welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Remember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_lcapRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Voting_barRemember me? - Minea & Dom - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Remember me? - Minea & Dom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom - Page 2 I_icon_minitime10.07.19 14:10





Az, amit együtt átéltünk... Nem is találok rá megfelelő szavakat. Ez más volt, túlságosan is más. Jobb, és kielégítőbb. Ez pedig teljesen megrémiszt. Nem akarok kötődni hozzá, sőt az ég világon semmit sem akarok tőle, azon kívül, hogy vágytam arra, hogy végre ennyi előjátéknak mondható menet után végre valahára ágyba vigyen. Mert az gondoltam, hogy semmi sem fog közöttünk lenni, mindössze csak némi kielégítő szex, de mi van akkor, ha ennél többet akarok? Mert Dominic azt bizonygatta nekem az előtt, hogy neki nem csak szexre kellek, de ijesztő bele gondolni abba, hogy mi van akkor, ha én is így kezdenék el gondolkozni kettőnkről. Jesszusom! Mikor lett olyan, hogy mi? Nincs olyan, hogy mi! Csak Ő és én vagyunk, külön, teljesen külön álló emberként
Rettegek attól, hogy Dominic többet fog számomra jelenteni. Mert eddig csak egy nagyon is jóképű férfi volt számomra, akit szívesen az ágyamba csalogattam volna. Persze mindezt úgy, hogy engem nem érdekelt az, hogy mivel foglalkozik, sőt őszintén ez nekem még problémát is jelent. Elvégre nem akarom, hogy még csak véletlenül is, de valaki lencsevégre kapjon minket, hogy kettesben enyelgünk valahol. Gondot jelentene számomra.
- Ez egy randinál sokkal jobb volt te is hasonló véleményen vagy? - Ezek után mégis kinek lenne kedve lefutni a kötelező köröket? Elmehetnénk egy puccos étterembe, ahol tutira veszem, hogy valaki felismeri és már ott véget is érne a meghitt randevú idill. Mi lett volna akkor, ha tényleg bele megyek, hogy előbb a randi aztán jöhet csak a szex? Azt hiszem, hogy erre a kérdésemre már sosem fogok választ kapni, de pillanatnyilag nem is bánom.
- Szerinted ezután az jön, hogy el foglak küldeni? - Erre semmi szükség, el fog magától is menekülni, ha kiderülne rólam az igazság, amit nem engedhetek. Ezért majd valahogy meg kell találnom a módját annak, hogy rám unjon és egyszerűen elváljanak útjaink egymástól. Viszont, addig is miért ne érezhetnénk egy kicsit még ennél is jobban magunkat? Mert az a nagy helyzet, hogy tényleg nagyon élveztem az, amit velem művelt, túlságosan is ahhoz, hogy ne akarjak még ennél is többet.  






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Loiselle
Dominic Loiselle



TémanyitásTárgy: Re: Remember me? - Minea & Dom Remember me? - Minea & Dom - Page 2 I_icon_minitime10.07.19 15:14




Ms. Weiss & Mr. Loiselle


Vékony a határ a szerelem és a gyűlölet között. (Minette Walters)

- Igazad van, tényleg sokkal jobb volt. – bólogattam a szavaira, miközben a tincseivel játszadoztam.
- De ne hidd, hogy lemondok a dologról, mert nem fogok. Igenis elviszlek majd randizni, de nem valami puccos étterembe vagy moziba, meg hasonló közhelyes helyekre, hanem valami sokkal jobbat eszelek majd ki számodra. Legalább olyan különlegeset, mint amilyen te magad is vagy. – hiszen a bizalmába kell férkőznöm, elhitetni vele, hogy megveszek érte, hogy beleszerettem és hogy idővel majd valamiféle közös jövő is várhat ránk, ehhez pedig minden módszer szabad, Kim maga is ezt mondta. A cél a fontos, nem pedig az odáig vezető út.
- Reményeim szerint nem, inkább valami olyasmi, hogy most így, egymás karjaiban alszunk el, reggel pedig melletted ébredhetek, együtt tusolhatunk….miután lezavartunk egy legalább hasonló menetet. Vagy kettőt. – incselkedtem, közben pedig végig simítottam az oldalán és bele csókoltam a nyakába.

- Szóval mit mondasz? Lehunyhatom békésen a szememet annak tudatában, hogy másnap is velem leszel és lesz egy csodás napunk együtt, vagy keressek valahol gyorsan egy bilincset és rögzítselek biztos, ami biztos? – megvártam a válaszát, majd szorosan húzva magamhoz egészen közel betakartam magunkat és puszit adtam az ajkaira.
- Jó éjszakát Szépségem. Álmodj velem. – suttogtam a fülébe, percekkel később pedig már el is nyomott az álom.




Katt


Vissza az elejére Go down

Remember me? - Minea & Dom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Kim & Minea
» End of Me - Ben & Minea
» Hello Stranger - Minea & Ben
» Ben & Minea - Comatose
» Dylan & Minea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Minea Jade Weiss lakása-