welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Akram kocsma  - Page 6 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 6 Voting_barAkram kocsma  - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 6 I_icon_minitime07.04.20 15:32






Alex & Chelsea







M

osolyogva hallgattam szavait, miközben aprókat bólogattam, de őszintén? Fogalmam sincs miről beszélt és nem is igazán figyeltem, de azért halkan felnevettem, miután befejezte. Jaj istenem, hát ezt nem bírom ki! Felegyenesedtem, minden bizonnyal nagy értetlen boci szemekkel fog rám pislogni, hogy akkor most miért nem csináltam semmit, pedig elmagyarázta és jó ütés lett volna, kit érdekel?
- Még mindig nem értem... - Ráztam a fejem butácskán, de annál is inkább árulkodóbb volt a mosolyom, lassan kezdek kifogyni a az ötletekből, ha pedig most az következik, hogy vesz egy mély levegőt, majd újból végig kell hallgatnom a sódert a technikákról, akkor valamit vagy nagyon rosszul csinálok, vagy mindeddig nagyon félreértelmeztem a jeleket.    

- Megmutatnád esetleg közelebbről is? Tudod... mondjuk testközelből. - Vontam meg a vállam, miközben mindkét kezemmel az ütőmön támaszkodtam. Apró mozdulatok tettem csípőmmel jobbra és balra, miközben vártam, hogy végre tegyen is valamit. Komolyan, írtó cuki, amikor ennyire zavarban van, én meg szemét vagyok, amiért ennyire élvezem. Én megmondtam, hogy gonosz leszek és visszakapja, talán kezdi megérteni mire is gondoltam, de most már nincs kibúvó. Persze, hogy ha ez a próbálkozásom is kudarcot vall, aminek normális esetben nulla az esélye, akkor talán feladom, de csalódott volnék. Komolyan nem értem a pasikat meg ezeket a sportokat, foci, hoki, biliárd, tök mindegy. Órákig tudnak beszélni róla, szabályokról meg technikákról, sőt még képesek össze is verekedni ezen, és még a nőket nem lehet megérteni. Még csak a ruhámat nem dobtam le, Alex pedig komolyan arról beszél milyen szögben kellene bedőlnöm, hogy jobban lássam az asztalon lévő golyókat.Fogalmam sincs milyen módon adhatnám még a tudtára, hogy engem sokkal jobban érdekelne az ő technikája, te jó ég, ezt ki sem merem mondani, még a végén elájul itt nekem. Komolyan nem értem. A pasik meg a mániájuk. Hihetetlenek...Kezdek fáradni, vagy csak az alkohol kezd kiürülni a szervezetemből.



KLIKK


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 6 I_icon_minitime10.04.20 15:03

Elmondtam neki, hogy mit csináljon és azt figyelem, hogy mikor fogja a fehéret meglökni, hogy aztán a kiválasztott golyó leguruljon a lyukba. Furcsállva nézem, hogy még mindig nem lök, így összeráncolom a homlokomat és ránézek. Látom, hogy feláll és elém jön. Értetlenül nézek rá, mindent elmondtam, amit tudnia kell.
- Mi a baj? - Kérdezek rá zavartan, amikor elmondja, hogy nem érti. Ránézek az asztalra, nem volt olyan érthetetlen, amit elmondtam szerintem. Ahogy rám néz és felteszi a kérdését, nyelek egyet. Ha nem volt vörös a fejem, akkor most biztosan az, ahogy belegondolok, hogy hogyan is akarja, hogy megmutassam.
- J-jó... Jól van. - Közelebb megyek hozzá, mert nagyon is szemet vonzó, ahogy riszálja a csípőjét. Mondjuk kicsit egyszerűbb lenne, ha nem tetszene nekem ennyire. Annyira jól néz ki és most különösen máshogy látom a sok pia után és hogy ennyire jól szórakozunk. Legalábbis úgy vettem észre, hogy ő is nagyon jól érzi magát a társaságomban.
- Oké, szóval... - Ahogy még egy lépést tettem felé, úgy éreztem, hogy a szívem mindjárt kiugrik a torkomon. Annyira gyönyörű, csillogó szemekkel nézek rá és várom, hogy akkor visszahelyezkedjen abba a pozícióba, amiben volt. Odaállok mögé, és fogalmam sincs, hogy miért vagyok ennyire zavarban, hiszen kb úgy vagyunk mintha összebújva aludnánk. Bár az is feszélyez, hogy ennyi szem mered ránk.
Remegő kézzel fogom meg az övét, igazából nem nagyon tudok koncentrálni ilyen helyzetben.
- Oké... Öhm... Oké, szóval célozz... Aztán lökj. - Remeg a hangom, de a másik kezével - amit szintén fogok - meglökjük a fehéret. Végig követem a szemeimmel a golyót és ahogy neki ütközik a másiknak, lelökve a lyukba, felegyenesedek végig simítva a karján, de nem távolodok el tőle. Azért annyi helye van, hogy megforduljon ha megakar.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 6 I_icon_minitime11.04.20 10:37






Alex & Chelsea







- O

ké, szuper. - Mosolyodtam el sejtelmesen. Ígérem most figyelni fogok... többek között arra is, hogy a lehető legközelebb kerüljünk egymáshoz, ezért miután hátat fordítottam neki és előre hajoltam puszta véletlenségből még közelebb húztam magamhoz és mivel fogta a kezem nem igen volt választása. Mindössze néhány másodpercig tartott és nem nagyon tudom mit magyarázott, de a golyó végül betalált a lyukba, de amikor felegyenesedtünk már a legkevésbé sem a játék érdekelt. Olyan kis édesen pislogott rám, hogy egyszerűen muszáj volt, ingénél fogva húztam közelebb magamhoz, majd megcsókoltam. Hosszasan tapadtam puha ajkaira, miközben óvatosan az asztalnak döntöttem az ütőt, így szabaddá vált mindkét karom, átfonva nyakát, midőn tovább csókoltam lágyan és incselkedőn.
- Arra gondoltam... - Húzódtam hátrébb egy pillanatra, csak hogy belenézhessek abba a döbbenettől kikerekedő barna szempárba.    

- Mi lenne, ha lelépnénk? - De nem vártam ki, hogy bármit is mondjon vagy akár megtudjon szólalni, ismét ajkait kezdtem el kóstolgatni, olykor belemosolyogtam. - Felmehetnénk hozzád, vagy akáár hozzám is mehetünk. - Teljesen mindegy, csak hagyjunk itt mindent a fenébe és induljunk már. Karjaim elengedték nyakát, majd egyik kezem mellkasára simítottam. Szerintem nálunk méég üres a lakás és ha mégsem, kit izgat? Jól érzem vele magam, de most semmi kedvem itt maradni, sokkal inkább valami máshoz lenne most hangulatom, vele.
- Na, mit mondasz? - Leheletem egy újabb rövid csókot ajkaira. Csak szólok, hogy én ezt bármeddig tudom csinálni, szóval addig folytatom, amíg azt nem mondja, hogy mehetünk, akár egész úton, még haza nem érünk. Bár, ha így folytatom megtörténhet, hogy mire beérünk, akárhová is menjünk, néhány ruhadarabbal kevesebb lesz rajta, ha nem sietünk. Addig "győzködtem" amíg szóra nem nyitotta a száját és hát nem volt tőlem könnyű dolga, de biztosra akartam menni, így párszor még belé fojtottam a szót, hogy egész biztosan ne tudjon nekem nemet mondani.



KLIKK


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 6 I_icon_minitime11.04.20 13:35

Érzem, ahogy közelebb húz magához, nem is állok ellen, nem is nagyon tudnék, hisz fogom a kezét. Eléggé feszélyezve érzem magam ebben a pozícióban, hiszen elég sokan figyelnek minket, hogy épp mit csinálunk. Na persze nem ez miatt, sokkal inkább Chels ruhája a szemet vonzó.
Nagy koncentráció árán, de végül csak elütjük a fehéret és be is lökjük a kiválasztott golyót. Sokáig nem maradok ebben a pózban, felegyenesedek, de azzal együtt Chels is megfordul. Már épp mozdulnék, hogy megcsókoljam, de ő gyorsabb volt, ami meglep. Pont ezért nem igen tudok reagálni a csókra, csak mikor már érzem, hogy mindkét karja a nyakamban van. Visszacsókolok és bele is mosolygok a csókba. Méghogy nincs esélyem nála. Kis hazug. Egészen addig csókolom, míg hátra nem dől. Elködösült tekintettel és csillogó szemekkel nézek rá, fogalmam sincs, hogy mit mond, át sem jön.
- Fiatalok... Menjetek szobára! - Hallok egy részeges hangot, mire felé fordulok és egyből elvörösödök. Egy pillanatra el is felejtettem, hogy hol vagyunk és igen csak sok szempár ránk vetül. Ahogy visszafordulok, Chels megint csak megcsókol, amit viszonozok. El se hiszem, hogy vele vagyok, már megérte a klub elé menni.
Arra, hogy elindulhatnánk, már épp nyitnám a számat, amikor megint csak megcsókol. Elég nehéz lesz így a tudtára adnom, hogy benne vagyok, vele most bárhova elmennék, akármit találna ki.
Mielőtt bármit is mondanék már hajolok is közel hozzá, hogy újabb csókot lopjak. Annyira édes a csókja, hogy legszívesebben el se válnék az ajkaitól.
- Veled, bárhova. - Két csók közt ennyit sikerül kinyögnöm, de szerintem nem kérdés, hogy hozzánk megyünk, mert mégis csak az én házam van közelebb. Nem véletlen kezdtem itt az ivászatot mielőtt megjelentem volna a klubban. Azért nagyon messzire nem tudom engedni, hiába akarna menni a kezeim még mindig a derekára simulnak. Az is igaz mondjuk, hogy baromira elfáradtam és álmos is vagyok, de az csak jó jel, ha velem akar aludni.
- Tudod még pár órával ezelőtt azt mondtad, hogy nincs nálad esélyem. - Mondom ezt sunyi nézéssel és csak ekkor engedem el, hogy összeszedje a dolgait. Ugyan pár pillanat múlva már mögötte vagyok és átölelem hátulról, hogy a fülébe suttogjak.
- Kis hazug! - Egy puszit nyomok a nyakára és élvezem, hogy végre úgy ölelgethetem, ahogy akarom. Elveszem a pulcsimat a székről és a vállára terítem, gondolom azért még hidegebb van kint, mint eddig. A kezét is megfogom és összekulcsolom az ujjainkat, ha engedi. Már pedig miért ne engedné, és így megyek ki vele a kocsmából.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 6 I_icon_minitime11.04.20 16:13






Alex & Chelsea







- A

kkor induljunk. - Nyomok még egy utolsó aprócska csókot ajkaira, amúgy is, amíg karjai nem engednek, addig nehezen is tudnánk elindulni, bárhova is, az asztalra viszont már várnak szerintem. Én nem nagyon értek hozzá, de ennyi idő leforgása alatt tuti biztosan le lehet játszani egy meccset, kivéve, ha valami más áll a dolgok mögött, mondjuk egyéb szándékok, mint most nekem.
- Alex, menjünk. - Simogattam meg finoman a karját jelezve ezzel, hogy ha elenged, akkor gyorsan felkapom a táskám és már indulhatunk is.
Úgy teszek, mint aki nem figyelte vagy meg sem hallotta szavait, pedig nincs így, csak nem akarok most erről beszélni. Puszit nyom a nyakamra, én pedig elmosolyodok. Tényleg fel nem fogom hogyan lehet az, hogy nincs barátnője? Kedves, figyelmes és hihetetlenül cuki, amikor zavarban van. Azon csodálkozom, hogy nem verekednek utána. De mindegy is. Engedem, hogy megfogja a kezem és összekulcsolja ujjainkat, jó így sétálni.     

- Akkor döntetlen? - Kérdeztem nevetve immár az utcán sétálva. Kicsit lehűlt a levegő, így összébb húzom magamon a pulcsiját. Nagyon is fölényben érzem magam, de ez nem a játékban nyújtott technikámnak köszönhető, inkább némi női praktikának. De bármikor benne vagyok egy újabb játszmában, de csak ha mindig vele üthetek. Komolyan képes lennék rá, Alex pedig nem tudna nekem nemet mondani, szóval... akkor lényegében nagyon is én nyertem.
- Biztos nem lesz gond, hogy hozzátok megyünk? Eléggé késő van. - Pontosan fogalmam sincs mennyi az a késő, amikor utoljára néztem az időt, már akkor is éjjel egy múlt és az is jó régen volt. - Valld be, mikor voltál kint utoljára ennyire későig? - Ha tippelnem kellene, még egyszer sem? De ki tudja, az is lehet, hogy tévedek. A biliárdot sem néztem volna ki belőle, így érhet még meglepetés más téren is, amit nem hittem volna róla. Olykor nagyon is kíváncsivá tesz.  



KLIKK


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 6 I_icon_minitime11.04.20 17:49

Viszonozom a pusziját, bár nem akarom elengedni, annyira jó, hogy ilyen közel van hozzám. Ahogy megsimogatja a karom, lopok egy apró csókot, majd elengedem. Viszont sokáig nem tudok meglenni nélküle, így mögé lépek és megölelem.
Miután összeszedjük a cuccainkat, már megyünk is hazafele. Tetszik, hogy foghatom a kezét, sőt még az ujjainkat is összefontuk. Séta közben csak a kezeinket tudtam nézni, el sem hiszem, hogy járunk.
A kérdésére emelem fej a fejemet, hogy ránézzek. Elmosolyodok és megállva előtte, a derekára csúsztatom a kezeimet és magamhoz húzom.
- Az ugye megvan, hogy hagytam magam? - Nevetem el magam, majd közel hajolva egy finom puszit nyomok az ajkaira, de nem hajolok el tőle, adok neki még egyet és végül megcsókolom.
Mikor elengedem ugyancsak csillogó szemekkel nézek rá. Azt hiszem most már hagyhatom az érzéseimet szabadon.
- Aludtunk már nálunk, akkor sem volt gond. - Rántom meg a vállaimat, majd újból elindulok vele, természetesen fogva a kezét.
- Nem tudom, de már nagyon álmos vagyok. - Majd leragadnak a szemeim. Az biztos, hogy régen voltam kint eddig. Szerintem kb akkor mikor befejeztem a gimit és kimentünk a srácokkal bulizni, hogy végre végeztünk. Az sem tegnap volt.
Próbálok elnyomni egy ásítást, hogy ne lássa rajtam mennyire is álmos vagyok. Az biztos, hogy nem vagyok ehhez hozzá szokva, ilyenkor már rég aludni szoktam.
- Remélem nem tervezed, hogy bemenjünk az egyetemre holnap... Vagyis ma. - Halvány mosolyt varázsolok az arcomra, ahogy ránézek. Gyönyörű ebben a hajnali órákban, de mikor nem ugye. Viszont tényleg közel lakok ehhez a helyhez, így mikor megérkezünk, előveszem a kulcsom a zsebemből és kinyitom előtte az ajtót, hogy menjen előre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 6 I_icon_minitime14.04.20 11:29






Alex & Chelsea







M

i, még hogy hagyta magát? Na jó, még szép, de ez még nem jelenti azt, hogy nekem ezt el is kellene ismernem.
- Fogalmam sincs miről beszélsz. - Mosolyogtam rá ártatlanul, miközben viszonoztam az apró puszikat. Olyan nagyon édes ilyenkor, meg amikor zavarban van és mindig. Karjaimmal átölelem nyakát, majd belemosolygok a csókba.
- Igen, de most az éjszaka közepe van. - A szülei reggel biztosan dogoznak, senkit sem szeretnék felverni édes álmaiból, hogy helló Mr. és Mrs. Ballard, szép maunkat, vagyis reggelünk, vagyis nézzék milyen csodásak a hajnali fények... Mindegy is, csak nem akarok gondot okozni, még a végén én leszek az, aki Alex-et rossz útra csábítja, későig kimarad, aztán lóg a suliból, ha jól tippelek ilyen eddig nem fordult elő, csak amióta belibbentem az életébe és fene se tudja.most itt vagyunk.     

- Jaj Alex, ugyan már! Ott lesz az egész nap, hogy aludhass. - Mert most még nem fogom hagyni, az egészen biztos. Most még nem érzem magam fáradtnak, vagy már keresztülestem azon a kritikus ponton, nem igazán szoktam figyelni az időt, bulizni már nincs kedvem, de még annyi mindent lehet csinálni, hmm, vannak ötleteim, szóval nem, kizárt, nem fog aludni, és végül úgy sem tud nekem ellenállni, ez le van tesztelve.
- Kizárt, de hé, a szüleid nem fognak túlzottan örülni neki, ha miattam ellógod az előadásaidat. Éés, ha te sem leszel ott, meg én sem, akkor ki fog engem korrepetálni? - Kérdeztem sejtelmesen mosolyogva. Bár annak az esélye, hogy holnap, azaz ma reggel feltudjon kelteni, hogy menjünk be az egyetemre, nulla, kizárt, hogy kimásszak az ágyból úgy még dél előtt, lehet még utána sem, attól függ... Igyekeztem csendben mozogni, beérve gyorsan kibújtam a cipőmből, hogy azzal se csapjak zajt. Szinte semmit sem láttam, már kicsit ijesztően jól ismerem magam itt ki, egyenesen Alex szobája felé indultam, fel az emeletre.



KLIKK


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 6 I_icon_minitime14.04.20 19:23

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-