedig elővettem a zsebemből egy gumit. Fő a biztonság ugyebár.

Megtehettem volna, hogy felkapom és beviszem a hálószobába, ahol gyengéden, romantikusan teszem a magamévá, de pontosan látszott Mineán, hogy közel sem erre vágyik. Rajta is eluralkodott a vágy, akár csak rajtam, nem akart finomkodni, csak engem akart, ahogyan én is őt. Pillanatok alatt húztam fel a gumit, majd a falnak döntve, hozzásimulva hatoltam belé.
 



Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime05.07.19 0:34





Valami vadra és mocskosra vágytam. Azt pedig pontosan tudtam, hogy tőle ezt mind meg is fogom kapni, hiába volt az a sok szöveg az elején. Férfiből van. Aztán meg, majd lesz valahogy. Akár az is lehet, hogy csak kihasználom és a szex után tényleg el fogom küldeni. Sok minden megtörténhet még addig, oh de még milyen sok minden. Mégis most azt sem tartom kizártnak, hogy megtartom, egy ideig biztosan. Ilyen méretekkel rendelkező férfival azért ellennék egy darabig. Biztosan nem unatkoznék mellette. Magányos éjszakáimon azért előfordult, hogy azon kaptam magam, hogy arra gondoltam, hogy vajon milyen lehetne vele lefeküdni. Talán most kiderül. El sem tudja képzelni, hogy mennyire tudok annak örülni, hogy a méreteivel nem okozott csalódást. Mert hiába mondják, hogy jó a kicsi is, de játékos legyen, azért valljuk be, hogy a méret nagyon is lényeges. Legalábbis nekem az.
-- De még mennyire, hogy akartam. - El sem tudja képzelni, hogy mennyire is akartam, hogy végre ezt tegye, habár egy pillanatra az előtt megijedtem. Azt hittem, hogy azért ránt fel, mert megint kezdeni akarja a randis témát, de mégis azt gondoltam, hogy akkor már nem fog visszautasítani, ha a farka a számban lesz. Ahhoz túlságosan is élvezte azt, amit eddig vele műveltem.
Végre! Tényleg meg fog történni! Azt hittem, hogy lehetetlen az, hogy még ennél is jobban felizgasson, de az, ahogyan letépte rólam a bugyimat... Legszívesebben már akkor letepertem volna, hogy rámásszak, de mégsem tettem meg. Engedtem neki, hogy irányítson, különös, pedig nem szokásom. Hangosan nyögtem fel, miután éreztem, hogy Dominic teljesen bennem van. Élveztem, hogy nem finomkodott velem, hogy követelőzve egyre csak többet és többet akart, ahogyan én is.  






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime09.07.19 0:23




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

+18

Abban a pillanatban, ahogy belehatoltam egyszeriben elvesztettem minden maradék józan gondolatomat, csakis arra tudtam gondolni, hogy még többet és többet akarok belőle. Cseppet sem finomkodtam, tudtam, ő sem erre vágyik, hanem valami vadra, valami mocskodra, valamire, ami aztán többszörösen is a mennyekbe repíti. Miközben dugtam, nem győztem betelni a látványával. Akármekkora ribanc is, bármennyire gyűlölöm azért, amit a barátommal tett, azt kénytelen vagyok elismerni, hogy mennyire szexis. Gyönyörűek a mellei, az alakja hibátlan, a feneke pedig… nos maradjunk annyiban, ha annak idején nem fejvadásznak, hanem inkább pornósnak megy, mára milliárdos lenne, az már egyszer biztos. Hosszú órákon keresztül nem szakadtunk el egymástól, felavatva a lakás összes helyiségét, szinte már versengve azon, mikor ki kerekedik felül a másikon. Késő estére járt már az idő, mikor Minea ágyába keveredve, összefonódva hevertünk mind a ketten, levegő után kapkodva, egymás mellett.

- Hát ez… fergeteges volt. – és még csak nem is hazudtam. Közelebb húztam őt magamhoz, hogy feje a mellkasomra kerülhessen és puszit adtam a homlokára. Cirógatni kezdtem a haját, az arcát, az ujjaim pedig olykor-olykor a hátára siklottak és ott barangoltak. Pontosan látszott rajta, hogy bár a szexben nem épp gyengédségre vágyott, utána mégis igénye lenne rá, még, ha esze ágában sincs ezt megosztani velem. Valahogy rá volt írva.
- Azt ugye tudod, hogy függővé tettél Szépségem? Ha ezután elküldesz, azzal a vesztemet okozod.
 



Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Remember me? - Minea & Dom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Kim & Minea
» End of Me - Ben & Minea
» Hello Stranger - Minea & Ben
» Ben & Minea - Comatose
» Dylan & Minea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Minea Jade Weiss lakása-