welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Timothy Robins Vote_lcapTimothy Robins Voting_barTimothy Robins Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Timothy Robins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Timothy Robins Timothy Robins I_icon_minitime12.07.13 16:59


Név: Timothy Robins
Becenév: Tim, Rob
Kor: 40
Születése hely, idő:1973-május - 28 / USA - Texas - Dallas 
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Megnyerő. Maradjunk ennyiben, hisz a kuncsaftokra amúgy sem ronthatsz rá sebtiben, lehetsz arrogáns, fennhéjázó vagy pofátlan ember. Figyelmes, mert a munkájából adódóan... a volt munkájából adódóan megtanult ügyelni a részletekre. Vidám, mert megtanulta hogy egyszer élsz, értékeld az életet, és ne hagyd hogy akármi is bosszúságot vagy haragot keltsen. Precíz, mivel jól tudja a jó munkához idő kell, és a jó munka elvégzésével nem marad el a jutalom. Beletörődő, mert képes volt lezárni a múltat, minden szomorúság vagy kesergés nélkül és új életet kezdeni. Reményteljes, mert igenis hisz azokban a dolgokban amik felett mások már régen elvesztették a bizalmukat. Akárcsak éppen ezért is része a kitartás ami előrébb viheti a a munkában és előrébb az életben, mert kitartás nélkül nincs győzelem. És végül szívélyes. Jóindulattal fordul az emberek felé, részletes, és ahonnan támadás várható nem is habozik ellene menni, de ahol bizalom... oda jószerével fordul csak hogy boldog legyen. Hát... de pont ilyen az élet. Vagy nem!?

Külső: Régi, berögzült szokások, cowboy kalap, pisztolytok az oldalán, ing, farmer. Mint a régi texasi vagányok. Hogy most képes lesz e alkalmazkodni az új környezethez? Ez majd kiderül idővel. Egyébként őszesbe hajló haj, többségében borosta vagy szakállkezdemény, kiemelkedő, majd 190-es magasság, kisportolt testalkat, ami nem... annyira az edzőtermek maradéka, sokkal inkább a kemény munkáé. Szelíd tekintet, együttműködő készség, hófehér fogak, még ha akár mindennapos is a whisky, a kávé és a cigaretta.

Előtörténet: Texas Rangers. Amikor valaki ezt hallja vagy a röhögés kapja el rögtön, vagy mindjárt Chuck Noris körbepörgő rúgása jut az eszébe. Hát én is így voltam ezzel. Tojáshéjjal a seggemen még soha nem gondoltam volna hogy egyszer majd ott kötök ki. De volt egy lány... És minden rossz történet itt kezdődik.
Szóval volt egy lány. Gyönyörű volt, már akkor megakadt rajta a szemem, amikor az apja farmján vállaltam még tacskóként munkát. Szőke haj, a derekáig ér, a mi világunkban szokatlan volt ez a finomság, a kellem, a nevetése… minden szélcsengő hangját kenterbe verte, és én a szalmabálák pakolása közben nemegyszer kaptam oldalbabökést érte amiért megállt a kezemben a munka ha megláttam a lován. Azután... hosszú idő telt el. Hogy-hogynem, nem csak nekem, az ő szeme is megakadt rajtam, aztán jöttek a következmények. Egy véletlenül becsúszó terhesség, egy gyerek, egy fiú. Csodaszép, szőke, pont mint az anyja, házasság, eltelő évek, és az após a Texas Rangers Division kiemelkedő és nagyhatalmú alakja engem is a brancs tagjává tett. Minden csodás volt. Mondhatni tökéletes. A fiam cseperedett, én meg sorra durrantottam seggbe a rosszfiúkat, kaptam el és/vagy szállítottam a helyükre, egyre több a munka, egyre kevesebb az idő a családra, és észre se vettem – talán tényleg így lett volna? – hogy a munkába menekültem. Alig pár év telt el. A fiam négy-öt éves, és szinte nem is ismeri az apját. Elszúrtam! Ez tény. Az meg egy másik hogy Sue-nak ekkor lett az egészből elege és egy este arra mentem haza, az apósom által biztosított farm küszőbére, hogy ott vár a két bőröndöm, a tetején a válási papírokkal. Hogy mit akartam? Talán magam se tudom, talán nagyon is. Mégsem kopogtam be. Nem könyörögtem. Talán ez volt a sorsom? Ki tudja! Egy éjszaka az őrsön… majd kettő… három… aztán már nem volt több dolgom arra. A tárgyaláson mindent elvesztettem. Nem hiába. Se vagyonom, se pénzem, se fiam se feleségem, se munka... csak egy nagy dög autó, egy térkép a kezemben, és a kérdés, merre...
Végül megtaláltam az utam. Kikötöttem a homok tengerében. Hogy miért pont Vegas? Nem tudom. Talán mert itt olyan sokféle az ember. Hogy miért pont magánnyomozó iroda? Mert egyébhez nem értek, és a maradék pénzem véges. Egy lepusztult hotelben lakom, ott kelek és fekszem minden nap és éjjel, de most hogy végre kialkudtam egy mondjuk hogy baráti árat egy helységre a város szívében, ettől várom a megváltást. Robinson Magánynyomozó Iroda. Ezt hirdeti a tábla, bár ha belépsz még mindent kosz és mocsok borít, de ez az enyém! Csak az enyém! És végre a magam ura lehetek.


A hozzászólást Timothy Robins összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 12.07.13 20:37-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Timothy Robins Timothy Robins I_icon_minitime12.07.13 18:17




Timothy Robins
Történeted elnyerte tetszésemet. Vegas bűnös egy város, ahol mindig elkél egy magánynyomozó, de erre már szerintem te is rájöttél.  Mivel mindent rendben találtam, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Ted! Már csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret! Wink
   

Admin
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Timothy Robins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Timothy Costigan
» Timothy Brandon Looks - I am the Yeti!
» Timothy Valentino Mathers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-