welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ana & Sten ;; sweet sins Vote_lcapAna & Sten ;; sweet sins Voting_barAna & Sten ;; sweet sins Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ana & Sten ;; sweet sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime20.06.15 0:26

Szóval sem említettem volna, hogy a kapcsolatunkat Monicával sikerült rendezni; közelről sem, inkább csak megpróbáltuk elviselni egymást – legutóbb éppen azt vetette fel, hogy látogassunk el egy párterápiára. Nem mondom, hogy nem húztam a számat, viszont Ana arra kért, hogy tegyem rendbe a dolgokat, pedig egyáltalán nem fájt hozzá a fogom. F@szom ki volt Monicával és a hülyeségeivel, de úgy voltam vele, hogy a kislány még elszórakoztat néhány hónapig addig meg kibírom, így is éppen elég valószínű volt, hogy kedves feleségem amilyen hamar csak lehet beadja a válókeresetet, ha még egy lépést teszek ennek érdekében – a legutóbb éppen az nem tetszett neki, hogy póker partit rendeztem távolléte alatt. Természetesen, nagy bánatomra egy nappal előbb jött haza, mint ahogyan azt szerettem volna – s ha még ezt képes is lett volna elviselni az emeletről lejövő szinte ruhátlan nő kiverte nála a biztosítékot, gyakorlatilag képes lett volna a nőt kereszttel és latin paragrafusokkal kiűzni, mintha maga a sátán jelent volna meg az otthonában. Én kimondottan jól szórakoztam a jeleneten, voltaképpen régen nevettem már ilyen jót. Mindenesetre a lényeg a lényeg, hogy beleegyeztem ebbe az idióta párterápiába – túl az első alkalmon, úgy gondoltam, hogy ez igencsak szórakoztató lesz, mert látszott a terapeután, hogy nem igazán tud mit kezdeni párosunkkal, kiváltképpen mert Monica szája be nem állt – éppen csak olyan szavakat nem használt, ami miatt igencsak hosszú ideig kellett volna térdepelnie, hogy az Úr megbocsájtson neki. Én pedig végig türelmesen hallgattam. Nem fáradoztam azzal, hogy veszekedjek vele elvégre alig volt már közünk egymáshoz – ellenben az egyetlen kicsi lányával, akinek bizony meg kell fizetnie azt, amire kért. Ezt a hajcihőt elviselni más ember képtelen lenne – én is csak a jó egy éjszakás kalandokért, meg az élményért, hogy egy kislányt taníthatok. Az első alkalommal kimondottan gyengéd voltam – már nem is emlékeztem arra, hogy mikor zajlott így egy éjszakám, mert hát nem voltam oda a romantikus testi kapcsolatért, úgy véltem, hogy arra ott van a romantikázás. A szex az más tészta volt: ösztönös már-már állati – izzadtság és pucér testek egymáshoz simulása, lássuk be hogy ebben semmi romantikus nem volt. Meglehet, hogy ebben a tekintetben egy oldalúan gondolkoztam, de véleményem szerint ez helytálló volt. Az ember két dologért hentereg a másikkal: hogy utódot nemzzen vagy hogy csillapítsa magában a feszültséget. A romantika alapvetően a pojácáknak való – meg hogy legyen mivel elcsábítani egy nőt. Hogy egy síkú lettem volna ezen a téren? Meglehet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime21.06.15 16:14


Ez határozottan nem szerelem. Mégis mennyit tudnék ilyen fiatalon arról, hogy milyen a szerelem? Sőt, hogy egyáltalán milyen szerelmesnek lenni? Vonzódok hozzá ezt elismerem, de tagadnám ha bárki is azt állítaná, hogy erről többről lenne szó, sőt bárki előtt letagadnám azt is, hogy közöttünk valaha is történt volna bármi is. Hazudnék miatta, hiába tudom, hogy ezt is tiltja a tízparancsolat. A hazugságom lenne a legkisebb vétség, amit mostanában elkövettem, már olyan hosszú a bűnlajstromom, pedig hosszú évekig jó kislány voltam, egészen addig, míg féltve őrizgettem az ártatlanságomat. Aztán pedig… Házasságon kívül vesztettem el a szüzességemet, sőt nem is akárkivel, hanem anyám férjével. Sten volt az, aki miatt rájöttem, hogy eddig mennyi élvezetes dolog kimaradt az életemből. Most pedig mindent be szeretnék pótolni, amiről eddig lemaradtam, vevő vagyok bármire, amit szerinte élvezhetnék. Bizonyára mohónak tart, de nem úgy tűnik, hogy az ellenére lenne, sőt szerintem Sten is élvezi az újdonnal kialakult helyzetet. Oly annyira, hogy a kedvemért, hogy továbbra is a közelemben tudjon maradni még mindig képes elviselni az anyámat.
Érzéketlen lennék? Miért hagytam magam bűnbe esni, miért ez a férfi kellett nekem? Ha anyám rájön arra, hogy köztünk bármi is történt... Ezért reménykedek abban, hogy örökké a kettőnk kis mocskos titka fog maradni mindaz, amit egymással művelünk.
Hiányoznál, ha elmennél. - Halkan lépkedtem oda hozzá, úgy tűnt, mint aki nagyon bele gondolt volna a világ összes bajának forrásába. Hogy tartok-e attól, hogy esetleg mégis úgy dönt, hogy neki elege volt anyámból és inkább lelép? Minden éjjel azért imádkozom, hogy maradjon a közelemben, habár nem hinném, hogy az Úr a történtek után meghallgatná az imáimat.  
Mégis önzőségnek tartom azt, hogy miattam maradj. - Én magam vagyok a két lábon járó ellentmondás. Régen tudtam, hogy mi a jó és a rossz közötti különbség, akkor minden olyan könnyű volt. Akkor a dolgok csak feketék és fehérek voltak számomra, de minden megváltozott. A hitem kezd elhagyni, a korlátaim kiszélesednek, a gátlásaim pedig leomlanak.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime01.07.15 21:05

Mint ahogyan azt már az elkopogott mondás is mondja: minden rosszban van valami – lássuk be, hogy a csapnivaló házasságon túl is volt élet – jóval több, mint ahogyan azt bárki is gondolta volna. Ebben az esetben megengedhettem magamnak, hogy úgy vélekedjek erről a dologról, mint ennek a szörnyűségnek a velejárója, ami nem csak megkönnyítette az itt maradásomat, hanem egyenesen elviselhetővé tette – a tisztánlátás kedvéért ez a dolog nem volt más, mint a bájos kis Ana, aki látszólagos ártatlansága ellenére már közel sem volt azaz éretlen gyümölcs, mert én bizony leszakítottam arról a fáról. Gyötörnie kellett volna a bűntudatnak, hogy liliomtipróvá váltam? Mindeddig Isten nem büntetett meg sok tettemért, ha pedig a pokolra is jutok nyilvánvalónak véltem, hogy nem csak ezért a bűnömért, hanem azokért, amelyekre már nem is emlékeztem. Merenghettem volna még azon, hogy értelme lett-e volna annak, ha meggyónom bűneimet, azonban én nem gyarapítottam Isten ártatlan báránykáit, ennél fogva sem véltem úgy, hogy érdemleges lenne a papnak szívrohamot okoznom, de legfőképpen, mert én nem éreztem az úgynevezett bűneimet bűnöknek – már rég nem éreztem annak őket, habár pontosabban fogalmazva sohasem éreztem őket annak.
– Ugyan, Ana! Nem áll szándékomban elmenni. – Hogy a fenébe is lett volna, amíg vele kefélhettem? Praktikus megoldás volt ez így – itt volt a közelben, ha úgy vesszük szinte bármikor rendelkezésemre állt az pedig már csak járulékos apróság volt, hogy Monica és az ő ragyogó terapeutája heti három alkalommal egy órán keresztül az agyamat fárasztotta – különösen az előbbi, ugyanis a nő sokkal inkább volt elviselhetetlen, mint a velünk szemben terpeszkedő férfi, akinek a házasságáról szintén azt gondoltam, hogy nincs rendben –  vagy csak nagyon régen volt része kiadós menetben, ami mosolyszünetet sejtetett, tehát végérvényben igazam van minden féleképpen. – El sem tudod képzelni közben mennyire nehéz megállni, hogy ne röhögjem körbe a fickót. – Azt már nem tettem hozzá, hogy anyádat is, mert ez valószínűleg ezt sejthette.
– Már csak azért sem, mert egy igazán nyomós okom van itt maradni.
Felálltam a kanapéról, hogy elé sétáljak. A magam módján gentleman-nak számítottam, így csak az engedélyére vártam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime06.07.15 3:02


Most ezt mondod, de mi van, ha rám unsz? – Mert az bármikor bekövetkezhet. Elmúlhat az újdonság varázsa és akkor mi lesz? Odaadtam neki a legértékesebb dolgot az életemben, most már csak egy elhasznált portéka vagyok. Egyetlen egy rendes katolikus férfinak sem kellenék így már. Anyám, ha megtudná, hogy már nem azaz ártatlan lány vagyok, akinek hisz biztosan becibálna egy zárdába, hogy jó útra térítsenek, az pedig még csak hab lenne a tortán, ha kiderülne, hogy a saját mostohaapám volt az, aki bevezetett az élvezetek világába, pedig anyám hite szerint várnom kellett volna az esküvőm napjáig, míg szétteszem a lábaimat.
És, ha én unnék rád? – Ebbe még sosem gondoltam bele, elvégre olyan friss ez az egész közöttünk, hogy fel sem merült bennem igazán, hogy egyszer véget is érhet, de vajon hogyan? Közös megegyezés alapján, vagy filmekbe illő nagy vita közepette? Oh, az élet nagy kérdései, ezekben sincs semmi tapasztalatom sem. Mégis hogyan tudnám fenn tartani egy férfi érdeklődését? Még sosem tettem ilyet, vagy talán tudtomon kívül is pont ezt teszem?
Szóval ennyire jól szórakozol, miközben próbálod megmenteni az anyámmal való házasságodat? – Talán már Sten régen lelépett volna, hogy ha nem kerülünk túl közel egymáshoz, de miattam maradt, ez pedig jelent valamit, ugye?
Na és mi lenne az a nyomos ok? – Fejemet oldalra biccentve néztem rá. Tényleg érek én annyit számára, hogy miattam maradjon itt, hogy végig szenvedjen anyám mellett minden napot egy kisiklott házasságban? Vajon meddig bírjuk előtte játszani a kis színjátékunkat, mielőtt észrevenné, hogy mi zajlik közöttünk? Mikor jön ez az a pillanat, mikor anyám rajta kap minket?
Mennyi időnk lehet még, míg anyám haza nem ér? Van valami ötleted arra, hogy egy mostohaapa mit kezdhetne a nevelt lányával? – Morbid is lenne, ha azt kérné tőlem, hogy szólítsam apucinak, miközben önkívületi állapotban sikítozok, de akkor azt mégis minek nevezzem, hogy kefélek is vele? Nem is ez a legjobb szó rá, mert az, amit velem művel ennél sokkal több, sokkal élvezetesebb.

ruha

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime12.07.15 22:02

Tekintetem végig siklott rajta. Ugyan! Ugyan Hogy lehetne egy ilyen édes kis teremtésre ráunni, mint amilyen ő is volt.
– Biztosítalak, ez nem fog előfordulni, merthogy túlságosan sokat kell tanulnod még az élet szép dolgairól. – A lehető legszebbekről, teszem hozzá magamban. Ő és én, mi együtt bizony, olyan dolgokat fogunk megtenni egymással, amiről nem is álmodozhatott mindeddig – és nem is lenne szabad. Szándékomban áll a teljes romlás és erkölcstelenség szintjére levinni a leányzó morálját, hogy megérthesse miért is jobb azon az oldalon állni, ahol én állok. A rosszak néha jobbak – ez általában azt jelenti, hogy kivétel nélkül mindig. Az ember azért teremtetett, hogy tudatosan essen bűnbe.
– Akkor külön válnának útjaink. – Feleltem nyugodtan. Nem állt szándékomban vele kapcsolatot létesíteni azon túl, ami jelen pillanatban is volt és nem is akartam egyetlen pillanatig sem hitegetni ezzel, ugyanis én nem arra voltam kitalálva, hogy kapcsolatban éljek. Cölibátusban, ha úgy tetszik. Eszem ágában sem volt még egyszer igába hajtani a fejemet, ez az egy alkalom megtanított rá, hogy semmiképpen se tegyem, amennyiben jót akarok magamnak. Örök ifjú és agglegénynek születtem, nem másnak és élvezem is ezt az életet, ez előtt is, most is és ezt követően is.
– Általában én csak ott ülök, míg édesanyád ott dühöng. – Vontam meg a vállamat. Minduntalan engem hibáztatott, én pedig legfeljebb akkor reagáltam, amikor a doktor kérdezett vagy Monica egy pillanat erejéig lenyugodott. Ilyenkor általában megjegyzésemet újabb idegroham követte. – Inkább szórakoztatót és parodikus a helyzet. – Arról pedig inkább ne ejtsünk szót, hogy mennyire kínos. Szavakkal le sem lehetne írni.
– Éppenséggel itt áll előttem. – Ujjaim az arcára simultak, majd pedig kissé durvábban martak a hajára, hogy hátra döntsem a fejét. – Nem olyan rég ment el egy barátnőjéhez cseverészni és általában ilyenkor el szokott lenni egy ideig. – Istennek hála! – Egy-két ötlet akad a tarsolyomban. – Hajánál fogva húztam hátrébb a fejét. Közel annyira sem erőszakosan, mint ahogyan azt általában szoktam, nem csak fiatal hanem ártatlan kora ellenére is tartottam azért attól, hogy inába száll a bátorság, én pedig nem szívesen maradtam volna itt álló farokkal a markomban.
– Mennyire állsz készen ahhoz, hogy egy kicsit jobban megismerd a világot?
Természetesen mi másra számítottam, minthogy "abszolút" készen állok. Kezdtem unni már a megszokott, finomkodós légyottokat. Mocskos szexet akartam, a kötözős fajtából.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime20.07.15 11:04


Na és akkor mi fog lenni, ha már mindent megtanítottál? – Tapasztalatlan voltam egészen addig a napig, míg Sten meg nem mutatta számomra, hogy milyen élvezetes dolgok maradtak ki az életemből eddig. Az lett volna a bűn, ha továbbra is hithű katolikusként ragaszkodtam volna ahhoz, hogy a nászéjszakámig őrizgetem a szüzességemet.
Akkor csak úgy ennyi volna? Nem is hiányoznék? – Tisztában vagyok azzal, hogy ez nem egy kapcsolat, több okból kifolyólag is nem lehetnénk együtt, de a fő ok az természetesen az lenne, hogy mégis csak az anyám férjéről van szó. Egyébként sem tudom, hogy milyen egy normális kapcsolat, hiszen nekem még olyanban nem is volt részem. Lényegében nekem még nem is kellene tudnom arról, hogy milyen élvezeteket nyúlhat számomra a férfi test közelsége.
Mindez csak miattam? – Igazi hős a szememben, hogy képes minden egyes alkalommal elmenni és végig hallgatni a hisztérika anyám dühöngését. Régen elmehetett volna már innen, elválhatott volna anyámtól és boldogan élhetné valahol az életét a háremével együtt.
Kíváncsi vagyok azokra az ötletekre. – Reménykedve néztem rá. Vártam, hogy minél előbb beavasson a részletekbe, de nem szóban, inkább tettekkel. Mit művelt velem? Mindennél jobban vágyok arra, hogy megérintsen, hogy puha ajkait érezhessem meztelen bőrömön.
Valami baj van velem, hogy élvezem, hogy durvábban bánsz velem? – Mégis miért izgat már pusztán az is, hogy hajamnál fogva hátra döntötte fejemet? Tetszett az a férfierő, amivel az előttem álló férfi rendelkezett. Ezek után már csak azt kell magamban letisztáznom, hogy hagynám-e neki, hogy bármit csináljon velem, amit csak akar? Mégis kit akarok átverni ezzel? Neki bármit megengednék, akármit, amit együtt élvezhetünk.
Miért van még rajtunk mindig ruha? – Habár kérdésére kérdéssel feleltem túl sok mindent osztottam meg így is vele. Kezdek türelmetlen lenni, fogytán van az időnk és nem szeretném, ha bárki végett le kellene mondanom a mai élvezeteimről, főleg nem anyám végett. Megismerjem a „világot”? Ez mégis mit takar? Eddig óvatos volt velem, de ennek most vége fog lenni? Vajon a fájdalom és az élvezet tényleg kéz a kézben jár?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime24.07.15 20:15

– Utána ahhoz kezdesz a tapasztalataiddal, amihez csak szeretnél. Élezheted a kis karmaidat más férfiakon vagy éppen az ujjaid köré csavarhatod őket. – Cseppnyi túlzás nélkül Ana lábai előtt hevert az egész világ; szép volt, mi több gyönyörű, amiért sokan fél karukat odaadták volna, mindennek a tetejében az sem volt elhanyagolható, hogy az esze a helyén volt, ezt a hibát leszámítva legalább is egyáltalán nem mondanám azt, hogy meggondolatlan lett volna, bár ez is pusztán csak nézőpont kérdése volt.
– Ana, én nem vagyok az a fajta férfi, aki komolyan képes elköteleződni egy nő mellett, számomra minden nő emlékezetes valamiért. – Nem mondom azt, hogy nem hiányzott volna, mint ahogyan azt sem, hogy nem, mert tulajdonképpen egyáltalán nem lett volna igaz, merthogy ő valamiért meg tudott maradni az ember fejében – ráadásul nekem még kimondottan volt is erre okom, elvégre én fosztottam meg mindattól, amit a jövendőbeli férfijének tartogatott.
– Csak miattad. – Na, meg persze azért, hogy tapló-pöcs módon kihasználjam a helyzet adta lehetőséget; undorító állatnak lehetett titulálni, nem is tagadom, viszont ezzel egyidejűleg nem is kimondottan érdekel. Egyetlen egyszer sem árultam például Anának zsákbamacskát és nem húztam előtte a mézes madzagot, hogy szeretem vagy bármi más komoly érzelmeket tápláltam volna irányába. Nem volt több ő számomra, mint egy szórakozás – habár ezt ebben a durva formájában nem mondtam meg neki, de azt a tudtára adtam azért, hogy tőlem semmi komolyat nem remélhetett.
– Van egy pár, szó se róla, egy darabig még semmiképpen sem fogjuk unni egymás társaságát. – Egyáltalán nem, sokkal inkább nagyon jókat fogunk mi ketten együtt szórakozni, merthogy van mivel elüssük a magányosan töltött órákat.
– Nem, egyáltalán nem. Ez egy vágy, van akiben benne van és van akiből teljes mértékben hiányzik. – Szerencse, hogy ő nem az utóbbi kategóriát erősítette, máskülönben idejekorán szét váltak volna útjaink ehhez kétség sem fért akármennyire is kedveltem Anát alapvetően, ha úgy alakult volna, hogy Ő lett volna Monica akkor is valahogy hasonlóképpen történtek volna a dolgok – értem ez alatt a többi nőt, akivel megcsaltam már őt. Ana sem lenne különb.
Szívem szerint elnevettem volna magamat kérdését hallva.
– A te szobádba megyünk, meztelenül várj, én pedig mindjárt követlek.
Kezdetnek egy finom kis bevezetés is megteszi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime26.07.15 21:08


Úgy beszélsz erről, mintha ez annyira egyszerű lenne. - Elfelejtette, hogy ki vagyok, hogy kinek hisznek mások? Mindenki, aki ismer úgy tekint rám, mint a megközelíthetetlen fanatikusan vallásos jó kislányra, akinek fogalma sincs arról, hogy a hiten kívül más is létezik. Na és ez mégis kinek köszönhető? Hát persze, hogy az én drága anyámnak, aki mindig is azt szerette volna, hogy istenfélő polgár váljon belőlem, na és hova jutottam? A tudtán kívül élvezem a mostohaapám méretes farkát, míg anyám abba a hitben él, hogy majd biztosan megoldódnak a gondok a házasságukban. Oh, ha tudná... Sten pedig szerintem menti ami még menthető, miközben élvezi azt, hogy anyám mostanában sűrűn házon kívül tartózkodik. Amíg a barátnőivel beszélik ki a házas életében jelen lévő problémákat, addig én élek a lehetőséggel, hogy végre ismét kettesben lehetünk. Most már biztosra veszem, hogy a pokolba fogok kerülni halálom után. Örök gyötrelem fog ott rám várni, hisz vétkeztem, s jól tudom, hogy hibás vagyok. Bűnbe estem, de mégis hogyan lehetne hibának nevezni bármit is, ami ennyire élvezetes?
Mi a helyzet velem? Rám hogyan emlékeznél vissza? Mi lenne az, amiről eszedbe jutnék? - Túlságosan kíváncsivá tett, még akkor is, ha jól tudom, hogy nem én voltam az első nő az életében, valószínűleg nem is az utolsó, sőt meg merem kockáztatni, hogy még Sten sem tudná pontosan a hódításai számát. Sok tapasztalata volt már a nőkkel, ezért is lett belőle ennyire jó szerető. Mert az nem lehet, hogy csak én élvezzem, amit művelni szokott, még akkor sem, ha előtte még tapasztalatlan voltam, s rajta kívül senki sem nyúlt hozzám, ha csak azt nem nézzük, hogy néha a kezem olyan helyekre tévedett, ahová nem is szabadott volna.
Pontosabban csak a testem miatt. - Tudtam, hogy mire vágyott, de azt túlzás lett volna hinnem, hogy pontosan tisztában is voltam a vágyaival. Még túl sok mindent kell ahhoz tanulnom, hogy elmondhassam magamról, hogy tökéletesen ki tudtam elégíteni Sten vágyait. Mégis nagyon igyekszem, azt hiszem ennél nyitottabb már nem is tudnék lenni az élvezetek felfedésére. Valamiért úgy hiszem, hogy szeret veszélyes játékokat űzni, de eddig mégis a lehető legóvatosabb volt velem tapasztalatlanságom végett, de végre itt lenne az ideje annak, hogy én is a kedvére tegyek.
Melletted nem is tudnék unatkozni. - Haraptam alsó ajkamba miközben mélyen a szemébe néztem. Már csak attól is, ahogyan rám nézett éreztem, hogy egyre inkább türelmetlenné válok. Minél hamarabb meg akarom kapni, ismét.
Szeretnéd feszegetni a határaimat? - Szerintem én még kíváncsibb vagyok, mint Sten. Tudni akarom, hogy mennyire bírom a fájdalmat, hogy hol jön el az a pont, mikor már nem tudom élvezni és a fájdalom tényleg fájdalommá válik.
Ne várakoztass meg nagyon. - Engedelmeskedtem neki, hiszen alig vártam, hogy kiderüljön mégis mit tervezett a mai együttlétünk alkalmából. Másodperceken belül már a szobámban is voltam, fél másodperc sem kellett ahhoz, hogy a rajtam lévő ruhaneműt hanyagul ledobáljam magamról az ágy mellé. Szívem egyre gyorsabban kezdett el verni, az ágy szélére ülve kénytelen voltam bele markolni a lepedőbe várakozás közben, mert pusztán attól is kedvem lett volna magamhoz nyúlni, hogy rövid időn belül ismét láthattam meztelenül, ágaskodó férfiassággal, ami most csak miattam tiszteleg.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime01.08.15 19:48

– Mert az is, csak túlbonyolítod. – Vontam hanyagul vállat. – Ana, nem kell neked megrekedned édesanyád szintjén; okos vagy, tanulhatsz és dolgozhatsz, nem mellesleg a világ alapvetően nem úgy működik, ahogyan anyád mondja neked. Az emberek élnek. – Ana határozottan nem abba a világba tartozott, amelybe az édesanyja belekényszerítette, távolról sem, ugyanis legtöbb barátnőjével ellentétben Ő életrevaló volt – és ezt kivételesen nem csak azért mondom, mert eltöltöttem már vele néhány pásztorórát. Tulajdonképpen, sohasem tartozott ő sem egészen ehhez a világhoz, merthogy szerintem sohasem találta itt a helyét – legfeljebb csak nagyon kevesek, akikben nem volt elég erő úgy magához az élethez, hanem csak azt tették, amit elvártak tőle, merthogy az úgy volt rendjén való. – Elköltözhetsz. Új életet kezdhetsz. Új helyen és új barátaid lehetnek, mert Ana te nem ezek közé az emberek közé tartozol, te csak valaminek a látszatát tartod fent, ami nem te vagy. – Határozottan így gondoltam. Egyszerűen nem illett bele ebbe az álszent képbe, már az előtt sem, hogy egymásba gabalyodtunk, egyszerűen más volt. Neki innen mindenképpen el kellett mennie, legfőképpen azért, mert ő az itt lévőkkel ellentétben, tényleg élni akart.
– Hogy emlékeznék vissza rád? – Kérdeztem vissza meglepetten. – Erre több válaszom is van. Az egyik, hogy az a dögös kis vörös, akinek én vettem el az ártatlanságát a másik pedig, hogy belőle csináltam a legjobb szeretőt a világon. – Pofátlan vigyor kúszott az arcomra. – Talán mindkettő egyszerre. – Ana mindig is az emlékezetembe fog maradni, mert egyszerűen más volt több okból kifolyólag is, mint a többi nő, akivel lefeküdtem. Közülük sokan jelentéktelenek voltak és nem emlékeztem rájuk, viszont nagyon sokra igen. Például az elsőre, aki egy egészen kicsit Anához hasonlított, legalább is küllemre mindenképpen, viszont személyiségileg teljesen eltért tőle.
– Fogalmazhatunk, így is. – Hogy érzéketlen lettem volna? Nem. Őszinte? Annál inkább. Nem állt szándékomban előtte titkolózni, miért is tettem volna? Hogy később fájjon neki? Hogy utólag hisztériázzon? Nem, erre nekem egyáltalán nem volt szükségem, így ez esetben szerettem volna tiszta lapokkal játszani és úgy vélem, hogy az indokaim abszolút érthetőnek bizonyultak. Nem állt szándékomban leplezni előtte az igazságot ennél fogva meg nem is láttam értelmét.
– Igen, szívem szerint mást sem tennék egész nap.
Ezek miatt alkalmanként nem is indult könnyen a reggelem.
Szívesebben vettem volna, ha már túl vagyunk a tiszteletkörökön – és úgy tűnt, hogy most el is jött ennek az ideje, ugyanis Ana határozottan hajlott arra, hogy bevezessem az én csodálatos kis világomba. Nem akartam én sem tovább várni, itt volt az ideje – mellesleg a merevedésekkel teli reggelek egy-egy túlfűtött álom után, amelynek a főszereplője ő volt... Maradjunk annyiban, hogy hosszú percekbe telt mire megálljt tudtam parancsolni magamnak vagy éppen a kezemnek – vagy csak megvárni még kiérek a fürdőszobába.
Szinte mulattam Anán, hogy milyen lelkesen indult fel az emeletre. Nem sokkal később is, miután előkapartam rejtekhelyemről a bilincset és egy kisebb ostort én is követtem. Alighogy beléptem a szobájába megcsapott az a kellemes illat, amely mindig csak őt ölelte körbe, aztán persze erről meg is feledkeztem, ahogy ott ült teljesen meztelenül az ágyon.
– Látom szégyenlős már nem vagy! – Vagy volt egyáltalán szégyenlős a közelemben? Hirtelen semmire sem emlékeztem. Hát a leányzó mindenképpen hatással volt rám, nem is fért ehhez kétség. – Nos, ma egy kicsit kénytelen leszel mozdulatlan lenni, ugyanis ma ezeket fogjuk először használni. – Mondtam, miközben elé sétáltam. Piszok nehéz volt nem tudomást venni arról, hogy meztelen... Megfogtam az egyik kezét és ráakasztottam kezére a bilincset. – Most lefekszel, hogy a másikat is meg tudjam bilincselni. Szeretném, ha a szó majdhogynem szószerinti értelmében ágyhoz szegezett lennél. – Ma nem akartam, hogy kíváncsi ujjaival tapogatózzon, ma nem volt egyéb tennivalója, mint megszokni ezt az új helyzetet – és majd később az ostort.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime08.09.15 11:43


Sten mégis mit lát bennem? Az már biztos, hogy nem azt, amit mindenki más. Általában igyekszem a jó kislány látszatát kelteni, hiszen mindenki ezt várná el tőlem, vagyis egy személy kivételével. Katolikus iskolába járok, több misén vettem már részt, mint azt valaha bárki is gondolhatná, és ez mégis mire volt jó? Pusztán csak felesleges időpocsékolás. Isten tisztelet helyett mennyire, de mennyire élvezetesebb elfoglaltságot is találhattam volna. Hm, és találtam is, köszönve az én odaadó mostohaapámnak.
Szóval én eddig nem is életem igazán? - Hiba volt feltennem ezt a kérdést, erre már abban a pillanatban rájöttem, amint megláttam arcán a reakciót. Úgy biztos nem életem, ahogy Sten. Nem tapasztaltam meg annyi mindent, nem élveztem ki minden egyes pillanatot az életben, sőt eddig jóformán nem is csináltam semmit sem, amit szerettem volna, mert azt tettem, amit mások elvártak volna tőlem. Egyedül Sten látta bennem a lehetőséget, tudta, hogy nem akarom azt, ami körülöttem zajlik, de mégis miből sejthette meg? Egyszer sem tiltakoztam hangosan a sorsom ellen, már majdnem kezdtem beletörődni abba, ami várt volna rám, egészen addig, míg bűnbe nem estem vele.
Akkor mégis kik közé tartozok? Egyedül csak ezt az életet ismerem, amit most is élek, még nem vagyok felkészülve arra, hogy mást is megtapasztaljak, vagy mégis? - Hogy félnék-e az ismeretlentől? Nem ugorhatok fejest rögtön a mély vízbe úgy, hogy még úszni sem tudok. De mégis igazat kell neki adnom. Anyám elképzelése, hogy férjez megyek és majd a leendő férjem veszi el az ártatlanságomat. Upsz, azt hiszem, hogy bele rondítottunk a tervébe.
Mindkettő hízelgő lenne számomra. - Vajon évek múltával tényleg emlékezni fog rám, vagy csak én is egy trófea leszek a sok közül? Ki tudja? Most nem is akarok azzal foglalkozni, hogy mit tartogat a jövő, inkább a jelennel törődnék, s azzal, hogy miféle élvezetekben lehet részem, míg anyám úgy nem dönt, hogy haza jön.
Hm, akkor talán nem ártana, ha lenne egy egész napunk arra, hogy azt tegyél velem, amit csak szeretnél. - Alsó ajkamba harapva néztem rá. Szép is lenne, ha egy egész napig élvezhetném a nagyon is közeli társaságát, de mint azt tudjuk ez nem csak rajtunk múlik.
Lenne bármi értelme már előtted szégyenlősnek lennem? - Sten már minden porcikámat látta, sőt egyetlen egy férfi sem látott még belőlem ennyit, hiszen kizárólag csak Sten látott még meztelenül, csak vele voltam még úgy együtt. Nekem mindenhogy Ő volt az első az életemben.
Szóval csak úgy hagyjam neked, hogy azt tedd velem, amit csak szeretnél? - Kérés nélkül hagynám neki, ezért szépen engedelmeskedtem. Lefeküdtem az ágyra, hogy másik csuklómat is fogságba tudja ejteni a bilinccsel. Egyre inkább szaggatottabban vettem a levegőt. Pusztán már csak attól is izgalomba jöttem, hogy jelen pillanatban teljesen kiszolgáltatott voltam, így tényleg azt művelhet velem, amit csak szeretne.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ana & Sten ;; sweet sins Ana & Sten ;; sweet sins I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ana & Sten ;; sweet sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ana & Sten;; Will you be my bad girl?
» Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart?
» Sweet Poison
» Sweet goodbye! Emily & Derick
» Sweet dreams - Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Eckdahl család lakása-