welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

A bár és a pult környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime22.02.14 1:47

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime27.03.14 22:03

Előzmények: ITT

Nem érdekelt, hogy megnéztek a pia rakodók és hogy Garcia nem tetszően méregette Gabe-et, csak kikerülve a fickókat léptem be a lámpával kivilágított szűkebb folyosón, és ha nem is néztem hátra, a léptekből hallottam, hogy Sadik követ.

Nem vártam azt, hogy mikor gondolja meg magát és lép le. Megígérte, hogy részt vesz a megbeszélésen és ha el is telt nyolc év, bíztam benne. Legalábbis ami az ígéreteit illette. Sosem baszta át az embereket és tudtam, hogy baszta a csőrét a meló főleg a kurva sok zseton miatt.

Csak egy pillantást vetettem Cherry-re, az egyik szőke lufimellű, egyetlen tangában feszítő rúdon pörgő táncosunkra, aki esztétikusan volt átszabva, a gravitáció pedig bekaphatta, a mellei olyan természetellenesen kemények és labdák voltam, hogyha picsa lettem volna, biztosan magam alá hugyoztam volna a gyönyörűségtől. A vendégünkre villantotta bűbájos munka közbeni mosolyát, amit leszartam. Felőlem aztán tehette a szépet, inkább besiklottam a pult mögé egy jéghideg ásványvizes üveget kihalászva a hűtőből, amit felbontva pakoltam le a pultra, remélve, hogy Gabe leparkol előttem. A biztonság kedvéért még egy poharat is elé csúsztattam, magamnak viszont egy ujjnyi vodkát töltöttem két jégkocka társaságában.

- Nevilt mennyire baszta szét a tegnap? - érdeklődtem tőle csak a megszokás kedvéért. Rühelltem a kis szarcsimbókot, és ha lehetett volna, biztos, hogy beleállítottam volna a késem. Tudtam, hogy a fostos kölyök is ugyanígy gondolkodott rólam, szóval nem éreztem magam szarul emiatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime28.03.14 1:18

Nem tudja.. Egy darabig tébláboltam ott, de alig telhetett csak néhány másodpercbe amíg aztán csak megindultam utána. Ha ő nem tudja, vajon bízhatok e a másik seggfejben?
Még akkor is ezen járt a fejem, amikor átlépkedtünk azon a pár fickón akik valahogy lelassítottak a pakolással útközben, és amikor megnéztem hogy mit is néznek.. na igen.. nekem is odaragadt a szemem. Van ami nem változik az évek alatt. Megköszörülve a torkomat téptem vissza magam a lényegre, vagy legalábbis ahol lennem kéne, ahogy beléptünk a félsötét folyosón, és inkább figyeltem a környéket. Most.. nem ezért vagyunk itt..

A bárban.. Mert bár volt, azt meg kell hagyni.. még mindig őt követve tévedt a szemem a szőkére, aki úgy nézett mintha azt várná azonnal kipattintok egy ezrest, de nem igazán hatott meg. Amíg nincs fegyvere egy percig se érdekel.
Ahogy Rita behúzott a pult mögé, én megint megtorpantam. De csak egy pillanat amíg felmérem a helyzetet, aztán felültem az egyik bárszékre, és megkönyököltem a pulton. Üveg került elém. Meg egy pohár. Én meg csak figyeltem, hol az izzadásnak induló üveget, ahogy rászorít a kezem, hol néhány pillanatra a lányt, amikor nem figyelt, hogy elölről is szemügyre vegyem. Tényleg van amin az idő se képes rontani...

- Nem tudom.. - sóhajtottam bele - De biztos valami bugyival vigasztalódott, mert egész éjjel nem jött haza. - beszéltem a víznek miközben kitöltöttem és rászorítva a pohárra kiadósat kortyoltam belőle.  

- Itt lesz a találkozó?? - fordultam aztán mégis félig el miközben letettem a poharat. Sose szerettem ha a hátam mögött nyílt a terep, és még ha most azt is súgja biztonságban vagyok, az ösztön nem alszik, na meg szeretem én magam kézben tartani a helyzetet. - Mert akkor ideje lenne elkezdeni.. - fürkésztem a terepet, egy benga állat, meg még egy, valami árja faj szülötte, de nem ijedtem meg. Ha kéne, simán kilyukasztom a bőrüket, mégis jobb ha nem a hátam mögött vannak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime28.03.14 14:27

zene: ♫

Valahogy nem lepett meg, hogy nem tudta, merre kószálhat az öccse, sosem lehetett kordában tartani, teljesen öntörvényű és önfejű volt Nev. És még csak bele sem akartam abba gondolni, hogy részben mennyire kurvára hasonlítunk egymásra azzal a gyökérrel.

- Remélem bele is fulladt valakibe - morogtam nem túl kedvesen figyelve, ahogy Gabe feszengett a széken, és ahogy követtem a mozdulatait, én is szétnéztem a még üres termen mögötte, csak pár dolgozó lézengése zavart bele az ürességbe.

- Ne aggódj, senki nem fog beléd golyót ereszteni, mert azt előbb én vágom fel, aztán kerül Vinnie elé. Nem lenne szép halála - egészen halkan mondtam csak neki, hogy nyugodjon le a picsába, nem kell állandóan arra készülnie, ki akarja kinyírni éppen. Enyém volt az első sorszám, utánam bárki következhetett, azt már leszartam magasról. Addigra úgysem maradna semmi belőle. És még azt hittem, túl vagyok rajta! A kurva életbe már!

A pohárért nyúlva húztam le azt az egy kortynyi vodkát nem tökölve a részletekkel, és hogy ne vesszen kárba egyetlen jégkocka sem, újabb adagot töltöttem ki magamnak, mielőtt a helyére pakoltam volna az üveget.

- A főnök irodájában lesz a megbeszélés. Nem kéne, hogy minden dolgozó tudjon a megbízásodról - vontam vállat megint. Komolyan ebben baszott jó voltam, még gyakorolnom sem kellett. Soha! Oké, azért nem csak ennyi volt a dolgozók közti kapcsolat, mert ha nyivákoltak, mindig meg lettek hallgatva, a jó hírünk forgott kockán egy-egy fos kritika és vélemény miatt, de azért sikerült kordában tartani a bárányainkat. - Majd elkísérlek oda - nemtörődöm stílusban szólaltam meg, pont abban a pillanatban, amikor újabb lányok érkeztek fellépőruhákban, ami minden volt, csak normális öltözék nem.

Ribancosabbak már nem is lehettek volna, de jövedelmező volt őket tartani. A sok faszkalap nyálát csorgatta a vörösökre, feketékre.. igazság szerint mindegy volt, csak legyenek dudáik meg baszható állapotúak. Garcia is bekeveredett megcélozva a bárt, nekem meg halvány lila fingom nem volt, mit akart volna még.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 1:07

- Ne vidd túlzásba, Rita.. - fintorogtam az orrom alatt, de nem csodálkoztam rajta. Volt amikor én is a legszívesebben keresztüllőném, mégse teszek elhamarkodott lépéseket.
A hely viszont pofás volt. Már amennyire ismerem az ilyesfajta helyeket, nemigen jártam tömegben az utóbbi években, mégis most zavart ez a kongó üresség. Pláne mert a hátam bevédetlen.

- Jó tudni. - fordultam vissza dünnyögve kényszeredetten, úgy tűnik van ami méég nem változott. Nemcsak veszettül dögös volt mindig, hanem ő is ismert a legjobban. Jobban mint egykor a saját anyám tette. - Oké.. és mikor? – néztem fel kérdőjellel a szemeibe, de nem mert türelmetlen vagyok egyszerűen a jelenlét.. valahogy kííínos mellette, és még mindig nem tudom eldönteni hogy miért is érzem ezt. Hisz a múlt.. elmúlt. Aztán mégis hirtelen változik minden.

- Rita.. a tegnappal kapcsolatban.. – kezdtem bele, de épp akkor csapódott be valaki a képbe, a korábbi figura, a sikátorból, és mint aki teljesen itthon van, tapadt fel a pultra mellettem. Oké, akkor ezzel itt most végeztünk... - hallgattam el és vártam amíg újra szabaddá válik a terep. Talán.. Vagy talán pont hogy megköszönhetem hogy megakadályozott benne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 1:42

zene: ♫


Egy savanyú vigyor kúszott a képemre. Nem sajnáltam volna, ha elpatkolt volna a kölyök, ami megakadályozott benne, hogy én vigyem véghez ezt a kurva jó tervet, itt dekkolt előttem. És a rohadt életbe is, nem én voltam az, akinek bárkit is el kellett volna vennie Gabe-től. Még mindig kurvára nem voltam vele szemben közömbös. Meg fogom még szívni!

- Passz. Majd ha fel kell emelned a segged, szólok - az igazság az, hogy tököm se tudta, Vinnie mivel foglalta le magát odabent, nekem meg nem volt kedvem hallgatni a lebaszását mások előtt, ha csak én voltam előtte, akkor is rühelltem, ha hibát talált bennem, a viselkedésemben.

Csak egy pillantást vetettem Gabe-re, rosszallót, ahogy már másodszor is az igazi nevemen szólított, de még mielőtt szóltam volna neki, Garcia mosolygott bele a képembe nyájasan.

- Mivan?! - baszottul nem volt kedvem hallgatni semmilyen üzlettel kapcsolatos dolgot, mert az elvileg lerendezve. Odacuppantottam a kicseszett nevem a papírra, rühelltem, ha utólag volt valami faszság, amivel foglalkoznom kellett.

- Gondoltam megihatnánk valamit - vont vállat azzal a bűbájos mosollyal, amitől legszívesebben elhánytam volna magam. A ne-bassz-már-ki-velem pillantásomat kapta, mire sietősen folytatta: - Máskor. Holnap ráérsz? - meggondolva magamat újra elővettem a vodkás üveget, hogy harmadszorra is tölthessek magamnak, megint csak egy ujjnyit, amit le is hajtottam azonnal.

- Kurvára dolgozni fogok. És ne basszál már ki velem, beszállító vagy. A ribancod pedig nem örülne egy újabb bigének - és igen, rohadt jó voltam, mert eközben még csak egyetlen pillantással sem néztem Sadikra. Felesleges volt. - Jövő héten látjuk egymást, Garcia. Elégedj meg annyival. Ha gondolod, picsaszoknya lesz rajtam. Az megfelel? - a fickó azonnal végigjáratta rajtam a szemeit, mintha legalább pucér lettem volna, de nem izgatott. Nem buktam a spanyolokra, még akkor sem, ha mexikóiak voltak.

- Feketét akarok - vigyorgott rám hirtelen, kacsintva Gabe-nek pedig a pultot meglapogatva már el is hordta magát, ugyanolyan gyorsan, mint ahogy beesett, és csak azután, hogy eltűnt néztem újra Vinnie vendégére, még mindig a pohárnyi víz mögött pihentette a seggét.

- Mit akartál mondani a tegnapról a tulok előtt? - döntöttem neki a csípőmet a pultnak, megtámaszkodva is az anyagán. És valahogy eljött egy újabb ciginek is az ideje, mert kurvára nem tudtam, hogy mit akarok kevésbé. Gabe-bel beszélni, vagy azt, ahogy Vinnie fog viselkedni Sadik-kal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 2:22

Hallgattam. Nem mert meghunyászkodtam volna, egyszerűen még mindig kényelmetlen volt a terep. A fickó.. csak nyomult, mintha ez a legnagyobb rendben lenne én meg rohadtul nem akartam a tanúja lenni. Valamiért.. nem kívántam felhánytorgatni a múltbéli perceket.

Aztán.. mégis csak kényelmetlenül megmocorogtam a széken, nem mert elzsibbadtam volna, sokkal inkább szinte remegett a vérem, hogy átküldjek a fickó fején egy 9mm-est, de egy savanyú vigyor.. vissza a szemeibe, és amikor végre lelépett, talán csak akkor könnyebbültem meg. Piszok jó vagyok hidegvérben!

- Khm.. - köszörültem meg mégis a torkomat - látom még mindig vonzod a hímeket. - szorult a kezem a vízre, de a szemem az övéiben, és igen, más volt a kérdés, de valamiért ezt meg kellett jegyeznem. Hülyeség! Rita mindig is vitte a prímet és hozta a társaság krémjét, de mindezt most kívülről szemlélve... De hogy is volt az a kérdés...

- Nem számít. - sóhajtottam le, és elnéztem felőle. Mindegy merre. Még az se igazán érdekelt, ahogy néhány félmeztelen bige felém pillantgatva heherészett, mégis valahogy irányba vetült a szemem. Csak úgy véletlenszerűen...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 19:10

zene: ♫


Most komolyan ezzel baszakodik? Vontam fel a szemöldökömet kérdőn, mert nagyon nem vágtam, miért is érdemeltem meg ezeket a szavakat, de csak egy hanyag vállvonás a részemről, és a dolog elintézve. Egészen tíz másodpercig, ameddig bírtam anélkül, hogy oda ne basszak valamit.

- Nem vagyok apáca típus, hogy bárkinek is tartogassam magam - mint hogy nem folytatta azt, amibe amúgy belekezdett volna, csak bólintottam. Nem számít. Vertetk visszhangot a fejemben a szavai, és ha ő szart magasról a témára, nekem sem volt kedvem unszolni, hogy beszéljen. Nagyfiú volt, ha akarta volna, már rég elmondta volna azt, ami a szívét, vagy éppen a farkát nyomta.

Ameddig ő nézelődött, elpakoltam a felesleges cuccokat a pultról csak egy pillantást vetve a bárpultot figyelő kamerára, azonnal meg is csörrent a telefon, és még csak fel sem kellett vennem, hogy tudjam, ki keres. Egyszerűen csak kinyomtam, mert a csendben utáltam, ahogy vernyákolt.

- Emeld fel a segged, van egy utad Vinnie-hez velem - vetettem oda félvállról Gabe-nek, kimászva a pultból, és ha Sadik közelebb lépett hozzám, leplezetlenül végigstíröltem, egyetlen centit sem kihagyva a mustrából. - Valamelyik németet kéred, hogy másszon végig rajtad a keze, vagy jó leszek én is motozásra? Csak mert fegyverrel te nem mész a főnök közelébe, ne is álmodj róla - a szemeibe nézve vártam a válaszát, a háttérből viszont az egyik náci hatalmas szekrény teste került egyre közelebb. Ott fog dekkolni az ajtó előtt egészen addig, ameddig a megbeszélés folyni fog, ezt már most tudtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 19:52

- Az már igaz. - villant ki egy féleszű mosoly árnyéka a képemen, de nem igazán volt min nevetni ezért inkább felemelve a poharat a visszamaradt vizet legurítottam a torkomon. Rita mindig is kapós volt. Nagyon! És ez mindig is büszkeséggel töltött el, amikor nekiestem a wc-ben, vagy egyszerűen csak kikényszerítette hogy nekimenjek, és így visszagondolva.. élveztem azokat az éveket..
A telefoncsörgés rázott vissza a terepre. Nagy hiba.. öreg, még ha most biztonságban is vagyok, elvileg.. , soha nem lankadhat a figyelmem. Mégis Ritára ragadt a tekintetem ahogy egy szemvillanás alatt változott meg, és jól tudtam hogy itt az idő. Hogy mi az istent akar tőlem az a féreg? Hát az most majd kiderül.
Mozdulat nélkül vártam, már két talpra állva amíg szembe kerül velem, ha azt mondta, hát vezessen, mégis meglepő kérdéssel fordult a képembe.

- Komolyan azt hiszed hogy minden védelem nélkül bemegyek? - emeltem fel a szemeibe a fél szemöldökömet, de a(z) - elvileg - felőle jövő hatásszünet biztosított, hogy ezúttal nincs kecmec. Ki az isten az a seggfej, hogy úgy vigyázzák mint valami arab herceget?
Mivel még mindig nem volt változás, és kitartásban ő teljességgel jeles, aztán csak megforgattam a szemeimet és kénytelen kelletlen felemeltem magam mellett a két kezem és belenéztem a szemeibe.

- A tiéd a megtiszteltetés.. - fintorogtam meg, de nem önmagamat féltettem, hanem.. - De vigyázz rájuk mert egyben akarom visszakapni őket. - utaltam a két Eagle-re ha közben megtalálta őket, nem holmi utolsó zaciban vásárolt két darab, igazi mestermunka eredménye. Mit tesznek a kapcsolatok..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 20:47

zene: ♫

- Nem kérdeztem a véleményed - ami igaz is volt, most rohadtul nem érdekelt, mit gondolt. Még csak az kellett volna, hogy golyót röpítsen Vinnie-be. A faszt! Ha már az egyiket halottnak hittem nyolc évig, az kurva isten, hogy most nem hagyom, bármelyikük is elpatkoljon - végleg.

A szavait egy részemről jövő bólintás nyugtázta, közelebb lépve hozzá nem tökölve a részletekkel vagy éppen azzal, hogy hova is nyúltam. Leszartam, hogy érzékenyen érintette-e a tenyerem rajta, alaposan átkutattam, a zsebei sem maradtak ki, utoljára hagytam a két Desert Eagle-t, mire elismerően elmosolyodtam. Csodás darabok voltak, de az bizony isten, hogy nem fogja ma használni. Legalábbis itt nem.

És hogy mindeközben mi járt a kurva fejemben? A nagy büdös lófasz. Legalábbis igyekeztem nem arra gondolni, hogy nyolc év után megint ott volt a kezem alatt, és hogy rohadtul közel volt. Kibaszottul közel, de Vinnie valószínűleg figyelt, nem akartam volna olyat tenni, amiért megint lebaszott volna a lábamról, miután Gabe magunkra hagyott.

- Beviszem az irodába, széfben tárolva. A megbeszélés után én magam fogom kiszedni onnan - néztem a szemeibe, sima mozdulattal, könnyedén kipattintva a tárat a fegyverekből, hogy még véletlenül se süljenek el, a már két-két darabban lévő fegyvert felmarkolva indultam meg a folyosón, néha hátrapillantva, hogy Gabe sem marad-e le, de biztos voltam, ha nekem nemet is mondana, a fegyvereit soha nem hagyná hátra, így dupla biztosítékkal álltam meg Vin irodája előtt, és anélkül, hogy bekopogtam volna, lenyomtam a kilincset. Valahol hátul pedig az egyik árja dübörgött végig utánunk a folyosón.

- Meghoztam a csomagot - közöltem Vinnie-vel, félreállva az ajtóból, hogy Gabe is szörnyülködhessen a múzeum-szerű szutykos-csicsás bútorzatban. Rühelltem, de Vinnie nem hallgatott rám, mint lakberendező. Az én ízlésemnek kurva sok volt, de hát ez van.

// írhatsz az irodába *-* majd utólag linkelek Razz//


Folyt: ITT
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime21.04.14 16:33

Előzmény: ITT

zene: ♫

Hogy mi a tökömért akartam, hogy higgyen nekem bármiben is? Passz, nem is igazán kellett volna vele beszélnem, nagyjából semmiről sem, de tényleg. Vinnie ügye miatt volt itt, ahogy Gabe is mondta. A meló. Kell a pénz - hangzottak fel ezen szavak a gondolataimban, ahogy az ő hangja elhalt, én meg bólintottam csak. Igaza volt. Mindenkinek kellett az a tetves lóvé, ha nem akart megdögleni.

Cherry még mindig a rúd körül forgolódott, mint valami detoxos majdnem kurvára pucér ribanc, amiért nem hibáztattam. Néha annak kellett lenniük, ha többet akartak kaszálni egy-egy estén az éhenkórász, farokkal élő vendégeink mellett, és már most szívtam a fogam az esti meló miatt. Nagyon nem volt kedvem bent maradni, de dolgoznom kellett. Egyetlen szó nélkül került elő egy whisky-s pohár pultra, a kezembe pedig az üveg, amiből lassan csorgott ki az alkohol a pohárba, miután két jégkocka koccant össze benne, amit aztán Gabe kezei elé toltam, ha már kérte, ne én basszam el, hogy nem kapja meg.

- Akkor.. azt hiszem nekem is kéne valami - jegyeztem meg szárazon, és mielőtt tönkre basztam volna magam a túl sok piával, inkább csak előszedtem magamnak egy ásványvizes palackot, amit nem bontottam fel, helyette még egyszer belenéztem Gabe szemeibe, ha nem azzal volt megint elfoglalva, hogy kurvára bevédje a hátát. - Holnap minden simán fog zajlani, szóval.. akár az elköszönésre is ihatunk most. Te meg én - ja. Kurvára sikerült kimondanom. Ezt kell tennem! Nem baszhatom el az életem azzal, hogy folyton a kettő seggfej közé állok. Nagyok már. Majd megoldják nélkülem a faszságaikat. Ha sikerült nyolc évig meglennem Gabe nélkül, akkor ezután is menni fog anélkül, hogy a rohadék Nev torkát átvágnám.

- Előtte viszont lehet, hogy kellenél valamire nekem is. Még ma. Úgy negyed órán belül - dünnyögtem, mert amit Candice-szel tett az a faszfej.. nem felejtettem el, és legalább azt akartam neki adni, amit ő művelt a lánnyal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime24.04.14 13:13

Mindvégig figyeltem. Ahogy a keze járt, de egy szót sem szólt. Gondolkodott. Biztos voltam benne. Sok dolog van ami nem változott.. Mint például hogy Rita, csak az utolsó utáni pillanatban mondja ki a tényeket. Talán ezért is hasonlítunk ennyire??

Az elém került pohárra fonódott a kezem, de csak másodpercekkel később, mint ahogyan azt ő elengedte. Nem tudom miéért féltem megérinteni. Nem tudom mit éreztem volna ha újra megérintem, talán ezért is volt hogy távol tartom tőle magam. Amennyire ez csak lehetséges. És amennyire egyáltalán képes vagyok..
Aztán mégiscsak kicsalt néhány szófoszlányt, nem azokat amiket vártam, egyáltalán vártam én valamire? Már itt volt a nyelvem hegyén. Hogy tiltakozzak, hogy elmondjam szeretnék még beszélni vele.. Tudni akarom hogy telt az élete, hogy mi történt.. hogy miért van itt, most, és hogy boldog e, mégis csak egy egyszerű biccentésre futotta. Hogy baszná meg...

Már épp azon kevert a fejem, hogy valahogy.. igen valahogy el kéne mondani ezt az egészet, öt ujjam a poháron szorított, csak magam elé nézek, amikor hirtelen újabb kérdés csúszik be a fülembe, és azonnal kettévág mindent.

- Mégis.. mire.. (?) - vagyok bizonytalan, de valószínű csak az előbbi másfél perc utószele, normál esetben.. Hogy baszná meg!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime24.04.14 16:01

zene: ♫

Az egész el volt baszva. Már az elejétől. Mérges voltam és dühös, legfőképpen Vinnie-re, hogy ebbe az egészbe belerángatott, és Gabe-re is, hogy nyolc évig egy kicseszett hazugságban kellett élnem, de igyekeztem mindezt magamban tartani, vagy legalábbis nem Sadik elé vágni az igazságot. Úgysem tudott volna mit mondani a női nyálamra, amitől nekem meg egyenesen okádhatnékom volt. Le fogok higgadni. Le fogok.. ezt mantrázva tettem a dolgom és beszéltem faszságokat.

Már megint. De fostam az egészre. Azt hiszem. És mielőtt még önmagamat is meglepve hátraarcot vettem volna, hirtelen váltva témát felhoztam valami olyat, amihez kedvem volt. Legalább lesz kin levezetnem a felesleges energiáimat. Úgy éreztem, hogy soha nem lesz egy kurva nyugodt napom a tegnap után. Sóhajtva kortyoltam párat a vízből azon gondolkodva, hogy is válaszoljak a feltett kérdésére úgy, hogy lehetőleg ne kelljen belenéznem a szemeibe. Mert akkor tudtam, hogy sokkal többet árulnék el magamból, magamról. Ezért is néztem a pultot, Gabriel kézfejét.. az ujjait, és mielőtt még a gondolataim a múltba vezettek volna, megráztam a fejem lassan.

- Candice - csúszott ki egy név, mintha az mindent megmagyarázott volna Gabe-nek. Hát rohadtul nem, ezért fogcsikorgatva mozdultam meg, belefeszülve is a mozdulatba kissé. - A fasziját meg kéne látogatnom. Elbeszélgetni vele. Véresen - vontam vállat hanyagul, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne ez részemről. - Már rég kijárt volna neki ez, de Can fél tőle. Nem először mondtam már a csajnak, ha összeverve jön be dolgozni, képtelen lesz olyan pénzeszsákot találni, aki fizet, bármit is csináljon közben. Ezeknek a köcsögöknek nem elég két mell és egy jó segg. Mindent néznek - néztem körbe a nyílt terepen, Cherry pedig épp a nudista légzsáklobogtató mutatványához készült a rúd mellett, amit sikerült is végignéznem. Azért az kisebb mosolyt csalt az arcomra, de valahogy nem volt az igazi.

- Lerendezem azt a balfaszt, csak nem tudom, egyedül találom-e őt - sikerült belenéznem Sadik szemeibe végre, és valahogy az istenért se sikerült kinyögnöm a nyilvánvaló kérdést. És rohadtul nem tudtam, mégis mit akarok. Tényleg a mai napot utolsóként vele végleg, vagy ez megint csak egy kurva ürügy, hogy ne mondjak neki végleg nemet. A leginkább átkoztam magam, amiért ekkora picsa lettem, minden női gennyel, amit el lehet képzelni. Hogy cseszné meg!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime25.04.14 0:13

Vár.. Megint. Én meg csak figyelem, talán résnyire össze is húzom a szemem, automata, de tényleg kíváncsi vagyok. Valami dolgozik bennem. Remény? A fenéket! Csak épp tudni akarom hogy merre tovább, amikor nem kell tovább faggatnom csak kitör belőle.
Egy név.. Bután nézek. Aztán jön a többi is, egymás után szépen, és ahogy lassan kikerekedik a történet, már biztos vagyok benne, hogy ki nem hagyom.

- Számíthatsz rám. - biccentek és beleiszom a whiskybe. Kellemes. Édeskés.. füstös. Egészen másmilyen mint amilyenhez szoktam a koszos és lepukkant lebujokban, ez most mégsem lényeges. Az már annál inkább hogy a szemeibe ragadt a szemem és valahogy nincs is kedvem váltani az ütemen. - Az ilyen rohadékok megérdemlik hogy valaki letépje a heréjüket. - magyarázom a whiskyspoharat már a pulton forgatva a kezemben, de én vagyok az aki elnéz. Le, a pohárra a kezemben, és muszáj nagyot sóhajtanom. - Szóval veled megyek! - biccentek vissza fel, és valahol érzem én a vesztemet, nem, nem egy ilyen szarrágó rohadéktól félek, sokkal inkább attól hogy képtelen leszek végül nemet mondani. Valamire.. amire nagyon kéne...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime25.04.14 14:06

zene: ♫

Csak sikerült végül az egész. Na jó, majdnem az egész igazság kimondása, mert Candice volt már rosszabb állapotban is, azt meg nem kívánom egy nőnek sem. Ahogy kifogytak a szavak, valahogy nem éreztem magam megkönnyebbültnek, még arra sem igazán, amikor meghallottam Gabe első szavait. Róla csak egy kósza pillantással néztem a háta mögé, ahol az ajtóban már megint Patrick akart volna besunnyogni. Már vagy két hónapja járogatott ide, mint valami rossz hím ribanc, hogy vegyük fel táncosnak. Nem mondom, volt, akinek az ilyen kis gyíkok jöttek be, de nem gondoltam volna, hogy Vinnie-nek gusztusa lett volna ehhez, szóval a németnek kellett elkapnia a kölyök karját és már vitte is ki a gyereket, mintha legalább vírusos lenne. Nem szóltam. Nem volt értelme megint beszélnem, inkább Sadikra néztem megint.

- Kössz. Én akkor átöltözöm, mert nem hiszem, hogy így kéne kifordítanom a beleit annak a fasznak - csavartam rá a kupakot szakszerűen arra a kurva palackra, mintha azzal a mozdulattal mindent el tudnék simítani. A valóság azonban: kurvára meg fogom szívni, csak nem akartam ezzel foglalkozni még. - Ha gondolod, addig ránézhetsz a lányra - ajánlottam fel spontán, nem gondolva abba bele, hogy ahol van a kiscsaj, ott fogok átvedleni én is. De igazából baszottul mindegy, Gabe látott már pucéran évekkel ezelőtt, és ezzel nem foglalkoztam. Nem volt értelme.

- Csak hogy tudd.. azért néz most ki úgy, ahogy, mert nem sikerült élveznie a köcsögtől - ezt csak egészen halkan osztottam meg Gabe-bel végig az arcát figyelve, kíváncsian a reakciójára. Nem tartoztak a részletek mindenkire, főleg nem Cherry-re, akinek a szája olyan volt, mint a segge, mindenkinek nyitva állt, aki csak egy mosolyt villantott felé. Ribanc volt a javából, de hát.. nem az én problémám, ha elpatkol valamiben. - Jössz, vagy maradsz a whisky-vel? - pillantottam a kezei közt lévő pohárra, és valahogy.. most nem éreztem azt, hogy akár egy nap is eltelt volna azóta, hogy utoljára láttam Sadikot. Most valahogy megnyugtatott az, hogy velem jön, de abban biztos voltam, hogy nem fogom átengedni neki azt a faszfejet. Ő az enyém volt. Már úgyis régen volt meccsem, ideje volt ledolgozni a bennem lévő feszültséget.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime25.04.14 15:31

Orbitális sóhaj. Ennyi ami kifutott útközben, nem azért mert bármi is kellemetlen lenne, sokkal inkább mert rühelltem az ilyen seggfejeket. Mindegyiket a földbe döngöltem volna.. És volt hogy meg is tettem, ilyen-olyan alkalmakkor, mikor a "nem az én dolgom" nem lépett érvénybe, csak mert képtelen voltam tovább nézni azt amit egyesek megengednek. Amikor az Eagle viszont már ott figyelt a homlokukon, valamiért már nem ütötték meg ugyanazt a hangnemet.

- Jövök! - dobtam el az ujjaim között ragadt whiskymet, és még ha nem is gondoltam komolyan hogy bármiben a lány segítségére is lehetek, valahogy jó volt tudni azt, hogy az ember mit miért tesz. Csak mert megérdemli egy ilyen gennyvizelő faszfej!

Ha elindult.. követtem. Folyamatosan a lépteiben, talán a szemem el is kalandozott egyszer-egyszer, talán csak tudat alatt felmérve őt útközben, de meg kell mondjam tényleg mintha csak napok teltek volna el.
Nyílt az ajtó.. és ha ő előre ment, beléptem mögötte. Ott láttam meg azt a lányt. Első blikkre megakadt rajta a szemem, nem csak mert senki más nem volt odabenn, hanem mert tényleg siralmasan festett.

- Üdv.. - köszöntem neki egy könnyű biccentéssel, de nem léptem közelebb. Az ajtófélfa.. csak félig nekidőlve vállal figyeltem, és igyekeztem elrejteni az arcomról minden érzelmet. - Gabriel. - biccentettem a következőt, de ennyi elég is lesz. Nem fogom bámulni. Nem, mert nem lényeges, és nem mert nem akarom fokozni a kellemetlenséget. Sokkal inkább Rita szemeibe pillantottam ha ő közben felém nézett, és valahogy megváltozott a korábbiakhoz képest minden. Hogy mit takart? Eltökéltséget!? Beleegyezést!? Vagy éppen valami egészen mást?? Mindez attól függ, hogy ő miként nézett vissza a szemeimbe. Vagy hogy egyáltalán meg e tette...


A hozzászólást Gabriel Sadik összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 25.04.14 23:26-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime25.04.14 20:21

zene: ♫


Nem beszélt sokat, sem pedig feleslegesen. Sőt! Úgy látszott, hogy sokkolnom kellett a jelenlétemmel, hogy beszéljen. Majd max eltűnök megint valamikor tetves nyolc évre. Gondolkodtam el faszságokon őt nézve, a bólintását, a tartását, de csak egyetlen hosszú, halk sóhaj volt az, amivel reagáltam a gesztusaira és arra az egyetlen szóra. A következő pillanatban már szedtem is ki a hűtő mini fagyasztó részéből a jeget, kilépve a pult mögül megint szótlanul tettem meg azt a bizonyos utat az öltözőig Gabe-bel mögöttem, ahol belökve az ajtót a frászt hoztam Candice-re, úgy rezzent össze, mint a szűz apácák az istentisztelet végén.

- Ne haragudj - mosolyogtam rá a riadt kislányra, aki csak igazán akkor kezdte magát összehúzni, amikor megpillantotta Gabe-et a távolból, köszönés-bemutatkozás. Pipa. Csak a vállam mögött néztem hátra Sadikra egy biccentéssel (talán) megköszönve azt, hogy nem mászott beljebb, és tudtam, hogy mindez a lány miatt volt.  - Ő itt az egyik... barátom, nem kell tartanod tőle - akadtam el egy pillanatra, és mielőtt a túlbonyolított verziót választottam volna, lezártam a vitát egy féligazsággal. Jobb volt mindenkinek. Odanyújtottam a lánynak a jeget, de amikor nem nyúlt érte, egy újabb fáradt sóhajjal szedtem ki a szekrényemből az egyik tiszta törölközőt, belecsavarva a jeget pedig az arccsontjához nyomtam azt gyengéden.  - Tartsd ott - csak egy kósza biccentés Candice-től, hogy aztán rólam a pillantása átvándoroljon Gabe-re.

- Miért vagy itt? - hangzott el a kérdés Sadik felé, ami engem is érdekelt. Legalábbis az, hogy ő hogy fogja megmagyarázni Candice-nek. Még egy újabb pillantás a fickó felé, végül elsétáltam a szekrényemig, háttal megállva Candice és Gabe előtt, már szedtem is le a magas sarkút a lábamról, a felsőmet pedig átemelve a fejemen pakoltam be a szekrénybe, miután összehajtogattam az anyagot félpucéran. Nem beszéltem közben. Nem egy újvilági hülye tyúk voltam, akinek akkor is járt a szája, amikor nem kellett volna. Kiszedve az edzésekkor használt fekete topot vettem magamra szabadon hagyva a hasamat, amire rávettem egy laza inget a csípőmön megcsomózva azt. Nem divatpicsa voltam, leszartam, hogy ki mit gondolt rólam.

- Mindjárt mehetünk - fordultam egy negyedet, hogy lássam Gabe-et és Candice-t is, ameddig a cipők felkerültek. Utána jött a kedvenc részem: kikerült a szekrényből egy boxer is, amit a picsagatya zsebébe süllyesztettem. Legszívesebben elpakoltam volna egy kést is magammal, de nem ölni készültem. Meg különben is.. feltaláltam magam. Már csak a bukósisak hiányzott a kezemből, és amint az ott végezte, lazán betolva az ajtót bezártam a szekrényemet, és ahogy megindultam, vélhetően Gabe pillantásával rajtam kerültem szembe vele. - Átöltözhetek még egyszer, ha nem tetszik ez - mosolyodtam el szélesen bele, a szemeibe, de persze.. a kurva istennek volt kedve próbababát játszani, de mégsem mehettem oda picsának öltözve. Végig Sadikot nézve léptem mellé az ajtóban már, és csak onnan fordultam vissza a lány felé valami olyasmit dörmögve, hogy majd keresse fel a főnököt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime26.04.14 0:09

Csak figyeltem.. Ahogyan a lánnyal bánik. Előjött néhány régi emlék, milyen volt amikor kedves.. amikor gyengéd, és amikor úgy érint meg...  
Megköszörültem a torkom, csak hogy a helyére rázzam a fejemet. Nem lesz ennek jó vége, ha hagyok szabadon száguldozni minden gondolatot, talán ezért is mozogtam meg, ott az ajtóban, csak egyik lábról átváltva a másikra. Nem siettem. Eszemben se volt sürgetni, vagy nem hagyni hogy foglalkozzon vele.. Vele. Candice.. - ismételtem fejben a nevet, de így se változott semmi. Ugyanaz a rommá vert lány ült ott nem messze tőlem, akár volt neve, akár nem.
A hirtelen jött kérdés rázott ki a gondolataim közül és megint a lányra figyelve mosolyodtam el.

- Csak épp teszünk róla, hogy ilyen többé ne történjen.. - fogalmaztam meglehetősen körültekintően, nem részletezve azt, mit is fogunk tenni azzal a féreggel, az nem az ő fülének való.
Az egészet viszont Rita kis.. akciója zavarta meg, ami korántsem volt.. akció kifejezetten, csak épp az én szemeim akadtak meg, egy szemvillanásra elveszve a részletekben. Na jóó.. lehet hogy több.. volt mint egy szemvillanás.
A szavai rántottak vissza, na meg a visszafordulat amiért határozatlanul biccentettem. Nem a mondat volt az ami megzavart, és még ha szemmel mindvégig is követtem ahogy a boxer becsúszott a zsebbe, amint felnézett és elém lépett, csak kiegyenesedtem, eljátszva a gondolattal hogy meglepem, de aztán.. Már nem azok az idők jártak...

- Nekem tökéletes vagy így. - bólintottam a következőt, már sokkal eltökéltebben, aztán ahogy mellém lépett, csak ekkor kaptam el az övéből zavartan a szemeimet, és pillantottam vissza a lányra.

- Örvendtem.. Candice.. - ez elrendezve, és ha Rita megindult, zsigerből ismerve a kifelé menetet, én minden teketóriázás nélkül követtem.
Érdekes egy napunk lesz...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime26.04.14 1:22

zene: ♫

Meghallva Gabe szavait elgondolkodtam. Ha valóban az lenne, akkor muszáj lennék eltenni láb alól azt a faszkalapot, de nem.. volt kedvem Vinnie dühével szembeszállni, hogy a nyomokat megint neki kelljen eltüntetnie. Gondolkodtam a lehetőségeken, az esélyeken és úgy egyáltalán, hogy.. mit is akartam. Mégsem kötöttem senki orrára és talán nekem is még teljesen rejtély volt az, amit tenni fogok. Amit hagyni fogok. Amit Gabe fog reagálni mindarra, amit látni fog.

Megroppantottam a nyakamat csak úgy halkan, ahogy Gabe elé értem, a kérdésemre adott újabb válasza már az átvedlés után.. nem mondom, hogy egyéb esetben.. évekkel korábban ne nevettem volna fel, de most inkább mégis csak annyi volt, hogy egy laza, de sokat sejtető mosoly feszült arcomra, nem egyéb, és nem több. Mert a kurva életbe is, én műsoroztam neki egyet ingyen.

Bólintottam.. aztán becsukva az ajtót magára hagytuk a lányt, és már a folyosón pillantottam ismét Sadikra, de aztán.. meggondolva magamat egy kurva szót sem szóltam. Még nem voltunk a járassuk a pofánkat fázisban, és még akkor sem beszéltem, amikor a némettel találtam szembe magam, aki mint egy jó hegy, ácsorgott a bejáratnál.

- Ha Vinnie keresne, mondd meg neki.. hogy pár óra múlva megtalál. Addig kurvára elfelejthet - normális hangnemben szóltam, semmi baszdmegolás nem hallatszott ki a hangomból, és ahogy kiértünk a kurva döglesztő napsütésre, csak akkor engedtem meg magamnak egy bassza meg morgást, hogy a következő pillanatban már ott is legyen a bagó a számban, miközben felmértem Gabe motorját, megkínálva cigivel ismét.  - Még mindig ezzel nyomulsz? A csirkék mennyire sikítoznak tőle? - vigyorogtam féloldalasan, mert.. ha régen szerettem is mögötte ülni, a kezemmel a testét fogdosva.. na jó, ezt most abba kell hagynom - váltam morcossá egy pillanatra, amit talán észre is vehetett rajtam Gabe.. és valami másnak tulajdoníthatott. De kurvára nem voltam féltékeny. Sosem. Vagy ha igen, azt meg imádta. Hogy bassza meg!

Ezzel szemben az én kicsikém.. is fekete volt, de teljesen más típus, mint Sadiké. Nem is baj, mert legalább gyorsabban el tudtam tűnni azok elől, akik követni akartak, ha előfordult. Mégsem siettem, úgyis szét lesz baszva a faszfej feje legalább ugyanannyira, mint Candice-é, mi meg megérdemeltük, hogy kifüstölögjük magunkat.

- Még mindig nem tudod hova tenni azt, hogy tegnap találkoztunk - váltottam témát csak úgy cseszettül spontán, még magamat is meglepve. Mi a picsának hoztam már megint ezt elő?! Komolyan! Azt a fatökű seggfejet meg fogom kérni, hogy az én fejemet is vagdossa oda a falhoz. Megérdemeltem amiatt, hogy faszságokat beszéltem és gondoltam. - Inkább hagyjuk - vált lemondássá a hangom, mert tartottam attól, hogy mit mondana. És rohadtul nem értettem, hogy mégis minek szajkózom újra és újra ugyanazt a szart. Nem voltam normális, az kurva isten.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime26.04.14 2:39

Más volt... Valahogy sokkalta több, mégis valami kevesebb benne, és csak most, hogy egyre csak figyeltem, ütköztek ki lassan ezek a különbségek.
A parkolóba érve egyből megcsapott a meleg, de csak a légkondi odabenn, az ami felborította az egész érzékelésemet, ezért ahogy elértük a motort a felém nyújtott cigiért nyúltam.

- Kösz. - dünnyögtem kimérten, és ahogy  a motorról kérdezett előtúrtam a gyújtót, hogy előbb az övét gyújtsam meg.

- Tudod.. van ami nem változik. - mosolyodtam meg, egyenesen a szemeibe, és csak ha elfogadta a tüzet, szívtam én is mélyen torokra a füstömet.
Ami azután jött viszont, arra végképp nem számítottam. Nem azt mondom hogy tartottam tőle, sokkal inkább...
Egy szót se szóltam, csak kitéptem a szemeiből az enyéimet és egy jókora sóhajt megejtve, neki szemben, seggel nekidőltem a motor ülésének.

- Tudod Rita.. - már megint.. - nem számítottam arra hogy még valaha is látjuk egymást az életben. - mondtam mindezt először a földet fixírozva előttem de nem is tudom igazán mi az amitől tartottam. - Nehéz volt.. - dörgöltem meg aztán kézfejjel a homlokom a cigivel a kezemben, de nem mert zavarban lettem volna.. Vagy mégis? - Piszok nehéz volt otthagyni Téged, és nem visszamenni miután az az egész megtörtént. - néztem fel a szemeibe, és mélyre szívtam a füstömet. Hogy az igazság pillanata? Ja, valami ilyesmit éreztem, de legalábbis ahogy belekezdtem mintha az egész kinyitott volna egy.. valamilyen csapot. Egy olyan csapot, ami mindenkinek jobb lett volna, ha rejtve marad örökre..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime26.04.14 20:48

zene: ♫

Természetes volt a cigizés nálam, ezért cserébe csak odahajoltam a tűzért, hogy mielőbb szívhassam meg azt. Addig sem kellett foglalkoznom jó néhány dologgal. A mosolyra mosollyal válaszoltam. Na igen. Nem csak Gabe választása maradt ugyanolyan, de az öccse is megütötte azt a taknyos seggfej szintet, amit anno. Van, ami nem változik - emlékeztettem magam, mielőtt még elszartam volna mindent. Hogy miért nem tudom befogni a retkes pofám?!

Figyeltem, ahogy elhelyezkedett, ahogy beszélni kezdett, ahogy a sóhajok megakasztották, mégsem mozdultam. Legalábbis a kezem és a szám a cigin dolgozott, de mást nem csináltam. Egyelőre. Még akkor is sikerült őt néznem, amikor már rég elhallgatott és csak a másodpercek vánszorogtak. Valahogy akkor jöttem rá, hogy beszélnem is kéne, amikor már a fele cigit elfüstölögtem, és ahogy a hamut pöccintettem le, sikerült végignéznem annak útját az aszfaltig.

- Nem a múltról akartam volna beszélni - jöttek csak egész halkan a számra a szavak, és nem is volt kedvem azt a kemény érzelemmentes picsát alakítani most. Gabe ismert annyira, hogy tudja még mindig, mikor nem beszélek, amikor pedig kellett volna. - De akkor legyen - sóhajtottam egyet én is elnézve a mögötte terpeszkedő hosszú útra, ami most még nem volt annyira forgalmas, de az elhúzó vörös Jaguár láttán sikerült elkísérnem a szemeimmel az útján is. Nem tudtam, hogy mégis mit mondhatnék. Vagyis, dehogynem. Kurvára sok minden volt bennem, de mégis minek? Úgysem fog élni Dave, úgyis eltelt nyolc év nélküle, Gabe nélkül... lassan lóbálva meg a kezemben a bukósisakot.

- Kesereghetünk még itt akármennyit azon, hogy te mit nem tettél meg. Hogy az öcséd élete fontosabb volt, mint hogy végre az életben egyszer boldog legyél, de így alakult - néztem futólag a szemeibe emlékezve arra, hogy mit mondott Nev. - A kis szarfejű szerint most vagy csak boldog, nélkülem. De tudod mit mondok? Kurvára látszik rajtad is, hogy el van baszva az életed. Ha nem lett volna mindaz, ami történt köztünk, akkor nem kellett volna nyolc évig nehéznek érezned azt, hogy nem jöttél vissza értem - vontam vállat hanyagul. Mert mégis mi a szart kellett volna tennem? Egyből letépni a ruháit és bepótolni az éveket? Rohadt sok minden történt, és nem hittem volna, hogy bármelyikünknek is arra lett volna szüksége, hogy még jobban elbasszuk azt, amit azóta felépítettünk.

- Nekem csak arra kellesz, hogy ott legyél annál a mocsoknál most. Utána nem kell látnod, ha nem akarsz. A tegnapi találkozás is csak Vincent miatt történt meg, nem miattam - szívtam egy utolsót a cigibe, amit aztán lepöccintettem a földre, elnyomva azt a cipőm talpával. Megráztam lassan a fejem, mert nem akartam folytatni. Már így is hülye picsa szindrómában szenvedtem, nem akartam volna még jobban lejáratni magam és felkötni magam, amiért ekkora szenny voltam a saját szememben. És mielőtt még meggondolhattam volna magam az ideiglenes némaságot megtörve, inkább elindultam a motorom felé, addig sem kellett látnom Gabe-et és nem kellett belenéznem a szemeibe, mert az csak rontott volna a helyzeten.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime15.06.14 18:40

- Értem. - szóltam ennyit, és csak ennyit. Félig lehajtott fejjel, a bakancsom orrát fürkészve, még akkor is, amikor éreztem elindul a háttérben, és amikor a cipők koppanása visszhangzott vissza emeltem csak fel a fejem. - Illetve nem.. nem értem! - löktem el magam a motortól, a cigi félre, és lépkedtem utána hogy utolérjem. De nem állítottam meg. Nem fűztem a karjára a kezem hogy visszarántsam, pedig minden egyes kicseszett sejtem csak ezt akarta a közelében. Én mégis csak akkor álltam meg amikor elértük a motort, ha nem állt meg útközben és fordult azonnal felém.

- Rita, én rohadtul nem akarom hogy megint eltűnj a szemem elől! - sikerült kissé erőteljesre, de most valahogy nem tudtam szabályozni ezt az egészet. - Hát nem érted?? Épp erről beszélek! Szerinted mekkora volt rá az esély hogy épp ugyanazon a helyen kötünk ki?? Tetves nyolc év után, igen. De nem gondolod hogy épp ideje lenne rendezni ezt a helyzetet?? Téged és engem. Végleg. És nem meglépni előle, ahogy mindig is tesszük! - néztem a szemeibe, és valahol felsejlett hogy ezt nem most és nem is itt kéne elintézni ahol a hátsó sikátorból néhány munkás a hangzavarra felfigyelve élvezte az ingyen műsort, de valahogy ez most egy percig se tudott érdekelni. Válaszokat akartam! Hogy mire? Azt talán magam se tudom. De arra biztosan hogy képesek vagyunk e még létezni egymás mellett. Akár így.. vagy akár úgy...


A hozzászólást Gabriel Sadik összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 18.07.14 1:16-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime18.07.14 0:17

zene: ♫

//Mocskosul rossz reag lett, bocsi Sad //

Csak egy kurta biccentés szólt annak menet közben, hogy értette mindazt, amiről vakeráltam. Nagyon nem volt kedvem neki magyarázkodni, ezért is szívtam a fogam, amikor újra megszólalt. Hát mi a kurva istent nem lehet érteni azon, amit mondtam?! Mégsem dobtam be a stop táblát, inkább hagytam, hogy a forróság végigolvassza a bőrömet is, és csak akkor álltam meg, amikor már a motoron emeltem át a lábamat, a seggemmel érintve az ülést.

Felpillantottam a szemeibe, mert lehet, hogy alapból paraszt voltam, de mégis csak Gabe-ről volt szó. Ennyit megtehettem érte igazán. Másokkal lehettem gyökér gondolkodás nélkül. Annyira baszottul mást akartam volna mondani. Annyira más... volt minden akkor. Ez a most pedig rohadt nagy szívás, ezért is csak ráztam meg a fejem morcosan mindarra, amiről a pacák vakerált.

- Vincent tudta, hogy itt vagy a városban. Nem véletlen volt az, hogy találkozunk, hidd már el! Le fogom tépni a fejét még, abban is biztos lehetsz. A tied már nem biztos - fejeztem be valamiféle szaros vallomással, mintha bármit is számított volna. És ebben a pillanatban éreztem úgy, hogy bármit is tegyek, soha nem fogok kimászni abból a szarból, amiben nyolc éve dagonyáztam. Az az átkozott sisak persze, hogy kézre állt, ezért is húztam az ölemhez, azt a szart babrálva, mert addig sem kellett még egy újabb cigire rágyújtanom. Úgy tényleg nem lettem volna más, mint egy füstöt pöfékelő gyárkémény, hogy bassza meg.

- Nem fogok itt és most beléd állítani egy kibaszott kést, és a ruháid sem tépem le. Kurvára nem fogok veled most elintézni semmit sem, Sadik. Előbb kitépem annak a fasznak a gerincét, aztán beszélhetünk. De most kurva gyorsan pattintsd a segged a motorra és húzzunk a picsába, mielőtt Vincent megtalál a ringyójával... - pillantottam az épület felé, na meg a minket bámuló tuskók felé, de őket magasról és nagy ívben lefostam. Nem igen érdekeltek. - Már az maga egy kibaszott csoda, hogy nem haltál meg és fogalmam sincs, mit kezdjek azzal, amit eddig éreztem... azt hittem, sikerült túltennem magam rajtad, még kibaszott menyasszony is voltam.. én - felnevettem, de abban több keserűség rejlett meg, mint vidámság. Ha lehetett volna, akkor az egész baromságot visszacsináltam volna. Megfeszengtem a motoron, mielőtt még érzelmes ribancnak titulált volna Gabe, kézfejemmel töröltem meg a homlokom, mintha vérben úsztam volna, de ez a mozdulat csak arra volt jó, hogy eltereljem a gondolataimat. Bassza meg.

- Nem mehetnénk végre? Muszáj kiadnom a feszkót - néztem fel nagy nehezen Gabe szemeibe, de már tudtam... abszolút nem lehettem meggyőző.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime18.07.14 1:33

- Tudod hogy nem erről beszélek.. - ráncolom a szemöldököm, de ami tuti biztos hogy most nem kezdek újabb féleszű magyarázkodásba, mekkora is az a véletlen hogy én most itt vagyok, szemben vele, ebben a városban, és köszönheti Nevilnek mert én inkább keletnek vettem volna az irányt. Mégsem beszéltem. Mert nem lényeges. Az egyetlen ami számít, a szeme az enyéimben, és az a régi temperamentum, az az erő és a tűz ami a régi időkre emlékeztetett, de aztán újabb szavak, pontosabban egy: Menyasszony...(??) aminek sikerült bejegelnie minden további beszédet. Max egy véletlen koordinálatlan rándulás látszódhatott meg a képemen.

- De... Hogyne.. - válaszoltam feszülten és minden további.. egyetlen szót se szólva visszakopogtak a bakancsok az elfolyó aszfalton és átdobva a lábam a motoron már morogtak is fel a gépek. (A tiéd is??)

- Te mutatod az utat. - kiáltottam még oda neki teljesen eltökélten, és ha belezni megyünk.. hát akkor azt fogjuk tenni. - markoltam rá a kormányra keményebben és ha fogta magát kigurult, minden ellenkezés nélkül követtem...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

A bár és a pult környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Vinnie's Night-