welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_lcapAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Voting_barAna and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime12.05.14 13:34

Az igazgatónő, noha csak perceken keresztül beszélt arról, hogy mi az, ami helyes és mi az ami helytelen, egy olyan példaértékű és keresztény iskolában, mint amilyen az övé, számomra leginkább csak hosszú óráknak hatott, azonban mindvégig igyekeztem egyet érteni és bólogatni, megerősítve az ő igazát, ellenben a csinos kis mostohalányommal, akinek már csak a szimpla jelenléte is jobban felizgatott, mint a kedves és amúgy elragadó feleségemé. Ami egy igencsak kellemetlen tény, tekintettel arra, hogy már csak ez okból sem vagyok alkalmas a gyereknevelésre. Egy kölyökre nincsen szükségem, úgy tekintek rá, mintha púp lenne a hátamon. Teljes mértékben hidegen hagyott, mert egyszerűen – "jó" barátaimhoz hasonlóan – nem tudtam magam elképzelni egy példás apa szerepében, egyáltalán, ezt ráadásul, aki egy kicsit is jobban ismer, határozottan támasztja alá. Én, Stenbjörn Torsten Eckdahl, egy északról érkezett svéd pasas, akinek az apja is hasonló gondokkal küzdött egész élete során, mert hát valljuk be… Nem véletlenül lettem egy elfuserált alak. Megboldogult édesapám sem éppen volt példaértékű személy és édesanyám nagy bánatára a legtöbb rossz tulajdonságát sikeresen átörökítette belém – imádtam nézni, ahogy apám a nőknek csapta a szelet, egész életében mást sem csinált, még utolsó napjaiban sem, a kórház beteg ágyán arra kérte azt a csinos kis vörös hajú nővért, hogy még az életében legalább egyszer fogja meg a farkát egy gyönyörű fehércseléd – feltételezem én sem kérnék mást a betegágyamon, hogy ha egy megromlott házasságban kellene élnem, egy megereszkedett, de amúgy egykoron páratlanul kinéző feleséggel. Olyan ez, mint amikor a rabok a halálos ítéletük előtt még lehet egyetlen egy kívánságuk, hogy mit egyenek. A halott utolsó kívánságát bizony illő lenne teljesíteni – persze, szerencsére azt én már nem tudom, hogy a nővér teljesítette megboldogult apám kívánságát, mindenesetre úgy tűnt, hogy felettébb jókedvűen halt meg…
Tekintetemet a mellettem ülő lányra szegeztem, miközben leállítottam az autó motorját.
– Monica nagyon mérges lesz, azt ugye tudod? – Néztem rá kérdő tekintettel.
Voltaképpen nem kifejezés, hogy milyen mérges lesz azért, amit az egyetlen kicsi virágszála csinált. Az édesanyja is viszonylag szigorú elveket követett, s a lányán még inkább alkalmazta ezeket, mert ő még fiatal és ellentétben vele, sokkal irányíthatóbb, ami voltaképpen az én kedvemet szolgálja, mert hát egy ilyen irányítható és nevelgetni való kislánnyal bizony meg lehetne csinálni bizonyos dolgokat – mert hát valljuk be, Ana még nevelhető volt, irányítható annak ellenére, hogy a legtöbb vele idős lány már réges régen átesett a tűzkeresztségen, azonban az anyja rögeszmésen ragaszkodik ahhoz, hogy csak akkor feküdhet le valakivel, ha már megtörtént az esküvő – azonban reményeim szerint erre nem fog sor kerülni. Abban pedig még inkább bíztam, hogy ha valaki megfosztja az ártatlanságától, az bizony én leszek. Hogy utána mi lesz…? Fene se tudja, de addig is legalább jól szórakozunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime13.05.14 4:15

 
tag: Stenbjörn

words: 411

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Elképzelni sem tudom, hogy mi ütött belém. Egyszerűen csak megtörtént. Hirtelen. Mire feleszméltem már tenyerem sajgott, de le merném fogadni, hogy Emma arca még az én tenyeremtől is jobban fájhatott. Erről árulkodott arcán tenyerem nyoma. Ezért mégis térdepelve mennyi Miatyánkat kell majd imádkoznom, hogy bűnöm megbocsájtható legyen a jó Isten szemében? Még soha, senkit sem ütöttem meg a mai napig. Ameddig Stenbjörn bent volt a főnővér irodájában addig összekulcsolt kézzel kezdtem imádkozni: Pater noster, qui es in caelis, sanctificetur nomen tuum, adveniat regnum tuum, fiat voluntas tua sicut in caeloet in terra. Panem nostrum quotidianum da nobis hodie. Et dimitte nobis debita nostra, sicut et nos dimittimus debitoribus nostris, et ne nos inducas in tentationem, sed libera nos a malo. Amen. Újra és újra és újra latinul mondtam el az imát, hátha így közelebb kerülök Istenhez, s előbb fogad vissza magához. Tízparancsolat első pont: Uradat, Istenedet imádd, és csak neki szolgálj! Ezzel a tettemmel nem Istent szolgáltam. Vétkeztem. Elég egyetlen egy kis hiba is, hogy ne legyek jó katolikus?
- Nem kellene megtudnia... - Suttogtam erőtlenül magam elé. Mindvégig a műszerfalat fürkésztem, nem mertem rá nézni. Egyszerűen már csak a puszta jelenléte is feszélyezett. Túl szűkösen vagyunk az autóban, túl közel van hozzám. Félek. Tőle. Attól, amilyen hatással van rám.
- El kell mondanom neki. - Javítottam ki magam. - Így is, úgy is meg tudja. Azt hiszem jobb lesz, ha előbb és tőlem értesül erről. - Idegességemben tördelni kezdtem ujjaimat. Vettem egy mély levegőt mielőtt kinyitottam volna az autó ajtaját.
- Sajnálom. - Haladva a bejárati ajtó felé pillantottam félve rá. - Sajnálom, hogy miattam be kellett jönnöd az iskolába. - Nyeltem egy nagyot. - Én csak... - Hebegtem - habogtam. - Én csak nem bírtam tovább elviselni azt, hogy Emma miféle jelzőkkel illet. Aztán csak úgy elcsattant az a pofon. - Miért is magyarázkodom? Úgy érzem, hogy tudnia kell a teljes igazságot, ne csak azt a verziót, amit a főnővér közölt vele. - Finoman fogalmazva túl kihívónak találta a szoknyámat. Magamutogatónak nevezett, hogy már a többit inkább ne is mondjam... - Azokat a szavakat még sosem vettem a számra, amikkel Emma engem illetett.
- Anyám meg is ölne, ha nem tiltaná a tízparancsolat. - Nem volt könnyű egy irányításmániás, megrögzötten hívő anya mellett felnőni, de az élet most sem könnyű vele. Valójában nem is értem, hogy Sten miért vette feleségül. Voltaképpen sok mindent nem értek még, túl tapasztalatlan vagyok. Ezért azt sem értem, hogy miféle vágy az, amit Sten ébreszt bennem.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime15.05.14 10:17

Elképzelésem sem volt azt illetően, hogy mihez kellene kezdenem egy vallási fanatista lányával – azon kívül természetesen, hogy legszívesebben itt és most bebizonyítottam volna, hogy ebben az aprócska szoknyában valóban sokkal inkább egy útszéli kis lotyóra emlékeztetett, sem mint egy jól nevelt apáca lányára. Nem volt fair, hogy ő itt kedvére mutogathatta nekem bársonyos, fehér bőrét –, ami ellen nem sok mindent tehettem az az volt, hogy alig bírtam megállni út közben, hogy ne őt figyeljem, nem lett volna szerencsés vétkezés közben balesetet szenvedni. Ha addigi bűneimért nem is, akkor azért mindenképpen a pokolra kerültem volna – s reméltem, hogy Montana is oda kerülne emiatt az átkozott ruhadarab miatt, elvégre ott már teljesen mindegy, hogy szent-e avagy sem – legalább is számomra. Mivel azonban ez a való világ és én elméletileg valami apa szerepet töltöttem be, amit rám aggattak – pedig legszívesebben nem kérnék belőle, különös tekintettel arra, hogy ez a lány piszkosul jól néz ki.
– Ugyan, minek ezt sajnálni, ha az a liba ilyeneket mondott rád, megérdemelte azt a pofont, bár ez után nekem is meg kell jegyeznem, hogy egy ilyen szent helyre ez a szoknya tényleg meglehetősen rövid. – Komoly tekintettel próbáltam meg rámeredni, nem kimondottan azzal az apád vagyok tekintettel, mert hát nem voltam az és voltaképpen nem is különösebben erőlködtem ez érdekében, inkább csak megpróbáltam jól játszani a szerepet, amelyet kiróttak rám –, de persze, még ha úgy tűnt jól is megy, belül közel sem volt minden ilyen frankó. Voltaképpen annak ellenére is, hogy csak gondolatban tettem meg vele bizonyos dolgokat egy mocskos tetűnek éreztem magam – nem mintha ez ilyen meglepő tulajdonságom lett volna, elvégre az is voltam, ezt kár is lett volna akár egyetlen másodpercre is letagadni.
– Igaz, drága édesanyád valószínűleg ezt tenné – értettem vele egyet, kár lett volna hiú ábrándokba ringatni ezt illetően. Az édesanyja mindig is mondogatta, hogy ez az Emma milyen jó kislány, egy igazi példaértékű szent.
Ez persze nézőpont kérdése volt, mert az án szempontomból, akikkel együtt éltem, mindegyik annak számított. Nem értem, hogy miként bírtam ki eddig, a szerencsém pusztán csak annyi volt, hogy nem egy kétszáz évvel korábban éltünk és volt tisztességes állásom, ami által olyan barátaim is, akik hasonlóak voltak, mint én – más különben ha a környéken élő szentekkel kellett volna barátkoznom, minden  bizonnyal begolyóztam volna és csakhamar feldobtam volna a talpamat, mert hát lássuk be, hogy én tényleg nem voltam ez a fajta szent alkat, de volt egy sötét időszakom, amikor úgy hittem, hogy belőlem még lehet jó ember, így kerültem kapcsolatba Monicával, aki egy ideig noha tudott terelgetni, egy idő után én magam azonban rájöttem, hogy nem... Ez annyira még sem az én világom, most pedig itt ragadtam, egy olyan nővel aki elméletileg a maga szent és tiszta módján szeret és egy olyan lánnyal a nyakamon, aki amúgy a mostohalányom, a feleségem lánya és meg akarom dugni. Szenzációs, ilyen szart is csak én keverhettem magamnak. Nem véletlenül nem vált soha apám elkötelezetté – nem érezte volna jól magát annyi fix.
– Ezért csúnyán ki fogsz kapni, majd megpróbálok beszélni a fejével és reméljük hogy a skarlátvörös "A" betűt nem akarja majd rád aggatni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime17.05.14 15:42

 
tag: Stenbjörn

words: 411

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Nem szabadna, hogy ennyire izgasson, hogy a mellettem ülő férfi olykor - olykor lopva rám tekinget, mégis akarom, hogy nézzen, sőt ennél sokkal, de sokkal többet akarok. Édes Istenem! Mindjárt megnyílik alattam a föld, hogy a pokolba száműzzön a mindenható. Isten minden lát, mindent tud, ezért bűnös vágyaimat sem tudom előle eltitkolni. Pláne nem úgy, hogy nap, mint nap azért imádkozok hozzá, hogy elmémet ne mocskolják be bűnös gondolataim. Úgy hiszem a hitem akadályoz abban, hogy az legyek, aki lenni szeretnék. Valójában azt sem tudom, hogy ki vagyok, s azt sem, hogy mi lenne velem, ha elveszteném hitemet. Mégis annyira nehéz szabályok szerint élni, mindent úgy csinálni, ahogy Isten elvárán tőlem.  
- Ezek szerint engem hibáztatsz az incidens végett? - Mindenki másnak igaza lenne abban, hogy ez csak is az én hibám lenne? Persze ha normális életet élnék senki sem hibáztatna ezért, sőt úgymond megengedett is lenne, hogy ilyen szoknyát vegyek fel. Valójában el sem tudom képzelni az életemet már anélkül, hogy ne ítélkezzenek felettem. Túl sok a szabály, túl sok mindent nem tehetek meg. Vajon mikor mondják azt, hogy a levegő vétel is bűnös dolog, mert a Sátán még a levegőt is megmérgezte? Csöppet sem túlzással állíthatom, hogy minden meg van tiltva számomra, ami legalább egy kicsit is szórakoztató, vagy éppenséggel élvezetes lenne.
- Na és ha te dönthetnéd el, hogy mi legyen a büntetésem? - Amit nem tartok valószínűnek, de azért még a gondolattal el lehet játszadozni. - Te mivel büntetnél? - Felmerül bennem a kérdés, hogy valóban akkor bűnt követtem el? Mármint a Bibliában nem térnek ki arra, hogy mitévőnek kellene lennem, ha az egyik csoporttársam ocsmány jelzőkkel illet. Valószínűleg azért mert abban a kordban még a hosszú szoknya volt divatban, vagy talán a meztelenség? Ez annyira ellentmondásos. Ádám és Éva voltak az első emberek a Paradicsomban, ők meztelenek voltak, erről prédikált Joseph atya is, ahogy arról is, hogy nem szégyellték egymás előtt magunkat, akkor most nekem miért kellene? Hiszen nem is vagyok mezítelen.
- Köszönöm Stenbjörn, de úgy hiszem felesleges lenne miattam koptatnod a szádat. - Tényleg kedves tőle, hogy megtenné ezt nekem, de mindketten tudjuk, hogy képtelenség anyámmal beszélni, ha olyan dologról van szó, amiben szerinte bűnös vagyok. - Mégis mi lehet a legrosszabb, ami velem történhetne? Szobafogságra ítélne? Egyébként sincs életem. Aranykalickában vagyok kénytelen élni. Mintha a ház falai képesek lennének megvédeni a gonosztól. - Nekem valójában nincs is életem, minden nap úgy kell élnem, hogy Isten ne nézzen rám rossz szemmel. Úgy érzem ez miatt oda lesz a fiatalságom. Húsz éves vagyok, s még az első csókomon sem estem túl, sőt még egy korty alkoholt sem ittam soha életemben, miközben a korombeli fiatalok habzsolják az életet. Nem is tudom, én csak egy kis szabadságra vágyok, szenvedélyre, vagy bármire, ami képes kizökkenteni világomból, mert hiába ijesztgetik a hívő embereket azzal, hogy az öngyilkosok pokolra jutnak, lassan már nem érzem úgy, hogy tovább szeretnék élni, már amennyire ezt életnek lehet nevezni.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime01.06.14 23:11

– Nem én döntöm el, hogy ki a hibás neked kell annak érezned magad.
Természetesnek véltem, hogy őt hibáztattam azért, hogy képes volt felvenni egy ilyen rövid szoknyát, ilyen szoknyát, hogy aztán szégyentelenül mutogassa itt nekem alabástrom fehér combjait, azonban ezt még sem válaszolhattam, mert ezt követően gondolkodás nélkül még azt is hozzá tettem volna, hogy már csak a ruhadarab végett is addig döngettem volna a kis édest, hogy megbánta volna azt a napot is, amikor megvette. Esküszöm, hogy úgy éreztem, hogy ezt a falatnyi ruhát miattam vette meg, hogy ezzel is ingerelje a bennem szunnyadó vadállatot, aki legszívesebben itt helyben kieresztette volna éles karmait. Egyáltalán nem esett nehezemre vele elképzelni egy autós akciót, voltaképpen meglehetősen ingerelte a fantáziámat. Beteg embernek éreztem magamat, hogy jelenleg az életemnek két célja volt az egyik, hogy a kedves feleségemet lebeszéljem arról, hogy gyerekünk szülessen – és Isten a tanúm, hogy én minden létező kődarabot megmozgattam mindeddig ennek érdekében, viszont a helyzet még sem állt túl vényesen, így már a következő lépésen kezdtem el törni a szőke fejemet, a másik pedig az volt, hogy a feleségem lányába élvezhessek minél hamarabb, viszont ezt az akciót még el sem tudtam kezdeni, mert bár arra volt már szabálykönyvem, hogy miként csábítsak el férjezett nőket, viszont arra egyetlen egy taktikám sem volt, hogy a nőmnek a lányát, aki ráadásul majdnem húsz évvel fiatalabb nálam és még szűz is, hogyan keféljem meg.
Hanyagul megvontam a vállamat.
– Nem valószínű, hogy a büntetés fogalma az én szótáramban és a tiédben megegyezik. – Persze, hogy nem. Isten bizony, hogy én olyan csúnyán elfenekeltem volna azért, hogy így felhergelt, hogy azt követően egy hétig nem lenne képes leülni a csinos kis fenekére – de még állva sem szívesen maradna. Az én fejemben a büntetés sokkal inkább egy jó kis szado-mazzoval volt összefüggésben, sem mint a kukoricán térdepeltetésen. Én felnőtteket tudtam büntetni, nem pedig gyerekeket – íme még egy érv, hogy miért nem lehet kölyköm.
– Mondtam már, hogy csak Sten. Az északi neveket piszok fárasztó kimondani, neked pedig ezért fölösleges koptatnod a szádat. – Viszont tudtam, hogy mi másra használhatta volna. – Fogalmam sincsen, hogy jó anyád milyen büntetést tudna neked még kiszabni, de biztos vagyok abban, hogy kitalálna valamit, úgyhogy nem ártana, ha alaposan szemügyre vennéd mit rejtegetsz a szobádban. – Talán egy leletnyi célzás volt a hangomban. Valamelyik nap, valami hülye ötlet folytán bementem a szobájába – nem, nem loptam el fehérneműjét, azt már hetekkel korábban megtettem – és az egyik fiókban meglehetősen érdekes dolgot találtam, voltaképpen egy olyan felbecsülhetetlen értékű kincset, amiben álmomban sem gondoltam volna – na jó, ott esetleg igen.
– Mindketten tudjuk, hogy édesanyáddal meglehetősen fárasztó együtt élni, mindenesetre azért beszélek vele és nem, nem fáradtság és nem kell megköszönni. – Baromi jó fejnek éreztem most magamat. Legszívesebben dicsőítettem volna személyemet, hogy életemben először önzetlenül cselekedtem, legalább is többé kevésbé.
– Na, szállj ki. – Fejemmel az ajtó felé böktem, miután beálltunk a garázsba, szerencsére az asszony még nem volt itthon és miután az órámra pillantottam rájöttem, hogy még egy jó három-négy óráig nem is lesz itthon... Oh, a fenébe!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime02.06.14 8:50

 
tag: Stenbjörn

words: 437

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Hibás volnék abban, hogy végre nem bokáig érő szoknyákkal takargatom magam? Szeretném végre magam nőnek érezni, de úgy nem megy, ha mindenki kislányként tekint rám. Mégis engem legjobb az izgat, hogy Sten miféle szemekkel néz rám. Mert már kaptam rajta párszor, hogy feltűnően méreget pillantásával, de talán csak kíváncsi... Nem lenne szabad olyan dolgokat feltételeznem róla, amire nincs kézzel fogható bizonyítékom. Anyám férje, már az is bűn, ha arra gondolok, hogy mi lenne, ha...
- Nem érzem magam hibásnak. - Határozottan jelentettem ki, pedig ha anyám is itt ülne a kocsiban akkor most foghatnám a sajgó arcomat, mert olyan pofont leakasztott volna... Mégsem a fájdalom lett volna a legrosszabb, hanem a szégyenérzet, hogy képes velem ilyet művelni, mert a hite fontosabb neki, mint a saját lánya, s ezért még megütni is képes. Holott lényegében azért ütne meg, mert én is megütöttem valakit, ironikus. Vajon kitől tanulhattam, hogy minden problémát orvosolni tud egy hatalmas pofon?  
Szerencsére még időbe alsó ajkamba tudtam harapni, mielőtt még azt suttoghattam volna neki, hogy: Büntess meg!  
- Miért a te szótáradban mit takar a büntetés fogalma? - Nem kellett volna engednem a kíváncsiságomnak, mégis tudni akarom! Aztán ki tudja... Talán tényleg bele bújik a nevelő apám szerepébe, és alaposan megbüntet azért, mert rossz kislány voltam.
Aprót bólintottam, ezek után tényleg Stennek fogom hívni, pedig a Stenbjörn névben van valami izgató, valami szexi. Még a hangzása is erotikus, főleg ha egy ilyen férfit neveznek így.
- Mit rejtegetek a szobámban? - Ijedten kérdeztem vissza, sőt biztos voltam abban is, hogy még a hangom is bele remegett. Most csak blöffölt, vagy tényleg tudja, hogy rejtegetek valamit? Egyre inkább elkerekedett szemekkel néztem rá, mert ha tényleg tud valamiről az azt jelenti, hogy járt a szobámban. Pontosabban bement a szobámban és kutakodott.
- Ha tényleg nem akkor fáradság beszélned vele az érdekemben, akkor talán felhozhatnád azt a témát is, hogy esetleg már itt lenne az ideje annak, hogy elköltözzek. - Nem bírok már tovább egy fedél alatt élni velük. Anyám fanatikus hívő, aki rám erőszakolja a hitét, ez már bőven elég ahhoz, hogy meneküljek, de talán ebben az egészben az a legrosszabb, hogy annyi szexuális feszültség gyülemlett már fel bennem, hogy kész csoda, hogy még kezemmel nem Sten férfiasságát markolom. Olyan közel van hozzám, csak ki kellene nyújtanom a kezem... Mégsem mertem megtenni, inkább engedelmesen kiszálltam a kocsiból.
- Azt hiszem valami nincs rendben velem. - Félve szólaltam meg. - Anyámnak nem merek erről beszélni, mert ördögűzőt hívna... De ne haragudj, ezzel nem szeretnélek untatni. - Kivel is beszélhetnék erről? Fogalmam sincs, hogy miért, de úgy érzem, hogy Sten megértene, sőt biztosan tudná, hogy mi a teendő.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime16.06.14 12:56

A kérdést hallva szemöldököm a magasba ugrott, szinte csak nem felszaladt szőke tincseim közé, azonban szám szegletében titokzatos mosoly bujkált, de hagytam hogy továbbra is csak a profilomat csodálja, miközben megelevenedő képek sokaságát kezdtem el pörgetni perverz vágyaktól fűtött elmémben, végül szórakozottan vetettem oda neki mindössze csak annyit, hogy:
– Ilyen jótét lelket nem akarnék megrontani olyan bűnös dolgokkal, mint amilyeneket én is szoktam csinálni.
Kikötözés. Elfenekelés. Szem bekötözése. Száj bedugaszolása. Mindezek egyike sem kimondottan fért bele abba a keresztényi szent világában, habár egyáltalán nem állt szándékomban ott tartani, mindezeket egyelőre sok lett volna rázúdítani, tekintettel arra, hogy a második "X" felé közeledve sem volt még férfival – vagy legalább is nem osztotta meg kedves édesanyjával, amit voltaképpen nagyon is meg tudtam érteni, elvégre Monica nem csak őt kergette őrületbe, hanem engem is. Elviselhetetlen nőszemély tudott lenni, s alkalomadtán borzasztóan naiv, főként mikor azt gondolta hogy sikerült megtérítenie és Isten ösvényén vezetnie – az egy dolog, hogy eljártam templomba és meggyóntam a bűneimet, amelyek többnyire házasságtöréssel kapcsolatosak voltak, ha úgy adódott akár hetente többször is, de mindössze csak annyit változtattam az esküvő előtti időszakhoz képest, hogy diszkrétebb lettem.
– Ha édesanyád megtalálja azt a vörös igazán apró fehérneműt az íróasztalodban, neked határozottan véged van, szépségem – komoly tekintettel néztem rá. Apaként kellett volna viselkedem, de voltaképpen meg sem próbálkoztam ezzel, mindössze csak azon dolgoztam ilyen keményen, hogy a nadrágomban a helyzet ne váljon még ennél is kényelmetlenebbé –, mert mi tagadás, ha elengedtem volna magam a lengőrúd megadta volna magát a természet követeléseinek és ezt nem kifejezetten tartottam jó ötletnek. – Keress egy másik helyet – javasoltam továbbra is nyugodt hangszínnel. Nem éreztem szükségét, hogy magyarázkodásba kezdjek, elvégre lássuk be, bemasírozhattam a szobájába számológépért – mi tagadás nagy részben így történt, az már egy teljesen másik kérdés, hogy a kis ruhadarab megtalálása után kíváncsi lettem és végig néztem a többi fehérneműjét, de a látvány inkább lelombozott. Fehér. Bőrszínű. Fekete. Mintátlan. Dísztől mentes. Nem voltak kimondottan szexik, én pedig szerettem ha az alattam fekvő nő valami olyasmit visel magán, aminek már a látványától is kikészülök.
Meglepetten néztem rá.
– Végül is elég idős vagy már ahhoz, hogy egyedül élj – vontam meg a vállamat – meglátom mit tehetek az ügy érdekében. – Persze, akaratlanul is ara gondoltam rögtön, hogy akkor akár hetente többször is meglátogathatnám és rosszalkodhatnánk édes kettesben. Persze, ez talán csak egy másik életben történhetne meg vagy a fantáziáimban... Miről is beszélek én itt? Egyáltalán nem állt szándékomban letenni erről a tervemről. Meg. Akarom. Dugni. Nem egyszer, nem is kétszer. Szeretném a saját ízlésemre formálni a kislányt, elvégre nem minden nap van ilyen lehetőséges az embernek.
– Miről nem mersz beszélni? – Kérdeztem a vállam felett hátra pillantva, majd belöktem magam előtt az ajtót és bemasíroztam rajta aztán megtartottam neki is.
Jó előre volt egy olyan megérzésem, hogy ezt bizony jól meg fogom szívni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime17.06.14 11:23

 
tag: Stenbjörn

words: 397

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Hiába akartam megtudni, hogy miféle dolgokról lehet szó, nem mertem rákérdezni. Mintha csak attól tartottam volna, hogy elindítok egy lavinát, ami aztán szép lassan maga alá temet. Így is túl sok bűnös gondolat mérgezi elmémet. Kész szerencse, hogy drága anyám nem gondolatolvasó, mert képes lenne zárdába küldeni. Már az is bűn lenne, hogy kíváncsi vagyok? Ha efféle dolgokról van szó, akkor minden bizonnyal, mert nekem még gondolnom sem szabadna arra, hogy mi lenne ha, már Sten egészen más szemmel nézne rám...
- Neked sem kellett volna megtalálnod... - Zavartam motyogtam, de nem is mertem rá nézni. Úgy éreztem, hogy a fejem búbjától egészen lábujjaimig elpirultam annyira zavarba jöttem attól, hogy a szobámban járt és felfedezte, amit rejtegetek. Valójában azt a vörös fehérneműt arra a bizonyos alkalomra tartogatom mikor végleg búcsút intek az ártatlanságomnak. Fogalmam sincs, hogy az a nap mikor fog bekövetkezni, jobban mondva még azt sem tudom, hogy kivel akarom. Sten férfiként nagyon is vonz, de mégis csak édes anyám férje, így még gondolnom sem szabadna arra, hogy akár Ő lehetne az, aki elveszi a féltve őrzött szüzességemet, mégis annyira kívánom, egyedül csak azért nem merek kezdeményezni, mert félek a visszautasítástól.  
- Kérlek valahogy érd el nála, hogy elengedjen, mert ha tovább itt kell maradnom vele és a hitével biztosan megbolondulok. - Izgatja a fantáziámat a szabadság gondolata, hogy végre azt csinálhatnék, amit csak akarnék. Végre lehetne életem, de ehhez az kell, hogy valaki kinyissa nekem az aranykalicka ajtaját és kirepülhessek, minél messzebbre innen.
- Úgy érzem, hogy egy ketyegő bomba van bennem. - Félve ejtettem ki szavaimat, ahogy elhaladtam mellette, meg sem álltam egészen a konyháig. - Ez normális? - Próbáltam finoman körül írni, hogy miért gondolom úgy, hogy nincs minden rendben velem, Sten tapasztalt férfi, biztosan tudni fogja, hogy pontosan mitől is van ez, ahogy azt is, hogy mi lehetne rá a megoldás. Nem is tudom, talán ezt nevezik szexuális frusztráltságnak, vagy feszültségnek? Fogalmam sincs, teljesen tapasztalatlan vagyok még.
- Ez azért van, mert még szűz vagyok? - Akármennyire is tartok ettől a témától, mégis össze szedtem annyi bátorságot, hogy meg merjem kérdezni, ezzel biztosan nem okoztam túl nagy meglepetést neki, hiszen ha már nem lennék szűz, akkor anyám hatalmas botrányt csapott volna, amiről Sten is tudna. Na, de akkor mekkora botrány lenne, ha kiderülne minden egyes porcikám arra vágyik, hogy a férje a lehető legtöbb pózban, módon megdugjon. Bármit csinálna velem biztosan élvezném.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime21.06.14 20:43

– Nem, nem kellett volna – értettem egyet vele egy bólintás közepette – legközelebb jobban elrejted a mocskos kis titkodat és senki sem tudja meg, jó esetben – tettem még hozzá, azonban ettől függetlenül megtaláltam azt a csinos kis darabot és, ha csak megláttam a piros színt nem igazán tudtam másra gondolni, mert gondolataimat állandóan csak az kötötte le, hogy elképzelem, ahogyan rajtam lovagol megkötözött kezekkel. Ez még a fantáziámban is túlságosan eleven volt, ő pedig már csak attól fülig vörösödött volna, hogy ha a térdemre ültettem volna – vagy netalántán esetleg a kezemet a vállára raktam volna és ekkor még csak hozzá sem nyúltam. Megráztam a fejemet. Éretlen, édes kis gyümölcs. Szűz. Melyik férfi ne képzelte volna el valaha is, hogy ő az, aki elveszi egy lánynak az ártatlanságát? Kétlem, hogy sok ilyen lett volna. Ez a gyengébbik nem részéről kifejezetten nagy megtiszteltetés volt. Már elterveztem azt is, hogy első alkalommal gyengéd lettem volna, aztán szépen lassan bevezettem volna az én tisztátlan, egyáltalán nem szent világomba.
– Megteszek mindent, amit lehet. – Annak tudatában, hogy tisztában voltam azzal, hogy Monicára egyszerűen lehetetlenség volt hatni, legalább is rosszabb esetekben, azonban ha meg akartam győzni nagyon is tudtam, hogy mit kell tennem – jó alaposan megfektetni, anélkül, hogy teherbe ejtettem volna, ami valljuk be óvszer hiányában és gyógyszerek nélkül kifejezetten nehéz volt, pláne nem úgy, hogy egy igenis lényeges szervemet használtam volna az aktus során. – Néztél már valamit vagy rám hagyatkozol? – Elvégre ingatlanokat árusítottam nagyjából tisztában voltam azzal is, hogy egy vele egy idős lánynak mi felelt meg.
És milyen jól éreztem, hogy ebből komoly baj lesz, csattantam fel magamban. Kérdőn felvontam a szemöldökömet, mintha nem értettem volna, hogy pontosan mire is akar kilyukadni – persze, nagyon is nyilvánvaló volt, még a vaknak is feltűnt volna, hogy a kislány teljesen kész volt, minden mozdulata erről árulkodott.
– Gondolom azért, nekem ennyi idősen már nem kellett ilyen gondokkal küzdenem. – Számomra sokkal inkább az okozott nehézséget, hogy kiválasszam azt a szerencsés hölgyet, akivel eltölthettem az éjszakámat. Szőke. Barna. Vörös. Fekete. Lapos. Gömbölyű. Szinte teljesen mindegy volt, mert mindegyik hölgyre csodálattal tekintettem. Egyaránt oda voltam a kerek feszes mellekért, amelyek olyan hetykén meredtek felfelé, akár a hegy, míg azokért is, akiknek akkora mellük volt, mint két hatalmasra megnőtt görögdinnye. Nem számított. Természetesen ettől függetlenül én alaposan megválogattam, hogy kinek adom oda magamat az éjszakára, elvégre engem nagyon is ki kellett érdemelni, olyan nőt már nem vittem el magammal, aki a tízes skálámon csak a hetest ütötte meg… Válogatós voltam, igazi ínyenc. Szerettem a finomságokat, még inkább a változatosságot.
– Manapság sok minden van, amivel egy lány könnyíthet magán, vagy... ez is megbocsájthatatlan vétek?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime22.06.14 18:35

 
tag: Stenbjörn

words: 360

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Eljött a pont, mikor már nem bírom tovább. Ez nem normális, máshol is bele szólnak abba, hogy miféle fehérneműt viselhet egy korombeli lány? Anyám szerint a szajhát viselnek csábos fehérneműket, de találtam már a fiókjában csipkés, alig valamit takaró holmikat, akkor most hogy is van ez? Neki ez már úgymond megengedett csak mert házas életet él?
- Most tényleg egy fehérnemű miatt kell magyarázkodnom? - Mert ami azt illeti ehhez neki semmi köze sincs. Nem kellett volna bejönnie hozzám, akkor nem is tudna arról, hogy mit rejtegetek a szobámban.  
- Mintha már attól is szajha lennék, hogy van egyetlen egy olyan darabom... - Azt inkább el sem akarom képzelni, hogy anyám ha megtudná képes lenne elrángatni a templomba és meggyóntatni velem ezt a vétkemet. Gondolom az öreg papnak mennyire felmenne a vérnyomása, ha a szobámban rejtegetett szexi fehérneműről számolnék be.
- Még odáig nem jutottam el, hogy nézzek is magamnak lakást, ennyire nem akarom magam a szabadság illúziójába ringatni, ezért teljesen rád hagyatkoznék. - Elvégre a mostoha lánya vagyok ezért bízok abban, hogy Sten segít nekem egy olyan lakást találni, ami minden igényemet kielégítené. Így belegondolva félelmetesen hangzik végre önállónak lenni, de egyszer mindenkinek ki kell repülnie a fészekből.
- Gondolom nem is ilyen körülmények között kellett nevelkedned, ahol minden élvezetes dolog bűnnek számít. - Azt szokták mondani, hogy a legcsendesebb emberek a legveszélyesebb, akkor ezek szerint a legártatlanabbakból lesznek a legrosszabbak? Talán az eddigi hívő neveltetésem ahhoz fog vezetni, hogy mindent ki akarok próbálni, amik eddig "gonosz és bűnös" dolgoknak voltak titulálva.
- Szerintem még csak gondolnom sem szabadna rá... - Felsóhajtottam, de valójában inkább erőt gyűjtöttem magamban, féltem a következményektől, de már tovább nem bírtam magamba tartani, úgy éreztem neki is tudnia kell. - Nagyon vékonyak a falak és akaratlanul is hallok mindent... - Nyeltem egy nagyot. - Mikor hallom anyámat nyögni gyakran képzelem magam a helyébe. Ez miatt pedig biztos belépőm lehet a pokolban, már csak azért is mert arról fantáziálok, hogy a férje engem is a magáévá tesz. - Félve néztem rá, rettegtem a reakciójától. Nem is tudom, hogy volt erőm ezt bevallani neki, talán hiba volt részemről ezt megosztani vele. Most mégis mit gondolhat rólam?
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime27.06.14 15:19

– Szerencsére egyáltalán nem kellett hasonló körülményeket elviselnem, mint neked. – Egy kicsit sem, mert az én életem többnyire maga volt a pompa és a csillogás. Imádtam a bourlesque táncosok között lebzselni – főként pubertás koromban, amikor megjelentek az első fiús gondjaim, a nők többsége bizony segítőkésznek bizonyult – nagyon is –, úgyhogy nem volt véletlen, hogy többnyire tudtam mik a nők igényei, hiszen közöttük nevelkedtem és ők voltak, akik a világ titkok minden titkára megtanítottak – és láthatóan nem is volt ellenükre, mint ahogyan nekem sem. Az ott töltött időszak egy teljesen más életforma volt, egyszerűen túlságosan eleven és élettel teli, ellenben a mostanival, ami határozottan unalmas és színtelen volt, már csak annak a ténye is lelombozott, hogy milyen nőt vettem végül feleségül, az már más kérdés, hogy Monica akkoriban még nem egészen ilyen volt, de ezt a titkát megtartottam magamnak és nem osztottam meg a lányával, aki teszem azt felrobbanna a méregtől, ha megtudná, hogy milyen dolgokat csinált az anyja. A változás nem sokkal a teherbe esetét követően történt... – De vasárnaponként én is jártam templomba és bőségesen volt minden héten meggyónni való bűnöm. – Azóta valószínűleg már számon tartani sem tudtam volna, gyakorlatilag mehettem volna minden nap, elvégre parázna gondolatok, lopás és csalás szinte mind komoly bűn volt, kivétel ha meggyónom, de mivel nem voltam hívő és tulajdonképpen sohasem hittem istenben, úgy voltam vele, hogy minek járjak fölöslegesen templomba.
A szavait hallva azt hittem leszakad a pofám a helyéről. Voltaképpen nem lepett meg a falak tényleg nagyon vékonyak voltak – cseszettül vékonyak, de azért azt nem gondoltam volna, hogy milyen dolgokról képzeleg, de tartanom kellett magam egyfajta szerephez, két okból, egyrészt mert valamikor szerettem Monicát és tiszteletben akartam tartani őt azzal, hogy nem dugom meg a szűz lányát – az már egy teljesen más kérdés volt, hogy tudtam, hogy ennek a tudatában, úgy sem fog sokáig kitartani harmatgyenge akaraterőm, másrészt pedig a rohadt életbe is, de azért ez mégis csak pofán csapott.
– Nézd kisszívem – próbáltam valamit kimakogni magamból, de ez jelen pillanatban határozottan esélytelen volt, főképpen mert az anyja helyébe mostanság én is inkább őt képzeltem. – Ez bizony komoly terhet jelent számodra és azt hiszem, hogy jó hogy elmondtad... – Megdörzsöltem a nyakamat, mert életemben először került sor arra, hogy képtelen voltam bármit is mondani a hallottakra. Ez nálam komoly gondot jelentett. Általában fordítva képzeltem el a helyzetet, úgy hogy majdhogynem kényszerítem... Nem pedig így, mert jelen pillanatban nagyon úgy tűnt, hogy akár kérésre is lazán az ölembe ült volna... Helyes.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime30.06.14 1:18

 
tag: Stenbjörn

words: 397

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Gondolom ha neki olvastak fel alváshoz esti mesét az tényleg gyereknek való mese volt, nem pedig a Biblia tanításai. Jól emlékszem arra, hogy gyermekként nem értettem, hogy nekem miért kell azt hallgatnom, hogy az emberek miféle bűnös lelkek és mind a pokolban égnek meg, ha nem követik az Úr szabályait. Ezen nőttem fel, normális gyerekkorról álmodni sem mertem, hiszen nem tudhattam akkor még, hogy anyám hite mennyire tűnhet megszállottságnak. Rám erőszakolta a saját vallását, nekem esélyt sem adott arra, hogy esetleg eldöntsem, hogy miben szeretnék hinni.
- Biztos azért mert téged nem fogtak ennyire rövid pórázon. - Szerintem már a pap is unalmasnak talál, mikor bent ülök a gyóntatószékben és újra és újra ugyan azokat a semmitmondó dolgokról számolok be neki, hiszen azt azért mégsem mesélhetem el neki, hogy előfordul, hogy magamhoz nyúlok, miközben a mostohaapámról fantáziálok. Ettől határozottan le is állna a szíve, főleg ha a részletekbe is beavatnám.
- Ennyi? - Meglepetten pislogtam rá. - Azt hittem mérges fogsz lenni. - Ezzel egy kicsit elbizonytalanított, de attól hogy azt mondta jól tettem, hogy ezt elmondtam egyfajta késztetést éreztem, hogy mást is megosszak vele.
- Tudom, hogy ez nem helyes és ettől rossz ember vagyok. - Mégis minden porcikám vágyik Sten érintéseire, de eddig csak a gondolattal játszadoztam el. Sosem mertem felé közeledni, mert miért is érdekelném? Sosem vettem észre rajta, hogy érdekelném.
- Mikor egymagam vagyok itthon, akkor...- Alsó ajkamba haraptam, pár pillanatig hezitáltam, de mi rossz történhetne, ha megtudja az egyik féltve őrzött kis titkomat? - Akkor meztelenül szoktam befeküdni az ágyba, pontosabban arra a felére, ahol te szoktál aludni... - Tovább nem voltam képes mondani, mert csak most fogom fel igazán, hogy arról akarok neki beszámolót tartani, hogy ott feküdve az ágyában, abban az ágyban, ahol anyámat fekteti meg, ott élvezek hatalmasakat már csak attól, hogy rá gondolok, vagy arra, hogy valami csoda folytán pont akkor jön be a hálószobában, rajta kap és csatlakozik hozzám. Mindig is izgatóbb, élvezetesebb volt ha éreztem a kockázatát annak, hogy magammal játszok és le is bukhatok.
- Azt hiszem a többit már sejtheted. - Akár abból is, hogy mennyire elpirultam. Ehhez képest a gyónás semmit sem ér, mert most érzem csak igazán, hogy könnyítettem a lelkemen.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime30.06.14 20:43

Felvontam a szemöldökömet, mintha ezzel azt kérdeztem volna, hogy mi mást kellene tennem. Azért azt még sem közölhettem vele, hogy a legkevésbé sem bántam volna, hogy ha meglovagolt volna, s bár nehezen, de egyelőre úgy véltem nagyon is jól tartottam magam – szinte már zavarba ejtően lovagias volta, ami alapjába véve egyáltalán nem volt rám jellemző, semennyire. Mindenesetre egyelőre tényleg nagyon úgy tűnt, hogy rendkívül jól hozom a rendes mostohaapa szerepét, habár nem tagadom nem egyszer estem bűnbe és nehezemre esett ezek után nem elképzelni bármi olyasmit, ami... illendő lett volna, voltaképpen az elmúlt néhány percbe annyiszor vétkeztem, hogy valószínűleg Isten nem bocsájtotta volna meg a bűneimet egykönnyen, s önzőségből reméltem azt, hogy neki pedig egyáltalán nem nézi el és még is mi volt az, ami igazán bosszantott természetesen az, hogy a nevelt lányom magánakcióba kezdett, ahelyett hogy én kezdtem volna el akciózni, így már nem tűnt olyan szórakoztatónak, de persze ez egyáltalán nem azt jelentette, hogy nem lett volna kedvem a dologhoz, különben is, ettől függetlenül is fülig vörösödött volna, hogy ha a kezem egy kicsit illetlenebb helyre szalad. Elmosolyodtam.
– Nem nehéz elképzelni, hogy mire gondolsz ilyenkor, elvégre mocskosul jóképű pasas vagyok, te pedig egy a huszadik évéhez közeledő ártatlan lány, akinek bizony nem kevés kényelmetlenséget okoz az anyja fanatizmusa.
Normális esetben ebben a korban már a lányok régen túlestek azon a bizonyos nagyszabású dolgon, neki azonban még úgy tűnt, hogy ezzel a házasságáig várnia kell, különben istentől olyan megrovást kapott volna, hogy abba feltételezem beleroppant volna a lelke – vagy valami szent, de sátáni dolog történt volna vele.
– Tudod, most fogalmam sincsen, hogy mihez kezdjek veled – vallottam be nyíltan és őszintén, de voltak elképzeléseim és most úgy éreztem, hogy itt az ideje, hogy egy kicsinyke ízelítőt kapjon az én világomból.
– Nem olyan régen azt kérdezted, hogy milyen nálam a büntetés... vagy legalább is valami ilyesmi volt a kérdés, de én nem adtam rá teljesen nyílt választ – alattomos vigyor kúszott a pofámra, amint két jól megtermett lépéssel mellette teremtem. Karját erősen megfogtam, szabad kezemet pedig a fenekére csúsztattam. – Én egészen máshogy büntetem meg a rossz lányokat. – Habozás nélkül keményen a fenekére csaptam. Kár lett volna tovább játszanom a jó tét lelket, abba beleőrültem volna és a kényszerzubbony egyáltalán nem volt szexi – meg aztán a gyogyóban sem az ott élő nők többsége sem, így hát ennek fényében, miért is mondtam volna nemet annak, amit tulajdonképpen már olyan régen szerettem volna megtenni. Éppen hogy csak nem hördültem fel, amikor kezem ismét a tomporára simult. Gömbölyű, fiatal fenék volt még az övé, nem mellesleg még egyáltalán nem volt betörve. Ez pedig még inkább gerjesztette bennem azt az érzést, hogy bizony nekem kell megtenni azt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime01.07.14 8:35

 
tag: Stenbjörn

words: 356

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Valószínűleg anyám egészen egy zárdáig rángatna és örökre bezárna oda, ha sejtené, hogy a férjére, a mostohaapámra már régen nem úgy tekintek, mint ahogy kellene. Hiába tudom, hogy nem helyes még csak gondolnom sem szabadna arra, hogy akár azokkal a hosszú ujjakkal is miféle örömöt tudna nekem okozni. Mégsem vagyok arra képes, hogy ha rá nézek ne azon töprengjek, hogy mennyire élvezetes, de leginkább bűnös dolgokat tudna velem művelni. Eleinte talán ellenkeznék az évek óta rám erőszakolt hitem miatt, mert a házasságon kívüli szex nem helyes, de akkor az emberek többsége is a pokolba kerül – velem együtt – legalább nem leszek egyedül. Ez annyira ellentmondásos, tudom, hogy nem lenne szabad és egyáltalán nem helyes, de mégis jobban vágyok rá, mint eddig bármi másra.
- Szóval akkor nem is ítélsz el ezért? – Tényleg úgy gondoltam, hogy mérges fog lenni rám, ha őszintén elmondom neki, hogy leginkább akkor gondolok rá, mikor magamnak akarok örömet okozni. Nagyon sokáig küzdtem a bennem lakozó „démonokkal” szemben, de mindig ugyan az lett a vége, csak rá tudtam gondolni, ahogy kezemmel felfedeztem testemet, s végül újra az a kellemesen bizsergető érzés járta végig minden egyes porcikámat. Ez már orgazmus lett volna? Amilyen tapasztalatlan vagyok még ebben sem vagyok biztos, de Sten minden bizonnyal olyan orgazmust tudna nekem okozni, mint amilyet a nők élnek át azokban az erotikus filmekben, amiket nekem egyáltalán nem lenne szabad néznem.
- Sajnálom. Nem kellett volna elmondanom, nem akarom, hogy úgy érezd, hogy ezzel neked kezdeni kellene valamit, ez csak az én problémám, idővel talán elmúlik. – Valamennyire megkönnyebbültem attól, hogy már ezt a titkomat nem egyedül kell cipelnem, de nem érzem magam jobban, sőt még az eddiginél is jobban feszélyezve vagyok a társaságában.  
Levegőt sem mertem venni úgy figyeltem, hogy mire készül, közben megmagyarázhatatlan izgalom kerített hatalmába, ahogy egyre közelebb és közelebb férkőzött hozzám. Elég volt mindössze annyit tennie, hogy fenekemen érezzem kezét és ezzel máris képes volt felizgatni. Kedvem lett volna felsikítani az örömtől, miután fenekemre csapott, mégis inkább alsó ajakba harapva próbáltam elfojtani a belőlem kikívánkozó hangos nyögést. Hiába tudom, hogy nem helyes és le kellene állítanom, vagy legalább ellenkeznem kellene, mégis egyetlen egy szót tudtam kinyögni. - Erősebben.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime06.07.14 0:52

Szemöldököm egy pillanatra a magasba emelkedett, oly' annyira hogy csoda, hogy nem akadt bele szőke tincseimbe, azonban csakhamar kéjes vigyor ült ki orcámra, ahogyan lepillantottam a tenyeremtől vöröslő, fehér fenékre. Kár is lett volna nemet mondani egy ilyen felkérésre, bár ha pontosan akarok fogalmazni, akkor sokkal inkább azt mondanám, hogy gyakorlatilag lehetetlennek bizonyult. Ez pedig még csak a kezdet volt. Minden további késlekedés nélkül tettem meg újra, némiképpen erősebben. Az üres házban a csattanás majdhogynem arcom robbanásként hatott, azonban szerencsére most a falak jótékonyan szolgáltak, s csakhamar elnyelték a hangokat, amelyekből még többet szerettem volna kicsikarni belőle.
– Szépségem, el sem tudod képzelni, hogy mennyi mindenhez szeretnék kezdeni veled – morogtam vágytól elfulladó hangon. A rohadt életbe is! Ez a kislány több mindent hozott ki belőlem most, mint az elmúlt évek során bármelyik nő. Azonban egy dologra tudtam mindezt fogni, hogy még ártatlan volt. Kedvemre akartam formálni, olyan dolgokat akartam csinálni vele, amelyeket a legtöbb nő nem tett volna meg – vagy legalább is nagyon akadékoskodott volna közben. Ő azonban még is csak más volt. Áratlan. Friss hús. Szűz. Szeplőtlen. Akárhogyan is nevezhettem volna, a lényeg egyetlen egy volt; az első igazi harapás az enyém lehetett, kizárólag az enyém. Már a gondolattól is elégedetten mordultam fel.
– Nyugodj meg, egyelőre csak játszadozunk egy kicsit – arcát kissé durvábban ragadtam meg mint szerettem volna és fordítottam magam felé – ha esetleg elég volt... szólj – nem szívesen ejtettem ki ezt a szót a számon, mindeddig még egyetlen egy nőnek sem kellett ezt mondanom, azonban vele kénytelen voltam valamilyen módon finom lenni, tekintettel egy lényeges dologra. Nagyon is tisztában voltam azzal, hogy az első szexuális élmény meghatározó tud lenni egy fiatal nő életében, habár mi tagadás neki ebben az életben már javában benne kellett volna lennie. Ez esetben lényegesebben egyszerűbb lett volna a dolgom, de én szerencsétlenségemre az a fajta pasas voltam, aki szerette a kihívásokat, valamint az új dolgokat. Mi lehetne jobb egy ilyen lánynál? Nem sok minden. Semmi.
– Most pedig, ha megkérhetlek: vedd le a szoknyádat! – Az utolsó szavakat kifejezetten erősen hangsúlyoztam, s bár valóban az átkozott ruhadarab így sem takart túlságosan sok mindent – semmit sem bízott a képzeletre –, de teljes egészében szerettem volna látni mindent, amit fel tudott kínálni nekem, habár egyetlen egy percre sem kételkedtem abban, hogy nagyon is kedvemre való lesz a látvány. Kiéhezett vén kujonnak éreztem magam mellette, de ez eddig sem érdekelt különösebben, így az aggodalmaskodást nem most fogom elkezdeni. – Gyerünk, ne várakoztass! – Kényelmesen helyet foglaltam a kanapén, majd lusta ámde várakozó tekintettel néztem rá, hogy erre vajon mit fog lépni. Kíváncsi voltam, hogy meddig lenne mersze elmenni, így első alkalommal. A határait akartam feszegetni. Az enyémet kár is lett volna, mivel egyáltalán nem voltak. Legalább is ebben a tekintetben egyáltalán nem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime06.07.14 13:04

 
tag: Stenbjörn

words: 414

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Valójában már nagyon sok mindent elképzeltem már, hogy mit tudna velem művelni, de azt mégsem tudtam eddig, hogy miféle vágyai vannak, hogy Sten hogyan szeretne velem játszadozni. Eddig csak az én verzióm létezett, mindössze csak egy élvezetes fantázia volt, de most egyre inkább érzem magam izgatottan, talán a mai naptól kezdve valóra válik minden mocskos kis dolog, amire akkor gondoltam mikor kezeimmel olyan helyekre tévedtem testemen, amivel minden bizonnyal legalább egy tucat bűnt elkövettem.  Szerencse, hogy Isten képes megbocsájtani a bűneinket, de mégis azt képes megbocsájtani majd, hogy hagynám, hogy ez a férfi megrontson? Nem szabadna házasság előtt nemi életet élnem, de főleg azt nem szabadna, hogy anyám férje után vágyakozzak ennyire, mégis egy szavába kerülne és bármit képes lennék neki megtenni. Mert akarom! Akarom, hogy bevezessen a bűnös élvezetekbe. Azt akarom, hogy Sten vegye el a szüzességemet. Kívánom, még soha, egyetlen egy férfit sem kívántam ennyire, elég csak rá gondolnom, hogy az a bizonyos bizsergés bejárja minden egyes porcikámat. Most pedig hozzám ért, már attól nedvesnek éreztem magam, hogy fenekelni kezdett.
- Tetszik ez a játék. – Nem is akarhattam volna leállítani, sőt azt szerettem volna, ha kedve szerint játszadozik velem. Azért Sten mégis csak egy tapasztalt férfi, szinte még alig ért hozzám,  azt a néhány fenék paskolást leszámítva, de neki elég volt ennyit tennie velem, hogy azt kívánjam bárcsak megragadna, felcipelne a hálószobába, hogy végre magává tegyen.
Lehetséges ez? Egyszerre éreztem azt, hogy fal fehér lettem, de el is pirultam miután meghallottam, hogy mire kér. Nem tehetem meg… Nem lenne szabad, ez nem helyes.  Eddig egész életemben azt nevelték belém, hogy a csábításnak ellen kell állni, hogy Isten szeme mindent lát, nagyon remélem, hogy most elfordul, mert olyat fogok tenni, ami nem lenne Isten tetszésére, de Sten ínyére annál inkább. Izgatott és egy kicsit ideges is voltam, sőt a kezem is remegni kezdett, ahogy a szoknyámon lévő cipzárt lehúztam. Pillanatokon belül a szoknyám a földön végezte, én pedig megmeredtem, mint egy kirakati bábú, akit kedve szerint méregethet. Még soha sem látott így eddig egyetlen férfi sem.
- És most? – Mégis mit vár tőlem? Vetkőzzek tovább előtte, vagy? Zavarban voltam, de azt hiszem nem attól, hogy levettem a szoknyámat a kedvéért, hanem attól, hogy ennyire tapasztalatlan vagyok, pedig szeretnék neki örömet okozni, de ehhez az kell, hogy Sten megmondja mit és hogyan tegyek, hogy mindketten élvezni tudjuk ezeket a bűnös pillanatokat. Már ettől rossznak érzem magam, de ha a fantáziáim valóra válnak, akkor bizony elindulok a pokolba vezető lejtőn és onnantól nem lesz megállás.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime09.07.14 15:02

Ha tapasztalatlan suhanc lettem volna minden bizonnyal már most képtelen lettem volna uralkodni megzabolázhatatlan vágyaim felett, amelyek türelmetlenül követeltek maguknak szabad utat, most hogy igazán azt tehettem, amire már hónapok óta úgy ki voltam éhezve, mint egész eddigi életemben soha semmire. Élveztem a helyzetet. Kérnem kellett, ő pedig noha tétovázva, de megtette amire kértem. Az ártatlansága egyszerűen teljesen lenyűgözött, szinte gyönyörködtette a szemeimet, ahogyan remegő ujjaival ráncigálta le magáról a ruhát, majd pedig ártatlanul ácsorogva áll egy helyben. Megnyaltam a számat. Hófehér, bársonyos combok. Alig vártam, hogy közéjük férkőzzek, s minden létező pózban magamévá tehessem. Személy szerint mindig is úgy véltem, ha valaki ellent mond a vágyainak az bárminél nagyobb bűn, hiszen a vágy az egy ösztönös dolog volt, s nem lett volna szabad elfojtania senkinek. A testi vágy elnyomása pedig különösen kegyetlen volt. Feszültté tette az embert. Én pedig szerettem kényelmesen elnyúlva feküdni egy nő mellett, lenni egy-egy kimerítő durva szex után és simogatni a selymes bőrüket, amely helyenként az ütések nyomától szinte tűzként parázslott. Számomra ez jelentette a mennyországot, s ha ezért a pokolra jutok a kéjelgők közé, egyáltalán nem bántam, mert az életem során azt tettem, amely dolgok valóban élvezetet jelentettek számomra. Miért számított ez bűnnek?
Kényelmesen elhelyezkedtem, tekintetemet pedig lustán siklattam végig a testén. Határozottan elégedett voltam a látvánnyal, s ennek legfőbb jele az volt, hogy arcomra féloldalas mosoly kúszott, szemeim pedig az elégedettségtől megtelve elevenen csillogtak.
– A többit is, ha kérhetlek! – Kihívóan döntöttem oldalra a fejemet. Teljes egészében szerettem volna látni mindezt a szépséget. Magamat akartam kínozni azzal, hogy ilyen közelségből még továbbra sem tettem semmit sem, de tudtam hogy a jutalmam mindennél édesebb lesz. Alig vártam, hogy a kezem között tartsam, ujjaim a húsába mélyedjenek, testem az övének feszüljön.
Karjaimat hanyagul a fotel támlájára helyeztem, egyik lábamat pedig a térdemre helyeztem, s elkényelmesedve vártam, míg teljesen lemeztelenedik.
– Ne várass túlságosan soká – habár kérésnek kellett volna hangzania, még is sokkal inkább parancsnak tűnhetett a számára. – Ha csak meg nem futamodsz, még most van lehetőséged visszafordulni.
Valóban ez volt az utolsó esélye, hogy kisnyúlként futamodjon meg. Nem orroltam volna meg érte, de nem garantáltam volna, hogy nem mentem volna be éjszakánként a szobájába és felette vertem volna ki, habár az effajta dolgok igencsak távol álltak tőlem, tekintettel arra, hogy sohasem akadt gondom a gyengébbik nemmel, így elbízva magamat most is hittem abban, hogy a kislány – bátortalansága ellenére – nem fog megfutamodni.
– Utána mutatok valamit. – Pimasz mosolyra húztam a számat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime10.07.14 7:52

 
tag: Stenbjörn

words: 366

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Hiába vágyik minden egyes porcikám arra, hogy legalább végre hozzám érjen, hogy egy egészen kicsikét bele ringassam magam abba az illúzióba, hogy vágyik rám, mégis ennek ellenére mintha bekapcsolódott volna bennem a veszélyt jelző sziréna. "Mert azt akarja az Isten, hogy megszenteltek legyetek, hogy tartózkodjatok a paráznaságtól." Súlyos bűnt követnék el, megbocsájthatatlant. Ha megtenném már nem lenne visszaút. Eddig a Biblia tanításai szerint éltem, ott érthetőn le van írva, hogy a házasság előtti intim kapcsolat nem helyes, önmegtartóztatást kell gyakorolnunk egészen a házasságig. Erkölcstelen dolog lenne, de mégis annyira akarom. Mégis az évek alatt szinte már belém erőszakolták - még ha csak képleletesen is - hogy Isten csak a férj és feleség közötti szexuális kapcsolatot hagyná jóvá, ezért jól tudom, hogy amire én készülök az nem lenne több puszta paráznaságtól. A házasság szentségének védelmén kívül fogom elveszíteni az ártatlanságomat, azért mert így akarom. Meg akarom tenni! Vele akarom megtenni. Mégis akkor miért rettegek ettől ennyire? Hiszen gondolatban már számtalanszor elképzeltem, hogy mégis milyen lehetne. Durván bánna-e velem az első alkalomkor? Attól tartok a legjobban, hogy eldurvul és fájni fog.
Olyan sebezhetőnek éreztem magam már csak attól, hogy a szeme láttára vetettem le magamról a szoknyát. Most pedig arra kér, hogy mindentől váljak meg, hogy mezítelenül álljak majd előtte, hogy olyat cselekedjek, amit eddig még soha sem tettem meg. Remegő ujjakkal igyekeztem minél előbb kigombolni a rajtam lévő inget.
- Nem gondoltam meg magam. - Ezt inkább magamnak mondtam, mint neki. Szeretném magammal is elhitetni, hogy tényleg nem fogok meghátrálni, még ha annyira esetlenül is sokáig vacakoltam a gombokkal, de hát remegő kézzel lassabban ment, de végül csak sikerült levennem. Megtörtént. Tényleg ott álltam előtte mindössze csak fehérneműben. Valahogy ezt máshogy képzeltem el, azt gondoltam, hogy nem egy ilyen egyszerű fekete darab lesz rajtam mikor először ennyi láthat belőlem.
- Azt akarod, hogy vessek le mindent? - Csak a jó Isten tudja, hogy honnan vettem a bátorságot, de egyre közelebb és közelebb sétáltam hozzá, míg csak kartávolságra lettem tőle.
- Ha annyira meztelenül akarsz látni, azért tenned is kell. - Már most zavarban vagyok, de akkor még mennyire elpirulnék ha Sten segítene a vetkőzésben. Mégis van abban valami izgató, hogy ilyen nyugodtan képes ülni és engem figyelni.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime12.07.14 18:05

Nagyon helyesen is teszed, gondoltam magamban miközben elégedetten hátra dőltem ültő helyzetemben. Nagyon is tetszetős volt a látvány, ahogyan a remegő kezeivel igyekezve akarta kigombolni a felsőjének gombjait. Az idegeimen táncolt ez a lány, ami már meglehetősen régen fordult elő, ehhez legalább két évig nem kellett volna nővel lennem más normális esetben, ami igaz hogy az első hét után kudarcba fulladt volna, mert felrobbantam volna a feszültségtől. Tekintetemet egy pillanatra sem szándékoztam levenni róla. Egy szoborrá meredve kényelmesen legeltettem rajta a tekintetemet.
– Azt mondtam a többit is, nem? – Ez azt jelentette, hogy mindent amit csak tudott és ami csak bármit is takart volna a kívánatos testéből. Ennél azért sokkal többet akartam látni. Kezdve a melleivel és a lábai között megbúvó vörös háromszöggel. Utána jöhetett a többi. Ez a lány egyelőre el sem tudta képzelni, hogy mibe keveredett bele – legalább is, amíg rá nem unok. Tartottam attól, hogy most hogy vége a várakozásnak hamar ráunok, de aztán rájöttem, hogy neki még bőségesen meg kell tanítanom bizonyos dolgokat, így hát nem aggódtam, mert teljességgel fölöslegesnek éreztem.
Ahogyan ott fölöttem állt, komoly erőfeszítés volt, hogy ne kelljek fel vagy pedig rántsam le rögtön az ölembe. Meg akartam dugni. De eszemnél kellett legyek, mert nem skalpokat gyűjtöttem, az olyan megalázó, hanem trófeákat, ez utóbbi határozottan nagyobb dicsőség volt. Egy trófea értékes. Egy skalp... nem.
Felvontam a szemöldökömet.
– Parancsokat osztogatsz? – Döntöttem oldalra a fejemet. Ez egy meglepő és váratlan fordulat volt, de persze nem mondanám, hogy túlságosan sokat törődtem a helyzet lehetetlenségével, hanem átugorva a problémát, cselekedni kezdtem. Az ülőalkalmatosság szélére húzódtam, miközben arcomon kéjes mosoly ült, ahogyan ujjaim felsiklottak a combján, majd a hátán megtalálva a melltartó kapcsolóját, ami csakhamar engedet szakavatott kezeimnek. Eldobtam, lehetőleg jó messzire, hogy ha utána akart volna menni, akkor azért még lássak belőle némi húst és bőrt. Egy pillanatra megálltam. Nem hezitáltam, egyáltalán nem erről volt szó, hanem most tudatosult bennem, hogy az imádatom tárgya hónapok elteltével most előttem állt, készen arra, hogy bizony olyan dolgokat kövessünk el, amely az úr színe büntetendő volt erkölcstelensége miatt. Ujjaim a combjaira fonódtak, s mielőtt még lehúztam volna róla az anyagot egy csókot leheltem annak a szélére, ezt követően megszabadítottam utolsó ruhadarabjától is.
– Gyönyörű vagy – dőltem hátra szinte megbabonázottan. – Kár volt eddig ezt titokban tartanod, ha rajtam múlna máshogy ki sem mehetnél az utcára. – Na persze, csak azért, hogy lássa midnenki milyen jó bőrt szedtem össze.
– Most pedig jöhet a jutalom – lepillantottam a nadrágomra, ujjaim csakhamar az övemre fondódtak – apropó mivel én segítettem rajtad, úgy fair, ha te is így teszel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime15.07.14 6:05

 
tag: Stenbjörn

words: 407

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//

Úgy éreztem nem szabadna neki engedelmeskednem, hogy rosszul tenném ha megtenném, de hogy enyhítsek a bűntudatomon ezért akartam, hogy Sten fosszon meg a fehérneműtől. Mindkettőnk érdekében az állt, hogy minél hamarabb ruhátlan legyek, de talán úgy nem akkora bűn, ha nem én vetkőztetem magam, hanem valaki más teszi meg. Fogalmam sincs, mindössze próbálok kiskapukat találni, amiktől nem érzem magam szajhának már csak azért is, mert anyám férjével kívánok bűnbe esni.
- Nem, én csak… - Kár is lett volna bármit is mondanom, Sten a tettek embere, ezért mire feleszméltem már le is került rólam a melltartóm. Zavarban voltam, legszívesebben magam elé tettem volna a kezem, hogy eltakarjam magam, de valami különös oknál fogva nem tettem meg, talán azért mert tetszett a kialakult helyzet, hogy Sten az a férfi, aki életemben először meztelenre vetkőztetett.
- Biztosan mindenkinek ezt mondod. – Úgy éreztem az egész testem bele pirult abban, hogy meztelenül álltam előtte, míg kedve szerint méregetett. Kissé kényelmetlenül éreztem magam attól, hogy még ártatlan vagyok, de egy nagyon is tapasztalt férfi kedvére kellene tennem. Rettegek attól, hogy rosszul fogom csinálni, hogy egyáltalán nem fogja élvezni. Akármennyire is aggódtam a tapasztalatlanságom végett mégis elé térdeltem, hogy eleget tegyek kérésének.
Felkavaró élmény volt. Életemben először érintettem meg egy keményen merevedő farkat, noha még csak ruhán keresztül, de tudván hogy ezt az állapotot én váltottam ki az egyszerűen hihetetlen volt, persze egyben izgató is, de volt bennem némi bűntudat is, attól, hogy ez a nemi szerv a tulajdon mostohaapámhoz tartozott. Mintha csak ülne az egyik vállamon egy angyal, míg a másikon az ördög, én pedig közöttük ragadtam. Jól tudom, hogy nem helyes, hogy nem lenne szabad ezt tennem, de mégis mindennél jobban vágyok erre. Meg akartam ízlelni, de leginkább azt akartam, hogy végre magamban érezhessen, hogy olyan magas hangokat csikarjon ki belőlem, mint még eddig senki más. Érezni, élvezni akartam. Szüntelenül remegett a kezem, ezért egy örökkévalóságnak tűnt mire sikerül lehúznom a sliccét, de minden várakozásomat felül múlta aminek ezután a szemtanúja lehettem. Türelmetlenül nyaltam meg felső ajkamat, miközben rácsodálkoztam méreteire.
- Most már értem anyám miért sikongat olyan hangosan. – Édes Istenem! Most van csak igazán okom az aggodalomra. Sten férfiasságával bőkezű volt az Úr. Felpillantottam rá, igyekeztem leplezni tanácstalanságomat, ezért cselekedni kezdtem. Óvatosan marokra fogtam férfiasságát ezt követően először csak nyelvemmel kezdtem el kóstolgatni, majd számat is használni kezdtem. Annyira rettegtem attól, hogy megsértem a fogaimmal, ezért nagyon óvatos voltam, mikor már egyre jobban és jobban engedtem beljebb a számba.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime18.07.14 22:44

– Meglehet, hogy mindenkinek ezt mondom – vontam vállat hanyagul –, de sok esetben nem mindig gondolom komolyan, jelen pillanatban nagyon is azon a véleményen vagyok, hogy ezért – szinte csodálattal néztem végig a testét – érdemes vétkezni, míg végül a pokolra jutni. – Kár lett volna egy ilyen szépséget veszni hagyni. Még nagyobb sajnálat lett volna, hogy ha a felkínált gyümölccsel nem él az ember – még szerencse, hogy én nem voltam az a fajta, aki az ilyen jó dolgokat egykönnyen visszautasította. Gyenge volt az akaraterőm ilyen téren, beismerem, de miért kellett volna olyantól távol tartanom magamat, ami tulajdonképpen mérhetetlen örömforrást jelent számomra? Én nem vagyok önsanyargató és tagadom meg magamtól a szép dolgokat, mert akkor valószínűleg én lennék a világon a legszentebb ember, aki a földön él és mozog.
Tetszett az óvatossága. Tetszett, hogy még egy tapasztalatlan hölgy volt. Legszívesebben hagytam volna, hogy a pofám leszakadjon a merészsége láttán, habár nem voltam tisztában azzal, hogy a szűzlányok milyen messzire hajlandóak elmenni, azonban úgy gondoltam, hogy ezt talán nem mernék megtenni. Elvégre, életükbe nem láttak még farkat. Mindenesetre ez a kislány határozottan rácáfolt korábbi feltevésemre, tekintettel arra, hogy jelen pillanatban azért inkább kezdőnek tituláltam volna, mintsem egy ártatlan báránynak. Ez tagadhatatlanul meglepetést okozott, de ezzel sem sokáig törődtem tekintettel arra, hogy egyre merészebben próbálta a szájába fogadni a lábam között megbúvó nemi szervemet. Fantasztikus látvány volt. A másodperc tört részéig valóban igazán romlottnak éreztem magamat, aztán ezt követően még is csak rájöttem arra, hogy ez vagyok én és tulajdonképpen ilyesfajta szégyenérzetet nem kellene, hogy érezzek, így amint ezt megbeszéltem magammal újra csak az elém táruló látványra fókuszáltam – ami nem okozott különösebben nagy feladatot.
Nem sokkal később, amikor már a farkam valósággal lüktetett az orgazmusért furcsa oda nem illő zajokra lettem figyelmes tudatom egy szegletéből. Mintha... Autó ajtajának csapódása lett volna.
– A rohadt életbe – szisszentem fel, miközben csakhamar felpattantam ülő helyzetemből – anyád megjött – közöltem a száraz tényt, ami véget vetett rövid kis légyottunknak az én legnagyobb bánatomra, de még inkább fájdalmamra, mert érzékennyé vált nemi szervemet csak fájdalom és gyötrelem közepette sikerült visszatoloncolni a nadrágba, hogy ismét béklyót verjek rá. – Menj fel és elő ne gyere, míg le nem nyugodtál a sokkból – dobtam oda neki az egyik ruháját, majd alaposan körbe kémleltem, hogy akad-e még olyan gönce, amit esetleg Monica megtalálhat. Úgy tűnt, hogy nem volt ilyen több.
Összeszorított szájjal próbáltam meg lehűteni magamat. Nem mondom azt, hogy életem legjobb szopása volt, de egy kezdőhöz képeset nagyon is jó, ékes bizonyíték erre, hogy most alig bírtam megmaradni a seggemen. A pultnak támaszkodva vártam, hogy az asszony végre belépjen az ajtón és minden a szokott unalomban teljesen.
– Mi lesz a vacsora? – Csak ennyit tudtam kibökni, habár ételnek én egészen mást képzeltem el.

Első kör vége. : Puszi : : 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime26.07.14 1:48

 
tag: Stenbjörn

words: 309

notes: Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne. //Mark Twain//


- Ilyen bókot még soha senkitől sem kaptam, bizonyára azért, mert még soha senki sem látott még ruha nélkül. - Sten az első férfi, aki a meztelen testem látványában gyönyörködhet. Ez az élmény számomra valami új, valami egészen különleges, egyben izgató dolognak bizonyult. Eleinte, mikor még vetkőztem előtte féltem a következményektől, s attól, hogy tetszeni fog-e neki a testem látványa, de aztán valami megmagyarázhatatlan megnyugvás lett úrrá lelkemen, miután saját szememmel láthattam, hogy mennyire elégedetten méreget. Szavak nélkül is tudtam, hogy mennyire vágyik rám, noha ez a vágyakozás nagyon is kölcsönös, mert szinte azóta vágyok rá mióta betette ide a lábát, hiába az anyám férje, még soha egyetlen férfi sem ébresztett bennem ilyen búja vágyakozást.
Egyáltalán nem voltam biztos abban, hogy jól csinálom-e, de abból ítélve, hogy egy rossz szava sem volt, hogy nem állított le csak arra tudtam gondolni, hogy nagyon is élvezi, ahogy a számmal kényeztetem. Szinte már éreztem, hogy a férfiassága csiklandozza mandulámat, ahogy próbáltam egyre mélyebben és mélyebben magamba fogadni. Közben csak arra tudtam gondolni, hogy mennyi élvezetes pillanatot tudna nekem okozni méretes férfiasságával, hogy mennyi minden bűnös dolgot szeretnék vele kipróbálni.  
- Pedig már kezdtem jól szórakozni. - Még mindig térdelve néztem rá, de gyorsan felkeltem, hogy a szanaszét dobált ruháimat összeszedjem a földről.
- Miféle sokk? Közöttünk nem történt semmi sem. - Játszottam a tudatlant, de közben el kaptam a felém dobott felsőmet. Még saját magammal is el kell hitetnem, hogy nem követtem el semmi rosszat, holott már most tudom, hogy ezért hátralevő életemet úgy tölthetem, hogy a pokol gondolatával kell kacérkodnom. Ruháimban a kezemben vetettem rá még egy pillantást, majd hátat fordítva neki elindultam meztelenül az emeleti szobám felé. Annyira hirtelen történtek az események, hogy szinte alig akarom felfogni, hogy az előtt nagyon is Sten előtt térdelve szoptam a farkát. Mi minden történhetett volna, ha anyám váratlanul haza nem ér... Talán legközelebb kiderül.

Köszönöm a játékot! ♥️  Embarassed 
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ana and Sten ;; were you a bad girl, sweetheart?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ana & Sten;; Will you be my bad girl?
» Hello Sweetheart - Dylan & Lauren
» Ana & Sten ;; sweet sins
» Gossip Girl
» Gossip Girl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Eckdahl család lakása-