welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Alex & Chels Vote_lcapAlex & Chels Voting_barAlex & Chels Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Alex & Chels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime16.05.19 12:45


Alex & Chels



Nyöszörögve emelem fel a fejem, hozzáteszem a saját ágyamba, ez meg mi a... ki ez a fószer, nem kapok levegőt ember, másszál már le rólam, miután nagy nehezen lefordítottam magamról, kimásztam az ágyból, kiérve a nappaliba, először azt hittem képzelődök, világos, szóval buliztunk, egyesével lépkedve át mindenkit eljutottam a kis asztalig, a táskámért nyúltam a kulcsaimért meg a napszemüvegemért, remélhetőleg mire megjövök már üres lesz a nappalink, és senki sem fog a WC mellé rókázni, mert azért pipa leszek. Gyors megálltam egy kávéért, egy extra nagyért,ugyanis a fejemben még mindig dúl a parti, nekem meg előadásaim vannak, lesznek, vagy valami, a lényeg, hogy betévedjek. A latte-mat szürcsölgetve haladok végig a folyosón, le sem vettem a napszemüvegem, még csak az kellene, így is van bőven elég rémes látványban részem egész, ez is itt, mi ez, melegítőben, jesszus, elaludt az ízlése, vagy mi van? Ó anyám, a retinámba éget borzalmakkal megtelve tértem be egy terembe, ami zsúfólásig volt emberkékkel, na már csak egy ez hiányzott. Elképedve néztem körül, ezek betegek? Én bizony még mindig húznám a lóbőrt, ha nem valami disznó durmolt volna félig-meddig rajtam, akiről lövésem sincs ki, és az Ő érdekében bízom benne, hogy soha többé nem látjuk egymást.
- Te, figyu már... - Végül csak erőt vettem magamon, hogy leszólítsak valakit. Őt se ismerem, vagyis mintha láttam volna már, de az is lehet, hogy nem, mindegy is, nevet nem tudok párosítani az archoz, szóval ez van.  - Mi a ménkő van itt? Mi ez a hely, és ki ez a sok ember, és minek vannak itt ennyien? - Halálkomoly volt a kérdésem, most izzé, lemaradtam volna valamiről? Még mindig a kávémat szürcsölgettem, na jó, nekem ehhez még túl korán van.
- És amúgy, te is, te ki vagy? - Fordultam felé egy leheletnyi érdeklődést mutatva irányába, ami pusztán csakis a pillanatnyi kívánságomnak betudható. Ő valószínűleg most azt gondolja rólam, hogy flúgos vagyok, nem, csak még életemben nem láttam ennyi embert könyveket bújva, mint valami szekta.




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime16.05.19 20:50

Álmosan nyomogatom a telefonomat hanyat fekve. Nyilván, hogy a nyomogatás közben kicsúszik a kezemből és az arcomon landol. Magamban elmondok pár szitok szót, ahogy közben kicsúszok az ágy szélére és felülök. Az orromat masszírozom, bár leginkább az arccsontom ismerkedett meg a telefon sarkával. Nem kellemes ébresztő, de a célját elérte.
Még egy pár percig itt ülök csak, hogy elmúljon a fájdalom és még jobban észhez térjek. Valahogy nem akaródzik felállnom, pedig várnak az egyetemi óráim, de leginkább a könyvtár, mert készülnöm kell az egyik vizsgámra.
Nagy nehezen feltápászkodok és magamra is veszek egy farmert és egy inget csak. Pizsamában mégsem mehetek be. Lekullogok a földszintre, hogy a konyhában valami reggeli után kutassak és természetesen a kávémat is megcsináljam. Vizforraló be, hűtő ajtó ki. Sokáig nézelődök, de végül csak kiveszek egy doboz vajat meg felvágottat. Szerzek pár szelet kenyeret és elkezdem a szendvics készítést. Amint kész vagyok pár szelet kenyérrel, a vizforraló is felmelegíti a vizet. Előveszem a bögrém és teszek bele instant kávét. A cukor a kezemben van, de már nem is lepődök meg, hogy megint kiesett a kezemből és vagy fél kiló cukor ömlött a bögrémbe. Csak sóhajtva nyugtázom az egészet, majd előveszek egy másik bögrét és kezdem előről.
Mindent magamhoz véve, leülök az asztalhoz és megreggelizek. Mielőtt elmennék a fürdőszobába, eltakarítom a szerencsétlenkedésemet.
A tükör előtt belövöm a hajamat, hogy emberien nézzen ki a fejem, majd fogmosás és már kapom is a táskámat a hátamra, hogy elinduljak otthonról, miután felvettem a cipőmet.
Az első órám után a könyvtárba megyek, úgyis van egy lyukas órám, így mondhatni kihasználom az időt.
A kezemben nyitott könyvvel megyek a polcok felé, hogy egy másikat keressek, mert ebben nincsenek benne azok az információk, amik kellenek. Ekkor hallom meg, hogy egy lány elég hangosan szól hozzám. Feltekintek a könyvből és hát hu... Jól néz ki a csaj, szinte még a szám is tátva marad, ahogy végig nézek rajta.
- Szia. - Köszönök neki kicsit halkabban és az arcomról a vigyort sem lehet lemosni. Összeráncolom a homlokomat, mert elég érdekes kérdést tesz fel. Hátra is nézek, ahogy hirtelen nem tudok mit mondani. Nekem annyira nem furcsa, hogy ott ülnek az asztaloknál a könyveket bújva, de azt hiszem, hogy válaszolnom kéne neki.
- Öö.. Könyvtár. Úgyhogy szerintem kicsit halkabban beszélj. - Fordulok felé, remélem, hogy lejjebb veszi a hangerőt, mert a könyvtáros nem szereti a hangzavart és ez a hangszín, amin a lány beszél, ezt már megüti.
- Alex. - Válaszolok továbbra is mosolyogva és szintén ügyelve arra, hogy ne beszéljek hangosan. Ahogy jobban megnézem, szerintem találkoztam már vele valahol. Legalábbis futólag láttam már és már akkor is megállapítottam, hogy nagyon is bejön.
- Én téged ismerlek. Nem jársz közgazdaságtanra? Te szoktál mindig késve érkezni és a hátsó sorban ülni. - Állapítom meg, bár lehet, hogy összekeverem valakivel, de nem hiszem. Nagyon is meg szoktam jegyezni azokat, kik bejönnek és ő abban a kategóriában van. Még azt is elfelejtettem, hogy miért is indultam, a lábaim földbe gyökereztek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime17.05.19 11:18


Alex & Chels



- Áhh, világos, mint valami szekta, már csak a csuklya meg a közös kántálás hiányzik, jesszus... - Tettem hozzá némileg halkabban, bár azért még így is bárki érthetően hallhatta, aki nagyon akarta, bár volt aki felemelte a fejét, amikor beléptem a helységbe és volt, aki nem. Tök ijesztő, ennyi ember egy helyen, ugyanazt csinálják, tuti, hogy nem fognak felpattanni, körbeállni és mormolni valamit azokból a könyvekből, elég bizarr látvány, mindegy is igazából, csak fogom, amiért jöttem, ami öhmm, mi is pontosan? Egyáltalán, mit is keresek itt? Ja igen, rossz ajtó, ez egész biztos.
- Várjunk, arról beszélsz, amit az a vén szatyor tart, aki mire a mondata végére ér, elfelejted mi volt az eleje? Hmm, még az utolsó sorokból is dög unalmas. - Az egy szociopata, komolyan. Nincs ki a négy kereke annak a nőnek, plusz az egy lassított film, nem mintha önmagában nem lenne elég hosszú az a vacak előadás, esküszöm direkt szívatja a csoportot, hogy még nagyobb szenvedés legyen végighallgatni.
- Tök komolyan, eddig azt se tudtam, hogy vannak ilyen tárgyak... - Már akkor értetlenül pislogtam, mikor feliratkoztam erre a sok gazdaságtanra, közgazdaság, nemzeti, politikai, marketing, mégis mi a francnak ennyi? Bahhh, de ha már itt vagyunk, és ha már megtaláltam az egyetemi könyvtárat, amit nem is kerestem, kellene pár könyv, a táskámba kotorászva kerestem elő a listámat. Oké, akkor hajrá Chels, nem kérek segítséget, azért se, megfogom találni, csak azt tudnám mégis merre kezdjem keresni, a fellegvárba nincsen ennyi könyv.
- Ne segíts, egyedül is menni fog. - Legalábbis ebben bízom. Teljesen úgy érzem magam, mintha valami idegen világban lennék, de azért csak tovább sétálok a sorok között, a jegyzeteimet és a polcokon feltüntetett címkéket olvasva. Ki hitte volna? A szüleimnek talán mégis csak van humorérzékük. Csodás. Már ráuntam ezeket keresni, és a jó hír, hogy még egy sincs meg. Remek... Hogy én mennyire utálom ezt!




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime18.05.19 21:30

Vigyor ül ki az arcomra arra, amiket mond. Látom a szemem sarkából, hogy egy-kettő azért hallotta és nem veszik jó néven. Az igaz, hogy erről a csajról hallottam ezt-azt, de engem a folyosói pletykák egyáltalán nem érdekelnek.
- Csak tanulnak. Tudod mindjárt kezdődik a vizsga időszak. - Rántom meg a vállaimat, gondolom őt nem izgatja, majd átbukdácsol kettesekkel. Ami azt illeti szívesen korrepetálnám, de ezt inkább nem hozom fel neki. Az ilyen csajok sosem szoktak engem észre venni. Viszont az kicsit megnyugtat, hogy tudja miről is beszélek. Ajkam szélén egy kis mosoly húzódik meg, ahogy körbe írja melyik tanárról is van szó. Szerintem sokan hasonló véleményen vagyunk, mint ő
- Igen ő. Jó lenne már őt nyugdíjaztatni. - Forgatom meg a szemeimet, nem is tudom hány éves, de az biztos, hogy fél lábbal már a halálban van. Hihetetlen, hogy néhány ember képes a halálos ágyukig dolgozni.
Így, hogy beszélek vele, lopva végig tudok rajta nézni és meg kell állapítanom, hogy közelebbről még vonzóbb. Már épp szólnék hozzá, hogy elhívjam esetleg kávézni vagy csak egy reggelire - igaz, már reggeliztem -, hogy még jobban megismerjem, amikor megszólal.
- Mit keresel? - Ráncolom össze a homlokomat, talán tudnék neki segíteni, és szívesen is tenném. El sem hiszem, hogy egy ilyen kaliberű csaj egyáltalán szóba állt velem. Igazából nem szívesen hagynám itt, mielőtt megtudnám a nevét.
- Amúgy mi a neved? - Kérdezek rá kíváncsian, hátha ezt elárulja nekem. Könnyebb lenne a további beszélgetés, talán még a közösség oldalt is használja.
Felemelem a kezemet, hogy a csuklómon lévő órára rápillantsak. Még mindig van egy kis időm, mielőtt elkezdődne a következő órám. Ahhoz képest, hogy tanulni jöttem ide valahogy mégsem megy.
- Neked milyen órád következik? - Jobb híján ez jutott az eszembe, hátha kiderül még egy szemináriumunk közös. Arról nem is beszélve, hogy elhívni kávézni, még mindig nem megy. Lefagytam attól, hogy esetleg elutasít.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime19.05.19 17:44


Alex & Chels



- Buligyilkosok. - Ch, hogy ezek minden jót eltudnak rontani. Már kezdtem jól szórakozni. Pedig eleinte esküdtem volna rá, hogy jó buli lesz, aztán most csatlakozhatok ehhez a magoló szektához, komolyan rémisztőek, mint egy rosszul sikeredett horror filmben, van ilyen, nem?
- Valószínűleg életem eddigi legunalmasabb könyveit... - Komolyan, nem küldhetnék át instagram-on, twitter, facebbok, bánom is én, valami? Nem, mi? Gondoltam. Szenvedjek meg érte. Már nem is olyan jó buli, de az egyszer tuti, hogy nem fogok ebben a túlzsúfolt lyukban senyvedni, még csak az hiányzik, hogy kommunikálnom is keljen velük, rémálom.
- Te amolyan okos srácnak látszol, ha kitalálod, elárulom, hogy helyes-e az állításod vagy révedsz. - Tipikus stréber külleme van, aztán ki tudja? Annyira azért nem lesz nehéz dolga, ha már elmondása szerint vannak közös előadásaink, rajta lesz a nevem a feliratkozok listáján.
- Gazdaságjog? Ugye van ilyen? Mert határozottan úgy rémlik, na mindegy... Találkozunk még okoska. - Kacsintottam rá, majd eltűntem a sorok között. Sosem fogok végezni a felderítéssel, pedig ma akaratom kívül is előbb toppantam be, csak mert a nappalink, az most nem igazán funkcionál, úgy semmire sem. Jesszus, ellehet itt tévedni. Nem kapcsolhatnám be egyszerűen a google térképet és találhatná meg helyettem ezeket? Mégis honnan a fenéből kellene tudnod merre vannak, egyáltalán hogy kell ezeket nézni? Beletelt, nem tudom, jó sok időbe, mire a lista felénél járok és úgy érzem leszakad a karom, szóval egyszerre ennyi elég is, plusz szerintem elfogok késni, megint. Kissé morcosan, hiányzik az otthoni testőröm, legalább cipelhetné a könyveimet, még épp időben léptem be a terembe és huppantam le a hátsó sorok egyikébe. Egész különös érzés, hogy még szállingóznak be az emberkék, és nem mindenki engem bámul, azért még mindig legszívesebben feltenném a napszemüvegem, hogy ne csak ők ne bámuljanak, de én se lássam őket,de akkor tuti még be is aludnék, ami így sincs kizárva.




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime19.05.19 18:23

Amennyire csinos, olyan hülye szegény, de nem tehetek róla egyszerűen baromi jól néz ki. Csak összeráncolom a homlokomat és inkább nem szólok semmit arra amit mond, pedig lenne egy-két megjegyzésem. Persze néha én is el szoktam járni házi bulikba, de nem a vizsga időszak előtt. Kicsit furcsának találom, hogy ennyire nem érdekli az a szak, amire jelentkezett. Csodálkozok rajta, hogy hogyan is vették fel ide.
- Miért jelentkeztél erre a szakra, ha nem is érdekel? - Vonom fel kérdőn az egyik szemöldökömet, mert ez igazán érdekel. Sosem értettem az ilyen diákokat, de valahogy a külseje jobban lefoglal, mint az esze. Nem is tudom megmondani, hogy sértő-e az, amit rám mond vagy nem. Egyből tiltakozni kezdek, talán ezzel szimpatikusabb leszek a számára, ha nem egy magolós srácot lát bennem.
- Nem vagyok stréber, ha erre akarsz célozni. - Kikérem magamnak ezt a jelzőt, és nem is kezdek el találgatni a nevét illetően. Igazából olyan gyorsan ráz le, hogy szinte köpni-nyelni nem tudok. Csak pislogok utána, de az boldogsággal tölt el, hogy ugyanaz az óránk következik. Akár mehettünk volna együtt is, de már mindegy. Még pár másodpercig állok a könyvtár közepén kezemben a könyvvel, aztán már nem is reménykedek abban, hogy visszajön. Helyette még összeszedek egy másik könyvet, majd megyek is a tanterembe.
Belépek az ajtón és a hátsó sorokat fürkészem, mert meg akarom őt találni. Amint kiszúrom szőke hajkoronáját a sorok közt, apró vigyor kerül az arcomra. Határozott léptekkel indulok meg felé és beülök mellé.
- Most kivételesen figyelni fogok a nevedre. - Mondom felé fordulva, mert akarom tudni hogyan hívják. Mielőtt bármit is tudna mondani, még gyorsan hozzáfűzök valamit, amit a búcsúzáskor a fejemhez vágott.
- És nem vagyok okoska. - Jegyzet meg neki, majd hátra dőlök és várom, hogy a tanár is megérkezzen. Furcsa, mert eddig egyszer sem késett, sőt ő volt a pontosság mintaképe. Azért azt még látom, hogy páran még szállingóznak be a terembe, majd végül a tanár is megérkezik. Egyből egy papírt dob le a hátsó sorba, hogy mindenki írja rá a nevét. Amint ez elém kerül már írom is rá a nevemet, majd odaadom a mellettem ülőnek és azért lopva tekintek arra, amit ráír.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime19.05.19 18:51


Alex & Chels



- Nos ez, hosszú és bonyolult. - A kérdés jogos, a válasz pedig szívás. Hogy is fogalmazhatnék, nem, nem, nem neki, még magamnak se válaszoltam meg, mondjuk hogy választanom kellett, és a kisebbik rosszat választottam, gondolván, hogy csak nem lehet olyan vészes. Tény, hogy mondhatni vaktában lőttem ki egy szakot amolyan édes mindegy, ha egyszer muszáj alapon. Nem, csöppet sem érdekel, de majd kihúzom valahogy. Tuti biztos nem én vagyok itt a legostobább.
- Bocsi, nem sértés volt, csak olyan okostojásnak látszol. - Ez van. A látszatot elég nehéz leküzdeni. Nos, nagyon is hiányzik az a bizonyos kis titulus, ami a nevem előtt szerepel, de maradjunk annyiban, hogy ez is része a mi kis családi egyességünknek, hogy én ezt mennyire utálom. Többnyire szúrós pillantásokat szórtak szemeim valahányszor valaki mellém akart ülni, de úgy látszik ez úttal Ő gyorsabb volt, én meg elkéstem.
- Basszus, most lebukom... - Természetesen nem gondoltam komolyan, bemutatkozhattam volna, de nem volt hozzá kedvem. Én tudom az Ő nevét, és nekem ennyi bőven elég. Átadta a feliratkozó lapot, én pedig szép kerek betűkkel ráfirkantottam a nevem, Chelsea Richards, majd mivel pontosan tudtam, hogy kíváncsi szemei a kézírásom fürkészik is, így mielőtt továbbadtam a lapot halványan elmosolyodtam.
- Az pech. - Legalább lett volna néha kitől ellesnem a válaszokat, vagy épp a kérdéseket, de így tök hasztalan. Lepakoltam a másik oldalamon lévő üres székre, majd lejjebb csúsztam a székemben, már csak a kispárnám hiányzik, már a gondolattól is ásítanom kellett. A prof elkezdte az órát, én meg próbáltam sűrűn pislogni, legszívesebben okoskát kértem volna meg, hogy ha úgy látja, hogy nem pislognék bökjön oldalba, de aztán mégse. Nem kaphatnék még egy kávét? Szóval, kigúvadó szemekkel figyeltem és hallgattam az előadást, abban bízva, hogy ma megúszom a kipécézést. De komolyan, itt vagyok, még el se késtem, azért ez nem rossz.




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime19.05.19 19:21

Ezzel a rövid válasszal csak még jobban felkelti a figyelmemet, így akaratom ellenére is olyat mondok, amit mindig is akartam egy csajjal csinálni, de sosem volt rá lehetőségem.
- Akkor ebéd közben elmesélheted. - Halványan rámosolygok, amolyan randiféle is lehetne, bár nem hiszem, hogy pont ő mondana nekem igent. Igazából fogalmam sincs, hogy mikor lettem ennyire merész, csak úgy kicsúszott a számból. Érdekes, hogy milyen kategóriába sorol engem, sosem tartottam magam strébernek, ráadásul nem is öltözöm úgy. Az igaz, hogy jó jegyeim vannak, de csak azért mert elég ha odafigyelek az órákon.
- Nem is. - Motyogom az orrom alatt és végig is nézek magamon. Én egyáltalán nem ítélem meg magam okostojásnak. Főleg úgy, hogy azért itt a könyvtárban pontosan ki lehet szúrni azt a csoportot, akik stréberek. Az ingen lévő mellény nagyon is feltűnő viselet, én pedig sosem vennék fel olyat. Még mindig bánt, de inkább nem mutatom ki, annál jobban tetszik, minthogy megsértődjek. Amúgy sem szokott a haragom sokáig tartani.
Amilyen gyorsan eltűnik, olyan gyorsan is száll el a haragom, így már nyugodtabban megyek is az órára, ahol kiszúrva őt, behuppanok a mellette lévő székbe. Akarom tudni a nevét, szóval most jó is, hogy itt ülök. Egy-két szempár kérdőn tekint rám, mit keresek én hátul, de nem is figyelek rájuk.
A lapról leolvasom a nevét és elkapom az arcán azt a kis mosolyt. Rám mosolygok. Illetve nekem szólt. Ebben biztos vagyok.
- Miért? - Ráncolom össze a homlokomat, majd figyelem, hogy mit csinál. Ez az óra most nagyon is unalmasnak tűnik. A figyelmemet sokkal jobban eltereli, hogy mellettem ül Chelsea.
Még csak az óra negyedénél tartunk, de látom a szemem sarkából, hogy mindjárt elalszik. Összegyűrök egy kisebb papírfecnit, majd amikor nem látja feldobom úgy, hogy amikor leesik akkor rajta landoljon. Gyorsan úgy csinálok, mint aki jegyzetelne, mielőtt még észrevenné, hogy én voltam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime20.05.19 16:25


Alex & Chels



Okéé, valamiért az az érzésem, hogy Ő direkt nem akarta venni a lapot, ugyanis a hosszú sztori alatt egész pontosan azt értettem, hogy nincs hozzá kedvem, hogy elmeséljem, és nem csak ebéd közben, hanem úgy egyáltalán. Különben is, miből veszi, hogy mi együtt fogunk ebédelni, úgy bármikor is?!
- Mert akkor legalább elleshettem volna rólad ezt-azt, de így még ez is bukta. - Ennyivel úgy veszem, hogy ezt már túl is tárgyaltunk és szerencsére vagy sem, de az óra is elkezdődött. Én megpróbáltam figyelni, nyitva tartani a szemeimet, lassan már azon agyaltam, hogy valamivel kitámasztom őket, mint a Tom & Jerry-ben, de még fogpiszkáló sincs nálam, a lényeg, hogy szóval én tényleg akartam, már erőltettem a pislogást, de éreztem, hogy lassan nem fog ez menni, és befogok aludni. Egyre unottabb volt még hallgatni is, lassan kezdtek leragadni a szemeim, amikor hirtelen egy papírgalacsin landolt rajtam, úgy megijedtem hirtelen, hogy ugrottam egyet a székben, még jó, hogy nem sikítottam fel. Gyorsan előre pillantottam, oké, a legelső sorokban semmi változás, a prof se hagyta abba a mondókáját, majd oldalra pillantok amolyan gyilkos pillantással, hogy megfojtalak, ha Te voltál, úgy egy percig se hittem el, hogy ténylegesen jegyzetelne és különös késztetést éreztem arra, hogy jól bokán rúgjam, de aztán bírtam magammal. Morcos ábrázattal egyenesedtem fel a széken, tovább imitálva, hogy jelen vagyok lélekben is, miközben ujjaim között a papírgalacsinnal játszottam az ölemben. Teljesen jól elvoltam, a Miss Richards-ra kaptam fel a tekintetem, hogy én, hogy mi van?
- Hogy én? ... - Izzé, hogyan vélekedek a fogalmam nincs miről, jobb ötlet híján hirtelen Alex felé fordultam, Ő firkálgatott itt valamit a mellettem, neki tuti több sejtelme van legalább a kérdésről, mert én még arra se figyeltem fel igazán, nemhogy véleményem legyen róla, de még ha lenne is, elhiheti, nem akarja hallani. Szóval, szépfiú?




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime22.05.19 22:44

Rosszul esik, hogy csak úgy átsiklik a kérdésem felett, bár valahogy gondoltam, hogy nem fog csak úgy eljönni velem. Azért még nem adtam fel, ráveszem, hogy velem ebédeljen.
- Miből gondolod, hogy hagyom, hogy less rólam? - Nézek rá kérdőn, mert az persze, még kérdés, hogy megengedem-e neki, hogy lessen rólam. Valószínűleg még segítenék is neki.
Hiába próbálok figyelni egyszerűen annyira unatkozok, hogy nem megy. Viszont az, hogy mellettem ül nagyon is leköti a figyelmem. Viszont egyszer-kétszer valamit lekörmölök a füzetembe, hogy azért tudjam mit kell majd átnéznem.
Vicces, ahogy mellettem szuszog, azért félszemmel felé tekintgetek, de végül drasztikus megoldást választok és egy papír galacsint dobok felé. Célba ért én meg alig bírom a nevetést is magamban tartani. Az, hogy felállították, engem is meglep, de segítek neki úgy, hogy gyorsan lekörmölök két mondatot és elé tolom. A teremben néma csend van, mindenki Chelsea-t figyeli és a tanár is várja a válaszát. Remélem, hogy ezzel békén is hagy minket.
Ha visszaült, akkor felé fordulok nagy vigyorral az arcomon.
- Szóval ebéd? - Akarok vele ebédelni, meg akarom hallgatni a történetét és ha vele mutatkozok valószínűleg nem fognak lúzernek tartani. Viszont megenyhülhetne, ha már segítettem neki, elvégre csak egy ebédről van szó. Azért a szememben még mindig ott a reménykedés.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime23.05.19 16:07


Alex & Chels



- Talán okosabb vagyok, mint hinnéd... - Meglehet, hogy lövésem sincs erről az egész maszlagról, sőt ez nyilvánvaló, csakhogy nem is igazán érdekel, és miért is hagyná, hogy róla lessek, hmm lássuk csak, miért is van a sarkamban egész nap, mióta reggel merő véletlenből megszólítottam, hmm-hmm sejtelmem sincs, tényleg... Szóval, elismerem, hogy a közgázhoz szőke vagyok, de a pasikhoz kicsit se.
Totál lefagytam, amikor a nevemet hallottam, basszus, basszus, basszus, szarban vagyunk, vagyok, tettetett gondolkodást színleltem, ó igen, az nagyon megy, még eszembe ötlik valami vészterv, ami most a fenéért se akar jönni, de akkor lepillantok és ott a megoldás, gyorsan leolvasom, majd nagy büszkén emelt fővel elismétlem vigyorogva, majd miután bólint a prof szépen visszahuppanok a székemre, huhh...
- Na jó, egy kávé, 10 perc múlva a szektásoknál, Te hozod a kávét. Valahogy ki kell ma bírnom még egy pszichikai kínzást, mert ez már felér vele. így jó? - Akár igen, kár nem, így lesz, vagy nem lesz sehogy. Nem szeretem, ha megmondják mit tegyek és mikor, egyébként is, annyira még nem kedvelem és még azt sem döntöttem el, hogy érdekel-e egyáltalán, szóval átlép egy határt. Akárhogy is, az óra hála az égnek véget ért, így felsóhajtva pattantam fel, végreee, felkaptam a könyveket és indultam vissza a könyvtárba. Leültem egy még üres asztalhoz és remélem, hogy az is marad, Alec? Nem, nem izzé Alex-en kívül. Kissé unottan, de lapozgatni és olvasgatni kezdtem, atya ég, mégis honnan a fenéből tudjam mi kell ebből, az egész, mégis ki képes ennyi mindent megtanulni. Jöhetne már azzal a kávéval. Méég a kérdést se világos, tenyerembe hajtva homlokom merültem bele az olvasásba, nem sokat tévedtem, valóban ez életem legpocsékabb és legunalmasabb könyve, valaki képes volt ezt megírni és kiadni. Tuti pont egy ilyen helyen írta és gépelte és egy nagyokos stréber volt. Jó neki.




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime23.05.19 22:28

Valahogy ez a magabiztossága csak arról árulkodik, hogy az ellenkezdőjét kell elképzelnem.
- Majd kiderül. - Kacsintok rá egyet és még mindig fogalmam sincs, hogy mi történt velem, mert sosem csináltam még ilyet és nem is igazán sikerült még csajok társaságában épkézláb mondatokat összeraknom.
Ezt a kijelentését máris lehet cáfolni, amikor felszólítja a professzor. Azért nem vagyok szőrös szívű és igen csak tetszik nekem, így segítek. Gyorsan lefirkantom a választ és elé tolom. Halvány mosollyal az arcomon nyugtázom, hogy azért sikerült az agyamat bekapcsolva tartanom az elmúlt fél órában. Ez miatt meg is érdemlem azt az ebédet, amire még mindig nem kaptam választ, de helyette csak egy kávézás jár. Végül is kezdetnek ez is megteszi.
- Mit és hogy kéred? - Teszem fel a kérdésemet, mert azért annyira nem ismerem, hogy tudjam hogyan szereti a kávéját inni, na meg hogy milyen típust. Abban nem vagyok biztos, hogy a könyvtárban lehet inni.
- Szerintem igyuk meg a büfében, mert a könyvtárba tudtommal tilos ilyeneket bevinni. - Ajánlok fel egy másik helyszínt, mert az mégis csak jobb, főleg úgy, hogy én itt ösztöndíjjal vagyok, nem hiányzik egy fegyelmi. Igaz lehet túl gondolom és szimplán csak kiküldenének.
Amint vége az órának, én lemegyek a büfébe és nagyon remélem, hogy jön velem és nem a könyvtárba megy. Ha igen, akkor sunnyogva ugyan de beviszem a két papír poharat és leteszem neki az asztalra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime24.05.19 14:47


Alex & Chels



- Ohh, értem... - Akkor itt tuti probléma lehet mindenkivel, mert reggel egy dupla latte-val toppantam be, vagy még túlságosan reggel volt, vagy fogalmam nincs, de nem is igazán érdekel, ahogy a figyelmeztetést se olvastam az ajtón, hogy mért kell úgy oda lenni, na mindegy, nekem be kell másznom a könyvtárba legalább tettetni, hogy tanultam, így ha meg is vágnak, megvonhatom a vállam, hogy én megpróbáltam, francokat.
- Egy latte-t, akkor összeszedek pár dolgot, ami kell, keress kint helyet a kertben, megfulladok itt bent. Túl sok az okos ember... - Mosolyra késztetett, ahogy rápillantottam a könyvtáros pasasra, Ó helló... Te dobnál ki engem? Khm, kirúgatnálak. Ennyivel le is zártam ezt a gondolatmenetet, és továbbhaladtam, annyira nem siettem, gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki kávét akar, viszont én vagyok az egyetlen, aki utál sorban állni és várakozni és hallgatni a bárgyú emberek bárgyú locsogását.
Lefelé tartva, ki végre a friss levegőre, azért még bepillantok a büfébe, de Alex-et már nem látom, hála az égnek, ide nem kell bemennem, a lépcsőn állva gyors körbenézek, áhh meg is van. Szóóval, itt szoktak az amerikaiak a fűben fekve arról ábrándozni milyen bazi okosak, sikeresek és boldogok lesznek, ha megtanulják ezt a sok maszlagot, érthetetlen. Ledobáltam a cuccaimat, leültem, meglehet illetlenség könyveket bújni, amíg valaki itt ül velünk szemben, de és ezt most teljesen komolyan gondolom, legalább Őt megtudom kérdezni, ha valamit nem értek.
- Hárpia... Nem hiszem el, hogy ennek se volt jobb dolga, mint engem szívatni... Mégis hogy tudod ezt mind megtanulni? Komolyan... Én csak ahhoz értek hogy kell a pénzt elkölteni, ezek meg itt reál- meg nomináljövedelemről, kötvényekről, kamatlábról meg fizetési kockázatokról beszélnek, ilyen szó nincs is, de tényleg... - Kortyoltam bele a kávémba. - És ezek a számok is, mik ezek... - Ekkora összegeket még életembe nem láttam, ennyi nulla még a bankszámlámon sincs. - Azt akarják mondani, hogy ezeket nekem tudnom kéne kiszámolni?




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime25.05.19 13:56

Tetszik és egy kicsit lenyugszom, hogy elfogadta az ötletemet. Még mindig nem tudom, hogy hogyan is csempésztem volna be a könyvtárba a kávékat és arról nem is beszélve, hogy ha lebukunk hogyan is lehetne azt kimagyarázni.
- Rendben. - Nyugtázom le egy fejbólintással és egy mosollyal az arcomon már el is tűnök és a büfé felé veszem az irányt. Szerencsére még a tömeget meg tudtam előzni és csak ketten állnak előttem. Azt észre vettem mikor rám került a sor, hogy eléggé kígyóznak a diákok mögöttem. Még szerencse, hogy időben itt voltam, így nem várok sokat a kávékra. Kikértem mindent, bár nem mondta, hogy kell neki cukor, ezért a zsebembe dugtam pár csomagot és kakaóport is. Talán ezzel kapok egy jó pontot tőle.
A két kávéval a kezemben szlalomozok ki ügyelve arra, hogy még véletlen se dobjam el őket, mert ez általában meg szokott velem történni. Kimegyek az ajtón, egyenesen a kertbe, ahol egy padot találok. Helyet foglalok úgy, hogy szemben üljek az ajtóval és lássam, hogy mikor jön ki. Mikor meglátom egyből mosoly kerül ki az arcomra. Hamar ott terem mellettem, mielőtt bármit is tudtam volna neki mondani vagy egyáltalán segíteni, hogy elvegyem tőle a könyveket. Végül is mindegy már. A kávét odatolom neki, hogy azaz övé és előveszem a cukros és a kakaóporos kis zacskókat, hátha kell neki. Belekortyolok a kávémba és már akartam kérdezni, hogy akkor miért választotta ezt a szakmát, ha ennyire nem akar idejárni, de megelőzött.
- Nem a legkönnyebb őket megtanulni, elég szárazak, de muszáj a vizsgákhoz. - Rántom meg a vállaimat, én ezen már túl vagyok, mert mindig napról napra készülök, így vizsga előtt csak át kell olvasnom és menni is fog. Legalább is remélem, eddig ugyan nem volt problémám.
- Igen, elvégre ez lesz a munkád. Legalább is ha kapsz róla papírt, akkor elméletben lennie kéne fogalmadnak arról, hogy mit is csinálsz. - Mosolygok rá, mert nagyon is vicces, ahogy elkezdett hisztizni, hogy nem érti. Viszont nekem van egy ötletem, és remélem, hogy belemegy.
- Szívesen tanulok veled suli után, ha akarod. - Vetem fel az ötletet, de még mindig nem tudom, hogy honnan is jött ez a bátorság.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime25.05.19 19:21


Alex & Chels



- Az biztos. Ez még tőlem is szárazabb... - Öööö huősz, hangosan gondolkodtam, túl hangosan? - Ezt most meg se hallottad! - Gyakorta elfeledkezek magamról és arról, hogy nem vagyok egyedül, szóval a gondolataimat inkább jobb lenne sokszor a fejemben tartanom, de hát az nem én volnék. Az arckifejezéséből ítélve nem elégé halkan jegyeztem meg, de nézzük a jó oldalát, nálam vannak könyvek, sok könyv. jó vastagok és nehezek.
- Remélem nem... - Ezt már nem zavar, ha meghallotta. De kell az a papír, akárhogy is, a részletekről meg igazán nem kell tudnia. Végigcsinálom, meeert, miért is? Ja igen, hogy megtanuljam értékelni a pénzt, értékelem én, anyám, amikor a számlámra kerül. De most komolyan, mért kell engem ezzel kínozni? Sose fogom ezt a sok izét megtanulni, érteni meg aztán meg kevésbé, egy nagy katyvasz az egész.
- Azt akarod mondani, hogy átláthatóságot és értelmet tudsz festeni a fejembe ebből a sok számból meg érthetetlen kifejezésből? - Jelen pillanatban ez eléggé reménytelenül hangzik és lehetetlennek és azt sem tudnám hol kellene kezdenem, egyáltalán hol van ennek az eleje. Valószínűleg elég sokan szeretnének vagy szívesen korrepetálnának még, de ők csak a bugyit akarnák lemagyarázni rólam, ami érthető is, de most nagyobb szükségem van valaki olyanra, akinek esze is van, és azt még a fejében is hordja. Úgy érzem összejön neki az az ebéd... Legalábbis nagyon hajt érte. Tulajdonképp, egész helyes.
- Tudod hol van a karaoké bár a belvárosban? Este nyolckor ott találkozunk. Ne nézz így rám, tudom, hogy hétköznap van. Kössünk alkut, segítesz, hogy ne vágjanak meg, én meg megtanítalak bulizni. - Első hangzásra úgy tűnhet, hogy neki lesz nehezebb dolga, mert hát ki ne tudna bulizni, de este erre is fény derül. Elég sokan ott lesznek a koleszból is, jó lesz. Végtére is, hol van az megírva, hogy csak péntek, szombat este lehet mulatni egy jót? És ki is tiltaná meg?!




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime25.05.19 22:24

Sosem tudok kínos helyzetekre reagálni, talán azért mert még nem voltam úgy lánnyal és ez miatt eléggé feszélyezve érzem magam. Szinte érzem, ahogy elpirulok, de ez mindössze a fejemben történik meg. Alig bírok ránézni egy ilyen megszólalás után. Igazából nem szólok semmit, mert nem is tudnék és ő is ezt kérte tőlem. Azért szívesen kettesben maradnék vele, hogy benedvesítsem. De miket is gondolok, szinte érzem, ahogy a tarkómon egy hatalmasat csattan egy nem létező kéz, hogy észhez térítsen.
- Miért? Szóval miért választottad ezt a szakmát, ha egyáltalán nem érdekel? - Vonom fel az egyik szemöldökömet, amúgy is jó ez téma terelésnek, mert az előző megszólalása kellemetlen volt számomra. A kérdéséből arra tudok következtetni, hogy engedi, hogy korrepetáljam. El sem hiszem, hogy kettesben is lehetek vele, bár lehet, hogy nem igazán fogok tudni koncentrálni, ha elég közel leszünk egymáshoz.
Az álmodozásomat az töri meg, hogy elhív bulizni. Ez még jól is esne, de az amit utána mond, hogy nem nézi ki belőlem, hogy tudok bulizni, az megint csak a lelkemig hatol. Tudom, hogy hétköznap van és igazából tanulnom kéne, de már csak azért sem keresek kifogásokat.
- Szoktam bulizni, és nem vagyok stréber, aki állandóan otthon ül. - Mondom neki miután belekortyolok a kávémba. Azért azt akarom tudni, hogy miből feltételezi rólam, hogy egyáltalán nem élek társasági életet.
- De tudod mit, ma megmutatom neked. Még a végén kiderül, hogy jobban tudok bulizni, mint te. - Nézek rá komolyan, mert akkor is ott leszek. Az igaz, hogy fogalmam sincs, hogy kik lesznek ott, remélem nem azok akik általában szivatni szoktak. Mindenesetre a haverokkal nem tudtam beszélni, lehet, hogy ők ezt már tudták és ott lesznek.
- Mit tanulsz amúgy? - Hajolok közelebb hozzá és belenézek a könyvébe. Még az is lehet, hogy tudnék neki egy érthetőbb magyarázatot adni neki.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime26.05.19 1:00


Alex & Chels



- Mert valamit választanom kellett, szülői elvárások, tudod... Mindenki azt szeretné, hogy valami okosat tanuljon a gyereke. - Még akkor is, ha nekem valójában semmi szükségem nincs erre. Teljes bizonyossággal állíthatom, hogy semelyik másik szak se érdekelt volna jobban, vagy akár kevésbé, szóval édes mindegy, de bízom benne, hogy most már kielégítő választ kapok, mert ennél mélyebben nem szándékozom belemélyedni ebbe a témába, a családomba meg még inkább, jelenleg csak örülök, hogy jó távol vagyunk egymástól.
- Késtél már el életedben óráról? - Én majdnem az összesről, pikkelnek is rám rendesen, bedöglött a vekkerem, na. Nincs is vekkerem, na mindegy, csak a korán kelés meg én valahogy még csak nem is ismerjük egymást, de azért igyekszem én, csak nem mindig látszik. Hát ez van, ahogy rajta sem, hogy ne lenne stréber, végül is minden stréber azt állítja magáról, hogy nem stréber, csak hogy ne cikizzék.
- Persze, persze, de legyen hát. - Még a végén kíváncsi leszek, de szerencsére nem kell sokáig várnom, csak ma estig, aztán meglátjuk, hogy igazam van-e vagy sem. De neki is jót tenne, ha eljönne, el nem húzhatom magammal, bár elég meggyőző tudok lenni, de ezt most rá bízom.
- Pénzügy és számvitel. - Komolyan, nem elég, hogy szép vagyok? Őszintén fogalmam sem volt róla, hogy ilyen nehéz okosnak lenni, ezek szerint okosnak látszani sokkal könnyebb, miközben rém buták az emberek. Nos, stréber tuti nem leszek, de kénytelen leszek némileg több időt belefektetni ezekbe a dolgokba meg talán másba is. Ez még este kiderül, velem bírni kell a bulizást, na meg a tempót. Ki tudja? Talán megtanítom elkésni az óráról. Még egy stréber is megengedhetné magának néha, elvégre a kivétel erősíti a szabályt, nemde? Ennyit még én is tudok. - Ki nem állhatom ezt a nőt, egyszer keltem fel neki délután kettőkor, azt is tök felesleg volt.




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime26.05.19 11:50

Érdeklődve hallgatom, amit mond, de még mindig nem értem és ez az arcomra is van írva. Az rendben van, amit a szülei elvárnak tőle, mégis csak jobb ha van egy diploma a kezedben, de biztos, hogy valami érdekelte volna.
- Miért nem olyat választottál, amit élveznél is csinálni? Színészkedés, divat tervező vagy bármi? Lehet, hogy könnyebben menne a megértése. - Kérdések hada sorakoztak fel bennem és biztos, hogy rá fogom zúdítani, ha nem kapok rájuk választ. Egy csomó másik szak van, ami biztos vagyok benne, hogy érdekelné.
- Hát ööö... Nem. De ez nem azt jelenti, hogy stréber vagyok! - Kikerekednek a szemeim, ahogy belegondolok, hogy tényleg nem késtem még el, mindig itt voltam időben, sőt ha azt vesszük az összes órán eddig jelen voltam. De mindehhez gyorsan hozzáfűzök mást is, mielőtt meg tudna szólalni. Nem vagyok stréber, csak tudom, hogy mik a kötelességeim és mik élveznek előnyt. Későbbiekben, mikor már megvan a diplomám és van egy jól fizető állásom, akkor bármikor elmehetek bulizni, mert pénzem is lesz rá... Ahh, úristen, tényleg ennyire unalmas lennék? Lehet ezért nem volt még barátnőm? Ahogy tudatosul mindez bennem, csak némán belekortyolok a kávémba. Ami azt illeti, annyira az ivászat nem vonzz. Sokkal jobban értékelem az olyan pillanatokat, mint most. Nyugalom van, lehet beszélgetni és a társaság is jó.
- Az alapok? - Vonom fel kérdőn az egyik szemöldökömet, mert az elég nagy témakör. Ami azt illeti azt még egész könnyedén meg tudtam tanulni.
- Szigorú, de jó tanár. Legalább is elég érthetően tud magyarázni. - Rántom meg a vállaimat, azt hiszem be kéne fognom, mert az ilyen kijelentések után biztos rám aggasztja a stréber titulust.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime26.05.19 13:09


Alex & Chels



- Épp ilyen fejet vághatok az órákon... - Nem tudtam megállni nevetés nélkül, mert elég vicces képet vágok, vagyis elég szórakoztató fejem lehet a hátsó sorokban, hát még ha szólítanak is, na az kész. - Figyelj, mindig ennyit kérdezel, csak mert lassan úgy érzem magam, mint egy kihallgatáson. - Szeretek én magamról beszélni, ó de még mennyire, de amikor én akarok és nem amikor faggatnak, bár kitartó azt meg kell hagyni, de most bosszantó is egyben és a finom leszerelési módokat már bevetettem, sikertelenül, szóval nem tudom mit mondhatnék meg. Eskü, este addig fogom itatni, amíg nem tesz fel kérdéseket.
- Tudod, csak a stréberek bizonygatják azt magukról, hogy nem stréberek, add fel. Egyébként meg, minden buliban ott voltam, egyben sem láttalak. - Ennyi. Ez már bukta. Nem igazán figyeltem eddig, de szerintem nem volt még olyan, hogy feltettek neki egy kérdést, Ő pedig ne tudta volna rá a válasz. Na én, ma még a kérdést sem értettem, nemhogy bármi fogalmam lett volna a feleletről, tehát... stréber. Ez van. Nem gáz ez. Okosabb, mint én. Ezek szerint az okos emberek sokat kérdeznek és bosszantóan, áh...
- Gondolom igen. - Nekem ez már ez is bonyolult és inkább nem akarok abba belegondolni, hogy ha ezek az úgynevezett alapok, számomra meg már ez is magas, akkor mi jön ezután. Ez kész röhej és rémálom és nem hiszem el, hogy pont én csöppentem bele. Mint valami rossz tréfa.
- Mit is mondtál az előbb? - Gondolok itt ismételten a stréber jelzőre. Mégis ki szokta dicsérni az előadótanárt? Lefogadom, ma ült először a hátsó sorokban. Egyetlen egyszer próbáltam meg erőt venni magamon, kedvesen odamentem hozzá, hogy segítséget kérjek, mire csak annyit szajkózott, hogy nem érdekli, a vizsgán találkozunk. Kinyalhatja. Mi meg nem is értem miért is vitatkozunk ezen, stréber és kész.




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime26.05.19 14:11

Tetszik, ahogy nevet, mert jól áll neki. Azt tudom, hogy rajtam nevet, de ha már mosolyt csalok az arcára, akkor valamit jól csinálok.
- Tudod, így lehet megismerni a másikat. De ülhetünk csendben is. - Rántom meg a vállaimat, gondoltam beszélgetünk, ha már egy kávéra sikerült rávennem. Mondjuk hamar meg fogom unni, hogyha semmit sem beszélgetünk és ülünk egymás mellett. De akkor legyen úgy, ahogy ő szeretné. Viszont még mindig sértésnek veszem, hogy strébernek tart.
- Mert másféle buliba járunk. - Mondom ezt, mert ő nem tudhatja, hogy milyen bulikba járok. A házi buli jobb, ahol csak haverok vannak, sőt annál nincs is jobb. Annyira nem lehet beégni, vagy kínos szituációkba kerülni. Mondjuk ez nekem mindig sikerül.
- Az nem olyan vészes. - Nekem legalábbis elég könnyen mentek az alapok. A későbbi dolgok, azért húzósabbak. De hiába mondanék bármit, inkább csendben üldögélne, szóval teljesítem is a kérését. Viszont nem mehetek el az felett, hogy a tanárt szídja. Természetes, hogy megint strébernek hív. Kezd idegesíteni és ez az sem fogja elmulasztani, hogy tetszik nekem. Kicsit mintha lenézne. Nem szólok semmit, csak ülök mögötte és iszom a kávémat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime26.05.19 16:04


Alex & Chels



- A legtöbben nem megismerni akarnak, és te sem biztos, hogy megakarsz ismerni. - Nem bírom jól a túl sok kérdést, és ő folyamatosan jön velük, egyszerűen csak nem szeretem, ha a dolgaim után kíváncsiskodnak, nem egy szimpatikus vonásom, de ez van. Undok vagyok. Nem kell magamnak bemutatni. Nem szeretem, ha a döntéseimet bírálják, és nem fogom az orrára kötni, hogy azért nem leszek a következő Tyra Banks, mert kétlem, hogy annak sok hasznát vennénk a családi vállalatban, ez igazán nem tartozik rá, ahogy senkire sem.
- Az nagy kár. - Még nem tisztázódott le bennem, hogy én vajon megakarom-e ismerni, de valahogy nem érzek arra késztetést, hogy a nyakába zúdítsak egy csomó kérdést, nyilvánvaló, hogy miért van itt és miért épp ezt választotta. Kétséget kizárva, biztosan nem azért, hogy aztán élete java részét üvegfalak mögött egy pofás irodába töltse pazar kilátással a világra, amit nem ér rá igazán kiélvezni, mert dolgoznia kell, hogy bazi sikeres legyen. Vajon karrierista lesz? Hmm, erre nincs tippem, de az lesz a legjobb, ha most nem is kezdem el feszegetni, örülök, hogy leakadtunk erről a témáról.
- Akkor mégis milyen bulikba jársz? - Fordultam felé kíváncsian. Érdekelne mégis milyen helyekre jár, elvégre ez egy éjjel-nappal pezsgő város, aminek még csak a töredékét ismerem, de ez megfog változni, akár még az lehet, hogy megengedem, hogy elkalauzoljon néhány helyre.
- Oké, akkor kíváncsian várom hogyan tervezed, mindezt rendbe rakni a fejemben. - Mert most csak egy nagy összevisszaságot látok, a fejemben teljes zűrzavart és sötétséget. Érdekes, hogy épp miket hozott fel, a színészetet meg a divattervezést, őszintén a színészetet még el tudnám képzelni, de arról persze szó sem lehet. De ezt nem vele, nem itt és nem most fogom megbeszélni. Talán majd este kettő vagy három koktél után.




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime26.05.19 17:15

Sok minden cikázik a fejemben, hogy hogyan is akarnák megismerni. Nem vagyok féltékeny, mert nem is ismerem, de azért néha el tudnám képzelni magam annak a srác helyébe, akivel együtt van.
- De igen, megszeretnélek. És hogy érted, hogy a legtöbben nem megismerni akarnak? Akkor mit akarnak? - Ráncolom össze a homlokomat, de utána tudatosul bennem, hogy megint csak kérdezek. Nem tudom, hogy mi baja van ezzel, én valóban meg akarom ismerni, mert nagyon is tetszik külsőleg.
- Ja boccs, nincs kérdés... - Húzom el a számat és inkább csendben maradok. Pedig még mindig annyi kérdésem van a számára, de azokat magamban tartom. Áttérünk egy másik témára, hogy mégis milyenféle bulikba járok, ahol még sosem találkoztunk. Ami azt illeti én sem láttam még őt buliban, csak a hírét hallottam már nagy vonalakban.
- Házi bulikba, leginkább. - Rántom meg a vállaimat, nem tudom, hogy ő mennyire szereti az olyasféléket, de én valahogy jobban el tudom képzelni a barátaimmal, mint idegenekkel. A ma esti bulizást is csak azért vállaltam be, mert ő hívott és mert akkor is megmutatom neki, hogy szoktam bulizni, akár hétköznap is. Ami azt illeti, szerintem nem lesznek a szüleim boldogok ettől, de amíg jó jegyeket viszek haza, addig nem szólnak bele.
A fejemben még mindig cikáznak a kérdések és legszívesebben az összeset rázúdítanám, de tartom magam. Ez a csendben üldögélés egymás mellett nem az én világom, szeretek beszélni.
- Sok idő lesz, mert az alapoktól kell kezdeni. Mert ahogy látom azzal sem vagy tisztában. - Jegyzem meg, talán tényleg jobb mindent alulról felépíteni. Még az is lehet, hogy barátok leszünk, onnan meg csak egy lépés a kapcsolatig. Észrevétlenül megrázom a fejemet, hogy ezt kiverjem belőle, mert egy ilyen csaj biztos, hogy nem jönne össze velem.
- Akkor találkozunk este. - Felpattanok és megyek az egyetem felé, hogy bent a következő órámra térhessek be. Amúgy sem kérdezhetek tőle, mellette üldögélve nem biztos, hogy vissza tudnám magamat fogni a kérdéseket illetően.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime26.05.19 18:39


Alex & Chels



Tényleg gyorsan tanul, magamban nagyon is hálás vagyok, hogy nem zúdított rám újabb kérdéseket, ami pedig az előbbit illeti, szerintem időközben magától is rájött a válaszra, hogy a többi pasi miből is szeretne korrepetálni.
- Hmm, azok jók szoktak lenni. Egyszer elvihetnél egybe, talán... - Szeretem a házibulikat, főleg, ha nem az én nappalimat kell kocsmává avanzsálnom, akkor benne vagyok. Szeretek bulizni meg hülyülni, takarítani aztán már kevésbé, amikor  zsákszámra hordhatom ki a csikkeket na meg az üres műanyagüvegeket, eddig ezt nem én csináltam, jó igaz, házibulikat se csaphattam, amikor a kedvem tartotta. De azért mégis hiányzik pár dolog. A testőröm nem, ő egyáltalán nem, nem is értem mért volt rá szükség, de az apám ragaszkodott hozzá és mindenhol a nyomomban volt, alig tudtam lerázni, egyszer több órába telt, de összejött, mondjuk nem is értékeltek érte túlságosan.
- Akkor sok időt fogunk együtt tölteni... De kávé nélkül nem tudom mindezt elképzelni, szóval akkor nem a könyvtárban. - A kávémról nem mondok le, fel nem foghatom hogyan képesek több órán keresztül bújni azokat a könyveket kávé nélkül. Én alig néhány perce lapozgatom és esküszöm már belefájdult a fejem.
- Helyes. - Én még ücsörgök itt egy kicsit, az is lehet, hogy amcsi mód elterülök a fűben és arról kezdek ábrándozni, hogy mihez kezdek, ha már mindent érteni fogok, nem stréber tuti nem leszek, akkor is késni fogok az órákról, mindent helyesen csinálni unalmas... Most is lesz egy, arra talán pontosan érkezem, innen lentről azért elég nehéz azt színlelni, hogy elkéstem, vagy akármi.




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels Alex & Chels I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Alex & Chels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels
» This is sexy - Alex & Chels
» Pizza - Alex & Chels
» A tanulás egy ürügy Alex & Chels
» Alex and Chels - Szülinapi meglepetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: University of Nevada-