welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Abi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_lcapAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Voting_barAbi & Colin - Most minden új - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Abi & Colin - Most minden új

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Abi & Colin - Most minden új Abi & Colin - Most minden új - Page 4 I_icon_minitime01.07.13 20:51







Szokás szerint hosszas magyarázkodásba kezdek, ahogy kicsit is úgy érzem, hogy épp leégettem magam, de Colin csak csóválja a fejét vigyorogva. Persze, neki könnyű. Én vagyok jelenleg nevetséges, ő meg az, aki jól mulat. Végül azért, az elhallgattatás legjobb módját választja, amikor megcsókol, mert így el is felejtem, mi mindent akartam még hirtelenjében kimondani.
-Rendben. Nem magyarázok.- pironkodok tovább, aztán csak vállába fúrom az arcom és tovább cirógatom a hátát. Csendben hallgatom ahogy rövidke beszédébe kezd, közben egyre csak ölelgetem és próbálom elképzelni, milyen is lesz majd egyszer az a nagy nap.
Biztosan csodás lesz, ha Colin áll neki szervezkedni, már pedig aszerint, amit felvázol nekem hirtelenjében, nem egy összecsapott valamit akar. Azt hiszem, már a lánykérés is elég különleges lesz, ha rajta múlik, mert annyira már ismerem, hogy tudjam, bizony mindennek megadja a módját. Hetekkel korábban kezd mindent megtervezgetni aprólékosan, én meg inkább a "csapjunk a lovak közé" típus vagyok. Ezért is egészítjük ki jól egymást.
-Jó, rendben.- bólogatok nagyokat sóhajtva, ahogy ismerteti a kis tervét, miszerint még ráérünk meg minden, legyen minden rendben körülöttünk és stb. Ez az egész helyzet most annyira kínos, hogy már ezerszer elátkoztam magam, amiért egyáltalán szóba hoztam. Ezek után másra se fogok gondolni, csak arra, hogy én felhoztam, ő meg időt kért.
A sutyorgása viszont... megnyugtat és megmosolyogtat. Nem is állok ellen annak a csóknak, csak bódultan viszonzom és megsimítom az arcát.
-Csak nehogy akkor meg én kosarazzalak ki téged.- vigyorgok incselkedve, aztán csak nyomok egy puszit az orra hegyére és eleresztem, hogy magamra kapjak végre valamit. Na meg, ez afféle menekülésnek is nevezhető, hiszen így kicsi az esélye, hogy tovább firtatjuk a dolgot.
Vissza az elejére Go down

Abi & Colin - Most minden új

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-
» Rejtett sarkok... félreeső helyek... ahol az ég világon minden.. de minden megtörténhet...
» Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz
» just a little problem - Abi & Colin
» Colin&Mona
» First steps - Abi & Colin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Abi és Colin lakása-