welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Eldugott, belső részek - Page 4 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 4 Voting_barEldugott, belső részek - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime04.12.14 7:56

Leírhatatlan, megfogalmazhatatlan az mikor elveszed egy ember életét… Olyan felsőbbrendű érzés, akkor mintha minden és minden felett állnék. Ragadozó állapotba átkapcsolva mindent másként látok, mindent és mindenkit prédának látok. A gyilkolás pillanatában csak az áldozatomra koncentrálok, ilyenkor megszűnik számomra létezi a világ. Valószínűleg ezért sem hallottam meg a hátam mögött kopogó magassarkút viselő nő közeledtét, csak akkor vettem észre, mikor már olyan közel volt hozzám, hogy látta mit tettem, na meg az arcomat is. Hagyhatnám csak úgy elmenni, de senki sem tudhatja meg a titkomat. Senki sem tudhatja, hogy gyilkos vagyok. Ezt nem engedhetem meg, rólam senki sem ránthatja le a leplet. A nő után futottam, nem volt nehéz dolgom, hiszen a nőt lassította a lábán lévő vízhangzóan kopogó magassarkú cipője.
- Innen nincs menekvés. – Kiáltottam, de már nagyon is közel voltam hozzá, mindössze kinyújtottam a karomat, s megragadtam a nőt. Olyan könnyű volt, akár egy tollpihe, ezért könnyedén nyomtam a falnak a törékeny kis testét.
- Rosszkor voltál rossz helyen. Gyorsan vagy lassan szeretnél meghalni? - Centik választottak el tőle. Olyan védtelen és fiatal, szinte még ropogós. Tényleg kár érte, de rosszkor jött ide, aki pedig ilyenkor erre kószál az biztosan semmi jóban sem sántikál. Már így is túl sok időt szántam rá, felesleges csevegés nélkül kellett volna már átvágnom a finom bőrt a nyakán, hogy aztán karjaim között vérezzen el. Ezt kellett volna tennem, de mégis valamiért még nem öltem meg, de ami késik az nem múlik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime05.12.14 1:18

Charles & Lara



Igyekeztem futni, amennyire tőlem telt, de hiába vagyok gyakorlott a magas sarkúban való közlekedésben, hiszen szinte éjjel-nappal az van a lábamon, azért lássuk be, nem az ilyen sprintekre találták ki ezeket a cipőket. A fickó hamar utolért és a következő másodpercben már csak azt éreztem, ahogy háttal a falnak csapódok. Nem egyszer szorított már pasi falhoz, de az nem egészen ilyen szándékkal történt és így valamivel kellemesebb volt, mint ez. Mondjuk, kicsit meglep, hogy még mindig élek. Persze nem biztos, hogy jó előjel, hogy nem vágta át rögtön a torkomat. Lehet, hogy az a fajta gyilkos, aki szeret előtte „eljátszadozni” az áldozatával. Természetesen féltem, a légzésem is kicsit gyorsabb volt a szokásosnál, bár igyekeztem legalább látszatra megőrizni az önuralmamat. Az ilyenek általában szeretik látni a félelmet az áldozatukon, feltüzeli őket, amennyire tudom. Talán ha sikerül némi időt nyernem, esetleg lehet némi esélyem… Más lehetőségem úgysincs… Próbálni menteni a bőrömet, amennyire tudom.
- Nem találhatnánk esetleg valami kompromisszumos megoldást? Esetleg adhatnék neked valami mást az életemért cserébe, ha gondolod. – Kurva vagyok, csak így tudok alkudozni. Persze nem valószínű, hogy a szolgáltatásaim vagy az értékeim felajánlásával simán megmenekülhetek ebből a helyzetből. De csak azt tudom tenni, amihez értek. És az alkudozás megy. Ha mást nem, talán tudom húzni egy kicsit az időt a beszéltetésével, amíg kitalálok valamit. Vagy ha esetleg ideérne az ügyfelem és megtalálna, mielőtt megölne, lehet némi esélyem. Ez az egyetlen reményem jelenleg, azt hiszem. Bármilyen sovány is, de most csak ebben bízhatok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime11.12.14 12:08

Elkaptam. Nem hagyhattam kicsúszni az ujjaim közül, hiszen látta mit műveltem. Látta azt a sok vért, a hullát a lábaim előtt. Ha futni hagytam volna, akkor megkockáztattam volna azt, hogy lebuktat a világ előtt, már pedig az én sötét titkomra sosem fog fény derülni. Nem hagyom, egyszerűen nem hagyhatom, hogy mások megtudják, miféle szörnyeteg vagyok. Betegesen lelem örömömet mások megölésében. Mikor megölök valakit, akkor érzem magam csak igazán élőnek, akkor van csak értelme az életemnek. Olyan érzés kerít a hatalmába, amit nem tudok megmagyarázni, de közben a pokolban és a mennyben is érzem magam. Napközben az embereknek a normális arcomat mutatom, de mikor leszáll az est előjön a valódi énem, amit nem tudok kordában tartani. Egyszerűen eluralkodik rajtam az érzés és hagyom, hogy vezéreljen, hogy arra késztessen, hogy vért ontsak.
- Szerinted bármi felérhet azzal, hogy elveszem az életedet? - Ezek szerint még ennek a nőnek nem tapad vér a kezéhez, mert ha ölt volna, akkor tudná, hogy az semmivel sem összehasonlítható, nem vetekedhet semmi mással sem. Az egyik kezemmel lefogom, míg testemmel a falnak nyomom, miközben másik kezemben ott a még mindig csurom véres kés. Próbált nyugodtnak tűnni, de a légzése olyan szaggatott volt, mint akár egy vadász elől menekülő őzé. Riadtnak tűnt, azokkal a hatalmas szemekkel, amiket rám meresztgetett, hiába volt félhomály, még így is észre vettem a kitágult pupilláit és a benne rejtőzködő halálfélémet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime17.12.14 23:38

Charles & Lara



Életem során számos rázós helyzetbe keveredtem már, végtére is ez Las Vegas, tele mindenféle bűnözőkkel, kétes alakokkal. Eddig azonban mindig megúsztam, akár viszonylag közvetlen életveszélyt is. Most viszont nem sok esélyt láttam a menekülésre. A halál gyakorlatilag közvetlen közelről fenyegetett, mondhatni farkasszemet nézett velem. Remény nem volt számomra sok és melyik ember ne félne ilyen helyzetben, ha egy láthatóan elborult gyilkos szorítja a falhoz, a kezében még az előző áldozatától véres pengéjű késsel. Annak a vérnek jóformán még megszáradni sem maradt ideje. Rosszkor voltam rossz helyen, nagyon rosszkor, ezt biztosan kijelenthetem. Fiatalnak érzem még magam a halálhoz és nem is egészen úgy képzeltem el azt, hogy egy isten háta mögött, sötét helyen vérezzek ki, ahol ha szerencsém van, talán pár évtizeden belül megtalálnak, mikor már azonosíthatatlan lesz a hullám is, na meg ki is emlékezne már akkor rám? Rokonaim nincsenek, legalábbis akik vannak, nem itt élnek és már évek óta nem beszéltem velük, amire egyébként elég jó okom van. Mindig is el akartam felejteni az akkori életemet. Így viszont aligha tűnne fel különösebben bárkinek a hiányom. Barátaim sincsenek. Csak ügyfeleim, akik meg hamar találnak majd másik macát maguknak. Szomorú, de ez a helyzet. Nincsenek szoros emberi kapcsolataim. De még egy kutyám vagy macskám se. Törekedtem mindig is arra, hogy senkit ne engedjek túl közel magamhoz. Mégis, szeretném még élvezni kicsit az életet. Nincs hát más lehetőségem most, hogy a halál szorít sarokba, mint hogy a szeme közé nézek és igyekszem menteni az életem, ahogy tudom. És reménykedem a csodában.
- Nézd, én nem tudom… De végtére is nem ez volt a terved eredetileg és gondoltam talán abból már megkaptad mára… az… adagodat… Esetleg kiegyezhetnénk valami másban… - szaggatott volt a lélegzetvételem a félelemtől, ennek ellenére igyekeztem határozott, egyenletes hangszínen beszélni és végig tartottam a szemkontaktust. Beszéltesd, beszéltesd! Csak ez zakatolt az agyamban. Ha időt nyerek, talán sikerül kitalálnom valami okosat, amivel megmenekülhetek. Muszáj kitalálnom…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime28.12.14 9:35

Pont egy szemtanúra nincs most szükségem. Hagyhattam volna elmenekülni, hogy ha nem látta volna az arcomat. De látta, ahogy én is az övét, akármennyire is sötét volt, de láttuk egymást, ezért nem hagyhattam, hogy meglógjon. Számomra az öléssel olyan vágyak, s érzések szabadulnak fel bennem, amik mindaddig ismeretlenek voltak számomra. Mindig is tudtam, hogy valami hiányzik az életemből és csak akkor döbbentem rá igazán, hogy miről is van szó, mikor a legelső áldozatom előttem hevert vérbe fagyva. Jól emlékszem az elsőre, míg mások az első szexuális élményüket tartsák így fejben, addig én az első áldozatomra emlékszem kristálytisztán. Nő volt, hosszú vörös haja elevenen él még mindig emlékeimben, pont színben illet a hatalmas vértócsához, ami körbe vette a földön heverve. Aztán a nő hangja rántott vissza a valóságba, kizökkentve a szép emlékeim közül. Számomra minden gyilkosság más és más. Ölnöm kell ahhoz, hogy lecsillapítsam a bennem tomboló fene vadot. Évekkel ezelőtt nem is gondoltam volna, hogy egyszer erre az útra térek, hogy bűntudat nélkül veszem majd el mások életét mindössze az élvezet kedvéért. Most mégis készen állok egy újabb gyilkosságra, hiába tapad már így is annyi vér a kezemhez. Majd lemosom és másnap reggel úgy kezdek mindent, mintha meg sem történt volna. Élem a kis életemet, míg másoknak fogalmuk sincs arról, hogy ki is vagyok valójában, hogy milyen démonok munkálkodnak bennem.
- Mire gondoltál? - Nem szokásom elcseverészni az áldozataimmal, de most mégis felkeltette a kíváncsiságomat, érdekel, hogy mit tudna felhozni, amiért életben hagynám. Tekintetem kecses nyakára siklott, szívesen szorongatnám addig míg meg nem fullad, de a vér látványa mégis csak felbecsülhetetlen látványt nyújt számomra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime30.12.14 1:11

Charles & Lara



A helyzet az, hogy valahol meglep, hogy még élek. Talán csak piszok mázlista vagyok. Vagy pont nem. Mert mekkora az esélye, hogy valaki egy ilyen eldugott helyen rám talál, mielőtt átvágná a torkomat ez a fickó? Pedig amúgy egész helyes is lehetne, ha nem lenne ott a kezében az a friss vértől csöpögő kés, meg a szemében az a vérszomj. Így viszont határozottan ijesztő. Na persze csak egy idióta nem félne a helyemben. Szerintem még így is ahhoz képes egész nyugodtan tudom kezelni a helyzetet. Legalábbis ezzel igyekszem nyugtatni magam. Hátha mégis ideér az a krapek, akivel találkozót beszéltem meg, mielőtt bármi végzetes történne velem. Más nincs, amibe kapaszkodhatnék. Már az is valamiféle eredmény, hogy úgy tűnik, támadóm legalább beszélni hajlandó hozzám. Ezzel talán nyerhetek némi időt. Kicsit különösnek találom egyébként, mert azt hallottam, nem igazán szoktak elcseverészni az áldozatukkal az ilyen gyilkosok. Csak a nagyon betegek. Remélem, ő nem az. Bár az, hogy le akar itt vágni, nem éppen erről tanúskodik. Mindenesetre úgy gondolom, próbálkozhatok még húzni egy kicsit az időt. Jobb ötletem nincs a menekülésre. Ami van, az is csak egy elég soványka kis reménybe kapaszkodik, de hát még az is több, mint a semmi.
- Nos… hát… esetleg elvehetnél mást az életem helyett… bármit… - Nehéz úgy alkudozni, hogy felkeltsem jelen helyzetben bármivel az érdeklődését a gyilkoláson kívül. Vajon valami perverzebb menet, amiben életben maradok a végén esetleg, az érdekelné? Viszont azt nem akarom, hogy megtudja, kurva vagyok, mert akkor még biztosabb lehet benne, senki nem fog keresni. Fenyegetőzni azzal, hogy hamarosan jön valaki, mert találkozóm van itt, szintén nem hiszem, hogy okos, mert akkor talán csak hamarabb kinyír, hogy legyen ideje eltüntetni a hullát. Ki kéne találnom valami okos stratégiát, méghozzá nagyon gyorsan. Csak tudnám, mivel csigázhatnám fel annyira az érdeklődését, hogy életben hagyjon…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime05.01.15 20:58

Nem mindig szabad hagynom, hogy az ösztöneim uraljonak. Néha nem árt, ha elgondolkozok és józan ésszel mérlegelem a helyzetet, mielőtt elborult fejjel cselekednék. Embert ölni nem pusztán csak egy hiba, amit aztán helyre lehet hozni. Ez végleges. Ha valaki meghal azt már nem lehet visszahozni a halálból. Mégis egyre erősebben érzem azt a kényszert, hogy elvérezni lássam. Hogy egy egyszerű mozdulattal felemejlem a kezem,  s a pengét puha húsába vájjam. Majd szép lassú mozdulattal végig húznám vizszintes irányba elvágva minden ütőeret. Gyors halál lenne, mindent a vörös színben pompázó vére borítana. Mielőtt még feleszmélne, hogy elvágtam a torkát addigra a lábaim elé heverve rogyna össze, s látnám a szeméből kihunyni a fényt.
- Azt hiszed egy dugással minden megoldanál? – Azzal mentené az életét, hogy szexet kínál? Eddig bárki aki az életéért könyörgött nekem eszébe sem jutott ezzel előhozakodni. Ha jók a feltételezéseim azért hozakodott pont ezzel elő, mert nos hát mondjuk ki nyíltan egy prostival van dolgom, mert a legtöbb nő irtózna attól, hogy egy sikátorban magáévá tegye egy férfi, akit az előtt látott ölni.
- Mit keresel itt? Vársz valakire? – Nem hinném, hogy egy nő szívesen lenne egy ilyen környéken egyedül ilyenkor. Naiv is lennék, ha azt gondolnám őszintén válaszolna. Ilyenkor bárki képes bármit mondani, hogy mentse magát. Óvatos akarok lenni és már nem hiányzik a mai napomon, hogy még egy váratlan szemtanú betoppanjon. Mára csak egy gyilkosság volt tervbe véve, de úgy látszik a sors furcsa fintorának köszönhetően kettő áldozatom fog lenni a mai napon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime08.01.15 22:35

Charles & Lara



A fickó, amennyire meg tudom állapítani így a sötétben, először mintha kissé meglepődne az ajánlatomon, utána viszont mintha szórakoztatná a dolog. Továbbra sem áll úgy a helyzet, hogy meg tudnék lépni, azt meg végképp nem tudnám megmondani, felcsigázta-e bármennyire is a dolog, de szeretném azt hinni, hogy legalább elgondolkodott rajta. Még ha naiv is az elképzelés.
- Nos… mindenki csak azt tudja ugye felajánlani, amije van… - jegyzem meg, egy erőtlen mosoly kíséretében. Végül is lássuk be, kinek lenne őszintén jó kedve, ha éppen valaki át készülne vágni a torkát? De csak beszéltetni, beszéltetni, ez a cél lebegett a szemeim előtt. Hátha mégis történik valami csoda… Mert az ember már csak ilyen. A legkilátástalanabb helyzetben is reménykedik még. A végsőkig. Ebben az esetben kb. szó szerint erről van szó. A végsőkig…
- Ami azt illeti, találkozóm lett volna… valakivel… - bizonytalanul ejtem ki a szavakat. Nehéz gondolkozni ebben a helyzetben. Nem tudom eldönteni, hazudnom kellett-e volna inkább. De még hátha idejében ideér az az alak. Ha jön egyáltalán… De nem akarok belegondolni abba, mi van, ha mégsem és tényleg ezek életem utolsó percei…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime12.01.15 1:26

Meglepett. Egyetlen egy áldozat jelöltem sem tett még ilyet. Jó, persze sokan könyörögtek már az életükért, pénz is ajánlottak az életükért cserébe, de még senki sem ajánlott fel számomra szexet. Megtehetném, hogy közösülök az áldozataimmal mielőtt gyilkolnék, de az túl rizikós lenne, a DNS és a többi nyom miatt, ami végett a rendőrség rám találhatna. Így is eléggé sok kockázatot vállalok minden egyes gyilkolásommal és biztos vagyok abban, hogy nem lenne kedvemre a börtön élet, ezért próbálok a lehető legóvatosabb lenni.
- Mindent megtennél a túlélés érdekében, igazam van? - Ha már a testét is képes volt felajánlani, akkor gondolom sok mindent képes lenne még bevállalni. Mégsem élnék az ajánlatával. Engem csak a gyilkolás gondolata izgat ebben a pillanatban. Szexet bárki mástól kaphatnék, de most nem erre vágyok.
- Akkor még azelőtt el kell, hogy intézzelek mielőtt újabb váratlan vendég bukkanna fel. - Nem tetszett, nagyon nem, hogy pont itt akar találkozni valakivel, mégis semmi garancia arra, hogy igazat mondott, talán csak azt akarja, hogy ne tudjak tisztán gondolkozni. Talán arra vár, hogy valami olyat cselekszem ami után megbírna előlem lógni. Erősen megragadtam a karját, hogy a lehető legsötétebb pontra cibáljam a raktárban.
- Rossz helyen voltál rossz időben, pusztán ez miatt kell meghalnod. - Szomorú. Mégsem hagyhatom életben, látott és semmi szükségem sincs egy szemtanúra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime13.01.15 2:00

Charles & Lara



Az események irányítása kezd kicsúszni a kezemből. Illetve már régen kicsúszott, de eddig legalább valami halvány reménysugár volt, amibe kapaszkodhattam. Támadóm mintha először meglepettnek tűnne az ajánlatomat hallva, mintha el is gondolkozna, de sajnos látom a szemén, hogy nem hatotta meg különösebben a dolog. Próbálok uralkodni az indulataimon, de a zihálásomból alighanem egyértelmű számára, hogy félek. Tutira látott már ilyet máskor is. Az a néhai fickó, aki ott fekszik a saját vérében, talán nem is az első áldozata volt, ki tudja. Túl nyugodtnak tűnik ahhoz, hogy az legyen. Nem találkoztam gyilkosokkal eddig, legalábbis nem olyannal, aki bevallotta volna, még ha néhány maffiózóból, aki az ügyfélkörömbe tartozik, ki is néznék ilyesmit, de úgy sejtem, azért az első gyilkolás jobban megráz valakit. Ez a fickó meg láthatóan teljes nyugalommal, sőt mi több, talán némi élvezettel készül a következőre. Szavai sajnos megerősítik balsejtelmemet. Esélyem sincs, hogy ellenkezzek, mikor magával rángat az árnyék irányába. Érzem, ez itt a vég. Nem bírom és nem is akarom már türtőztetni magam, éktelen sikításba kezdek. Segítségért kiabálok, meg hogy engedjen el, bár aligha érthetőek a szavaim. Mintha a segítene ez bármit… Ám ekkor…
- Ki az? Ki van ott? – egy hang szakít félbe majd sietve közeledő léptek hallatszanak. Hát mégis lehet? Valaki mégis erre járt és meghallott volna?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime13.01.15 17:56

Nem is igazán mások szenvedése tesz boldoggá, ezért is nem szeretek erőszakot alkalmazni, mármint úgy értve, hogy gyilkolás előtt megverni, vagy éppen megerőszakolni nem szokásom az áldozataimat. Engem az elmondhatatlan érzés kerített a hatalmába, amit akkor érzek, mikor elvehetek egy életet. Ez nem a szenvedésről szól, hanem egészen másról. Talán tévhitbe ringatom magam, de mikor ölhetek, akkor érzem magam csak igazán önmagamnak. Katarzis. Más szóval nem is tudnám illetni. Senki sem értheti, hogy mi zajlik le bennem ilyenkor. Próbáltam elnyomni magamban ezt a kényszert, de idővel rájöttem, hogy csak a gyilkolás tud boldoggá tenni. Szeretem perecízen előre tervezni a gyilkolás menetét, de most rögtönöznöm kell. Ezért a karjánál fogva húztam magammal egy sötétebb sarokba, felkészülve arra, hogy talán igazat mondott és nem is olyan sokára felbukkan még egy váratlan tényező. Már éppen lendült a kezem felé, hogy befogjam a száját, mikor fülsiketítően sikításba kezdett, pont ekkor egy időben egy ismeretlen férfi hang csendült fel a háttérben. A rohadt kurva életbe! Mikor már azt hittem, hogy a mai napom már nem történhet semmi váratlan... Na tessék. Ennek ellenére is meg kellett őriznem a hideg véremet. Biztos vagyok abban, hogy a pasi is hallotta a sikítást, szóval itt az ideje megismerkednem a mai harmadik áldozatommal. Nem értem rá megölni a nőt, ezért határozott mozdulattal csaptam tarkón. Miután a földön hevert megindultam a pasas felé. Kilépve a sötétségből rántottam elő késemet. Kihasználtam a meglepetés erejét és egy mozdulattal vágtam el torkát. Egy szempillanat alatt térdre esett, a belőle kispriccelő vér körülötte mindent beterített. Két hullát hagytam a hátam mögött és egy eszméletlen nőt. Most megúszta, de legközelebb nem lesz ekkora szerencséje.

//köszönöm a játékot. Smile//
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime24.01.15 0:43

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime03.08.20 0:43




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



H

át ez könnyen ment, könnyebben, mint gondoltam, vagy tényleg bejövök neki, vagy piszok jól játssza a szerepét, esetleg mindkettő, de az az egy teljesen biztos, hogy ezt nem ma fogom kideríteni, szorosan fogja az állam ahogy ismét ajkaimra tapad, csípőm kezd el mozdulni rajta és, bevált, már nem mi vagyunk a fő téma, finoman pislantok oldalra és látom, hogy már a többiek is kezdik megszerezni amit akarnak, nekem csak ezt az egyet kellett, elég is volt, tudom, hogy kivételes külsővel rendelkezem, amit nem is rejtek véka alá ha szükségem van rá, e miatt könnyebben érem el amit akarok, és most is megvan, mondhatnám, hogy fél siker, hisz bekerülni sem egyszerű, mert gyorsan váltanak le bárkit aki megunt játékká válik, így ügyesnek és rafináltnak kell lennem.
Viszonylag gyorsan sikerült lemásznom róla, egy kicsit már el volt csúszva a terpeszem, hisz az volt a cél, hogy megszerezzem és ez össze is jött, követtem amerre tol, felkaptam a táskám és a kabátom és igyekeztünk rohadt gyorsan és feltűnés mentesen lelépni, nem biztos, hogy teljesen sikerült, a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos, de nekem őt is túl kell élnem.
Otthon, édes otthon, már teljesen a szívemhez nőtt ez a város rész, ahol minden sarkon szakadt kurvák állnak és jobba ha éjszaka nem mész be egy sikátorba sem, vagy nem jutsz ki onnan élve, a hajléktalanok pedig hallgatnak, hátha nekik is csurran ez az, akiknek kell jól ismer a környéken is, de azok tartsák a pofájukat ha nem akarnak céltáblát a hátukra, tudják, hogy én mindent túlélek, engem még a pokol sem fogad be!
Eben a gyárban még nem jártam, nem volt rá szükségem, nem vitt erre utam, de lesz még időm felfedezni, de nem ma, ma már csak alszom, remélem legalább is, hogy tudok.
- Egész bájos, bár elkélne ide egy gondos női kéz, na az nem én leszek.
Néztem szét ahogy beléptem, olyan arcot vág, mint aki menten pofán vág, csak hajrá bébi, azért vagyok itt, én tudtam mit vállalok.
- Na akkor jobb ha ezen minél előbb túlesünk.
Dobtam le a kabátom, számtalanszor fog látni pucéron, hisz itt nincs hova elbújnom, levettem a ruhám, és felvettem egy sima pólót ami a táskámban volt.
- Jobb vagy bal?
Nem akarom elfoglalni a helyét.
- Jó éjt.
Dőltem el a "saját" térfelemen, szerencsémre egész gyorsan elnyomott az álom, a beszűrődő zajok nekem már olyan, mint a tenger zúgása.
Női sikításra ébredtem, már reggel volt, reflexből ültem fel az ágyon.
- Mi a franc volt ez?
Fülelek tovább, nem szeretem ha indokolatlanul felkeltenek.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime03.08.20 12:53

Az utóbbi hetekben ez a környék vált az otthonommá, egy idő után már szinte bármihez hozzátudsz szokni, volt ez már rosszabb is, nem egy elnöki lakosztály a Belaggio-ban, kinek kell az a puccos szar, de azért nem fogok panaszkodni, ha egyszer végre betehetem a lábam a saját lakásomba, miután kifizettek, mert kifognak. Mi van? Húztam össze szemöldököm, mire lazán ledobta a ruháit, hát itt nem is attól kell tartani, hogy meztelenül fogom látni, az nem érdekel, több pucér testrészt láttam itt, mint amennyit számon tudnék tartani, már olyan, mint mikor kora reggel a napi újságot olvasod kávéval a kezedben, ritka az a hír, ami feltud rázni vagy akár megbotránkoztatni.
- Bal. - Nyögtem be végül, már akkora nincs az az ágy, én megmondtam. Valamikor felébredtem, hogy valami átkozottul melegít, mi a szar, fordulok hátra, ja, hogy te, tényleg, na jó, fogom meg a lábát és pakolom le magamról, már nem ébredek fel mindenre, itt folyton megy valami, de arra már igen, ha valaki felugrik mellettem az ágyon. Mi van? Mi mi volt? Ja, hogy ez?
- Épp betanítanak valakit... - Morgom, majd a hátam fordulok, úgy érzem ennyit az alvásról. Ahhoz kicsit éles volt, hogy valakinek jó legyen, szóval én erre tippelnék, van néhány újoncka itt, őt is beleértve, valaki nem tudta hol a helye, járt a szája vagy franc tudja.
- Téged ne keljen! - Szólalok meg érdes hangomon a plafont bámulva. Nincs kedvem hozzá, és neki sem állna jól. Idebent nem érvényes a nőre nem emelek kezet szarság, szóval, ha szívességet akar tenni, kezdje azzal, hogy nem pattog.
- Tartsd a szád és ne kószálj el. - Amikor nem kéne, de tudom mire gondol, kicsit fel kéne mérni a terepet, hát ez most nem jó ötlet, eleinte hősködni sosem az, és az eltévedtem nem jó duma, még egy csinos pofitól se.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime03.08.20 14:04




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



H

ogy mit csinálnak? Hát nem hangzott túl kellemesnek, szó se róla, a legtöbb nő nincs olyan erős és kemény, mint én, és most nem kizárólagosan a fizikai erőre gondolok, tudni kell tűrni és hallgatni, tudni kell azt mondani, hogy nincs semmi baj, jól vagyok, erős vagyok, kemény vagyok, menni fog, régi mantra, még amikor kinyitottam az irodát akkor keltem ezzel minden reggel, nem volt egyszerű egy férfiak uralta piacra egyetlen nőként betörni, de nem adtam fel, és mára már gond nélkül taposok el bárkit, nem szorulok védelemre, kaptam már pár pofont átvitt és a szó szoros értelmében is, nem hat meg, mosolyogva kérek még, hadd lássuk meddig tudod csinálni bébi, igen, egy kő kemény kibaszott picsa vagyok.
- Próbálkozni szabad...
A francba, hogy nem tudok ráharapni a saját nyelvemre, biztos vagyok benne, hogy ebből lesznek még itt gondjaim, és a telhetetlen, kíváncsi természetemből, nem tudok a seggemen maradni és csak várni, hogy  lesz valami, igen, tudom, kellene.
- Jó tüdeje van.
Ez egy kicsit hosszabb és hangosabb volt, mint amire felébredtem az imént, tudom, hogy most rúgnám ki az ajtót, hogy na meg az apátok faszát, de egyetlen kurváért sem kockáztatom az álcám, ez most nem az a pillanat amikor a jó győz.
Az ágyon ülve végig simítok a nyakamon és a vállamon, mélyen aludtam, de iszonyúan kényelmetlenül, mire végzek itt masszázs bérlet fog kelleni.
- Úgy érzem nem ártott volna gyónni mennem mielőtt ide jöttem.
Bár élveztem és számoltam volna, hogy a pap hányszor ejti el a bibliát miközben az életem részleteit hallgatja, a végén már ő sem tudott volna megváltást ígérni számomra, de nem is bánom, nem vagyok az az angyali típus, az ördög meg tanácsokat kér tőlem, szóval nem akarja, hogy nála landoljak, ezért élek én mindent túl.
- A sikongatáson kívül mi szokott még lenni a napi program? Hogy fogalmazzak érthetőbben. Hm, gondolom nem egész nap az ágyat nyomjátok, tudnom kellene pár infót, amit kívülről nem láttam, kitől kell jobban tartani, akivel tényleg nem érdemes packázni, ilyenek.
Muszáj teljes körűen felkészülnöm.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime03.08.20 19:34

Khm, aha, az, és inkább nem vagyok rá kíváncsi épp mi a rossebbet művelnek a szerencsétlennel, de az ember akkor nem sikít így, ha épp lehántják a bőrét, szóval fogalmam sincs ki az az elme roggyant, de örültem, hogy eddig ilyen gondom nem volt, hogy mi van, ha esetleg nekem is meg kell nevelnem, ami az enyém, eleinte még én is felébredtem az ilyenre, azután volt, hogy órákig hallgattam azon morfondírozva, hogy barátom, mit művelnék én veled, csak adjon valaki öt percet, hasznosan használnám ki.
- Játszd jól, amiért fizetnek, akkor nem kell kipróbálnunk a tiéd milyen. - Nem lelkesedek különösebben a nők veréséért, nem is gerjedek rá ellentétben itt másokkal, vagy nem tudom, de jobb szeretek a saját súlycsoportomból válogatni, úgy kiegyenlített a játék.
- Ja, lehet. De ne terheld túl az egyházat. - Ha mi mindannyian elmennénk, beleroppannának a szerencsétlenek, nekünk magunknak kell megoldanunk a dolgokat és fejben lerendezni, vagy ökölbe szorított kézzel, ha az úgy jobb.
- Neked? Tőlem. Szóval, ha azt mondom fogd be, akkor pofa be! - És akkor nem kell senki mást felriasztanunk hasonló hangokkal kora reggel. Végül csak megerőltettem magam...
- Hétköznap dolgozunk, lent az építkezésen, itt mindenkinek megvan a dolga és az, hogy hova tartozik a csapatban, ahhoz mérten bíznak rád feladatokat, feljebb, akkor kerülhetsz, ha valakit kinyírtak vagy, ha valakit kinyírtál, de akkor marha jó érved legyen, különben gondolkodás nélkül lőnek le, aztán rúgnak bele az egyik gödörbe, senki sem tűnhet el vagy léphet ki, itt mindenki munkaerő. - Báris  még eddig senkivel sem futottunk össze a kis kocsmában, hogy szevasz haver, azok közül, akik megpróbáltak kiszállni. Vagy megtalálnak és visszahoznak, vagy nem, vagy kérnek tőled valamit a szabadságodért, valamit, amiről tudják, hogy úgysem tudom teljesíteni.
- Volt időm körülszaglászni kicsit, hogy kiket lenne érdemes lelökni a tábláról, hogy elérjünk bármi érdekeset, ebben tudsz segíteni idővel, az egyetlen, ami itt vérre megy, ha az kell, ami másé. - Néztem rá szúrós szemekkel, ez egy olyan lap, amit idővel talán felhasználhatunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime03.08.20 22:00




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



S

zemem forgatva horkanok fel, még, hogy játsszam jól a szerepem, én mindig jól játszom, különben már rég valahol egy jelöletlen sír mélyén lötyögne az üres koponyám maradványaiban egy fém golyó vagy kettő, de mivel nagyon is eleven vagyok és most is itt pofázok, pedig nagyon nem kellene jelzi, hogy még is, csak baszott jó vagyok drágám, bár esküszöm olyan ez a hely, mint egy kicseszett börtön, futtatom világosban is végig a szemem a falakon, és a rácsos ablakon, pont akkora a hézag, hogy még kiférek, ez kapóra fog jönni a későbbiekben, amikor le kell lépnem egy időre, mert nem áll szándékomban egész napokat itt ülni a seggemen, az irodám környékére nem megyek, szerencsémre van itt elég sikátor ha beszélni akarok Cecillel, vagy bármi elintézendőm lenne még az FBI-al, és persze néha hoznom kell cuccokat is a szekrényemből, szerencsére már elég tapasztalt vagyok abban, hogy osonjak úgy haza, hogy senki ne lássa meg melyik kapun is megyek be, erre jók az udvar fronti házak sora, könnyű beleveszni a kapualjakba.
Nem tudtam elfojtani a kuncogásom ahogy hátra fordítottam a fejem.
- Hát ez nem jött be, nem vagyok az az ijedős típus. Szóval fordítsuk komolyra a szót.
Álltam fel az ágyról és dobtam le a pólómat, előhúztam a táskámból egy elől cipzáros corset-et és egy farmer rövid nadrágot, a tűsarkú mindenhez menő kellék.
-  Aha, szóval amíg ti nem vagytok itt szabad a pálya? Mármint én is le tudok lépni, csak gondolom az a lényeg, hogy előttetek érjek vissza, hogy ne tűnjön fel.
Vontam vállat és megigazítottam a melleim a corset anyagában.
- Mosdó? Köszi.
Belebújtam a cipőmbe is és hát jól tettem, ide is elkélne egy alapos fertőtlenítés, én sok mindent kibírok, de kell a tiszta fürdő, majd valamelyik nap neki esek amíg nincsenek itt.
A tükör előtt igazgattam meg kissé kusza tincseim, körbe forogva ellenőriztem a bőrömre kent alapozót, egyelőre hibátlanul tartja magát.
- Rendben, e téren kénytelen vagyok bízni benned.
Ültem vissza az ágy szélére, nem mondhatja, hogy rám kell várni.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime03.08.20 23:01

Aprót bólintok, igen az elég hasznos lenne, ha visszavarázsolná magát, mielőtt bárkinek is feltűnne és mondjuk érdekelni kezdene mást is merre akad dolga, ami után úgy kell visszaosonnia, mert van egy olyan gyanúm, hogy nem az ajtón tervei mindezt véghez vinni, de lényegében igen, amikor nem vagyunk itt, olyankor kilóghat, csak ne én érjek vissza előbb, mert az kurva gáz.
Intek a mosdó felé, majd az arcomat dörzsölve próbálok meg életet lehelni magamba, amíg Ő elkészül.
- Ha nem csinálsz hülyeséget, az is elég. - Abból nem lehet probléma, másztam ki az ágyból.
- Megvédelek, amikor tudlak, így szól a megállapodás, valakinek bazi fontos lehetsz, de mindegy, leszarom, ha kibulizol valami szart, akkor álljad, ennyi. - Akkor se nagyon figyeltem, nem kértem társat vagy, hogy bárki épüljön be mellém, mért az én nyakamba kellett varrni, igen, így kevesebb vér folyik, világos, nem mintha ezekért bárki is hullatna könnyeket, csak szívességet tennénk, viccelsz, még a föld is sírna, ha ezek belekerülnének.
Nem sok kivétel van, jó, itt is akad, akinek tényleg csak fedél kellett a feje alá, valamit zabálni meg némi lóvé,  de a szükségtől még senki sem válik jobb emberré.
Gyorsan magamra kaptam egy farmert egy egyszerű fehér pólóval, még jó, hogy nekem nem kell ilyen szarokba rángatni magam.
- Gyerünk, idő van. - Léptem ki a folyosóra már egész otthonosan mozogva, Monával a nyomomban, menet közben mindketten összeszedtünk pár elismerő szót, én a kurva miatt, Ő meg a kivillanó mellei meg a jó segge miatt.
- Keríts sört, aztán hozzál, ahol legnagyobb a hangzavar, ott lesz pia is. - Mentem előre, majd dobtam le magam a józanodók közé, vagyis hát volt aki inkább csak utána öntött, szokványos hétvége, hátra fordulva figyelem Monát, bekapcsolódva a szövegelésbe nézem mi a szart csinálnak, miért van az, hogy mindig a legidiótábbnak van mázlija? De inkább kussolok, lehet ezért élek még.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime04.08.20 0:14




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



V

alakinek bazi fontos, mi, a frászt, ha az lennék nem engem kérnek fel, de én vagyok a legjobb fejvadász nő a környéken, és nekik a legjobb kellett, aki gátlástalan, a pénz nem számít, tényleg? Hát amit erre ki fogok számlázni az érdekelni fogja, mert egy kisebb villa ára lesz, a jó nem olcsó, ha olcsót akarsz bérelj egy igazi kurvát, vagy inkább százat mire el is érsz itt velük valamit addigra elhullik belőlük a férgese, és lássuk be látványnak sem vagyok utolsó, mármint amikor tökéletesen fed az alapozó, akkor olyan vagyok, mint bárki más, dögös és könnyű, legalább is ők azt hiszik, én meg hagyom őket ebben a hitben, esküszöm ahogy kiléptünk a folyosóra és rám szegeződtek a szempárok úgy éreztem magam, mint akit halálsorra visznek, esküszöm még a fejemben fel is csendült az Unforgiven, olyan mint a national geographic-on a tévében, mintha jungel közepén sétálnál át a csimpánzok között akik ordítozva jelzik ha egy náluk nagyobb állat sétál át a territóriumukon. Sok mindent hallottam már az életem során, és igen köztük volt a "Velem is jössz egy körre?", "Azt a segget nézzétek!", sőt még a "Nekem is kölcsön adod?" is, szóval újat nem mondtak, egy rakás kiéhezett idióta, akik a stílusukból adódólag nem tudtak felszedni egy nőt, egy rendes kurvát meg nem tudtak megfizetni, így maradtak a drogos ribancok akik egy csík kokóért bármire képesek, és az itt van dögivel mindig, fegyver és drog amiben sosincs hiány.
Nem vagyok a barátnőd se a csicskád, miért nekem kell hoznom azt a tetves, á hagyjuk, mert csak felkúrom magam rajta és az itt most senkinek sem segít, főleg nem nekem, szóval összeszorítottam az ajkaim, és bólintottam, követtem a hangot ahogy mondta. Jártatok már ketrec nélküli állatkertben, ahol karnyújtásnyira voltak a vadállatok? Na pont így éreztem magam, ellavírozva köztük, mivel az alap tézis, hogy a meleg sör nem jó sör, amivel egyet is értek, így feltételeztem, hogy a hűtőben találok, és heuréka, hajoltam le, hogy benyúljak a hatos csomagért, amikor valaki hatalmasat sózott a seggemre, megállt a kezem a sör előtt, és komoly lélekjelenlét kellett, hogy ne forduljak meg és vágjam de úgy pofán, hogy kiköpi a fogsorát, inkább csak megfogtam a csomagot, és belöktem a hűtőt, majd mosolyogva távoztam, rákacsintva arra akinek eltörném a kezét, visszafelé azon agyaltam, hogy vajon hányan ugranának fel, hogy mi a fasz van ha csak úgy oda vágnám, hogy ne baszki sör.
- Tessék szívi.
Raktam le Caden előtt, hát ez a tekintet mindent megért, önelégült kis vigyor futott végig az arcomon.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime05.08.20 22:51

Mély sóhaj tör fel torkomból, ahogy a jól ismert kocsmai játékot figyelem, könyörgöm, döfd már át, áá baszki, nem sikerült, fenébe, mondom, mindig a legidiótább ússza meg. Szivi, mi? Néztem le rá szúrós szemekkel, majd ujjaim mélyesztettem fenekébe, amíg lehajolt és lerakta elém a rekeszt. Előredőltem, hogy kivegyek egyet belőle, majd továbbra is feszes dögös kerek fenekén pihentettem kezemet néha apró, mégis határozott mozdulatokkal ütögetve.
- És akkor most nagy valakinek képzeled magad? - Csúsztam előrébb, majd kiéve az égő szál cigarettát a hamusból szívtam bele, majd tettem vissza.
- Fogd meg szivi. - Nyomtam Mona kezébe a sörömet.
- Add azt ide. - Nyúltam a késért, majd kitárva ujjaim az asztalon haladtam rajtuk keresztül a hosszú és annál élesebb pengével, majd behunyva a szemem döftem bele az asztalba.
- Ennyi, uraim. - Rántottam ki a penge élét a fából, majd dobtam vissza.
- Jó, jó, persze, könnyű volt, most a csaj csinálja. - Böktek Monára, felvont szemöldökkel néztem fel rá, okéé, hát legyen.
- Kapd fel a kést, azt majd én... - Vettem ki a sört a kezéből, majd jó alaposan meg is húztam, bár ha keresztüldöfi a kezemen, akkor ez a néhány korty nem fog segíteni, abban se, hogy ne fájjon cefetül, meg abban se, hogy esetleg ne vérezzek el, ha kirántsa, bár ettől még megmaradok, szóval akkora kárt nem tehet, ha el is bénázza, csak egy kicsit pipa leszek, szóval csak ügyesen.
- Rajta szivi! - Tettem a kezem az asztalra széttárt ujjakkal...
- Gyerünk bébi, döfjél csak, ahogy Cadentől szeretnéd, ha döfne. - Tört ki a bárgyú röhögés.
- Kussolj Jimmy! - Úgy érzem ez volt a gyújtózsinór vége, mert a másodperc törtrésze alatt hatolt és állt bele a penge a puha fába és nem a kezemen keresztül, ha nem néztem volna végig, akkor nem mondtam volna meg, hogy ezt egy nő csinálta, mindenesetre fene jól célzott.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime06.08.20 7:40




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



E

gy dologban már is biztos vagyok, idő kell, hogy be tudjak illeszkedni, sok sok idő, nagyon rég nem kellett már előadnom az ostoba libát, és kicsit nehezebb előcsalogatnom a harcos amazon mellett elnyomva őt, sőt felülírva őt, önmagam, hiába azt nem tudod elhallgattatni aki te vagy, akkor sem ha próbálsz a nyelvedre harapni, de nekem muszáj lesz, és tudom, hogy ezért még kapni fogok, nem is keveset, van házi orvosom, és rosszabbakat is túléltem már, jó tudom a végén pofázzak, mert nem látom előre, mi, hogy fog alakulni, ami azért végtelenül szomorú, mert így sokat kell majd improvizálnom, nem mondom, hogy nem megy, de ha lehet így fogalmazni, akkor egy tized másodperccel tovább, mintha megterveztem volna, de hát az emberi reakciót nem tudod előre beskatulyázni, van rá egy módszer, de az sem száz százalékos siker, ahhoz meg kell figyelned, milyen esetekben, hogy reagál mit tesz, de még így sem teljes a siker, hisz, a sarokba szorított állat ugrik, és átharapja a torkod, tudom, én is ezt tenném.
Unott tekintettel nézem ahogy egy nyamvadt kis bicskával szórakoznak, ugyan kérlek, mikor nőttök végre fel? Lerakom a sört és Caden mélyen markol bele "hála" ként a seggembe, egy picit felvonom a szemöldököm, értem én, hogy élvezed a helyzetet, de azért túljátszani sem kell, felegyenesedem és szememmel követem a penge játékát, lassú vagy öreg, nagyon lassú, téged két mozdulatból küldenélek padlóra, továbbra is rajtam pihenteti a mancsát, ütemesen rá rá vágva a hátsómra, tudom - tudom, jó kurva, ül, marad. Kezembe nyomja a sört és most ő jön, bizonyítani akar, értem soha nem nőnek fel...
Felvonom a szemöldököm, mármint, hogy én? Adtam vissza a sörét térdeltem le az asztal mellé, felkaptam a pengét és rutinosan forgattam körbe az ujjaim között, hupsz, ezt ugye úgy nem látta senki? Gond nélkül vezetem el a pengét és csukott szemmel is megy, igen, megfordultam már pár kocsmába, bár ilyen mélyen talán még sosem vágtam bele fába egy pengét sem, igen Jimmy egyet értek, kussolj, mert ha az amazon győz kirántom azt a tetves pengét és lendületből vágom a hátam mögé a pofádba! Megremeg a kezem a markolaton, Caden morran fel mellettem, szemem sarkából látom, hogy idegesen fürkész, jó jó elengedem, pattantak szét az ujjaim.
- A kezdők szerencséje.
Álltam fel egy bájos mosoly kíséretében, és dobta félre hosszú hajam, tudod olyan sampon reklámosan, valamire csak jó ez is.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime06.08.20 18:31

Engedd el, morranok fel, azt mondtam a jó kurva életbe, hogy ereszd el, dőlök előre izmait megfeszítve, jó kislány, engedem vissza magam, ezen a részén már túl vagyok, amikor startból gondolkodás nélkül állítottam volna itt bárkinek a szemgödrébe azt a szart, de hát ez van, lesz ettől rosszabb is kiscicám, amiken így akkor azt hiszem jó lesz ebből átesni, mint utóbb.
- Te, Caden...
- Mi van? - Mit akarsz? Fordulok Jimmy felé, már megint kifogod nyitni a szád és valami szar fog kijönni rajta?
- Mért van az, hogy mindig neked jutnak a legjobb kurvák?
- Mert béna vagy. - Vetettem oda jelentéktelenül adózva létezésének, mert kábé ennyi haszna van annak, hogy itt rontsa a levegőt.
- De most komolyan. - Komolyan Jimmy, mert béna vagy, húztam meg a sörömet.
- Nem lehetsz ilyen önző fasz, add már kölcsön, ígérjük nem lesz baja, csak eljátszunk vele egy kicsit, mit szólsz cicám?
Hátsójába markolva és megkapaszkodva zsebébe húztam le a combomra, ülj le szépen, nyugszik.
- Dorombolj nekünk. - Ember, fogd már be a pofádat! Azt akarod, hogy doromboljon? Dorombolok én neked, szó nélkül hajoltam a kés után, majd rántottam ki a fából, majd megfogatva a kezemben lendületből vágtam felé, mint egy dartz-ot, ami pont az idióta feje mellett suhant el.
- Bazdmeg, elvétettem! - Fakadtam ki morcosan, majd inkább közelebb rántva Monát magamhoz hajoltam melleihez és jól láthatóan húztam végig nyelvem az egyiken, körbe nem vizelhetem, bár nem sokkal többet egyszerű csaholó kutyáknál, de haver, vedd észre a területet, mert gondok lesznek és nem veled akarok foglalkozni. Magamat már megtanultam visszafogni, most Őt kell beidomítanom és nem úgy, ahogy ezek szokták. Ez a cica kikaparja a szemed és ha visszaakarom fogni, akkor lila nyomokat kell hagynom a bőrébe, szóval kussolj. Hát, több minden is eszembe jutott, de hogy valaki ide túl jó lesz, az nem, bár ezeknek mindegy, legyen segged, pinád és melled, ennyi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime06.08.20 19:26




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



C

icám mi? Jobbra és balra fordítva roppantottam ki a nyakam, na most erősen fogj mert ha megfordulok és neki ugrok meglátja ki a kölcsön adható cica, én értem, hogy ez a drogos ribancoknál beválik, mert nekik mindegy ki jár bennük amíg megkapják a saját kis por adagjukat, de most komolyan úgy nézek én ki, mint egy drogos szajha, értem én, hogy jó vagyok, és bele tudok lépni szerepekbe, de a drogos azért nem pont így néz ki, a többiről meg nekik nincs fogalmuk, mert azoknak vannak erkölcseik, és fizetni is kell értük, ami ezeknek az alul fizetett, ostoba senkiháziaknak nemigazán megy, mindenkinek megvan a saját választása, hogy tisztességes vagy egy faszkalap, na én az ilyenekre utazom, és élvezettel tépem ki a torkuk, már kezdtem ökölbe szorítani a kezem, és épp kérni akartam, hogy engedj el, megmutatom én kit lehet kölcsön kérni, amikor megragadta a hátsóm, és lerántott az ölébe, meglepődtem egy pillanatra, mert épp a felkúrom magam állapot háromnegyedénél voltam, nem sok kellett volna, hogy robbanjon, de ez most visszább vette, a meglepetés, nyaka köré kulcsoltam a karom, ahogy elfogyott a lábam alól a talaj.
- Ügyes voltál szívi.
Vigyorogtam, ahogy felkapta a kést, és az idióta felé vágta, tudom, hogy direkt ment mellé, ha akarja simán telibe találja, de senkinek sem kell most egy ekkora balhé.
Mosolyom akkor tűnt el amikor közel húzva magához nyalt végig a mellemen, ó baszki, muszáj volt alsó ajkamba harapni, hogy ne nyögjek fel, de ha már egyszer ilyen piszkosan játszunk, ám legyen, felhúzva a lábam fordultam át lovagló ülésbe, és szó nélkül csókoltam meg erőszakosan és hevesen Cadent, csípőm csúszott finoman végig ölén, alsó ajkába haraptam, majd elengedve suttogtam, hogy csak ő hallja.
- Legközelebb óvatosabban, mert a végén még felizgatsz, ne csak húzgáld a cica bajszát, vagy csinálj is valamit, vagy hagyd abba.
Azt hiszem ezzel a műsorral mindenki kíváncsisága ki lett elégítve.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime06.08.20 20:28





Caden & Mona






original.gif





L

assan húztam végig forró nedves nyelvem mellén, majd néztem fel rá keményen izzó zöld szemeimmel, hirtelen vetette át lábát rajtam és kapott hevesen ajkaim után, csípője simult hozzám, majd csúszott végig az ölemen, most meg mi a francot csinálsz, ajkába kapaszkodva tartottam, nem eresztett-em egyetlen hosszú másodpercig, majd hagytam.
- Ezt nézzétek, hogy besimult vadócka, lefogadnám mesterien tud szopni. - Mélyen horkanok fel, hogy van aki sosem okul.
- Csak, mint az anyád. - Vágtam rá érdes hangomon, miután kitört a nevetés. Meglehet, hogy idióták és már kiszívta at agyukat a kokó, de kapásból elegen lennének ahhoz, hogy ne bírjon el velük és ezek nem tartanának szünetet benne, legfeljebb amíg az egyik kihúzza belőle a farkát, a következő pedig letolja a gatyáját, szóval gratulálok nagy ötlet volt, bedobni egy bárányt a farkasverembe vigyázz rá címszóval, remek.
- De úgy hallottad, hogy Te is egészen jól csinálod, lefogadnám, már-már vérprofin szopsz, gyere próbáljuk ki, kelj fel szivi. - Ütögettem meg formás fenekét, most jobb is, ha kicsit odébb áll, hirtelen sokan lettünk itt.
- Mit zagyválsz itt? - Húha, most meg kéne ijednem, le hadonássz itt azzal a késsel, még a végén megsérül valaki. Lassan kimért mozdulattal egyenesedtem fel a székemből, majd csavartam ki a karját.
- Dobd azt el, nem kell az neked, na ide figyelj... - Fogtam meg a vállán nem túl erősen, épp csak, hogy biztosan tartsam. - Mi lenne, ha... - Vágtam gyomorszájon, hogy egy az egyben letérdelt.
- Ha most Te szopnál le engem, épp kedvet kaptam hozzá. - Markoltam bele a hajába megtartva a térdén előttem.
- Ha csak egyetlen egyszer is, hozzá mersz nyúlni, garantálom, hogy szopni fogsz, és az lesz az utolsó alkalom, hogy volt farkad és utána... - Emeltem fel a hajánál fogva, majd kapott még egyet, de most nem engedtem összecsuklani.
- Héé, még nem fejeztem be, és utána, olyan leszel mint egy nő, nem is, mint egy szűz kislány, többé nem kell állva hugyoznod, megértettük egymást? Jó. - Lökve rajta egyet engedem el.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime06.08.20 21:33




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



M

ost jön az a rész, hogy ki hugyozik messzebb ugye, jól érzem, van aki sosem tudja befogni, pedig már kezdtem jól érezni magam, végre nekem is jár valami jó, és kurvára nem érdekel ki látja, csak az a baj ezzel, hogy más is kér belőlem egy falatot, azt pedig nem hagyhatom, túl sokan vannak ahhoz, hogy egyedül essek nekik, nem eshetek ki a szerepemből, pedig annak a Jimmy nevű fasznak szívesen elmagyaráznám hogyan kell illemtudóan bánni a nőkkel, ó csak tíz percet kérek aztán úgy fog viselkedni, mint egy kis angyal, nem lenne többé ilyen probléma, még az apácákat is előre engedné.
Hát ez nem kezdődik jól, olyan gyorsan lökött, meg, hogy próbáltam úgy letenni a lábam, hogy ne essek már én is seggre, de nagyobb volt a lendület és úgy rúgtam fel a rekesz sört, mint Nagy Imre a Varsói szerződést,nem volt abban hiba, csilingelve terült el és folyt szét, összeszorítottam a szemem és csak nyeltem egyet, kár volt azért a sörért, Caden pattant fel és csavarta ki a hapsi kezéből a kést, pillanatok alatt kényszerítette térdre és esküzöm úgy beszélt vele, mint egy utolsó korcs kutyával, nem mondom, imponált, tudom, hogy ez a szerepe, és meg kell védenie, de most úgy khm, elkapnám egy körre, Mona, szedd össze magad, nem ezért vagy itt, és nem is szabad, hogy tetsszen a látvány, várjunk, ilyenkor mit kellene tennie egy nőnek? Ja, igen, valahogy meg kéne nyugtatni a pasiját, szuper, na akkor valahogy essünk ennek neki. Közelebb lépve Caden-höz kaptam el a karját.
- Hagyd rá, szívi, nem ér ennyit. Ne csináld ezt szívi.
Próbáltam meg komolyan aggódó arcot vágni, mint egy jó "barátnő" vagy mi a jó ég, de lecsúszott róla a kezem és ahogy vissza nézett rám éreztem, hogy na ezt most nem kellett volna, lendületből vágott pofán, megbillent az egyensúlyom, és elcsúszva a kiömlött sörökön és a szilánkokon vágódtam el a padlón. Tenyeremen támaszkodtam meg, megtartva, hogy mellkasom és arcom ne érjen a padlóhoz, felhúztam a térdeim és lassan felálltam, felemeltem a tenyerem és lenézve a lábamból is több helyen szivárgott elő vörös vérem, úgy érzem ezt el kell mennem kipucolni, és mára jobb lenne ha nem kerülnék elő.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-
» A parkoló és kültéri részek
» A hátsó, sikátori részek
» Vegas egyik eldugott utcája
» Fenrir eldugott farmja a sivatagban
» Eldugott, félkülső részleg a hátsó részen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Elhagyott gyárépület-