welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Eldugott, belső részek - Page 6 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 6 Voting_barEldugott, belső részek - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime22.09.20 12:28





Caden & Mona






original.gif





H

unyorogni kezdek, mi a fasz, az utolsó képkocka, ami megvan, hogy próbálom magam hazavonszolni, azután még néhány halvány kép a lépcsőfokok, ahogy haladok el fölöttük, majd Mona az utolsó, ahogy elkap, rohadt jó időzítés volt. Fájóan sajognak az izmaim minkét karomban végig, hát ez jó buli lesz, óvatosan tapogatom ki a sebemet, ami erősen átvan kötve, lassan mászok ki az ágyból és megyek ki a fürdőbe, kurvára jól esne most egy zuhany, de az ugrott még néhány napig, így csak lefeküdtem, ahogy tudtam, alsót, nadrágot és tiszta pólót kerestem magamnak a fiókokban és tettem is el okulva a tegnapból. Még mindig tompán próbálok belebújni a ruháimba, majd mélyen fordulok fel, ahogy a póló következik, Mona vállára simítom a kezem és rázom meg, oké úgy érzem befoglaltam az ágyat
- Hé, jó reggelt, menj át az ágyra, nekem mennem kell. - Emeltem fel a fejem az ágy felé... - Khm, csak rángass le róla mindent. - Mocskos, miután véresen, izzadtam és büdösen zuhantam bele és valahogy nem hiszem, hogy utána képes lett volna megmozdítani, más különben nem a fotelben kucorogna.
- Tudtál szerezni valami fájdalomcsillapítót? - Olyan ez a hely, mint egy gyógyszertár, csak a Totál szívásban és kurva hosszú lesz a nap, baszki remélem elég mélyre ástam, hogy ne találják meg éjjel az állatok, mert kurva pipa leszek, ha még vakarhatom is össze, ami meghagytak abból a görényből és még a belem is kimelózhatom helyette., még nem jön valaki a helyére, hát reméljük jobb felfogása lesz.
- Inkább egy elefánt kéne. - A lórúgásban most nem vagyok biztos, hogy elég lenne. Kéne egy kávé meg valami kaja meg egy hétvége, amikor végre megdögölhetek kicsit.
- Milyen nap van? - Kezdem dörzsölni a homlokom, őszintén fogalmam sincs, abba se vagyok biztos, hogy reggel van egyáltalán, vagy mikor dőltem és ki mennyit aludtam, de egész nap vérzett ez a szar, nem eleget.
- Aha, ne kerülj bajba. Szia. - Kaptam fel a cuccaimat a vállamra és csuktam is be magam mögött az ajtót, az jó lenne...




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime22.09.20 18:15




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



E

gyikünk számára sem volt könnyű a tegnapi nap, Caden okozott mindkettőnknek épp elég munkát, de legalább végre alszik, a sebe tiszta, bár ha rajta múlik nem sokáig lesz az, remélem ez a cérna már össze fogja, műtéti erősségű, ez a legerősebb amit gyártanak, ez már csak bőrrel együtt  jön ha szakad, de inkább ne szakadjon, fogtam egy kispárnát és egy plédet, magam alá húzva a lábaim foglaltam el a régi fotelt, hát az illata alapján sem mai darab már, de a célnak megteszi, rosszabb helyeken is aludtam már, egy darabig még bámultam a sötét szoba plafonját és hallgattam a beszűrődő zajokat, ez így hosszabb lesz, mint gondoltam.
Hallom ahogy morog, a tudatomig már eljutott, de a szemem még nem akar engedelmeskedni, csak még öt percet, húztam az orromig a takarót, iszonyatosan elgémberedtem, sajog mindenem, lassan nyitom ki a szemem ahogy Caden ébresztget, aha, ágy, aha, mindjárt mindjárt.
- Jól van, majd megcsinálom.
Átfordultam, hogy a lábaimat kinyújthassam a karjára, kitolva a csípőm nyújtózkodtam egy nagyot, minden pontom fájdalmasan roppant egyet.
- Ne csinálj ilyet többet, jó? Persze, szereztem, vigyázz vele, erős, mint egy lórúgás.
Nem, szántam viccnek, megdörzsöltem a szemeim, amíg ismerkedett a dobozzal lelépcsőztem és csináltam neki kávét, nekem szükségem lesz még egy kis időre, hogy ilyenben tudjak gondolkodni.
- Tessék, főztem neked kávét.
Nyújtom át a bögrét, most meg mi van már?
- Nem, nem köptem bele, minden reggel én csinálom a kávéd, miért köpnék bele?
Nekem ehhez a beszélgetéshez még nagyon korán van.
- Csütörtök, mindjárt vége a hétnek, nem fogok, vigyázz magadra. Szia.
Csak számomra hangzott ez a párbeszéd egy kicsit furán, a maradj már a seggeden és a takarodj már dolgozni reggeli morgások után?
Lerángattam az ágyneműt, hát ez kuka, akkor ma még azt is varázsolnom kell, nem tudtam már visszafeküdni, inkább úgy döntöttem kicsit kimegyek, hozok valami kaját mire Caden hazaér, nem vagyok egy konyha tündér, nálam az is csoda ha ehetőt találsz a hűtőben, és nem szólal meg, hogy ne engedd ki a finom hideget!
Hát ez az ablakon ki be mászkálás még mindig elég pocsék feldagadt bokával, de megígértem, hogy nem kerülök megint bajba, lepakoltam a dohányzó asztalra, elmentem zuhanyozni, egy egyszerű fekete mintás shortot és fekete trikót vettem fel, ma nem vagyok senki hangulatához hajlandó öltözni. Lementem és elővettem egy üveg sört, szigorúan többet nem, mert van egy olyan érzésem, hogy úgy ette a fájdalom csillapítót, mint a tic tac-ot.
- Ó, szia.
Futottam Cadenbe a lépcsőn, hát nincs túl jó kedve.
- Hoztam neked gyrost, gondoltam éhes vagy.
Tettem az üveget az asztalra.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime22.09.20 19:28





Caden & Mona






original.gif





S

tartból kettőt dobtam be a kávémmal, valahogy inkább úgy érzem magam, mint akit megtaposott egy ló és kell is a koffein, hogy ma ne akarjam senki torkát keresztülharapni, fáj a vállam, nem bírok ásni.
- Legalább beleköptél? - Vonom meg a vállam célozva ezzel arra, hogy nincs épp jelentősége, ittam már jóval, jóval pocsékabb kávét, az érzés, amikor inkább nem is akarod tudni, hogy mi a szarból csinálták, az Ő nyála ehhez képest, inkább önként kérném, hogy köpjön bele.
- Mit tudom én, lehet szeretem a testnedveidet, nem tehetek róla. - Emeltem számhoz a bögrét, majd kortyolok is belőle egy jó nagyot közben végig ráemelve tekintetem, hát szerintem is.
Hála a fasznak, csütörtök, még csak a mai meg a holnap, ccch akkor hua, gyerünk. Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, hogy se belek, se cafatok, oké akkor a barátom még mindig alulról szagolja, csak a megszáradt vértócsa maradványai látszanak még tegnapról és hmm, furcsa ma senkin sem lógott a biztosító kötél és kussolni is tudott mindenki, a kávé és reggeli szünetben kaptam elő ismét a gyógyszeresdobozt és dobtam be belőle, hm lehet elkellett volna olvasni hány óránként lehet bevenni ebből a szarból.
Megveszek éhen, de legalább a varratok egyben maradtak, hát ma ennyire futotta...
- Caden...
- Mi van? - Fordulok hátra, mennék már...
- Gyere csak, figyelj, mi volt ez tegnap a csávóval?
- A biztosító kötél nem dekornak van, mondtam már... kiesett, hülye volt.
- Éés mit tett még? - Mi van? Fordulok meg teljes testtel, nem tudom ki a tököm vagy, de kezd birizgálni ez a sok kérdés.
- Az kellett neki, ami az enyém, rámászott a nőmre, többé nem fog. - Megvéded, ami a tiéd, különben megy a közösbe és többnyire utána eltűnnek, valahogy nem szokták sokáig húzni.
- Megkérdezhetnénk erről a csajt is?
- Aha. - Vontam meg a vállam, hát ez kezd érdekes lenni.
- Megbízol benne, egy kurvában?
- Végül is, még nem vágta el a nyakam, miért?
- Menj pakolj le, még dumálunk. - Aha, nézek utána, hát a te ruhád barátom nem mocskos, mint a miénk és ez a tahó sem tűnt túl fontos embernek idebent, szarban lennék? Hát az nem jó, de majd kiderül.
- Szia. Jó gondolat, figyelj csak, beszélnünk kell, menjünk. - Fordítottam meg nekem háttal és toltam finoman a szobánk felé.
- Megkeresett valaki, nem tudom a nevét, de lehet téged is megfognak... - Dobáltam le a cuccaimat, majd a szokásos ledobom magam most kicsit lassabban és nehezebben ment.
- Emlékszel a faszra, arra amelyik alig élt, eltörött a bordája, nem láttád itt tegnap, kinyírtam... Kivágtam az állványról, zuhant úgy harminc, talán negyven métert, a lényeg, hogy halott, érdeklődni kezdtek utána meg arról, hogy megbízom-e a kurvában. - Amennyire eddig láttam, ez két esetben fordul elő, ha új melót kapsz vagy, ha elakarnak takarítani.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime22.09.20 21:44




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



N

a ez így most sokk volt korán reggel, ne nézz így, ne húzgáld a cica bajszát, azt hittem ezt már megbeszéltük, lefektettük, mármint a szabályokat.
- Csak szeretnéd a testnedveim, na menjél innen dolgozni.
Pimasz fráter, muszáj volt kuncognom rajta ahogy megráztam a fejem, nehéz együtt dolgoznunk, valahogy, annyira taszítjuk egymást, mint egy mágnes két azonos oldala, de néha vannak pillanatok amikor a csipkelődés megtöri egy kicsit az ellenszenv kemény kis burkát, és egy röpke pillanatig egész elviselhető az, hogy egy kiszámíthatatlan állattal vagyok összezárva, hetek óta, és ki tudja még meddig, részben örülök, hogy mellé kerültem, iszonyatosan tudja a dolgát, a profizmusa lenyűgöz, csak épp ne szólaljon meg, mert akkor ütném.
Gyorsan eltelt a nap, ezer dolgom volt, és azt már rég megtanultam, hogy érj vissza mire Caden is, és akkor nem lesz probléma, megígértem, hogy jó kislány leszek és nem kerülök bajba, most nem tudnék rá számítani, így mindent megteszek, hogy a környék legjobb kurvája legyek, na jó, ez most így rosszul hangzott, nem pont úgy értettem, a környék legjobb nővérkéje aki egy kurva, na így már talán jobb. A lényeg, hogy kedves leszek, segítőkész és nem kerülök bajba, a seggemen maradok, csak azt csinálom amit szabad, az amazont sarokba állítottam, hogy most nyugszik nem te vagy a soros.
A hideg üveg hűti ujjaim ahogy kilépek a hát nevezzük konyhának, de ez túlzás, van egy hűtő dugig sörrel, pár kávéfőző és bögre, asztal szék és ennyi, meg egy csomó idióta akik szeretik húzgálni a nadrágom szárát, mint az oviban. Felderül az arcom ahogy meglátom, hogy Caden épségben van, kellett a lelkemnek ez a nyugalom a tegnapi után.
- Oké.
Bólintok ahogy betol a szobánkba, ez nem hangzik jól, leteszem a sört az asztalra, összefonom a kezem a mellem alatt és figyelek, szemrebbenés nélkül hallgatom végig szavait.
- Értem, ez egy jó döntés volt, csak pofázott volna.
Hangom egyenletes és nyugodt, szóval ezért nézett ki tegnap úgy ahogy.
- Rendben, csak mond mit kell mondanom, és megteszem.
Bólintottam aprót, mereven nézve arcát egy minimális aggodalom ült ki rá, mindent meg kell tennem, hogy rendben menjen.
- Még ma? Akkor át kell öltöznöm.
Nézzük mi van még tiszta azok közül amitől leeshetne az álla, á megvan, tökéletes, rövid, feszülős és nem hagy képzeletet dekoltázs terén, pár cuccommal bevonultam a fürdőbe, felvettem a ruhát, leengedtem kusza fürtjeim és elrendeztem őket, smink, parfüm, kész is.
- Csukd be.
Ez most nem neked szól, a cipőt már nehezebb volt felvenni a még mindig duzzadt bokámra.
- Na, jó leszek?
Illegettem meg magam egy kicsit.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime22.09.20 22:44





Caden & Mona






original.gif





N

em tartom kizártnak, hogy nem pont így értelemzendő az, hogy vigyázzak rá, de megteszem, ha ez a munkám és most igen, ez, szóval pofa befog, én így dolgozom és mind tudjuk, hogy senkinek sem fognak hiányozni, kellene, hogy legyen némi, egy minimális bűntudatom, emberi élet, lélek meg a többi szarság, de az az igazság, hogy a világ jobb hely lett, a börtönök csak telnek és mire megyünk vele, szívják az adófizetők pénzét és miért, nem a megváltásért, hanem a francos jogaikért, pedig némelyektől a koszt többre értékelném a cipőm talpán, ez van, szóval nem, nem hatott meg, jobb érdekelt a szivárgó vér a hasfalamból, még elástam azt a tetvet.
- Lehetőleg akkor szólalj meg, ha kérdeznek, egyszerűen felelj, a többit tudod, vigyorogjál, legyél mézes, mázas, nem tudom mi van, lehet mezek pofáztak, de akkor puszta kézzel roppantom el a nyakukat és csak röhej tárgyaik lennének, hogy megverte őket egy gyenge kurva. - Egy nő, aki hatvan kilót sem nyom és félkézzel utasítanám a földre.
Felbontom a sört és belekortyolok, amíg Mona átöltözik, kösz bazd meg fulladjak is meg, váratlanul kellett nagyot nyelnem.
- Kapd be. - Nem, nem viccnek szántam, komolyan gondoltam.
Tényleg itt fogok megdögleni, mintha egy bárányt akarnék sétáltatni a prérin, aztán megismerni a nyálukat nyelő farkasokat, hogy jófiú, csak nézni szabad...
- Aha. - Nyögtem ki, majd tápászkodtam fel, a rohadt életbe, csak ejtsük meg, aztán hagyjatok békén.
- Gyere. - Karoltam át a vállát, ahogy kiléptünk az ajtón, lazán pihentet#27408bve kezem és tenyerem formás mellein.
A konyha felöl érkező hangokat követve sétáltunk be, elengedtem kihúztam egy széket, majd letettem magam, tartottam ma eleget magam.
- Hát itt vagytok és Őt is hoztad, nagyszerű, remek, Tyler vagyok. - Hát most már ezt is tudjuk, simítottam végig Mona combján haladva felfelé, végül fenekén megállapodva markoltam bele puha feszes bőrébe és húztam közelebb magamhoz, még Tyler minő udvariassággal bemutatkozott, faszkalap.
- Szóval, Monica, nem? Nem, csak Mona, értem, tehát Mona, elmesélned nekünk azt az ominózus estét, ami arra sarkallta a mi barátunkat, hogy igazi védelmező állat módjára verjen szét mindenkit és lökje ki több emelet magasból az emberünket? - Hát ez érdekesen alakul. Nem szakítottam félbe, a ruha tényleg bevált, Tyler csak úgy itta a szavait, még az egyik pöcs közbe nem vágott, hogy Mona törte el az orrát, igen tényleg Ő volt.
- Ugyan... - Vigyorodtam el, majd kezdett rázni a nevetés. - Azt akarod mondani, hogy hárman kellettetek, hogy lefogjatok egy hatvan kilós nőt, még valakinek sikerült megdugnia és Ő mégis eltörte az orrodat? - Befogd a pofád!




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime22.09.20 23:29




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



V

alamiért a férfiak a csini kis babákra buknak, mármint az ártatlan kis csitrikre, tudjátok azokra akik egy kólát sem tudnak felnyitni mert letörik a körmük, akik a bogaraktól is sikítva menekülnek el és várják, hogy a hős férfiak megmentsék őket, nos az én történetemben én szoktam lenni a hős férfi aki megmenti a lányt, az az saját magam, de most Cadenre vagyok utalva és elvárják tőlem a csitrit, ami nehezen megy, és ebből jönnek a problémák, tudom én, hogy mit kellene tennem, hisz eleget tanultam a nővéremtől, de egyszerűen nem megy, már gyerekként is én voltam az őrültebb, aki térdig gázolt a mocsárban, hogy fogjon egy békát és aztán azzal üldözze a testvérét, apám szeme fénye voltam, végtelenül büszke volt rám, mert pontosan olyan vagyok, mint Ő, el lehet képzelni mennyire kihoztam akkor a sodrából amikor hátba lőtt, pedig nála él az aranyszabály, hogy hátba senkit, szembe, lásd, tudd, érezd, végig simítottam a hegemen, talán ez az egyetlen amit soha nem fedek el, azt akarom, hogy emlékeztessen honnan jöttem és ki vagyok, leengedtem hosszú hajam, elrejtve őrült bátorságom foltját, majd vissza sétáltam a szobánkba.
- Vedd elő szívi!
Tettem csípőre a kezem és vigyorodtam el, ezzel engem nem ijesztesz meg nagyfiú.
- Rendben, menni fog.
Valahonnan a sarokból elő kéne hozni az erős akcentusom, valamiért oda vannak a francia lányokért, többször vágtam már ki magam ennek köszönhetően szorult helyzetekből.
Már egész kezdem megszokni, hogy egyfolytában taperol ha látni is kell engem, átöleli vállam és körül fogva tenyerével mellem sétálunk a konyha felé, esküszöm élvezi, hogy nincs rajtam melltartó és nem tehetek semmit az ellen, hogy ne érjen hozzám. Leültem, és csak csendben hallgattam, nem szándékoztam megjegyezni a neved, de azért kösz. Caden simít végig fedetlen combomon, majd belém markolva ránt közelebb, úgy érzem eléggé jelezve volt, hogy az Ő tulajdona vagyok.
- Csak Mona.
Javítom ki, sokan hiszik azt, hogy ez csak rövidítés de nem, ez egy teljes keresztnév.
- Hú, hol is kezdjem?
Könyököltem fel az asztalra és dőltem előre, elő véve flörtölő énem, ez az ráharapott, mondtam, hogy a ruha és az akcentus be fog válni.
- Én csak egy kicsit tornázgatni akartam, mert Caden nem szeretné ha felszednék pár kilót, szó se róla, rendszeresen karban tart.
Szakítottam el pillantásom és vállam felett visszanéztem rá és kezem húztam végig combján.
- De hát a tornából soha sem lehet elég. Amikor ezek a fráterek rám törtek, az volt a szerencsém, hogy Caden meghallott, ó akkora erő van benne, ha azt bántják ami az övé.
Húzódott kaján mosolyra arcom, ó igen, csak a hangomra és a dekoltázsomra figyelj. Franc, kussolj már el te seggfej!
- Na de kérem, hát ezekkel a körmökkel? Még a végén letörnének.
Emeltem fel a kezem és nyújtottam magam elé kecsesen ujjaim, ilyenkor örülök, hogy javarészt a lábam használtam, így folt mentes a bőröm, és ma elugrottam a manikűröshöz is, nem azért mert annyira hobbim, hanem mert ápoltnak kell látszanom mindenhol, tökéletes időzítés volt.  

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime23.09.20 19:04





Caden & Mona






original.gif





K

omolyan kényszerítenem kellett magam, hogy ne kezdjek pukkadni és továbbra is szúrós szemeim tudjam szegezni ezeknek a barmoknak, jófiú, jó mélyről kellett előkaparni ezt az akcentust, de szépen ráharapott, azért el ne csurranjon cimbora.
Ezek után akár elő is vehetem, hogy farkam, hogy megjelöljem a területem a francia lotyó körül.
- Ó, hát neked bármit képesek volnánk elhinni, igaz Caden? - A kurva anyádat... Próbáltam kevésbé unott fejet vágni, mint amennyire valójában szartam a dumájára, amit neki lökött és kezd kényelmetlen lenni ez a testhelyzet, nem haladhatnánk?
- Aha, olyasmi. - Néztem jelentőségteljesen Mona-ra.
- De, fordítsuk komolyra a szót, tehát a fószer nem érett a szóból és kinyírtad... - Olyan higgadtan vezette le, mintha csak összefutottunk volna reggel a kávéfőzőnél.
- Aha... khm, igen.
- És Te, Te is megpróbáltad ráerőltetni a p9cs9d, arra ami nem a tiéd? - Nyújtózva egyet a széken dőlök neki a támlának, meglepetten vontam fel a szemöldököm, ahogy előhúzott a farmeréből egy 9 milist, majd markolattal felém csúsztatta az asztalon.
- Lődd le! - Ejha, lassan dőltem előre és vettem a kezembe a fegyvert, töltve van, érzem a súlyából, hát ez itt nem a hezitálás pillanata.
- Ugye nincs harag? -A másodperc töredéke alatt biztosítottam ki és emeltem fel, a szó is benne akadt, a következő másodpercben pedig egy golyó is a homlokában, Tyler pedig röhögve kezdett tapsolni. Ne röhögj te állat, neked kéne lenni a következőnek.
- Honnan tudtad, hogy töltve van, honnan?
- Van neki súlya. - Hajoltam előre, hogy visszategyem...
- Nene, tedd el! Gratulálok, elő vagy léptetve.
- Mint micsoda? - Bukott ki belőlem a nyilvánvaló kérdés.
- Mint az, aki megtesz nekem dolgokat, ha megkérem rá, mondjuk ha valaki sokat pofázna, ugye értesz engem? - Megkaparva torkom sóhajtottam egyet.
- Igen, azt hiszem.
- Kiváló, most elmehettek, nagyon örültem, Monica! - Felálltam, majd a nadrágomba csúsztattam a 9 milist, csak, hogy tiszta legyen, attól még nem kapsz belőle.
- Gyere szivi... - Húztam végig tenyerem a két combja között, majd siklott be kezem a ruhája alá, végig csúsztatva fel a bugyijáig engedtem bele ujjaim az anyagba.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime23.09.20 19:50




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



T

incseimet fontam ujjaim köré és kezdtem el csavargatni, ahogy elengedve vissza fogott erős akcentusom kezdtem el mesélni a történetet az én szemszögemből, pontosabban az ártatlan kis bárányka szemszögéből akit megtámadtak a csúnya farkasok, még emlékszem azokra az időkre amikor a tükör előtt tanultam formálni ajkaim, hogy elnyomjam az akcentusom, manapság már nagyon kell figyelni, hogy ha észre akarod venni, de nekem ez komoly erőfeszítésembe kerül, nekem is egyszerűbb lenne úgy beszélni ahogy kényelmes, de szembesülök én így is elég lenéző pillantással mert nem fasz van a lábam között, szóval igyekszek mindent megtenni, hogy minél kevesebb harcot keljen megvívnom azért, hogy elfogadjanak.
Ó azt hiszem én elég meggyőző voltam, ha lenne nálam most egy zsepi oda is adnám Tyler-nek, hogy törölje meg a száját, mert már az asztalon is tócsa van, igen, a pina hatalma tudom, de ez a párbeszéd már nem tartozik rám, így inkább csak csendben figyeltem a szó párbajuk, ez a ki hugyozz messzebb mai külön kiadása, de a mai különleges adás, új versenyzőt köszönthetünk köreinkben, nem volt még nekem így is elég problémám a farkakkal, esküszöm mindenkit befizetek egy bordélyba, csak hagyjatok már békén, köszi, puszi.
Kezd érdekes lenni a történet, arcizmom sem rezdül, kezem ejtem ölembe, és fonom ujjaim egymás közé, ez már itt nem az én hatásköröm, és igen, ő is bele akarta mártani a mézes bödönbe, de erősen zárom, bocsi fiúk. Mondanám, hogy meglepett Caden reakciója, de őszintén nem, lelökött valakit negyven méterből mert meg akart húzni, egy párszor már szétverte a bandát jelezve a dominanciáját felettem, nem mintha én nem kaptam volna már épp elég pofont tőle, ha az egész képet nézed örülj, hogy itt abba hagyta, ezt tükrözik vonásai is, ahogy a nevetve tapsoló Tyler felé pillant. Előléptetés mi? Na, hát legalább valamire már jó voltam, felfigyeltek rá, és ha már úgy vesszük rám is, felállunk, Caden von magához és csúsztatja be ujjait a ruháim alá, elérve a csöpp kis fehérnemű anyagát, komoly lélekjelenlét kell, hogy ne nyögjek fel, alsó ajkamba harapok, érzem ahogy átnedvesedik az anyag, ó, hogy fordulnál fel, de most komolyan, hagynám is....
Ejtettem még egy huncut kis mosolyt Tyler felé, emlékezz rám, az még jól jöhet...
Alig értünk be a szobába bevágtam magam mögött az ajtót.
- Azt hittem tisztáztuk, hogy ne húzgált a cica bajuszát!
Tettem csípőre a kezem, kurvára nem ér szívi.
- Na húzd le a cipzáram, hogy kibújhassak végre ebből a göncből, te meg zuhanyozz le, vadállati szagod van.
Fordítottam hátat és húztam félre a hajam.
- Úgy látszik nem töltesz velem elég időt, még nem árad belőlem a szagod, hogy ne jelentkezzen konkurencia.
Bújtam ki a cipőmből és mozgattam meg a lábujjaim, szabadság.


Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime23.09.20 20:27





Caden & Mona






original.gif





P

ont le se szartam, hogy bevágta az ajtót, ahogy én szoktam inkább az a meglepő, hogy még a keretében van, van ami most jobban aggaszt és nem az a seggfej Tyler, inkább saját magam, ingerülten túrok bele a hajamba, majd fordulok felé, de leginkább csak annyi van meg a képből, hogy mozog a szája és gondolom hangok jönnek ki rajta és zabosnak tűnik, gondolom az előbbi szösszenetért, esküszöm kezdek már kifogyni az ötletekből hogyan jelölhetném még meg a területem, de majd kreatív leszek és improvizálok.
Na ja, azt hittem ezt is megbeszéltük már, a szagomat.
- Aha, gyere... - Léptem a háta mögé és húztam végig a cipzárt a ruháján...
- Ez a barom után, még jobban kell figyelnem rád. - És hasznos lenne, ha nem nehezítené felesleges császkálással, mert még egyszer nem lesz akkora mákunk és azt nem fogom engedni, hogy mások vegyék kezelésbe. Megállok és ujjam akasztom a cipzárba, hogy mi van?
- Az nem probléma... - Húztam közelebb magamhoz, orrom fúrtam dús fürtjei közé, miközben előre nyúlva húztam végig kezem a combján erősen vájva bele ujjbegyeimmel bőrébe.
- Ha kell végig nyallak minden nap, még ezek az idióták fel nem fogják, és ha akkor sem, akkor előttük is. - Szemléltetésképp mire is gondolok egyszerűen félresimítottam a haját és lassan húztam végig nyelvem nyakán és fedetlen bőrén, teste reakcióiból és minden rezdüléséből érzem és tudom, hogy nedves.
- Most akkor elmehetek zuhanyozni, vagy még nem érzed eléggé? - Sóhajtottam fel mélyen forró leheletem engedve bőrébe, hm, te sem érzed még eléggé, ugye? Hát még mindig feldobhatom valamire és végig nyalhatom a bokájából a homlokáig, annyi erőt még szedek össze, elvégre egy nőt sem hagyunk nedvesen és ha már nem árad még belőle az illatom, akkor még nem is hallhatták elégszer nyögni vehemenciám alatt. Két nap alatt két hulla, ezt hogy fogom beadni az FBI agykúrkásznak...




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime23.09.20 21:13




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



M

ondhatnám, hogy nekem köszönheti az előléptetését, hisz ha nem szúrok szemet egy pár faszkalapnak, akik erővel meg akarnak dugni, és persze nem értenek a szép szóból, akkor sosem kellett volna megvédenie, nem kellett volna bárkit is kinyírni értem, azért, hogy én biztonságban legyek, valahol mélyen ez egész romantikusan hangzik, de tudom, hogy csak a saját irháját félti, és már nem is annyira tölt el jókedvvel a gondolat, az viszont roppantul dögös volt ahogy simán lelőtte azt a tagot, valami komolyan nincs rendben velem amiért az ilyen állatokra gerjedek, tudom én, csak kurvára nem érdekel, ez a zsánerem, inkább dolgozzunk tovább, és tegyünk úgy, mintha kurvára hidegen hagyna, de ez így nehéz lesz, mássz ki a szoknyám alól, vagy ne, a francba!
Nehéz úgy parancsolni a feltörő vágyaimnak ha még rá is tesz egy lapáttal, tudom, hogy csak színjáték az egész, azért kell ezt csinálnia, mert Tyler-nek is épp annyira fáj a farka a mézes bödönkémre, mint a többieknek akik megpróbálták elvenni, úgy érzem túl jól sikerült a francia lotyó, legalább adtam egy igazolási alapot arra a tévhitre, hogy a franciák mennyire könnyűvérűek. Szenvedélyesek vagyunk, ez tény, ezzel nem tudok vitatkozni, de ha a maffiában nősz fel Párizsról nem a szerelem városa jut eszembe, hanem a katakombák, és, hogy tök jól lehet a csontfalban elrejteni bizonyítékokat, mert mindenki fél lemenni, szellemek, vuuuuuu, nálam veszélyesebb nincs odalent nyugi.
Bevágom az ajtót és próbálom tartani a megbeszélteket, én nem incselkedem, te sem, ez így tisztességes mindkettőnkkel szemben, hátat fordítok és félre húzom annyira hosszú hajam, hogy le tudja húzni a cipzárt, meg akarok szabadulni ettől a gönctől, a kényelmes kis ruháimra vágyom.
- Nem akkora probléma ha megjegyez, tenni úgysem fog semmit a bemutatód után.
Vállaimon csúszik végig a szövet ahogy a cipzár is a végére ér, szorosan húz magához, mélyen szívja be illatom, ujjai marnak bőrömbe, kezemmel elengedem a hajam és magam mellett engedem le, elönt a borzongás érintése és szavai nyomán, alsó ajkamba harapok és halkan nyögök fel, mondj még ilyen szépeket.
- Nem, nem érzem eléggé.
Nyelvét húzza végig vállamon, nyakamon, fenekem tolom ösztönösen csípőjének.
- Bazd meg Caden, inkább kefélj meg!
Csúszott ki belőlem, kezeim kaptam ajkaim elé, ugye ezt most nem mondtam ki hangosan?


Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime23.09.20 22:02





Caden & Mona






original.gif





A


képlet pofon egyszerű, vagy Ők vagy mi és amíg tart a meló és tudom mi a dolgom, addig mindig az utóbbit fogom választani, a többivel pedig később is ráérek foglalkozni, mondjuk, hogy mióta megy ennyire jól csak úgy fejbe lőni valakit, ezt nem pont így tanították az kurva élet, de most ez van és ezekhez a szabályokhoz kell alkalmazkodni.
Talán ennyi haszna lesz, két fazont is eltakarítottam és valamiért az az érzésem, hogy túlságosan is értettük egymást Tyler-rel, és most nem arra gondolok, hogy az én területemre szeretné dugni a farkát.
- És neked is jobban kell figyelned, ez ma jó volt, de nem tehetünk el mindenkit láb alól, akinek eltörőd valamijét... - Úgy egyikünkre jó eséllyel nem lesz szükség vagy mindkettőnkre...
- Inkább a lotyó keltsen eltűnést, mint az amazon. - A csilivili körmök meg a kivillanó mellek se húznak ki mindig a szarból.
Meleg nedves nyelvem húzom végig fedetlen puha bőrén, tévedsz, halkan mordulok fel, miközben kezem húzom végig a nedves anyagon. Fenekét tolja csípőmnek, én pedig türelmetlenül rángatom le a ruhát róla, majd hagyom halk puffanással földet érni. Megfordítom és felkapva ültetem fel a kis fiókos komódra, mély torokhang tör fel belőlem, ahogy hirtelen felemeltem, de most épp nem nagyon érdekelsz, nem fogsz felszakadni, most nem! Mohón falva bőrét ajkaimmal és nyelvemmel haladok fel végig lábán, combján, majd erősen belemarkolva rántottam közelebb és csókoltam bele nedves ölébe. Lerángatva az utolsó csipkedarabot is róla hajítom félre, majd kicsatolva az övem szabadulok meg a saját nadrágomtól és alsómtól. Hajába túrva kapom el tarkójánál fogva és utasítom erősen és hevesen ajkaimra, kezeim siklanak végig oldala mentén majd szorosan vonva magamhoz hatolok bele melegen lüktető közepébe keményen követelve az egyetlen dolgot, ami az övé és én most magamnak akarom. Heves dominanciámmal töltöm ki töltöm meg újra és újra és egy percig sem kérem, egyszerűen csak elveszem.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime23.09.20 22:39




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



T

udom, tudom, fogjam vissza magam, hát az amazon határozottan nem fog örülni, hogy megbilincselve rácsok mögé kerül, de most nem ő kell, sokkal inkább a csalfa kis lotyó, aki végig riszál a folyosón és mindenki az ajtókon lógva csorgatja a nyálát, igaza van, inkább tűnjön fel a lotyó, mint az amazon, a ribancokat megtűrik a lázadókat nem, és azt hiszem egy párszor már láttam mi történik azzal aki rossz helyen kopogtat, inkább használom a bájaim, mint a nyers erőt, most nem az kell, a testem kell, a rövid szoknyáim, kivillanó peckes kis melleim, hosszú, fedetlen combjaim, minden porcikám tiltakozik, de itt és most ez kell.
- Sajnálom, nem hagyhattam magam.
Nem fogom hagyni, hogy csak úgy húzogassanak és körbe adjanak, bármennyire is utalt rá, hogy megtehetném előbb adom vissza a munkát, mint beadjam a derekam minden jöttmentnek, és ezzel nem csak magam blamálnám le, hanem az ő tekintélyét is simán húzhatnánk le a klotyón, mindent amiért eddig küzdött, hülye vagyok, de nem ennyire.
- Viselkedni fogok, ígérem.
Vettem egy mély levegőt ahogy ujjai finoman értek bőrömhöz, miközben lehúzta a vékonyka kis cipzárt, nyelve és ajkai követelték maguknak fedetlen vállam és nyakam, szorosan volt magához, felcsúsztatva ujjait simít végig a nedves csipkén, fülem mellett morran fel ahogy fenekem tolom csípőjének, halvány vigyor szalad át az arcomon, szóval rá is hatással vagyok, jó tudni, ez még kapóra jöhet a jövőben.
Fürgén rángatja a le a ruhám és kap fel ahogy padlót ér a szövet, felmorran, nehéz vagyok még egy ilyem mély sebbel, de tudomást sem véve róla ültet fel a kis komódra, forró csókjai perzselik fel puha bőröm, úgy érzem de, mégis csak kimondtam hangosan, hajába markolok ahogy ajkai megtalálják nedves, vágytól lüktető ölem, megszabadít az aprócska fehérneműtől, kapkodva oldja ki a nadrágját, ragadja meg csípőm és ránt magára, hangosan nyögök fel, ismerősen jó érzés, ujjai kapják el hajam és húznak követelőző ajkaira, lábaimmal ölelem át derekát, elkapva a pólóját rángatom le róla, meleg, izzadt bőre tapad az enyémre ahogy egyre élesebb hangokat csalogat ki belőlem, soha ne kérj csak követelj, pont így, körmeim mélyesztem hátába, ez az szívi, keményen, abba ne hagyd!


Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime25.09.20 22:00





Caden & Mona






original.gif





L


ehet, mondom csak lehet, nem szóról szóra így értették a vigyázz rá dolgot, de ez itt egy kibaszott farkasverem, a védd meg nem olyan egyszerű dolog, szóval lesznek helyek, ahol nem ajánlott az ásás a helyszínelőcsapatnak, ha egyszer végre felszámoljuk a helyet, de addig nem vagyok itt mindig minden percben, hogy beugrójuk, ha valakinek arra fájna a foga, amibe az én fogam nyoma már ott van és egy ribanc nem törhet, zúzhat mindenkivel, nem túl életszerű és ne másszunk bele abba, hogy miért nem egy átlag ügynököt pakoltak be ide, vagy azért, mert már okádott volna az első napon, vagy mert már sírva mentették volna ki innen és még ma is francos terápiára járna az FBI-os picsához, amire még engem is kötelezhetnek, szóval lehet egy-két bekezdés kimarad majd a jelentésből, mint mondjuk most ez is...
Felemelve kezem hagyom, hogy gyorsabban húzza le a pólóm is, nekem is ment volna, de most nem csak azért jó, mert egy nő mindig dögösen csinálja, mondjuk úgy, hogy inkább másra összpontosítanám az erőmet, erősen ragadva meg húzom magamra keményen, nem árt, ha kettőnk között is tisztázzuk, hogy itt most ez, az én tulajdonom. Hevesen birtokolva testét lökök rajta újabbat, amire már a komód is beremeg alatta, megállok egy másodpercre és tekintetem fúrom az övébe, az se érdekel, ha szétesik ez a szar, fogd erősen vagy kapaszkodj! Mélyen vájnak ujjaim bőrébe, ahogy a magaménak követelem Őt úra és újra forrón, mohón, hevesen és keményen. Körmeit engedve hátamba, igen szivi hergelj csak, mélyen és intenzíven hatolva belé és kapok az a fene nagy szája után, alsó ajkába harapva kezdem húzni magam felé továbbra is vehemensen megadva neki, amit meleg, nedvesen lüktető öle követel. A sebem legalább olyan intenzitással lüktet, mint amilyen forrón és hevesen ostromlom, egyre szaporábban veszem a levegőt, körmei tapadnak nedves ,izzadt bőrömbe, ahogy élesen felnyögve nyújtom neki combjait remegtető édes gyönyörét.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime25.09.20 22:58




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



E

gyre kevésbé tudom eldönteni, hogy ez egy bölcs vagy egy ostoba döntés volt, mármint, hogy kapásból ráharaptam az ügyre, sokkal mélyebben kell beleásnom magam az egészbe, mint amit kívülről fel tudtam deríteni, sokkal szerte ágazóbb és veszélyesebb, főleg egy nőnek, nem is tudom néha, hogy mire mennék Caden nélkül, soha nem mondanám meg neki, azt az önelégült vigyort nem tudnám nézni a nélkül, hogy be ne húzzak neki egy hatalmasat, az a gond, hogy valóban mindkettőnkre szükség van, mert kell az ő nyers ereje amit én nem tehetek meg és kell az én nőies bájam, hogy olyan ajtók is megnyíljanak előttünk amik egyébként nem vagy csak nagyon nehezen és sokára kerülnének képbe, az FBI türelmetlen lehet ha már ilyen dinamikus duót vetett be, profik vagyunk, tudjuk hol a helyünk, mit szabad és mit nem, de valahogy van aminek nem lehet parancsolni, a köztünk lévő feszültség pont ilyen, élvezi, hogy bármit megtehet velem én pedig nem hagyok ki egy alkalmat sem, hogy ne adjak legalább csipkelődés szintjén bármit is vissza, olyankor úgy csillannak fel szemei, hogy látom benne, hogy legszívesebben megfojtana, de a bosszúnak ez a változata sokkal élvezetesebb.
Felhevült bőröm tapad a hideg fának, lábaim kulcsolom dereka köré ahogy keményen ránt magára és őrült szenvedéllyel adja meg amire nedves, remegő belsőm vágyik, körmeim mélyesztem hátába, vehemenciánk alatt kezd egyre jobban mozogni a kis komód is, egyetlen máspercre áll meg ahogy keményen koppan a bútor a falnak.
- Abba ne hagyd!
Fúrtam vággyal teli, meleg barna szemem jeges tekintetébe, csípem ezt az állatot, mélyen ereszti ujjait bőrömbe ahogy követelőzve veszi el tőlem magának amit tulajdonának tart, alsó ajkamba harap és úgy húz ajkaira, szorosabban fonom köré magam, igen, csak a tiéd csak vedd el! Az apró bútor újra és újra egyre hangosabban koppan a falnak, szinte menetet vájva az ódon falakba, szinte sikítva robbant ki belőlem hangom ahogy élvezetem hágott a tetőpontjára. Állam támasztom meg vállán ahogy levegőért kapkodok, ez még mindig kielégítő feszültséglevezetés.
- Most már mehetsz zuhanyozni.
Nyögöm ki végül, majd megtámaszkodva a fiókok fogantyújában mászok le, alig érek földet az ajtajai és a polcai megadva magukat hangos zörejjel szakadnak le, hupsz.


Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime25.09.20 23:45





Caden & Mona






original.gif





B


azd meg! Kaparom meg a torkom és csak próbálok elegendő oxigénhez jutni, kevésbé hibbant lotyó nem volt? Lüktet ez a szar, a fejem is, nedves homlokom döntöm hajának, azt hiszem most már eléggé érezhető rajta a szagom, miután pihegtünk néhány percig elengedem és igen, jó ötlet, még tudok állni, aztán startból kettőt dobok be abból a szarból és reggelig hozzám ne szóljon senki, maximum, ha összedőlt ez a kóceráj, elengedem, majd egyenesen meg is indulok a fürdő felé, mi a szar, fordulok vissza a vállam felett...
- Majd... majd megcsinálom. - Legyintek egyet. Majd mondjuk mikor nem okoz már problémát feldobni rá egy ötven kilós nőt, ha megakarom dugni, bár azt is összehoztam. Talán a hétvégén összedobom, kell valami, amibe beledobálhatunk ezt-azt. Hát, már én is érzem a szagom, a csempének támaszkodva engedtem meg a vizet és hagytam, hogy kicsit felfrissítsen és ellazítson, rohadt életbe, tudnál jobban fájni? Jó, elég lesz, legalább ma nem vérezem össze az ágyat, körbe törlöm magam, hátra nyúlva húzom dörgölőm végig a bőröm a törölközővel, majd át a hajam is és csak félredobom. Kibányászom a munkás cuccaim közül a fájdalomcsillapítót, bedobok kettőt...
- Kajálunk? - Mintha azt mondta volna, hogy hozott kaját, amúgy is éhen pusztulok. Most mi van? Ja, hogy öltözzek fel, jól van na, megyek már... Felkapok egy alsót, hát nincs az az isten, hogy bármit is csináljál, leszarom bazd meg, éhes vagyok, melóztam, plusz most keféltük szét a szekrényt, szarok a kötésre. Rakom le magam és kezdem kicsomagolni a kaját, legalább nem saláta, mert az már repült volna az ablakon.
- Jó, na gyere... - Terültem el az ágyon, miután kivégeztem a gyros-t és elviselem, hogy bárki is megmásszon anélkül, hogy rá is ülne...
- Hé, lazábbra azokkal a combokkal! -  Megmondtam, vagy rá is ülsz, vagy elengeded, fáradt vagyok és kissé türelmetlen a szórakozásához, kössed és haladjunk.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime26.09.20 0:34




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



N

em kell hagyd csak, a te ruháid úgy is mindig szanaszét vannak én meg nem pakolok bele, nincs értelme, kéznél tartok mindent arra az esetre ha lépnem kellene, felvettem az előző shortom és trikóm, és előkészítettem a kötszert, most már muszáj újra kötni, azt a sebet, nem mintha nagyon érdekelné, amivel csak engem bosszant fel, néha komolyan úgy ütném amíg szusz van bennem, hogy megmutassam milyen is az amikor én lányosan ütök, de nem tehetem ami csak még jobban felhúz, zavartan pislogok fel rá.
- Nem öltöznél fel?
Értem én, hogy pár perce keféltünk, de attól még nem akarlak pucéran látni, alsó, ez is több, mint a semmi.
- Át kell kötnöm a sebed.
Nem kérdés volt, kijelentés, de persze muszáj megint hisztériát csinálni belőle, ott ahol én nőtem fel ezért már akkora pofont kapnál, hogy megtanulnád mi a tisztelet, tudom, én is kaptam, akkorát ahogy borítottam magammal a fotelt is, apám kemény ember, egy dologra nagyon megtanított, soha ne hagyd magad, soha nem adom meg másoknak azt az örömöt, hogy megszerezzenek maguknak, ne tévesszen meg az olvadt csokoládéhoz hasonló szemem, bármikor meg tudok törni bárkit, ha jobban megnézed a dac keményíti hideggé az amúgy lágy barnaságot.
Végre, lefeküdt az ágyra, hát máshogy nem férek oda, így az ölébe másztam, tudom mennyire dög, így rászorítottam a combommal, hogy ne mocorogjon amíg cserélem a gézt.
- Ne is álmodj róla, nem tudsz nyugton maradni.
Kurvára nem érdekel a véleményed, felkentem a krémet, de nem szárad elég gyorsan, finoman ráfújtam, hogy megdermedjen, amikor éreztem, hogy izmai megfeszülnek körülöttem és lendületből dob le, nagyot koppanva a padlón terültem el, egy fél pillanatig bámultam a plafont, amíg összeszorítottam fogam és próbálom nem megfojtani, feltápászkodtam és lendületből vágtam hozzá mindent.
- Bazd meg, akkor csináld magad!
Felrángattam egy hosszú nadrágot, egy másik pólót és a táskám.
- Fogytán van a tic tacod na jó éjt.
Nem szándékoztam ott maradni vele, mert tényleg elvágom a torkát álmában, és azt aztán hogy magyarázom meg, hogy bocs, gyűlöltem ezt a faszt?
Már egész rutinosan tudom hova és hogyan kell ugrani, a végén egész jó leszek benne.
- Szia Dotty, kellene még fájdalom csillapító.
- Szia, hú, hát pedig nem keveset adtam.
- Inkább csak add.
Vettem egy mély levegőt, inkább ne is említsd meg.
- Feszültnek látszol, masszázs?
Vigyorodott el ahogy kiadta a kis dobozkát.
- Tudod mit, pont ráérek.
- Már is zárok!
- Tudod hol találsz.
Rezgésre ébredek, a mobilom után nyúlok, Caden, kapásból nyomom ki és dobom vissza az éjjelire, de már megint hív, hajnalodik.
- Viszem már a tic tacod nyugi.
Nyomom ki a hívást, kurvára nem érdekel mit akart.
- Mennem kell Dotty, mindig öröm veled üzletelni, zárj be magad után.
Nem sokat aludtam az éjjel, így nehezemre esik rávenni magam, hogy falat másszak.
- Te még nem mentél el? Akkor nesze az adagod.
Vágtam hozzá a dobozkát, nekem meg kell egy zuhany.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime26.09.20 14:43





Caden & Mona






original.gif





M


i lenne, ha egyszer csak egyszer a rohadt tetves életbe, amit ezen a helyen kell töltenem, nem húznád az agyam, nem hergelnél és még kevésbé nem űzné sportot abból, hogy erővel alááss, lelennék nyűgözve, mondom lazábbra azokkal a combokkal, úgy érzem még mindig kerítenem kéne valamit, amire ráülhet és végre befogná a száját, abban a pillanatban, ahogy finoman ráfújt a sebemre, meg arra a szarra, amit rákent, feszítettem meg magam és landolt is a padlón, nem igazán törődtem vele milyen erővel dobtam meg és ért padlót, a faszom ki van a fene nagy szájával meg az amazonnal is, hát most repülni is megtanult.
Remek, ez az, végre, ezzel is kezdhettük volna, mintha még nem kötöztem volna elég sebet ennél pocsékabb eszközökkel is, hála a fasznak, hatásosabb lenne, ha betudná vágni az ajtót, oké hol az a szar, tápászkodom fel, hogy bekötözzem, felkapcsoltam a tévét, hogy szóljon valami, bármi, csak nyomja el annyira a kinti zajokat, hogy elaludjak, egyre jobban rühellem már hallani és még csak most kezdünk belecsapni a lecsóba, annyira, hogy közünk is legyen hozzá és végül eltudjuk borítani azt a kibaszott tűzhelyét. Kaja, fájdalomcsillapító és Mona, szóval minden megvolt ahhoz, hogy perceken belül kidőljek. Lövésem sincs vissza jött-e az éjjel vagy nem, semmit sem hallottam, aludtam, mint akit kiütöttek, ami lényegében nem is áll olyan messze... Még mindig megy a tévé, tehát gondolom nem, kitapogatom a mobilom, kezd virradni, faszom... Visszadőlök hanyatt és rányomok a gyorshívásra, persze miért is vennéd fel, baszod! Újra hívom, kinyom, hát marhára ajánlom, hogy visszaérj még mindenki előtt, vagy old meg hogy mászol ki a szarból, engem nem érdekel.
Életet pofoztam magamba, felrángattam a ruháimat, majd átközben kávézom leszarom, csak haladjunk, magamban morogva szedtem össze a cuccaimat, megráztam a gyógyszeres dobozt, talán egy-két napra még lesz, bárhonnan is szerzi be, tud valamit.
- De már itt se vagyok, kösz. - Kaptam el egyszerűen a pirulákat és már csuktam is be magam mögött az ajtót. Ez sem az a nap lesz, amikor elmélyülten akarok beszélgetni vele, vagy bárkivel, inkább megcsinálom azt a szart, amit szét kúrtunk, szerszámaim vannak, lent meg szerelőpult, csak le kell cibálnom valahogy...
Rohadtul sajog már mindenem, hogy a hasizmaim kikíméljem, szóval a szokásosnál mélyebb dögölj meg rezgéssel a hangomban húztam végig a napot kávén, kaján meg tic-tac-on, alig néhányszor rándultam meg, szóval jövőhétre már egész jó lesz. Ahh, és még hátra van a mai napnak a nagyja. Ki hinné el, hogy kurvát tartani ennyire problémás.
- Szia. - Köszöntem be, ahogy beléptem az ajtón és nézzenek oda, itt van. Hát ez tényleg valami különleges nap lehet, vagy még most készül valamivel felhúzni, az utóbbit sokkal esélyesebbnek tartom.
- Aha, és ezt nem tudtad volna hamarabb közölni? - Be nem áll a szája, ha kell, ha nem, de azt valahogy elfelejtette megemlíteni, hogy ma lenne randevúnk az üggyel kapcsolatban, hát ez meglepő... semmi hasznos, mint a legtöbb nő.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime26.09.20 18:18




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



A

nnyira gyűlölöm, nincs rá fogalom a szótárban, arra a haragra és megvetésre amit érzek, legszívesebben komolyan nem mentem volna vissza reggel, nem Dotty miatt, őt is kiraktam volna az első kávém előtt, hanem mert egyszerűen egyetlen porcikám sem akarja látni, érezni, hallani, egyszerűen menj már el, kérlek, csak csukd be magad után az ajtót és húzz el, mert még egy szó és én teszem rád azt a szart, hulla fáradt vagyok, mindenemből Dotty parfüme árad, vettem egy jó hosszú zuhanyt, és próbáltam megnyugodni, erőnek erejével, a csempének támasztottam a homlokom és a tenyerem és csak hagytam, hogy zúduljon végig rajtam a víz, de még ez a hely is rá emlékeztet amitől csak még dühösebb leszek.
Ebből nem lesz alvás, felkaptam a torna cuccom, kihoztam az ugráló kötelet a tornateremből és kimásztam vele a tetőre, vagy ezer fokkal van melegebb, na most ez majd lenyugtat, felkötöttem a hajam és lassan, fokozatosan kezdtem el növelni a tempót, szó szerint szakadt rólam a víz, addig csináltam amíg térdre nem rogytam a fáradságtól, hát ha most ezt mértem volna, biztos, hogy lefutottam sprintben a maratont. Levegőért kapkodok, szívverésem kezd csillapodni, de a dühöm nem, azt se tudom hogy állok fel, azt hiszem az edzést mára kifújjuk, nem segít. Vettem egy jéghideg zuhanyt, felforrtam a napon, áttöröltem magam és beájultam az ágyba, direkt hangosítottam fel a telefonom, mert mindenkinek olyankor kellek legjobban amikor alszom. Ütemes, basszusos rock zenére ébredek, mi a franc, hallgatódzom, ó Cecil, hogy ennél kefét, a legutóbb elkérte a mobilom amikor találkoztunk pár napja, látta rajtam, hogy felgyújtanám az egész kócerájt a fenébe, honnan tudom, hogy ő volt? A Funhouse szól a mobilomból, ez csak az ő műve lehetett.
- Halló? Ó, szia. Ma? Mindketten? Gond van? Aha, ok, megpróbálom rávenni, mondom megpróbálom, jó, ott leszünk, szia!
Bah, pont ma kell nekünk veled is találkozni, nincs nekem elég bajom a mai napra.
Felvettem egy hosszú farmernadrágot, gombos farmer felsőt, amit csak összekötöttem a mellem alatt, rendbe hoztam kusza tincseim, belebújtam egy barna bőr bokacsizmába, púdereztem épp bőröm ahol még lila és sebes, amikor megjelent Caden.
- Hello. Zuhanyozz le és öltözz, találkánk van az összeköttetőnkkel.
Tudsz még ilyen hülyeségeket kérdezni?
-  Azért mert én is ma tudtam meg, gondoltam nem zavarlak meg napközben.
Oldalra pillantottam ahogy ledobta a pólóját.
- Gyenge az a kötés, zuhanyozz le, majd bekötöm, nyugodj meg, állni fogsz még csinálom.
Forgolódom a tükör előtt, hogy hol kell még elfednem a nyomokat.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime26.09.20 18:55





Caden & Mona






original.gif





É


n aztán marha nyugodt vagyok, még élek, nem? Akkor megteszi. Szuper, nincs nekem elég bajom, más se hiányzott még a mai napomhoz, csak egy pöcs, aki megmondja mit és hogyan kell idebent csinálni, hol ott lövése sincs róla egy francos aktán kívül, ami annyit se ér, hogy kitöröljem vele a seggem. Még az a kibaszott gondolat se lelkesít, hogy szabadságra megyek, ha itt végzek, de az kurva biztos, nem mintha ezt itt megtudnák fizetni, fogalmazzunk úgy, hogy ha megtudnák, nem én állnék itt, bármelyik ügynök eltudná intézni, vagy nem. Jó, essünk túl rajta. Nem vagyok ma vevő erre. Ledobva a ruháimat álltam be a zuhany alá, még nevezhetjük hosszú heteknek, de annál jóval hosszabbnak érzem, azt nem tudom, hogy ezután hogy kerülök ki innen, de hogy egyre jobban rühellem látni ezeket a falakat, annyi biztos. Tiszta alsót húztam, farmert és egy kék pólót, csak előbb engedem, hogy Dr. Szöszi kioktasson elsősegélyből, mert még nem láttam hasonlót.
Ejha, jegyzem meg magamban, ahogy kilépek és végig nézek rajta a tükör előtt, lopva és nem mintha nekem öltözne, de ez dögös.
- Akkor most jössz? - Essünk túl rajta meg az FBI-on is.
- Keress egy helyet, ahol kilóghatsz, majd segítek lejönni, az nem jó...nappal van, keress mást. - Elég nagy a régi gyár épülete, Ő meg szeret elkódorogni, hát majd ezt is megoldja valahogy, elég sok fogódzópont van, ahol még egy majom is letudna mászni, nem lesz gond...
- Megtennéd, hogy egyszer, egy nap nem baszol fel és alá a tekintélyem? - Tört ki belőlem a nyilvánvaló és kibaszottul idegesítő szokása vagy inkább hobbija, leszarom, ha most megint hozzám vágja a kötszert, menni se akarok erre a szarra, akkor legalább megtennéd, hogy nem húzol fel?
- Le lennék nyűgözve... - Tettem hozzá épp olyan mély és érdes hangon, mint ahogy az előbbit is közöltem, vagy ha lemaradtam valamiről és közben farka nőtt, akkor majd teszem én, amit mond, elégre az nem bonyolult egy nőnek se.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime27.09.20 21:26




Caden & Mona




anigife2f245b0a4b24176.gif



L

ábam vetve át a motoron ülök fel hátra, még soha nem ültem hátul, kezem támasztom meg mögöttem, ahogy kissé hátra dőlök, hogy Caden is kényelmesen elhelyezkedhessen, Ő az első akinek átengedtem a motorom, valamiért vakon bízom benne, talán mert már épp elégszer kockáztatta az életét értem, kimondottan meghálálni nem tudom, és előbb ütném le bármilyen kemény tárgyal a szobánkból csak ne vigyorogj úgy, mint aki nyert, mert nem, nem törhetsz meg, attól, mert nő vagyok még lehet, hogy tökösebb vagyok a legtöbb ott a fa...át verő semmirekellőnél, szóval ne nézz le csak mert pina van a lábam között, igen, az és én így is meg tudom hódítani a világot!
Élvezem a sebességet a száguldást, nem kispályás, gyorsan éri el azt a sebességet amit én is, de mintha egy kicsit merev lenne, egyszer élsz engedd el magad, bármikor ott hagyhatod a fogad, ne most és ne ezen parázz már, felhúzva a lába, fonom dereka körül és engedem el kezemmel, erősen kulcsolom át és szorítom magam hozzá, lassan felemelem mindkét kezem a magasba, mintha meg tudnám érinteni a száguldó felhőket, ujjaim mozgatom ahogy közéjük kap a szél, rég szórakoztam ennyire jól, önfeledten nevettem és csak hagytam, hogy kivételesen más irányítson, bízom benned szívi!
Túl hamar ér véget az autópálya, kénytelen vagyok vissza helyezkedni és erősen bele markolni a dzsekijébe ismét, leengedve lábaim, körülbelül tudta honnan indultunk, ügyes fiú, elnavigáltam az utolsó utcákba, és szépen gurult be a garázs elé, lehúztam a fejemről a sisakom és megráztam kusza fürtjeim, megkapaszkodtam benne amíg leszálltam, beletúrtam a hajamba, jó lesz, úgy sem sok mindenkit érdekel.
-  Köszönöm, jól éreztem magam.
Vettem át a motrom és toltam be a helyére, letámasztottam, rádobtam a kabátom és a sisakom, finoman húztam rajta végig ujjaim, hiányozni fogsz nagylány, már épp meg akartam fordulni, hogy kimenjek amikor Caden elkapta a karom és neki lökött a garázs falának, zavartan pislogtam fel rá, ahogy ujjaival felemelte az állam és ajkaim után kapott, karjaim fontam nyaka köré, ujjaim csúsztattam tincsei közé, szinte követelve viszonoztam csókját, felhúzva egyik lábam, öleltem át csípőjét közelebb vonva magamhoz majd lassan csúsztattam végig lábam az övén, nem eresztve ajkait.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime28.09.20 20:59





Caden & Mona






original.gif





N


agy ötleteim tudnak lenni, na ez is egy ilyen volt, vigyázz rá, ne keféld meg, hát ez nem jött össze, bocs cimbora, fűtött az adrenalin, a friss levegő és a hév, hogy valaminek szorosan neki dönthessem ajkait vonva uralmam alá, nem hagyva időt tiltakozásra veszem ostromom alá száját és követelem a magaménak, épp úgy, ahogy vele is tettem, mielőtt leszakadt volna a fiókos szekrény alatta. De ez itt nem az az idő, nem az a helye és abba kéne hagynod, mondom engedd el! Ujjam húzom végig arcán ajkai mentén és csúsztatom lejjebb, végig nyakán, piha bőrén végig mellkasán és húzom végig finoman két melle között, erősen tapadok ajkaira és még nagyobb erő kellett ahhoz, hogy ellökjem magam tőle, amikor tökön térdelt valahogy könnyebben ment a dolog, talán újból megkéne kérnem rá.
- Khm, gyere menjünk, még vissza kell érnünk. - Kapartam meg a torkom és még mielőtt meggondolnám magam azzal az erővel hátat is fordítottam, hogy kisétáljak a garázsból és még tényleg vissza kell érnünk és kajás is vagyok.
- Lehet itt valamerre kaját kapni? - Tényleg, nagyon kemény volt, ahogy leadta, hogy vigyázzak rá és a haja szála se görbüljön, hát megteszem, amit lehet, de nem biztos, hogy a módszereimmel is egyet fog érteni. Követtem egy sétány felé, esküszöm mordult egyet a gyomrom, ahogy megcsapott a frissen sült kaja illata, bármi is az, kettőt kérek.
- Várj meg itt... - Nem agyaltam túl, hogy nő, két ugyanakkora adag kebabot gazdagon megpakolva mindennel.
- Tessék, nem válogat, eszik. Üljünk le oda. - Nyomtam az egyiket a kezébe, majd a közelben lévő padok felé intek, eszemben sincs megvárni még visszaérünk és annyira nem is vágyom még rá, jóízűen fogtam neki a tisztes adag eltűntetésének, miközben Ő a seggéről hadovált valamit, ez az, ami sosem érdekelt igazán, mármint, hogy mekkora, erre a kérdésre nagyon igaz az, hogy a több, mindig jobb.
- Akkor nagyobbat fog szólni, ha rácsapok, na egyél már. - Legfeljebb jobban fog feszülni az a farmer, de az még egyetlen férfit se zavart, itt meg főleg nem, lassan tényleg elő vehetem és körbe vizelhetem egy csapat vicsorgó kutya előtt, attól hogy oldalra néztem még kurvára nem szabad préda.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime28.09.20 21:45




Caden & Mona




anigife2f245b0a4b24176.gif



A

z uralkodj magadon és saját vágyaidon talán az első pontok között van amit megtanítanak, mert nem te vagy az első, hanem az ügy, a cél, te lecserélhető vagy, pótolható, én is jártam a rendőrakadémiára, emlékszem még a tananyagra, mondjuk a katonaság már más tészta volt, ott nem különböztettek meg csak azért mert nő vagyok, de nekem nem ment ez a majd én megmondom dolog, így amint vége volt a kötelező részének kibuliztam magamnak, hogy leszereljenek, mit ne mondjak, már akkor is jó voltam a nyomozásban, de az akadémia nem volt elég, keményebbet akartam, a hadsereg megadta, csak onnan meg szabadulni nehéz, de a nagy pofám ott is kiügyeskedte, inkább lettem saját magam főnöke, jobban fizet és azt csinálom amit szeretek, a saját törvényeimet tartom szem előtt, és megtanultam pótolhatatlan lenni, hupsz, van amit jobban csinálok az FBI-nál is? Döbbenet....
Mégis Caden úgy zúzta szét a kiépített, felállított pajzsom, hogy meg sem kottyant neki és ez baromira bosszant, annál is jobban, ki Ő és mégis hogy veszi a bátorságot, ja, hogy így értem, időt sem, hagy, hogy ellentmondhassak már is a falnak lök és magának követeli ajkaim, szorosan vonom magamhoz, azonnal lobbantja lángra minden vad érzékem, mondanám, hogy felettünk van a lakásom, de épp eléggé lefoglalja az ajkaim, ujjait húzza végig bőrömön két mellem között, mindennél jobban akarom, hogy az apró kis lazán összekötött felső alá nyúljon, de nem teszi, ellöki magát és hátat fordít, zavartan pislogok, majd a vágyat átveszi valami más, harag, mérhetetlen harag, olyan hülye vagyok, és még ki is használja, hogy hat rám, belekapaszkodtam a garázs ajtajába és nagyot csattanva rántottam le és zártam be. Enni? Hát persze... Hogyne... Hogy akadna a torkodon.... Szó nélkül vezettem el az egyik forgalmasabb utcába, persze, mi sem természetesebb gazdám, ajkam egyetlen vékony vonallá préseltem, éhes sem vagyok, szuper. Leültem és csak turkálni kezdtem az ételben.
-  Értem én, nőjön a seggem, nem elég nagy.
Hogy mit csinálsz? Inkább nem akadok fent rajta és falatozni kezdek.
-  Ennyit meg sem tudok enni.
Na jó, állítsál szépen magadon....
-  Csak nő...
Felvont szemöldökkel meredek rá.
-  Te most kihívtál?
Szóval ki, rossz emberrel packázol.
-  Rendben, és mi legyen a tét?
Húztam fel a lábam magam mellé.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime29.09.20 15:33





Caden & Mona






original.gif





R


ohadt éhes voltam, ingerült, kimerült és nem mellesleg tartottam én eleget magam egész nap, ne most akarj finoman érdeklődni hogy állunk, mert még csak ennyire jutottunk ennyi idő alatt, mert elmagyarázom, azért bazd meg, mert nem vethetem oda nekik, hogy dugd meg és lécci áruld el magad cserébe, ha ez ennyire könnyű volna, akkor azt hiszem ez egy jobb világ lenne, az a helyzet öcsém, hogy ez itt nem az NCIS, ahol belibeg a bige, aztán meglibbenti az akcentusát és mindenki dalol, mint egy idióta, bár Tyler ráharapott a csalira annyira tuti, ezen már el lehet indulni, csak ne bűzlene az egész messziről.
- Puhány. - Mindjárt gondoltam, hogy nagy adag lesz neki, de a tököm fog most válogatni meg várni, ha salátát akar, akkor menjen és kérjen salátát.
- Aha. - Nyögtem be egyszerűeb, bár nem kifejezetten ez futott át a fejemben, de legyen, végül is hátha szórakoztató lesz.
- Nem tök mindegy, akkor sem tudnád megenni... - Szóval veszítesz, már a jó felét betöröltem és még mindig éhes vagyok, így ez nem egy kiegyenlített meccs lesz.
- De jó legyen, viszont nem eheted egész nap, nem tarthatsz órás szüneteket, egyszeri nekifutásra kell megenned. - Még, ha sörivásban fogadná el a kihívást, de hogy épp kajában, egy nő, azt megnézem, ahogy betolja az egészet, a gyomra nincs akkora, de én végignézem, épp ráérek és legalább addig is más felé járnak a gondolataink, talán még jót is tesz.
- Mondjuk amekkora szád van, még van is esélyed... - Nem bántásnak szántam, belém ne rúgj, mert azt kurvára nem fogom értékelni, sokkal inkább arra a fene felvágott nyelvére céloztam és, hogy még akkor sem tud ráharapni, amikor épp kéne, bár ez tévedés, egy nő mindig tudja mikor kellene befognia, csak épp a legtöbb, nem bír és Ő még nem is akar, olyankor borítja fel a dohányzóasztalt vagy esik neki valaminek, de persze haver, egy haja szála se görbül, barom!




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime29.09.20 16:24




Caden & Mona




anigife2f245b0a4b24176.gif



E

sküszöm nem értem mit látok benne gyenge pillanataimban, de egyre inkább úgy vélem, hogy olyankor teljesen idióta vagyok, mert egyébként ki sem tudom állni, ritka nagy tapló, paraszt, és igazából reggelig sorolhatnám, de lassan ránk fog sötétedni, így inkább nem is foglalkozom ilyenekkel, mert csak felhúzom az agyam és akkor abból már nem lesz alvás, nem, mintha egyébként is olyan könnyű lenne mellette aludni, bár ez a matrac sem jegyzi meg az alakom, vagy fekszem ki, mert többet alszom az ágy szélén a deszkán, mint magában az ágyban, területfoglaló köcsög, igen, az vagy, nem foglalkoznál inkább a kajáddal, nem értem....
Nem tudnál inkább csukott szájjal enni? Már magában a csámcsogás sem hozza meg az étvágyam, de, hogy közben még nem is tudod befogni az még kevésbé sem, ez az mondjad csak, mondjad, az a szerencséd, hogy műanyag villát adnak mellé, de esküszöm ezt is bele tudom állítani a nyaki ütőeredbe, komolyan nem tudod kinek az idegein táncolsz ólom cipőben....
-  Fogadjunk, hogy menne.
Húztam fel a szemöldököm, arcom és állam feszül meg, komoly erőfeszítésbe kerül. hogy ne akarjam, vagy is hát akarom, pofán baszni, az iménti jókedvem szerte foszlott egyetlen kusza másodperc alatt és már rég elfújta a szél.
-  Legyen, nem fogom abbahagyni.
Éreztem ahogy megszorítom azt a tetves villát és elpattan ujjaim alatt, o baszki, akkor kézzel eszek, felhúztam a lábaim törökülésbe, hátra dőltem egy kicsit, épp csak annyira, hogy megfeszüljön hasizmom amíg kikapcsoltam a farmer kis gombját, szükségem lesz a helyre, majd vissza tettem az ölembe, vettem egy mély levegőt, és nekiláttam, beletelt vagy tizenöt - húsz percbe de végül csak megbirkóztam az egésszel, az más kérdés, hogy nem kapok levegőt, és mindjárt kidurranok, de akkor legyűrtem, nekem senki sem mondhatja, hogy valamit nem bírok úgy, mint a férfiak mert azt pofán vágom.
-  Meghaltam.
Dőltem végig a padon, egyik lábam végig nyújtva háta mögött a támlán.
-  Azt hiszem vesztettél.
Vigyorogtam elégedetten, bár akkora hasam van, mint egy póknak.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime29.09.20 19:19





Caden & Mona






original.gif





A


fenébe, esküszöm nem hittem, hogy betolja az egészet, már csak azt vártam mikor fog kipukkadni, hogy itt adja fel, de Ő azt hiszem nem az a fajta nő, igen ezt már tudjuk, tapasztaltuk, sajgott is egy ideig, de jobb ez így, igazság szerint nem Őt kellene félteni, hanem másokat Tőle, de azt mégis hogy adod be, meglepetten kerekedtek ki szemeim, oké már nincsen sok, hol a fenében fél el benne ennyi kaja.
- Ejha... - Csúszott ki a számon, igazból pozitív megjegyzésképp, valamikor, de nem, nem igazán, még akkor se, szóval sosem volt a romantikus vacsorák híve, hogy végig nézzem, ahogy ott fél öklömnyi adagokat nem képesek megenni és meg közben azon gondolkodom, hogy most mégis mi a frászra kellene csorgatnom a nyálam, zsebkendőt terít a térdére... gratulálok.
- Úgy fest. - Vontam fel a szemöldököm, közben én is befejeztem, ebből a szempontból jó döntés volt a motor, nem csak Ő, én is alig vonszolom magam.
- Gyere, Te mézesbödön. Még vissza kell sétálnunk. - Tápászkodtam fel nagy nehezen, az ágy egy fokkal mégis csak kényelmesebb, hm össze is dobhatnék egyet, csak anyag kellene hozzá, amit még szereznék is, egy fuvar és szerszámok.
- Hm, tényleg feszül a seggeden a farmer. - Tapadtam tenyeremmel formás hátsójára, lassan úgyis visszaérünk, tisztán érezhető volt hova kívánja épp a kezem és nem a korábbi melegen izzó puha és nedves helyre, így erősebben vájtam bele ujjaimat húsába és dominálva emeltem feljebb, leszarom hol vagyunk.
- Meg ne állj senkinek! - Utasítottam befelé, már egész khm otthonosan mozog.
- Segíts lecibálni azt a szart, amit szétkúrtunk. - Ma holnap megjavítom, nem mintha amúgy bármi másra jó lett vagy használtam volna azon kívül, hogy felültettem rá még keféltünk, de nem egy nagy meló és legalább addig is leköt valami.
- Megcsinálom, addig is egyedül tudsz lenni kicsit, azt csinálsz, amit akarsz. - A napok nagy részét kénytelen itt tölteni és hétközben legalább kuss van a nap egy részében, ami hétvégén nem mondható el, nem mintha bármikor is tovább látnának a fejükben kettőnél.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-
» A parkoló és kültéri részek
» A hátsó, sikátori részek
» Vegas egyik eldugott utcája
» Fenrir eldugott farmja a sivatagban
» Eldugott, félkülső részleg a hátsó részen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Elhagyott gyárépület-