welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
 Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_lcap Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Voting_bar Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Million Reasons - Chloe & LIonel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime08.11.21 22:03

Lionel & Chloe

 
emilia-clarke-gif-2.gif
- Örülök, hogy ezt tisztáztuk…Bébi. – tudom, hogy van egy múltja, amiért eszem ágában sincs elítélni, hiszen nekem is megvoltak a magam pasi vagy épp nőügyei, de szeretnék végre tovább lépni ezeken és a jelene, a jövője része lenni, amire nem vethet árnyékot semmilyen titok, semmilyen felbukkanó sötét folt. Ha minden igaz, akkor tudok róla minden olyat, ami esetleg „kellemetlen lehet”, ha kiderül, nem érhet már komolyabb meglepetés, de azért még igyekszem óvatos lenni, hiszen nem volt egy hete, hogy nagyot koppantam miatta, a pofon pedig még mindig fáj. Még annyi minden van, amit nem tudunk a másikról, még mindig csak ismerkedünk, mégis ilyen rövid idő alatt sikerült örökre bevésnie magát a szívembe, félek ezek után mi mindenre lehet még képes. Akár jó, akár rossz értelemben.
- Köszönöm, hiszek neked. – megadom neki az esélyt, hogy bizonyíthasson, mert túlságosan szeretem ahhoz, hogy csak úgy lemondjak kettőnkről és egész életemben azon gondolkozzak, hogy mi lett volna, ha…
- Ó, szóval csak ennyi lett volna? Rossz fogalmazás? – nem bírtam ki, elnevettem magam, végre igazán felszabadultan, tiszta szívből.
- Még jó, hogy ez most derült ki és nem az oltár előtt, mert az azért elég kellemetlen lett volna mindenkinek. – cukkolódtam egy kicsit. Persze eszembe se jutna komolyan elgondolkodni azon, hogy hozzámenjek Danielhez, de ha már tegnap ekkora pukkancs volt, akkor megérdemli, hogy egy kicsit az orra alá dörgöljem, nem igaz?

- Itt van egy régi, használaton kívüli raktár… - kezdtem el a telefonomon keresgélni és a térképen egy másik színnel jelölgetni a lehetséges helyeket.
- Ez itt egy szanálásra ítélt bérház, amiben már senki se lakik… ott pedig egy építkezés van… itt pedig a Te raktárépületeid… - hátra dőltem a kanapén, hogy kicsit távolabbról is szemügyre tudjam venni a nagy egészet.
- Újra át kellene nézzük a boncolási jegyzőkönyveket és a helyszíni jelentéseket, hátha találunk valami nyomot, ami az egyik helyszínhez köthető. Homokszemcsét, építési törmeléket, mit tudom én. De előbb kell egy kis szünet, mert a sok gondolkodástól megfájdult a fejem. – bemásztam az ölébe és hozzábújtam, a mellkasára hajtva a fejem, hogy hallgathassam a szívverését. Már annyira hiányzott, hogy ilyen közel lehessek hozzá.
- Ugye ma este is velem alszol? – kérdeztem halkan.
 
 
 Outfit: Chloe 3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime11.11.21 8:38


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
- Mindössze ennyi. – Mondtam vállat vonva. Tudom, hogy tudja, hogy nem ennyiről volt akkor szó. Különös érzés ez a féltékenység, még soha senki nem volt számomra annyira fontos, hogy efféle érzéseket váltson ki belőlem. Durván hangzik, de eddig a nőcskék az életemben mind pótolhatóak voltak és a többségük már az elejétől fogva tudták, hogy nem fogok mellettük lehorgonyozni, persze voltak, akik azt hitték idővel majd máshogy fogom gondolni, de tévedtek. Valójában én sem hittem volna, hogy valaha is ilyen intenzív érzéseket kezdek el táplálni valaki olyan iránt, akit még valójában alig ismerek. Mégis úgy gondolom, hogy egy élet áll előttünk arra, hogy megismerjük egymást. Hacsak Callaway meg nem öl minket, de ez már csak részletkérdés.
- Szerencse, hogy az oltáros jelenetre sose kerül sor. – Színpadiasan felsóhajtottam. Legalábbis úgy értettem, hogy olyan értelemben, hogy Ő meg Attkins… Nem is akarok erre gondolni, mert csak saját magamat idegesítem ezzel.
- Na és a közúti kamerák felvételeit, amik a hullák megtalálása előtt készültek. – Az pontosan nem tudom, hogy mennyi idő telhetett el míg ki lett rakva a hulla és rátaláltak, de nem teleportált oda csak úgy, szóval a felvételeken rajta kell lennie annak a járműnek, amiből kitették.
Szabályosan meglepett. Még mindig annyira hihetetlen számomra, hogy képes volt megbocsájtani. Már nem haragszik és ez azt jelenti, hogy ilyen közelségből akarja élvezni a társaságomat. Szerencse, mert kínzás volt minden perc, amit vele kellett eltöltenem úgy, hogy olyan közel volt hozzám, de mégis távol.
- Baj lenne, ha inkább a macskával akarnék aludni? – Nem bírtam ki nevetés nélkül. Szorosan magamhoz öleltem, hogy még véletlenül se akarjon elhúzódni tőlem csak mert ilyen kis vicces vagyok.
- Nagyon is csábító már csak a gondolat is, hogy veled alhatok, de egyben nagyon szomorú is, hogy csak aludni akarsz velem. – Nem Lionel Bloom lennék, ha ezt kihagytam volna. Chloe rekordot döntött, még soha egyetlen egy nővel sem aludtam ennyit együtt úgy, hogy ne műveltünk volna korhatáros karikás tartalmat az ágyban.

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime15.11.21 18:59

Lionel & Chloe

 
emilia-clarke-gif-2.gif
Nem is róla lenne szó, ha nem trollkodta volna szét a pillanatot egy nagyon béna viccel, de azt is éreztem, hogy előre felkészült, mivel nevetés közben szorosabban vont magához, hogy még csak véletlenül se akarjak elhúzódni és faképnél hagyni őt a megjegyzése miatt.
- Ó dehogy baj, jó szórakozást nektek. – boxoltam vállba duzzogva, de tényleg nem húzódtam el tőle, helyette inkább egy sokkal gonoszabb kis ötlet kezdett körvonalazódni a fejemben. Megállj csak Bloom!
- Ó, hogy milyen kár, hogy neked inkább a macska kellett, pedig egészen más terveim lettek volna alvás előtt… de egy úrinő mindig elismeri a vereségét. – ezzel elhúzódtam tőle egy egészen picit, majd ismét megharaptam egy kicsit az alsó ajkát.
- Remélem te és Lio is jól szórakoztok majd. – felkeltem az öléből majd nyújtóztam egyet.
- Tényleg kell egy kis relax, mielőtt még hozzáfognék az újabb aktakupachoz és a kamera felvételekhez, szóval magatokra hagylak titeket kicsit… - közben kibújtam szép lassan a pólómból, amit az egyik szék háttámlájára helyeztem, megvillantva ezzel a fekete csipkés melltartómat majd beindultam a szobámba.
- Talán egy kis jóga vagy pilates jót fog most tenni… - szándékosan nem pillantottam rá, helyette a nadrágomtól is megváltam, hiszen mozogni mégiscsak könnyebb ezek nélkül. Ezzel eltűntem a szobámban, de az a bizonyos ajtó nem lett teljesen becsukva…
 
 
 Outfit: Chloe 3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime16.11.21 12:28


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Remélem, hogy egy pillanatig se gondolta komolyan, hogy tényleg a macskát választanám helyette. Mert a vele való alvást sokkal élvezetesebbnek találom, mint a macskával, de mégse bírtam kihagyni ezt a poént. Vállba ütött és ebből pontosan tudtam, hogy nem nyertem el ezzel a kijelentésemmel a tetszését, de pontosan ezért szorítottam még jobban magamhoz, hogy ne akarjon duzzogva elvonulni.
- Milyen kár, hogy elszalasztottam ezt a remek lehetőséget. – Tényleg képes ezt tenni velem? Akkor nincs más választásom, kénytelen vagyok felvenni a kesztyűt és beszállni a kis játékába. Alsó ajkamba harapott ismét és ezzel az őrületbe tudna kergetni, főleg, hogy ezek után képes volt kiszállni az ölemből. Pont akkor, mikor kezdett érdekessé válni a beszélgetésünk. Kíváncsi lettem volna arra, hogy miféle tervei vannak, de még így is azt hiszem, hogy hamarosan minden nyilvánvaló lesz számomra.
- Biztosan jól fogunk szórakozni. – Ez még nem az a pont volt, hogy elismertem volna a vereségemet. Ránéztem a macskára, aki összekuporodva aludt, fogalma sem volt arról, hogy mi zajlik körülötte. Egy biztos, ma nem osztozom vele az ágyon, ahogyan eddig se tettem.
Mégis mit művel ez a nő velem? Szóhoz sem tudtam jutni, szinte már tátott szájjal néztem, hogy levette előttem a felsőjét. Szóval így akar játszani? Azt hiszi, hogy elég megvillantania a fekete csipkés melltartóját és már be is indulok a látványától? Mert akkor jól hiszi. Mégis még mindig a kanapén ültem és kíváncsian követtem minden apró mozdulatát. Meg kellett támasztanom öklömmel az államat, hogy ne verdesse a padlót, miután Chloe a nadrágjától is megszabadult és ezzel teljesen elvette az eszemet. Még egy Victoria’s Secret modell se volt képes ennyire beindítani. Hatalmas marha lettem volna, ha nem akartam volna utána menni.
- Esetleg én is csatlakozhatnék? – Löktem be az ajtót, majd közelebb léptem hozzá. Hatalmas önuralomra volt szükségem, hogy ne akarjam egyből leteperni, de őszintén fogalmam sincs, hogy ezzel a kis vetkőzéssel csak az agyamat akarta húzni, vagy inkább arra vágyik, hogy a ruháimat is lehúzza.

  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime16.11.21 22:24

Lionel & Chloe

 
emilia-clarke-gif-2.gif
Nem kellett sokáig várnom, hiszen éppen, hogy csak bementem a szobába és megálltam a szőnyeg közepén, máris hallottam a lépteit, majd azt, ahogy belöki az ajtót.
- Nem is tudtam, hogy érdekel téged a jóga. – ezzel hírtelen lementem előtte spárgába és úgy nyújtottam egyet jobbra, egyet pedig balra. Hát igen, szeretem, hogy ennyire hajlékony vagyok és nem csak mert így a mozgás is felszabadítóbb, de sok egyéb esetben is hasznát tudom venni ennek a képességemnek.
- Persze, csatlakozz nyugodtan, ha szeretnél, de szerintem ebben a szerkóban nem lesz túl kényelmes. – időközben hídra váltottam, úgy néztem fel rá, majd ebből jött a gyertya póz és a talpra szökkenés. Közelebb léptem hozzá kihívó pillantással.
- Mi a szinted? Kezdő…. haladó… vagy mester? – suttogtam az ajkaira és igen, megint megharaptam egy picit, hogy aztán hátrébb lépjek párat és felvehessem a lefelé tekintő kutya pózt. Lehunytam a szemeimet és vettem egy mély lélegzetet, majd szép lassan kifújtam, hogy utána hasra fekve, karjaimmal feltolva magam jöhessen a kobra póz. Szintén mély levegő, mellek alaposan kitolva, lélegzet bent tart, majd kifúj és görbölés, popsi feltolva. És újra kobra. Két ismétlés után felálltam és újra oda léptem hozzá, egészen szorosan simulva hozzá.
- Mutatsz te is valamit… Bébi?

   
 Outfit: Chloe 3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime17.11.21 0:22


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Ó, szóval Chloe ezt a játékot akarja játszani. Nem tetszik, nagyon nem. A jóga egyáltalán nem érdekel, de az már igen, hogy mennyire hajlékonynak kell lenni ahhoz, hogy minden pózt meg tudjon csinálni. Nem értek hozzá és nem is csináltam még és nem is tervezem. Elvagyok azzal is, ha nézhetem, de inkább az a része tetszik, mikor az ágyban tudom meg, hogy egyik póz sem akadály.
Már azon voltam, hogy a szokásos frappáns válaszommal vágjak vissza, de hirtelen ismét szóhoz sem tudtam jutni. Mit művel velem? Már attól teljesen kész vagyok, hogy lement előttem spárgába. Ez van akkor, ha ilyen sokáig tudtam magam visszafogni. Esküszöm, hogy már úgy éreztem, hogy cölibátust fogadtam. Az önmegtartóztatás már lassan nem opció, ha ennyire nagy a kísértés.
- Igazad lehet. – A következő pillanatban már a pólóm a földön volt, de még mindig képtelen voltam levenni róla a tekintetemet. Ez a kis műsora jobban fel tudta korbácsolni az érdeklődésemet, mint eddig bármi más, pedig már jó sok mindent láttam… Tényleg rengeteg mindent. Chloe elképesztő hatással van rám és ezzel pontosan tisztában is van. Ezért is teszi ezt velem.
- Mester. – Habár ezt nem pont a jógára értettem, hanem egészen másra. Mondjuk, ha így haladunk, akkor perceken belül meg fogja tapasztalni, hogy miben érzem magam mesternek. Főleg, hogy ennyire provokál. Már nem először harap bele ma alsó ajkamba és az, hogy ennyire kihívóan viselkedik… Persze fogjuk arra, hogy ezek jóga pózok, de sokkal inkább az elcsábításomé a főszerepe most, mint a jógáé. Formás hátsóját akármeddig tudtam volna nézni, sőt egészen elszabadult a fantáziám, hogy mi mindent tudnék tenni is vele.
- Mutassak valamit? – Először azt fontolgattam, hogy szokás szerint elviccelem a dolgot, de nem akarom elrontani a pillanatot, de mégis… Levettem nadrágomat és már csak az alsóm volt rajtam. Mondjuk úgy, hogy most egálban vagyunk.
- Vagy ez nem elég? Másra gondoltál? – Az újdonság varázsa még mindig tart. Izgalmas ez a játék, már nekem is kezd tetszeni, hogy ennyire kevés fedi testünket. Valójában mi még nem is láttuk egymást meztelenül, de talán pont most jött el az ideje.
  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime17.11.21 0:47

Lionel & Chloe

 
emilia-clarke-gif-2.gif
- Szóval mester… - magamban jót derültem a kijelentésén, de valahol kíváncsivá is tett, hiszen Lionel Bloomnak már szinte akkora személyi kultusza van e téren, mint Ghandinak vagy Teréz Anyának a maguk pályáján. Érdekelne, hogy mennyi igaz a róla terjengő pletykákból és mi a hozzáadott elem, amit csak a szájról-szájra terjedés tett hozzá.
- Mutass – feleltem, majd, amikor megláttam, hogy megszabadul a nadrágjától is, tekintetem pedig végig siklott az egész testén, főleg elidőzve kockás mellkasán, önkéntelenül is az ajkamba haraptam. A látvány ötcsillagos, azt már egyszer meg kell hagyni.
- Ez még kevés… egy jóga mestertől többet várnék. – tettem úgy, mintha még mindig a jóga lenne a betervezett program. Ismét felvettem a kobra pózt, majd abból átléptem az íjfeszítésbe és a lefelé néző kutyába. Mély lélegzettel emelkedtem fel nyújtásba, majd fújtam ki a levegőt.
- Felszabadítóbb, mint a hastánc, bár azt is szeretem. – neki háttam álltam, de a vállam felett hátra pillantottam. Azok a kockák még mindig túlságosan vonzzák a pillantásomat. Egyáltalán legális valakinek ennyire jól kinéznie?
- Azt ugye tudod, hogy még lógsz a tetoválásod történetével? – léptem oda hozzá és szinte alig hozzáérve végig futtattam az ujjaimat azon a területen. Habár azt is tudom, hogy akkor majd nekem is mesélnem kell majd neki a főnixem eredetéről.
- Nos mester? Én figyelek – suttogtam ismét az ajkaira. Nálad a labda Bloom.

   
 Outfit: Chloe 3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime17.11.21 2:05


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Mi tart vissza, hogy a következő pillanatban már azon mesterkedjek, hogy egyetlen egy mozdulattal kikapcsoljam a melltartóját? Mert most már eléggé zavaró tényező számomra, hogy még mindig elakartja a fekete csipke a tökéletes formáit. Ha eddig se kapkodtuk el a dolgokat, akkor még tudok néhány percet várni. Legalábbis nagyon azon vagyok, hogy türelmes tudjak lenni. Habár még soha sem esett ennyire nehezemre, hogy ne akarjam már most letépni a bugyiját, hogy szó szerint leteperjem az ágyon és végre új szintre emeljük a kapcsolatunkat.
- Többet? Arra nem is gondoltál, hogy mi van akkor, ha szégyenlős vagyok? – Mert Lionel Bloom nem lehetne egy egészen kicsikét szégyenlős? Mindenki azt hiszi, hogy annyira el vagyok telve magamtól, hogy nekem a meztelenkedés nem nagy ügy? Ha így lenne, akkor nem utasítanám vissza azokat a fotózásokat… Valahogy nem az én világom, hogy szerepeljek egy naptárfotózáson, nem túl sok mindent takaró szerelésben. Akkor sem, ha már rengeteg felkérést kaptam. Többre tartom magam annál, hogy így csináljak magamból idiótát. Persze a hálószobában a partnereim előtt nem vagyok gátlásos.
- Biztosan én is szeretném, ha te táncolnál nekem. – Ez a nap tele van meglepetésekkel. Eddig azt sem tudtam róla, hogy jógázik, ahogyan azt sem, hogy még hastáncolni is szokott. Ha benyögi, hogy amúgy kardot is szokott nyelni, akkor én is egyből lemegyek hídba.
- Tudom, de időnk, mint a tenger. – Ebben közel sem voltam annyira biztos, mint amilyen biztosnak tűnhettem. Az, hogy megbocsájtott nekem az egy dolog, ez még nem jelenti azt, hogy mi együtt is fogunk maradni, vagy mégis? Mert ha elköltözik, akkor mégis hogyan tudnánk mi együtt lenni akkora távolságból? Most inkább nem akarok erre gondolni, mert oda lenne a hangulatom és ezt nem akarom. Főleg úgy nem, hogy Chloe formás hátsóját látva egészen máshoz jött meg a kedvem. Vagyis ahhoz mindig is volt kedvem, de nem akartam már az első randink után megdönteni. Azt akartam, hogy érezze, hogy különleges számomra, hogy rá megéri várni és egészen eddig türelmes voltam.
- Figyelsz? – Ajkaink egymáshoz értek, de nem csókoltam meg, még nem. Egyetlen egy pillanat kellett ahhoz, hogy egy kézzel a háta mögé nyúljak és kikapcsoljam a melltartóját.
  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime17.11.21 2:25

Lionel & Chloe

 
emilia-clarke-gif-2.gif
Csak álltam előtte és hagytam, hogy kikapcsolja a melltartómat, ami aztán szép lassan a földön végezte a pólója és a nadrágja mellett. A tekintetem továbbra is a mellkasán kalandozott, akár csak ujjaim, amik szép lassan, alig-alig hozzáérve fedezték fel a számukra ismeretlen területeket, bejárva minden apró kis millimétert rajta, mintha csak így próbálnám meg alaposan az emlékezetembe vésni őt.
- Figyelek. – most már mind a két kezem felfedező útra indult, de gondosan ügyeltem arra, hogy még csak véletlenül se tévedjen „övön aluli” területekre.
- Tényleg így gondolod? Időnk, mint a tenger? – igaz, azt már mondta, hogy komolyak a szándékai velem, de most, mikor épp egy pszichopata vadászik ránk, ráadásul küszöbön áll a költözésem is, ez a mondat annyira különösen hangzik. Igaz, költözni csak azért akartam, mert nem akartam végig nézni, ahogy más nőkre mászik és lehozza a sajtó és elméletileg ez az akadály immár elhárult előlünk, de félek és amíg nem tudok bízni benne, nem tudom változtassak-e az elhatározásomon. Most azonban egyet tudok biztosan, azt, hogy akarom őt, mindennél jobban. Amennyire csak lehetett hozzá simultam egészen közel, testem az övének préselődött, a szívünk pedig egyformán heves tempót diktált.
- Forró a bőröd. – suttogtam a fülébe. Nem mintha az enyém nem volna az miatta.


   
 Outfit: Chloe 3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime18.11.21 0:12


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Tegnap még nem is mertem volna azt remélni, hogy eljutunk idáig. Nem is a vetkőzésre gondolok most, hanem arra, hogy képes lesz nekem megbocsájtani. Tudja, hogy tuskó vagyok, de abból a szerethető fajtából. Innentől kezdve nekem minden nap bizonyítanom kell neki, hogy ki tudjam idővel érdemelni a bizalmát. Már most tudom, hogy nem lesz könnyű menet, de talán Chloe nem akarja megnehezíteni a dolgomat, vagy ha mégis, akkor be kell vetnem minden vonzerőmet, hátha elgyengül és nem lesz velem annyira szigorú. Ahogy nézem már most kezd a hatásom alá kerülni, jobban mondva inkább egymás hatása alatt vagyunk. Hiába került le róla a melltartó nem kíváncsiskodtam, még tartottam magam. Mindvégig a szemébe néztem, akármennyire is embert próbáló volt, hogy ne kalandozzon el rajta a tekintetem.
- Így. – Chloe mást gondolna? Ne most akarjon összezavarni, mikor az agyam kevesebb vért kap, mert más szervemnek fontosabb a vér ellátsa.
- Ez már csak rajtunk múlik. – Ehhez is két ember kell. Fogalmam sincs, hogy mi lenne velünk, ha Chloe úgy döntene, hogy mégis csak jobb lesz neki a költözés, de most kicsit sem akarok ezen gondolkozni. Már hogyan is lennék képes ilyen körülmények között gondolkozni? Már annak is örülök, ha fejben össze tudok rakni egy értelmes mondatot.
- Lehetne még forróbb is. – Suttogtam. Eddig bírtam uralkodni vágyaim felett. Itt áll előttem és nekem nagyon úgy tűnik, hogy arra vágyik, hogy az utolsó rajta lévő ruhadarabjától is megfosszam. Meg is akartam tenni, de még mennyire. Mégis a szokásosnál lassúbb tempót diktáltam magamnak. Nem akarok vele semmit sem elsietni, ha már eddig is idáig képesek voltunk várni. Haladjunk csak szép lassan, de élvezzük ki minden pillanatát. Csókot leheltem ajkaira, majd a nyakán kezdtem el kalandozni ajkaimmal, közben kezeimmel körbe fogtam karcsú derekát. Majd hirtelen felkaptam, hogy karjaim között hátráljak vele az ágyig.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime18.11.21 21:46

Lionel & Chloe

 
emilia-clarke-gif-2.gif
Reggel mikor felébredtem nem hittem volna, hogy mindez megtörténhet közöttünk. Mármint nem csak az, hogy gyakorlatilag majdnem teljesen meztelenek vagyunk egymás előtt, hanem hogy képes leszek neki még egy esélyt adni azok után, amiket velem tett és megpróbálni még egyszer. De a szívem sokkal hangosabb volt az eszemnél, így hát nem tehettem mást, mint, hogy hallgattam rá, természetesen fokozott óvatosság mellett. Ha valaki egyszer megégeti magát ugyebár, akkor utána nem megy, vagy csak nagyon vigyázva a tűz közelébe. Lionel Bloom pedig maga a mindent elsöprő, perzselő láng… Ajkainak érintése nyomán tovább forrósodott a bőröm, ráadásul még egy aprócska sóhajt is sikerült előcsalogatnia belőlem. A következő pillanatban felkapott, nekem pedig több sem kellett, combjaimmal szorosan fontam át a derekát, és miközben ismét lecsaptam az ajkaira, kezeim felfedezőútra indultak rajta. Ujjaim először ismét a hajába túrtak, majd szép lassan, már-már kínzó lassúsággal siklottak végig a hátán, épp csak annyira „karmolva”, ami még élvezetet nyújt, hogy aztán az oldalára vándorolva tegyék meg ugyan ezt.
- Mennyire lehet még forró? – suttogtam ajkaira vágyakozva, újra és újra megharapdálva egy kicsit. Rettenetesen vágyom rá és már képtelen vagyok tovább visszafogni magam. Az övé akarok lenni és azt akarom, hogy ő pedig csak az enyém legyen, soha senki másé.

   
 Outfit: Chloe 3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime21.11.21 16:18


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Mindig vérpezsdítő az első alkalom, az első közös együttlét. Még soha se vártam ennyit, mert mindenki könnyen adta magát, de rá megérte várni. Chloe más, különleges a számomra. Már a legelső pillanattól kezdve így gondoltam és még mindig így hiszem. Nekem a szex nem csak a saját kielégülésemről szól, még sose panaszkodott egyetlen egy partnerem se, de most mégis úgy érzem, hogy még az eddiginél is jobban kell teljesítenem. Már csak azért is, hogy bebizonyítsam, hogy nem véletlenül keringenek rólam azok a bizonyos pletykák. Tisztában vagyok azzal, hogy milyen hírnevem van és biztosan neki is hatalmas elvárásai vannak velem szemben, vagy legalábbis kíváncsi rá, hogy mi igaz abból, amit idáig hallhatott rólam. Most pedig itt a remek alkalom, hogy bebizonyítsam neki, hogy minden igaz, sőt még sokkal jobb is, mint az elterjedt szóbeszéd.  
- Mennyire legyen? – Kérdeztem vissza. Nagyon gonosz húzás lenne a részemről, ha most szépen letenném az ágyra és közölném vele, hogy majd legközelebb kiderül és magára hagynám. Megtehetném, de valójában képtelen lennék rá. Meg akarom kapni. Azt akarom, hogy az enyém legyen testestül - lelkestűl. Nem így képzeltem el és valljuk be, hogy az időzítés se tökéletes, de szeretnék a pillanatnak élni, mert ki tudja, hogy mit tartogat számunkra a holnap.
Letettem az ágyra. Hiába akartam lassan haladni, nem tudtam magamnak parancsolni. Valójában már nem is akartam. Még egyszer szájon csókoltam mielőtt ajkaimmal apránként kezdtem felfedezni testét. Ráérősen időztem el melleinél, mielőtt lejjebb haladtam volna. Annyira az ösztöneimre hagyatkoztam, hogy képtelen lettem volna már most felidézni, hogy mikor volt az a pillanat, amikor lehúztam róla a bugyiját. Megbabonázott. Hosszúnak tűnő másodpercekig csak néztem meztelen testét. Létezik, hogy ennyire tökéletes? Vagy csak számomra az? Valószínűleg elfogult vagyok, mert az iránta érzett szerelem annyira befolyásol, hogy Chloe számomra a tökéletes nő. Mindent meg akarok neki adni, azt akarom, hogy boldog legyen mellettem és persze azt is, hogy velem a mennyekben érezze magát. Mindennél jobban vágytam arra, hogy végre belé hatoljak, de most még nem… Más terveim vannak vele. Újból megcsókoltam, de most nem a száján, hanem ott, ahol a legnagyobb örömet tudnám most neki okozni. Azt akarom, hogy sikítson és remegjen az élvezettől, ezért szinte már kínzó lassúsággal kezdtem el ajkaimmal és nyelvemmel kényeztetni.
 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Million Reasons - Chloe & LIonel  Million Reasons - Chloe & LIonel - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Million Reasons - Chloe & LIonel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-
» Catch Me If You Can - Lionel & Chloe
» Lionel Bloom
» Chloe Easton
» Timur & Chloe
» Connor & Chloe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-