welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sisi Smith Vote_lcapSisi Smith Voting_barSisi Smith Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sisi Smith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Sisi Smith Sisi Smith I_icon_minitime05.06.12 17:56

Sisi Smith Tumblr_lxcv14JA9w1r3tp70

Név:Zafira Smith
Becenév:Sisi
Kor: 22
Születése hely, idő: 1990. március 4. / Egyesült Arab Emírség-Dubai
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Biszexuális

Jellem: Nem a legszendébb, legártatlanabb lány, de mégis becsületes néha. Eléggé önimádó, nem igazán segítőkész és minden buliban benne van. Külsejét kihasználva bármit megkaphat, amit csak akar.

Külső: Sisi egy gyönyörű nő. Eredeti szőke haja és kék szemei megbabonáznak mindenkit. Formás arca és csinos alakja van, pont olyan, amiért a férfiak bármit megadnának. Nem túl magas, mindössze 169 cm, de ez is pont elég. Testsúlya ehhez igazodik.

Előtörténet: Dubaiban, 1990-ben születtem. Apám egy gazdag, arab olajbáró, anyám pedig egy egyszerű európai nő volt. A család legfiatalabb tagjaként mindent megkaptam, hiszen gazdag családban nőttem fel. Mindig is eleven kislány voltam, amit szüleim nagyon kedveltek, de a későbbiekben már nem igazán szívlelték. Csak egy bátyám volt, aki 15 éves korában belefulladt a tengerbe. Édesapám teljesen elzárkózott a külvilágtól, amikor megtudta mi történt az egyetlen egy fiával. Ezt a dolgot sosem kedveltem apámban, inkább, amikor már tizenéves lettem elszökdöstem otthonról, hogy addig se legyek lelkileg haldokló apám közelében. Nem bírtam az ilyen drámai helyzeteket. Szórakozni jártam, ahol kiengedhettem a gőzt, férfiak között voltam, ahol kiélhettem magamat és a vágyaimat. Végül is itt kezdődött minden. Vonzottak az éjszakai bárok. Nagy előszeretettel jártam oda a szüleim tudta nélkül. Semmit sem gyanítottak, de így volt ez rendjén. Viszont egyre jobban csábított Amerika. Hiába sokan mindent megadnának, hogy Dubaiba élhessenek, én mégis külföldre vágytam. Egy kis változatosság sosem árt… Egyszóval, elhatároztam, hogy Amerikába utazok, csak hogy mégse menjek el szó nélkül egy levelet hagytam anyáéknak. Majd repülőre szálltam és egyenesen az államokba repültem. Meg sem álltam Las Vegas-ig. Ez a város világéletemben vonzott, de amikor odaértem csalódnom kellett. Nekem mégis jobban bejött Dubai, de oda már nem megyek vissza. Itt is fel fogom találni magam. Áh, hát hogyne! Mondjuk amennyi pénzt magammal hoztam otthonról nem lesz elég egy életre. Valamiből meg kell élnem. Így muszáj volt folytatnom a rossz kislányos szerepemet. Nem volt nagyon ellenemre, de agyba-főbe azért nem csináltam. Idővel rendesen megszedtem magam pénzzel. Egyébként hétköznapi ember vagyok, csak ezek a kis éjszakai kalandok a kakukktojások az életemben. De ezt már elkezdtem, és nem tudok leállni vele. Meg hát, akkor a pénz is elfogyna, és milyen munkát végeznék? Én biztos, hogy nem dolgoznék. A munka nem ilyen embereknek való, mint én vagyok… Nos, így élem az életem, és remélem, hogy egyszer valaki színt visz a szürke hétköznapjaimba. A nagy Ő…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sisi Smith Sisi Smith I_icon_minitime05.06.12 21:17

Sisi Smith!
Történeted tetszett, minden szempontból kielégítő volt, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon, foglalj avit. Kislány Vegas csak is rád vár. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Sisi Smith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nathan Smith
» Juliet Smith
» John C. Smith
» Daniel Smith
» Logan Xavier Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-