welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
 Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Million Reasons - Chloe & LIonel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime18.10.21 20:51


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Rengeteg közhelyez mondás van a szerelem elvesztéséről. Egyes idézetek szerint, aki szeretünk azt el kell engedni, de mások úgy gondolják, hogy ezt sose szabad megtenni, minden áron ragaszkodni kell a szeretett személyhez. Mi van akkor, ha a ragaszkodásommal tönkre teszem az életét? Perpillanat ez a legnagyobb félelmem és magamban őrlődők. Az éjszaka iszonyúan lassan telt, mert állandóan Chloe szavai visszhangoztak a fejemben. A lehető legtávolabb akartam magamtól tudni, de hogy elismerte, hogy ha ez a szándékom, akkor nem kér a szerelmemből. Életemben végre önzetlenül akartam cselekedni és valami jót tenni erre tessék… Akármennyire is fáj, de hagynom kell, hogy elmenjen, hogy tovább tudjunk lépni. Idővel talán mindkettőnknek sikerülne… Persze már megint ezzel hitegetem magam. Hogyan is tudnám elfelejteni azt a nőt, aki ilyen rövid idő alatt képes volt arra, amire eddig még senki se? Chloe a másik felem, nélküle már nem látok értelmet a létezésben. Ez egyáltalán nem jellemző rám és még magam is alig hiszem el, hogy képes voltam úgy bele szeretni, mint még eddig senki másba. Akármennyire is nyálasan hangzik, de úgy érzem, hogy Chloe az a nő, akivel szívesen leélném a hátralevő életemet és mellette soha senki másra se vágynék.
Vele álmodtam. Bájosan mosolygott rám és egyszerűen még álmomban is éreztem, hogy megnyugszik a lelkem csak mert láthatom. Viszont, ahogy arra készültem, hogy kezem felé nyújtom már sehogy sem tudtam megérinteni. Egyre távolabb kerültünk egymástól és már Chloe nem mosolygott. Majd hirtelen felébredtem. Nem nevezném rémálomnak, de baljós előjelnek tekintettem, elvégre ez fog ránk várni, nem? Eltávolodunk egymástól…
Felkeltem a kanapéról és felvettem ruháimat, amik már idő közben megszáradtak. Nem akartam a mai napot veszekedéssel kezdeni, még akkor sem, ha tisztában vagyok azzal, hogy Chloe milyen mérgesen és csalódottan vonult a szobájába. Nem hiszem, hogy egy reggeli készítéssel kiengesztelhetem, de talán kezdetnek pont elég fog lenni. Mindent igyekeztem a lehető leghalkabban elkészíteni, nem akartam felkelteni. Egy kis felfedező túra után már mindennek tudtam, hogy hol a helye és neki is láttam a reggeli készítéshez azokból az alapanyagokból, amiket találtam a hűtőben.
- Chloe. – Újra és újra bekopogtam, de semmi válasz. Nagyon bíztam abban, hogy csak mérges rám és azért nem akar előbújni a szobájából, de az aggodalmam arra késztetett, hogy benyissak. Üresen találtam a szobát és az ágy is be volt vetve.
- Chloe! – Kiáltottam, de még mindig nem jött válasz. Futva indultam meg a fürdőszoba irányába, kopogás nélkül rontottam be, de hiába. Lauren szobáját is megnéztem, de ott sincs, sehol sincs. Mégis hová tűnt? Miért csinálja ezt velem? Gyorsan elővettem a telefonomat, hogy felhívjam, de a szobájából hallottam a rezgő hangot. Remek. Még a telefonját se vitte magával. Most már jobban aggódni kezdtem. Mégis hová mehetett, ha még a telefonját is itt hagyta? Még aludtam valaki betört és magával vitte? Kényszer hatására távozott volna? Dulakodásnak semmi nyoma. Majd hirtelen zajt hallottam a bejárati ajtó irányából.
- Soha többet ne csináld ezt! – Oda siettem hozzá és mielőtt még bármit mondhatott volna szorosan magamhoz öleltem. Életben van és akármennyire is a frászt hozta rám most ez a legfontosabb.



  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime18.10.21 21:42

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
-Nem sokat aludtam az éjjel, újra és újra lepörgettem magamban az elmúlt néhány nap történéseit, de leginkább a tegnap esti vitánkat és mindazt, amit a fejéhez vágtam. Utólag talán már nem mondanék mindent, de akkor és ott kitört belőlem minden elnyomott indulatom, csalódottságom, bánatom. Azt vágtam a fejéhez, hogy ha a szerelme abból áll, hogy eltaszít magától, akkor köszönöm szépen nem kérek belőle. Pedig nem is olyan rég még minden olyan más volt. Igaz, hogy még nagyon friss volt a kapcsolatunk, de mégis pillanatok alatt nagyon közel kerültünk egymáshoz. Szinte elválaszthatatlanok voltunk, alig vártuk, hogy újra lássuk a másikat, hogy valami közös programot szervezzünk vagy csak bepunnyadjunk a kanapén egy vacak munkanap után és élvezzük a csendet együtt. Boldog voltam mellette, végre felszabadult és teljesen önmagam, ahogyan ő is. Nem kellett attól félnünk, hogy mit mondunk vagy teszünk a másik előtt, valahogy minden ösztönből jött. Úgy éreztem végre megtaláltam a másik felem, azt a különleges valakit, aki hírtelen az egész világommá vált, erre jött Callaway őrült húzása és elvette őt tőlem. Néhány nap alatt a menyországból a pokolra jutottam és a remény, hogy talán egy szép napon minden visszaállhat a régi kerékvágásba, egyre jobban fogyatkozni látszott. Lionel azt akarja, hogy elmenjek, hogy távol legyek tőle, én pedig mit tehetnék? Harcoljak úgy, hogy ő ellenem dolgozik? Van így értelme? Futni valaki felé, aki folyton eltaszít? Hogy is mondta a főnök? Olykor az elveszett dolgok még előkerülhetnek… Hinni akartam ebben, Lionel mégis minden egyes megszólalásával igyekezett ettől eltántorítani.

Hosszú órákkal később, rövidke alvás után végül arra jutottam, hogy nem kínzom magam itt tovább, muszáj egy kicsit kiszellőztetni a fejemet. Halkan átöltöztem, majd szép csendben, hogy ne ébresszem fel, elhagytam a lakást. Hajnali négy felé járhatott az idő, a levegő még csípős volt, az utcán éppen csak az árusok, a taxisok lézengtek, illetve néhány másnapos partiarc, akik hazafelé támolyogtak az esti tivornyából. Eredetileg futni akartam, ám végül valahogy a kikötőben kötöttem ki. Kis séta után leültem a mólóra és csak figyeltem, ahogy a nap első sugarai utat törnek maguknak a távoli horizonton. Bedugtam a fülembe a fülesem és zenét hallgattam, hogy elnyomjam a hangokat, amik újra és újra felidézték mi mindent mondtunk egymásnak. Hiába minden, szeretem és ez sosem fog változni, még akkor sem, ha messzire taszít magától. Sosem fogom elfelejteni, hogyan is tehetném, hiszen ő életem szerelme. Akár hisz ebben, akár nem, én tudom, hogy mit érzek és, hogy ez örökké megmarad.

Néhány órával később elindultam hazafelé. Út közben beugrottam a boltba és vettem némi kaját, mert a hűtőben már nem sok minden van és Laurent is felhívtam egy utcai fülkéből, mert a telefonomat sikeresen otthon hagytam. Miután mindennel végeztem hazasétáltam. Mivel nem tudtam, hogy vajon Lionel felébredt-e ezért csendben igyekeztem bejutni. Épp csak addig jutottam, hogy a szatyrom letettem a kisasztalra, máris azon kaptam magam, hogy Lionel szorosan ölel magához.
- Mármint ne vásároljak be? Akkor hamar éhen halunk. – halvány tréfa, de pontosan tudom mire gondolt. Megijesztettem, pedig nem akartam. Önkéntelenül bújtam hozzá közelebb és viszonoztam az ölelését, mert már nagyon hiányzott.
- Sajnálom. Én csak… nem tudtam aludni… kellett egy kis friss levegő.



 Outfit: Chloe
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime18.10.21 22:05


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Egyáltalán el tudja képzelni, hogy mit éreztem mikor benyitottam a szobájában és nem találtam ott? A félelem érzet összes árnyalata lejátszódott bennem. Rettegtem attól, hogy baja esett. Sőt, pánikoltam. Már minden lehetséges alternatíva megfordult a fejemben. Először arra gondoltam, hogy erőszakkal vitték el, de aztán az is felmerült bennem, hogy mi van, ha Chloe önszántából hagyta el a lakását, hogy tényleg Callaway elé vesse magát? Mert az esti beszélgetésünk nem pontosan úgy zajlott, ahogyan elterveztem és egyre inkább reménytelennek láttam a helyzetünket és attól tartottam, hogy Chloe már belefáradt ebbe az egészbe és inkább úgy döntött, hogy véget vet ennek. Őrültség lenne megadni annak az őrültnek, amit akar, most már belátom. Küzdenünk kell ellene, össze kell fognunk, mert együtt erősebbek vagyunk és ameddig mellettem van addig valamilyen szinten nyugodt lehetek. Mellettem van, de nem velem. Ezt még meg kell szoknom.
- Ha tudnád mennyire aggódtam. – Még mindig szorosan öleltem magamhoz, de közben azon járt az eszem, hogy Chloe egyáltalán nem tartozik nekem azzal, hogy minden lépéséről beszámoljon, akkor sem vártam el tőle, amikor még együtt voltunk, de ez a mostani helyzet mégis csak más.
- Ugye tisztában vagy azzal, hogy még mindig célpont vagy? – Egyáltalán tudja, hogy min mentem volna keresztül, ha nem tér vissza hozzám? Ha rendőrök kopogtattak volna be az ajtón, hogy közöljék velem, hogy már távozott az élők sorából. Szó szerint rettegek attól, hogy Callaway bosszúja sikerülni fog és elvesz mindent tőlem. Pontosan tudja, hogy Chloe mit jelent számomra, sőt még ki is nevetett, hogy annyira szeretem, hogy nem akartam elkapkodni semmit és még csak le sem feküdtem vele.
- Ez most nem arról szól, hogy meg szeretném mondani neked, hogy mit csinálj, de kérlek ígérd meg nekem, hogy nem hagyod el a lakást nélkülem, ameddig le nem záródik az ügy. – Még mindig öleltem. Most úgy éreztem, hogy képtelen lennék elengedni. Szó szerint és átvitt értelemben is.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime18.10.21 22:57

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Mikor elmentem még mélyen aludtál, nem lett volna szívem felébreszteni. – ismertem be halkan, miközben az arcomat a mellkasába fúrtam. Hiányzott az illata, az ölelése, az érintése, a közelsége, minden, ami Lionel Bloom. Képtelen vagyok elhúzódni tőle, hiába tudja az agyam pontosan, hogy ezt kellene tennem. Hiszen már nem vagyunk együtt, ő már nem az én tuskóm és már soha nem is lesz az, hiszen távol akar tartani magától. Talán épp emiatt, mert ki akarom használni az utolsó pillanatainkat, mielőtt még örökre el kellene szakadnom tőle csak még jobban befészkeltem magam, úgy, mint aki soha többé nem akar szabadulni tőle.
- Tudom, hogy még mindig célpont vagyok, de egyszerűen nem bírom elviselni a gondolatot, hogy Callaway nyerjen. Ha itthon ülök és pánikolok, akkor pontosan azt kapta, amit akart. Irányított és beférkőzött az elmémbe. Azt akarom, hogy lássa, nincs hatással rám, hogy egy nyomorult féreg, akit a saját két kezemmel fogok megölni, ha elkapom… - már én is a halálát kívánom, hiszen elvette tőlem életem szerelmét…
- De rendben… megígérem. Nélküled nem megyek sehova… - szívem szerint hozzá tettem volna, hogy soha, de végül eszembe jutott, hogy ez hamarosan megváltozik, hiszen több száz kilométerre leszek tőle…

A percek csak teltek, de én a legkisebb jelét sem mutattam annak, hogy el akarnám őt engedni. Hülye lennék, hiszen ki tudja meddig tehetem még, hogy ilyen közel legyek hozzá. Bár ne akarna ellökni magától, bár észhez térne…
- Tudsz róla, hogy álmodban beszélsz? - suttogtam fel sem nézve, szinte csak úgy magam elé.
- A nevemet hajtogattad…



 Outfit: Chloe
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime18.10.21 23:33


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Legszívesebben most alapos fejmosásban részesíteném és felvilágosítanám arról, hogy mennyire ostoba dolgot követett el, de már nem akartam erőt pazarolni a vitára. Felesleges is lett volna. Chloe csak még jobban megmakacsolta volna magát és elküld a fenébe és aztán továbbra is azt tenné, amihez kedve szottyan. Tudom, hogy semmi jó sem származik abból, ha hagyom, hogy az indulatok elszabaduljanak.
- Emlékezz, hogy mit mondtál nekem tegnap. – Chloe szinte ugyan azt mondta, amit én az este folyamán. Akkor szabályosan kijelentette, hogy megtiltsa nekem, hogy gyilkossá válljak Callaway miatt. Most meg pont Chloe beszél arról, hogy puszta kézzel ölné meg? Vajon mi változott benne néhány óra leforgása alatt? Talán jobb, ha nem is tudom. Egy biztos, hogy ha rajtam múlik, akkor nem is fogom a közelébe engedni, azt pedig pláne nem, hogy megtegye, amire készül. Ha szükséges, akkor tényleg én ölöm meg, hogy ezzel Chloet megakadályozzam. Mert ha valakinek bűnhődnie kell a tettéért, akkor én legyek az. Egyébként is minden rosszat, ami azóta történt vele, hogy ismer azt nekem köszönheti. Inkább élek együtt a tudattal, hogy gyilkos lettem, mint azzal, hogy Chloe húzta meg a ravaszt helyettem.
- Komolyan sehova se, ameddig nem biztonságos. – Most jönne az a rész, hogy viccelődnék vele, hogy szerződést is íratnék alá vele erről, de ez most nem az a helyzet, hogy tréfálkozzak. Még a közeli kisboltba se engedem, jobb csak akkor kitenni innen a lábunkat, ha feltétlen szükséges.
- Eddig nem tudtam. – Még senki se szólt róla, de eddig még Chloe se. Biztosan az intenzív álmom az oka, hogy beszéltem álmomban. Annyira valóságos volt és annyira fájdalmas.
- Veled álmodtam. – Ezt már kár is lenne tagadni, hiszen teljesen egyértelmű, ha már hallotta, hogy a nevét emlegetem álmomban.
- Álmomban akármennyire is szerettelek volna megérinteni és magam mellett tudni te egyre csak távolodtál tőlem. – Ha hihetünk a babonáknak akkor, ha elmesélünk egy álmot, akkor az nem fog valóra válni.

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime19.10.21 0:38

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Nagyon óvatosan, mintha csak attól félnék, hogy egyetlen apró érintéstől azonnal kámforrá válhat, simítottam végig az ujjhegyeimmel az arca két oldalán, miközben felnéztem rá, egészen mélyre fúrva a tekintetemet az övében.
- Én ugyan ezt álmodtam. – suttogtam szinte alig hallhatóan.
- Én próbáltalak elérni téged, de te folyamatosan eltaszítottál magadtól… - élénk álom volt, sajnos nagyon is valóságos, hiszen pontosan ezt teszi velem. Azt akarja, hogy elfogadjam a washingtoni állást és így messzire kerüljek a közeléből. Nem hiszi el, hogy épp ezzel árt nekem, hogy épp így tesz boldogtalanná, hiszen pontosan tudom, hogy mellette lenne a helyem. Hogyan lehetne mégis távol az ember a másik felétől? Hogyan felejthetné el örökre élete szerelmét? Már attól teljesen mássá vált a világ, hogy ismét a karjai között lehetek, mintha csak a lelkem végre valahára haza talált volna. A szívem vadul kalapált, a bőröm libabőrössé vált, a szemeimbe pedig egészen rövid időre visszatért a régi csillogás. Az a parányi fény, ami épp miatta költözött oda.

- Miért… - kezdtem volna bele valamibe, ám végül meggondoltam magam és elhallgattam. Felesleges is lenne megkérdeznem tőle, hogy miért akar annyira eltaszítani, miért nem azon dolgozik, hogy megmentse a kapcsolatunkat, ha tényleg olyan fontos vagyok neki, mint amilyen fontos ő nekem. Belefáradtam a kérdésekbe, a magyarázkodásba vagy egyáltalán úgy az egész világba.
- Ha rajtam múlna én sosem hagynálak el… - most vagy soha, úgy sincs már semmi veszíteni valóm sem. Tegnap ő csókolt meg engem kétszer is, ám ezúttal én voltam képtelen parancsolni magamnak. Egészen közel bújtam hozzá és vágyakozva csaptam le az ajkaira. Talán most utoljára…


 Outfit: Chloe
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime19.10.21 9:56


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
- Ez meg mégis, hogy lehetséges? -  Hogyan tudja két ember teljesen ugyan azt a dolgot álmodni? Ha már az álmaink is megegyeznek, akkor ennek valami mélyebb jelentése lehet, vagy őszintén nem is tudok most mire gondolni… Mégis úgy hiszem, hogy ez nem lehet véletlen. Nem vagyok álomfejtő, de mégis úgy hiszem, hogy az álmaink arról árulkodnak, hogy rettegünk attól, hogy a másikat elveszítjük. Sőt, ez inkább a tudatalattink iszonyú játéka velünk, mert a valóságban is az elveszítésétől félek a legjobban. Még mindig nem tudom, hogy mi lesz velem nélküle, de attól jobban rettegek, hogy mi fog történni, ha velem marad.
Az ártatlannak szánt aggódó ölelésemre Chloe váratlanul reagált. Nem kellett volna vissza csókolnom, de mégse tudtam uralkodni magamon. Urrá lett rajtam a birtoklási vágy. Akartam. Érezni akartam csókja ízét, bőre puhaságát, egyszerűen csak a lehető legközelebb akartam tudni magamhoz. Már képtelen voltam józanul gondolkozni és eltaszítani magamtól. Ez a csók nagyon is árulkodó volt. Mondhatnék neki bármit, ha a tetteimmel másról árulkodok. Szerettem volna bele feledkezni és nem gondolni arra a rengeteg rossz dologra, ami mostanában velünk történt. Nem kellett volna, de mégis felkaptam, hogy vele együtt induljak meg a kanapé felé, miközben ajkaink egy pillanatra sem váltak el egymástól. El kellene engednem és nem szabadna azt tennem, amire most készülök, de mégse megy. Nem tudom csak úgy egyszerűen elengedni. Azt akarom, hogy velem maradjon, hogy az enyém legyen. Most rohadtul tudott zavarni, hogy ilyen sok ruha van kettőnk között és most minden vágyam, hogy ezen a lehető leghamarabb változtassunk.
- Azt akarom, hogy maradj. – Ismertem be végül, ajkaira suttogva, de esélyt sem adtam neki, hogy bármit is reagáljon, mert ismét ajkaira tapadtam, közben letettem a kanapéra és fölé hajolva félig meddig rá nehezedve úgy csókoltam tovább, mintha tényleg attól tartanék, hogy ez lesz az utolsó alkalom, hogy megtehetem.   

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime19.10.21 19:05

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Bárcsak tudnám… - ha igazán misztikus oldalról akarnám megközelíteni a dolgokat, akkor azt mondanám, hogy az univerzum üzent nekünk ezzel, hogy nem szabad hagynunk, hogy külön válasszanak minket egymástól, mert számunkra nem ez a befejezés lett megírva, de, ha szimplán csak a józan eszemet használom, akkor is elég beszédes a dolog. Két felnőtt ember, aki szereti egymást és aki épp olyasmin megy keresztül, ami a legjobban fáj neki, nevezetesen, hogy el kell válnia a másiktól, valahogy törvényszerű, hogy ilyesmit álmodjon. Az agy játéka, elővarázsolja a tudatalattiból azt, ami a legnagyobb fejtörést vagy épp szívfájdalmat okozza és akkor tárja eléd, amikor nem tudsz védekezni ellene. A jelek szerint ő sem akarja, hogy vége legyen, hiába hajtogatja, hogy az lesz számomra a legjobb, ha távol tartom magam tőle és elfogadom a washingtoni állást, mert így szerinte biztonságban leszek. legalábbis erre enged következtetni az, amit elmesélt. De vajon ennek ellenére is ragaszkodik az elgondolásához vagy átgondolja és belátja, hogy életünk legnagyobb hibáját követjük el, ha elválunk és én elköltözöm?

A csókkal gyakorlatilag egy lavinát indítottam el, ami bár nem állt szándékomban, mégis megtörtént. Egyszerűen csak hiányzott, hiszen korábban bármikor megtehettem, olyanná vált számomra, mint az oxigén vagy a víz, aztán jött Callaway és elvette tőlem. Vissza akartam kapni, még, ha most utoljára is, de azzal nem számoltam, hogy mindketten elveszítjük tőle az önuralmunkat. Mire észbe kaptam már Lionel karjaiban voltam, útban a kanapé felé, a szavai pedig, amiket az ajkaimra suttogott alaposan megdobogtatták a szívemet. Szerettem volna reagálni rájuk, de nem volt időm, mivel Lionel ismét megcsókolt. Magammal húztam a kanapéra, olyan közel simulva hozzá, amennyire az csak lehetséges, közben az egyik kezem, mintha csak véletlenül tette volna, de besiklott az inge alá és végig simított a mellkasa szabad területein.


 Outfit: Chloe
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime20.10.21 9:47


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Nem akartam elengedni. Már nem. Hogy is tehetném? Fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék élni nélküle. Még akkor sem, ha józanul gondolkozva be kell ismernem, hogy számára az lenne a legjobb, ha minél messzebb van tőlem, mert csak akkor lehet biztonságban. Nem tudom neki garantálni, hogy ha ezt túléljük akkor minden szép és jó lesz és soha többé nem kerül miattam veszélybe. Most mégis az eszem helyett a szívemre hallgatok. Csókoltam és csókoltam levegőt is alig vettünk. Chloe egyértelműen értésemre hozta, hogy nincs ellenére a közelségem. Hozzám simult, de mégis a következő pillanatban eltávolodtam tőle, de csak annyira, hogy egyik kezem közénk férjen és le tudjam húzni a cipzárt a felsőjén. A következő pillanatban már tenyerem alatt érezhettem feszes, formás mellét, de ajkaink még mindig nem váltak el egymástól. Már azon voltam, hogy a topjától is megszabadítsam mikor megszólalt a bejárati ajtó csengője. Nagyon reménykedtem abban, hogy akárki is áll az ajtó túlsó oldalán hamar rá fog unni és gyorsan távozik, mert most nagyon is zavar minket. Újból csengetett, de aztán ököllel dörömbölt az ajtón.
- Maradj itt! Kérlek. – Akármennyire is nehezemre esett félbe hagyni azt, amit még csak alig kezdtünk el mégis megtettem, mert a váratlan látógató csak nem akarta feladni és újból és újból próbálkozott. Nem hittem, hogy Callaway bekopogna, nem nézem ki belőle, hogy ilyen illedelmes lenne, Ő inkább az a fajta, aki ajtóstól rontana a házba, ezért egyszerűen csak kinyitottam az ajtót.
- Nagyon kérem csak vegye át! – Előttem egy ideges férfi állt, akit teljesen levert a víz. Remegett egész testében, mégis egy kisebb dobozt szorongatott. Átvettem tőle a dobozt, de már a következő másodpercben a hátát láttam, szó szerint futva távozott. Mégis mi ez? Bomba? Hirtelen sikerült össze raknom a fejemben a képet és egyre biztosabb voltam abban, hogy ezt bizony Callaway küldte, ezt a szerencsétlent pedig zsarolással vehette rá, hogy játssza el a futár szerepét.
- Callaway ajándékot küldött neked. – Most látom csak, hogy a dobozra Chloe neve van írva. Becsuktam a bejárati ajtót és a dobozt letettem a földre. Tanácstalanul néztem.
- Nem vagyok biztos benne, hogy ki kellene-e nyitni. – Mi van akkor, ha robbanó töltet van benne és a kinyitástól robbanni fog? Bármi is legyen a doboz tartalma Callawayt ismerve valami egészen őrült és sokkoló dolog fog lenni és talán pontosan ezért jobb, ha nem is Chloe nyitná fel a dobozt.
  

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime20.10.21 10:33

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Teljesen a hatása alá kerültem, hírtelen megszűnt minden probléma, minden rossz, amin eddig keresztül mentünk, a fenyegetés, ami folyamatosan a fejünk felett lebeg és újra csak mi ketten voltunk, úgy, ahogy régen. Ajkaink egyetlen pillanatra sem váltak el egymástól, érintése nyomán pedig a bőröm teljesen felforrósodott. Akartam, úgy, mint talán még soha ezelőtt. Érezni, eggyé válni, az övé lenni. Már nem tudtam józanul gondolkodni, pedig, ha képes lettem volna rá, akkor meghallom a vészjelet a fejemben, hogy amire készülünk az rossz, hogy ha mégis eltaszít, akkor többé sosem leszek képes talpra állni ezek után. De nem, a szívem azt súgta, hogy ez nem történhet meg, hogy Lionel és én együtt erősek vagyunk és a szerelmünk mindent kibír. Hinni akartam, hinni akarom, hinnem kell… Aztán egyszer csak csengettek. Először fel sem fogtam, csak miután Lionel elhúzódott tőlem és arra kért, hogy maradjak, míg ő kinyitja az ajtót. Felültem a kanapén és csak figyeltem, ám amikor megláttam a dobozt és megtudtam a feladót felpattantam és oda léptem.

- Milyen figyelmes egy pasas, két napon belül a harmadik ajándékom. Tanulnod kéne tőle...  - előbb a hulla, aztán a golyó, most pedig egy doboz… Félnem kellene mit találok benne, de valami azt súgja, hogy nem bombát vagy valami olyasmit, ami végezhetne velem, velünk, hiszen akkor véget érne a játék, amibe ez a pszichopata barom még csak most vágott bele. Letérdeltem a doboz mellé és kinyitottam, ám a látvány miatt, ami a szemem elé tárult csakhamar behunytam a szemem és el is fordultam. Egy emberi szív… Ütős. A dobozban egy magnót is találtam, ami azonnal elindult, ahogy a fedelet levettem.
- Mi lehet rosszabb egy megtört szívnél? Egy kitépett szív. – nevetett fel Callaway a felvételen.
- Chloe, Chloe, Chloe… hát nem intettelek eléggé, hogy légy óvatos azzal a barommal? Úgy akarsz járni, mint ez a szegény szerencsétlen…? – a magnó leállt, ebben a pillanatban pedig megszólalt a mobilom, amit kihangosítva vettem fel.
- Carlson.
- Jöjjön be a laborba van itt…
- egy hulla. – fejeztem be a főnök helyett a mondatot.
- Honnan tudja?
- Nálam van a szíve… - sóhajtottam elkeseredetten.
- A fiúk a testet az épület előtt találták, vörös szalaggal átkötve, magának címezve.
- Fél óra és ott vagyok. – tettem le a telefont, majd a dobozt visszacsukva egy zacskóba tettem, hogy bevihessem a laborba. Próbáltam leküzdeni a sokkot, amit a látvány okozott és a tudat, hogy ez a szerencsétlen miattam halt meg, hiszen én provokáltam tegnap Callawayt… sose bocsátom meg magamnak. Szó nélkül tűntem el a szobámban néhány másodpercre, majd átvágtam a nappalin és bezárkóztam a fürdőszobába. Megnyitottam a vizet, hogy ne hallatszódjon, hogy sírni kezdek odabent. Az én hibám…

Néhány perccel később már lezuhanyozva, átöltözve léptem ki a fürdőből, picit nyugodtabban. El kell kapjuk ezt a rohadékot, ez most a legfontosabb.
- Megvárlak... - gondolom ő is összekészülne indulás előtt. Nem tudtam ránézni, csak a padlót figyeltem zavarodottan.  


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime20.10.21 11:24


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Akartam. Annyira, de annyira akartam, de Callawaynek ismét sikerült bezavarnia. Esküszöm, hogy tökéletes pillanatot jobban nem is tudott volna választani, hogy kicsesszen velem. Mégis talán jobb, hogy így történt. Mi már nem vagyunk együtt, és a szex még jobban összezavart volna minket. Mert ha végre megtörtént volna, akkor mindketten jól tudtuk volna, hogy az nem csak sima szex volt, annál sokkal, de sokkal többet jelentene számunkra. Mégse lettem volna képes leállni, hacsak Chloe meg nem gondolta volna magát, de semmi jelét sem láttam annak, hogy ellenezné a dolgot.
- Ha ennek az egésznek vége bármit megkaphatsz. Még a féltve őrzött gyűjteményemet is. – Ezzel próbálnám valamilyen módon kárpótolni az átélt traumák miatt? Kizárt dolognak tartom, hogy lehetséges bárhogy is kompenzálni, hogy miattam ennyi mindenen át kellett már mennie. Már így is bőven elég volt, és nagyon nem hiányzott ez az ajándék se.
- Nem kellett volna provokálni. – Bukott ki belőlem. Mégse Chloe tehet arról, hogy Callaway a közös képűnk láttán ismét bekattant és gyilkos üzemmódba kapcsolt. Nem mi vagyunk a felelősek egy másik ember szörnyű tetteiért, de Chloe amilyen lelkiismeretes biztosan magát fogja hibáztatni. Ha valakit hibáztatni akar, akkor az legyek én, vagy Callaway, de ne saját magát.
Nem tudtam, hogy mit mondhatnék most. Általában ez nem szokott velem túl gyakran elő fordulni, de mióta Callaway megkeseríti az életünket azóta egyre többször van az, hogy nem tudom mit mondhatnék neki, hogy mit kellene… Rontani se akartam a helyzeten, de tudtam bármivel is próbálkoznék hatástalan lenne.
Tudom most nincs vesztegetni való időnk, mert minél gyorsabban be akar érni, hogy megtudja, hogy ki a szív tulajdonosa, de ismerem már és tudom, hogy mennyire felzaklatta Callaway.
- Jól vagy? – Vontam ismét karjaim közé. Pontosan tudtam, hogy azért nem néz rám, mert ha megtenné, akkor látnám azt a csodás könny áztatta szempárt.
- Nem a te hibád. – Próbáltam megnyugtatni, de mindketten tudjuk, hogy akkor lehetünk csak igazán nyugodtak, ha végre vége lesz.

  

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime20.10.21 22:55

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Próbáltam tartani magam, de nem sikerült, egyfolytában csak arra tudtam gondolni, hogy a tegnapi húzásom egy ártatlan ember életébe került. Ha nem küldöm el neki azt a képet, ha nem akarom provokálni, ha nem akartam volna annyira, hogy tudja, a terve nem sikerült, nem választott szét minket, akkor az az ember még most is élne. Ezt soha nem bocsátom meg magamnak. Hiába vont a karjaiba, mint valami fadarab csak áltam és hagytam, hogy a könnyeim utat törjenek maguknak.
- Hogy mondhatod ezt? Hogy mondhatod, hogy nem az én hibám, amikor az első mondatod neked is az volt, hogy nem kellett volna provokálni? – ha nem az én hibám, hát mégis kié? Le akartam győzni egy őrültet a saját pályáján, de elbuktam és ennek valaki más itta meg a levét.
- Bár ne tettem volna… ha az a rohadt golyó két centivel arrébb talál el, akkor most én feküdnék azon az asztalon és nem az a szerencsétlen, Callaway pedig nem pusztítana dühében… - ekkor megszólalt a mobilom, amit remegő kézzel vettem elő és hangosítottam ki.
- Carlson.
- Azonosítottuk a hullát… a neve Chloe Lawrence, huszonkilenc éves, három napja tűnt el…
- Uramisten!
- Ha behozza a szívet meglesz a halál pontos ideje, de a test állapota arra enged következtetni, hogy úgy két napja lehet halott.
- Máris visszük. – bontottam a vonalat.

- Én ezt nem értem… két napja… én csak tegnap provokáltam, de ő három napja rabolta el… miért….? – túrtam bele a hajamba idegesen, még mindig szipogva. Azért kellett meghalnia mert a keresztneve és a kora egyezett velem? Így akart üzenni, hogy legközelebb én jövök? Akkor rabolta el, mikor Lionel dobott, amikor kitépte a szívem... Teljesen összezavarodtam.
- Induljunk… látni akarom…


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime20.10.21 23:23


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Nem mi vagyunk felelősek egy őrült tetteiért. Igaz, hogy provokálta és már akkor sem tartottam jó ötletnek magunkról képet küldeni neki, de ez még nem ok arra, hogy ez miatt Callaway gyilkos ámokfutásba kezdjen. Rajtunk akar bosszút állni, ezért nem is értem, hogy miért von bele másokat is. Ha minket akar megölni, akkor miért csak játszik még mindig velünk? Azért, mert élvezi. Azt hiszi, hogy rettegünk tőle, hogy hatalma van felettünk. Részben ez igaz is. Sikerült neki minket elválasztani, de nem hagyhatjuk, hogy közén álljon. Már tisztán látom, hogy nem engedhetjük meg neki, hogy a végén sikerrel járjon.
- Csak egy kép volt, és biztosan akkor is megtette volna, ha nem küldöd el neki azt a képet. Callaway őrült, ezért nem hibáztathatjuk magunkat azért, amit elkövet. – Kizárt dolognak tartom, hogy Chloe hibája legyen.
- Fejezd be! – Azt hittem, hogy ezen már túlvagyunk. Nekem is voltak efféle gondolataim, hogy jobb lenne, ha végezne velem és akkor talán Chloe életben maradna, de nem érné be ennyivel. Hiába is ajánlottam fel neki magamat, neki ez kevés. Azt akarja, hogy szenvedjünk és már nagyon unom, hogy mindig az van, amit ez a rohadék akar.
- Ne akarj logikát találni egy őrült tetteiben. – Most már biztos, hogy nem a selfie után borult el az agya és ez azt jelenti, hogy nem Chloe provokálására reagált így. Amúgy is megkapta volna az ajándékát bármit tesz, vagy éppenséggel nem tesz. Ezt Callaway már előre eltervezte és már abban is biztos vagyok, hogy a szakításunk után rögtön meg is ölte azt a nőt, akit elrabolt, hogy kitépje a szívét.
- Előbb ígérd meg, hogy bármi történjen sose fogod magad hibáztatni érte. – Különös választás egy azonos nevű és korú nőt megölni, mégis miért? Nem volt eléggé egyértelmű célzás számára, ha küld egy emberi szívet? Van még valami rejtett mondanivalója? Talán a holttest nagyon is árulkodó fog lenni. De már fogalmam sincs, hogy hol kereshetném a kérdéseimre a válaszokat.
  

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime21.10.21 0:05

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Habár tisztázódott, hogy nem azért ölte meg a lányt, mert elküldtem neki azt a közös képest kettőnkről, voltaképpen Chloe Lawrencenek mégis miattam kellett meghalnia. Callaway rajtam akart bosszút állni, rajtam és Lionelen, amiért börtönbe juttattuk és nem ezen az ismeretlen nőn, akinek az volt minden bűne, hogy úgy hívták, mint engem. Bárcsak visszaforgathatnám az időt egészen oda, amikor azon az estén Lionelnek hála elfogták. Ha akkor nem vagyok annyira béna és sikerül megszereznem a fegyvert, ez a rohadék már alulról szagolná az ibolyákat, Lionel és én még együtt lennénk és ez a két áldozat még most is élne. Nem kérheti hát, hogy ne hibáztassam magam, hisz itt a felelősségem…
- Ha ezt ígérném, akkor hazudnék neked, azt pedig sosem tettem és soha nem is fogom. – elhúzódtam tőle, majd felvettem a szatyrot és elindultam kifelé a lakásból, de megtorpantam és visszafordultam.
- Gyere cica… nem akarom, hogy bajod essen. – vettem fel, majd óvatosan betettem az oldaltáskámba. Egy pillanatra sem hagyom majd egyedül, nehogy az a barom ártani akarjon neki.

Út közben néma csendben voltam egész végig, nem nagyon tudtam volna mit mondani azon kívül, amit már eddig is mondtam. Még mindig úgy érzem, hogy az én hibám, hogy az a lány meghalt, ezen nem tud senki sem változtatni. Lio egész úton nyugton ült a táskámban és csak bámulta a környezetet. Néha megsimogattam a buksiját, ettől én magam is megnyugodtam. Hamarosan beértünk a laborba és lepakoltam az asztalomra, majd letelefonáltam a patológiára, hogy hozzák fel a testet.



 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime21.10.21 1:33


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
- Nem teheted ezt magaddal! – Mégis ki vagyok én, hogy megmondjam neki, hogy mit tehet, vagy mit nem? Ostobaság magát hibáztatni és bűntudatot éreznie egy őrült ember tetteiért. Mi nem vállalhatjuk a felelősséget azért a rengetek iszonyú dologért, amit Callaway elkövetett. Miért is tennénk? Sem Chloe, sem pedig én nem öltünk meg senkit se, ezt pedig róla nem igazán tudnánk elmondani. Mégis most felmerült bennem, hogy tényleg Callaway gyilkolt? Ismertem, de már belátom, hogy közel sem annyira, mint hittem, de sose néztem volna ki belőle, hogy képes lenne elvenni egy ember életét, sőt már nem is egyet… Arra eddig miért nem gondoltunk, hogy mi van akkor, ha tényleg őrült, de nem gyilkos? Számtalan lehetősége volt megölni minket és eddig mégse tette meg. Ezek után az lenne a logikus következtetés, hogy ha nem Ő gyilkol, akkor a bűntársa. Ez csak egy elmélet a részemről, mert mint kiderült sose lehet tudni, hogy mire képes a másik ember.
- Ha valakit hibáztatni akarsz, akkor hibáztass engem. – Hiába nem mondja ki attól még mindketten tudjuk, hogy a szörnyű dolgok akkor kezdődtek csak igazán az életében miután megismerkedtünk. Talán, ha sose ismer meg, akkor most nem lenne célpont és élhetné továbbra boldogan az életét, egy olyan életet, ahol nem akarja senki se megölni.
Egyikünk sem volt beszédes kedvében. Nem is akartam erőltetni a dolgot. Láttam rajta, hogy mennyire gondolataiba van merülve. Ahogyan azt is tudom, hogy az ajándékba kapott szív tulajdonosára gondol és újból és újból magát korholja.
- Biztosan készen állsz erre? – Már közel sem tartom annyira jó ötletnek azt, hogy Chloe a saját szemével is megnézze a hullát. Ez az ügy eddig is túl személyes volt és mindkettőnk számára túl sok is, de mégis mennyit bír még el?
- Nem csinálhatná más? – Még túl zaklatott a történtek után és azt hiszem ez lenne a megfelelő alkalom arra, hogy szabadságot kérjen és elutazzunk jó messzire.
  

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime21.10.21 1:58

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Egyáltalán nem állok készen, de ő sem állt készen arra, hogy meghaljon. – nem, az a szegény lány még fiatal volt, előtte állt az egész élet, biztosan voltak tervei, álmai, céljai az életében, talán szerelmes is volt és családot akart és mindezt elvette tőle egy őrült pusztán azért, mert bosszút akart állni rajtunk.
- Én csinálom… - felgumiztam a hajam lófarokba majd kivettem Liot a táskámból és a sarokba leterítettem neki egy plédet, hogy legyen itt egy kis helye, míg ki nem találok neki valami jobbat. A cica engedelmesen feküdt el rajta és onnan követte tekintetével az eseményeket. Néhány perccel később két asszisztens feltolta a testet, amit aztán feltettek az asztalra még bezsákolva.
- Kicsomagoljuk a csajt? – kérdezte az egyik csak úgy slendriánul, mire ökölbe szorult a kezem.
- Tisztelettel beszéljen róla maga barom! Ő is egy ember.
- Volt.
- Attól még jár neki a tisztességes bánásmód. Kifelé! Tűnjön innen és imádkozzon, hogy a főnöke ne sétáljon velem szembe a folyosón, különben azonnal új állás után nézhet! – remegtem a dühtől, féltem, hogy a következő pillanatban képen törlöm ezt a rohadékot. Valószínűleg a pasi is érezte, hogy jobb, ha kereket old, mert olyan gyorsan spurizott ki a kollégájával együtt, mintha puskával kergetnék.

Vettem egy mély lélegzetet és a zsákhoz léptem, a kezem még mindig remegett, ahogy lassan lehúztam a cipzárt, hogy láthassam őt.
- Uramisten! – teljesen elsápadtam, ahogy megpillantottam. Barna haj, barna szem, épp, mint az enyém, akár a testvérem is lehetne. A mellkasán a sebet a patológus már összevarrta, de még így is látszik, hogy egy nagyon éles eszközzel okozták, ami roncsolta a bőrt.
- Sajnálom… - suttogtam a lánynak kétségbeesetten.
- Esküszöm neked, hogy el fogjuk kapni… esküszöm neked, hogy meg fogom ölni. – eddig is személyes volt az ügy, de mostantól csak még inkább az. Callaway sorsa eldőlt, meg kell halnia, nekem kell megölnöm.


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime22.10.21 1:24


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Chloe elszánt és biztosra veszem, hogy tombol benne a bosszúvágy, most még jobban is, mint bennem. Callaway szívhez szóló ajándéka nagyon is az elevenjére tapintott. Mennyire kell ahhoz pszichopatának lenni, hogy emberi szívet küldj másnak ajándékba? Ilyen bizarr dolgot még a legbetegebb horrorfilmekben sem láttam. Aki se megbánást, sem pedig bűntudatot nem érez annak semmiség elvenni egy ember életét. Pont ez a legijesztőbb. Kiszámíthatatlan és még csak megjósolni sem tudjuk a következő lépését. Ha egyetlen egyszer is, de sikerülne rájönnünk arra, hogy mi lesz a következő dobása, akkor véget tudnánk vetni az ámokfutásának. Akármennyire is rosszul vagyok ettől az egésztől, de próbálok Callaway fejével gondolkozni, de még így sem megy… Sose tudnék olyan dolgokat elkövetni, amiket Ő. Inkább a halál, minthogy olyan emberré váljak.
Már megint csak csendes szemtanúja lehettem az eseményeknek. Chloe most túl dühös, de teljesen jogosan akadt ki. Legszívesebben leállítottam volna, de pontosan tudtam, hogy mennyire megmakacsolta magát. Ő akarja csinálni, akkor hagynom kell neki. Tiszteletben akartam tartani az asztalon fekvő testet és nem is akartam oda nézni. Mégis megtettem. Egyetlen egy pillantás is elég volt, hogy lássam a hasonlóságot. Akár Chloe is lehetne.
- Ez nem lehet véletlen. – A neve és a kora is egyezik, de még a külső is stimmel. Callaway mégis mit akar velünk tudatni? Hiszen azt már tudjuk, hogy minket holtan akar látni, de előtte alaposan megkínoz minket. Miért kell ebbe másokat is bele vonnia? Kész téboly.
- Nagyon nem szeretném, hogy részt vegyél ebben a nyomozásban is, de bármit mondhatnék, akkor sem fogsz leállni ugye? Még most sincs késő mindent hátra hagyni és lelépni. – Az egyész nyomozást hagyhatnánk a fenébe. Valakinek végül csak sikerül a nyomára bukkannia. Ha kell az ország összes magánnyomozóját felfogadom, de mi a lehető legtávolabb legyünk innen. Túl egyszerű lenne elmenni, igaz? Pedig még azt sem bánnám, ha a macskát magával hozná, idővel biztosan megszokom majd.
  

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime22.10.21 2:44

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- De igen, már késő. – szólaltam meg halkan, miközben továbbra is az áldozat arcát fürkésztem. Be akartam inni a látványt, azt akartam, hogy az elmém alaposan elraktározza a képet, hogy amikor eljön a pillanat és ott állok Callaway előtt, kezemben egy töltött fegyverrel képes legyek meghúzni a ravaszt gondolkodás vagy épp lelkifurdalás nélkül. Azt akarom, hogy Chloe Lawrence képe beégjen az emlékeim közé és segítsen elkapni ezt a rohadékot. Az én bűnöm, hogy halott, ezt pedig soha nem leszek képes megbocsátani magamnak. Örökké együtt kell éljek a tudattal, hogy Callaway miattam végzett vele, mert nekem akart üzenni, rajtunk akart bosszút állni.
- Nem fogok leállni míg el nem kaptam és meg nem öltem. Túl sok mindent vett el tőlem… túl sok mindenkinek ártott… - képtelen lennék arra, hogy elbújjak valahol külföldön koktélt szürcsölgetve vagy tudom is én, míg mások azon fáradoznak, hogy elkapják, ő pedig tovább gyilkol csak mert eltűntem a szeme elől. Mert abban biztos vagyok, hogy csak még nagyobb ámokfutásba kezdene, ha meglépnénk, hogy újra felkelte a figyelmünket és előcsalogasson.

A telefonom pittyent egyet, mire elővettem.
- Azonosítottuk a tegnapi halottat is… az egyik alkalmazottad… - nyújtottam át neki a készüléket. Egy Ben Jennings nevű férfi ugyan arról az osztályról, ahol korábban Callaway is dolgozott. Neki is annyi volt az összes bűne, hogy így vagy úgy, de kapcsolatban állt velünk.
- Nem fog leállni, talán már megvan a következő áldozata is. Talán már meg is ölte csak még nem tudjuk… - megremegtem egy pillanatra, a labor pedig hírtelen forogni kezdett körülöttem, ezért megkapaszkodtam a pultban, mielőtt még összeesnék. Nem, erre most nincs idő. Lehunytam a szemem, hogy egy kicsit össze tudjam szedni magam. Éhes vagyok, fáradt és fáj a sebem, ráadásul túl nagy a nyomás és a kapcsolatunk is fura státuszban van, ráadásul egy őrült vadászik ránk… sok. Túl sok.


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime23.10.21 1:34


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Chloe egyértelművé tette számomra, hogy innen nincs menekvés. Addig itt fogunk maradni, ameddig le nem zárjuk az ügyet, ehhez pedig az kell, hogy Callaway rács mögé kerüljön. Akkor lehetünk csak ismét biztonságban, vagy ez illúzió lenne? Bárhogy is legyen, nagyon szeretném azt hinni, hogy ha újra sitten lesz akkor visszakapjuk a régi életünket. Esetleg képesek leszünk ott folytatni, ahol abbahagytuk… Mégis olyan kevés esélyt látok arra, hogy a történtek után Chloe úgy érzze, hogy velem szeretné folyatni. Ennyi iszonyatos dolog után végre kijárna nekünk is a jóból és ezt csak úgy tudom elképzelni, ha mellettem marad. Nélküle az életem semmit sem ér.
- Ugye tudod, hogy sose hagynám, hogy megtedd? – Ismét itt tartunk. Nem is olyan régen még Chloe igyekezet meggyőzni arról, hogy nem vagyok gyilkos, hogy nem ölhetem meg Callawayt. Most meg azt gondolja, hogy annyira egyszerű elvenni egy ember életét? Akármilyen ember is ez a rohadék még akkor sem hagyhatom neki, hogy megtegye. Nem tudna együtt élni a bűntudattal és a tettei következményeivel. Ismerem már annyira, hogy ezt tudjam.
- Találomra gyilkol, vagy minden hullának jelentése van? – Átvettem a telefont és közben hangot adtam a gondolataimnak. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ismerem az összes alkalmazottamat személyesen, de láttam már ezt a férfit. Mégis mi az összefüggés? Nem kedvelte, mint kollégát és ez lett a vége? Mert tudjuk, hogy Callaway a főnökéért se rajongott túlságosan, ezért akarja tönkre tenni az életemet utána pedig megölni.
- Egyetlen egy lépéssel kellene csak előtte járnunk. – Léptem oda hozzá, hogy a lehető legközelebb legyek. Láttam rajta, hogy nincs a helyzet magaslatán.
- Jól vagy? – Hülye kérdés volt, mert biztosan egyáltalán nincsen jól a történtek után. Mégis talán nem ártana, ha leülne és pihenne egy keveset, de amennyire makacs erre nem túl sok esélyt látok.
- Megvizsgálták már a testet? – Mert a helyszínelők kideríthetnék, hogy hol volt fogva tartva és talán pont ott van Callaway búvóhelye is.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime23.10.21 1:50

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Ugye tudod, hogy ez nem rajtad múlik? – igen, pontosan emlékszem, hogy nem is olyan régen még én beszéltem őt le arról, hogy ne ölje meg ezt a férget, viszont azóta igencsak megváltozott a helyzet. Azóta meghalt még egy ártatlan ember, akinek pusztán annyi bűne volt, hogy Chloenak hívták, annyi idős volt, mint én és külsőleg is hasonlítottunk valamennyire. A lakásomra címezte a szívét az az állat, ráadásul úgy, hogy megfenyegetetett egy szerencsétlen feltehetőleg járókelőt, hogy hozza el, bele sem merek gondolni, hogy különben mi történt volna, ha nem így tesz. Mindez felül írta bennem a dolgokat és rávett arra, hogy elhatározzam, ha lehetőségem adódik rá, akkor igenis meg fogom ölni Callawayt.
- Gondolom minden áldozatnak jelentése van. – tűnődtem el, próbáltam kutatni a memóriámban, hogy mégis hogyan kerülhetett a srác a képbe.
- Jennings… - ismételtem a nevét és elkezdtem kutatni közben az archívumunkban.
- Tudom, hogy valahol láttam már… - de hol? Honnan olyan ismerős? A keresés hamarosan véget ért, a monitoron pedig megjelent a fájl, amiben ez a név szerepelt.
- Tudtam, hogy ismerős valahonnan. Ő tanúskodott Callaway ellen a sikkasztási ügyben… - gyakorlatilag ő nyomta fel Callawayt, hogy meglopta Lionelt. Ez már elég jó kiindulás lehet számunkra. Callaway tehát vendettát folytat mindenki ellen, aki szerinte valaha is ártott neki.

- Persze… jól vagyok… - de a szédülés csak nem akar elmúlni, hiába próbálkozom azzal, hogy csukott szemmel igyekszem stabilizálni a szívverésem, ha kinyitom, akkor megint forog az iroda.
- Igen meg… - adtam át neki a jelentést, majd leültem az íróasztalom mögé.
- Tudjuk még, hogy kik vettek részt az ügyben? Tanúk, kollégák, stb?


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime23.10.21 4:06


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
- Őszintén most semmi kedvem ezen vitatkozni. – Azt hiszi, hogy nem rajtam múlik? Ha kell bebizonyítom neki, hogy igenis rajtam fog múlni. Nem fogom neki engedni, hogy Callaway miatt gyilkossá váljon, hogy megölje. Előbb végzek én vele, hogy neki ne kelljen. Erről szólna a szerelem? Gyilkolni a másik helyett, hogy megvédjük önmagától? Rémisztő, hogy mire képes egy szerelmes ember. Chloe bosszúra szomjazik, de előbb zárom be egy védett házba, minthogy gyilkoljon bosszúból. Az sem érdekel, hogy megutálna, ha tényleg arra kényszerítene, hogy önmagától megvédjem.
- Persze egy őrültnek annyi minden logikusnak tűnhet. – Irónia. Nem is várom, hogy Callaway tetteit bármi logikus magyarázattal tudjuk fogadni.
- Igazad van. – Döbbentem meg Chloe felfedezésétől. Lassan kezd szép lassan összeállni bennem is a kép. Ben ellene tanúskodott ez pedig elég volt ahhoz, hogy az életét vegye. Most az a rész fog következi, hogy hullani fognak sorba az emberek, akik valaha is ártottak neki? Mert akkor készüljünk fel a hull hegyekre. Nem is értem, hogy Callaway eddig is, hogy volt képes úgy rejtőzködni, hogy eddig senki sem bukkant a nyomára. Rettentő elvavult lehet a rendőrség megfigyelő rendszere, ha eddig egyetlen egy arcfelismerő sem szúrta ki.
- Nem szeretnél leülni? – Azért vagyok testközelbe hozzá, hogy elkapjam, ha esetleg elszédülne. Tagadhatatlanul aggódom érte és annyira, de annyira szeretném innen a lehető legmesszebb tudni. Mégis bele kell törődőm abba, hogy ez nem fog bekövetkezni. Chloe maradni akar, ezért nekem is ezt kell tennem, pedig sokkal egyszerűbb és gyávább dolog lenne, ha lelépnénk.
- Hozzak valamit? – Nem is tudom, talán egy kávé jót tenne neki. Tegnap is alig evett, most is hiába csináltam meg neki a reggelit, még csak alkalma sem volt arra, hogy egyen pár falatot, sőt szerintem fogalma sincs arról, hogy reggelivel szerettem volna meglepni. A körülmények nem engedték még azt se számunkra, hogy együtt együnk mielőtt ez a sok szar a nyakunkba ömlött volna.
- Az összes érintett személynek benne kell lennie az adatbázisba. – Legalábbis azoknak akik vallomást tettek, vagy kihallgattak.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime23.10.21 4:25

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Nekem sincs. – fáradt vagyok, nyűgös, éhes, szomjas, sokkos és különben is ezerszer inkább lennék otthon vele vagy nélküle, mint itt bent, mellettünk annak a szegény lánynak a holttestével, akinek a haláláért pontosan tudom, hogy én vagyok a felelős. Ha nem lennék Callaway ellenségeinek a listáján, akkor az a lány még mindig élne. Ha akkor az erdőben nem vagyok olyan béna és sikerül megkaparintanom a fegyvert… Kár is belegondolni, hiszen a baj már megtörtént, sajnos a dolgok másképp alakultak, mi pedig hatalmas slamasztikába kerültünk.
- Tehát most már legalább azt tudjuk, hogy miért kellett meghalnia Jenningsnek és Lawrencenek, ez már jó. – legalább tettünk egy lépést előre, már csak abban kell reménykedjünk, hogy a következő nem kettő lesz hátra.
- De… azt hiszem igen. – le is huppantam az íróasztalom mögötti székre, a fejemet pedig a támlának döntöttem. Így már azért biztosabb a helyzet picivel, olyan nagyot így nem eshetek akkor sem, ha baj van.
- Nem, nem, megleszek… köszönöm. – minden időpocsékolásnak tűnik számomra, ami nem az ügyről szól, ezért nem is akarok ilyesmivel foglalkozni. Most az a legfontosabb, hogy ezt az őrültet elkapjuk és hogy ne essen baja több ártatlan áldoznak.
- Akkor csekkoljuk… - nyomtatóra küldtem a fájlt, ami Lionel háta mögött el is kezdett dolgozni.

- Kellene egy másik hely… egy olyan, amit Callaway nem ismer, de itt van a városban… - sóhajtottam.
- Lehetetlen úgy gondolkodni, hogy folyamatosan azt érzem, hogy Callaway figyel, talán megint le is hallgat… Kellene egy hely, ahol dolgozhatunk…. – tűnődtem hangosan, de sajnos semmi nem villant be. Már itt az őrsön sem biztonságos, akkor mégis hol lehetne az?



 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime23.10.21 13:40


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Végre valahára képesek vagyunk valamiben egyet érteni. Ez egy kisebb csoda, mert mostanában ilyenre nem volt példa. Egyikünknek sincs kedve a veszekedéshez. Túl kimerült vagyok és annyi minden zajlik körülöttünk, hogy nincs kedvem még arra is energiát pazarolni, hogy vele vitázok. Amúgy is pontosan tudom, hogy minden úgy fog lenni, ahogyan akarom. Chloe kezéhez nem fog vér tapadni, akármennyire is bosszúra vágyik. Mondhat bármit, de meg fogom védeni saját magától is.
- Jennings tanúskodott ellene, Lawrence meg hasonlít rád, de ez a két dolog sehogyan sem hozható összefüggésbe, Callaway fejében mégis logikusnak tűnhet őket megölni. – Sehogyan sem tudom ezt másként értelmezni. Nem állt össze még az a bizonyos kép, valami még hiányzik… Ki lesz a következő áldozat? Esetleg a bíró, aki elítélte? Rengeteg ember számításba jöhet és fogalmunk sincs Callaway fontossági sorrendjéről. Ezért azt sem tudhatjuk, hogy ki fog legközelebb ezen az asztalon feküdni.
- Hogyan tudnék segíteni? – Még a vak is láthatná, hogy Chloe mennyire ki van készülve. Túl sok mindenen ment keresztül és félek attól, hogy egyszer csak eljön az a pillanat, mikor már nem bírja tovább és összeomlik a rá nehezedő nyomástól. Szeretnék a támasza lenni. Akarom, hogy tudja, hogy itt vagyok neki, hogy rám bármikor számíthat.
- Egy titkos búvóhelyre gondolsz? – Agyalni kezdtem a lehetséges alternatívákon. Legjobban annak örülnék, ha találnánk egy olyan helyet, ami jól fel van szerelve kamerákkal és áttörhetetlen a biztonsági rendszere és persze Callaway még csak a létezéséről sem tud.
- Azt hiszem, hogy van néhány ötletem, hogy hová tudnánk menni. – Rengeteg embert ismerek és azt is tudom, hogy az ismerőseim közül most sokan országon kívül tartózkodnak és üresen áll a házuk. Egy kis szívesség kérés még bőven belefér, ha pedig ennél több kell, akkor a pénz se akadály. Diszkrét személyt kell találnunk, aki nem adja tovább, hogy nála tartózkodunk, és ez itt most a legnagyobb bökkenő. Mégis honnan tudhatnám, hogy kiben lehet megbízni mikor az életünk a tét?

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime23.10.21 14:13

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Szívem szerint azt válaszoltam volna Lionel kérdésére, hogy csak maradjon mellettem, legyen a támaszom, ahogy korábban is, de ebben a helyzetben, amiben vagyunk már fogalmam sincs, hogy egyáltalán megtehetem-e. Már nem vagyunk együtt, nekem kilátásban van a költözés és most minden olyan bonyolult. Nemrég azt mondta, hogy azt akarja, hogy maradjak, de mi van, ha ez csak pillanatnyi vélemény volt? Hiszen korábban épp amellett kardoskodott, hogy fogadjam el a washingtoni állást és kerüljek tőle minél messzebbre, mert szerinte nekem úgy lesz a legjobb. Teljesen össze vagyok zavarodva, Callaway pedig egyetlen szusszanásnyi percet sem hagy nekünk, hogy rendezzük a gondolatainkat. Persze, hiszen akkor megint előnybe kerülnénk vele szemben.
- Igen, valami ilyesmire, ahonnan tudunk dolgozni és haladni az üggyel, de ad annyi békét, hogy nem kell újabb ajándékra számítanunk vagy épp arra, hogy éjszaka valaki meglátogat… - én a magam részéről tanácstalan vagyok, hiszen egy csóró közalkalmazottnak nincs túl sok lehetősége, de abban kicsit sem kételkedtem, hogy ő majd előrukkol valami javaslattal. Mielőtt azonban kifejthette volna kopogtak.
- Ms. Carlson keresik… - lépett be a portás.
- Kicsoda?
- Attkins nyomozó… vagyis… ex-nyomozó.
- Attkins? De hát miért?
- Azt mondta, hogy beszélniük kell és, hogy négyszemközt. A lőtéren várja. – ezzel a portás már távozott is. Nem kellett agysebésznek lennem ahhoz, hogy tudjam, Lionel biztosan nem engedne le egyedül, így felállva máris felkészültem a következő „menetre”.

- Ne kezd el, tudom. – néztem bele a szemébe.
- Nem akarod, hogy oda menjek, maximum, ha velem jöhetsz, de hallottad, négyszemközt akar beszélni. – megsimogattam az arcát.
- Itt leszek az épületben, néhány emelettel lejjebb, tudják, hogy Attkins itt van és így biztosan nem ártana nekem, még akkor sem, ha akarna. Beszélek vele és visszajövök, te addig intézd el a helyet, utána húzzunk innen. Rendben? – próbáltam diplomatikus lenni, feladattal ellátni, hogy ne érezze azt, hogy addig ő csak vár és aggódik.
- Sietek vissza! – ezzel elhagytam az irodát és elindultam Attkinshez.


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime23.10.21 15:17


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Elvileg sokban hasonlítok Bruce Wayne karakterére, aki ugye Batmant játssza. A vagyonon kívül mégse látok túl sok hasonlóságok. Neki megölték a szüleit, engem nem is akartak a valódi szüleim. Máskor Chloe biztosan oda is lenne egy efféle képregényes utalásért és azért, hogy lehetne egy titkos „Bat barlangunk” . Ennem a történetben mi vagyunk a szuperhősök, Callaway pedig a főgonosz. Perpillanat csak annyit tehetünk a saját életünket megvédve, hogy találok egy biztonságos helyet számunkra, ahol nem kell attól tartanunk, hogy bárki is ránk találhat.
- Dylan Hanning megbízható és bármikor szívesen vendégül látna minket. – Fel sem kellett hívnom ahhoz, hogy megkérdezzem, hogy ki tudna-e minket segíteni. Mégis azt hiszem, hogy nem ártana beavatni abba, hogy mi zajlik körülöttünk. Még csak véletlenül se akarom veszélybe sodorni azzal, hogy tesz nekem egy szívességet.
Attkins nevét hallva akaratlanul is ökölbe szorultak kezeim. Mégis mi a jó fenét akarhat? Chloe meg persze pontosan tudja, hogy mi jár most a fejemben. Ez nem is csoda, hiszen már túl jól ismer és azt is tudja, hogy féltem attól a nyomorulttól. Nem akarom egyedül elengedni, de vitatkozni se vele. Chloe ismét csak megmakacsolná magát, jól összevesznénk és az lenne, amit akarna. Magamban gyorsan lejátszottam az egészet és be kellett látnom, hogy semmi értelme sem lenne annak, ha ellenkeznék vele. Ha találkozni akar ezzel a féreggel, akkor találkozni is fog. Mégis miért? Kíváncsi arra, hogy Attkins miért jött meglátogatni? Már azon sem lepődnék meg, ha a pasas ismét vérző orrú szerencsétlenkét távozna. Most nagyon nem javasolt felhúzni Chloet.
- Rendben. – Nem, ez nagyon nincs rendben! Mégis engedem, hogy nélkülem menjen oda és tényleg négyszemközt lehessenek. Már az is zavar, ha arra gondolok, hogy kettesben lesznek. Ahogy kilépett az ajtón megtettem azt amire az imént kért. Felkerestem Dylant röviden vázoltam neki a mostani helyzetünket és gond nélkül kölcsön adta az egyik jól felszerelt lakását.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Million Reasons - Chloe & LIonel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Catch Me If You Can - Lionel & Chloe
» Lionel Bloom
» Chloe Easton
» Timur & Chloe
» Connor & Chloe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-