welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Million Reasons - Chloe & LIonel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime23.10.21 15:44

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Hálistennek nem kellett újabb vitába bonyolódnunk a téma felett, talán Lionel is belátta, hogy ezúttal nagyon kevés az esélye annak, hogy bajom eshet, hiszen nincs olyan bolond, aki házon belül támadna rám, ezért is ment bele, hogy találkozzak Attkinssel. Láttam rajta, hogy nem tetszik neki a döntésem, de beletörődött, ezt pedig értékeltem. Igaz, hogy nagyon mást nem is tehetett volna, hiszen már nem úgy vagyunk, mint régen, hogy közösen döntsünk a dolgainkról, bevonjuk egymást az életünket érintő kérdésekbe, de nem akarok folyton vitatkozni vele, amíg tart a nyomozás. Magára hagytam, hogy ő is tudjon intézkedni, amíg én is próbálok. Dylan Hanning nem ismeretlen teljesen számomra, hiszen Lauren főnöke, egyszer-kétszer már láttam, beszéltünk, de én nem vagyok vele olyan barátságban, mint Lionel. Ha ő bízik benne, akkor én is kénytelen vagyok, remélem nem fogjuk megbánni.

Attkinssel a beszélgetésünk jobban elhúzódott, mint gondoltam, talán fél óra is eltelt, mire ismét nyílt az irodám ajtaja és felbukkantam. Az arcom gondterhelt volt és nagyon fáradt, a kezemben pedig ott volt az a bizonyos eltűnt akta.
- Visszahozta. Még nem hajlandó megmondani, hogy mire kellett neki, de állítása szerint az én érdekemben teszi, amit tesz. Nem tehetek mást, mint, hogy hiszek neki. – támaszkodtam meg ismét az asztalban, mivel megint elszédültem és már azt is tudom, hogy miért.
- Ide adnád… a gyógyszerem? A táskám külső zsebében van. – igen a szívem rakoncátlankodik most, aminek nyilván az sem tesz jót, hogy nem is aludtam sokat, nem is ettünk még ma és sok a stressz.
- Azt mondtam Attkinsnek, hogy a külvárosi házadba megyünk, ahová a hétvégén eredetileg utaztunk volna… - akkor „régen” egy másik életben még ez volt a terv… egy közös hétvége a szerelmemmel…
- Ha tényleg összejátszik Callawayel, akkor ez az infó fog kiszivárogni, ha nem, akkor megbizonyosodhatunk afelől, hogy ártatlan. – nem tudom már, hogy mit higgyek, de előbb vagy utóbb úgyis kiderül az igazság.
- Kért, hogy gondoljam át Washingtont…


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime23.10.21 19:35


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Attkins jelenléte dühített most a legjobban. Nem elég, hogy a nyakunkba szakadt a Callaway féle szarlavina, erre még ennek is fel kell bukkannia. Mi jöhet még? Elhamarkodott kérdés volt, mert általában ilyenkor szokott még több minden katasztrófává válni. Nem is tudom, hogy a mi esetünkben ez mit jelenthet, van még ennél is rosszabb? Callaway biztosan biztosítani fog afelől, hogy sokkal rosszabb is lehet, hiszen napról napra ezen mesterkedik. Chloe túl sokáig volt távol és tiszteletben akartam tartani a döntését, hogy négyszemközt akar beszélni azzal a barommal, de így is alig bírtam ki, hogy ne menjek utána. Miután letettem a telefont és mindent megbeszéltem Dylannel váratlanul a lábamhoz dörgölte magát a macska. Dorombolva nézett fel rám. Arrébb sétáltam, de ez sem használt. Újból és újból utánam jött egészen addig míg meguntam a menekvés és felvettem. El sem hiszem, hogy ezt csinálom és biztosan le is tagadnám. Leültem a székre és az ölemben elfeküdt, miközben nagyon is élvezte a simogatást. Szerencsére még időben meguntam a nyaggatását és letettem a földre mielőtt Chloe belépett volna az ajtón. Így hát nem buktam le előtte.
- Tényleg hiszel neki? – Hogy mi van? Mióta hiszünk mi ennek a nyomorultnak? Ha tényleg Chloe érdekében lopta el azt az aktát, akkor mégis miért nem mondja el, hogy mire kellett neki? Kizárt dolog, hogy meg tudjak bízni ebben az emberben.
Gyorsan Chloe táskájához siettem és kivettem belőle a kért gyógyszer. Istenem! Hogy lehetséges valakiért ennyire aggódni? Átnyújtottam neki, de tudtam, hogy azt mondaná, hogy jól van, ha faggatni merném.
- Na és akkor mi van, ha azt gondolja átverjük és ez csak csapda? – Attkins nyomozó volt és meddig tartana felvázolnia a fejében egy összeesküvés elméletet? Én még akkor sem fogok hinni az ártatlanságában, ha nem bukkan fel Callaway a külvárosi háznál.
- Arra nem kért meg, hogy esetleg bútorozzatok is össze? – Na most teljesen elpattant odabent valami. Mégis neki mi köze van ahhoz, hogy Chloe elköltözik-e vagy sem? Tartsa meg magának a véleményét, mert senki se kíváncsi rá.



  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime23.10.21 19:59

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Valami azt súgja, hogy hihetek a szavának, nem akar ártani nekem. – feleltem még mindig gondterhelten.
- Az, hogy köztetek fennáll az a helyzet, bár még mindig nem bizonyított, de tegyük fel tényleg pikkel rád az örökbefogadás miatt, szóval az még nem jelenti azt, hogy képes lenne ártani nekünk ténylegesen. Vagy akár azt, hogy miattad rám is neheztelne. Daniel nyíltan bevallotta nekem, hogy ő vitte el az aktát, nem próbálta meg letagadni, sőt még vissza is adta. Azt kérte, hogy bízzak benne, hamarosan mindent el fog mondani, hogy miért tette, amit tett. Talán tartozom neki ennyivel a múltkori képen törlés után… - vontam meg a vállam. Túlságosan is elfogult voltam akkor, mert nagyon irritált, ahogy Lionnel bánt, de abba is bele kell gondolnom, hogy míg Lionel nem volt az életünk része, különösebb bajom nem volt sosem Attkinssel. Dolgoztunk, olykor összekülönböztünk, de sosem fajultak el a dolgok és nem veszélyeztette a nyomozást, ha ellent mondtam neki.
- Köszönöm. – gyorsan bevettem egy szemet, remélve, hogy idejében fog hatni és pillanatok alatt jobban lehetek. Most aztán igazán nem engedhetem meg magamnak, hogy rosszul legyek és időt veszítsek.
- Nem tudom Lionel… ezt súgta az ösztönöm, így hát ezt cselekedtem, meglátjuk hogyan sül el. Tartom magam ahhoz, ami neked nem sikerült… mindenkit megillet az ártatlanság vélelme, míg az ellenkezője nem bizonyosodik. – lehet, hogy tévedek Attkinssel kapcsolatban, de mégis úgy tiszta a lelkiismeretem, ha hagyom, hogy legalább megpróbáljon meggyőzni a tiszta szándékairól.
- Nem, arra még nem, csak arra, hogy gondoljam át a költözést és a vele való kapcsolatomat… - féltékeny lenne? Mégis milyen alapon? Nem ő volt az, aki ellökött magától? A viszonyunk pedig azóta is meglehetősen bizonytalan…


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime23.10.21 21:12


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Chloe nem lehet ennyire naiv. Nem lenne szabad neki se megbízni benne. Hát már elfelejtette, hogy hogy viselkedett vele? Nem véletlenül vágta orrba. Most meg simán osztogatja neki a bizalom kártyát. Nem lehet a két dolgot összehasonlítani, Attkins erőszakosságát és az én bizalmatlanságomat, de vajon nekem is ilyen egyszerűen képes lenne bizalmat szavazni a történtek után? Nem. Én sokkal többet ártottam neki.
- Szerinted még te tartozol neki miután erőszakos volt veled? – Nem is akartam hinni a fülemnek. Attkins elvitte Chloe aktáját és most titokzatoskodik a szándékait illetően. Nem, ezt nem akarom elhinni neki. Engem ki nem bír állni és talán ezért túlságosan előítéletes vagyok vele kapcsolatban, de ki tudja… Talán tényleg nem akar Chloenak ártani. Őszintén bevallom, hogy már fogalmam sincs, hogy mit gondoljak.
- Bárhogy is legyen akkor sem tudok bízni benne. – Szerintem ezt Attkins is ugyan úgy gondolja rólam. Sőt, most már értem is, hogy miért gyűlöl ennyire. Még akkor is, ha nem én tehetek arról, ahogyan a sorsa alakult. Engem fogadtak örökbe helyette, de ezek az adatok nem titkosak? Biztosan felhasználta a nyomozó hozzáféréseit, hogy az ügy végére járjon. Habár fogalmam sincs, hogy mikor tudta meg mindezt Attkins, hogy valójában mióta gyűlhet benne az irántam táplált harag.
- A vele való kapcsolatodon mégis min kellene gondolkoznod? – Haraptam rá egyből. Huh. Ha nincs is kettőjük között semmiféle kapcsolat, akkor? Mit akar Attkins? Itt már elveszítette az állását és úgy hiszi, hogy akkor már simán vele tarthatna és ott mindketten újra tudnák kezdeni? Lassan kezdem már azt hinni, hogy Attkins még őrültebb, mint Callaway ha ilyen elméleteket gyárt.
- Lenne bármi mondanivalód? – Semmi jogom ahhoz, hogy kérdőre vonjam és hogy a továbbiakban féltékeny legyek. Mégis annyira fölhöz vágott még a gondolat is, hogy esetleg még lehetne közöttük bármi. Nem kellene féltékenynek lennem, de képtelen vagyok arra, hogy kordában tudjam tartani az érzéseimet iránta.



  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime23.10.21 21:32

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Nem tudom, nem tudom, nem tudom! – fakadtam ki a rengeteg kérdés után, amiket nekem szegezett. Őszintén nem tudom, hogy mit kellene gondoljak Daniel Attkinssel kapcsolatban, fogalmam sincs, hogy mégis mi oka lehetett arra, hogy ellopja az aktámat, de mégis úgy gondolom, hogy nem azért tette, hogy ártson nekem, hiszen akkor nem hozta volna vissza vagy vallotta volna be nekem a történteket. Ráadásul már annyi esélye lett volna arra, hogy megöljön, ha meg akar vagy bárhogy keresztbe tegyen nekem, mégsem tette. Nem félek tőle, bár lehet, hogy ezzel hibát követek el, ez csak idővel derülhet ki.
- Én már lassan senkiben sem tudok bízni… - hisz már nagyjából mindenkiben csalódnom kellett a közvetlen környezetemben, egyetlen kivétel ez alól Lau, aki pokolian hiányzik. Ha most itt lenne biztosan tudna nekem tanácsot adni vagy legalábbis segítene egy kicsit kikapcsolni ebből a rémes helyzetből. Idegesen a hajamba túrtam és járkálni kezdtem az irodában, miközben folyamatosan kerülgettem kifelé a lábam körül sertepertélő cicát, nehogy szegény farkára lépjek.

- Daniel azt szeretné, ha adnék neki egy esélyt és igent mondanék a randi meghívására. – most mit hazudjak vagy titkolózzak, végtére is szabad ember vagyok, hivatalosan azzal megyek bárhová, akivel csak akarok.
- Szerinte sok a közös bennünk, amibe van némi igazság és ez remek alapja lehetne egy kapcsolatnak. Azt kérte ne most döntsek, gondoljam át, ha pedig mégis az utazás mellett döntök esetleg velem jön. – így áll a helyzet perpillanat, ezzel a felvetéssel intettünk búcsút egymásnak.
- Sikerült elérned Dylan Hanninget? – próbáltam meg elterelni a témát.


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime23.10.21 23:30


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Chloenak már túl sok volt a rá zúdított kérdés lavinám. Főleg egy ilyen rettenetes ajándék után és el sem tudom képzelni, hogy most mi játszódhat le a fejében, talán jobb is ez így. Bőven elég azzal megküzdenem, ami a saját fejemben zajlik. Hiába tettem fel ezt a rengeteg kérdést, nem lett jobb, sőt még rengeteg megválaszolatlan kérdésem van. Callaway már úgyis az idegeimre ment, akkor meg nem mindegy, hogy Attkins is azon dolgozik, hogy teljesen kikészítsen? Még csak ez hiányzott a mai napomból, amúgy is túl sok mindennek kell foglalkozom, erre még ez is…
- Ha ezt szeretné és te is ezt akarod, akkor ki vagyok én, hogy a boldogságod útjába álljak? - Ismét a düh beszélt belőlem. Eddig azt hittem, hogy az a lehető legrosszabb forgatókönyv, ha már nem lehetünk egy pár, de abba belegondolni, hogy inkább Attkins mellett tudná megtalálni a boldogságot, na ezt már sokkal nehezebb elviselni. Már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy az a barom meg tudná adni neki mindazt, amit nekem kellene.
- Komolyan ezt mondta? – Nem bírtam ki, nem tudtam magamban tartani a gúnyos nevetésemet. Hölgyeim és uraim ez az Attkins gyerek igazi Casanova! Micsoda nagylelkű ajánlattal drukkolt elő. Jézus Mária! Még csak egyetlen egy randevújuk volt, de ha esetleg Chloe esélyt adna neki, akkor az a szerencsétlen még azt is bevállalná, hogy miatta elköltözzön, hogy vele lehessen. Még akkor is, ha nem is biztos, hogy működne közöttük a dolog. Hoppá. Ha Attkins ezt tényleg komolyan gondolta, akkor nem viccelt. Komoly szándékai vannak, jobb, ha vigyázok. Még a végén tényleg lecsapja Chloet a kezemről. Miket beszélek? Mi már hivatalosan nem alkotunk egy párt. Őszintén fogalmam sincs, hogy mi van közöttünk. Azt tudom, hogy szeretem és Chloe is szeret engem, de mi van akkor, ha ez már nem elég?
- Sikerült. – Biztos vagyok abban, hogy a vérnyomásom már attól is felment, hogy megtudtam, hogy Attkins beszélni akar vele, de miután megtudtam, hogy mit is akar tőle kész csoda, hogy nem kaptam rohamot. Ezen most az sem segít, hogy Chloe terelni akarja a témát.




  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 0:05

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Igen, komolyan ezt mondta. – feleltem ügyet sem vetve a gúnyos nevetésére. Esküszöm most teljesen úgy viselkedik, mint a féltékeny Othello, már csak az hiányzik, hogy ahogy a darabban, úgy ő is megfojtsa a szerelmét, amiért azt hiszi, hogy az félrelépett. Ja, hogy mi már nem vagyunk egy pár így nem tehetné meg? Ugyan kit zavar, hisz Lionel Bloom úgyis mindig a saját feje után megy, ez az apró probléma aligha állná útját. Ő volt az, aki néhány napja annyi szörnyűséget vágott a fejemhez és dobott ki, holott előtte boldogok voltunk együtt, mégis ahelyett, hogy együtt akarta volna kitalálni mégis mi történhetett csak kitörölt az életéből. Aztán hírtelen felbukkant mikor lelőttek azzal, hogy bocsibocs, közben kiderült, hogy téves volt a vád, hogy aztán azt mondja, hogy mégis jobb nekem nélküle, majd, hogy mégsem akarja, hogy elmenjek. Esküszöm agyrázkódást kapok a pasastól és a hangulatingadozásaitól… Ő vajon bírja követni saját magát?
- Örülök, hogy nem állsz a boldogságunk útjába, ezért majd meghívunk az esküvőre Washingtonba. – vetettem oda gúnyosan. Nem tudom pontosan mik Daniel szándékai, de nem tudok annyira paranoiás lenni, mint Lionel, hogy egyből rosszra gondoljak. Az pedig, hogy kinézett magának hiába fura számomra, önmagában nem büntetendő cselekedet. Még mindig idegesít, hogy neki áll feljebb… mi ez a számonkérés? Faszom…

- És mit mondott? Segít? Mert ha igen, akkor hívom Danielt is, hátha van kedve csatlakozni hozzánk… - szúrtam neki oda egyet az iménti dolgok végett. A gyógyszer valahogy nem akar használni, a szívem még mindig vadul kalapál, a szoba pedig még mindig forog. Nem lesz ez így jó. Le kell nyugodnom valahogy. Felálltam a székemre, hogy elérjem a plafonon a füstjelzőt, majd miután kikapcsoltam elővettem egy rejtett doboz cigit a fiókomból és rágyújtottam. Hátha ez segít, különben baj lesz…  



 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 1:50


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Őszintén? Leszarom, hogy az a barom Attkins mit mondott, vagy mit nem. Sunyi egy dög. Chloe semmivel sem tudna meggyőzni, hogy bíznunk kellene benne. El is határoztam, hogy soha nem is fogok, de neki nem tudom megmondani, hogy mit csináljon, akármennyire is szeretném.
- Neked meg mégis mi bajod van? – Mégis mire megy ki a játék? Mert egyre idegesebb leszek és Chloe is csak azon van, hogy az idegeimet cincálja. Már az esküvőt tervezi vele? Nem! Ezt is csak azért vágta hozzám, mert tudja, hogy ezzel tud a legnagyobb fájdalmat okozni. Ne nevettessen. Még csak randizni se voltak, erre jön ezzel az egész esküvő témával. Már majdnem úgy érzem, hogy ezzel akar rajtam gúnyolódni, hogy annyiszor felhoztam neki azt, hogy jöjjön hozzám a rövid kapcsolatunk alatt. Mégis én teljesen komoly gondoltam. Még mindig hiszem, hogy Chloe az a nő, akivel le tudnám élni a hátralevő életemet.
- Segít. – Dylan Hanningot már túl jól ismerem és túl régóta. Egyetlen egy pillanatig sem volt részemről kérdés, hogy segítségünkre lesz-e. Most örülnünk kellene annak, hogy van egy biztos helyünk és már most átvonulni oda, erre mit teszünk? Chloe még jobban felhúzza az agyamat azzal, hogy már megint Attkins a téma.
- Tudod mit? Nem akarok zavarni. Szólok Dylannek, hogy ti ketten mentek oda. – Nem! Ezt nem gondolom komolyan. Nem fogom szem elől veszíteni és főleg azt nem engedem, hogy most Attkins kihasználja, hogy Chloe mennyire sebezhető.
- Te meg mégis mit művelsz? – Megdöbbenve néztem rá. Nem is tudtam, hogy dohányzik. Ebből is látszik, hogy még mennyire nem sikerült egymást megismernünk. Rövid életű volt a kapcsolatunk, de Chloe nem akar ezen tovább bánkódni, máris a lehetséges jelölteken gondolkozik. Eddig azt hittem, hogy Rob lesz a befutó, aki szívesen lenne az idegenvezetője az új városban, erre most Attkins is képbe került. Mondhatni csodálatos!


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 5:34

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Hogy mi bajom van? – a kérdést hallva keserűen elmosolyodtam, de akkor még úgy döntöttem, hogy inkább nem válaszolok, mert nem akarok rontani az amúgy sem túl rózsás helyzetünkön. Próbáltam összeszedni magam, megnyugodni és újra arra fókuszálni, ami miatt eredetileg is itt vagyunk, azaz, hogy elkapjuk Callawayt és végre lezárhassuk ezt az ügyet, de a sértett önérzetem, az a rengeteg igazságtalanság, amit el kellett tőle szenvednem az elmúlt néhány nap során, a fájdalom, amit okozott végül felülkerekedett rajtam és legyűrt, így nem maradt más hátra, mint, hogy végül átadjam neki az irányítást és hagyjam kitörni. Sosem viselkedtünk így egymással korábban, de ő elindított egy lavinát, ami szép lassacskán maga alá temetett, most pedig megtapasztalhatja a következményeket.
- Mégis mit művelek? – újabb díjnyertes kérdés, hát nesze neked válasz…
- Épp megnyugodni próbálok nyugtató nélkül… - kezdtem bele a válaszadásba, miután kifújtam a füstöt. A hangom hideg volt, kimért, olyan, amilyen azelőtt vele soha. Valami elpattant bennem, valami, ami pokolian fáj.
- Új szokás, a napokban ragadt rám. – a rengeteg trauma után, ami hírtelen ért mondhatni stresszdohányossá váltam, de remélem idővel képes leszek letenni a dolgot. Számára ez tényleg új lehet, hiszen azután jött képbe, hogy kidobott.

- Bámulatos mennyi bőr van a képeden… - folytattam a kifakadásom. – Te voltál az, aki nem volt képes bízni bennem míg együtt voltunk, te voltál az, aki kérdés vagy épp megoldási kísérlet nélkül úgy döntött, hogy kidob, hogy látni sem akar többet, mert én biztosan eladtam a titkát néhány dolcsiért, te voltál az, aki állítólag szeret mégis képes volt pillanatok alatt kitörölni az életéből és az is te voltál, aki nem olyan régen azt mondta, hogy fogadjam el a washingtoni munkát, mert jobb lesz nekem nélküle. És mindezek után komolyan van bátorságod cirkuszolni és újra hülyeségekkel vádolni? Bedobni, hogy nem állsz Attkins és közém? Te tényleg ekkora seggfej vagy, vagy most csak rájátszol? – nem is kívántam a cigit, így elnyomtam a francba és visszakapcsoltam a füstjelzőt. Igen, bedobtam most az esküvőt, hogy végre rávilágítsak mennyire hülyeség ez az egész. Komolyan azt gondolja, hogy bármit is akarok Attkinstől? Persze, biztosan azért csókoltam meg és történt köztünk majdnem más is… Jesszusom! Mégis kikkel lehetett előttem dolga, hogy azt hiszi képes lennék arra, hogy miközben vele azt teszem, amit, közben másokkal is „szórakozzak”?
- Tájékoztatásul és utoljára… sajnos, mert most már abszolút így érzem… téged szeretlek te tuskó! Nem Attkinst, nem Robot és még a fene tudja ki mindenkivel gyanúsítottál meg… hanem téged. És nem, senkivel sem tervezek semmit, még akkor sem, ha te nagylelkűen bárkinek átpasszolsz… - szomorúan hajtottam le a fejem.
- Magányos kis élet vár majd rám nélküled, de legalább többé nem vádolsz majd olyasmivel, amit sosem követtem el, te pedig visszatérhetsz a felszínes kis életedhez, amiben nem kell kötődnöd vagy bizalmat szavaznod senkinek, anélkül is bőven lesz ágymelegítőd. – be kell, hogy lássam, elbuktunk és talán tényleg igaza van, jobb lesz nekünk egymás nélkül.
- Szóval Hanning segít. Remek. Akkor mehetünk? - kezdtem el összepakolni minden szükséges holmit a táskámba, amire a laborból szükségem lehet a nyomozáshoz.


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 12:48


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Hogyan vagyunk képesek ezt tenni a másikkal? Elvileg szeretjük egymást és még meg is halnánk a másikért, de… Most mégis seggfejt vagyok vele. Nincs már jogom megmondani, hogy mit csinálhat, hiszen szabad ember, de mégis már a gondolattól féltékeny leszek, hogy mással is boldog lehet.
Chloe rágyújtott és nagyon vissza kellett tartanom az új rossz szokásáról a véleményemet. Nem hinném, hogy ez a jó megoldás arra, hogy megnyugtassa az idegeit, főleg azok után, hogy tegnap megtudhattam, hogy baj van a szívével. Aggódom érte, de valahogy igyekszem megérteni. Neki most még nehezebb, mint nekem, ezért nem akartam, hogy ez is vita tárgya legyen köztünk. Amúgy is elküldene a fenébe a véleményemmel együtt.
Egyre többször történik ez meg… Csak hallgatom a kifakadását és állok előtte, mint egy idióta. Jogosan vágta mindezt a fejemhez, de már semmi kedvem mentegetőzni. Nem is tudnék neki semmi olyat mondani, amivel javítani tudnék a helyzetemen, ezért inkább nem is mondok semmit sem. Felesleges is lenne. Igaza van. Megtettem azokat a dolgokat, amikkel vádol.
- Azt hiszed, hogy ezt akarom? – Most csak az indulat beszél belőle, vagy tényleg meggyőzte magát arról, hogy nekem ez lenne minden vágyam?
- Nem akarok visszatérni a kis felszínes életemhez. – Ugyan azokkal a szavakkal válaszoltam, mint amit az imént hozzám vágott. Nem is tudtam, hogy eddig felszínes életem volt, de most már ez is kiderült. Azt hittem, hogy Chloe más… Ő már láthatta a legjobb és a legrosszabb oldalamat is.
- Ebben igazad van, bőven lesz ágymelegítőm. – Ezt még kimondani is rossz volt, arról meg inkább nem is akarok beszélni, hogy bele gondolni még rosszabb volt. Mégis mennyi nőt kellene megfektetnem ahhoz, hogy el tudjam felejteni? Mert szerintem, ha a világ összes nőjét is ágyba vinném, akkor sem tudnám elfelejteni, hogy mi volt köztünk, még akkor sem, ha valójában Chloet sose kaptam meg.
- Mehetünk. – Már most tudom, hogy mennyire csodálatos lesz vele együtt összezárva lenni ezek után. Csak reménykedhetek abban, hogy nem akar álmomban megölni.
- Hozd a macskát is. – Dylannek nem is szóltam arról, hogy állatot is viszünk magunkkal, de mindegy is. Inkább elnézést kérek utólag, mint engedélyt.



  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 13:27

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Pokolian fájt tőle hallani, hogy valóban arra készül, hogy majd visszatér ahhoz a remek szokásához, hogy minden este más nőt vigyen majd haza… Fizikailag és átvitt értelemben is hatalmas szúrást vitt be ezzel, mondhatjuk azt is, hogy ő nyerte a kört.
- Nyertél! - csak ennyi jött ki belőlem, a hangom elcsuklott, ezért inkább a pakolásra igyekeztem minden idegszálammal fókuszálni. Lio szomorúan kuporgott egy sarokban, mintha tényleg értené, hogy mi zajlik most köztünk. Oda léptem hozzá és felvettem, magamhoz öleltem és megsimogattam a buksiját.
- Gyere cica. – miután mindent összeszedtem csak elsétáltam mellette és elhagytam az irodát. Ezután a kijelentése után egyszerűen képtelen voltam rá nézni és már abban sem vagyok biztos, hogy valaha is képes leszek. Ennyit a szerelemről, amiről annyit papolt anno. Ha képes ezt tenni velem, az egész semmit sem ért. Némán szálltam be a liftbe és mentünk le a parkoló szintre, ahol meglepetésemre két autó várt minket. Az egyik mellett egy férfi, a másik mellett pedig egy nő állt, akik mikor megláttak minket egyből megindultak felénk.

- Mr. Bloom, Ms. Carlson, Dylan Hanning küldött minket. – szólalt meg a férfi.
- A parancs az volt, hogy külön szállítsuk önöket a házhoz, más útvonalon, így, ha esetleg valaki meg is próbálna minket követni akkor sem lehet baj.
- A kis kocka tényleg okos. – bukott ki belőlem, mire a nő elmosolyodott.
- Olykor túlságosan is, már-már idegesítő módon.
- Így ismered?
- Persze, a testvérem. – ezzel kezet nyújtott – Kim vagyok.
- Kim… Te vagy a ….? – hírtelen leesett kivel van dolgom, Lau már mesélt a lányról és a titkos foglalkozásáról. A lány csak bólintott.
- Örülök Kim. Chloe vagyok, ő pedig Lio – böktem a cicára – az meg egy barom. – motyogtam fejemmel a hátam mögé bökve.
- Igen, Dylan ezt is mesélte… Szóval, Marcus elviszi Lionelt, én pedig téged, de mi teszünk egy kis kitérőt is.
- Kitérőt? Hová?
- Meglepetés. – kacsintott majd Marcushoz fordult. – Ti egy óra múlva érkeztek oda, mi pedig… majd szólok.
- Vettem. Ha baj van jelentkezz. – a lány bólintott, majd egyből a kocsihoz terelgetett.
- Nem akarsz tőle elköszönni? Ki tudja, hogy sül el a dolog.
- Ő már elköszönt tőlem a maga módján… - még mindig nem néztem rá csak beszálltam az autóba, ahogyan Kim is, aztán már gördült is kifelé a parkolóból.
- Jöjjön velem Mr. Bloom. – szólt Marcus és ő is megindult a saját autójuk felé.


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 17:21


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Nyerem? Mégis mit? Ezzel inkább csak még jobban elveszítettem. Bravó Lionel! Ismét csodálatos voltál! Képzeletben még vállon is veregettem magam, de inkább jól fejbe kellett volna vernem magam, hogy végre képes legyek észhez térni. Mégis mit műveltem már megint? Ez annyira tudatalattim döntése volt inkább, mint az enyém. Azt akarom, hogy velem maradjon, hogy Chloe legyen az életem hátralevő részében az a nő, aki az ágyamat melegíti… Mégis alaposan elszúrtam. Ezért jobbnak láttam, ha most már tényleg befogom a szám. Csendben követtem és száltam be vele együtt a liftbe. Mint két idegen olyanok voltunk most. Nem is szóltunk egymáshoz. Leérve megdöbbentem. A nőt ismerem, de a férfival még nem volt szerencsém találkozni. Egyből tudtam, hogy Dylan szervezkedett a hátam mögött. Nem akartam tőle külön válni, de be kellett látnom, hogy így sokkal biztonságosabb számunkra. Nem mondtam semmit, mindössze követtem a férfi utasításait és beszálltam az autóba. Aggódom, de tudom, hogy Chloe jó kezekben van.
- Tényleg egy órán át fogunk autókázni? – Ha bárki is követni akarna minket, akkor biztosan halálra unná magát abban az egy órában.
- Igen, ez volt a parancs. – Fu, ez fura. Általában az én parancsimat szokták követni, de Marcus nem az én beosztottam, ezért azt teszi, amit Dylan mondott neki. Az út további részében nem is próbálkoztam meg azzal, hogy beszélgessünk. Túlságosan el voltam foglalva a saját gondolataimmal. Ami azt illeti jó sok időm volt mindent átgondolni és tisztázni magamban, hogy hol hibáztam. Túl sokszor fordult elő. Bűntudat mardos, hogy már megint képes voltam vele így bánni, de nem szándékosan tettem. Kár is lenne ezek után mentegetőzni. Megtörtént, már nem csinálhatom vissza. Egy óra múlva meg is érkeztünk. Aztán eltelt még egy óra és már kezdtem nagyon ideges lenni. Hiába hívtam Chloe nem vette fel a telefont. Ezért Dylant is felhívtam, aki megnyugtatott arról, hogy minden a legnagyobb rendben van és feleslegesen aggódom annyit. Legalább tudom, hogy jól van és az is teljesen egyértelművé tette, hogy nem kíváncsi rám, ha már a telefont se képes felvenni nekem.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 17:53

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Zaklatott állapotban voltam, amikor beszálltam Kim mellé az autóba és végig az úton, míg újra és újra lepörgettem a fejemben a beszélgetésünket. Lionel Bloom nem hazudtolja meg magát és a hírét sem, még egy hete sincs, hogy véget ért a kapcsolatunk, máris világosan a tudtomra hozta, hogy újra nőzni fog. Végülis megteheti, hisz szabad ember, joga van hozzá, de akkor ne merjen nekem arról beszélni mennyire szeret, mert már egyetlen szavát sem vagyok képes elhinni. Ő vádolt árulással engem, mégis ő az, aki folyamatosan csak bánt… Mégis mit akarok én még tőle ezek után? Lio cica egész úton az ölemben gubbasztott és csak bámult ki az ablakon. Szemlátomást neki sem volt túl jó kedve, pedig általában igazán eleven kis jószág. Lehet abban valami, hogy az állatok tényleg megérzik és át is veszik a gazdájuk hangulatát. Nemsokára megérkeztünk az első célállomásunkra, ami nem volt más, mint Dylan Hanning otthona, a meglepetés pedig, ami rám várt itt, a legjobb barátnőm volt, Lauren. Hírtelen annyira boldog voltam attól, hogy újra láthatom, hogy egyből a nyakába borultam és sírásban törtem ki. Annyi mesélni valónk volt egymásnak, órákba is beletelt, mire a végére értünk. Kim végig ott volt velünk és olykor Dylan maga is feltűnt, hogy meggyőződjön róla, hogy minden rendben van. Mikor elmeséltem mindent Launak, természetesen nagyon kiakadt, egyből közölte, hogy azonnal felejtsem el Lionelt mert nem komplett és milliószor jobbat érdemlek nála, amire Kim csak bólogatott. Az egyetlen, aki szemlátomást más véleményen volt az Dylan, aki csak csendesen ült és maga elé meredt. Látszott, hogy próbálja átlátni a helyzetet és megérteni miért lehetett Lionel olyan, amilyen. Végül szelíden csak annyit mondott, hogy ő még nem tenne le róla. De nem indokolta a dolgot semmivel. Furcsa volt, mégis valahogy jól esett, végre valaki, aki nem lebeszélni akar, hanem táplálni bennem azt a már alig pislákoló reményfoszlányt…

Láttam, hogy keresett, de eszem ágában sem volt vele beszélni, így nem vettem fel. Dylan ekkor kérte el a mobilomat, hogy kivegye belőle a kártyát és mindent átpakoljon egy másik, bemérhetetlen készülékbe. Szerinte így már biztos, hogy Callaway nem akadhat a nyomunkra. Lionelnek is küldött egyet, kérte, hogy majd adjam neki oda. Búcsúzáskor megígértem Launak, hogy minden nap jelentkezni fogok, majd követtem újra Kimet a kocsihoz. A második megállónk talán még az előzőnél is jobban meglepett, ugyanis egy erdőben álltunk meg, ahol Kim gyorstalpalót tartott nekem lövészetből és néhány önvédelmi mozdulatból a biztonság kedvéért. Ismerjük el, erre baromira szükségem volt az elmúlt napok fényében. Csak ezek után hajtottunk mi is a házhoz. Kim ott átadta a slusszkulcsot, hogy ne maradjunk autó nélkül, majd Marcussal együtt távoztak. Csak álltam ott, de képtelen voltam belépni és újra szembe kerülni vele. Nem volt erőm hozzá, főleg nem Lau tanácsai után. Beletelt pár percbe, mire sikerült összeszednem magam és bemenni a házba. Ott kivettem a zsebemből Lionel új telefonját, amit letettem elé a kisasztalra.
- Dylan azt kéri, hogy ezentúl ezt használd, a másikat pedig törd szét, ha mindent átpakoltál. – Közben Lio, a kis áruló is besomfordált és egyből felmászott a férfi ölébe, hogy ott elfeküdjön és várja a simizést. Én néma csendben kezdtem kipakolni az aktákat, bizonyítékokat, mindent, amit a laborból magammal hoztam a nyomozáshoz, de továbbra sem néztem rá…


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 19:23


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Túl sok időm volt gondolkozni és szerettem volna lefoglalni magam valamivel addig, míg várok rá. Ezért felfedező útra indultam a házban és elővigyázatosságból behúztam az összes függönyt. Ha Chloe itt lenne, akkor most biztosan közölné velem, hogy paranoiás vagyok. Minden okom megvan rá. Ezek után, hogy a fenébe ne lennék az? Minden szobát felfedeztem és magamban már el is döntöttem, hogy a főhálószobát Chloe fogja birtokolni, míg én a mellette lévő vendégszobából őrködőm majd. Amikor a konyhába értem akkor jöttem csak rá, hogy ma még nem is ettem semmit, annak ellenére se, hogy reggelivel akartam meglepni Őt… Nem pont a teveim szerint alakult a reggelünk. Kíváncsian nyitottam ki a hűtőszerkényt. Ekkor ismét rá kellett jönnöm, hogy Dylan tényleg mindenre gondolt. Biztosan megbízott valakit, hogy vásároljon be és töltse fel a hűtőt mire megérkezünk. Fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék neki eléggé hálás lenni ezek után. Ha már tele a hűtő, akkor elhatároztam, hogy gyorsan összedobok valami ehetőt, miután kész lettem leültem a nappaliba egy pohár whisky társaságában.
- Úgy lesz. – Most mégse ezzel akartam foglalkozni, ráér még. Az viszont meglepett, hogy Chloe ilyen távolságtartó velem, még csak köszönni is nehezére esett, ezért nem is tette meg. Én meg halálra aggódtam magam miatta mikor nem vette fel a telefont…
- Semmi kedvem a veszekedéshez, de ahhoz se, hogy így átnézz rajtam. – Bele kortyoltam az italomba majd letettem a poharat az asztalra. Most még az se bántam, hogy a macska rám telepedett. Mire észbe kaptam, hogy mit csinálok már dorombolva fogadta a simogatásomat és nekem nem volt szívem abbahagyni.
- Főztem, ha esetleg éhes lennél… - Fogalmam sincs arról, hogy az elmúlt órákban mit csinált, hogy evett-e ma már egyáltalán. Ha önszántából nem akar mesélni, akkor nem is kezdek el kérdezősködni. Már nincs jogom ahhoz, hogy tudjam kivel és mit csinál.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 19:44

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Még a végén elkopna a látvány, mi maradna úgy a lelkes ágymelegítőknek? – préseltem ki magamból a választ, de közben egyetlen pillanatra sem hagytam abba a pakolást. Most már csak az a cél lebeg a szemeim előtt, hogy minél előbb találjuk meg és kapjuk el Callawayt, hogy aztán ezt az egész cirkuszt a hátunk mögött hagyhassuk, én pedig messzire kerülhessek Vegastól, Tőle és a hódításaitól. Tudom, hogy vele ellentétben én sosem leszek képes elfelejteni és tovább lépni, de legalább nem kell majd minden nap azt látnpm a sajtóban, hogy most épp kivel kavar. Hiszen egyértelműen a tudomásomra hozta, hogy bizony fog kavarni…
- Szuper, kösz. – de a lehető legkevésbé sem tudok most az ételre gondolni, mert a gyomrom még mindig görcsben van a nemrég történtektől. Pedig reggel még olyan más volt minden, néhány percre elhittem, hogy visszatérhetünk a régi életünkhöz együtt, de kiderült, hogy tévedtem. Hatalmasat tévedtem.

Miután végeztem a pakolással körül pillantottam a nappaliban, hogy egy kicsit jobban ki tudjam ismerni itt magam, ha már egyszer egy időre ez lesz az új otthonom, vagy mi.
- Az a szerencsés rohadék… - bukott ki belőlem, mikor a tekintetem megakadt egy igencsak ritka képregényen, ami kiállítva állt az egyik polcon, ráadásul még csak be sem volt csomagolva. Amerika kapitány és Vöröskoponya egyik összecsapása, egy jó harminc évvel ezelőtti számban. Óvatosan vettem le a polcról és mintha csak valami szent tárgyat tartanék a kezemben úgy ültem le vele a kanapéra és kezdtem lapozgatni.
- Neeee… - még Stan Lee aláírása is ott virított az utolsó oldalon, amit kimondottan Dylannek dedikált. Teljesen beszippantott a kis füzet, emlékszem egyszer mikor nálunk voltunk és megtudtuk, hogy hamarosan Comic Con lesz a városban agyaltunk is Lionellel, hogy vajon ez a példány felbukkan-e…


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 20:50


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Ne, csak ezt ne. Chloe megint kezdi, vagy inkább folytassa… Túl öreg vagyok már ehhez. Tényleg nem akarok veszekedni, ma már bőven elég volt ennyi összecsapás közöttünk, ezért jobbnak láttam, ha nem is válaszolok a kérdésére. Egyszerűen csak úgy teszek, mintha meg sem hallottam volna. Ez lesz mindkettőnk számára a legjobb.
- Dylan számára semmi sem elérhetetlen. – Ez a képregény hiányzik a saját gyűjteményemből, de neki persze ezt is sikerült beszereznie. Irigylem is miatta. Chloet teljesen elkápráztatta a képregény látványa és most túlságosan is feleslegesnek éreztem magam. Amúgy sem tudom, hogy mit kellene mondanom és őszintén tartok is attól, hogy bármit mondok csak kiforgatná a szavaimat és felhasználná ellenem. Jó, tudom, hogy sok bunkó megnyilvánulásom volt, de többségében neki akartam jót, de mire elért hozzá az üzenet másként kezdte el értelmezni. Kivettem a macskát az ölemből és letettem a kanapéra. Felkeltem és távoztam. Nem volt kedvem magyarázkodni, amúgy sem hiszem, hogy érdekelné, hogy hová készülök. Elvolt a képregénnyel és ez így is volt jó, legalább addig se Callawayre és a bosszúra gondolt. Nekem meg szükségem volt egy forró zuhanyra. Mozdulatlanul álltam tenyereimet a csempének préselve csak hagytam, hogy a forró vízsugarak megtisztítsák testemet, közben elmémet is próbáltam megtisztítani attól a rengeteg szörnyű gondolattól. Még mindig Attkins és a terve foglalkoztatott, sőt most még jobban is, mint Callaway bosszúja. Váltás ruhát nem hoztunk magunkkal, de a későbbiekben erről is gondoskodom majd. Ezért csak egy fehér köntöst kaptam magamra miután végeztem a zuhanyzással.
- Akkor megpróbálkozunk azzal, hogy keresünk valami nyomot, vagy mára elég volt ennyi? – Köntösben sétáltam vissza a nappaliba. Nem zavartattam magam, leültem a kanapéra miután töltöttem egy újabb pohár italt. Fáradt vagyok és a hátam közepére sem kívánom ezt az egészet, de most nincs túl sok választási lehetőségem.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 21:18

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Teljesen magával ragadott a képregény, ami a kezembe került, így először fel sem fogtam, hogy Lionel elhagyja a helyiséget, csak aztán esett le a tantusz, miután a cica az én ölembe kuporodott és kíváncsian tanulmányozni kezdte a füzetet.
- Na most már jó vagyok én is, mi? Te kis áruló! – mégsem tudtam rá sokáig haragudni, mert olyan édesen dorombolt és bújt, hogy teljesen meglágyította a szívemet. Megvakargattam a füle tövét, majd lapoztam a képregényben. Más esetben biztosan még lelkesebb lettem volna, hiszen ezer éve kajtattunk ez után a példány után Lionellel, talán összebújva nézegettük volna és azon tűnődtünk volna hogyan lovasítsuk meg Dylantől, de ez már nem az a helyzet. Mi most már csak két idegen vagyunk, akik kénytelenek együtt dolgozni egy ügyön, hogy aztán szabadulhassanak és ne legyen veszélyben az életük. Bele kell törődnöm, hogy a történetünk nagyon hamar véget ért, ő pedig hamarosan új fejezetbe kezd, másokkal.

- Ha lehet én ma már nem állnék neki, túl sok volt a mai nap… - alig aludtam, aztán történt köztünk az a valami, amit Callaway ajándéka szakított félbe, majd látnom kellett egy lányt, aki hasonílt rám, úgy is hívják, mint engem és akinek miattam tépték ki a szívét, ezek után még Attkins is felbukkant, összebalhéztunk Lionellel és az egészet megkoronázta a kijelentése a nőzésről. Ja és persze az, hogy Kim és Lau is azt tanácsolták, hogy rohadt gyorsan felejtsem el és távolodjak el tőle, mert az persze olyan könnyű. Szóval nem, azt hiszem mára már nem tudok többet befogadni. Visszatettem a képregényt a helyére, majd a bárszekrényhez lépve töltöttem magamnak is inni. A poharammal együtt visszahuppantam a fotelba, szemközt a kanapéval és talán most először néztem rá ismét hosszú órák után.
- A saját feketéd jobban áll, de ez se rossz. – utaltam a fürdőköpenyére, majd megemeltem a poharam és kiittam az italom felét. Ez most nagyon jól esett. Lioka elfeküdt a szőnyegen, pontosan kettőnk között, mintha csak kicentizte volna a dolgot és pillanatokkal később el is aludt. Hihetetlen a kis dög, de talán ezért is szeretem annyira.
- Ötlet, hogy mivel üssük el az időt alvásig? – mert bár nagyon fáradt vagyok, talán épp emiatt nem vagyok álmos…


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 22:01


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Végre valahára egy véleményen vagyunk, ezt el sem akarom hinni. Ezek szerint neki is legalább annyira sok volt a mai nap, mint nekem. Sőt, ha versenyeznénk, hogy kinek volt rosszabb napja, akkor Chloe simán megnyerné. Már a reggeli szív ajándékával, na meg a többi rá zúduló szarsággal. Nem is értem, hogy hogyan képes ezt ennyire jól viselni, mármint voltak kisebb összeomlásai, de mégis erősnek tartom. A történtek után még mindig állja a sarat és még most sem akarja feladni.
- Ez a köpeny tuti, hogy csak Dylanen áll jól. – Ettől az egésztől, hogy Dylan cucca van rajtam olyan furán érzem magam. Hiányoznak a saját holmim és persze a lakásom. Ez a lakás is nagyon otthonos, sőt mindennel fel van szerelve egy rossz szavam se lehetne, de ez mégsem az én otthonom.
Először azt hittem, hogy rosszul hallok. Chloe a történtek után valamit közösen akar velem csinálni? Mi ez? Csapda? Most nagyon megfontoltan kell döntést hoznom és még véletlenül se benyögni azt, amire valójában gondolok. Mit is csinálhatnánk? Rajtam csak egy köntös van, Őt pedig pillanatok alatt megszabadíthatnám a ruhájától, hogy hogyan ott folytassuk, ahol reggel abbahagytuk… Ilyen módon szívesen elütném az időt alvásig, vagy alvás helyett inkább, akár reggelig is.
- Neked mihez lenne kedved? – Oké, ez eléggé jó kezdet. Ittam egy újabb kortyot a whiskyből, közben nagyon azon voltam, hogy eltereljem a gondolataimat arról, hogy reggel mit is készültünk csinálni egymással.
- Meglep, hogy bármit is szeretnél velem csinálni… - Tudja mi után… Ezt már nem tudtam magamban tartani. Chloe túl jó hozzám és nem érdemlem meg. Miért döntött úgy, hogy velem együtt akar bármit is csinálni, ameddig el nem álmosodik? Simán elvonulhatna az egyik szobába, ha már nem akarná látni a képemet. Nem kényszerítettem arra, hogy maradjon velem, de úgy tűnik, hogy nem is kellett.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime24.10.21 22:28

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Szerintem az a köpeny nem sokat volt Dylan Hanningen, legalábbis a híre alapján többet volt itt anélkül, mint abban… - vontam meg a vállam és kortyoltam az italomból egy keveset. Tessék, közös pont a két pasiban, mindkettő kurva nagy playboy hírében áll, nem is csodálom, hogy ennyire jóban vannak egymással. Inkább bele sem gondolnék abba, hogy…
- Te… voltaképpen ti honnan is ismeritek egymást? – a kíváncsiságom felülkerekedett rajtam, még, ha simán benne van a pakliban az is, hogy olyan választ kapok, ami csak egy újabb gyomros lesz a mai napomon. Dylant ma elfelejtettem megkérdezni erről, mert annyira el voltunk foglalva a lányokkal, most viszont kimondottan furdalja az oldalamat a dolog. Ha már egyszer kölcsön adta a házát, meg a szállításunkról is gondoskodott, illetve arról, hogy Kim extra szívességet tegyen nekem…
- Őszintén? Kiinni Dylan Hanninget a készleteiből és elfelejteni azt is, hogy Callaway, Attkins és mindenki, aki valaha is rosszat tett a környezetemben, egyáltalán a világon van. Csak felejteni, legalább egy estére, mielőtt holnap ismét a nyakunkba szakad valami. – kiittam a poharam tartalmát, majd felkeltem és ezúttal már az üveggel tértem vissza. Töltöttem ismét magamnak, majd amennyiben az ő pohara is üres volt, úgy neki is.
- Erre a mérhetetlenül elcseszett napra és arra, hogy egyszer majd minden jobb lesz. – emeltem a poharam egy tósztra.
- Hát… tekintve, hogy csak te vagy itt és a macska, a lehetőségeim száma eléggé lekorlátozódik, nem gondolod? – én sem hittem volna, hogy bármit is akarok még ma vele csinálni, de hát ha már össze vagyunk zárva, jobb, mint egyedül kuksolni egy szobában.
- Játszunk… mondjuk… felelsz vagy merszet. – szerintem kezd hatni nálam a whisky.
- Én kezdek egy kérdéssel, aztán azután lehet válogatni. – eltűnődtem néhány pillanatra.
- Mi volt életed legcikibb… de tényleg a legcikibb szituja?


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime25.10.21 0:29


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Nem is akartam arra gondolni, hogy Chloe most arra gondol, hogy Dylan mennyit mászkál meztelenül. Nem, erre tényleg nem vagyok kíváncsi. Ki ne tudna a hódításairól? Legalább annyira felkapott bulvártéma, mint az én nőügyeim.
- Honnan is? – Úgy tettem, mintha tényleg el kellene ezen gondolkoznom, aztán…
- Azt hiszem, hogy először egy orgián találkoztunk, azóta is jóban vagyunk. – Tréfáltam, mert azt gondoltam, hogy Chloe valójában nagyon is erre számít, hogy ilyen válasszal drukkolok elő.
- Az egyetemről ismerem. – Végül csak őszinte választ adtam neki. Milyen régen is volt már az. Ennek ellenére mégis azóta megmaradt közöttünk a barátság.
- Jó ötletnek tűnik. – Kiinni Dylan készletét most a lehető legjobb ötlet és remélhetőleg addig is képesek leszünk elfelejteni, hogy nyakig vagyunk a szarban.
- Minden jobb lesz. – Emeltem felé a poharamat. Nagyon szeretnék hinni abban, hogy igazunk lesz. Ennyi sok szarság után végre ránk férne valami jó is.
- Választhattad volna a macskát is. – Nevettem el magam, de ismét a pohár után nyúltam.
- A legcikisebb? – Néztem rá meglepetten. Én ezt a játékot akarom egyáltalán játszani? Hát, ha ez kell ahhoz, valamilyen szinten informálódjon közöttünk a hangulatunk… Ha ez kell ahhoz, hogy Chloe végre szóba álljon velem.
- Elmesélem, de nem ér nevetni. – Ez már egy rég elfeledettnek hitt történtet volt részemről, már évek óta nem gondoltam arra, hogy ez megtörtént velem.
- Még az egyetemen volt egy barátnőm. Rettentően féltékeny volt és azt hitte, hogy megcsalom és bosszúból meztelenül kizárt a szobájából. – Van még tovább is, de előbb ittam még a whiskymből.
- A kiabálásával az egész folyosót felverte és mindenki kijött bámészkodni, én meg ott álltam mindenki előtt teljesen meztelenül, kezeimmel próbáltam takargatni a farkamat. – Nem bírtam ki, elnevettem magam.
- Valaki megsajnált és hozzám vágott egy rózsaszín törölközőt. Magam köré csavartam és úgy mentem ki az épületből. Kidobálta az ablakon a ruháimat és miután összeszedtem már szálltam is be az autóba. – Hát eddig ez volt Lionel Bloom legcikisebb élménye.
- Na most én jövök… - Jó átgondoltam a kérdést mielőtt feltettem volna.
- Mitől félsz a legjobban? – Most az életünkben túl sok rossz dolog történt, de mégis érdekel, hogy mitől tart a legjobban.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime25.10.21 14:33

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
Annyira természetesnek tűnt, hogy az orgia szó el fog hangzani ebben a beszélgetésben, hogy már a szemem sem rebbent, mikor Lionel előhozakodott vele, valahogy mégsem voltam képes komolyan venni. Biztos tudjátok milyen ez, mikor valami már olyan szinten evidensnek tűnik, hogy épp emiatt veted el, mint lehetőség. Hamarosan ki is derült, hogy igazam van és máshonnan ered ez a hosszú ismeretség.
- Majdnem olyan izgi… - nyugtáztam a dolgot. Furcsa belegondolni. Mikor is jártunk mi egyetemre? Szinte már egy örökkévalóságnak tűnik, legalábbis számomra, hiszen azóta már annyi idő eltelt, éveket töltöttem a laborban is… te jó ég. Öregnek érzem magam! Vajon milyen lehetett az egyetemista Lionel Bloom? Biztosan már akkor is szédítette a lányokat össze-vissza. Annyi kérdésem lenne akár csak arról az időszakról is, meg úgy nagyjából mindenről az életében, de már aligha tehetem fel őket… Nem tehetem, hiszen már nem vagyunk együtt és nem is leszünk.
- Még meggondolhatom magam, szóval ne cukkolj. – nevettem én is el magam a felvetésén, mire Lio csak egyetértően csak szuszogott tovább álmában.

- Nem ígérek semmit. – emeltem fel egyből védekezően a kezem, hiszen ki tudja mit fog megosztani velem, nem garantálhatom, hogy nem nevetek. És még jó, hogy így nyilatkoztam, mivel a történetét hallva konkrétan könnyezve nevettem fel, kacagás közben pedig az egész jelenetet magam elé tudtam idézni.
- Jézusom!! Ölnék egy mobilos felvételért, ha előkerülne… - ez halálos, nem csodálom, hogy a legcikisebb sztorija és naná, hogy ebben is nő van és meztelenség. A nyakamat tettem volna rá, hogy így lesz.
- El kell ismernem, kalapemelést érdemel a csaj, ilyen „bosszú” nekem nem jutott volna eszembe… - hogy tényleg megcsalta-e vagy sem igazából mindegy, a sztori értékéből mit sem von le.

- Hát… - elgondolkodtam a kérdésén, majd nagyot kortyoltam az italomból, mielőtt még válaszoltam volna. Elfeküdtem a fotelban, amennyire az csak engedte, kb mintha pszichológusnál lennék és úgy fogtam bele.
- Ez egy szentháromság mondhatni. A csúcsa, hogy elveszitek valaki olyat, aki fontos nekem. Lényegében ez veled meg is történt… - gyorsan megráztam a fejem, hogy eltereljem a gondolataimat. – Aztán ott van, hogy kiszivárog a középső nevem, mivel nagyon cikis… - nyeltem egy nagyot és rá sem mertem pillantani, mikor kimondtam, szinte suttogva – Jellybean… Ne merj röhögni! Apám követte el. – ittam újra az italomból. – És ott vannak még azok a kibaszott bohócok is… rettegek tőlük. – erről apáékon kívül senki sem tud, még Lau sem. Megköszörültem a torkom.
- Én jövök. Legyen megint kérdés, mert feladat ötlet még nincs az agyamban… hmm… koppintok. Te mitől félsz a legjobban Bloom?



 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime26.10.21 21:46


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
A barátságom Dylannel már hosszú évek óta tart. Azt hiszem elég lenne annyit nyilatkoznom a dologról, hogy rengeteg mindenen mentünk át és szívesen mesélnék neki azokról a régi időkről, de a legtöbb történetnél szólnom kellene, hogy korhatáros tartalom is van benne. Fiatalok voltunk és úgy éreztük, hogy miénk a világ… Talán még jobban is, mint most.
- Az a hatalmas szerencsém, hogy akkor még nem voltak ennyire felkapott a közösségi oldalak és nem posztolt ki mindenki mindent. – Ha ez most történne meg velem, akkor a következő pillanatban már minden internetes felület a pucér hátsófelemmel lenne tele. Köszönöm, de elég volt a mostani médiabotrány is.
- Pedig meg sem tettem azt, amivel vádolt. – Nem tartozik rá, mert ez a múltam része, de mégis úgy éreztem, hogy tudnia kell… Nem csaltam meg az akkori barátnőmet. Nem azt mondom, hogy az egyetemi éveim alatt soha egyetlen egyszer sem hibáztam, de senkinek se ígértem örök szerelmet és monogámiát. Mindenki tudta, hogy mire vállalkozik velem… Chloe is.
Nem gondoltam azt, hogy ez lenne a megfelelő pillanat tovább boncolgatni a dolgot. Hagytam, hogy meséljen, de tényleg az volt a legnagyobb félelme, hogy engem elveszíthet? Mert ha igen… Talán még nem késő mindent helyrehozni, vagy tévednék?
- Nem is tudom, hogy mi a rosszabb… - Ittam ismét az italomból.
- A középső neved, vagy a bohóc parád. – Szándékosan hagytam ki a harmadik dolgot. Nem akartam hangulatgyilkos lenni, mert örültem annak, hogy már ennyit képesek voltunk beszélgetni egymással anélkül, hogy veszekedtünk volna.
- Hogy beállok a szürke emberek közé és elveszítem az egyéniségemet. – Erre számított? Mert tudtommal nincsen fóbiám és kimondottan nem jut eszembe semmi olyan, amitől félnem kellene, hiszen a legrosszabb már úgyis bekövetkezett. Kiszivárgott a titkom, ezek után pedig úgy érzem, hogy nincs veszítenivalóm, ha már Chloe sem az enyém…
- Most jönne az a rész, hogy megkérdezem, hogy felelsz-e vagy mersz? – Töltöttem ismét a poharamba és neki is, ha engedte.
- Csak szólok mielőtt válaszolnál, hogy ha merni akarsz, akkor sztriptízt fogok mondani. – Vicceltem volna? Nem. Most mégse vagyunk olyan viszonyban, hogy azt gondoljam tényleg meg is tenné.  
- Mit nem szeretsz bennem?- Attól tartok, hogy a felsorolása annyira hosszúra fog sikerülni, hogy reggelig itt ülünk mire a végére ér.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime26.10.21 22:40

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Valóban hatalmas szerencséd, ám a világ sokat veszített ezáltal… - incselkedtem, majd kortyoltam az italomból.
- Hmm… vajon mennyit fizetnének most egy pucér fotódért? Lehet, hogy megérné paparazzinak állnom? – tréfálkoztam, de el is kaszáltam a gondolatot, mert eszembe jutott, hogy amiatt vagyunk ekkora pácban, mert azt hitte, hogy én adtam ki a legféltettebb titkát pénzért… Halványodott a mosolyom, de próbáltam kizárni a fájdalmat, ami folyamatosan ott lüktet a mellkasomban miatta.
- Én hiszek neked, még, ha ő nem is. – nem is tudom, hogy ezt miért mondtam, hiszen biztosan nem érdekli a véleményem, mégis valamiért úgy éreztem, hogy tudnia kell, nem nézném ki belőle a hűtlenséget. Mármint tudom, hogy egy elbaszott Casanova a srác, aki még a legyet is röptében, de eddig úgy tűnt, hogy a kapcsolatot tiszteletben tartja és inkább dobbant belőle, de félre nem lép. Aztán ki tudja, lehet, hogyha tovább maradunk együtt, akkor kiderült volna, hogy tévedek, de ezt már sosem tudjuk meg.

- Hééémááár! – duzzogva hozzávágtam az egyik díszpárnát a fotelből, de azért elnevettem magam.
- Szerintem egyértelmű, hogy a második nevem. – nem is értem apát mégis hogyan volt képes ennyire kiszúrni velem. Mármint… tudom, hogy nem annak szánta, szerinte ez nagyon aranyos és illik hozzám, de komolyan, ki ad ilyen nevet a gyerekének?
- A becézése még rosszabb… Jellybelly… - fintorogtam. Na jó, kész, azt hiszem bőven eléggé vágtam már magam alatt a fát, így is tök ciki, hogy tud róla, hiszen rajta kívül senkinek sem mondtam még…
- A bohócpara védhetőbb. Kiskoromban… lehettem talán három vagy négyéves, az egyik szomszéd gyerek szülinapján halálra ijesztett egy bohóc, ami után ráadásul rohamot is kaptam és kórházba kerültem. Akkor derült ki a szívbetegségem. A gyerekpszichológus szerint, mert igen, annál is voltam a dolog miatt, olyan mélyen ivódott belém ez az emlék, hogy az elmém összepárosítja a bohócot a félelemmel és a fájdalommal és emiatt irtózom tőle annyira. – vontam meg a vállam. Az ő félelme nem olyan, amin tudnék nevetni, inkább elgondolkodtat vele. Fél átlagos lenni, ezért inkább sokszor túlkompenzál? Vajon emiatt játszik rá sokszor arra, amit a világ gondol róla?
- Te sosem leszel szürke ember… - ezt őszintén mondtam, hiszen már épp eléggé ismerem ahhoz, hogy ebben biztos legyek.

- Hahaha… humorod a régi… - forgattam meg a szemem, majd nagyot kortyoltam a kapott italból.
- Te jó ég, elő a leporellóval… - imitáltam, mintha csak valóban egy nagyon-nagyon hosszú listát vennék elő a zsebemből.
- Khm… mit nem szeretek Lionel Bloomban, írta Chloe Jellybean Carlson… - játszottam, mintha csak egy fogalmazást készülnék felolvasni.
- Nehéz kérdés… - váltottam végül komolyságra – Talán, ha mondanom kellene valamit, akkor a híreddel kezdeném, elvégre senki se repes szerintem attól, ha a szerelméről az terjed, hogy minden nőnemű életformára ugrik… vagy ott van az, hogy nem tudtad elfogadni, hogy nem kérek a pénzedből… - a plafont kezdtem tanulmányozni gondolkodás közben.
- És ott van a bizalmatlanságod is, ha már itt tartunk… - keserű tapasztalat.
- A többi dolog érdekes módon, amiknek bosszantaniuk kellene számomra inkább aranyosak voltak. Az, hogy beszélsz álmodban és hogy sokszor lenyúltad a takarót… és hogy a komoly szituk elől a humorba menekülsz… azt hiszem ennyi, más most nem jut eszembe. De ha holnap kérdezel már biztosan fog… - ittam ismét.
- Na és te bennem? - vajon ez még mindig játék vagy már lassan csak szimplán beszélgetés?



 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime27.10.21 0:13


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Elnevettem magam. Kezdek egyre jobban felszabadulni, de fogalmam sincs, hogy ez az elfogyasztott alkohol mennyiségnek köszönhető-e, vagy inkább annak, hogy Chloe most nem olyan rideg és távolságtartó velem, mint eddig volt. Akárhogy is legyen nem számít. Igazán ránk fér, hogy jó kedvűnk legyen és néhány órára meg tudjuk feledkezni arról, hogy célkeresztben vagyunk.
- Ha nagyon szeretnéd, akkor csinálhatsz rólam meztelen képet, de csak saját felhasználásra. – Tudtam, hogy most mire gondol, ezért próbáltam vicces lenni. Azt meg inkább nem tettem hozzá, hogy aki meztelen képeket szokott kapni az valójában én vagyok. Ha nem törölnöm a képeket, akkor már tele lenne a telefonom memóriája. Egy meztelen képpel fel lehet kelteni az érdeklődésemet, de meg is tartani… Na az már kihívás.
- Mert te túl jó vagy hozzám. – Chloe bármit elhinne nekem, sőt még a világ végére is képes lenne követni. Néhány napja legalábbis tényleg így gondoltam, most meg… Nehezére esik egy légtérben is lenni velem.
Akármennyire is nem lett volna most szabad nevetnem mégse bírtam ki. Ha ilyen dolgokat oszt meg velem, akkor, hogy is várná el, hogy ne nevessek? Akármennyi párnát is hozzám vághat, de akkor sem tudom visszatartani a nevetést. Te jóságos ég! Jellybelly… Már gondolatban el is raktároztam abból a célból, hogy később fel tudjam ellene használni, ha úgy adódna a helyzet. Aztán mégis gyorsan rá kellett jönnöm, hogy talán sosem lesz már lehetőségem rá.
- Sajnálom. – Mi mást mondhattam volna? Ezen már nem tudtam nevetni. Ha már a legelső pillanatban tudom, hogy jó oka van arra, hogy féljen a bohócoktól, akkor esküszöm sose nevettem volna rajta.
- Azt hittem, hogy sokkal hosszabb fog lenni a lista. – Figyelmesen hallgattam végig és őszintén erre is számítottam. A nők és a többi. Mondhatnám, hogy Chloe is azt tudta felsorolni, amit mások is vélekednének rólam. Ez az imázsom része. Mások alakítottak rólam egy képet, persze néha rá is játszottam erre, de aki valójában ismer az tudja, hogy ennél jóval több rejlik bennem. Chloe tudja, de az, hogy elkezdett kiismerni még nem azt jelenti, hogy vágyik is arra, hogy még ennél is jobban megismerjen, főleg a történtek után…
- Őszintén? – Máshogy nem is lehetne, ezért meg se vártam, hogy erre válaszoljon.
- Egyetlen egy dolgot tudnék hirtelen felsorolni az pedig a makacsságod. – Mert mindent szeretek benne, egyszerűen tökéletesnek tartom.
- Na és ha már tudom, hogy mit nem szeretsz bennem, akkor esetleg olyan is lenne, amit szeretsz bennem? – Az imént aranyos dolgokról beszélt, de én sokkal inkább arra lennék kíváncsi, hogy miért szeretett belém. Nem tudom, hogy mennyire jó ötlet erről beszélni tekintve, hogy mi már… Nem vagyunk együtt? Most inkább úgy fogalmaznék, hogy bonyolult kapcsolatban vagyunk.


  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime27.10.21 0:50

Lionel & Chloe

 
tumblr_inline_mzu2fuI63L1rodmj1.gif
- Ugyan már, tényleg elég röhejes egy fóbia… mármint, elég kevesen félnek a bohócoktól úgy általában, de itt az egyik kivétel. – böktem magamra – Gyerekkoromban rosszul éreztem magam miatta, hogy ilyen gyáva vagyok, mire apu közölte, hogy ő pedig a gumimaciktól fél, de ne áruljam el senkinek. Egészen tíz éves koromig be is vettem a dolgot, utána leesett, hogy miért mondta valójában. – szerintem nekem van a világon az egyik legjófejebb apukám, még, ha olykor a viccekkel túlzásba is tud esni.
- Én is azt hittem, de most tényleg csak ennyi jut eszembe… - nem is olyan rég még boldogok voltunk együtt, alig vártuk, hogy láthassuk a másikat, hogy közösen töltsük az időt, csináljunk akármit is. Nem veszekedtünk, nem bántottuk a másikat, a legrosszabb, ami megesett, az apróbb cukkolódás volt vagy parányi nézeteltérés, de az abszolút egészséges fajtából. Nem idegeskedtem soha azon, hogy lenne valami olyan szokása vagy ilyesmi, amit utálnék benne, olyannak szerettem amilyen…
- Bagoly mondja verébnek! – csattantam fel és felülve felé fordultam, magam alá húzva a lábaimat.
- Te talán nem vagy makacs? – kihívóan néztem rá. Már hogy a fenébe ne lenne az, épp amiatt tartunk ott, ahol jelenleg tartunk. Mármint nem csak a vitára gondolok, hanem az előzményekre, hogy például „erőltette” azt a randit, amit megígértem neki… Milyen rég is volt…

- A tested. – próbáltam meg elviccelni a dolgot, hiszen jelen körülmények között, hogy már nem vagyunk együtt, ilyesmiről beszélni meglehetősen furcsa, ám aztán úgy éreztem, hogyha már eddig őszinték voltunk egymással, akkor ezután is annak kell lennem.
- Szeretem, hogy mindig meg tudsz nevettetni, akármennyire is legyek magam alatt valami miatt. Szeretem, hogy különc figura vagy, a képregény, a sorozat és a meserajongásoddal együtt, épp, mint én. Szeretem a bolond dolgaidat, azt, hogy el kell forduljak, mikor sírsz hagymavágás közben. Szeretem még a pitefüggőségedet is, azt pedig különösen, hogy annak ellenére mindig osztozol velem az utolsó falaton. – önkéntelenül is elmosolyodtam magam elé bámulva, de a hangom elcsuklott az emlékektől. – Én… szeretem azt a Lionel Bloomot, akit megismertem, olyannak, amilyen. – felhajtottam a maradék italom, majd az utolsó kört is ketté osztottam, ezzel kivégezve az üveget.
- Én jövök… - köszörültem meg a torkom.
- Nem kérdezek vissza, hiszen tudom, hogy bennem mindent is csak szeretni lehet… - eresztettem meg egy újabb kis viccet.
- Inkább azt kérdezem… mi a legkedvesebb közös emléked rólunk? – feküdtem vissza a fotelbe, oldalt fordulva, hogy lássam az arcát.


 Outfit: Chloe 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Million Reasons - Chloe & LIonel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Catch Me If You Can - Lionel & Chloe
» Lionel Bloom
» Chloe Easton
» Timur & Chloe
» Connor & Chloe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-